19. TRADEHOUSE Tervisejooks
14. etapp - 3,8 km - Õismäe raba terviserada

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 484 Naisi: 383 Mehi: 101 Läbitud distants kokku: 1839 km Aeg kokku: 344:37:26
Koht M/N koht Nr Nimi Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
177 121 3 Kati Aaren Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 3.8 km Kõnd 00:35:48
186 57 6 Karl Aas Mees
Harju maakond
Filter Solutions OÜ   M 3.8 km Kõnd 00:36:40
440 351 11 Gerli Aasmäe Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 3.8 km Kõnd 01:04:06
260 192 12 Jette Aasumäe Naine
Harju maakond
  2RTK N 3.8 km Jooks 00:41:10
217 155 13 Lili Aasumäe Naine
Harju maakond
Spordiselts   N 3.8 km Kõnd 00:38:44
116 66 14 Anne Aaver Naine
Harju maakond
ABB ABB WOLF N 3.8 km Jooks 00:27:22
216 154 16 Ilze Abola Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 3.8 km Kõnd 00:38:41
19 13 17 Andre Adler Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 3.8 km Jooks 00:19:48
238 173 18 Eva Adoson Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.8 km Kõnd 00:39:55
378 295 21 Evelin Agu Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Kõnd 00:50:25
377 294 22 Tatjana Agu Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 3.8 km Jooks 00:50:24
425 337 24 Evelyn Alamets Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 3.8 km Kõnd 00:58:26
93 48 27 Sandra Aleksius Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 3.8 km Jooks 00:25:43
20 12 28 Andres Aller Mees
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR M 3.8 km Jooks 00:19:48
279 207 889 Heleri Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3.8 km Kõnd 00:42:43
64 30 901 Marja-Liisa Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3.8 km Jooks 00:23:22
376 293 33 Anastassia Ambros Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 3.8 km Kõnd 00:50:21
98 53 34 Kristel Amer Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 3.8 km Jooks 00:26:05
371 289 35 Lilly Ammon Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 3.8 km Kõnd 00:49:52
323 79 36 Vladimir Anaimanovich Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 3.8 km Kõnd 00:46:12
72 39 845 Priit Annusver Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 3.8 km Jooks 00:23:52
21 14 899 Imre Anton Mees
Harju maakond
Lival
Tallinna linn
  M 3.8 km Jooks 00:19:52
357 276 41 Kätlin Aren Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 3.8 km Kõnd 00:48:33
359 278 42 Annifriida Arge Naine
Harju maakond
  A Running Joke N 3.8 km Kõnd 00:48:38
184 128 43 Anneli Arm Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 3.8 km Jooks 00:36:32
160 105 44 Kristin Arm Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 3.8 km Jooks 00:34:46
164 109 46 Maire Arras Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 3.8 km Kõnd 00:34:55
256 189 51 Alla Aruvald Naine
Harju maakond
  :) Täpi ja Külmalind N 3.8 km Kõnd 00:41:01
427 338 52 Anastasiia Atamanenko-Popova Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 3.8 km Kõnd 01:00:02
63 31 54 Ave Aun Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 3.8 km Jooks 00:23:22
146 92 902 Marite Aus Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3.8 km Jooks 00:32:43
228 164 58 Ketlin Bachmann Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 3.8 km Kõnd 00:39:09
445 356 59 Ksenia Balahnitšova Naine
Harju maakond
  KKKSV N 3.8 km Kõnd 01:05:49
366 285 71 Brit Bärengrub Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 3.8 km Kõnd 00:49:36
409 323 63 Julia Bogdanova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 3.8 km Kõnd 00:55:22
172 116 66 Marina Borovkova Naine
Tartu maakond
ABB   N 3.8 km Kõnd 00:35:30
212 150 69 Natalja Bukrejeva Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 3.8 km Kõnd 00:38:32
227 163 70 Valeria Buravljova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 3.8 km Kõnd 00:39:07
391 307 74 Natalia Družinina Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 3.8 km Kõnd 00:52:31
47 28 77 Hannes Einstein Mees
Harju maakond
Ridango AS Ridango M 3.8 km Jooks 00:22:20
410 324 80 Estin Engbusk Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 3.8 km Kõnd 00:55:29
181 125 84 Kristel Evardi Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 3.8 km Kõnd 00:36:19
305 76 907 Elis Fels Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 3.8 km Kõnd 00:45:02
339 259 85 Kristel Filippov Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 3.8 km Kõnd 00:47:16
195 136 86 Kristina Fuks-Kuus Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 3.8 km Jooks 00:37:32
114 50 87 Semjon Galajev Mees
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA M 3.8 km Jooks 00:27:07
484 383 88 Natalja Gapon Naine
Harju maakond
  HORNETS N 3.8 km Kõnd 04:09:26
10 3 89 Triin Gede Naine
Harju maakond
  TIREL N 3.8 km Jooks 00:18:46
437 348 90 Merilin Gedvil Naine
Harju maakond
  Runderful N 3.8 km Kõnd 01:03:06
438 349 92 Marian Gilden Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 3.8 km Jooks 01:03:24
89 44 96 James Ralph Gray Mees
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 3.8 km Jooks 00:25:21
203 144 97 Monika Grinfeld Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.8 km Kõnd 00:38:00
332 253 847 Uljana Grinina Naine
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 3.8 km Kõnd 00:46:46
433 344 104 Gäthlin Haljaste Naine
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 3.8 km Kõnd 01:01:18
218 63 105 Hannes Hanimägi Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team M 3.8 km Kõnd 00:38:44
415 328 106 Reet Hansen Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 3.8 km Kõnd 00:56:13
423 334 109 Liis Havi Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 3.8 km Kõnd 00:57:44
105 59 110 Kaie Hein Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 3.8 km Jooks 00:26:35
130 79 112 Eleri Heinnurm Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 3.8 km Kõnd 00:30:23
7 5 114 Ivo Hindreus Mees
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 3.8 km Jooks 00:18:00
223 64 116 Marko Hinn Mees
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 3.8 km Kõnd 00:38:51
138 85 122 Ly Hõbe Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 3.8 km Jooks 00:31:21
12 8 950 Sven Holter Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 3.8 km Jooks 00:18:53
226 162 121 Tiina Hunt Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 3.8 km Kõnd 00:39:05
295 221 124 Helena Idarand Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 3.8 km Kõnd 00:44:25
3 2 126 Sergei Iljin Mees
Harju maakond
    M 3.8 km Jooks 00:16:06
213 152 129 Kaidi Ilves Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 3.8 km Jooks 00:38:37
90 45 130 Marek Ilves Mees
Harju maakond
  2RTK M 3.8 km Jooks 00:25:21
399 314 131 Ülle Ilves Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 3.8 km Kõnd 00:53:47
353 272 155 Irene Jääger Naine
Harju maakond
  :) Täpi ja Külmalind N 3.8 km Jooks 00:48:17
155 100 890 Janika Jaago Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 3.8 km Kõnd 00:33:55
324 245 156 Maire Jäärats Naine
Harju maakond
ABB   N 3.8 km Kõnd 00:46:12
153 98 134 Elen Jahimaa Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 3.8 km Jooks 00:33:17
318 78 135 Dmitri Jalakas Mees
Harju maakond
    M 3.8 km Kõnd 00:45:54
424 336 136 Kristel Jallai Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Kõnd 00:58:07
58 25 137 Eve Janis Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Jooks 00:23:01
442 353 152 Karin Järvet Naine
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 3.8 km Kõnd 01:04:12
406 86 139 Urmas Jegorov Mees
Harju maakond
  Tiptap M 3.8 km Kõnd 00:54:27
73 34 140 Anneli Jervson Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.8 km Jooks 00:24:03
294 220 142 Marion Jogenbro Naine
Harju maakond
  Mango N 3.8 km Kõnd 00:44:06
162 108 150 Sigrid Jõhve Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 3.8 km Jooks 00:34:54
112 64 144 Elise Joonas Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 3.8 km Jooks 00:27:04
85 42 145 Krista Joonas Naine
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 3.8 km Jooks 00:25:10
201 142 158 Katri Jürine Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 3.8 km Kõnd 00:37:58
365 284 159 Luule Jürisson Naine
Harju maakond
  Pirita N 3.8 km Kõnd 00:49:28
142 89 160 Aire Jüriväli Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 3.8 km Jooks 00:31:59
293 74 161 Margus Jüriväli Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 3.8 km Kõnd 00:44:01
86 43 162 Kadri Jürjan Naine
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 3.8 km Jooks 00:25:12
122 52 148 Hannes Juuse Mees
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI M 3.8 km Jooks 00:28:38
453 363 165 Peeli Kadastu Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 3.8 km Kõnd 01:09:28
178 122 166 Sandra Maria Kaer Naine
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 3.8 km Kõnd 00:35:53
241 176 169 Kristin Kaivo Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 3.8 km Kõnd 00:40:03
42 17 170 Liina Kala Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 3.8 km Jooks 00:22:08
191 132 172 Birgit Kald Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.8 km Kõnd 00:37:06
314 238 173 Nele Kalda Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 3.8 km Kõnd 00:45:27
382 298 174 Pille Kalda Naine
Harju maakond
TAI TAI N 3.8 km Kõnd 00:51:48
56 23 175 Külli Kaldma Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Jooks 00:22:54
199 139 176 Kerli Kaldoja Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 3.8 km Kõnd 00:37:41
222 159 177 Ülle Kaldre Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 3.8 km Kõnd 00:38:50
141 88 178 Urvi Kaljas Naine
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 3.8 km Kõnd 00:31:57
379 84 181 Taavi Kallas Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 3.8 km Kõnd 00:50:41
147 93 182 Tiina Kallas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 3.8 km Kõnd 00:32:55
125 74 183 Anary Kalme Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 3.8 km Jooks 00:29:03
450 360 184 Inge Kand Naine
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 3.8 km Kõnd 01:08:29
383 85 185 Kermo Kangur Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 3.8 km Kõnd 00:51:57
392 306 186 Marina Karasjova Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.8 km Kõnd 00:52:31
242 177 187 Maarika Karelson Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 3.8 km Kõnd 00:40:10
431 342 281 Kaidi-Kerli Kärner Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 3.8 km Kõnd 01:00:27
67 35 894 Roland Karro Mees
Harju maakond
ABB
ABB
  M 3.8 km Jooks 00:23:28
240 175 191 Kadri Kartašev Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 3.8 km Kõnd 00:40:00
154 99 192 Ines Karu Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 3.8 km Jooks 00:33:21
6 4 195 Taavi Kasela Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 3.8 km Jooks 00:17:52
100 54 196 Annika Kaseorg Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 3.8 km Jooks 00:26:11
46 27 198 Mairo Kaseväli Mees
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 3.8 km Jooks 00:22:20
397 312 200 Astrid Kauber Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 3.8 km Kõnd 00:53:28
444 355 202 Kristel Kauts Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 3.8 km Kõnd 01:05:45
66 32 203 Keidi Keidla Naine
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 3.8 km Jooks 00:23:24
165 110 206 Helin Kerna Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 3.8 km Kõnd 00:34:56
395 310 207 Katrin Kersten Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Kõnd 00:53:19
296 222 208 Kristiin Kesamaa Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 3.8 km Kõnd 00:44:27
2 1 898 Karoliine Kessler Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 3.8 km Kõnd 00:15:53
474 98 212 Michael Keumatio Lontsie Mees
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 3.8 km Jooks 01:33:23
283 210 214 Kertu Kiinvald Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 3.8 km Kõnd 00:43:01
115 65 215 Valeria Kiisk Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 3.8 km Jooks 00:27:20
101 55 216 Naomi Jessica Kiivikas Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 3.8 km Jooks 00:26:17
337 257 217 Evelin Kikas Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 3.8 km Kõnd 00:47:09
414 327 220 Pille Kink Naine
Harju maakond
TAI TAI N 3.8 km Kõnd 00:56:12
121 70 221 Anne Kippasto Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 3.8 km Jooks 00:28:32
393 308 223 Kristi Kirsman Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 3.8 km Kõnd 00:52:42
136 83 225 Külli Kivioja-Ööpik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 3.8 km Kõnd 00:31:00
102 56 227 Deivi Kiviste Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   N 3.8 km Jooks 00:26:25
340 260 228 Sigrid Kleidov Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 3.8 km Jooks 00:47:20
127 75 891 Reelika Kliimre Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 3.8 km Jooks 00:29:15
470 97 276 Darvet Kõdar Mees
Harju maakond
  Merilin ja Darvet M 3.8 km Kõnd 01:26:12
471 374 277 Merilin Kõdar Naine
Harju maakond
  Merilin ja Darvet N 3.8 km Kõnd 01:26:12
81 41 230 Andres Koitmäe Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 3.8 km Jooks 00:24:47
356 275 236 Merle Kollo Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 3.8 km Kõnd 00:48:32
27 17 239 Vjatšeslav Koop Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 3.8 km Jooks 00:20:37
35 22 846 Kardo Koplus Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 3.8 km Jooks 00:21:30
413 326 241 Triin Kosso Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 3.8 km Kõnd 00:56:09
288 215 245 Kajali Kotsar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 3.8 km Kõnd 00:43:23
311 235 246 Tatjana Kovaljova Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 3.8 km Jooks 00:45:22
88 45 243 Inessa Kozenko Naine
Harju maakond
  FIVEX N 3.8 km Jooks 00:25:15
476 99 925 Matthew Krisenthal Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 3.8 km Kõnd 01:35:11
82 42 248 Karel Krist Mees
Harju maakond
    M 3.8 km Jooks 00:24:55
215 153 253 Karmen Kruus Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 3.8 km Kõnd 00:38:38
478 379 254 Katrin Kruusamägi Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 3.8 km Kõnd 01:47:22
482 382 255 Anne Kruusement Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Kõnd 02:35:45
134 81 256 Kairi Kruusma Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 3.8 km Jooks 00:30:52
91 46 257 Raili Kruusmaa-Moks Naine
Harju maakond
  . Tippvorm . N 3.8 km Jooks 00:25:36
257 190 258 Vivika Kruusmägi Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 3.8 km Kõnd 00:41:03
302 227 263 Jekaterina Kukk Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 3.8 km Kõnd 00:44:56
33 13 265 Aet Kull Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 3.8 km Jooks 00:21:18
188 59 125 Mihkel Kurg Mees
Harju maakond
  Harku Kiired M 3.8 km Kõnd 00:36:50
247 182 267 Aivi Kurim Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 3.8 km Kõnd 00:40:30
461 93 268 Gert Kevin Kurmiste Mees
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 3.8 km Jooks 01:18:02
225 161 270 Galyna Kushnir Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 3.9 km Kõnd 00:39:02
207 147 282 Anneli Kütt Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 3.8 km Kõnd 00:38:08
158 103 284 Eve Küün Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 3.8 km Kõnd 00:34:29
251 185 272 Raili Kuurits Naine
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 3.8 km Kõnd 00:40:45
460 368 273 Edith Kuusemägi Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 3.8 km Kõnd 01:17:13
108 61 275 Piret Kuusk Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 3.8 km Jooks 00:26:46
417 330 288 Elina Laanep Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 3.8 km Kõnd 00:56:40
232 168 290 Ruth Laev Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 3.8 km Kõnd 00:39:19
290 217 292 Natalja Lahk Naine
Harju maakond
  HORNETS N 3.8 km Kõnd 00:43:37
18 7 294 Lenne Lahtvee Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 3.8 km Jooks 00:19:47
111 49 858 Marko Laigna Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 3.8 km Jooks 00:26:58
152 96 299 Kaari Lainevool Naine
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 3.8 km Jooks 00:33:13
306 230 301 Maris Lampe Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 3.8 km Jooks 00:45:04
139 86 303 Triin Laub Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 3.8 km Jooks 00:31:27
381 297 305 Ketter Leemet Naine
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 3.8 km Kõnd 00:51:33
176 120 307 Anni Lehtmets Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 3.8 km Kõnd 00:35:48
187 58 308 Janek Lehtmets Mees
Harju maakond
  Lehe Sport M 3.8 km Kõnd 00:36:42
175 119 309 Lenna Lehtmets Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 3.8 km Kõnd 00:35:48
17 6 319 Liina-Maria Lepik Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 3.8 km Jooks 00:19:39
198 140 320 Silja Lepik Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 3.8 km Kõnd 00:37:41
297 223 321 Eliise Lepp Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 3.8 km Kõnd 00:44:33
5 3 323 Ando Leppiman Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 3.8 km Jooks 00:17:47
16 11 325 Andreas Ležnevsky Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
  M 3.8 km Jooks 00:19:25
408 322 329 Kristin Liiv Naine
Harju maakond
  Naksitrallid N 3.8 km Kõnd 00:55:01
333 254 330 Liina Liiv Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 3.8 km Kõnd 00:46:51
386 301 331 Gerly Liivak Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 3.8 km Kõnd 00:52:01
286 213 333 Eleen Lilienthal Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 3.8 km Kõnd 00:43:09
320 242 335 Everiin Lill Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 3.8 km Kõnd 00:46:06
255 188 336 Katrin Lillep Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 3.8 km Kõnd 00:40:59
132 53 337 Martin Lillepuu Mees
Harju maakond
    M 3.8 km Jooks 00:30:24
252 67 338 Andres Lilleste Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 3.8 km Kõnd 00:40:45
272 70 339 Karl Limbak Mees
Harju maakond
  Gone with the win M 3.8 km Kõnd 00:42:19
11 4 342 Gerli Linkgreim Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 3.8 km Jooks 00:18:53
51 30 343 Taivo Linnamägi Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 3.8 km Jooks 00:22:33
183 127 346 Kristi Listmann Naine
Tartu maakond
ABB   N 3.8 km Kõnd 00:36:27
363 280 347 Olga Litovskihh Naine
Harju maakond
  Mango N 3.8 km Kõnd 00:49:00
439 350 349 Katrin Lohk Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 3.8 km Kõnd 01:03:37
348 267 363 Reelika Lõhmus Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 3.8 km Kõnd 00:47:58
351 270 364 Victoria-Laura Lõhmus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 3.8 km Kõnd 00:48:06
336 80 949 Karel Lomp Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 3.8 km Kõnd 00:47:04
249 183 350 Triin-Anneli Loodus Naine
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 3.8 km Jooks 00:40:35
133 80 351 Kairit Lootus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 3.8 km Kõnd 00:30:41
220 157 352 Karoliine Lootus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 3.8 km Jooks 00:38:48
250 184 356 Janeli Lukats Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 3.8 km Kõnd 00:40:36
239 174 358 Inga Luks Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 3.8 km Kõnd 00:40:00
210 148 911 Liis Lume Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Kõnd 00:38:22
370 288 359 Viktoria Lumi Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Kõnd 00:49:51
325 246 360 Margit Lunt Naine
Harju maakond
  KRO II N 3.8 km Kõnd 00:46:13
32 20 361 Vahur Luts Mees
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 3.8 km Jooks 00:21:12
451 361 362 Inge Luuk Naine
Harju maakond
  2RTK N 3.8 km Kõnd 01:08:53
452 362 932 Helina Maasalu Naine
Harju maakond
ABB   N 3.8 km Kõnd 01:09:00
77 40 367 Andre Maasikas Mees
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 3.8 km Jooks 00:24:40
97 52 426 Britt Mäekuusk Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 3.8 km Jooks 00:26:04
211 149 429 Annika Mägipõld Naine
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 3.8 km Jooks 00:38:23
480 380 370 Heleen Maibak Naine
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 3.8 km Kõnd 01:50:30
137 84 371 Annela Maidla Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 3.8 km Kõnd 00:31:19
443 354 372 Kristiina Maidvee Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 3.8 km Kõnd 01:04:43
38 14 373 Kristina Maimann Naine
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 3.8 km Jooks 00:21:56
40 25 376 Mait Makkar Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 3.8 km Jooks 00:22:03
447 358 431 Maie Männiste Naine
Lääne-Viru maakond
    N 3.8 km Kõnd 01:06:18
148 55 380 Andero Mardo Mees
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ M 3.8 km Jooks 00:33:00
331 252 848 Gertu Margus Naine
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 3.8 km Kõnd 00:46:39
229 165 382 Karin Marjapuu Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 3.8 km Kõnd 00:39:10
459 92 908 Taisto Markus Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 3.8 km Kõnd 01:17:07
358 277 383 Margit Marma Naine
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 3.8 km Kõnd 00:48:37
278 72 385 Bogdan Martšenko Mees
Harju maakond
  A Running Joke M 3.8 km Kõnd 00:42:40
182 126 387 Merilin Massakas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 3.8 km Kõnd 00:36:24
407 321 388 Djan Matsova Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 3.8 km Kõnd 00:54:48
79 38 390 Julia Medved Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Jooks 00:24:42
419 88 393 Martin Meisalu Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 3.8 km Kõnd 00:57:01
43 26 395 Veiko Meltsas Mees
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 3.8 km Jooks 00:22:19
387 302 396 Eve Mere Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 3.8 km Kõnd 00:52:06
368 286 398 Iris Meristo Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 3.8 km Kõnd 00:49:47
367 82 399 Martin Meristo Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 3.8 km Kõnd 00:49:41
389 304 400 Ülle Metsman Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 3.8 km Jooks 00:52:30
469 373 402 Oksana Mihailova Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 3.8 km Jooks 01:25:46
60 27 403 Krista Mihkelsaar Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 3.8 km Jooks 00:23:11
193 134 404 Airi Miilits Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 3.8 km Kõnd 00:37:29
214 151 405 Kertu Mikk Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 3.8 km Jooks 00:38:37
432 343 406 Virge Millert Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 3.8 km 01:00:58
236 171 407 Katrin Milva Naine
Tartu maakond
ABB   N 3.8 km Kõnd 00:39:45
248 66 410 Elari Moks Mees
Harju maakond
  . Tippvorm . M 3.8 km Kõnd 00:40:34
281 73 411 Hans Moks Mees
Harju maakond
  KRO II M 3.8 km Kõnd 00:42:45
92 47 425 Liia Mõrd Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Engineering OÜ
  N 3.8 km Jooks 00:25:41
385 300 413 Jekaterina Mordassova Naine
Harju maakond
  Runderful N 3.8 km Kõnd 00:52:00
456 365 415 Veronika Mossov Naine
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 3.8 km Kõnd 01:14:17
343 81 417 Sander Muhu Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 3.8 km Jooks 00:47:37
360 279 418 Anne Murd Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 3.8 km Kõnd 00:48:58
396 311 419 Kaili Muru Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 3.8 km Kõnd 00:53:26
291 218 421 Liisi Mustkivi Naine
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 3.8 km Kõnd 00:43:38
475 377 422 Inga Mustonen Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 3.8 km Kõnd 01:34:44
113 63 423 Reilika Muuli Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 3.8 km Jooks 00:27:04
209 62 435 Einar Namme Mees
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 3.8 km Kõnd 00:38:19
171 115 454 Epp Näpp Naine
Harju maakond
ABB   N 3.8 km Kõnd 00:35:28
157 102 436 Jana Napritson Naine
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 3.8 km Jooks 00:34:27
37 24 849 Ragnar Nauka Mees
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 3.8 km Jooks 00:21:47
458 367 437 Kristina Petrova Nedeva Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 3.8 km Jooks 01:15:14
345 264 439 Kristi Neidra Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.8 km Kõnd 00:47:42
344 263 441 Anne Neroda Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 3.8 km Kõnd 00:47:41
429 340 935 Piret Nõmmela Naine
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 3.8 km Kõnd 01:00:26
166 56 447 Marek Nuka Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 3.8 km Kõnd 00:34:56
273 203 448 Lea Nulk Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 3.8 km Kõnd 00:42:22
103 58 449 Reet Nurm Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 3.8 km Jooks 00:26:30
71 38 450 Kristjan Nurme Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 3.8 km Jooks 00:23:50
174 118 451 Kristi Nurmik Naine
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 3.8 km Kõnd 00:35:37
400 315 457 Eveli Ojamäe-Veider Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 3.8 km Kõnd 00:53:49
304 229 458 Tuuli Ojasalu Naine
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 3.8 km Jooks 00:44:58
96 51 462 Maarika Org Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 3.8 km Jooks 00:26:01
194 135 463 Eve Oro Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 3.8 km Kõnd 00:37:31
300 225 465 Helena Orumets Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 3.8 km Jooks 00:44:41
49 29 466 Rudolf Osman Mees
Harju maakond
    M 3.8 km Jooks 00:22:25
265 196 828 Evelin Õunapuu Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 3.8 km Kõnd 00:41:30
416 329 470 Tatjana Ovsjankina Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 3.8 km Kõnd 00:56:28
436 347 473 Ave Paabel Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 3.8 km Kõnd 01:01:55
374 291 475 Tiina Paalberg Naine
Harju maakond
  Pirita N 3.8 km Kõnd 00:50:02
277 71 544 Siim Pääro Mees
Harju maakond
Springmar OÜ   M 3.8 km Kõnd 00:42:38
4 2 476 Kerli Paas Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 3.8 km Jooks 00:17:30
205 60 481 Märt Pais Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 3.8 km Kõnd 00:38:06
237 172 484 Nele Pajuste Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 3.8 km Kõnd 00:39:54
50 21 485 Egle Palk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 3.8 km Jooks 00:22:33
234 170 486 Gerda Palmits Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 3.8 km Jooks 00:39:35
245 180 488 Kersti Palu Naine
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 3.8 km Jooks 00:40:26
403 317 873 Niina Palu Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 3.8 km Kõnd 00:54:03
13 9 489 Silver Palu Mees
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 3.8 km Jooks 00:18:54
270 201 492 Kaisa Papp Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 3.8 km Kõnd 00:42:04
197 138 493 Ilme Parik Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Kõnd 00:37:40
465 372 494 Angelika Park Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 3.8 km Kõnd 01:23:36
70 33 540 Anna-Liisa Pärnalaas Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 3.8 km Jooks 00:23:44
8 6 495 Jürgen Parts Mees
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 3.8 km Jooks 00:18:19
233 169 496 Julia Passetšnik Naine
Harju maakond
  FIVEX N 3.8 km Kõnd 00:39:26
479 100 842 Jukka Patrikainen Mees
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB M 3.8 km Kõnd 01:48:59
384 299 501 Kai Peet Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 3.8 km Jooks 00:51:58
30 12 912 Hedi Peetermann Naine
Harju maakond
ABB AS   N 3.8 km Jooks 00:21:00
430 341 505 Eerika Pentel Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 3.8 km Kõnd 01:00:27
282 209 506 Liisa Peri Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 3.8 km Kõnd 00:42:52
292 219 509 Kristina Pešehodko Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Kõnd 00:43:57
449 359 508 Egle Pesti Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 3.8 km Kõnd 01:07:47
189 130 514 Agnes Pihelpuu Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 3.8 km Kõnd 00:36:50
269 200 516 Marja-Liina Piir Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 3.8 km Kõnd 00:42:00
361 281 518 Marju Piirsalu Naine
Harju maakond
  Pirita N 3.8 km Kõnd 00:49:00
144 54 520 Andrus Pisarev Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 3.8 km Kõnd 00:32:15
61 28 524 Irene Ploom Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 3.8 km Jooks 00:23:16
173 117 525 Natalia Plotnikova Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 3.8 km Kõnd 00:35:31
275 205 536 Heli Põder Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 3.8 km Kõnd 00:42:25
468 96 538 Kaimo Põder Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 3.8 km Kõnd 01:25:03
53 32 951 Armand Põldoja Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 3.8 km Jooks 00:22:43
107 47 844 Priit Põltsama Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 3.8 km Jooks 00:26:45
44 18 526 Olga Ponomareva Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 3.8 km Jooks 00:22:19
372 290 528 Kristi Poobus Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 3.8 km Kõnd 00:49:57
322 244 545 Katrin Pööra Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 3.8 km Kõnd 00:46:12
29 11 530 Aile Pops Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 3.8 km Jooks 00:20:43
329 250 531 Kaja Prii Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 3.8 km Kõnd 00:46:25
349 268 532 Karin Pugatšev Naine
Harju maakond
Tomson Tervisekeskus OÜ Vunki mano N 3.8 km Kõnd 00:48:01
124 72 535 Irene Puusaar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 3.8 km Jooks 00:28:47
80 39 546 Anu Raamat Naine
Harju maakond
  Üks ja kaks N 3.8 km Jooks 00:24:42
420 332 550 Heikke Merilin Raidma Naine
Harju maakond
  Krimelte Hundid Tiim N 3.8 km Kõnd 00:57:05
421 333 877 Ines Elisabeth Raidma Naine
Harju maakond
  (Kilp)konnad N 3.8 km Kõnd 00:57:13
404 319 864 Pirje Raidma Naine
Harju Maakond
  (Kilp)konnad N 3.8 km Kõnd 00:54:04
334 255 551 Piret-Ireen Raidmets Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 3.8 km Kõnd 00:47:00
243 178 552 Raili Raidvee Naine
Harju maakond
  A Running Joke N 3.8 km Kõnd 00:40:12
45 19 554 Tiina Raja Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 3.8 km Jooks 00:22:20
315 239 557 Ann Randver Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 3.8 km Kõnd 00:45:32
298 224 904 Kaili Ränkel Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3.8 km Kõnd 00:44:36
380 296 559 Triin Rannut Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 3.8 km Kõnd 00:50:43
219 156 561 Piia Raudsepp Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Kõnd 00:38:47
52 31 562 Timo Kalevi Raussi Mees
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 3.8 km Jooks 00:22:41
190 131 563 Liis Rebane Naine
Harju maakond
  Tiptap N 3.8 km Jooks 00:37:05
170 114 564 Riina Rebane Naine
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Tiim N 3.8 km Jooks 00:35:25
129 77 565 Janne Rechlin Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 3.8 km Jooks 00:30:07
169 113 569 Helen Reinik Naine
Harju maakond
  ERL N 3.8 km Kõnd 00:35:23
254 187 570 Merli Reinmann Naine
Harju maakond
  LauMer N 3.8 km Kõnd 00:40:57
110 62 572 Eve Relvik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 3.8 km Jooks 00:26:53
75 36 920 Kai Remmelkoor Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 3.8 km Jooks 00:24:09
347 266 573 Kristiina Repp Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 3.8 km Kõnd 00:47:57
483 101 574 Eduard Rešetov Mees
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 3.8 km Kõnd 03:34:07
24 9 575 Merilyn Retter Naine
Harju maakond
  Mango N 3.8 km Jooks 00:20:07
346 265 576 Pille Riimast Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 3.8 km Kõnd 00:47:46
167 111 578 Brigitta Rimm Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 3.8 km Jooks 00:34:59
390 305 582 Angela Rohtla Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 3.8 km Kõnd 00:52:30
31 19 586 Viljar Rooda Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 3.8 km Jooks 00:21:04
321 243 597 Valeria Rõõm Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 3.8 km Kõnd 00:46:10
143 90 859 Airi Rosimannus Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 3.8 km Jooks 00:32:03
267 198 592 Margit Rosin Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Kõnd 00:41:47
462 369 836 Reili Rüütel Naine
Harju maakond
ABB   N 3.8 km Kõnd 01:19:06
274 204 595 Anu Ruuven Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 3.8 km Kõnd 00:42:23
280 208 602 Monika Rytberg Naine
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 3.8 km Kõnd 00:42:44
328 249 910 Hele-Riin Saal Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Kõnd 00:46:25
428 339 603 Anu Saar Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 3.8 km Kõnd 01:00:02
388 303 604 Marianne Saar Naine
Harju maakond
Coats Eesti   N 3.8 km Kõnd 00:52:21
263 194 607 Külli Saarepera Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 3.8 km Kõnd 00:41:20
9 7 608 Siim Saaroja Mees
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 3.8 km Jooks 00:18:27
402 318 895 Reti-Lis Sabalisk Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 3.8 km Kõnd 00:54:03
48 20 674 Heli Säde Naine
Harju maakond
  Tiptap N 3.8 km Jooks 00:22:23
463 370 609 Karin Sahar-Lambinen Naine
Harju maakond
  Mango N 3.8 km Jooks 01:21:57
434 345 610 Natalja Saiko Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 3.8 km Kõnd 01:01:28
57 24 611 Silvia Saks Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 3.8 km Jooks 00:22:57
362 282 613 Shirley Salm Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 3.8 km Kõnd 00:49:00
26 16 614 Silver Salundo Mees
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo M 3.8 km Jooks 00:20:11
464 371 615 Ulvi Salundo Naine
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 3.8 km Jooks 01:23:07
150 95 616 Kirstin Saluveer Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 3.8 km Kõnd 00:33:10
342 262 621 Jana Sarri Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 3.8 km Kõnd 00:47:35
87 44 622 Kadi Sau Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 3.8 km Jooks 00:25:13
276 206 623 Alla Saul Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 3.8 km Kõnd 00:42:32
149 94 624 Anneli Schults Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 3.8 km Kõnd 00:33:04
99 46 625 Jaan Schults Mees
Harju maakond
    M 3.8 km Jooks 00:26:10
23 15 627 Olle Selliov Mees
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 3.8 km Jooks 00:19:59
159 104 676 Anna Šerstjuk Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 3.8 km Kõnd 00:34:38
398 313 631 Madle Sihver Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 3.8 km Kõnd 00:53:32
394 309 872 Tairi Siilbaum Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 3.8 km Kõnd 00:52:44
128 76 632 Lotta Siim Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 3.8 km Jooks 00:30:03
168 112 633 Häli Siimaste Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 3.8 km Kõnd 00:35:16
54 33 865 Silver Siimon Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona ilusad, aga vihased! M 3.8 km Jooks 00:22:45
151 97 636 Rita Siitan Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 3.8 km Kõnd 00:33:13
59 26 637 Jaana Siliksaar Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 3.8 km Jooks 00:23:11
301 226 639 Anu Sillandi Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 3.8 km Kõnd 00:44:41
455 364 640 Piret Simmo Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Kõnd 01:12:36
435 346 641 Maia Sinajeva Naine
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 3.8 km Jooks 01:01:32
466 94 643 Simmo Sirel Mees
Harju maakond
  Naksitrallid M 3.8 km Kõnd 01:23:42
412 325 644 Siivi Sirotkin Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 3.8 km Kõnd 00:55:56
39 15 860 Merit Sisas Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 3.8 km Jooks 00:22:02
36 23 646 Mark Slavin Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 3.8 km Jooks 00:21:45
364 283 647 Natalja Sleptšuk Naine
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 3.8 km Kõnd 00:49:19
161 106 652 Anneli Soom Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 3.8 km Kõnd 00:34:46
316 240 657 Pille-Riin Soots Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 3.8 km Kõnd 00:45:33
472 375 662 Ingrid Stamm Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 3.8 km Kõnd 01:28:16
401 316 665 Kädi Streff Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 3.8 km Kõnd 00:53:50
163 107 675 Made Sügis Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 3.8 km Kõnd 00:34:54
126 73 666 Reelika Sultson Naine
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 3.8 km Jooks 00:29:03
34 21 667 Raul Sulu Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 3.8 km Jooks 00:21:24
244 179 668 Sirli Sumeri Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 3.8 km Kõnd 00:40:25
69 37 669 Armin Sutter Mees
Rapla maakond
  Käbipätid M 3.8 km Jooks 00:23:31
106 60 670 Kadi Sutter Naine
Rapla maakond
  Käbipätid N 3.8 km Jooks 00:26:37
246 181 671 Maili Suurekivi Naine
Harju maakond
ABB ABB Mugavad N 3.8 km Kõnd 00:40:28
284 211 900 Marianne Taberland Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 3.8 km Kõnd 00:43:02
1 1 750 Margus Tähepõld Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 3.8 km Jooks 00:15:25
285 212 683 Ksenja Tajur Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 3.8 km Kõnd 00:43:08
319 241 684 Kristi Talbach Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.8 km Kõnd 00:45:58
196 137 686 Ave Talts Naine
Harju maakond
  KRO II N 3.8 km Kõnd 00:37:35
261 69 687 Rain Talvoja Mees
Harju maakond
ABB ABB Mugavad M 3.8 km Kõnd 00:41:14
202 143 688 Age Tamm Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 3.8 km Kõnd 00:38:00
235 65 689 Andrus Tamm Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 3.8 km Kõnd 00:39:38
448 90 692 Talis Tamm Mees
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 3.8 km Jooks 01:06:37
426 89 693 Kristjan Tammearu Mees
Harju maakond
  A Running Joke M 3.8 km Kõnd 00:58:27
375 292 694 Terje Tammekivi Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 3.8 km Kõnd 00:50:06
25 10 695 Kätlin Tammesoo Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 3.8 km Jooks 00:20:07
135 82 697 Marju Tammik Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 3.8 km Jooks 00:31:00
117 67 698 Merilin Tammik Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 3.8 km Jooks 00:27:42
312 236 701 Triin Tartes Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 3.8 km Kõnd 00:45:24
330 251 702 Tea Tasa Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 3.8 km Kõnd 00:46:26
309 233 703 Evely Taul Naine
Harju maakond
  TIREL N 3.8 km Kõnd 00:45:11
41 16 705 Pia Tein Naine
Harju maakond
  KRO II N 3.8 km Jooks 00:22:05
156 101 881 Siret Telliskivi Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Kõnd 00:34:03
481 381 707 Jane Teresk Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 3.8 km Kõnd 01:58:59
262 193 708 Svetlana Ternavskihh Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 3.8 km Jooks 00:41:15
231 167 709 Sirje Terve Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 3.8 km Kõnd 00:39:15
422 335 712 Liis Tiitson Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 3.8 km Kõnd 00:57:44
119 51 713 Kevin Tiks Mees
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 3.8 km Jooks 00:28:13
411 87 870 Priit Tiks Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 3.8 km Kõnd 00:55:47
341 261 715 Kai Timmusk Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 3.8 km Jooks 00:47:28
303 228 903 Angela Tirp Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3.8 km Kõnd 00:44:56
299 75 720 Tanel Tomson Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 3.8 km Kõnd 00:44:38
185 129 749 Taimi Tõnisson Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 3.8 km Kõnd 00:36:35
123 71 892 Evelin Toobal Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 3.8 km Jooks 00:28:42
327 248 721 Ragna Toom Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 3.8 km Kõnd 00:46:19
405 320 723 Terly Toomast Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 3.8 km Kõnd 00:54:20
120 69 724 Jana Toomi Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 3.8 km Jooks 00:28:22
28 18 725 Antti Tooming Mees
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad M 3.8 km Jooks 00:20:39
338 258 732 Kristi Treier Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 3.8 km Kõnd 00:47:13
206 146 733 Helena Trink Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 3.8 km Kõnd 00:38:07
94 49 734 Dominica Trubetskoi Naine
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 3.8 km Kõnd 00:25:48
477 378 737 Larissa Truu Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 3.8 km Kõnd 01:41:38
373 83 739 Maksim Tšikiljov Mees
Harju maakond
  BEER SNAILS M 3.8 km Kõnd 00:50:00
131 78 741 Moonika Tuhkanen Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 3.8 km Jooks 00:30:23
271 202 742 Epp Tuisk Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 3.8 km Kõnd 00:42:07
457 366 744 Anu Tukia Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 3.8 km Kõnd 01:14:31
15 10 747 Raiko Tutt Mees
Harju maakond
  Raiari M 3.8 km Jooks 00:19:09
224 160 831 Kerta Übner Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 3.8 km Kõnd 00:38:59
95 50 752 Olga Uhabakin Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 3.8 km Jooks 00:25:48
418 331 757 Dagmar Urb Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 3.8 km Kõnd 00:56:43
258 68 759 Sten Uritam Mees
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 M 3.8 km Jooks 00:41:04
289 216 760 Lilo Ustaal Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 3.8 km Kõnd 00:43:36
355 274 761 Evelin Uudeküll Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 3.8 km Kõnd 00:48:29
74 35 833 Mari-Liis Üürike Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.8 km Jooks 00:24:07
62 29 762 Kairi Uustulnd Naine
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 3.8 km Jooks 00:23:20
454 91 824 Erkki Vähi Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 3.8 km Kõnd 01:10:53
104 57 766 Arie Vaigurand Naine
Harju maakond
  Raiari N 3.8 km Jooks 00:26:30
22 8 767 Marge Vaikjärv Naine
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 3.8 km Jooks 00:19:57
230 166 768 Kerstin Vaikmaa Naine
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 3.8 km Kõnd 00:39:11
78 40 770 Laine Vain Naine
Harju maakond
  HARKU PEO N 3.8 km Jooks 00:24:42
84 43 771 Taniel Vain Mees
Harju maakond
  HARKU PEO M 3.8 km Jooks 00:25:08
268 199 772 Eleene Vaino Naine
Harju maakond
TAI TAI N 3.8 km Jooks 00:41:52
308 232 773 Tais Vakrõõm Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 3.8 km Kõnd 00:45:09
179 123 775 Eliis Valdma Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 3.8 km Kõnd 00:36:02
65 34 776 Jaanus Valdmaa Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid M 3.8 km Jooks 00:23:23
253 186 893 Kaisa Välk Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 3.8 km Kõnd 00:40:47
208 61 779 Antti Valkiainen Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema M 3.8 km Kõnd 00:38:15
310 234 781 Liis Valma Naine
Harju maakond
  Runderful N 3.8 km Jooks 00:45:18
354 273 784 Anni Sandra Varblane Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 3.8 km Kõnd 00:48:23
109 48 786 Erki Varbola Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 3.8 km Jooks 00:26:49
68 36 787 Tauno Vare Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 3.8 km Jooks 00:23:30
118 68 789 Ingrid Vedler Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 3.8 km Jooks 00:27:46
76 37 791 Jana Veenpere Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 3.8 km Jooks 00:24:12
145 91 792 Birgit Patrice Veer Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 3.8 km Jooks 00:32:36
14 5 793 Hanna-Greta Veersalu Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Jooks 00:19:03
352 271 795 Airi Vekmann Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 3.8 km Kõnd 00:48:13
180 124 796 Laura Venig Naine
Harju maakond
  LauMer N 3.8 km Kõnd 00:36:09
83 41 797 Mariia Verozub Naine
Harju maakond
BLRT Grupp AS   N 3.8 km Jooks 00:25:01
287 214 800 Mare Veskimägi Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 3.8 km Kõnd 00:43:15
259 191 802 Aivi Viht Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Kõnd 00:41:06
313 237 803 Marta Vihtre Naine
Harju maakond
  Naksitrallid N 3.8 km Kõnd 00:45:25
192 133 804 Hannaliis Viibus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 3.8 km Kõnd 00:37:26
200 141 806 Margit Viilmaa Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 3.8 km Kõnd 00:37:49
264 195 807 Kristel Viirmann Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 3.8 km Kõnd 00:41:29
266 197 809 Kairi Viitung Naine
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 3.8 km Kõnd 00:41:38
350 269 810 Katrin Viks Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 3.8 km Kõnd 00:48:04
446 357 814 Greete Vilu Naine
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 3.8 km Jooks 01:06:00
335 256 815 Liis-Erliken Vinne Naine
Harju maakond
  Vinne N 3.8 km Kõnd 00:47:03
317 77 816 Mario Vinne Mees
Harju maakond
  Vinne M 3.8 km Kõnd 00:45:34
467 95 818 Martin Visnapuu Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 3.8 km Kõnd 01:24:59
307 231 819 Kairi Vjatkin Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.8 km Kõnd 00:45:06
221 158 820 Katri Voit Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 3.8 km Kõnd 00:38:49
441 352 822 Irina Voronina Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Kõnd 01:04:11
204 145 823 Julia Vuhk Vuht Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 3.8 km Kõnd 00:38:01
140 87 965 Gätlin Vunk Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Jooks 00:31:32
326 247 835 Viktoria Yurchuk Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 3.8 km Jooks 00:46:17
473 376 679 Darja Zabrovskaja Naine
Harju maakond
  ERL N 3.8 km Kõnd 01:31:07
55 22 680 Irina Zadunaiskaja Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Jooks 00:22:45
369 287 681 Evelyn Zahrens Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 3.8 km Kõnd 00:49:48
Sulge

Tulemuse detailne info

...