18. TRADEHOUSE Tervisejooks
16. etapp - 6,6 km Paljassaare

Search by ...
Gender
Cat
Country
Total: 389 Female: 281 Male: 108 Läbitud distants kokku: 2567 km Aeg kokku: 414:31:21
Pos M/F pos Bib Dist Birth year Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Cat pos Result
177 101 1 Kati Aaren 1978 Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 101 01:00:00
193 114 2 Triin Aarna 1986 Female     SPORDIPLIXID2020 N 114 01:03:22
301 204 6 Gerli Aasmäe 1979 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 204 01:18:18
256 168 7 Jette Aasumäe 1990 Female     2RTK N 168 01:11:51
235 152 8 Lili Aasumäe 1964 Female       N 152 01:09:34
321 223 12 Katri Abel-Ollo 1979 Female     TAI N 223 01:21:07
143 78 13 Annika Abner 1985 Female       N 78 00:50:21
274 184 14 Ilze Abola 1978 Female     KES TEGI? N 184 01:15:02
23 6 16 Anet Adamson 1993 Female     SINILINNUD N 6 00:35:29
156 86 17 Helena Aeltermann 1980 Female
  SEESAMI SARMIKAD N 86 00:54:23
233 150 19 Tatjana Agu 1979 Female     STORZ ELEKTROONIKA N 150 01:09:29
16 12 20 Raul-Bolek Aguraiuja 1974 Male     SKODA LAAGRI M 12 00:33:41
7 6 21 Risto Ahtijainen 1985 Male
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 6 00:31:16
127 65 23 Kristi Ainen 1981 Female     ESTNO N 65 00:47:45
121 60 27 Evelyn Alamets 1973 Female     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 60 00:46:38
210 130 34 Helena Alesma 1994 Female     BALBIINOKAD N 130 01:06:12
27 7 36 Marie Allikmaa 1990 Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 7 00:36:48
39 13 37 Heleri Alliksoo 1996 Female
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 13 00:38:02
250 164 39 Eliko Allvee 1964 Female
  SPORDISÕBRAD N 164 01:11:09
94 45 40 Gerly Alp 1990 Female     ABB NIPPA-NAPPA N 45 00:43:35
249 163 42 Karoline Altmäe 1993 Female     SINILINNUD N 163 01:11:02
297 96 48 Priit Annusver 1983 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt OÜ
Kprojekt 1 M 96 01:17:23
60 40 52 Anton Apuhtin 1989 Male     MEGAHERTZ M 40 00:39:38
240 155 54 Anneli Arm 1981 Female     EELISTAN ALMALE SAKUT N 155 01:09:51
239 85 56 Urmet Arm 1978 Male     1+1 OFFICE M 85 01:09:46
364 259 59 Piret Aru Jakobson 1971 Female     GASELLID N 259 01:40:01
186 108 63 Kertu Arumetsa 1982 Female     AURUVEDUR N 108 01:01:41
114 55 66 Ave Aun 1970 Female     RX METSAS N 55 00:45:27
139 75 68 Ketlin Bachmann 1979 Female
  ELISA 5G N 75 00:49:15
315 217 81 Mari-Ann Bubõr 1981 Female
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 217 01:19:52
155 85 85 Veronika Djomina 1986 Female     ARKAADIA N 85 00:54:19
339 103 87 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias 1987 Male     ALGA M 103 01:27:49
92 42 91 Marvi Eenma 1976 Female
  LONKAV PUUSALIIGES N 42 00:43:13
290 95 92 Eduard Ehala 1973 Male
  ARKAADIA M 95 01:16:47
64 42 93 Hannes Einstein 1986 Male     RIDANRUN M 42 00:40:00
111 52 98 Reet Ellermaa 1962 Female       N 52 00:44:57
151 83 100 Edith End 1976 Female
  HARKU KIIRED N 83 00:52:49
152 84 102 Annika Ennok 1979 Female       N 84 00:52:51
220 81 104 Erich Erm 1981 Male
Harju maakond
  Lonkav puusaliiges M 81 01:08:25
54 35 105 Rait Ermann 1980 Male
  #RADEMARUNNING M 35 00:39:07
163 92 107 Kristel Evardi 1984 Female     PLAYTECH N 92 00:56:48
273 183 111 Natalja Fomenko 1969 Female
  PUHAS ENERGIA N 183 01:15:00
372 266 112 Frederika Frank 1977 Female     RADEMARID N 266 01:44:35
157 87 114 Kristina Fuks-Kuus 1976 Female
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 87 00:54:33
146 67 115 Semjon Galajev 1983 Male     OTSE JA RINGIGA M 67 00:50:52
388 280 116 Natalja Gapon 1970 Female     HORNETS N 280 02:31:59
373 267 119 Marian Gilden 1977 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Jooksvad Postikanad N 267 01:45:47
38 26 123 Janno Greenbaum 1974 Male     GRANT THORNTON ASSURANCE M 26 00:38:02
351 247 125 Külli Haab 1978 Female
  ENERGIAVESI N 247 01:32:49
261 173 127 Ele Haavandi 1974 Female     123 LÄKS! N 173 01:13:26
133 70 129 Gea Hallen 1987 Female     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 70 00:48:13
365 260 131 Anni Hanst 1993 Female     MATKK N 260 01:40:09
89 40 132 Riina Harik 1977 Female     TH KOONDATUD N 40 00:42:55
74 30 134 Signe Haug 1977 Female
  RIK1 N 30 00:41:07
115 56 135 Kaie Hein 1973 Female     KRISTIINELA N 56 00:45:33
144 66 136 Olavi Hein 1989 Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! M 66 00:50:49
57 37 137 Rasmus Heinla 1985 Male     KVALITET M 37 00:39:29
173 98 140 Eleri Heinnurm 1988 Female     ABB NIPPA-NAPPA N 98 00:59:05
306 209 144 Helen Hiiemäe 1981 Female     ELETAL SERVIIS N 209 01:18:36
325 99 145 Einar Hillep 1970 Male
    M 99 01:22:23
13 10 146 Ivo Hindreus 1983 Male
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active M 10 00:32:32
123 61 147 Helen Hindrichson-Nairis 1980 Female     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 61 00:47:11
9 8 148 Aleksandr Hlebnikov 1971 Male
  PUHAS ENERGIA M 8 00:31:24
131 63 151 Martin Hunt 1986 Male
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri M 63 00:48:10
238 154 152 Tiina Hunt 1981 Female     MAAST LAHTI N 154 01:09:37
97 51 155 Jevgeni Ignatjev 1986 Male     MEGAHERTZ M 51 00:43:52
332 232 156 Stella Iis 1989 Female     LUMINOR COMPLIANCE N 232 01:24:35
17 13 158 Sergei Iljin 1989 Male     MEGAHERTZ M 13 00:34:01
72 29 159 Liis Ilula-Niinemets 1987 Female     LIBLEKAD N 29 00:41:05
2 1 164 Marek Ilves 1974 Male     2RTK M 1 00:26:55
356 251 165 Ülle Ilves 1953 Female
  TAI N 251 01:36:19
342 239 195 Maire Jäärats 1978 Female     ABB WOL N 239 01:30:07
214 134 169 Tiina-Marju Jaksen 1966 Female     NURMENUKUD N 134 01:07:07
174 99 170 Kristel Jallai 1977 Female
Harju maakond
    N 99 00:59:16
291 196 193 Aivi Järve 1978 Female
  GREINER N 196 01:16:53
202 123 177 Kristiine Jerv 1986 Female     KIIRED JA ILUSAD N 123 01:05:20
270 180 178 Kristel Jervson 1985 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Fitek AS
FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 180 01:14:41
380 273 180 Janne Joalaid 1963 Female
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 273 01:59:18
375 269 191 Sigrid Jõhve 1989 Female     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 269 01:46:18
96 46 182 Elise Joonas 1990 Female     PMA TEINE N 46 00:43:51
288 94 183 Tiit Jors 1968 Male
    M 94 01:16:39
312 215 199 Maiken Jürgenson 1982 Female     ELERINGI MARJULISED N 215 01:19:33
276 186 351 Kerttu Kääri 1967 Female
  SPORDISÕBRAD N 186 01:15:22
102 54 206 Indrek Kaarlep 1978 Male     RIDANRUN M 54 00:44:10
386 278 207 Kristiina Kaasik 1978 Female     RADEMARID N 278 02:19:31
376 270 209 Nadežda Kabrda 1967 Female     PUHAS ENERGIA N 270 01:46:50
113 54 215 Liina Kaldma 1979 Female     SINILINNUD N 54 00:45:13
282 191 218 Ester Kallas 1960 Female       N 191 01:16:06
246 161 219 Marilis Kallas 1993 Female     AURUVEDUR N 161 01:10:46
175 100 222 Kristine Kalm 1992 Female     AZETSI SIRESÄÄRED N 100 00:59:20
178 77 224 Pavel Kanarjov 1985 Male     KIIRELT TÄPIKS M 77 01:00:11
232 149 225 Inge Kand 1972 Female     SPORDIPLIXID2020 N 149 01:09:20
366 261 230 Pille Kapp 1972 Female     NURMENUKUD N 261 01:41:50
230 147 231 Maarika Karelson 1960 Female     ENERGIAVESI N 147 01:09:10
354 250 237 Terje Karp 1961 Female     MATKK N 250 01:34:53
132 69 238 Helena Karpin 1997 Female     OTSE JA RINGIGA N 69 00:48:10
181 104 239 Jane Karpin 1986 Female       N 104 01:01:10
101 53 241 Mihkel Karuse 1992 Male     THORN ENGINEERING M 53 00:44:04
350 104 242 Steven Kase 1989 Male     TEAM SR M 104 01:32:27
326 100 243 Viljo Kase 1985 Male     EELISTAN ALMALE SAKUT M 100 01:23:20
189 111 244 Kaire Kasearu 1979 Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 111 01:02:38
318 220 245 Signe Kasepalu 1990 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt OÜ
Kprojekt 2 N 220 01:20:06
34 24 247 Mairo Kaseväli 1983 Male
  REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD M 24 00:37:43
188 110 249 Kristel Kauts 1970 Female     123 LÄKS! N 110 01:02:27
43 16 250 Meivi Kekkar 1988 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Jooksvad Postikanad N 16 00:38:16
201 122 251 Tiina Kell 1977 Female       N 122 01:05:15
313 216 254 Kertu Kesküla 1990 Female     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 216 01:19:38
29 8 257 Lea Kiilaspää 1990 Female     THE BEST! N 8 00:37:06
106 49 258 Katrin Kiisk 1980 Female     GREINER N 49 00:44:37
215 135 259 Valeria Kiisk 1985 Female     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD N 135 01:07:29
344 241 262 Evelin Kikas 1980 Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 241 01:30:18
85 37 264 Anne Kippasto 1950 Female     ELERINGI MARJULISED N 37 00:42:21
349 246 266 Kristi Kirsman 1979 Female
  ELISA 5G N 246 01:32:14
108 58 269 Juhan Klementi 1987 Male     RUNANGO M 58 00:44:44
343 240 270 Laura Kogerman 1991 Female
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 240 01:30:17
252 88 271 Erki Kogres 1975 Male
Harju maakond
Telia Eesti SK
Telia Eesti
ITs moving M 88 01:11:31
369 264 272 Merit Kohv 1996 Female     ABB NIPPA-NAPPA N 264 01:42:51
293 198 277 Kadri Kokla 1965 Female     GASELLID N 198 01:17:00
99 52 282 Kaspar Kolk 1990 Male       M 52 00:43:59
12 9 283 Madis Kolli 1993 Male     AURUVEDUR M 9 00:32:21
299 202 284 Merle Kollo 1975 Female
  SEESAMI SARMIKAD N 202 01:17:49
30 9 287 Karolin Kondrat 1993 Female     #RADEMARUNNING N 9 00:37:18
120 61 288 Meelis Konsa 1976 Male     RUNANGO M 61 00:46:38
87 39 289 Triin Konsap 1983 Female     RUNANGO N 39 00:42:41
165 72 290 Sander Konso 1993 Male     ELETAL SERVIIS M 72 00:57:23
371 106 291 Avo Kont 1979 Male
  SKY PLUS M 106 01:44:21
218 138 293 Kristi Koora 1977 Female     HARKU KIIRED N 138 01:08:07
383 108 294 Kardo Koplus 1991 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt OÜ
Kprojekt 2 M 108 02:06:44
198 119 296 Krista Koppel 1986 Female     LUMINOR COMPLIANCE N 119 01:04:31
76 45 299 Aleksandr Korotajev 1991 Male       M 45 00:41:08
116 57 346 Maarja Kõue 1991 Female     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 57 00:45:33
200 121 306 Tatjana Kovaljova 1974 Female     STORZ A-TEAM N 121 01:05:11
125 63 303 Inessa Kozenko 1964 Female     FIVE X N 63 00:47:34
145 79 308 Mari Kraav 1992 Female
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 79 00:50:49
58 38 311 Karel Krist 1978 Male
    M 38 00:39:30
223 142 321 Kerli Krõm 1992 Female     NAKSITRALLID N 142 01:08:40
79 33 317 Raili Kruusmaa-Moks 1982 Female       N 33 00:41:29
237 153 318 Vivika Kruusmägi 1972 Female     ENERGIAVESI N 153 01:09:36
207 128 319 Liisa Kruustük 1982 Female
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 128 01:05:37
236 84 320 Alari Kruusvall 1979 Male
  VABA LEHM M 84 01:09:34
346 243 322 Piret Kukebal 1974 Female       N 243 01:30:53
1 1 325 Aet Kull 1964 Female
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 1 00:21:54
320 221 333 Aivi Kurim 1965 Female     MINE METSA N 221 01:20:10
154 70 356 Jaak Kütt 1972 Male     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD M 70 00:53:37
319 222 359 Moonika Küttim 1986 Female     SÄRASILMAD N 222 01:20:10
208 129 360 Eve Küün 1961 Female     RTK3 N 129 01:06:00
295 200 342 Siret Kuusik 1986 Female
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 200 01:17:10
172 75 338 Vadim Kuzovkov 1987 Male     ARKAADIA M 75 00:58:32
338 236 366 Ruth Laev 1953 Female     KÄIB KÜLL N 236 01:26:46
162 71 372 Marko Laigna 1978 Male
  PUHAS ENERGIA M 71 00:56:40
28 21 373 Indrek Laineveer 1978 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 21 00:36:53
316 218 375 Leelo Laiverik 1967 Female     STARTER MURRAB LÄBI N 218 01:20:00
59 39 379 Elari Langu 1978 Male     SKODA LAAGRI M 39 00:39:36
14 4 380 Diana Laos 1989 Female     SÄRASILMAD N 4 00:33:22
257 169 381 Liise-Kristiine Laos 1995 Female     ABB NIPPA-NAPPA N 169 01:12:29
358 253 382 Eleri Lapp 1985 Female     AMATÖÖRID N 253 01:36:55
253 165 383 Moonika Lassur 1974 Female
  SPORDISÕBRAD N 165 01:11:35
118 58 385 Triin Laub 1988 Female     BALBIINOKAD N 58 00:46:00
183 106 386 Ilse Laur 1957 Female
    N 106 01:01:20
307 210 389 Ketter Leemet 1990 Female
Harju maakond
SK ProRunner
Peetri Lasteaed-Põhikool
Peetri Lasteaed-Põhikool N 210 01:18:51
216 136 392 Anni Lehtmets 2016 Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 136 01:07:53
185 78 393 Janek Lehtmets 1977 Male
Harju maakond
  Lehe Sport M 78 01:01:34
217 137 394 Lenna Lehtmets 2011 Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 137 01:07:53
88 49 399 Kaido Lemendik 1977 Male     ALATI LÕPUNI M 49 00:42:45
272 182 405 Anneli Levertand 1969 Female
  NELJAS KORRUS N 182 01:14:56
8 7 404 Andreas Leznevsky 1975 Male       M 7 00:31:20
55 20 406 Katrin Ligi 1973 Female     EASY N 20 00:39:11
224 143 409 Kristin Liiv 1990 Female     NAKSITRALLID N 143 01:08:45
382 275 414 Eleen Lilienthal 1989 Female     NIPERNAADI N 275 02:01:54
244 159 415 Karmen Lilienthal 1995 Female     1+1 OFFICE N 159 01:10:28
119 59 418 Everiin Lill 1995 Female     PMA TEINE N 59 00:46:27
203 124 419 Katrin Lillep 1969 Female
  RX METSAS N 124 01:05:23
266 177 420 Esther Linask 1985 Female     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 176 01:14:08
67 25 421 Tiivi Lind 1978 Female     KES TEGI? N 25 00:40:40
219 139 422 Gerli Linkgreim 1979 Female     KES TEGI? N 139 01:08:16
56 36 423 Taivo Linnamägi 1984 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 36 00:39:13
348 245 444 Reelika Lõhmus 1991 Female     HARKU KIIRED N 245 01:31:43
296 201 445 Britta Lõõbas 1989 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Jooksvad Postikanad N 201 01:17:19
40 14 432 Kaja Luigelaht 1981 Female     LONKAV PUUSALIIGES N 14 00:38:09
305 208 434 Inga Luks 1975 Female     PMA TEINE N 208 01:18:31
234 151 437 Margit Lunt 1971 Female       N 151 01:09:33
362 257 441 Inge Luuk 1982 Female
  2RTK N 257 01:39:59
15 11 447 Allan Maar 1971 Male     SKODA LAAGRI M 11 00:33:35
195 116 502 Ester Mäeloog 1984 Female     RTK3 N 116 01:04:22
212 132 503 Piret Mägi 1976 Female     RTK3 N 132 01:06:24
225 144 451 Annela Maidla 1976 Female     KES TEGI? N 144 01:08:48
303 206 452 Kristiina Maidvee 1980 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 206 01:18:30
176 76 456 Mait Makkar 1974 Male
  RIK3 M 76 01:00:00
385 277 457 Tiina Maldre 1969 Female     ENERGIAVESI N 277 02:16:17
161 91 459 Maria Malva 1986 Female
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri N 91 00:56:25
328 228 463 Gertu Margus 1991 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt OÜ
Kprojekt 1 N 228 01:23:39
227 83 464 Madis Maripuu 1970 Male
    M 83 01:08:53
112 53 465 Marianneli Marjamaa-Kokk 1971 Female     GREINER N 53 00:45:11
65 23 471 Jaanika Mastik 1989 Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS N 23 00:40:12
275 185 475 Mariliis Mehik 1996 Female       N 185 01:15:09
71 43 476 Veiko Meltsas 1974 Male
    M 43 00:40:55
331 231 478 Iris Meristo 1970 Female     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 231 01:24:11
334 101 479 Martin Meristo 1971 Male
  MEHED PÕDRAGA METSAS M 101 01:25:24
269 179 480 Ülle Metsman 1979 Female
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 179 01:14:38
204 125 483 Krista Mihkelsaar 1975 Female
  EELISTAN ALMALE SAKUT N 125 01:05:23
361 256 484 Virge Millert 1977 Female
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 256 01:39:30
41 27 485 Janek Minnik 1974 Male     SKODA LAAGRI M 27 00:38:09
247 86 489 Elari Moks 1981 Male       M 86 01:10:49
262 89 490 Hans Moks 1987 Male
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II M 89 01:13:58
138 74 501 Liia Mõrd 1987 Female     THORN ENGINEERING N 74 00:49:13
46 29 495 Sander Muhu 1982 Male     RX METSAS M 29 00:38:25
260 172 496 Anne Murd 1973 Female
  TAI N 172 01:13:15
124 62 500 Reilika Muuli 1989 Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 62 00:47:18
142 77 511 Liina Nagel 1970 Female     AMATÖÖRID N 77 00:50:02
49 32 513 Einar Namme 1965 Male
    M 32 00:38:52
280 189 515 Anne-Ly Nassar 1994 Female     KIIRED JA ILUSAD N 189 01:16:00
158 88 519 Anastasia Niitmets 1994 Female       N 88 00:54:57
352 248 520 Kristi Niitsoo 1986 Female     DECOLAND N 248 01:33:14
171 74 529 Marek Nuka 1976 Male     MEHED PÕDRAGA METSAS M 74 00:58:29
359 254 538 Saale Ojapõld 1978 Female     MAASIKAS N 254 01:37:12
117 60 541 Sulev Oll 1964 Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! M 60 00:45:41
323 225 550 Anna-Liisa Orglaan 1983 Female
  GROWITARID N 225 01:21:47
148 80 552 Sigrid Orumets 1971 Female
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 80 00:51:55
357 252 554 Reet Otsus 1987 Female     VABA LEHM N 252 01:36:32
35 11 556 Kristiina Ott-Rätsepp 1978 Female
Harju maakond
  HARKU PEO N 11 00:37:47
374 268 555 Maia Ottep 1978 Female     RIK1 N 268 01:46:12
302 205 557 Ave Paabel 1974 Female     KÄIB KÜLL N 205 01:18:21
66 24 558 Kai Paalberg 1978 Female     GRANT THORNTON ADVISORY N 24 00:40:35
33 23 561 Märt Pais 1970 Male     TELEGRUPP M 23 00:37:41
52 34 563 Daaniel Markus Pajupuu 2010 Male       M 34 00:39:03
93 44 565 Anu Palloson 1994 Female
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 44 00:43:23
18 14 568 Silver Palu 1978 Male
Harju maakond
SK ProRunner
Peetri Lasteaed-Põhikool
Peetri Lasteaed-Põhikool M 14 00:34:05
153 69 569 Andrus Palumäe 1973 Male
  KIIRELT TÄPIKS M 69 00:53:14
191 113 572 Kaisa Papp 1991 Female     TELLISKIVI TALLAD N 113 01:03:06
75 46 573 Karl Rasmus Parbo 1997 Male     123 LÄKS! M 46 00:41:08
149 81 574 Ilme Parik 1963 Female       N 81 00:52:35
81 35 641 Anna-Liisa Pärnalaas 1992 Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 35 00:41:59
51 33 578 Jürgen Parts 1988 Male
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA M 33 00:39:02
387 279 580 Julia Passetsnik 1988 Female     FIVE X N 279 02:22:43
73 44 582 Rando Paurson 1973 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 44 00:41:06
137 73 587 Kai Peet 1977 Female
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 73 00:48:55
77 31 588 Hedi Peetermann 1994 Female     ABBVIIMASED N 31 00:41:11
90 41 589 Sigre Peetrimägi 1981 Female     ÜKS KORD VEEL N 41 00:42:58
164 93 590 Lada Peikre 1963 Female       N 93 00:57:09
184 107 591 Kaja Pellis 1966 Female
    N 107 01:01:33
109 59 592 Imre Pello 1979 Male     STORZ A-TEAM M 59 00:44:47
381 274 593 Eerika Pentel 1970 Female     KÄIB KÜLL N 274 02:00:31
300 203 594 Kristina Pešehodko 1997 Female     MEGAHERTZ N 203 01:17:59
134 64 595 Robert Peterson 1976 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt OÜ
Kprojekt 2 M 64 00:48:14
192 79 597 Viljar Pihelgas 1972 Male       M 79 01:03:14
190 112 598 Agnes Pihelpuu 1975 Female
  SKY PLUS N 112 01:02:48
110 51 599 Mirjam Pihlak 1979 Female     ELERINGI MARJULISED N 51 00:44:54
140 65 602 Tiit Pikk 1973 Male     KIIRELT TÄPIKS M 65 00:49:24
68 26 603 Sirly Pikknurm 1990 Female     AVO-CARDIO N 26 00:40:43
63 41 611 Priit Plado 1968 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 41 00:39:57
82 34 612 Irene Ploom 1967 Female     STORZ A-TEAM N 34 00:41:59
353 249 613 Marili Pokrovski 1988 Female     #PÜÜATERVISKINNI N 249 01:34:09
80 47 640 Armand Põldoja 1963 Male
  TEERULLID OSA 3 M 47 00:41:34
32 10 614 Kristina Poolak 1993 Female     TIM PUTTY N 10 00:37:29
167 95 615 Aile Pops 1974 Female     PARIMAS EAS N 95 00:57:57
268 90 619 Ülar Praakel 1983 Male     SMIT M 90 01:14:30
289 195 620 Anu Preegel 1981 Female
  ELISA 5G N 195 01:16:42
317 219 623 Liina Prohhorov 1987 Female     ÜKS KORD VEEL N 219 01:20:01
314 98 625 Uno Pukk 1956 Male
Harju maakond
OÜ Meraco   M 98 01:19:41
370 265 628 Elvira Puström 1974 Female     STORZ ELEKTROONIKA N 265 01:43:53
267 178 629 Olesja Puumeister 1983 Female
  SMIT N 178 01:14:12
83 36 631 Irene Puusaar 1963 Female
  ELERINGI MARJULISED N 36 00:42:10
242 157 632 Svea Puusepp 1970 Female       N 157 01:10:07
5 4 656 Krister Randver 1987 Male       M 4 00:30:34
22 17 657 Hendrick Rang 1988 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 17 00:35:00
294 199 659 Heleri Ratt 1992 Female     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 199 01:17:05
100 48 660 Krista Rattus 1978 Female
  KRIMELTE HUNDID 3 N 48 00:44:00
368 263 662 Piia Raudsepp 1969 Female       N 263 01:42:34
389 281 667 Janne Rechlin 1993 Female     NELJAS KORRUS N 281 03:33:37
378 107 668 Jeffrey Redondo 1989 Male     ALGA M 107 01:50:00
229 146 670 Külli Reha 1986 Female
  TELLISKIVI TALLAD N 146 01:09:07
279 91 671 Mikk Reha 1992 Male     THORN ENGINEERING M 91 01:15:52
166 94 675 Helen Reinik 1984 Female     AVO-CARDIO N 94 00:57:54
53 19 676 Kai Remmelkoor 1970 Female      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 19 00:39:05
221 140 677 Kristiina Repp 1971 Female      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 140 01:08:28
26 20 678 Eduard Rešetov 1980 Male     AADAMAD JOOKSUS M 20 00:36:44
10 2 683 Berit Rohtjärv 1991 Female     HKO N 2 00:31:34
105 57 686 Viljar Rooda 1989 Male     TELEGRUPP M 57 00:44:36
48 31 695 Tiit Roosve 1963 Male
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 31 00:38:45
47 30 696 Marek Ross 1991 Male     AADAMAD JOOKSUS M 30 00:38:29
170 97 701 Ragne Ruubel 1975 Female     RADEMARID N 97 00:58:22
128 66 707 Elo Rüütel 1978 Female     RTK3 N 66 00:47:54
169 73 709 Andrus Rüütelmaa 1972 Male
Harju maakond
SK ProRunner
Peetri Lasteaed-Põhikool
Peetri Lasteaed-Põhikool M 73 00:58:21
310 213 710 Monika Rytberg 1976 Female
  ALATI LÕPUNI N 213 01:19:20
283 192 713 Marianne Saar 1979 Female       N 192 01:16:06
24 18 714 Mauri Saarend 1971 Male     EESTI TRAAVEL M 18 00:36:28
129 67 715 Külli Saarepera 1973 Female     123 LÄKS! N 67 00:48:03
78 32 716 Angelika Saarniit 1979 Female
Harju maakond
  ENSTO ENERGY N 32 00:41:27
19 5 791 Heli Säde 1979 Female     RADISSON BLU SKY HOTEL N 5 00:34:20
182 105 792 Ulvi Sädem 1981 Female
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE N 105 01:01:13
367 262 719 Karin Sahar-Lambinen 1987 Female       N 262 01:42:12
61 21 720 Silvia Saks 1989 Female     MAASIKAS N 21 00:39:49
308 211 726 Margot Salumets 1989 Female     SEESAMI SARMIKAD N 211 01:19:03
255 167 727 Ulvi Salundo 1972 Female     SPORDIPLIXID2020 N 167 01:11:48
130 68 733 Katriin Sarap 1988 Female
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri N 68 00:48:07
180 103 735 Jana Sarri 1980 Female     NIPERNAADI N 103 01:01:07
324 226 738 Hanna Seeder 1990 Female     AZETSI SIRESÄÄRED N 226 01:22:05
211 131 739 Eike Sein 1966 Female
  MAAST LAHTI N 131 01:06:17
21 16 742 Olle Selliov 1974 Male
  AADAMAD JOOKSUS M 16 00:34:46
363 258 753 Urve Sidron 1950 Female     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 258 01:40:00
259 171 754 Madle Sihver 1991 Female     PARIMAS EAS N 171 01:13:10
199 120 755 Häli Siimaste 1968 Female     EASY N 120 01:04:42
341 238 757 Tatjana Siipan 1986 Female     TIIM BISCUITS N 238 01:29:40
136 72 759 Stina Silluste 1993 Female     SINILINNUD N 72 00:48:51
254 166 763 Terje Sinik 1969 Female     ENERGIAVESI N 166 01:11:47
187 109 766 Anita Sokolova 1987 Female       N 109 01:02:02
69 27 793 Anni Sööl 1985 Female     SÄRASILMAD N 27 00:40:54
98 47 772 Teele Soopalu 1994 Female       N 47 00:43:55
258 170 773 Malle Soosaar 1988 Female     TIIM BISCUITS N 170 01:13:07
286 194 774 Pille-Riin Soots 1975 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Fitek AS
FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 194 01:16:16
141 76 790 Merilen Sõrmus 1988 Female     RUNANGO N 76 00:50:00
197 118 775 Gätlin Spiridonov 1995 Female     ARKAADIA N 118 01:04:25
50 18 778 Helen Stimmer 1987 Female     LIBLEKAD N 18 00:38:54
281 190 780 Kädi Streff 1978 Female
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 190 01:16:04
103 55 782 Stanislav Stsastnoi 1987 Male     KIIRELT TÄPIKS M 55 00:44:13
263 174 794 Made Sügis 1971 Female
  OTSE JA RINGIGA N 174 01:14:00
285 193 797 Marija Šukolajets 1985 Female     STORZ ELEKTROONIKA N 193 01:16:11
278 188 783 Evelin Summer 1974 Female     AURUVEDUR N 188 01:15:46
135 71 787 Kadi Sutter 1980 Female     FAMIILIA N 71 00:48:42
168 96 788 Maili Suurekivi 1995 Female     ABBVIIMASED N 96 00:58:13
311 214 789 Aire Suurkuusk 1966 Female       N 214 01:19:21
126 64 805 Külliki Tafel-Viia 1979 Female     ESTNO N 64 00:47:44
4 3 873 Margus Tähepõld 1978 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 3 00:29:06
322 224 808 Diana Talpsepp 1994 Female       N 224 01:21:35
3 2 809 Erlend Tamberg 1973 Male
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 2 00:27:37
298 97 810 Andrus Tamm 1976 Male     TELEGRUPP M 97 01:17:39
248 162 812 Kristin Tamm 1989 Female
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 162 01:11:00
377 271 814 Ülle Tamm 1978 Female
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 271 01:48:41
264 175 815 Dagmar Tamme 1982 Female
  VABA LEHM N 175 01:14:03
333 233 816 Kristel Tamme 1986 Female     VABA LEHM N 233 01:24:38
287 93 819 Riho Taring 1971 Male
Harju maakond
Telia Eesti SK
Telia Eesti
ITs moving M 93 01:16:24
160 90 820 Liina Tarmisto 1976 Female
  GROWITARID N 90 00:56:21
44 17 821 Triin Tartes 1991 Female     ELISA 5G N 17 00:38:18
209 80 826 Jürka Teesalu 1971 Male     1+1 OFFICE M 80 01:06:01
213 133 827 Marje Teesalu 1976 Female
  1+1 OFFICE N 133 01:07:01
37 25 830 Richard Teppart 1991 Male     RIK1 M 25 00:37:55
150 82 832 Sirje Terve 1961 Female
  OTSE JA RINGIGA N 82 00:52:40
245 160 834 Mari Tiirik 1988 Female     NELJAS KORRUS N 160 01:10:40
194 115 835 Krista Tiitsen 1970 Female     MATKK N 115 01:03:25
345 242 836 Liis Tiitson 1992 Female     NELJAS KORRUS N 242 01:30:20
104 56 839 Kevin Tiks 1993 Male     AVO-CARDIO M 56 00:44:18
384 276 843 Angela Tirp 1992 Female
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 276 02:15:00
241 156 844 Marika Tiru 1986 Female     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 156 01:09:54
336 235 848 Merily Toiger 1996 Female     THE BEST! N 235 01:26:24
284 92 851 Tanel Tomson 1976 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 92 01:16:09
42 15 872 Katrin Tõnupärt 1980 Female
  EELISTAN ALMALE SAKUT N 15 00:38:13
20 15 857 Juhan Toompuu 1986 Male
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 15 00:34:35
379 272 862 Terje Trutsi 1962 Female
  SEESAMI SARMIKAD N 272 01:52:05
206 126 864 Kaire Truu 1974 Female       N 126 01:05:25
6 5 867 Kristjan Tulp 1981 Male     TEERULLID OSA 3 M 5 00:30:46
107 50 874 Olga Uhabakin 1982 Female
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 50 00:44:44
11 3 875 Birgit Uibu 1991 Female     GRANT THORNTON ADVISORY N 3 00:32:18
335 234 973 Annelii Üprus 1977 Female     TELLISKIVI TALLAD N 234 01:25:48
62 22 878 Liina Urb 1986 Female     LIBLEKAD N 22 00:39:53
277 187 881 Virge Urke 1971 Female       N 187 01:15:29
222 141 883 Lilo Ustaal 1967 Female     RX METSAS N 141 01:08:37
231 148 884 Evelin Uudeküll 1989 Female
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 148 01:09:18
329 229 974 Mari-Liis Üürike 1989 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Fitek AS
FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 229 01:23:51
226 82 885 Ants Uus 1974 Male
  DECOLAND M 82 01:08:49
228 145 886 Inessa Uus 1977 Female
  DECOLAND N 145 01:08:54
292 197 892 Marin Vaher 1977 Female     TAI N 197 01:17:00
330 230 898 Arie Vaigurand 1979 Female
Harju maakond
    N 230 01:24:03
70 28 899 Marge Vaikjärv 1989 Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
University Of Tartu
  N 28 00:40:55
86 38 902 Laine Vain 1983 Female     HARKU PEO N 38 00:42:37
36 12 904 Kaili Vainumaa 1970 Female
  STARTER MURRAB LÄBI N 12 00:37:51
327 227 905 Tais Vakrõõm 1986 Female      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 227 01:23:27
205 127 906 Mari Valdek 1983 Female     MAASIKAS N 127 01:05:25
304 207 967 Kaisa Välk 1976 Female     ABB BOOK AND GO N 207 01:18:31
159 89 911 Killut Vallandi 1965 Female     NURMENUKUD N 89 00:55:29
45 28 914 Erki Varbola 1975 Male
  EELISTAN ALMALE SAKUT M 28 00:38:19
95 50 915 Tauno Vare 1974 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 50 00:43:35
31 22 919 Raavo Vask 1977 Male     VESI JOOKSEB M 22 00:37:20
91 43 924 Jana Veenpere 1974 Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 43 00:43:13
25 19 926 Erki Veeroos 1977 Male
  TEERULLID OSA 3 M 19 00:36:36
179 102 928 Rena Veldt 1988 Female     STORZ A-TEAM N 102 01:00:16
355 105 931 Ott Velsberg 1990 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID M 105 01:36:01
84 48 932 Valerii Verozub 1993 Male     ALGA M 48 00:42:12
243 158 937 Marta Vihtre 1992 Female     NAKSITRALLID N 158 01:10:20
122 62 938 Andres Viia 1976 Male     ESTNO M 62 00:47:08
337 102 942 Brent-Silvester Viin 1992 Male       M 102 01:26:24
340 237 943 Kristel Viirmann 1982 Female
  BALBIINOKAD N 237 01:29:08
347 244 947 Riina Vilbiks 1963 Female
    N 244 01:31:40
251 87 949 Jaanis Vilimäe 1987 Male
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 87 01:11:24
360 255 950 Triin Viljamaa 1984 Female       N 255 01:37:33
147 68 956 Martin Visnapuu 1982 Male     BALBIINOKAD M 68 00:51:36
271 181 959 Katri Voit 1975 Female     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 181 01:14:44
265 176 802 Evelyn Zahrens 1977 Female     SKY PLUS N 177 01:14:08
309 212 803 Nonna Zingfeld 1940 Female       N 212 01:19:05
196 117 804 Jelena Zuravel 1981 Female     MEGAHERTZ N 117 01:04:24
Sulge

Tulemuse detailne info

...