18. TRADEHOUSE Tervisejooks
12. etapp - 4,5 km - XT SPORT seiklussport

Search by ...
Gender
Cat
Country
Total: 416 Female: 304 Male: 112 Läbitud distants kokku: 1877 km Aeg kokku: 321:22:55
Pos M/F pos Bib Dist Birth year Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Cat pos Result
319 226 5 Monika Aaslaid 1951 Female     PIRITA N 226 00:54:27
332 239 6 Gerli Aasmäe 1979 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 239 00:56:46
205 127 7 Jette Aasumäe 1990 Female     2RTK N 127 00:45:02
204 125 8 Lili Aasumäe 1964 Female       N 125 00:45:02
183 111 10 Anne Aaver 1971 Female
  ABB WOL N 111 00:43:39
405 295 12 Katri Abel-Ollo 1979 Female     TAI N 295 01:28:40
159 95 13 Annika Abner 1985 Female       N 95 00:39:03
369 267 14 Ilze Abola 1978 Female     KES TEGI? N 267 01:02:27
45 15 16 Anet Adamson 1993 Female     SINILINNUD N 15 00:25:52
215 135 17 Helena Aeltermann 1980 Female
  SEESAMI SARMIKAD N 135 00:45:54
37 24 18 Jüri Aganitš 1988 Male     RIK2 M 24 00:25:15
413 302 19 Tatjana Agu 1979 Female     STORZ ELEKTROONIKA N 302 02:14:44
52 35 20 Raul-Bolek Aguraiuja 1974 Male     SKODA LAAGRI M 35 00:26:26
13 9 21 Risto Ahtijainen 1985 Male
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 9 00:22:16
126 69 23 Kristi Ainen 1981 Female     ESTNO N 69 00:31:57
112 57 27 Evelyn Alamets 1973 Female     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 57 00:30:39
286 196 34 Helena Alesma 1994 Female     BALBIINOKAD N 196 00:51:53
40 27 35 Andres Aller 1979 Male       M 27 00:25:27
72 28 36 Marie Allikmaa 1990 Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 28 00:27:39
348 253 37 Heleri Alliksoo 1996 Female
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 253 00:57:59
36 13 38 Marja-Liisa Alliksoo 1991 Female
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 13 00:25:14
264 177 39 Eliko Allvee 1964 Female
  SPORDISÕBRAD N 177 00:50:03
113 58 40 Gerly Alp 1990 Female     ABB NIPPA-NAPPA N 58 00:30:44
206 126 42 Karoline Altmäe 1993 Female     SINILINNUD N 126 00:45:02
151 88 45 Lilly Ammon 1972 Female
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 88 00:37:25
407 111 48 Priit Annusver 1983 Male
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 M 111 01:37:12
44 30 52 Anton Apuhtin 1989 Male     MEGAHERTZ M 30 00:25:42
165 100 54 Anneli Arm 1981 Female     EELISTAN ALMALE SAKUT N 100 00:40:33
97 44 55 Kristin Arm 1972 Female
  SKY PLUS N 44 00:29:29
164 65 56 Urmet Arm 1978 Male     1+1 OFFICE M 65 00:40:32
149 87 61 Pille Arula 1983 Female     VESI JOOKSEB N 87 00:36:56
295 205 63 Kertu Arumetsa 1982 Female     AURUVEDUR N 205 00:52:36
108 53 66 Ave Aun 1970 Female     RX METSAS N 53 00:30:19
88 41 68 Ketlin Bachmann 1979 Female
  ELISA 5G N 41 00:28:59
247 163 71 Pille Banhard 1976 Female     #PÜÜATERVISKINNI N 163 00:48:36
383 278 72 Kristiina Bank 1996 Female
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 278 01:07:23
323 230 82 Brit Bärengrub 1985 Female
  PARIMAS EAS N 230 00:54:49
260 174 78 Piia Bergštein 1992 Female     ABB NIPPA-NAPPA N 174 00:49:41
283 195 81 Mari-Ann Bubõr 1981 Female
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 195 00:51:36
237 153 85 Veronika Djomina 1986 Female     ARKAADIA N 153 00:48:02
107 54 87 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias 1987 Male     ALGA M 54 00:30:06
231 148 88 Teili Dreifeldt 1995 Female
Harju maakond
  ABB GIRLS POWER N 148 00:47:40
143 81 91 Marvi Eenma 1976 Female
  LONKAV PUUSALIIGES N 81 00:35:30
217 136 100 Edith End 1976 Female
  HARKU KIIRED N 136 00:45:58
297 207 101 Hegle Engman 1978 Female     RADISSON BLU SKY HOTEL N 207 00:52:39
96 43 102 Annika Ennok 1979 Female       N 43 00:29:24
258 86 103 Indrek Erin 1983 Male       M 86 00:49:32
21 15 104 Erich Erm 1981 Male
Harju maakond
  Lonkav puusaliiges M 15 00:23:59
106 55 105 Rait Ermann 1980 Male
  #RADEMARUNNING M 55 00:30:06
372 270 111 Natalja Fomenko 1969 Female
  PUHAS ENERGIA N 270 01:03:00
391 283 112 Frederika Frank 1977 Female     RADEMARID N 283 01:10:13
257 172 113 Siiri Freiberg 1967 Female
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 172 00:49:22
261 175 114 Kristina Fuks-Kuus 1976 Female
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 175 00:49:50
134 59 115 Semjon Galajev 1983 Male     OTSE JA RINGIGA M 59 00:33:04
365 265 118 Ketlin Genergard 1986 Female     1+1 OFFICE N 265 01:00:54
399 290 119 Marian Gilden 1977 Female
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 290 01:23:32
384 279 121 Anni Granström 1988 Female     KRISTIINELA N 279 01:07:31
55 37 123 Janno Greenbaum 1974 Male     GRANT THORNTON ASSURANCE M 37 00:26:30
110 55 127 Ele Haavandi 1974 Female     123 LÄKS! N 55 00:30:28
30 11 129 Gea Hallen 1987 Female     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 11 00:24:47
172 104 130 Reet Hansen 1970 Female     TIIM BISCUITS N 104 00:41:38
356 260 131 Anni Hanst 1993 Female     MATKK N 260 00:59:15
136 77 134 Signe Haug 1977 Female
  RIK1 N 77 00:33:29
158 64 136 Olavi Hein 1989 Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! M 64 00:39:03
92 49 137 Rasmus Heinla 1985 Male     KVALITET M 49 00:29:06
161 97 140 Eleri Heinnurm 1988 Female     ABB NIPPA-NAPPA N 97 00:39:33
235 151 141 Karin Heinsaar 1979 Female     SINILINNUD N 151 00:47:48
156 93 144 Helen Hiiemäe 1981 Female     ELETAL SERVIIS N 93 00:38:55
42 28 145 Einar Hillep 1970 Male
    M 28 00:25:41
86 46 146 Ivo Hindreus 1983 Male
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active M 46 00:28:52
137 78 147 Helen Hindrichson-Nairis 1980 Female     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 78 00:33:33
403 110 148 Aleksandr Hlebnikov 1971 Male
  PUHAS ENERGIA M 110 01:25:55
211 132 152 Tiina Hunt 1981 Female     MAAST LAHTI N 132 00:45:33
289 199 156 Stella Iis 1989 Female     LUMINOR COMPLIANCE N 199 00:52:00
10 7 158 Sergei Iljin 1989 Male     MEGAHERTZ M 7 00:21:54
47 16 159 Liis Ilula-Niinemets 1987 Female     LIBLEKAD N 16 00:25:58
197 75 164 Marek Ilves 1974 Male     2RTK M 75 00:44:45
370 268 165 Ülle Ilves 1953 Female
  TAI N 268 01:02:46
275 188 166 Anu Irik 1989 Female     TELLISKIVI TALLAD N 188 00:50:37
251 167 195 Maire Jäärats 1978 Female     ABB WOL N 167 00:48:42
389 282 168 Ülle Jakobson 1968 Female
    N 282 01:08:38
236 152 169 Tiina-Marju Jaksen 1966 Female     NURMENUKUD N 152 00:47:54
412 301 170 Kristel Jallai 1977 Female
Harju maakond
    N 301 02:13:45
28 18 192 Martti Järv 1985 Male     TELEGRUPP M 18 00:24:44
239 155 193 Aivi Järve 1978 Female
  GREINER N 155 00:48:09
406 296 194 Mai Järving 1960 Female     KOOSTÖÖS SINUGA! N 296 01:35:16
174 106 172 Monika Jeenas 1969 Female
Harju maakond
    N 106 00:42:17
198 76 174 Urmas Jegorov 1970 Male     RADISSON BLU SKY HOTEL M 76 00:44:47
351 256 176 Jaana Jerv 1983 Female     STARTER MURRAB LÄBI N 256 00:58:17
324 231 178 Kristel Jervson 1985 Female
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 231 00:55:18
361 98 189 Tanel Jõeäär 1985 Male     RIDANRUN M 98 01:00:06
410 299 190 Greete Jõgi 1992 Female     OTSE JA RINGIGA N 299 02:01:03
287 197 181 Kairi Johanson 1987 Female     GRANT THORNTON ADVISORY N 197 00:51:58
163 99 191 Sigrid Jõhve 1989 Female     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 99 00:40:31
71 27 182 Elise Joonas 1990 Female     PMA TEINE N 27 00:27:36
285 90 183 Tiit Jors 1968 Male
    M 90 00:51:52
129 72 186 Jaanika Jundas 1975 Female
  RIK2 N 72 00:32:11
362 264 199 Maiken Jürgenson 1982 Female     ELERINGI MARJULISED N 264 01:00:21
341 246 200 Luule Jürisson 1949 Female     PIRITA N 246 00:57:20
121 65 202 Kadri Jürjan 1989 Female     ABBVIIMASED N 65 00:31:30
232 149 351 Kerttu Kääri 1967 Female
  SPORDISÕBRAD N 149 00:47:41
189 116 207 Kristiina Kaasik 1978 Female     RADEMARID N 116 00:43:56
385 280 209 Nadežda Kabrda 1967 Female     PUHAS ENERGIA N 280 01:08:13
207 128 210 Peeli Kadastu 1968 Female     EASY N 128 00:45:10
298 208 212 Merike Kalam 1954 Female     PIRITA N 208 00:52:40
259 173 213 Nele Kalda 1986 Female     TIIM BISCUITS N 173 00:49:32
138 79 215 Liina Kaldma 1979 Female     SINILINNUD N 79 00:33:42
34 12 216 Marjaane Kalf 1977 Female       N 12 00:25:01
221 140 219 Marilis Kallas 1993 Female     AURUVEDUR N 140 00:46:39
118 63 222 Kristine Kalm 1992 Female     AZETSI SIRESÄÄRED N 63 00:31:03
315 223 223 Anary Kalme 1975 Female     KÄIB KÜLL N 223 00:54:15
178 70 224 Pavel Kanarjov 1985 Male     KIIRELT TÄPIKS M 70 00:43:04
120 56 228 Aimar Kann 1970 Male
  ÜKS KORD VEEL M 56 00:31:29
375 273 230 Pille Kapp 1972 Female     NURMENUKUD N 273 01:03:41
293 203 238 Helena Karpin 1997 Female     OTSE JA RINGIGA N 203 00:52:24
335 241 239 Jane Karpin 1986 Female       N 241 00:56:50
339 95 241 Mihkel Karuse 1992 Male     THORN ENGINEERING M 95 00:56:57
386 106 242 Steven Kase 1989 Male     TEAM SR M 106 01:08:16
317 93 243 Viljo Kase 1985 Male     EELISTAN ALMALE SAKUT M 93 00:54:25
374 272 244 Kaire Kasearu 1979 Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 272 01:03:09
371 269 245 Signe Kasepalu 1990 Female
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 N 269 01:02:53
127 70 246 Diana Kasesalu 1997 Female     RIK1 N 70 00:31:57
299 209 250 Meivi Kekkar 1988 Female
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 209 00:52:45
208 129 251 Tiina Kell 1977 Female       N 129 00:45:17
63 22 253 Kristiin Kesamaa 1995 Female
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 22 00:27:10
333 240 254 Kertu Kesküla 1990 Female     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 240 00:56:48
82 37 258 Katrin Kiisk 1980 Female     GREINER N 37 00:28:41
404 294 262 Evelin Kikas 1980 Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 294 01:26:28
331 238 266 Kristi Kirsman 1979 Female
  ELISA 5G N 238 00:56:27
142 62 269 Juhan Klementi 1987 Male     RUNANGO M 62 00:35:12
227 144 270 Laura Kogerman 1991 Female
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 144 00:47:25
272 185 272 Merit Kohv 1996 Female     ABB NIPPA-NAPPA N 185 00:50:32
181 110 280 Ene Koljal 1970 Female     VESI JOOKSEB N 110 00:43:19
343 249 285 Kadri Kompost 1980 Female
  TEAM SR N 249 00:57:24
411 300 286 Ruta Kompost 1959 Female     TEAM SR N 300 02:09:06
176 69 288 Meelis Konsa 1976 Male     RUNANGO M 69 00:42:46
195 74 291 Avo Kont 1979 Male
  SKY PLUS M 74 00:44:43
200 77 352 Kaupo Kööp 1987 Male
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 77 00:44:51
191 118 293 Kristi Koora 1977 Female     HARKU KIIRED N 118 00:44:19
41 26 294 Kardo Koplus 1991 Male
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 26 00:25:27
145 84 296 Krista Koppel 1986 Female     LUMINOR COMPLIANCE N 84 00:35:55
90 48 299 Aleksandr Korotajev 1991 Male       M 48 00:29:00
8 6 300 Meelis Korpe 1984 Male     ENSTO ENERGY M 6 00:21:33
292 202 301 Darja Kortšagina 1986 Female     KOOSTÖÖS SINUGA! N 202 00:52:22
226 143 306 Tatjana Kovaljova 1974 Female     STORZ A-TEAM N 143 00:47:24
109 54 303 Inessa Kozenko 1964 Female     FIVE X N 54 00:30:22
62 41 311 Karel Krist 1978 Male
    M 41 00:27:09
349 254 312 Kadri Kristlepp 1989 Female       N 254 00:57:59
281 193 314 Karmen Kruus 1986 Female     KRISTIINELA N 193 00:51:14
99 46 317 Raili Kruusmaa-Moks 1982 Female       N 46 00:29:42
219 138 318 Vivika Kruusmägi 1972 Female     ENERGIAVESI N 138 00:46:14
146 83 319 Liisa Kruustük 1982 Female
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 83 00:35:55
168 67 320 Alari Kruusvall 1979 Male
  VABA LEHM M 67 00:40:54
77 33 324 Laura Kuldkepp 1980 Female     TH KOONDATUD N 33 00:28:27
14 5 325 Aet Kull 1964 Female
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 5 00:22:17
243 159 333 Aivi Kurim 1965 Female     MINE METSA N 159 00:48:13
155 92 359 Moonika Küttim 1986 Female     SÄRASILMAD N 92 00:38:33
242 158 340 Raili Kuurits 1978 Female     ABBVIIMASED N 158 00:48:12
296 206 341 Edith Kuusemägi 1975 Female     KOOSTÖÖS SINUGA! N 206 00:52:37
354 259 342 Siret Kuusik 1986 Female
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 259 00:58:53
355 96 338 Vadim Kuzovkov 1987 Male     ARKAADIA M 96 00:58:59
216 81 362 Neeme Laane 1976 Male
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II M 81 00:45:56
402 293 366 Ruth Laev 1953 Female     KÄIB KÜLL N 293 01:25:10
337 243 368 Natalja Lahk 1960 Female     HORNETS N 243 00:56:53
225 83 372 Marko Laigna 1978 Male
  PUHAS ENERGIA M 83 00:47:04
177 108 374 Kaari Lainevool 1977 Female     ALATI LÕPUNI N 108 00:42:59
4 3 377 Mario Lambing 1977 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 3 00:20:18
269 182 378 Maris Lampe 1986 Female     KRISTIINELA N 182 00:50:28
69 44 379 Elari Langu 1978 Male     SKODA LAAGRI M 44 00:27:31
11 4 380 Diana Laos 1989 Female     SÄRASILMAD N 4 00:21:59
186 113 381 Liise-Kristiine Laos 1995 Female     ABB NIPPA-NAPPA N 113 00:43:48
218 137 382 Eleri Lapp 1985 Female     AMATÖÖRID N 137 00:46:08
316 224 383 Moonika Lassur 1974 Female
  SPORDISÕBRAD N 224 00:54:21
103 50 385 Triin Laub 1988 Female     BALBIINOKAD N 50 00:30:00
160 96 386 Ilse Laur 1957 Female
    N 96 00:39:22
330 237 388 Ingrid Lauringson 1994 Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS N 237 00:55:41
111 56 398 Maire Lember 1967 Female     MATKK N 56 00:30:29
141 80 405 Anneli Levertand 1969 Female
  NELJAS KORRUS N 80 00:35:11
7 5 404 Andreas Leznevsky 1975 Male       M 5 00:21:10
193 120 406 Katrin Ligi 1973 Female     EASY N 120 00:44:40
117 62 414 Eleen Lilienthal 1989 Female     NIPERNAADI N 62 00:30:54
125 68 418 Everiin Lill 1995 Female     PMA TEINE N 68 00:31:52
277 190 419 Katrin Lillep 1969 Female
  RX METSAS N 190 00:50:46
322 229 420 Esther Linask 1985 Female     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 229 00:54:48
79 34 421 Tiivi Lind 1978 Female     KES TEGI? N 34 00:28:33
68 43 423 Taivo Linnamägi 1984 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 43 00:27:26
240 156 443 Marika Lõhmus 1965 Female
  VIA 3L N 156 00:48:09
250 166 444 Reelika Lõhmus 1991 Female     HARKU KIIRED N 166 00:48:40
234 84 425 Karel Lomp 1990 Male     TEERULLID OSA 3 M 84 00:47:47
344 248 445 Britta Lõõbas 1989 Female
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 248 00:57:24
254 169 427 Triin-Anneli Loodus 1975 Female
  KOHTUJOOKSIKUD N 169 00:49:13
2 1 431 Reet Luhaäär 1953 Female
  VIRU HAMBAKLIINIK N 1 00:18:45
70 26 432 Kaja Luigelaht 1981 Female     LONKAV PUUSALIIGES N 26 00:27:33
166 101 434 Inga Luks 1975 Female     PMA TEINE N 101 00:40:36
222 141 437 Margit Lunt 1971 Female       N 141 00:46:44
346 251 441 Inge Luuk 1982 Female
  2RTK N 251 00:57:37
18 12 447 Allan Maar 1971 Male     SKODA LAAGRI M 12 00:23:22
233 150 448 Ethel Maarits 1987 Female     AZETSI SIRESÄÄRED N 150 00:47:43
223 142 450 Kadri Madison 1975 Female     MAASIKAS N 142 00:46:46
245 161 502 Ester Mäeloog 1984 Female     RTK3 N 161 00:48:24
271 184 451 Annela Maidla 1976 Female     KES TEGI? N 184 00:50:31
304 214 452 Kristiina Maidvee 1980 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 214 00:53:09
366 266 454 Merle Maisla 1979 Female       N 266 01:01:22
94 52 456 Mait Makkar 1974 Male
  RIK3 M 52 00:29:17
380 276 457 Tiina Maldre 1969 Female     ENERGIAVESI N 276 01:05:25
392 284 506 Maarja Mälk 1988 Female     SOOREBASED N 284 01:12:05
390 108 458 Jürgen Malva 1987 Male
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri M 108 01:09:19
393 285 459 Maria Malva 1986 Female
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri N 285 01:12:21
378 104 461 Kaupo Mang 1992 Male     AURUVEDUR M 104 01:04:13
25 9 462 Margit Manni 1978 Female     TH KOONDATUD N 9 00:24:24
100 47 470 Merilin Massakas 1982 Female
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 47 00:29:44
19 13 473 Bruno Meder 1991 Male     GRANT THORNTON ASSURANCE M 13 00:23:32
130 73 475 Mariliis Mehik 1996 Female       N 73 00:32:13
22 16 477 Andres Meresmaa 1969 Male
  ENSTO ENERGY M 16 00:24:03
336 242 478 Iris Meristo 1970 Female     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 242 00:56:52
368 102 479 Martin Meristo 1971 Male
  MEHED PÕDRAGA METSAS M 102 01:02:26
170 103 480 Ülle Metsman 1979 Female
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 103 00:41:20
398 109 485 Janek Minnik 1974 Male     SKODA LAAGRI M 109 01:22:26
214 80 489 Elari Moks 1981 Male       M 80 00:45:49
262 87 490 Hans Moks 1987 Male
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II M 87 00:49:54
135 76 501 Liia Mõrd 1987 Female     THORN ENGINEERING N 76 00:33:04
35 23 495 Sander Muhu 1982 Male     RX METSAS M 23 00:25:10
307 216 496 Anne Murd 1973 Female
  TAI N 216 00:53:18
105 52 500 Reilika Muuli 1989 Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 52 00:30:04
50 33 513 Einar Namme 1965 Male
    M 33 00:26:16
84 39 515 Anne-Ly Nassar 1994 Female     KIIRED JA ILUSAD N 39 00:28:46
401 292 520 Kristi Niitsoo 1986 Female     DECOLAND N 292 01:24:44
53 36 526 Ants Noot 1969 Male
  KES TEGI? M 36 00:26:28
101 48 528 Nele Normak 1982 Female     TH KOONDATUD N 48 00:29:47
167 66 529 Marek Nuka 1976 Male     MEHED PÕDRAGA METSAS M 66 00:40:42
357 261 538 Saale Ojapõld 1978 Female     MAASIKAS N 261 00:59:46
46 31 541 Sulev Oll 1964 Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! M 31 00:25:56
73 29 549 Anne-Mari Orgla 1992 Female     SÄRASILMAD N 29 00:27:53
274 187 550 Anna-Liisa Orglaan 1983 Female
  GROWITARID N 187 00:50:37
128 71 552 Sigrid Orumets 1971 Female
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 71 00:32:03
329 236 554 Reet Otsus 1987 Female     VABA LEHM N 236 00:55:36
9 3 556 Kristiina Ott-Rätsepp 1978 Female
Harju maakond
  HARKU PEO N 3 00:21:44
255 170 970 Evelin Õunapuu 1976 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 170 00:49:15
352 257 557 Ave Paabel 1974 Female     KÄIB KÜLL N 257 00:58:37
284 89 563 Daaniel Markus Pajupuu 2010 Male       M 89 00:51:51
114 59 564 Maris Pajur 1986 Female     GRANT THORNTON ADVISORY N 59 00:30:45
244 160 565 Anu Palloson 1994 Female
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 160 00:48:13
325 232 566 Lemme Palmet 1980 Female
  HKO N 232 00:55:25
190 117 567 Kersti Palu 1958 Female
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving N 117 00:43:58
12 8 568 Silver Palu 1978 Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 8 00:22:09
93 51 573 Karl Rasmus Parbo 1997 Male     123 LÄKS! M 51 00:29:10
153 90 641 Anna-Liisa Pärnalaas 1992 Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 90 00:37:50
32 21 578 Jürgen Parts 1988 Male
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA M 21 00:24:50
340 245 580 Julia Passetsnik 1988 Female     FIVE X N 245 00:57:12
203 78 582 Rando Paurson 1973 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 78 00:45:00
24 8 584 Kadri Pedak 1989 Female
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 8 00:24:19
89 42 587 Kai Peet 1977 Female
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 42 00:29:00
288 198 588 Hedi Peetermann 1994 Female     ABBVIIMASED N 198 00:51:58
85 40 589 Sigre Peetrimägi 1981 Female     ÜKS KORD VEEL N 40 00:28:47
147 85 590 Lada Peikre 1963 Female       N 85 00:36:14
104 51 591 Kaja Pellis 1966 Female
    N 51 00:30:00
280 88 592 Imre Pello 1979 Male     STORZ A-TEAM M 88 00:51:12
276 189 594 Kristina Pešehodko 1997 Female     MEGAHERTZ N 189 00:50:45
139 60 595 Robert Peterson 1976 Male
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 60 00:34:16
253 168 598 Agnes Pihelpuu 1975 Female
  SKY PLUS N 168 00:49:10
131 74 599 Mirjam Pihlak 1979 Female     ELERINGI MARJULISED N 74 00:32:17
119 64 601 Marilin Pikaro 1982 Female
  LUMINOR COMPLIANCE N 64 00:31:06
171 68 602 Tiit Pikk 1973 Male     KIIRELT TÄPIKS M 68 00:41:20
64 23 603 Sirly Pikknurm 1990 Female     AVO-CARDIO N 23 00:27:13
387 107 605 Taavi Piller 1984 Male
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 M 107 01:08:23
29 19 611 Priit Plado 1968 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 19 00:24:47
116 61 612 Irene Ploom 1967 Female     STORZ A-TEAM N 61 00:30:51
347 252 633 Annika Põder 1991 Female     #PÜÜATERVISKINNI N 252 00:57:43
303 213 613 Marili Pokrovski 1988 Female     #PÜÜATERVISKINNI N 213 00:53:02
78 45 640 Armand Põldoja 1963 Male
  TEERULLID OSA 3 M 45 00:28:28
314 222 643 Katrin Pööra 1972 Female
  KOOSTÖÖS SINUGA! N 222 00:54:11
213 134 615 Aile Pops 1974 Female     PARIMAS EAS N 134 00:45:44
49 32 616 Vahur Pormeister 1984 Male     AVO-CARDIO M 32 00:26:10
350 255 618 Jelena Praakel 1984 Female     VIA 3L N 255 00:58:15
140 61 619 Ülar Praakel 1983 Male     SMIT M 61 00:34:51
184 112 620 Anu Preegel 1981 Female
  ELISA 5G N 112 00:43:40
83 38 621 Elen Preimann 1980 Female     HKO N 38 00:28:43
273 186 644 Margit Püss 1965 Female     MAAST LAHTI N 186 00:50:35
241 157 628 Elvira Puström 1974 Female     STORZ ELEKTROONIKA N 157 00:48:11
266 179 629 Olesja Puumeister 1983 Female
  SMIT N 179 00:50:05
91 50 630 Heigo Puurand 1982 Male       M 50 00:29:06
48 17 631 Irene Puusaar 1963 Female
  ELERINGI MARJULISED N 17 00:26:01
229 146 632 Svea Puusepp 1970 Female       N 146 00:47:28
305 91 645 Tarmo Rahkama 1984 Male
  GRANT THORNTON ASSURANCE M 91 00:53:11
169 102 651 Brita Rand 1995 Female     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 102 00:41:06
395 287 653 Nele Rand 1973 Female     KRIMELTE HUNDID 1 N 287 01:19:14
185 73 657 Hendrick Rang 1988 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 73 00:43:43
188 115 662 Piia Raudsepp 1969 Female       N 115 00:43:51
199 123 663 Liis Rebane 1986 Female     RADISSON BLU SKY HOTEL N 123 00:44:49
416 304 666 Ingrid Rechlin 1967 Female
  NELJAS KORRUS N 304 04:57:24
338 244 667 Janne Rechlin 1993 Female     NELJAS KORRUS N 244 00:56:53
309 92 668 Jeffrey Redondo 1989 Male     ALGA M 92 00:53:28
394 286 670 Külli Reha 1986 Female
  TELLISKIVI TALLAD N 286 01:12:37
59 40 671 Mikk Reha 1992 Male     THORN ENGINEERING M 40 00:26:54
187 114 675 Helen Reinik 1984 Female     AVO-CARDIO N 114 00:43:48
74 30 676 Kai Remmelkoor 1970 Female      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 30 00:28:04
409 298 677 Kristiina Repp 1971 Female      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 298 01:56:03
58 39 678 Eduard Rešetov 1980 Male     AADAMAD JOOKSUS M 39 00:26:47
228 145 680 Mirje Roasto 1985 Female       N 145 00:47:27
67 25 683 Berit Rohtjärv 1991 Female     HKO N 25 00:27:25
38 25 686 Viljar Rooda 1989 Male     TELEGRUPP M 25 00:25:16
56 38 695 Tiit Roosve 1963 Male
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 38 00:26:33
31 20 696 Marek Ross 1991 Male     AADAMAD JOOKSUS M 20 00:24:47
230 147 700 Ragne Russak 1969 Female
  SPORDISÕBRAD N 147 00:47:35
194 121 701 Ragne Ruubel 1975 Female     RADEMARID N 121 00:44:41
66 24 707 Elo Rüütel 1978 Female     RTK3 N 24 00:27:21
132 58 709 Andrus Rüütelmaa 1972 Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 58 00:32:30
312 220 711 Anu Saar 1975 Female     SEESAMI SARMIKAD N 220 00:54:01
397 289 713 Marianne Saar 1979 Female       N 289 01:21:08
95 53 714 Mauri Saarend 1971 Male     EESTI TRAAVEL M 53 00:29:19
306 215 715 Külli Saarepera 1973 Female     123 LÄKS! N 215 00:53:12
39 14 716 Angelika Saarniit 1979 Female
Harju maakond
  ENSTO ENERGY N 14 00:25:17
17 6 791 Heli Säde 1979 Female     RADISSON BLU SKY HOTEL N 6 00:23:12
328 235 719 Karin Sahar-Lambinen 1987 Female       N 235 00:55:29
60 20 720 Silvia Saks 1989 Female     MAASIKAS N 20 00:26:54
313 221 721 Ülle Saks 1977 Female     ÜKS KORD VEEL N 221 00:54:03
364 100 722 Silver Salben 1989 Male     RIK3 M 100 01:00:47
302 212 724 Liisi Salong 1990 Female
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 N 212 00:52:51
353 258 726 Margot Salumets 1989 Female     SEESAMI SARMIKAD N 258 00:58:38
308 217 727 Ulvi Salundo 1972 Female     SPORDIPLIXID2020 N 217 00:53:26
379 275 735 Jana Sarri 1980 Female     NIPERNAADI N 275 01:04:40
321 228 738 Hanna Seeder 1990 Female     AZETSI SIRESÄÄRED N 228 00:54:33
252 85 740 Üllar Sein 1966 Male
  MAAST LAHTI M 85 00:48:45
6 4 742 Olle Selliov 1974 Male
  AADAMAD JOOKSUS M 4 00:21:02
175 107 743 Evelin Selmet 1983 Female
    N 107 00:42:37
373 271 744 Kätlin Sepik 1979 Female     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 271 01:03:03
360 263 753 Urve Sidron 1950 Female     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 263 01:00:00
80 35 759 Stina Silluste 1993 Female     SINILINNUD N 35 00:28:39
148 86 762 Maia Sinajeva 1988 Female       N 86 00:36:15
5 2 765 Maarja Soidla 1991 Female     LIBLEKAD N 2 00:20:58
54 18 766 Anita Sokolova 1987 Female       N 18 00:26:30
115 60 793 Anni Sööl 1985 Female     SÄRASILMAD N 60 00:30:48
102 49 769 Anneli Soom 1976 Female     KRISTIINELA N 49 00:29:49
326 233 771 Ethel Soome 1995 Female     KIIREM KUI 5G N 233 00:55:26
76 32 772 Teele Soopalu 1994 Female       N 32 00:28:18
248 164 773 Malle Soosaar 1988 Female     TIIM BISCUITS N 164 00:48:36
249 165 774 Pille-Riin Soots 1975 Female
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 165 00:48:38
61 21 790 Merilen Sõrmus 1988 Female     RUNANGO N 21 00:27:07
192 119 775 Gätlin Spiridonov 1995 Female     ARKAADIA N 119 00:44:25
290 200 780 Kädi Streff 1978 Female
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 200 00:52:00
87 47 782 Stanislav Stsastnoi 1987 Male     KIIRELT TÄPIKS M 47 00:28:59
179 109 794 Made Sügis 1971 Female
  OTSE JA RINGIGA N 109 00:43:09
268 181 797 Marija Šukolajets 1985 Female     STORZ ELEKTROONIKA N 181 00:50:27
294 204 783 Evelin Summer 1974 Female     AURUVEDUR N 204 00:52:35
246 162 788 Maili Suurekivi 1995 Female     ABBVIIMASED N 162 00:48:35
282 194 789 Aire Suurkuusk 1966 Female       N 194 00:51:31
414 303 805 Külliki Tafel-Viia 1979 Female     ESTNO N 303 02:40:57
3 2 873 Margus Tähepõld 1978 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 2 00:19:53
162 98 806 Annika Talijärv 1984 Female     TELLISKIVI TALLAD N 98 00:39:50
310 218 808 Diana Talpsepp 1994 Female       N 218 00:53:38
1 1 809 Erlend Tamberg 1973 Male
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 1 00:18:08
358 97 810 Andrus Tamm 1976 Male     TELEGRUPP M 97 00:59:53
212 133 811 Gerli Tamm 1992 Female     TIIM BISCUITS N 133 00:45:34
342 247 815 Dagmar Tamme 1982 Female
  VABA LEHM N 247 00:57:22
359 262 816 Kristel Tamme 1986 Female     VABA LEHM N 262 00:59:55
363 99 818 Arno Taremäe 1983 Male
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 99 01:00:40
318 225 820 Liina Tarmisto 1976 Female
  GROWITARID N 225 00:54:25
26 10 821 Triin Tartes 1991 Female     ELISA 5G N 10 00:24:26
182 72 826 Jürka Teesalu 1971 Male     1+1 OFFICE M 72 00:43:28
81 36 827 Marje Teesalu 1976 Female
  1+1 OFFICE N 36 00:28:40
65 42 830 Richard Teppart 1991 Male     RIK1 M 42 00:27:14
345 250 832 Sirje Terve 1961 Female
  OTSE JA RINGIGA N 250 00:57:29
376 274 835 Krista Tiitsen 1970 Female     MATKK N 274 01:03:46
300 210 836 Liis Tiitson 1992 Female     NELJAS KORRUS N 210 00:52:47
15 10 839 Kevin Tiks 1993 Male     AVO-CARDIO M 10 00:22:24
209 130 841 Kai Timmusk 1972 Female     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 130 00:45:23
196 122 844 Marika Tiru 1986 Female     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 122 00:44:44
256 171 847 Kaarin Tohter 1978 Female     MATKK N 171 00:49:19
381 105 871 Mihkel Tõkke 1990 Male     MEHED PÕDRAGA METSAS M 105 01:05:35
367 101 851 Tanel Tomson 1976 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 101 01:02:22
152 89 853 Ragna Toom 1953 Female     PMA TEINE N 89 00:37:28
124 57 857 Juhan Toompuu 1986 Male
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 57 00:31:41
123 67 859 Tatiana Totskaya 1985 Female       N 67 00:31:36
263 176 864 Kaire Truu 1974 Female       N 176 00:50:00
388 281 866 Anu Tukia 1977 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 281 01:08:34
20 14 867 Kristjan Tulp 1981 Male     TEERULLID OSA 3 M 14 00:23:58
267 180 868 Virge Tumm 1971 Female     2RTK N 180 00:50:23
377 103 869 Freddi Turmann 1992 Male     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD M 103 01:03:47
57 19 870 Jaanika Tutt 1978 Female     AZETSI SIRESÄÄRED N 19 00:26:34
133 75 874 Olga Uhabakin 1982 Female
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 75 00:32:31
396 288 875 Birgit Uibu 1991 Female     GRANT THORNTON ADVISORY N 288 01:20:17
291 201 876 Tiina Uint 1987 Female     STORZ ELEKTROONIKA N 201 00:52:18
173 105 973 Annelii Üprus 1977 Female     TELLISKIVI TALLAD N 105 00:42:09
150 63 879 Raimo Urgard 1988 Male     PUHAS ENERGIA 2 M 63 00:37:19
278 191 881 Virge Urke 1971 Female       N 191 00:50:49
16 11 882 Evert Usin 1987 Male
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 11 00:22:26
265 178 883 Lilo Ustaal 1967 Female     RX METSAS N 178 00:50:05
238 154 884 Evelin Uudeküll 1989 Female
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 154 00:48:04
157 94 974 Mari-Liis Üürike 1989 Female
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 94 00:38:57
202 124 892 Marin Vaher 1977 Female     TAI N 124 00:45:00
279 192 893 Gaili Vahkal 1988 Female     RADISSON BLU SKY HOTEL N 192 00:50:55
122 66 898 Arie Vaigurand 1979 Female
Harju maakond
    N 66 00:31:34
98 45 899 Marge Vaikjärv 1989 Female
Tartu maakond
University Of Tartu   N 45 00:29:33
33 22 901 Rein Vaimel 1982 Male       M 22 00:25:00
75 31 902 Laine Vain 1983 Female     HARKU PEO N 31 00:28:13
220 139 905 Tais Vakrõõm 1986 Female      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 139 00:46:28
210 131 906 Mari Valdek 1983 Female     MAASIKAS N 131 00:45:30
144 82 911 Killut Vallandi 1965 Female     NURMENUKUD N 82 00:35:38
180 71 914 Erki Varbola 1975 Male
  EELISTAN ALMALE SAKUT M 71 00:43:16
51 34 915 Tauno Vare 1974 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 34 00:26:22
224 82 917 Uku Vasemägi 1991 Male     GASELLID M 82 00:46:49
201 79 920 Sina Vatanparast 1987 Male
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED M 79 00:45:00
382 277 927 Airi Vekmann 1975 Female     PARIMAS EAS N 277 01:05:38
23 7 928 Rena Veldt 1988 Female     STORZ A-TEAM N 7 00:24:11
27 17 931 Ott Velsberg 1990 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID M 17 00:24:31
301 211 937 Marta Vihtre 1992 Female     NAKSITRALLID N 211 00:52:50
415 112 938 Andres Viia 1976 Male     ESTNO M 112 03:11:23
334 94 942 Brent-Silvester Viin 1992 Male       M 94 00:56:49
311 219 943 Kristel Viirmann 1982 Female
  BALBIINOKAD N 219 00:53:43
400 291 950 Triin Viljamaa 1984 Female       N 291 01:23:59
43 29 956 Martin Visnapuu 1982 Male     BALBIINOKAD M 29 00:25:42
327 234 959 Katri Voit 1975 Female     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 234 00:55:27
154 91 962 Julia Vuhk Vuht 1973 Female       N 91 00:38:26
408 297 800 Oksana Zadonski 1964 Female
    N 297 01:41:12
270 183 802 Evelyn Zahrens 1977 Female     SKY PLUS N 183 00:50:30
320 227 803 Nonna Zingfeld 1940 Female       N 227 00:54:32
Sulge

Tulemuse detailne info

...