19. TRADEHOUSE Tervisejooks
2. etapp - 4 km - Vabaõhumuuseum

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 476 Female: 371 Male: 105 Läbitud distants kokku: 1904 km Aeg kokku: 350:50:55
Pos M/F pos Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
111 61 8 Mari-Liis Aas Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 4 km Running 00:29:21
364 279 10 Monika Aaslaid Female
Harju maakond
  Pirita N 4 km Walking 00:50:52
366 281 11 Gerli Aasmäe Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4 km Walking 00:50:54
310 232 12 Jette Aasumäe Female
Harju maakond
  2RTK N 4 km Running 00:46:53
309 231 13 Lili Aasumäe Female
Harju maakond
Spordiselts   N 4 km Walking 00:46:47
461 360 16 Ilze Abola Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4 km Walking 01:25:14
59 29 17 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 4 km Running 00:24:33
415 322 21 Evelin Agu Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:58:08
167 111 22 Tatjana Agu Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 4 km Walking 00:37:06
409 316 942 Maryn Ait Female
Harju maakond
Tradehouse Prosecco Team N 4 km Walking 00:56:12
130 79 24 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4 km Running 00:32:25
205 142 25 Karin Alavere Female
Tartu maakond
    N 4 km Walking 00:40:26
149 96 27 Sandra Aleksius Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4 km Running 00:35:27
54 26 889 Heleri Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Running 00:24:21
43 18 901 Marja-Liisa Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Running 00:23:25
227 160 30 Reili Allmere Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 4 km Running 00:41:38
263 192 32 Anne Altermann Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:43:44
194 132 33 Anastassia Ambros Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4 km Walking 00:39:42
212 148 34 Kristel Amer Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Walking 00:40:35
365 278 35 Lilly Ammon Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4 km Walking 00:50:52
224 67 36 Vladimir Anaimanovich Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4 km Walking 00:41:29
383 90 845 Priit Annusver Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4 km Walking 00:52:27
148 95 41 Kätlin Aren Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4 km Running 00:35:03
192 130 43 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4 km Running 00:39:33
179 121 44 Kristin Arm Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4 km Running 00:38:44
165 109 46 Maire Arras Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 4 km Walking 00:36:50
118 67 52 Anastasiia Atamanenko-Popova Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4 km Running 00:30:20
155 100 53 Mari Aua Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4 km Walking 00:36:17
86 45 54 Ave Aun Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4 km Running 00:26:44
301 225 902 Marite Aus Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Walking 00:46:07
23 16 55 Asko Ausmees Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Domus M 4 km Running 00:22:00
322 244 56 Helina Avamere Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 4 km Walking 00:47:47
91 48 58 Ketlin Bachmann Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4 km Running 00:27:06
380 291 71 Brit Bärengrub Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4 km Walking 00:51:59
62 30 952 Rainer Barjabin Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4 km Running 00:24:38
445 346 62 Piia Bergštein Female
Harju maakond
ABB ABB Nippa-Nappa N 4 km Walking 01:08:58
451 352 63 Julia Bogdanova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4 km Walking 01:14:00
355 272 66 Marina Borovkova Female
Tartu maakond
ABB   N 4 km Walking 00:50:04
220 65 68 Jevgeni Budjak Male
Harju maakond
  BEER SNAILS M 4 km Walking 00:41:00
180 122 69 Natalja Bukrejeva Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4 km Walking 00:38:44
470 104 73 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias Male
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 4 km Walking 01:50:06
156 101 74 Natalia Družinina Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4 km Walking 00:36:23
303 77 77 Hannes Einstein Male
Harju maakond
Ridango AS Ridango M 4 km Running 00:46:24
444 345 913 Mirian Ellermaa Female
Harju maakond
ABB ABB Best Team Ever N 4 km Walking 01:08:16
471 367 80 Estin Engbusk Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4 km Walking 02:01:47
455 355 868 Elisabeth Erik Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 4 km Walking 01:17:47
51 28 854 Rait Ermann Male
Harju maakond
Rademar   M 4 km Running 00:24:11
254 71 907 Elis Fels Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 4 km Walking 00:43:08
273 201 85 Kristel Filippov Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4 km Walking 00:44:29
225 159 86 Kristina Fuks-Kuus Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4 km Running 00:41:33
72 38 87 Semjon Galajev Male
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA M 4 km Running 00:25:36
475 370 88 Natalja Gapon Female
Harju maakond
  HORNETS N 4 km Walking 03:49:16
22 7 89 Triin Gede Female
Harju maakond
  TIREL N 4 km Running 00:21:55
381 292 90 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Runderful N 4 km Walking 00:52:02
465 103 93 Tedo Gogoladze Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4 km Walking 01:34:00
260 189 847 Uljana Grinina Female
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 4 km Walking 00:43:31
228 161 98 Kristi Grünbaum Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4 km Walking 00:41:43
237 169 100 Jana Haage Female
Harju maakond
  ERL N 4 km Walking 00:42:12
458 357 104 Gäthlin Haljaste Female
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 4 km Walking 01:21:44
340 258 106 Reet Hansen Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4 km Walking 00:48:50
448 349 108 Signe Haug Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 N 4 km Walking 01:11:44
328 249 109 Liis Havi Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4 km Walking 00:48:06
113 62 110 Kaie Hein Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4 km Running 00:29:26
375 89 111 Olavi Hein Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4 km Walking 00:51:39
184 124 112 Eleri Heinnurm Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4 km Walking 00:39:03
438 98 927 Aleksei Heinsaar Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Walking 01:06:12
31 21 114 Ivo Hindreus Male
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 4 km Running 00:22:30
240 70 116 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 4 km Running 00:42:17
123 73 122 Ly Hõbe Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4 km Running 00:31:10
73 39 950 Sven Holter Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4 km Running 00:25:37
298 223 121 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4 km Walking 00:45:59
242 172 124 Helena Idarand Female
Harju maakond
  Gone with the win N 4 km Walking 00:42:24
5 4 126 Sergei Iljin Male
Harju maakond
    M 4 km Running 00:19:26
126 75 129 Kaidi Ilves Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4 km Running 00:31:30
104 47 130 Marek Ilves Male
Harju maakond
  2RTK M 4 km Running 00:28:28
426 330 131 Ülle Ilves Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 4 km Walking 01:01:07
187 126 890 Janika Jaago Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 4 km Walking 00:39:09
258 187 156 Maire Jäärats Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 00:43:28
128 77 134 Elen Jahimaa Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 4 km Running 00:31:51
233 164 887 Katrin Jakovleva Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Walking 00:42:01
186 61 135 Dmitri Jalakas Male
Harju maakond
    M 4 km Walking 00:39:07
343 261 136 Kristel Jallai Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:49:20
33 12 137 Eve Janis Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:22:38
266 194 154 Marina Järvis Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 4 km Walking 00:44:03
323 79 139 Urmas Jegorov Male
Harju maakond
  Tiptap M 4 km Walking 00:47:50
296 221 150 Sigrid Jõhve Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4 km Walking 00:45:52
80 40 144 Elise Joonas Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4 km Running 00:26:17
142 90 147 Jaanika Jundas Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 4 km Walking 00:34:29
356 271 159 Luule Jürisson Female
Harju maakond
  Pirita N 4 km Walking 00:50:04
146 94 160 Aire Jüriväli Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4 km Running 00:34:56
153 54 161 Margus Jüriväli Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 4 km Walking 00:36:10
274 202 162 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 4 km Walking 00:44:31
101 55 164 Signe Kaasik Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 4 km Running 00:28:15
255 184 862 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4 km Walking 00:43:09
393 302 165 Peeli Kadastu Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4 km Walking 00:53:45
268 196 279 Keiti-Katriin Käige Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4 km Walking 00:44:07
21 15 168 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 4 km Running 00:21:49
347 264 169 Kristin Kaivo Female
Harju maakond
  Gone with the win N 4 km Walking 00:49:43
453 354 172 Birgit Kald Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 01:15:17
245 175 173 Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4 km Walking 00:42:41
468 365 174 Pille Kalda Female
Harju maakond
TAI TAI N 4 km Walking 01:43:40
172 115 176 Kerli Kaldoja Female
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 4 km Walking 00:37:45
56 28 178 Urvi Kaljas Female
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 4 km Walking 00:24:28
377 288 182 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4 km Walking 00:51:44
96 53 183 Anary Kalme Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4 km Running 00:27:37
199 137 897 Enelys Kalmus Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4 km Walking 00:40:07
257 186 186 Marina Karasjova Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 00:43:25
288 213 190 Jane Karpin Female
Harju maakond
Ericsson   N 4 km Walking 00:45:01
110 50 894 Roland Karro Male
Harju maakond
ABB
ABB
  M 4 km Running 00:29:20
452 353 191 Kadri Kartašev Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Walking 01:14:40
209 145 192 Ines Karu Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4 km Walking 00:40:30
277 73 193 Viljo Kase Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4 km Walking 00:44:35
40 17 194 Kaire Kasearu Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4 km Running 00:23:03
9 7 195 Taavi Kasela Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 4 km Running 00:19:53
262 191 196 Annika Kaseorg Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4 km Walking 00:43:44
100 54 197 Diana Kasesalu Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 4 km Running 00:28:12
30 20 198 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 4 km Running 00:22:29
253 183 200 Astrid Kauber Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4 km Walking 00:43:07
94 50 201 Lisann-Mari Kaunissaar Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Running 00:27:36
57 29 203 Keidi Keidla Female
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 4 km Running 00:24:29
441 343 204 Meivi Kekkar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Walking 01:07:21
38 16 208 Kristiin Kesamaa Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4 km Running 00:23:01
439 341 210 Teele Kesküla Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 01:06:28
429 332 898 Karoliine Kessler Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 4 km Walking 01:01:26
384 294 214 Kertu Kiinvald Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4 km Running 00:52:36
90 47 215 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 4 km Running 00:26:55
467 364 217 Evelin Kikas Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4 km Walking 01:42:41
332 252 218 Marina Kilter Female
Harju maakond
  TUGITOOLIJOOKSJAD N 4 km Walking 00:48:14
413 320 220 Pille Kink Female
Harju maakond
TAI TAI N 4 km Running 00:58:00
367 282 222 Liina Kippasto Female
Harju maakond
  Runderful N 4 km Walking 00:50:57
92 44 905 Robert Kitt Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 4 km Running 00:27:12
151 98 225 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4 km Walking 00:35:54
302 226 228 Sigrid Kleidov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4 km Walking 00:46:21
124 72 891 Reelika Kliimre Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 4 km Running 00:31:10
396 92 229 Erki Kogres Male
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! M 4 km Running 00:54:11
15 5 853 Merit Kohv Female
Harju maakond
ABB AS   N 4 km Running 00:20:51
84 41 871 Tajo Koiksaar Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 4 km Running 00:26:38
25 17 230 Andres Koitmäe Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4 km Running 00:22:13
399 307 232 Aet Kolde Female
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 4 km Walking 00:55:00
202 139 236 Merle Kollo Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4 km Running 00:40:17
10 8 239 Vjatšeslav Koop Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 4 km Running 00:20:00
87 42 846 Kardo Koplus Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4 km Running 00:26:49
77 38 241 Triin Kosso Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Running 00:25:43
181 123 246 Tatjana Kovaljova Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4 km Running 00:38:45
127 76 247 Natalja Kravtsova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4 km Running 00:31:50
182 59 925 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Walking 00:38:46
63 32 248 Karel Krist Male
Harju maakond
    M 4 km Running 00:24:48
280 207 249 Kätlin Kroll Female
Lääne-Viru maakond
    N 4 km Walking 00:44:44
160 104 252 Elise Kruus Female
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 4 km Walking 00:36:37
35 13 254 Katrin Kruusamägi Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4 km Running 00:22:45
331 251 255 Anne Kruusement Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:48:09
294 219 256 Kairi Kruusma Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 4 km Walking 00:45:21
188 62 260 Mikhail Kudinskiy Male
Harju maakond
    M 4 km Walking 00:39:12
198 136 262 Anni Kuivits Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Coca Cola HBC Eesti AS
  N 4 km Walking 00:40:06
428 331 263 Jekaterina Kukk Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4 km Walking 01:01:20
36 15 265 Aet Kull Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4 km Running 00:22:46
222 156 266 Marion Kurg Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4 km Walking 00:41:14
378 289 267 Aivi Kurim Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Walking 00:51:44
421 327 270 Galyna Kushnir Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 4 km Walking 00:59:27
78 39 896 Kristel Küts Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4 km Running 00:26:03
299 224 282 Anneli Kütt Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4 km Walking 00:46:00
112 51 283 Jaak Kütt Male
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 4 km Running 00:29:25
272 200 272 Raili Kuurits Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 4 km Walking 00:44:28
250 180 273 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4 km Walking 00:42:49
362 85 274 Andres Kuusk Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 4 km Walking 00:50:50
88 46 275 Piret Kuusk Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4 km Running 00:26:51
122 71 966 Annabel Laasi Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 00:31:06
281 208 290 Ruth Laev Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4 km Walking 00:44:44
305 227 292 Natalja Lahk Female
Harju maakond
  HORNETS N 4 km Walking 00:46:29
252 181 293 Kairi Laht Female
Lääne-Viru maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4 km Walking 00:42:58
14 4 294 Lenne Lahtvee Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 4 km Running 00:20:50
457 101 858 Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 4 km Walking 01:20:27
314 236 301 Maris Lampe Female
Harju maakond
  Koosonhea N 4 km Running 00:47:07
246 176 302 Liise-Kristiine Laos Female
Harju maakond
ABB ABB Nippa-Nappa N 4 km Walking 00:42:42
129 78 303 Triin Laub Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4 km Running 00:32:13
178 120 304 Ilse Laur Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:38:32
405 312 305 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4 km Walking 00:55:37
292 217 306 Kristina Lehe Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:45:15
261 190 311 Marija Leis Female
Tartu maakond
ABB   N 4 km Walking 00:43:41
195 133 316 Liana Lemkov Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4 km Walking 00:39:52
11 3 319 Liina-Maria Lepik Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4 km Running 00:20:12
435 338 320 Silja Lepik Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4 km Walking 01:05:05
157 102 321 Eliise Lepp Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Walking 00:36:23
12 9 325 Andreas Ležnevsky Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
  M 4 km Running 00:20:26
285 211 326 Katrin Ligi Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4 km Walking 00:44:48
391 300 330 Liina Liiv Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Walking 00:53:21
382 293 331 Gerly Liivak Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Walking 00:52:16
341 259 333 Eleen Lilienthal Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4 km Walking 00:49:04
407 314 335 Everiin Lill Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4 km Walking 00:55:44
241 171 336 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4 km Walking 00:42:23
304 78 337 Martin Lillepuu Male
Harju maakond
    M 4 km Walking 00:46:27
183 60 338 Andres Lilleste Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 4 km Walking 00:38:50
239 69 339 Karl Limbak Male
Harju maakond
  Gone with the win M 4 km Walking 00:42:15
374 286 837 Esther Linask Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Walking 00:51:33
116 65 341 Siret Link Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4 km Running 00:29:57
152 99 342 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4 km Walking 00:35:58
39 23 343 Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4 km Running 00:23:01
166 110 346 Kristi Listmann Female
Tartu maakond
ABB   N 4 km Walking 00:37:03
197 135 347 Olga Litovskihh Female
Harju maakond
  Mango N 4 km Walking 00:40:00
108 59 349 Katrin Lohk Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4 km Running 00:29:17
417 323 363 Reelika Lõhmus Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 4 km Walking 00:58:54
308 230 350 Triin-Anneli Loodus Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4 km Running 00:46:39
404 311 351 Kairit Lootus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 4 km Walking 00:55:34
410 317 352 Karoliine Lootus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 4 km Walking 00:57:03
443 344 356 Janeli Lukats Female
Harju maakond
  Gone with the win N 4 km Walking 01:08:02
213 149 911 Liis Lume Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Walking 00:40:35
275 203 359 Viktoria Lumi Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:44:31
394 303 360 Margit Lunt Female
Harju maakond
  KRO II N 4 km Walking 00:53:47
414 321 362 Inge Luuk Female
Harju maakond
  2RTK N 4 km Running 00:58:02
105 48 367 Andre Maasikas Male
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 4 km Running 00:28:37
358 274 368 Maarika Maasikas-Tõkke Female
Harju maakond
  Maasikad N 4 km Walking 00:50:21
102 56 426 Britt Mäekuusk Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 4 km Running 00:28:20
214 150 428 Piret Mägi Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4 km Walking 00:40:38
346 263 370 Heleen Maibak Female
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 4 km Walking 00:49:40
359 276 372 Kristiina Maidvee Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4 km Running 00:50:22
284 74 376 Mait Makkar Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 4 km Walking 00:44:45
389 298 377 Tiina Maldre Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4 km Walking 00:53:04
337 255 378 Olga Mamajeva Female
Harju maakond
  TUGITOOLIJOOKSJAD N 4 km Walking 00:48:43
19 13 379 Ilja Mandrikov Male
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 4 km Running 00:21:16
397 305 431 Maie Männiste Female
Lääne-Viru maakond
    N 4 km Walking 00:54:44
13 10 380 Andero Mardo Male
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ M 4 km Running 00:20:28
193 131 382 Karin Marjapuu Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4 km Running 00:39:35
422 95 908 Taisto Markus Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 4 km Walking 00:59:34
363 280 383 Margit Marma Female
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 4 km Walking 00:50:52
446 347 432 Elina Märtin Female
Harju maakond
  ERL N 4 km Walking 01:11:31
229 162 384 Kerli Martinson Female
Harju maakond
KredEx Krediidikindlustus AS KredEx Krediidikindlustus N 4 km Walking 00:41:45
61 32 387 Merilin Massakas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4 km Running 00:24:35
436 339 391 Mariliis Mehik Female
Harju maakond
Tomson Tervisekeskus OÜ Vunki mano N 4 km Walking 01:05:31
147 53 392 Taavi Meier Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 4 km Walking 00:35:00
344 83 393 Martin Meisalu Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4 km Walking 00:49:30
159 56 395 Veiko Meltsas Male
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 4 km Walking 00:36:33
283 210 398 Iris Meristo Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4 km Walking 00:44:45
286 75 399 Martin Meristo Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4 km Walking 00:44:49
420 326 400 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Running 00:59:24
418 324 401 Maia Michelson-Prikk Female
Harju maakond
  2RTK N 4 km Walking 00:59:07
434 337 402 Oksana Mihailova Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4 km Walking 01:03:46
82 42 403 Krista Mihkelsaar Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4 km Running 00:26:33
189 127 404 Airi Miilits Female
Harju maakond
  Koosonhea N 4 km Walking 00:39:19
170 113 405 Kertu Mikk Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4 km Running 00:37:13
330 250 406 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4 km Walking 00:48:08
164 108 407 Katrin Milva Female
Tartu maakond
ABB   N 4 km Walking 00:36:49
29 10 409 Merilin Mitt Female
Harju maakond
Tomson Tervisekeskus OÜ Vunki mano N 4 km Running 00:22:22
221 66 411 Hans Moks Male
Harju maakond
  KRO II M 4 km Walking 00:41:11
154 55 412 Andrus Moor Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud M 4 km Walking 00:36:10
145 93 425 Liia Mõrd Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Engineering OÜ
  N 4 km Running 00:34:32
278 205 413 Jekaterina Mordassova Female
Harju maakond
  Runderful N 4 km Walking 00:44:35
376 287 940 Hanna-Maria Morel Female
Harju maakond
Tradehouse   N 4 km Running 00:51:42
368 86 414 Anton Moržuhhin Male
Harju maakond
  BEER SNAILS M 4 km Walking 00:50:57
315 238 415 Veronika Mossov Female
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 4 km Walking 00:47:14
176 58 417 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 4 km Walking 00:38:21
276 204 418 Anne Murd Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 4 km Walking 00:44:33
338 256 419 Kaili Muru Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 4 km Walking 00:48:45
437 340 420 Katariina Muru Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4 km Walking 01:05:42
466 363 422 Inga Mustonen Female
Harju maakond
  Gone with the win N 4 km Walking 01:35:31
248 179 423 Reilika Muuli Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4 km Walking 00:42:43
423 328 433 Elnara Nadžafova Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 4 km Walking 01:00:00
79 40 435 Einar Namme Male
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 4 km Running 00:26:10
140 88 454 Epp Näpp Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Running 00:34:03
174 117 436 Jana Napritson Female
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 4 km Walking 00:38:12
26 18 849 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 4 km Running 00:22:16
373 285 439 Kristi Neidra Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 00:51:29
318 240 441 Anne Neroda Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 4 km Walking 00:47:29
427 97 453 Lauri Nõmme Male
Harju maakond
  SK Convenient Excuse M 4 km Walking 01:01:08
169 57 447 Marek Nuka Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4 km Walking 00:37:13
243 173 448 Lea Nulk Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4 km Walking 00:42:27
137 86 449 Reet Nurm Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4 km Running 00:33:49
27 19 450 Kristjan Nurme Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4 km Running 00:22:18
223 157 457 Eveli Ojamäe-Veider Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4 km Walking 00:41:19
201 138 458 Tuuli Ojasalu Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4 km Walking 00:40:15
282 209 465 Helena Orumets Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4 km Walking 00:44:44
46 21 468 Maia Ottep Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 N 4 km Running 00:23:42
350 267 828 Evelin Õunapuu Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4 km Walking 00:49:53
244 174 829 Maarja Õunmaa Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4 km Running 00:42:35
473 368 470 Tatjana Ovsjankina Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4 km Walking 02:16:35
6 1 472 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 4 km Running 00:19:31
459 358 473 Ave Paabel Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4 km Walking 01:23:20
361 277 475 Tiina Paalberg Female
Harju maakond
  Pirita N 4 km Walking 00:50:27
206 64 544 Siim Pääro Male
Harju maakond
Springmar OÜ   M 4 km Walking 00:40:28
259 188 476 Kerli Paas Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4 km Walking 00:43:30
419 325 477 Õnnela Paas Female
Harju maakond
ABB AS   N 4 km Walking 00:59:20
42 25 481 Märt Pais Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4 km Running 00:23:13
385 91 482 Urmo Paju Male
Harju maakond
  TUGITOOLIJOOKSJAD M 4 km Walking 00:52:37
449 350 484 Nele Pajuste Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4 km Walking 01:12:58
34 14 485 Egle Palk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 4 km Running 00:22:45
293 218 486 Gerda Palmits Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Walking 00:45:17
83 43 487 Delica Brigita Palmsalu Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4 km Running 00:26:37
4 5 495 Jürgen Parts Male
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 4 km Running 00:19:26
200 63 842 Jukka Patrikainen Male
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB M 4 km Walking 00:40:07
144 92 497 Helen Paul Female
Harju maakond
ABB ABB WOLF N 4 km Walking 00:34:31
141 89 501 Kai Peet Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4 km Running 00:34:06
76 37 912 Hedi Peetermann Female
Harju maakond
ABB AS   N 4 km Running 00:25:43
138 87 502 Sigre Peetrimägi Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Running 00:33:54
236 168 505 Eerika Pentel Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4 km Running 00:42:07
210 146 514 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4 km Walking 00:40:31
74 35 515 Mirjam Pihlak Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Running 00:25:40
406 313 516 Marja-Liina Piir Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 4 km Running 00:55:40
264 72 520 Andrus Pisarev Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4 km Walking 00:43:45
37 22 522 Priit Plado Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4 km Running 00:22:56
117 66 523 Veera Platonova Female
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 4 km Running 00:30:04
65 33 524 Irene Ploom Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4 km Running 00:24:53
143 91 525 Natalia Plotnikova Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4 km Walking 00:34:30
89 43 951 Armand Põldoja Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4 km Running 00:26:55
17 12 844 Priit Põltsama Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4 km Running 00:21:07
52 24 526 Olga Ponomareva Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 4 km Running 00:24:15
387 296 545 Katrin Pööra Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4 km Walking 00:52:42
168 112 530 Aile Pops Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4 km Walking 00:37:07
58 30 532 Karin Pugatšev Female
Harju maakond
Tomson Tervisekeskus OÜ Vunki mano N 4 km Running 00:24:30
342 260 533 Merlin Purge Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4 km Walking 00:49:06
68 35 534 Heigo Puurand Male
Harju maakond
Pernod Ricard Estonia OÜ   M 4 km Running 00:25:11
45 20 535 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Running 00:23:31
379 290 551 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 4 km Walking 00:51:47
163 107 552 Raili Raidvee Female
Harju maakond
  A Running Joke N 4 km Walking 00:36:48
175 118 555 Jaana Rajamäe Female
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR N 4 km Walking 00:38:12
270 198 556 Sandra Rak Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4 km Walking 00:44:21
447 348 557 Ann Randver Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4 km Walking 01:11:35
207 143 904 Kaili Ränkel Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Walking 00:40:28
430 333 559 Triin Rannut Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4 km Walking 01:02:20
173 116 599 Angela Rättel Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4 km Walking 00:37:56
32 11 561 Piia Raudsepp Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:22:35
98 45 562 Timo Kalevi Raussi Male
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 4 km Running 00:27:53
256 185 563 Liis Rebane Female
Harju maakond
  Tiptap N 4 km Running 00:43:24
321 243 565 Janne Rechlin Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4 km Running 00:47:45
333 81 566 Jeffrey Leonel Redondo Sarmiento Male
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 4 km Walking 00:48:14
232 165 569 Helen Reinik Female
Harju maakond
  ERL N 4 km Walking 00:42:01
238 170 570 Merli Reinmann Female
Harju maakond
  LauMer N 4 km Walking 00:42:14
306 228 571 Julia Reisenbuk Female
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 4 km Walking 00:46:30
132 81 572 Eve Relvik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Running 00:32:28
55 27 920 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4 km Running 00:24:27
271 199 573 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4 km Walking 00:44:21
49 27 574 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 4 km Running 00:24:05
251 182 575 Merilyn Retter Female
Harju maakond
  Mango N 4 km Walking 00:42:58
249 178 576 Pille Riimast Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4 km Walking 00:42:43
106 58 578 Brigitta Rimm Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4 km Running 00:28:40
325 246 579 Mirje Roasto Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4 km Walking 00:48:03
345 262 582 Angela Rohtla Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4 km Walking 00:49:31
162 106 583 Doris Rohu Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4 km Walking 00:36:40
44 19 596 Susanna Rõigas Female
Harju maakond
Ridango AS Ridango N 4 km Running 00:23:25
398 306 585 Ilmatar Rooda Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Running 00:54:55
71 37 586 Viljar Rooda Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4 km Running 00:25:21
440 342 597 Valeria Rõõm Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 4 km Walking 01:07:08
327 248 590 Reet Roosimägi Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Walking 00:48:05
134 83 863 Sirje Roosnurm Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Walking 00:32:56
120 69 859 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4 km Running 00:30:33
208 144 592 Margit Rosin Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:40:29
411 318 600 Katrin Rüütel Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:57:10
469 366 836 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 01:47:05
307 229 910 Hele-Riin Saal Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Walking 00:46:37
462 361 603 Anu Saar Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4 km Walking 01:26:31
454 100 605 Priit Saar Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4 km Walking 01:16:03
85 44 607 Külli Saarepera Female
Harju maakond
  123 Läks! N 4 km Running 00:26:40
412 319 895 Reti-Lis Sabalisk Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4 km Walking 00:57:51
464 362 609 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  Mango N 4 km Running 01:29:03
317 239 610 Natalja Saiko Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4 km Walking 00:47:20
114 63 612 Ülle Saks Female
Harju maakond
Spordiselts OÜ
Selver AS
  N 4 km Running 00:29:36
203 140 613 Shirley Salm Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 4 km Walking 00:40:17
60 31 616 Kirstin Saluveer Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 4 km Running 00:24:34
472 105 619 Edgar Sarap Male
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole M 4 km Walking 02:05:14
216 152 621 Jana Sarri Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4 km Running 00:40:45
297 222 623 Alla Saul Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4 km Walking 00:45:54
348 265 626 Kaisa Karmen Selke Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4 km Walking 00:49:49
1 1 627 Olle Selliov Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 4 km Running 00:18:40
370 284 676 Anna Šerstjuk Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4 km Walking 00:51:11
215 151 631 Madle Sihver Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4 km Walking 00:40:42
119 68 632 Lotta Siim Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4 km Running 00:30:28
64 31 865 Silver Siimon Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona ilusad, aga vihased! M 4 km Running 00:24:48
431 334 635 Tatjana Siipan Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4 km Walking 01:02:32
295 220 637 Jaana Siliksaar Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4 km Walking 00:45:23
161 105 639 Anu Sillandi Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4 km Walking 00:36:39
425 329 640 Piret Simmo Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Walking 01:00:41
400 93 643 Simmo Sirel Male
Harju maakond
  Naksitrallid M 4 km Walking 00:55:07
319 241 644 Siivi Sirotkin Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4 km Walking 00:47:34
28 9 860 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4 km Running 00:22:21
442 99 646 Mark Slavin Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4 km Walking 01:07:40
41 24 653 Henri Soom Male
Harju maakond
    M 4 km Running 00:23:05
269 197 660 Ragne Soto Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4 km Walking 00:44:20
300 76 916 Alejandro Soto Coronado Male
Harju maakond
ABB ABB Best Team Ever M 4 km Walking 00:46:00
291 216 662 Ingrid Stamm Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4 km Walking 00:45:14
357 273 665 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4 km Walking 00:50:05
150 97 675 Made Sügis Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4 km Walking 00:35:53
7 6 667 Raul Sulu Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 4 km Running 00:19:31
217 153 668 Sirli Sumeri Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4 km Walking 00:40:50
107 49 669 Armin Sutter Male
Rapla maakond
  Käbipätid M 4 km Running 00:28:46
95 51 670 Kadi Sutter Female
Rapla maakond
  Käbipätid N 4 km Running 00:27:36
408 315 678 Inna Švartsman Female
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 4 km Walking 00:55:49
265 193 900 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 4 km Walking 00:43:59
2 2 750 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4 km Running 00:19:24
474 369 683 Ksenja Tajur Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4 km Walking 02:24:19
218 154 686 Ave Talts Female
Harju maakond
  KRO II N 4 km Walking 00:40:50
353 269 688 Age Tamm Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4 km Walking 00:50:00
204 141 690 Gerli Tamm Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4 km Running 00:40:24
190 128 691 Marleen Tamm Female
Harju maakond
  KRO II N 4 km Walking 00:39:22
3 3 693 Kristjan Tammearu Male
Harju maakond
  A Running Joke M 4 km Running 00:19:24
18 6 695 Kätlin Tammesoo Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4 km Running 00:21:08
311 233 697 Marju Tammik Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 4 km Walking 00:47:00
93 49 698 Merilin Tammik Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4 km Running 00:27:17
53 25 701 Triin Tartes Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4 km Running 00:24:16
279 206 702 Tea Tasa Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Walking 00:44:42
349 266 703 Evely Taul Female
Harju maakond
  TIREL N 4 km Walking 00:49:52
313 235 906 Hela Teesalu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 4 km Walking 00:47:05
75 36 705 Pia Tein Female
Harju maakond
  KRO II N 4 km Running 00:25:42
171 114 881 Siret Telliskivi Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Walking 00:37:18
402 309 708 Svetlana Ternavskihh Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4 km Running 00:55:15
177 119 709 Sirje Terve Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4 km Walking 00:38:24
424 96 713 Kevin Tiks Male
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 4 km Walking 01:00:33
70 36 870 Priit Tiks Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 4 km Running 00:25:15
267 195 715 Kai Timmusk Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Running 00:44:07
316 237 852 Evelyn Tohvri Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Walking 00:47:14
372 88 748 Mihkel Tõkke Male
Harju maakond
  Maasikad M 4 km Walking 00:51:17
371 87 720 Tanel Tomson Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4 km Walking 00:51:13
231 163 749 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4 km Walking 00:41:57
97 52 892 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 4 km Running 00:27:37
335 254 721 Ragna Toom Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4 km Walking 00:48:34
433 336 723 Terly Toomast Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 4 km Walking 01:02:49
360 275 724 Jana Toomi Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Walking 00:50:22
456 356 728 Liina Toomlaid Female
Harju maakond
  TIREL N 4 km Walking 01:18:36
336 82 729 Hans Tort Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4 km Walking 00:48:40
395 304 730 Tatiana Totskaya Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:54:00
290 215 732 Kristi Treier Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Walking 00:45:12
388 297 733 Helena Trink Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4 km Walking 00:52:47
81 41 734 Dominica Trubetskoi Female
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 4 km Running 00:26:24
476 371 737 Larissa Truu Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4 km Walking 04:43:51
352 84 739 Maksim Tšikiljov Male
Harju maakond
  BEER SNAILS M 4 km Walking 00:50:00
121 70 741 Moonika Tuhkanen Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 4 km Running 00:30:48
334 253 742 Epp Tuisk Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4 km Walking 00:48:33
401 308 744 Anu Tukia Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4 km Walking 00:55:07
185 125 831 Kerta Übner Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4 km Walking 00:39:05
115 64 752 Olga Uhabakin Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4 km Running 00:29:48
403 310 754 Aleksandra Ulm Female
Harju maakond
  DOUBLEA N 4 km Walking 00:55:22
48 22 757 Dagmar Urb Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4 km Running 00:24:04
135 84 760 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4 km Running 00:33:06
326 247 761 Evelin Uudeküll Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4 km Walking 00:48:04
69 34 833 Mari-Liis Üürike Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Running 00:25:14
351 268 763 Kristiina Vaher Female
Tartu maakond
ABB   N 4 km Walking 00:49:56
66 33 824 Erkki Vähi Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4 km Running 00:25:09
24 8 767 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 4 km Running 00:22:12
230 68 825 Norman Väin Male
Harju maakond
  ERL M 4 km Walking 00:41:51
109 60 772 Eleene Vaino Female
Harju maakond
TAI TAI N 4 km Running 00:29:17
136 85 773 Tais Vakrõõm Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4 km Running 00:33:41
390 299 775 Eliis Valdma Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4 km Walking 00:53:20
460 359 778 Birgit Valgus Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 4 km Walking 01:24:52
386 295 893 Kaisa Välk Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4 km Walking 00:52:42
329 80 779 Antti Valkiainen Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema M 4 km Walking 00:48:08
287 212 781 Liis Valma Female
Harju maakond
  Runderful N 4 km Walking 00:44:59
139 52 782 Olavi Valner Male
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
Tugi Tiim M 4 km Walking 00:33:55
133 82 784 Anni Sandra Varblane Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4 km Walking 00:32:32
416 94 785 Rain Varblane Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4 km Walking 00:58:22
20 14 786 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4 km Running 00:21:48
67 34 787 Tauno Vare Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4 km Running 00:25:10
47 26 788 Raavo Vask Male
Harju maakond
AS Viimsi Vesi Vesi jookseb M 4 km Running 00:23:52
158 103 789 Ingrid Vedler Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4 km Running 00:36:26
50 23 791 Jana Veenpere Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4 km Running 00:24:06
339 257 792 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4 km Walking 00:48:48
16 11 948 Erki Veeroos Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4 km Running 00:21:00
8 2 793 Hanna-Greta Veersalu Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Running 00:19:38
247 177 794 Maria Veide Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 4 km Walking 00:42:43
354 270 795 Airi Vekmann Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4 km Walking 00:50:00
369 283 796 Laura Venig Female
Harju maakond
  LauMer N 4 km Walking 00:51:06
289 214 806 Margit Viilmaa Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 4 km Walking 00:45:03
320 242 807 Kristel Viirmann Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4 km Walking 00:47:37
450 351 808 Marianna Viirsaar Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4 km Walking 01:13:54
219 155 809 Kairi Viitung Female
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 4 km Walking 00:40:58
312 234 810 Katrin Viks Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4 km Walking 00:47:05
392 301 813 Triin Viljamaa Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:53:32
99 46 857 Margo Villmann Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona ilusad, aga vihased! M 4 km Running 00:28:12
226 158 814 Greete Vilu Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4 km Running 00:41:33
103 57 817 Kirsti Vinni Female
Harju maakond
  Naksitrallid N 4 km Running 00:28:25
463 102 818 Martin Visnapuu Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 4 km Walking 01:26:47
211 147 819 Kairi Vjatkin Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Walking 00:40:32
324 245 820 Katri Voit Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4 km Walking 00:47:58
432 335 822 Irina Voronina Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 01:02:40
196 134 823 Julia Vuhk Vuht Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4 km Running 00:39:56
125 74 965 Gätlin Vunk Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Running 00:31:26
234 166 835 Viktoria Yurchuk Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4 km Running 00:42:02
131 80 679 Darja Zabrovskaja Female
Harju maakond
  ERL N 4 km Running 00:32:28
235 167 681 Evelyn Zahrens Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4 km Running 00:42:05
191 129 682 Jelena Žuravel Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:39:28
Sulge

Tulemuse detailne info

...