20. TRADEHOUSE Tervisejooks
8. etapp - 4,7 km - Järve Terviserada

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 480 Naisi: 362 Mehi: 118 Läbitud distants kokku: 2256 km Aeg kokku: 428:49:01
Koht Nr Nimi Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
144 1 Kati Aaren
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4.7 km Kõnd 00:42:47
249 3 Triin Aarna
Harju maakond
  TEAM5 N 4.7 km Kõnd 00:52:18
179 4 Ketty Aas
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.7 km Kõnd 00:47:00
108 5 Kauri Aaslaid
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 4.7 km Jooks 00:34:29
315 6 Monika Aaslaid
Harju maakond
  Pirita N 4.7 km Kõnd 00:57:25
196 7 Lili Aasumäe
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Selver
  N 4.7 km Kõnd 00:49:02
149 9 Anne Aaver
Harju
ABB ABB WOLF1 N 4.7 km Jooks 00:43:33
459 10 Ilze Abola
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.7 km Kõnd 01:29:21
61 11 Andre Adler
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 4.7 km Jooks 00:29:33
399 12 Airi Aedla
Harju maakond
  KAKS NAIST JA KOER N 4.7 km Kõnd 01:08:58
449 13 Avantika Arya Agrawal
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS N 4.7 km Kõnd 01:24:24
128 16 Merilyn Ait
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4.7 km Kõnd 00:38:27
193 17 Jaana Alamaa
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4.7 km Kõnd 00:48:52
452 18 Evelyn Alamets
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.7 km Kõnd 01:25:08
478 19 Svetlana Aleksandrova
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.7 km Kõnd 02:50:26
436 20 Kaia Alev
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.7 km Kõnd 01:17:03
12 21 Rauno Aljas
Harju maakond
  PTA Teine M 4.7 km Jooks 00:22:57
148 22 Maris Aljaste
Harju maakond
  Marumatk N 4.7 km Jooks 00:43:18
42 24 Heleri Alliksoo
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.7 km Jooks 00:27:42
69 25 Marja-Liisa Alliksoo
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.7 km Jooks 00:30:05
373 29 Priit Annusver
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 4.7 km Kõnd 01:03:46
340 34 Mari Arike
Harju maakond
Playtech Playtech N 4.7 km Kõnd 00:59:22
395 35 Gerli Aringo
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4.7 km Kõnd 01:07:58
129 36 Kristin Arm
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Jooks 00:38:50
227 37 Kätlin Arras
Harju maakond
Spordiselts mtü E-lõvitarid N 4.7 km Kõnd 00:50:43
362 38 Getter Anett Arro
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.7 km Kõnd 01:02:08
428 39 Raido Marek Arro
Harju maakond
ABB   M 4.7 km Kõnd 01:14:22
433 43 Reili Arumäe
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Kõnd 01:15:31
321 45 Kristi Auger
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.7 km Jooks 00:57:46
93 46 Ave Aun
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad N 4.7 km Jooks 00:32:52
445 54 Liia Beljajeva
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.7 km Kõnd 01:22:36
188 57 Andrea Bonelli
Harju maakond
  Väledad põdrad M 4.7 km Jooks 00:48:09
2 893 Peep Bušin
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4.7 km Jooks 00:19:28
279 61 Riina Celik
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:54:20
398 62 Julia Danilov
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 4.7 km Kõnd 01:08:32
346 64 Jekaterina Domaševa
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Kõnd 01:00:00
236 67 Natalia Družinina
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.7 km Kõnd 00:51:19
357 70 Marja-Liisa Eesmäe
Harju maakond
  EG Ehitus N 4.7 km Kõnd 01:01:34
233 71 Ines Ehavald
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.7 km Kõnd 00:51:08
282 72 Urmas Eigla
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 4.7 km Kõnd 00:54:28
336 73 Karmen Ekbaum
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Kõnd 00:59:07
354 74 Erik Elango
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 4.7 km Jooks 01:00:58
328 77 Edith End
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4.7 km Kõnd 00:58:22
125 79 Estin Engbusk
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4.7 km Jooks 00:38:20
242 81 Julia Esaulenko
Harju maakond
  EDELWEISS N 4.7 km Kõnd 00:51:57
319 83 Elis Fels
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4.7 km Kõnd 00:57:43
339 84 Kristel Filippov
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.7 km Kõnd 00:59:21
408 85 Natalja Fomenko
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.7 km Kõnd 01:10:00
73 90 Triin Gede
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4.7 km Jooks 00:30:33
431 91 Merilin Gedvil
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.7 km Kõnd 01:14:59
378 92 Marian Gilden
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.7 km Kõnd 01:04:43
139 94 Jaanika Greim
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.7 km Kõnd 00:41:46
220 95 Monika Grinfeld
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Kõnd 00:50:26
278 96 Uljana Grinina
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4.7 km Kõnd 00:54:15
98 97 Ilya Guriev
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4.7 km Jooks 00:33:27
204 98 Marina Gusseva
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 4.7 km Kõnd 00:49:31
56 99 Kadri Haamer-Tibar
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 4.7 km Jooks 00:29:04
232 103 Krista Hallik
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.7 km Kõnd 00:51:04
435 106 Reet Hansen
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.7 km Kõnd 01:16:42
187 111 Eleri Heinnurm
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4.7 km Kõnd 00:48:04
368 112 Aleksei Heinsaar
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.7 km Kõnd 01:02:44
231 894 Marily Hendrikson
Harju maakond
  JAP N 4.7 km Jooks 00:51:01
124 117 Kairi Hindreko
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.7 km Kõnd 00:37:57
160 118 Helen Hindrichson-Nairis
Harju maakond
  Pinginaabrid N 4.7 km Jooks 00:45:08
218 119 Marko Hinn
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst M 4.7 km Kõnd 00:50:16
419 120 Taavi Hirtentreu
Harju maakond
    M 4.7 km Kõnd 01:11:31
156 121 Aljona Hitrova
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.7 km Kõnd 00:44:39
418 125 Ly Hõbe
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.7 km Kõnd 01:11:09
22 122 Sven Holter
Harju maakond
  RB INFRA M 4.7 km Jooks 00:25:24
447 123 Martin Hunt
Harju maakond
Eksfisk OÜ Team Lõheäri M 4.7 km Kõnd 01:23:30
259 124 Tiina Hunt
Harju maakond
  Maast lahti N 4.7 km Kõnd 00:53:11
118 126 Helena Idarand
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4.7 km Jooks 00:36:14
14 127 Sergei Iljin
Harju maakond
  WE MATCH! M 4.7 km Jooks 00:23:39
107 129 Kaidi Ilves
Harju maakond
  Maast lahti N 4.7 km Jooks 00:34:05
275 132 Iris Jaago
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.7 km Kõnd 00:54:01
411 152 Maire Jäärats
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Kõnd 01:10:19
219 135 Dmitri Jalakas
Harju maakond
    M 4.7 km Kõnd 00:50:22
386 136 Erki Jansen
Harju maakond
  TEAM5 M 4.7 km Kõnd 01:05:55
104 149 Helen Järve
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit N 4.7 km Jooks 00:33:48
201 150 Jaana Järve
Lääne-Viru maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:49:23
237 140 Anneli Jervson
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Kõnd 00:51:26
356 141 Olga Jevgrafova
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.7 km Kõnd 01:01:20
163 146 Katre Jõgeva
Harju maakond
  Väledad põdrad N 4.7 km Jooks 00:45:34
462 148 Sigrid Jõhve
Harju maakond
  Väledad jalad N 4.7 km Kõnd 01:36:10
396 142 Piret Josing
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.7 km Kõnd 01:08:04
425 143 Timo Juhanson
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 4.7 km Kõnd 01:13:49
479 154 Andreas Jürgenson
Harju maakond
  RIK 3 M 4.7 km Kõnd 03:36:11
369 155 Krista Jürgenson
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus N 4.7 km Kõnd 01:03:07
77 158 Tebe Jürgenson
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4.7 km Jooks 00:31:02
348 159 Sirly Jürioja
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4.7 km Kõnd 01:00:06
323 160 Luule Jürisson
Harju maakond
  Pirita N 4.7 km Kõnd 00:57:50
162 161 Kadri Jürjan
Harju maakond
  ABB RAKa N 4.7 km Kõnd 00:45:27
261 162 Nadežda Kabrda
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.7 km Kõnd 00:53:15
269 163 Kairi Kadastik
Harju maakond
  Anname gaasi N 4.7 km Kõnd 00:53:55
1 165 Tarmo Kaisla
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.7 km Jooks 00:17:20
299 166 Grete-Marie Kajandi
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.7 km Kõnd 00:56:07
157 168 Birgit Kald
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Kõnd 00:44:48
404 169 Nele Kalda
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.7 km Kõnd 01:09:34
416 170 Kristina Kaljumets
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.7 km Kõnd 01:11:05
355 172 Tiina Kallas
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.7 km Kõnd 01:00:58
361 173 Piret Kallis
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.7 km Kõnd 01:02:08
140 174 Karin Kallisma
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 4.7 km Jooks 00:42:07
95 176 Anary Kalme
Harju maakond
  Käib küll N 4.7 km Jooks 00:32:55
303 177 Anneliis Kalmus
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4.7 km Kõnd 00:56:22
286 179 Triin Kand
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4.7 km Kõnd 00:55:10
31 896 Jürgen Kandar
Harju maakond
Tyre Mould Eesti OÜ Aeglased Teod M 4.7 km Jooks 00:26:49
228 182 Kea Karja
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 4.7 km Jooks 00:50:44
302 184 Marian Karjus
Harju maakond
  SIBAJAD N 4.7 km Kõnd 00:56:14
186 187 Liis Karolin
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Kõnd 00:47:56
185 189 Lilia Karpova
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.7 km Kõnd 00:47:46
68 191 Jaanus Karu
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.7 km Jooks 00:30:04
159 193 Pirgit Kasemets
Harju maakond
  Pinginaabrid N 4.7 km Jooks 00:44:49
181 194 Annika Kaseorg
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.7 km Kõnd 00:47:10
5 195 Mairo Kaseväli
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad M 4.7 km Jooks 00:21:31
442 198 Maarja Kask
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi N 4.7 km Jooks 01:21:09
168 199 Sylvia Kass
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.7 km Kõnd 00:46:00
430 201 Natalja Kattai
Harju maakond
  LIDLI JOOKSJAD N 4.7 km Kõnd 01:14:36
443 202 Merli Kaunissaar
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:21:44
27 897 Kristjan Kaunissaare
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4.7 km Jooks 00:26:32
367 889 Eleri Kautlenbach
Harju maakond
  Helemeel N 4.7 km Kõnd 01:02:43
119 204 Keidi Keidla
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia KS paras paar N 4.7 km Jooks 00:37:00
300 208 Kertu Kesküla
Harju maakond
  Väledad jalad N 4.7 km Kõnd 00:56:10
370 209 Teele Kesküla
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 4.7 km Kõnd 01:03:20
141 210 Kristi Kessel
Pärnu maakond
Mtü spordiselt   N 4.7 km Kõnd 00:42:28
401 213 Zeyad Masry Zaky Attia Khalaf
Harju maakond
    M 4.7 km Kõnd 01:09:23
102 214 Valeria Kiisk
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 4.7 km Jooks 00:33:47
441 215 Naomi Jessica Kiivikas
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 4.7 km Kõnd 01:20:46
424 216 Evelin Kikas
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.7 km Jooks 01:13:36
106 221 Anne Kippasto
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Jooks 00:34:00
306 222 Liina Kippasto
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4.7 km Kõnd 00:56:31
138 225 Külli Kivioja-Ööpik
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.7 km Kõnd 00:41:17
256 227 Deivi Kiviste
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus   N 4.7 km Kõnd 00:52:53
32 228 Sander Klaos
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 4.7 km Jooks 00:26:52
131 891 Heddy Klasen
Harju maakond
  Helemeel N 4.7 km Jooks 00:40:00
110 229 Sigrid Kleidov
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.7 km Jooks 00:34:43
466 283 Darvet Kõdar
Harju maakond
    M 4.7 km Kõnd 01:46:43
207 235 Mirjam Kolga
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit N 4.7 km Kõnd 00:49:40
314 236 Sander Kollom
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4.7 km Kõnd 00:57:22
405 238 Sander Konso
Harju maakond
  Team SN M 4.7 km Jooks 01:09:58
320 239 Avo Kont
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus   M 4.7 km Kõnd 00:57:46
34 242 Kardo Koplus
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 4.7 km Jooks 00:27:07
37 285 Alina Kõrgesaar
Harju maakond
  EEK ettevõtlikud N 4.7 km Jooks 00:27:24
197 244 Triin Kosso
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.7 km Kõnd 00:49:09
310 245 Stiven Kossorotov
Harju maakond
  DUALBAND M 4.7 km Kõnd 00:57:02
318 287 Eliise Kõva
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:57:43
457 250 Natalja Kovtunova
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4.7 km Kõnd 01:27:25
432 247 Sergei Kozlov
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4.7 km Kõnd 01:15:00
353 252 Matthew Krisenthal
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.7 km Kõnd 01:00:38
360 258 Kerli Krõm
Harju maakond
  Imelised õed N 4.7 km Kõnd 01:02:08
239 253 Karmen Kruus
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4.7 km Kõnd 00:51:46
50 255 Raili Kruusmaa-Moks
Harju maakond
  Tippvorm N 4.7 km Jooks 00:28:27
111 256 Karmen Kruutmann
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4.7 km Jooks 00:35:00
245 260 Julia Kudrjavtseva-Arruda
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4.7 km Kõnd 00:52:03
71 262 Kristel Kukk
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 4.7 km Jooks 00:30:18
440 960 Andres Kukke
Harju maakond
  Floorin Jooksvad Meetrid M 4.7 km Kõnd 01:20:32
473 290 Kaidi Külaots
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4.7 km Kõnd 02:16:38
451 264 Marika Kuldkepp
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.7 km Kõnd 01:25:00
289 269 Aivi Kurim
Harju maakond
  Mine metsa N 4.7 km Kõnd 00:55:36
376 272 Merli Kurus
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 4.7 km Kõnd 01:04:29
248 291 Anneli Kütt
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.7 km Kõnd 00:52:16
113 292 Jaak Kütt
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad M 4.7 km Jooks 00:35:26
280 295 Kätlin Küünemäe
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4.7 km Kõnd 00:54:21
402 296 Reili Küünruss
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.7 km Kõnd 01:09:26
252 276 Raili Kuurits
Harju maakond
  ABB RAKa N 4.7 km Kõnd 00:52:35
385 277 Edith Kuusemägi
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.7 km Kõnd 01:05:47
194 298 Maarja Laane
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Kõnd 00:48:55
158 299 Marek Laanisto
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 4.7 km Kõnd 00:44:48
352 300 Liia Laanson
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Kõnd 01:00:34
475 900 Laura Laaster
Harju maakond
  JAP N 4.7 km Kõnd 02:25:35
210 302 Ruth Laev
Harju maakond
  Käib küll N 4.7 km Kõnd 00:49:53
345 304 Natalja Lahk
Harju maakond
  HORNETS N 4.7 km Kõnd 00:59:51
182 305 Lenne Lahtvee
Harju maakond
Playtech Playtech N 4.7 km Kõnd 00:47:12
40 308 Marko Laigna
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4.7 km Jooks 00:27:31
4 914 Indrek Laineveer
Harju maakond
  Kiiret pole M 4.7 km Jooks 00:21:20
384 309 Kaari Lainevool
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 4.7 km Kõnd 01:05:46
9 378 Allar Läll
Harju maakond
  EG Ehitus M 4.7 km Jooks 00:22:26
211 311 Tiina Lauri
Harju maakond
  LC SUPPLY N 4.7 km Kõnd 00:49:54
329 313 Ketter Leemet
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.7 km Kõnd 00:58:22
145 314 Anni Lehtmets
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4.7 km Kõnd 00:42:47
192 315 Janek Lehtmets
Harju maakond
  LEHE SPORT M 4.7 km Kõnd 00:48:48
143 316 Lenna Lehtmets
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4.7 km Kõnd 00:42:47
217 317 Kairit Lehtpuu
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.7 km Kõnd 00:50:15
92 319 Kaire Leibak
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4.7 km Jooks 00:32:48
101 320 Sten Leima
Harju maakond
    M 4.7 km Jooks 00:33:47
472 322 Dinara Leit
Harju maakond
Spordiselts mtü E-lõvitarid N 4.7 km Kõnd 02:15:52
350 323 Mariliis Leitud
Harju maakond
  SIBAJAD N 4.7 km Kõnd 01:00:26
258 324 Triin Lekk
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:53:02
392 325 Tatjana Lemba-Virkunen
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:07:06
151 328 Liana Lemkov
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 4.7 km Kõnd 00:43:51
169 331 Eliise Lepp
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.7 km Kõnd 00:46:20
33 912 Ando Leppiman
Harju maakond
  ASAP M 4.7 km Jooks 00:27:06
254 338 Liina Liiv
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.7 km Kõnd 00:52:44
474 339 Eleen Lilienthal
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.8 km Kõnd 02:21:35
344 340 Everiin Lill
Harju maakond
  PTA Teine N 4.7 km Kõnd 00:59:42
8 341 Karl-Gerhard Lille
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi M 4.7 km Jooks 00:22:05
191 343 Katrin Lillep
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4.7 km Kõnd 00:48:42
409 344 Martin Lillepuu
Harju maakond
    M 4.7 km Kõnd 01:10:00
41 346 Andres Lilleste
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised M 4.7 km Jooks 00:27:39
89 348 Esther Linask
Harju maakond
    N 4.7 km Jooks 00:32:37
277 349 Roger Linask
Harju maakond
  IMMO M 4.7 km Kõnd 00:54:08
183 351 Mailis Linde
Harju maakond
  Väledad põdrad N 4.7 km Jooks 00:47:24
25 352 Gerli Linkgreim
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 4.7 km Jooks 00:26:05
62 917 Taivo Linnamägi
Harju maakond
  Kiiret pole M 4.7 km Jooks 00:29:37
178 356 Kristi Listmann
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 4.7 km Kõnd 00:46:56
437 357 Katrin Lohk
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.7 km Kõnd 01:18:58
379 375 Reelika Lõhmus
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4.7 km Kõnd 01:04:53
438 376 Viktor Lõhmus
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit M 4.7 km Kõnd 01:19:40
365 358 Janne Lokkota
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 4.7 km Kõnd 01:02:19
215 359 Karel Lomp
Harju maakond
  RB INFRA M 4.7 km Kõnd 00:50:11
251 377 Britta Lõõbas
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.7 km Kõnd 00:52:25
262 360 Triin-Anneli Loodus
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4.7 km Jooks 00:53:20
28 363 Reet Luhaäär
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4.7 km Jooks 00:26:35
412 366 Janeli Lukats
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.7 km Kõnd 01:10:20
212 367 Inga Luks
Harju maakond
  PTA Teine N 4.7 km Kõnd 00:49:54
335 369 Liisi Lumi
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 4.7 km Kõnd 00:59:05
427 370 Viktoria Lumi
Harju maakond
  SIBAJAD N 4.7 km Kõnd 01:14:18
364 379 Janek Lünekund
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V M 4.7 km Jooks 01:02:18
6 384 Angela Madisson
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.7 km Jooks 00:21:40
152 442 Piret Mägi
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4.7 km Kõnd 00:44:00
266 385 Jana Mahlapuu
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4.7 km Kõnd 00:53:38
461 386 Heleen Maibak
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:33:49
173 387 Annela Maidla
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.7 km Kõnd 00:46:35
221 391 Mait Makkar
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4.7 km Jooks 00:50:27
170 445 Monica Mänd
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.7 km Kõnd 00:46:27
52 918 Martin Mändla
Harju maakond
    M 4.7 km Jooks 00:28:54
166 446 Kattre Männik
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.7 km Kõnd 00:45:35
293 399 Danel Mark
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 4.7 km Kõnd 00:55:38
295 400 Derek Mark
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 4.7 km Kõnd 00:55:38
291 401 Dione Leandra Mark
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 4.7 km Kõnd 00:55:38
292 402 Selene Kerlin Mark
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 4.7 km Kõnd 00:55:38
382 447 Maido Märss
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4.7 km Kõnd 01:05:35
351 448 Elina Märtin
Harju maakond
  BC N 4.7 km Kõnd 01:00:28
322 405 Merilin Massakas
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Kõnd 00:57:48
257 406 Karmen Matteus
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 4.7 km Kõnd 00:53:00
403 407 Marika Matvejeva
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.7 km Kõnd 01:09:30
96 409 Julia Medved
Harju maakond
  IZJUM N 4.7 km Jooks 00:32:57
334 411 Jaanika Meister
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.7 km Kõnd 00:58:55
380 412 Eva-Lota Meres
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:05:00
470 413 Kairi Merila
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:58:06
276 414 Iris Meristo
Harju maakond
  Väledad jalad N 4.7 km Kõnd 00:54:05
273 415 Martin Meristo
Harju maakond
  Väledad jalad M 4.7 km Kõnd 00:54:00
203 416 Margit Mets
Harju maakond
ABB ABB Drives MT N 4.7 km Kõnd 00:49:24
316 417 Susanna Metsla
Harju maakond
  RIK 3 N 4.7 km Kõnd 00:57:28
250 418 Ülle Metsman
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.7 km Jooks 00:52:23
304 420 Johannes Michels
Harju maakond
  Telegrupp M 4.7 km Kõnd 00:56:23
453 421 Kertu Mikk
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.7 km Jooks 01:25:37
298 422 Marin Miller
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.7 km Kõnd 00:55:54
198 424 Katrin Milva
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 4.7 km Kõnd 00:49:11
413 438 Marjel Mõis
Harju maakond
  JM N 4.7 km Kõnd 01:10:24
297 429 Elari Moks
Harju maakond
  Tippvorm M 4.7 km Kõnd 00:55:52
366 432 Sander Muhu
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed M 4.7 km Kõnd 01:02:42
176 888 Merje Muiso
Harju maakond
  Helemeel N 4.7 km Kõnd 00:46:45
78 451 Lisett Münter
Harju maakond
    N 4.7 km Jooks 00:31:05
272 433 Tatjana Murkajeva
Harju maakond
  EDELWEISS N 4.7 km Kõnd 00:53:59
172 434 Liisi Mustkivi
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 4.7 km Kõnd 00:46:33
397 435 Inga Mustonen
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.7 km Kõnd 01:08:09
109 437 Reilika Muuli
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.7 km Jooks 00:34:36
58 454 Einar Namme
Harju maakond
Profit Software OÜ 10257119   M 4.7 km Jooks 00:29:13
24 455 Ragnar Nauka
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ Bestway Grupp M 4.7 km Jooks 00:26:02
67 456 Aleksandr Nedorezov
Harju maakond
    M 4.7 km Jooks 00:30:02
406 460 Anastasia Niitmets
Harju maakond
  Team SN N 4.7 km Kõnd 01:09:58
417 465 Obinna Olaoluwa Njoku
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS M 4.7 km Kõnd 01:11:09
305 472 Piret Nõmmela
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 4.7 km Kõnd 00:56:27
91 466 Helena Noor
Harju maakond
    N 4.7 km Jooks 00:32:48
407 468 Marge Normet
Harju maakond
  MARU N 4.7 km Kõnd 01:10:00
174 473 Margo Nõukas
Harju maakond
  Marumatk M 4.7 km Jooks 00:46:35
161 469 Marek Nuka
Harju maakond
  Mine metsa M 4.7 km Kõnd 00:45:18
16 921 Sven Nurk
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4.7 km Jooks 00:24:00
229 881 Rain Õisnurm
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit M 4.7 km Kõnd 00:50:50
476 882 Astrit Õispuu
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.7 km Kõnd 02:30:28
190 477 Eveli Ojamäe-Veider
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.7 km Kõnd 00:48:30
225 478 Tuuli Ojasalu
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.7 km Kõnd 00:50:32
446 883 Margen Õlijas
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.7 km Kõnd 01:23:02
82 480 Kristiina Omuk
Harju maakond
  RIK 3 N 4.7 km Jooks 00:31:46
263 950 Avo Org
Harju maakond
    M 4.7 km Kõnd 00:53:27
105 482 Maarika Org
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4.7 km Jooks 00:33:54
264 483 Sirje Org
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:53:27
30 485 Rudolf Osman
Harju maakond
    M 4.7 km Jooks 00:26:49
122 488 Kristiina Ott-Rätsepp
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.7 km Jooks 00:37:50
209 487 Helen Otto
Harju maakond
ABB AS ABB Õ&O N 4.7 km Kõnd 00:49:50
80 884 Piret Õun
Harju maakond
ABB AS ABB Õ&O N 4.7 km Jooks 00:31:14
11 489 Ksenia Ovtšinikova
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4.7 km Jooks 00:22:47
243 490 Ave Paabel
Harju maakond
  Käib küll N 4.7 km Kõnd 00:51:58
26 496 Märt Pais
Harju maakond
  Telegrupp M 4.7 km Jooks 00:26:12
308 498 Lilian Paju
Saare maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:56:41
468 499 Triinu Eleri Paju
Harju maakond
  TRIINUJAURMO N 4.7 km Kõnd 01:49:23
375 500 Urmo Paju
Harju maakond
  TRIINUJAURMO M 4.7 km Kõnd 01:04:27
222 501 Ly Pajur
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:50:28
150 502 Ivar Pajuste
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G M 4.7 km Kõnd 00:43:34
23 504 Egle Palk
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 4.7 km Jooks 00:25:31
154 505 Kersti Palu
Harju maakond
  K-Tiim N 4.7 km Jooks 00:44:11
281 508 Viktoria Panova
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:54:26
326 509 Kaisa Papp
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4.7 km Kõnd 00:58:05
214 511 Ilme Parik
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:50:03
49 564 Tiina Pärtel
Harju maakond
  Öed N 4.7 km Jooks 00:28:26
7 514 Jürgen Parts
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 4.7 km Jooks 00:21:51
311 516 Julia Passetšnik
Harju maakond
  FIVEX N 4.7 km Kõnd 00:57:04
206 518 Helen Paul
Harju
ABB ABB WOLF1 N 4.7 km Kõnd 00:49:40
463 519 Maksim Pavlov
Harju maakond
  SUPERTALENT M 4.7 km Jooks 01:37:45
121 522 Tuuli Pedras
Harju maakond
    N 4.7 km Jooks 00:37:40
389 524 Lada Peikre
Harju maakond
Statistikaamet   N 4.7 km Kõnd 01:06:13
324 528 Eerika Pentel
Harju maakond
  Käib küll N 4.7 km Kõnd 00:57:52
112 529 Brigita Perm
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.7 km Jooks 00:35:03
374 530 Kristina Pešehodko
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:04:05
317 532 Pille Pets
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.7 km Kõnd 00:57:31
74 533 Dmitrii Pianichuk
Harju maakond
    M 4.7 km Jooks 00:30:51
454 534 Rauno Pihel
Harju maakond
  RIK 1 M 4.7 km Kõnd 01:25:42
205 535 Agnes Pihelpuu
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Jooks 00:49:39
99 536 Mirjam Pihlak
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Jooks 00:33:32
241 540 Marju Piirsalu
Harju maakond
  Pirita N 4.7 km Kõnd 00:51:55
283 541 Taavet Pilvar
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 4.7 km Kõnd 00:54:30
83 925 Berit Plado
Harju maakond
  ASAP N 4.7 km Jooks 00:31:47
100 543 Irene Ploom
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4.7 km Jooks 00:33:37
414 908 Anu Põder
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:10:29
202 559 Kerlin Põder
Harju maakond
  IMMO N 4.7 km Kõnd 00:49:24
86 561 Armand Põldoja
Harju maakond
  RB INFRA M 4.7 km Jooks 00:32:07
51 545 Katrin Poller
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Jooks 00:28:53
177 565 Külli Pööbo
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4.7 km Kõnd 00:46:52
274 546 Kristi Poobus
Harju maakond
  BC N 4.7 km Kõnd 00:54:01
64 547 Kristina Poolak
Harju maakond
  DUALBAND N 4.7 km Jooks 00:29:56
85 548 Tuuliki Poom
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4.7 km Jooks 00:31:58
338 566 Katrin Pööra
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.7 km Kõnd 00:59:14
97 549 Vahur Pormeister
Harju maakond
  TEAM5 M 4.7 km Jooks 00:33:16
53 553 Maris Pulk
Harju maakond
  RIK 1 N 4.7 km Jooks 00:28:54
45 554 Veikko Puolakainen
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.7 km Jooks 00:27:55
38 555 Irene Puusaar
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Jooks 00:27:24
387 927 Ines Elisabeth Raidma
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 4.7 km Kõnd 01:06:07
388 928 Pirje Raidma
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 4.7 km Kõnd 01:06:12
421 573 Piret-Ireen Raidmets
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 4.7 km Kõnd 01:12:10
180 625 Merili Rämmel
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 4.7 km Kõnd 00:47:05
19 578 Krister Randver
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased M 4.7 km Jooks 00:24:29
136 586 Kadri Raudsepp
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4.7 km Kõnd 00:40:54
391 589 Külli Reha
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4.7 km Kõnd 01:06:41
171 592 Helen Reinik
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:46:32
213 593 Kaisa Reivart
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.7 km Kõnd 00:50:01
133 594 Eve Relvik
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.7 km Jooks 00:40:34
60 595 Kai Remmelkoor
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.7 km Jooks 00:29:25
165 597 Evelyn Renser
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.7 km Kõnd 00:45:35
460 599 Kristiina Repp
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.7 km Kõnd 01:29:26
290 600 Eduard Rešetov
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.7 km Kõnd 00:55:37
267 602 Pille Riimast
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 4.7 km Kõnd 00:53:40
189 603 Silver Riismaa
Harju maakond
  EG Ehitus M 4.7 km Kõnd 00:48:22
230 605 Piret Riit
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4.7 km Kõnd 00:50:54
216 609 Krista Rohula
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:50:13
284 610 Adina Rooba
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Kõnd 00:55:02
72 611 Viljar Rooda
Harju maakond
  Telegrupp M 4.7 km Jooks 00:30:22
63 612 Sander Rool
Harju maakond
  Anname gaasi M 4.7 km Jooks 00:29:37
76 614 Renee Roomet
Harju maakond
  Tipp ja Täpp M 4.7 km Jooks 00:31:01
333 618 Kaarel Roostar
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus M 4.7 km Jooks 00:58:44
75 620 Airi Rosimannus
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4.7 km Jooks 00:30:53
65 622 Marek Ross
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.7 km Jooks 00:30:00
137 623 Marta Rudzka
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.7 km Kõnd 00:40:54
464 628 Reili Rüütel
Harju maakond
ABB AS   N 4.7 km Kõnd 01:38:58
296 624 Anu Ruuven
Harju maakond
  MARU N 4.7 km Kõnd 00:55:40
434 630 Monika Rytberg
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 4.7 km Kõnd 01:16:10
88 631 Kalle Saar
Harju maakond
  Kotzebue M 4.7 km Jooks 00:32:15
29 633 Madis Saarma
Harju maakond
    M 4.7 km Jooks 00:26:40
167 634 Karin Saarnak
Harju maakond
MMHK
Maestro maja hambakliinik
Maestro maja hambakliinik N 4.7 km Jooks 00:45:44
175 635 Siim Saaroja
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia M 4.7 km Kõnd 00:46:41
47 636 Karin Sahar-Lambinen
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4.7 km Jooks 00:28:02
270 641 Sandra Saks
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi N 4.7 km Kõnd 00:53:58
439 642 Mehin Salimli
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS N 4.7 km Kõnd 01:20:10
477 644 Janell Salumäe
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.7 km Jooks 02:48:29
235 650 Siia Sannik
Harju maakond
  BC N 4.7 km Kõnd 00:51:18
448 652 Katriin Sarap
Harju maakond
Eksfisk OÜ Team Lõheäri N 4.7 km Kõnd 01:23:30
337 654 Jana Sarri
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:59:14
341 655 Alla Saul
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4.7 km Kõnd 00:59:30
146 657 Anneli Schults
Harju maakond
  PTA Teine N 4.7 km Kõnd 00:42:50
130 658 Jaan Schults
Harju maakond
    M 4.7 km Kõnd 00:39:24
444 659 Helina Seemen
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad N 4.7 km Kõnd 01:21:47
359 670 Kristiina Sigur
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 4.7 km Kõnd 01:01:56
371 671 Taavi Siilbek
Harju maakond
Telia SK
Telia
.emt5 M 4.7 km Kõnd 01:03:36
469 674 Rita Siitan
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:52:18
127 677 Raina Sillaots
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.7 km Jooks 00:38:27
456 678 Piret Simmo
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:27:04
467 680 Katre Sirk
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Kõnd 01:47:20
400 681 Katrin Sirtse
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.7 km Kõnd 01:09:16
39 682 Merit Sisas
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4.7 km Jooks 00:27:26
426 684 Katarina Sizõh
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 4.7 km Kõnd 01:14:09
48 686 Natalja Sleptšuk
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4.7 km Jooks 00:28:19
36 688 Inga Sokk
Harju maakond
  Maast lahti N 4.7 km Jooks 00:27:22
44 689 Anita Sokolova
Harju maakond
    N 4.7 km Jooks 00:27:51
55 692 Anneli Soom
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4.7 km Jooks 00:29:01
288 693 Malle Soosaar
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.7 km Kõnd 00:55:25
390 694 Christel Sootla
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:06:37
309 695 Pille-Riin Soots
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Kõnd 00:56:56
450 702 Kädi Streff
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.7 km Kõnd 01:24:58
465 703 Alla Suckovs
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:44:08
134 711 Made Sügis
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4.7 km Kõnd 00:40:47
294 705 Maili Suurekivi
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 4.7 km Kõnd 00:55:38
410 706 Aire Suurkuusk
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:10:01
332 721 Marianne Taberland
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.7 km Kõnd 00:58:35
238 722 Helen Tabur
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 4.7 km Kõnd 00:51:40
59 724 Laura Tael
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4.7 km Jooks 00:29:19
164 725 Merle Sirje Tael
Harju maakond
  RIK 2 N 4.7 km Jooks 00:45:34
3 935 Margus Tähepõld
Harju maakond
  Kiiret pole M 4.7 km Jooks 00:20:07
342 726 Ksenija Tajur
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.7 km Kõnd 00:59:30
20 727 Neeme Takk
Harju maakond
  EG Ehitus M 4.7 km Jooks 00:24:56
271 729 Kristi Talbach
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Kõnd 00:53:59
301 731 Rain Talvoja
Harju maakond
ABB sABBatical M 4.7 km Kõnd 00:56:12
247 732 Lauri Tamberg
Harju maakond
ABB ABB Drives MT M 4.7 km Kõnd 00:52:04
208 733 Andrus Tamm
Harju maakond
  Telegrupp M 4.7 km Kõnd 00:49:49
330 736 Karmen Tamm
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4.7 km Kõnd 00:58:26
422 802 Kaisa Tänover
Harju maakond
  Anname gaasi N 4.7 km Kõnd 01:12:55
70 743 Alexander Taranenko
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4.7 km Jooks 00:30:10
114 744 Liina Tarmisto
Harju maakond
    N 4.7 km Jooks 00:35:41
240 745 Evely Tarre
Harju maakond
  Do It Smart N 4.7 km Kõnd 00:51:49
226 746 Ergo Tars
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4.7 km Kõnd 00:50:34
331 750 Svetlana Tatarlõ
Harju maakond
  MERIKOTKAS N 4.7 km Kõnd 00:58:32
393 751 Eeva Tatter
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 4.7 km Kõnd 01:07:47
126 752 Hellika Teder
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 4.7 km Jooks 00:38:20
343 753 Kristina Tee
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid N 4.7 km Kõnd 00:59:33
420 757 Hela Teesalu
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.7 km Kõnd 01:11:56
325 758 Pille Tennokese
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Kõnd 00:58:04
46 759 Richard Teppart
Harju maakond
  RIK 2 M 4.7 km Jooks 00:27:58
260 760 Kaidi Teppor-Roomet
Harju maakond
  Tipp ja Täpp N 4.7 km Jooks 00:53:14
199 761 Sirje Terve
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4.7 km Kõnd 00:49:12
155 762 Kaja Tiit
Harju maakond
  Väledad põdrad N 4.7 km Jooks 00:44:18
115 763 Üllar Tiit
Harju maakond
  Väledad põdrad M 4.7 km Jooks 00:35:45
147 764 Riina Tiitson
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.7 km Kõnd 00:43:10
90 765 Sten Tikerpe
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.7 km Jooks 00:32:40
81 766 Kevin Tiks
Harju maakond
  USAINBOLT2 M 4.7 km Jooks 00:31:35
21 767 Oliver Tiks
Harju maakond
  RIK 2 M 4.7 km Jooks 00:25:10
455 768 Priit Tiks
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4.7 km Kõnd 01:26:09
372 773 Angela Tirp
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.7 km Kõnd 01:03:38
132 776 Silja Toimla
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.7 km Jooks 00:40:13
54 777 Hanna-Liina Toming
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 4.7 km Jooks 00:28:59
423 938 Tanel Tomson
Harju maakond
  ASAP M 4.7 km Kõnd 01:13:16
268 800 Taimi Tõnisson
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4.7 km Kõnd 00:53:48
84 778 Evelin Toobal
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.7 km Jooks 00:31:53
312 779 Ragna Toom
Harju maakond
  PTA Teine N 4.7 km Kõnd 00:57:13
142 780 Annely Toomemäe
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.7 km Kõnd 00:42:45
253 782 Jana Toomi
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.7 km Kõnd 00:52:43
471 783 Liina Toomlaid
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.7 km Kõnd 02:02:01
17 785 Karel Torm
Harju maakond
    M 4.7 km Jooks 00:24:05
377 786 Laura Torri
Harju maakond
  RIK 3 N 4.7 km Kõnd 01:04:43
234 804 Jere Henri Töyryvuo
Harju maakond
  JM M 4.7 km Jooks 00:51:10
429 787 Kristi Treier
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.7 km Kõnd 01:14:29
123 788 Signe Trempi
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4.7 km Kõnd 00:37:55
66 789 Eva Dominica Trubetskoi
Harju maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 4.7 km Jooks 00:30:00
265 791 Žanna Tšernetskaja
Harju maakond
  EG Ehitus N 4.7 km Kõnd 00:53:28
363 793 Olga Tšumakova
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.7 km Kõnd 01:02:10
287 794 Moonika Tuhkanen
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 4.7 km Kõnd 00:55:18
458 795 Marianna Tumanski
Harju maakond
  Käib küll N 4.7 km Kõnd 01:27:39
116 805 Olga Uhabakin
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.7 km Jooks 00:35:54
13 806 Birgit Uibu
Pärnu maakond
Scoro Software OÜ   N 4.7 km Jooks 00:23:29
358 885 Triin Üksvärav
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 4.7 km Kõnd 01:01:37
246 810 Oksana Undusk
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4.7 km Jooks 00:52:03
349 812 Lilo Ustaal
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4.7 km Kõnd 01:00:11
10 940 Andres Uusma
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4.7 km Jooks 00:22:47
43 876 Kristofer Vähi
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4.7 km Jooks 00:27:45
79 819 Hanna Vahter
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 4.7 km Jooks 00:31:11
120 820 Erika Vahtmäe
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4.7 km Jooks 00:37:18
184 823 Arie Vaigurand
Harju maakond
Raiari Raiari N 4.7 km Jooks 00:47:32
35 824 Marge Vaikjärv
Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
  N 4.7 km Jooks 00:27:21
103 826 Laine Vain
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.7 km Jooks 00:33:47
200 827 Aljona Vaino
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.7 km Kõnd 00:49:18
394 877 Kaisa Välk
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.7 km Kõnd 01:07:56
15 834 Antti Valkiainen
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema M 4.7 km Jooks 00:23:44
307 835 Liis Valma
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.7 km Kõnd 00:56:32
117 837 Anni Sandra Varblane
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 4.7 km Kõnd 00:36:00
347 839 Kadri Varjend
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4.7 km Kõnd 01:00:00
244 840 Margit Vasser
Harju maakond
  LIDLI JOOKSJAD N 4.7 km Kõnd 00:52:01
383 843 Madli Vatsfeldt
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.7 km Kõnd 01:05:44
18 847 Erki Veeroos
Harju maakond
  RB INFRA M 4.7 km Jooks 00:24:19
195 849 Tanel Veisson
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 4.7 km Kõnd 00:48:56
313 851 Jaanika Venkova
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 4.7 km Kõnd 00:57:14
381 853 Mare Veskimägi
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4.7 km Kõnd 01:05:13
57 854 Kristi Vettik
Harju maakond
WG Hundid
Wolf Group OÜ
Wolf Group'i Hundid N 4.7 km Jooks 00:29:11
87 855 Natalja Videl
Harju maakond
    N 4.7 km Jooks 00:32:13
153 858 Taavi Viilukas
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4.7 km Jooks 00:44:06
94 861 Riina Vilbiks
Harju maakond
Tallinna Linnaehituse AS   N 4.7 km Jooks 00:32:55
285 862 Heleri Vilu
Harju maakond
  Väledad jalad N 4.7 km Kõnd 00:55:06
223 867 Kairi Vjatkin
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Kõnd 00:50:29
224 868 Katri Voit
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.7 km Kõnd 00:50:30
135 880 Heleen Vöörmann
Harju maakond
  Kotzebue N 4.7 km Jooks 00:40:50
415 871 Irina Voronina
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:10:39
327 713 Inna Zabalujeva
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.7 km Kõnd 00:58:14
480 714 Oksana Zadonski
Harju maakond
Vaggen   N 4.7 km Kõnd 03:45:05
255 716 Evelyn Zahrens
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Kõnd 00:52:50
Sulge

Tulemuse detailne info

...