18. TRADEHOUSE Tervisejooks
10. etapp - 4 km

Search by ...
Gender
Cat
Country
Total: 440 Female: 330 Male: 110 Läbitud distants kokku: 1760 km Aeg kokku: 310:36:15
Pos Bib Dist Birth year Country Residence Club/Firm/School Team Cat Result
235 1 Kati Aaren 1978
Harju maakond
  Lehe Sport N 00:42:19
132 4 Kauri Aaslaid 1991     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD M 00:30:29
229 5 Monika Aaslaid 1951     PIRITA N 00:41:53
351 6 Gerli Aasmäe 1979
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 00:49:53
292 7 Jette Aasumäe 1990     2RTK N 00:45:29
211 8 Lili Aasumäe 1964       N 00:40:35
400 12 Katri Abel-Ollo 1979     TAI N 01:02:00
354 14 Ilze Abola 1978     KES TEGI? N 00:50:07
4 16 Anet Adamson 1993     SINILINNUD N 00:17:01
159 17 Helena Aeltermann 1980
  SEESAMI SARMIKAD N 00:35:34
29 18 Jüri Aganitš 1988     RIK2 M 00:21:50
309 19 Tatjana Agu 1979     STORZ ELEKTROONIKA N 00:46:32
11 20 Raul-Bolek Aguraiuja 1974     SKODA LAAGRI M 00:19:25
6 21 Risto Ahtijainen 1985
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 00:17:41
326 22 Aivi Aigro 1969     JOOKSURÕÕM N 00:47:57
103 23 Kristi Ainen 1981     ESTNO N 00:26:41
122 27 Evelyn Alamets 1973     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 00:28:50
207 34 Helena Alesma 1994     BALBIINOKAD N 00:40:26
84 36 Marie Allikmaa 1990
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 00:25:32
344 37 Heleri Alliksoo 1996
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 00:49:31
53 38 Marja-Liisa Alliksoo 1991
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 00:23:37
89 40 Gerly Alp 1990     ABB NIPPA-NAPPA N 00:25:55
439 41 Annika Alt 1977
Harju maakond
    N 02:39:01
175 42 Karoline Altmäe 1993     SINILINNUD N 00:37:08
201 44 Anastassia Ambros 1981     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 00:40:00
105 48 Priit Annusver 1983
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 M 00:26:44
49 52 Anton Apuhtin 1989     MEGAHERTZ M 00:23:21
182 54 Anneli Arm 1981     EELISTAN ALMALE SAKUT N 00:38:27
9 56 Urmet Arm 1978     1+1 OFFICE M 00:19:18
188 61 Pille Arula 1983     VESI JOOKSEB N 00:39:01
392 62 Kadri Arumetsa 1991     HKO N 00:58:42
338 63 Kertu Arumetsa 1982     AURUVEDUR N 00:48:49
154 66 Ave Aun 1970     RX METSAS N 00:34:49
329 68 Ketlin Bachmann 1979
  ELISA 5G N 00:48:04
279 69 Kai Bahharev 1988     FAMIILIA N 00:44:57
258 71 Pille Banhard 1976     #PÜÜATERVISKINNI N 00:43:29
15 73 Fred Baranov 1996     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD M 00:20:05
244 82 Brit Bärengrub 1985
  PARIMAS EAS N 00:42:49
153 85 Veronika Djomina 1986     ARKAADIA N 00:34:47
96 87 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias 1987     ALGA M 00:26:08
240 88 Teili Dreifeldt 1995
Harju maakond
  ABB GIRLS POWER N 00:42:34
359 93 Hannes Einstein 1986     RIDANRUN M 00:50:27
115 98 Reet Ellermaa 1962       N 00:27:54
87 99 Riho-Rene Ellermaa 1963       M 00:25:53
181 100 Edith End 1976
  HARKU KIIRED N 00:38:20
151 101 Hegle Engman 1978     RADISSON BLU SKY HOTEL N 00:34:40
100 102 Annika Ennok 1979       N 00:26:34
232 103 Indrek Erin 1983       M 00:42:14
101 105 Rait Ermann 1980
  #RADEMARUNNING M 00:26:35
272 111 Natalja Fomenko 1969
  PUHAS ENERGIA N 00:44:27
408 112 Frederika Frank 1977     RADEMARID N 01:08:05
428 113 Siiri Freiberg 1967
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 01:31:33
179 114 Kristina Fuks-Kuus 1976
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:38:03
170 115 Semjon Galajev 1983     OTSE JA RINGIGA M 00:37:02
430 116 Natalja Gapon 1970     HORNETS N 01:38:44
424 119 Marian Gilden 1977
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 01:27:43
228 121 Anni Granström 1988     KRISTIINELA N 00:41:52
50 122 James Gray 1978     PLAYTECH M 00:23:21
296 125 Külli Haab 1978
  ENERGIAVESI N 00:45:48
33 126 Bert Haabu 1997     GRANT THORNTON ASSURANCE M 00:22:06
164 127 Ele Haavandi 1974     123 LÄKS! N 00:36:22
65 129 Gea Hallen 1987     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 00:24:15
166 130 Reet Hansen 1970     TIIM BISCUITS N 00:36:37
113 131 Anni Hanst 1993     MATKK N 00:27:43
124 132 Riina Harik 1977     TH KOONDATUD N 00:29:18
185 153 Kersti Härm 1967     STARTER MURRAB LÄBI N 00:38:50
64 134 Signe Haug 1977
  RIK1 N 00:24:13
117 135 Kaie Hein 1973     KRISTIINELA N 00:28:00
302 136 Olavi Hein 1989
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! M 00:46:12
38 137 Rasmus Heinla 1985     KVALITET M 00:22:34
198 140 Eleri Heinnurm 1988     ABB NIPPA-NAPPA N 00:39:39
436 144 Helen Hiiemäe 1981     ELETAL SERVIIS N 01:59:44
294 148 Aleksandr Hlebnikov 1971
  PUHAS ENERGIA M 00:45:41
177 154 Madis Idnurm 1980
  HARKU KIIRED M 00:37:12
343 156 Stella Iis 1989     LUMINOR COMPLIANCE N 00:48:59
13 158 Sergei Iljin 1989     MEGAHERTZ M 00:19:46
59 159 Liis Ilula-Niinemets 1987     LIBLEKAD N 00:23:59
104 161 Evelyn Ilves 1976
  VIRU HAMBAKLIINIK N 00:26:43
427 162 Helena Ilves 1992
Harju maakond
  INFO N 01:29:13
301 164 Marek Ilves 1974     2RTK M 00:46:12
220 166 Anu Irik 1989     TELLISKIVI TALLAD N 00:41:31
284 195 Maire Jäärats 1978     ABB WOL N 00:45:12
253 169 Tiina-Marju Jaksen 1966     NURMENUKUD N 00:43:06
158 170 Kristel Jallai 1977
Harju maakond
    N 00:35:05
5 192 Martti Järv 1985     TELEGRUPP M 00:17:29
214 193 Aivi Järve 1978
  GREINER N 00:40:54
379 176 Jaana Jerv 1983     STARTER MURRAB LÄBI N 00:55:19
389 180 Janne Joalaid 1963
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 00:58:20
288 191 Sigrid Jõhve 1989     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:45:16
83 182 Elise Joonas 1990     PMA TEINE N 00:25:32
299 183 Tiit Jors 1968
    M 00:45:54
125 186 Jaanika Jundas 1975
  RIK2 N 00:29:19
319 200 Luule Jürisson 1949     PIRITA N 00:47:14
429 188 Hannes Juuse 1969     ALATI LÕPUNI M 01:34:09
98 206 Indrek Kaarlep 1978     RIDANRUN M 00:26:28
202 207 Kristiina Kaasik 1978     RADEMARID N 00:40:01
437 208 Renate Kaasik 1991     VIRU HAMBAKLIINIK N 02:00:00
413 209 Nadežda Kabrda 1967     PUHAS ENERGIA N 01:10:49
333 210 Peeli Kadastu 1968     EASY N 00:48:26
355 347 Keiti-Katriin Käige 1997       N 00:50:12
246 212 Merike Kalam 1954     PIRITA N 00:42:51
208 213 Nele Kalda 1986     TIIM BISCUITS N 00:40:29
300 214 Pille Kalda 1982
  TAI N 00:45:58
121 215 Liina Kaldma 1979     SINILINNUD N 00:28:32
216 219 Marilis Kallas 1993     AURUVEDUR N 00:40:57
141 222 Kristine Kalm 1992     AZETSI SIRESÄÄRED N 00:32:30
365 223 Anary Kalme 1975     KÄIB KÜLL N 00:52:27
287 225 Inge Kand 1972     SPORDIPLIXID2020 N 00:45:14
93 228 Aimar Kann 1970
  ÜKS KORD VEEL M 00:26:03
332 230 Pille Kapp 1972     NURMENUKUD N 00:48:25
194 231 Maarika Karelson 1960     ENERGIAVESI N 00:39:24
149 235 Eliina Karma 1982
Harju maakond
  ABB rABBit N 00:34:29
183 349 Kadri Kärner 1970
    N 00:38:43
411 237 Terje Karp 1961     MATKK N 01:09:13
311 239 Jane Karpin 1986       N 00:46:43
32 241 Mihkel Karuse 1992     THORN ENGINEERING M 00:22:05
366 243 Viljo Kase 1985     EELISTAN ALMALE SAKUT M 00:52:42
233 244 Kaire Kasearu 1979
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 00:42:19
278 245 Signe Kasepalu 1990
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 N 00:44:56
227 250 Meivi Kekkar 1988
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 00:41:51
40 253 Kristiin Kesamaa 1995
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 00:22:47
416 254 Kertu Kesküla 1990     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 01:15:00
91 256 Michael Keumatio Lontsie 1992
Harju maakond
  TIM putty M 00:25:59
66 258 Katrin Kiisk 1980     GREINER N 00:24:15
257 259 Valeria Kiisk 1985     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD N 00:43:24
129 261 Naomi Jessica Kiivikas 1994     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD N 00:30:10
422 262 Evelin Kikas 1980
Harju maakond
  NIPERNAADI N 01:24:19
388 266 Kristi Kirsman 1979
  ELISA 5G N 00:58:15
348 269 Juhan Klementi 1987     RUNANGO M 00:49:48
308 270 Laura Kogerman 1991
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 00:46:26
318 271 Erki Kogres 1975
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving M 00:46:57
407 272 Merit Kohv 1996     ABB NIPPA-NAPPA N 01:08:04
339 277 Kadri Kokla 1965     GASELLID N 00:48:50
79 278 Renee Kokmann 1989     HARKU PEO M 00:25:21
352 279 Aet Kolde 1964
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving N 00:50:00
191 280 Ene Koljal 1970     VESI JOOKSEB N 00:39:15
56 283 Madis Kolli 1993     AURUVEDUR M 00:23:49
223 284 Merle Kollo 1975
  SEESAMI SARMIKAD N 00:41:45
419 285 Kadri Kompost 1980
  TEAM SR N 01:19:01
432 286 Ruta Kompost 1959     TEAM SR N 01:40:02
22 287 Karolin Kondrat 1993     #RADEMARUNNING N 00:21:00
195 288 Meelis Konsa 1976     RUNANGO M 00:39:28
197 289 Triin Konsap 1983     RUNANGO N 00:39:39
364 291 Avo Kont 1979
  SKY PLUS M 00:52:13
273 352 Kaupo Kööp 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 00:44:39
289 293 Kristi Koora 1977     HARKU KIIRED N 00:45:17
21 299 Aleksandr Korotajev 1991       M 00:21:00
323 301 Darja Kortšagina 1986     KOOSTÖÖS SINUGA! N 00:47:34
61 305 Kajali Kotsar 1985     ELERINGI MARJULISED N 00:24:00
127 346 Maarja Kõue 1991     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 00:29:57
157 306 Tatjana Kovaljova 1974     STORZ A-TEAM N 00:35:04
75 303 Inessa Kozenko 1964     FIVE X N 00:25:04
109 308 Mari Kraav 1992
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 00:27:16
41 311 Karel Krist 1978
    M 00:22:49
353 312 Kadri Kristlepp 1989       N 00:50:05
242 321 Kerli Krõm 1992     NAKSITRALLID N 00:42:45
81 314 Karmen Kruus 1986     KRISTIINELA N 00:25:25
203 317 Raili Kruusmaa-Moks 1982       N 00:40:02
155 320 Alari Kruusvall 1979
  VABA LEHM M 00:34:57
383 322 Piret Kukebal 1974       N 00:56:22
45 324 Laura Kuldkepp 1980     TH KOONDATUD N 00:23:08
37 325 Aet Kull 1964
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 00:22:15
108 326 Anneli Kulver 1978     KRIMELTE HUNDID 2 N 00:27:15
206 333 Aivi Kurim 1965     MINE METSA N 00:40:26
146 359 Moonika Küttim 1986     SÄRASILMAD N 00:34:08
406 341 Edith Kuusemägi 1975     KOOSTÖÖS SINUGA! N 01:06:50
283 342 Siret Kuusik 1986
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 00:45:10
1 338 Vadim Kuzovkov 1987     ARKAADIA M 00:15:09
277 366 Ruth Laev 1953     KÄIB KÜLL N 00:44:52
381 368 Natalja Lahk 1960     HORNETS N 00:55:34
12 369 Lenne Lahtvee 1991     PLAYTECH N 00:19:35
99 372 Marko Laigna 1978
  PUHAS ENERGIA M 00:26:28
280 375 Leelo Laiverik 1967     STARTER MURRAB LÄBI N 00:45:00
3 377 Mario Lambing 1977
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 00:16:17
26 379 Elari Langu 1978     SKODA LAAGRI M 00:21:37
31 380 Diana Laos 1989     SÄRASILMAD N 00:22:03
363 381 Liise-Kristiine Laos 1995     ABB NIPPA-NAPPA N 00:51:48
250 385 Triin Laub 1988     BALBIINOKAD N 00:43:00
161 386 Ilse Laur 1957
    N 00:35:58
391 387 Triin Laur 1988       N 00:58:26
63 388 Ingrid Lauringson 1994
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS N 00:24:11
440 389 Ketter Leemet 1990
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 03:11:40
237 392 Anni Lehtmets 2016
Harju maakond
  Lehe Sport N 00:42:19
421 393 Janek Lehtmets 1977
Harju maakond
  Lehe Sport M 01:20:31
236 394 Lenna Lehtmets 2011
Harju maakond
  Lehe Sport N 00:42:19
414 398 Maire Lember 1967     MATKK N 01:13:24
231 405 Anneli Levertand 1969
  NELJAS KORRUS N 00:42:07
10 404 Andreas Leznevsky 1975       M 00:19:20
184 406 Katrin Ligi 1973     EASY N 00:38:50
373 411 Tambet Liiv 1990       M 00:54:23
267 414 Eleen Lilienthal 1989     NIPERNAADI N 00:44:09
118 418 Everiin Lill 1995     PMA TEINE N 00:28:10
168 419 Katrin Lillep 1969
  RX METSAS N 00:36:51
336 420 Esther Linask 1985     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 00:48:40
331 421 Tiivi Lind 1978     KES TEGI? N 00:48:09
171 422 Gerli Linkgreim 1979     KES TEGI? N 00:37:03
102 423 Taivo Linnamägi 1984
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 00:26:37
173 443 Marika Lõhmus 1965
  VIA 3L N 00:37:04
256 425 Karel Lomp 1990     TEERULLID OSA 3 M 00:43:18
112 445 Britta Lõõbas 1989
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 00:27:43
262 427 Triin-Anneli Loodus 1975
  KOHTUJOOKSIKUD N 00:43:50
70 432 Kaja Luigelaht 1981     LONKAV PUUSALIIGES N 00:24:46
269 434 Inga Luks 1975     PMA TEINE N 00:44:17
215 437 Margit Lunt 1971       N 00:40:56
28 447 Allan Maar 1971     SKODA LAAGRI M 00:21:46
249 448 Ethel Maarits 1987     AZETSI SIRESÄÄRED N 00:42:57
111 449 Andre Maasikas 1972     PLAYTECH M 00:27:38
213 450 Kadri Madison 1975     MAASIKAS N 00:40:50
426 504 Annika Mägipõld 1977     ALATI LÕPUNI N 01:29:02
205 451 Annela Maidla 1976     KES TEGI? N 00:40:08
386 452 Kristiina Maidvee 1980
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 00:57:16
282 456 Mait Makkar 1974
  RIK3 M 00:45:10
396 457 Tiina Maldre 1969     ENERGIAVESI N 00:59:42
415 506 Maarja Mälk 1988     SOOREBASED N 01:14:30
420 459 Maria Malva 1986
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri N 01:19:56
412 461 Kaupo Mang 1992     AURUVEDUR M 01:09:36
18 462 Margit Manni 1978     TH KOONDATUD N 00:20:30
374 463 Gertu Margus 1991
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 N 00:54:47
69 467 Taisto Markus 1990     PUHAS ENERGIA 2 M 00:24:44
71 470 Merilin Massakas 1982
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 00:24:51
58 471 Jaanika Mastik 1989
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS N 00:23:52
25 473 Bruno Meder 1991     GRANT THORNTON ASSURANCE M 00:21:34
310 474 Berle Mees 1993     EESTI TRAAVEL N 00:46:32
314 475 Mariliis Mehik 1996       N 00:46:48
349 478 Iris Meristo 1970     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:49:48
402 479 Martin Meristo 1971
  MEHED PÕDRAGA METSAS M 01:03:12
378 480 Ülle Metsman 1979
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 00:55:15
180 489 Elari Moks 1981       M 00:38:11
243 490 Hans Moks 1987
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II M 00:42:47
119 501 Liia Mõrd 1987     THORN ENGINEERING N 00:28:20
140 495 Sander Muhu 1982     RX METSAS M 00:32:21
306 496 Anne Murd 1973
  TAI N 00:46:21
316 497 Kaili Muru 1984
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 00:46:53
130 500 Reilika Muuli 1989
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 00:30:13
138 511 Liina Nagel 1970     AMATÖÖRID N 00:32:15
72 513 Einar Namme 1965
    M 00:24:52
128 514 Nele Narme 1993     THE BEST! N 00:30:05
393 520 Kristi Niitsoo 1986     DECOLAND N 00:58:43
431 522 Nele Nilb 1985
  VESI JOOKSEB N 01:38:58
43 526 Ants Noot 1969
  KES TEGI? M 00:22:59
144 528 Nele Normak 1982     TH KOONDATUD N 00:33:08
285 529 Marek Nuka 1976     MEHED PÕDRAGA METSAS M 00:45:14
142 535 Janika Ojakivi 1977     SÄRASILMAD N 00:32:36
350 538 Saale Ojapõld 1978     MAASIKAS N 00:49:50
423 539 Tuuli Ojasalu 1985
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 01:26:54
313 540 Laura Oleinikov 1989     ABB GIRLS POWER N 00:46:47
60 541 Sulev Oll 1964
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! M 00:24:00
360 550 Anna-Liisa Orglaan 1983
  GROWITARID N 00:50:36
46 552 Sigrid Orumets 1971
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 00:23:12
409 554 Reet Otsus 1987     VABA LEHM N 01:08:07
390 555 Maia Ottep 1978     RIK1 N 00:58:21
387 970 Evelin Õunapuu 1976
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 00:57:30
403 557 Ave Paabel 1974     KÄIB KÜLL N 01:04:44
94 558 Kai Paalberg 1978     GRANT THORNTON ADVISORY N 00:26:04
147 563 Daaniel Markus Pajupuu 2010       M 00:34:12
82 564 Maris Pajur 1986     GRANT THORNTON ADVISORY N 00:25:30
97 565 Anu Palloson 1994
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 00:26:24
217 567 Kersti Palu 1958
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving N 00:41:17
39 569 Andrus Palumäe 1973
  KIIRELT TÄPIKS M 00:22:42
165 572 Kaisa Papp 1991     TELLISKIVI TALLAD N 00:36:23
62 573 Karl Rasmus Parbo 1997     123 LÄKS! M 00:24:02
276 574 Ilme Parik 1963       N 00:44:49
68 641 Anna-Liisa Pärnalaas 1992
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 00:24:25
67 578 Jürgen Parts 1988
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA M 00:24:22
361 580 Julia Passetsnik 1988     FIVE X N 00:50:52
189 584 Kadri Pedak 1989
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 00:39:01
136 585 Piia Pedras 1979       N 00:31:22
297 588 Hedi Peetermann 1994     ABBVIIMASED N 00:45:50
47 589 Sigre Peetrimägi 1981     ÜKS KORD VEEL N 00:23:13
172 590 Lada Peikre 1963       N 00:37:04
312 591 Kaja Pellis 1966
    N 00:46:45
254 592 Imre Pello 1979     STORZ A-TEAM M 00:43:11
375 593 Eerika Pentel 1970     KÄIB KÜLL N 00:54:52
252 594 Kristina Pešehodko 1997     MEGAHERTZ N 00:43:05
325 595 Robert Peterson 1976
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 00:47:54
433 597 Viljar Pihelgas 1972       M 01:42:25
303 598 Agnes Pihelpuu 1975
  SKY PLUS N 00:46:13
322 600 Marju Piirsalu 1964
  PIRITA N 00:47:25
225 602 Tiit Pikk 1973     KIIRELT TÄPIKS M 00:41:49
88 603 Sirly Pikknurm 1990     AVO-CARDIO N 00:25:54
226 608 Reelika Pirson-Heinloo 1980     FAMIILIA N 00:41:50
27 611 Priit Plado 1968
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 00:21:44
143 612 Irene Ploom 1967     STORZ A-TEAM N 00:32:52
367 633 Annika Põder 1991     #PÜÜATERVISKINNI N 00:52:49
295 613 Marili Pokrovski 1988     #PÜÜATERVISKINNI N 00:45:46
245 639 Petre Põldma 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 00:42:49
80 640 Armand Põldoja 1963
  TEERULLID OSA 3 M 00:25:21
107 614 Kristina Poolak 1993     TIM PUTTY N 00:26:53
298 643 Katrin Pööra 1972
  KOOSTÖÖS SINUGA! N 00:45:50
320 615 Aile Pops 1974     PARIMAS EAS N 00:47:21
95 616 Vahur Pormeister 1984     AVO-CARDIO M 00:26:07
266 619 Ülar Praakel 1983     SMIT M 00:44:08
315 625 Uno Pukk 1956
Harju maakond
OÜ Meraco   M 00:46:52
330 627 Merlin Purge 1995
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 00:48:09
385 628 Elvira Puström 1974     STORZ ELEKTROONIKA N 00:56:47
221 629 Olesja Puumeister 1983
  SMIT N 00:41:34
356 632 Svea Puusepp 1970       N 00:50:18
218 645 Tarmo Rahkama 1984
  GRANT THORNTON ASSURANCE M 00:41:22
376 651 Brita Rand 1995     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:54:53
193 658 Triinu Rannula 1993     EESTI TRAAVEL N 00:39:20
291 659 Heleri Ratt 1992     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 00:45:28
334 660 Krista Rattus 1978
  KRIMELTE HUNDID 3 N 00:48:31
305 662 Piia Raudsepp 1969       N 00:46:19
251 665 Triin Rebane 1989       N 00:43:00
230 666 Ingrid Rechlin 1967
  NELJAS KORRUS N 00:42:04
372 670 Külli Reha 1986
  TELLISKIVI TALLAD N 00:54:12
347 671 Mikk Reha 1992     THORN ENGINEERING M 00:49:47
394 672 Rauno-Sten Reile 1991
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 00:58:48
169 675 Helen Reinik 1984     AVO-CARDIO N 00:36:51
90 676 Kai Remmelkoor 1970      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:25:56
405 677 Kristiina Repp 1971      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 01:05:20
42 678 Eduard Rešetov 1980     AADAMAD JOOKSUS M 00:22:50
263 680 Mirje Roasto 1985       N 00:44:01
134 681 Vladislav Rogalevitš 1980     KRIMELTE HUNDID 3 M 00:31:04
19 682 Sven Rohlin 1966     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET M 00:20:51
116 683 Berit Rohtjärv 1991     HKO N 00:27:58
247 684 Tuuliki Rohtla 1981     LONKAV PUUSALIIGES N 00:42:52
150 703 Susanna Rõigas 1994     RIDANRUN N 00:34:33
51 686 Viljar Rooda 1989     TELEGRUPP M 00:23:29
92 687 Christman Roos 1983
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 00:26:02
234 706 Marika Rüngenen 1964     TEAM SR N 00:42:19
219 701 Ragne Ruubel 1975     RADEMARID N 00:41:27
52 707 Elo Rüütel 1978     RTK3 N 00:23:30
380 711 Anu Saar 1975     SEESAMI SARMIKAD N 00:55:24
74 712 Lene Saar 1996
Harju maakond
  #RADEMARUNNING N 00:24:56
410 713 Marianne Saar 1979       N 01:08:42
324 715 Külli Saarepera 1973     123 LÄKS! N 00:47:37
73 716 Angelika Saarniit 1979
Harju maakond
  ENSTO ENERGY N 00:24:55
17 791 Heli Säde 1979     RADISSON BLU SKY HOTEL N 00:20:14
307 792 Ulvi Sädem 1981
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE N 00:46:22
434 719 Karin Sahar-Lambinen 1987       N 01:44:17
77 720 Silvia Saks 1989     MAASIKAS N 00:25:19
274 721 Ülle Saks 1977     ÜKS KORD VEEL N 00:44:46
342 724 Liisi Salong 1990
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 N 00:48:57
152 725 Karin Salu 1993
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 00:34:46
264 726 Margot Salumets 1989     SEESAMI SARMIKAD N 00:44:02
293 727 Ulvi Salundo 1972     SPORDIPLIXID2020 N 00:45:37
286 735 Jana Sarri 1980     NIPERNAADI N 00:45:14
369 738 Hanna Seeder 1990     AZETSI SIRESÄÄRED N 00:53:22
192 744 Kätlin Sepik 1979     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 00:39:20
271 750 Marianne Sergo 1991     BALBIINOKAD N 00:44:26
377 753 Urve Sidron 1950     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:55:00
167 755 Häli Siimaste 1968     EASY N 00:36:43
382 757 Tatjana Siipan 1986     TIIM BISCUITS N 00:55:49
114 759 Stina Silluste 1993     SINILINNUD N 00:27:53
340 762 Maia Sinajeva 1988       N 00:48:52
210 763 Terje Sinik 1969     ENERGIAVESI N 00:40:35
20 765 Maarja Soidla 1991     LIBLEKAD N 00:20:54
54 766 Anita Sokolova 1987       N 00:23:41
57 793 Anni Sööl 1985     SÄRASILMAD N 00:23:51
55 769 Anneli Soom 1976     KRISTIINELA N 00:23:48
345 771 Ethel Soome 1995     KIIREM KUI 5G N 00:49:37
156 772 Teele Soopalu 1994       N 00:35:00
327 774 Pille-Riin Soots 1975
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 00:47:58
44 790 Merilen Sõrmus 1988     RUNANGO N 00:23:05
255 775 Gätlin Spiridonov 1995     ARKAADIA N 00:43:15
85 778 Helen Stimmer 1987     LIBLEKAD N 00:25:35
337 780 Kädi Streff 1978
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:48:43
259 794 Made Sügis 1971
  OTSE JA RINGIGA N 00:43:32
335 797 Marija Šukolajets 1985     STORZ ELEKTROONIKA N 00:48:31
204 783 Evelin Summer 1974     AURUVEDUR N 00:40:07
199 785 Simone Susi 1996     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD N 00:39:40
135 787 Kadi Sutter 1980     FAMIILIA N 00:31:10
268 788 Maili Suurekivi 1995     ABBVIIMASED N 00:44:10
358 789 Aire Suurkuusk 1966       N 00:50:24
106 805 Külliki Tafel-Viia 1979     ESTNO N 00:26:47
8 873 Margus Tähepõld 1978
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 00:18:48
2 809 Erlend Tamberg 1973
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 00:15:56
281 810 Andrus Tamm 1976     TELEGRUPP M 00:45:06
163 811 Gerli Tamm 1992     TIIM BISCUITS N 00:36:07
248 812 Kristin Tamm 1989
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 00:42:55
346 814 Ülle Tamm 1978
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 00:49:41
190 815 Dagmar Tamme 1982
  VABA LEHM N 00:39:03
265 818 Arno Taremäe 1983
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 00:44:06
148 820 Liina Tarmisto 1976
  GROWITARID N 00:34:12
23 821 Triin Tartes 1991     ELISA 5G N 00:21:06
133 825 Astra Teede 1978     123 LÄKS! N 00:30:38
187 826 Jürka Teesalu 1971     1+1 OFFICE M 00:38:57
123 827 Marje Teesalu 1976
  1+1 OFFICE N 00:29:17
34 830 Richard Teppart 1991     RIK1 M 00:22:11
224 831 Alar Teras 1974
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 00:41:48
160 832 Sirje Terve 1961
  OTSE JA RINGIGA N 00:35:46
304 835 Krista Tiitsen 1970     MATKK N 00:46:17
435 836 Liis Tiitson 1992     NELJAS KORRUS N 01:46:54
126 838 Sten Tikerpe 1993
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID M 00:29:31
78 839 Kevin Tiks 1993     AVO-CARDIO M 00:25:20
186 840 Oliver Tiks 1979     RIK3 M 00:38:53
290 841 Kai Timmusk 1972     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 00:45:28
209 844 Marika Tiru 1986     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 00:40:33
178 846 Liivi Tobbi 1991     AZETSI SIRESÄÄRED N 00:37:26
238 847 Kaarin Tohter 1978     MATKK N 00:42:22
371 848 Merily Toiger 1996     THE BEST! N 00:53:48
370 851 Tanel Tomson 1976
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 00:53:46
174 853 Ragna Toom 1953     PMA TEINE N 00:37:07
76 856 Tuuli Tooming 1978       N 00:25:11
14 857 Juhan Toompuu 1986
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 00:19:50
328 858 Kadrin Toonekurg 1984
  EESTI TRAAVEL N 00:48:03
417 866 Anu Tukia 1977
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 01:18:07
241 870 Jaanika Tutt 1978     AZETSI SIRESÄÄRED N 00:42:35
86 874 Olga Uhabakin 1982
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 00:25:45
16 875 Birgit Uibu 1991     GRANT THORNTON ADVISORY N 00:20:12
341 876 Tiina Uint 1987     STORZ ELEKTROONIKA N 00:48:54
398 973 Annelii Üprus 1977     TELLISKIVI TALLAD N 00:59:51
176 879 Raimo Urgard 1988     PUHAS ENERGIA 2 M 00:37:10
275 881 Virge Urke 1971       N 00:44:48
260 882 Evert Usin 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 00:43:43
222 883 Lilo Ustaal 1967     RX METSAS N 00:41:41
162 884 Evelin Uudeküll 1989
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 00:36:01
384 974 Mari-Liis Üürike 1989
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 00:56:34
395 892 Marin Vaher 1977     TAI N 00:59:00
145 899 Marge Vaikjärv 1989
Tartu maakond
University Of Tartu   N 00:34:06
200 905 Tais Vakrõõm 1986      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:39:51
239 906 Mari Valdek 1983     MAASIKAS N 00:42:28
24 907 Jaanus Valdmaa 1989
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 00:21:27
110 965 Rauno Väli 1990     LIHULA WILSON M 00:27:28
401 967 Kaisa Välk 1976     ABB BOOK AND GO N 01:02:21
137 911 Killut Vallandi 1965     NURMENUKUD N 00:31:53
36 914 Erki Varbola 1975
  EELISTAN ALMALE SAKUT M 00:22:13
362 917 Uku Vasemägi 1991     GASELLID M 00:51:03
30 919 Raavo Vask 1977     VESI JOOKSEB M 00:21:58
35 922 Martin Vedler 1989     SMIT M 00:22:12
48 924 Jana Veenpere 1974
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 00:23:18
7 926 Erki Veeroos 1977
  TEERULLID OSA 3 M 00:18:31
399 927 Airi Vekmann 1975     PARIMAS EAS N 01:00:00
418 928 Rena Veldt 1988     STORZ A-TEAM N 01:18:49
270 930 Laura Mona Velmre 1993     GASELLID N 00:44:24
131 935 Kristi Vettik 1977     KRIMELTE HUNDID 2 N 00:30:14
357 937 Marta Vihtre 1992     NAKSITRALLID N 00:50:19
317 938 Andres Viia 1976     ESTNO M 00:46:56
368 943 Kristel Viirmann 1982
  BALBIINOKAD N 00:52:58
120 948 Marek Vilgats 1979     KIIRELT TÄPIKS M 00:28:26
196 949 Jaanis Vilimäe 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 00:39:34
425 953 Greete Vilu 1995
Harju maakond
ABB AS ABB rABBit N 01:28:49
212 954 Anna Vinkelberg 1996     ABBVIIMASED N 00:40:42
139 956 Martin Visnapuu 1982     BALBIINOKAD M 00:32:21
321 959 Katri Voit 1975     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 00:47:21
404 800 Oksana Zadonski 1964
    N 01:05:00
438 801 Elvira Zagarene 1974     TIM PUTTY N 02:03:27
261 802 Evelyn Zahrens 1977     SKY PLUS N 00:43:43
397 803 Nonna Zingfeld 1940       N 00:59:48
Sulge

Tulemuse detailne info

...