19. TRADEHOUSE Tervisejooks
8. etapp - 3,8 km - Pirita Terviserada

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 484 Female: 383 Male: 101 Läbitud distants kokku: 1839 km Aeg kokku: 367:15:35
Pos M/F pos Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
138 85 8 Mari-Liis Aas Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 3.8 km Running 00:30:14
311 231 11 Gerli Aasmäe Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 3.8 km Walking 00:43:54
231 162 12 Jette Aasumäe Female
Harju maakond
  2RTK N 3.8 km Walking 00:39:32
227 159 13 Lili Aasumäe Female
Harju maakond
Spordiselts   N 3.8 km Walking 00:39:28
347 264 16 Ilze Abola Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 3.8 km Walking 00:46:51
41 25 17 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 3.8 km Running 00:22:25
229 163 18 Eva Adoson Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.8 km Walking 00:39:32
232 164 21 Evelin Agu Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:39:34
254 183 22 Tatjana Agu Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 3.8 km Walking 00:40:26
150 96 24 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 3.8 km Running 00:32:27
93 46 27 Sandra Aleksius Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 3.8 km Running 00:25:56
12 10 28 Andres Aller Male
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR M 3.8 km Running 00:20:03
26 6 889 Heleri Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3.8 km Running 00:21:33
52 20 901 Marja-Liisa Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3.8 km Running 00:23:20
320 240 33 Anastassia Ambros Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 3.8 km Walking 00:44:38
186 125 34 Kristel Amer Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 3.8 km Walking 00:37:02
181 120 35 Lilly Ammon Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 3.8 km Running 00:36:29
286 77 36 Vladimir Anaimanovich Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 3.8 km Walking 00:42:12
424 329 38 Violeta Anstal Female
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 3.8 km Walking 00:56:04
219 152 42 Annifriida Arge Female
Harju maakond
  A Running Joke N 3.8 km Walking 00:39:09
177 117 43 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 3.8 km Running 00:36:12
113 63 44 Kristin Arm Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 3.8 km Running 00:27:44
413 318 45 Kätlin Arras Female
Harju maakond
Spordiselts mtü
Karupoeg Puhh OÜ
E-lõvitarid N 3.8 km Walking 00:53:16
166 108 46 Maire Arras Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 3.8 km Walking 00:34:56
187 62 929 Raido Marek Arro Male
Harju maakond
ABB   M 3.8 km Running 00:37:03
8 2 49 Pille Arula Female
Harju maakond
AS Viimsi Vesi Vesi jookseb N 3.8 km Running 00:19:27
372 285 50 Kertu Arumetsa Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 3.8 km Walking 00:48:53
484 383 52 Anastasiia Atamanenko-Popova Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 3.8 km Walking 20:55:03
67 30 54 Ave Aun Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 3.8 km Running 00:24:06
49 30 55 Asko Ausmees Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Domus M 3.8 km Running 00:22:56
34 23 57 Raiko Bach Male
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III M 3.8 km Running 00:22:06
104 55 58 Ketlin Bachmann Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 3.8 km Running 00:27:00
116 65 71 Brit Bärengrub Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 3.8 km Running 00:27:55
466 368 63 Julia Bogdanova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 3.8 km Walking 01:16:14
160 103 66 Marina Borovkova Female
Tartu maakond
ABB   N 3.8 km Walking 00:33:48
329 248 69 Natalja Bukrejeva Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 3.8 km Walking 00:45:12
446 349 70 Valeria Buravljova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 3.8 km Walking 01:02:11
481 101 73 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias Male
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 3.8 km Walking 03:16:15
174 114 74 Natalia Družinina Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 3.8 km Walking 00:35:54
403 94 937 Urmas Eigla Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 3.8 km Walking 00:52:15
72 40 77 Hannes Einstein Male
Harju maakond
Ridango AS Ridango M 3.8 km Running 00:24:15
171 112 78 Edith End Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 3.8 km Walking 00:35:34
285 209 80 Estin Engbusk Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 3.8 km Walking 00:42:10
428 332 81 Hegle Engman Female
Harju maakond
  Tiptap N 3.8 km Walking 00:56:16
122 71 82 Annika Ennok Female
Harju maakond
    N 3.8 km Running 00:28:33
455 358 868 Elisabeth Erik Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 3.8 km Walking 01:06:12
68 29 84 Kristel Evardi Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 3.8 km Running 00:24:06
325 81 907 Elis Fels Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 3.8 km Walking 00:44:50
255 184 85 Kristel Filippov Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 3.8 km Walking 00:40:35
182 121 86 Kristina Fuks-Kuus Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 3.8 km Running 00:36:37
404 95 87 Semjon Galajev Male
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA M 3.8 km Walking 00:52:31
482 381 88 Natalja Gapon Female
Harju maakond
  HORNETS N 3.8 km Walking 04:28:48
19 4 89 Triin Gede Female
Harju maakond
  TIREL N 3.8 km Running 00:20:54
410 315 90 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Runderful N 3.8 km Walking 00:53:03
144 54 93 Tedo Gogoladze Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 3.8 km Running 00:31:08
369 283 95 Anni Granström Female
Harju maakond
  Õed Väledad N 3.8 km Walking 00:48:12
76 42 96 James Ralph Gray Male
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 3.8 km Running 00:24:34
55 21 97 Monika Grinfeld Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.8 km Running 00:23:31
173 113 847 Uljana Grinina Female
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 3.8 km Walking 00:35:50
395 304 98 Kristi Grünbaum Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 3.8 km Walking 00:51:31
434 337 99 Külli Haab Female
Harju maakond
  Energiavesi N 3.8 km Walking 00:57:47
330 249 100 Jana Haage Female
Harju maakond
  ERL N 3.8 km Walking 00:45:13
179 118 103 Ele Haavandi Female
Harju maakond
  123 Läks! N 3.8 km Walking 00:36:18
224 157 104 Gäthlin Haljaste Female
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 3.8 km Walking 00:39:23
172 60 105 Hannes Hanimägi Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team M 3.8 km Walking 00:35:50
439 342 106 Reet Hansen Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 3.8 km Running 00:59:42
419 324 108 Signe Haug Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 N 3.8 km Walking 00:54:29
451 354 109 Liis Havi Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 3.8 km Walking 01:03:22
168 110 875 Irina Hazinski Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 3.8 km Running 00:35:13
103 54 110 Kaie Hein Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 3.8 km Running 00:26:59
142 89 112 Eleri Heinnurm Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 3.8 km Walking 00:30:55
129 52 114 Ivo Hindreus Male
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 3.8 km Running 00:29:07
135 82 115 Helen Hindrichson-Nairis Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 3.8 km Running 00:30:01
217 66 116 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 3.8 km Walking 00:39:04
342 259 122 Ly Hõbe Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 3.8 km Walking 00:46:23
17 15 950 Sven Holter Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 3.8 km Running 00:20:42
265 192 121 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 3.8 km Walking 00:41:07
332 251 124 Helena Idarand Female
Harju maakond
  Gone with the win N 3.8 km Walking 00:45:27
467 99 126 Sergei Iljin Male
Harju maakond
    M 3.8 km Walking 01:18:35
132 80 129 Kaidi Ilves Female
Harju maakond
  Maast lahti N 3.8 km Running 00:29:29
263 73 130 Marek Ilves Male
Harju maakond
  2RTK M 3.8 km Walking 00:41:02
425 330 131 Ülle Ilves Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 3.8 km Walking 00:56:07
205 141 890 Janika Jaago Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 3.8 km Walking 00:38:33
326 245 156 Maire Jäärats Female
Harju maakond
ABB   N 3.8 km Walking 00:44:51
199 135 134 Elen Jahimaa Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 3.8 km Running 00:38:01
195 63 135 Dmitri Jalakas Male
Harju maakond
    M 3.8 km Walking 00:37:46
436 339 136 Kristel Jallai Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:58:49
30 8 137 Eve Janis Female
Harju maakond
    N 3.8 km Running 00:21:54
449 352 152 Karin Järvet Female
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 3.8 km Walking 01:02:54
88 41 140 Anneli Jervson Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.8 km Running 00:25:30
266 193 142 Marion Jogenbro Female
Harju maakond
  Mango N 3.8 km Running 00:41:09
98 51 144 Elise Joonas Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 3.8 km Running 00:26:20
151 97 158 Katri Jürine Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 3.8 km Walking 00:32:33
233 165 160 Aire Jüriväli Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 3.8 km Walking 00:39:35
297 79 161 Margus Jüriväli Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 3.8 km Walking 00:42:58
269 195 162 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 3.8 km Walking 00:41:20
454 357 164 Signe Kaasik Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 3.8 km Running 01:06:11
414 319 862 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 3.8 km Walking 00:53:17
305 226 165 Peeli Kadastu Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 3.8 km Walking 00:43:27
386 295 278 Liina Kägu Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 3.8 km Walking 00:50:01
23 19 168 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 3.8 km Running 00:21:08
169 111 169 Kristin Kaivo Female
Harju maakond
  Gone with the win N 3.8 km Walking 00:35:23
39 15 170 Liina Kala Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 3.8 km Running 00:22:18
235 167 171 Birgit Kald Female
Harju maakond
  A Running Joke N 3.8 km Walking 00:39:38
456 359 172 Birgit Kald Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.8 km Walking 01:06:27
370 284 173 Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 3.8 km Walking 00:48:24
399 307 174 Pille Kalda Female
Harju maakond
TAI TAI N 3.8 km Walking 00:51:59
427 331 176 Kerli Kaldoja Female
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 3.8 km Walking 00:56:16
214 149 178 Urvi Kaljas Female
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 3.8 km Walking 00:39:00
378 290 179 Evelyn Hanna Kaljumäe Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 3.8 km Walking 00:49:27
226 158 182 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 3.8 km Walking 00:39:24
119 68 183 Anary Kalme Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 3.8 km Running 00:28:19
54 34 856 Henri Kalmet Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona ilusad, aga vihased! M 3.8 km Running 00:23:27
350 84 185 Kermo Kangur Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 3.8 km Walking 00:47:07
317 237 186 Marina Karasjova Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.8 km Walking 00:44:18
201 137 187 Maarika Karelson Female
Harju maakond
  Energiavesi N 3.8 km Walking 00:38:26
85 39 188 Eliina Karma Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 3.8 km Running 00:25:03
126 76 281 Kaidi-Kerli Kärner Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 3.8 km Running 00:29:00
29 22 894 Roland Karro Male
Harju maakond
ABB
ABB
  M 3.8 km Running 00:21:44
280 206 191 Kadri Kartašev Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 3.8 km Walking 00:41:53
143 90 192 Ines Karu Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 3.8 km Walking 00:30:56
335 82 193 Viljo Kase Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 3.8 km Walking 00:45:44
14 12 195 Taavi Kasela Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 3.8 km Running 00:20:11
209 145 196 Annika Kaseorg Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 3.8 km Walking 00:38:47
59 36 198 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 3.8 km Running 00:23:48
210 146 200 Astrid Kauber Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 3.8 km Walking 00:38:50
470 371 202 Kristel Kauts Female
Harju maakond
  123 Läks! N 3.8 km Walking 01:23:18
73 33 203 Keidi Keidla Female
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 3.8 km Running 00:24:15
400 308 204 Meivi Kekkar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 3.8 km Walking 00:52:04
408 313 207 Katrin Kersten Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Walking 00:53:00
82 37 208 Kristiin Kesamaa Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 3.8 km Running 00:24:56
290 78 926 Karl Kesküla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 3.8 km Walking 00:42:28
461 363 209 Kertu Kesküla Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 3.8 km Walking 01:10:45
215 150 898 Karoliine Kessler Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 3.8 km Walking 00:39:00
115 51 212 Michael Keumatio Lontsie Male
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 3.8 km Running 00:27:53
91 44 216 Naomi Jessica Kiivikas Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 3.8 km Running 00:25:35
359 273 217 Evelin Kikas Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 3.8 km Walking 00:47:39
358 272 220 Pille Kink Female
Harju maakond
TAI TAI N 3.8 km Walking 00:47:38
203 139 221 Anne Kippasto Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 3.8 km Running 00:38:30
463 365 222 Liina Kippasto Female
Harju maakond
  Runderful N 3.8 km Walking 01:13:57
189 127 223 Kristi Kirsman Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 3.8 km Running 00:37:09
175 115 225 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 3.8 km Walking 00:35:58
405 310 228 Sigrid Kleidov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 3.8 km Walking 00:52:52
124 73 891 Reelika Kliimre Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 3.8 km Running 00:28:55
423 328 853 Merit Kohv Female
Harju maakond
ABB AS   N 3.8 km Walking 00:55:52
102 49 871 Tajo Koiksaar Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 3.8 km Running 00:26:59
43 26 230 Andres Koitmäe Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 3.8 km Running 00:22:37
357 271 232 Aet Kolde Female
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 3.8 km Running 00:47:30
411 316 236 Merle Kollo Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 3.8 km Walking 00:53:05
155 101 238 Triin Konsap Female
Harju maakond
Ridango AS Ridango N 3.8 km Running 00:33:11
165 58 239 Vjatšeslav Koop Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 3.8 km Running 00:34:43
11 9 846 Kardo Koplus Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 3.8 km Running 00:19:53
308 228 241 Triin Kosso Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 3.8 km Walking 00:43:44
304 225 245 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 3.8 km Walking 00:43:20
272 201 246 Tatjana Kovaljova Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 3.8 km Running 00:41:28
107 58 243 Inessa Kozenko Female
Harju maakond
  FIVEX N 3.8 km Running 00:27:24
258 187 247 Natalja Kravtsova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 3.8 km Walking 00:40:39
197 64 925 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 3.8 km Walking 00:37:50
58 35 248 Karel Krist Male
Harju maakond
    M 3.8 km Running 00:23:47
316 236 259 Kerli Krõm Female
Harju maakond
  Naksitrallid N 3.8 km Walking 00:44:15
362 276 252 Elise Kruus Female
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 3.8 km Walking 00:47:51
379 291 253 Karmen Kruus Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 3.8 km Walking 00:49:28
247 176 254 Katrin Kruusamägi Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 3.8 km Walking 00:40:01
216 151 255 Anne Kruusement Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:39:01
105 56 256 Kairi Kruusma Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 3.8 km Running 00:27:07
270 197 258 Vivika Kruusmägi Female
Harju maakond
  Energiavesi N 3.8 km Walking 00:41:22
225 68 260 Mikhail Kudinskiy Male
Harju maakond
    M 3.8 km Walking 00:39:23
345 262 263 Jekaterina Kukk Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 3.8 km Walking 00:46:36
36 12 265 Aet Kull Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 3.8 km Running 00:22:08
208 144 266 Marion Kurg Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 3.8 km Walking 00:38:42
307 227 267 Aivi Kurim Female
Harju maakond
  Mine metsa N 3.8 km Walking 00:43:37
384 294 270 Galyna Kushnir Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 3.8 km Walking 00:49:57
78 35 896 Kristel Küts Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 3.8 km Running 00:24:40
190 128 284 Eve Küün Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 3.8 km Walking 00:37:11
276 202 272 Raili Kuurits Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 3.8 km Walking 00:41:30
220 153 273 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 3.8 km Walking 00:39:10
476 376 275 Piret Kuusk Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 3.8 km Running 01:38:57
377 289 290 Ruth Laev Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 3.8 km Walking 00:49:10
391 300 292 Natalja Lahk Female
Harju maakond
  HORNETS N 3.8 km Walking 00:50:46
245 175 293 Kairi Laht Female
Lääne-Viru maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 3.8 km Walking 00:39:58
15 13 858 Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 3.8 km Running 00:20:15
206 142 299 Kaari Lainevool Female
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 3.8 km Walking 00:38:38
1 1 300 Mario Lambing Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 3.8 km Running 00:15:34
200 136 301 Maris Lampe Female
Harju maakond
  Koosonhea N 3.8 km Running 00:38:24
133 81 303 Triin Laub Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 3.8 km Running 00:29:59
184 123 304 Ilse Laur Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:36:59
441 344 305 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 3.8 km Walking 00:59:54
202 138 312 Dinara Leit Female
Harju maakond
Spordiselts mtü
Karupoeg Puhh OÜ
E-lõvitarid N 3.8 km Walking 00:38:27
57 23 319 Liina-Maria Lepik Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 3.8 km Running 00:23:44
261 190 320 Silja Lepik Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 3.8 km Walking 00:40:55
183 122 321 Eliise Lepp Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 3.8 km Walking 00:36:40
6 5 325 Andreas Ležnevsky Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
  M 3.8 km Running 00:19:10
188 126 326 Katrin Ligi Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 3.8 km Walking 00:37:09
373 286 330 Liina Liiv Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 3.8 km Walking 00:48:54
228 160 331 Gerly Liivak Female
Harju maakond
  Mine metsa N 3.8 km Walking 00:39:30
479 379 333 Eleen Lilienthal Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 3.8 km Running 02:28:17
392 301 335 Everiin Lill Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 3.8 km Walking 00:50:52
248 178 336 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 3.8 km Walking 00:40:05
351 85 337 Martin Lillepuu Male
Harju maakond
    M 3.8 km Walking 00:47:08
218 67 338 Andres Lilleste Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 3.8 km Walking 00:39:06
120 69 341 Siret Link Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 3.8 km Walking 00:28:21
74 34 342 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 3.8 km Running 00:24:15
69 39 343 Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 3.8 km Running 00:24:09
164 107 346 Kristi Listmann Female
Tartu maakond
ABB   N 3.8 km Walking 00:34:40
364 278 347 Olga Litovskihh Female
Harju maakond
  Mango N 3.8 km Walking 00:48:00
349 266 363 Reelika Lõhmus Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 3.8 km Walking 00:46:59
383 89 949 Karel Lomp Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 3.8 km Walking 00:49:48
101 53 366 Britta Lõõbas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 3.8 km Running 00:26:55
291 213 350 Triin-Anneli Loodus Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 3.8 km Running 00:42:40
153 99 351 Kairit Lootus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 3.8 km Walking 00:33:01
158 102 352 Karoliine Lootus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 3.8 km Walking 00:33:42
234 166 356 Janeli Lukats Female
Harju maakond
  Gone with the win N 3.8 km Walking 00:39:36
256 185 358 Inga Luks Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 3.8 km Running 00:40:37
204 140 911 Liis Lume Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Walking 00:38:31
344 261 359 Viktoria Lumi Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:46:34
212 148 360 Margit Lunt Female
Harju maakond
  KRO II N 3.8 km Walking 00:38:58
453 356 362 Inge Luuk Female
Harju maakond
  2RTK N 3.8 km Walking 01:05:51
83 46 367 Andre Maasikas Male
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 3.8 km Running 00:24:56
293 215 428 Piret Mägi Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 3.8 km Walking 00:42:48
348 265 370 Heleen Maibak Female
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 3.8 km Walking 00:46:53
313 233 372 Kristiina Maidvee Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 3.8 km Walking 00:44:12
87 47 376 Mait Makkar Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 3.8 km Running 00:25:12
457 360 377 Tiina Maldre Female
Harju maakond
  Energiavesi N 3.8 km Walking 01:06:43
13 11 379 Ilja Mandrikov Male
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 3.8 km Running 00:20:08
389 298 431 Maie Männiste Female
Lääne-Viru maakond
    N 3.8 km Walking 00:50:30
402 309 848 Gertu Margus Female
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 3.8 km Walking 00:52:14
415 320 383 Margit Marma Female
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 3.8 km Walking 00:53:28
375 88 385 Bogdan Martšenko Male
Harju maakond
  A Running Joke M 3.8 km Walking 00:49:07
331 250 388 Djan Matsova Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 3.8 km Walking 00:45:16
170 59 393 Martin Meisalu Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 3.8 km Running 00:35:30
79 44 395 Veiko Meltsas Male
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 3.8 km Running 00:24:46
472 373 396 Eve Mere Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 3.8 km Walking 01:25:39
275 198 398 Iris Meristo Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 3.8 km Walking 00:41:28
268 74 399 Martin Meristo Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 3.8 km Walking 00:41:20
252 182 400 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 3.8 km Running 00:40:23
250 180 401 Maia Michelson-Prikk Female
Harju maakond
  2RTK N 3.8 km Walking 00:40:19
416 321 402 Oksana Mihailova Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 3.8 km Running 00:53:45
191 129 403 Krista Mihkelsaar Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 3.8 km Walking 00:37:19
154 100 404 Airi Miilits Female
Harju maakond
  Koosonhea N 3.8 km Running 00:33:05
112 62 406 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 3.8 km Running 00:27:41
176 116 407 Katrin Milva Female
Tartu maakond
ABB   N 3.8 km Walking 00:36:08
284 76 411 Hans Moks Male
Harju maakond
  KRO II M 3.8 km Walking 00:42:07
152 98 425 Liia Mõrd Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Engineering OÜ
  N 3.8 km Running 00:32:47
380 292 413 Jekaterina Mordassova Female
Harju maakond
  Runderful N 3.8 km Walking 00:49:31
462 364 415 Veronika Mossov Female
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 3.8 km Walking 01:11:21
75 41 417 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 3.8 km Running 00:24:31
452 355 418 Anne Murd Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 3.8 km Walking 01:05:15
465 367 419 Kaili Muru Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 3.8 km Walking 01:15:37
319 239 421 Liisi Mustkivi Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 3.8 km Walking 00:44:26
296 217 422 Inga Mustonen Female
Harju maakond
  Gone with the win N 3.8 km Walking 00:42:52
86 40 423 Reilika Muuli Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 3.8 km Running 00:25:06
51 32 435 Einar Namme Male
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 3.8 km Running 00:23:15
294 216 454 Epp Näpp Female
Harju maakond
ABB   N 3.8 km Walking 00:42:49
483 382 436 Jana Napritson Female
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 3.8 km Running 11:32:53
401 93 849 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 3.8 km Walking 00:52:05
394 303 439 Kristi Neidra Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.8 km Walking 00:51:24
365 279 441 Anne Neroda Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 3.8 km Walking 00:48:01
147 93 874 Aiti Niinemets Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 3.8 km Running 00:32:14
398 92 453 Lauri Nõmme Male
Harju maakond
  SK Convenient Excuse M 3.8 km Walking 00:51:49
65 38 446 Ants Noot Male
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? M 3.8 km Running 00:23:58
161 57 447 Marek Nuka Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 3.8 km Walking 00:33:53
333 252 448 Lea Nulk Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 3.8 km Walking 00:45:39
106 57 449 Reet Nurm Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 3.8 km Running 00:27:11
241 171 457 Eveli Ojamäe-Veider Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 3.8 km Walking 00:39:54
237 168 456 Linda Ojamets Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 3.8 km Walking 00:39:46
440 343 458 Tuuli Ojasalu Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 3.8 km Walking 00:59:43
353 267 830 Iris Öpik Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Domus N 3.8 km Walking 00:47:10
314 235 461 Kairin Oras Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 3.8 km Walking 00:44:15
282 75 930 Avo Org Male
Harju maakond
Tallinna linn   M 3.8 km Walking 00:41:55
281 207 921 Sirje Org Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Walking 00:41:55
321 241 463 Eve Oro Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 3.8 km Walking 00:44:44
396 305 465 Helena Orumets Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 3.8 km Walking 00:51:37
31 9 827 Piret Õun Female
Harju maakond
  Tiptap N 3.8 km Running 00:21:59
274 199 828 Evelin Õunapuu Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 3.8 km Walking 00:41:28
368 282 829 Maarja Õunmaa Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 3.8 km Walking 00:48:10
406 311 470 Tatjana Ovsjankina Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 3.8 km Walking 00:52:58
366 280 473 Ave Paabel Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 3.8 km Walking 00:48:05
140 87 474 Epp Paalberg Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 3.8 km Running 00:30:19
474 100 544 Siim Pääro Male
Harju maakond
Springmar OÜ   M 3.8 km Walking 01:35:00
339 256 476 Kerli Paas Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 3.8 km Walking 00:45:58
464 366 477 Õnnela Paas Female
Harju maakond
ABB AS   N 3.8 km Walking 01:14:01
328 247 480 Thea-Liis Pae Female
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 3.8 km Walking 00:45:03
22 18 481 Märt Pais Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 3.8 km Running 00:21:05
480 380 484 Nele Pajuste Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 3.8 km Walking 02:29:13
114 64 485 Egle Palk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 3.8 km Running 00:27:53
64 27 486 Gerda Palmits Female
Harju maakond
  Mine metsa N 3.8 km Running 00:23:55
18 3 487 Delica Brigita Palmsalu Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 3.8 km Running 00:20:48
4 4 489 Silver Palu Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 3.8 km Running 00:18:02
277 203 492 Kaisa Papp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 3.8 km Walking 00:41:37
302 223 493 Ilme Parik Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:43:10
94 47 540 Anna-Liisa Pärnalaas Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 3.8 km Running 00:25:59
2 2 495 Jürgen Parts Male
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 3.8 km Running 00:16:55
222 155 496 Julia Passetšnik Female
Harju maakond
  FIVEX N 3.8 km Walking 00:39:15
471 372 499 Piia Pedras Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselt   N 3.8 km Walking 01:24:47
468 369 500 Tuuli Pedras Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 01:20:21
131 79 501 Kai Peet Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 3.8 km Running 00:29:20
71 32 912 Hedi Peetermann Female
Harju maakond
ABB AS   N 3.8 km Running 00:24:11
422 327 505 Eerika Pentel Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 3.8 km Walking 00:55:35
429 333 509 Kristina Pešehodko Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:56:29
242 172 514 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 3.8 km Walking 00:39:55
295 218 519 Anke Pikner Female
Harju maakond
  123 Läks! N 3.8 km Walking 00:42:52
178 61 520 Andrus Pisarev Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 3.8 km Walking 00:36:13
53 33 522 Priit Plado Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 3.8 km Running 00:23:23
180 119 523 Veera Platonova Female
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 3.8 km Running 00:36:28
81 36 524 Irene Ploom Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 3.8 km Running 00:24:54
185 124 525 Natalia Plotnikova Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 3.8 km Walking 00:37:00
50 31 951 Armand Põldoja Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 3.8 km Running 00:23:12
63 37 844 Priit Põltsama Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 3.8 km Running 00:23:55
38 14 526 Olga Ponomareva Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 3.8 km Running 00:22:17
363 277 528 Kristi Poobus Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 3.8 km Walking 00:47:57
84 38 838 Tuuliki Poom Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 3.8 km Running 00:25:00
292 214 545 Katrin Pööra Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 3.8 km Walking 00:42:45
249 179 530 Aile Pops Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 3.8 km Walking 00:40:15
109 60 533 Merlin Purge Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 3.8 km Running 00:27:25
60 24 535 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 3.8 km Running 00:23:50
128 77 546 Anu Raamat Female
Harju maakond
  Üks ja kaks N 3.8 km Running 00:29:03
341 258 550 Heikke Merilin Raidma Female
Harju maakond
  Krimelte Hundid Tiim N 3.8 km Walking 00:46:13
360 274 551 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 3.8 km Walking 00:47:43
239 170 555 Jaana Rajamäe Female
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR N 3.8 km Walking 00:39:52
298 219 557 Ann Randver Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 3.8 km Walking 00:43:00
194 132 904 Kaili Ränkel Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3.8 km Walking 00:37:43
338 255 559 Triin Rannut Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 3.8 km Walking 00:45:55
221 154 561 Piia Raudsepp Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:39:14
44 27 562 Timo Kalevi Raussi Male
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 3.8 km Running 00:22:38
334 253 563 Liis Rebane Female
Harju maakond
  Tiptap N 3.8 km Running 00:45:39
162 105 564 Riina Rebane Female
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Tiim N 3.8 km Running 00:34:02
437 340 565 Janne Rechlin Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 3.8 km Walking 00:58:53
382 90 566 Jeffrey Leonel Redondo Sarmiento Male
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 3.8 km Walking 00:49:48
324 244 570 Merli Reinmann Female
Harju maakond
  LauMer N 3.8 km Walking 00:44:47
445 348 571 Julia Reisenbuk Female
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 3.8 km Walking 01:01:17
130 78 572 Eve Relvik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 3.8 km Running 00:29:08
62 26 920 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 3.8 km Running 00:23:55
418 323 573 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 3.8 km Walking 00:54:23
45 28 574 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 3.8 km Running 00:22:40
70 31 575 Merilyn Retter Female
Harju maakond
  Mango N 3.8 km Running 00:24:10
127 75 578 Brigitta Rimm Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 3.8 km Running 00:29:00
198 134 582 Angela Rohtla Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 3.8 km Walking 00:38:00
27 21 586 Viljar Rooda Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 3.8 km Running 00:21:35
336 83 587 Christman Roos Male
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run M 3.8 km Walking 00:45:46
80 45 588 Ivan Roos Male
Harju maakond
  TIREL M 3.8 km Running 00:24:48
443 346 589 Kirsika Roos Female
Harju maakond
KredEx Krediidikindlustus AS KredEx Krediidikindlustus N 3.8 km Walking 01:01:09
278 204 590 Reet Roosimägi Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 3.8 km Walking 00:41:42
139 86 859 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 3.8 km Running 00:30:15
196 133 592 Margit Rosin Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:37:46
475 375 836 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB   N 3.8 km Walking 01:36:15
312 232 910 Hele-Riin Saal Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Walking 00:44:07
260 189 607 Külli Saarepera Female
Harju maakond
  123 Läks! N 3.8 km Walking 00:40:50
7 6 608 Siim Saaroja Male
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 3.8 km Running 00:19:20
48 19 674 Heli Säde Female
Harju maakond
  Tiptap N 3.8 km Running 00:22:53
477 377 609 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  Mango N 3.8 km Running 01:46:34
397 306 610 Natalja Saiko Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 3.8 km Walking 00:51:38
40 16 611 Silvia Saks Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 3.8 km Running 00:22:21
125 74 612 Ülle Saks Female
Harju maakond
Spordiselts OÜ
Selver AS
  N 3.8 km Running 00:28:56
409 314 613 Shirley Salm Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 3.8 km Walking 00:53:02
236 69 614 Silver Salundo Male
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo M 3.8 km Walking 00:39:42
374 287 621 Jana Sarri Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 3.8 km Walking 00:48:55
35 11 622 Kadi Sau Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 3.8 km Running 00:22:07
346 263 623 Alla Saul Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 3.8 km Walking 00:46:43
157 56 625 Jaan Schults Male
Harju maakond
    M 3.8 km Walking 00:33:38
390 299 626 Kaisa Karmen Selke Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 3.8 km Walking 00:50:45
159 104 676 Anna Šerstjuk Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 3.8 km Walking 00:33:48
421 326 872 Tairi Siilbaum Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 3.8 km Walking 00:55:15
148 94 632 Lotta Siim Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 3.8 km Running 00:32:21
123 72 633 Häli Siimaste Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 3.8 km Walking 00:28:36
243 173 636 Rita Siitan Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 3.8 km Walking 00:39:57
355 269 637 Jaana Siliksaar Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 3.8 km Walking 00:47:20
193 131 639 Anu Sillandi Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 3.8 km Walking 00:37:32
460 362 642 Terje Sinik Female
Harju maakond
  Energiavesi N 3.8 km Walking 01:08:28
450 353 644 Siivi Sirotkin Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 3.8 km Walking 01:03:02
37 13 860 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 3.8 km Running 00:22:15
20 16 646 Mark Slavin Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 3.8 km Running 00:20:58
354 268 647 Natalja Sleptšuk Female
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 3.8 km Running 00:47:11
267 194 656 Malle Soosaar Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 3.8 km Walking 00:41:10
288 211 657 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 3.8 km Walking 00:42:19
343 260 658 Elen Soppe Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:46:27
322 242 659 Natalja Sorokin Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 3.8 km Walking 00:44:45
264 191 660 Ragne Soto Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 3.8 km Walking 00:41:04
426 96 916 Alejandro Soto Coronado Male
Harju maakond
ABB ABB Best Team Ever M 3.8 km Running 00:56:11
448 351 662 Ingrid Stamm Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 3.8 km Walking 01:02:40
149 95 675 Made Sügis Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 3.8 km Walking 00:32:24
117 66 666 Reelika Sultson Female
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 3.8 km Running 00:28:01
9 7 667 Raul Sulu Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 3.8 km Running 00:19:38
283 208 668 Sirli Sumeri Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 3.8 km Walking 00:41:58
108 50 669 Armin Sutter Male
Rapla maakond
  Käbipätid M 3.8 km Running 00:27:24
96 49 670 Kadi Sutter Female
Rapla maakond
  Käbipätid N 3.8 km Running 00:26:14
211 147 671 Maili Suurekivi Female
Harju maakond
ABB ABB Mugavad N 3.8 km Walking 00:38:53
432 335 672 Aire Suurkuusk Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:57:01
442 345 900 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 3.8 km Walking 01:01:08
3 3 750 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 3.8 km Running 00:17:38
469 370 683 Ksenja Tajur Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 3.8 km Walking 01:21:09
367 281 684 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.8 km Walking 00:48:06
246 177 686 Ave Talts Female
Harju maakond
  KRO II N 3.8 km Walking 00:40:01
213 65 687 Rain Talvoja Male
Harju maakond
ABB ABB Mugavad M 3.8 km Walking 00:38:59
412 317 688 Age Tamm Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 3.8 km Walking 00:53:12
253 71 689 Andrus Tamm Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 3.8 km Walking 00:40:26
163 106 691 Marleen Tamm Female
Harju maakond
  KRO II N 3.8 km Walking 00:34:14
458 98 692 Talis Tamm Male
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 3.8 km Running 01:06:55
438 341 695 Kätlin Tammesoo Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 3.8 km Walking 00:59:36
244 174 697 Marju Tammik Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 3.8 km Running 00:39:58
388 297 698 Merilin Tammik Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 3.8 km Walking 00:50:29
66 28 701 Triin Tartes Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 3.8 km Running 00:23:59
315 234 702 Tea Tasa Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 3.8 km Running 00:44:15
289 212 703 Evely Taul Female
Harju maakond
  TIREL N 3.8 km Walking 00:42:24
473 374 906 Hela Teesalu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 3.8 km Walking 01:33:44
24 5 705 Pia Tein Female
Harju maakond
  KRO II N 3.8 km Running 00:21:23
192 130 881 Siret Telliskivi Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Walking 00:37:24
459 361 707 Jane Teresk Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 3.8 km Walking 01:07:42
238 169 708 Svetlana Ternavskihh Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 3.8 km Running 00:39:51
310 229 709 Sirje Terve Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 3.8 km Walking 00:43:48
279 205 712 Liis Tiitson Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 3.8 km Walking 00:41:46
240 70 713 Kevin Tiks Male
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 3.8 km Walking 00:39:53
262 72 870 Priit Tiks Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 3.8 km Running 00:40:59
95 48 903 Angela Tirp Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3.8 km Running 00:26:08
16 14 717 Raido Tisler Male
Harju maakond
  Mango M 3.8 km Running 00:20:38
356 270 852 Evelyn Tohvri Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Walking 00:47:27
371 87 720 Tanel Tomson Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 3.8 km Walking 00:48:28
230 161 749 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 3.8 km Walking 00:39:32
100 52 892 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 3.8 km Running 00:26:34
361 275 721 Ragna Toom Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 3.8 km Walking 00:47:51
318 238 723 Terly Toomast Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 3.8 km Walking 00:44:19
301 222 724 Jana Toomi Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 3.8 km Walking 00:43:06
33 24 725 Antti Tooming Male
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad M 3.8 km Running 00:22:06
352 86 729 Hans Tort Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 3.8 km Walking 00:47:09
433 336 732 Kristi Treier Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 3.8 km Walking 00:57:23
444 347 733 Helena Trink Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 3.8 km Walking 01:01:12
42 17 734 Dominica Trubetskoi Female
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 3.8 km Running 00:22:32
478 378 737 Larissa Truu Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 3.8 km Walking 01:55:30
385 91 739 Maksim Tšikiljov Male
Harju maakond
  BEER SNAILS M 3.8 km Walking 00:50:00
300 221 741 Moonika Tuhkanen Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 3.8 km Walking 00:43:03
97 50 742 Epp Tuisk Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 3.8 km Running 00:26:17
303 224 744 Anu Tukia Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 3.8 km Walking 00:43:16
207 143 745 Kairi Tukia Female
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 3.8 km Walking 00:38:39
271 196 831 Kerta Übner Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 3.8 km Walking 00:41:22
136 83 752 Olga Uhabakin Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 3.8 km Running 00:30:01
435 338 756 Killi Ummelas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 3.8 km Walking 00:58:04
376 288 832 Annelii Üprus Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 3.8 km Walking 00:49:08
56 22 757 Dagmar Urb Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 3.8 km Running 00:23:34
309 230 760 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 3.8 km Walking 00:43:48
340 257 761 Evelin Uudeküll Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 3.8 km Walking 00:45:59
387 296 833 Mari-Liis Üürike Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.8 km Walking 00:50:08
118 67 762 Kairi Uustulnd Female
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 3.8 km Running 00:28:13
381 293 763 Kristiina Vaher Female
Tartu maakond
ABB   N 3.8 km Walking 00:49:47
47 18 886 Sirli Vaher Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Running 00:22:52
25 20 824 Erkki Vähi Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 3.8 km Running 00:21:31
92 45 766 Arie Vaigurand Female
Harju maakond
  Raiari N 3.8 km Running 00:25:40
32 10 767 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 3.8 km Running 00:22:00
21 17 769 Rein Vaimel Male
Harju maakond
    M 3.8 km Running 00:21:01
306 80 825 Norman Väin Male
Harju maakond
  ERL M 3.8 km Walking 00:43:28
121 70 772 Eleene Vaino Female
Harju maakond
TAI TAI N 3.8 km Running 00:28:29
110 59 773 Tais Vakrõõm Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 3.8 km Running 00:27:25
10 8 776 Jaanus Valdmaa Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid M 3.8 km Running 00:19:44
273 200 893 Kaisa Välk Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 3.8 km Walking 00:41:28
407 312 781 Liis Valma Female
Harju maakond
  Runderful N 3.8 km Walking 00:53:00
156 55 782 Olavi Valner Male
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
Tugi Tiim M 3.8 km Walking 00:33:14
89 42 784 Anni Sandra Varblane Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 3.8 km Walking 00:25:31
431 97 785 Rain Varblane Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 3.8 km Walking 00:57:00
46 29 786 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 3.8 km Running 00:22:46
77 43 787 Tauno Vare Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 3.8 km Running 00:24:40
134 53 861 Kristjan Värv Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 3.8 km Running 00:30:00
146 92 789 Ingrid Vedler Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 3.8 km Running 00:31:20
28 7 791 Jana Veenpere Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 3.8 km Running 00:21:39
447 350 792 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 3.8 km Walking 01:02:31
5 1 793 Hanna-Greta Veersalu Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Running 00:19:10
251 181 794 Maria Veide Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 3.8 km Walking 00:40:20
287 210 795 Airi Vekmann Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 3.8 km Walking 00:42:17
259 188 796 Laura Venig Female
Harju maakond
  LauMer N 3.8 km Walking 00:40:41
111 61 797 Mariia Verozub Female
Harju maakond
BLRT Grupp AS   N 3.8 km Running 00:27:41
420 325 851 Annely Verrevmägi Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:54:43
90 43 801 Kristi Vettik Female
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Paar N 3.8 km Running 00:25:35
61 25 802 Aivi Viht Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Running 00:23:53
141 88 803 Marta Vihtre Female
Harju maakond
  Naksitrallid N 3.8 km Walking 00:30:33
257 186 806 Margit Viilmaa Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 3.8 km Walking 00:40:38
299 220 807 Kristel Viirmann Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 3.8 km Walking 00:43:02
323 243 810 Katrin Viks Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 3.8 km Walking 00:44:46
167 109 814 Greete Vilu Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 3.8 km Running 00:34:58
99 48 818 Martin Visnapuu Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 3.8 km Running 00:26:27
337 254 819 Kairi Vjatkin Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.8 km Walking 00:45:47
223 156 820 Katri Voit Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 3.8 km Walking 00:39:16
417 322 822 Irina Voronina Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:53:50
145 91 823 Julia Vuhk Vuht Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 3.8 km Running 00:31:17
137 84 965 Gätlin Vunk Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Running 00:30:11
327 246 835 Viktoria Yurchuk Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 3.8 km Running 00:44:56
430 334 679 Darja Zabrovskaja Female
Harju maakond
  ERL N 3.8 km Running 00:56:55
393 302 681 Evelyn Zahrens Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 3.8 km Walking 00:51:08
Sulge

Tulemuse detailne info

...