19. TRADEHOUSE Tervisejooks
9. etapp - 5,1 km - Pääsküla raba

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 483 Female: 378 Male: 105 Läbitud distants kokku: 2463 km Aeg kokku: 460:03:06
Pos M/F pos Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
353 271 8 Mari-Liis Aas Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 5.1 km Walking 01:03:06
374 288 10 Monika Aaslaid Female
Harju maakond
  Pirita N 5.1 km Walking 01:07:06
385 296 11 Gerli Aasmäe Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.1 km Walking 01:08:46
203 141 12 Jette Aasumäe Female
Harju maakond
  2RTK N 5.1 km Running 00:51:22
225 159 13 Lili Aasumäe Female
Harju maakond
Spordiselts   N 5.1 km Walking 00:52:52
295 223 16 Ilze Abola Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.1 km Walking 00:57:39
61 31 17 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 5.1 km Running 00:31:27
256 188 18 Eva Adoson Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.1 km Walking 00:55:06
286 216 20 Helena Aeltermann Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.1 km Walking 00:57:04
429 332 21 Evelin Agu Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:19:46
427 330 22 Tatjana Agu Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 5.1 km Walking 01:18:49
326 248 24 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.1 km Walking 01:00:18
79 41 27 Sandra Aleksius Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5.1 km Running 00:33:09
20 13 28 Andres Aller Male
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR M 5.1 km Running 00:27:33
28 12 889 Heleri Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.1 km Running 00:28:39
27 11 901 Marja-Liisa Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.1 km Running 00:28:31
402 308 30 Reili Allmere Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 5.1 km Walking 01:11:17
406 312 33 Anastassia Ambros Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.1 km Walking 01:12:15
100 54 34 Kristel Amer Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.1 km Running 00:35:22
270 201 35 Lilly Ammon Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.1 km Walking 00:56:03
208 63 36 Vladimir Anaimanovich Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5.1 km Walking 00:51:44
150 96 37 Birgit Andermann Female
Harju maakond
  Koosonhea N 5.1 km Walking 00:46:54
41 24 845 Priit Annusver Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5.1 km Running 00:29:47
350 269 40 Kati Areda Female
Harju maakond
  Õed Väledad N 5.1 km Walking 01:02:40
205 143 42 Annifriida Arge Female
Harju maakond
  A Running Joke N 5.1 km Running 00:51:28
181 122 43 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.1 km Running 00:49:44
139 88 44 Kristin Arm Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.1 km Walking 00:45:35
153 100 46 Maire Arras Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 5.1 km Walking 00:47:25
23 9 49 Pille Arula Female
Harju maakond
AS Viimsi Vesi Vesi jookseb N 5.1 km Running 00:28:13
304 230 50 Kertu Arumetsa Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.1 km Walking 00:58:08
269 200 51 Alla Aruvald Female
Harju maakond
  :) Täpi ja Külmalind N 5.1 km Walking 00:56:00
438 341 52 Anastasiia Atamanenko-Popova Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.1 km Walking 01:23:50
195 134 53 Mari Aua Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5.1 km Walking 00:50:51
91 47 54 Ave Aun Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.1 km Running 00:34:27
32 20 57 Raiko Bach Male
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III M 5.1 km Running 00:28:56
128 80 58 Ketlin Bachmann Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.1 km Running 00:40:42
106 59 71 Brit Bärengrub Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.1 km Running 00:36:37
339 259 63 Julia Bogdanova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.1 km Walking 01:01:40
263 195 65 Maret Bormeister Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5.1 km Walking 00:55:27
188 127 69 Natalja Bukrejeva Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.1 km Walking 00:50:00
446 348 70 Valeria Buravljova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.1 km Walking 01:28:13
479 105 73 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias Male
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 5.1 km Walking 02:46:13
259 191 74 Natalia Družinina Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.1 km Walking 00:55:11
474 371 80 Estin Engbusk Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.1 km Walking 02:17:32
6 2 82 Annika Ennok Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 00:24:39
290 220 868 Elisabeth Erik Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 5.1 km Walking 00:57:28
53 26 84 Kristel Evardi Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 5.1 km Running 00:30:58
318 78 907 Elis Fels Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 5.1 km Walking 00:59:43
434 337 85 Kristel Filippov Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.1 km Walking 01:21:52
237 170 86 Kristina Fuks-Kuus Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.1 km Running 00:53:30
92 45 87 Semjon Galajev Male
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA M 5.1 km Running 00:34:35
483 378 88 Natalja Gapon Female
Harju maakond
  HORNETS N 5.1 km Walking 04:07:49
3 1 89 Triin Gede Female
Harju maakond
  TIREL N 5.1 km Running 00:21:17
405 311 90 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Runderful N 5.1 km Walking 01:12:07
255 187 92 Marian Gilden Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.1 km Running 00:55:05
410 96 93 Tedo Gogoladze Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.1 km Walking 01:12:49
332 252 95 Anni Granström Female
Harju maakond
  Õed Väledad N 5.1 km Walking 01:00:56
96 46 96 James Ralph Gray Male
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 5.1 km Running 00:34:53
94 49 97 Monika Grinfeld Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.1 km Running 00:34:40
265 197 847 Uljana Grinina Female
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 5.1 km Walking 00:55:43
354 272 98 Kristi Grünbaum Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5.1 km Walking 01:03:15
475 372 99 Külli Haab Female
Harju maakond
  Energiavesi N 5.1 km Walking 02:25:08
316 240 100 Jana Haage Female
Harju maakond
  ERL N 5.1 km Walking 00:59:25
417 321 104 Gäthlin Haljaste Female
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 5.1 km Walking 01:14:59
176 57 105 Hannes Hanimägi Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team M 5.1 km Walking 00:49:36
432 335 106 Reet Hansen Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5.1 km Walking 01:20:34
397 304 109 Liis Havi Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5.1 km Walking 01:10:24
117 70 875 Irina Hazinski Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 5.1 km Running 00:38:10
448 99 111 Olavi Hein Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5.1 km Walking 01:30:17
468 103 919 Andrias Heinlaid Male
Harju maakond
    M 5.1 km Walking 01:59:33
145 93 112 Eleri Heinnurm Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.1 km Walking 00:46:17
476 104 927 Aleksei Heinsaar Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.1 km Walking 02:26:57
9 7 114 Ivo Hindreus Male
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 5.1 km Running 00:25:06
102 56 115 Helen Hindrichson-Nairis Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.1 km Running 00:35:44
182 60 116 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 5.1 km Walking 00:49:44
236 169 122 Ly Hõbe Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.1 km Walking 00:53:21
42 25 950 Sven Holter Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5.1 km Running 00:29:54
355 273 121 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 5.1 km Walking 01:03:18
249 181 124 Helena Idarand Female
Harju maakond
  Gone with the win N 5.1 km Walking 00:54:37
64 32 126 Sergei Iljin Male
Harju maakond
    M 5.1 km Running 00:31:39
258 190 129 Kaidi Ilves Female
Harju maakond
  Maast lahti N 5.1 km Walking 00:55:08
309 75 130 Marek Ilves Male
Harju maakond
  2RTK M 5.1 km Walking 00:58:35
394 302 131 Ülle Ilves Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.1 km Walking 01:09:42
233 67 133 Vitali Ivanov Male
Harju maakond
  KKKSV M 5.1 km Walking 00:53:11
285 215 155 Irene Jääger Female
Harju maakond
  :) Täpi ja Külmalind N 5.1 km Walking 00:57:03
40 17 890 Janika Jaago Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.1 km Running 00:29:43
403 309 156 Maire Jäärats Female
Harju maakond
ABB   N 5.1 km Walking 01:11:47
155 102 134 Elen Jahimaa Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 5.1 km Running 00:47:48
180 59 135 Dmitri Jalakas Male
Harju maakond
    M 5.1 km Walking 00:49:40
467 365 136 Kristel Jallai Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 01:57:16
34 14 137 Eve Janis Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 00:29:07
215 64 139 Urmas Jegorov Male
Harju maakond
  Tiptap M 5.1 km Walking 00:52:17
93 48 140 Anneli Jervson Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.1 km Running 00:34:38
230 164 142 Marion Jogenbro Female
Harju maakond
  Mango N 5.1 km Walking 00:53:04
423 327 150 Sigrid Jõhve Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.1 km Walking 01:16:26
85 43 144 Elise Joonas Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.1 km Running 00:33:40
118 71 145 Krista Joonas Female
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5.1 km Running 00:38:16
162 108 158 Katri Jürine Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.1 km Walking 00:48:29
375 289 159 Luule Jürisson Female
Harju maakond
  Pirita N 5.1 km Walking 01:07:20
346 81 161 Margus Jüriväli Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 5.1 km Walking 01:02:09
103 57 162 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 5.1 km Running 00:35:47
470 367 164 Signe Kaasik Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 5.1 km Walking 02:09:17
303 229 165 Peeli Kadastu Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.1 km Walking 00:58:06
163 109 166 Sandra Maria Kaer Female
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5.1 km Running 00:48:30
307 233 278 Liina Kägu Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 5.1 km Walking 00:58:25
198 137 167 Elise Kaidme Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 5.1 km Walking 00:51:00
1 1 168 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 5.1 km Running 00:20:43
98 52 169 Kristin Kaivo Female
Harju maakond
  Gone with the win N 5.1 km Running 00:35:00
63 32 170 Liina Kala Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.1 km Running 00:31:33
179 121 172 Birgit Kald Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.1 km Walking 00:49:38
325 246 173 Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5.1 km Walking 01:00:12
424 328 174 Pille Kalda Female
Harju maakond
TAI TAI N 5.1 km Walking 01:17:42
349 268 176 Kerli Kaldoja Female
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 5.1 km Walking 01:02:38
126 78 178 Urvi Kaljas Female
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 5.1 km Walking 00:40:00
122 48 181 Taavi Kallas Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 5.1 km Running 00:38:53
260 192 182 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.1 km Walking 00:55:18
120 73 183 Anary Kalme Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.1 km Running 00:38:40
76 38 185 Kermo Kangur Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.1 km Running 00:32:45
348 267 186 Marina Karasjova Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.1 km Walking 01:02:31
302 228 187 Maarika Karelson Female
Harju maakond
  Energiavesi N 5.1 km Walking 00:58:01
111 64 188 Eliina Karma Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5.1 km Running 00:36:47
173 117 281 Kaidi-Kerli Kärner Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5.1 km Running 00:49:25
104 47 894 Roland Karro Male
Harju maakond
ABB
ABB
  M 5.1 km Running 00:35:56
187 126 191 Kadri Kartašev Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5.1 km Walking 00:50:00
143 91 192 Ines Karu Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.1 km Walking 00:46:08
296 73 193 Viljo Kase Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5.1 km Walking 00:57:41
67 33 195 Taavi Kasela Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 5.1 km Running 00:32:09
257 189 196 Annika Kaseorg Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.1 km Walking 00:55:08
31 19 198 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 5.1 km Running 00:28:47
189 128 202 Kristel Kauts Female
Harju maakond
  123 Läks! N 5.1 km Walking 00:50:13
81 42 203 Keidi Keidla Female
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 5.1 km Running 00:33:13
19 7 205 Monika Kelle Female
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Tiim N 5.1 km Running 00:27:29
149 97 206 Helin Kerna Female
Harju maakond
  Koosonhea N 5.1 km Walking 00:46:54
38 16 208 Kristiin Kesamaa Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5.1 km Running 00:29:32
58 30 926 Karl Kesküla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.1 km Running 00:31:07
99 53 898 Karoliine Kessler Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.1 km Walking 00:35:07
391 92 212 Michael Keumatio Lontsie Male
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 5.1 km Running 01:09:21
97 51 215 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 5.1 km Running 00:34:57
129 81 216 Naomi Jessica Kiivikas Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 5.1 km Running 00:41:04
416 320 217 Evelin Kikas Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5.1 km Walking 01:14:50
445 347 220 Pille Kink Female
Harju maakond
TAI TAI N 5.1 km Walking 01:27:32
338 258 222 Liina Kippasto Female
Harju maakond
  Runderful N 5.1 km Walking 01:01:35
433 336 223 Kristi Kirsman Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.1 km Walking 01:21:42
175 119 225 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.1 km Walking 00:49:31
261 193 891 Reelika Kliimre Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.1 km Walking 00:55:22
276 207 853 Merit Kohv Female
Harju maakond
ABB AS   N 5.1 km Walking 00:56:38
84 42 871 Tajo Koiksaar Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5.1 km Running 00:33:33
72 36 230 Andres Koitmäe Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.1 km Running 00:32:26
395 303 232 Aet Kolde Female
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 5.1 km Walking 01:10:00
472 369 235 Ivika Kolk Female
Harju maakond
KredEx Krediidikindlustus AS KredEx Krediidikindlustus N 5.1 km Walking 02:11:00
359 84 869 Sander Kollom Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5.1 km Running 01:03:52
55 27 238 Triin Konsap Female
Harju maakond
Ridango AS Ridango N 5.1 km Running 00:31:00
17 12 239 Vjatšeslav Koop Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 5.1 km Running 00:26:34
51 28 846 Kardo Koplus Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5.1 km Running 00:30:52
283 213 241 Triin Kosso Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.1 km Walking 00:57:00
46 26 242 Stiven Kossorotov Male
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 5.1 km Running 00:30:27
335 255 245 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.1 km Walking 01:01:11
288 218 246 Tatjana Kovaljova Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5.1 km Running 00:57:22
109 62 243 Inessa Kozenko Female
Harju maakond
  FIVEX N 5.1 km Running 00:36:42
443 98 244 Andrei Kozlov Male
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 5.1 km Walking 01:27:07
248 180 247 Natalja Kravtsova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.1 km Walking 00:54:31
186 61 925 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.1 km Walking 00:49:53
310 235 259 Kerli Krõm Female
Harju maakond
  Naksitrallid N 5.1 km Walking 00:58:36
146 94 252 Elise Kruus Female
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 5.1 km Walking 00:46:22
25 10 254 Katrin Kruusamägi Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5.1 km Running 00:28:25
371 286 255 Anne Kruusement Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:06:23
160 106 256 Kairi Kruusma Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 5.1 km Running 00:48:25
185 125 257 Raili Kruusmaa-Moks Female
Harju maakond
  . Tippvorm . N 5.1 km Walking 00:49:53
238 171 258 Vivika Kruusmägi Female
Harju maakond
  Energiavesi N 5.1 km Walking 00:53:38
376 87 260 Mikhail Kudinskiy Male
Harju maakond
    M 5.1 km Walking 01:07:21
245 177 263 Jekaterina Kukk Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.1 km Walking 00:54:07
90 46 265 Aet Kull Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.1 km Running 00:34:26
289 219 267 Aivi Kurim Female
Harju maakond
  Mine metsa N 5.1 km Walking 00:57:27
327 247 270 Galyna Kushnir Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 5.1 km Walking 01:00:18
78 40 896 Kristel Küts Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5.1 km Running 00:33:08
235 168 272 Raili Kuurits Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 5.1 km Walking 00:53:12
383 294 273 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.1 km Walking 01:08:02
336 256 275 Piret Kuusk Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.1 km Running 01:01:21
83 41 271 Andžei Kuznets Male
Harju maakond
  HORNETS M 5.1 km Running 00:33:33
268 199 287 Sigrid Laanemets Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5.1 km Walking 00:55:57
357 274 290 Ruth Laev Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.1 km Walking 01:03:49
457 357 292 Natalja Lahk Female
Harju maakond
  HORNETS N 5.1 km Walking 01:40:59
158 104 293 Kairi Laht Female
Lääne-Viru maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5.1 km Running 00:48:09
130 49 858 Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 5.1 km Running 00:41:32
2 2 300 Mario Lambing Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5.1 km Running 00:21:11
330 250 301 Maris Lampe Female
Harju maakond
  Koosonhea N 5.1 km Running 01:00:44
156 103 303 Triin Laub Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.1 km Walking 00:48:00
419 323 305 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 5.1 km Walking 01:15:27
167 55 308 Janek Lehtmets Male
Harju maakond
  Lehe Sport M 5.1 km Walking 00:48:41
18 6 319 Liina-Maria Lepik Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5.1 km Running 00:27:09
345 265 320 Silja Lepik Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.1 km Walking 01:02:09
13 10 325 Andreas Ležnevsky Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
  M 5.1 km Running 00:25:49
172 116 326 Katrin Ligi Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.1 km Walking 00:49:19
228 162 330 Liina Liiv Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.1 km Walking 00:53:01
73 37 331 Gerly Liivak Female
Harju maakond
  Mine metsa N 5.1 km Running 00:32:27
413 317 333 Eleen Lilienthal Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5.1 km Walking 01:13:49
390 299 335 Everiin Lill Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.1 km Walking 01:09:17
436 339 336 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.1 km Walking 01:23:18
352 82 337 Martin Lillepuu Male
Harju maakond
    M 5.1 km Walking 01:03:00
266 69 338 Andres Lilleste Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 5.1 km Walking 00:55:46
379 89 339 Karl Limbak Male
Harju maakond
  Gone with the win M 5.1 km Walking 01:07:34
123 75 340 Tiivi Lind Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.1 km Running 00:39:12
192 131 341 Siret Link Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.1 km Walking 00:50:28
60 30 342 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.1 km Running 00:31:17
36 22 343 Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5.1 km Running 00:29:08
164 111 346 Kristi Listmann Female
Tartu maakond
ABB   N 5.1 km Walking 00:48:38
473 370 349 Katrin Lohk Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.1 km Walking 02:16:00
267 198 363 Reelika Lõhmus Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 5.1 km Walking 00:55:55
279 210 364 Victoria-Laura Lõhmus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.1 km Walking 00:56:50
201 62 949 Karel Lomp Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5.1 km Walking 00:51:09
108 60 366 Britta Lõõbas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.1 km Running 00:36:38
274 205 350 Triin-Anneli Loodus Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 5.1 km Running 00:56:30
223 158 351 Kairit Lootus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 5.1 km Walking 00:52:50
232 166 352 Karoliine Lootus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 5.1 km Walking 00:53:09
14 4 355 Reet Luhaäär Female
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 5.1 km Running 00:25:53
360 276 358 Inga Luks Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.1 km Running 01:04:00
152 99 911 Liis Lume Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.1 km Walking 00:47:24
447 349 359 Viktoria Lumi Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:28:17
168 113 360 Margit Lunt Female
Harju maakond
  KRO II N 5.1 km Walking 00:48:56
462 361 362 Inge Luuk Female
Harju maakond
  2RTK N 5.1 km Walking 01:45:24
132 50 367 Andre Maasikas Male
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 5.1 km Walking 00:42:18
421 325 370 Heleen Maibak Female
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 5.1 km Walking 01:16:07
382 293 372 Kristiina Maidvee Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.1 km Walking 01:07:56
48 27 376 Mait Makkar Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 5.1 km Running 00:30:39
409 314 377 Tiina Maldre Female
Harju maakond
  Energiavesi N 5.1 km Walking 01:12:47
12 9 379 Ilja Mandrikov Male
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 5.1 km Running 00:25:42
422 326 431 Maie Männiste Female
Lääne-Viru maakond
    N 5.1 km Walking 01:16:14
452 352 848 Gertu Margus Female
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 5.1 km Walking 01:37:11
435 338 383 Margit Marma Female
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 5.1 km Walking 01:23:09
227 66 385 Bogdan Martšenko Male
Harju maakond
  A Running Joke M 5.1 km Walking 00:53:01
229 163 387 Merilin Massakas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.1 km Walking 00:53:01
428 331 388 Djan Matsova Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.1 km Walking 01:19:09
62 31 390 Julia Medved Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 00:31:33
372 86 393 Martin Meisalu Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5.1 km Running 01:06:27
82 40 395 Veiko Meltsas Male
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 5.1 km Running 00:33:21
420 324 396 Eve Mere Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.1 km Walking 01:15:53
426 329 398 Iris Meristo Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.1 km Walking 01:17:49
425 97 399 Martin Meristo Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.1 km Running 01:17:48
254 186 400 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.1 km Running 00:54:57
460 359 402 Oksana Mihailova Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.1 km Walking 01:44:25
380 291 403 Krista Mihkelsaar Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.1 km Running 01:07:37
133 83 404 Airi Miilits Female
Harju maakond
  Koosonhea N 5.1 km Walking 00:42:38
197 136 406 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5.1 km Running 00:50:53
213 150 407 Katrin Milva Female
Tartu maakond
ABB   N 5.1 km Walking 00:52:15
147 53 410 Elari Moks Male
Harju maakond
  . Tippvorm . M 5.1 km Walking 00:46:38
401 94 411 Hans Moks Male
Harju maakond
  KRO II M 5.1 km Walking 01:11:10
125 77 425 Liia Mõrd Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Engineering OÜ
  N 5.1 km Running 00:39:40
209 146 413 Jekaterina Mordassova Female
Harju maakond
  Runderful N 5.1 km Walking 00:51:59
299 225 415 Veronika Mossov Female
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 5.1 km Walking 00:57:51
317 77 417 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 5.1 km Walking 00:59:35
418 322 418 Anne Murd Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.1 km Walking 01:15:02
218 154 419 Kaili Muru Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 5.1 km Walking 00:52:27
469 366 422 Inga Mustonen Female
Harju maakond
  Gone with the win N 5.1 km Walking 02:07:02
121 74 423 Reilika Muuli Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.1 km Running 00:38:41
220 65 435 Einar Namme Male
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 5.1 km Walking 00:52:36
219 155 454 Epp Näpp Female
Harju maakond
ABB   N 5.1 km Walking 00:52:34
159 105 436 Jana Napritson Female
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 5.1 km Walking 00:48:16
30 18 849 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 5.1 km Running 00:28:39
398 305 439 Kristi Neidra Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.1 km Running 01:10:30
311 236 441 Anne Neroda Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 5.1 km Walking 00:58:41
271 202 442 Tiina Niilis Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.1 km Walking 00:56:07
242 175 874 Aiti Niinemets Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 5.1 km Walking 00:53:53
368 85 453 Lauri Nõmme Male
Harju maakond
  SK Convenient Excuse M 5.1 km Walking 01:05:34
169 56 447 Marek Nuka Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.1 km Walking 00:49:06
351 270 448 Lea Nulk Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.1 km Walking 01:02:52
136 85 449 Reet Nurm Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.1 km Running 00:44:53
449 100 450 Kristjan Nurme Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5.1 km Walking 01:30:52
196 135 457 Eveli Ojamäe-Veider Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.1 km Walking 00:50:52
273 204 461 Kairin Oras Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.1 km Walking 00:56:10
393 301 462 Maarika Org Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.1 km Walking 01:09:24
471 368 463 Eve Oro Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 5.1 km Walking 02:09:42
306 232 465 Helena Orumets Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.1 km Walking 00:58:21
10 3 467 Diana Ošur Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 00:25:25
142 90 827 Piret Õun Female
Harju maakond
  Tiptap N 5.1 km Walking 00:46:02
282 212 828 Evelin Õunapuu Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.1 km Walking 00:56:56
226 161 829 Maarja Õunmaa Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.1 km Walking 00:52:59
388 298 470 Tatjana Ovsjankina Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.1 km Walking 01:09:06
243 176 473 Ave Paabel Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.1 km Walking 00:54:05
331 251 475 Tiina Paalberg Female
Harju maakond
  Pirita N 5.1 km Walking 01:00:47
458 101 544 Siim Pääro Male
Harju maakond
Springmar OÜ   M 5.1 km Walking 01:41:40
52 24 476 Kerli Paas Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.1 km Running 00:30:56
29 17 481 Märt Pais Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5.1 km Running 00:28:39
157 54 483 Ivar Pajuste Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 5.1 km Walking 00:48:09
482 377 484 Nele Pajuste Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.1 km Walking 03:29:43
366 282 485 Egle Palk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 5.1 km Walking 01:05:03
44 20 487 Delica Brigita Palmsalu Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.1 km Running 00:30:26
277 208 492 Kaisa Papp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5.1 km Running 00:56:41
358 275 494 Angelika Park Female
Harju maakond
  Mine metsa N 5.1 km Walking 01:03:51
50 23 540 Anna-Liisa Pärnalaas Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5.1 km Running 00:30:47
7 5 495 Jürgen Parts Male
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 5.1 km Running 00:24:43
216 152 496 Julia Passetšnik Female
Harju maakond
  FIVEX N 5.1 km Walking 00:52:18
221 156 497 Helen Paul Female
Harju maakond
ABB ABB WOLF N 5.1 km Walking 00:52:42
71 35 498 Maksim Pavlov Male
Harju maakond
  Runderful M 5.1 km Running 00:32:22
116 69 501 Kai Peet Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.1 km Running 00:37:56
112 65 912 Hedi Peetermann Female
Harju maakond
ABB AS   N 5.1 km Running 00:36:57
451 351 504 Lada Peikre Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:31:17
211 148 514 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.1 km Walking 00:52:10
367 283 516 Marja-Liina Piir Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 5.1 km Walking 01:05:05
322 244 517 Kerly Piirsalu Female
Harju maakond
  Pirita N 5.1 km Walking 00:59:52
377 290 518 Marju Piirsalu Female
Harju maakond
  Pirita N 5.1 km Walking 01:07:23
144 92 519 Anke Pikner Female
Harju maakond
  123 Läks! N 5.1 km Walking 00:46:12
244 68 520 Andrus Pisarev Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5.1 km Walking 00:54:05
66 34 524 Irene Ploom Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5.1 km Running 00:32:05
137 86 525 Natalia Plotnikova Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.1 km Walking 00:45:00
328 80 538 Kaimo Põder Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.1 km Walking 01:00:19
68 34 951 Armand Põldoja Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5.1 km Running 00:32:10
80 39 844 Priit Põltsama Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5.1 km Running 00:33:10
59 29 526 Olga Ponomareva Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 5.1 km Running 00:31:09
329 249 528 Kristi Poobus Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5.1 km Walking 01:00:28
161 107 529 Kristina Poolak Female
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 5.1 km Running 00:48:27
313 238 545 Katrin Pööra Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.1 km Walking 00:59:00
231 165 530 Aile Pops Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.1 km Walking 00:53:06
305 231 533 Merlin Purge Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5.1 km Walking 00:58:11
113 66 535 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.1 km Running 00:37:24
362 278 551 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 5.1 km Walking 01:04:19
239 172 555 Jaana Rajamäe Female
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR N 5.1 km Walking 00:53:40
411 315 556 Sandra Rak Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5.1 km Walking 01:13:20
246 178 557 Ann Randver Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.1 km Walking 00:54:27
293 222 904 Kaili Ränkel Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.1 km Walking 00:57:35
442 345 559 Triin Rannut Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.1 km Walking 01:26:43
287 217 599 Angela Rättel Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5.1 km Walking 00:57:05
466 364 561 Piia Raudsepp Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:54:12
89 44 562 Timo Kalevi Raussi Male
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 5.1 km Running 00:34:21
459 358 565 Janne Rechlin Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.1 km Walking 01:43:55
389 91 566 Jeffrey Leonel Redondo Sarmiento Male
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 5.1 km Walking 01:09:06
412 316 567 Külli Reha Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5.1 km Walking 01:13:28
297 224 570 Merli Reinmann Female
Harju maakond
  LauMer N 5.1 km Walking 00:57:45
138 87 571 Julia Reisenbuk Female
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 5.1 km Walking 00:45:29
135 84 572 Eve Relvik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.1 km Running 00:43:48
65 33 920 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.1 km Running 00:31:59
240 173 573 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.1 km Walking 00:53:47
16 11 574 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 5.1 km Running 00:26:34
21 8 575 Merilyn Retter Female
Harju maakond
  Mango N 5.1 km Running 00:27:43
224 160 576 Pille Riimast Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.1 km Walking 00:52:52
86 44 578 Brigitta Rimm Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.1 km Running 00:33:59
321 243 579 Mirje Roasto Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5.1 km Walking 00:59:52
361 277 582 Angela Rohtla Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.1 km Walking 01:04:01
154 101 583 Doris Rohu Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.1 km Walking 00:47:26
45 19 585 Ilmatar Rooda Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 5.1 km Running 00:30:26
39 23 586 Viljar Rooda Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5.1 km Running 00:29:42
298 74 587 Christman Roos Male
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run M 5.1 km Walking 00:57:48
87 43 588 Ivan Roos Male
Harju maakond
  TIREL M 5.1 km Running 00:34:12
369 284 590 Reet Roosimägi Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.1 km Walking 01:05:43
131 82 859 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5.1 km Running 00:41:38
319 241 592 Margit Rosin Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 00:59:48
165 110 600 Katrin Rüütel Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 00:48:38
464 362 836 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB   N 5.1 km Walking 01:53:14
408 95 601 Andrus Rüütelmaa Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5.1 km Walking 01:12:38
212 149 595 Anu Ruuven Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.1 km Walking 00:52:11
308 234 602 Monika Rytberg Female
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 5.1 km Walking 00:58:35
363 279 910 Hele-Riin Saal Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.1 km Walking 01:04:52
450 350 603 Anu Saar Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.1 km Walking 01:31:07
407 313 604 Marianne Saar Female
Harju maakond
Coats Eesti   N 5.1 km Walking 01:12:22
284 214 607 Külli Saarepera Female
Harju maakond
  123 Läks! N 5.1 km Walking 00:57:02
5 4 608 Siim Saaroja Male
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 5.1 km Running 00:24:30
47 21 674 Heli Säde Female
Harju maakond
  Tiptap N 5.1 km Running 00:30:32
333 253 609 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  Mango N 5.1 km Running 01:01:04
194 133 610 Natalja Saiko Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.1 km Walking 00:50:47
43 18 611 Silvia Saks Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5.1 km Running 00:30:08
11 8 614 Silver Salundo Male
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo M 5.1 km Running 00:25:29
478 374 621 Jana Sarri Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5.1 km Walking 02:40:43
340 260 623 Alla Saul Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.1 km Walking 01:01:42
148 95 676 Anna Šerstjuk Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.1 km Running 00:46:39
454 354 872 Tairi Siilbaum Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 5.1 km Walking 01:37:17
166 112 633 Häli Siimaste Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.1 km Walking 00:48:41
378 88 865 Silver Siimon Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona ilusad, aga vihased! M 5.1 km Walking 01:07:30
191 130 636 Rita Siitan Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.1 km Walking 00:50:20
381 292 637 Jaana Siliksaar Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.1 km Walking 01:07:37
214 151 639 Anu Sillandi Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.1 km Running 00:52:15
430 333 640 Piret Simmo Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.1 km Walking 01:19:57
222 157 641 Maia Sinajeva Female
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 5.1 km Walking 00:52:43
370 285 642 Terje Sinik Female
Harju maakond
  Energiavesi N 5.1 km Walking 01:06:20
400 307 644 Siivi Sirotkin Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.1 km Walking 01:11:06
206 144 860 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5.1 km Running 00:51:33
33 21 646 Mark Slavin Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.1 km Running 00:28:59
183 123 647 Natalja Sleptšuk Female
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 5.1 km Walking 00:49:45
35 13 652 Anneli Soom Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.1 km Running 00:29:07
387 297 657 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.1 km Walking 01:08:56
301 227 658 Elen Soppe Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 00:57:54
217 153 659 Natalja Sorokin Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 5.1 km Walking 00:52:25
431 334 660 Ragne Soto Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.1 km Walking 01:20:10
320 242 662 Ingrid Stamm Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5.1 km Walking 00:59:49
392 300 665 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.1 km Walking 01:09:22
141 89 675 Made Sügis Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 5.1 km Walking 00:45:57
101 55 666 Reelika Sultson Female
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5.1 km Running 00:35:35
22 14 667 Raul Sulu Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 5.1 km Running 00:28:02
251 183 668 Sirli Sumeri Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.1 km Walking 00:54:43
170 114 671 Maili Suurekivi Female
Harju maakond
ABB ABB Mugavad N 5.1 km Walking 00:49:18
280 211 900 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 5.1 km Walking 00:56:53
4 3 750 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5.1 km Running 00:23:08
481 376 683 Ksenja Tajur Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.1 km Walking 03:21:28
250 182 684 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.1 km Walking 00:54:39
200 139 685 Annika Talijärv Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5.1 km Walking 00:51:08
247 179 686 Ave Talts Female
Harju maakond
  KRO II N 5.1 km Walking 00:54:31
178 58 687 Rain Talvoja Male
Harju maakond
ABB ABB Mugavad M 5.1 km Walking 00:49:37
190 129 688 Age Tamm Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5.1 km Walking 00:50:14
199 138 691 Marleen Tamm Female
Harju maakond
  KRO II N 5.1 km Walking 00:51:04
140 52 693 Kristjan Tammearu Male
Harju maakond
  A Running Joke M 5.1 km Walking 00:45:38
477 373 695 Kätlin Tammesoo Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5.1 km Walking 02:35:27
241 174 697 Marju Tammik Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 5.1 km Walking 00:53:51
193 132 698 Merilin Tammik Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.1 km Running 00:50:45
70 36 701 Triin Tartes Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.1 km Running 00:32:17
364 280 702 Tea Tasa Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.1 km Running 01:04:54
365 281 703 Evely Taul Female
Harju maakond
  TIREL N 5.1 km Walking 01:04:57
453 353 906 Hela Teesalu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 5.1 km Walking 01:37:13
49 22 705 Pia Tein Female
Harju maakond
  KRO II N 5.1 km Running 00:30:42
264 196 881 Siret Telliskivi Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.1 km Walking 00:55:28
373 287 707 Jane Teresk Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 5.1 km Walking 01:06:27
204 142 708 Svetlana Ternavskihh Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.1 km Running 00:51:22
341 261 709 Sirje Terve Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 5.1 km Walking 01:01:44
465 363 710 Krista Tiitsen Female
Harju maakond
  Krivi N 5.1 km Walking 01:54:00
281 70 711 Villu Tiitsen Male
Harju maakond
  Krivi M 5.1 km Walking 00:56:56
171 115 712 Liis Tiitson Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.1 km Walking 00:49:19
294 72 713 Kevin Tiks Male
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 5.1 km Walking 00:57:36
386 90 870 Priit Tiks Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5.1 km Walking 01:08:49
444 346 903 Angela Tirp Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.1 km Walking 01:27:12
26 16 717 Raido Tisler Male
Harju maakond
  Mango M 5.1 km Running 00:28:27
323 79 720 Tanel Tomson Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5.1 km Walking 00:59:53
312 237 749 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.1 km Walking 00:58:49
107 61 892 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.1 km Running 00:36:38
343 263 721 Ragna Toom Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.1 km Walking 01:02:04
441 344 723 Terly Toomast Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.1 km Walking 01:26:31
8 6 725 Antti Tooming Male
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad M 5.1 km Running 00:25:00
315 76 729 Hans Tort Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.1 km Walking 00:59:03
334 254 732 Kristi Treier Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.1 km Walking 01:01:09
57 28 734 Dominica Trubetskoi Female
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 5.1 km Running 00:31:05
456 356 735 Terje Trutsi Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.1 km Walking 01:38:21
461 360 737 Larissa Truu Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.1 km Walking 01:45:09
396 93 739 Maksim Tšikiljov Male
Harju maakond
  BEER SNAILS M 5.1 km Walking 01:10:00
127 79 741 Moonika Tuhkanen Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 5.1 km Running 00:40:40
115 68 876 Anna-Maria Tuisk Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 5.1 km Running 00:37:52
337 257 742 Epp Tuisk Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.1 km Walking 01:01:22
439 342 744 Anu Tukia Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.1 km Walking 01:24:33
174 118 745 Kairi Tukia Female
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5.1 km Walking 00:49:30
272 203 831 Kerta Übner Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.1 km Walking 00:56:09
253 185 752 Olga Uhabakin Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.1 km Walking 00:54:56
437 340 754 Aleksandra Ulm Female
Harju maakond
  DOUBLEA N 5.1 km Walking 01:23:37
415 319 756 Killi Ummelas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.1 km Walking 01:14:32
480 375 757 Dagmar Urb Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5.1 km Running 02:55:43
278 209 760 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.1 km Walking 00:56:46
384 295 761 Evelin Uudeküll Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5.1 km Walking 01:08:13
75 38 833 Mari-Liis Üürike Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.1 km Running 00:32:37
77 39 762 Kairi Uustulnd Female
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 5.1 km Running 00:32:48
69 35 886 Sirli Vaher Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.1 km Running 00:32:15
463 102 824 Erkki Vähi Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5.1 km Walking 01:49:21
37 15 767 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 5.1 km Running 00:29:08
24 15 769 Rein Vaimel Male
Harju maakond
    M 5.1 km Running 00:28:18
105 58 770 Laine Vain Female
Harju maakond
  HARKU PEO N 5.1 km Running 00:35:58
291 71 825 Norman Väin Male
Harju maakond
  ERL M 5.1 km Walking 00:57:30
344 264 772 Eleene Vaino Female
Harju maakond
TAI TAI N 5.1 km Walking 01:02:05
399 306 773 Tais Vakrõõm Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.1 km Walking 01:10:57
56 29 776 Jaanus Valdmaa Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid M 5.1 km Running 00:31:05
124 76 893 Kaisa Välk Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5.1 km Running 00:39:37
184 124 781 Liis Valma Female
Harju maakond
  Runderful N 5.1 km Walking 00:49:47
134 51 782 Olavi Valner Male
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
Tugi Tiim M 5.1 km Walking 00:42:45
110 63 784 Anni Sandra Varblane Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.1 km Walking 00:36:46
74 37 786 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5.1 km Running 00:32:33
114 67 789 Ingrid Vedler Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.1 km Running 00:37:33
88 45 791 Jana Veenpere Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.1 km Running 00:34:20
440 343 792 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.1 km Walking 01:25:18
15 5 793 Hanna-Greta Veersalu Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.1 km Running 00:25:55
202 140 795 Airi Vekmann Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.1 km Running 00:51:11
177 120 796 Laura Venig Female
Harju maakond
  LauMer N 5.1 km Walking 00:49:36
95 50 797 Mariia Verozub Female
Harju maakond
BLRT Grupp AS   N 5.1 km Running 00:34:51
324 245 800 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5.1 km Walking 01:00:08
54 25 801 Kristi Vettik Female
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Paar N 5.1 km Running 00:30:58
119 72 802 Aivi Viht Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.1 km Walking 00:38:37
275 206 806 Margit Viilmaa Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.1 km Walking 00:56:32
300 226 807 Kristel Viirmann Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.1 km Walking 00:57:52
292 221 809 Kairi Viitung Female
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 5.1 km Walking 00:57:31
342 262 810 Katrin Viks Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.1 km Walking 01:02:00
314 239 814 Greete Vilu Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5.1 km Running 00:59:00
356 83 818 Martin Visnapuu Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 5.1 km Walking 01:03:19
414 318 819 Kairi Vjatkin Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.1 km Walking 01:14:14
234 167 820 Katri Voit Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.1 km Walking 00:53:11
404 310 822 Irina Voronina Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:11:48
151 98 823 Julia Vuhk Vuht Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5.1 km Running 00:47:03
207 145 965 Gätlin Vunk Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.1 km Walking 00:51:44
262 194 835 Viktoria Yurchuk Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.1 km Running 00:55:25
455 355 679 Darja Zabrovskaja Female
Harju maakond
  ERL N 5.1 km Walking 01:37:29
347 266 680 Irina Zadunaiskaja Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 01:02:13
252 184 681 Evelyn Zahrens Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.1 km Walking 00:54:55
210 147 682 Jelena Žuravel Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 00:52:05
Sulge

Tulemuse detailne info

...