19. TRADEHOUSE Tervisejooks
11. etapp - 4,7 km - Viimsi terviserada

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 488 Female: 377 Male: 111 Läbitud distants kokku: 2294 km Aeg kokku: 423:07:58
Pos M/F pos Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
218 147 3 Kati Aaren Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 4.7 km Walking 00:47:59
234 161 4 Helen Aariste Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:49:27
440 333 10 Monika Aaslaid Female
Harju maakond
  Pirita N 4.7 km Walking 01:12:48
317 229 11 Gerli Aasmäe Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.7 km Walking 00:55:03
348 258 12 Jette Aasumäe Female
Harju maakond
  2RTK N 4.7 km Running 00:58:05
336 248 16 Ilze Abola Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4.7 km Walking 00:57:11
59 36 17 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 4.7 km Running 00:28:47
423 318 18 Eva Adoson Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Walking 01:10:05
169 106 20 Helena Aeltermann Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4.7 km Walking 00:43:30
279 196 24 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4.7 km Walking 00:52:39
109 58 27 Sandra Aleksius Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4.7 km Running 00:33:53
18 12 28 Andres Aller Male
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR M 4.7 km Running 00:25:11
272 191 889 Heleri Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.7 km Walking 00:51:59
48 20 901 Marja-Liisa Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.7 km Running 00:27:51
427 322 30 Reili Allmere Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 4.7 km Walking 01:10:23
425 321 33 Anastassia Ambros Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.7 km Walking 01:10:13
88 44 34 Kristel Amer Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.7 km Running 00:31:30
228 155 35 Lilly Ammon Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.7 km Walking 00:48:49
288 85 36 Vladimir Anaimanovich Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4.7 km Walking 00:53:07
248 171 37 Birgit Andermann Female
Harju maakond
  Koosonhea N 4.7 km Running 00:50:09
287 203 42 Annifriida Arge Female
Harju maakond
  A Running Joke N 4.7 km Walking 00:53:07
362 269 43 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.7 km Running 00:59:28
122 70 44 Kristin Arm Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Running 00:35:55
158 96 46 Maire Arras Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 4.7 km Walking 00:42:11
71 38 929 Raido Marek Arro Male
Harju maakond
ABB   M 4.7 km Running 00:29:46
211 139 50 Kertu Arumetsa Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.7 km Walking 00:47:30
314 224 51 Alla Aruvald Female
Harju maakond
  :) Täpi ja Külmalind N 4.7 km Walking 00:55:00
464 356 52 Anastasiia Atamanenko-Popova Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4.7 km Walking 01:30:01
69 32 54 Ave Aun Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4.7 km Running 00:29:28
85 44 57 Raiko Bach Male
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III M 4.7 km Running 00:31:15
152 92 58 Ketlin Bachmann Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.7 km Running 00:41:13
481 370 71 Brit Bärengrub Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.7 km Walking 02:08:00
429 324 63 Julia Bogdanova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.7 km Walking 01:11:17
318 230 69 Natalja Bukrejeva Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.7 km Walking 00:55:19
479 110 73 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias Male
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 4.7 km Walking 02:01:46
140 82 74 Natalia Družinina Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4.7 km Running 00:39:07
17 11 937 Urmas Eigla Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 4.7 km Running 00:24:44
185 120 78 Edith End Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 4.7 km Walking 00:45:08
333 245 81 Hegle Engman Female
Harju maakond
  Tiptap N 4.7 km Walking 00:56:35
268 188 868 Elisabeth Erik Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 4.7 km Walking 00:51:47
87 43 84 Kristel Evardi Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 4.7 km Running 00:31:28
351 92 907 Elis Fels Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 4.7 km Walking 00:58:23
361 268 85 Kristel Filippov Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4.7 km Walking 00:59:18
222 149 86 Kristina Fuks-Kuus Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.7 km Running 00:48:21
156 61 87 Semjon Galajev Male
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA M 4.7 km Running 00:41:51
487 376 88 Natalja Gapon Female
Harju maakond
  HORNETS N 4.7 km Walking 03:04:32
10 3 89 Triin Gede Female
Harju maakond
  TIREL N 4.7 km Running 00:23:38
237 163 92 Marian Gilden Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.7 km Running 00:49:45
418 104 93 Tedo Gogoladze Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4.7 km Walking 01:08:02
246 169 95 Anni Granström Female
Harju maakond
  Õed Väledad N 4.7 km Walking 00:50:00
90 45 96 James Ralph Gray Male
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 4.7 km Running 00:31:39
223 151 97 Monika Grinfeld Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Walking 00:48:31
320 232 847 Uljana Grinina Female
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 4.7 km Walking 00:55:25
393 292 98 Kristi Grünbaum Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4.7 km Walking 01:03:19
405 303 99 Külli Haab Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4.7 km Walking 01:05:23
303 217 100 Jana Haage Female
Harju maakond
  ERL N 4.7 km Walking 00:54:02
32 11 101 Kadri Haamer Female
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 4.7 km Running 00:26:47
415 312 103 Ele Haavandi Female
Harju maakond
  123 Läks! N 4.7 km Walking 01:07:15
461 353 104 Gäthlin Haljaste Female
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 4.7 km Walking 01:28:28
208 71 105 Hannes Hanimägi Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team M 4.7 km Walking 00:47:04
406 304 106 Reet Hansen Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.7 km Walking 01:05:36
36 12 108 Signe Haug Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 N 4.7 km Running 00:27:10
151 91 109 Liis Havi Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4.7 km Walking 00:40:38
154 94 110 Kaie Hein Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.7 km Walking 00:41:33
366 94 919 Andrias Heinlaid Male
Harju maakond
    M 4.7 km Walking 00:59:44
136 80 112 Eleri Heinnurm Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.7 km Walking 00:38:32
53 33 114 Ivo Hindreus Male
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 4.7 km Running 00:28:19
438 106 116 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 4.7 km Walking 01:12:36
367 273 122 Ly Hõbe Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.7 km Walking 00:59:54
29 19 950 Sven Holter Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4.7 km Running 00:26:38
206 136 124 Helena Idarand Female
Harju maakond
  Gone with the win N 4.7 km Walking 00:46:54
11 8 126 Sergei Iljin Male
Harju maakond
    M 4.7 km Running 00:23:44
467 359 933 Helena Ilves Female
Harju maakond
Tradehouse Prosecco Team N 4.7 km Walking 01:35:40
329 241 129 Kaidi Ilves Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4.7 km Running 00:56:16
293 86 130 Marek Ilves Male
Harju maakond
  2RTK M 4.7 km Walking 00:53:23
401 299 131 Ülle Ilves Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.7 km Walking 01:04:05
180 116 890 Janika Jaago Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 4.7 km Walking 00:44:01
420 316 156 Maire Jäärats Female
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Walking 01:08:29
462 354 134 Elen Jahimaa Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 4.7 km Walking 01:28:48
254 78 135 Dmitri Jalakas Male
Harju maakond
    M 4.7 km Walking 00:50:40
355 263 136 Kristel Jallai Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:58:54
41 16 137 Eve Janis Female
Harju maakond
    N 4.7 km Running 00:27:29
139 58 139 Urmas Jegorov Male
Harju maakond
  Tiptap M 4.7 km Running 00:38:59
81 40 140 Anneli Jervson Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Running 00:30:33
326 238 142 Marion Jogenbro Female
Harju maakond
  Mango N 4.7 km Walking 00:56:10
315 227 150 Sigrid Jõhve Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4.7 km Walking 00:55:01
73 35 144 Elise Joonas Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.7 km Running 00:29:53
189 122 158 Katri Jürine Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4.7 km Walking 00:45:37
379 282 159 Luule Jürisson Female
Harju maakond
  Pirita N 4.7 km Walking 01:01:15
164 102 160 Aire Jüriväli Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4.7 km Walking 00:43:03
274 82 161 Margus Jüriväli Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 4.7 km Walking 00:52:01
252 175 162 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 4.7 km Running 00:50:24
245 77 148 Hannes Juuse Male
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI M 4.7 km Walking 00:50:00
128 73 164 Signe Kaasik Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 4.7 km Running 00:37:16
389 289 862 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4.7 km Walking 01:02:18
322 234 165 Peeli Kadastu Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4.7 km Walking 00:55:35
44 27 168 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 4.7 km Running 00:27:42
435 330 169 Kristin Kaivo Female
Harju maakond
  Gone with the win N 4.7 km Walking 01:12:18
186 121 170 Liina Kala Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.7 km Walking 00:45:14
341 253 172 Birgit Kald Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Walking 00:57:30
357 264 173 Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.7 km Walking 00:58:58
376 279 174 Pille Kalda Female
Harju maakond
TAI TAI N 4.7 km Walking 01:00:36
174 111 175 Külli Kaldma Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:43:41
354 262 177 Ülle Kaldre Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 4.7 km Walking 00:58:33
226 153 178 Urvi Kaljas Female
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 4.7 km Walking 00:48:42
337 249 179 Evelyn Hanna Kaljumäe Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4.7 km Walking 00:57:17
269 81 181 Taavi Kallas Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 4.7 km Walking 00:51:53
182 117 182 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4.7 km Walking 00:44:32
116 65 183 Anary Kalme Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.7 km Running 00:34:29
343 89 185 Kermo Kangur Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4.7 km Walking 00:57:33
178 114 186 Marina Karasjova Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Walking 00:43:52
273 192 187 Maarika Karelson Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4.7 km Walking 00:51:59
113 62 188 Eliina Karma Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4.7 km Running 00:34:16
384 284 281 Kaidi-Kerli Kärner Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4.7 km Walking 01:01:37
23 15 894 Roland Karro Male
Harju maakond
ABB
ABB
  M 4.7 km Running 00:26:06
244 168 191 Kadri Kartašev Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 4.7 km Walking 00:50:00
478 369 192 Ines Karu Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4.7 km Walking 01:58:43
137 57 193 Viljo Kase Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4.7 km Walking 00:38:50
448 342 194 Kaire Kasearu Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4.7 km Walking 01:18:21
6 5 195 Taavi Kasela Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 4.7 km Running 00:22:44
105 57 196 Annika Kaseorg Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4.7 km Running 00:33:08
33 22 198 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 4.7 km Running 00:26:50
184 119 200 Astrid Kauber Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4.7 km Walking 00:44:40
63 26 203 Keidi Keidla Female
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 4.7 km Running 00:29:12
378 281 204 Meivi Kekkar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.7 km Walking 01:01:12
21 8 205 Monika Kelle Female
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Tiim N 4.7 km Running 00:25:44
159 98 206 Helin Kerna Female
Harju maakond
  Koosonhea N 4.7 km Walking 00:42:18
482 371 208 Kristiin Kesamaa Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4.7 km Walking 02:08:57
232 159 898 Karoliine Kessler Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 4.7 km Walking 00:49:15
261 79 212 Michael Keumatio Lontsie Male
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 4.7 km Running 00:51:23
369 274 214 Kertu Kiinvald Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4.7 km Walking 01:00:01
124 71 215 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 4.7 km Running 00:36:12
321 233 216 Naomi Jessica Kiivikas Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 4.7 km Walking 00:55:26
465 357 217 Evelin Kikas Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.7 km Walking 01:30:18
120 68 219 Krista Kink Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Running 00:35:43
359 266 220 Pille Kink Female
Harju maakond
TAI TAI N 4.7 km Walking 00:59:08
103 56 221 Anne Kippasto Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Running 00:33:00
306 220 222 Liina Kippasto Female
Harju maakond
  Runderful N 4.7 km Walking 00:54:36
260 182 223 Kristi Kirsman Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.7 km Walking 00:51:22
135 79 225 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4.7 km Walking 00:38:29
93 48 227 Deivi Kiviste Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   N 4.7 km Running 00:31:44
89 45 228 Sigrid Kleidov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4.7 km Walking 00:31:34
247 170 891 Reelika Kliimre Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 4.7 km Walking 00:50:04
456 108 276 Darvet Kõdar Male
Harju maakond
  Merilin ja Darvet M 4.7 km Walking 01:22:32
455 348 277 Merilin Kõdar Female
Harju maakond
  Merilin ja Darvet N 4.7 km Walking 01:22:32
76 40 230 Andres Koitmäe Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4.7 km Running 00:30:00
380 98 231 Renee Kokmann Male
Harju maakond
  HARKU PEO M 4.7 km Walking 01:01:17
312 225 232 Aet Kolde Female
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 4.7 km Walking 00:55:00
114 63 235 Ivika Kolk Female
Harju maakond
KredEx Krediidikindlustus AS KredEx Krediidikindlustus N 4.7 km Running 00:34:23
258 180 236 Merle Kollo Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4.7 km Walking 00:50:58
360 267 238 Triin Konsap Female
Harju maakond
Ridango AS Ridango N 4.7 km Running 00:59:09
28 18 846 Kardo Koplus Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4.7 km Running 00:26:32
238 164 241 Triin Kosso Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.7 km Walking 00:49:45
278 195 245 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Walking 00:52:36
300 214 246 Tatjana Kovaljova Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4.7 km Running 00:53:38
97 50 243 Inessa Kozenko Female
Harju maakond
  FIVEX N 4.7 km Running 00:32:06
107 50 925 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.7 km Running 00:33:15
35 24 248 Karel Krist Male
Harju maakond
    M 4.7 km Running 00:27:06
302 216 259 Kerli Krõm Female
Harju maakond
  Naksitrallid N 4.7 km Walking 00:54:01
292 207 252 Elise Kruus Female
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 4.7 km Walking 00:53:22
403 301 253 Karmen Kruus Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4.7 km Walking 01:04:32
176 112 254 Katrin Kruusamägi Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4.7 km Running 00:43:47
171 108 255 Anne Kruusement Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:43:37
190 123 256 Kairi Kruusma Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 4.7 km Running 00:45:38
470 361 257 Raili Kruusmaa-Moks Female
Harju maakond
  . Tippvorm . N 4.7 km Walking 01:39:06
280 197 258 Vivika Kruusmägi Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4.7 km Walking 00:52:39
236 74 260 Mikhail Kudinskiy Male
Harju maakond
    M 4.7 km Walking 00:49:41
476 367 261 Krystsina Kudzina Female
Harju maakond
  KKKSV N 4.7 km Walking 01:54:27
26 9 265 Aet Kull Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.7 km Running 00:26:19
101 47 125 Mihkel Kurg Male
Harju maakond
  Harku Kiired M 4.7 km Running 00:32:32
398 297 267 Aivi Kurim Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4.7 km Walking 01:04:00
298 212 270 Galyna Kushnir Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 4.7 km Walking 00:53:35
473 364 282 Anneli Kütt Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4.7 km Walking 01:42:44
205 135 272 Raili Kuurits Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 4.7 km Walking 00:46:50
215 143 273 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4.7 km Walking 00:47:54
15 5 275 Piret Kuusk Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4.7 km Running 00:24:01
421 317 288 Elina Laanep Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 4.7 km Walking 01:09:37
324 236 290 Ruth Laev Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.7 km Walking 00:55:55
483 372 292 Natalja Lahk Female
Harju maakond
  HORNETS N 4.7 km Walking 02:27:43
239 165 299 Kaari Lainevool Female
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 4.7 km Walking 00:49:47
1 1 300 Mario Lambing Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4.7 km Running 00:18:07
375 278 301 Maris Lampe Female
Harju maakond
  Koosonhea N 4.7 km Running 01:00:34
104 55 303 Triin Laub Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4.7 km Running 00:33:00
402 300 305 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.7 km Walking 01:04:07
217 146 307 Anni Lehtmets Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 4.7 km Walking 00:47:59
188 67 308 Janek Lehtmets Male
Harju maakond
  Lehe Sport M 4.7 km Walking 00:45:36
219 145 309 Lenna Lehtmets Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 4.7 km Walking 00:47:59
256 178 311 Marija Leis Female
Tartu maakond
ABB   N 4.7 km Walking 00:50:50
38 14 319 Liina-Maria Lepik Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4.7 km Running 00:27:19
91 46 320 Silja Lepik Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4.7 km Running 00:31:42
4 4 323 Ando Leppiman Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4.7 km Running 00:22:35
203 70 324 Tarmo Leppoja Male
Harju maakond
  2RTK M 4.7 km Walking 00:46:33
138 81 326 Katrin Ligi Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4.7 km Walking 00:38:51
452 345 329 Kristin Liiv Female
Harju maakond
  Naksitrallid N 4.7 km Walking 01:20:02
207 137 330 Liina Liiv Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.7 km Walking 00:46:58
342 254 331 Gerly Liivak Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4.7 km Walking 00:57:31
115 64 332 Elina Liivat Female
Harju maakond
    N 4.7 km Running 00:34:27
472 363 333 Eleen Lilienthal Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.7 km Walking 01:41:41
294 208 335 Everiin Lill Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.7 km Walking 00:53:23
430 326 336 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4.7 km Walking 01:11:29
382 99 337 Martin Lillepuu Male
Harju maakond
    M 4.7 km Walking 01:01:18
241 75 338 Andres Lilleste Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 4.7 km Walking 00:49:51
200 132 341 Siret Link Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4.7 km Walking 00:46:12
72 34 342 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4.7 km Running 00:29:48
55 34 343 Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4.7 km Running 00:28:23
191 124 346 Kristi Listmann Female
Tartu maakond
ABB   N 4.7 km Walking 00:45:42
474 365 349 Katrin Lohk Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4.7 km Walking 01:49:16
310 223 363 Reelika Lõhmus Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 4.7 km Walking 00:54:54
127 55 365 Viktor Lõhmus Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Domus M 4.7 km Running 00:36:57
220 73 949 Karel Lomp Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4.7 km Walking 00:48:08
149 90 351 Kairit Lootus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 4.7 km Walking 00:40:12
148 89 352 Karoliine Lootus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 4.7 km Walking 00:40:07
5 1 355 Reet Luhaäär Female
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 4.7 km Running 00:22:38
295 209 358 Inga Luks Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.7 km Walking 00:53:25
202 133 911 Liis Lume Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Walking 00:46:18
323 235 359 Viktoria Lumi Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:55:53
20 13 361 Vahur Luts Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 4.7 km Running 00:25:36
431 325 362 Inge Luuk Female
Harju maakond
  2RTK N 4.7 km Walking 01:11:29
432 327 932 Helina Maasalu Female
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Walking 01:11:32
94 46 367 Andre Maasikas Male
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 4.7 km Running 00:31:46
412 309 368 Maarika Maasikas-Tõkke Female
Harju maakond
  Maasikad N 4.7 km Walking 01:06:31
57 22 370 Heleen Maibak Female
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 4.7 km Running 00:28:42
316 228 372 Kristiina Maidvee Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.7 km Walking 00:55:01
213 141 374 Merle Maisla Female
Harju maakond
    N 4.7 km Running 00:47:52
50 30 376 Mait Makkar Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 4.7 km Running 00:27:58
428 323 377 Tiina Maldre Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4.7 km Walking 01:10:57
395 294 431 Maie Männiste Female
Lääne-Viru maakond
    N 4.7 km Walking 01:03:30
52 31 380 Andero Mardo Male
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ M 4.7 km Running 00:28:17
390 290 383 Margit Marma Female
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 4.7 km Walking 01:02:21
422 105 385 Bogdan Martšenko Male
Harju maakond
  A Running Joke M 4.7 km Walking 01:09:39
370 275 388 Djan Matsova Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 4.7 km Walking 01:00:02
133 77 390 Julia Medved Female
Harju maakond
    N 4.7 km Running 00:38:26
106 49 395 Veiko Meltsas Male
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 4.7 km Running 00:33:14
419 315 396 Eve Mere Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.7 km Walking 01:08:10
371 276 398 Iris Meristo Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4.7 km Walking 01:00:08
374 97 399 Martin Meristo Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4.7 km Walking 01:00:32
328 240 400 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.7 km Running 00:56:14
413 310 402 Oksana Mihailova Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4.7 km Walking 01:06:35
263 184 404 Airi Miilits Female
Harju maakond
  Koosonhea N 4.7 km Walking 00:51:32
426 320 406 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4.7 km Walking 01:10:13
204 134 407 Katrin Milva Female
Tartu maakond
ABB   N 4.7 km Walking 00:46:42
469 109 410 Elari Moks Male
Harju maakond
  . Tippvorm . M 4.7 km Walking 01:36:36
119 52 411 Hans Moks Male
Harju maakond
  KRO II M 4.7 km Running 00:35:32
157 62 412 Andrus Moor Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud M 4.7 km Walking 00:42:08
129 74 425 Liia Mõrd Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Engineering OÜ
  N 4.7 km Running 00:37:26
339 250 413 Jekaterina Mordassova Female
Harju maakond
  Runderful N 4.7 km Walking 00:57:19
319 231 415 Veronika Mossov Female
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 4.7 km Walking 00:55:23
307 87 417 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 4.7 km Walking 00:54:44
381 283 418 Anne Murd Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.7 km Walking 01:01:17
445 339 419 Kaili Muru Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 4.7 km Walking 01:15:16
183 118 421 Liisi Mustkivi Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4.7 km Walking 00:44:35
277 194 422 Inga Mustonen Female
Harju maakond
  Gone with the win N 4.7 km Walking 00:52:32
121 69 423 Reilika Muuli Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.7 km Running 00:35:51
150 60 435 Einar Namme Male
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 4.7 km Walking 00:40:35
179 115 436 Jana Napritson Female
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 4.7 km Walking 00:43:59
79 41 849 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 4.7 km Running 00:30:22
352 260 439 Kristi Neidra Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Walking 00:58:25
441 335 441 Anne Neroda Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 4.7 km Walking 01:13:24
386 286 874 Aiti Niinemets Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 4.7 km Walking 01:01:57
411 103 453 Lauri Nõmme Male
Harju maakond
  SK Convenient Excuse M 4.7 km Walking 01:06:28
45 28 446 Ants Noot Male
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? M 4.7 km Running 00:27:43
181 65 447 Marek Nuka Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4.7 km Walking 00:44:10
466 358 448 Lea Nulk Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.7 km Walking 01:30:59
131 76 449 Reet Nurm Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4.7 km Running 00:38:15
400 298 451 Kristi Nurmik Female
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 4.7 km Walking 01:04:04
212 140 457 Eveli Ojamäe-Veider Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.7 km Walking 00:47:37
283 84 930 Avo Org Male
Harju maakond
Tallinna linn   M 4.7 km Walking 00:52:53
284 200 921 Sirje Org Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Walking 00:52:53
377 280 465 Helena Orumets Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4.7 km Walking 01:01:00
13 4 469 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
  HARKU PEO N 4.7 km Running 00:23:46
196 128 827 Piret Õun Female
Harju maakond
  Tiptap N 4.7 km Running 00:46:05
290 205 828 Evelin Õunapuu Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.7 km Walking 00:53:19
484 373 829 Maarja Õunmaa Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4.7 km Walking 02:29:08
410 308 470 Tatjana Ovsjankina Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4.7 km Walking 01:05:53
8 2 472 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 4.7 km Running 00:23:23
338 251 473 Ave Paabel Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.7 km Walking 00:57:19
141 83 474 Epp Paalberg Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 4.7 km Running 00:39:10
187 66 544 Siim Pääro Male
Harju maakond
Springmar OÜ   M 4.7 km Walking 00:45:34
27 10 476 Kerli Paas Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.7 km Running 00:26:22
146 88 478 Ingrid Paats Female
Harju maakond
    N 4.7 km Running 00:39:49
31 20 481 Märt Pais Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4.7 km Running 00:26:47
166 63 483 Ivar Pajuste Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 4.7 km Walking 00:43:17
46 18 485 Egle Palk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 4.7 km Running 00:27:44
12 9 489 Silver Palu Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.7 km Running 00:23:45
285 201 492 Kaisa Papp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.7 km Walking 00:52:54
350 259 494 Angelika Park Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4.7 km Walking 00:58:21
78 38 540 Anna-Liisa Pärnalaas Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4.7 km Running 00:30:05
451 107 495 Jürgen Parts Male
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 4.7 km Walking 01:19:57
334 246 496 Julia Passetšnik Female
Harju maakond
  FIVEX N 4.7 km Walking 00:56:47
227 154 497 Helen Paul Female
Harju maakond
ABB ABB WOLF N 4.7 km Walking 00:48:44
43 26 498 Maksim Pavlov Male
Harju maakond
  Runderful M 4.7 km Running 00:27:40
199 130 499 Piia Pedras Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselt   N 4.7 km Running 00:46:09
281 199 500 Tuuli Pedras Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:52:50
325 237 501 Kai Peet Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.7 km Walking 00:56:00
340 252 912 Hedi Peetermann Female
Harju maakond
ABB AS   N 4.7 km Walking 00:57:24
301 215 505 Eerika Pentel Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.7 km Walking 00:53:39
459 351 506 Liisa Peri Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 4.7 km Walking 01:24:19
388 288 508 Egle Pesti Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 4.7 km Walking 01:02:11
194 126 514 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Walking 00:45:58
353 261 515 Mirjam Pihlak Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Walking 00:58:31
224 150 516 Marja-Liina Piir Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 4.7 km Walking 00:48:31
289 204 517 Kerly Piirsalu Female
Harju maakond
  Pirita N 4.7 km Walking 00:53:14
275 193 518 Marju Piirsalu Female
Harju maakond
  Pirita N 4.7 km Walking 00:52:26
345 255 519 Anke Pikner Female
Harju maakond
  123 Läks! N 4.7 km Walking 00:57:54
193 68 520 Andrus Pisarev Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4.7 km Walking 00:45:51
54 32 522 Priit Plado Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4.7 km Running 00:28:19
65 30 524 Irene Ploom Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4.7 km Running 00:29:22
168 105 525 Natalia Plotnikova Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4.7 km Walking 00:43:28
356 93 538 Kaimo Põder Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4.7 km Walking 00:58:58
82 42 951 Armand Põldoja Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4.7 km Running 00:30:34
62 37 844 Priit Põltsama Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4.7 km Running 00:29:05
66 29 526 Olga Ponomareva Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 4.7 km Running 00:29:22
259 181 528 Kristi Poobus Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4.7 km Walking 00:51:20
291 206 545 Katrin Pööra Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4.7 km Walking 00:53:20
231 158 530 Aile Pops Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.7 km Walking 00:49:07
396 295 531 Kaja Prii Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.7 km Walking 01:03:41
331 243 532 Karin Pugatšev Female
Harju maakond
Tomson Tervisekeskus OÜ Vunki mano N 4.7 km Walking 00:56:22
372 277 533 Merlin Purge Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4.7 km Walking 01:00:11
47 19 535 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Running 00:27:47
60 24 546 Anu Raamat Female
Harju maakond
  Üks ja kaks N 4.7 km Running 00:28:55
385 285 551 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 4.7 km Walking 01:01:57
210 138 552 Raili Raidvee Female
Harju maakond
  A Running Joke N 4.7 km Walking 00:47:20
92 47 554 Tiina Raja Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 4.7 km Running 00:31:43
387 287 557 Ann Randver Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4.7 km Walking 01:02:04
7 6 558 Krister Randver Male
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad M 4.7 km Running 00:23:18
364 270 904 Kaili Ränkel Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.7 km Walking 00:59:32
471 362 559 Triin Rannut Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.7 km Walking 01:39:07
424 319 561 Piia Raudsepp Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 01:10:09
84 43 562 Timo Kalevi Raussi Male
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 4.7 km Running 00:30:54
460 352 565 Janne Rechlin Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4.7 km Walking 01:26:42
311 88 566 Jeffrey Leonel Redondo Sarmiento Male
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 4.7 km Walking 00:54:54
270 189 570 Merli Reinmann Female
Harju maakond
  LauMer N 4.7 km Walking 00:51:55
130 75 572 Eve Relvik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.7 km Running 00:37:36
80 39 920 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.7 km Running 00:30:29
485 374 573 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.7 km Walking 02:34:24
56 35 574 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 4.7 km Running 00:28:40
19 7 575 Merilyn Retter Female
Harju maakond
  Mango N 4.7 km Running 00:25:32
262 183 576 Pille Riimast Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.7 km Walking 00:51:27
125 72 578 Brigitta Rimm Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.7 km Running 00:36:23
132 56 580 Vladislav Rogalevitš Male
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Tiim M 4.7 km Running 00:38:26
153 93 582 Angela Rohtla Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4.7 km Walking 00:41:17
77 37 585 Ilmatar Rooda Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.7 km Running 00:30:01
25 17 586 Viljar Rooda Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4.7 km Running 00:26:17
123 53 588 Ivan Roos Male
Harju maakond
  TIREL M 4.7 km Running 00:36:04
327 239 590 Reet Roosimägi Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.7 km Walking 00:56:11
117 66 859 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4.7 km Running 00:34:56
250 173 592 Margit Rosin Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:50:17
264 185 600 Katrin Rüütel Female
Harju maakond
    N 4.7 km Running 00:51:33
394 293 836 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Walking 01:03:21
480 111 601 Andrus Rüütelmaa Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.7 km Walking 02:05:26
235 162 595 Anu Ruuven Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4.7 km Walking 00:49:40
286 202 602 Monika Rytberg Female
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 4.7 km Walking 00:53:00
404 302 910 Hele-Riin Saal Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Walking 01:05:07
458 350 603 Anu Saar Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4.7 km Walking 01:23:40
304 218 604 Marianne Saar Female
Harju maakond
Coats Eesti   N 4.7 km Walking 00:54:18
299 213 607 Külli Saarepera Female
Harju maakond
  123 Läks! N 4.7 km Walking 00:53:35
51 21 674 Heli Säde Female
Harju maakond
  Tiptap N 4.7 km Running 00:28:13
442 336 609 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  Mango N 4.7 km Running 01:13:58
240 166 610 Natalja Saiko Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.7 km Walking 00:49:50
86 42 611 Silvia Saks Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4.7 km Running 00:31:26
177 113 613 Shirley Salm Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 4.7 km Walking 00:43:51
22 14 614 Silver Salundo Male
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo M 4.7 km Running 00:25:57
161 99 616 Kirstin Saluveer Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 4.7 km Running 00:42:22
444 338 621 Jana Sarri Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4.7 km Walking 01:15:05
58 23 622 Kadi Sau Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 4.7 km Running 00:28:45
305 219 623 Alla Saul Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.7 km Walking 00:54:30
134 78 624 Anneli Schults Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.7 km Walking 00:38:27
126 54 625 Jaan Schults Male
Harju maakond
    M 4.7 km Running 00:36:33
454 347 626 Kaisa Karmen Selke Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4.7 km Walking 01:21:18
2 2 627 Olle Selliov Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 4.7 km Running 00:21:18
170 107 676 Anna Šerstjuk Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.7 km Walking 00:43:34
70 33 631 Madle Sihver Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.7 km Running 00:29:41
365 272 872 Tairi Siilbaum Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 4.7 km Walking 00:59:42
197 129 633 Häli Siimaste Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4.7 km Walking 00:46:08
414 311 637 Jaana Siliksaar Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4.7 km Walking 01:07:15
447 341 639 Anu Sillandi Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4.7 km Walking 01:17:16
437 332 640 Piret Simmo Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Walking 01:12:34
282 198 641 Maia Sinajeva Female
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 4.7 km Running 00:52:50
142 84 642 Terje Sinik Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4.7 km Walking 00:39:21
450 344 644 Siivi Sirotkin Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4.7 km Walking 01:19:32
155 95 860 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4.7 km Walking 00:41:50
40 25 646 Mark Slavin Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4.7 km Running 00:27:26
83 41 647 Natalja Sleptšuk Female
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 4.7 km Running 00:30:43
358 265 673 Meeri Sõerd Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Maarja ja Meeri N 4.7 km Walking 00:59:00
233 160 652 Anneli Soom Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4.7 km Walking 00:49:22
416 313 657 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4.7 km Walking 01:07:52
457 349 661 Mare Spitz Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.7 km Walking 01:22:59
488 377 662 Ingrid Stamm Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4.7 km Walking 03:44:40
417 314 665 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.7 km Walking 01:08:01
165 103 675 Made Sügis Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4.7 km Walking 00:43:17
68 31 666 Reelika Sultson Female
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 4.7 km Running 00:29:24
14 10 667 Raul Sulu Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 4.7 km Running 00:24:01
221 148 668 Sirli Sumeri Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4.7 km Walking 00:48:08
102 48 669 Armin Sutter Male
Rapla maakond
  Käbipätid M 4.7 km Running 00:32:46
111 60 670 Kadi Sutter Female
Rapla maakond
  Käbipätid N 4.7 km Running 00:34:07
397 296 900 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 4.7 km Walking 01:03:41
3 3 750 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4.7 km Running 00:21:38
409 307 683 Ksenja Tajur Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4.7 km Walking 01:05:46
408 306 684 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Walking 01:05:45
225 152 686 Ave Talts Female
Harju maakond
  KRO II N 4.7 km Walking 00:48:37
391 291 688 Age Tamm Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4.7 km Walking 01:02:21
243 76 689 Andrus Tamm Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4.7 km Walking 00:50:00
9 7 693 Kristjan Tammearu Male
Harju maakond
  A Running Joke M 4.7 km Running 00:23:33
39 15 695 Kätlin Tammesoo Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4.7 km Running 00:27:19
195 127 697 Marju Tammik Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 4.7 km Walking 00:46:00
118 67 698 Merilin Tammik Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4.7 km Running 00:35:29
67 28 701 Triin Tartes Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.7 km Running 00:29:22
434 329 702 Tea Tasa Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.7 km Running 01:12:16
257 179 703 Evely Taul Female
Harju maakond
  TIREL N 4.7 km Walking 00:50:51
446 340 906 Hela Teesalu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 4.7 km Walking 01:15:42
42 17 705 Pia Tein Female
Harju maakond
  KRO II N 4.7 km Running 00:27:37
271 190 881 Siret Telliskivi Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Walking 00:51:58
209 72 706 Alar Teras Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4.7 km Walking 00:47:13
436 331 707 Jane Teresk Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 4.7 km Walking 01:12:27
296 210 708 Svetlana Ternavskihh Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.7 km Running 00:53:31
163 101 709 Sirje Terve Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4.7 km Walking 00:42:51
249 172 712 Liis Tiitson Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4.7 km Walking 00:50:12
344 90 713 Kevin Tiks Male
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 4.7 km Walking 00:57:50
373 96 870 Priit Tiks Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 4.7 km Walking 01:00:21
162 100 715 Kai Timmusk Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.7 km Running 00:42:45
433 328 903 Angela Tirp Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.7 km Walking 01:11:34
24 16 717 Raido Tisler Male
Harju maakond
  Mango M 4.7 km Running 00:26:13
399 102 748 Mihkel Tõkke Male
Harju maakond
  Maasikad M 4.7 km Walking 01:04:03
392 101 720 Tanel Tomson Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4.7 km Walking 01:03:04
242 167 749 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.7 km Walking 00:49:52
99 53 892 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 4.7 km Running 00:32:17
297 211 721 Ragna Toom Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.7 km Running 00:53:34
330 242 723 Terly Toomast Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.7 km Walking 00:56:18
347 257 732 Kristi Treier Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.7 km Walking 00:58:00
253 176 733 Helena Trink Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4.7 km Walking 00:50:25
75 36 734 Dominica Trubetskoi Female
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 4.7 km Running 00:29:59
468 360 737 Larissa Truu Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4.7 km Walking 01:36:21
368 95 739 Maksim Tšikiljov Male
Harju maakond
  BEER SNAILS M 4.7 km Walking 01:00:00
112 61 741 Moonika Tuhkanen Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 4.7 km Running 00:34:13
308 221 742 Epp Tuisk Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.7 km Walking 00:54:50
346 256 744 Anu Tukia Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.7 km Walking 00:57:55
175 64 747 Raiko Tutt Male
Harju maakond
  Raiari M 4.7 km Walking 00:43:46
230 157 831 Kerta Übner Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4.7 km Walking 00:49:04
475 366 754 Aleksandra Ulm Female
Harju maakond
  DOUBLEA N 4.7 km Walking 01:52:51
265 80 759 Sten Uritam Male
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 M 4.7 km Walking 00:51:35
463 355 761 Evelin Uudeküll Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4.7 km Walking 01:29:00
95 49 762 Kairi Uustulnd Female
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 4.7 km Running 00:31:50
30 21 824 Erkki Vähi Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4.7 km Running 00:26:47
167 104 766 Arie Vaigurand Female
Harju maakond
  Raiari N 4.7 km Running 00:43:21
37 13 767 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 4.7 km Running 00:27:17
173 110 768 Kerstin Vaikmaa Female
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 4.7 km Walking 00:43:38
34 23 769 Rein Vaimel Male
Harju maakond
    M 4.7 km Running 00:26:52
96 51 770 Laine Vain Female
Harju maakond
  HARKU PEO N 4.7 km Running 00:32:06
276 83 825 Norman Väin Male
Harju maakond
  ERL M 4.7 km Walking 00:52:29
49 29 771 Taniel Vain Male
Harju maakond
  HARKU PEO M 4.7 km Running 00:27:56
335 247 772 Eleene Vaino Female
Harju maakond
TAI TAI N 4.7 km Running 00:56:51
144 86 773 Tais Vakrõõm Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.7 km Running 00:39:30
255 177 775 Eliis Valdma Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4.7 km Walking 00:50:48
267 187 893 Kaisa Välk Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4.7 km Walking 00:51:39
349 91 779 Antti Valkiainen Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema M 4.7 km Walking 00:58:15
363 271 781 Liis Valma Female
Harju maakond
  Runderful N 4.7 km Walking 00:59:32
147 59 782 Olavi Valner Male
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
Tugi Tiim M 4.7 km Walking 00:40:00
110 59 784 Anni Sandra Varblane Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4.7 km Walking 00:33:54
383 100 785 Rain Varblane Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4.7 km Walking 01:01:37
201 69 786 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4.7 km Walking 00:46:13
74 39 787 Tauno Vare Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4.7 km Running 00:29:55
143 85 789 Ingrid Vedler Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.7 km Running 00:39:22
61 25 791 Jana Veenpere Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.7 km Running 00:29:03
453 346 792 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Walking 01:20:20
16 6 793 Hanna-Greta Veersalu Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Running 00:24:02
251 174 795 Airi Vekmann Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.7 km Walking 00:50:19
214 142 796 Laura Venig Female
Harju maakond
  LauMer N 4.7 km Walking 00:47:53
100 54 797 Mariia Verozub Female
Harju maakond
BLRT Grupp AS   N 4.7 km Running 00:32:19
443 337 851 Annely Verrevmägi Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 01:14:18
332 244 800 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4.7 km Walking 00:56:31
98 52 801 Kristi Vettik Female
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Paar N 4.7 km Running 00:32:10
266 186 803 Marta Vihtre Female
Harju maakond
  Naksitrallid N 4.7 km Walking 00:51:38
172 109 804 Hannaliis Viibus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 4.7 km Walking 00:43:37
407 305 806 Margit Viilmaa Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 4.7 km Walking 01:05:41
160 97 807 Kristel Viirmann Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4.7 km Walking 00:42:18
216 144 810 Katrin Viks Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.7 km Walking 00:47:57
486 375 817 Kirsti Vinni Female
Harju maakond
  Naksitrallid N 4.7 km Walking 02:56:49
108 51 818 Martin Visnapuu Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 4.7 km Running 00:33:34
449 343 819 Kairi Vjatkin Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Walking 01:19:15
229 156 820 Katri Voit Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4.7 km Walking 00:48:55
477 368 822 Irina Voronina Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 01:54:56
192 125 823 Julia Vuhk Vuht Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4.7 km Running 00:45:50
145 87 965 Gätlin Vunk Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Running 00:39:42
313 226 835 Viktoria Yurchuk Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.7 km Running 00:55:00
439 334 679 Darja Zabrovskaja Female
Harju maakond
  ERL N 4.7 km Running 01:12:48
64 27 680 Irina Zadunaiskaja Female
Harju maakond
    N 4.7 km Running 00:29:18
309 222 681 Evelyn Zahrens Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Walking 00:54:51
198 131 682 Jelena Žuravel Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:46:09
Sulge

Tulemuse detailne info

...