19. TRADEHOUSE Tervisejooks
7. etapp - 5,2 km - Harku terviserada

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 474 Female: 375 Male: 99 Läbitud distants kokku: 2464 km Aeg kokku: 460:56:42
Pos M/F pos Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
181 124 3 Kati Aaren Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 5.2 km Walking 00:50:02
388 308 5 Triin Aarna Female
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 5.2 km Walking 01:10:04
133 83 8 Mari-Liis Aas Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 5.2 km Running 00:42:13
308 238 11 Gerli Aasmäe Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Walking 01:00:25
216 155 12 Jette Aasumäe Female
Harju maakond
  2RTK N 5.2 km Walking 00:52:48
229 167 13 Lili Aasumäe Female
Harju maakond
Spordiselts   N 5.2 km Walking 00:54:04
263 198 16 Ilze Abola Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.2 km Walking 00:56:31
57 30 17 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 5.2 km Running 00:32:06
220 158 18 Eva Adoson Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.2 km Walking 00:53:12
268 201 21 Evelin Agu Female
Harju maakond
    N 5.2 km Running 00:56:57
279 212 22 Tatjana Agu Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 5.2 km Walking 00:58:09
450 93 23 Siim Erik Akermann Male
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 M 5.2 km Running 01:39:06
252 189 24 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.2 km Walking 00:55:39
142 92 25 Karin Alavere Female
Tartu maakond
    N 5.2 km Running 00:44:20
62 31 27 Sandra Aleksius Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5.2 km Running 00:32:33
11 9 28 Andres Aller Male
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR M 5.2 km Running 00:26:08
38 16 889 Heleri Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.2 km Running 00:30:41
41 19 901 Marja-Liisa Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.2 km Running 00:30:51
295 228 33 Anastassia Ambros Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.2 km Running 00:59:17
228 166 34 Kristel Amer Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.2 km Walking 00:54:02
441 89 36 Vladimir Anaimanovich Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5.2 km Walking 01:29:38
156 104 37 Birgit Andermann Female
Harju maakond
  Koosonhea N 5.2 km Walking 00:46:34
5 5 899 Imre Anton Male
Harju maakond
Lival
Tallinna linn
  M 5.2 km Running 00:25:11
329 257 41 Kätlin Aren Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5.2 km Running 01:02:08
283 215 42 Annifriida Arge Female
Harju maakond
  A Running Joke N 5.2 km Walking 00:58:25
222 160 43 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.2 km Running 00:53:28
75 40 44 Kristin Arm Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.2 km Running 00:33:48
224 161 46 Maire Arras Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 5.2 km Walking 00:53:33
27 9 49 Pille Arula Female
Harju maakond
AS Viimsi Vesi Vesi jookseb N 5.2 km Running 00:29:35
231 169 50 Kertu Arumetsa Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.2 km Running 00:54:16
81 43 54 Ave Aun Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.2 km Running 00:34:07
178 122 56 Helina Avamere Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 5.2 km Walking 00:50:01
25 18 57 Raiko Bach Male
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III M 5.2 km Running 00:29:08
332 258 58 Ketlin Bachmann Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.2 km Running 01:02:21
386 306 71 Brit Bärengrub Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.2 km Walking 01:09:43
438 351 63 Julia Bogdanova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.2 km Walking 01:27:53
296 229 66 Marina Borovkova Female
Tartu maakond
ABB   N 5.2 km Walking 00:59:22
471 99 68 Jevgeni Budjak Male
Harju maakond
  BEER SNAILS M 5.2 km Walking 02:58:22
375 295 69 Natalja Bukrejeva Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.2 km Walking 01:07:34
454 360 70 Valeria Buravljova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.2 km Walking 01:43:07
363 285 74 Natalia Družinina Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.2 km Walking 01:05:55
202 144 78 Edith End Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 5.2 km Walking 00:51:32
109 62 82 Annika Ennok Female
Harju maakond
    N 5.2 km Running 00:37:36
209 150 868 Elisabeth Erik Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 5.2 km Walking 00:51:51
254 190 84 Kristel Evardi Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 5.2 km Walking 00:55:42
304 68 907 Elis Fels Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 5.2 km Walking 01:00:03
240 178 85 Kristel Filippov Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.2 km Walking 00:55:07
190 133 86 Kristina Fuks-Kuus Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Running 00:50:47
366 80 87 Semjon Galajev Male
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA M 5.2 km Walking 01:07:01
473 374 88 Natalja Gapon Female
Harju maakond
  HORNETS N 5.2 km Walking 04:55:27
13 3 89 Triin Gede Female
Harju maakond
  TIREL N 5.2 km Running 00:26:16
367 288 90 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Runderful N 5.2 km Walking 01:07:03
415 331 92 Marian Gilden Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.2 km Running 01:16:15
116 69 97 Monika Grinfeld Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.2 km Running 00:38:52
298 231 847 Uljana Grinina Female
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 5.2 km Walking 00:59:27
335 262 99 Külli Haab Female
Harju maakond
  Energiavesi N 5.2 km Walking 01:02:39
280 213 100 Jana Haage Female
Harju maakond
  ERL N 5.2 km Walking 00:58:17
227 165 103 Ele Haavandi Female
Harju maakond
  123 Läks! N 5.2 km Walking 00:53:54
468 371 106 Reet Hansen Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5.2 km Walking 02:26:24
334 261 108 Signe Haug Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 N 5.2 km Walking 01:02:38
434 349 109 Liis Havi Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5.2 km Walking 01:23:38
99 55 110 Kaie Hein Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.2 km Running 00:35:39
135 85 112 Eleri Heinnurm Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.2 km Running 00:42:51
456 96 927 Aleksei Heinsaar Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.2 km Running 01:44:27
253 64 113 Einar Hillep Male
Harju maakond
Justiitsministeerium   M 5.2 km Walking 00:55:41
97 44 114 Ivo Hindreus Male
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 5.2 km Running 00:35:20
95 51 115 Helen Hindrichson-Nairis Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.2 km Running 00:35:12
218 62 116 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 5.2 km Walking 00:52:59
418 334 117 Reetta Hirvonen Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 5.2 km Running 01:17:40
276 209 122 Ly Hõbe Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.2 km Walking 00:57:40
51 26 950 Sven Holter Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5.2 km Running 00:31:25
277 210 121 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 5.2 km Walking 00:57:42
103 57 124 Helena Idarand Female
Harju maakond
  Gone with the win N 5.2 km Running 00:36:19
7 7 126 Sergei Iljin Male
Harju maakond
    M 5.2 km Running 00:25:25
397 315 129 Kaidi Ilves Female
Harju maakond
  Maast lahti N 5.2 km Walking 01:12:02
161 53 130 Marek Ilves Male
Harju maakond
  2RTK M 5.2 km Walking 00:47:52
392 311 131 Ülle Ilves Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.2 km Walking 01:11:24
146 96 890 Janika Jaago Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.2 km Walking 00:45:34
382 301 156 Maire Jäärats Female
Harju maakond
ABB   N 5.2 km Walking 01:08:53
170 116 134 Elen Jahimaa Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 5.2 km Running 00:48:37
208 149 887 Katrin Jakovleva Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Walking 00:51:50
205 59 135 Dmitri Jalakas Male
Harju maakond
    M 5.2 km Walking 00:51:35
380 300 136 Kristel Jallai Female
Harju maakond
    N 5.2 km Running 01:08:52
22 7 137 Eve Janis Female
Harju maakond
    N 5.2 km Running 00:28:35
215 154 152 Karin Järvet Female
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 5.2 km Running 00:52:31
403 84 139 Urmas Jegorov Male
Harju maakond
  Tiptap M 5.2 km Walking 01:13:28
87 46 140 Anneli Jervson Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.2 km Running 00:34:51
152 101 142 Marion Jogenbro Female
Harju maakond
  Mango N 5.2 km Running 00:46:19
158 106 150 Sigrid Jõhve Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.2 km Running 00:46:52
98 54 144 Elise Joonas Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.2 km Running 00:35:29
94 52 145 Krista Joonas Female
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5.2 km Running 00:35:12
193 136 158 Katri Jürine Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.2 km Walking 00:51:01
432 347 159 Luule Jürisson Female
Harju maakond
  Pirita N 5.2 km Walking 01:22:10
251 188 160 Aire Jüriväli Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.2 km Walking 00:55:36
244 181 162 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 5.2 km Walking 00:55:16
449 357 164 Signe Kaasik Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 5.2 km Running 01:37:30
344 269 862 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5.2 km Running 01:03:03
416 332 165 Peeli Kadastu Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.2 km Walking 01:17:18
165 112 166 Sandra Maria Kaer Female
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5.2 km Walking 00:48:09
407 323 278 Liina Kägu Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 5.2 km Walking 01:15:05
4 4 168 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 5.2 km Running 00:24:56
145 95 169 Kristin Kaivo Female
Harju maakond
  Gone with the win N 5.2 km Walking 00:45:23
30 10 170 Liina Kala Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.2 km Running 00:30:10
463 367 172 Birgit Kald Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.2 km Walking 01:56:16
350 274 173 Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5.2 km Walking 01:03:59
395 314 176 Kerli Kaldoja Female
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 5.2 km Walking 01:11:52
130 80 178 Urvi Kaljas Female
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 5.2 km Walking 00:41:39
267 200 179 Evelyn Hanna Kaljumäe Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.2 km Walking 00:56:52
233 171 182 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.2 km Walking 00:54:24
112 65 183 Anary Kalme Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.2 km Running 00:38:09
336 74 185 Kermo Kangur Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.2 km Walking 01:02:40
448 356 186 Marina Karasjova Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.2 km Walking 01:37:01
187 129 187 Maarika Karelson Female
Harju maakond
  Energiavesi N 5.2 km Walking 00:50:27
9 1 188 Eliina Karma Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5.2 km Running 00:26:01
108 61 280 Kadri Kärner Female
Harju maakond
    N 5.2 km Running 00:36:37
410 326 190 Jane Karpin Female
Harju maakond
Ericsson   N 6.5 km Walking 01:15:47
429 344 191 Kadri Kartašev Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5.2 km Walking 01:20:00
139 89 192 Ines Karu Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.2 km Running 00:43:38
345 76 193 Viljo Kase Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5.2 km Walking 01:03:06
159 107 194 Kaire Kasearu Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5.2 km Running 00:46:58
18 13 195 Taavi Kasela Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 5.2 km Running 00:28:05
250 187 196 Annika Kaseorg Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.2 km Walking 00:55:27
6 6 198 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 5.2 km Running 00:25:23
140 90 200 Astrid Kauber Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.2 km Walking 00:43:38
271 204 202 Kristel Kauts Female
Harju maakond
  123 Läks! N 5.2 km Walking 00:57:05
71 36 203 Keidi Keidla Female
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 5.2 km Running 00:33:29
118 71 204 Meivi Kekkar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.2 km Running 00:39:01
37 15 205 Monika Kelle Female
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Tiim N 5.2 km Running 00:30:37
157 105 206 Helin Kerna Female
Harju maakond
  Koosonhea N 5.2 km Walking 00:46:34
431 346 207 Katrin Kersten Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Walking 01:21:00
28 19 926 Karl Kesküla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.2 km Running 00:29:46
88 47 898 Karoliine Kessler Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.2 km Walking 00:34:55
469 98 212 Michael Keumatio Lontsie Male
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 5.2 km Running 02:43:30
391 81 213 Ruslan Kevorkov Male
Harju maakond
  BEER SNAILS M 5.2 km Walking 01:10:57
394 313 215 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 5.2 km Walking 01:11:45
381 302 217 Evelin Kikas Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5.2 km Walking 01:08:53
131 81 225 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.2 km Walking 00:41:49
387 307 228 Sigrid Kleidov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.2 km Walking 01:09:52
255 191 891 Reelika Kliimre Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.2 km Walking 00:55:45
467 97 276 Darvet Kõdar Male
Harju maakond
  Merilin ja Darvet M 5.2 km Walking 02:08:45
111 64 277 Merilin Kõdar Female
Harju maakond
  Merilin ja Darvet N 5.2 km Running 00:37:54
409 325 853 Merit Kohv Female
Harju maakond
ABB AS   N 5.2 km Walking 01:15:44
78 37 871 Tajo Koiksaar Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5.2 km Running 00:34:00
46 24 230 Andres Koitmäe Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.2 km Running 00:31:10
333 260 236 Merle Kollo Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.2 km Walking 01:02:29
411 327 240 Siret Koopuu Female
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Paar N 5.2 km Running 01:15:50
67 33 846 Kardo Koplus Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5.2 km Running 00:33:04
472 373 241 Triin Kosso Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.2 km Walking 03:31:07
284 217 245 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.2 km Walking 00:58:28
285 218 246 Tatjana Kovaljova Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5.2 km Running 00:58:30
124 75 243 Inessa Kozenko Female
Harju maakond
  FIVEX N 5.2 km Running 00:39:48
39 17 247 Natalja Kravtsova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.2 km Walking 00:30:47
342 75 925 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.2 km Walking 01:03:00
453 359 249 Kätlin Kroll Female
Lääne-Viru maakond
    N 5.2 km Running 01:42:42
242 179 253 Karmen Kruus Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.2 km Walking 00:55:12
128 78 254 Katrin Kruusamägi Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5.2 km Walking 00:41:03
420 335 255 Anne Kruusement Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 01:18:13
117 70 256 Kairi Kruusma Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 5.2 km Running 00:38:54
73 38 257 Raili Kruusmaa-Moks Female
Harju maakond
  . Tippvorm . N 5.2 km Running 00:33:30
293 226 258 Vivika Kruusmägi Female
Harju maakond
  Energiavesi N 5.2 km Walking 00:59:10
360 78 260 Mikhail Kudinskiy Male
Harju maakond
    M 5.2 km Walking 01:05:06
355 279 263 Jekaterina Kukk Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.2 km Walking 01:04:37
48 24 265 Aet Kull Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.2 km Running 00:31:13
317 245 267 Aivi Kurim Female
Harju maakond
  Mine metsa N 5.2 km Walking 01:00:56
74 39 896 Kristel Küts Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5.2 km Running 00:33:39
248 185 272 Raili Kuurits Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 5.2 km Walking 00:55:24
213 152 273 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.2 km Walking 00:52:16
106 60 275 Piret Kuusk Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.2 km Running 00:36:34
340 266 290 Ruth Laev Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.2 km Walking 01:02:48
310 239 292 Natalja Lahk Female
Harju maakond
  HORNETS N 5.2 km Walking 01:00:29
19 6 294 Lenne Lahtvee Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 5.2 km Running 00:28:06
83 40 858 Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 5.2 km Running 00:34:26
226 164 299 Kaari Lainevool Female
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 5.2 km Walking 00:53:44
122 74 867 Maris Lallo Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 5.2 km Running 00:39:35
338 264 303 Triin Laub Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.2 km Walking 01:02:45
175 120 304 Ilse Laur Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 00:49:48
421 336 305 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 5.2 km Walking 01:18:53
179 125 307 Anni Lehtmets Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 5.2 km Walking 00:50:02
455 95 308 Janek Lehtmets Male
Harju maakond
  Lehe Sport M 5.2 km Walking 01:43:27
180 123 309 Lenna Lehtmets Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 5.2 km Walking 00:50:02
31 11 319 Liina-Maria Lepik Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5.2 km Running 00:30:12
230 168 321 Eliise Lepp Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5.2 km Walking 00:54:11
8 8 325 Andreas Ležnevsky Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
  M 5.2 km Running 00:26:01
327 255 326 Katrin Ligi Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.2 km Walking 01:02:05
426 341 330 Liina Liiv Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.2 km Walking 01:19:29
337 263 331 Gerly Liivak Female
Harju maakond
  Mine metsa N 5.2 km Walking 01:02:40
423 338 333 Eleen Lilienthal Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5.2 km Walking 01:19:27
90 48 335 Everiin Lill Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.2 km Running 00:35:00
185 128 336 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.2 km Walking 00:50:25
419 85 337 Martin Lillepuu Male
Harju maakond
    M 5.2 km Running 01:17:46
241 63 338 Andres Lilleste Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 5.2 km Walking 00:55:09
174 55 339 Karl Limbak Male
Harju maakond
  Gone with the win M 5.2 km Walking 00:49:34
47 23 340 Tiivi Lind Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.2 km Running 00:31:12
204 146 341 Siret Link Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.2 km Walking 00:51:34
65 34 342 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.2 km Running 00:32:42
50 25 343 Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5.2 km Running 00:31:21
163 110 882 Marit Lippur Female
Harju maakond
    N 5.2 km Running 00:48:00
291 224 346 Kristi Listmann Female
Tartu maakond
ABB   N 5.2 km Walking 00:58:53
195 138 349 Katrin Lohk Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.2 km Walking 00:51:09
371 291 363 Reelika Lõhmus Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 5.2 km Walking 01:07:18
80 42 366 Britta Lõõbas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.2 km Running 00:34:02
149 99 351 Kairit Lootus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 5.2 km Walking 00:45:46
147 97 352 Karoliine Lootus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 5.2 km Walking 00:45:38
319 247 358 Inga Luks Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.2 km Running 01:01:00
168 115 911 Liis Lume Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Walking 00:48:28
346 270 359 Viktoria Lumi Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 01:03:25
238 176 360 Margit Lunt Female
Harju maakond
  KRO II N 5.2 km Walking 00:55:03
91 42 361 Vahur Luts Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 5.2 km Running 00:35:02
402 319 362 Inge Luuk Female
Harju maakond
  2RTK N 5.2 km Walking 01:13:17
105 47 367 Andre Maasikas Male
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 5.2 km Running 00:36:28
323 251 368 Maarika Maasikas-Tõkke Female
Harju maakond
  Maasikad N 5.2 km Walking 01:01:28
322 250 428 Piret Mägi Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 5.2 km Walking 01:01:14
314 243 370 Heleen Maibak Female
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 5.2 km Walking 01:00:37
247 184 371 Annela Maidla Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.2 km Walking 00:55:20
311 240 372 Kristiina Maidvee Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Walking 01:00:30
110 63 373 Kristina Maimann Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 5.2 km Running 00:37:44
379 299 374 Merle Maisla Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 01:08:50
61 31 376 Mait Makkar Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 5.2 km Running 00:32:22
389 309 377 Tiina Maldre Female
Harju maakond
  Energiavesi N 5.2 km Walking 01:10:12
20 14 379 Ilja Mandrikov Male
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 5.2 km Running 00:28:13
405 321 431 Maie Männiste Female
Lääne-Viru maakond
    N 5.2 km Walking 01:14:16
24 17 380 Andero Mardo Male
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ M 5.2 km Running 00:29:02
393 312 848 Gertu Margus Female
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 5.2 km Walking 01:11:37
364 286 383 Margit Marma Female
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 5.2 km Walking 01:06:19
53 27 387 Merilin Massakas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.2 km Running 00:31:37
324 252 388 Djan Matsova Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.2 km Walking 01:01:41
265 66 393 Martin Meisalu Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5.2 km Walking 00:56:41
79 38 395 Veiko Meltsas Male
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 5.2 km Running 00:34:01
312 241 398 Iris Meristo Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.2 km Walking 01:00:31
307 70 399 Martin Meristo Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.2 km Walking 01:00:22
465 369 400 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.2 km Running 02:04:49
462 366 402 Oksana Mihailova Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.2 km Running 01:55:36
372 292 403 Krista Mihkelsaar Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.2 km Running 01:07:29
137 87 404 Airi Miilits Female
Harju maakond
  Koosonhea N 5.2 km Walking 00:43:01
121 73 406 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5.2 km Running 00:39:29
173 119 407 Katrin Milva Female
Tartu maakond
ABB   N 5.2 km Walking 00:49:10
77 36 410 Elari Moks Male
Harju maakond
  . Tippvorm . M 5.2 km Running 00:33:57
120 48 411 Hans Moks Male
Harju maakond
  KRO II M 5.2 km Running 00:39:10
210 60 412 Andrus Moor Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud M 5.2 km Walking 00:52:00
164 111 425 Liia Mõrd Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Engineering OÜ
  N 5.2 km Running 00:48:00
199 142 413 Jekaterina Mordassova Female
Harju maakond
  Runderful N 5.2 km Walking 00:51:22
435 86 414 Anton Moržuhhin Male
Harju maakond
  BEER SNAILS M 5.2 km Walking 01:25:13
458 362 415 Veronika Mossov Female
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 5.2 km Walking 01:46:33
341 267 416 Airi-Anu Mugur Female
Harju maakond
  Mine metsa N 5.2 km Walking 01:02:48
54 27 417 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 5.2 km Running 00:31:42
443 354 418 Anne Murd Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.2 km Walking 01:30:29
273 206 419 Kaili Muru Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 5.2 km Walking 00:57:11
433 348 422 Inga Mustonen Female
Harju maakond
  Gone with the win N 5.2 km Walking 01:23:12
134 84 423 Reilika Muuli Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.2 km Running 00:42:43
464 368 433 Elnara Nadžafova Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 5.2 km Walking 02:00:00
200 58 435 Einar Namme Male
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 5.2 km Walking 00:51:22
136 86 454 Epp Näpp Female
Harju maakond
ABB   N 5.2 km Running 00:42:56
171 117 436 Jana Napritson Female
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 5.2 km Walking 00:48:40
383 303 963 Margit Närep Female
Harju maakond
Tradehouse   N 5.2 km Walking 01:09:16
15 11 849 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 5.2 km Running 00:27:35
390 310 441 Anne Neroda Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 5.2 km Walking 01:10:38
236 174 442 Tiina Niilis Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.2 km Walking 00:55:00
437 87 453 Lauri Nõmme Male
Harju maakond
  SK Convenient Excuse M 5.2 km Running 01:26:19
444 90 447 Marek Nuka Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.2 km Walking 01:31:16
303 236 448 Lea Nulk Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.2 km Walking 01:00:01
225 163 457 Eveli Ojamäe-Veider Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.2 km Walking 00:53:38
207 148 456 Linda Ojamets Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.2 km Walking 00:51:48
281 214 461 Kairin Oras Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.2 km Walking 00:58:22
211 61 930 Avo Org Male
Harju maakond
Tallinna linn   M 5.2 km Walking 00:52:08
212 151 921 Sirje Org Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Walking 00:52:08
315 244 465 Helena Orumets Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.2 km Running 01:00:39
150 51 466 Rudolf Osman Male
Harju maakond
    M 5.2 km Walking 00:46:07
126 76 827 Piret Õun Female
Harju maakond
  Tiptap N 5.2 km Running 00:40:14
259 194 828 Evelin Õunapuu Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Walking 00:56:21
197 140 829 Maarja Õunmaa Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.2 km Walking 00:51:13
362 284 470 Tatjana Ovsjankina Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.2 km Running 01:05:32
14 4 472 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 5.2 km Running 00:27:26
408 324 473 Ave Paabel Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.2 km Walking 01:15:33
369 289 475 Tiina Paalberg Female
Harju maakond
  Pirita N 5.2 km Walking 01:07:04
183 57 544 Siim Pääro Male
Harju maakond
Springmar OÜ   M 5.2 km Walking 00:50:10
282 216 476 Kerli Paas Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.2 km Walking 00:58:25
452 358 477 Õnnela Paas Female
Harju maakond
ABB AS   N 5.2 km Walking 01:42:03
45 23 481 Märt Pais Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5.2 km Running 00:31:09
451 94 482 Urmo Paju Male
Harju maakond
  TUGITOOLIJOOKSJAD M 5.2 km Walking 01:39:09
26 8 485 Egle Palk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 5.2 km Running 00:29:16
64 33 487 Delica Brigita Palmsalu Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.2 km Running 00:32:42
361 283 488 Kersti Palu Female
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 5.2 km Running 01:05:11
1 1 489 Silver Palu Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5.2 km Running 00:23:58
219 157 492 Kaisa Papp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5.2 km Walking 00:53:11
290 223 494 Angelika Park Female
Harju maakond
  Mine metsa N 5.2 km Walking 00:58:44
59 29 540 Anna-Liisa Pärnalaas Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5.2 km Running 00:32:09
447 92 495 Jürgen Parts Male
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 5.2 km Walking 01:33:46
347 271 496 Julia Passetšnik Female
Harju maakond
  FIVEX N 5.2 km Walking 01:03:40
36 22 498 Maksim Pavlov Male
Harju maakond
  Runderful M 5.2 km Running 00:30:30
270 202 501 Kai Peet Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.2 km Walking 00:57:00
104 58 912 Hedi Peetermann Female
Harju maakond
ABB AS   N 5.2 km Running 00:36:19
261 196 504 Lada Peikre Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 00:56:26
466 370 505 Eerika Pentel Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.2 km Walking 02:04:51
243 180 509 Kristina Pešehodko Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 00:55:16
35 14 508 Egle Pesti Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 5.2 km Running 00:30:26
189 132 514 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.2 km Walking 00:50:35
374 294 518 Marju Piirsalu Female
Harju maakond
  Pirita N 5.2 km Walking 01:07:30
177 121 519 Anke Pikner Female
Harju maakond
  123 Läks! N 5.2 km Walking 00:49:54
176 56 520 Andrus Pisarev Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5.2 km Walking 00:49:51
86 41 522 Priit Plado Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5.2 km Running 00:34:45
198 141 523 Veera Platonova Female
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 5.2 km Running 00:51:16
63 32 524 Irene Ploom Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5.2 km Running 00:32:39
143 93 525 Natalia Plotnikova Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.2 km Walking 00:44:41
305 69 538 Kaimo Põder Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.2 km Walking 01:00:18
82 39 951 Armand Põldoja Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5.2 km Running 00:34:12
16 12 844 Priit Põltsama Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5.2 km Running 00:28:01
34 13 526 Olga Ponomareva Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 5.2 km Running 00:30:23
353 277 528 Kristi Poobus Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5.2 km Walking 01:04:09
89 49 838 Tuuliki Poom Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 5.2 km Running 00:35:00
306 237 545 Katrin Pööra Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.2 km Walking 01:00:19
246 183 530 Aile Pops Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.2 km Walking 00:55:19
422 337 532 Karin Pugatšev Female
Harju maakond
Tomson Tervisekeskus OÜ Vunki mano N 5.2 km Walking 01:19:13
44 22 535 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.2 km Running 00:30:59
430 345 551 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 5.2 km Walking 01:20:29
264 199 552 Raili Raidvee Female
Harju maakond
  A Running Joke N 5.2 km Walking 00:56:34
413 329 964 Triinu Raig Female
Harju maakond
Tradehouse   N 5.2 km Walking 01:16:05
184 127 555 Jaana Rajamäe Female
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR N 5.2 km Walking 00:50:24
417 333 556 Sandra Rak Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5.2 km Walking 01:17:37
474 375 557 Ann Randver Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.2 km Walking 13:50:18
321 249 904 Kaili Ränkel Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.2 km Walking 01:01:10
214 153 561 Piia Raudsepp Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 00:52:18
101 46 562 Timo Kalevi Raussi Male
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 5.2 km Running 00:35:57
446 355 565 Janne Rechlin Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.2 km Walking 01:33:42
309 71 566 Jeffrey Leonel Redondo Sarmiento Male
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 5.2 km Walking 01:00:28
384 304 567 Külli Reha Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5.2 km Walking 01:09:24
286 219 570 Merli Reinmann Female
Harju maakond
  LauMer N 5.2 km Running 00:58:30
192 135 571 Julia Reisenbuk Female
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 5.2 km Walking 00:50:57
141 91 572 Eve Relvik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.2 km Running 00:44:07
58 28 920 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Running 00:32:07
427 342 573 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Walking 01:19:40
72 35 574 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 5.2 km Running 00:33:30
138 88 575 Merilyn Retter Female
Harju maakond
  Mango N 5.2 km Running 00:43:28
70 37 578 Brigitta Rimm Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.2 km Running 00:33:29
354 278 582 Angela Rohtla Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.2 km Walking 01:04:35
288 222 585 Ilmatar Rooda Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 5.2 km Running 00:58:41
69 34 586 Viljar Rooda Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5.2 km Running 00:33:25
412 328 597 Valeria Rõõm Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 5.2 km Walking 01:16:01
123 49 587 Christman Roos Male
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run M 5.2 km Running 00:39:39
154 103 863 Sirje Roosnurm Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Walking 00:46:27
127 77 859 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5.2 km Running 00:40:40
358 281 592 Margit Rosin Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 01:05:01
132 82 600 Katrin Rüütel Female
Harju maakond
    N 5.2 km Running 00:41:51
461 365 836 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB   N 5.2 km Walking 01:50:26
365 79 601 Andrus Rüütelmaa Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5.2 km Walking 01:06:50
320 248 910 Hele-Riin Saal Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Walking 01:01:09
442 353 603 Anu Saar Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.2 km Walking 01:29:42
425 339 604 Marianne Saar Female
Harju maakond
Coats Eesti   N 5.2 km Walking 01:19:29
234 172 607 Külli Saarepera Female
Harju maakond
  123 Läks! N 5.2 km Walking 00:54:57
194 139 609 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  Mango N 5.2 km Running 00:51:09
160 108 610 Natalja Saiko Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.2 km Walking 00:47:07
299 232 611 Silvia Saks Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5.2 km Walking 00:59:40
239 177 612 Ülle Saks Female
Harju maakond
Spordiselts OÜ
Selver AS
  N 5.2 km Running 00:55:05
325 253 613 Shirley Salm Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 5.2 km Walking 01:01:42
440 88 614 Silver Salundo Male
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo M 5.2 km Walking 01:28:21
151 100 616 Kirstin Saluveer Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 5.2 km Walking 00:46:17
162 109 621 Jana Sarri Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5.2 km Walking 00:47:54
32 12 622 Kadi Sau Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 5.2 km Running 00:30:13
318 246 623 Alla Saul Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.2 km Walking 01:00:57
376 296 626 Kaisa Karmen Selke Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.2 km Walking 01:07:57
93 43 627 Olle Selliov Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 5.2 km Running 00:35:11
144 94 676 Anna Šerstjuk Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.2 km Running 00:44:53
351 275 631 Madle Sihver Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.2 km Walking 01:04:01
401 318 872 Tairi Siilbaum Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 5.2 km Walking 01:13:12
349 273 632 Lotta Siim Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.2 km Running 01:03:43
217 156 633 Häli Siimaste Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.2 km Walking 00:52:53
294 227 636 Rita Siitan Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.2 km Walking 00:59:14
373 293 637 Jaana Siliksaar Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.2 km Walking 01:07:29
297 230 639 Anu Sillandi Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.2 km Walking 00:59:24
414 330 640 Piret Simmo Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Walking 01:16:13
424 340 644 Siivi Sirotkin Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.2 km Walking 01:19:29
42 20 860 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5.2 km Running 00:30:53
269 203 673 Meeri Sõerd Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Maarja ja Meeri N 5.2 km Walking 00:57:00
191 134 652 Anneli Soom Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.2 km Walking 00:50:55
326 254 656 Malle Soosaar Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5.2 km Walking 01:01:47
428 343 658 Elen Soppe Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 01:19:42
249 186 659 Natalja Sorokin Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 5.2 km Walking 00:55:27
262 197 660 Ragne Soto Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.2 km Walking 00:56:29
459 363 662 Ingrid Stamm Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5.2 km Walking 01:47:22
385 305 665 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Walking 01:09:32
148 98 675 Made Sügis Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 5.2 km Walking 00:45:40
60 30 666 Reelika Sultson Female
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5.2 km Running 00:32:18
3 3 667 Raul Sulu Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 5.2 km Running 00:24:39
237 175 668 Sirli Sumeri Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.2 km Walking 00:55:02
100 45 669 Armin Sutter Male
Rapla maakond
  Käbipätid M 5.2 km Running 00:35:56
107 59 670 Kadi Sutter Female
Rapla maakond
  Käbipätid N 5.2 km Running 00:36:34
352 276 672 Aire Suurkuusk Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 01:04:08
203 145 900 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 5.2 km Walking 00:51:33
12 10 750 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5.2 km Running 00:26:15
357 280 683 Ksenja Tajur Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.2 km Walking 01:05:00
348 272 684 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.2 km Walking 01:03:41
260 195 686 Ave Talts Female
Harju maakond
  KRO II N 5.2 km Walking 00:56:22
378 298 688 Age Tamm Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5.2 km Running 01:08:41
172 118 691 Marleen Tamm Female
Harju maakond
  KRO II N 5.2 km Walking 00:48:50
399 83 692 Talis Tamm Male
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 5.2 km Running 01:12:31
2 2 693 Kristjan Tammearu Male
Harju maakond
  A Running Joke M 5.2 km Running 00:24:38
129 79 695 Kätlin Tammesoo Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5.2 km Running 00:41:37
235 173 697 Marju Tammik Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 5.2 km Running 00:54:59
114 67 698 Merilin Tammik Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.2 km Running 00:38:20
68 35 701 Triin Tartes Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.2 km Running 00:33:14
287 220 703 Evely Taul Female
Harju maakond
  TIREL N 5.2 km Walking 00:58:38
398 316 906 Hela Teesalu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 5.2 km Walking 01:12:23
49 25 705 Pia Tein Female
Harju maakond
  KRO II N 5.2 km Running 00:31:19
196 137 881 Siret Telliskivi Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Walking 00:51:09
278 211 707 Jane Teresk Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 5.2 km Walking 00:57:52
300 233 708 Svetlana Ternavskihh Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.2 km Running 00:59:43
406 322 709 Sirje Terve Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 5.2 km Walking 01:14:58
331 259 712 Liis Tiitson Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.2 km Walking 01:02:21
330 73 713 Kevin Tiks Male
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 5.2 km Walking 01:02:20
125 50 870 Priit Tiks Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5.2 km Running 00:40:11
153 102 715 Kai Timmusk Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.2 km Running 00:46:24
21 15 717 Raido Tisler Male
Harju maakond
  Mango M 5.2 km Running 00:28:30
275 208 852 Evelyn Tohvri Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Walking 00:57:38
316 72 748 Mihkel Tõkke Male
Harju maakond
  Maasikad M 5.2 km Walking 01:00:42
356 77 720 Tanel Tomson Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5.2 km Walking 01:04:43
258 193 749 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.2 km Walking 00:56:06
85 45 892 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.2 km Running 00:34:45
166 113 722 Anni Tooma Female
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 5.2 km Walking 00:48:14
343 268 723 Terly Toomast Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.2 km Walking 01:03:00
201 143 724 Jana Toomi Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5.2 km Walking 00:51:26
56 29 725 Antti Tooming Male
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad M 5.2 km Running 00:32:00
339 265 728 Liina Toomlaid Female
Harju maakond
  TIREL N 5.2 km Walking 01:02:46
445 91 729 Hans Tort Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.2 km Walking 01:33:14
302 235 732 Kristi Treier Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.2 km Walking 00:59:59
301 234 733 Helena Trink Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5.2 km Walking 00:59:57
40 18 734 Dominica Trubetskoi Female
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 5.2 km Running 00:30:50
470 372 737 Larissa Truu Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.2 km Walking 02:56:26
396 82 739 Maksim Tšikiljov Male
Harju maakond
  BEER SNAILS M 5.2 km Walking 01:12:00
96 53 741 Moonika Tuhkanen Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 5.2 km Running 00:35:14
84 44 876 Anna-Maria Tuisk Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 4 km Walking 00:34:33
188 131 742 Epp Tuisk Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.2 km Walking 00:50:30
370 290 744 Anu Tukia Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Walking 01:07:09
206 147 831 Kerta Übner Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.2 km Walking 00:51:35
221 159 760 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.2 km Walking 00:53:16
439 352 761 Evelin Uudeküll Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5.2 km Walking 01:28:04
377 297 833 Mari-Liis Üürike Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.2 km Walking 01:08:13
400 317 763 Kristiina Vaher Female
Tartu maakond
ABB   N 5.2 km Walking 01:13:09
92 50 886 Sirli Vaher Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Running 00:35:10
169 54 824 Erkki Vähi Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5.2 km Running 00:48:36
17 5 767 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 5.2 km Running 00:28:02
368 287 768 Kerstin Vaikmaa Female
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 5.2 km Walking 01:07:03
256 65 825 Norman Väin Male
Harju maakond
  ERL M 5.2 km Walking 00:56:04
245 182 772 Eleene Vaino Female
Harju maakond
TAI TAI N 5.2 km Walking 00:55:18
404 320 773 Tais Vakrõõm Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Running 01:13:56
292 225 775 Eliis Valdma Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5.2 km Walking 00:59:00
55 28 776 Jaanus Valdmaa Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid M 5.2 km Running 00:31:44
274 207 893 Kaisa Välk Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5.2 km Walking 00:57:28
359 282 781 Liis Valma Female
Harju maakond
  Runderful N 5.2 km Walking 01:05:04
155 52 782 Olavi Valner Male
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
Tugi Tiim M 5.2 km Walking 00:46:33
115 68 784 Anni Sandra Varblane Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.2 km Running 00:38:50
266 67 785 Rain Varblane Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5.2 km Walking 00:56:42
33 21 786 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5.2 km Running 00:30:14
66 32 787 Tauno Vare Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5.2 km Running 00:32:55
29 20 788 Raavo Vask Male
Harju maakond
AS Viimsi Vesi Vesi jookseb M 5.2 km Running 00:29:50
113 66 789 Ingrid Vedler Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Running 00:38:18
76 41 791 Jana Veenpere Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.2 km Running 00:33:52
436 350 792 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.2 km Running 01:25:57
10 2 793 Hanna-Greta Veersalu Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Running 00:26:04
186 130 796 Laura Venig Female
Harju maakond
  LauMer N 5.2 km Walking 00:50:27
102 56 797 Mariia Verozub Female
Harju maakond
BLRT Grupp AS   N 5.2 km Running 00:36:15
23 16 798 Valerii Verozub Male
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 5.2 km Running 00:28:37
43 21 801 Kristi Vettik Female
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Paar N 5.2 km Running 00:30:59
167 114 802 Aivi Viht Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Walking 00:48:17
52 26 804 Hannaliis Viibus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 5.2 km Running 00:31:32
223 162 806 Margit Viilmaa Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.2 km Walking 00:53:33
313 242 807 Kristel Viirmann Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.2 km Walking 01:00:33
257 192 810 Katrin Viks Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.2 km Walking 00:56:05
457 361 813 Triin Viljamaa Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 01:45:48
232 170 819 Kairi Vjatkin Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.2 km Walking 00:54:23
272 205 820 Katri Voit Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.2 km Walking 00:57:06
289 221 822 Irina Voronina Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 00:58:41
119 72 835 Viktoria Yurchuk Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4 km Running 00:39:04
460 364 679 Darja Zabrovskaja Female
Harju maakond
  ERL N 5.2 km Walking 01:47:42
328 256 681 Evelyn Zahrens Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.2 km Walking 01:02:08
182 126 682 Jelena Žuravel Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 00:50:04
Sulge

Tulemuse detailne info

...