18. TRADEHOUSE Tervisejooks
9. etapp - 4 km

Search by ...
Gender
Cat
Country
Total: 392 Female: 297 Male: 95 Läbitud distants kokku: 1568 km Aeg kokku: 280:18:21
Pos Bib Dist Birth year Country Residence Club/Firm/School Team Cat Result
156 1 Kati Aaren 1978
Harju maakond
  Lehe Sport N 00:36:40
204 2 Triin Aarna 1986     SPORDIPLIXID2020 N 00:41:22
319 5 Monika Aaslaid 1951     PIRITA N 00:52:49
303 6 Gerli Aasmäe 1979
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 00:50:59
250 7 Jette Aasumäe 1990     2RTK N 00:44:54
198 8 Lili Aasumäe 1964       N 00:41:08
295 12 Katri Abel-Ollo 1979     TAI N 00:49:36
49 15 Helerin Abroi 1985     #RADEMARUNNING N 00:24:08
81 16 Anet Adamson 1993     SINILINNUD N 00:26:07
191 17 Helena Aeltermann 1980
  SEESAMI SARMIKAD N 00:40:56
24 18 Jüri Aganitš 1988     RIK2 M 00:21:39
42 20 Raul-Bolek Aguraiuja 1974     SKODA LAAGRI M 00:23:16
3 21 Risto Ahtijainen 1985
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 00:17:41
264 22 Aivi Aigro 1969     JOOKSURÕÕM N 00:46:10
104 23 Kristi Ainen 1981     ESTNO N 00:28:46
157 27 Evelyn Alamets 1973     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 00:36:45
284 34 Helena Alesma 1994     BALBIINOKAD N 00:48:02
25 36 Marie Allikmaa 1990
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 00:21:39
317 37 Heleri Alliksoo 1996
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 00:52:35
68 38 Marja-Liisa Alliksoo 1991
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 00:25:03
185 39 Eliko Allvee 1964
  SPORDISÕBRAD N 00:40:26
354 40 Gerly Alp 1990     ABB NIPPA-NAPPA N 01:03:21
140 42 Karoline Altmäe 1993     SINILINNUD N 00:34:15
183 44 Anastassia Ambros 1981     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 00:40:00
131 45 Lilly Ammon 1972
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 00:32:51
87 48 Priit Annusver 1983
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 M 00:26:35
135 54 Anneli Arm 1981     EELISTAN ALMALE SAKUT N 00:33:28
95 55 Kristin Arm 1972
  SKY PLUS N 00:27:36
11 56 Urmet Arm 1978     1+1 OFFICE M 00:19:07
88 972 Helina Ärtis 1997     #RADEMARUNNING N 00:26:41
364 59 Piret Aru Jakobson 1971     GASELLID N 01:08:48
184 60 Urve Arukaevu 1966     TÕENÄOLISELT LINNA PARIM AMET N 00:40:00
351 62 Kadri Arumetsa 1991     HKO N 01:02:47
213 63 Kertu Arumetsa 1982     AURUVEDUR N 00:41:51
89 66 Ave Aun 1970     RX METSAS N 00:26:44
109 82 Brit Bärengrub 1985
  PARIMAS EAS N 00:29:26
65 74 Rainer Barjabin 1974
  TEERULLID OSA 3 M 00:24:59
332 76 Viktoria Belehhova 1964     ABB GIRLS POWER N 00:55:53
337 78 Piia Bergštein 1992     ABB NIPPA-NAPPA N 00:56:45
335 81 Mari-Ann Bubõr 1981
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 00:56:41
178 85 Veronika Djomina 1986     ARKAADIA N 00:39:33
62 93 Hannes Einstein 1986     RIDANRUN M 00:24:35
290 100 Edith End 1976
  HARKU KIIRED N 00:48:45
257 103 Indrek Erin 1983       M 00:45:32
256 104 Erich Erm 1981
Harju maakond
  Lonkav puusaliiges M 00:45:30
50 105 Rait Ermann 1980
  #RADEMARUNNING M 00:24:09
362 112 Frederika Frank 1977     RADEMARID N 01:06:57
385 113 Siiri Freiberg 1967
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 01:27:28
164 114 Kristina Fuks-Kuus 1976
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:37:59
113 115 Semjon Galajev 1983     OTSE JA RINGIGA M 00:30:01
389 116 Natalja Gapon 1970     HORNETS N 02:02:31
388 119 Marian Gilden 1977
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 02:01:45
246 121 Anni Granström 1988     KRISTIINELA N 00:44:31
48 122 James Gray 1978     PLAYTECH M 00:24:08
311 125 Külli Haab 1978
  ENERGIAVESI N 00:51:29
372 126 Bert Haabu 1997     GRANT THORNTON ASSURANCE M 01:11:54
328 129 Gea Hallen 1987     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 00:54:57
161 130 Reet Hansen 1970     TIIM BISCUITS N 00:37:41
108 131 Anni Hanst 1993     MATKK N 00:29:20
219 132 Riina Harik 1977     TH KOONDATUD N 00:42:10
247 153 Kersti Härm 1967     STARTER MURRAB LÄBI N 00:44:35
97 135 Kaie Hein 1973     KRISTIINELA N 00:27:59
37 137 Rasmus Heinla 1985     KVALITET M 00:22:56
70 139 Marko Heinloo 1983     FAMIILIA M 00:25:27
237 140 Eleri Heinnurm 1988     ABB NIPPA-NAPPA N 00:43:31
144 141 Karin Heinsaar 1979     SINILINNUD N 00:34:30
313 148 Aleksandr Hlebnikov 1971
  PUHAS ENERGIA M 00:52:12
200 152 Tiina Hunt 1981     MAAST LAHTI N 00:41:10
192 154 Madis Idnurm 1980
  HARKU KIIRED M 00:40:56
258 156 Stella Iis 1989     LUMINOR COMPLIANCE N 00:45:41
7 158 Sergei Iljin 1989     MEGAHERTZ M 00:18:46
58 160 Signe Ilumets 1989
Harju maakond
ABB ABB Run Station RUN N 00:24:28
124 164 Marek Ilves 1974     2RTK M 00:31:56
205 166 Anu Irik 1989     TELLISKIVI TALLAD N 00:41:22
254 195 Maire Jäärats 1978     ABB WOL N 00:45:13
282 168 Ülle Jakobson 1968
    N 00:48:01
181 169 Tiina-Marju Jaksen 1966     NURMENUKUD N 00:39:46
265 170 Kristel Jallai 1977
Harju maakond
    N 00:46:14
5 192 Martti Järv 1985     TELEGRUPP M 00:17:55
162 193 Aivi Järve 1978
  GREINER N 00:37:44
207 178 Kristel Jervson 1985
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 00:41:31
356 180 Janne Joalaid 1963
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 01:05:15
226 191 Sigrid Jõhve 1989     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:42:48
64 182 Elise Joonas 1990     PMA TEINE N 00:24:58
94 186 Jaanika Jundas 1975
  RIK2 N 00:27:21
170 199 Maiken Jürgenson 1982     ELERINGI MARJULISED N 00:38:35
186 202 Kadri Jürjan 1989     ABBVIIMASED N 00:40:33
149 188 Hannes Juuse 1969     ALATI LÕPUNI M 00:35:00
150 351 Kerttu Kääri 1967
  SPORDISÕBRAD N 00:35:12
82 206 Indrek Kaarlep 1978     RIDANRUN M 00:26:10
333 207 Kristiina Kaasik 1978     RADEMARID N 00:56:10
269 209 Nadežda Kabrda 1967     PUHAS ENERGIA N 00:46:43
190 210 Peeli Kadastu 1968     EASY N 00:40:49
268 347 Keiti-Katriin Käige 1997       N 00:46:40
151 213 Nele Kalda 1986     TIIM BISCUITS N 00:35:37
263 219 Marilis Kallas 1993     AURUVEDUR N 00:46:01
136 222 Kristine Kalm 1992     AZETSI SIRESÄÄRED N 00:33:36
365 225 Inge Kand 1972     SPORDIPLIXID2020 N 01:09:38
116 228 Aimar Kann 1970
  ÜKS KORD VEEL M 00:30:34
324 230 Pille Kapp 1972     NURMENUKUD N 00:53:35
117 235 Eliina Karma 1982
Harju maakond
  ABB rABBit N 00:30:40
138 349 Kadri Kärner 1970
    N 00:33:53
220 236 Kadri Karner 1986       N 00:42:14
308 237 Terje Karp 1961     MATKK N 00:51:13
232 239 Jane Karpin 1986       N 00:43:06
159 241 Mihkel Karuse 1992     THORN ENGINEERING M 00:36:58
283 242 Steven Kase 1989     TEAM SR M 00:48:01
315 243 Viljo Kase 1985     EELISTAN ALMALE SAKUT M 00:52:19
320 244 Kaire Kasearu 1979
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 00:52:50
306 245 Signe Kasepalu 1990
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 N 00:51:09
271 250 Meivi Kekkar 1988
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 00:46:54
180 251 Tiina Kell 1977       N 00:39:37
217 254 Kertu Kesküla 1990     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:42:05
129 256 Michael Keumatio Lontsie 1992
Harju maakond
  TIM putty M 00:32:27
66 258 Katrin Kiisk 1980     GREINER N 00:24:59
287 259 Valeria Kiisk 1985     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD N 00:48:32
367 262 Evelin Kikas 1980
Harju maakond
  NIPERNAADI N 01:09:55
363 266 Kristi Kirsman 1979
  ELISA 5G N 01:07:27
278 267 Veikko Kivipõld 1988     LIHULA WILSON M 00:47:28
275 270 Laura Kogerman 1991
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 00:47:21
371 272 Merit Kohv 1996     ABB NIPPA-NAPPA N 01:11:38
221 277 Kadri Kokla 1965     GASELLID N 00:42:15
73 278 Renee Kokmann 1989     HARKU PEO M 00:25:48
297 279 Aet Kolde 1964
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving N 00:50:00
241 284 Merle Kollo 1975
  SEESAMI SARMIKAD N 00:43:54
326 285 Kadri Kompost 1980
  TEAM SR N 00:54:10
339 286 Ruta Kompost 1959     TEAM SR N 00:56:57
173 288 Meelis Konsa 1976     RUNANGO M 00:39:04
77 289 Triin Konsap 1983     RUNANGO N 00:25:54
276 290 Sander Konso 1993     ELETAL SERVIIS M 00:47:26
14 353 Rauno Kööp 1989
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 00:19:35
93 292 Siret Koopuu 1970
  KRIMELTE HUNDID 1 N 00:26:53
9 299 Aleksandr Korotajev 1991       M 00:19:04
21 300 Meelis Korpe 1984     ENSTO ENERGY M 00:21:18
325 301 Darja Kortšagina 1986     KOOSTÖÖS SINUGA! N 00:54:06
99 346 Maarja Kõue 1991     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 00:28:21
199 306 Tatjana Kovaljova 1974     STORZ A-TEAM N 00:41:09
86 303 Inessa Kozenko 1964     FIVE X N 00:26:34
59 308 Mari Kraav 1992
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 00:24:31
46 311 Karel Krist 1978
    M 00:23:46
327 312 Kadri Kristlepp 1989       N 00:54:37
84 314 Karmen Kruus 1986     KRISTIINELA N 00:26:22
331 317 Raili Kruusmaa-Moks 1982       N 00:55:49
174 319 Liisa Kruustük 1982
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 00:39:10
29 324 Laura Kuldkepp 1980     TH KOONDATUD N 00:22:28
31 325 Aet Kull 1964
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 00:22:31
143 326 Anneli Kulver 1978     KRIMELTE HUNDID 2 N 00:34:26
56 327 Kaur Kulver 2004     KRIMELTE HUNDID 2 M 00:24:27
310 333 Aivi Kurim 1965     MINE METSA N 00:51:28
98 359 Moonika Küttim 1986     SÄRASILMAD N 00:28:18
188 340 Raili Kuurits 1978     ABBVIIMASED N 00:40:45
167 341 Edith Kuusemägi 1975     KOOSTÖÖS SINUGA! N 00:38:17
253 342 Siret Kuusik 1986
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 00:45:11
208 344 Piret Kuusk 1981
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 00:41:35
378 338 Vadim Kuzovkov 1987     ARKAADIA M 01:17:35
233 366 Ruth Laev 1953     KÄIB KÜLL N 00:43:10
239 368 Natalja Lahk 1960     HORNETS N 00:43:49
13 369 Lenne Lahtvee 1991     PLAYTECH N 00:19:21
270 372 Marko Laigna 1978
  PUHAS ENERGIA M 00:46:49
153 374 Kaari Lainevool 1977     ALATI LÕPUNI N 00:36:35
281 375 Leelo Laiverik 1967     STARTER MURRAB LÄBI N 00:47:51
6 377 Mario Lambing 1977
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 00:18:18
172 378 Maris Lampe 1986     KRISTIINELA N 00:39:04
23 379 Elari Langu 1978     SKODA LAAGRI M 00:21:26
28 380 Diana Laos 1989     SÄRASILMAD N 00:21:51
345 381 Liise-Kristiine Laos 1995     ABB NIPPA-NAPPA N 00:59:04
309 383 Moonika Lassur 1974
  SPORDISÕBRAD N 00:51:15
377 385 Triin Laub 1988     BALBIINOKAD N 01:15:00
141 386 Ilse Laur 1957
    N 00:34:16
154 392 Anni Lehtmets 2016
Harju maakond
  Lehe Sport N 00:36:40
387 393 Janek Lehtmets 1977
Harju maakond
  Lehe Sport M 01:41:29
155 394 Lenna Lehtmets 2011
Harju maakond
  Lehe Sport N 00:36:40
163 398 Maire Lember 1967     MATKK N 00:37:51
267 400 Siiri Lend 1979
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 00:46:20
197 405 Anneli Levertand 1969
  NELJAS KORRUS N 00:41:07
12 404 Andreas Leznevsky 1975       M 00:19:16
187 406 Katrin Ligi 1973     EASY N 00:40:37
71 407 Daimar Liiv 1966
  KOHTUJOOKSIKUD M 00:25:28
101 410 Mariana Liiv 1988     SPORDIPLIXID2020 N 00:28:25
248 414 Eleen Lilienthal 1989     NIPERNAADI N 00:44:36
125 415 Karmen Lilienthal 1995     1+1 OFFICE N 00:32:00
22 416 Tatjana Lilienthal 1973     PÄIKESELAPSED N 00:21:26
243 418 Everiin Lill 1995     PMA TEINE N 00:44:19
236 419 Katrin Lillep 1969
  RX METSAS N 00:43:19
169 420 Esther Linask 1985     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 00:38:23
158 422 Gerli Linkgreim 1979     KES TEGI? N 00:36:55
103 423 Taivo Linnamägi 1984
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 00:28:40
142 443 Marika Lõhmus 1965
  VIA 3L N 00:34:22
259 444 Reelika Lõhmus 1991     HARKU KIIRED N 00:45:45
238 425 Karel Lomp 1990     TEERULLID OSA 3 M 00:43:37
285 445 Britta Lõõbas 1989
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 00:48:06
10 431 Reet Luhaäär 1953
  VIRU HAMBAKLIINIK N 00:19:06
34 432 Kaja Luigelaht 1981     LONKAV PUUSALIIGES N 00:22:35
280 434 Inga Luks 1975     PMA TEINE N 00:47:46
189 437 Margit Lunt 1971       N 00:40:46
43 447 Allan Maar 1971     SKODA LAAGRI M 00:23:18
229 448 Ethel Maarits 1987     AZETSI SIRESÄÄRED N 00:42:58
83 449 Andre Maasikas 1972     PLAYTECH M 00:26:15
214 502 Ester Mäeloog 1984     RTK3 N 00:41:54
240 503 Piret Mägi 1976     RTK3 N 00:43:53
202 504 Annika Mägipõld 1977     ALATI LÕPUNI N 00:41:12
305 452 Kristiina Maidvee 1980
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 00:51:05
373 456 Mait Makkar 1974
  RIK3 M 01:12:59
273 457 Tiina Maldre 1969     ENERGIAVESI N 00:47:18
210 458 Jürgen Malva 1987
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri M 00:41:38
251 459 Maria Malva 1986
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri N 00:44:58
17 462 Margit Manni 1978     TH KOONDATUD N 00:20:02
35 465 Marianneli Marjamaa-Kokk 1971     GREINER N 00:22:37
52 471 Jaanika Mastik 1989
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS N 00:24:15
334 473 Bruno Meder 1991     GRANT THORNTON ASSURANCE M 00:56:40
123 474 Berle Mees 1993     EESTI TRAAVEL N 00:31:39
286 475 Mariliis Mehik 1996       N 00:48:29
231 478 Iris Meristo 1970     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:43:03
321 480 Ülle Metsman 1979
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 00:52:56
119 489 Elari Moks 1981       M 00:31:08
216 490 Hans Moks 1987
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II M 00:42:04
30 501 Liia Mõrd 1987     THORN ENGINEERING N 00:22:31
75 495 Sander Muhu 1982     RX METSAS M 00:25:52
304 496 Anne Murd 1973
  TAI N 00:51:02
366 497 Kaili Muru 1984
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 01:09:49
122 500 Reilika Muuli 1989
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 00:31:34
26 513 Einar Namme 1965
    M 00:21:47
277 519 Anastasia Niitmets 1994       N 00:47:26
357 520 Kristi Niitsoo 1986     DECOLAND N 01:05:22
44 526 Ants Noot 1969
  KES TEGI? M 00:23:36
80 528 Nele Normak 1982     TH KOONDATUD N 00:26:01
114 529 Marek Nuka 1976     MEHED PÕDRAGA METSAS M 00:30:14
261 538 Saale Ojapõld 1978     MAASIKAS N 00:45:58
234 539 Tuuli Ojasalu 1985
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 00:43:12
69 541 Sulev Oll 1964
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! M 00:25:22
106 549 Anne-Mari Orgla 1992     SÄRASILMAD N 00:29:12
341 554 Reet Otsus 1987     VABA LEHM N 00:57:04
340 555 Maia Ottep 1978     RIK1 N 00:57:01
348 970 Evelin Õunapuu 1976
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 01:00:29
353 557 Ave Paabel 1974     KÄIB KÜLL N 01:03:21
384 561 Märt Pais 1970     TELEGRUPP M 01:27:26
111 563 Daaniel Markus Pajupuu 2010       M 00:29:47
72 564 Maris Pajur 1986     GRANT THORNTON ADVISORY N 00:25:29
359 566 Lemme Palmet 1980
  HKO N 01:05:58
223 567 Kersti Palu 1958
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving N 00:42:20
146 568 Silver Palu 1978
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 00:34:38
92 641 Anna-Liisa Pärnalaas 1992
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 00:26:51
350 580 Julia Passetsnik 1988     FIVE X N 01:01:39
18 584 Kadri Pedak 1989
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 00:20:21
107 585 Piia Pedras 1979       N 00:29:18
121 587 Kai Peet 1977
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 00:31:15
76 588 Hedi Peetermann 1994     ABBVIIMASED N 00:25:53
15 589 Sigre Peetrimägi 1981     ÜKS KORD VEEL N 00:19:55
120 591 Kaja Pellis 1966
    N 00:31:11
296 592 Imre Pello 1979     STORZ A-TEAM M 00:49:54
360 593 Eerika Pentel 1970     KÄIB KÜLL N 01:06:02
126 595 Robert Peterson 1976
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 00:32:00
272 598 Agnes Pihelpuu 1975
  SKY PLUS N 00:47:09
110 602 Tiit Pikk 1973     KIIRELT TÄPIKS M 00:29:40
307 603 Sirly Pikknurm 1990     AVO-CARDIO N 00:51:09
230 608 Reelika Pirson-Heinloo 1980     FAMIILIA N 00:43:00
57 611 Priit Plado 1968
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 00:24:28
132 612 Irene Ploom 1967     STORZ A-TEAM N 00:33:11
300 633 Annika Põder 1991     #PÜÜATERVISKINNI N 00:50:26
292 613 Marili Pokrovski 1988     #PÜÜATERVISKINNI N 00:49:18
19 614 Kristina Poolak 1993     TIM PUTTY N 00:20:34
260 643 Katrin Pööra 1972
  KOOSTÖÖS SINUGA! N 00:45:53
245 615 Aile Pops 1974     PARIMAS EAS N 00:44:29
235 616 Vahur Pormeister 1984     AVO-CARDIO M 00:43:16
133 619 Ülar Praakel 1983     SMIT M 00:33:19
209 623 Liina Prohhorov 1987     ÜKS KORD VEEL N 00:41:37
118 624 Reet Puhm 1973     RTK3 N 00:30:48
301 627 Merlin Purge 1995
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 00:50:46
291 644 Margit Püss 1965     MAAST LAHTI N 00:49:04
105 628 Elvira Puström 1974     STORZ ELEKTROONIKA N 00:28:47
227 629 Olesja Puumeister 1983
  SMIT N 00:42:51
299 632 Svea Puusepp 1970       N 00:50:05
314 645 Tarmo Rahkama 1984
  GRANT THORNTON ASSURANCE M 00:52:13
112 704 Andrus Rähni 1984     VABA LEHM M 00:30:00
176 646 Krista Raid 1971       N 00:39:15
78 653 Nele Rand 1973     KRIMELTE HUNDID 1 N 00:25:57
330 657 Hendrick Rang 1988
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 00:55:29
215 659 Heleri Ratt 1992     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 00:41:59
145 660 Krista Rattus 1978
  KRIMELTE HUNDID 3 N 00:34:31
242 662 Piia Raudsepp 1969       N 00:44:05
55 665 Triin Rebane 1989       N 00:24:19
370 666 Ingrid Rechlin 1967
  NELJAS KORRUS N 01:11:12
381 667 Janne Rechlin 1993     NELJAS KORRUS N 01:20:37
20 670 Külli Reha 1986
  TELLISKIVI TALLAD N 00:21:00
32 671 Mikk Reha 1992     THORN ENGINEERING M 00:22:31
289 672 Rauno-Sten Reile 1991
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 00:48:42
39 676 Kai Remmelkoor 1970      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:23:05
302 677 Kristiina Repp 1971      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:50:48
33 678 Eduard Rešetov 1980     AADAMAD JOOKSUS M 00:22:35
182 680 Mirje Roasto 1985       N 00:40:00
67 683 Berit Rohtjärv 1991     HKO N 00:25:01
195 703 Susanna Rõigas 1994     RIDANRUN N 00:41:05
40 686 Viljar Rooda 1989     TELEGRUPP M 00:23:13
54 695 Tiit Roosve 1963
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 00:24:18
344 706 Marika Rüngenen 1964     TEAM SR N 00:59:04
165 700 Ragne Russak 1969
  SPORDISÕBRAD N 00:38:00
171 701 Ragne Ruubel 1975     RADEMARID N 00:38:45
47 707 Elo Rüütel 1978     RTK3 N 00:24:05
266 710 Monika Rytberg 1976
  ALATI LÕPUNI N 00:46:17
349 711 Anu Saar 1975     SEESAMI SARMIKAD N 01:01:20
228 713 Marianne Saar 1979       N 00:42:56
85 716 Angelika Saarniit 1979
Harju maakond
  ENSTO ENERGY N 00:26:28
36 791 Heli Säde 1979     RADISSON BLU SKY HOTEL N 00:22:48
380 792 Ulvi Sädem 1981
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE N 01:19:25
382 719 Karin Sahar-Lambinen 1987       N 01:23:02
152 720 Silvia Saks 1989     MAASIKAS N 00:35:51
137 721 Ülle Saks 1977     ÜKS KORD VEEL N 00:33:42
346 722 Silver Salben 1989     RIK3 M 00:59:58
130 724 Liisi Salong 1990
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 N 00:32:38
134 725 Karin Salu 1993
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 00:33:22
179 726 Margot Salumets 1989     SEESAMI SARMIKAD N 00:39:35
391 727 Ulvi Salundo 1972     SPORDIPLIXID2020 N 04:13:01
379 735 Jana Sarri 1980     NIPERNAADI N 01:17:54
329 753 Urve Sidron 1950     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:55:00
316 757 Tatjana Siipan 1986     TIIM BISCUITS N 00:52:31
90 759 Stina Silluste 1993     SINILINNUD N 00:26:44
53 793 Anni Sööl 1985     SÄRASILMAD N 00:24:17
255 771 Ethel Soome 1995     KIIREM KUI 5G N 00:45:22
147 773 Malle Soosaar 1988     TIIM BISCUITS N 00:34:39
262 774 Pille-Riin Soots 1975
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 00:46:01
60 790 Merilen Sõrmus 1988     RUNANGO N 00:24:34
225 775 Gätlin Spiridonov 1995     ARKAADIA N 00:42:22
244 780 Kädi Streff 1978
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:44:21
294 794 Made Sügis 1971
  OTSE JA RINGIGA N 00:49:31
318 797 Marija Šukolajets 1985     STORZ ELEKTROONIKA N 00:52:45
206 783 Evelin Summer 1974     AURUVEDUR N 00:41:30
211 788 Maili Suurekivi 1995     ABBVIIMASED N 00:41:40
102 805 Külliki Tafel-Viia 1979     ESTNO N 00:28:29
2 873 Margus Tähepõld 1978
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 00:17:36
1 809 Erlend Tamberg 1973
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 00:16:08
336 810 Andrus Tamm 1976     TELEGRUPP M 00:56:44
194 811 Gerli Tamm 1992     TIIM BISCUITS N 00:41:00
218 812 Kristin Tamm 1989
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 00:42:09
201 815 Dagmar Tamme 1982
  VABA LEHM N 00:41:11
322 818 Arno Taremäe 1983
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 00:53:14
392 821 Triin Tartes 1991     ELISA 5G N 05:15:46
274 822 Häli Tarum 1987     HKO N 00:47:19
168 827 Marje Teesalu 1976
  1+1 OFFICE N 00:38:22
148 832 Sirje Terve 1961
  OTSE JA RINGIGA N 00:34:41
203 835 Krista Tiitsen 1970     MATKK N 00:41:22
368 836 Liis Tiitson 1992     NELJAS KORRUS N 01:10:08
279 839 Kevin Tiks 1993     AVO-CARDIO M 00:47:41
8 840 Oliver Tiks 1979     RIK3 M 00:18:58
177 844 Marika Tiru 1986     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 00:39:18
288 847 Kaarin Tohter 1978     MATKK N 00:48:32
323 851 Tanel Tomson 1976
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 00:53:19
45 856 Tuuli Tooming 1978       N 00:23:37
374 857 Juhan Toompuu 1986
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 01:13:08
352 862 Terje Trutsi 1962
  SEESAMI SARMIKAD N 01:03:09
376 866 Anu Tukia 1977
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 01:14:23
224 870 Jaanika Tutt 1978     AZETSI SIRESÄÄRED N 00:42:20
51 874 Olga Uhabakin 1982
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 00:24:12
139 875 Birgit Uibu 1991     GRANT THORNTON ADVISORY N 00:33:57
369 876 Tiina Uint 1987     STORZ ELEKTROONIKA N 01:10:08
355 973 Annelii Üprus 1977     TELLISKIVI TALLAD N 01:04:44
38 878 Liina Urb 1986     LIBLEKAD N 00:23:05
390 879 Raimo Urgard 1988     PUHAS ENERGIA 2 M 02:32:15
193 883 Lilo Ustaal 1967     RX METSAS N 00:40:58
212 884 Evelin Uudeküll 1989
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 00:41:41
222 885 Ants Uus 1974
  DECOLAND M 00:42:16
249 886 Inessa Uus 1977
  DECOLAND N 00:44:43
252 890 Meeli Vaarpuu 1965     MINE METSA N 00:45:04
298 892 Marin Vaher 1977     TAI N 00:50:03
74 898 Arie Vaigurand 1979
Harju maakond
    N 00:25:51
91 902 Laine Vain 1983     HARKU PEO N 00:26:50
63 904 Kaili Vainumaa 1970
  STARTER MURRAB LÄBI N 00:24:47
166 905 Tais Vakrõõm 1986      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:38:15
175 906 Mari Valdek 1983     MAASIKAS N 00:39:12
41 908 Ragnar Valdstein 1982
  BESTWAY GRUPP - BWG.EE M 00:23:16
343 967 Kaisa Välk 1976     ABB BOOK AND GO N 00:58:18
128 911 Killut Vallandi 1965     NURMENUKUD N 00:32:21
358 914 Erki Varbola 1975
  EELISTAN ALMALE SAKUT M 01:05:48
375 921 Inga Vatter 1982
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 01:14:20
4 922 Martin Vedler 1989     SMIT M 00:17:51
61 923 Tanel Veeleid 1972       M 00:24:35
27 924 Jana Veenpere 1974
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 00:21:51
347 927 Airi Vekmann 1975     PARIMAS EAS N 01:00:00
383 928 Rena Veldt 1988     STORZ A-TEAM N 01:26:16
196 930 Laura Mona Velmre 1993     GASELLID N 00:41:07
386 931 Ott Velsberg 1990
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID M 01:29:09
100 938 Andres Viia 1976     ESTNO M 00:28:22
312 943 Kristel Viirmann 1982
  BALBIINOKAD N 00:52:03
96 948 Marek Vilgats 1979     KIIRELT TÄPIKS M 00:27:52
115 949 Jaanis Vilimäe 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 00:30:19
16 952 Veiko Villo 1987     RIK3 M 00:19:58
160 954 Anna Vinkelberg 1996     ABBVIIMASED N 00:37:01
79 956 Martin Visnapuu 1982     BALBIINOKAD M 00:26:01
293 959 Katri Voit 1975     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 00:49:23
127 962 Julia Vuhk Vuht 1973       N 00:32:03
361 800 Oksana Zadonski 1964
    N 01:06:35
338 802 Evelyn Zahrens 1977     SKY PLUS N 00:56:56
342 803 Nonna Zingfeld 1940       N 00:57:32
Sulge

Tulemuse detailne info

...