19. TRADEHOUSE Tervisejooks
16. etapp - 6,6 km - Paljassaare

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 507 Naisi: 394 Mehi: 113 Läbitud distants kokku: 3346 km Aeg kokku: 615:31:41
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
186 118 3 Kati Aaren 1978 Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 6.6 km Kõnd 01:02:39
260 184 4 Helen Aariste 1976 Naine
Harju maakond
    N 6.6 km Kõnd 01:09:49
151 61 6 Karl Aas 1989 Mees
Harju maakond
Filter Solutions OÜ   M 6.6 km Jooks 00:56:23
339 252 11 Gerli Aasmäe 1979 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 6.6 km Kõnd 01:16:19
263 186 12 Jette Aasumäe 1990 Naine
Harju maakond
  2RTK N 6.6 km Kõnd 01:09:51
259 183 13 Lili Aasumäe 1964 Naine
Harju maakond
Spordiselts   N 6.6 km Kõnd 01:09:40
112 61 14 Anne Aaver 1971 Naine
Harju maakond
ABB ABB WOLF N 6.6 km Jooks 00:47:33
396 303 16 Ilze Abola 1978 Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 6.6 km Kõnd 01:23:56
60 36 17 Andre Adler 1992 Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 6.6 km Jooks 00:40:35
276 199 18 Eva Adoson 1978 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 6.6 km Kõnd 01:11:04
146 87 20 Helena Aeltermann 1980 Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 6.6 km Kõnd 00:55:19
302 222 24 Evelyn Alamets 1973 Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 6.6 km Kõnd 01:12:52
99 50 27 Sandra Aleksius 1994 Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 6.6 km Jooks 00:45:54
16 10 28 Andres Aller 1979 Mees
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR M 6.6 km Jooks 00:34:55
292 214 889 Heleri Alliksoo 1996 Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 6.6 km Kõnd 01:12:15
62 26 901 Marja-Liisa Alliksoo 1991 Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 6.6 km Jooks 00:40:47
457 357 30 Reili Allmere 1995 Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 6.6 km Kõnd 01:36:51
489 382 33 Anastassia Ambros 1981 Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 6.6 km Kõnd 02:07:04
87 41 34 Kristel Amer 1991 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 6.6 km Jooks 00:44:28
131 74 35 Lilly Ammon 1972 Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 6.6 km Jooks 00:51:19
299 79 36 Vladimir Anaimanovich 1982 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 6.6 km Kõnd 01:12:39
197 129 37 Birgit Andermann 1987 Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 6.6 km Kõnd 01:03:48
79 45 845 Priit Annusver 1983 Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 6.6 km Jooks 00:42:14
75 43 39 Maksim Antonov 1993 Mees
Harju maakond
    M 6.6 km Jooks 00:41:43
308 228 42 Annifriida Arge 1993 Naine
Harju maakond
  A Running Joke N 6.6 km Kõnd 01:13:23
228 155 43 Anneli Arm 1981 Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 6.6 km Jooks 01:06:27
446 347 44 Kristin Arm 1972 Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 6.6 km Kõnd 01:33:43
149 89 46 Maire Arras 1965 Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 6.6 km Kõnd 00:55:41
365 276 51 Alla Aruvald 1970 Naine
Harju maakond
  :) Täpi ja Külmalind N 6.6 km Kõnd 01:19:00
450 351 52 Anastasiia Atamanenko-Popova 1985 Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 6.6 km Kõnd 01:34:13
81 36 54 Ave Aun 1970 Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 6.6 km Jooks 00:42:30
282 205 56 Helina Avamere 1972 Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 6.6 km Kõnd 01:11:35
376 90 57 Raiko Bach 1991 Mees
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III M 6.6 km Kõnd 01:21:01
162 98 58 Ketlin Bachmann 1979 Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 6.6 km Jooks 00:57:59
442 342 59 Ksenia Balahnitšova 1989 Naine
Harju maakond
  KKKSV N 6.6 km Kõnd 01:32:16
409 315 60 Alevtina Baljasnikova 1974 Naine
Harju maakond
  FIVEX N 6.6 km Kõnd 01:25:47
361 272 71 Brit Bärengrub 1985 Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 6.6 km Kõnd 01:18:10
458 358 63 Julia Bogdanova 1992 Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 6.6 km Kõnd 01:37:19
420 326 64 Maria Boguš 1988 Naine
Harju maakond
  FIVEX N 6.6 km Kõnd 01:28:01
221 150 65 Maret Bormeister 1986 Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 6.6 km Jooks 01:06:09
191 123 66 Marina Borovkova 1989 Naine
Tartu maakond
ABB   N 6.6 km Kõnd 01:03:05
193 125 69 Natalja Bukrejeva 1982 Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 6.6 km Kõnd 01:03:22
470 365 70 Valeria Buravljova 1995 Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 6.6 km Kõnd 01:43:56
142 84 74 Natalia Družinina 1976 Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 6.6 km Jooks 00:54:24
436 98 937 Urmas Eigla 1972 Mees
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 6.6 km Kõnd 01:31:34
244 169 81 Hegle Engman 1978 Naine
Harju maakond
  Tiptap N 6.6 km Kõnd 01:08:24
76 33 84 Kristel Evardi 1984 Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 6.6 km Jooks 00:41:57
378 91 907 Elis Fels 1977 Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 6.6 km Kõnd 01:21:19
277 200 85 Kristel Filippov 1974 Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 6.6 km Kõnd 01:11:12
157 94 86 Kristina Fuks-Kuus 1976 Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 6.6 km Jooks 00:57:15
111 51 87 Semjon Galajev 1983 Mees
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA M 6.6 km Jooks 00:47:28
505 393 88 Natalja Gapon 1970 Naine
Harju maakond
  HORNETS N 6.6 km Kõnd 04:40:05
427 333 90 Merilin Gedvil 1991 Naine
Harju maakond
  Runderful N 6.6 km Kõnd 01:29:58
278 201 97 Monika Grinfeld 1976 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 6.6 km Kõnd 01:11:15
461 361 847 Uljana Grinina 1981 Naine
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 6.6 km Kõnd 01:39:29
280 203 99 Külli Haab 1978 Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 6.6 km Kõnd 01:11:20
314 234 103 Ele Haavandi 1974 Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 6.6 km Kõnd 01:14:12
394 301 104 Gäthlin Haljaste 1979 Naine
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 6.6 km Kõnd 01:23:25
175 66 105 Hannes Hanimägi 1972 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team M 6.6 km Kõnd 01:01:20
481 375 106 Reet Hansen 1970 Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 6.6 km Kõnd 01:51:26
304 225 109 Liis Havi 1991 Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 6.6 km Kõnd 01:13:16
138 80 110 Kaie Hein 1973 Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 6.6 km Jooks 00:53:13
506 113 919 Andrias Heinlaid 1975 Mees
Harju maakond
    M 6.6 km Kõnd 07:29:38
139 81 112 Eleri Heinnurm 1988 Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 6.6 km Kõnd 00:53:16
462 101 927 Aleksei Heinsaar 1989 Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 6.6 km Kõnd 01:40:06
203 69 113 Einar Hillep 1970 Mees
Harju maakond
Justiitsministeerium   M 6.6 km Jooks 01:04:14
160 96 115 Helen Hindrichson-Nairis 1980 Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 6.6 km Jooks 00:57:41
233 74 116 Marko Hinn 1987 Mees
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 6.6 km Kõnd 01:07:15
459 359 122 Ly Hõbe 1977 Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 6.6 km Kõnd 01:38:45
30 19 950 Sven Holter 1969 Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 6.6 km Jooks 00:36:42
39 24 120 Martin Hunt 1986 Mees
Harju maakond
Eksfisk OÜ Team Lõheäri M 6.6 km Jooks 00:38:19
3 2 126 Sergei Iljin 1989 Mees
Harju maakond
    M 6.6 km Jooks 00:31:12
147 88 129 Kaidi Ilves 1979 Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 6.6 km Jooks 00:55:25
327 85 130 Marek Ilves 1974 Mees
Harju maakond
  2RTK M 6.6 km Kõnd 01:15:14
424 330 131 Ülle Ilves 1953 Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 6.6 km Kõnd 01:28:56
321 237 155 Irene Jääger 1970 Naine
Harju maakond
  :) Täpi ja Külmalind N 6.6 km Jooks 01:14:33
208 137 890 Janika Jaago 1989 Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 6.6 km Kõnd 01:04:35
451 352 156 Maire Jäärats 1978 Naine
Harju maakond
ABB   N 6.6 km Kõnd 01:34:15
172 106 134 Elen Jahimaa 1983 Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 6.6 km Jooks 01:00:27
330 86 135 Dmitri Jalakas 1990 Mees
Harju maakond
    M 6.6 km Kõnd 01:15:36
460 360 136 Kristel Jallai 1977 Naine
Harju maakond
    N 6.6 km Kõnd 01:39:00
28 10 137 Eve Janis 1968 Naine
Harju maakond
    N 6.6 km Jooks 00:36:26
499 388 153 Mai Järving 1960 Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 6.6 km Kõnd 02:55:52
289 211 138 Monika Jeenas 1969 Naine
Harju maakond
    N 6.6 km Kõnd 01:12:04
158 64 139 Urmas Jegorov 1970 Mees
Harju maakond
  Tiptap M 6.6 km Kõnd 00:57:23
83 37 140 Anneli Jervson 1974 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 6.6 km Jooks 00:42:50
118 65 142 Marion Jogenbro 1984 Naine
Harju maakond
  Mango N 6.6 km Jooks 00:48:49
309 229 150 Sigrid Jõhve 1989 Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 6.6 km Jooks 01:13:34
102 53 144 Elise Joonas 1990 Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 6.6 km Jooks 00:46:04
98 48 145 Krista Joonas 1982 Naine
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 6.6 km Jooks 00:45:52
224 152 158 Katri Jürine 1980 Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 6.6 km Kõnd 01:06:19
385 292 159 Luule Jürisson 1949 Naine
Harju maakond
  Pirita N 6.6 km Kõnd 01:22:01
166 102 160 Aire Jüriväli 1966 Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 6.6 km Jooks 00:58:53
265 77 161 Margus Jüriväli 1967 Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 6.6 km Kõnd 01:10:00
273 196 162 Kadri Jürjan 1989 Naine
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 6.6 km Kõnd 01:10:45
105 50 148 Hannes Juuse 1969 Mees
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI M 6.6 km Jooks 00:46:19
140 82 164 Signe Kaasik 1991 Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 6.6 km Jooks 00:53:45
402 308 862 Nadežda Kabrda 1967 Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 6.6 km Kõnd 01:24:56
359 270 165 Peeli Kadastu 1968 Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 6.6 km Kõnd 01:18:02
377 287 166 Sandra Maria Kaer 1986 Naine
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 6.6 km Kõnd 01:21:13
313 233 278 Liina Kägu 1979 Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 6.6 km Kõnd 01:14:06
397 304 167 Elise Kaidme 1987 Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 6.6 km Kõnd 01:23:57
9 7 168 Tarmo Kaisla 1982 Mees
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 6.6 km Jooks 00:33:49
74 32 169 Kristin Kaivo 1990 Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 6.6 km Kõnd 00:41:36
196 128 170 Liina Kala 1977 Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 6.6 km Kõnd 01:03:38
161 97 172 Birgit Kald 1979 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 6.6 km Kõnd 00:57:53
332 245 171 Birgit Kald 1996 Naine
Harju maakond
  A Running Joke N 6.6 km Kõnd 01:15:39
501 390 173 Nele Kalda 1986 Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 6.6 km Kõnd 03:36:59
454 354 174 Pille Kalda 1982 Naine
Harju maakond
TAI TAI N 6.6 km Kõnd 01:35:40
50 21 175 Külli Kaldma 1982 Naine
Harju maakond
    N 6.6 km Jooks 00:39:43
266 189 177 Ülle Kaldre 1953 Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 6.6 km Kõnd 01:10:01
101 52 178 Urvi Kaljas 1978 Naine
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 6.6 km Kõnd 00:46:00
384 291 179 Evelyn Hanna Kaljumäe 1972 Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 6.6 km Kõnd 01:21:53
316 81 181 Taavi Kallas 1986 Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 6.6 km Kõnd 01:14:22
192 124 182 Tiina Kallas 1984 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 6.6 km Kõnd 01:03:08
106 56 183 Anary Kalme 1975 Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 6.6 km Jooks 00:46:23
344 257 897 Enelys Kalmus 1992 Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 6.6 km Kõnd 01:16:41
351 89 185 Kermo Kangur 1986 Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 6.6 km Kõnd 01:17:18
317 236 186 Marina Karasjova 1985 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 6.6 km Kõnd 01:14:23
212 141 187 Maarika Karelson 1960 Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 6.6 km Kõnd 01:05:18
123 68 280 Kadri Kärner 1970 Naine
Harju maakond
    N 6.6 km Jooks 00:49:36
323 239 281 Kaidi-Kerli Kärner 1984 Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 6.6 km Kõnd 01:14:41
44 28 894 Roland Karro 1988 Mees
Harju maakond
ABB
ABB
  M 6.6 km Jooks 00:39:24
189 121 192 Ines Karu 1977 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 6.6 km Kõnd 01:02:56
121 55 193 Viljo Kase 1985 Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 6.6 km Jooks 00:49:03
22 15 195 Taavi Kasela 1982 Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 6.6 km Jooks 00:36:02
294 216 196 Annika Kaseorg 1978 Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 6.6 km Jooks 01:12:28
57 34 198 Mairo Kaseväli 1983 Mees
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 6.6 km Jooks 00:40:21
194 126 200 Astrid Kauber 1976 Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 6.6 km Kõnd 01:03:25
362 273 202 Kristel Kauts 1970 Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 6.6 km Kõnd 01:18:32
107 57 203 Keidi Keidla 1987 Naine
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 6.6 km Jooks 00:46:29
455 355 208 Kristiin Kesamaa 1995 Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 6.6 km Kõnd 01:35:50
1 1 898 Karoliine Kessler 1989 Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 6.6 km Kõnd 00:27:36
72 41 212 Michael Keumatio Lontsie 1992 Mees
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 6.6 km Kõnd 00:41:30
363 274 214 Kertu Kiinvald 1984 Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 6.6 km Kõnd 01:18:38
114 63 215 Valeria Kiisk 1985 Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 6.6 km Jooks 00:47:45
165 101 216 Naomi Jessica Kiivikas 1994 Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 6.6 km Jooks 00:58:48
390 297 217 Evelin Kikas 1980 Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 6.6 km Kõnd 01:22:59
181 114 220 Pille Kink 1980 Naine
Harju maakond
TAI TAI N 6.6 km Kõnd 01:02:07
416 322 222 Liina Kippasto 1970 Naine
Harju maakond
  Runderful N 6.6 km Kõnd 01:26:48
421 327 223 Kristi Kirsman 1979 Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 6.6 km Kõnd 01:28:12
205 136 225 Külli Kivioja-Ööpik 1983 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 6.6 km Kõnd 01:04:22
202 134 227 Deivi Kiviste 1983 Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   N 6.6 km Jooks 01:04:09
423 329 891 Reelika Kliimre 1992 Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 6.6 km Jooks 01:28:48
469 105 276 Darvet Kõdar 1981 Mees
Harju maakond
  Merilin ja Darvet M 6.6 km Kõnd 01:43:37
468 364 277 Merilin Kõdar 1991 Naine
Harju maakond
  Merilin ja Darvet N 6.6 km Kõnd 01:43:37
152 62 229 Erki Kogres 1975 Mees
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! M 6.6 km Jooks 00:56:27
31 20 230 Andres Koitmäe 1979 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 6.6 km Jooks 00:36:48
471 366 232 Aet Kolde 1964 Naine
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 6.6 km Kõnd 01:45:00
12 4 236 Merle Kollo 1975 Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 6.6 km Kõnd 00:34:24
27 18 239 Vjatšeslav Koop 1979 Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 6.6 km Jooks 00:36:23
465 362 241 Triin Kosso 1983 Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 6.6 km Kõnd 01:41:08
318 82 242 Stiven Kossorotov 1995 Mees
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 6.6 km Kõnd 01:14:24
264 188 245 Kajali Kotsar 1985 Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 6.6 km Kõnd 01:09:59
293 215 246 Tatjana Kovaljova 1974 Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 6.6 km Jooks 01:12:19
86 40 243 Inessa Kozenko 1964 Naine
Harju maakond
  FIVEX N 6.6 km Jooks 00:44:01
467 104 244 Andrei Kozlov 1992 Mees
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 6.6 km Kõnd 01:42:43
43 16 247 Natalja Kravtsova 1988 Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 6.6 km Jooks 00:39:08
207 71 925 Matthew Krisenthal 1988 Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 6.6 km Kõnd 01:04:30
64 37 248 Karel Krist 1978 Mees
Harju maakond
    M 6.6 km Jooks 00:40:53
403 309 259 Kerli Krõm 1992 Naine
Harju maakond
  Naksitrallid N 6.6 km Kõnd 01:25:00
389 296 253 Karmen Kruus 1986 Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 6.6 km Kõnd 01:22:52
252 177 254 Katrin Kruusamägi 1980 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 6.6 km Kõnd 01:09:06
303 223 255 Anne Kruusement 1970 Naine
Harju maakond
    N 6.6 km Kõnd 01:12:56
133 76 256 Kairi Kruusma 1973 Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 6.6 km Jooks 00:51:53
195 127 257 Raili Kruusmaa-Moks 1982 Naine
Harju maakond
  . Tippvorm . N 6.6 km Kõnd 01:03:25
335 248 258 Vivika Kruusmägi 1972 Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 6.6 km Kõnd 01:15:56
491 384 261 Krystsina Kudzina 1987 Naine
Harju maakond
  KKKSV N 6.6 km Kõnd 02:10:47
231 158 263 Jekaterina Kukk 1969 Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 6.6 km Kõnd 01:06:41
434 338 266 Marion Kurg 1988 Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 6.6 km Kõnd 01:30:54
493 386 267 Aivi Kurim 1965 Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 6.6 km Kõnd 02:24:34
435 97 268 Gert Kevin Kurmiste 1992 Mees
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 6.6 km Jooks 01:31:07
431 336 270 Galyna Kushnir 1976 Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 6.6 km Kõnd 01:30:38
271 193 272 Raili Kuurits 1978 Naine
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 6.6 km Kõnd 01:10:28
211 140 273 Edith Kuusemägi 1975 Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 6.6 km Kõnd 01:05:16
137 79 275 Piret Kuusk 1981 Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 6.6 km Jooks 00:52:27
297 219 288 Elina Laanep 1986 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 6.6 km Kõnd 01:12:34
422 328 289 Marilin Laanetu 1972 Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 6.6 km Kõnd 01:28:14
300 221 290 Ruth Laev 1953 Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 6.6 km Kõnd 01:12:46
503 391 292 Natalja Lahk 1960 Naine
Harju maakond
  HORNETS N 6.6 km Kõnd 03:58:21
19 7 294 Lenne Lahtvee 1991 Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 6.6 km Jooks 00:35:16
342 255 297 Nele Laidvee 1976 Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 6.6 km Kõnd 01:16:36
176 67 858 Marko Laigna 1978 Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 6.6 km Kõnd 01:01:32
255 180 299 Kaari Lainevool 1977 Naine
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 6.6 km Kõnd 01:09:23
4 3 300 Mario Lambing 1977 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 6.6 km Jooks 00:31:35
415 321 301 Maris Lampe 1986 Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 6.6 km Kõnd 01:26:44
180 113 303 Triin Laub 1988 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 6.6 km Kõnd 01:01:55
352 263 304 Ilse Laur 1957 Naine
Harju maakond
    N 6.6 km Kõnd 01:17:24
443 344 305 Ketter Leemet 1990 Naine
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 6.6 km Kõnd 01:32:28
187 119 307 Anni Lehtmets 2016 Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 6.6 km Kõnd 01:02:39
235 75 308 Janek Lehtmets 1977 Mees
Harju maakond
  Lehe Sport M 6.6 km Kõnd 01:07:28
185 117 309 Lenna Lehtmets 2011 Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 6.6 km Kõnd 01:02:39
405 311 312 Dinara Leit 1983 Naine
Harju maakond
Spordiselts mtü
Karupoeg Puhh OÜ
E-lõvitarid N 6.6 km Kõnd 01:25:26
325 241 314 Lembe Lember 1978 Naine
Harju maakond
TAI TAI N 6.6 km Kõnd 01:15:00
55 23 319 Liina-Maria Lepik 1981 Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 6.6 km Jooks 00:40:19
216 145 321 Eliise Lepp 1989 Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 6.6 km Kõnd 01:05:53
5 4 325 Andreas Ležnevsky 1975 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
  M 6.6 km Jooks 00:31:42
10 3 329 Kristin Liiv 1990 Naine
Harju maakond
  Naksitrallid N 6.6 km Jooks 00:34:14
338 251 330 Liina Liiv 1989 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 6.6 km Kõnd 01:16:17
345 258 331 Gerly Liivak 1980 Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 6.6 km Kõnd 01:16:47
358 269 332 Elina Liivat 1980 Naine
Harju maakond
    N 6.6 km Kõnd 01:17:45
286 209 333 Eleen Lilienthal 1989 Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 6.6 km Kõnd 01:12:00
261 185 335 Everiin Lill 1995 Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 6.6 km Kõnd 01:09:50
279 202 336 Katrin Lillep 1969 Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 6.6 km Kõnd 01:11:17
429 95 337 Martin Lillepuu 1978 Mees
Harju maakond
    M 6.6 km Kõnd 01:30:11
331 87 338 Andres Lilleste 1982 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 6.6 km Kõnd 01:15:37
61 25 340 Tiivi Lind 1978 Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 6.6 km Jooks 00:40:43
23 8 342 Gerli Linkgreim 1979 Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 6.6 km Jooks 00:36:06
21 14 343 Taivo Linnamägi 1984 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 6.6 km Jooks 00:35:51
245 170 882 Marit Lippur 1978 Naine
Harju maakond
    N 6.6 km Jooks 01:08:28
200 132 346 Kristi Listmann 1985 Naine
Tartu maakond
ABB   N 6.6 km Kõnd 01:04:06
56 33 348 Spartak Ljašenko 1988 Mees
Harju maakond
  KKKSV M 6.6 km Jooks 00:40:20
159 95 349 Katrin Lohk 1986 Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 6.6 km Kõnd 00:57:38
251 176 363 Reelika Lõhmus 1991 Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 6.6 km Kõnd 01:08:55
400 307 364 Victoria-Laura Lõhmus 1996 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 6.6 km Kõnd 01:24:50
126 56 365 Viktor Lõhmus 1967 Mees
Harju maakond
Domus Kinnisvara Domus M 6.6 km Jooks 00:50:18
116 64 351 Kairit Lootus 1973 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 6.6 km Kõnd 00:48:33
13 5 352 Karoliine Lootus 2003 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 6.6 km Jooks 00:34:47
269 192 353 Tiia Lorents 1968 Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 6.6 km Kõnd 01:10:20
229 156 356 Janeli Lukats 1991 Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 6.6 km Kõnd 01:06:34
287 208 358 Inga Luks 1975 Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 6.6 km Kõnd 01:12:00
199 131 911 Liis Lume 1976 Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 6.6 km Kõnd 01:04:01
177 110 360 Margit Lunt 1971 Naine
Harju maakond
  KRO II N 6.6 km Kõnd 01:01:33
476 371 362 Inge Luuk 1982 Naine
Harju maakond
  2RTK N 6.6 km Kõnd 01:48:54
456 356 932 Helina Maasalu 1993 Naine
Harju maakond
ABB   N 6.6 km Kõnd 01:36:34
441 343 426 Britt Mäekuusk 1994 Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 6.6 km Kõnd 01:32:16
270 194 429 Annika Mägipõld 1977 Naine
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 6.6 km Jooks 01:10:28
343 256 372 Kristiina Maidvee 1980 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 6.6 km Kõnd 01:16:39
85 39 373 Kristina Maimann 1972 Naine
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 6.6 km Jooks 00:43:52
70 39 376 Mait Makkar 1974 Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 6.6 km Jooks 00:41:16
486 379 377 Tiina Maldre 1969 Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 6.6 km Kõnd 02:01:03
395 302 431 Maie Männiste 1964 Naine
Lääne-Viru maakond
    N 6.6 km Kõnd 01:23:53
42 27 380 Andero Mardo 1990 Mees
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ M 6.6 km Jooks 00:39:01
500 389 848 Gertu Margus 1991 Naine
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 6.6 km Kõnd 03:19:40
494 108 908 Taisto Markus 1990 Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 6.6 km Kõnd 02:25:00
477 372 383 Margit Marma 1998 Naine
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 6.6 km Kõnd 01:49:11
463 102 385 Bogdan Martšenko 1990 Mees
Harju maakond
  A Running Joke M 6.6 km Kõnd 01:40:17
306 226 387 Merilin Massakas 1982 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 6.6 km Kõnd 01:13:16
267 190 388 Djan Matsova 1984 Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 6.6 km Kõnd 01:10:10
109 59 390 Julia Medved 1986 Naine
Harju maakond
    N 6.6 km Jooks 00:47:00
496 110 393 Martin Meisalu 1989 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 6.6 km Kõnd 02:45:16
82 46 395 Veiko Meltsas 1974 Mees
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 6.6 km Jooks 00:42:31
375 286 398 Iris Meristo 1970 Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 6.6 km Kõnd 01:20:50
379 92 399 Martin Meristo 1971 Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 6.6 km Kõnd 01:21:25
134 77 400 Ülle Metsman 1979 Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 6.6 km Jooks 00:52:22
474 369 402 Oksana Mihailova 1973 Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 6.6 km Kõnd 01:46:59
164 100 404 Airi Miilits 1987 Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 6.6 km Jooks 00:58:19
156 93 405 Kertu Mikk 1998 Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 6.6 km Jooks 00:57:06
445 346 406 Virge Millert 1977 Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 6.6 km Kõnd 01:33:14
184 116 407 Katrin Milva 1985 Naine
Tartu maakond
ABB   N 6.6 km Kõnd 01:02:37
227 72 410 Elari Moks 1981 Mees
Harju maakond
  . Tippvorm . M 6.6 km Kõnd 01:06:26
155 63 411 Hans Moks 1987 Mees
Harju maakond
  KRO II M 6.6 km Jooks 00:56:55
440 341 415 Veronika Mossov 1977 Naine
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 6.6 km Jooks 01:31:58
350 262 416 Airi-Anu Mugur 1984 Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 6.6 km Kõnd 01:17:14
258 76 417 Sander Muhu 1982 Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 6.6 km Kõnd 01:09:40
383 290 418 Anne Murd 1973 Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 6.6 km Jooks 01:21:46
478 373 419 Kaili Muru 1984 Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 6.6 km Kõnd 01:49:19
250 175 421 Liisi Mustkivi 1989 Naine
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 6.6 km Kõnd 01:08:54
386 293 422 Inga Mustonen 1985 Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 6.6 km Kõnd 01:22:07
122 67 423 Reilika Muuli 1989 Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 6.6 km Jooks 00:49:35
117 53 435 Einar Namme 1965 Mees
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 6.6 km Kõnd 00:48:40
230 157 454 Epp Näpp 1978 Naine
Harju maakond
ABB   N 6.6 km Kõnd 01:06:40
188 120 436 Jana Napritson 1975 Naine
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 6.6 km Kõnd 01:02:45
20 13 849 Ragnar Nauka 1987 Mees
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 6.6 km Jooks 00:35:40
262 187 439 Kristi Neidra 1989 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 6.6 km Kõnd 01:09:51
381 289 441 Anne Neroda 1969 Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 6.6 km Kõnd 01:21:40
488 381 935 Piret Nõmmela 1970 Naine
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 6.6 km Kõnd 02:03:19
182 68 447 Marek Nuka 1976 Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 6.6 km Kõnd 01:02:22
333 246 448 Lea Nulk 1973 Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 6.6 km Kõnd 01:15:42
153 91 449 Reet Nurm 1972 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 6.6 km Jooks 00:56:35
46 29 450 Kristjan Nurme 1981 Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 6.6 km Jooks 00:39:30
268 191 451 Kristi Nurmik 1988 Naine
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 6.6 km Kõnd 01:10:18
225 154 457 Eveli Ojamäe-Veider 1978 Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 6.6 km Kõnd 01:06:25
275 198 461 Kairin Oras 1978 Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 6.6 km Kõnd 01:11:03
347 88 930 Avo Org 1952 Mees
Harju maakond
Tallinna linn   M 6.6 km Kõnd 01:17:03
77 34 462 Maarika Org 1990 Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 6.6 km Jooks 00:42:08
348 260 921 Sirje Org 1956 Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 6.6 km Kõnd 01:17:03
504 392 463 Eve Oro 1966 Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 6.6 km Kõnd 04:39:10
366 277 465 Helena Orumets 1994 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 6.6 km Kõnd 01:19:13
24 16 466 Rudolf Osman 1982 Mees
Harju maakond
    M 6.6 km Jooks 00:36:13
97 49 469 Kristiina Ott-Rätsepp 1978 Naine
Harju maakond
  HARKU PEO N 6.6 km Jooks 00:45:52
283 206 828 Evelin Õunapuu 1976 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 6.6 km Kõnd 01:11:51
234 160 829 Maarja Õunmaa 1987 Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 6.6 km Kõnd 01:07:23
507 394 470 Tatjana Ovsjankina 1975 Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 6.6 km Kõnd 13:07:55
25 9 472 Ksenia Ovtšinikova 1986 Naine
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 6.6 km Jooks 00:36:18
125 70 474 Epp Paalberg 1978 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 6.6 km Jooks 00:49:58
169 65 544 Siim Pääro 1986 Mees
Harju maakond
Springmar OÜ   M 6.6 km Kõnd 00:59:53
497 387 480 Thea-Liis Pae 1974 Naine
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 6.6 km Kõnd 02:46:19
40 25 481 Märt Pais 1970 Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 6.6 km Jooks 00:38:42
71 40 483 Ivar Pajuste 1965 Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 6.6 km Jooks 00:41:23
334 247 484 Nele Pajuste 1984 Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 6.6 km Kõnd 01:15:49
34 14 485 Egle Palk 1996 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 6.6 km Jooks 00:37:01
369 280 486 Gerda Palmits 1995 Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 6.6 km Kõnd 01:20:01
370 281 488 Kersti Palu 1958 Naine
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 6.6 km Jooks 01:20:05
14 9 489 Silver Palu 1978 Mees
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 6.6 km Jooks 00:34:54
272 195 492 Kaisa Papp 1991 Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 6.6 km Kõnd 01:10:35
281 204 494 Angelika Park 1982 Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 6.6 km Kõnd 01:11:21
59 24 540 Anna-Liisa Pärnalaas 1992 Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 6.6 km Jooks 00:40:29
35 21 495 Jürgen Parts 1988 Mees
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 6.6 km Jooks 00:37:06
305 224 496 Julia Passetšnik 1988 Naine
Harju maakond
  FIVEX N 6.6 km Kõnd 01:13:16
322 84 842 Jukka Patrikainen 1969 Mees
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB M 6.6 km Kõnd 01:14:35
38 23 498 Maksim Pavlov 1984 Mees
Harju maakond
  Runderful M 6.6 km Jooks 00:38:06
324 240 499 Piia Pedras 1979 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselt   N 6.6 km Kõnd 01:14:41
337 250 500 Tuuli Pedras 1979 Naine
Harju maakond
    N 6.6 km Kõnd 01:16:15
144 85 501 Kai Peet 1977 Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 6.6 km Jooks 00:55:01
33 13 912 Hedi Peetermann 1994 Naine
Harju maakond
ABB AS   N 6.6 km Jooks 00:36:54
356 267 504 Lada Peikre 1963 Naine
Harju maakond
    N 6.6 km Kõnd 01:17:39
426 332 506 Liisa Peri 1995 Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 6.6 km Kõnd 01:29:34
136 78 508 Egle Pesti 1989 Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 6.6 km Kõnd 00:52:26
215 144 514 Agnes Pihelpuu 1975 Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 6.6 km Kõnd 01:05:39
104 55 515 Mirjam Pihlak 1979 Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 6.6 km Jooks 00:46:18
387 294 517 Kerly Piirsalu 1997 Naine
Harju maakond
  Pirita N 6.6 km Kõnd 01:22:37
329 244 518 Marju Piirsalu 1964 Naine
Harju maakond
  Pirita N 6.6 km Kõnd 01:15:36
150 60 520 Andrus Pisarev 1974 Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 6.6 km Kõnd 00:55:50
96 49 522 Priit Plado 1968 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 6.6 km Jooks 00:45:33
65 28 524 Irene Ploom 1967 Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 6.6 km Jooks 00:40:54
168 104 525 Natalia Plotnikova 1975 Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 6.6 km Kõnd 00:59:40
393 300 536 Heli Põder 1964 Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 6.6 km Kõnd 01:23:22
226 73 537 Kaido Põder 1979 Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 6.6 km Kõnd 01:06:26
284 78 538 Kaimo Põder 1982 Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 6.6 km Kõnd 01:11:53
52 31 951 Armand Põldoja 1963 Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 6.6 km Jooks 00:40:07
51 30 844 Priit Põltsama 1974 Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 6.6 km Jooks 00:40:04
47 18 526 Olga Ponomareva 1983 Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 6.6 km Jooks 00:39:31
373 284 528 Kristi Poobus 1982 Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 6.6 km Kõnd 01:20:31
88 42 529 Kristina Poolak 1993 Naine
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 6.6 km Jooks 00:44:29
8 2 838 Tuuliki Poom 1986 Naine
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 6.6 km Jooks 00:33:00
236 161 545 Katrin Pööra 1972 Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 6.6 km Kõnd 01:07:33
242 167 530 Aile Pops 1974 Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 6.6 km Kõnd 01:07:55
374 285 531 Kaja Prii 1966 Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 6.6 km Kõnd 01:20:41
364 275 533 Merlin Purge 1995 Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 6.6 km Kõnd 01:18:57
93 46 535 Irene Puusaar 1963 Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 6.6 km Jooks 00:44:48
54 22 546 Anu Raamat 1920 Naine
Harju maakond
  Üks ja kaks N 6.6 km Jooks 00:40:15
466 363 550 Heikke Merilin Raidma 1996 Naine
Harju maakond
  Krimelte Hundid Tiim N 6.6 km Kõnd 01:42:29
407 313 877 Ines Elisabeth Raidma 2009 Naine
Harju maakond
  (Kilp)konnad N 6.6 km Kõnd 01:25:35
485 378 864 Pirje Raidma 1972 Naine
Harju Maakond
  (Kilp)konnad N 6.6 km Kõnd 01:59:45
428 334 551 Piret-Ireen Raidmets 1967 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 6.6 km Kõnd 01:30:08
171 107 552 Raili Raidvee 1989 Naine
Harju maakond
  A Running Joke N 6.6 km Kõnd 01:00:27
67 30 554 Tiina Raja 1976 Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 6.6 km Jooks 00:41:02
341 254 557 Ann Randver 1987 Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 6.6 km Kõnd 01:16:36
380 288 904 Kaili Ränkel 1981 Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 6.6 km Kõnd 01:21:39
447 348 945 Karin Rannu 1974 Naine
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 6.6 km Kõnd 01:33:45
479 374 559 Triin Rannut 1972 Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 6.6 km Kõnd 01:50:50
311 231 561 Piia Raudsepp 1969 Naine
Harju maakond
    N 6.6 km Kõnd 01:13:56
73 42 562 Timo Kalevi Raussi 1969 Mees
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 6.6 km Jooks 00:41:34
257 182 563 Liis Rebane 1986 Naine
Harju maakond
  Tiptap N 6.6 km Kõnd 01:09:29
198 130 565 Janne Rechlin 1993 Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 6.6 km Jooks 01:03:53
371 282 567 Külli Reha 1986 Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 6.6 km Kõnd 01:20:11
179 112 569 Helen Reinik 1984 Naine
Harju maakond
  ERL N 6.6 km Kõnd 01:01:49
285 207 570 Merli Reinmann 1978 Naine
Harju maakond
  LauMer N 6.6 km Kõnd 01:11:59
404 310 571 Julia Reisenbuk 1984 Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 6.6 km Kõnd 01:25:14
124 69 572 Eve Relvik 1959 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 6.6 km Jooks 00:49:51
80 35 920 Kai Remmelkoor 1970 Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 6.6 km Jooks 00:42:26
360 271 573 Kristiina Repp 1971 Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 6.6 km Kõnd 01:18:03
68 38 574 Eduard Rešetov 1980 Mees
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 6.6 km Jooks 00:41:06
163 99 575 Merilyn Retter 1986 Naine
Harju maakond
  Mango N 6.6 km Jooks 00:58:09
183 115 576 Pille Riimast 1984 Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 6.6 km Kõnd 01:02:29
108 58 578 Brigitta Rimm 1999 Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 6.6 km Jooks 00:46:37
167 103 579 Mirje Roasto 1985 Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 6.6 km Kõnd 00:59:28
119 54 580 Vladislav Rogalevitš 1980 Mees
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Tiim M 6.6 km Jooks 00:48:58
219 148 582 Angela Rohtla 1988 Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 6.6 km Kõnd 01:06:00
18 12 586 Viljar Rooda 1989 Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 6.6 km Jooks 00:35:16
382 93 587 Christman Roos 1983 Mees
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run M 6.6 km Kõnd 01:21:43
401 94 588 Ivan Roos 1987 Mees
Harju maakond
  TIREL M 6.6 km Kõnd 01:24:52
357 268 590 Reet Roosimägi 1983 Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 6.6 km Kõnd 01:17:39
220 149 859 Airi Rosimannus 1988 Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 6.6 km Kõnd 01:06:03
243 168 592 Margit Rosin 1980 Naine
Harju maakond
    N 6.6 km Kõnd 01:08:23
239 164 836 Reili Rüütel 1984 Naine
Harju maakond
ABB   N 6.6 km Kõnd 01:07:39
127 71 595 Anu Ruuven 1969 Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 6.6 km Jooks 00:50:46
307 227 602 Monika Rytberg 1976 Naine
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 6.6 km Kõnd 01:13:20
372 283 910 Hele-Riin Saal 1988 Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 6.6 km Kõnd 01:20:17
411 317 603 Anu Saar 1975 Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 6.6 km Kõnd 01:26:08
484 377 604 Marianne Saar 1979 Naine
Harju maakond
Coats Eesti   N 6.6 km Kõnd 01:54:21
232 159 607 Külli Saarepera 1973 Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 6.6 km Kõnd 01:07:02
6 5 608 Siim Saaroja 1983 Mees
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 6.6 km Jooks 00:32:06
482 376 895 Reti-Lis Sabalisk 2000 Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 6.6 km Kõnd 01:52:00
45 17 674 Heli Säde 1979 Naine
Harju maakond
  Tiptap N 6.6 km Jooks 00:39:27
218 147 610 Natalja Saiko 1980 Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 6.6 km Kõnd 01:06:00
69 31 611 Silvia Saks 1989 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 6.6 km Jooks 00:41:11
240 165 613 Shirley Salm 1985 Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 6.6 km Kõnd 01:07:49
7 6 614 Silver Salundo 1996 Mees
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo M 6.6 km Jooks 00:32:45
120 66 620 Katriin Sarap 1988 Naine
Harju maakond
Eksfisk OÜ Team Lõheäri N 6.6 km Jooks 00:48:59
209 138 621 Jana Sarri 1980 Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 6.6 km Kõnd 01:04:51
315 235 623 Alla Saul 1979 Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 6.6 km Kõnd 01:14:15
141 83 624 Anneli Schults 1967 Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 6.6 km Jooks 00:54:01
129 57 625 Jaan Schults 1965 Mees
Harju maakond
    M 6.6 km Jooks 00:50:54
464 103 629 Sergei Serbin 1962 Mees
Harju maakond
  HORNETS M 6.6 km Kõnd 01:40:33
113 62 676 Anna Šerstjuk 1992 Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 6.6 km Jooks 00:47:39
419 325 631 Madle Sihver 1991 Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 6.6 km Kõnd 01:27:54
414 320 872 Tairi Siilbaum 1993 Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 6.6 km Kõnd 01:26:36
190 122 632 Lotta Siim 2004 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 6.6 km Kõnd 01:02:56
204 135 633 Häli Siimaste 1968 Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 6.6 km Kõnd 01:04:16
41 26 865 Silver Siimon 1988 Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona ilusad, aga vihased! M 6.6 km Jooks 00:38:55
178 111 636 Rita Siitan 1976 Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 6.6 km Kõnd 01:01:47
346 259 637 Jaana Siliksaar 1980 Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 6.6 km Kõnd 01:16:52
310 230 639 Anu Sillandi 1967 Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 6.6 km Kõnd 01:13:35
354 265 640 Piret Simmo 1966 Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 6.6 km Kõnd 01:17:28
312 232 642 Terje Sinik 1969 Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 6.6 km Kõnd 01:14:00
449 350 644 Siivi Sirotkin 1959 Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 6.6 km Kõnd 01:33:49
49 20 860 Merit Sisas 1994 Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 6.6 km Jooks 00:39:40
36 22 646 Mark Slavin 1980 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 6.6 km Jooks 00:37:09
388 295 647 Natalja Sleptšuk 1980 Naine
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 6.6 km Kõnd 01:22:41
336 249 673 Meeri Sõerd 1972 Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Maarja ja Meeri N 6.6 km Kõnd 01:16:00
66 29 652 Anneli Soom 1976 Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 6.6 km Jooks 00:40:58
418 324 656 Malle Soosaar 1988 Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 6.6 km Kõnd 01:27:36
238 163 657 Pille-Riin Soots 1975 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 6.6 km Kõnd 01:07:37
453 353 661 Mare Spitz 1959 Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 6.6 km Kõnd 01:35:01
492 385 663 Jekaterina Stepanova 1968 Naine
Harju maakond
  FIVEX N 6.6 km Kõnd 02:17:31
410 316 665 Kädi Streff 1978 Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 6.6 km Kõnd 01:25:52
173 108 675 Made Sügis 1971 Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 6.6 km Kõnd 01:01:04
95 47 666 Reelika Sultson 1987 Naine
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 6.6 km Jooks 00:44:59
11 8 667 Raul Sulu 1989 Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 6.6 km Jooks 00:34:22
217 146 668 Sirli Sumeri 1966 Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 6.6 km Kõnd 01:05:58
17 11 669 Armin Sutter 1981 Mees
Rapla maakond
  Käbipätid M 6.6 km Jooks 00:34:57
89 43 670 Kadi Sutter 1980 Naine
Rapla maakond
  Käbipätid N 6.6 km Jooks 00:44:34
201 133 671 Maili Suurekivi 1995 Naine
Harju maakond
ABB ABB Mugavad N 6.6 km Kõnd 01:04:08
355 266 900 Marianne Taberland 1972 Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 6.6 km Kõnd 01:17:28
2 1 750 Margus Tähepõld 1978 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 6.6 km Jooks 00:30:17
399 306 683 Ksenja Tajur 1989 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 6.6 km Kõnd 01:24:48
274 197 684 Kristi Talbach 1981 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 6.6 km Kõnd 01:10:50
222 151 685 Annika Talijärv 1984 Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 6.6 km Kõnd 01:06:18
247 172 686 Ave Talts 1977 Naine
Harju maakond
  KRO II N 6.6 km Kõnd 01:08:34
206 70 687 Rain Talvoja 1996 Mees
Harju maakond
ABB ABB Mugavad M 6.6 km Kõnd 01:04:24
483 107 689 Andrus Tamm 1976 Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 6.6 km Kõnd 01:53:02
319 83 692 Talis Tamm 1994 Mees
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 6.6 km Jooks 01:14:26
502 112 693 Kristjan Tammearu 1989 Mees
Harju maakond
  A Running Joke M 6.6 km Kõnd 03:52:09
249 174 695 Kätlin Tammesoo 1992 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 6.6 km Kõnd 01:08:50
145 86 697 Marju Tammik 1981 Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 6.6 km Jooks 00:55:05
100 51 698 Merilin Tammik 1996 Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 6.6 km Jooks 00:45:55
430 335 701 Triin Tartes 1991 Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 6.6 km Kõnd 01:30:29
326 242 703 Evely Taul 1973 Naine
Harju maakond
  TIREL N 6.6 km Kõnd 01:15:09
37 15 705 Pia Tein 1978 Naine
Harju maakond
  KRO II N 6.6 km Jooks 00:37:35
290 212 881 Siret Telliskivi 1968 Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 6.6 km Kõnd 01:12:09
392 299 707 Jane Teresk 1979 Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 6.6 km Jooks 01:23:20
210 139 708 Svetlana Ternavskihh 1976 Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 6.6 km Jooks 01:05:13
154 92 709 Sirje Terve 1961 Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 6.6 km Kõnd 00:56:46
433 337 712 Liis Tiitson 1992 Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 6.6 km Jooks 01:30:48
135 58 713 Kevin Tiks 1993 Mees
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 6.6 km Jooks 00:52:23
480 106 870 Priit Tiks 1979 Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 6.6 km Kõnd 01:51:26
413 319 903 Angela Tirp 1992 Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 6.6 km Kõnd 01:26:31
301 80 720 Tanel Tomson 1976 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 6.6 km Kõnd 01:12:50
170 105 749 Taimi Tõnisson 1981 Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 6.6 km Kõnd 00:59:59
84 38 892 Evelin Toobal 1977 Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 6.6 km Jooks 00:42:54
296 218 721 Ragna Toom 1953 Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 6.6 km Kõnd 01:12:34
412 318 723 Terly Toomast 1987 Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 6.6 km Kõnd 01:26:22
26 17 725 Antti Tooming 1980 Mees
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad M 6.6 km Jooks 00:36:20
490 383 728 Liina Toomlaid 1983 Naine
Harju maakond
  TIREL N 6.6 km Kõnd 02:09:30
438 339 732 Kristi Treier 1994 Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 6.6 km Kõnd 01:31:46
223 153 733 Helena Trink 1985 Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 6.6 km Kõnd 01:06:19
237 162 734 Dominica Trubetskoi 1982 Naine
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 6.6 km Kõnd 01:07:35
444 345 735 Terje Trutsi 1962 Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 6.6 km Kõnd 01:32:31
472 367 737 Larissa Truu 1958 Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 6.6 km Kõnd 01:46:17
132 75 741 Moonika Tuhkanen 1980 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 6.6 km Jooks 00:51:42
213 142 742 Epp Tuisk 1985 Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 6.6 km Kõnd 01:05:26
473 368 744 Anu Tukia 1977 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 6.6 km Kõnd 01:46:26
406 312 745 Kairi Tukia 1984 Naine
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 6.6 km Kõnd 01:25:34
241 166 831 Kerta Übner 1994 Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 6.6 km Kõnd 01:07:49
495 109 753 Liivar Uibonurm 1968 Mees
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus M 6.6 km Kõnd 02:29:06
110 60 757 Dagmar Urb 1991 Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 6.6 km Jooks 00:47:19
143 59 759 Sten Uritam 1991 Mees
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 M 6.6 km Jooks 00:55:00
256 181 760 Lilo Ustaal 1967 Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 6.6 km Kõnd 01:09:28
353 264 761 Evelin Uudeküll 1989 Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 6.6 km Kõnd 01:17:25
367 278 833 Mari-Liis Üürike 1989 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 6.6 km Kõnd 01:19:34
214 143 762 Kairi Uustulnd 1982 Naine
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 6.6 km Kõnd 01:05:26
398 305 763 Kristiina Vaher 1972 Naine
Tartu maakond
ABB   N 6.6 km Kõnd 01:24:11
498 111 824 Erkki Vähi 1984 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 6.6 km Kõnd 02:47:49
90 44 766 Arie Vaigurand 1979 Naine
Harju maakond
  Raiari N 6.6 km Jooks 00:44:36
32 12 767 Marge Vaikjärv 1989 Naine
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 6.6 km Jooks 00:36:52
253 178 768 Kerstin Vaikmaa 1982 Naine
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 6.6 km Kõnd 01:09:10
48 19 770 Laine Vain 1983 Naine
Harju maakond
  HARKU PEO N 6.6 km Jooks 00:39:39
452 100 771 Taniel Vain 1987 Mees
Harju maakond
  HARKU PEO M 6.6 km Jooks 01:35:00
246 171 773 Tais Vakrõõm 1986 Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 6.6 km Jooks 01:08:31
288 210 775 Eliis Valdma 1981 Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 6.6 km Kõnd 01:12:00
53 32 776 Jaanus Valdmaa 1989 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid M 6.6 km Jooks 00:40:09
408 314 893 Kaisa Välk 1976 Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 6.6 km Kõnd 01:25:39
78 44 779 Antti Valkiainen 1975 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema M 6.6 km Jooks 00:42:10
349 261 781 Liis Valma 1993 Naine
Harju maakond
  Runderful N 6.6 km Jooks 01:17:07
437 99 785 Rain Varblane 1996 Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 6.6 km Kõnd 01:31:46
94 48 786 Erki Varbola 1975 Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 6.6 km Jooks 00:44:50
92 47 787 Tauno Vare 1974 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 6.6 km Jooks 00:44:45
115 52 861 Kristjan Värv 1978 Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 6.6 km Jooks 00:47:51
128 72 789 Ingrid Vedler 1971 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 6.6 km Jooks 00:50:48
29 11 791 Jana Veenpere 1974 Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 6.6 km Jooks 00:36:28
15 6 793 Hanna-Greta Veersalu 1982 Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 6.6 km Jooks 00:34:55
340 253 795 Airi Vekmann 1975 Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 6.6 km Kõnd 01:16:22
174 109 796 Laura Venig 1982 Naine
Harju maakond
  LauMer N 6.6 km Jooks 01:01:06
103 54 797 Mariia Verozub 1992 Naine
Harju maakond
BLRT Grupp AS   N 6.6 km Jooks 00:46:05
448 349 800 Mare Veskimägi 1971 Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 6.6 km Kõnd 01:33:48
91 45 801 Kristi Vettik 1977 Naine
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Paar N 6.6 km Jooks 00:44:41
254 179 802 Aivi Viht 1980 Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 6.6 km Kõnd 01:09:17
295 217 803 Marta Vihtre 1992 Naine
Harju maakond
  Naksitrallid N 6.6 km Kõnd 01:12:31
487 380 804 Hannaliis Viibus 1987 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 6.6 km Kõnd 02:01:36
248 173 806 Margit Viilmaa 1968 Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 6.6 km Kõnd 01:08:41
368 279 807 Kristel Viirmann 1982 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 6.6 km Kõnd 01:19:52
439 340 808 Marianna Viirsaar 1987 Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 6.6 km Kõnd 01:31:48
391 298 810 Katrin Viks 1979 Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 6.6 km Kõnd 01:23:06
130 73 811 Riina Vilbiks 1963 Naine
Harju maakond
Tallinna Linnaehituse AS   N 6.6 km Jooks 00:50:58
417 323 815 Liis-Erliken Vinne 1982 Naine
Harju maakond
  Vinne N 6.6 km Kõnd 01:27:35
432 96 816 Mario Vinne 1982 Mees
Harju maakond
  Vinne M 6.6 km Kõnd 01:30:42
58 35 818 Martin Visnapuu 1982 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 6.6 km Jooks 00:40:26
328 243 819 Kairi Vjatkin 1975 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 6.6 km Kõnd 01:15:26
298 220 820 Katri Voit 1975 Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 6.6 km Kõnd 01:12:38
475 370 822 Irina Voronina 1980 Naine
Harju maakond
    N 6.6 km Kõnd 01:48:25
291 213 823 Julia Vuhk Vuht 1973 Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 6.6 km Jooks 01:12:10