19. TRADEHOUSE Tervisejooks
13. etapp - 5,5 km - Kloostrimetsa

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 479 Naisi: 376 Mehi: 103 Läbitud distants kokku: 2635 km Aeg kokku: 503:10:58
Koht M/N koht Nr Nimi Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
217 164 3 Kati Aaren
Harju maakond
  Lehe Sport N 5.5 km Kõnd 00:57:47
180 128 4 Helen Aariste
Harju maakond
    N 5.5 km Kõnd 00:55:11
229 172 5 Triin Aarna
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 5.5 km Kõnd 00:58:52
330 256 10 Monika Aaslaid
Harju maakond
  Pirita N 5.5 km Kõnd 01:07:07
294 225 11 Gerli Aasmäe
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.5 km Kõnd 01:03:37
285 219 12 Jette Aasumäe
Harju maakond
  2RTK N 5.5 km Jooks 01:03:00
149 99 13 Lili Aasumäe
Harju maakond
Spordiselts   N 5.5 km Kõnd 00:51:26
424 340 16 Ilze Abola
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.5 km Jooks 01:24:48
37 21 17 Andre Adler
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 5.5 km Jooks 00:32:06
241 183 18 Eva Adoson
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.5 km Kõnd 00:59:43
478 375 22 Tatjana Agu
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 5.5 km Kõnd 04:14:20
410 327 24 Evelyn Alamets
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.5 km Jooks 01:19:17
13 9 28 Andres Aller
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR M 5.5 km Jooks 00:29:02
188 136 889 Heleri Alliksoo
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.5 km Kõnd 00:55:46
57 30 901 Marja-Liisa Alliksoo
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.5 km Jooks 00:34:18
414 331 33 Anastassia Ambros
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.5 km Kõnd 01:20:03
83 46 34 Kristel Amer
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.5 km Jooks 00:37:48
323 249 35 Lilly Ammon
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.5 km Kõnd 01:06:29
362 76 36 Vladimir Anaimanovich
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5.5 km Kõnd 01:10:19
27 16 845 Priit Annusver
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5.5 km Jooks 00:30:54
291 224 42 Annifriida Arge
Harju maakond
  A Running Joke N 5.5 km Kõnd 01:03:20
136 89 43 Anneli Arm
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.5 km Jooks 00:50:02
105 64 44 Kristin Arm
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.5 km Jooks 00:40:58
422 339 45 Kätlin Arras
Harju maakond
Spordiselts mtü
Karupoeg Puhh OÜ
E-lõvitarid N 5.5 km Kõnd 01:24:18
223 167 46 Maire Arras
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 5.5 km Kõnd 00:57:54
474 101 929 Raido Marek Arro
Harju maakond
ABB   M 5.5 km Kõnd 03:13:38
270 208 50 Kertu Arumetsa
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.5 km Kõnd 01:01:48
231 174 51 Alla Aruvald
Harju maakond
  :) Täpi ja Külmalind N 5.5 km Jooks 00:59:00
473 373 52 Anastasiia Atamanenko-Popova
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.5 km Kõnd 03:11:01
50 26 54 Ave Aun
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.5 km Jooks 00:33:50
133 86 58 Ketlin Bachmann
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.5 km Jooks 00:49:19
189 137 71 Brit Bärengrub
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.5 km Jooks 00:55:54
433 348 63 Julia Bogdanova
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.5 km Kõnd 01:28:37
248 190 65 Maret Bormeister
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5.5 km Kõnd 01:00:17
158 106 66 Marina Borovkova
Tartu maakond
ABB   N 5.5 km Kõnd 00:52:34
166 113 69 Natalja Bukrejeva
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.5 km Kõnd 00:53:22
207 154 70 Valeria Buravljova
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.5 km Kõnd 00:57:22
347 272 74 Natalia Družinina
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.5 km Kõnd 01:09:07
35 19 937 Urmas Eigla
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 5.5 km Jooks 00:32:03
59 29 77 Hannes Einstein
Harju maakond
Ridango AS Ridango M 5.5 km Jooks 00:34:43
365 289 80 Estin Engbusk
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.5 km Kõnd 01:10:29
221 166 81 Hegle Engman
Harju maakond
  Tiptap N 5.5 km Kõnd 00:57:53
317 246 868 Elisabeth Erik
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 5.5 km Kõnd 01:06:00
110 68 84 Kristel Evardi
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 5.5 km Jooks 00:43:01
377 78 907 Elis Fels
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 5.5 km Kõnd 01:12:05
356 282 85 Kristel Filippov
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.5 km Kõnd 01:09:47
120 75 86 Kristina Fuks-Kuus
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.5 km Jooks 00:46:59
437 86 87 Semjon Galajev
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA M 5.5 km Jooks 01:30:33
479 376 88 Natalja Gapon
Harju maakond
  HORNETS N 5.5 km Kõnd 04:46:26
2 1 89 Triin Gede
Harju maakond
  TIREL N 5.5 km Jooks 00:21:13
346 271 90 Merilin Gedvil
Harju maakond
  Runderful N 5.5 km Kõnd 01:09:05
338 263 92 Marian Gilden
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.5 km Jooks 01:08:03
425 85 93 Tedo Gogoladze
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.5 km Jooks 01:25:00
70 32 96 James Ralph Gray
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 5.5 km Jooks 00:36:13
106 65 97 Monika Grinfeld
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.5 km Jooks 00:41:18
382 304 847 Uljana Grinina
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 5.5 km Kõnd 01:12:51
349 274 99 Külli Haab
Harju maakond
  Energiavesi N 5.5 km Kõnd 01:09:15
467 367 103 Ele Haavandi
Harju maakond
  123 Läks! N 5.5 km Kõnd 02:25:11
212 159 104 Gäthlin Haljaste
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 5.5 km Kõnd 00:57:41
272 63 105 Hannes Hanimägi
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team M 5.5 km Kõnd 01:02:10
326 253 109 Liis Havi
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5.5 km Kõnd 01:06:37
183 131 112 Eleri Heinnurm
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.5 km Kõnd 00:55:37
459 97 927 Aleksei Heinsaar
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.5 km Kõnd 02:05:23
76 36 114 Ivo Hindreus
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 5.5 km Jooks 00:37:04
150 100 115 Helen Hindrichson-Nairis
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.5 km Jooks 00:51:28
392 80 116 Marko Hinn
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 5.5 km Kõnd 01:15:01
103 62 122 Ly Hõbe
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.5 km Jooks 00:40:14
28 17 950 Sven Holter
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5.5 km Jooks 00:30:58
230 173 124 Helena Idarand
Harju maakond
  Gone with the win N 5.5 km Kõnd 00:58:54
6 4 126 Sergei Iljin
Harju maakond
    M 5.5 km Jooks 00:27:54
65 35 129 Kaidi Ilves
Harju maakond
  Maast lahti N 5.5 km Jooks 00:35:45
449 91 130 Marek Ilves
Harju maakond
  2RTK M 5.5 km Kõnd 01:38:29
394 314 131 Ülle Ilves
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.5 km Kõnd 01:15:36
184 132 155 Irene Jääger
Harju maakond
  :) Täpi ja Külmalind N 5.5 km Kõnd 00:55:38
129 82 890 Janika Jaago
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.5 km Kõnd 00:49:00
307 236 156 Maire Jäärats
Harju maakond
ABB   N 5.5 km Kõnd 01:04:52
137 90 134 Elen Jahimaa
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 5.5 km Jooks 00:50:09
250 59 135 Dmitri Jalakas
Harju maakond
    M 5.5 km Kõnd 01:00:23
444 355 136 Kristel Jallai
Harju maakond
    N 5.5 km Kõnd 01:34:54
25 10 137 Eve Janis
Harju maakond
    N 5.5 km Jooks 00:30:33
276 65 139 Urmas Jegorov
Harju maakond
  Tiptap M 5.5 km Kõnd 01:02:26
355 280 150 Sigrid Jõhve
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.5 km Kõnd 01:09:46
88 51 144 Elise Joonas
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.5 km Jooks 00:38:20
78 41 145 Krista Joonas
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5.5 km Jooks 00:37:19
182 130 158 Katri Jürine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.5 km Kõnd 00:55:28
334 260 159 Luule Jürisson
Harju maakond
  Pirita N 5.5 km Kõnd 01:07:25
243 185 160 Aire Jüriväli
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.5 km Kõnd 00:59:48
222 56 161 Margus Jüriväli
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 5.5 km Kõnd 00:57:53
162 110 162 Kadri Jürjan
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 5.5 km Kõnd 00:53:03
80 44 164 Signe Kaasik
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 5.5 km Jooks 00:37:42
360 285 862 Nadežda Kabrda
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5.5 km Kõnd 01:10:08
440 353 165 Peeli Kadastu
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.5 km Kõnd 01:32:09
174 122 166 Sandra Maria Kaer
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5.5 km Kõnd 00:54:02
1 1 168 Tarmo Kaisla
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 5.5 km Jooks 00:21:01
413 330 169 Kristin Kaivo
Harju maakond
  Gone with the win N 5.5 km Kõnd 01:19:31
38 17 170 Liina Kala
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.5 km Jooks 00:32:08
170 118 172 Birgit Kald
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.5 km Kõnd 00:53:33
386 308 173 Nele Kalda
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5.5 km Kõnd 01:13:37
406 323 174 Pille Kalda
Harju maakond
TAI TAI N 5.5 km Kõnd 01:18:01
194 141 177 Ülle Kaldre
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 5.5 km Kõnd 00:56:25
113 70 178 Urvi Kaljas
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 5.5 km Kõnd 00:44:39
463 100 181 Taavi Kallas
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 5.5 km Kõnd 02:10:22
214 158 182 Tiina Kallas
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.5 km Kõnd 00:57:41
99 60 183 Anary Kalme
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.5 km Jooks 00:39:47
193 140 897 Enelys Kalmus
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5.5 km Kõnd 00:56:18
318 72 185 Kermo Kangur
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.5 km Kõnd 01:06:10
263 203 186 Marina Karasjova
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.5 km Kõnd 01:01:18
472 372 281 Kaidi-Kerli Kärner
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5.5 km Kõnd 03:03:00
441 88 894 Roland Karro
Harju maakond
ABB
ABB
  M 5.5 km Kõnd 01:32:49
391 312 191 Kadri Kartašev
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5.5 km Kõnd 01:15:00
119 74 192 Ines Karu
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.5 km Kõnd 00:46:48
456 94 193 Viljo Kase
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5.5 km Kõnd 01:52:40
160 109 194 Kaire Kasearu
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5.5 km Kõnd 00:52:49
116 72 196 Annika Kaseorg
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.5 km Kõnd 00:46:20
19 12 198 Mairo Kaseväli
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 5.5 km Jooks 00:29:45
201 148 200 Astrid Kauber
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.5 km Kõnd 00:56:50
249 191 202 Kristel Kauts
Harju maakond
  123 Läks! N 5.5 km Kõnd 01:00:18
67 36 203 Keidi Keidla
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 5.5 km Jooks 00:35:54
142 95 206 Helin Kerna
Harju maakond
  Koosonhea N 5.5 km Kõnd 00:50:41
402 319 207 Katrin Kersten
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.5 km Kõnd 01:17:03
17 11 926 Karl Kesküla
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.5 km Jooks 00:29:34
350 275 209 Kertu Kesküla
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.5 km Kõnd 01:09:18
159 107 898 Karoliine Kessler
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.5 km Kõnd 00:52:37
102 41 212 Michael Keumatio Lontsie
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 5.5 km Jooks 00:40:12
240 182 214 Kertu Kiinvald
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5.5 km Kõnd 00:59:35
101 61 215 Valeria Kiisk
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 5.5 km Jooks 00:40:10
127 81 216 Naomi Jessica Kiivikas
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 5.5 km Jooks 00:48:37
373 296 217 Evelin Kikas
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5.5 km Kõnd 01:10:49
108 66 219 Krista Kink
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.5 km Jooks 00:41:52
198 145 220 Pille Kink
Harju maakond
TAI TAI N 5.5 km Kõnd 00:56:36
96 57 221 Anne Kippasto
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.5 km Jooks 00:39:35
453 361 222 Liina Kippasto
Harju maakond
  Runderful N 5.5 km Kõnd 01:46:52
154 103 223 Kristi Kirsman
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.5 km Kõnd 00:51:48
117 73 225 Külli Kivioja-Ööpik
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.5 km Kõnd 00:46:28
84 47 227 Deivi Kiviste
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   N 5.5 km Jooks 00:37:51
390 311 228 Sigrid Kleidov
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.5 km Kõnd 01:14:31
252 193 891 Reelika Kliimre
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.5 km Kõnd 01:00:33
476 102 276 Darvet Kõdar
Harju maakond
  Merilin ja Darvet M 5.5 km Kõnd 03:21:19
475 374 277 Merilin Kõdar
Harju maakond
  Merilin ja Darvet N 5.5 km Kõnd 03:21:19
32 18 230 Andres Koitmäe
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.5 km Jooks 00:31:39
305 234 236 Merle Kollo
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.5 km Kõnd 01:04:44
455 93 869 Sander Kollom
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5.5 km Kõnd 01:50:00
331 257 241 Triin Kosso
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.5 km Kõnd 01:07:15
146 97 245 Kajali Kotsar
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.5 km Kõnd 00:51:15
405 322 246 Tatjana Kovaljova
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5.5 km Jooks 01:17:53
86 49 243 Inessa Kozenko
Harju maakond
  FIVEX N 5.5 km Jooks 00:38:03
447 90 244 Andrei Kozlov
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 5.5 km Kõnd 01:37:45
339 264 247 Natalja Kravtsova
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.5 km Kõnd 01:08:09
235 58 925 Matthew Krisenthal
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.5 km Kõnd 00:59:22
66 31 248 Karel Krist
Harju maakond
    M 5.5 km Jooks 00:35:46
358 283 259 Kerli Krõm
Harju maakond
  Naksitrallid N 5.5 km Kõnd 01:09:50
199 146 253 Karmen Kruus
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.5 km Kõnd 00:56:44
45 22 254 Katrin Kruusamägi
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5.5 km Jooks 00:33:17
466 366 255 Anne Kruusement
Harju maakond
    N 5.5 km Kõnd 02:20:45
148 98 256 Kairi Kruusma
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 5.5 km Jooks 00:51:17
348 273 257 Raili Kruusmaa-Moks
Harju maakond
  . Tippvorm . N 5.5 km Kõnd 01:09:09
264 204 263 Jekaterina Kukk
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.5 km Kõnd 01:01:21
29 12 265 Aet Kull
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.5 km Jooks 00:31:08
428 343 266 Marion Kurg
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.5 km Kõnd 01:25:47
269 62 125 Mihkel Kurg
Harju maakond
  Harku Kiired M 5.5 km Kõnd 01:01:43
265 205 267 Aivi Kurim
Harju maakond
  Mine metsa N 5.5 km Kõnd 01:01:26
458 96 268 Gert Kevin Kurmiste
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 5.5 km Kõnd 02:05:16
130 83 270 Galyna Kushnir
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 5.5 km Kõnd 00:49:08
298 228 272 Raili Kuurits
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 5.5 km Kõnd 01:03:51
178 126 273 Edith Kuusemägi
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.5 km Kõnd 00:54:57
92 54 275 Piret Kuusk
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.5 km Jooks 00:39:14
266 206 287 Sigrid Laanemets
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5.5 km Jooks 01:01:30
228 171 288 Elina Laanep
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 5.5 km Kõnd 00:58:32
186 135 290 Ruth Laev
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.5 km Kõnd 00:55:43
344 269 292 Natalja Lahk
Harju maakond
  HORNETS N 5.5 km Kõnd 01:08:46
16 6 294 Lenne Lahtvee
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 5.5 km Jooks 00:29:30
369 293 301 Maris Lampe
Harju maakond
  Koosonhea N 5.5 km Jooks 01:10:32
155 104 303 Triin Laub
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.5 km Kõnd 00:52:17
280 214 304 Ilse Laur
Harju maakond
    N 5.5 km Kõnd 01:02:43
436 351 305 Ketter Leemet
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 5.5 km Kõnd 01:30:17
218 162 307 Anni Lehtmets
Harju maakond
  Lehe Sport N 5.5 km Kõnd 00:57:47
301 71 308 Janek Lehtmets
Harju maakond
  Lehe Sport M 5.5 km Kõnd 01:04:04
219 163 309 Lenna Lehtmets
Harju maakond
  Lehe Sport N 5.5 km Kõnd 00:57:47
448 358 312 Dinara Leit
Harju maakond
Spordiselts mtü
Karupoeg Puhh OÜ
E-lõvitarid N 5.5 km Kõnd 01:37:50
62 32 320 Silja Lepik
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.5 km Jooks 00:35:09
10 7 323 Ando Leppiman
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5.5 km Jooks 00:28:43
9 6 325 Andreas Ležnevsky
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
  M 5.5 km Jooks 00:28:37
177 125 326 Katrin Ligi
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.5 km Kõnd 00:54:54
351 276 329 Kristin Liiv
Harju maakond
  Naksitrallid N 5.5 km Kõnd 01:09:23
357 281 330 Liina Liiv
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.5 km Kõnd 01:09:47
316 245 333 Eleen Lilienthal
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5.5 km Kõnd 01:05:52
273 210 335 Everiin Lill
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.5 km Kõnd 01:02:17
181 129 336 Katrin Lillep
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.5 km Kõnd 00:55:27
366 77 337 Martin Lillepuu
Harju maakond
    M 5.5 km Kõnd 01:10:29
71 33 338 Andres Lilleste
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 5.5 km Jooks 00:36:19
44 23 339 Karl Limbak
Harju maakond
  Gone with the win M 5.5 km Jooks 00:33:02
275 211 341 Siret Link
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.5 km Kõnd 01:02:19
23 9 342 Gerli Linkgreim
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.5 km Jooks 00:30:26
237 178 934 Marika Linntam
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 5.5 km Kõnd 00:59:23
161 108 346 Kristi Listmann
Tartu maakond
ABB   N 5.5 km Kõnd 00:52:49
383 305 347 Olga Litovskihh
Harju maakond
  Mango N 5.5 km Kõnd 01:13:00
190 53 348 Spartak Ljašenko
Harju maakond
  KKKSV M 5.5 km Kõnd 00:55:57
411 328 349 Katrin Lohk
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.5 km Kõnd 01:19:21
416 333 363 Reelika Lõhmus
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 5.5 km Kõnd 01:20:06
311 241 364 Victoria-Laura Lõhmus
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.5 km Kõnd 01:05:01
283 67 949 Karel Lomp
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5.5 km Kõnd 01:02:50
251 192 350 Triin-Anneli Loodus
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 5.5 km Jooks 01:00:29
85 48 351 Kairit Lootus
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 5.5 km Kõnd 00:37:53
64 34 352 Karoliine Lootus
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 5.5 km Kõnd 00:35:29
258 199 356 Janeli Lukats
Harju maakond
  Gone with the win N 5.5 km Kõnd 01:01:06
420 337 358 Inga Luks
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.5 km Kõnd 01:22:00
135 88 911 Liis Lume
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.5 km Kõnd 00:50:01
335 261 359 Viktoria Lumi
Harju maakond
    N 5.5 km Kõnd 01:07:39
164 112 360 Margit Lunt
Harju maakond
  KRO II N 5.5 km Kõnd 00:53:15
470 370 362 Inge Luuk
Harju maakond
  2RTK N 5.5 km Kõnd 02:46:54
454 362 932 Helina Maasalu
Harju maakond
ABB   N 5.5 km Kõnd 01:47:47
82 45 426 Britt Mäekuusk
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 5.5 km Jooks 00:37:47
300 230 370 Heleen Maibak
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 5.5 km Kõnd 01:04:00
203 150 371 Annela Maidla
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.5 km Kõnd 00:57:06
289 222 372 Kristiina Maidvee
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.5 km Kõnd 01:03:09
195 142 374 Merle Maisla
Harju maakond
    N 5.5 km Kõnd 00:56:30
52 25 376 Mait Makkar
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 5.5 km Jooks 00:34:00
409 326 377 Tiina Maldre
Harju maakond
  Energiavesi N 5.5 km Kõnd 01:18:58
443 354 431 Maie Männiste
Lääne-Viru maakond
    N 5.5 km Kõnd 01:33:43
74 34 380 Andero Mardo
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ M 5.5 km Jooks 00:37:00
341 266 848 Gertu Margus
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 5.5 km Kõnd 01:08:15
253 194 382 Karin Marjapuu
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5.5 km Jooks 01:00:33
423 84 908 Taisto Markus
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 5.5 km Kõnd 01:24:20
431 346 383 Margit Marma
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 5.5 km Kõnd 01:26:31
321 73 385 Bogdan Martšenko
Harju maakond
  A Running Joke M 5.5 km Kõnd 01:06:20
255 196 387 Merilin Massakas
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.5 km Kõnd 01:00:56
400 318 388 Djan Matsova
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.5 km Kõnd 01:16:46
157 52 393 Martin Meisalu
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5.5 km Kõnd 00:52:28
147 50 395 Veiko Meltsas
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 5.5 km Kõnd 00:51:16
404 321 396 Eve Mere
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.5 km Kõnd 01:17:34
278 213 398 Iris Meristo
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.5 km Kõnd 01:02:36
279 66 399 Martin Meristo
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.5 km Kõnd 01:02:40
427 342 400 Ülle Metsman
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.5 km Jooks 01:25:19
407 324 402 Oksana Mihailova
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.5 km Kõnd 01:18:28
371 294 403 Krista Mihkelsaar
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.5 km Kõnd 01:10:34
31 14 404 Airi Miilits
Harju maakond
  Koosonhea N 5.5 km Kõnd 00:31:17
139 92 405 Kertu Mikk
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.5 km Jooks 00:50:27
115 71 406 Virge Millert
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5.5 km Jooks 00:46:10
187 134 407 Katrin Milva
Tartu maakond
ABB   N 5.5 km Kõnd 00:55:43
210 54 410 Elari Moks
Harju maakond
  . Tippvorm . M 5.5 km Kõnd 00:57:33
112 43 411 Hans Moks
Harju maakond
  KRO II M 5.5 km Jooks 00:44:09
226 57 412 Andrus Moor
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud M 5.5 km Kõnd 00:58:24
97 59 425 Liia Mõrd
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Engineering OÜ
  N 5.5 km Jooks 00:39:36
368 291 413 Jekaterina Mordassova
Harju maakond
  Runderful N 5.5 km Kõnd 01:10:31
308 237 415 Veronika Mossov
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 5.5 km Kõnd 01:04:55
56 27 417 Sander Muhu
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 5.5 km Jooks 00:34:17
352 277 418 Anne Murd
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.5 km Kõnd 01:09:28
434 349 419 Kaili Muru
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 5.5 km Kõnd 01:29:00
167 115 421 Liisi Mustkivi
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5.5 km Kõnd 00:53:28
426 341 422 Inga Mustonen
Harju maakond
  Gone with the win N 5.5 km Kõnd 01:25:12
104 63 423 Reilika Muuli
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.5 km Jooks 00:40:24
128 47 435 Einar Namme
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 5.5 km Kõnd 00:48:48
124 79 454 Epp Näpp
Harju maakond
ABB   N 5.5 km Kõnd 00:47:49
125 80 436 Jana Napritson
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 5.5 km Jooks 00:48:24
337 75 849 Ragnar Nauka
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 5.5 km Kõnd 01:07:56
396 315 437 Kristina Petrova Nedeva
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.5 km Jooks 01:15:56
213 160 439 Kristi Neidra
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.5 km Kõnd 00:57:41
343 268 441 Anne Neroda
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 5.5 km Jooks 01:08:20
325 252 874 Aiti Niinemets
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 5.5 km Kõnd 01:06:34
284 217 935 Piret Nõmmela
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 5.5 km Kõnd 01:02:55
461 99 446 Ants Noot
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? M 5.5 km Kõnd 02:08:16
145 49 447 Marek Nuka
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.5 km Kõnd 00:51:13
304 233 448 Lea Nulk
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.5 km Kõnd 01:04:44
98 58 449 Reet Nurm
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.5 km Jooks 00:39:36
196 143 457 Eveli Ojamäe-Veider
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.5 km Kõnd 00:56:30
288 221 456 Linda Ojamets
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.5 km Kõnd 01:03:07
384 306 830 Iris Öpik
Harju maakond
Domus Kinnisvara Domus N 5.5 km Kõnd 01:13:09
302 231 461 Kairin Oras
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.5 km Kõnd 01:04:07
254 195 463 Eve Oro
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 5.5 km Kõnd 01:00:34
299 229 465 Helena Orumets
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.5 km Kõnd 01:03:54
15 10 466 Rudolf Osman
Harju maakond
    M 5.5 km Jooks 00:29:26
14 5 469 Kristiina Ott-Rätsepp
Harju maakond
  HARKU PEO N 5.5 km Jooks 00:29:21
209 156 828 Evelin Õunapuu
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.5 km Kõnd 00:57:31
408 325 470 Tatjana Ovsjankina
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.5 km Kõnd 01:18:42
21 8 472 Ksenia Ovtšinikova
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 5.5 km Jooks 00:30:00
324 251 473 Ave Paabel
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.5 km Kõnd 01:06:34
111 69 474 Epp Paalberg
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 5.5 km Jooks 00:43:59
340 265 475 Tiina Paalberg
Harju maakond
  Pirita N 5.5 km Kõnd 01:08:12
143 48 544 Siim Pääro
Harju maakond
Springmar OÜ   M 5.5 km Kõnd 00:50:53
30 13 476 Kerli Paas
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.5 km Jooks 00:31:12
293 69 481 Märt Pais
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5.5 km Kõnd 01:03:27
153 51 483 Ivar Pajuste
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 5.5 km Kõnd 00:51:44
393 313 484 Nele Pajuste
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.5 km Kõnd 01:15:22
48 24 485 Egle Palk
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 5.5 km Jooks 00:33:43
232 175 486 Gerda Palmits
Harju maakond
  Mine metsa N 5.5 km Kõnd 00:59:10
421 338 873 Niina Palu
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 5.5 km Kõnd 01:22:17
5 3 489 Silver Palu
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5.5 km Jooks 00:26:57
238 180 492 Kaisa Papp
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5.5 km Kõnd 00:59:31
290 223 494 Angelika Park
Harju maakond
  Mine metsa N 5.5 km Kõnd 01:03:18
55 29 540 Anna-Liisa Pärnalaas
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5.5 km Jooks 00:34:15
42 20 543 Tiina Pärtel
Harju maakond
    N 5.5 km Jooks 00:32:45
93 39 495 Jürgen Parts
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 5.5 km Jooks 00:39:20
295 226 496 Julia Passetšnik
Harju maakond
  FIVEX N 5.5 km Kõnd 01:03:38
141 94 500 Tuuli Pedras
Harju maakond
    N 5.5 km Kõnd 00:50:37
286 218 501 Kai Peet
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.5 km Kõnd 01:03:00
225 169 912 Hedi Peetermann
Harju maakond
ABB AS   N 5.5 km Kõnd 00:58:14
245 187 505 Eerika Pentel
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.5 km Kõnd 00:59:58
450 359 506 Liisa Peri
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 5.5 km Kõnd 01:38:39
205 152 509 Kristina Pešehodko
Harju maakond
    N 5.5 km Kõnd 00:57:12
471 371 508 Egle Pesti
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 5.5 km Kõnd 02:55:22
156 105 514 Agnes Pihelpuu
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.5 km Kõnd 00:52:23
95 56 515 Mirjam Pihlak
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.5 km Jooks 00:39:32
464 364 517 Kerly Piirsalu
Harju maakond
  Pirita N 5.5 km Kõnd 02:12:11
247 189 518 Marju Piirsalu
Harju maakond
  Pirita N 5.5 km Kõnd 01:00:14
216 161 519 Anke Pikner
Harju maakond
  123 Läks! N 5.5 km Kõnd 00:57:44
126 46 520 Andrus Pisarev
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5.5 km Kõnd 00:48:33
261 60 522 Priit Plado
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5.5 km Kõnd 01:01:10
468 368 524 Irene Ploom
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5.5 km Kõnd 02:31:15
211 157 525 Natalia Plotnikova
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.5 km Kõnd 00:57:34
292 68 538 Kaimo Põder
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.5 km Kõnd 01:03:21
46 24 951 Armand Põldoja
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5.5 km Jooks 00:33:24
75 35 844 Priit Põltsama
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5.5 km Jooks 00:37:00
39 18 526 Olga Ponomareva
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 5.5 km Jooks 00:32:18
399 317 528 Kristi Poobus
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5.5 km Kõnd 01:16:45
332 258 529 Kristina Poolak
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 5.5 km Kõnd 01:07:17
61 31 838 Tuuliki Poom
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 5.5 km Jooks 00:35:00
277 212 545 Katrin Pööra
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.5 km Kõnd 01:02:29
239 181 530 Aile Pops
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.5 km Kõnd 00:59:34
336 262 533 Merlin Purge
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5.5 km Kõnd 01:07:54
179 127 535 Irene Puusaar
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.5 km Jooks 00:55:04
208 155 548 Krista Raid
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.5 km Jooks 00:57:26
438 352 550 Heikke Merilin Raidma
Harju maakond
  Krimelte Hundid Tiim N 5.5 km Jooks 01:30:47
200 147 877 Ines Elisabeth Raidma
Harju maakond
  (Kilp)konnad N 5.5 km Kõnd 00:56:49
202 149 864 Pirje Raidma
Harju Maakond
  (Kilp)konnad N 5.5 km Kõnd 00:56:56
370 292 551 Piret-Ireen Raidmets
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 5.5 km Kõnd 01:10:32
53 28 554 Tiina Raja
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 5.5 km Jooks 00:34:08
353 278 557 Ann Randver
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.5 km Kõnd 01:09:37
268 207 904 Kaili Ränkel
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.5 km Kõnd 01:01:42
236 179 945 Karin Rannu
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 5.5 km Kõnd 00:59:23
417 334 559 Triin Rannut
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.5 km Kõnd 01:20:31
380 302 561 Piia Raudsepp
Harju maakond
    N 5.5 km Kõnd 01:12:37
58 28 562 Timo Kalevi Raussi
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 5.5 km Jooks 00:34:20
123 78 565 Janne Rechlin
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.5 km Jooks 00:47:33
395 81 566 Jeffrey Leonel Redondo Sarmiento
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 5.5 km Kõnd 01:15:48
134 87 569 Helen Reinik
Harju maakond
  ERL N 5.5 km Kõnd 00:49:40
271 209 570 Merli Reinmann
Harju maakond
  LauMer N 5.5 km Kõnd 01:02:04
314 243 571 Julia Reisenbuk
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 5.5 km Kõnd 01:05:08
109 67 572 Eve Relvik
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.5 km Jooks 00:42:11
63 33 920 Kai Remmelkoor
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.5 km Jooks 00:35:12
465 365 573 Kristiina Repp
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.5 km Kõnd 02:17:05
328 74 574 Eduard Rešetov
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 5.5 km Kõnd 01:06:45
33 15 575 Merilyn Retter
Harju maakond
  Mango N 5.5 km Jooks 00:31:48
234 177 576 Pille Riimast
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.5 km Kõnd 00:59:19
72 39 578 Brigitta Rimm
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.5 km Jooks 00:36:26
54 26 581 Sven Rohlin
Harju maakond
  PTA Esimene M 5.5 km Jooks 00:34:09
36 20 586 Viljar Rooda
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5.5 km Jooks 00:32:05
439 87 587 Christman Roos
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run M 5.5 km Kõnd 01:32:00
192 139 589 Kirsika Roos
Harju maakond
KredEx Krediidikindlustus AS KredEx Krediidikindlustus N 5.5 km Kõnd 00:56:09
375 298 590 Reet Roosimägi
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.5 km Kõnd 01:11:36
376 299 591 Gerly Roosmets
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 5.5 km Kõnd 01:11:53
220 165 859 Airi Rosimannus
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5.5 km Kõnd 00:57:51
259 200 592 Margit Rosin
Harju maakond
    N 5.5 km Kõnd 01:01:06
451 92 593 Marek Ross
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 5.5 km Kõnd 01:41:31
429 344 836 Reili Rüütel
Harju maakond
ABB   N 5.5 km Kõnd 01:25:57
12 8 601 Andrus Rüütelmaa
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5.5 km Jooks 00:29:01
171 119 595 Anu Ruuven
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.5 km Kõnd 00:53:35
281 215 602 Monika Rytberg
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 5.5 km Kõnd 01:02:45
398 316 603 Anu Saar
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.5 km Kõnd 01:16:18
378 300 604 Marianne Saar
Harju maakond
Coats Eesti   N 5.5 km Kõnd 01:12:09
197 144 607 Külli Saarepera
Harju maakond
  123 Läks! N 5.5 km Kõnd 00:56:31
34 16 674 Heli Säde
Harju maakond
  Tiptap N 5.5 km Jooks 00:31:49
191 138 610 Natalja Saiko
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.5 km Kõnd 00:56:06
43 21 885 Kätlin Saks
Harju maakond
    N 5.5 km Jooks 00:32:46
49 25 611 Silvia Saks
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5.5 km Jooks 00:33:48
313 242 613 Shirley Salm
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 5.5 km Kõnd 01:05:02
3 2 614 Silver Salundo
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo M 5.5 km Jooks 00:26:17
163 111 621 Jana Sarri
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5.5 km Kõnd 00:53:06
41 19 622 Kadi Sau
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 5.5 km Jooks 00:32:36
227 170 623 Alla Saul
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.5 km Kõnd 00:58:27
121 76 624 Anneli Schults
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.5 km Jooks 00:47:10
77 37 625 Jaan Schults
Harju maakond
    M 5.5 km Jooks 00:37:18
151 101 676 Anna Šerstjuk
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.5 km Kõnd 00:51:39
435 350 631 Madle Sihver
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.5 km Kõnd 01:29:33
342 267 872 Tairi Siilbaum
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 5.5 km Kõnd 01:08:19
233 176 632 Lotta Siim
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.5 km Jooks 00:59:16
175 123 633 Häli Siimaste
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.5 km Kõnd 00:54:14
138 91 636 Rita Siitan
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.5 km Kõnd 00:50:11
389 310 637 Jaana Siliksaar
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.5 km Kõnd 01:14:21
204 151 639 Anu Sillandi
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.5 km Jooks 00:57:11
418 335 640 Piret Simmo
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.5 km Kõnd 01:21:10
262 202 642 Terje Sinik
Harju maakond
  Energiavesi N 5.5 km Kõnd 01:01:16
452 360 644 Siivi Sirotkin
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.5 km Kõnd 01:45:07
47 23 860 Merit Sisas
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5.5 km Jooks 00:33:28
24 15 646 Mark Slavin
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.5 km Jooks 00:30:30
185 133 647 Natalja Sleptšuk
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 5.5 km Kõnd 00:55:42
333 259 657 Pille-Riin Soots
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.5 km Jooks 01:07:19
432 347 662 Ingrid Stamm
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5.5 km Kõnd 01:27:50
379 301 665 Kädi Streff
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.5 km Kõnd 01:12:14
132 85 675 Made Sügis
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 5.5 km Kõnd 00:49:13
446 357 666 Reelika Sultson
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5.5 km Kõnd 01:37:36
20 13 667 Raul Sulu
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 5.5 km Jooks 00:29:52
100 40 669 Armin Sutter
Rapla maakond
  Käbipätid M 5.5 km Jooks 00:40:05
79 42 670 Kadi Sutter
Rapla maakond
  Käbipätid N 5.5 km Jooks 00:37:30
206 153 671 Maili Suurekivi
Harju maakond
ABB ABB Mugavad N 5.5 km Kõnd 00:57:15
224 168 900 Marianne Taberland
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 5.5 km Kõnd 00:57:58
8 5 750 Margus Tähepõld
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5.5 km Jooks 00:28:31
319 247 683 Ksenja Tajur
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.5 km Kõnd 01:06:13
312 240 684 Kristi Talbach
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.5 km Kõnd 01:05:01
176 124 686 Ave Talts
Harju maakond
  KRO II N 5.5 km Kõnd 00:54:24
215 55 687 Rain Talvoja
Harju maakond
ABB ABB Mugavad M 5.5 km Kõnd 00:57:43
310 238 688 Age Tamm
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5.5 km Kõnd 01:05:00
442 89 689 Andrus Tamm
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5.5 km Kõnd 01:33:11
388 79 692 Talis Tamm
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 5.5 km Jooks 01:14:10
477 103 693 Kristjan Tammearu
Harju maakond
  A Running Joke M 5.5 km Kõnd 03:43:02
462 363 694 Terje Tammekivi
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 5.5 km Kõnd 02:10:20
4 2 695 Kätlin Tammesoo
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5.5 km Jooks 00:26:17
144 96 697 Marju Tammik
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 5.5 km Jooks 00:51:00
94 55 698 Merilin Tammik
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.5 km Jooks 00:39:24
287 220 701 Triin Tartes
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.5 km Kõnd 01:03:06
303 232 703 Evely Taul
Harju maakond
  TIREL N 5.5 km Kõnd 01:04:12
26 11 705 Pia Tein
Harju maakond
  KRO II N 5.5 km Jooks 00:30:33
359 284 707 Jane Teresk
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 5.5 km Kõnd 01:10:03
165 114 708 Svetlana Ternavskihh
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.5 km Jooks 00:53:22
168 116 709 Sirje Terve
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 5.5 km Kõnd 00:53:33
306 235 710 Krista Tiitsen
Harju maakond
  Krivi N 5.5 km Kõnd 01:04:45
412 329 712 Liis Tiitson
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.5 km Jooks 01:19:22
107 42 713 Kevin Tiks
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 5.5 km Jooks 00:41:20
401 83 870 Priit Tiks
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5.5 km Kõnd 01:16:48
260 201 903 Angela Tirp
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.5 km Kõnd 01:01:09
354 279 718 Eneken Titov
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 5.5 km Kõnd 01:09:44
274 64 720 Tanel Tomson
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5.5 km Kõnd 01:02:19
173 121 749 Taimi Tõnisson
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.5 km Kõnd 00:53:54
122 77 892 Evelin Toobal
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.5 km Kõnd 00:47:17
169 117 721 Ragna Toom
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.5 km Kõnd 00:53:33
403 320 723 Terly Toomast
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.5 km Kõnd 01:17:10
244 186 724 Jana Toomi
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5.5 km Jooks 00:59:48
40 22 725 Antti Tooming
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad M 5.5 km Jooks 00:32:24
364 288 732 Kristi Treier
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.5 km Kõnd 01:10:25
329 255 733 Helena Trink
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5.5 km Kõnd 01:07:01
131 84 734 Dominica Trubetskoi
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 5.5 km Kõnd 00:49:12
469 369 737 Larissa Truu
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.5 km Kõnd 02:33:51
397 82 739 Maksim Tšikiljov
Harju maakond
  BEER SNAILS M 5.5 km Kõnd 01:16:00
91 53 741 Moonika Tuhkanen
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 5.5 km Jooks 00:38:58
372 295 744 Anu Tukia
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.5 km Kõnd 01:10:36
114 44 746 Freddi Turmann
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole M 5.5 km Jooks 00:46:04
51 27 752 Olga Uhabakin
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.5 km Jooks 00:33:59
367 290 832 Annelii Üprus
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5.5 km Kõnd 01:10:30
267 61 759 Sten Uritam
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 M 5.5 km Kõnd 01:01:41
242 184 760 Lilo Ustaal
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.5 km Kõnd 00:59:45
282 216 761 Evelin Uudeküll
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5.5 km Kõnd 01:02:47
363 287 833 Mari-Liis Üürike
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.5 km Kõnd 01:10:20
140 93 762 Kairi Uustulnd
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 5.5 km Kõnd 00:50:31
460 98 824 Erkki Vähi
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5.5 km Kõnd 02:07:24
87 50 766 Arie Vaigurand
Harju maakond
  Raiari N 5.5 km Jooks 00:38:15
11 4 767 Marge Vaikjärv
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 5.5 km Jooks 00:28:58
320 248 768 Kerstin Vaikmaa
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 5.5 km Kõnd 01:06:17
73 40 770 Laine Vain
Harju maakond
  HARKU PEO N 5.5 km Jooks 00:36:39
60 30 771 Taniel Vain
Harju maakond
  HARKU PEO M 5.5 km Jooks 00:34:51
374 297 772 Eleene Vaino
Harju maakond
TAI TAI N 5.5 km Jooks 01:11:09
309 239 773 Tais Vakrõõm
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.5 km Kõnd 01:05:00
256 197 775 Eliis Valdma
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5.5 km Kõnd 01:01:00
385 307 893 Kaisa Välk
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5.5 km Kõnd 01:13:25
361 286 781 Liis Valma
Harju maakond
  Runderful N 5.5 km Kõnd 01:10:14
118 45 782 Olavi Valner
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
Tugi Tiim M 5.5 km Kõnd 00:46:41
90 52 784 Anni Sandra Varblane
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.5 km Kõnd 00:38:56
296 70 785 Rain Varblane
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5.5 km Kõnd 01:03:42
22 14 786 Erki Varbola
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5.5 km Jooks 00:30:16
89 38 787 Tauno Vare
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5.5 km Jooks 00:38:35
81 43 791 Jana Veenpere
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.5 km Jooks 00:37:42
7 3 793 Hanna-Greta Veersalu
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.5 km Jooks 00:28:21
345 270 795 Airi Vekmann
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.5 km Kõnd 01:09:00
172 120 796 Laura Venig
Harju maakond
  LauMer N 5.5 km Jooks 00:53:51
327 254 800 Mare Veskimägi
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5.5 km Kõnd 01:06:43
69 38 801 Kristi Vettik
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Paar N 5.5 km Jooks 00:36:07
18 7 802 Aivi Viht
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.5 km Jooks 00:29:40
246 188 803 Marta Vihtre
Harju maakond
  Naksitrallid N 5.5 km Kõnd 00:59:59
68 37 804 Hannaliis Viibus
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 5.5 km Jooks 00:35:56
257 198 806 Margit Viilmaa
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.5 km Kõnd 01:01:02
315 244 807 Kristel Viirmann
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.5 km Kõnd 01:05:10
419 336 808 Marianna Viirsaar
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.5 km Kõnd 01:21:36
322 250 814 Greete Vilu
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5.5 km Jooks 01:06:29
457 95 818 Martin Visnapuu
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 5.5 km Kõnd 01:59:57
415 332 819 Kairi Vjatkin
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.5 km Kõnd 01:20:05
381 303 820 Katri Voit
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.5 km Kõnd 01:12:48
430 345 822 Irina Voronina
Harju maakond
    N 5.5 km Kõnd 01:26:18
152 102 823 Julia Vuhk Vuht
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5.5 km Jooks 00:51:44
387 309 835 Viktoria Yurchuk
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.5 km Jooks 01:13:59
445 356 679 Darja Zabrovskaja
Harju maakond
  ERL N 5.5 km Kõnd 01:35:32
297 227 681 Evelyn Zahrens
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.5 km Kõnd 01:03:44
Sulge

Tulemuse detailne info

...