19. TRADEHOUSE Tervisejooks
6. etapp - 4 km - Nõmme Spordikeskus

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 495 Female: 390 Male: 105 Läbitud distants kokku: 1980 km Aeg kokku: 353:33:29
Pos M/F pos Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
339 258 8 Mari-Liis Aas Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 4 km Walking 00:46:43
391 307 10 Monika Aaslaid Female
Harju maakond
  Pirita N 4 km Walking 00:50:02
347 265 11 Gerli Aasmäe Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4 km Walking 00:47:21
315 238 12 Jette Aasumäe Female
Harju maakond
  2RTK N 4 km Walking 00:45:09
256 186 13 Lili Aasumäe Female
Harju maakond
Spordiselts   N 4 km Walking 00:41:41
228 162 16 Ilze Abola Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4 km Running 00:40:32
20 17 17 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 4 km Running 00:21:38
279 207 18 Eva Adoson Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 00:43:05
449 354 21 Evelin Agu Female
Harju maakond
    N 4 km Running 01:01:09
459 364 22 Tatjana Agu Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 4 km Walking 01:05:22
465 96 23 Siim Erik Akermann Male
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 M 4 km Walking 01:08:30
326 248 24 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4 km Walking 00:45:37
361 278 25 Karin Alavere Female
Tartu maakond
    N 4 km Running 00:47:54
113 61 27 Sandra Aleksius Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4 km Running 00:28:33
8 8 28 Andres Aller Male
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR M 4 km Running 00:19:59
27 7 901 Marja-Liisa Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Running 00:22:26
188 128 30 Reili Allmere Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 4 km Running 00:37:48
264 195 33 Anastassia Ambros Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4 km Walking 00:41:59
102 50 34 Kristel Amer Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Running 00:27:32
353 270 35 Lilly Ammon Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4 km Walking 00:47:27
298 76 36 Vladimir Anaimanovich Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4 km Walking 00:44:12
165 106 37 Birgit Andermann Female
Harju maakond
  Koosonhea N 4 km Walking 00:35:37
48 34 845 Priit Annusver Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4 km Running 00:23:49
331 253 42 Annifriida Arge Female
Harju maakond
  A Running Joke N 4 km Walking 00:46:15
195 134 43 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4 km Running 00:38:18
132 77 44 Kristin Arm Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4 km Running 00:31:41
161 102 46 Maire Arras Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 4 km Walking 00:34:37
53 19 49 Pille Arula Female
Harju maakond
AS Viimsi Vesi Vesi jookseb N 4 km Running 00:24:09
267 199 50 Kertu Arumetsa Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4 km Walking 00:42:01
445 350 52 Anastasiia Atamanenko-Popova Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4 km Walking 01:00:30
152 94 53 Mari Aua Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4 km Running 00:33:24
93 43 54 Ave Aun Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4 km Running 00:26:57
301 225 902 Marite Aus Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Running 00:44:27
453 358 970 Kaisa Autto Female
Harju maakond
ABB The Last Ones N 4 km Walking 01:03:00
308 231 56 Helina Avamere Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 4 km Walking 00:44:45
114 62 58 Ketlin Bachmann Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4 km Running 00:28:34
403 316 71 Brit Bärengrub Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4 km Walking 00:51:21
21 18 952 Rainer Barjabin Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4 km Running 00:21:46
479 376 63 Julia Bogdanova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4 km Walking 01:20:53
467 98 68 Jevgeni Budjak Male
Harju maakond
  BEER SNAILS M 4 km Walking 01:09:20
234 168 69 Natalja Bukrejeva Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4 km Walking 00:40:51
492 387 70 Valeria Buravljova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4 km Walking 02:14:14
477 103 73 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias Male
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 4 km Walking 01:17:13
406 317 74 Natalia Družinina Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4 km Walking 00:51:36
419 91 75 Eduard Ehala Male
Harju maakond
Haapsalu MEK OÜ Spordiselts TAHE M 4 km Walking 00:54:38
416 326 76 Maire Ehala Female
Harju maakond
Haapsalu MEK OÜ Spordiselts TAHE N 4 km Walking 00:53:54
482 104 937 Urmas Eigla Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 4 km Walking 01:24:54
359 276 80 Estin Engbusk Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4 km Walking 00:47:46
198 137 868 Elisabeth Erik Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 4 km Walking 00:38:34
336 81 907 Elis Fels Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 4 km Walking 00:46:37
244 176 85 Kristel Filippov Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4 km Walking 00:41:10
196 135 86 Kristina Fuks-Kuus Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4 km Running 00:38:27
119 53 87 Semjon Galajev Male
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA M 4 km Running 00:29:05
495 390 88 Natalja Gapon Female
Harju maakond
  HORNETS N 4 km Walking 04:32:25
16 3 89 Triin Gede Female
Harju maakond
  TIREL N 4 km Running 00:20:54
463 368 90 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Runderful N 4 km Walking 01:08:02
281 209 92 Marian Gilden Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Running 00:43:09
142 57 93 Tedo Gogoladze Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4 km Running 00:32:41
120 54 96 James Ralph Gray Male
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 4 km Running 00:29:09
140 84 97 Monika Grinfeld Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Running 00:32:33
311 234 847 Uljana Grinina Female
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 4 km Walking 00:44:57
259 189 99 Külli Haab Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4 km Walking 00:41:47
382 298 100 Jana Haage Female
Harju maakond
  ERL N 4 km Walking 00:49:34
33 10 101 Kadri Haamer Female
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 4 km Running 00:22:45
136 81 103 Ele Haavandi Female
Harju maakond
  123 Läks! N 4 km Running 00:32:00
175 116 104 Gäthlin Haljaste Female
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 4 km Walking 00:36:41
428 336 106 Reet Hansen Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4 km Walking 00:55:59
491 386 109 Liis Havi Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4 km Walking 02:01:57
170 110 875 Irina Hazinski Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 4 km Running 00:36:10
115 63 110 Kaie Hein Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4 km Running 00:28:43
135 80 112 Eleri Heinnurm Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4 km Walking 00:31:57
484 105 927 Aleksei Heinsaar Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Walking 01:26:35
35 25 114 Ivo Hindreus Male
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 4 km Running 00:22:51
94 44 115 Helen Hindrichson-Nairis Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4 km Running 00:27:12
246 69 116 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 4 km Walking 00:41:17
294 219 122 Ly Hõbe Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4 km Walking 00:43:52
17 14 950 Sven Holter Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4 km Running 00:21:08
200 138 121 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4 km Walking 00:38:41
346 264 124 Helena Idarand Female
Harju maakond
  Gone with the win N 4 km Walking 00:47:17
12 11 126 Sergei Iljin Male
Harju maakond
    M 4 km Running 00:20:41
171 112 129 Kaidi Ilves Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4 km Walking 00:36:20
476 102 130 Marek Ilves Male
Harju maakond
  2RTK M 4 km Walking 01:15:44
430 338 131 Ülle Ilves Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 4 km Walking 00:56:41
202 140 890 Janika Jaago Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 4 km Walking 00:38:42
434 341 156 Maire Jäärats Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 00:57:14
205 143 134 Elen Jahimaa Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 4 km Running 00:39:04
322 244 887 Katrin Jakovleva Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Walking 00:45:24
242 68 135 Dmitri Jalakas Male
Harju maakond
    M 4 km Walking 00:41:05
395 309 136 Kristel Jallai Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:50:22
24 5 137 Eve Janis Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:22:12
191 130 140 Anneli Jervson Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 00:38:09
99 48 142 Marion Jogenbro Female
Harju maakond
  Mango N 4 km Running 00:27:16
266 194 149 Greete Jõgi Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4 km Walking 00:41:59
384 300 150 Sigrid Jõhve Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4 km Walking 00:49:41
82 34 144 Elise Joonas Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4 km Running 00:26:05
111 59 145 Krista Joonas Female
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 4 km Running 00:28:30
494 389 147 Jaanika Jundas Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 4 km Walking 02:39:25
424 333 158 Katri Jürine Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4 km Walking 00:55:13
159 100 160 Aire Jüriväli Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4 km Running 00:34:13
469 100 161 Margus Jüriväli Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 4 km Walking 01:10:32
92 42 162 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 4 km Running 00:26:40
321 243 164 Signe Kaasik Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 4 km Walking 00:45:23
313 237 165 Peeli Kadastu Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4 km Walking 00:45:08
396 310 278 Liina Kägu Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 4 km Walking 00:50:27
341 260 279 Keiti-Katriin Käige Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4 km Walking 00:46:52
1 1 168 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 4 km Running 00:15:08
230 164 169 Kristin Kaivo Female
Harju maakond
  Gone with the win N 4 km Walking 00:40:42
30 8 170 Liina Kala Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4 km Running 00:22:34
85 36 171 Birgit Kald Female
Harju maakond
  A Running Joke N 4 km Running 00:26:12
441 347 172 Birgit Kald Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 00:59:31
296 221 173 Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4 km Running 00:44:07
379 295 174 Pille Kalda Female
Harju maakond
TAI TAI N 4 km Walking 00:49:17
209 146 176 Kerli Kaldoja Female
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 4 km Walking 00:39:09
372 289 178 Urvi Kaljas Female
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 4 km Walking 00:48:48
314 236 182 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4 km Walking 00:45:08
110 58 183 Anary Kalme Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4 km Running 00:28:23
325 247 897 Enelys Kalmus Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4 km Walking 00:45:35
333 254 186 Marina Karasjova Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 00:46:21
245 177 187 Maarika Karelson Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4 km Walking 00:41:15
69 27 188 Eliina Karma Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4 km Running 00:25:06
147 90 281 Kaidi-Kerli Kärner Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4 km Running 00:33:00
64 23 189 Helena Karpin Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4 km Running 00:24:44
338 257 190 Jane Karpin Female
Harju maakond
Ericsson   N 4 km Running 00:46:41
285 73 894 Roland Karro Male
Harju maakond
ABB
ABB
  M 4 km Walking 00:43:28
390 305 191 Kadri Kartašev Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Walking 00:50:00
181 122 192 Ines Karu Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4 km Running 00:37:24
436 94 193 Viljo Kase Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4 km Walking 00:58:11
4 4 195 Taavi Kasela Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 4 km Running 00:17:51
271 201 196 Annika Kaseorg Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4 km Walking 00:42:07
78 46 198 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 4 km Running 00:25:36
217 153 200 Astrid Kauber Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4 km Walking 00:39:33
66 26 203 Keidi Keidla Female
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 4 km Running 00:24:51
438 344 204 Meivi Kekkar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Walking 00:58:52
169 111 206 Helin Kerna Female
Harju maakond
  Koosonhea N 4 km Walking 00:36:10
422 331 207 Katrin Kersten Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Running 00:55:00
97 47 208 Kristiin Kesamaa Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4 km Running 00:27:15
39 28 926 Karl Kesküla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Running 00:23:11
478 375 209 Kertu Kesküla Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4 km Walking 01:19:19
232 166 898 Karoliine Kessler Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 4 km Walking 00:40:43
137 56 212 Michael Keumatio Lontsie Male
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 4 km Running 00:32:08
448 353 214 Kertu Kiinvald Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4 km Walking 01:00:51
108 56 215 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 4 km Running 00:28:11
125 71 217 Evelin Kikas Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4 km Running 00:30:03
280 208 220 Pille Kink Female
Harju maakond
TAI TAI N 4 km Walking 00:43:06
340 259 222 Liina Kippasto Female
Harju maakond
  Runderful N 4 km Walking 00:46:49
261 191 223 Kristi Kirsman Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4 km Walking 00:41:50
398 87 905 Robert Kitt Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 4 km Running 00:50:31
167 108 225 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4 km Walking 00:35:46
493 388 228 Sigrid Kleidov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4 km Walking 02:14:56
109 57 891 Reelika Kliimre Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 4 km Running 00:28:14
401 314 853 Merit Kohv Female
Harju maakond
ABB AS   N 4 km Walking 00:51:18
81 48 871 Tajo Koiksaar Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 4 km Running 00:26:02
63 41 230 Andres Koitmäe Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4 km Running 00:24:43
150 58 869 Sander Kollom Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 4 km Running 00:33:19
128 55 239 Vjatšeslav Koop Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 4 km Running 00:30:18
130 75 240 Siret Koopuu Female
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Paar N 4 km Running 00:31:04
47 33 846 Kardo Koplus Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4 km Running 00:23:49
65 24 241 Triin Kosso Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Running 00:24:48
19 16 242 Stiven Kossorotov Male
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 4 km Running 00:21:36
329 251 245 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Running 00:46:05
310 233 246 Tatjana Kovaljova Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4 km Running 00:44:48
116 64 243 Inessa Kozenko Female
Harju maakond
  FIVEX N 4 km Running 00:28:55
86 50 925 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Running 00:26:16
319 242 249 Kätlin Kroll Female
Lääne-Viru maakond
    N 4 km Walking 00:45:20
225 159 253 Karmen Kruus Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4 km Walking 00:40:23
212 148 254 Katrin Kruusamägi Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4 km Walking 00:39:14
415 325 255 Anne Kruusement Female
Harju maakond
    N 4.1 km Walking 00:53:50
121 67 256 Kairi Kruusma Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 4 km Running 00:29:37
177 118 257 Raili Kruusmaa-Moks Female
Harju maakond
  . Tippvorm . N 4 km Walking 00:37:09
178 119 258 Vivika Kruusmägi Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4 km Walking 00:37:12
223 66 260 Mikhail Kudinskiy Male
Harju maakond
    M 4 km Running 00:39:58
173 114 263 Jekaterina Kukk Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4 km Walking 00:36:26
235 169 266 Marion Kurg Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4 km Walking 00:40:54
457 362 267 Aivi Kurim Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Walking 01:03:31
6 6 269 Pavel Kuroptev Male
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 4 km Running 00:19:38
77 32 896 Kristel Küts Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4 km Running 00:25:35
293 218 272 Raili Kuurits Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 4 km Walking 00:43:47
388 304 273 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4 km Walking 00:49:55
105 53 275 Piret Kuusk Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4 km Running 00:27:59
355 273 290 Ruth Laev Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4 km Walking 00:47:31
464 369 292 Natalja Lahk Female
Harju maakond
  HORNETS N 4 km Walking 01:08:14
483 379 293 Kairi Laht Female
Lääne-Viru maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4 km Walking 01:25:05
148 91 867 Maris Lallo Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 4 km Running 00:33:05
284 212 301 Maris Lampe Female
Harju maakond
  Koosonhea N 4 km Running 00:43:26
337 256 303 Triin Laub Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4 km Walking 00:46:40
458 363 305 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4 km Walking 01:03:59
204 142 307 Anni Lehtmets Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 4 km Walking 00:39:02
203 141 309 Lenna Lehtmets Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 4 km Walking 00:38:58
112 60 319 Liina-Maria Lepik Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4 km Running 00:28:32
312 235 321 Eliise Lepp Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Walking 00:44:59
10 9 325 Andreas Ležnevsky Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
  M 4 km Running 00:20:10
218 154 326 Katrin Ligi Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4 km Walking 00:39:46
186 126 330 Liina Liiv Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Walking 00:37:41
227 161 333 Eleen Lilienthal Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4 km Walking 00:40:28
117 65 335 Everiin Lill Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4 km Running 00:29:02
180 121 336 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4 km Walking 00:37:22
404 88 337 Martin Lillepuu Male
Harju maakond
    M 4 km Walking 00:51:22
373 84 338 Andres Lilleste Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 4 km Walking 00:48:52
286 74 339 Karl Limbak Male
Harju maakond
  Gone with the win M 4 km Walking 00:43:31
50 16 340 Tiivi Lind Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4 km Running 00:23:53
104 52 341 Siret Link Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4 km Running 00:27:57
76 31 342 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4 km Running 00:25:28
57 36 343 Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4 km Running 00:24:27
172 113 346 Kristi Listmann Female
Tartu maakond
ABB   N 4 km Walking 00:36:23
407 318 347 Olga Litovskihh Female
Harju maakond
  Mango N 4 km Walking 00:52:00
208 144 349 Katrin Lohk Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4 km Walking 00:39:06
386 302 363 Reelika Lõhmus Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 4 km Walking 00:49:52
210 64 949 Karel Lomp Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4 km Walking 00:39:12
287 213 350 Triin-Anneli Loodus Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4 km Running 00:43:32
143 86 351 Kairit Lootus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 4 km Walking 00:32:43
146 89 352 Karoliine Lootus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 4 km Walking 00:32:54
289 215 353 Tiia Lorents Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 4 km Walking 00:43:36
262 193 356 Janeli Lukats Female
Harju maakond
  Gone with the win N 4 km Walking 00:41:52
352 271 967 Airi Lukina Female
Harju maakond
Eolane Tallinn AS Eolane Tallinn AS N 4 km Walking 00:47:27
154 96 911 Liis Lume Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Walking 00:33:42
402 315 359 Viktoria Lumi Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:51:18
219 155 360 Margit Lunt Female
Harju maakond
  KRO II N 4 km Walking 00:39:49
410 321 362 Inge Luuk Female
Harju maakond
  2RTK N 4 km Walking 00:52:51
460 365 368 Maarika Maasikas-Tõkke Female
Harju maakond
  Maasikad N 4 km Walking 01:05:34
95 45 426 Britt Mäekuusk Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 4 km Running 00:27:12
295 220 428 Piret Mägi Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4 km Walking 00:44:06
437 343 370 Heleen Maibak Female
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 4 km Walking 00:58:19
236 170 371 Annela Maidla Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4 km Running 00:40:57
354 272 372 Kristiina Maidvee Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4 km Walking 00:47:30
62 40 376 Mait Makkar Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 4 km Running 00:24:42
421 330 377 Tiina Maldre Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4 km Walking 00:54:49
358 275 378 Olga Mamajeva Female
Harju maakond
  TUGITOOLIJOOKSJAD N 4 km Walking 00:47:44
31 23 379 Ilja Mandrikov Male
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 4 km Running 00:22:39
455 360 431 Maie Männiste Female
Lääne-Viru maakond
    N 4 km Walking 01:03:10
291 216 848 Gertu Margus Female
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 4 km Walking 00:43:41
134 79 382 Karin Marjapuu Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4 km Running 00:31:53
420 329 383 Margit Marma Female
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 4 km Walking 00:54:40
332 79 385 Bogdan Martšenko Male
Harju maakond
  A Running Joke M 4 km Walking 00:46:16
49 15 387 Merilin Massakas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4 km Running 00:23:52
440 346 388 Djan Matsova Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 4 km Walking 00:59:26
250 70 392 Taavi Meier Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 4 km Walking 00:41:29
405 89 393 Martin Meisalu Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4 km Running 00:51:30
84 49 395 Veiko Meltsas Male
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 4 km Running 00:26:10
131 76 397 Maarja Mere Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 4 km Running 00:31:06
307 230 398 Iris Meristo Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4 km Walking 00:44:43
299 77 399 Martin Meristo Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4 km Running 00:44:16
418 328 400 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Running 00:54:36
447 352 402 Oksana Mihailova Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4 km Running 01:00:40
153 95 404 Airi Miilits Female
Harju maakond
  Koosonhea N 4 km Walking 00:33:39
179 120 405 Kertu Mikk Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4 km Running 00:37:16
471 371 406 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4 km Walking 01:11:30
183 124 407 Katrin Milva Female
Tartu maakond
ABB   N 4 km Walking 00:37:36
206 63 410 Elari Moks Male
Harju maakond
  . Tippvorm . M 4 km Walking 00:39:05
320 78 411 Hans Moks Male
Harju maakond
  KRO II M 4 km Walking 00:45:20
277 72 412 Andrus Moor Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud M 4 km Walking 00:42:56
118 66 425 Liia Mõrd Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Engineering OÜ
  N 4 km Running 00:29:05
278 206 413 Jekaterina Mordassova Female
Harju maakond
  Runderful N 4 km Walking 00:43:02
427 92 414 Anton Moržuhhin Male
Harju maakond
  BEER SNAILS M 4 km Walking 00:55:56
323 245 415 Veronika Mossov Female
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 4 km Walking 00:45:28
184 125 416 Airi-Anu Mugur Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Walking 00:37:36
334 80 417 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 4 km Walking 00:46:23
282 210 418 Anne Murd Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 4 km Walking 00:43:15
317 240 419 Kaili Muru Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 4 km Walking 00:45:14
226 160 422 Inga Mustonen Female
Harju maakond
  Gone with the win N 4 km Walking 00:40:24
155 97 423 Reilika Muuli Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4 km Running 00:33:47
58 37 435 Einar Namme Male
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 4 km Running 00:24:35
248 179 454 Epp Näpp Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 00:41:21
215 151 436 Jana Napritson Female
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 4 km Walking 00:39:27
13 10 849 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 4 km Running 00:20:41
306 229 437 Kristina Petrova Nedeva Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4 km Walking 00:44:43
376 292 439 Kristi Neidra Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 00:49:02
364 281 441 Anne Neroda Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 4 km Walking 00:48:13
157 99 442 Tiina Niilis Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 4 km Running 00:33:58
199 62 447 Marek Nuka Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4 km Walking 00:38:38
392 306 448 Lea Nulk Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4 km Walking 00:50:02
122 68 449 Reet Nurm Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4 km Running 00:29:41
214 149 457 Eveli Ojamäe-Veider Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4 km Walking 00:39:20
303 226 458 Tuuli Ojasalu Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4 km Walking 00:44:30
381 297 461 Kairin Oras Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 4 km Walking 00:49:30
272 71 930 Avo Org Male
Harju maakond
Tallinna linn   M 4 km Walking 00:42:15
55 20 462 Maarika Org Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4 km Running 00:24:14
273 202 921 Sirje Org Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Walking 00:42:15
229 163 463 Eve Oro Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 4 km Walking 00:40:37
380 296 465 Helena Orumets Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4 km Walking 00:49:18
252 182 828 Evelin Õunapuu Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4 km Walking 00:41:38
231 165 829 Maarja Õunmaa Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4 km Walking 00:40:43
456 361 470 Tatjana Ovsjankina Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4 km Walking 01:03:22
11 2 472 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 4 km Running 00:20:14
432 340 473 Ave Paabel Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4 km Walking 00:56:53
124 70 474 Epp Paalberg Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 4 km Running 00:30:00
371 288 475 Tiina Paalberg Female
Harju maakond
  Pirita N 4 km Walking 00:48:38
189 61 544 Siim Pääro Male
Harju maakond
Springmar OÜ   M 4 km Walking 00:38:03
470 370 477 Õnnela Paas Female
Harju maakond
ABB AS   N 4 km Walking 01:11:08
22 19 481 Märt Pais Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4 km Running 00:21:46
468 99 482 Urmo Paju Male
Harju maakond
  TUGITOOLIJOOKSJAD M 4 km Walking 01:10:16
474 101 483 Ivar Pajuste Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 4 km Walking 01:12:46
462 367 484 Nele Pajuste Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4 km Walking 01:06:41
74 29 485 Egle Palk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 4 km Running 00:25:17
253 183 486 Gerda Palmits Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Walking 00:41:39
32 9 487 Delica Brigita Palmsalu Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4 km Running 00:22:42
233 167 873 Niina Palu Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 4 km Running 00:40:46
300 223 492 Kaisa Papp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4 km Walking 00:44:24
251 181 493 Ilme Parik Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:41:29
59 22 540 Anna-Liisa Pärnalaas Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4 km Running 00:24:38
61 39 495 Jürgen Parts Male
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 4 km Running 00:24:39
412 322 496 Julia Passetšnik Female
Harju maakond
  FIVEX N 4 km Walking 00:53:17
38 27 498 Maksim Pavlov Male
Harju maakond
  Runderful M 4 km Running 00:23:03
138 82 501 Kai Peet Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4 km Running 00:32:16
67 25 912 Hedi Peetermann Female
Harju maakond
ABB AS   N 4 km Running 00:24:51
275 204 504 Lada Peikre Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:42:51
363 280 505 Eerika Pentel Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4 km Walking 00:48:12
207 145 514 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4 km Walking 00:39:06
168 109 515 Mirjam Pihlak Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Running 00:36:05
425 334 516 Marja-Liina Piir Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 4 km Walking 00:55:41
255 185 517 Kerly Piirsalu Female
Harju maakond
  Pirita N 4 km Walking 00:41:41
387 303 518 Marju Piirsalu Female
Harju maakond
  Pirita N 4 km Walking 00:49:53
197 136 519 Anke Pikner Female
Harju maakond
  123 Läks! N 4 km Walking 00:38:28
290 75 520 Andrus Pisarev Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4 km Walking 00:43:38
41 29 522 Priit Plado Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4 km Running 00:23:21
192 131 523 Veera Platonova Female
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 4 km Running 00:38:10
360 277 524 Irene Ploom Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4 km Walking 00:47:50
162 103 525 Natalia Plotnikova Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4 km Walking 00:35:04
185 60 537 Kaido Põder Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4 km Walking 00:37:36
68 42 951 Armand Põldoja Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4 km Running 00:24:52
18 15 844 Priit Põltsama Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4 km Running 00:21:14
71 28 526 Olga Ponomareva Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 4 km Running 00:25:14
349 267 528 Kristi Poobus Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4 km Walking 00:47:24
318 241 838 Tuuliki Poom Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4 km Walking 00:45:15
345 263 545 Katrin Pööra Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4 km Walking 00:47:05
106 54 530 Aile Pops Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4 km Running 00:28:10
475 374 532 Karin Pugatšev Female
Harju maakond
Tomson Tervisekeskus OÜ Vunki mano N 4 km Walking 01:13:42
439 345 533 Merlin Purge Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4 km Walking 00:59:01
88 38 535 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Running 00:26:27
409 320 551 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 4 km Walking 00:52:49
269 198 552 Raili Raidvee Female
Harju maakond
  A Running Joke N 4 km Walking 00:42:01
389 85 553 Urmo Raiend Male
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
Tugi Tiim M 4 km Walking 00:50:00
221 156 555 Jaana Rajamäe Female
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR N 4 km Running 00:39:56
367 284 557 Ann Randver Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4 km Walking 00:48:25
249 180 904 Kaili Ränkel Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Walking 00:41:28
383 299 559 Triin Rannut Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4 km Walking 00:49:40
164 105 599 Angela Rättel Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4 km Walking 00:35:20
335 255 561 Piia Raudsepp Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:46:36
79 47 562 Timo Kalevi Raussi Male
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 4 km Running 00:25:53
276 205 563 Liis Rebane Female
Harju maakond
  Tiptap N 4 km Running 00:42:53
174 115 565 Janne Rechlin Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4 km Walking 00:36:37
257 187 570 Merli Reinmann Female
Harju maakond
  LauMer N 4 km Walking 00:41:42
283 211 571 Julia Reisenbuk Female
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 4 km Walking 00:43:20
160 101 572 Eve Relvik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Running 00:34:16
96 46 920 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4 km Running 00:27:14
461 366 573 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4 km Running 01:06:20
60 38 574 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 4 km Running 00:24:38
101 49 575 Merilyn Retter Female
Harju maakond
  Mango N 4 km Running 00:27:21
129 74 578 Brigitta Rimm Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4 km Running 00:30:26
3 3 581 Sven Rohlin Male
Harju maakond
  PTA Esimene M 4 km Running 00:17:46
141 85 585 Ilmatar Rooda Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Running 00:32:37
54 35 586 Viljar Rooda Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4 km Running 00:24:13
70 43 587 Christman Roos Male
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run M 4 km Running 00:25:11
193 132 590 Reet Roosimägi Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Running 00:38:14
344 262 591 Gerly Roosmets Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 4 km Walking 00:46:59
288 214 863 Sirje Roosnurm Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Walking 00:43:34
126 72 859 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4 km Running 00:30:04
265 196 592 Margit Rosin Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:41:59
431 339 600 Katrin Rüütel Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:56:50
305 228 910 Hele-Riin Saal Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Walking 00:44:39
490 385 603 Anu Saar Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4 km Walking 01:49:26
237 171 607 Külli Saarepera Female
Harju maakond
  123 Läks! N 4 km Walking 00:40:58
351 269 895 Reti-Lis Sabalisk Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4 km Walking 00:47:27
36 11 674 Heli Säde Female
Harju maakond
  Tiptap N 4 km Running 00:22:57
324 246 610 Natalja Saiko Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4 km Walking 00:45:30
46 14 611 Silvia Saks Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4 km Running 00:23:40
149 92 612 Ülle Saks Female
Harju maakond
Spordiselts OÜ
Selver AS
  N 4 km Running 00:33:09
397 311 613 Shirley Salm Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 4 km Walking 00:50:28
34 24 614 Silver Salundo Male
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo M 4 km Running 00:22:49
176 117 621 Jana Sarri Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4 km Walking 00:36:48
26 6 622 Kadi Sau Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 4 km Running 00:22:26
375 290 623 Alla Saul Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4 km Walking 00:49:01
7 7 627 Olle Selliov Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 4 km Running 00:19:57
156 98 676 Anna Šerstjuk Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4 km Walking 00:33:57
75 45 630 Andrii Shchablyka Male
Harju maakond
    M 4 km Running 00:25:25
366 283 631 Madle Sihver Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4 km Walking 00:48:16
374 291 872 Tairi Siilbaum Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 4 km Walking 00:49:01
139 83 632 Lotta Siim Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4 km Running 00:32:20
385 301 633 Häli Siimaste Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4 km Walking 00:49:46
304 227 635 Tatjana Siipan Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4 km Walking 00:44:36
377 293 637 Jaana Siliksaar Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4 km Walking 00:49:03
216 152 638 Kerli Sillamaa Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4 km Walking 00:39:27
190 129 639 Anu Sillandi Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4 km Running 00:38:09
489 384 641 Maia Sinajeva Female
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 4 km Running 01:38:15
260 190 642 Terje Sinik Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4 km Walking 00:41:49
362 279 644 Siivi Sirotkin Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4 km Walking 00:48:06
42 13 860 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4 km Running 00:23:26
444 349 645 Elerin Sisask Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 01:00:06
25 20 646 Mark Slavin Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4 km Running 00:22:13
399 312 647 Natalja Sleptšuk Female
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 4 km Walking 00:50:31
348 266 652 Anneli Soom Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4 km Walking 00:47:22
194 133 656 Malle Soosaar Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4 km Running 00:38:16
369 286 659 Natalja Sorokin Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 4 km Walking 00:48:33
435 342 662 Ingrid Stamm Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4 km Walking 00:57:51
450 355 665 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4 km Walking 01:01:55
166 107 675 Made Sügis Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4 km Walking 00:35:43
15 13 667 Raul Sulu Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 4 km Running 00:20:51
240 173 668 Sirli Sumeri Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4 km Walking 00:41:02
98 51 669 Armin Sutter Male
Rapla maakond
  Käbipätid M 4 km Running 00:27:16
83 35 670 Kadi Sutter Female
Rapla maakond
  Käbipätid N 4 km Running 00:26:09
224 158 671 Maili Suurekivi Female
Harju maakond
ABB ABB Mugavad N 4 km Walking 00:40:05
378 294 672 Aire Suurkuusk Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:49:05
270 200 900 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 4 km Walking 00:42:03
2 2 750 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4 km Running 00:16:39
330 252 683 Ksenja Tajur Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4 km Walking 00:46:12
408 319 684 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Walking 00:52:02
254 184 686 Ave Talts Female
Harju maakond
  KRO II N 4 km Walking 00:41:40
220 65 687 Rain Talvoja Male
Harju maakond
ABB ABB Mugavad M 4 km Walking 00:39:51
368 285 688 Age Tamm Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4 km Walking 00:48:29
182 123 691 Marleen Tamm Female
Harju maakond
  KRO II N 4 km Walking 00:37:35
433 93 692 Talis Tamm Male
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 4 km Running 00:57:08
485 380 695 Kätlin Tammesoo Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4 km Walking 01:30:43
144 87 697 Marju Tammik Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 4 km Running 00:32:44
145 88 698 Merilin Tammik Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4 km Running 00:32:49
52 18 701 Triin Tartes Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4 km Running 00:24:09
350 268 702 Tea Tasa Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Walking 00:47:25
370 287 703 Evely Taul Female
Harju maakond
  TIREL N 4 km Walking 00:48:37
473 373 906 Hela Teesalu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 4 km Walking 01:12:25
40 12 705 Pia Tein Female
Harju maakond
  KRO II N 4 km Running 00:23:17
480 377 843 Lilian Teinmann Female
Harju maakond
ABB AS   N 4 km Walking 01:22:15
211 147 881 Siret Telliskivi Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Walking 00:39:13
258 188 707 Jane Teresk Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 4 km Walking 00:41:44
327 249 708 Svetlana Ternavskihh Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4 km Running 00:45:52
222 157 709 Sirje Terve Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4 km Walking 00:39:57
247 178 712 Liis Tiitson Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4 km Walking 00:41:20
44 32 713 Kevin Tiks Male
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 4 km Running 00:23:37
72 44 870 Priit Tiks Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 4 km Running 00:25:15
89 39 903 Angela Tirp Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Running 00:26:35
5 5 717 Raido Tisler Male
Harju maakond
  Mango M 4 km Running 00:18:45
297 222 852 Evelyn Tohvri Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Walking 00:44:12
443 95 748 Mihkel Tõkke Male
Harju maakond
  Maasikad M 4 km Walking 00:59:47
343 82 720 Tanel Tomson Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4 km Walking 00:46:57
213 150 749 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4 km Walking 00:39:20
87 37 892 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 4 km Running 00:26:19
239 172 721 Ragna Toom Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4 km Walking 00:40:59
241 174 722 Anni Tooma Female
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 4 km Walking 00:41:03
302 224 723 Terly Toomast Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 4 km Walking 00:44:27
292 217 724 Jana Toomi Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Walking 00:43:43
356 274 728 Liina Toomlaid Female
Harju maakond
  TIREL N 4 km Walking 00:47:36
238 67 729 Hans Tort Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4 km Walking 00:40:58
107 55 732 Kristi Treier Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Running 00:28:11
51 17 734 Dominica Trubetskoi Female
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 4 km Running 00:24:01
488 383 735 Terje Trutsi Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4 km Walking 01:32:41
451 356 737 Larissa Truu Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4 km Walking 01:02:05
411 90 739 Maksim Tšikiljov Male
Harju maakond
  BEER SNAILS M 4 km Walking 00:53:00
426 335 741 Moonika Tuhkanen Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 4 km Walking 00:55:42
91 41 876 Anna-Maria Tuisk Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 4 km Running 00:26:40
400 313 742 Epp Tuisk Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4 km Walking 00:51:17
487 382 744 Anu Tukia Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4 km Walking 01:31:55
163 104 831 Kerta Übner Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4 km Running 00:35:11
309 232 760 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4 km Walking 00:44:46
414 324 761 Evelin Uudeküll Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4 km Walking 00:53:38
413 323 833 Mari-Liis Üürike Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Walking 00:53:20
90 40 762 Kairi Uustulnd Female
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 4 km Running 00:26:37
45 31 824 Erkki Vähi Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4 km Running 00:23:37
80 33 766 Arie Vaigurand Female
Harju maakond
  Raiari N 4 km Running 00:25:59
56 21 767 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 4 km Running 00:24:16
394 308 768 Kerstin Vaikmaa Female
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 4 km Walking 00:50:10
357 83 825 Norman Väin Male
Harju maakond
  ERL M 4 km Walking 00:47:39
274 203 772 Eleene Vaino Female
Harju maakond
TAI TAI N 4 km Walking 00:42:50
486 381 773 Tais Vakrõõm Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4 km Walking 01:31:21
43 30 776 Jaanus Valdmaa Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid M 4 km Running 00:23:27
452 357 778 Birgit Valgus Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 4 km Walking 01:02:51
429 337 781 Liis Valma Female
Harju maakond
  Runderful N 4 km Walking 00:56:01
158 59 782 Olavi Valner Male
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
Tugi Tiim M 4 km Walking 00:34:03
133 78 784 Anni Sandra Varblane Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4 km Walking 00:31:52
466 97 785 Rain Varblane Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4 km Walking 01:09:08
28 21 786 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4 km Running 00:22:27
100 52 787 Tauno Vare Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4 km Running 00:27:20
37 26 788 Raavo Vask Male
Harju maakond
AS Viimsi Vesi Vesi jookseb M 4 km Running 00:22:59
103 51 789 Ingrid Vedler Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4 km Running 00:27:38
23 4 791 Jana Veenpere Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4 km Running 00:21:57
454 359 792 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4 km Walking 01:03:03
14 12 948 Erki Veeroos Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4 km Running 00:20:47
9 1 793 Hanna-Greta Veersalu Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Running 00:20:03
187 127 796 Laura Venig Female
Harju maakond
  LauMer N 4 km Walking 00:37:44
73 30 797 Mariia Verozub Female
Harju maakond
BLRT Grupp AS   N 4 km Running 00:25:17
29 22 798 Valerii Verozub Male
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 4 km Running 00:22:28
417 327 800 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4 km Walking 00:54:12
263 192 806 Margit Viilmaa Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 4 km Walking 00:41:52
365 282 807 Kristel Viirmann Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4 km Walking 00:48:15
481 378 808 Marianna Viirsaar Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4 km Walking 01:23:54
268 197 809 Kairi Viitung Female
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 4 km Walking 00:42:01
328 250 810 Katrin Viks Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4 km Walking 00:45:59
446 351 813 Triin Viljamaa Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 01:00:35
423 332 814 Greete Vilu Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4 km Running 00:55:06
393 86 818 Martin Visnapuu Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 4 km Walking 00:50:02
316 239 819 Kairi Vjatkin Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Walking 00:45:12
342 261 820 Katri Voit Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4 km Walking 00:46:54
472 372 822 Irina Voronina Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 01:11:38
127 73 823 Julia Vuhk Vuht Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4 km Running 00:30:09
123 69 965 Gätlin Vunk Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Running 00:29:42
243 175 835 Viktoria Yurchuk Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4 km Running 00:41:06
151 93 679 Darja Zabrovskaja Female
Harju maakond
  ERL N 4 km Running 00:33:22
442 348 681 Evelyn Zahrens Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4 km Walking 00:59:40
201 139 682 Jelena Žuravel Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:38:42
Sulge

Tulemuse detailne info

...