19. TRADEHOUSE Tervisejooks
1. etapp - 5,2 km - Kadriorg

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 488 Female: 378 Male: 110 Läbitud distants kokku: 2538 km Aeg kokku: 436:05:12
Pos M/F pos Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
125 72 8 Mari-Liis Aas Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 5.2 km Running 00:39:32
101 50 9 Hillar Aasa Male
Harju maakond
    M 5.2 km Running 00:35:31
395 302 10 Monika Aaslaid Female
Harju maakond
  Pirita N 5.2 km Walking 01:05:51
401 306 11 Gerli Aasmäe Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Walking 01:06:18
277 201 12 Jette Aasumäe Female
Harju maakond
  2RTK N 5.2 km Running 00:55:32
269 193 13 Lili Aasumäe Female
Harju maakond
Spordiselts   N 5.2 km Walking 00:54:57
143 87 16 Ilze Abola Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.2 km Running 00:41:33
69 36 17 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 5.2 km Running 00:32:27
169 106 20 Helena Aeltermann Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.2 km Walking 00:46:33
275 199 942 Maryn Ait Female
Harju maakond
Tradehouse Prosecco Team N 5.2 km Running 00:55:22
485 109 23 Siim Erik Akermann Male
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 M 5.2 km Walking 01:54:41
282 205 24 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.2 km Walking 00:56:02
112 61 25 Karin Alavere Female
Tartu maakond
    N 5.2 km Running 00:38:16
201 134 27 Sandra Aleksius Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5.2 km Walking 00:50:28
63 30 889 Heleri Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.2 km Running 00:31:54
35 14 901 Marja-Liisa Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.2 km Running 00:29:56
179 114 30 Reili Allmere Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 5.2 km Running 00:47:35
425 323 31 Annika Alt Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 01:10:22
206 139 32 Anne Altermann Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 00:50:47
296 215 33 Anastassia Ambros Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.2 km Walking 00:56:47
300 219 34 Kristel Amer Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.2 km Walking 00:56:53
373 283 35 Lilly Ammon Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.2 km Running 01:02:50
176 64 36 Vladimir Anaimanovich Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5.2 km Walking 00:47:20
5 4 899 Imre Anton Male
Harju maakond
Lival
Tallinna linn
  M 5.2 km Running 00:24:55
238 166 42 Annifriida Arge Female
Harju maakond
  A Running Joke N 5.2 km Walking 00:53:29
203 136 43 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.2 km Running 00:50:32
132 78 44 Kristin Arm Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.2 km Running 00:40:19
342 258 52 Anastasiia Atamanenko-Popova Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.2 km Walking 01:00:17
392 299 53 Mari Aua Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5.2 km Running 01:05:31
104 54 54 Ave Aun Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.2 km Walking 00:35:44
307 226 902 Marite Aus Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.2 km Walking 00:57:21
264 188 56 Helina Avamere Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 5.2 km Walking 00:54:40
129 76 58 Ketlin Bachmann Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.2 km Running 00:39:56
133 80 71 Brit Bärengrub Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.2 km Running 00:40:21
95 47 952 Rainer Barjabin Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5.2 km Running 00:35:00
470 362 63 Julia Bogdanova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.2 km Walking 01:27:18
168 63 68 Jevgeni Budjak Male
Harju maakond
  BEER SNAILS M 5.2 km Running 00:46:30
325 240 69 Natalja Bukrejeva Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.2 km Walking 00:58:44
303 222 70 Valeria Buravljova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.2 km Walking 00:57:03
286 207 74 Natalia Družinina Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.2 km Walking 00:56:24
3 2 880 Oliver Eglit Male
Harju maakond
Tallinna linn   M 5.2 km Running 00:23:02
344 86 75 Eduard Ehala Male
Harju maakond
Haapsalu MEK OÜ Spordiselts TAHE M 5.2 km Walking 01:00:20
429 327 76 Maire Ehala Female
Harju maakond
Haapsalu MEK OÜ Spordiselts TAHE N 5.2 km Walking 01:11:33
62 33 77 Hannes Einstein Male
Harju maakond
Ridango AS Ridango M 5.2 km Running 00:31:47
165 103 78 Edith End Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 5.2 km Walking 00:45:54
432 330 80 Estin Engbusk Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.2 km Walking 01:12:13
152 94 81 Hegle Engman Female
Harju maakond
  Tiptap N 5.2 km Walking 00:44:23
135 81 82 Annika Ennok Female
Harju maakond
    N 5.2 km Running 00:40:44
474 366 868 Elisabeth Erik Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 5.2 km Walking 01:33:19
315 82 907 Elis Fels Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 5.2 km Walking 00:58:09
299 218 85 Kristel Filippov Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.2 km Walking 00:56:50
243 170 86 Kristina Fuks-Kuus Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Running 00:53:36
12 5 89 Triin Gede Female
Harju maakond
  TIREL N 5.2 km Running 00:26:31
252 179 90 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Runderful N 5.2 km Walking 00:54:10
323 85 93 Tedo Gogoladze Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.2 km Walking 00:58:38
276 200 847 Uljana Grinina Female
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 5.2 km Walking 00:55:22
402 307 98 Kristi Grünbaum Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5.2 km Walking 01:06:23
330 245 99 Külli Haab Female
Harju maakond
  Energiavesi N 5.2 km Walking 00:58:56
353 267 100 Jana Haage Female
Harju maakond
  ERL N 5.2 km Walking 01:01:00
56 27 101 Kadri Haamer Female
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 5.2 km Running 00:31:18
332 247 103 Ele Haavandi Female
Harju maakond
  123 Läks! N 5.2 km Walking 00:59:10
484 376 108 Signe Haug Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 N 5.2 km Walking 01:49:55
279 202 109 Liis Havi Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5.2 km Walking 00:55:41
128 75 110 Kaie Hein Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.2 km Running 00:39:56
459 107 919 Andrias Heinlaid Male
Harju maakond
    M 5.2 km Walking 01:21:53
163 101 112 Eleri Heinnurm Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.2 km Running 00:45:40
41 25 114 Ivo Hindreus Male
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 5.2 km Running 00:30:17
260 75 116 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 5.2 km Walking 00:54:28
162 100 122 Ly Hõbe Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.2 km Walking 00:45:31
70 37 950 Sven Holter Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5.2 km Running 00:32:40
447 344 123 Liliana Hõrak Female
Harju maakond
Tomson Tervisekeskus OÜ Vunki mano N 5.2 km Walking 01:15:23
294 213 119 Kerttu Hrustaljov Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Mekax N 5.2 km Walking 00:56:41
306 225 121 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 5.2 km Walking 00:57:13
26 15 126 Sergei Iljin Male
Harju maakond
    M 5.2 km Running 00:28:48
321 84 130 Marek Ilves Male
Harju maakond
  2RTK M 5.2 km Walking 00:58:28
417 318 131 Ülle Ilves Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.2 km Walking 01:08:51
171 108 890 Janika Jaago Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.2 km Walking 00:46:58
258 185 156 Maire Jäärats Female
Harju maakond
ABB   N 5.2 km Walking 00:54:24
159 98 134 Elen Jahimaa Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 5.2 km Running 00:45:22
193 128 887 Katrin Jakovleva Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Walking 00:49:08
364 89 135 Dmitri Jalakas Male
Harju maakond
    M 5.2 km Walking 01:02:00
346 260 136 Kristel Jallai Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 01:00:33
30 12 137 Eve Janis Female
Harju maakond
    N 5.2 km Running 00:29:09
322 238 154 Marina Järvis Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 5.2 km Walking 00:58:32
222 71 139 Urmas Jegorov Male
Harju maakond
  Tiptap M 5.2 km Walking 00:52:13
309 228 150 Sigrid Jõhve Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.2 km Walking 00:57:27
114 63 144 Elise Joonas Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.2 km Running 00:38:18
178 113 147 Jaanika Jundas Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 5.2 km Walking 00:47:35
345 259 157 Maiken Jürgenson Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.2 km Walking 01:00:28
393 300 159 Luule Jürisson Female
Harju maakond
  Pirita N 5.2 km Walking 01:05:43
207 140 160 Aire Jüriväli Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.2 km Running 00:50:48
199 67 161 Margus Jüriväli Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 5.2 km Walking 00:50:14
223 152 162 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 5.2 km Walking 00:52:18
32 20 163 Indrek Kaarlep Male
Harju maakond
Ridango AS Ridango M 5.2 km Running 00:29:46
436 334 862 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5.2 km Walking 01:13:27
423 322 165 Peeli Kadastu Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.2 km Walking 01:10:14
381 291 278 Liina Kägu Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 5.2 km Walking 01:04:00
305 224 279 Keiti-Katriin Käige Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.2 km Walking 00:57:08
24 14 168 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 5.2 km Running 00:28:04
467 359 169 Kristin Kaivo Female
Harju maakond
  Gone with the win N 5.2 km Walking 01:25:00
37 15 170 Liina Kala Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.2 km Running 00:30:04
234 162 172 Birgit Kald Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.2 km Walking 00:52:59
375 285 173 Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5.2 km Walking 01:03:00
228 156 176 Kerli Kaldoja Female
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 5.2 km Walking 00:52:35
174 111 178 Urvi Kaljas Female
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 5.2 km Walking 00:47:13
268 192 179 Evelyn Hanna Kaljumäe Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.2 km Walking 00:54:51
414 99 181 Taavi Kallas Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 5.2 km Walking 01:08:08
292 211 182 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.2 km Walking 00:56:38
88 44 183 Anary Kalme Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.2 km Running 00:33:48
291 210 897 Enelys Kalmus Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5.2 km Walking 00:56:36
327 242 186 Marina Karasjova Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.2 km Walking 00:58:50
192 127 187 Maarika Karelson Female
Harju maakond
  Energiavesi N 5.2 km Walking 00:49:05
79 37 188 Eliina Karma Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5.2 km Running 00:33:05
239 168 190 Jane Karpin Female
Harju maakond
Ericsson   N 5.2 km Walking 00:53:32
55 30 894 Roland Karro Male
Harju maakond
ABB
ABB
  M 5.2 km Running 00:31:14
148 91 191 Kadri Kartašev Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5.2 km Running 00:43:54
388 93 193 Viljo Kase Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5.2 km Walking 01:05:04
23 13 195 Taavi Kasela Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 5.2 km Running 00:28:00
202 135 196 Annika Kaseorg Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.2 km Walking 00:50:30
38 23 198 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 5.2 km Running 00:30:05
209 142 200 Astrid Kauber Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.2 km Walking 00:51:01
52 23 201 Lisann-Mari Kaunissaar Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5.2 km Running 00:31:09
68 33 203 Keidi Keidla Female
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 5.2 km Running 00:32:22
288 209 207 Katrin Kersten Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Walking 00:56:27
54 24 208 Kristiin Kesamaa Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5.2 km Running 00:31:13
47 28 926 Karl Kesküla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.2 km Running 00:30:57
468 360 209 Kertu Kesküla Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.2 km Walking 01:25:03
465 358 210 Teele Kesküla Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 01:24:07
2 1 898 Karoliine Kessler Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.2 km Walking 00:22:38
137 55 212 Michael Keumatio Lontsie Male
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 5.2 km Running 00:40:54
340 255 214 Kertu Kiinvald Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5.2 km Walking 00:59:46
103 53 216 Naomi Jessica Kiivikas Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 5.2 km Running 00:35:35
416 317 217 Evelin Kikas Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5.2 km Walking 01:08:28
227 157 218 Marina Kilter Female
Harju maakond
  TUGITOOLIJOOKSJAD N 5.2 km Walking 00:52:35
433 331 222 Liina Kippasto Female
Harju maakond
  Runderful N 5.2 km Walking 01:12:38
219 149 223 Kristi Kirsman Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.2 km Walking 00:52:12
156 96 225 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.2 km Walking 00:44:44
205 138 228 Sigrid Kleidov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.2 km Walking 00:50:46
130 77 891 Reelika Kliimre Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.2 km Running 00:39:57
72 39 871 Tajo Koiksaar Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5.2 km Running 00:32:48
78 42 230 Andres Koitmäe Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.2 km Running 00:33:04
445 342 232 Aet Kolde Female
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 5.2 km Walking 01:15:00
441 339 236 Merle Kollo Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.2 km Walking 01:14:26
134 54 869 Sander Kollom Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5.2 km Running 00:40:23
16 9 239 Vjatšeslav Koop Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 5.2 km Running 00:27:13
97 48 846 Kardo Koplus Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5.2 km Running 00:35:17
107 56 888 Teele Koppel Female
Harju maakond
Teele Koppel   N 5.2 km Running 00:36:48
267 191 241 Triin Kosso Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.2 km Walking 00:54:49
83 40 245 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.2 km Running 00:33:22
177 65 925 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.2 km Walking 00:47:21
82 43 248 Karel Krist Male
Harju maakond
    M 5.2 km Running 00:33:19
150 93 249 Kätlin Kroll Female
Lääne-Viru maakond
    N 5.2 km Walking 00:44:08
117 66 252 Elise Kruus Female
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 5.2 km Running 00:38:47
25 11 254 Katrin Kruusamägi Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5.2 km Running 00:28:39
357 269 255 Anne Kruusement Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 01:01:21
266 190 256 Kairi Kruusma Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 5.2 km Walking 00:54:42
422 321 258 Vivika Kruusmägi Female
Harju maakond
  Energiavesi N 5.2 km Walking 01:10:04
216 70 260 Mikhail Kudinskiy Male
Harju maakond
    M 5.2 km Walking 00:51:51
343 257 262 Anni Kuivits Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Coca Cola HBC Eesti AS
  N 5.2 km Walking 01:00:17
448 345 263 Jekaterina Kukk Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.2 km Walking 01:15:47
34 13 265 Aet Kull Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.2 km Running 00:29:55
352 266 267 Aivi Kurim Female
Harju maakond
  Mine metsa N 5.2 km Walking 01:00:59
115 64 896 Kristel Küts Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5.2 km Running 00:38:19
369 280 282 Anneli Kütt Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.2 km Walking 01:02:18
224 153 272 Raili Kuurits Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 5.2 km Walking 00:52:27
410 313 273 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.2 km Walking 01:07:35
383 91 274 Andres Kuusk Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 5.2 km Walking 01:04:18
96 49 275 Piret Kuusk Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.2 km Running 00:35:17
198 132 285 Anne Küüsmaa Female
Harju maakond
Tallinna Prantsuse Lütseum   N 5.2 km Walking 00:49:51
40 24 271 Andžei Kuznets Male
Harju maakond
  HORNETS M 5.2 km Running 00:30:08
311 230 292 Natalja Lahk Female
Harju maakond
  HORNETS N 5.2 km Walking 00:57:34
229 158 293 Kairi Laht Female
Lääne-Viru maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5.2 km Walking 00:52:39
10 4 294 Lenne Lahtvee Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 5.2 km Running 00:26:23
91 45 858 Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 5.2 km Running 00:34:14
255 182 299 Kaari Lainevool Female
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 5.2 km Running 00:54:18
440 338 301 Maris Lampe Female
Harju maakond
  Koosonhea N 5.2 km Walking 01:14:24
351 265 302 Liise-Kristiine Laos Female
Harju maakond
ABB ABB Nippa-Nappa N 5.2 km Walking 01:00:58
164 102 303 Triin Laub Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.2 km Running 00:45:52
310 229 304 Ilse Laur Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 00:57:30
338 253 305 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 5.2 km Walking 00:59:32
312 231 311 Marija Leis Female
Tartu maakond
ABB   N 5.2 km Walking 00:57:49
211 143 316 Liana Lemkov Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5.2 km Walking 00:51:11
15 7 319 Liina-Maria Lepik Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5.2 km Running 00:27:05
191 126 320 Silja Lepik Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.2 km Walking 00:49:05
244 171 321 Eliise Lepp Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5.2 km Walking 00:53:37
371 90 324 Tarmo Leppoja Male
Harju maakond
  2RTK M 5.2 km Walking 01:02:45
13 8 325 Andreas Ležnevsky Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
  M 5.2 km Running 00:26:35
406 311 326 Katrin Ligi Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.2 km Walking 01:07:00
434 332 330 Liina Liiv Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.2 km Walking 01:12:55
99 50 333 Eleen Lilienthal Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5.2 km Running 00:35:29
60 28 334 Tatjana Lilienthal Female
Harju maakond
MyFitness
United Motors AS
  N 5.2 km Running 00:31:37
123 70 335 Everiin Lill Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.2 km Running 00:39:11
215 146 336 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.2 km Walking 00:51:49
424 102 337 Martin Lillepuu Male
Harju maakond
    M 5.2 km Walking 01:10:22
230 72 338 Andres Lilleste Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 5.2 km Walking 00:52:47
442 340 837 Esther Linask Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Walking 01:14:30
251 178 341 Siret Link Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.2 km Walking 00:54:05
253 180 342 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.2 km Walking 00:54:11
44 26 343 Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5.2 km Running 00:30:33
194 129 346 Kristi Listmann Female
Tartu maakond
ABB   N 5.2 km Walking 00:49:19
64 31 347 Olga Litovskihh Female
Harju maakond
  Mango N 5.2 km Walking 00:32:00
197 66 348 Spartak Ljašenko Male
Harju maakond
  KKKSV M 5.2 km Walking 00:49:51
358 270 363 Reelika Lõhmus Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 5.2 km Walking 01:01:28
100 51 366 Britta Lõõbas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.2 km Running 00:35:29
367 278 350 Triin-Anneli Loodus Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 5.2 km Running 01:02:09
394 301 351 Kairit Lootus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 5.2 km Walking 01:05:50
389 296 352 Karoliine Lootus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 5.2 km Walking 01:05:07
428 326 353 Tiia Lorents Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 5.2 km Running 01:11:18
183 118 911 Liis Lume Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Walking 00:48:03
237 165 359 Viktoria Lumi Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 00:53:27
248 175 360 Margit Lunt Female
Harju maakond
  KRO II N 5.2 km Walking 00:54:01
438 336 362 Inge Luuk Female
Harju maakond
  2RTK N 5.2 km Running 01:14:00
118 52 367 Andre Maasikas Male
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 5.2 km Running 00:38:50
471 363 368 Maarika Maasikas-Tõkke Female
Harju maakond
  Maasikad N 5.2 km Walking 01:27:38
439 337 426 Britt Mäekuusk Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 5.2 km Walking 01:14:16
454 349 427 Kateriin Mägi Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.2 km Walking 01:19:05
235 163 428 Piret Mägi Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 5.2 km Walking 00:53:05
451 347 370 Heleen Maibak Female
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 5.2 km Walking 01:18:00
390 297 372 Kristiina Maidvee Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Walking 01:05:10
77 41 376 Mait Makkar Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 5.2 km Running 00:33:02
419 319 377 Tiina Maldre Female
Harju maakond
  Energiavesi N 5.2 km Walking 01:09:26
58 31 379 Ilja Mandrikov Male
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 5.2 km Running 00:31:30
403 308 431 Maie Männiste Female
Lääne-Viru maakond
    N 5.2 km Walking 01:06:41
27 16 381 Tarmo Margat Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema M 5.2 km Running 00:28:49
139 83 382 Karin Marjapuu Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5.2 km Running 00:41:01
50 29 908 Taisto Markus Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 5.2 km Running 00:31:04
397 303 383 Margit Marma Female
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 5.2 km Walking 01:05:57
350 264 432 Elina Märtin Female
Harju maakond
  ERL N 5.2 km Walking 01:00:55
290 81 385 Bogdan Martšenko Male
Harju maakond
  A Running Joke M 5.2 km Walking 00:56:29
51 22 387 Merilin Massakas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.2 km Running 00:31:08
446 343 388 Djan Matsova Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.2 km Walking 01:15:04
374 284 391 Mariliis Mehik Female
Harju maakond
Tomson Tervisekeskus OÜ Vunki mano N 5.2 km Walking 01:02:52
31 19 392 Taavi Meier Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 5.2 km Running 00:29:35
256 74 393 Martin Meisalu Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5.2 km Walking 00:54:18
284 79 395 Veiko Meltsas Male
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 5.2 km Walking 00:56:11
287 208 398 Iris Meristo Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.2 km Walking 00:56:25
283 78 399 Martin Meristo Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.2 km Running 00:56:06
273 197 400 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.2 km Running 00:55:21
458 352 401 Maia Michelson-Prikk Female
Harju maakond
  2RTK N 5.2 km Walking 01:21:08
408 312 402 Oksana Mihailova Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.2 km Walking 01:07:16
188 123 404 Airi Miilits Female
Harju maakond
  Koosonhea N 5.2 km Walking 00:48:32
172 109 405 Kertu Mikk Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.2 km Running 00:47:05
378 288 406 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5.2 km Walking 01:03:13
182 117 407 Katrin Milva Female
Tartu maakond
ABB   N 5.2 km Walking 00:47:53
242 73 411 Hans Moks Male
Harju maakond
  KRO II M 5.2 km Walking 00:53:35
262 76 412 Andrus Moor Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud M 5.2 km Walking 00:54:35
131 79 425 Liia Mõrd Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Engineering OÜ
  N 5.2 km Running 00:40:19
384 293 413 Jekaterina Mordassova Female
Harju maakond
  Runderful N 5.2 km Walking 01:04:26
214 69 414 Anton Moržuhhin Male
Harju maakond
  BEER SNAILS M 5.2 km Walking 00:51:31
376 286 415 Veronika Mossov Female
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 5.2 km Walking 01:03:02
271 195 416 Airi-Anu Mugur Female
Harju maakond
  Mine metsa N 5.2 km Walking 00:55:14
318 83 417 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 5.2 km Walking 00:58:18
335 250 418 Anne Murd Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.2 km Walking 00:59:14
479 371 419 Kaili Muru Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 5.2 km Walking 01:43:01
486 377 422 Inga Mustonen Female
Harju maakond
  Gone with the win N 5.2 km Running 02:05:27
116 65 423 Reilika Muuli Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.2 km Running 00:38:36
460 353 433 Elnara Nadžafova Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 5.2 km Walking 01:22:06
74 40 435 Einar Namme Male
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 5.2 km Running 00:32:54
170 107 454 Epp Näpp Female
Harju maakond
ABB   N 5.2 km Walking 00:46:43
245 172 436 Jana Napritson Female
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 5.2 km Walking 00:53:46
59 32 849 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 5.2 km Running 00:31:36
89 45 439 Kristi Neidra Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.2 km Running 00:33:57
365 276 441 Anne Neroda Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 5.2 km Walking 01:02:00
145 89 442 Tiina Niilis Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.2 km Running 00:42:29
161 62 447 Marek Nuka Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.2 km Running 00:45:26
377 287 448 Lea Nulk Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.2 km Walking 01:03:10
142 86 449 Reet Nurm Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.2 km Running 00:41:29
33 21 450 Kristjan Nurme Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5.2 km Running 00:29:53
106 51 826 Rain Õisnurm Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Domus M 5.2 km Running 00:35:44
160 99 455 Janika Ojakivi Female
Harju maakond
    N 5.2 km Running 00:45:24
236 164 457 Eveli Ojamäe-Veider Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.2 km Walking 00:53:09
308 227 458 Tuuli Ojasalu Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 5.2 km Walking 00:57:26
241 167 461 Kairin Oras Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.2 km Walking 00:53:32
363 275 465 Helena Orumets Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.2 km Walking 01:02:00
17 8 467 Diana Ošur Female
Harju maakond
    N 5.2 km Running 00:27:21
126 73 468 Maia Ottep Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 N 5.2 km Running 00:39:45
370 281 828 Evelin Õunapuu Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Walking 01:02:42
204 137 829 Maarja Õunmaa Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.2 km Walking 00:50:43
404 309 470 Tatjana Ovsjankina Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.2 km Walking 01:06:46
22 10 472 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 5.2 km Running 00:27:49
464 357 473 Ave Paabel Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.2 km Walking 01:23:26
341 256 475 Tiina Paalberg Female
Harju maakond
  Pirita N 5.2 km Walking 01:00:06
210 68 544 Siim Pääro Male
Harju maakond
Springmar OÜ   M 5.2 km Walking 00:51:05
61 29 476 Kerli Paas Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.2 km Running 00:31:47
71 38 481 Märt Pais Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5.2 km Running 00:32:42
418 100 482 Urmo Paju Male
Harju maakond
  TUGITOOLIJOOKSJAD M 5.2 km Walking 01:09:08
478 370 484 Nele Pajuste Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.2 km Walking 01:40:06
57 26 485 Egle Palk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 5.2 km Running 00:31:18
247 174 486 Gerda Palmits Female
Harju maakond
  Mine metsa N 5.2 km Walking 00:53:57
21 9 487 Delica Brigita Palmsalu Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.2 km Running 00:27:42
437 335 491 Nele Paluste Female
Harju maakond
  Potsatajad N 5.2 km Walking 01:13:51
472 364 492 Kaisa Papp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5.2 km Walking 01:29:26
4 3 495 Jürgen Parts Male
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 5.2 km Running 00:24:46
189 124 497 Helen Paul Female
Harju maakond
ABB ABB WOLF N 5.2 km Walking 00:48:59
317 235 499 Piia Pedras Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselt   N 5.2 km Walking 00:58:11
113 62 500 Tuuli Pedras Female
Harju maakond
    N 5.2 km Running 00:38:18
127 74 501 Kai Peet Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.2 km Running 00:39:47
87 43 912 Hedi Peetermann Female
Harju maakond
ABB AS   N 5.2 km Running 00:33:32
158 61 503 Caner Pehlivan Male
Harju maakond
  LOS TURCOS M 5.2 km Walking 00:45:08
298 217 504 Lada Peikre Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 00:56:50
482 374 505 Eerika Pentel Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.2 km Walking 01:47:59
190 125 510 Jevgenia Petrova Female
Harju maakond
    N 5.2 km Running 00:49:04
186 121 514 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.2 km Walking 00:48:27
81 39 515 Mirjam Pihlak Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.2 km Running 00:33:17
475 367 519 Anke Pikner Female
Harju maakond
  123 Läks! N 5.2 km Walking 01:35:15
278 77 520 Andrus Pisarev Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5.2 km Walking 00:55:38
65 34 522 Priit Plado Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5.2 km Running 00:32:05
141 85 523 Veera Platonova Female
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 5.2 km Running 00:41:20
120 67 524 Irene Ploom Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5.2 km Running 00:39:06
184 119 525 Natalia Plotnikova Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.2 km Walking 00:48:10
289 80 537 Kaido Põder Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.2 km Walking 00:56:28
36 22 951 Armand Põldoja Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5.2 km Running 00:30:00
42 17 914 Katrin Poller Female
Harju maakond
ABB ABB Best Team Ever N 5.2 km Running 00:30:24
20 12 844 Priit Põltsama Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5.2 km Running 00:27:34
49 21 526 Olga Ponomareva Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 5.2 km Running 00:31:04
233 161 545 Katrin Pööra Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.2 km Walking 00:52:58
320 237 530 Aile Pops Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.2 km Walking 00:58:19
386 295 531 Kaja Prii Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.2 km Walking 01:04:48
45 19 532 Karin Pugatšev Female
Harju maakond
Tomson Tervisekeskus OÜ Vunki mano N 5.2 km Running 00:30:44
415 316 533 Merlin Purge Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5.2 km Walking 01:08:26
111 60 548 Krista Raid Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.2 km Running 00:37:51
426 324 551 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 5.2 km Walking 01:10:49
196 131 552 Raili Raidvee Female
Harju maakond
  A Running Joke N 5.2 km Walking 00:49:41
213 145 555 Jaana Rajamäe Female
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR N 5.2 km Walking 00:51:27
220 150 556 Sandra Rak Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5.2 km Walking 00:52:13
328 243 598 Merili Rämmel Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5.2 km Walking 00:58:51
480 372 557 Ann Randver Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.2 km Walking 01:47:12
360 272 904 Kaili Ränkel Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.2 km Walking 01:01:36
455 350 559 Triin Rannut Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.2 km Walking 01:19:48
412 315 599 Angela Rättel Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5.2 km Walking 01:07:53
154 95 561 Piia Raudsepp Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 00:44:41
98 49 562 Timo Kalevi Raussi Male
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 5.2 km Running 00:35:21
261 186 563 Liis Rebane Female
Harju maakond
  Tiptap N 5.2 km Walking 00:54:29
413 98 566 Jeffrey Leonel Redondo Sarmiento Male
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 5.2 km Walking 01:07:54
225 154 570 Merli Reinmann Female
Harju maakond
  LauMer N 5.2 km Walking 00:52:32
195 130 571 Julia Reisenbuk Female
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 5.2 km Walking 00:49:40
75 35 920 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Running 00:32:56
337 252 573 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Walking 00:59:18
18 10 574 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 5.2 km Running 00:27:25
67 32 575 Merilyn Retter Female
Harju maakond
  Mango N 5.2 km Running 00:32:19
476 368 576 Pille Riimast Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.2 km Walking 01:37:42
90 46 578 Brigitta Rimm Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.2 km Running 00:34:03
147 57 580 Vladislav Rogalevitš Male
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Tiim M 5.2 km Running 00:43:25
456 351 582 Angela Rohtla Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.2 km Walking 01:20:03
180 115 583 Doris Rohu Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.2 km Walking 00:47:46
226 155 596 Susanna Rõigas Female
Harju maakond
Ridango AS Ridango N 5.2 km Walking 00:52:33
339 254 585 Ilmatar Rooda Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 5.2 km Running 00:59:33
93 46 586 Viljar Rooda Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5.2 km Running 00:34:37
435 333 597 Valeria Rõõm Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 5.2 km Walking 01:13:10
462 355 590 Reet Roosimägi Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.2 km Walking 01:22:49
231 159 863 Sirje Roosnurm Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Walking 00:52:49
110 59 859 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5.2 km Running 00:37:21
270 194 592 Margit Rosin Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 00:55:05
473 365 600 Katrin Rüütel Female
Harju maakond
    N 5.2 km Running 01:32:31
481 373 836 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB   N 5.2 km Walking 01:47:18
272 196 595 Anu Ruuven Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.2 km Walking 00:55:20
297 216 602 Monika Rytberg Female
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 5.2 km Walking 00:56:50
380 290 910 Hele-Riin Saal Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Walking 01:03:43
382 292 603 Anu Saar Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.2 km Walking 01:04:14
155 60 605 Priit Saar Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5.2 km Running 00:44:43
259 184 607 Külli Saarepera Female
Harju maakond
  123 Läks! N 5.2 km Walking 00:54:24
9 6 608 Siim Saaroja Male
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 5.2 km Running 00:26:22
39 16 674 Heli Säde Female
Harju maakond
  Tiptap N 5.2 km Running 00:30:06
319 236 610 Natalja Saiko Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.2 km Walking 00:58:19
48 20 611 Silvia Saks Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5.2 km Running 00:31:00
347 261 612 Ülle Saks Female
Harju maakond
Spordiselts OÜ
Selver AS
  N 5.2 km Walking 01:00:43
331 246 613 Shirley Salm Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 5.2 km Walking 00:59:04
108 57 616 Kirstin Saluveer Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 5.2 km Running 00:36:50
452 105 618 Vadim Samson Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 5.2 km Walking 01:18:00
281 204 621 Jana Sarri Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5.2 km Walking 00:56:00
122 69 622 Kadi Sau Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 5.2 km Running 00:39:10
295 214 623 Alla Saul Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.2 km Walking 00:56:43
301 220 626 Kaisa Karmen Selke Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.2 km Walking 00:56:55
355 268 676 Anna Šerstjuk Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.2 km Walking 01:01:11
149 92 631 Madle Sihver Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.2 km Running 00:44:02
449 346 632 Lotta Siim Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.2 km Running 01:17:00
200 133 633 Häli Siimaste Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.2 km Walking 00:50:26
46 27 865 Silver Siimon Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona ilusad, aga vihased! M 5.2 km Running 00:30:48
461 354 635 Tatjana Siipan Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5.2 km Walking 01:22:16
175 112 636 Rita Siitan Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.2 km Walking 00:47:17
427 325 637 Jaana Siliksaar Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.2 km Walking 01:10:59
144 88 638 Kerli Sillamaa Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5.2 km Walking 00:41:55
187 122 639 Anu Sillandi Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.2 km Running 00:48:27
336 251 640 Piret Simmo Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Walking 00:59:16
483 375 641 Maia Sinajeva Female
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 5.2 km Running 01:48:59
221 151 642 Terje Sinik Female
Harju maakond
  Energiavesi N 5.2 km Walking 00:52:13
450 104 643 Simmo Sirel Male
Harju maakond
  Naksitrallid M 5.2 km Walking 01:17:09
53 25 860 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5.2 km Running 00:31:13
400 95 646 Mark Slavin Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.2 km Walking 01:06:15
7 2 648 Maarja Soidla Female
Harju maakond
  Liblekad N 5.2 km Running 00:26:06
92 47 652 Anneli Soom Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.2 km Running 00:34:14
86 44 653 Henri Soom Male
Harju maakond
    M 5.2 km Running 00:33:30
208 141 656 Malle Soosaar Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5.2 km Walking 00:50:51
140 84 660 Ragne Soto Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.2 km Running 00:41:11
420 101 916 Alejandro Soto Coronado Male
Harju maakond
ABB ABB Best Team Ever M 5.2 km Walking 01:09:27
313 232 662 Ingrid Stamm Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5.2 km Walking 00:57:50
469 361 665 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Walking 01:26:16
173 110 675 Made Sügis Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 5.2 km Walking 00:47:09
29 18 667 Raul Sulu Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 5.2 km Running 00:29:03
304 223 668 Sirli Sumeri Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.2 km Walking 00:57:04
151 58 669 Armin Sutter Male
Rapla maakond
  Käbipätid M 5.2 km Running 00:44:19
166 104 670 Kadi Sutter Female
Rapla maakond
  Käbipätid N 5.2 km Running 00:45:59
463 356 678 Inna Švartsman Female
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 5.2 km Running 01:23:15
349 263 900 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 5.2 km Walking 01:00:48
1 1 750 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5.2 km Running 00:22:30
488 378 683 Ksenja Tajur Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.2 km Walking 04:25:23
254 181 684 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.2 km Walking 00:54:16
359 271 686 Ave Talts Female
Harju maakond
  KRO II N 5.2 km Walking 01:01:34
232 160 690 Gerli Tamm Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5.2 km Running 00:52:53
240 169 691 Marleen Tamm Female
Harju maakond
  KRO II N 5.2 km Walking 00:53:32
11 7 692 Talis Tamm Male
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 5.2 km Running 00:26:30
250 177 694 Terje Tammekivi Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 5.2 km Walking 00:54:04
14 6 695 Kätlin Tammesoo Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5.2 km Running 00:26:56
85 42 698 Merilin Tammik Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.2 km Running 00:33:29
285 206 703 Evely Taul Female
Harju maakond
  TIREL N 5.2 km Walking 00:56:20
257 183 906 Hela Teesalu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 5.2 km Walking 00:54:22
73 34 705 Pia Tein Female
Harju maakond
  KRO II N 5.2 km Running 00:32:52
218 148 881 Siret Telliskivi Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Walking 00:52:05
477 369 708 Svetlana Ternavskihh Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.2 km Running 01:39:51
181 116 709 Sirje Terve Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 5.2 km Walking 00:47:47
246 173 712 Liis Tiitson Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.2 km Walking 00:53:47
356 88 713 Kevin Tiks Male
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 5.2 km Walking 01:01:20
119 53 870 Priit Tiks Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5.2 km Running 00:38:54
361 273 903 Angela Tirp Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.2 km Walking 01:01:40
293 212 852 Evelyn Tohvri Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Walking 00:56:41
457 106 748 Mihkel Tõkke Male
Harju maakond
  Maasikad M 5.2 km Running 01:20:18
387 92 720 Tanel Tomson Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5.2 km Walking 01:04:57
274 198 749 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.2 km Walking 00:55:21
109 58 892 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.2 km Running 00:37:14
326 241 723 Terly Toomast Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.2 km Walking 00:58:49
396 94 729 Hans Tort Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.2 km Walking 01:05:56
398 304 732 Kristi Treier Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.2 km Walking 01:06:00
121 68 734 Dominica Trubetskoi Female
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 5.2 km Walking 00:39:06
280 203 735 Terje Trutsi Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.2 km Running 00:55:59
407 96 739 Maksim Tšikiljov Male
Harju maakond
  BEER SNAILS M 5.2 km Walking 01:07:00
124 71 741 Moonika Tuhkanen Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 5.2 km Running 00:39:17
249 176 742 Epp Tuisk Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.2 km Walking 00:54:03
368 279 744 Anu Tukia Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Walking 01:02:14
212 144 831 Kerta Übner Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.2 km Walking 00:51:17
102 52 752 Olga Uhabakin Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.2 km Running 00:35:34
443 103 753 Liivar Uibonurm Male
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus M 5.2 km Walking 01:14:41
324 239 756 Killi Ummelas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.2 km Walking 00:58:39
362 274 832 Annelii Üprus Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5.2 km Walking 01:01:44
76 36 757 Dagmar Urb Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5.2 km Running 00:32:59
94 48 760 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.2 km Running 00:34:52
366 277 761 Evelin Uudeküll Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5.2 km Walking 01:02:07
80 38 833 Mari-Liis Üürike Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.2 km Running 00:33:10
105 55 886 Sirli Vaher Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Running 00:35:44
409 97 824 Erkki Vähi Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5.2 km Walking 01:07:32
421 320 765 Reet Vaiga Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 01:10:00
43 18 767 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 5.2 km Running 00:30:26
354 87 825 Norman Väin Male
Harju maakond
  ERL M 5.2 km Walking 01:01:00
136 82 772 Eleene Vaino Female
Harju maakond
TAI TAI N 5.2 km Running 00:40:50
185 120 773 Tais Vakrõõm Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Running 00:48:20
28 17 776 Jaanus Valdmaa Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid M 5.2 km Running 00:28:52
316 234 778 Birgit Valgus Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 5.2 km Walking 00:58:11
385 294 893 Kaisa Välk Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5.2 km Walking 01:04:33
487 110 779 Antti Valkiainen Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema M 5.2 km Walking 02:44:49
411 314 781 Liis Valma Female
Harju maakond
  Runderful N 5.2 km Walking 01:07:41
153 59 782 Olavi Valner Male
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
Tugi Tiim M 5.2 km Walking 00:44:27
265 189 784 Anni Sandra Varblane Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.2 km Walking 00:54:41
19 11 786 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5.2 km Running 00:27:31
66 35 787 Tauno Vare Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5.2 km Running 00:32:15
138 56 861 Kristjan Värv Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 5.2 km Running 00:41:00
217 147 789 Ingrid Vedler Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Walking 00:52:04
84 41 791 Jana Veenpere Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.2 km Running 00:33:23
391 298 792 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.2 km Walking 01:05:14
6 5 948 Erki Veeroos Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5.2 km Running 00:25:30
8 3 793 Hanna-Greta Veersalu Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Running 00:26:06
263 187 795 Airi Vekmann Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.2 km Walking 00:54:36
167 105 796 Laura Venig Female
Harju maakond
  LauMer N 5.2 km Running 00:46:29
157 97 802 Aivi Viht Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Walking 00:45:06
405 310 804 Hannaliis Viibus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 5.2 km Walking 01:06:53
379 289 806 Margit Viilmaa Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.2 km Walking 01:03:28
348 262 807 Kristel Viirmann Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.2 km Walking 01:00:46
444 341 808 Marianna Viirsaar Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.2 km Running 01:14:43
334 249 809 Kairi Viitung Female
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 5.2 km Walking 00:59:12
372 282 810 Katrin Viks Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.2 km Walking 01:02:49
314 233 813 Triin Viljamaa Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 00:58:09
333 248 814 Greete Vilu Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5.2 km Running 00:59:11
399 305 817 Kirsti Vinni Female
Harju maakond
  Naksitrallid N 5.2 km Walking 01:06:13
466 108 818 Martin Visnapuu Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 5.2 km Walking 01:24:32
329 244 819 Kairi Vjatkin Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.2 km Walking 00:58:53
430 328 820 Katri Voit Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.2 km Walking 01:11:44
453 348 822 Irina Voronina Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 01:18:12
302 221 823 Julia Vuhk Vuht Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5.2 km Walking 00:57:03
146 90 679 Darja Zabrovskaja Female
Harju maakond
  ERL N 5.2 km Running 00:42:51
431 329 681 Evelyn Zahrens Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.2 km Running 01:11:50
Sulge

Tulemuse detailne info

...