AUDI Heategevuslik Jooksupäev
Kaugjooks

Search by ...
Gender
Cat
Country
Total: 41 Female: 16 Male: 25 Läbitud distants kokku: 1092 km Occasions: 79 Aeg kokku: 113:00:38
Pos Bib Dist Birth year Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Occasions Result
1 515 Margus Tinno 1974 Male
Harju maakond
    M 84.4 km 5 06:25:07
2   Priit Tuubel 1969 Male
Tartu maakond
Metec OÜ   M 84.4 km 5 06:46:03
3   Maarika Kelder 1972 Female
Tartu maakond
    N 84.4 km 8 09:38:08
4   Ellen Matla 1958 Female
Tartu maakond
    N 84.4 km 7 09:39:17
743 Ilse Laur 1957 Female
Harju maakond
    N 46.3 km 5 07:09:49
591 Reet Luhaäär 1953 Female
Harju maakond
    N 45.4 km 3 05:12:49
640 Einar Hillep 1970 Male
Harju maakond
Justiitsministeerium Justiitsministeerium M 43.4 km 5 06:59:32
612 Raigo Paas 1976 Male
Harju maakond
  SAQ SC M 43.3 km 1 04:30:11
  Rudolf Osman 1982 Male
Harju maakond
    M 43.2 km 5 04:15:04
521 Mairi Põder 1972 Female
Harju maakond
    N 42.4 km 1 05:49:20
509 Mari Boikov 1988 Female
Harju maakond
  Treeningpartner N 42.4 km 1 02:58:27
552 Tarmo Pilving 1980 Male
Harju maakond
    M 42.3 km 4 03:27:05
545 Leili Teeväli 1946 Female
Tartu maakond
  SK Prorunner N 42.2 km 1 05:59:58
512 Martin Murre 1980 Male
Pärnu maakond
  Treeningpartner M 42.2 km 1 03:09:58
507 Raido Krimm 1982 Male
Harju maakond
    M 42.2 km 1 02:57:26
522 Kristjan Tulp 1981 Male
Harju maakond
  Treeningpartner M 42.1 km 1 03:07:50
634 Sven Rohlin 1966 Male
Harju maakond
    M 18.8 km 1 01:48:08
370 Toomas Piigli 1976 Male
Harju maakond
Audi Eesti UP Sport M 18 km 1 01:39:52
345 Merlyn Lükk 1990 Female
Harju maakond
  #Headinimesed Naised N 10.1 km 1 01:01:01
632 Katrin Kruusamägi 1980 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts mtü spordiselts N 10.1 km 1 01:03:40
739 Pavel Masjatšenko 1983 Male
Harju maakond
Eesti Ericsson Eesti Ericsson M 9.3 km 1 01:06:00
276 Rait Ermann 1980 Male
Harju maakond
  Icepeak M 9.1 km 1 00:55:48
594 Karl-Robert Vaht 2007 Male
Harju maakond
  Nõmme KJK M 8.8 km 1 00:45:17
595 Alan Vaht 1976 Male
Harju maakond
Alexela Alexela M 8.7 km 1 00:45:15
741 Triinu Suur 1984 Female
Harju maakond
ADN   N 8.7 km 1 00:58:10
672 Marko Pill 1964 Male
Harju maakond
    M 8.6 km 1 00:51:25
  Ülar Vaadumäe 1977 Male
Harju maakond
    M 8.5 km 1 00:50:56
729 Reigo Väli 1968 Male
Harju maakond
    M 8.5 km 1 00:49:49
630 Jelena Mets 1965 Female
Harju maakond
AS Connecto Eesti Telia SK N 8.5 km 1 01:07:07
722 Helina Mäekivi 1985 Female
Harju maakond
    N 8.5 km 1 01:28:38
605 Peeter Puio 1974 Male
Harju maakond
    M 8.4 km 1 00:42:50
636 Priidik Parmi 1980 Male
Tartu maakond
Tesron Ehitus OÜ Tesron Ehitus OÜ M 8.4 km 1 00:54:53
601 Avely Parve 1966 Female
Uusimaa
    N 8.4 km 1 01:50:00
7 Juula Orav 1976 Female
Harju maakond
  HP-Sport team N 8.4 km 1 00:54:43
606 Mark Mets 1998 Male
Harju maakond
Tallinna Ehituskool Tallinna Ehituskool M 8.4 km 1 01:04:08
697 Henrico Räim 1997 Male
Harju maakond
    M 8.4 km 1 00:37:02
6 Heleri Pajuste 2007 Female
Harju maakond
  HP-Sport team N 8.4 km 1 00:50:50
604 Ragnar Puio 2006 Male
Harju maakond
    M 8.4 km 1 00:46:04
8 Meelis Muhk 1985 Male
Harju maakond
  HP-Sport team M 8.4 km 1 00:39:26
10 Helis Pajuste 1997 Female
Harju maakond
  HP-Sport team N 8.4 km 1 00:39:22
9 Heiki Pajuste 1970 Male
Harju maakond
  HP-Sport team M 8.4 km 1 00:44:10
Sulge

Tulemuse detailne info

...