18. TRADEHOUSE Tervisejooks
18. etapp - 3,7 km Merimetsa

Search by ...
Gender
Cat
Country
Total: 402 Female: 303 Male: 99 Läbitud distants kokku: 1445 km Aeg kokku: 251:28:39
Pos M/F pos Bib Dist Birth year Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Cat pos Result
143 80 2 Triin Aarna 1986 Female     SPORDIPLIXID2020 N 80 00:29:37
180 110 5 Monika Aaslaid 1951 Female     PIRITA N 110 00:34:31
289 203 6 Gerli Aasmäe 1979 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 203 00:43:33
354 259 7 Jette Aasumäe 1990 Female     2RTK N 259 00:52:05
228 151 8 Lili Aasumäe 1964 Female       N 151 00:38:44
187 117 12 Katri Abel-Ollo 1979 Female     TAI N 117 00:35:15
153 90 13 Annika Abner 1985 Female       N 90 00:31:04
276 193 14 Ilze Abola 1978 Female     KES TEGI? N 193 00:42:03
39 15 16 Anet Adamson 1993 Female     SINILINNUD N 15 00:20:18
332 241 19 Tatjana Agu 1979 Female     STORZ ELEKTROONIKA N 241 00:48:32
7 7 20 Raul-Bolek Aguraiuja 1974 Male     SKODA LAAGRI M 7 00:15:46
8 8 21 Risto Ahtijainen 1985 Male
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 8 00:16:09
340 247 22 Aivi Aigro 1969 Female     JOOKSURÕÕM N 247 00:49:30
103 49 27 Evelyn Alamets 1973 Female     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 49 00:25:20
260 179 34 Helena Alesma 1994 Female     BALBIINOKAD N 179 00:41:07
10 10 35 Andres Aller 1979 Male       M 10 00:16:37
350 255 36 Marie Allikmaa 1990 Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 255 00:51:19
305 217 37 Heleri Alliksoo 1996 Female
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 217 00:45:13
56 23 38 Marja-Liisa Alliksoo 1991 Female
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 23 00:21:39
256 175 39 Eliko Allvee 1964 Female
  SPORDISÕBRAD N 175 00:40:31
137 73 40 Gerly Alp 1990 Female     ABB NIPPA-NAPPA N 73 00:28:51
348 253 45 Lilly Ammon 1972 Female
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 253 00:50:24
368 96 48 Priit Annusver 1983 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt OÜ
Kprojekt 1 M 96 00:57:14
59 34 52 Anton Apuhtin 1989 Male     MEGAHERTZ M 34 00:21:54
161 95 54 Anneli Arm 1981 Female     EELISTAN ALMALE SAKUT N 95 00:31:36
150 86 55 Kristin Arm 1972 Female
  SKY PLUS N 86 00:30:55
20 15 56 Urmet Arm 1978 Male     1+1 OFFICE M 15 00:17:17
352 257 59 Piret Aru Jakobson 1971 Female     GASELLID N 257 00:51:31
233 156 60 Urve Arukaevu 1966 Female     TÕENÄOLISELT LINNA PARIM AMET N 156 00:38:56
221 146 63 Kertu Arumetsa 1982 Female     AURUVEDUR N 146 00:38:18
93 44 66 Ave Aun 1970 Female     RX METSAS N 44 00:23:56
138 74 68 Ketlin Bachmann 1979 Female
  ELISA 5G N 74 00:29:06
185 115 71 Pille Banhard 1976 Female     #PÜÜATERVISKINNI N 115 00:35:10
321 232 72 Kristiina Bank 1996 Female
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 232 00:46:53
400 301 82 Brit Bärengrub 1985 Female
  PARIMAS EAS N 301 01:41:44
314 226 81 Mari-Ann Bubõr 1981 Female
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 226 00:46:20
179 109 85 Veronika Djomina 1986 Female     ARKAADIA N 109 00:34:20
328 90 87 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias 1987 Male     ALGA M 90 00:47:45
280 196 88 Teili Dreifeldt 1995 Female
Harju maakond
  ABB GIRLS POWER N 196 00:42:16
106 50 91 Marvi Eenma 1976 Female
  LONKAV PUUSALIIGES N 50 00:25:22
77 35 98 Reet Ellermaa 1962 Female       N 35 00:22:46
76 42 99 Riho-Rene Ellermaa 1963 Male       M 42 00:22:46
166 100 100 Edith End 1976 Female
  HARKU KIIRED N 100 00:32:43
84 38 102 Annika Ennok 1979 Female       N 38 00:23:23
158 65 103 Indrek Erin 1983 Male       M 65 00:31:21
167 67 104 Erich Erm 1981 Male
Harju maakond
  Lonkav puusaliiges M 67 00:32:57
119 60 105 Rait Ermann 1980 Male
  #RADEMARUNNING M 60 00:26:35
156 93 107 Kristel Evardi 1984 Female     PLAYTECH N 93 00:31:12
374 278 111 Natalja Fomenko 1969 Female
  PUHAS ENERGIA N 278 01:00:00
385 287 112 Frederika Frank 1977 Female     RADEMARID N 287 01:10:05
254 173 113 Siiri Freiberg 1967 Female
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 173 00:40:12
142 78 114 Kristina Fuks-Kuus 1976 Female
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 78 00:29:34
101 53 115 Semjon Galajev 1983 Male     OTSE JA RINGIGA M 53 00:25:19
399 300 116 Natalja Gapon 1970 Female     HORNETS N 300 01:40:59
401 302 119 Marian Gilden 1977 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Jooksvad Postikanad N 302 01:50:43
387 289 121 Anni Granström 1988 Female     KRISTIINELA N 289 01:12:55
54 32 122 James Gray 1978 Male     PLAYTECH M 32 00:21:37
47 29 123 Janno Greenbaum 1974 Male     GRANT THORNTON ASSURANCE M 29 00:20:57
336 244 125 Külli Haab 1978 Female
  ENERGIAVESI N 244 00:49:05
175 106 127 Ele Haavandi 1974 Female     123 LÄKS! N 106 00:33:45
100 48 129 Gea Hallen 1987 Female     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 48 00:25:10
33 12 131 Anni Hanst 1993 Female     MATKK N 12 00:19:47
52 21 134 Signe Haug 1977 Female
  RIK1 N 21 00:21:24
96 45 135 Kaie Hein 1973 Female     KRISTIINELA N 45 00:24:34
48 30 136 Olavi Hein 1989 Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! M 30 00:21:02
35 22 137 Rasmus Heinla 1985 Male     KVALITET M 22 00:20:02
115 58 139 Marko Heinloo 1983 Male     FAMIILIA M 58 00:26:20
145 81 140 Eleri Heinnurm 1988 Female     ABB NIPPA-NAPPA N 81 00:29:39
165 99 141 Karin Heinsaar 1979 Female     SINILINNUD N 99 00:32:06
268 186 144 Helen Hiiemäe 1981 Female     ELETAL SERVIIS N 186 00:41:25
5 5 146 Ivo Hindreus 1983 Male
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active M 5 00:15:20
261 82 148 Aleksandr Hlebnikov 1971 Male
  PUHAS ENERGIA M 82 00:41:08
159 66 155 Jevgeni Ignatjev 1986 Male     MEGAHERTZ M 66 00:31:23
318 229 156 Stella Iis 1989 Female     LUMINOR COMPLIANCE N 229 00:46:35
19 14 158 Sergei Iljin 1989 Male     MEGAHERTZ M 14 00:17:12
81 36 159 Liis Ilula-Niinemets 1987 Female     LIBLEKAD N 36 00:23:01
278 84 164 Marek Ilves 1974 Male     2RTK M 84 00:42:14
364 269 165 Ülle Ilves 1953 Female
  TAI N 269 00:55:25
337 245 166 Anu Irik 1989 Female     TELLISKIVI TALLAD N 245 00:49:10
362 267 195 Maire Jäärats 1978 Female     ABB WOL N 267 00:55:05
257 176 169 Tiina-Marju Jaksen 1966 Female     NURMENUKUD N 176 00:40:32
402 303 170 Kristel Jallai 1977 Female
Harju maakond
    N 303 02:43:32
224 148 193 Aivi Järve 1978 Female
  GREINER N 148 00:38:28
390 292 194 Mai Järving 1960 Female     KOOSTÖÖS SINUGA! N 292 01:16:00
394 295 176 Jaana Jerv 1983 Female     STARTER MURRAB LÄBI N 295 01:20:18
204 132 178 Kristel Jervson 1985 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Fitek AS
FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 132 00:36:56
349 254 180 Janne Joalaid 1963 Female
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 254 00:51:00
110 54 190 Greete Jõgi 1992 Female     OTSE JA RINGIGA N 54 00:25:30
251 172 181 Kairi Johanson 1987 Female     GRANT THORNTON ADVISORY N 172 00:40:00
162 96 191 Sigrid Jõhve 1989 Female     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 96 00:31:38
97 46 182 Elise Joonas 1990 Female     PMA TEINE N 46 00:24:37
286 86 183 Tiit Jors 1968 Male
    M 86 00:42:58
232 155 199 Maiken Jürgenson 1982 Female     ELERINGI MARJULISED N 155 00:38:52
203 131 200 Luule Jürisson 1949 Female     PIRITA N 131 00:36:52
18 5 202 Kadri Jürjan 1989 Female     ABBVIIMASED N 5 00:17:09
200 129 351 Kerttu Kääri 1967 Female
  SPORDISÕBRAD N 129 00:36:30
95 51 206 Indrek Kaarlep 1978 Male     RIDANRUN M 51 00:24:28
300 213 207 Kristiina Kaasik 1978 Female     RADEMARID N 213 00:44:11
330 240 210 Peeli Kadastu 1968 Female     EASY N 240 00:48:19
316 228 214 Pille Kalda 1982 Female
  TAI N 228 00:46:27
67 30 215 Liina Kaldma 1979 Female     SINILINNUD N 30 00:22:14
294 209 217 Evelyn Hanna Kaljumäe 1972 Female     EASY N 209 00:44:03
217 142 219 Marilis Kallas 1993 Female     AURUVEDUR N 142 00:38:02
134 70 222 Kristine Kalm 1992 Female     AZETSI SIRESÄÄRED N 70 00:28:34
170 69 224 Pavel Kanarjov 1985 Male     KIIRELT TÄPIKS M 69 00:33:12
313 225 225 Inge Kand 1972 Female     SPORDIPLIXID2020 N 225 00:46:11
113 57 228 Aimar Kann 1970 Male
  ÜKS KORD VEEL M 57 00:25:58
144 79 231 Maarika Karelson 1960 Female     ENERGIAVESI N 79 00:29:37
370 274 237 Terje Karp 1961 Female     MATKK N 274 00:57:21
192 122 238 Helena Karpin 1997 Female     OTSE JA RINGIGA N 122 00:35:45
371 275 239 Jane Karpin 1986 Female       N 275 00:58:07
94 50 241 Mihkel Karuse 1992 Male     THORN ENGINEERING M 50 00:24:24
345 95 242 Steven Kase 1989 Male     TEAM SR M 95 00:49:59
333 92 243 Viljo Kase 1985 Male     EELISTAN ALMALE SAKUT M 92 00:48:36
133 68 244 Kaire Kasearu 1979 Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 68 00:28:14
154 89 245 Signe Kasepalu 1990 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt OÜ
Kprojekt 2 N 89 00:31:04
274 191 249 Kristel Kauts 1970 Female     123 LÄKS! N 191 00:41:58
369 273 250 Meivi Kekkar 1988 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Jooksvad Postikanad N 273 00:57:19
229 152 251 Tiina Kell 1977 Female       N 152 00:38:46
312 224 253 Kristiin Kesamaa 1995 Female
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 224 00:46:00
151 87 254 Kertu Kesküla 1990 Female     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 87 00:30:58
23 7 258 Katrin Kiisk 1980 Female     GREINER N 7 00:17:35
319 230 261 Naomi Jessica Kiivikas 1994 Female     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD N 230 00:46:41
398 299 262 Evelin Kikas 1980 Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 299 01:37:01
339 246 266 Kristi Kirsman 1979 Female
  ELISA 5G N 246 00:49:18
125 62 269 Juhan Klementi 1987 Male     RUNANGO M 62 00:27:41
292 206 270 Laura Kogerman 1991 Female
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 206 00:43:47
218 143 272 Merit Kohv 1996 Female     ABB NIPPA-NAPPA N 143 00:38:02
98 52 282 Kaspar Kolk 1990 Male       M 52 00:24:45
281 197 284 Merle Kollo 1975 Female
  SEESAMI SARMIKAD N 197 00:42:18
323 234 285 Kadri Kompost 1980 Female
  TEAM SR N 234 00:46:59
397 298 286 Ruta Kompost 1959 Female     TEAM SR N 298 01:35:24
338 93 291 Avo Kont 1979 Male
  SKY PLUS M 93 00:49:13
367 272 293 Kristi Koora 1977 Female     HARKU KIIRED N 272 00:56:07
163 97 296 Krista Koppel 1986 Female     LUMINOR COMPLIANCE N 97 00:31:52
60 35 299 Aleksandr Korotajev 1991 Male       M 35 00:21:57
304 216 305 Kajali Kotsar 1985 Female     ELERINGI MARJULISED N 216 00:44:55
40 16 346 Maarja Kõue 1991 Female     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 16 00:20:19
190 120 306 Tatjana Kovaljova 1974 Female     STORZ A-TEAM N 120 00:35:30
111 55 303 Inessa Kozenko 1964 Female     FIVE X N 55 00:25:40
104 55 304 Andrei Kozlov 1992 Male     TIM PUTTY M 55 00:25:21
108 52 308 Mari Kraav 1992 Female
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 52 00:25:29
82 46 311 Karel Krist 1978 Male
    M 46 00:23:13
282 198 321 Kerli Krõm 1992 Female     NAKSITRALLID N 198 00:42:31
30 10 317 Raili Kruusmaa-Moks 1982 Female       N 10 00:19:30
189 119 318 Vivika Kruusmägi 1972 Female     ENERGIAVESI N 119 00:35:20
124 63 319 Liisa Kruustük 1982 Female
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 63 00:27:39
120 61 320 Alari Kruusvall 1979 Male
  VABA LEHM M 61 00:27:07
393 294 322 Piret Kukebal 1974 Female       N 294 01:19:00
49 19 325 Aet Kull 1964 Female
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 19 00:21:14
307 219 333 Aivi Kurim 1965 Female     MINE METSA N 219 00:45:25
70 39 356 Jaak Kütt 1972 Male     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD M 39 00:22:25
107 51 359 Moonika Küttim 1986 Female     SÄRASILMAD N 51 00:25:25
265 183 340 Raili Kuurits 1978 Female     ABBVIIMASED N 183 00:41:19
208 136 341 Edith Kuusemägi 1975 Female     KOOSTÖÖS SINUGA! N 136 00:37:15
184 114 342 Siret Kuusik 1986 Female
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 114 00:35:03
66 29 344 Piret Kuusk 1981 Female
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 29 00:22:13
236 80 338 Vadim Kuzovkov 1987 Male     ARKAADIA M 80 00:39:07
206 134 366 Ruth Laev 1953 Female     KÄIB KÜLL N 134 00:37:08
252 171 378 Maris Lampe 1986 Female     KRISTIINELA N 171 00:40:00
65 37 379 Elari Langu 1978 Male     SKODA LAAGRI M 37 00:22:11
26 9 380 Diana Laos 1989 Female     SÄRASILMAD N 9 00:17:48
383 285 381 Liise-Kristiine Laos 1995 Female     ABB NIPPA-NAPPA N 285 01:05:18
152 88 385 Triin Laub 1988 Female     BALBIINOKAD N 88 00:31:03
139 75 386 Ilse Laur 1957 Female
    N 75 00:29:13
196 125 389 Ketter Leemet 1990 Female
Harju maakond
SK ProRunner
Peetri Lasteaed-Põhikool
Peetri Lasteaed-Põhikool N 125 00:36:15
181 111 405 Anneli Levertand 1969 Female
  NELJAS KORRUS N 111 00:34:43
22 16 404 Andreas Leznevsky 1975 Male       M 16 00:17:34
88 41 406 Katrin Ligi 1973 Female     EASY N 41 00:23:34
272 189 414 Eleen Lilienthal 1989 Female     NIPERNAADI N 189 00:41:44
132 69 415 Karmen Lilienthal 1995 Female     1+1 OFFICE N 69 00:28:14
112 56 418 Everiin Lill 1995 Female     PMA TEINE N 56 00:25:43
168 101 419 Katrin Lillep 1969 Female
  RX METSAS N 101 00:32:59
291 205 420 Esther Linask 1985 Female     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 205 00:43:45
37 14 421 Tiivi Lind 1978 Female     KES TEGI? N 14 00:20:12
227 150 422 Gerli Linkgreim 1979 Female     KES TEGI? N 150 00:38:44
16 13 423 Taivo Linnamägi 1984 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 13 00:16:58
219 144 444 Reelika Lõhmus 1991 Female     HARKU KIIRED N 144 00:38:12
301 88 425 Karel Lomp 1990 Male     TEERULLID OSA 3 M 88 00:44:12
277 194 445 Britta Lõõbas 1989 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Jooksvad Postikanad N 194 00:42:13
248 167 427 Triin-Anneli Loodus 1975 Female
  KOHTUJOOKSIKUD N 167 00:39:51
21 6 431 Reet Luhaäär 1953 Female
  VIRU HAMBAKLIINIK N 6 00:17:18
68 31 432 Kaja Luigelaht 1981 Female     LONKAV PUUSALIIGES N 31 00:22:16
114 57 433 Elen Lukas 1974 Female     LONKAV PUUSALIIGES N 57 00:26:13
279 195 434 Inga Luks 1975 Female     PMA TEINE N 195 00:42:15
242 162 437 Margit Lunt 1971 Female       N 162 00:39:20
386 288 441 Inge Luuk 1982 Female
  2RTK N 288 01:11:29
32 21 447 Allan Maar 1971 Male     SKODA LAAGRI M 21 00:19:44
266 185 448 Ethel Maarits 1987 Female     AZETSI SIRESÄÄRED N 185 00:41:22
225 149 450 Kadri Madison 1975 Female     MAASIKAS N 149 00:38:32
207 135 502 Ester Mäeloog 1984 Female     RTK3 N 135 00:37:10
244 164 503 Piret Mägi 1976 Female     RTK3 N 164 00:39:26
213 140 451 Annela Maidla 1976 Female     KES TEGI? N 140 00:37:39
299 212 452 Kristiina Maidvee 1980 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 212 00:44:10
377 97 456 Mait Makkar 1974 Male
  RIK3 M 97 01:02:11
342 248 457 Tiina Maldre 1969 Female     ENERGIAVESI N 248 00:49:37
376 280 459 Maria Malva 1986 Female
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri N 280 01:01:01
31 11 462 Margit Manni 1978 Female     TH KOONDATUD N 11 00:19:41
220 145 463 Gertu Margus 1991 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt OÜ
Kprojekt 1 N 145 00:38:15
388 290 465 Marianneli Marjamaa-Kokk 1971 Female     GREINER N 290 01:13:58
73 33 470 Merilin Massakas 1982 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Fitek AS
FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 33 00:22:40
62 26 471 Jaanika Mastik 1989 Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS N 26 00:22:04
29 20 473 Bruno Meder 1991 Male     GRANT THORNTON ASSURANCE M 20 00:19:01
141 77 475 Mariliis Mehik 1996 Female       N 77 00:29:20
46 28 476 Veiko Meltsas 1974 Male
    M 28 00:20:46
311 223 478 Iris Meristo 1970 Female     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 223 00:45:52
226 77 479 Martin Meristo 1971 Male
  MEHED PÕDRAGA METSAS M 77 00:38:41
335 243 480 Ülle Metsman 1979 Female
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 243 00:48:53
231 153 482 Marje Metusala 1969 Female     LUMINOR COMPLIANCE N 153 00:38:46
246 166 483 Krista Mihkelsaar 1975 Female
  EELISTAN ALMALE SAKUT N 166 00:39:45
130 66 484 Virge Millert 1977 Female
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 66 00:28:11
214 74 489 Elari Moks 1981 Male       M 74 00:37:40
201 72 490 Hans Moks 1987 Male
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II M 72 00:36:43
372 276 494 Airi-Anu Mugur 1984 Female     MINE METSA N 276 00:59:11
55 33 495 Sander Muhu 1982 Male     RX METSAS M 33 00:21:38
259 178 496 Anne Murd 1973 Female
  TAI N 178 00:40:50
173 104 497 Kaili Muru 1984 Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 104 00:33:42
34 13 500 Reilika Muuli 1989 Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 13 00:19:54
121 61 511 Liina Nagel 1970 Female     AMATÖÖRID N 61 00:27:19
38 24 513 Einar Namme 1965 Male
    M 24 00:20:17
245 165 514 Nele Narme 1993 Female     THE BEST! N 165 00:39:42
126 63 517 Martin Nelis 1990 Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 63 00:27:53
255 174 522 Nele Nilb 1985 Female
  VESI JOOKSEB N 174 00:40:15
42 25 526 Ants Noot 1969 Male
  KES TEGI? M 25 00:20:35
243 163 528 Nele Normak 1982 Female     TH KOONDATUD N 163 00:39:24
128 64 529 Marek Nuka 1976 Male     MEHED PÕDRAGA METSAS M 64 00:28:00
249 169 539 Tuuli Ojasalu 1985 Female
Harju maakond
SK ProRunner
Peetri Lasteaed-Põhikool
Peetri Lasteaed-Põhikool N 169 00:39:52
102 54 541 Sulev Oll 1964 Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! M 54 00:25:20
149 85 552 Sigrid Orumets 1971 Female
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 85 00:30:47
356 261 554 Reet Otsus 1987 Female     VABA LEHM N 261 00:53:28
359 264 555 Maia Ottep 1978 Female     RIK1 N 264 00:54:07
222 147 970 Evelin Õunapuu 1976 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 147 00:38:18
303 215 557 Ave Paabel 1974 Female     KÄIB KÜLL N 215 00:44:49
61 36 561 Märt Pais 1970 Male     TELEGRUPP M 36 00:22:00
235 79 563 Daaniel Markus Pajupuu 2010 Male       M 79 00:39:04
327 238 564 Maris Pajur 1986 Female     GRANT THORNTON ADVISORY N 238 00:47:37
360 265 566 Lemme Palmet 1980 Female
  HKO N 265 00:54:24
140 76 567 Kersti Palu 1958 Female
Harju maakond
Telia Eesti SK
Telia Eesti
ITs moving N 76 00:29:19
25 17 568 Silver Palu 1978 Male
Harju maakond
SK ProRunner
Peetri Lasteaed-Põhikool
Peetri Lasteaed-Põhikool M 17 00:17:46
240 160 572 Kaisa Papp 1991 Female     TELLISKIVI TALLAD N 160 00:39:15
86 40 641 Anna-Liisa Pärnalaas 1992 Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 40 00:23:28
91 49 578 Jürgen Parts 1988 Male
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA M 49 00:23:51
306 218 580 Julia Passetsnik 1988 Female     FIVE X N 218 00:45:16
216 75 582 Rando Paurson 1973 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 75 00:37:58
211 138 587 Kai Peet 1977 Female
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 138 00:37:33
298 211 588 Hedi Peetermann 1994 Female     ABBVIIMASED N 211 00:44:09
64 28 589 Sigre Peetrimägi 1981 Female     ÜKS KORD VEEL N 28 00:22:09
118 59 592 Imre Pello 1979 Male     STORZ A-TEAM M 59 00:26:33
357 262 593 Eerika Pentel 1970 Female     KÄIB KÜLL N 262 00:53:36
365 270 594 Kristina Pešehodko 1997 Female     MEGAHERTZ N 270 00:56:02
51 31 595 Robert Peterson 1976 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt OÜ
Kprojekt 2 M 31 00:21:23
234 78 597 Viljar Pihelgas 1972 Male       M 78 00:38:59
241 161 598 Agnes Pihelpuu 1975 Female
  SKY PLUS N 161 00:39:19
197 126 600 Marju Piirsalu 1964 Female
  PIRITA N 126 00:36:16
178 70 602 Tiit Pikk 1973 Male     KIIRELT TÄPIKS M 70 00:34:15
12 1 603 Sirly Pikknurm 1990 Female     AVO-CARDIO N 1 00:16:47
69 38 611 Priit Plado 1968 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 38 00:22:17
92 43 612 Irene Ploom 1967 Female     STORZ A-TEAM N 43 00:23:55
351 256 633 Annika Põder 1991 Female     #PÜÜATERVISKINNI N 256 00:51:28
250 170 613 Marili Pokrovski 1988 Female     #PÜÜATERVISKINNI N 170 00:39:52
74 41 640 Armand Põldoja 1963 Male
  TEERULLID OSA 3 M 41 00:22:40
75 34 614 Kristina Poolak 1993 Female     TIM PUTTY N 34 00:22:46
117 59 615 Aile Pops 1974 Female     PARIMAS EAS N 59 00:26:31
210 73 616 Vahur Pormeister 1984 Male     AVO-CARDIO M 73 00:37:27
343 249 618 Jelena Praakel 1984 Female     VIA 3L N 249 00:49:42
324 235 620 Anu Preegel 1981 Female
  ELISA 5G N 235 00:47:00
392 293 623 Liina Prohhorov 1987 Female     ÜKS KORD VEEL N 293 01:17:37
297 87 625 Uno Pukk 1956 Male
Harju maakond
OÜ Meraco   M 87 00:44:07
174 105 626 Petriina Puolakka 1973 Female     LUMINOR COMPLIANCE N 105 00:33:43
284 199 627 Merlin Purge 1995 Female
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 199 00:42:42
295 208 629 Olesja Puumeister 1983 Female
  SMIT N 208 00:44:03
320 231 632 Svea Puusepp 1970 Female       N 231 00:46:52
317 89 704 Andrus Rähni 1984 Male     VABA LEHM M 89 00:46:35
230 154 651 Brita Rand 1995 Female     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 154 00:38:46
6 6 656 Krister Randver 1987 Male       M 6 00:15:30
169 68 657 Hendrick Rang 1988 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 68 00:33:04
193 123 658 Triinu Rannula 1993 Female     EESTI TRAAVEL N 123 00:35:47
329 239 659 Heleri Ratt 1992 Female     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 239 00:48:05
148 84 662 Piia Raudsepp 1969 Female       N 84 00:30:41
358 263 666 Ingrid Rechlin 1967 Female
  NELJAS KORRUS N 263 00:53:47
271 188 667 Janne Rechlin 1993 Female     NELJAS KORRUS N 188 00:41:43
331 91 668 Jeffrey Redondo 1989 Male     ALGA M 91 00:48:24
127 64 675 Helen Reinik 1984 Female     AVO-CARDIO N 64 00:27:55
83 37 676 Kai Remmelkoor 1970 Female      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 37 00:23:19
285 200 677 Kristiina Repp 1971 Female      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 200 00:42:48
11 11 678 Eduard Rešetov 1980 Male     AADAMAD JOOKSUS M 11 00:16:46
194 124 683 Berit Rohtjärv 1991 Female     HKO N 124 00:35:55
384 286 684 Tuuliki Rohtla 1981 Female     LONKAV PUUSALIIGES N 286 01:07:32
80 45 686 Viljar Rooda 1989 Male     TELEGRUPP M 45 00:22:59
105 56 687 Christman Roos 1983 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 56 00:25:21
135 71 694 Reet Roosimägi 1983 Female     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 71 00:28:37
79 44 695 Tiit Roosve 1963 Male
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 44 00:22:54
379 282 706 Marika Rüngenen 1964 Female     TEAM SR N 282 01:02:58
199 128 700 Ragne Russak 1969 Female
  SPORDISÕBRAD N 128 00:36:23
176 107 701 Ragne Ruubel 1975 Female     RADEMARID N 107 00:33:59
72 32 707 Elo Rüütel 1978 Female     RTK3 N 32 00:22:33
325 236 711 Anu Saar 1975 Female     SEESAMI SARMIKAD N 236 00:47:21
273 190 715 Külli Saarepera 1973 Female     123 LÄKS! N 190 00:41:47
147 83 716 Angelika Saarniit 1979 Female
Harju maakond
  ENSTO ENERGY N 83 00:30:04
41 17 791 Heli Säde 1979 Female     RADISSON BLU SKY HOTEL N 17 00:20:23
44 18 792 Ulvi Sädem 1981 Female
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE N 18 00:20:37
122 60 719 Karin Sahar-Lambinen 1987 Female       N 60 00:27:19
355 260 720 Silvia Saks 1989 Female     MAASIKAS N 260 00:52:25
366 271 721 Ülle Saks 1977 Female     ÜKS KORD VEEL N 271 00:56:06
160 94 726 Margot Salumets 1989 Female     SEESAMI SARMIKAD N 94 00:31:26
275 192 727 Ulvi Salundo 1972 Female     SPORDIPLIXID2020 N 192 00:41:58
109 53 730 Siia Sannik 1983 Female       N 53 00:25:30
238 158 735 Jana Sarri 1980 Female     NIPERNAADI N 158 00:39:13
269 187 736 Anneli Schults 1967 Female     PMA TEINE N 187 00:41:29
344 250 738 Hanna Seeder 1990 Female     AZETSI SIRESÄÄRED N 250 00:49:45
239 159 744 Kätlin Sepik 1979 Female     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 159 00:39:14
155 91 750 Marianne Sergo 1991 Female     BALBIINOKAD N 91 00:31:06
346 251 753 Urve Sidron 1950 Female     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 251 00:50:00
395 296 754 Madle Sihver 1991 Female     PARIMAS EAS N 296 01:21:59
177 108 755 Häli Siimaste 1968 Female     EASY N 108 00:34:09
381 283 757 Tatjana Siipan 1986 Female     TIIM BISCUITS N 283 01:03:34
215 141 763 Terje Sinik 1969 Female     ENERGIAVESI N 141 00:37:56
391 99 764 Simmo Sirel 1990 Male     NAKSITRALLID M 99 01:16:06
53 22 766 Anita Sokolova 1987 Female       N 22 00:21:25
24 8 793 Anni Sööl 1985 Female     SÄRASILMAD N 8 00:17:44
90 42 772 Teele Soopalu 1994 Female       N 42 00:23:51
202 130 773 Malle Soosaar 1988 Female     TIIM BISCUITS N 130 00:36:49
237 157 775 Gätlin Spiridonov 1995 Female     ARKAADIA N 157 00:39:08
262 180 780 Kädi Streff 1978 Female
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 180 00:41:13
247 168 794 Made Sügis 1971 Female
  OTSE JA RINGIGA N 168 00:39:51
172 103 797 Marija Šukolajets 1985 Female     STORZ ELEKTROONIKA N 103 00:33:20
322 233 783 Evelin Summer 1974 Female     AURUVEDUR N 233 00:46:54
123 62 787 Kadi Sutter 1980 Female     FAMIILIA N 62 00:27:33
263 181 788 Maili Suurekivi 1995 Female     ABBVIIMASED N 181 00:41:14
302 214 789 Aire Suurkuusk 1966 Female       N 214 00:44:22
3 3 873 Margus Tähepõld 1978 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 3 00:15:10
308 220 808 Diana Talpsepp 1994 Female       N 220 00:45:27
1 1 809 Erlend Tamberg 1973 Male
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 1 00:14:58
253 81 810 Andrus Tamm 1976 Male     TELEGRUPP M 81 00:40:11
182 112 811 Gerli Tamm 1992 Female     TIIM BISCUITS N 112 00:34:53
334 242 815 Dagmar Tamme 1982 Female
  VABA LEHM N 242 00:48:50
326 237 816 Kristel Tamme 1986 Female     VABA LEHM N 237 00:47:36
157 92 820 Liina Tarmisto 1976 Female
  GROWITARID N 92 00:31:12
13 2 821 Triin Tartes 1991 Female     ELISA 5G N 2 00:16:52
264 182 825 Astra Teede 1978 Female     123 LÄKS! N 182 00:41:15
89 48 826 Jürka Teesalu 1971 Male     1+1 OFFICE M 48 00:23:36
85 39 827 Marje Teesalu 1976 Female
  1+1 OFFICE N 39 00:23:24
45 27 830 Richard Teppart 1991 Male     RIK1 M 27 00:20:40
131 67 832 Sirje Terve 1961 Female
  OTSE JA RINGIGA N 67 00:28:12
136 72 834 Mari Tiirik 1988 Female     NELJAS KORRUS N 72 00:28:41
129 65 835 Krista Tiitsen 1970 Female     MATKK N 65 00:28:04
287 201 836 Liis Tiitson 1992 Female     NELJAS KORRUS N 201 00:43:17
78 43 838 Sten Tikerpe 1993 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID M 43 00:22:50
4 4 839 Kevin Tiks 1993 Male     AVO-CARDIO M 4 00:15:12
310 222 841 Kai Timmusk 1972 Female     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 222 00:45:39
205 133 844 Marika Tiru 1986 Female     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 133 00:37:05
396 297 846 Liivi Tobbi 1991 Female     AZETSI SIRESÄÄRED N 297 01:25:42
347 252 848 Merily Toiger 1996 Female     THE BEST! N 252 00:50:05
283 85 851 Tanel Tomson 1976 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 85 00:42:39
50 20 872 Katrin Tõnupärt 1980 Female
  EELISTAN ALMALE SAKUT N 20 00:21:21
171 102 853 Ragna Toom 1953 Female     PMA TEINE N 102 00:33:13
270 83 857 Juhan Toompuu 1986 Male
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 83 00:41:40
389 291 862 Terje Trutsi 1962 Female
  SEESAMI SARMIKAD N 291 01:14:36
116 58 864 Kaire Truu 1974 Female       N 58 00:26:27
380 281 866 Anu Tukia 1977 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 281 01:02:58
195 71 869 Freddi Turmann 1992 Male     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD M 71 00:36:12
191 121 870 Jaanika Tutt 1978 Female     AZETSI SIRESÄÄRED N 121 00:35:36
17 4 875 Birgit Uibu 1991 Female     GRANT THORNTON ADVISORY N 4 00:17:03
15 3 973 Annelii Üprus 1977 Female     TELLISKIVI TALLAD N 3 00:16:58
353 258 881 Virge Urke 1971 Female       N 258 00:51:36
223 76 882 Evert Usin 1987 Male
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 76 00:38:27
258 177 883 Lilo Ustaal 1967 Female     RX METSAS N 177 00:40:37
288 202 884 Evelin Uudeküll 1989 Female
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 202 00:43:32
315 227 974 Mari-Liis Üürike 1989 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Fitek AS
FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 227 00:46:26
188 118 892 Marin Vaher 1977 Female     TAI N 118 00:35:18
209 137 893 Gaili Vahkal 1988 Female     RADISSON BLU SKY HOTEL N 137 00:37:26
63 27 898 Arie Vaigurand 1979 Female
Harju maakond
    N 27 00:22:04
57 24 899 Marge Vaikjärv 1989 Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
University Of Tartu
  N 24 00:21:40
36 23 903 Taniel Vain 1987 Male     HARKU PEO M 23 00:20:04
146 82 905 Tais Vakrõõm 1986 Female      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 82 00:29:40
212 139 906 Mari Valdek 1983 Female     MAASIKAS N 139 00:37:37
43 26 907 Jaanus Valdmaa 1989 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 26 00:20:36
375 279 967 Kaisa Välk 1976 Female     ABB BOOK AND GO N 279 01:00:32
99 47 911 Killut Vallandi 1965 Female     NURMENUKUD N 47 00:25:00
2 2 914 Erki Varbola 1975 Male
  EELISTAN ALMALE SAKUT M 2 00:15:00
71 40 915 Tauno Vare 1974 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 40 00:22:30
378 98 917 Uku Vasemägi 1991 Male     GASELLID M 98 01:02:43
87 47 919 Raavo Vask 1977 Male     VESI JOOKSEB M 47 00:23:28
28 19 922 Martin Vedler 1989 Male     SMIT M 19 00:18:16
58 25 924 Jana Veenpere 1974 Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 25 00:21:45
9 9 926 Erki Veeroos 1977 Male
  TEERULLID OSA 3 M 9 00:16:21
361 266 927 Airi Vekmann 1975 Female     PARIMAS EAS N 266 00:55:02
164 98 928 Rena Veldt 1988 Female     STORZ A-TEAM N 98 00:31:53
309 221 930 Laura Mona Velmre 1993 Female     GASELLID N 221 00:45:30
27 18 931 Ott Velsberg 1990 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID M 18 00:18:09
14 12 932 Valerii Verozub 1993 Male     ALGA M 12 00:16:55
183 113 937 Marta Vihtre 1992 Female     NAKSITRALLID N 113 00:34:54
341 94 942 Brent-Silvester Viin 1992 Male       M 94 00:49:36
290 204 943 Kristel Viirmann 1982 Female
  BALBIINOKAD N 204 00:43:35
382 284 950 Triin Viljamaa 1984 Female       N 284 01:04:57
296 210 954 Anna Vinkelberg 1996 Female     ABBVIIMASED N 210 00:44:05
267 184 959 Katri Voit 1975 Female     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 184 00:41:22
373 277 960 Raili Volmer 1988 Female     RADEMARID N 277 00:59:56
363 268 800 Oksana Zadonski 1964 Female
    N 268 00:55:19
293 207 802 Evelyn Zahrens 1977 Female     SKY PLUS N 207 00:44:00
198 127 803 Nonna Zingfeld 1940 Female       N 127 00:36:17
186 116 804 Jelena Zuravel 1981 Female     MEGAHERTZ N 116 00:35:14
Sulge

Tulemuse detailne info

...