19. TRADEHOUSE Tervisejooks
15. etapp - 5,2 km - Järve terviserada

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 475 Naisi: 373 Mehi: 102 Läbitud distants kokku: 2470 km Aeg kokku: 455:16:38
Koht M/N koht Nr Nimi Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
207 143 3 Kati Aaren Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 5.2 km Kõnd 00:53:30
393 308 11 Gerli Aasmäe Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Kõnd 01:09:13
307 232 12 Jette Aasumäe Naine
Harju maakond
  2RTK N 5.2 km Jooks 01:00:54
288 215 13 Lili Aasumäe Naine
Harju maakond
Spordiselts   N 5.2 km Kõnd 00:59:20
279 206 16 Ilze Abola Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.2 km Kõnd 00:58:31
54 33 17 Andre Adler Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 5.2 km Jooks 00:32:02
328 250 18 Eva Adoson Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.2 km Kõnd 01:02:16
153 95 20 Helena Aeltermann Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.2 km Kõnd 00:47:38
319 242 24 Evelyn Alamets Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.2 km Kõnd 01:01:53
432 337 27 Sandra Aleksius Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5.2 km Kõnd 01:21:42
21 14 28 Andres Aller Mees
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR M 5.2 km Jooks 00:28:02
324 246 889 Heleri Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.2 km Kõnd 01:02:06
311 236 901 Marja-Liisa Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.2 km Kõnd 01:01:10
471 370 30 Reili Allmere Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 5.2 km Kõnd 02:52:30
443 346 33 Anastassia Ambros Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.2 km Kõnd 01:30:28
91 45 34 Kristel Amer Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.2 km Jooks 00:35:01
242 171 35 Lilly Ammon Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.2 km Kõnd 00:56:00
172 110 37 Birgit Andermann Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 5.2 km Kõnd 00:50:03
67 40 845 Priit Annusver Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5.2 km Jooks 00:33:07
460 361 40 Kati Areda Naine
Harju maakond
  Õed Väledad N 5.2 km Kõnd 01:53:33
139 82 43 Anneli Arm Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.2 km Jooks 00:45:09
124 70 44 Kristin Arm Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.2 km Jooks 00:40:20
151 93 46 Maire Arras Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 5.2 km Kõnd 00:47:28
50 31 929 Raido Marek Arro Mees
Harju maakond
ABB   M 5.2 km Jooks 00:31:43
300 225 52 Anastasiia Atamanenko-Popova Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.2 km Kõnd 01:00:32
55 22 54 Ave Aun Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.2 km Jooks 00:32:03
157 99 902 Marite Aus Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.2 km Jooks 00:48:07
357 273 56 Helina Avamere Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 5.2 km Kõnd 01:04:33
280 207 58 Ketlin Bachmann Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.2 km Kõnd 00:58:32
295 221 71 Brit Bärengrub Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.2 km Kõnd 01:00:00
354 270 63 Julia Bogdanova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.2 km Kõnd 01:04:20
392 306 65 Maret Bormeister Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5.2 km Kõnd 01:09:08
171 109 66 Marina Borovkova Naine
Tartu maakond
ABB   N 5.2 km Kõnd 00:49:26
262 189 69 Natalja Bukrejeva Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.2 km Kõnd 00:57:04
381 295 70 Valeria Buravljova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.2 km Kõnd 01:07:20
90 44 74 Natalia Družinina Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.2 km Kõnd 00:35:00
246 174 80 Estin Engbusk Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.2 km Kõnd 00:56:17
435 340 868 Elisabeth Erik Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 5.2 km Kõnd 01:23:00
88 43 84 Kristel Evardi Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 5.2 km Jooks 00:34:54
350 84 907 Elis Fels Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 5.2 km Kõnd 01:04:09
376 292 85 Kristel Filippov Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.2 km Kõnd 01:06:58
146 88 86 Kristina Fuks-Kuus Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Jooks 00:46:51
163 59 87 Semjon Galajev Mees
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA M 5.2 km Jooks 00:48:26
475 373 88 Natalja Gapon Naine
Harju maakond
  HORNETS N 5.2 km Kõnd 04:33:09
399 312 90 Merilin Gedvil Naine
Harju maakond
  Runderful N 5.2 km Kõnd 01:10:06
195 131 92 Marian Gilden Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.2 km Jooks 00:52:08
416 93 93 Tedo Gogoladze Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.2 km Kõnd 01:15:51
94 48 96 James Ralph Gray Mees
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 5.2 km Jooks 00:35:32
243 172 97 Monika Grinfeld Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.2 km Kõnd 00:56:07
306 231 847 Uljana Grinina Naine
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 5.2 km Kõnd 01:00:50
184 121 99 Külli Haab Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 5.2 km Kõnd 00:51:23
179 117 103 Ele Haavandi Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 5.2 km Kõnd 00:50:52
341 259 104 Gäthlin Haljaste Naine
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 5.2 km Kõnd 01:03:42
332 80 105 Hannes Hanimägi Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team M 5.2 km Kõnd 01:02:50
421 327 106 Reet Hansen Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5.2 km Kõnd 01:17:31
428 333 109 Liis Havi Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5.2 km Kõnd 01:20:32
474 102 919 Andrias Heinlaid Mees
Harju maakond
    M 5.2 km Kõnd 04:12:37
132 76 112 Eleri Heinnurm Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.2 km Kõnd 00:43:20
104 51 114 Ivo Hindreus Mees
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 5.2 km Jooks 00:36:49
187 64 116 Marko Hinn Mees
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 5.2 km Kõnd 00:51:39
272 199 122 Ly Hõbe Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.2 km Kõnd 00:58:03
25 18 950 Sven Holter Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5.2 km Jooks 00:28:16
211 146 124 Helena Idarand Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 5.2 km Kõnd 00:53:35
15 11 126 Sergei Iljin Mees
Harju maakond
    M 5.2 km Jooks 00:26:25
326 248 129 Kaidi Ilves Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 5.2 km Jooks 01:02:10
342 83 130 Marek Ilves Mees
Harju maakond
  2RTK M 5.2 km Kõnd 01:03:43
424 330 131 Ülle Ilves Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.2 km Kõnd 01:19:25
148 89 890 Janika Jaago Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.2 km Kõnd 00:46:52
430 335 156 Maire Jäärats Naine
Harju maakond
ABB   N 5.2 km Jooks 01:20:51
178 115 134 Elen Jahimaa Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 5.2 km Jooks 00:50:39
240 71 135 Dmitri Jalakas Mees
Harju maakond
    M 5.2 km Kõnd 00:55:55
459 360 136 Kristel Jallai Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 01:50:55
43 15 137 Eve Janis Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Jooks 00:30:51
102 52 152 Karin Järvet Naine
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 5.2 km Jooks 00:36:39
71 29 140 Anneli Jervson Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.2 km Jooks 00:33:21
418 324 142 Marion Jogenbro Naine
Harju maakond
  Mango N 5.2 km Kõnd 01:16:09
152 94 150 Sigrid Jõhve Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.2 km Jooks 00:47:34
68 28 144 Elise Joonas Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.2 km Jooks 00:33:09
79 36 145 Krista Joonas Naine
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5.2 km Jooks 00:33:57
191 127 158 Katri Jürine Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.2 km Kõnd 00:51:51
439 343 159 Luule Jürisson Naine
Harju maakond
  Pirita N 5.2 km Kõnd 01:26:13
169 107 160 Aire Jüriväli Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.2 km Jooks 00:49:20
218 67 161 Margus Jüriväli Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 5.2 km Kõnd 00:54:13
197 132 162 Kadri Jürjan Naine
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 5.2 km Jooks 00:52:17
370 286 164 Signe Kaasik Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 5.2 km Jooks 01:06:15
400 313 862 Nadežda Kabrda Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5.2 km Kõnd 01:10:07
334 254 165 Peeli Kadastu Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.2 km Kõnd 01:03:00
9 7 168 Tarmo Kaisla Mees
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 5.2 km Jooks 00:25:46
188 124 169 Kristin Kaivo Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 5.2 km Kõnd 00:51:40
86 41 171 Birgit Kald Naine
Harju maakond
  A Running Joke N 5.2 km Jooks 00:34:43
147 90 172 Birgit Kald Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.2 km Kõnd 00:46:52
387 301 173 Nele Kalda Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5.2 km Kõnd 01:08:05
415 323 174 Pille Kalda Naine
Harju maakond
TAI TAI N 5.2 km Kõnd 01:15:32
281 208 176 Kerli Kaldoja Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 5.2 km Kõnd 00:58:35
201 137 177 Ülle Kaldre Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 5.2 km Kõnd 00:52:47
93 46 178 Urvi Kaljas Naine
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 5.2 km Kõnd 00:35:16
413 92 181 Taavi Kallas Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 5.2 km Kõnd 01:14:48
154 96 182 Tiina Kallas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.2 km Kõnd 00:47:43
107 56 183 Anary Kalme Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.2 km Jooks 00:37:53
143 85 897 Enelys Kalmus Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5.2 km Jooks 00:46:26
405 90 185 Kermo Kangur Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.2 km Kõnd 01:11:43
293 220 186 Marina Karasjova Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.2 km Kõnd 01:00:00
176 113 187 Maarika Karelson Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 5.2 km Kõnd 00:50:32
382 296 281 Kaidi-Kerli Kärner Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5.2 km Kõnd 01:07:32
442 345 191 Kadri Kartašev Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5.2 km Kõnd 01:30:00
149 91 192 Ines Karu Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.2 km Kõnd 00:46:58
368 284 194 Kaire Kasearu Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5.2 km Jooks 01:06:02
3 3 195 Taavi Kasela Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 5.2 km Jooks 00:24:23
196 133 196 Annika Kaseorg Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.2 km Kõnd 00:52:17
46 29 198 Mairo Kaseväli Mees
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 5.2 km Jooks 00:31:00
170 108 200 Astrid Kauber Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.2 km Kõnd 00:49:21
227 156 202 Kristel Kauts Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 5.2 km Kõnd 00:54:39
96 47 203 Keidi Keidla Naine
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 5.2 km Jooks 00:35:59
158 100 206 Helin Kerna Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 5.2 km Kõnd 00:48:09
51 20 208 Kristiin Kesamaa Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5.2 km Jooks 00:31:51
41 28 926 Karl Kesküla Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.2 km Jooks 00:30:41
18 5 898 Karoliine Kessler Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.2 km Kõnd 00:27:35
224 69 212 Michael Keumatio Lontsie Mees
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 5.2 km Jooks 00:54:39
309 234 214 Kertu Kiinvald Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5.2 km Kõnd 01:01:04
114 61 215 Valeria Kiisk Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 5.2 km Jooks 00:38:34
335 255 217 Evelin Kikas Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5.2 km Kõnd 01:03:01
120 67 219 Krista Kink Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Jooks 00:39:36
212 147 220 Pille Kink Naine
Harju maakond
TAI TAI N 5.2 km Kõnd 00:53:41
118 65 221 Anne Kippasto Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.2 km Jooks 00:39:25
318 241 222 Liina Kippasto Naine
Harju maakond
  Runderful N 5.2 km Kõnd 01:01:49
364 278 223 Kristi Kirsman Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.2 km Kõnd 01:05:27
133 78 225 Külli Kivioja-Ööpik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.2 km Kõnd 00:43:23
106 55 227 Deivi Kiviste Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   N 5.2 km Jooks 00:37:43
317 240 228 Sigrid Kleidov Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.2 km Kõnd 01:01:45
303 228 891 Reelika Kliimre Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.2 km Jooks 01:00:39
469 101 276 Darvet Kõdar Mees
Harju maakond
  Merilin ja Darvet M 5.2 km Kõnd 02:26:24
468 368 277 Merilin Kõdar Naine
Harju maakond
  Merilin ja Darvet N 5.2 km Kõnd 02:26:24
135 56 229 Erki Kogres Mees
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! M 5.2 km Jooks 00:43:49
39 26 230 Andres Koitmäe Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.2 km Jooks 00:30:27
40 27 231 Renee Kokmann Mees
Harju maakond
  HARKU PEO M 5.2 km Jooks 00:30:33
321 244 236 Merle Kollo Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.2 km Kõnd 01:02:00
17 13 239 Vjatšeslav Koop Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 5.2 km Jooks 00:26:46
467 367 241 Triin Kosso Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.2 km Kõnd 02:18:07
287 214 245 Kajali Kotsar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.2 km Kõnd 00:59:17
320 243 246 Tatjana Kovaljova Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5.2 km Jooks 01:01:53
85 40 243 Inessa Kozenko Naine
Harju maakond
  FIVEX N 5.2 km Jooks 00:34:27
314 76 244 Andrei Kozlov Mees
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 5.2 km Kõnd 01:01:30
63 26 247 Natalja Kravtsova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.2 km Jooks 00:32:33
330 79 925 Matthew Krisenthal Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.2 km Kõnd 01:02:38
47 30 248 Karel Krist Mees
Harju maakond
    M 5.2 km Jooks 00:31:14
97 48 253 Karmen Kruus Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.2 km Jooks 00:36:01
449 352 254 Katrin Kruusamägi Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5.2 km Kõnd 01:35:24
222 155 255 Anne Kruusement Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 00:54:33
190 126 256 Kairi Kruusma Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 5.2 km Jooks 00:51:50
180 116 258 Vivika Kruusmägi Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 5.2 km Kõnd 00:50:52
347 264 261 Krystsina Kudzina Naine
Harju maakond
  KKKSV N 5.2 km Kõnd 01:04:00
38 13 265 Aet Kull Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.2 km Jooks 00:30:16
289 216 266 Marion Kurg Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.2 km Kõnd 00:59:26
33 24 125 Mihkel Kurg Mees
Harju maakond
  Harku Kiired M 5.2 km Jooks 00:29:56
268 196 267 Aivi Kurim Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 5.2 km Kõnd 00:57:47
373 289 270 Galyna Kushnir Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 5.2 km Kõnd 01:06:51
219 152 282 Anneli Kütt Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.2 km Kõnd 00:54:16
99 50 283 Jaak Kütt Mees
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 5.2 km Jooks 00:36:06
255 183 272 Raili Kuurits Naine
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 5.2 km Kõnd 00:56:52
237 168 273 Edith Kuusemägi Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.2 km Kõnd 00:55:45
103 53 275 Piret Kuusk Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.2 km Jooks 00:36:46
249 177 287 Sigrid Laanemets Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5.2 km Kõnd 00:56:35
304 229 290 Ruth Laev Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.2 km Kõnd 01:00:42
351 267 292 Natalja Lahk Naine
Harju maakond
  HORNETS N 5.2 km Kõnd 01:04:11
20 7 294 Lenne Lahtvee Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 5.2 km Jooks 00:27:55
6 5 858 Marko Laigna Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 5.2 km Jooks 00:25:17
217 151 299 Kaari Lainevool Naine
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 5.2 km Kõnd 00:54:11
389 303 301 Maris Lampe Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 5.2 km Kõnd 01:08:31
203 139 303 Triin Laub Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.2 km Kõnd 00:53:14
453 355 305 Ketter Leemet Naine
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 5.2 km Kõnd 01:39:37
209 144 307 Anni Lehtmets Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 5.2 km Kõnd 00:53:30
315 77 308 Janek Lehtmets Mees
Harju maakond
  Lehe Sport M 5.2 km Kõnd 01:01:35
210 145 309 Lenna Lehtmets Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 5.2 km Kõnd 00:53:30
473 372 312 Dinara Leit Naine
Harju maakond
Spordiselts mtü
Karupoeg Puhh OÜ
E-lõvitarid N 5.2 km Kõnd 03:05:01
19 6 319 Liina-Maria Lepik Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5.2 km Jooks 00:27:51
192 128 320 Silja Lepik Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.2 km Jooks 00:51:54
253 181 321 Eliise Lepp Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5.2 km Kõnd 00:56:43
29 21 323 Ando Leppiman Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5.2 km Jooks 00:28:38
11 9 325 Andreas Ležnevsky Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
  M 5.2 km Jooks 00:26:06
444 347 330 Liina Liiv Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.2 km Kõnd 01:30:30
369 285 331 Gerly Liivak Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 5.2 km Kõnd 01:06:15
101 51 332 Elina Liivat Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Jooks 00:36:29
236 166 333 Eleen Lilienthal Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5.2 km Kõnd 00:55:41
327 249 335 Everiin Lill Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.2 km Jooks 01:02:10
189 125 336 Katrin Lillep Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.2 km Kõnd 00:51:46
379 86 337 Martin Lillepuu Mees
Harju maakond
    M 5.2 km Kõnd 01:07:01
214 66 338 Andres Lilleste Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 5.2 km Kõnd 00:54:00
208 65 339 Karl Limbak Mees
Harju maakond
  Gone with the win M 5.2 km Kõnd 00:53:30
59 23 340 Tiivi Lind Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.2 km Jooks 00:32:22
111 59 341 Siret Link Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.2 km Jooks 00:38:23
34 10 342 Gerli Linkgreim Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.2 km Jooks 00:29:58
156 98 346 Kristi Listmann Naine
Tartu maakond
ABB   N 5.2 km Kõnd 00:47:55
377 293 347 Olga Litovskihh Naine
Harju maakond
  Mango N 5.2 km Kõnd 01:07:00
429 334 349 Katrin Lohk Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.2 km Kõnd 01:20:43
220 153 363 Reelika Lõhmus Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 5.2 km Kõnd 00:54:18
252 180 364 Victoria-Laura Lõhmus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.2 km Kõnd 00:56:40
113 53 365 Viktor Lõhmus Mees
Harju maakond
Domus Kinnisvara Domus M 5.2 km Jooks 00:38:32
299 75 949 Karel Lomp Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5.2 km Kõnd 01:00:23
131 77 351 Kairit Lootus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 5.2 km Kõnd 00:43:20
130 75 352 Karoliine Lootus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 5.2 km Jooks 00:43:00
274 201 356 Janeli Lukats Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 5.2 km Kõnd 00:58:09
371 287 358 Inga Luks Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.2 km Kõnd 01:06:29
221 154 911 Liis Lume Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Kõnd 00:54:29
193 129 360 Margit Lunt Naine
Harju maakond
  KRO II N 5.2 km Kõnd 00:52:00
426 331 362 Inge Luuk Naine
Harju maakond
  2RTK N 5.2 km Kõnd 01:19:42
95 49 367 Andre Maasikas Mees
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 5.2 km Jooks 00:35:45
98 49 426 Britt Mäekuusk Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 5.2 km Jooks 00:36:06
250 179 429 Annika Mägipõld Naine
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 5.2 km Kõnd 00:56:35
166 105 371 Annela Maidla Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.2 km Kõnd 00:49:11
385 299 372 Kristiina Maidvee Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Kõnd 01:07:40
87 42 373 Kristina Maimann Naine
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 5.2 km Jooks 00:34:50
75 43 376 Mait Makkar Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 5.2 km Jooks 00:33:41
372 288 377 Tiina Maldre Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 5.2 km Kõnd 01:06:37
409 318 431 Maie Männiste Naine
Lääne-Viru maakond
    N 5.2 km Kõnd 01:12:58
92 47 380 Andero Mardo Mees
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ M 5.2 km Jooks 00:35:07
352 268 848 Gertu Margus Naine
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 5.2 km Kõnd 01:04:12
451 98 908 Taisto Markus Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 5.2 km Kõnd 01:38:32
427 332 383 Margit Marma Naine
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 5.2 km Kõnd 01:19:45
425 95 385 Bogdan Martšenko Mees
Harju maakond
  A Running Joke M 5.2 km Kõnd 01:19:37
254 182 387 Merilin Massakas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.2 km Kõnd 00:56:50
337 256 388 Djan Matsova Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.2 km Kõnd 01:03:11
420 326 390 Julia Medved Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 01:17:13
436 96 393 Martin Meisalu Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5.2 km Kõnd 01:23:08
83 45 395 Veiko Meltsas Mees
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 5.2 km Jooks 00:34:21
423 329 396 Eve Mere Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.2 km Kõnd 01:19:01
452 354 398 Iris Meristo Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.2 km Kõnd 01:38:41
456 99 399 Martin Meristo Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.2 km Kõnd 01:42:34
238 169 400 Ülle Metsman Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.2 km Jooks 00:55:45
230 161 401 Maia Michelson-Prikk Naine
Harju maakond
  2RTK N 5.2 km Kõnd 00:55:04
284 211 402 Oksana Mihailova Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.2 km Kõnd 00:58:48
134 79 404 Airi Miilits Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 5.2 km Kõnd 00:43:31
167 106 406 Virge Millert Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5.2 km Jooks 00:49:14
213 148 407 Katrin Milva Naine
Tartu maakond
ABB   N 5.2 km Kõnd 00:53:59
121 54 411 Hans Moks Mees
Harju maakond
  KRO II M 5.2 km Jooks 00:39:38
123 69 425 Liia Mõrd Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Engineering OÜ
  N 5.2 km Jooks 00:39:49
410 319 413 Jekaterina Mordassova Naine
Harju maakond
  Runderful N 5.2 km Kõnd 01:13:07
316 239 415 Veronika Mossov Naine
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 5.2 km Kõnd 01:01:43
292 219 416 Airi-Anu Mugur Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 5.2 km Kõnd 00:59:39
270 73 417 Sander Muhu Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 5.2 km Kõnd 00:57:59
333 253 418 Anne Murd Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.2 km Kõnd 01:02:56
465 366 421 Liisi Mustkivi Naine
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5.2 km Kõnd 02:13:27
461 362 422 Inga Mustonen Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 5.2 km Kõnd 02:00:25
164 60 435 Einar Namme Mees
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 5.2 km Kõnd 00:49:06
273 200 454 Epp Näpp Naine
Harju maakond
ABB   N 5.2 km Kõnd 00:58:08
160 102 436 Jana Napritson Naine
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 5.2 km Kõnd 00:48:11
30 22 849 Ragnar Nauka Mees
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 5.2 km Jooks 00:29:35
366 282 439 Kristi Neidra Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.2 km Kõnd 01:05:38
266 194 441 Anne Neroda Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 5.2 km Kõnd 00:57:39
466 100 446 Ants Noot Mees
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? M 5.2 km Kõnd 02:17:37
174 63 447 Marek Nuka Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.2 km Kõnd 00:50:24
278 205 448 Lea Nulk Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.2 km Kõnd 00:58:24
470 369 449 Reet Nurm Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.2 km Kõnd 02:46:12
58 36 450 Kristjan Nurme Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5.2 km Jooks 00:32:10
394 307 457 Eveli Ojamäe-Veider Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.2 km Kõnd 01:09:13
283 210 458 Tuuli Ojasalu Naine
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 5.2 km Kõnd 00:58:47
267 195 461 Kairin Oras Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.2 km Kõnd 00:57:43
322 78 930 Avo Org Mees
Harju maakond
Tallinna linn   M 5.2 km Kõnd 01:02:04
323 245 921 Sirje Org Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Kõnd 01:02:04
183 120 463 Eve Oro Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 5.2 km Kõnd 00:51:19
275 202 465 Helena Orumets Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.2 km Kõnd 00:58:13
22 15 466 Rudolf Osman Mees
Harju maakond
    M 5.2 km Jooks 00:28:04
8 2 469 Kristiina Ott-Rätsepp Naine
Harju maakond
  HARKU PEO N 5.2 km Jooks 00:25:45
247 175 828 Evelin Õunapuu Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Kõnd 00:56:21
302 227 829 Maarja Õunmaa Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.2 km Kõnd 01:00:36
446 349 470 Tatjana Ovsjankina Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.2 km Kõnd 01:32:12
14 4 472 Ksenia Ovtšinikova Naine
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 5.2 km Jooks 00:26:23
408 317 473 Ave Paabel Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.2 km Kõnd 01:12:25
127 73 474 Epp Paalberg Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 5.2 km Jooks 00:41:32
141 58 544 Siim Pääro Mees
Harju maakond
Springmar OÜ   M 5.2 km Kõnd 00:45:42
276 203 476 Kerli Paas Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.2 km Jooks 00:58:14
31 23 481 Märt Pais Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5.2 km Jooks 00:29:41
260 188 484 Nele Pajuste Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.2 km Kõnd 00:57:03
32 9 485 Egle Palk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 5.2 km Jooks 00:29:46
13 10 489 Silver Palu Mees
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5.2 km Jooks 00:26:16
290 217 492 Kaisa Papp Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5.2 km Kõnd 00:59:28
403 315 494 Angelika Park Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 5.2 km Kõnd 01:10:44
84 39 540 Anna-Liisa Pärnalaas Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5.2 km Jooks 00:34:26
16 12 495 Jürgen Parts Mees
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 5.2 km Jooks 00:26:43
263 191 496 Julia Passetšnik Naine
Harju maakond
  FIVEX N 5.2 km Kõnd 00:57:17
223 68 498 Maksim Pavlov Mees
Harju maakond
  Runderful M 5.2 km Jooks 00:54:33
412 321 499 Piia Pedras Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselt   N 5.2 km Kõnd 01:13:53
129 74 501 Kai Peet Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.2 km Jooks 00:42:23
259 187 912 Hedi Peetermann Naine
Harju maakond
ABB AS   N 5.2 km Kõnd 00:57:01
232 163 504 Lada Peikre Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 00:55:17
447 350 505 Eerika Pentel Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.2 km Kõnd 01:33:52
329 251 506 Liisa Peri Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 5.2 km Jooks 01:02:22
422 328 509 Kristina Pešehodko Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 01:18:51
380 294 508 Egle Pesti Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 5.2 km Kõnd 01:07:14
241 170 514 Agnes Pihelpuu Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.2 km Kõnd 00:55:57
463 364 516 Marja-Liina Piir Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 5.2 km Kõnd 02:08:01
325 247 517 Kerly Piirsalu Naine
Harju maakond
  Pirita N 5.2 km Kõnd 01:02:09
264 192 518 Marju Piirsalu Naine
Harju maakond
  Pirita N 5.2 km Kõnd 00:57:22
265 193 519 Anke Pikner Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 5.2 km Kõnd 00:57:37
136 57 520 Andrus Pisarev Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5.2 km Kõnd 00:44:01
73 42 522 Priit Plado Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5.2 km Jooks 00:33:31
60 24 524 Irene Ploom Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5.2 km Jooks 00:32:25
181 118 525 Natalia Plotnikova Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.2 km Kõnd 00:51:09
301 226 536 Heli Põder Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 5.2 km Kõnd 01:00:33
239 70 537 Kaido Põder Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.2 km Kõnd 00:55:51
404 89 538 Kaimo Põder Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.2 km Kõnd 01:10:52
52 32 951 Armand Põldoja Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5.2 km Jooks 00:31:56
66 39 844 Priit Põltsama Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5.2 km Jooks 00:33:06
37 12 526 Olga Ponomareva Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 5.2 km Jooks 00:30:12
294 222 528 Kristi Poobus Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5.2 km Kõnd 01:00:00
53 21 838 Tuuliki Poom Naine
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 5.2 km Jooks 00:32:00
233 164 545 Katrin Pööra Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.2 km Kõnd 00:55:18
235 167 530 Aile Pops Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.2 km Kõnd 00:55:41
356 272 531 Kaja Prii Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.2 km Kõnd 01:04:22
119 66 533 Merlin Purge Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5.2 km Jooks 00:39:27
286 213 535 Irene Puusaar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.2 km Jooks 00:59:04
81 38 546 Anu Raamat Naine
Harju maakond
  Üks ja kaks N 5.2 km Jooks 00:34:10
343 260 550 Heikke Merilin Raidma Naine
Harju maakond
  Krimelte Hundid Tiim N 5.2 km Kõnd 01:03:47
310 235 877 Ines Elisabeth Raidma Naine
Harju maakond
  (Kilp)konnad N 5.2 km Kõnd 01:01:06
313 238 864 Pirje Raidma Naine
Harju Maakond
  (Kilp)konnad N 5.2 km Kõnd 01:01:27
375 291 551 Piret-Ireen Raidmets Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 5.2 km Kõnd 01:06:57
205 141 552 Raili Raidvee Naine
Harju maakond
  A Running Joke N 5.2 km Kõnd 00:53:17
64 27 554 Tiina Raja Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 5.2 km Jooks 00:32:40
402 314 557 Ann Randver Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.2 km Kõnd 01:10:39
448 351 559 Triin Rannut Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.2 km Kõnd 01:34:48
384 298 561 Piia Raudsepp Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 01:07:38
62 37 562 Timo Kalevi Raussi Mees
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 5.2 km Jooks 00:32:29
285 212 563 Liis Rebane Naine
Harju maakond
  Tiptap N 5.2 km Kõnd 00:58:58
202 138 565 Janne Rechlin Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.2 km Kõnd 00:52:53
396 309 567 Külli Reha Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5.2 km Kõnd 01:09:20
145 87 569 Helen Reinik Naine
Harju maakond
  ERL N 5.2 km Kõnd 00:46:50
216 150 570 Merli Reinmann Naine
Harju maakond
  LauMer N 5.2 km Jooks 00:54:07
115 62 572 Eve Relvik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.2 km Jooks 00:38:37
49 19 920 Kai Remmelkoor Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Jooks 00:31:35
462 363 573 Kristiina Repp Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Kõnd 02:02:03
65 38 574 Eduard Rešetov Mees
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 5.2 km Jooks 00:32:58
45 17 575 Merilyn Retter Naine
Harju maakond
  Mango N 5.2 km Jooks 00:30:57
353 269 576 Pille Riimast Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.2 km Kõnd 01:04:15
445 348 577 Heldin Rikk Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5.2 km Kõnd 01:31:09
105 54 578 Brigitta Rimm Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.2 km Jooks 00:37:36
390 304 582 Angela Rohtla Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.2 km Kõnd 01:08:49
26 19 586 Viljar Rooda Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5.2 km Jooks 00:28:21
338 82 587 Christman Roos Mees
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run M 5.2 km Kõnd 01:03:22
56 34 588 Ivan Roos Mees
Harju maakond
  TIREL M 5.2 km Jooks 00:32:03
234 165 589 Kirsika Roos Naine
Harju maakond
KredEx Krediidikindlustus AS KredEx Krediidikindlustus N 5.2 km Kõnd 00:55:33
116 63 859 Airi Rosimannus Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5.2 km Jooks 00:39:02
229 160 592 Margit Rosin Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 00:55:03
27 20 593 Marek Ross Mees
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 5.2 km Jooks 00:28:22
308 233 836 Reili Rüütel Naine
Harju maakond
ABB   N 5.2 km Kõnd 01:01:00
177 114 595 Anu Ruuven Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.2 km Kõnd 00:50:33
269 197 602 Monika Rytberg Naine
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 5.2 km Kõnd 00:57:50
312 237 910 Hele-Riin Saal Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Kõnd 01:01:16
438 342 603 Anu Saar Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.2 km Kõnd 01:26:11
363 279 604 Marianne Saar Naine
Harju maakond
Coats Eesti   N 5.2 km Kõnd 01:05:27
258 186 607 Külli Saarepera Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 5.2 km Kõnd 00:56:57
7 6 608 Siim Saaroja Mees
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 5.2 km Jooks 00:25:19
349 266 609 Karin Sahar-Lambinen Naine
Harju maakond
  Mango N 5.2 km Jooks 01:04:05
231 162 610 Natalja Saiko Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.2 km Kõnd 00:55:16
78 35 611 Silvia Saks Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5.2 km Jooks 00:33:49
150 92 613 Shirley Salm Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 5.2 km Kõnd 00:46:58
10 8 614 Silver Salundo Mees
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo M 5.2 km Jooks 00:25:47
137 80 616 Kirstin Saluveer Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 5.2 km Kõnd 00:44:28
450 353 621 Jana Sarri Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5.2 km Kõnd 01:37:19
48 18 622 Kadi Sau Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 5.2 km Jooks 00:31:23
282 209 623 Alla Saul Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.2 km Kõnd 00:58:36
122 68 676 Anna Šerstjuk Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.2 km Jooks 00:39:48
407 316 872 Tairi Siilbaum Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 5.2 km Kõnd 01:12:00
340 258 632 Lotta Siim Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.2 km Kõnd 01:03:38
206 142 633 Häli Siimaste Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.2 km Kõnd 00:53:18
5 4 865 Silver Siimon Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona ilusad, aga vihased! M 5.2 km Jooks 00:25:10
140 83 636 Rita Siitan Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.2 km Kõnd 00:45:30
458 359 637 Jaana Siliksaar Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.2 km Kõnd 01:50:05
251 178 638 Kerli Sillamaa Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5.2 km Kõnd 00:56:35
186 123 639 Anu Sillandi Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.2 km Kõnd 00:51:37
358 274 640 Piret Simmo Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Kõnd 01:04:45
457 358 641 Maia Sinajeva Naine
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 5.2 km Jooks 01:43:08
256 184 642 Terje Sinik Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 5.2 km Kõnd 00:56:53
388 302 644 Siivi Sirotkin Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.2 km Kõnd 01:08:26
138 81 860 Merit Sisas Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5.2 km Kõnd 00:45:00
89 46 646 Mark Slavin Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.2 km Jooks 00:34:59
182 119 647 Natalja Sleptšuk Naine
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 5.2 km Kõnd 00:51:16
36 11 652 Anneli Soom Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.2 km Jooks 00:30:06
411 320 657 Pille-Riin Soots Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.2 km Kõnd 01:13:19
419 325 665 Kädi Streff Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Kõnd 01:16:11
142 84 675 Made Sügis Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 5.2 km Kõnd 00:46:14
2 2 667 Raul Sulu Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 5.2 km Jooks 00:23:58
215 149 668 Sirli Sumeri Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.2 km Kõnd 00:54:03
108 52 669 Armin Sutter Mees
Rapla maakond
  Käbipätid M 5.2 km Jooks 00:38:04
110 58 670 Kadi Sutter Naine
Rapla maakond
  Käbipätid N 5.2 km Jooks 00:38:12
144 86 671 Maili Suurekivi Naine
Harju maakond
ABB ABB Mugavad N 5.2 km Kõnd 00:46:41
331 252 900 Marianne Taberland Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 5.2 km Kõnd 01:02:43
1 1 750 Margus Tähepõld Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5.2 km Jooks 00:22:15
305 230 683 Ksenja Tajur Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.2 km Kõnd 01:00:43
362 280 684 Kristi Talbach Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.2 km Kõnd 01:05:27
173 111 686 Ave Talts Naine
Harju maakond
  KRO II N 5.2 km Kõnd 00:50:04
168 62 687 Rain Talvoja Mees
Harju maakond
ABB ABB Mugavad M 5.2 km Kõnd 00:49:19
360 276 688 Age Tamm Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5.2 km Jooks 01:05:00
406 91 689 Andrus Tamm Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5.2 km Kõnd 01:11:52
401 88 692 Talis Tamm Mees
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 5.2 km Jooks 01:10:19
4 1 695 Kätlin Tammesoo Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5.2 km Jooks 00:24:46
271 198 697 Marju Tammik Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 5.2 km Jooks 00:58:01
126 72 698 Merilin Tammik Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.2 km Jooks 00:40:48
472 371 701 Triin Tartes Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.2 km Jooks 03:03:37
359 275 702 Tea Tasa Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.2 km Kõnd 01:05:00
296 223 703 Evely Taul Naine
Harju maakond
  TIREL N 5.2 km Kõnd 01:00:05
42 14 705 Pia Tein Naine
Harju maakond
  KRO II N 5.2 km Jooks 00:30:46
344 261 881 Siret Telliskivi Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Kõnd 01:03:48
244 72 706 Alar Teras Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5.2 km Kõnd 00:56:07
414 322 707 Jane Teresk Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 5.2 km Kõnd 01:15:06
225 158 708 Svetlana Ternavskihh Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.2 km Jooks 00:54:39
161 103 709 Sirje Terve Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 5.2 km Kõnd 00:48:15
433 338 712 Liis Tiitson Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.2 km Jooks 01:21:54
165 61 713 Kevin Tiks Mees
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 5.2 km Jooks 00:49:08
417 94 870 Priit Tiks Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5.2 km Kõnd 01:16:06
348 265 715 Kai Timmusk Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.2 km Jooks 01:04:00
345 262 852 Evelyn Tohvri Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Kõnd 01:03:51
298 74 720 Tanel Tomson Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5.2 km Kõnd 01:00:12
194 130 749 Taimi Tõnisson Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.2 km Kõnd 00:52:04
77 34 892 Evelin Toobal Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.2 km Jooks 00:33:42
277 204 721 Ragna Toom Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.2 km Kõnd 00:58:20
391 305 723 Terly Toomast Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.2 km Kõnd 01:08:59
109 57 724 Jana Toomi Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5.2 km Jooks 00:38:08
35 25 725 Antti Tooming Mees
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad M 5.2 km Jooks 00:29:59
437 341 728 Liina Toomlaid Naine
Harju maakond
  TIREL N 5.2 km Kõnd 01:26:01
395 310 732 Kristi Treier Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.2 km Kõnd 01:09:20
162 104 733 Helena Trink Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5.2 km Kõnd 00:48:18
155 97 734 Dominica Trubetskoi Naine
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 5.2 km Kõnd 00:47:44
454 356 735 Terje Trutsi Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.2 km Kõnd 01:40:05
464 365 737 Larissa Truu Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.2 km Kõnd 02:09:25
378 85 739 Maksim Tšikiljov Mees
Harju maakond
  BEER SNAILS M 5.2 km Kõnd 01:07:00
125 71 741 Moonika Tuhkanen Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 5.2 km Jooks 00:40:25
386 300 742 Epp Tuisk Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.2 km Kõnd 01:07:53
355 271 744 Anu Tukia Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Kõnd 01:04:21
204 140 831 Kerta Übner Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.2 km Kõnd 00:53:16
100 50 752 Olga Uhabakin Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.2 km Jooks 00:36:10
44 16 757 Dagmar Urb Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5.2 km Jooks 00:30:56
397 87 759 Sten Uritam Mees
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 M 5.2 km Jooks 01:09:51
245 173 760 Lilo Ustaal Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.2 km Kõnd 00:56:08
367 283 761 Evelin Uudeküll Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5.2 km Kõnd 01:05:55
61 25 833 Mari-Liis Üürike Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.2 km Jooks 00:32:28
80 37 762 Kairi Uustulnd Naine
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 5.2 km Jooks 00:34:04
365 281 763 Kristiina Vaher Naine
Tartu maakond
ABB   N 5.2 km Kõnd 01:05:35
441 97 824 Erkki Vähi Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5.2 km Kõnd 01:29:18
76 33 766 Arie Vaigurand Naine
Harju maakond
  Raiari N 5.2 km Jooks 00:33:41
28 8 767 Marge Vaikjärv Naine
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 5.2 km Jooks 00:28:23
159 101 768 Kerstin Vaikmaa Naine
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 5.2 km Kõnd 00:48:09
82 44 771 Taniel Vain Mees
Harju maakond
  HARKU PEO M 5.2 km Jooks 00:34:15
361 277 772 Eleene Vaino Naine
Harju maakond
TAI TAI N 5.2 km Kõnd 01:05:14
383 297 773 Tais Vakrõõm Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Kõnd 01:07:33
24 17 776 Jaanus Valdmaa Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid M 5.2 km Jooks 00:28:13
261 190 893 Kaisa Välk Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5.2 km Kõnd 00:57:04
69 41 779 Antti Valkiainen Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema M 5.2 km Jooks 00:33:18
374 290 781 Liis Valma Naine
Harju maakond
  Runderful N 5.2 km Kõnd 01:06:52
185 122 784 Anni Sandra Varblane Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.2 km Kõnd 00:51:30
336 81 785 Rain Varblane Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5.2 km Kõnd 01:03:05
23 16 786 Erki Varbola Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5.2 km Jooks 00:28:07
117 64 789 Ingrid Vedler Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Jooks 00:39:22
70 30 791 Jana Veenpere Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.2 km Jooks 00:33:21
440 344 792 Birgit Patrice Veer Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.2 km Kõnd 01:26:54
57 35 948 Erki Veeroos Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5.2 km Jooks 00:32:06
12 3 793 Hanna-Greta Veersalu Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Jooks 00:26:07
297 224 795 Airi Vekmann Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.2 km Jooks 01:00:10
228 159 796 Laura Venig Naine
Harju maakond
  LauMer N 5.2 km Kõnd 00:55:01
72 31 797 Mariia Verozub Naine
Harju maakond
BLRT Grupp AS   N 5.2 km Jooks 00:33:24
346 263 851 Annely Verrevmägi Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 01:03:52
339 257 800 Mare Veskimägi Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5.2 km Kõnd 01:03:33
198 134 803 Marta Vihtre Naine
Harju maakond
  Naksitrallid N 5.2 km Kõnd 00:52:24
175 112 804 Hannaliis Viibus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 5.2 km Kõnd 00:50:26
398 311 806 Margit Viilmaa Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.2 km Kõnd 01:10:04
248 176 807 Kristel Viirmann Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.2 km Kõnd 00:56:28
112 60 808 Marianna Viirsaar Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.2 km Jooks 00:38:24
226 157 809 Kairi Viitung Naine
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 5.2 km Kõnd 00:54:39
199 135 810 Katrin Viks Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.2 km Kõnd 00:52:43
128 55 818 Martin Visnapuu Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 5.2 km Jooks 00:41:40
434 339 819 Kairi Vjatkin Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.2 km Kõnd 01:22:02
257 185 820 Katri Voit Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.2 km Kõnd 00:56:57
455 357 822 Irina Voronina Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 01:42:34
200 136 823 Julia Vuhk Vuht Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5.2 km Jooks 00:52:45
431 336 835 Viktoria Yurchuk Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.2 km Jooks 01:21:04
74 32 680 Irina Zadunaiskaja Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Jooks 00:33:37
291 218 681 Evelyn Zahrens Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.2 km Kõnd 00:59:31
Sulge

Tulemuse detailne info

...