19. TRADEHOUSE Tervisejooks
10. etapp - 4,5 km - Sütiste parkmets

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 475 Female: 374 Male: 101 Läbitud distants kokku: 2138 km Aeg kokku: 414:34:33
Pos M/F pos Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
186 128 3 Kati Aaren Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 4.5 km Walking 00:44:51
317 239 8 Mari-Liis Aas Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 4.5 km Walking 00:53:48
385 294 10 Monika Aaslaid Female
Harju maakond
  Pirita N 4.5 km Walking 01:00:08
326 247 11 Gerli Aasmäe Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.5 km Walking 00:54:19
264 194 12 Jette Aasumäe Female
Harju maakond
  2RTK N 4.5 km Running 00:49:24
241 175 13 Lili Aasumäe Female
Harju maakond
Spordiselts   N 4.5 km Walking 00:48:04
125 82 14 Anne Aaver Female
Harju maakond
ABB ABB WOLF N 4.5 km Running 00:37:01
253 185 16 Ilze Abola Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4.5 km Walking 00:48:53
56 32 17 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 4.5 km Running 00:27:48
363 276 18 Eva Adoson Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.5 km Walking 00:58:11
201 141 24 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4.5 km Running 00:45:49
90 52 27 Sandra Aleksius Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4.5 km Running 00:31:17
18 10 28 Andres Aller Male
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR M 4.5 km Running 00:24:36
455 358 889 Heleri Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.5 km Running 01:29:35
24 10 901 Marja-Liisa Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.5 km Running 00:25:01
408 318 30 Reili Allmere Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 4.5 km Running 01:04:37
343 263 33 Anastassia Ambros Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.5 km Walking 00:55:18
85 47 34 Kristel Amer Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.5 km Running 00:30:54
223 160 35 Lilly Ammon Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.5 km Walking 00:46:57
353 84 36 Vladimir Anaimanovich Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4.5 km Walking 00:57:27
263 193 41 Kätlin Aren Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4.5 km Walking 00:49:22
211 151 43 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.5 km Running 00:46:17
134 88 44 Kristin Arm Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4.5 km Walking 00:38:59
165 112 46 Maire Arras Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 4.5 km Walking 00:43:19
10 4 49 Pille Arula Female
Harju maakond
AS Viimsi Vesi Vesi jookseb N 4.5 km Running 00:22:36
245 178 50 Kertu Arumetsa Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.5 km Walking 00:48:33
206 146 51 Alla Aruvald Female
Harju maakond
  :) Täpi ja Külmalind N 4.5 km Walking 00:46:03
418 326 52 Anastasiia Atamanenko-Popova Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4.5 km Walking 01:06:06
69 35 54 Ave Aun Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4.5 km Running 00:28:58
475 101 57 Raiko Bach Male
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III M 4.5 km Walking 10:02:47
130 85 58 Ketlin Bachmann Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.5 km Running 00:37:57
405 314 71 Brit Bärengrub Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.5 km Walking 01:04:09
429 335 63 Julia Bogdanova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.5 km Walking 01:09:52
116 73 65 Maret Bormeister Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4.5 km Running 00:35:10
195 135 69 Natalja Bukrejeva Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.5 km Walking 00:45:27
292 220 70 Valeria Buravljova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.5 km Walking 00:51:46
453 356 74 Natalia Družinina Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4.5 km Walking 01:26:40
372 88 937 Urmas Eigla Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 4.5 km Walking 00:59:07
198 138 78 Edith End Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 4.5 km Walking 00:45:45
235 169 80 Estin Engbusk Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4.5 km Walking 00:47:38
319 242 81 Hegle Engman Female
Harju maakond
  Tiptap N 4.5 km Walking 00:53:54
243 176 868 Elisabeth Erik Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 4.5 km Walking 00:48:20
193 133 84 Kristel Evardi Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 4.5 km Walking 00:45:23
313 77 907 Elis Fels Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 4.5 km Walking 00:53:23
330 250 85 Kristel Filippov Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4.5 km Walking 00:54:24
216 154 86 Kristina Fuks-Kuus Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.5 km Running 00:46:36
361 87 87 Semjon Galajev Male
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA M 4.5 km Walking 00:58:05
471 371 88 Natalja Gapon Female
Harju maakond
  HORNETS N 4.5 km Walking 03:33:41
2 1 89 Triin Gede Female
Harju maakond
  TIREL N 4.5 km Running 00:17:37
381 292 92 Marian Gilden Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.5 km Running 00:59:46
436 96 93 Tedo Gogoladze Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4.5 km Walking 01:12:19
100 41 96 James Ralph Gray Male
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 4.5 km Running 00:32:56
124 81 97 Monika Grinfeld Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.5 km Walking 00:36:48
386 295 847 Uljana Grinina Female
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 4.5 km Running 01:00:08
425 331 98 Kristi Grünbaum Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4.5 km Walking 01:07:30
339 259 99 Külli Haab Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4.5 km Walking 00:55:10
340 260 100 Jana Haage Female
Harju maakond
  ERL N 4.5 km Walking 00:55:12
407 316 103 Ele Haavandi Female
Harju maakond
  123 Läks! N 4.5 km Walking 01:04:29
333 254 104 Gäthlin Haljaste Female
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 4.5 km Walking 00:54:32
212 61 105 Hannes Hanimägi Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team M 4.5 km Walking 00:46:19
442 346 106 Reet Hansen Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.5 km Walking 01:13:58
60 27 108 Signe Haug Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 N 4.5 km Running 00:28:06
378 289 109 Liis Havi Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4.5 km Walking 00:59:36
99 59 110 Kaie Hein Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.5 km Running 00:32:48
470 100 919 Andrias Heinlaid Male
Harju maakond
    M 4.5 km Walking 02:46:37
185 127 112 Eleri Heinnurm Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.5 km Walking 00:44:47
7 5 114 Ivo Hindreus Male
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 4.5 km Running 00:21:47
135 89 115 Helen Hindrichson-Nairis Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.5 km Running 00:39:04
229 65 116 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 4.5 km Walking 00:47:15
275 204 122 Ly Hõbe Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.5 km Walking 00:50:20
33 19 950 Sven Holter Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4.5 km Running 00:25:51
224 161 124 Helena Idarand Female
Harju maakond
  Gone with the win N 4.5 km Walking 00:46:59
14 9 126 Sergei Iljin Male
Harju maakond
    M 4.5 km Running 00:23:31
80 43 129 Kaidi Ilves Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4.5 km Running 00:30:10
136 47 130 Marek Ilves Male
Harju maakond
  2RTK M 4.5 km Running 00:39:05
282 212 155 Irene Jääger Female
Harju maakond
  :) Täpi ja Külmalind N 4.5 km Walking 00:50:53
389 298 156 Maire Jäärats Female
Harju maakond
ABB   N 4.5 km Walking 01:00:32
251 184 134 Elen Jahimaa Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 4.5 km Running 00:48:51
348 82 135 Dmitri Jalakas Male
Harju maakond
    M 4.5 km Walking 00:56:18
5 2 136 Kristel Jallai Female
Harju maakond
    N 4.5 km Running 00:19:54
41 18 137 Eve Janis Female
Harju maakond
    N 4.5 km Running 00:26:37
358 273 152 Karin Järvet Female
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 4.5 km Walking 00:57:56
304 73 139 Urmas Jegorov Male
Harju maakond
  Tiptap M 4.5 km Walking 00:52:43
75 39 140 Anneli Jervson Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.5 km Running 00:29:46
194 134 142 Marion Jogenbro Female
Harju maakond
  Mango N 4.5 km Running 00:45:25
247 180 149 Greete Jõgi Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4.5 km Running 00:48:42
240 174 150 Sigrid Jõhve Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4.5 km Running 00:47:56
66 32 144 Elise Joonas Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.5 km Running 00:28:32
92 54 145 Krista Joonas Female
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 4.5 km Running 00:31:39
200 140 158 Katri Jürine Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4.5 km Walking 00:45:48
413 321 159 Luule Jürisson Female
Harju maakond
  Pirita N 4.5 km Walking 01:05:18
424 330 160 Aire Jüriväli Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4.5 km Walking 01:07:28
423 94 161 Margus Jüriväli Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 4.5 km Walking 01:07:09
162 110 162 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 4.5 km Walking 00:43:13
473 373 164 Signe Kaasik Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 5.1 km Walking 04:32:04
362 275 862 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4.5 km Walking 00:58:08
285 214 165 Peeli Kadastu Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4.5 km Walking 00:50:56
169 114 166 Sandra Maria Kaer Female
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 4.5 km Walking 00:43:40
207 147 278 Liina Kägu Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 4.5 km Walking 00:46:12
1 1 168 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 4.5 km Running 00:17:30
37 16 170 Liina Kala Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.5 km Running 00:26:09
76 40 171 Birgit Kald Female
Harju maakond
  A Running Joke N 4.5 km Running 00:29:56
184 126 172 Birgit Kald Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.5 km Walking 00:44:37
461 363 173 Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.5 km Walking 01:42:17
415 323 174 Pille Kalda Female
Harju maakond
TAI TAI N 4.5 km Walking 01:05:38
146 97 176 Kerli Kaldoja Female
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 4.5 km Walking 00:40:37
287 216 178 Urvi Kaljas Female
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 4.5 km Walking 00:51:30
291 219 179 Evelyn Hanna Kaljumäe Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4.5 km Walking 00:51:46
154 52 181 Taavi Kallas Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 4.5 km Running 00:41:44
158 106 182 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4.5 km Walking 00:42:40
113 70 183 Anary Kalme Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.5 km Running 00:34:38
53 29 185 Kermo Kangur Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4.5 km Running 00:27:38
374 286 186 Marina Karasjova Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.5 km Walking 00:59:08
318 240 187 Maarika Karelson Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4.5 km Walking 00:53:49
73 38 188 Eliina Karma Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4.5 km Running 00:29:24
74 36 894 Roland Karro Male
Harju maakond
ABB
ABB
  M 4.5 km Running 00:29:35
191 131 191 Kadri Kartašev Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 4.5 km Running 00:45:00
142 94 192 Ines Karu Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4.5 km Walking 00:40:13
468 99 193 Viljo Kase Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4.5 km Walking 02:23:34
401 310 194 Kaire Kasearu Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4.5 km Walking 01:03:00
19 11 195 Taavi Kasela Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 4.5 km Running 00:24:37
86 48 196 Annika Kaseorg Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4.5 km Running 00:30:58
28 16 198 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 4.5 km Running 00:25:27
465 367 200 Astrid Kauber Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4.5 km Walking 02:07:04
234 168 202 Kristel Kauts Female
Harju maakond
  123 Läks! N 4.5 km Walking 00:47:35
67 33 203 Keidi Keidla Female
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 4.5 km Running 00:28:45
394 303 204 Meivi Kekkar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.5 km Running 01:01:23
157 105 206 Helin Kerna Female
Harju maakond
  Koosonhea N 4.5 km Walking 00:42:36
257 188 208 Kristiin Kesamaa Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4.5 km Walking 00:49:08
54 30 926 Karl Kesküla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.5 km Running 00:27:45
324 245 898 Karoliine Kessler Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 4.5 km Walking 00:54:11
94 39 212 Michael Keumatio Lontsie Male
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 4.5 km Running 00:32:04
115 72 215 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 4.5 km Running 00:34:51
221 159 216 Naomi Jessica Kiivikas Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 4.5 km Running 00:46:54
279 208 217 Evelin Kikas Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.5 km Walking 00:50:40
109 67 219 Krista Kink Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.5 km Running 00:34:12
342 262 220 Pille Kink Female
Harju maakond
TAI TAI N 4.5 km Walking 00:55:13
411 319 223 Kristi Kirsman Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.5 km Walking 01:05:17
123 80 225 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4.5 km Walking 00:36:45
96 57 227 Deivi Kiviste Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   N 4.5 km Running 00:32:15
399 308 228 Sigrid Kleidov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4.5 km Walking 01:02:37
219 157 891 Reelika Kliimre Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 4.5 km Walking 00:46:50
400 309 853 Merit Kohv Female
Harju maakond
ABB AS   N 4.5 km Walking 01:02:39
288 72 230 Andres Koitmäe Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4.5 km Walking 00:51:30
428 334 236 Merle Kollo Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4.5 km Walking 01:09:28
20 12 239 Vjatšeslav Koop Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 4.5 km Running 00:24:46
50 26 846 Kardo Koplus Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4.5 km Running 00:27:33
327 248 241 Triin Kosso Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.5 km Walking 00:54:19
306 233 245 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.5 km Walking 00:52:49
215 153 246 Tatjana Kovaljova Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4.5 km Running 00:46:35
104 62 243 Inessa Kozenko Female
Harju maakond
  FIVEX N 4.5 km Running 00:33:19
383 90 244 Andrei Kozlov Male
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 4.5 km Walking 00:59:55
355 270 247 Natalja Kravtsova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.5 km Walking 00:57:33
227 64 925 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.5 km Walking 00:47:14
47 25 248 Karel Krist Male
Harju maakond
    M 4.5 km Running 00:27:29
269 199 254 Katrin Kruusamägi Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4.5 km Walking 00:49:52
244 177 255 Anne Kruusement Female
Harju maakond
    N 4.5 km Walking 00:48:26
163 111 256 Kairi Kruusma Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 4.5 km Running 00:43:15
178 120 257 Raili Kruusmaa-Moks Female
Harju maakond
  . Tippvorm . N 4.5 km Walking 00:44:13
225 162 258 Vivika Kruusmägi Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4.5 km Walking 00:47:02
354 85 260 Mikhail Kudinskiy Male
Harju maakond
    M 4.5 km Walking 00:57:32
312 236 263 Jekaterina Kukk Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.5 km Walking 00:53:18
27 12 265 Aet Kull Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.5 km Running 00:25:15
238 171 266 Marion Kurg Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4.5 km Walking 00:47:51
448 352 267 Aivi Kurim Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4.5 km Walking 01:18:59
437 341 270 Galyna Kushnir Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 4.6 km Walking 01:12:28
265 195 272 Raili Kuurits Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 4.5 km Walking 00:49:25
209 150 273 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4.5 km Walking 00:46:15
160 108 275 Piret Kuusk Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4.5 km Running 00:42:44
72 35 271 Andžei Kuznets Male
Harju maakond
  HORNETS M 4.5 km Running 00:29:17
322 244 290 Ruth Laev Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.5 km Walking 00:54:06
462 364 292 Natalja Lahk Female
Harju maakond
  HORNETS N 4.5 km Running 01:57:19
17 8 294 Lenne Lahtvee Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 4.5 km Running 00:23:44
132 46 858 Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 4.5 km Running 00:38:28
236 170 299 Kaari Lainevool Female
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 4.5 km Walking 00:47:39
4 3 300 Mario Lambing Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4.5 km Running 00:19:48
360 274 301 Maris Lampe Female
Harju maakond
  Koosonhea N 4.5 km Running 00:58:00
93 55 303 Triin Laub Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4.5 km Running 00:31:44
266 196 304 Ilse Laur Female
Harju maakond
    N 4.5 km Running 00:49:38
388 297 305 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.5 km Walking 01:00:31
187 129 307 Anni Lehtmets Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 4.5 km Walking 00:44:51
214 62 308 Janek Lehtmets Male
Harju maakond
  Lehe Sport M 4.5 km Walking 00:46:24
188 130 309 Lenna Lehtmets Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 4.5 km Walking 00:44:51
32 14 319 Liina-Maria Lepik Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4.5 km Running 00:25:41
82 45 320 Silja Lepik Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4.5 km Running 00:30:23
217 155 321 Eliise Lepp Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 4.5 km Walking 00:46:37
9 6 325 Andreas Ležnevsky Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
  M 4.5 km Running 00:22:31
392 301 326 Katrin Ligi Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4.5 km Walking 01:00:52
337 258 330 Liina Liiv Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.5 km Walking 00:54:58
151 100 331 Gerly Liivak Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4.5 km Running 00:41:29
248 181 333 Eleen Lilienthal Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.5 km Walking 00:48:45
260 190 335 Everiin Lill Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.5 km Walking 00:49:13
271 201 336 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4.5 km Walking 00:49:56
112 43 337 Martin Lillepuu Male
Harju maakond
    M 4.5 km Running 00:34:37
315 78 338 Andres Lilleste Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 4.5 km Walking 00:53:25
34 15 340 Tiivi Lind Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4.5 km Running 00:25:58
120 77 342 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4.5 km Walking 00:36:08
133 87 346 Kristi Listmann Female
Tartu maakond
ABB   N 4.5 km Walking 00:38:52
463 365 349 Katrin Lohk Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4.5 km Walking 02:02:06
356 271 363 Reelika Lõhmus Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 4.5 km Walking 00:57:37
242 67 949 Karel Lomp Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4.5 km Walking 00:48:12
114 71 351 Kairit Lootus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 4.5 km Running 00:34:42
105 63 352 Karoliine Lootus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 4.5 km Walking 00:33:29
8 3 355 Reet Luhaäär Female
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 4.5 km Running 00:22:24
307 234 356 Janeli Lukats Female
Harju maakond
  Gone with the win N 4.5 km Walking 00:53:00
233 167 358 Inga Luks Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.5 km Running 00:47:31
183 125 911 Liis Lume Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.5 km Walking 00:44:36
365 278 359 Viktoria Lumi Female
Harju maakond
    N 4.5 km Walking 00:58:15
176 118 360 Margit Lunt Female
Harju maakond
  KRO II N 4.5 km Walking 00:43:59
393 302 932 Helina Maasalu Female
Harju maakond
ABB   N 4.5 km Walking 01:01:10
97 40 367 Andre Maasikas Male
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 4.5 km Running 00:32:37
70 36 370 Heleen Maibak Female
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 4.5 km Running 00:28:59
334 255 372 Kristiina Maidvee Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.5 km Walking 00:54:36
121 78 373 Kristina Maimann Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4.5 km Running 00:36:15
55 31 376 Mait Makkar Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 4.5 km Running 00:27:46
300 228 377 Tiina Maldre Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4.5 km Walking 00:52:17
12 8 379 Ilja Mandrikov Male
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 4.5 km Running 00:22:41
369 282 431 Maie Männiste Female
Lääne-Viru maakond
    N 4.5 km Walking 00:58:38
29 17 381 Tarmo Margat Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema M 4.5 km Running 00:25:28
398 307 848 Gertu Margus Female
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 4.5 km Walking 01:02:19
145 96 382 Karin Marjapuu Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4.5 km Walking 00:40:29
416 324 383 Margit Marma Female
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 4.5 km Walking 01:05:40
421 93 385 Bogdan Martšenko Male
Harju maakond
  A Running Joke M 4.5 km Walking 01:06:45
199 139 387 Merilin Massakas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4.5 km Walking 00:45:45
419 327 388 Djan Matsova Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 4.5 km Walking 01:06:15
456 359 390 Julia Medved Female
Harju maakond
    N 4.5 km Walking 01:30:00
231 66 393 Martin Meisalu Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4.5 km Walking 00:47:20
79 37 395 Veiko Meltsas Male
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 4.5 km Running 00:30:08
446 350 396 Eve Mere Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.5 km Walking 01:18:17
270 200 398 Iris Meristo Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4.5 km Walking 00:49:53
272 71 399 Martin Meristo Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4.5 km Walking 00:49:57
396 305 400 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.5 km Running 01:01:38
464 366 402 Oksana Mihailova Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4.5 km Walking 02:06:37
84 46 403 Krista Mihkelsaar Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.5 km Running 00:30:52
127 83 404 Airi Miilits Female
Harju maakond
  Koosonhea N 4.5 km Walking 00:37:23
444 348 405 Kertu Mikk Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.5 km Running 01:16:16
347 266 406 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4.5 km Walking 00:56:17
182 124 407 Katrin Milva Female
Tartu maakond
ABB   N 4.5 km Walking 00:44:26
190 60 410 Elari Moks Male
Harju maakond
  . Tippvorm . M 4.5 km Walking 00:44:57
255 69 411 Hans Moks Male
Harju maakond
  KRO II M 4.5 km Walking 00:48:59
111 69 425 Liia Mõrd Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Engineering OÜ
  N 4.5 km Running 00:34:36
232 166 413 Jekaterina Mordassova Female
Harju maakond
  Runderful N 4.5 km Walking 00:47:26
435 340 415 Veronika Mossov Female
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 4.5 km Walking 01:12:09
338 80 417 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 4.5 km Walking 00:54:59
391 300 418 Anne Murd Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.5 km Walking 01:00:41
449 353 419 Kaili Muru Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 4.5 km Walking 01:18:59
159 107 421 Liisi Mustkivi Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4.5 km Walking 00:42:43
230 165 422 Inga Mustonen Female
Harju maakond
  Gone with the win N 4.5 km Walking 00:47:17
128 84 423 Reilika Muuli Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.5 km Running 00:37:36
168 55 435 Einar Namme Male
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 4.5 km Walking 00:43:39
148 98 454 Epp Näpp Female
Harju maakond
ABB   N 4.5 km Walking 00:41:13
321 243 436 Jana Napritson Female
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 4.5 km Walking 00:54:03
58 33 849 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 4.5 km Running 00:27:52
332 253 437 Kristina Petrova Nedeva Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4.5 km Walking 00:54:31
379 290 439 Kristi Neidra Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.5 km Walking 00:59:41
350 267 441 Anne Neroda Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 4.5 km Walking 00:56:37
108 66 874 Aiti Niinemets Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 4.5 km Running 00:33:58
459 98 453 Lauri Nõmme Male
Harju maakond
  SK Convenient Excuse M 4.5 km Walking 01:36:02
126 44 446 Ants Noot Male
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? M 4.5 km Walking 00:37:08
175 58 447 Marek Nuka Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4.5 km Walking 00:43:54
331 252 448 Lea Nulk Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.5 km Walking 00:54:28
98 58 449 Reet Nurm Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4.5 km Running 00:32:46
226 163 451 Kristi Nurmik Female
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 4.5 km Walking 00:47:10
280 209 457 Eveli Ojamäe-Veider Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.5 km Walking 00:50:42
171 115 456 Linda Ojamets Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4.5 km Walking 00:43:45
395 304 830 Iris Öpik Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Domus N 4.5 km Walking 01:01:30
328 249 461 Kairin Oras Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 4.5 km Walking 00:54:23
258 70 930 Avo Org Male
Harju maakond
Tallinna linn   M 4.5 km Walking 00:49:09
102 61 462 Maarika Org Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.5 km Running 00:33:00
259 189 921 Sirje Org Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.5 km Walking 00:49:09
107 65 463 Eve Oro Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 4.5 km Walking 00:33:46
276 205 465 Helena Orumets Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4.5 km Walking 00:50:24
38 22 466 Rudolf Osman Male
Harju maakond
    M 4.5 km Running 00:26:11
13 5 467 Diana Ošur Female
Harju maakond
    N 4.5 km Running 00:22:43
204 144 827 Piret Õun Female
Harju maakond
  Tiptap N 4.5 km Walking 00:46:01
237 172 828 Evelin Õunapuu Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.5 km Walking 00:47:51
239 173 829 Maarja Õunmaa Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4.5 km Walking 00:47:53
474 374 470 Tatjana Ovsjankina Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4.5 km Walking 07:48:35
23 9 472 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 4.5 km Running 00:24:55
256 187 473 Ave Paabel Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.5 km Walking 00:49:05
118 75 474 Epp Paalberg Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 4.5 km Running 00:35:54
309 74 544 Siim Pääro Male
Harju maakond
Springmar OÜ   M 4.5 km Walking 00:53:07
25 15 481 Märt Pais Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4.5 km Running 00:25:07
147 50 483 Ivar Pajuste Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 4.5 km Walking 00:41:04
26 11 485 Egle Palk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 4.5 km Running 00:25:12
283 211 486 Gerda Palmits Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4.5 km Walking 00:50:53
16 7 487 Delica Brigita Palmsalu Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4.5 km Running 00:23:33
439 343 873 Niina Palu Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 4.5 km Walking 01:13:00
281 210 492 Kaisa Papp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.5 km Walking 00:50:43
426 332 494 Angelika Park Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4.5 km Walking 01:07:39
64 30 540 Anna-Liisa Pärnalaas Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4.5 km Running 00:28:20
71 37 543 Tiina Pärtel Female
Harju maakond
    N 4.5 km Running 00:29:08
11 7 495 Jürgen Parts Male
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 4.5 km Running 00:22:41
397 306 496 Julia Passetšnik Female
Harju maakond
  FIVEX N 4.5 km Walking 01:02:11
268 198 497 Helen Paul Female
Harju maakond
ABB ABB WOLF N 4.5 km Walking 00:49:51
311 76 498 Maksim Pavlov Male
Harju maakond
  Runderful M 4.5 km Walking 00:53:16
110 68 501 Kai Peet Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.5 km Running 00:34:20
101 60 912 Hedi Peetermann Female
Harju maakond
ABB AS   N 4.5 km Running 00:32:58
273 202 504 Lada Peikre Female
Harju maakond
    N 4.5 km Walking 00:50:01
250 183 505 Eerika Pentel Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.5 km Walking 00:48:50
249 182 514 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4.5 km Walking 00:48:49
325 246 517 Kerly Piirsalu Female
Harju maakond
  Pirita N 4.5 km Walking 00:54:16
301 229 518 Marju Piirsalu Female
Harju maakond
  Pirita N 4.5 km Walking 00:52:21
335 256 519 Anke Pikner Female
Harju maakond
  123 Läks! N 4.5 km Walking 00:54:49
144 49 520 Andrus Pisarev Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4.5 km Walking 00:40:26
62 34 522 Priit Plado Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4.5 km Running 00:28:09
57 25 524 Irene Ploom Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4.5 km Running 00:27:50
254 186 525 Natalia Plotnikova Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4.5 km Walking 00:48:55
410 92 538 Kaimo Põder Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4.5 km Walking 01:05:00
52 28 951 Armand Põldoja Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4.5 km Running 00:27:37
49 27 844 Priit Põltsama Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4.5 km Running 00:27:33
172 116 526 Olga Ponomareva Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 4.5 km Walking 00:43:47
414 322 528 Kristi Poobus Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4.5 km Walking 01:05:30
138 91 529 Kristina Poolak Female
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 4.5 km Running 00:39:38
77 41 838 Tuuliki Poom Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4.5 km Running 00:30:00
316 238 545 Katrin Pööra Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4.5 km Walking 00:53:33
297 225 530 Aile Pops Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.5 km Walking 00:52:08
417 325 532 Karin Pugatšev Female
Harju maakond
Tomson Tervisekeskus OÜ Vunki mano N 4.5 km Walking 01:05:42
367 281 533 Merlin Purge Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4.5 km Walking 00:58:34
106 64 535 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.5 km Running 00:33:44
427 333 551 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 4.5 km Walking 01:08:11
179 122 552 Raili Raidvee Female
Harju maakond
  A Running Joke N 4.5 km Walking 00:44:17
472 372 557 Ann Randver Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4.5 km Walking 04:26:56
6 4 558 Krister Randver Male
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad M 4.5 km Running 00:20:32
262 192 904 Kaili Ränkel Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.5 km Walking 00:49:20
368 280 559 Triin Rannut Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.5 km Walking 00:58:34
299 227 561 Piia Raudsepp Female
Harju maakond
    N 4.5 km Walking 00:52:16
45 24 562 Timo Kalevi Raussi Male
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 4.5 km Running 00:27:18
303 231 563 Liis Rebane Female
Harju maakond
  Tiptap N 4.5 km Walking 00:52:32
349 83 566 Jeffrey Leonel Redondo Sarmiento Male
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 4.5 km Walking 00:56:28
298 226 567 Külli Reha Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.5 km Walking 00:52:12
294 222 570 Merli Reinmann Female
Harju maakond
  LauMer N 4.5 km Walking 00:51:53
119 76 572 Eve Relvik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.5 km Running 00:36:03
61 28 920 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.5 km Running 00:28:08
431 336 573 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.5 km Walking 01:10:16
167 54 574 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 4.5 km Walking 00:43:36
59 26 575 Merilyn Retter Female
Harju maakond
  Mango N 4.5 km Running 00:27:54
387 296 576 Pille Riimast Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.5 km Walking 01:00:29
131 86 578 Brigitta Rimm Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.5 km Running 00:38:26
203 143 582 Angela Rohtla Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4.5 km Walking 00:45:53
39 17 585 Ilmatar Rooda Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.5 km Running 00:26:26
36 21 586 Viljar Rooda Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4.5 km Running 00:26:05
140 48 587 Christman Roos Male
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run M 4.5 km Running 00:39:58
83 38 588 Ivan Roos Male
Harju maakond
  TIREL M 4.5 km Running 00:30:24
137 90 590 Reet Roosimägi Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.5 km Walking 00:39:25
117 74 859 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4.5 km Running 00:35:13
375 287 592 Margit Rosin Female
Harju maakond
    N 4.5 km Walking 00:59:09
433 338 836 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB   N 4.5 km Walking 01:11:10
150 51 601 Andrus Rüütelmaa Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.5 km Running 00:41:27
213 152 595 Anu Ruuven Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4.5 km Walking 00:46:24
351 268 602 Monika Rytberg Female
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 4.5 km Running 00:56:55
302 230 910 Hele-Riin Saal Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.5 km Walking 00:52:24
457 360 603 Anu Saar Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4.5 km Walking 01:34:15
341 261 604 Marianne Saar Female
Harju maakond
Coats Eesti   N 4.5 km Walking 00:55:12
289 217 607 Külli Saarepera Female
Harju maakond
  123 Läks! N 4.5 km Walking 00:51:36
310 75 608 Siim Saaroja Male
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 4.5 km Walking 00:53:08
44 21 674 Heli Säde Female
Harju maakond
  Tiptap N 4.5 km Running 00:27:13
143 95 609 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  Mango N 4.5 km Running 00:40:19
267 197 610 Natalja Saiko Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.5 km Walking 00:49:47
78 42 611 Silvia Saks Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4.5 km Running 00:30:00
390 299 613 Shirley Salm Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 4.5 km Walking 01:00:34
3 2 614 Silver Salundo Male
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo M 4.5 km Running 00:19:44
161 109 621 Jana Sarri Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4.5 km Walking 00:43:10
48 23 622 Kadi Sau Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 4.5 km Running 00:27:30
295 223 623 Alla Saul Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.5 km Walking 00:51:58
141 93 676 Anna Šerstjuk Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.5 km Walking 00:40:01
447 351 631 Madle Sihver Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.5 km Walking 01:18:38
445 349 872 Tairi Siilbaum Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 4.5 km Walking 01:17:56
177 119 633 Häli Siimaste Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4.5 km Walking 00:44:11
197 137 636 Rita Siitan Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.5 km Walking 00:45:39
286 215 637 Jaana Siliksaar Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4.5 km Walking 00:51:04
329 251 639 Anu Sillandi Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4.5 km Walking 00:54:24
364 277 640 Piret Simmo Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.5 km Walking 00:58:13
181 123 641 Maia Sinajeva Female
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 4.5 km Running 00:44:18
305 232 642 Terje Sinik Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4.5 km Walking 00:52:48
440 344 644 Siivi Sirotkin Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4.5 km Walking 01:13:04
202 142 860 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4.5 km Walking 00:45:50
40 23 646 Mark Slavin Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4.5 km Running 00:26:37
210 149 647 Natalja Sleptšuk Female
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 4.5 km Walking 00:46:15
152 101 652 Anneli Soom Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4.5 km Walking 00:41:31
380 291 657 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4.5 km Walking 00:59:45
454 357 658 Elen Soppe Female
Harju maakond
    N 4.5 km Walking 01:27:59
344 264 662 Ingrid Stamm Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4.5 km Walking 00:55:31
443 347 665 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.5 km Walking 01:14:29
153 102 675 Made Sügis Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4.5 km Walking 00:41:32
95 56 666 Reelika Sultson Female
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 4.5 km Running 00:32:14
31 18 667 Raul Sulu Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 4.5 km Running 00:25:41
218 156 668 Sirli Sumeri Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4.5 km Walking 00:46:46
103 42 669 Armin Sutter Male
Rapla maakond
  Käbipätid M 4.5 km Running 00:33:04
87 49 670 Kadi Sutter Female
Rapla maakond
  Käbipätid N 4.5 km Running 00:31:01
174 117 671 Maili Suurekivi Female
Harju maakond
ABB ABB Mugavad N 4.5 km Walking 00:43:52
371 283 900 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 4.5 km Walking 00:58:53
452 355 683 Ksenja Tajur Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4.5 km Walking 01:25:46
373 285 684 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.5 km Walking 00:59:07
261 191 686 Ave Talts Female
Harju maakond
  KRO II N 4.5 km Walking 00:49:20
173 57 687 Rain Talvoja Male
Harju maakond
ABB ABB Mugavad M 4.5 km Walking 00:43:48
278 207 688 Age Tamm Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4.5 km Walking 00:50:31
189 59 689 Andrus Tamm Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4.5 km Walking 00:44:53
430 95 692 Talis Tamm Male
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 4.5 km Running 01:10:11
458 361 694 Terje Tammekivi Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 4.5 km Walking 01:35:10
466 368 695 Kätlin Tammesoo Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4.5 km Running 02:15:53
139 92 697 Marju Tammik Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 4.5 km Walking 00:39:57
274 203 701 Triin Tartes Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.5 km Walking 00:50:07
352 269 703 Evely Taul Female
Harju maakond
  TIREL N 4.5 km Walking 00:57:07
21 13 704 Urmas Teeorg Male
Harju maakond
Tallinna linn   M 4.5 km Running 00:24:49
438 342 906 Hela Teesalu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 4.5 km Walking 01:12:41
42 19 705 Pia Tein Female
Harju maakond
  KRO II N 4.5 km Running 00:26:46
164 53 706 Alar Teras Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4.5 km Walking 00:43:17
420 328 707 Jane Teresk Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 4.5 km Walking 01:06:27
293 221 708 Svetlana Ternavskihh Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.5 km Running 00:51:47
156 104 709 Sirje Terve Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4.5 km Walking 00:42:30
460 362 710 Krista Tiitsen Female
Harju maakond
  Krivi N 4.5 km Walking 01:37:51
252 68 711 Villu Tiitsen Male
Harju maakond
  Krivi M 4.5 km Walking 00:48:51
434 339 712 Liis Tiitson Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4.5 km Walking 01:12:05
170 56 713 Kevin Tiks Male
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 4.5 km Walking 00:43:42
222 63 870 Priit Tiks Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 4.5 km Walking 00:46:57
180 121 715 Kai Timmusk Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.5 km Running 00:44:17
22 14 717 Raido Tisler Male
Harju maakond
  Mango M 4.5 km Running 00:24:50
370 284 852 Evelyn Tohvri Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.5 km Walking 00:58:53
323 79 720 Tanel Tomson Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4.5 km Walking 00:54:10
246 179 749 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.5 km Walking 00:48:34
91 53 892 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 4.5 km Running 00:31:20
320 241 721 Ragna Toom Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.5 km Walking 00:53:54
346 265 723 Terly Toomast Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.5 km Walking 00:55:55
46 22 738 Ruth Trääder Female
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 4.5 km Running 00:27:25
336 257 732 Kristi Treier Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.5 km Walking 00:54:54
51 24 734 Dominica Trubetskoi Female
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 4.5 km Running 00:27:34
81 44 735 Terje Trutsi Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4.5 km Running 00:30:14
469 370 737 Larissa Truu Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4.5 km Walking 02:32:52
384 91 739 Maksim Tšikiljov Male
Harju maakond
  BEER SNAILS M 4.5 km Walking 01:00:00
122 79 741 Moonika Tuhkanen Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 4.5 km Running 00:36:29
366 279 742 Epp Tuisk Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.5 km Walking 00:58:30
357 272 744 Anu Tukia Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.5 km Walking 00:57:47
228 164 831 Kerta Übner Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4.5 km Walking 00:47:15
422 329 754 Aleksandra Ulm Female
Harju maakond
  DOUBLEA N 4.5 km Walking 01:06:57
382 293 832 Annelii Üprus Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.5 km Walking 00:59:54
65 31 757 Dagmar Urb Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4.5 km Running 00:28:21
208 148 761 Evelin Uudeküll Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4.5 km Walking 00:46:13
409 317 833 Mari-Liis Üürike Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.5 km Walking 01:04:37
63 29 762 Kairi Uustulnd Female
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 4.5 km Running 00:28:18
450 97 824 Erkki Vähi Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4.5 km Walking 01:22:02
149 99 766 Arie Vaigurand Female
Harju maakond
  Raiari N 4.5 km Walking 00:41:19
43 20 767 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 4.5 km Running 00:26:49
345 81 825 Norman Väin Male
Harju maakond
  ERL M 4.5 km Walking 00:55:41
412 320 772 Eleene Vaino Female
Harju maakond
TAI TAI N 4.5 km Running 01:05:18
404 313 773 Tais Vakrõõm Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.5 km Walking 01:04:07
290 218 775 Eliis Valdma Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4.5 km Walking 00:51:39
451 354 893 Kaisa Välk Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4.5 km Walking 01:24:06
277 206 781 Liis Valma Female
Harju maakond
  Runderful N 4.5 km Walking 00:50:27
129 45 782 Olavi Valner Male
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
Tugi Tiim M 4.5 km Walking 00:37:38
88 50 784 Anni Sandra Varblane Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4.5 km Walking 00:31:08
377 89 785 Rain Varblane Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4.5 km Walking 00:59:36
35 20 786 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4.5 km Running 00:26:00
68 34 791 Jana Veenpere Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.5 km Running 00:28:51
441 345 792 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4.5 km Walking 01:13:39
15 6 793 Hanna-Greta Veersalu Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.5 km Running 00:23:32
402 311 794 Maria Veide Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 4.5 km Walking 01:03:12
376 288 795 Airi Vekmann Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.5 km Walking 00:59:16
220 158 796 Laura Venig Female
Harju maakond
  LauMer N 4.5 km Walking 00:46:53
89 51 797 Mariia Verozub Female
Harju maakond
BLRT Grupp AS   N 4.5 km Running 00:31:12
284 213 851 Annely Verrevmägi Female
Harju maakond
    N 4.5 km Running 00:50:55
403 312 800 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4.5 km Walking 01:03:41
30 13 802 Aivi Viht Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.5 km Running 00:25:35
308 235 807 Kristel Viirmann Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4.5 km Walking 00:53:02
192 132 809 Kairi Viitung Female
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 4.5 km Walking 00:45:14
314 237 817 Kirsti Vinni Female
Harju maakond
  Naksitrallid N 4.5 km Walking 00:53:23
359 86 818 Martin Visnapuu Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 4.5 km Walking 00:57:57
166 113 819 Kairi Vjatkin Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.5 km Walking 00:43:31
406 315 820 Katri Voit Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4.5 km Walking 01:04:10
467 369 822 Irina Voronina Female
Harju maakond
    N 4.5 km Walking 02:19:36
155 103 965 Gätlin Vunk Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.5 km Walking 00:41:46
296 224 835 Viktoria Yurchuk Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.5 km Running 00:52:03
205 145 680 Irina Zadunaiskaja Female
Harju maakond
    N 4.5 km Running 00:46:01
432 337 681 Evelyn Zahrens Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4.5 km Walking 01:10:20
196 136 682 Jelena Žuravel Female
Harju maakond
    N 4.5 km Walking 00:45:28
Sulge

Tulemuse detailne info

...