19. TRADEHOUSE Tervisejooks
3. etapp - 3,8 km - Merimetsa

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 515 Female: 403 Male: 112 Läbitud distants kokku: 1957 km Aeg kokku: 367:39:04
Pos M/F pos Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
35 13 4 Helen Aariste Female
Harju maakond
    N 3.8 km Running 00:21:00
412 319 10 Monika Aaslaid Female
Harju maakond
  Pirita N 3.8 km Walking 00:48:48
362 274 11 Gerli Aasmäe Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 3.8 km Walking 00:44:24
281 205 12 Jette Aasumäe Female
Harju maakond
  2RTK N 3.8 km Running 00:40:41
256 183 16 Ilze Abola Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 3.8 km Walking 00:39:16
25 17 17 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 3.8 km Running 00:20:10
403 311 20 Helena Aeltermann Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 3.8 km Walking 00:47:50
264 191 21 Evelin Agu Female
Harju maakond
    N 3.8 km Running 00:39:40
247 175 22 Tatjana Agu Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 3.8 km Walking 00:38:56
303 224 24 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 3.8 km Running 00:41:33
391 300 25 Karin Alavere Female
Tartu maakond
    N 3.8 km Running 00:46:29
136 80 27 Sandra Aleksius Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 3.8 km Running 00:29:12
16 12 28 Andres Aller Male
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR M 3.8 km Running 00:19:33
31 11 889 Heleri Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3.8 km Running 00:20:34
67 27 901 Marja-Liisa Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3.8 km Running 00:23:11
182 120 30 Reili Allmere Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 3.8 km Running 00:34:52
258 185 32 Anne Altermann Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:39:20
361 272 33 Anastassia Ambros Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 3.8 km Walking 00:44:20
221 155 34 Kristel Amer Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 3.8 km Walking 00:37:31
235 164 35 Lilly Ammon Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 3.8 km Walking 00:38:05
241 72 36 Vladimir Anaimanovich Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 3.8 km Walking 00:38:40
176 115 37 Birgit Andermann Female
Harju maakond
  Koosonhea N 3.8 km Walking 00:34:32
112 54 845 Priit Annusver Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 3.8 km Running 00:26:20
299 220 42 Annifriida Arge Female
Harju maakond
  A Running Joke N 3.8 km Walking 00:41:25
201 136 43 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 3.8 km Running 00:36:02
379 288 52 Anastasiia Atamanenko-Popova Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 3.8 km Walking 00:45:32
190 126 53 Mari Aua Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 3.8 km Running 00:35:22
107 56 54 Ave Aun Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 3.8 km Running 00:25:49
142 86 902 Marite Aus Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3.8 km Running 00:29:51
406 314 56 Helina Avamere Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 3.8 km Walking 00:48:19
27 18 57 Raiko Bach Male
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III M 3.8 km Running 00:20:15
155 98 58 Ketlin Bachmann Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 3.8 km Running 00:31:46
508 399 71 Brit Bärengrub Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 3.8 km Walking 01:38:43
61 36 952 Rainer Barjabin Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 3.8 km Running 00:22:49
392 301 63 Julia Bogdanova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 3.8 km Walking 00:46:32
165 105 66 Marina Borovkova Female
Tartu maakond
ABB   N 3.8 km Walking 00:33:17
297 78 68 Jevgeni Budjak Male
Harju maakond
  BEER SNAILS M 3.8 km Walking 00:41:24
336 253 69 Natalja Bukrejeva Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 3.8 km Walking 00:42:57
389 298 70 Valeria Buravljova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 3.8 km Walking 00:46:23
501 106 73 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias Male
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 3.8 km Walking 01:19:28
363 273 74 Natalia Družinina Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 3.8 km Walking 00:44:24
68 41 77 Hannes Einstein Male
Harju maakond
Ridango AS Ridango M 3.8 km Running 00:23:12
83 40 82 Annika Ennok Female
Harju maakond
    N 3.8 km Running 00:24:17
468 368 868 Elisabeth Erik Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 3.8 km Walking 00:57:29
104 49 854 Rait Ermann Male
Harju maakond
Rademar   M 3.8 km Running 00:25:37
36 23 866 Sven Ersling Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona ilusad, aga vihased! M 3.8 km Running 00:21:09
471 371 84 Kristel Evardi Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 3.8 km Walking 00:58:46
354 87 907 Elis Fels Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 3.8 km Walking 00:43:45
506 398 85 Kristel Filippov Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 3.8 km Walking 01:32:05
171 111 86 Kristina Fuks-Kuus Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 3.8 km Running 00:33:56
108 52 87 Semjon Galajev Male
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA M 3.8 km Running 00:25:51
514 403 88 Natalja Gapon Female
Harju maakond
  HORNETS N 3.8 km Walking 04:18:22
26 9 89 Triin Gede Female
Harju maakond
  TIREL N 3.8 km Running 00:20:10
378 287 90 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Runderful N 3.8 km Walking 00:45:27
438 96 93 Tedo Gogoladze Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 3.8 km Walking 00:51:47
197 132 97 Monika Grinfeld Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.8 km Walking 00:35:49
236 165 847 Uljana Grinina Female
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 3.8 km Walking 00:38:23
153 96 98 Kristi Grünbaum Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 3.8 km Walking 00:31:41
430 336 99 Külli Haab Female
Harju maakond
  Energiavesi N 3.8 km Walking 00:50:43
302 223 100 Jana Haage Female
Harju maakond
  ERL N 3.8 km Walking 00:41:30
275 202 103 Ele Haavandi Female
Harju maakond
  123 Läks! N 3.8 km Walking 00:40:17
473 373 106 Reet Hansen Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 3.8 km Walking 00:59:21
502 396 108 Signe Haug Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 N 3.8 km Walking 01:19:43
456 358 109 Liis Havi Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 3.8 km Walking 00:55:11
234 163 875 Irina Hazinski Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 3.8 km Running 00:38:03
70 29 110 Kaie Hein Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 3.8 km Running 00:23:18
290 77 111 Olavi Hein Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 3.8 km Walking 00:41:10
229 160 112 Eleri Heinnurm Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 3.8 km Running 00:37:51
453 98 927 Aleksei Heinsaar Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 3.8 km Walking 00:54:29
48 30 114 Ivo Hindreus Male
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 3.8 km Running 00:22:11
121 67 115 Helen Hindrichson-Nairis Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 3.8 km Running 00:27:20
230 70 116 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 3.8 km Walking 00:37:52
154 97 122 Ly Hõbe Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 3.8 km Running 00:31:43
47 29 950 Sven Holter Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 3.8 km Running 00:22:08
479 379 121 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 3.8 km Walking 01:01:07
329 246 124 Helena Idarand Female
Harju maakond
  Gone with the win N 3.8 km Walking 00:42:43
5 5 126 Sergei Iljin Male
Harju maakond
    M 3.8 km Running 00:18:06
127 72 129 Kaidi Ilves Female
Harju maakond
  Maast lahti N 3.8 km Running 00:28:01
279 76 130 Marek Ilves Male
Harju maakond
  2RTK M 3.8 km Walking 00:40:24
478 378 131 Ülle Ilves Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 3.8 km Walking 01:00:50
282 206 890 Janika Jaago Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 3.8 km Walking 00:40:53
284 208 156 Maire Jäärats Female
Harju maakond
ABB   N 3.8 km Walking 00:40:57
214 148 134 Elen Jahimaa Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 3.8 km Running 00:36:42
185 122 887 Katrin Jakovleva Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Walking 00:34:55
393 92 135 Dmitri Jalakas Male
Harju maakond
    M 3.8 km Walking 00:46:50
358 270 136 Kristel Jallai Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:44:12
32 12 137 Eve Janis Female
Harju maakond
    N 3.8 km Running 00:20:40
341 258 154 Marina Järvis Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 3.8 km Walking 00:43:06
102 54 140 Anneli Jervson Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.8 km Running 00:25:26
265 192 149 Greete Jõgi Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 3.8 km Running 00:39:41
335 252 150 Sigrid Jõhve Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 3.8 km Walking 00:42:56
84 41 144 Elise Joonas Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 3.8 km Running 00:24:23
484 382 147 Jaanika Jundas Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 3.8 km Walking 01:02:26
419 325 159 Luule Jürisson Female
Harju maakond
  Pirita N 3.8 km Walking 00:49:09
173 112 160 Aire Jüriväli Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 3.8 km Running 00:34:07
225 67 161 Margus Jüriväli Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 3.8 km Walking 00:37:36
251 178 162 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 3.8 km Walking 00:39:03
376 285 862 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 3.8 km Walking 00:45:23
301 222 165 Peeli Kadastu Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 3.8 km Walking 00:41:30
439 343 278 Liina Kägu Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 3.8 km Walking 00:51:47
294 217 279 Keiti-Katriin Käige Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 3.8 km Walking 00:41:14
34 22 168 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 3.8 km Running 00:20:58
398 306 169 Kristin Kaivo Female
Harju maakond
  Gone with the win N 3.8 km Walking 00:47:24
42 17 170 Liina Kala Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 3.8 km Running 00:21:46
323 240 172 Birgit Kald Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.8 km Running 00:42:24
383 292 171 Birgit Kald Female
Harju maakond
  A Running Joke N 3.8 km Walking 00:45:51
322 238 173 Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 3.8 km Walking 00:42:21
420 326 174 Pille Kalda Female
Harju maakond
TAI TAI N 3.8 km Walking 00:49:24
271 199 176 Kerli Kaldoja Female
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 3.8 km Walking 00:40:01
334 251 182 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 3.8 km Walking 00:42:45
122 66 183 Anary Kalme Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 3.8 km Running 00:27:20
277 203 897 Enelys Kalmus Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 3.8 km Walking 00:40:20
129 56 185 Kermo Kangur Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 3.8 km Running 00:28:15
292 214 186 Marina Karasjova Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.8 km Walking 00:41:11
219 153 187 Maarika Karelson Female
Harju maakond
  Energiavesi N 3.8 km Walking 00:37:24
128 73 188 Eliina Karma Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 3.8 km Running 00:28:05
72 31 189 Helena Karpin Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 3.8 km Running 00:23:30
353 267 190 Jane Karpin Female
Harju maakond
Ericsson   N 3.8 km Walking 00:43:44
511 110 894 Roland Karro Male
Harju maakond
ABB
ABB
  M 3.8 km Walking 02:13:57
144 87 191 Kadri Kartašev Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 3.8 km Running 00:30:18
160 101 192 Ines Karu Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 3.8 km Running 00:32:08
188 64 193 Viljo Kase Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 3.8 km Walking 00:35:14
4 4 195 Taavi Kasela Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 3.8 km Running 00:17:34
243 171 196 Annika Kaseorg Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 3.8 km Walking 00:38:51
49 31 198 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 3.8 km Running 00:22:14
321 239 200 Astrid Kauber Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 3.8 km Walking 00:42:21
125 70 201 Lisann-Mari Kaunissaar Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 3.8 km Running 00:27:43
59 25 203 Keidi Keidla Female
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 3.8 km Running 00:22:46
177 116 206 Helin Kerna Female
Harju maakond
  Koosonhea N 3.8 km Walking 00:34:32
64 26 208 Kristiin Kesamaa Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 3.8 km Running 00:22:50
52 34 926 Karl Kesküla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 3.8 km Running 00:22:22
458 360 210 Teele Kesküla Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:55:24
92 46 898 Karoliine Kessler Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 3.8 km Walking 00:24:54
93 47 212 Michael Keumatio Lontsie Male
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 3.8 km Running 00:24:55
119 64 215 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 3.8 km Running 00:27:13
331 249 217 Evelin Kikas Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 3.8 km Walking 00:42:44
421 327 220 Pille Kink Female
Harju maakond
TAI TAI N 3.8 km Walking 00:49:28
394 302 222 Liina Kippasto Female
Harju maakond
  Runderful N 3.8 km Walking 00:46:53
487 384 223 Kristi Kirsman Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 3.8 km Walking 01:03:51
29 20 905 Robert Kitt Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 3.8 km Running 00:20:26
166 106 225 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 3.8 km Walking 00:33:19
95 48 227 Deivi Kiviste Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   N 3.8 km Running 00:25:12
441 345 228 Sigrid Kleidov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 3.8 km Walking 00:52:28
123 68 891 Reelika Kliimre Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 3.8 km Running 00:27:21
386 295 853 Merit Kohv Female
Harju maakond
ABB AS   N 3.8 km Walking 00:46:01
357 88 871 Tajo Koiksaar Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 3.8 km Walking 00:44:10
63 38 230 Andres Koitmäe Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 3.8 km Running 00:22:50
267 194 236 Merle Kollo Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 3.8 km Walking 00:39:46
342 259 237 Carmen Kolomainen Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:43:16
6 6 239 Vjatšeslav Koop Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 3.8 km Running 00:18:46
45 27 846 Kardo Koplus Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 3.8 km Running 00:21:55
495 391 241 Triin Kosso Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 3.8 km Walking 01:10:05
103 55 245 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 3.8 km Running 00:25:29
259 186 246 Tatjana Kovaljova Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 3.8 km Running 00:39:21
133 77 243 Inessa Kozenko Female
Harju maakond
  FIVEX N 3.8 km Running 00:28:45
186 123 247 Natalja Kravtsova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 3.8 km Walking 00:35:03
280 75 925 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 3.8 km Walking 00:40:24
85 44 248 Karel Krist Male
Harju maakond
    M 3.8 km Running 00:24:31
489 386 249 Kätlin Kroll Female
Lääne-Viru maakond
    N 3.8 km Walking 01:05:25
350 265 252 Elise Kruus Female
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 3.8 km Walking 00:43:41
233 162 253 Karmen Kruus Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 3.8 km Walking 00:37:59
53 19 254 Katrin Kruusamägi Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 3.8 km Running 00:22:22
312 231 255 Anne Kruusement Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:42:07
249 177 256 Kairi Kruusma Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 3.8 km Walking 00:39:01
96 49 257 Raili Kruusmaa-Moks Female
Harju maakond
  . Tippvorm . N 3.8 km Running 00:25:13
476 376 258 Vivika Kruusmägi Female
Harju maakond
  Energiavesi N 3.8 km Walking 00:59:57
227 68 260 Mikhail Kudinskiy Male
Harju maakond
    M 3.8 km Walking 00:37:49
193 128 262 Anni Kuivits Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Coca Cola HBC Eesti AS
  N 3.8 km Walking 00:35:33
467 367 263 Jekaterina Kukk Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 3.8 km Walking 00:57:21
55 20 265 Aet Kull Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 3.8 km Running 00:22:26
248 176 266 Marion Kurg Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 3.8 km Walking 00:38:59
308 228 267 Aivi Kurim Female
Harju maakond
  Mine metsa N 3.8 km Walking 00:42:00
429 335 270 Galyna Kushnir Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 3.8 km Walking 00:50:42
81 38 896 Kristel Küts Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 3.8 km Running 00:24:01
205 139 284 Eve Küün Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 3.8 km Walking 00:36:17
220 154 272 Raili Kuurits Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 3.8 km Walking 00:37:28
369 280 273 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 3.8 km Walking 00:45:02
515 112 274 Andres Kuusk Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 3.8 km Walking 20:18:22
111 58 275 Piret Kuusk Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 3.8 km Running 00:26:13
477 377 966 Annabel Laasi Female
Harju maakond
ABB   N 3.8 km Walking 01:00:18
345 261 290 Ruth Laev Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 3.8 km Walking 00:43:21
466 365 292 Natalja Lahk Female
Harju maakond
  HORNETS N 3.8 km Walking 00:57:17
382 291 293 Kairi Laht Female
Lääne-Viru maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 3.8 km Walking 00:45:48
21 5 294 Lenne Lahtvee Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 3.8 km Running 00:19:52
137 81 297 Nele Laidvee Female
Harju maakond
  123 Läks! N 3.8 km Running 00:29:12
461 99 858 Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 3.8 km Walking 00:56:39
208 143 301 Maris Lampe Female
Harju maakond
  Koosonhea N 3.8 km Walking 00:36:33
261 188 302 Liise-Kristiine Laos Female
Harju maakond
ABB ABB Nippa-Nappa N 3.8 km Walking 00:39:26
366 277 303 Triin Laub Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 3.8 km Walking 00:44:50
202 137 304 Ilse Laur Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:36:04
498 393 305 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 3.8 km Walking 01:12:40
447 97 315 Kaido Lemendik Male
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI M 3.8 km Running 00:53:45
15 4 319 Liina-Maria Lepik Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 3.8 km Running 00:19:19
178 117 320 Silja Lepik Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 3.8 km Walking 00:34:42
209 144 321 Eliise Lepp Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 3.8 km Walking 00:36:33
13 11 325 Andreas Ležnevsky Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
  M 3.8 km Running 00:19:17
148 91 326 Katrin Ligi Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 3.8 km Walking 00:31:08
465 366 330 Liina Liiv Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 3.8 km Walking 00:57:17
347 262 333 Eleen Lilienthal Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 3.8 km Walking 00:43:36
100 52 335 Everiin Lill Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 3.8 km Running 00:25:21
196 130 336 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 3.8 km Walking 00:35:42
409 93 337 Martin Lillepuu Male
Harju maakond
    M 3.8 km Walking 00:48:33
228 69 338 Andres Lilleste Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 3.8 km Walking 00:37:50
315 83 339 Karl Limbak Male
Harju maakond
  Gone with the win M 3.8 km Walking 00:42:16
373 282 837 Esther Linask Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Walking 00:45:14
120 65 341 Siret Link Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 3.8 km Running 00:27:17
73 32 342 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 3.8 km Running 00:23:35
46 28 343 Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 3.8 km Running 00:22:03
213 147 346 Kristi Listmann Female
Tartu maakond
ABB   N 3.8 km Walking 00:36:41
431 337 347 Olga Litovskihh Female
Harju maakond
  Mango N 3.8 km Walking 00:51:00
175 114 349 Katrin Lohk Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 3.8 km Walking 00:34:29
446 350 364 Victoria-Laura Lõhmus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 3.8 km Walking 00:53:44
344 84 949 Karel Lomp Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 3.8 km Walking 00:43:19
306 226 350 Triin-Anneli Loodus Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 3.8 km Running 00:41:48
324 241 351 Kairit Lootus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 3.8 km Walking 00:42:26
319 235 352 Karoliine Lootus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 3.8 km Walking 00:42:20
423 329 358 Inga Luks Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 3.8 km Walking 00:49:32
159 100 911 Liis Lume Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Walking 00:32:05
390 299 359 Viktoria Lumi Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:46:24
237 166 360 Margit Lunt Female
Harju maakond
  KRO II N 3.8 km Walking 00:38:26
470 370 362 Inge Luuk Female
Harju maakond
  2RTK N 3.8 km Walking 00:58:34
106 51 367 Andre Maasikas Male
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 3.8 km Running 00:25:44
509 400 368 Maarika Maasikas-Tõkke Female
Harju maakond
  Maasikad N 3.8 km Walking 01:43:07
117 62 426 Britt Mäekuusk Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 3.8 km Running 00:27:03
270 197 428 Piret Mägi Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 3.8 km Walking 00:39:59
355 268 370 Heleen Maibak Female
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 3.8 km Walking 00:44:04
359 271 372 Kristiina Maidvee Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 3.8 km Walking 00:44:15
210 142 373 Kristina Maimann Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 3.8 km Running 00:36:33
105 50 376 Mait Makkar Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 3.8 km Running 00:25:39
19 16 379 Ilja Mandrikov Male
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 3.8 km Running 00:19:50
417 323 431 Maie Männiste Female
Lääne-Viru maakond
    N 3.8 km Walking 00:49:03
463 363 848 Gertu Margus Female
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 3.8 km Walking 00:56:59
139 83 382 Karin Marjapuu Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 3.8 km Running 00:29:20
486 103 908 Taisto Markus Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 3.8 km Walking 01:02:38
349 264 383 Margit Marma Female
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 3.8 km Walking 00:43:41
499 394 432 Elina Märtin Female
Harju maakond
  ERL N 3.8 km Walking 01:14:46
298 79 385 Bogdan Martšenko Male
Harju maakond
  A Running Joke M 3.8 km Walking 00:41:25
76 35 387 Merilin Massakas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 3.8 km Running 00:23:47
418 324 388 Djan Matsova Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 3.8 km Walking 00:49:08
170 110 391 Mariliis Mehik Female
Harju maakond
Tomson Tervisekeskus OÜ Vunki mano N 3.8 km Running 00:33:55
360 89 393 Martin Meisalu Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 3.8 km Walking 00:44:16
87 45 395 Veiko Meltsas Male
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 3.8 km Running 00:24:45
408 316 396 Eve Mere Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 3.8 km Walking 00:48:26
356 269 398 Iris Meristo Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 3.8 km Walking 00:44:08
352 86 399 Martin Meristo Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 3.8 km Walking 00:43:42
252 179 400 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 3.8 km Running 00:39:04
428 334 401 Maia Michelson-Prikk Female
Harju maakond
  2RTK N 3.8 km Walking 00:49:50
475 375 402 Oksana Mihailova Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 3.8 km Walking 00:59:54
94 47 403 Krista Mihkelsaar Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 3.8 km Running 00:25:04
149 92 404 Airi Miilits Female
Harju maakond
  Koosonhea N 3.8 km Walking 00:31:13
163 104 405 Kertu Mikk Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 3.8 km Running 00:32:40
435 341 406 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 3.8 km Walking 00:51:27
161 102 407 Katrin Milva Female
Tartu maakond
ABB   N 3.8 km Walking 00:32:27
101 53 409 Merilin Mitt Female
Harju maakond
Tomson Tervisekeskus OÜ Vunki mano N 3.8 km Running 00:25:24
204 66 410 Elari Moks Male
Harju maakond
  . Tippvorm . M 3.8 km Walking 00:36:10
276 74 411 Hans Moks Male
Harju maakond
  KRO II M 3.8 km Walking 00:40:18
370 90 412 Andrus Moor Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud M 3.8 km Walking 00:45:02
437 95 414 Anton Moržuhhin Male
Harju maakond
  BEER SNAILS M 3.8 km Walking 00:51:45
365 276 415 Veronika Mossov Female
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 3.8 km Walking 00:44:42
184 63 417 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 3.8 km Walking 00:34:55
203 138 418 Anne Murd Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 3.8 km Running 00:36:09
469 369 420 Katariina Muru Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 3.8 km Walking 00:58:08
411 318 422 Inga Mustonen Female
Harju maakond
  Gone with the win N 3.8 km Walking 00:48:40
115 60 423 Reilika Muuli Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 3.8 km Running 00:26:31
65 39 435 Einar Namme Male
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 3.8 km Running 00:22:54
179 118 454 Epp Näpp Female
Harju maakond
ABB   N 3.8 km Walking 00:34:45
212 146 436 Jana Napritson Female
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 3.8 km Walking 00:36:40
20 15 849 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 3.8 km Running 00:19:50
50 32 438 Aleksandr Nedorezov Male
Harju maakond
  BEER SNAILS M 3.8 km Running 00:22:15
99 51 439 Kristi Neidra Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.8 km Running 00:25:19
455 357 441 Anne Neroda Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 3.8 km Walking 00:55:06
426 332 442 Tiina Niilis Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 3.8 km Walking 00:49:36
172 61 447 Marek Nuka Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 3.8 km Walking 00:34:04
274 201 448 Lea Nulk Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 3.8 km Walking 00:40:13
39 25 450 Kristjan Nurme Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 3.8 km Running 00:21:28
346 85 826 Rain Õisnurm Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Domus M 3.8 km Walking 00:43:34
255 182 455 Janika Ojakivi Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:39:14
291 215 457 Eveli Ojamäe-Veider Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 3.8 km Walking 00:41:11
296 219 458 Tuuli Ojasalu Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 3.8 km Walking 00:41:23
434 340 830 Iris Öpik Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Domus N 3.8 km Walking 00:51:06
293 216 461 Kairin Oras Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 3.8 km Walking 00:41:13
244 172 463 Eve Oro Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 3.8 km Walking 00:38:52
396 304 465 Helena Orumets Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 3.8 km Walking 00:47:00
11 1 467 Diana Ošur Female
Harju maakond
    N 3.8 km Running 00:19:09
387 296 828 Evelin Õunapuu Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 3.8 km Walking 00:46:03
239 167 829 Maarja Õunmaa Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 3.8 km Walking 00:38:29
351 266 470 Tatjana Ovsjankina Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 3.8 km Walking 00:43:42
22 6 472 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 3.8 km Running 00:19:53
490 387 473 Ave Paabel Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 3.8 km Walking 01:06:25
407 315 475 Tiina Paalberg Female
Harju maakond
  Pirita N 3.8 km Walking 00:48:20
181 62 544 Siim Pääro Male
Harju maakond
Springmar OÜ   M 3.8 km Walking 00:34:51
41 16 476 Kerli Paas Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 3.8 km Running 00:21:44
474 374 477 Õnnela Paas Female
Harju maakond
ABB AS   N 3.8 km Walking 00:59:40
44 26 481 Märt Pais Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 3.8 km Running 00:21:55
462 100 482 Urmo Paju Male
Harju maakond
  TUGITOOLIJOOKSJAD M 3.8 km Walking 00:56:43
448 351 484 Nele Pajuste Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 3.8 km Walking 00:54:04
30 10 485 Egle Palk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 3.8 km Running 00:20:28
364 275 486 Gerda Palmits Female
Harju maakond
  Mine metsa N 3.8 km Walking 00:44:25
23 7 487 Delica Brigita Palmsalu Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 3.8 km Running 00:20:02
338 255 873 Niina Palu Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 3.8 km Running 00:43:01
7 7 489 Silver Palu Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 3.8 km Running 00:18:47
320 236 492 Kaisa Papp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 3.8 km Walking 00:42:20
86 43 540 Anna-Liisa Pärnalaas Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 3.8 km Running 00:24:45
2 2 495 Jürgen Parts Male
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 3.8 km Running 00:15:44
317 237 499 Piia Pedras Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselt   N 3.8 km Walking 00:42:20
147 90 500 Tuuli Pedras Female
Harju maakond
    N 3.8 km Running 00:30:48
146 89 501 Kai Peet Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 3.8 km Running 00:30:41
80 37 912 Hedi Peetermann Female
Harju maakond
ABB AS   N 3.8 km Running 00:23:55
343 260 502 Sigre Peetrimägi Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 3.8 km Walking 00:43:18
191 65 503 Caner Pehlivan Male
Harju maakond
  LOS TURCOS M 3.8 km Walking 00:35:25
135 79 504 Lada Peikre Female
Harju maakond
    N 3.8 km Running 00:29:06
436 342 505 Eerika Pentel Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 3.8 km Walking 00:51:33
300 221 509 Kristina Pešehodko Female
Harju maakond
    N 3.8 km Running 00:41:25
206 140 508 Egle Pesti Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 3.8 km Walking 00:36:27
224 158 514 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 3.8 km Walking 00:37:35
82 39 515 Mirjam Pihlak Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 3.8 km Running 00:24:07
318 234 517 Kerly Piirsalu Female
Harju maakond
  Pirita N 3.8 km Walking 00:42:20
427 333 518 Marju Piirsalu Female
Harju maakond
  Pirita N 3.8 km Walking 00:49:42
307 227 519 Anke Pikner Female
Harju maakond
  123 Läks! N 3.8 km Walking 00:41:57
310 81 520 Andrus Pisarev Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 3.8 km Walking 00:42:06
157 59 522 Priit Plado Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 3.8 km Running 00:31:50
399 307 523 Veera Platonova Female
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 3.8 km Walking 00:47:26
74 33 524 Irene Ploom Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 3.8 km Running 00:23:43
168 108 525 Natalia Plotnikova Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 3.8 km Walking 00:33:42
109 53 951 Armand Põldoja Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 3.8 km Running 00:25:56
18 14 844 Priit Põltsama Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 3.8 km Running 00:19:49
223 156 526 Olga Ponomareva Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 3.8 km Walking 00:37:33
339 256 528 Kristi Poobus Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 3.8 km Walking 00:43:02
273 200 545 Katrin Pööra Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 3.8 km Walking 00:40:10
286 210 530 Aile Pops Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 3.8 km Walking 00:40:59
483 381 531 Kaja Prii Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 3.8 km Walking 01:02:20
40 15 532 Karin Pugatšev Female
Harju maakond
Tomson Tervisekeskus OÜ Vunki mano N 3.8 km Running 00:21:28
413 320 533 Merlin Purge Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 3.8 km Walking 00:48:50
78 42 534 Heigo Puurand Male
Harju maakond
Pernod Ricard Estonia OÜ   M 3.8 km Running 00:23:49
71 30 535 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 3.8 km Running 00:23:25
414 321 551 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 3.8 km Walking 00:48:52
194 129 552 Raili Raidvee Female
Harju maakond
  A Running Joke N 3.8 km Walking 00:35:41
218 152 555 Jaana Rajamäe Female
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR N 3.8 km Running 00:37:21
454 356 556 Sandra Rak Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 3.8 km Walking 00:54:40
443 347 557 Ann Randver Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 3.8 km Walking 00:52:42
246 174 904 Kaili Ränkel Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3.8 km Walking 00:38:54
375 283 559 Triin Rannut Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 3.8 km Walking 00:45:22
77 36 599 Angela Rättel Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 3.8 km Running 00:23:48
183 121 560 Krista Rattus Female
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Tiim N 3.8 km Walking 00:34:54
242 170 561 Piia Raudsepp Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:38:42
90 46 562 Timo Kalevi Raussi Male
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 3.8 km Running 00:24:49
309 229 563 Liis Rebane Female
Harju maakond
  Tiptap N 3.8 km Running 00:42:01
266 193 565 Janne Rechlin Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 3.8 km Running 00:39:42
491 104 566 Jeffrey Leonel Redondo Sarmiento Male
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 3.8 km Running 01:06:48
131 75 570 Merli Reinmann Female
Harju maakond
  LauMer N 3.8 km Running 00:28:31
262 189 571 Julia Reisenbuk Female
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 3.8 km Walking 00:39:31
145 88 572 Eve Relvik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 3.8 km Running 00:30:31
69 28 920 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 3.8 km Running 00:23:17
340 257 573 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 3.8 km Walking 00:43:05
54 35 574 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 3.8 km Running 00:22:23
314 233 575 Merilyn Retter Female
Harju maakond
  Mango N 3.8 km Running 00:42:11
472 372 576 Pille Riimast Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 3.8 km Walking 00:59:13
374 284 577 Heldin Rikk Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 3.8 km Walking 00:45:22
118 63 579 Mirje Roasto Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 3.8 km Running 00:27:09
449 352 582 Angela Rohtla Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 3.8 km Walking 00:54:07
187 124 583 Doris Rohu Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 3.8 km Walking 00:35:06
493 389 585 Ilmatar Rooda Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 3.8 km Walking 01:07:36
79 43 586 Viljar Rooda Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 3.8 km Running 00:23:53
328 245 591 Gerly Roosmets Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 3.8 km Walking 00:42:36
150 93 863 Sirje Roosnurm Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Walking 00:31:15
126 71 859 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 3.8 km Running 00:27:56
313 232 592 Margit Rosin Female
Harju maakond
    N 3.8 km Running 00:42:10
457 359 600 Katrin Rüütel Female
Harju maakond
    N 3.8 km Running 00:55:19
510 401 836 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB   N 3.8 km Walking 02:11:09
481 102 601 Andrus Rüütelmaa Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 3.8 km Walking 01:01:39
272 198 595 Anu Ruuven Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 3.8 km Walking 00:40:01
416 322 602 Monika Rytberg Female
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 3.8 km Running 00:49:01
304 225 910 Hele-Riin Saal Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Walking 00:41:39
482 380 603 Anu Saar Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 3.8 km Walking 01:01:52
444 348 604 Marianne Saar Female
Harju maakond
Coats Eesti   N 3.8 km Walking 00:52:45
156 58 605 Priit Saar Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 3.8 km Running 00:31:47
240 169 607 Külli Saarepera Female
Harju maakond
  123 Läks! N 3.8 km Walking 00:38:33
9 9 608 Siim Saaroja Male
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 3.8 km Running 00:19:00
445 349 895 Reti-Lis Sabalisk Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 3.8 km Walking 00:53:33
58 23 878 Keidi Sada Female
Harju maakond
ABB ABBsolutely N 3.8 km Running 00:22:45
57 22 674 Heli Säde Female
Harju maakond
  Tiptap N 3.8 km Running 00:22:44
238 168 610 Natalja Saiko Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 3.8 km Walking 00:38:29
257 184 611 Silvia Saks Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 3.8 km Walking 00:39:17
140 84 612 Ülle Saks Female
Harju maakond
Spordiselts OÜ
Selver AS
  N 3.8 km Running 00:29:46
332 248 613 Shirley Salm Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 3.8 km Walking 00:42:44
97 48 617 Lev Samarin Male
Harju maakond
  TUGITOOLIJOOKSJAD M 3.8 km Running 00:25:14
504 108 619 Edgar Sarap Male
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole M 3.8 km Walking 01:29:04
459 361 621 Jana Sarri Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 3.8 km Walking 00:55:31
91 45 622 Kadi Sau Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 3.8 km Running 00:24:52
285 209 623 Alla Saul Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 3.8 km Walking 00:40:59
174 113 624 Anneli Schults Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 3.8 km Running 00:34:15
372 91 625 Jaan Schults Male
Harju maakond
    M 3.8 km Walking 00:45:09
432 338 626 Kaisa Karmen Selke Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 3.8 km Walking 00:51:02
33 21 627 Olle Selliov Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 3.8 km Running 00:20:55
180 119 676 Anna Šerstjuk Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 3.8 km Walking 00:34:51
113 59 631 Madle Sihver Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 3.8 km Running 00:26:30
440 344 872 Tairi Siilbaum Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 3.8 km Walking 00:52:25
216 150 633 Häli Siimaste Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 3.8 km Running 00:37:18
211 145 636 Rita Siitan Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 3.8 km Walking 00:36:37
367 278 637 Jaana Siliksaar Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 3.8 km Walking 00:44:52
199 133 639 Anu Sillandi Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 3.8 km Walking 00:35:56
512 402 641 Maia Sinajeva Female
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 3.8 km Running 02:32:13
207 141 642 Terje Sinik Female
Harju maakond
  Energiavesi N 3.8 km Walking 00:36:32
402 310 644 Siivi Sirotkin Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 3.8 km Walking 00:47:44
37 14 860 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 3.8 km Running 00:21:10
485 383 645 Elerin Sisask Female
Harju maakond
ABB   N 3.8 km Walking 01:02:34
503 107 646 Mark Slavin Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 3.8 km Walking 01:26:39
500 395 649 Irina Sokmann Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 3.8 km Walking 01:14:54
60 24 652 Anneli Soom Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 3.8 km Running 00:22:46
10 10 653 Henri Soom Male
Harju maakond
    M 3.8 km Running 00:19:08
401 309 658 Elen Soppe Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:47:37
288 212 659 Natalja Sorokin Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 3.8 km Walking 00:41:07
132 76 660 Ragne Soto Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 3.8 km Running 00:28:35
464 364 665 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 3.8 km Walking 00:57:06
152 95 675 Made Sügis Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 3.8 km Walking 00:31:31
28 19 667 Raul Sulu Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 3.8 km Running 00:20:19
311 230 668 Sirli Sumeri Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 3.8 km Walking 00:42:06
114 55 669 Armin Sutter Male
Rapla maakond
  Käbipätid M 3.8 km Running 00:26:31
98 50 670 Kadi Sutter Female
Rapla maakond
  Käbipätid N 3.8 km Running 00:25:18
217 151 671 Maili Suurekivi Female
Harju maakond
ABB ABB Mugavad N 3.8 km Walking 00:37:20
327 244 672 Aire Suurkuusk Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:42:29
326 242 900 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 3.8 km Running 00:42:28
1 1 750 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 3.8 km Running 00:15:34
400 308 683 Ksenja Tajur Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 3.8 km Walking 00:47:34
330 247 684 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.8 km Walking 00:42:43
278 204 686 Ave Talts Female
Harju maakond
  KRO II N 3.8 km Running 00:40:24
232 71 687 Rain Talvoja Male
Harju maakond
ABB ABB Mugavad M 3.8 km Walking 00:37:56
169 109 691 Marleen Tamm Female
Harju maakond
  KRO II N 3.8 km Walking 00:33:54
3 3 692 Talis Tamm Male
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 3.8 km Running 00:17:19
381 290 694 Terje Tammekivi Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 3.8 km Walking 00:45:44
14 3 695 Kätlin Tammesoo Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 3.8 km Running 00:19:18
162 103 697 Marju Tammik Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 3.8 km Running 00:32:28
110 57 698 Merilin Tammik Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 3.8 km Running 00:26:12
56 21 701 Triin Tartes Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 3.8 km Running 00:22:36
388 297 702 Tea Tasa Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 3.8 km Walking 00:46:18
424 330 703 Evely Taul Female
Harju maakond
  TIREL N 3.8 km Walking 00:49:32
505 397 906 Hela Teesalu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 3.8 km Walking 01:30:55
75 34 705 Pia Tein Female
Harju maakond
  KRO II N 3.8 km Running 00:23:45
215 149 881 Siret Telliskivi Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Walking 00:37:04
268 195 707 Jane Teresk Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 3.8 km Walking 00:39:49
380 289 708 Svetlana Ternavskihh Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 3.8 km Running 00:45:37
192 127 709 Sirje Terve Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 3.8 km Walking 00:35:28
231 161 712 Liis Tiitson Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 3.8 km Walking 00:37:55
143 57 713 Kevin Tiks Male
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 3.8 km Running 00:29:57
513 111 870 Priit Tiks Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 3.8 km Walking 02:51:40
422 328 715 Kai Timmusk Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 3.8 km Running 00:49:29
38 24 717 Raido Tisler Male
Harju maakond
  Mango M 3.8 km Running 00:21:17
405 313 852 Evelyn Tohvri Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Walking 00:47:59
507 109 748 Mihkel Tõkke Male
Harju maakond
  Maasikad M 3.8 km Walking 01:36:39
496 105 720 Tanel Tomson Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 3.8 km Walking 01:11:00
189 125 749 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 3.8 km Walking 00:35:18
116 61 892 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 3.8 km Running 00:26:59
384 293 721 Ragna Toom Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 3.8 km Walking 00:45:57
333 250 723 Terly Toomast Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 3.8 km Walking 00:42:45
263 190 724 Jana Toomi Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 3.8 km Walking 00:39:31
368 279 727 Eliise Toomistu Female
Harju maakond
  TUGITOOLIJOOKSJAD N 3.8 km Walking 00:44:57
492 388 728 Liina Toomlaid Female
Harju maakond
  TIREL N 3.8 km Walking 01:07:21
250 73 729 Hans Tort Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 3.8 km Walking 00:39:01
295 218 732 Kristi Treier Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 3.8 km Walking 00:41:17
88 42 734 Dominica Trubetskoi Female
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 3.8 km Running 00:24:45
450 353 735 Terje Trutsi Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 3.8 km Running 00:54:08
130 74 736 Kaire Truu Female
Harju maakond
    N 3.8 km Running 00:28:18
385 294 737 Larissa Truu Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 3.8 km Walking 00:45:59
415 94 739 Maksim Tšikiljov Male
Harju maakond
  BEER SNAILS M 3.8 km Walking 00:49:00
134 78 741 Moonika Tuhkanen Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 3.8 km Running 00:29:05
337 254 742 Epp Tuisk Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 3.8 km Walking 00:42:59
442 346 744 Anu Tukia Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 3.8 km Running 00:52:29
269 196 831 Kerta Übner Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 3.8 km Walking 00:39:57
254 181 752 Olga Uhabakin Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 3.8 km Walking 00:39:11
325 243 756 Killi Ummelas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 3.8 km Running 00:42:28
497 392 757 Dagmar Urb Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 3.8 km Running 01:12:00
141 85 760 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 3.8 km Running 00:29:47
260 187 761 Evelin Uudeküll Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 3.8 km Walking 00:39:24
425 331 833 Mari-Liis Üürike Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.8 km Walking 00:49:34
124 69 762 Kairi Uustulnd Female
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 3.8 km Running 00:27:28
316 82 824 Erkki Vähi Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 3.8 km Walking 00:42:16
488 385 765 Reet Vaiga Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 01:05:08
24 8 767 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 3.8 km Running 00:20:05
305 80 825 Norman Väin Male
Harju maakond
  ERL M 3.8 km Walking 00:41:41
494 390 772 Eleene Vaino Female
Harju maakond
TAI TAI N 3.8 km Running 01:09:23
198 134 773 Tais Vakrõõm Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 3.8 km Running 00:35:56
66 40 776 Jaanus Valdmaa Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid M 3.8 km Running 00:23:02
404 312 893 Kaisa Välk Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 3.8 km Walking 00:47:52
395 303 781 Liis Valma Female
Harju maakond
  Runderful N 3.8 km Running 00:46:54
164 60 782 Olavi Valner Male
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
Tugi Tiim M 3.8 km Walking 00:32:47
138 82 784 Anni Sandra Varblane Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 3.8 km Walking 00:29:19
17 13 786 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 3.8 km Running 00:19:46
51 33 788 Raavo Vask Male
Harju maakond
AS Viimsi Vesi Vesi jookseb M 3.8 km Running 00:22:19
167 107 789 Ingrid Vedler Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 3.8 km Running 00:33:21
43 18 791 Jana Veenpere Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 3.8 km Running 00:21:51
410 317 792 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 3.8 km Walking 00:48:37
8 8 948 Erki Veeroos Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 3.8 km Running 00:18:48
12 2 793 Hanna-Greta Veersalu Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Running 00:19:13
287 211 794 Maria Veide Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 3.8 km Walking 00:41:06
451 354 795 Airi Vekmann Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 3.8 km Walking 00:54:17
200 135 796 Laura Venig Female
Harju maakond
  LauMer N 3.8 km Walking 00:35:58
89 44 797 Mariia Verozub Female
Harju maakond
BLRT Grupp AS   N 3.8 km Running 00:24:47
480 101 798 Valerii Verozub Male
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 3.8 km Walking 01:01:22
397 305 800 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 3.8 km Walking 00:47:22
371 281 806 Margit Viilmaa Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 3.8 km Walking 00:45:09
348 263 807 Kristel Viirmann Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 3.8 km Walking 00:43:37
452 355 808 Marianna Viirsaar Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 3.8 km Walking 00:54:26
289 213 810 Katrin Viks Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 3.8 km Walking 00:41:10
222 157 811 Riina Vilbiks Female
Harju maakond
Tallinna Linnaehituse AS   N 3.8 km Walking 00:37:33
460 362 813 Triin Viljamaa Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:56:36
377 286 814 Greete Vilu Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 3.8 km Running 00:45:26
62 37 818 Martin Visnapuu Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 3.8 km Running 00:22:49
283 207 819 Kairi Vjatkin Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.8 km Walking 00:40:55
253 180 820 Katri Voit Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 3.8 km Running 00:39:09
245 173 822 Irina Voronina Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:38:53
158 99 823 Julia Vuhk Vuht Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 3.8 km Running 00:32:01
226 159 835 Viktoria Yurchuk Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 3.8 km Running 00:37:39
151 94 679 Darja Zabrovskaja Female
Harju maakond
  ERL N 3.8 km Running 00:31:23
433 339 681 Evelyn Zahrens Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 3.8 km Walking 00:51:03
195 131 682 Jelena Žuravel Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:35:42
Sulge

Tulemuse detailne info

...