19. TRADEHOUSE Tervisejooks
5. etapp - 4,6 km - Pae park

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 493 Female: 392 Male: 101 Läbitud distants kokku: 2268 km Aeg kokku: 398:29:57
Pos M/F pos Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
127 73 8 Mari-Liis Aas Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 4.6 km Running 00:35:24
332 254 10 Monika Aaslaid Female
Harju maakond
  Pirita N 4.6 km Walking 00:53:38
354 273 11 Gerli Aasmäe Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.6 km Walking 00:55:26
479 380 12 Jette Aasumäe Female
Harju maakond
  2RTK N 4.6 km Running 01:32:04
325 249 13 Lili Aasumäe Female
Harju maakond
Spordiselts   N 4.6 km Walking 00:53:07
198 136 16 Ilze Abola Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4.6 km Walking 00:45:09
70 41 17 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 4.6 km Running 00:28:41
276 205 20 Helena Aeltermann Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4.6 km Walking 00:50:05
456 362 21 Evelin Agu Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 01:08:06
256 187 22 Tatjana Agu Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 4.6 km Walking 00:48:58
302 229 24 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4.6 km Running 00:51:30
108 56 25 Karin Alavere Female
Tartu maakond
    N 4.6 km Running 00:32:51
14 11 28 Andres Aller Male
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR M 4.6 km Running 00:23:41
53 19 901 Marja-Liisa Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.6 km Running 00:27:43
305 231 29 Maarja Allmaa Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Maarja ja Meeri N 4.6 km Walking 00:51:36
270 199 30 Reili Allmere Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 4.6 km Walking 00:49:36
471 374 33 Anastassia Ambros Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.6 km Walking 01:17:26
218 153 34 Kristel Amer Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.6 km Walking 00:46:15
336 257 35 Lilly Ammon Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.6 km Walking 00:53:57
372 86 36 Vladimir Anaimanovich Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4.6 km Walking 00:56:57
186 125 43 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.6 km Running 00:44:14
295 221 44 Kristin Arm Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4.6 km Running 00:51:04
99 51 929 Raido Marek Arro Male
Harju maakond
ABB   M 4.6 km Running 00:30:56
46 16 49 Pille Arula Female
Harju maakond
AS Viimsi Vesi Vesi jookseb N 4.6 km Running 00:27:09
282 209 50 Kertu Arumetsa Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.6 km Walking 00:50:30
401 313 52 Anastasiia Atamanenko-Popova Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4.6 km Walking 00:59:51
141 86 53 Mari Aua Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4.6 km Running 00:39:05
105 53 54 Ave Aun Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4.6 km Running 00:32:09
134 79 902 Marite Aus Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.6 km Running 00:37:12
452 359 56 Helina Avamere Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 4.6 km Walking 01:06:55
466 369 71 Brit Bärengrub Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.6 km Walking 01:13:55
22 19 952 Rainer Barjabin Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4.6 km Running 00:25:25
439 346 63 Julia Bogdanova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.6 km Walking 01:04:21
437 344 69 Natalja Bukrejeva Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.6 km Walking 01:04:08
460 366 70 Valeria Buravljova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.6 km Walking 01:10:07
484 384 74 Natalia Družinina Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4.6 km Walking 01:41:25
362 83 75 Eduard Ehala Male
Harju maakond
Haapsalu MEK OÜ Spordiselts TAHE M 4.6 km Walking 00:56:17
348 267 76 Maire Ehala Female
Harju maakond
Haapsalu MEK OÜ Spordiselts TAHE N 4.6 km Walking 00:54:49
80 48 77 Hannes Einstein Male
Harju maakond
Ridango AS Ridango M 4.6 km Running 00:29:21
472 375 80 Estin Engbusk Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4.6 km Walking 01:17:35
116 64 82 Annika Ennok Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:34:26
224 159 868 Elisabeth Erik Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 4.6 km Walking 00:46:35
29 22 866 Sven Ersling Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona ilusad, aga vihased! M 4.6 km Running 00:25:59
337 80 907 Elis Fels Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 4.6 km Walking 00:53:57
375 289 85 Kristel Filippov Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4.6 km Walking 00:57:11
208 145 86 Kristina Fuks-Kuus Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.6 km Running 00:45:46
488 101 87 Semjon Galajev Male
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA M 4.6 km Walking 01:49:21
493 392 88 Natalja Gapon Female
Harju maakond
  HORNETS N 4.6 km Walking 03:08:45
9 2 89 Triin Gede Female
Harju maakond
  TIREL N 4.6 km Running 00:23:20
294 220 90 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Runderful N 4.6 km Walking 00:51:01
97 50 94 Luis Alberto Gonzalez Mejia Male
Harju maakond
    M 4.6 km Running 00:30:40
111 59 97 Monika Grinfeld Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.6 km Running 00:33:57
421 331 847 Uljana Grinina Female
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 4.6 km Walking 01:01:31
459 365 98 Kristi Grünbaum Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4.6 km Walking 01:10:00
378 291 99 Külli Haab Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4.6 km Walking 00:57:17
304 230 100 Jana Haage Female
Harju maakond
  ERL N 4.6 km Walking 00:51:35
249 181 103 Ele Haavandi Female
Harju maakond
  123 Läks! N 4.6 km Running 00:48:12
419 330 106 Reet Hansen Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.6 km Walking 01:01:26
62 25 108 Signe Haug Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 N 4.6 km Running 00:28:23
449 356 109 Liis Havi Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4.6 km Walking 01:06:44
285 212 110 Kaie Hein Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.6 km Walking 00:50:34
209 146 112 Eleri Heinnurm Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.6 km Walking 00:45:50
420 90 927 Aleksei Heinsaar Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.6 km Walking 01:01:30
10 8 114 Ivo Hindreus Male
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 4.6 km Running 00:23:31
118 66 115 Helen Hindrichson-Nairis Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.6 km Running 00:34:39
243 67 116 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 4.6 km Walking 00:47:40
168 111 122 Ly Hõbe Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.6 km Walking 00:42:26
17 13 950 Sven Holter Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4.6 km Running 00:24:23
240 174 121 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4.6 km Walking 00:47:35
288 214 124 Helena Idarand Female
Harju maakond
  Gone with the win N 4.6 km Walking 00:50:50
55 35 126 Sergei Iljin Male
Harju maakond
    M 4.6 km Running 00:27:59
211 149 129 Kaidi Ilves Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4.6 km Running 00:46:00
480 100 130 Marek Ilves Male
Harju maakond
  2RTK M 4.6 km Walking 01:33:27
485 385 131 Ülle Ilves Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.6 km Walking 01:42:01
197 134 890 Janika Jaago Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 4.6 km Running 00:45:07
253 184 156 Maire Jäärats Female
Harju maakond
ABB   N 4.6 km Walking 00:48:32
177 117 134 Elen Jahimaa Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 4.6 km Running 00:43:34
178 118 887 Katrin Jakovleva Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.6 km Walking 00:43:41
179 61 135 Dmitri Jalakas Male
Harju maakond
    M 4.6 km Walking 00:43:54
442 349 136 Kristel Jallai Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 01:04:48
27 6 137 Eve Janis Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:25:56
451 358 153 Mai Järving Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4.6 km Walking 01:06:53
292 218 142 Marion Jogenbro Female
Harju maakond
  Mango N 4.6 km Walking 00:51:00
277 204 149 Greete Jõgi Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4.6 km Walking 00:50:05
35 10 144 Elise Joonas Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.6 km Running 00:26:30
113 61 145 Krista Joonas Female
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 4.6 km Running 00:34:03
142 87 147 Jaanika Jundas Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 4.6 km Walking 00:39:11
233 167 158 Katri Jürine Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4.6 km Walking 00:47:01
257 70 161 Margus Jüriväli Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 4.6 km Walking 00:48:59
262 191 162 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 4.6 km Running 00:49:20
385 88 148 Hannes Juuse Male
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI M 4.6 km Walking 00:58:01
289 215 164 Signe Kaasik Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 4.6 km Walking 00:50:52
259 189 165 Peeli Kadastu Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4.6 km Walking 00:49:08
463 367 278 Liina Kägu Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 4.6 km Walking 01:10:58
314 240 279 Keiti-Katriin Käige Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4.6 km Walking 00:52:08
11 9 168 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 4.6 km Running 00:23:34
150 95 169 Kristin Kaivo Female
Harju maakond
  Gone with the win N 4.6 km Walking 00:40:09
24 5 170 Liina Kala Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.6 km Running 00:25:26
30 8 171 Birgit Kald Female
Harju maakond
  A Running Joke N 4.6 km Running 00:26:09
418 329 172 Birgit Kald Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.6 km Walking 01:01:26
423 332 173 Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.6 km Walking 01:01:51
371 286 174 Pille Kalda Female
Harju maakond
TAI TAI N 4.6 km Walking 00:56:54
229 163 176 Kerli Kaldoja Female
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 4.6 km Walking 00:46:50
200 137 177 Ülle Kaldre Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 4.6 km Running 00:45:10
274 202 179 Evelyn Hanna Kaljumäe Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4.6 km Walking 00:49:57
187 124 182 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4.6 km Walking 00:44:14
114 62 183 Anary Kalme Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.6 km Running 00:34:16
367 85 185 Kermo Kangur Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4.6 km Walking 00:56:32
450 357 186 Marina Karasjova Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.6 km Walking 01:06:52
260 190 187 Maarika Karelson Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4.6 km Walking 00:49:18
96 47 188 Eliina Karma Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4.6 km Running 00:30:33
129 74 281 Kaidi-Kerli Kärner Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4.6 km Running 00:36:00
225 160 190 Jane Karpin Female
Harju maakond
Ericsson   N 4.6 km Walking 00:46:40
33 25 894 Roland Karro Male
Harju maakond
ABB
ABB
  M 4.6 km Running 00:26:27
212 148 191 Kadri Kartašev Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 4.6 km Walking 00:46:00
193 131 192 Ines Karu Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4.6 km Walking 00:44:42
464 97 193 Viljo Kase Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4.6 km Walking 01:11:18
355 274 194 Kaire Kasearu Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4.6 km Walking 00:55:35
25 20 195 Taavi Kasela Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 4.6 km Running 00:25:49
246 179 196 Annika Kaseorg Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4.6 km Walking 00:48:02
69 40 198 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 4.6 km Running 00:28:40
153 98 200 Astrid Kauber Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4.6 km Walking 00:40:38
396 308 201 Lisann-Mari Kaunissaar Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 4.6 km Walking 00:59:20
283 210 202 Kristel Kauts Female
Harju maakond
  123 Läks! N 4.6 km Running 00:50:31
87 39 203 Keidi Keidla Female
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 4.6 km Running 00:29:42
481 381 204 Meivi Kekkar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.6 km Running 01:36:45
322 247 207 Katrin Kersten Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.6 km Walking 00:53:00
347 266 208 Kristiin Kesamaa Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4.6 km Walking 00:54:40
47 31 926 Karl Kesküla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.6 km Running 00:27:17
476 379 209 Kertu Kesküla Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4.6 km Walking 01:24:15
269 198 898 Karoliine Kessler Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 4.6 km Walking 00:49:34
310 235 214 Kertu Kiinvald Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4.6 km Walking 00:51:52
369 284 215 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 4.6 km Walking 00:56:37
86 37 216 Naomi Jessica Kiivikas Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 4.6 km Running 00:29:36
203 140 217 Evelin Kikas Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.6 km Walking 00:45:21
222 157 218 Marina Kilter Female
Harju maakond
  TUGITOOLIJOOKSJAD N 4.6 km Walking 00:46:25
175 115 220 Pille Kink Female
Harju maakond
TAI TAI N 4.6 km Walking 00:43:22
95 46 221 Anne Kippasto Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.6 km Running 00:30:23
473 376 222 Liina Kippasto Female
Harju maakond
  Runderful N 4.6 km Walking 01:17:42
204 142 223 Kristi Kirsman Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.6 km Walking 00:45:30
48 32 905 Robert Kitt Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 4.6 km Running 00:27:18
156 100 225 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4.6 km Walking 00:40:58
78 32 227 Deivi Kiviste Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   N 4.6 km Running 00:29:13
79 33 228 Sigrid Kleidov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4.6 km Walking 00:29:17
267 197 891 Reelika Kliimre Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 4.6 km Walking 00:49:31
453 360 853 Merit Kohv Female
Harju maakond
ABB AS   N 4.6 km Walking 01:06:59
42 29 871 Tajo Koiksaar Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 4.6 km Running 00:26:54
333 79 230 Andres Koitmäe Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4.6 km Walking 00:53:42
360 278 236 Merle Kollo Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4.6 km Walking 00:56:14
125 54 869 Sander Kollom Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 4.6 km Running 00:35:15
61 37 239 Vjatšeslav Koop Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 4.6 km Running 00:28:23
31 23 846 Kardo Koplus Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4.6 km Running 00:26:14
181 120 241 Triin Kosso Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.6 km Walking 00:44:03
264 194 246 Tatjana Kovaljova Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4.6 km Running 00:49:24
205 141 247 Natalja Kravtsova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.6 km Walking 00:45:30
194 63 925 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.6 km Walking 00:44:49
52 34 248 Karel Krist Male
Harju maakond
    M 4.6 km Running 00:27:40
390 302 249 Kätlin Kroll Female
Lääne-Viru maakond
    N 4.6 km Walking 00:58:45
286 213 252 Elise Kruus Female
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 4.6 km Walking 00:50:36
223 158 253 Karmen Kruus Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4.6 km Walking 00:46:31
173 113 254 Katrin Kruusamägi Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4.6 km Walking 00:42:59
374 288 255 Anne Kruusement Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:57:07
151 96 256 Kairi Kruusma Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 4.6 km Running 00:40:27
445 352 258 Vivika Kruusmägi Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4.6 km Walking 01:05:56
346 81 260 Mikhail Kudinskiy Male
Harju maakond
    M 4.6 km Running 00:54:37
245 178 262 Anni Kuivits Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Coca Cola HBC Eesti AS
  N 4.6 km Walking 00:47:57
221 156 263 Jekaterina Kukk Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.6 km Walking 00:46:23
40 13 265 Aet Kull Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.6 km Running 00:26:49
242 176 266 Marion Kurg Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4.6 km Walking 00:47:40
220 155 267 Aivi Kurim Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4.6 km Walking 00:46:21
404 316 270 Galyna Kushnir Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 4.6 km Walking 01:00:10
357 276 282 Anneli Kütt Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4.6 km Walking 00:55:51
272 200 272 Raili Kuurits Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 4.6 km Walking 00:49:51
415 326 273 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4.6 km Walking 01:01:13
101 49 275 Piret Kuusk Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4.6 km Running 00:31:22
271 201 290 Ruth Laev Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.6 km Walking 00:49:51
393 305 292 Natalja Lahk Female
Harju maakond
  HORNETS N 4.6 km Walking 00:59:04
448 355 293 Kairi Laht Female
Lääne-Viru maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4.6 km Walking 01:06:21
429 93 858 Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 4.6 km Walking 01:02:25
8 7 298 Indrek Laineveer Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4.6 km Running 00:23:19
231 165 299 Kaari Lainevool Female
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 4.6 km Walking 00:46:57
244 177 867 Maris Lallo Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 4.6 km Walking 00:47:51
334 255 301 Maris Lampe Female
Harju maakond
  Koosonhea N 4.7 km Running 00:53:46
104 52 303 Triin Laub Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4.6 km Running 00:32:00
180 119 304 Ilse Laur Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:43:54
395 307 305 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.6 km Walking 00:59:20
291 217 311 Marija Leis Female
Tartu maakond
ABB   N 4.6 km Walking 00:50:59
230 164 316 Liana Lemkov Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4.6 km Walking 00:46:56
12 3 319 Liina-Maria Lepik Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4.6 km Running 00:23:38
195 132 320 Silja Lepik Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4.6 km Walking 00:44:49
306 232 321 Eliise Lepp Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 4.6 km Walking 00:51:40
4 4 325 Andreas Ležnevsky Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
  M 4.6 km Running 00:22:45
158 102 326 Katrin Ligi Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4.6 km Walking 00:41:16
416 327 330 Liina Liiv Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.6 km Walking 01:01:14
391 303 331 Gerly Liivak Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4.6 km Walking 00:58:49
68 29 333 Eleen Lilienthal Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.6 km Running 00:28:37
424 333 335 Everiin Lill Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.6 km Walking 01:01:53
202 139 336 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4.6 km Walking 00:45:19
405 89 337 Martin Lillepuu Male
Harju maakond
    M 4.6 km Walking 01:00:18
252 69 338 Andres Lilleste Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 4.6 km Walking 00:48:29
63 38 339 Karl Limbak Male
Harju maakond
  Gone with the win M 4.6 km Running 00:28:27
417 328 837 Esther Linask Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.6 km Walking 01:01:20
261 192 341 Siret Link Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4.6 km Walking 00:49:20
83 35 342 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4.6 km Running 00:29:22
45 30 343 Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4.6 km Running 00:27:05
131 76 882 Marit Lippur Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:37:00
160 104 346 Kristi Listmann Female
Tartu maakond
ABB   N 4.6 km Walking 00:41:41
411 322 347 Olga Litovskihh Female
Harju maakond
  Mango N 4.6 km Walking 01:01:00
188 126 349 Katrin Lohk Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4.6 km Walking 00:44:23
434 341 363 Reelika Lõhmus Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 4.6 km Walking 01:03:57
217 65 949 Karel Lomp Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4.6 km Walking 00:46:11
350 269 366 Britta Lõõbas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.6 km Walking 00:55:06
340 260 350 Triin-Anneli Loodus Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4.6 km Running 00:54:18
110 58 351 Kairit Lootus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 4.6 km Walking 00:33:39
109 57 352 Karoliine Lootus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 4.6 km Walking 00:33:08
232 166 356 Janeli Lukats Female
Harju maakond
  Gone with the win N 4.6 km Walking 00:46:59
139 84 911 Liis Lume Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.6 km Walking 00:38:41
386 298 359 Viktoria Lumi Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:58:03
154 99 360 Margit Lunt Female
Harju maakond
  KRO II N 4.6 km Walking 00:40:45
469 372 362 Inge Luuk Female
Harju maakond
  2RTK N 4.6 km Walking 01:15:11
100 52 367 Andre Maasikas Male
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 4.6 km Running 00:31:07
103 51 426 Britt Mäekuusk Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 4.6 km Running 00:31:25
338 258 427 Kateriin Mägi Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.6 km Walking 00:54:00
315 241 428 Piret Mägi Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4.6 km Walking 00:52:21
313 238 370 Heleen Maibak Female
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 4.6 km Walking 00:51:58
353 272 372 Kristiina Maidvee Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.6 km Walking 00:55:23
145 90 373 Kristina Maimann Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4.6 km Running 00:39:24
169 58 376 Mait Makkar Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 4.6 km Running 00:42:33
387 299 377 Tiina Maldre Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4.6 km Walking 00:58:13
7 6 379 Ilja Mandrikov Male
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 4.6 km Running 00:23:19
446 353 431 Maie Männiste Female
Lääne-Viru maakond
    N 4.6 km Walking 01:06:07
41 28 380 Andero Mardo Male
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ M 4.6 km Running 00:26:52
383 296 848 Gertu Margus Female
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 4.6 km Walking 00:57:45
478 99 908 Taisto Markus Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 4.6 km Walking 01:30:49
458 364 383 Margit Marma Female
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 4.6 km Walking 01:08:50
422 91 385 Bogdan Martšenko Male
Harju maakond
  A Running Joke M 4.6 km Walking 01:01:33
382 294 388 Djan Matsova Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 4.6 km Walking 00:57:44
342 262 391 Mariliis Mehik Female
Harju maakond
Tomson Tervisekeskus OÜ Vunki mano N 4.6 km Walking 00:54:25
248 68 393 Martin Meisalu Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4.6 km Walking 00:48:11
73 44 395 Veiko Meltsas Male
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 4.6 km Running 00:28:46
356 275 396 Eve Mere Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.6 km Walking 00:55:45
123 70 397 Maarja Mere Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 4.6 km Running 00:34:54
335 256 398 Iris Meristo Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4.6 km Walking 00:53:47
297 223 400 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.6 km Running 00:51:12
275 203 401 Maia Michelson-Prikk Female
Harju maakond
  2RTK N 4.6 km Walking 00:49:58
441 348 402 Oksana Mihailova Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4.6 km Walking 01:04:45
57 21 403 Krista Mihkelsaar Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.6 km Running 00:28:05
147 92 404 Airi Miilits Female
Harju maakond
  Koosonhea N 4.6 km Running 00:39:33
380 293 405 Kertu Mikk Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.6 km Running 00:57:38
435 342 406 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4.6 km Walking 01:03:58
157 101 407 Katrin Milva Female
Tartu maakond
ABB   N 4.6 km Walking 00:41:01
323 76 411 Hans Moks Male
Harju maakond
  KRO II M 4.6 km Walking 00:53:01
214 64 412 Andrus Moor Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud M 4.6 km Walking 00:46:02
379 292 425 Liia Mõrd Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Engineering OÜ
  N 4.6 km Walking 00:57:20
468 371 413 Jekaterina Mordassova Female
Harju maakond
  Runderful N 4.6 km Walking 01:14:35
324 248 415 Veronika Mossov Female
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 4.6 km Walking 00:53:04
296 222 416 Airi-Anu Mugur Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4.6 km Walking 00:51:05
56 36 417 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 4.6 km Running 00:28:01
403 315 418 Anne Murd Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.6 km Walking 01:00:07
352 271 419 Kaili Muru Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 4.6 km Walking 00:55:19
483 383 422 Inga Mustonen Female
Harju maakond
  Gone with the win N 4.6 km Running 01:40:57
106 54 423 Reilika Muuli Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.6 km Running 00:32:34
491 390 433 Elnara Nadžafova Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 4.6 km Running 02:00:00
172 60 435 Einar Namme Male
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 4.6 km Walking 00:42:50
144 89 454 Epp Näpp Female
Harju maakond
ABB   N 4.6 km Running 00:39:16
149 94 436 Jana Napritson Female
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 4.6 km Running 00:39:59
394 306 963 Margit Närep Female
Harju maakond
Tradehouse   N 4.6 km Walking 00:59:09
6 5 849 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 4.6 km Running 00:23:01
311 237 439 Kristi Neidra Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.6 km Running 00:51:54
443 350 441 Anne Neroda Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 4.6 km Running 01:04:56
328 78 453 Lauri Nõmme Male
Harju maakond
  SK Convenient Excuse M 4.6 km Walking 00:53:15
167 57 447 Marek Nuka Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4.6 km Walking 00:42:26
370 285 448 Lea Nulk Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.6 km Walking 00:56:50
138 83 449 Reet Nurm Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4.6 km Running 00:38:33
20 17 450 Kristjan Nurme Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4.6 km Running 00:25:00
251 183 455 Janika Ojakivi Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:48:20
199 135 457 Eveli Ojamäe-Veider Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.6 km Walking 00:45:09
316 242 458 Tuuli Ojasalu Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.6 km Walking 00:52:23
278 206 830 Iris Öpik Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Domus N 4.6 km Walking 00:50:06
440 347 461 Kairin Oras Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 4.6 km Walking 01:04:38
326 77 930 Avo Org Male
Harju maakond
Tallinna linn   M 4.6 km Walking 00:53:09
88 40 462 Maarika Org Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.6 km Running 00:29:46
327 250 921 Sirje Org Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.6 km Walking 00:53:09
174 114 463 Eve Oro Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 4.6 km Walking 00:43:04
339 259 465 Helena Orumets Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4.6 km Walking 00:54:14
89 41 468 Maia Ottep Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 N 4.6 km Running 00:29:47
182 121 827 Piret Õun Female
Harju maakond
  Tiptap N 4.6 km Walking 00:44:08
349 268 828 Evelin Õunapuu Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.6 km Walking 00:55:04
307 233 829 Maarja Õunmaa Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4.6 km Walking 00:51:47
431 338 470 Tatjana Ovsjankina Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4.6 km Running 01:02:50
21 4 472 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 4.6 km Running 00:25:23
436 343 473 Ave Paabel Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.6 km Walking 01:03:59
312 239 475 Tiina Paalberg Female
Harju maakond
  Pirita N 4.6 km Walking 00:51:58
170 59 544 Siim Pääro Male
Harju maakond
Springmar OÜ   M 4.6 km Walking 00:42:37
85 38 476 Kerli Paas Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.6 km Running 00:29:36
482 382 477 Õnnela Paas Female
Harju maakond
ABB AS   N 4.6 km Walking 01:37:40
36 26 481 Märt Pais Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4.6 km Running 00:26:34
477 98 482 Urmo Paju Male
Harju maakond
  TUGITOOLIJOOKSJAD M 4.6 km Walking 01:27:22
293 219 484 Nele Pajuste Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4.6 km Walking 00:51:00
50 17 485 Egle Palk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 4.6 km Running 00:27:28
330 252 486 Gerda Palmits Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4.6 km Walking 00:53:18
34 9 487 Delica Brigita Palmsalu Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4.6 km Running 00:26:29
228 162 488 Kersti Palu Female
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 4.6 km Running 00:46:48
376 290 873 Niina Palu Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 4.6 km Running 00:57:14
91 43 540 Anna-Liisa Pärnalaas Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4.6 km Running 00:30:02
15 12 495 Jürgen Parts Male
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 4.6 km Running 00:23:56
427 335 496 Julia Passetšnik Female
Harju maakond
  FIVEX N 4.6 km Walking 01:02:13
317 243 499 Piia Pedras Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselt   N 4.6 km Walking 00:52:24
143 88 500 Tuuli Pedras Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:39:12
321 246 501 Kai Peet Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.6 km Running 00:52:58
343 263 912 Hedi Peetermann Female
Harju maakond
ABB AS   N 4.6 km Running 00:54:30
432 339 504 Lada Peikre Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 01:03:14
344 264 505 Eerika Pentel Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.6 km Walking 00:54:33
196 133 510 Jevgenia Petrova Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:45:03
298 224 514 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4.6 km Walking 00:51:17
93 45 515 Mirjam Pihlak Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.6 km Running 00:30:18
238 172 519 Anke Pikner Female
Harju maakond
  123 Läks! N 4.6 km Walking 00:47:26
183 62 520 Andrus Pisarev Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4.6 km Walking 00:44:11
38 27 522 Priit Plado Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4.6 km Running 00:26:38
164 108 523 Veera Platonova Female
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 4.6 km Running 00:42:03
77 31 524 Irene Ploom Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4.6 km Running 00:29:07
146 91 525 Natalia Plotnikova Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4.6 km Walking 00:39:27
320 75 537 Kaido Põder Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4.6 km Walking 00:52:54
71 42 951 Armand Põldoja Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4.6 km Running 00:28:42
16 14 844 Priit Põltsama Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4.6 km Running 00:24:23
59 23 526 Olga Ponomareva Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 4.6 km Running 00:28:20
457 363 528 Kristi Poobus Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4.6 km Walking 01:08:43
90 42 838 Tuuliki Poom Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4.6 km Running 00:30:02
363 280 545 Katrin Pööra Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4.6 km Walking 00:56:18
190 128 530 Aile Pops Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.6 km Walking 00:44:32
51 18 533 Merlin Purge Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4.6 km Running 00:27:36
58 22 535 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.6 km Running 00:28:06
408 319 551 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 4.6 km Walking 01:00:49
406 317 552 Raili Raidvee Female
Harju maakond
  A Running Joke N 4.6 km Walking 01:00:36
447 354 964 Triinu Raig Female
Harju maakond
Tradehouse   N 4.6 km Walking 01:06:16
171 112 555 Jaana Rajamäe Female
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR N 4.6 km Walking 00:42:48
185 123 556 Sandra Rak Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4.6 km Walking 00:44:12
414 325 557 Ann Randver Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4.6 km Walking 01:01:12
265 195 904 Kaili Ränkel Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.6 km Walking 00:49:27
490 389 559 Triin Rannut Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.6 km Walking 01:56:05
130 75 599 Angela Rättel Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4.6 km Walking 00:36:01
184 122 561 Piia Raudsepp Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:44:12
94 49 562 Timo Kalevi Raussi Male
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 4.6 km Running 00:30:18
255 186 563 Liis Rebane Female
Harju maakond
  Tiptap N 4.6 km Running 00:48:37
474 377 565 Janne Rechlin Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4.6 km Walking 01:18:42
462 96 566 Jeffrey Leonel Redondo Sarmiento Male
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 4.6 km Walking 01:10:48
247 180 570 Merli Reinmann Female
Harju maakond
  LauMer N 4.6 km Walking 00:48:10
384 297 571 Julia Reisenbuk Female
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 4.6 km Walking 00:58:00
137 82 572 Eve Relvik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.6 km Running 00:37:52
54 20 920 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.6 km Running 00:27:45
329 251 573 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.6 km Walking 00:53:16
76 46 574 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 4.6 km Running 00:29:01
455 361 575 Merilyn Retter Female
Harju maakond
  Mango N 4.6 km Walking 01:07:09
410 321 576 Pille Riimast Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.6 km Walking 01:00:56
102 50 578 Brigitta Rimm Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.6 km Running 00:31:22
213 150 579 Mirje Roasto Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4.6 km Walking 00:46:02
2 2 581 Sven Rohlin Male
Harju maakond
  PTA Esimene M 4.6 km Running 00:20:13
426 334 582 Angela Rohtla Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4.6 km Walking 01:02:13
366 282 585 Ilmatar Rooda Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.6 km Running 00:56:25
66 39 586 Viljar Rooda Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4.6 km Running 00:28:31
81 47 588 Ivan Roos Male
Harju maakond
  TIREL M 4.6 km Running 00:29:21
309 236 589 Kirsika Roos Female
Harju maakond
KredEx Krediidikindlustus AS KredEx Krediidikindlustus N 4.6 km Walking 00:51:52
250 182 590 Reet Roosimägi Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.6 km Walking 00:48:18
133 78 863 Sirje Roosnurm Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.6 km Walking 00:37:10
120 67 859 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4.6 km Running 00:34:49
241 175 592 Margit Rosin Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:47:36
266 196 600 Katrin Rüütel Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:49:28
489 388 836 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB   N 4.6 km Walking 01:55:55
192 130 595 Anu Ruuven Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4.6 km Walking 00:44:41
319 245 602 Monika Rytberg Female
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 4.6 km Walking 00:52:28
300 226 910 Hele-Riin Saal Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.6 km Walking 00:51:26
399 311 603 Anu Saar Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4.6 km Walking 00:59:42
236 170 607 Külli Saarepera Female
Harju maakond
  123 Läks! N 4.6 km Walking 00:47:22
67 28 674 Heli Säde Female
Harju maakond
  Tiptap N 4.6 km Running 00:28:35
467 370 609 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  Mango N 4.6 km Running 01:14:05
235 169 610 Natalja Saiko Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.6 km Walking 00:47:15
82 34 611 Silvia Saks Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4.6 km Running 00:29:22
126 72 612 Ülle Saks Female
Harju maakond
Spordiselts OÜ
Selver AS
  N 4.6 km Running 00:35:16
84 36 616 Kirstin Saluveer Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 4.6 km Running 00:29:29
486 386 621 Jana Sarri Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4.6 km Walking 01:45:12
37 11 622 Kadi Sau Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 4.6 km Running 00:26:35
308 234 623 Alla Saul Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.6 km Walking 00:51:51
492 391 626 Kaisa Karmen Selke Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4.6 km Walking 02:18:46
23 18 627 Olle Selliov Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 4.6 km Running 00:25:25
165 109 676 Anna Šerstjuk Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.6 km Running 00:42:05
400 312 631 Madle Sihver Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.6 km Walking 00:59:48
407 318 872 Tairi Siilbaum Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 4.6 km Walking 01:00:43
159 103 632 Lotta Siim Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4.6 km Running 00:41:31
191 129 633 Häli Siimaste Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4.6 km Walking 00:44:40
358 82 865 Silver Siimon Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona ilusad, aga vihased! M 4.6 km Walking 00:56:07
207 144 636 Rita Siitan Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.6 km Walking 00:45:38
373 287 637 Jaana Siliksaar Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4.6 km Walking 00:57:05
189 127 638 Kerli Sillamaa Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4.6 km Walking 00:44:26
162 106 639 Anu Sillandi Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4.6 km Walking 00:42:01
234 168 642 Terje Sinik Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4.6 km Walking 00:47:02
345 265 644 Siivi Sirotkin Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4.6 km Walking 00:54:35
43 14 860 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4.6 km Running 00:26:55
32 24 646 Mark Slavin Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4.6 km Running 00:26:21
119 53 653 Henri Soom Male
Harju maakond
    M 4.6 km Running 00:34:41
318 244 656 Malle Soosaar Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.6 km Running 00:52:26
359 277 658 Elen Soppe Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:56:09
206 143 659 Natalja Sorokin Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 4.6 km Walking 00:45:35
227 161 660 Ragne Soto Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4.6 km Walking 00:46:45
428 336 662 Ingrid Stamm Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4.6 km Walking 01:02:19
112 60 664 Helen Stimmer Female
Harju maakond
  Liblekad N 4.6 km Running 00:34:00
398 310 665 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.6 km Walking 00:59:25
163 107 675 Made Sügis Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4.6 km Walking 00:42:02
75 30 666 Reelika Sultson Female
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 4.6 km Running 00:28:59
18 15 667 Raul Sulu Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 4.6 km Running 00:24:34
281 208 668 Sirli Sumeri Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4.6 km Walking 00:50:29
72 43 669 Armin Sutter Male
Rapla maakond
  Käbipätid M 4.6 km Running 00:28:44
107 55 670 Kadi Sutter Female
Rapla maakond
  Käbipätid N 4.6 km Running 00:32:38
263 193 671 Maili Suurekivi Female
Harju maakond
ABB ABB Mugavad N 4.6 km Walking 00:49:22
351 270 672 Aire Suurkuusk Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:55:18
237 171 900 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 4.6 km Walking 00:47:23
1 1 750 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4.6 km Running 00:19:56
381 295 683 Ksenja Tajur Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4.6 km Walking 00:57:44
331 253 684 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.6 km Walking 00:53:20
239 173 686 Ave Talts Female
Harju maakond
  KRO II N 4.6 km Running 00:47:28
425 92 687 Rain Talvoja Male
Harju maakond
ABB ABB Mugavad M 4.6 km Walking 01:02:00
365 84 689 Andrus Tamm Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4.6 km Walking 00:56:22
152 97 691 Marleen Tamm Female
Harju maakond
  KRO II N 4.6 km Walking 00:40:31
279 73 692 Talis Tamm Male
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 4.6 km Running 00:50:24
28 7 695 Kätlin Tammesoo Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4.6 km Running 00:25:59
132 77 697 Marju Tammik Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 4.6 km Running 00:37:05
124 71 698 Merilin Tammik Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4.6 km Running 00:35:11
60 24 701 Triin Tartes Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.6 km Running 00:28:23
392 304 703 Evely Taul Female
Harju maakond
  TIREL N 4.6 km Walking 00:59:02
444 351 906 Hela Teesalu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 4.6 km Walking 01:05:29
39 12 705 Pia Tein Female
Harju maakond
  KRO II N 4.6 km Running 00:26:47
487 387 707 Jane Teresk Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 4.6 km Walking 01:46:26
290 216 708 Svetlana Ternavskihh Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.6 km Running 00:50:57
299 225 709 Sirje Terve Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4.6 km Walking 00:51:25
268 71 713 Kevin Tiks Male
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 4.6 km Walking 00:49:31
128 55 870 Priit Tiks Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 4.6 km Running 00:35:26
19 16 717 Raido Tisler Male
Harju maakond
  Mango M 4.6 km Running 00:24:44
368 283 852 Evelyn Tohvri Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.6 km Walking 00:56:34
377 87 720 Tanel Tomson Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4.6 km Walking 00:57:14
215 151 749 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.6 km Walking 00:46:06
98 48 892 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 4.6 km Running 00:30:49
341 261 721 Ragna Toom Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.6 km Walking 00:54:22
388 300 723 Terly Toomast Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.6 km Walking 00:58:17
402 314 732 Kristi Treier Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.6 km Walking 01:00:02
64 26 734 Dominica Trubetskoi Female
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 4.6 km Running 00:28:27
475 378 735 Terje Trutsi Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4.6 km Walking 01:20:00
430 337 737 Larissa Truu Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4.6 km Walking 01:02:31
454 94 739 Maksim Tšikiljov Male
Harju maakond
  BEER SNAILS M 4.6 km Walking 01:07:00
115 63 741 Moonika Tuhkanen Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 4.6 km Running 00:34:22
65 27 876 Anna-Maria Tuisk Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 4.6 km Running 00:28:29
176 116 742 Epp Tuisk Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.6 km Walking 00:43:29
361 279 744 Anu Tukia Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.6 km Walking 00:56:15
3 3 747 Raiko Tutt Male
Harju maakond
  Raiari M 4.6 km Running 00:21:48
219 154 831 Kerta Übner Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4.6 km Walking 00:46:18
412 323 832 Annelii Üprus Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.6 km Walking 01:01:04
148 93 760 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4.6 km Walking 00:39:34
438 345 761 Evelin Uudeküll Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4.6 km Walking 01:04:17
397 309 833 Mari-Liis Üürike Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.6 km Walking 00:59:24
273 72 824 Erkki Vähi Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4.6 km Walking 00:49:55
92 44 766 Arie Vaigurand Female
Harju maakond
  Raiari N 4.6 km Running 00:30:15
44 15 767 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 4.6 km Running 00:26:56
287 74 825 Norman Väin Male
Harju maakond
  ERL M 4.6 km Walking 00:50:37
210 147 772 Eleene Vaino Female
Harju maakond
TAI TAI N 4.6 km Walking 00:45:57
161 105 773 Tais Vakrõõm Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.6 km Running 00:41:55
49 33 776 Jaanus Valdmaa Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid M 4.6 km Running 00:27:21
364 281 893 Kaisa Välk Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4.6 km Walking 00:56:21
389 301 781 Liis Valma Female
Harju maakond
  Runderful N 4.6 km Walking 00:58:23
155 56 782 Olavi Valner Male
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
Tugi Tiim M 4.6 km Walking 00:40:57
136 81 784 Anni Sandra Varblane Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4.6 km Walking 00:37:44
461 95 785 Rain Varblane Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4.6 km Walking 01:10:24
26 21 786 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4.6 km Running 00:25:56
74 45 787 Tauno Vare Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4.6 km Running 00:28:50
13 10 788 Raavo Vask Male
Harju maakond
AS Viimsi Vesi Vesi jookseb M 4.6 km Running 00:23:40
122 69 789 Ingrid Vedler Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.6 km Running 00:34:53
409 320 792 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4.6 km Walking 01:00:49
5 1 793 Hanna-Greta Veersalu Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.6 km Running 00:22:58
301 227 794 Maria Veide Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 4.6 km Walking 00:51:27
254 185 796 Laura Venig Female
Harju maakond
  LauMer N 4.6 km Walking 00:48:36
433 340 800 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4.6 km Walking 01:03:32
166 110 802 Aivi Viht Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.6 km Walking 00:42:06
470 373 804 Hannaliis Viibus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 4.6 km Walking 01:16:35
284 211 807 Kristel Viirmann Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4.6 km Walking 00:50:33
117 65 808 Marianna Viirsaar Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.6 km Running 00:34:27
258 188 810 Katrin Viks Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.6 km Walking 00:49:06
413 324 813 Triin Viljamaa Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 01:01:05
135 80 814 Greete Vilu Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4.6 km Running 00:37:15
226 66 818 Martin Visnapuu Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 4.6 km Walking 00:46:43
280 207 819 Kairi Vjatkin Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.6 km Walking 00:50:28
216 152 820 Katri Voit Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4.6 km Walking 00:46:10
303 228 822 Irina Voronina Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:51:30
121 68 965 Gätlin Vunk Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.6 km Running 00:34:51
465 368 835 Viktoria Yurchuk Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.6 km Running 01:11:45
140 85 679 Darja Zabrovskaja Female
Harju maakond
  ERL N 4.6 km Running 00:38:56
201 138 682 Jelena Žuravel Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:45:14
Sulge

Tulemuse detailne info

...