18. TRADEHOUSE Tervisejooks
13. etapp - 4 km

Search by ...
Gender
Cat
Country
Total: 420 Female: 308 Male: 112 Läbitud distants kokku: 1711 km Aeg kokku: 308:50:06
Pos M/F pos Bib Dist Birth year Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Cat pos Result
218 152 1 Kati Aaren 1978 Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 152 00:42:09
168 110 2 Triin Aarna 1986 Female     SPORDIPLIXID2020 N 110 00:37:26
296 216 6 Gerli Aasmäe 1979 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 216 00:48:49
204 140 7 Jette Aasumäe 1990 Female     2RTK N 140 00:41:29
187 126 8 Lili Aasumäe 1964 Female       N 126 00:40:18
397 292 10 Anne Aaver 1971 Female
  ABB WOL N 292 01:23:04
179 119 12 Katri Abel-Ollo 1979 Female     TAI N 119 00:39:29
123 70 13 Annika Abner 1985 Female       N 70 00:29:53
150 93 14 Ilze Abola 1978 Female     KES TEGI? N 93 00:34:07
51 20 15 Helerin Abroi 1985 Female     #RADEMARUNNING N 20 00:24:18
189 127 17 Helena Aeltermann 1980 Female
  SEESAMI SARMIKAD N 127 00:40:27
13 8 18 Jüri Aganitš 1988 Male     RIK2 M 8 00:21:40
217 151 19 Tatjana Agu 1979 Female     STORZ ELEKTROONIKA N 151 00:42:04
18 12 20 Raul-Bolek Aguraiuja 1974 Male     SKODA LAAGRI M 12 00:22:10
2 2 21 Risto Ahtijainen 1985 Male
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 2 00:17:50
285 206 22 Aivi Aigro 1969 Female     JOOKSURÕÕM N 206 00:47:37
103 53 27 Evelyn Alamets 1973 Female     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 53 00:27:32
50 19 34 Helena Alesma 1994 Female     BALBIINOKAD N 19 00:24:08
96 48 35 Andres Aller 1979 Male       M 48 00:27:14
88 44 36 Marie Allikmaa 1990 Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 44 00:26:54
25 10 37 Heleri Alliksoo 1996 Female
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 10 00:22:38
53 22 38 Marja-Liisa Alliksoo 1991 Female
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 22 00:24:23
213 148 39 Eliko Allvee 1964 Female
  SPORDISÕBRAD N 148 00:41:56
254 179 40 Gerly Alp 1990 Female     ABB NIPPA-NAPPA N 179 00:44:47
171 113 42 Karoline Altmäe 1993 Female     SINILINNUD N 113 00:38:03
144 89 45 Lilly Ammon 1972 Female
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 89 00:33:38
322 88 48 Priit Annusver 1983 Male
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 M 88 00:52:04
37 24 52 Anton Apuhtin 1989 Male     MEGAHERTZ M 24 00:23:19
158 101 54 Anneli Arm 1981 Female     EELISTAN ALMALE SAKUT N 101 00:35:17
101 52 55 Kristin Arm 1972 Female
  SKY PLUS N 52 00:27:24
92 46 56 Urmet Arm 1978 Male     1+1 OFFICE M 46 00:27:01
335 244 59 Piret Aru Jakobson 1971 Female     GASELLID N 244 00:55:16
243 172 60 Urve Arukaevu 1966 Female     TÕENÄOLISELT LINNA PARIM AMET N 172 00:44:00
166 108 61 Pille Arula 1983 Female     VESI JOOKSEB N 108 00:37:19
352 258 63 Kertu Arumetsa 1982 Female     AURUVEDUR N 258 00:58:11
165 107 66 Ave Aun 1970 Female     RX METSAS N 107 00:36:48
276 200 68 Ketlin Bachmann 1979 Female
  ELISA 5G N 200 00:46:51
348 254 69 Kai Bahharev 1988 Female     FAMIILIA N 254 00:57:32
184 123 71 Pille Banhard 1976 Female     #PÜÜATERVISKINNI N 123 00:40:08
334 243 82 Brit Bärengrub 1985 Female
  PARIMAS EAS N 243 00:55:07
201 137 85 Veronika Djomina 1986 Female     ARKAADIA N 137 00:41:20
377 99 87 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias 1987 Male     ALGA M 99 01:05:39
239 168 88 Teili Dreifeldt 1995 Female
Harju maakond
  ABB GIRLS POWER N 168 00:43:47
235 70 93 Hannes Einstein 1986 Male     RIDANRUN M 70 00:43:19
130 75 98 Reet Ellermaa 1962 Female       N 75 00:30:24
129 55 99 Riho-Rene Ellermaa 1963 Male       M 55 00:30:24
275 198 100 Edith End 1976 Female
  HARKU KIIRED N 198 00:46:48
231 162 101 Hegle Engman 1978 Female     RADISSON BLU SKY HOTEL N 162 00:42:53
119 53 103 Indrek Erin 1983 Male       M 53 00:29:44
261 76 104 Erich Erm 1981 Male
Harju maakond
  Lonkav puusaliiges M 76 00:45:42
74 37 105 Rait Ermann 1980 Male
  #RADEMARUNNING M 37 00:26:09
341 248 111 Natalja Fomenko 1969 Female
  PUHAS ENERGIA N 248 00:56:00
380 281 112 Frederika Frank 1977 Female     RADEMARID N 281 01:07:54
250 177 113 Siiri Freiberg 1967 Female
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 177 00:44:38
180 120 114 Kristina Fuks-Kuus 1976 Female
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 120 00:39:35
125 54 115 Semjon Galajev 1983 Male     OTSE JA RINGIGA M 54 00:29:58
415 306 116 Natalja Gapon 1970 Female     HORNETS N 306 01:58:14
353 259 118 Ketlin Genergard 1986 Female     1+1 OFFICE N 259 00:58:34
359 264 119 Marian Gilden 1977 Female
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 264 00:59:47
240 169 121 Anni Granström 1988 Female     KRISTIINELA N 169 00:43:51
31 20 122 James Gray 1978 Male     PLAYTECH M 20 00:22:54
29 18 123 Janno Greenbaum 1974 Male     GRANT THORNTON ASSURANCE M 18 00:22:48
400 295 125 Külli Haab 1978 Female
  ENERGIAVESI N 295 01:26:04
43 29 126 Bert Haabu 1997 Male     GRANT THORNTON ASSURANCE M 29 00:23:46
93 47 127 Ele Haavandi 1974 Female     123 LÄKS! N 47 00:27:06
28 11 129 Gea Hallen 1987 Female     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 11 00:22:44
107 58 131 Anni Hanst 1993 Female     MATKK N 58 00:27:59
82 40 134 Signe Haug 1977 Female
  RIK1 N 40 00:26:37
102 54 135 Kaie Hein 1973 Female     KRISTIINELA N 54 00:27:32
182 61 136 Olavi Hein 1989 Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! M 61 00:39:57
70 36 139 Marko Heinloo 1983 Male     FAMIILIA M 36 00:25:29
210 145 140 Eleri Heinnurm 1988 Female     ABB NIPPA-NAPPA N 145 00:41:45
135 80 144 Helen Hiiemäe 1981 Female     ELETAL SERVIIS N 80 00:31:07
21 14 146 Ivo Hindreus 1983 Male
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active M 14 00:22:20
416 110 148 Aleksandr Hlebnikov 1971 Male
  PUHAS ENERGIA M 110 02:00:27
78 41 151 Martin Hunt 1986 Male
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri M 41 00:26:22
202 138 152 Tiina Hunt 1981 Female     MAAST LAHTI N 138 00:41:21
226 68 154 Madis Idnurm 1980 Male
  HARKU KIIRED M 68 00:42:35
378 279 156 Stella Iis 1989 Female     LUMINOR COMPLIANCE N 279 01:06:01
6 5 158 Sergei Iljin 1989 Male     MEGAHERTZ M 5 00:19:21
405 298 161 Evelyn Ilves 1976 Female
  VIRU HAMBAKLIINIK N 298 01:34:39
237 71 164 Marek Ilves 1974 Male     2RTK M 71 00:43:42
290 210 195 Maire Jäärats 1978 Female     ABB WOL N 210 00:47:59
295 215 169 Tiina-Marju Jaksen 1966 Female     NURMENUKUD N 215 00:48:31
390 289 170 Kristel Jallai 1977 Female
Harju maakond
    N 289 01:14:11
197 134 193 Aivi Järve 1978 Female
  GREINER N 134 00:40:59
414 305 194 Mai Järving 1960 Female     KOOSTÖÖS SINUGA! N 305 01:57:51
304 221 178 Kristel Jervson 1985 Female
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 221 00:50:01
137 82 191 Sigrid Jõhve 1989 Female     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 82 00:31:28
60 28 182 Elise Joonas 1990 Female     PMA TEINE N 28 00:24:59
251 74 183 Tiit Jors 1968 Male
    M 74 00:44:45
71 35 186 Jaanika Jundas 1975 Female
  RIK2 N 35 00:25:51
319 232 198 Kairi Jürgenson 1973 Female     AMATÖÖRID N 232 00:51:46
406 299 199 Maiken Jürgenson 1982 Female     ELERINGI MARJULISED N 299 01:35:32
32 12 201 Anneli Jüristo 1985 Female     TÕENÄOLISELT LINNA PARIM AMET N 12 00:22:56
212 146 202 Kadri Jürjan 1989 Female     ABBVIIMASED N 146 00:41:52
398 293 351 Kerttu Kääri 1967 Female
  SPORDISÕBRAD N 293 01:23:57
75 38 206 Indrek Kaarlep 1978 Male     RIDANRUN M 38 00:26:11
258 183 207 Kristiina Kaasik 1978 Female     RADEMARID N 183 00:45:26
272 195 208 Renate Kaasik 1991 Female     VIRU HAMBAKLIINIK N 195 00:46:38
267 190 209 Nadežda Kabrda 1967 Female     PUHAS ENERGIA N 190 00:46:13
300 219 210 Peeli Kadastu 1968 Female     EASY N 219 00:49:36
312 227 213 Nele Kalda 1986 Female     TIIM BISCUITS N 227 00:51:25
118 66 214 Pille Kalda 1982 Female
  TAI N 66 00:29:33
149 92 215 Liina Kaldma 1979 Female     SINILINNUD N 92 00:33:58
72 36 219 Marilis Kallas 1993 Female     AURUVEDUR N 36 00:26:05
131 76 222 Kristine Kalm 1992 Female     AZETSI SIRESÄÄRED N 76 00:30:25
286 80 224 Pavel Kanarjov 1985 Male     KIIRELT TÄPIKS M 80 00:47:51
265 188 225 Inge Kand 1972 Female     SPORDIPLIXID2020 N 188 00:46:01
145 56 228 Aimar Kann 1970 Male
  ÜKS KORD VEEL M 56 00:33:43
345 252 230 Pille Kapp 1972 Female     NURMENUKUD N 252 00:56:46
216 150 231 Maarika Karelson 1960 Female     ENERGIAVESI N 150 00:42:03
362 266 237 Terje Karp 1961 Female     MATKK N 266 00:59:55
114 63 238 Helena Karpin 1997 Female     OTSE JA RINGIGA N 63 00:29:10
98 49 241 Mihkel Karuse 1992 Male     THORN ENGINEERING M 49 00:27:17
361 96 242 Steven Kase 1989 Male     TEAM SR M 96 00:59:50
325 89 243 Viljo Kase 1985 Male     EELISTAN ALMALE SAKUT M 89 00:52:55
283 204 244 Kaire Kasearu 1979 Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 204 00:47:07
346 253 245 Signe Kasepalu 1990 Female
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 N 253 00:57:22
95 47 247 Mairo Kaseväli 1983 Male
  REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD M 47 00:27:12
386 287 250 Meivi Kekkar 1988 Female
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 287 01:10:10
134 79 254 Kertu Kesküla 1990 Female     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 79 00:30:58
54 23 257 Lea Kiilaspää 1990 Female     THE BEST! N 23 00:24:31
39 13 258 Katrin Kiisk 1980 Female     GREINER N 13 00:23:31
181 121 259 Valeria Kiisk 1985 Female     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD N 121 00:39:45
136 81 261 Naomi Jessica Kiivikas 1994 Female     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD N 81 00:31:12
343 250 262 Evelin Kikas 1980 Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 250 00:56:05
306 223 266 Kristi Kirsman 1979 Female
  ELISA 5G N 223 00:50:37
188 62 269 Juhan Klementi 1987 Male     RUNANGO M 62 00:40:20
355 260 270 Laura Kogerman 1991 Female
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 260 00:58:48
328 238 272 Merit Kohv 1996 Female     ABB NIPPA-NAPPA N 238 00:53:21
316 231 284 Merle Kollo 1975 Female
  SEESAMI SARMIKAD N 231 00:51:40
344 251 285 Kadri Kompost 1980 Female
  TEAM SR N 251 00:56:38
349 255 286 Ruta Kompost 1959 Female     TEAM SR N 255 00:57:46
303 83 288 Meelis Konsa 1976 Male     RUNANGO M 83 00:50:01
41 14 289 Triin Konsap 1983 Female     RUNANGO N 14 00:23:37
301 82 290 Sander Konso 1993 Male     ELETAL SERVIIS M 82 00:49:42
298 81 291 Avo Kont 1979 Male
  SKY PLUS M 81 00:49:10
100 51 292 Siret Koopuu 1970 Female
  KRIMELTE HUNDID 1 N 51 00:27:22
331 241 293 Kristi Koora 1977 Female     HARKU KIIRED N 241 00:53:49
16 11 294 Kardo Koplus 1991 Male
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 11 00:22:09
148 91 296 Krista Koppel 1986 Female     LUMINOR COMPLIANCE N 91 00:33:56
36 25 299 Aleksandr Korotajev 1991 Male       M 25 00:23:19
73 37 305 Kajali Kotsar 1985 Female     ELERINGI MARJULISED N 37 00:26:08
407 300 346 Maarja Kõue 1991 Female     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 300 01:36:04
177 117 306 Tatjana Kovaljova 1974 Female     STORZ A-TEAM N 117 00:39:09
94 48 303 Inessa Kozenko 1964 Female     FIVE X N 48 00:27:06
117 52 304 Andrei Kozlov 1992 Male     TIM PUTTY M 52 00:29:25
69 34 308 Mari Kraav 1992 Female
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 34 00:25:28
26 16 311 Karel Krist 1978 Male
    M 16 00:22:39
89 45 314 Karmen Kruus 1986 Female     KRISTIINELA N 45 00:26:56
67 32 317 Raili Kruusmaa-Moks 1982 Female       N 32 00:25:26
163 58 320 Alari Kruusvall 1979 Male
  VABA LEHM M 58 00:36:10
403 297 322 Piret Kukebal 1974 Female       N 297 01:31:32
20 7 324 Laura Kuldkepp 1980 Female     TH KOONDATUD N 7 00:22:17
12 5 325 Aet Kull 1964 Female
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 5 00:21:30
376 278 333 Aivi Kurim 1965 Female     MINE METSA N 278 01:05:10
225 158 359 Moonika Küttim 1986 Female     SÄRASILMAD N 158 00:42:26
203 139 340 Raili Kuurits 1978 Female     ABBVIIMASED N 139 00:41:26
327 237 341 Edith Kuusemägi 1975 Female     KOOSTÖÖS SINUGA! N 237 00:53:16
402 296 342 Siret Kuusik 1986 Female
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 296 01:27:27
389 101 338 Vadim Kuzovkov 1987 Male     ARKAADIA M 101 01:14:02
257 75 362 Neeme Laane 1976 Male
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II M 75 00:45:21
227 69 364 Märt Laanemets 1969 Male       M 69 00:42:39
395 105 372 Marko Laigna 1978 Male
  PUHAS ENERGIA M 105 01:17:21
178 118 374 Kaari Lainevool 1977 Female     ALATI LÕPUNI N 118 00:39:24
38 26 379 Elari Langu 1978 Male     SKODA LAAGRI M 26 00:23:22
14 6 380 Diana Laos 1989 Female     SÄRASILMAD N 6 00:21:48
305 222 385 Triin Laub 1988 Female     BALBIINOKAD N 222 00:50:31
162 105 386 Ilse Laur 1957 Female
    N 105 00:35:48
220 154 392 Anni Lehtmets 2016 Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 154 00:42:09
408 108 393 Janek Lehtmets 1977 Male
Harju maakond
  Lehe Sport M 108 01:37:42
219 153 394 Lenna Lehtmets 2011 Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 153 00:42:09
374 277 398 Maire Lember 1967 Female     MATKK N 277 01:03:41
87 44 399 Kaido Lemendik 1977 Male     ALATI LÕPUNI M 44 00:26:54
234 165 405 Anneli Levertand 1969 Female
  NELJAS KORRUS N 165 00:43:17
4 4 404 Andreas Leznevsky 1975 Male       M 4 00:18:41
206 141 406 Katrin Ligi 1973 Female     EASY N 141 00:41:31
340 247 414 Eleen Lilienthal 1989 Female     NIPERNAADI N 247 00:55:52
159 102 415 Karmen Lilienthal 1995 Female     1+1 OFFICE N 102 00:35:20
109 60 418 Everiin Lill 1995 Female     PMA TEINE N 60 00:28:11
167 109 419 Katrin Lillep 1969 Female
  RX METSAS N 109 00:37:22
256 182 420 Esther Linask 1985 Female     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 182 00:45:14
198 135 422 Gerli Linkgreim 1979 Female     KES TEGI? N 135 00:41:11
62 34 423 Taivo Linnamägi 1984 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 34 00:25:11
170 112 443 Marika Lõhmus 1965 Female
  VIA 3L N 112 00:38:00
249 73 425 Karel Lomp 1990 Male     TEERULLID OSA 3 M 73 00:44:29
299 218 445 Britta Lõõbas 1989 Female
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 218 00:49:23
260 185 427 Triin-Anneli Loodus 1975 Female
  KOHTUJOOKSIKUD N 185 00:45:36
5 1 431 Reet Luhaäär 1953 Female
  VIRU HAMBAKLIINIK N 1 00:19:11
24 9 432 Kaja Luigelaht 1981 Female     LONKAV PUUSALIIGES N 9 00:22:32
183 122 437 Margit Lunt 1971 Female       N 122 00:39:58
364 268 441 Inge Luuk 1982 Female
  2RTK N 268 01:00:10
19 13 447 Allan Maar 1971 Male     SKODA LAAGRI M 13 00:22:15
211 144 448 Ethel Maarits 1987 Female     AZETSI SIRESÄÄRED N 144 00:41:45
140 85 450 Kadri Madison 1975 Female     MAASIKAS N 85 00:32:50
255 181 502 Ester Mäeloog 1984 Female     RTK3 N 181 00:45:07
222 155 503 Piret Mägi 1976 Female     RTK3 N 155 00:42:15
185 124 452 Kristiina Maidvee 1980 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 124 00:40:09
77 40 456 Mait Makkar 1974 Male
  RIK3 M 40 00:26:15
313 228 457 Tiina Maldre 1969 Female     ENERGIAVESI N 228 00:51:27
418 307 459 Maria Malva 1986 Female
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri N 307 02:24:18
388 100 461 Kaupo Mang 1992 Male     AURUVEDUR M 100 01:13:24
8 3 462 Margit Manni 1978 Female     TH KOONDATUD N 3 00:19:31
108 59 465 Marianneli Marjamaa-Kokk 1971 Female     GREINER N 59 00:28:00
379 280 469 Maarika Masikas 1991 Female     MINE METSA N 280 01:06:07
208 66 473 Bruno Meder 1991 Male     GRANT THORNTON ASSURANCE M 66 00:41:39
127 73 475 Mariliis Mehik 1996 Female       N 73 00:30:13
30 19 477 Andres Meresmaa 1969 Male
  ENSTO ENERGY M 19 00:22:51
273 196 478 Iris Meristo 1970 Female     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 196 00:46:41
282 79 479 Martin Meristo 1971 Male
  MEHED PÕDRAGA METSAS M 79 00:47:02
323 235 480 Ülle Metsman 1979 Female
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 235 00:52:04
236 166 483 Krista Mihkelsaar 1975 Female
  EELISTAN ALMALE SAKUT N 166 00:43:31
358 263 484 Virge Millert 1977 Female
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 263 00:59:29
35 23 485 Janek Minnik 1974 Male     SKODA LAAGRI M 23 00:23:05
347 94 489 Elari Moks 1981 Male       M 94 00:57:26
262 77 490 Hans Moks 1987 Male
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II M 77 00:45:44
23 15 495 Sander Muhu 1982 Male     RX METSAS M 15 00:22:32
293 213 496 Anne Murd 1973 Female
  TAI N 213 00:48:27
153 96 500 Reilika Muuli 1989 Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 96 00:34:33
116 65 511 Liina Nagel 1970 Female     AMATÖÖRID N 65 00:29:24
17 10 513 Einar Namme 1965 Male
    M 10 00:22:09
124 71 514 Nele Narme 1993 Female     THE BEST! N 71 00:29:57
357 262 520 Kristi Niitsoo 1986 Female     DECOLAND N 262 00:59:13
15 9 526 Ants Noot 1969 Male
  KES TEGI? M 9 00:21:55
86 43 528 Nele Normak 1982 Female     TH KOONDATUD N 43 00:26:45
173 59 529 Marek Nuka 1976 Male     MEHED PÕDRAGA METSAS M 59 00:38:38
297 217 538 Saale Ojapõld 1978 Female     MAASIKAS N 217 00:49:01
284 205 540 Laura Oleinikov 1989 Female     ABB GIRLS POWER N 205 00:47:33
76 39 541 Sulev Oll 1964 Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! M 39 00:26:11
49 18 549 Anne-Mari Orgla 1992 Female     SÄRASILMAD N 18 00:24:05
85 42 552 Sigrid Orumets 1971 Female
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 42 00:26:43
320 234 554 Reet Otsus 1987 Female     VABA LEHM N 234 00:52:00
373 276 555 Maia Ottep 1978 Female     RIK1 N 276 01:02:44
368 272 970 Evelin Õunapuu 1976 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 272 01:01:06
281 203 557 Ave Paabel 1974 Female     KÄIB KÜLL N 203 00:47:00
58 27 558 Kai Paalberg 1978 Female     GRANT THORNTON ADVISORY N 27 00:24:55
79 42 561 Märt Pais 1970 Male     TELEGRUPP M 42 00:26:24
66 31 564 Maris Pajur 1986 Female     GRANT THORNTON ADVISORY N 31 00:25:24
314 229 566 Lemme Palmet 1980 Female
  HKO N 229 00:51:29
160 103 567 Kersti Palu 1958 Female
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving N 103 00:35:25
404 107 569 Andrus Palumäe 1973 Male
  KIIRELT TÄPIKS M 107 01:33:58
161 104 572 Kaisa Papp 1991 Female     TELLISKIVI TALLAD N 104 00:35:29
120 67 641 Anna-Liisa Pärnalaas 1992 Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 67 00:29:46
332 91 578 Jürgen Parts 1988 Male
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA M 91 00:54:34
383 284 580 Julia Passetsnik 1988 Female     FIVE X N 284 01:09:18
155 98 585 Piia Pedras 1979 Female       N 98 00:34:53
90 46 586 Tuuli Pedras 1979 Female       N 46 00:26:58
113 62 587 Kai Peet 1977 Female
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 62 00:29:03
52 21 588 Hedi Peetermann 1994 Female     ABBVIIMASED N 21 00:24:22
55 24 589 Sigre Peetrimägi 1981 Female     ÜKS KORD VEEL N 24 00:24:34
394 104 592 Imre Pello 1979 Male     STORZ A-TEAM M 104 01:15:44
409 301 593 Eerika Pentel 1970 Female     KÄIB KÜLL N 301 01:37:46
367 271 594 Kristina Pešehodko 1997 Female     MEGAHERTZ N 271 01:00:37
205 65 595 Robert Peterson 1976 Male
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 65 00:41:30
393 103 597 Viljar Pihelgas 1972 Male       M 103 01:15:16
246 175 598 Agnes Pihelpuu 1975 Female
  SKY PLUS N 175 00:44:13
121 68 599 Mirjam Pihlak 1979 Female     ELERINGI MARJULISED N 68 00:29:51
57 26 601 Marilin Pikaro 1982 Female
  LUMINOR COMPLIANCE N 26 00:24:46
191 63 602 Tiit Pikk 1973 Male     KIIRELT TÄPIKS M 63 00:40:37
339 93 605 Taavi Piller 1984 Male
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 M 93 00:55:51
245 174 608 Reelika Pirson-Heinloo 1980 Female     FAMIILIA N 174 00:44:02
375 98 611 Priit Plado 1968 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 98 01:04:01
64 29 612 Irene Ploom 1967 Female     STORZ A-TEAM N 29 00:25:20
277 199 633 Annika Põder 1991 Female     #PÜÜATERVISKINNI N 199 00:46:51
338 246 613 Marili Pokrovski 1988 Female     #PÜÜATERVISKINNI N 246 00:55:41
59 32 640 Armand Põldoja 1963 Male
  TEERULLID OSA 3 M 32 00:24:56
106 57 614 Kristina Poolak 1993 Female     TIM PUTTY N 57 00:27:41
252 178 643 Katrin Pööra 1972 Female
  KOOSTÖÖS SINUGA! N 178 00:44:45
151 94 615 Aile Pops 1974 Female     PARIMAS EAS N 94 00:34:22
147 57 619 Ülar Praakel 1983 Male     SMIT M 57 00:33:52
241 170 620 Anu Preegel 1981 Female
  ELISA 5G N 170 00:43:52
288 208 623 Liina Prohhorov 1987 Female     ÜKS KORD VEEL N 208 00:47:56
138 83 624 Reet Puhm 1973 Female     RTK3 N 83 00:31:43
248 72 625 Uno Pukk 1956 Male
Harju maakond
OÜ Meraco   M 72 00:44:23
154 97 627 Merlin Purge 1995 Female
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 97 00:34:38
247 176 644 Margit Püss 1965 Female     MAAST LAHTI N 176 00:44:19
360 265 628 Elvira Puström 1974 Female     STORZ ELEKTROONIKA N 265 00:59:49
356 261 629 Olesja Puumeister 1983 Female
  SMIT N 261 00:58:55
63 35 630 Heigo Puurand 1982 Male       M 35 00:25:12
152 95 631 Irene Puusaar 1963 Female
  ELERINGI MARJULISED N 95 00:34:29
215 149 632 Svea Puusepp 1970 Female       N 149 00:42:02
354 95 645 Tarmo Rahkama 1984 Male
  GRANT THORNTON ASSURANCE M 95 00:58:44
392 102 704 Andrus Rähni 1984 Male     VABA LEHM M 102 01:15:07
190 128 651 Brita Rand 1995 Female     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 128 00:40:36
369 273 653 Nele Rand 1973 Female     KRIMELTE HUNDID 1 N 273 01:01:09
280 78 657 Hendrick Rang 1988 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 78 00:46:58
278 201 659 Heleri Ratt 1992 Female     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 201 00:46:54
302 220 660 Krista Rattus 1978 Female
  KRIMELTE HUNDID 3 N 220 00:50:00
224 157 662 Piia Raudsepp 1969 Female       N 157 00:42:21
193 130 663 Liis Rebane 1986 Female     RADISSON BLU SKY HOTEL N 130 00:40:42
419 308 666 Ingrid Rechlin 1967 Female
  NELJAS KORRUS N 308 02:34:58
321 87 668 Jeffrey Redondo 1989 Male     ALGA M 87 00:52:00
91 45 671 Mikk Reha 1992 Male     THORN ENGINEERING M 45 00:27:00
156 100 675 Helen Reinik 1984 Female     AVO-CARDIO N 100 00:34:56
65 30 676 Kai Remmelkoor 1970 Female      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 30 00:25:24
329 239 677 Kristiina Repp 1971 Female      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 239 00:53:31
199 64 678 Eduard Rešetov 1980 Male     AADAMAD JOOKSUS M 64 00:41:14
56 25 683 Berit Rohtjärv 1991 Female     HKO N 25 00:24:39
111 61 684 Tuuliki Rohtla 1981 Female     LONKAV PUUSALIIGES N 61 00:28:44
311 226 703 Susanna Rõigas 1994 Female     RIDANRUN N 226 00:51:24
34 22 686 Viljar Rooda 1989 Male     TELEGRUPP M 22 00:23:03
42 28 695 Tiit Roosve 1963 Male
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 28 00:23:40
244 173 700 Ragne Russak 1969 Female
  SPORDISÕBRAD N 173 00:44:01
164 106 701 Ragne Ruubel 1975 Female     RADEMARID N 106 00:36:24
80 38 707 Elo Rüütel 1978 Female     RTK3 N 38 00:26:25
420 112 709 Andrus Rüütelmaa 1972 Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 112 02:39:06
381 282 711 Anu Saar 1975 Female     SEESAMI SARMIKAD N 282 01:08:16
336 245 713 Marianne Saar 1979 Female       N 245 00:55:20
40 27 714 Mauri Saarend 1971 Male     EESTI TRAAVEL M 27 00:23:33
263 186 715 Külli Saarepera 1973 Female     123 LÄKS! N 186 00:45:44
133 78 716 Angelika Saarniit 1979 Female
Harju maakond
  ENSTO ENERGY N 78 00:30:44
9 4 791 Heli Säde 1979 Female     RADISSON BLU SKY HOTEL N 4 00:19:35
194 132 792 Ulvi Sädem 1981 Female
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE N 132 00:40:47
412 304 719 Karin Sahar-Lambinen 1987 Female       N 304 01:44:47
22 8 720 Silvia Saks 1989 Female     MAASIKAS N 8 00:22:25
266 189 721 Ülle Saks 1977 Female     ÜKS KORD VEEL N 189 00:46:08
337 92 722 Silver Salben 1989 Male     RIK3 M 92 00:55:29
382 283 724 Liisi Salong 1990 Female
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 N 283 01:08:48
200 136 726 Margot Salumets 1989 Female     SEESAMI SARMIKAD N 136 00:41:16
411 303 727 Ulvi Salundo 1972 Female     SPORDIPLIXID2020 N 303 01:39:41
81 39 733 Katriin Sarap 1988 Female
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri N 39 00:26:35
172 114 735 Jana Sarri 1980 Female     NIPERNAADI N 114 00:38:31
196 133 736 Anneli Schults 1967 Female     PMA TEINE N 133 00:40:55
384 285 738 Hanna Seeder 1990 Female     AZETSI SIRESÄÄRED N 285 01:09:28
318 233 739 Eike Sein 1966 Female
  MAAST LAHTI N 233 00:51:46
317 86 740 Üllar Sein 1966 Male
  MAAST LAHTI M 86 00:51:46
176 116 744 Kätlin Sepik 1979 Female     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 116 00:39:09
351 257 750 Marianne Sergo 1991 Female     BALBIINOKAD N 257 00:58:11
333 242 753 Urve Sidron 1950 Female     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 242 00:55:00
370 274 754 Madle Sihver 1991 Female     PARIMAS EAS N 274 01:01:17
308 224 757 Tatjana Siipan 1986 Female     TIIM BISCUITS N 224 00:50:48
104 55 759 Stina Silluste 1993 Female     SINILINNUD N 55 00:27:35
309 225 763 Terje Sinik 1969 Female     ENERGIAVESI N 225 00:51:10
105 56 766 Anita Sokolova 1987 Female       N 56 00:27:37
142 87 793 Anni Sööl 1985 Female     SÄRASILMAD N 87 00:33:08
47 15 769 Anneli Soom 1976 Female     KRISTIINELA N 15 00:23:54
372 275 771 Ethel Soome 1995 Female     KIIREM KUI 5G N 275 01:02:22
279 202 774 Pille-Riin Soots 1975 Female
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 202 00:46:55
46 16 790 Merilen Sõrmus 1988 Female     RUNANGO N 16 00:23:54
271 194 775 Gätlin Spiridonov 1995 Female     ARKAADIA N 194 00:46:33
264 187 780 Kädi Streff 1978 Female
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 187 00:45:44
233 164 794 Made Sügis 1971 Female
  OTSE JA RINGIGA N 164 00:42:58
396 291 797 Marija Šukolajets 1985 Female     STORZ ELEKTROONIKA N 291 01:17:47
269 192 783 Evelin Summer 1974 Female     AURUVEDUR N 192 00:46:25
99 50 787 Kadi Sutter 1980 Female     FAMIILIA N 50 00:27:18
174 115 788 Maili Suurekivi 1995 Female     ABBVIIMASED N 115 00:38:46
385 286 805 Külliki Tafel-Viia 1979 Female     ESTNO N 286 01:10:03
3 3 873 Margus Tähepõld 1978 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 3 00:18:01
157 99 806 Annika Talijärv 1984 Female     TELLISKIVI TALLAD N 99 00:34:56
287 207 808 Diana Talpsepp 1994 Female       N 207 00:47:55
1 1 809 Erlend Tamberg 1973 Male
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 1 00:16:13
417 111 810 Andrus Tamm 1976 Male     TELEGRUPP M 111 02:02:20
128 74 811 Gerli Tamm 1992 Female     TIIM BISCUITS N 74 00:30:18
195 131 812 Kristin Tamm 1989 Female
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 131 00:40:47
292 212 815 Dagmar Tamme 1982 Female
  VABA LEHM N 212 00:48:27
366 270 816 Kristel Tamme 1986 Female     VABA LEHM N 270 01:00:30
326 90 818 Arno Taremäe 1983 Male
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 90 00:53:09
146 90 820 Liina Tarmisto 1976 Female
  GROWITARID N 90 00:33:51
132 77 821 Triin Tartes 1991 Female     ELISA 5G N 77 00:30:43
223 156 825 Astra Teede 1978 Female     123 LÄKS! N 156 00:42:18
44 30 826 Jürka Teesalu 1971 Male     1+1 OFFICE M 30 00:23:48
48 17 827 Marje Teesalu 1976 Female
  1+1 OFFICE N 17 00:24:04
83 41 832 Sirje Terve 1961 Female
  OTSE JA RINGIGA N 41 00:26:39
242 171 835 Krista Tiitsen 1970 Female     MATKK N 171 00:43:54
365 269 836 Liis Tiitson 1992 Female     NELJAS KORRUS N 269 01:00:19
84 43 839 Kevin Tiks 1993 Male     AVO-CARDIO M 43 00:26:40
253 180 844 Marika Tiru 1986 Female     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 180 00:44:47
186 125 846 Liivi Tobbi 1991 Female     AZETSI SIRESÄÄRED N 125 00:40:16
274 197 847 Kaarin Tohter 1978 Female     MATKK N 197 00:46:46
289 209 848 Merily Toiger 1996 Female     THE BEST! N 209 00:47:58
371 97 871 Mihkel Tõkke 1990 Male     MEHED PÕDRAGA METSAS M 97 01:02:20
221 67 851 Tanel Tomson 1976 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 67 00:42:15
387 288 872 Katrin Tõnupärt 1980 Female
  EELISTAN ALMALE SAKUT N 288 01:12:00
112 51 857 Juhan Toompuu 1986 Male
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 51 00:29:01
68 33 865 Ruth Trääder 1979 Female
  VIRU HAMBAKLIINIK N 33 00:25:26
350 256 866 Anu Tukia 1977 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 256 00:57:55
27 17 867 Kristjan Tulp 1981 Male     TEERULLID OSA 3 M 17 00:22:41
401 106 869 Freddi Turmann 1992 Male     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD M 106 01:27:08
270 193 870 Jaanika Tutt 1978 Female     AZETSI SIRESÄÄRED N 193 00:46:26
97 49 874 Olga Uhabakin 1982 Female
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 49 00:27:16
7 2 875 Birgit Uibu 1991 Female     GRANT THORNTON ADVISORY N 2 00:19:27
391 290 876 Tiina Uint 1987 Female     STORZ ELEKTROONIKA N 290 01:14:36
315 230 973 Annelii Üprus 1977 Female     TELLISKIVI TALLAD N 230 00:51:34
209 143 881 Virge Urke 1971 Female       N 143 00:41:43
230 161 883 Lilo Ustaal 1967 Female     RX METSAS N 161 00:42:51
232 163 884 Evelin Uudeküll 1989 Female
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 163 00:42:57
115 64 974 Mari-Liis Üürike 1989 Female
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 64 00:29:20
399 294 890 Meeli Vaarpuu 1965 Female     MINE METSA N 294 01:24:08
169 111 892 Marin Vaher 1977 Female     TAI N 111 00:37:50
192 129 893 Gaili Vahkal 1988 Female     RADISSON BLU SKY HOTEL N 129 00:40:38
294 214 894 Maia Vahramejeva 1967 Female     KRIMELTE HUNDID 1 N 214 00:48:29
143 88 899 Marge Vaikjärv 1989 Female
Tartu maakond
University Of Tartu   N 88 00:33:32
307 84 901 Rein Vaimel 1982 Male       M 84 00:50:41
259 184 905 Tais Vakrõõm 1986 Female      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 184 00:45:35
207 142 906 Mari Valdek 1983 Female     MAASIKAS N 142 00:41:37
11 7 907 Jaanus Valdmaa 1989 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 7 00:21:30
268 191 967 Kaisa Välk 1976 Female     ABB BOOK AND GO N 191 00:46:17
139 84 911 Killut Vallandi 1965 Female     NURMENUKUD N 84 00:32:44
33 21 914 Erki Varbola 1975 Male
  EELISTAN ALMALE SAKUT M 21 00:22:59
61 33 915 Tauno Vare 1974 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 33 00:25:05
175 60 920 Sina Vatanparast 1987 Male
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED M 60 00:39:08
122 69 924 Jana Veenpere 1974 Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 69 00:29:52
363 267 927 Airi Vekmann 1975 Female     PARIMAS EAS N 267 01:00:00
141 86 928 Rena Veldt 1988 Female     STORZ A-TEAM N 86 00:32:55
342 249 930 Laura Mona Velmre 1993 Female     GASELLID N 249 00:56:03
45 31 931 Ott Velsberg 1990 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID M 31 00:23:49
10 6 932 Valerii Verozub 1993 Male     ALGA M 6 00:21:18
229 160 937 Marta Vihtre 1992 Female     NAKSITRALLID N 160 00:42:47
413 109 938 Andres Viia 1976 Male     ESTNO M 109 01:45:33
310 85 942 Brent-Silvester Viin 1992 Male       M 85 00:51:14
291 211 943 Kristel Viirmann 1982 Female
  BALBIINOKAD N 211 00:48:17
410 302 950 Triin Viljamaa 1984 Female       N 302 01:38:28
110 50 956 Martin Visnapuu 1982 Male     BALBIINOKAD M 50 00:28:27
330 240 959 Katri Voit 1975 Female     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 240 00:53:41
126 72 962 Julia Vuhk Vuht 1973 Female       N 72 00:30:10
238 167 800 Oksana Zadonski 1964 Female
    N 167 00:43:45
214 147 802 Evelyn Zahrens 1977 Female     SKY PLUS N 147 00:41:56
324 236 803 Nonna Zingfeld 1940 Female       N 236 00:52:40
228 159 804 Jelena Zuravel 1981 Female     MEGAHERTZ N 159 00:42:41
Sulge

Tulemuse detailne info

...