19. TRADEHOUSE Tervisejooks
17. etapp - 4,7 km - Pae park

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 482 Naisi: 379 Mehi: 103 Läbitud distants kokku: 2266 km Aeg kokku: 421:17:49
Koht M/N koht Nr Nimi Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
205 145 3 Kati Aaren Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 4.7 km Kõnd 00:47:40
212 150 4 Helen Aariste Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:47:49
313 236 11 Gerli Aasmäe Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.7 km Kõnd 00:54:49
299 222 12 Jette Aasumäe Naine
Harju maakond
  2RTK N 4.7 km Jooks 00:53:26
228 161 13 Lili Aasumäe Naine
Harju maakond
Spordiselts   N 4.7 km Kõnd 00:48:55
322 244 16 Ilze Abola Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4.7 km Kõnd 00:55:41
109 49 17 Andre Adler Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 4.7 km Jooks 00:33:12
190 131 18 Eva Adoson Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Kõnd 00:46:16
326 247 24 Evelyn Alamets Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4.7 km Kõnd 00:55:49
54 22 27 Sandra Aleksius Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4.7 km Jooks 00:28:22
407 316 889 Heleri Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.7 km Jooks 01:04:48
415 321 901 Marja-Liisa Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.7 km Kõnd 01:05:26
398 309 33 Anastassia Ambros Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.7 km Kõnd 01:03:19
65 29 34 Kristel Amer Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.7 km Jooks 00:29:25
345 263 35 Lilly Ammon Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.7 km Kõnd 00:57:37
411 94 36 Vladimir Anaimanovich Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4.7 km Kõnd 01:05:07
117 65 37 Birgit Andermann Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 4.7 km Kõnd 00:34:16
97 45 845 Priit Annusver Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4.7 km Jooks 00:31:43
381 293 42 Annifriida Arge Naine
Harju maakond
  A Running Joke N 4.7 km Kõnd 01:00:54
171 115 43 Anneli Arm Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.7 km Jooks 00:44:22
111 61 44 Kristin Arm Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Jooks 00:33:29
151 96 46 Maire Arras Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 4.7 km Kõnd 00:41:12
459 99 929 Raido Marek Arro Mees
Harju maakond
ABB   M 4.7 km Kõnd 01:27:32
283 207 50 Kertu Arumetsa Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.7 km Kõnd 00:52:22
359 275 51 Alla Aruvald Naine
Harju maakond
  :) Täpi ja Külmalind N 4.7 km Kõnd 00:59:00
444 347 52 Anastasiia Atamanenko-Popova Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4.7 km Kõnd 01:13:37
80 37 54 Ave Aun Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4.7 km Jooks 00:30:31
481 103 57 Raiko Bach Mees
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III M 4.7 km Kõnd 05:15:02
131 78 58 Ketlin Bachmann Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.7 km Jooks 00:37:09
357 274 71 Brit Bärengrub Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.7 km Kõnd 00:58:58
394 305 63 Julia Bogdanova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.7 km Kõnd 01:02:54
341 260 65 Maret Bormeister Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4.7 km Jooks 00:57:26
294 217 69 Natalja Bukrejeva Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.7 km Kõnd 00:53:15
431 334 70 Valeria Buravljova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.7 km Kõnd 01:09:33
221 156 74 Natalia Družinina Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4.7 km Kõnd 00:48:25
18 13 937 Urmas Eigla Mees
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 4.7 km Jooks 00:25:18
231 163 78 Edith End Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 4.7 km Kõnd 00:48:58
301 225 81 Hegle Engman Naine
Harju maakond
  Tiptap N 4.7 km Kõnd 00:53:44
348 265 868 Elisabeth Erik Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 4.7 km Kõnd 00:58:00
53 21 84 Kristel Evardi Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 4.7 km Jooks 00:28:22
329 80 907 Elis Fels Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 4.7 km Kõnd 00:56:01
157 102 86 Kristina Fuks-Kuus Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.7 km Jooks 00:42:01
125 53 87 Semjon Galajev Mees
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA M 4.7 km Jooks 00:35:23
480 378 88 Natalja Gapon Naine
Harju maakond
  HORNETS N 4.7 km Kõnd 04:38:51
317 240 89 Triin Gede Naine
Harju maakond
  TIREL N 4.7 km Kõnd 00:55:02
311 234 90 Merilin Gedvil Naine
Harju maakond
  Runderful N 4.7 km Kõnd 00:54:40
337 256 92 Marian Gilden Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.7 km Kõnd 00:56:57
408 92 93 Tedo Gogoladze Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4.7 km Kõnd 01:04:55
77 42 96 James Ralph Gray Mees
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 4.7 km Jooks 00:30:16
160 105 97 Monika Grinfeld Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Kõnd 00:42:27
256 186 847 Uljana Grinina Naine
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 4.7 km Kõnd 00:50:27
432 335 99 Külli Haab Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 4.7 km Kõnd 01:09:40
173 117 103 Ele Haavandi Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 4.7 km Kõnd 00:44:34
364 280 104 Gäthlin Haljaste Naine
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 4.7 km Kõnd 00:59:27
200 61 105 Hannes Hanimägi Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team M 4.7 km Kõnd 00:47:20
327 248 106 Reet Hansen Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.7 km Kõnd 00:55:50
213 151 109 Liis Havi Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4.7 km Kõnd 00:47:54
130 77 110 Kaie Hein Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.7 km Jooks 00:37:04
403 91 111 Olavi Hein Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4.7 km Kõnd 01:04:11
133 80 112 Eleri Heinnurm Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.7 km Kõnd 00:37:29
104 48 114 Ivo Hindreus Mees
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 4.7 km Jooks 00:32:31
218 64 116 Marko Hinn Mees
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 4.7 km Kõnd 00:48:15
393 304 122 Ly Hõbe Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.7 km Kõnd 01:02:52
13 11 950 Sven Holter Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4.7 km Jooks 00:24:34
351 268 124 Helena Idarand Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 4.7 km Kõnd 00:58:23
3 3 126 Sergei Iljin Mees
Harju maakond
    M 4.7 km Jooks 00:20:54
210 149 129 Kaidi Ilves Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 4.7 km Kõnd 00:47:48
275 74 130 Marek Ilves Mees
Harju maakond
  2RTK M 4.7 km Kõnd 00:51:51
390 301 131 Ülle Ilves Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.7 km Kõnd 01:02:25
379 291 155 Irene Jääger Naine
Harju maakond
  :) Täpi ja Külmalind N 4.7 km Kõnd 01:00:51
163 108 890 Janika Jaago Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 4.7 km Kõnd 00:42:54
428 331 156 Maire Jäärats Naine
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Kõnd 01:08:52
154 99 134 Elen Jahimaa Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 4.7 km Jooks 00:41:39
259 72 135 Dmitri Jalakas Mees
Harju maakond
    M 4.7 km Kõnd 00:50:31
413 319 136 Kristel Jallai Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:05:23
400 310 152 Karin Järvet Naine
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 4.7 km Kõnd 01:03:36
134 81 138 Monika Jeenas Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Jooks 00:38:08
71 33 140 Anneli Jervson Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Jooks 00:29:55
226 159 142 Marion Jogenbro Naine
Harju maakond
  Mango N 4.7 km Jooks 00:48:49
202 141 150 Sigrid Jõhve Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4.7 km Jooks 00:47:33
94 50 144 Elise Joonas Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.7 km Jooks 00:31:27
64 28 145 Krista Joonas Naine
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 4.7 km Jooks 00:29:20
447 350 158 Katri Jürine Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4.7 km Kõnd 01:17:05
370 285 159 Luule Jürisson Naine
Harju maakond
  Pirita N 4.7 km Kõnd 00:59:57
140 87 160 Aire Jüriväli Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4.7 km Jooks 00:39:35
367 86 161 Margus Jüriväli Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 4.7 km Kõnd 00:59:45
249 179 162 Kadri Jürjan Naine
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 4.7 km Kõnd 00:50:05
135 82 164 Signe Kaasik Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 4.7 km Jooks 00:38:35
273 200 862 Nadežda Kabrda Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4.7 km Kõnd 00:51:45
243 173 167 Elise Kaidme Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 4.7 km Kõnd 00:49:47
21 16 168 Tarmo Kaisla Mees
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 4.7 km Jooks 00:25:47
159 104 169 Kristin Kaivo Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 4.7 km Kõnd 00:42:13
46 17 170 Liina Kala Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.7 km Jooks 00:28:08
437 340 171 Birgit Kald Naine
Harju maakond
  A Running Joke N 4.7 km Jooks 01:10:08
445 348 172 Birgit Kald Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Kõnd 01:16:48
476 375 173 Nele Kalda Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.7 km Kõnd 02:16:50
217 154 174 Pille Kalda Naine
Harju maakond
TAI TAI N 4.7 km Jooks 00:48:11
61 27 175 Külli Kaldma Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Jooks 00:29:12
118 66 178 Urvi Kaljas Naine
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 4.7 km Kõnd 00:34:17
312 235 179 Evelyn Hanna Kaljumäe Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4.7 km Kõnd 00:54:44
164 109 182 Tiina Kallas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4.7 km Kõnd 00:42:54
115 63 183 Anary Kalme Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.7 km Jooks 00:34:07
150 95 897 Enelys Kalmus Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4.7 km Jooks 00:41:05
427 330 184 Inge Kand Naine
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 4.7 km Kõnd 01:08:17
325 79 185 Kermo Kangur Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4.7 km Kõnd 00:55:49
424 328 186 Marina Karasjova Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Kõnd 01:07:45
183 126 187 Maarika Karelson Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 4.7 km Kõnd 00:45:14
305 228 281 Kaidi-Kerli Kärner Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4.7 km Jooks 00:54:21
67 37 894 Roland Karro Mees
Harju maakond
ABB
ABB
  M 4.7 km Jooks 00:29:39
149 94 192 Ines Karu Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4.7 km Kõnd 00:40:59
344 82 193 Viljo Kase Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4.7 km Kõnd 00:57:34
28 7 194 Kaire Kasearu Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4.7 km Jooks 00:26:34
2 2 195 Taavi Kasela Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 4.7 km Jooks 00:19:41
37 26 198 Mairo Kaseväli Mees
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 4.7 km Jooks 00:27:37
395 306 202 Kristel Kauts Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 4.7 km Kõnd 01:02:57
85 43 203 Keidi Keidla Naine
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 4.7 km Jooks 00:30:55
161 106 206 Helin Kerna Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 4.7 km Kõnd 00:42:29
342 261 207 Katrin Kersten Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Kõnd 00:57:27
58 25 208 Kristiin Kesamaa Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4.7 km Jooks 00:28:55
24 19 926 Karl Kesküla Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.7 km Jooks 00:26:11
298 221 898 Karoliine Kessler Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 4.7 km Kõnd 00:53:22
255 185 214 Kertu Kiinvald Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4.7 km Kõnd 00:50:24
105 57 215 Valeria Kiisk Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 4.7 km Jooks 00:32:39
371 284 216 Naomi Jessica Kiivikas Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 4.7 km Kõnd 00:59:57
478 377 217 Evelin Kikas Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.7 km Kõnd 02:51:11
106 58 219 Krista Kink Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Jooks 00:32:47
409 317 220 Pille Kink Naine
Harju maakond
TAI TAI N 4.7 km Kõnd 01:05:00
141 88 221 Anne Kippasto Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Jooks 00:39:45
399 90 905 Robert Kitt Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 4.7 km Jooks 01:03:32
178 121 225 Külli Kivioja-Ööpik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4.7 km Kõnd 00:44:51
103 56 227 Deivi Kiviste Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   N 4.7 km Jooks 00:32:25
121 69 891 Reelika Kliimre Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 4.7 km Jooks 00:34:49
479 102 276 Darvet Kõdar Mees
Harju maakond
  Merilin ja Darvet M 4.7 km Kõnd 03:03:08
425 329 277 Merilin Kõdar Naine
Harju maakond
  Merilin ja Darvet N 4.7 km Kõnd 01:07:45
33 24 230 Andres Koitmäe Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4.7 km Jooks 00:27:01
16 12 231 Renee Kokmann Mees
Harju maakond
  HARKU PEO M 4.7 km Jooks 00:25:12
297 219 236 Merle Kollo Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4.7 km Kõnd 00:53:17
473 372 241 Triin Kosso Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.7 km Kõnd 02:00:00
316 239 245 Kajali Kotsar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Kõnd 00:55:00
197 137 246 Tatjana Kovaljova Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4.7 km Jooks 00:47:06
93 49 243 Inessa Kozenko Naine
Harju maakond
  FIVEX N 4.7 km Jooks 00:31:21
417 95 244 Andrei Kozlov Mees
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 4.7 km Kõnd 01:05:54
455 357 247 Natalja Kravtsova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.7 km Kõnd 01:23:09
187 59 925 Matthew Krisenthal Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.7 km Kõnd 00:46:02
62 36 248 Karel Krist Mees
Harju maakond
    M 4.7 km Jooks 00:29:16
332 251 253 Karmen Kruus Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4.7 km Kõnd 00:56:29
263 191 254 Katrin Kruusamägi Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4.7 km Kõnd 00:50:47
241 171 255 Anne Kruusement Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:49:44
126 73 256 Kairi Kruusma Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 4.7 km Jooks 00:35:38
89 45 257 Raili Kruusmaa-Moks Naine
Harju maakond
  . Tippvorm . N 4.7 km Jooks 00:31:03
315 238 258 Vivika Kruusmägi Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 4.7 km Kõnd 00:54:56
328 249 263 Jekaterina Kukk Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.7 km Kõnd 00:55:55
433 336 266 Marion Kurg Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4.7 km Kõnd 01:09:46
207 146 267 Aivi Kurim Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 4.7 km Kõnd 00:47:41
320 243 270 Galyna Kushnir Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 4.9 km Kõnd 00:55:33
251 181 272 Raili Kuurits Naine
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 4.7 km Kõnd 00:50:10
199 139 273 Edith Kuusemägi Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4.7 km Kõnd 00:47:13
101 54 275 Piret Kuusk Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4.7 km Jooks 00:32:12
229 162 287 Sigrid Laanemets Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4.7 km Kõnd 00:48:57
215 153 288 Elina Laanep Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 4.7 km Kõnd 00:47:59
377 289 289 Marilin Laanetu Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4.7 km Kõnd 01:00:50
383 295 290 Ruth Laev Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.7 km Kõnd 01:00:59
477 376 292 Natalja Lahk Naine
Harju maakond
  HORNETS N 4.7 km Kõnd 02:47:39
17 5 294 Lenne Lahtvee Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 4.7 km Jooks 00:25:12
31 8 297 Nele Laidvee Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 4.7 km Jooks 00:26:50
100 47 858 Marko Laigna Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 4.7 km Jooks 00:32:04
290 213 299 Kaari Lainevool Naine
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 4.7 km Kõnd 00:52:59
291 214 301 Maris Lampe Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 4.7 km Jooks 00:53:00
165 110 303 Triin Laub Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4.7 km Kõnd 00:42:56
257 187 304 Ilse Laur Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:50:27
405 314 305 Ketter Leemet Naine
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.7 km Kõnd 01:04:28
206 142 307 Anni Lehtmets Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 4.7 km Kõnd 00:47:40
365 85 308 Janek Lehtmets Mees
Harju maakond
  Lehe Sport M 4.7 km Kõnd 00:59:42
203 143 309 Lenna Lehtmets Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 4.7 km Kõnd 00:47:40
448 351 312 Dinara Leit Naine
Harju maakond
Spordiselts mtü
Karupoeg Puhh OÜ
E-lõvitarid N 4.8 km Kõnd 01:17:13
112 51 315 Kaido Lemendik Mees
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI M 4.7 km Jooks 00:33:32
26 6 319 Liina-Maria Lepik Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4.7 km Jooks 00:26:19
234 166 320 Silja Lepik Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4.7 km Kõnd 00:49:12
11 9 325 Andreas Ležnevsky Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
  M 4.7 km Jooks 00:24:05
253 182 330 Liina Liiv Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.7 km Kõnd 00:50:13
323 245 331 Gerly Liivak Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 4.7 km Kõnd 00:55:45
102 55 332 Elina Liivat Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Jooks 00:32:15
292 215 333 Eleen Lilienthal Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.7 km Kõnd 00:53:03
336 255 335 Everiin Lill Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.7 km Kõnd 00:56:48
179 122 336 Katrin Lillep Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4.7 km Kõnd 00:44:55
410 93 337 Martin Lillepuu Mees
Harju maakond
    M 4.7 km Kõnd 01:05:03
265 73 338 Andres Lilleste Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 4.7 km Kõnd 00:50:56
321 78 339 Karl Limbak Mees
Harju maakond
  Gone with the win M 4.7 km Kõnd 00:55:36
35 11 340 Tiivi Lind Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4.7 km Jooks 00:27:35
188 129 341 Siret Link Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4.7 km Kõnd 00:46:04
55 23 342 Gerli Linkgreim Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4.7 km Jooks 00:28:29
42 28 343 Taivo Linnamägi Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4.7 km Jooks 00:27:57
172 116 346 Kristi Listmann Naine
Tartu maakond
ABB   N 4.7 km Kõnd 00:44:24
347 264 347 Olga Litovskihh Naine
Harju maakond
  Mango N 4.7 km Kõnd 00:58:00
434 337 349 Katrin Lohk Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4.7 km Kõnd 01:09:55
310 233 363 Reelika Lõhmus Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 4.7 km Kõnd 00:54:35
343 262 364 Victoria-Laura Lõhmus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.7 km Kõnd 00:57:33
110 50 365 Viktor Lõhmus Mees
Harju maakond
Domus Kinnisvara Domus M 4.7 km Jooks 00:33:24
330 81 949 Karel Lomp Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4.7 km Kõnd 00:56:15
268 195 350 Triin-Anneli Loodus Naine
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4.7 km Jooks 00:51:15
120 68 351 Kairit Lootus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 4.7 km Kõnd 00:34:26
107 59 352 Karoliine Lootus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 4.7 km Jooks 00:32:57
248 178 356 Janeli Lukats Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 4.7 km Kõnd 00:50:00
363 279 358 Inga Luks Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.7 km Kõnd 00:59:20
167 112 911 Liis Lume Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Kõnd 00:43:39
193 134 360 Margit Lunt Naine
Harju maakond
  KRO II N 4.7 km Kõnd 00:46:31
443 346 362 Inge Luuk Naine
Harju maakond
  2RTK N 4.7 km Kõnd 01:12:55
84 41 426 Britt Mäekuusk Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 4.7 km Jooks 00:30:44
389 300 428 Piret Mägi Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4.7 km Kõnd 01:02:22
116 64 371 Annela Maidla Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4.7 km Jooks 00:34:10
307 230 372 Kristiina Maidvee Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.7 km Kõnd 00:54:26
95 51 373 Kristina Maimann Naine
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4.7 km Jooks 00:31:32
48 31 376 Mait Makkar Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 4.7 km Jooks 00:28:10
338 257 377 Tiina Maldre Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 4.7 km Jooks 00:56:59
388 299 431 Maie Männiste Naine
Lääne-Viru maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:01:25
472 101 380 Andero Mardo Mees
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ M 4.7 km Kõnd 02:00:00
466 367 848 Gertu Margus Naine
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 4.7 km Kõnd 01:46:54
419 323 383 Margit Marma Naine
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 4.7 km Kõnd 01:06:23
287 76 385 Bogdan Martšenko Mees
Harju maakond
  A Running Joke M 4.7 km Kõnd 00:52:35
281 208 387 Merilin Massakas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4.7 km Kõnd 00:52:22
402 313 388 Djan Matsova Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 4.7 km Kõnd 01:04:11
83 40 390 Julia Medved Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Jooks 00:30:42
346 83 393 Martin Meisalu Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4.7 km Kõnd 00:57:53
99 46 395 Veiko Meltsas Mees
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 4.7 km Jooks 00:31:56
414 320 396 Eve Mere Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.7 km Kõnd 01:05:24
278 204 398 Iris Meristo Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4.7 km Kõnd 00:52:00
282 75 399 Martin Meristo Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4.7 km Jooks 00:52:22
276 202 400 Ülle Metsman Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.7 km Jooks 00:51:53
465 366 402 Oksana Mihailova Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4.7 km Kõnd 01:45:24
208 147 403 Krista Mihkelsaar Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.7 km Kõnd 00:47:42
177 120 404 Airi Miilits Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 4.7 km Kõnd 00:44:50
132 79 405 Kertu Mikk Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.7 km Jooks 00:37:19
378 290 406 Virge Millert Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4.7 km Kõnd 01:00:51
189 130 407 Katrin Milva Naine
Tartu maakond
ABB   N 4.7 km Kõnd 00:46:11
220 65 410 Elari Moks Mees
Harju maakond
  . Tippvorm . M 4.7 km Kõnd 00:48:23
258 71 411 Hans Moks Mees
Harju maakond
  KRO II M 4.7 km Kõnd 00:50:28
230 68 412 Andrus Moor Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud M 4.7 km Kõnd 00:48:58
113 62 425 Liia Mõrd Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Engineering OÜ
  N 4.7 km Jooks 00:33:59
396 307 413 Jekaterina Mordassova Naine
Harju maakond
  Runderful N 4.7 km Kõnd 01:03:00
482 379 415 Veronika Mossov Naine
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 4.7 km Jooks 06:46:17
222 66 417 Sander Muhu Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 4.7 km Kõnd 00:48:30
382 294 418 Anne Murd Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.7 km Kõnd 01:00:58
412 318 419 Kaili Muru Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 4.7 km Kõnd 01:05:21
319 242 421 Liisi Mustkivi Naine
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4.7 km Kõnd 00:55:30
460 361 422 Inga Mustonen Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 4.7 km Kõnd 01:32:03
122 70 423 Reilika Muuli Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.7 km Jooks 00:34:50
239 69 435 Einar Namme Mees
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 4.7 km Kõnd 00:49:35
391 302 454 Epp Näpp Naine
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Kõnd 01:02:32
185 127 436 Jana Napritson Naine
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 4.7 km Kõnd 00:45:49
73 40 849 Ragnar Nauka Mees
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 4.7 km Jooks 00:29:59
50 19 437 Kristina Petrova Nedeva Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4.7 km Jooks 00:28:13
296 220 439 Kristi Neidra Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Kõnd 00:53:17
352 269 441 Anne Neroda Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 4.7 km Kõnd 00:58:31
232 164 935 Piret Nõmmela Naine
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 4.7 km Kõnd 00:49:01
63 35 446 Ants Noot Mees
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? M 4.7 km Jooks 00:29:16
224 67 447 Marek Nuka Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4.7 km Kõnd 00:48:45
295 218 448 Lea Nulk Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.7 km Kõnd 00:53:16
420 324 449 Reet Nurm Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4.7 km Kõnd 01:06:36
36 25 450 Kristjan Nurme Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4.7 km Jooks 00:27:35
156 101 451 Kristi Nurmik Naine
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 4.7 km Kõnd 00:41:54
238 170 457 Eveli Ojamäe-Veider Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.7 km Kõnd 00:49:30
289 77 930 Avo Org Mees
Harju maakond
Tallinna linn   M 4.7 km Kõnd 00:52:46
288 212 921 Sirje Org Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Kõnd 00:52:46
192 133 463 Eve Oro Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 4.7 km Kõnd 00:46:18
340 259 465 Helena Orumets Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4.7 km Kõnd 00:57:13
9 1 469 Kristiina Ott-Rätsepp Naine
Harju maakond
  HARKU PEO N 4.7 km Jooks 00:22:58
237 169 828 Evelin Õunapuu Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.7 km Kõnd 00:49:29
233 165 829 Maarja Õunmaa Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4.7 km Kõnd 00:49:08
430 333 470 Tatjana Ovsjankina Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4.7 km Kõnd 01:09:19
442 345 473 Ave Paabel Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.7 km Kõnd 01:12:14
137 84 474 Epp Paalberg Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 4.7 km Jooks 00:39:10
421 325 475 Tiina Paalberg Naine
Harju maakond
  Pirita N 4.7 km Kõnd 01:06:44
170 56 544 Siim Pääro Mees
Harju maakond
Springmar OÜ   M 4.7 km Kõnd 00:44:14
386 297 480 Thea-Liis Pae Naine
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 4.7 km Kõnd 01:01:05
27 21 481 Märt Pais Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4.7 km Jooks 00:26:23
184 58 483 Ivar Pajuste Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 4.7 km Kõnd 00:45:20
168 113 484 Nele Pajuste Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4.7 km Kõnd 00:43:50
68 31 485 Egle Palk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 4.7 km Jooks 00:29:43
300 223 486 Gerda Palmits Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 4.7 km Kõnd 00:53:32
440 343 873 Niina Palu Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 4.7 km Jooks 01:10:50
5 5 489 Silver Palu Mees
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.7 km Jooks 00:22:27
246 176 492 Kaisa Papp Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.7 km Kõnd 00:49:57
209 148 493 Ilme Parik Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:47:44
271 198 494 Angelika Park Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 4.7 km Kõnd 00:51:38
44 15 540 Anna-Liisa Pärnalaas Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4.7 km Jooks 00:28:02
23 18 495 Jürgen Parts Mees
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 4.7 km Jooks 00:26:03
43 29 842 Jukka Patrikainen Mees
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB M 4.7 km Jooks 00:27:59
47 30 498 Maksim Pavlov Mees
Harju maakond
  Runderful M 4.7 km Jooks 00:28:08
123 71 501 Kai Peet Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.7 km Jooks 00:35:10
81 38 912 Hedi Peetermann Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4.7 km Jooks 00:30:33
458 360 505 Eerika Pentel Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.7 km Kõnd 01:25:08
376 288 506 Liisa Peri Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 4.7 km Kõnd 01:00:49
147 92 507 Brigita Perm Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 4.7 km Jooks 00:40:51
285 210 509 Kristina Pešehodko Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:52:26
350 267 508 Egle Pesti Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 4.7 km Kõnd 00:58:07
277 203 514 Agnes Pihelpuu Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Kõnd 00:51:58
90 46 515 Mirjam Pihlak Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Jooks 00:31:08
49 18 516 Marja-Liina Piir Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 4.7 km Kõnd 00:28:11
366 281 518 Marju Piirsalu Naine
Harju maakond
  Pirita N 4.7 km Kõnd 00:59:44
144 55 520 Andrus Pisarev Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4.7 km Kõnd 00:40:10
69 38 522 Priit Plado Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4.7 km Jooks 00:29:48
127 74 523 Veera Platonova Naine
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 4.7 km Jooks 00:36:21
39 13 524 Irene Ploom Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4.7 km Jooks 00:27:48
162 107 525 Natalia Plotnikova Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4.7 km Kõnd 00:42:38
240 70 538 Kaimo Põder Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4.7 km Kõnd 00:49:37
57 33 951 Armand Põldoja Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4.7 km Jooks 00:28:42
41 27 844 Priit Põltsama Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4.7 km Jooks 00:27:53
260 188 526 Olga Ponomareva Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 4.7 km Kõnd 00:50:31
401 311 528 Kristi Poobus Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4.7 km Kõnd 01:03:50
225 158 545 Katrin Pööra Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4.7 km Kõnd 00:48:48
254 184 530 Aile Pops Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.7 km Kõnd 00:50:19
334 253 531 Kaja Prii Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.7 km Kõnd 00:56:33
464 365 533 Merlin Purge Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4.7 km Kõnd 01:41:09
79 36 535 Irene Puusaar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Jooks 00:30:26
15 4 546 Anu Raamat Naine
Harju maakond
  Üks ja kaks N 4.7 km Jooks 00:25:10
152 97 547 Helen Raamat Naine
Harju maakond
  Üks ja kaks N 4.7 km Kõnd 00:41:22
266 193 550 Heikke Merilin Raidma Naine
Harju maakond
  Krimelte Hundid Tiim N 4.7 km Jooks 00:51:00
304 227 877 Ines Elisabeth Raidma Naine
Harju maakond
  (Kilp)konnad N 4.7 km Kõnd 00:54:09
470 370 864 Pirje Raidma Naine
Harju Maakond
  (Kilp)konnad N 4.7 km Kõnd 01:58:02
404 312 551 Piret-Ireen Raidmets Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 4.7 km Kõnd 01:04:11
75 35 554 Tiina Raja Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 4.7 km Jooks 00:30:12
196 136 555 Jaana Rajamäe Naine
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR N 4.7 km Kõnd 00:47:00
416 322 557 Ann Randver Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4.7 km Kõnd 01:05:33
269 196 904 Kaili Ränkel Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.7 km Kõnd 00:51:31
333 252 559 Triin Rannut Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.7 km Kõnd 00:56:32
182 125 599 Angela Rättel Naine
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4.7 km Kõnd 00:45:07
166 111 561 Piia Raudsepp Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:43:09
60 34 562 Timo Kalevi Raussi Mees
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 4.7 km Jooks 00:29:06
262 190 563 Liis Rebane Naine
Harju maakond
  Tiptap N 4.7 km Kõnd 00:50:42
436 338 565 Janne Rechlin Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4.7 km Kõnd 01:09:59
235 167 570 Merli Reinmann Naine
Harju maakond
  LauMer N 4.7 km Kõnd 00:49:25
119 67 572 Eve Relvik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.7 km Jooks 00:34:25
56 24 920 Kai Remmelkoor Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.7 km Jooks 00:28:40
306 229 573 Kristiina Repp Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.7 km Kõnd 00:54:23
175 57 574 Eduard Rešetov Mees
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 4.7 km Kõnd 00:44:38
45 16 575 Merilyn Retter Naine
Harju maakond
  Mango N 4.7 km Jooks 00:28:05
349 266 576 Pille Riimast Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.7 km Kõnd 00:58:01
397 308 577 Heldin Rikk Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4.7 km Kõnd 01:03:16
139 86 578 Brigitta Rimm Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.7 km Jooks 00:39:32
280 206 579 Mirje Roasto Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4.7 km Kõnd 00:52:17
22 17 586 Viljar Rooda Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4.7 km Jooks 00:25:50
426 97 587 Christman Roos Mees
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run M 4.7 km Kõnd 01:07:55
25 20 588 Ivan Roos Mees
Harju maakond
  TIREL M 4.7 km Jooks 00:26:18
136 83 859 Airi Rosimannus Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4.7 km Jooks 00:38:45
227 160 592 Margit Rosin Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:48:52
471 371 836 Reili Rüütel Naine
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Kõnd 01:58:48
274 201 595 Anu Ruuven Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4.7 km Kõnd 00:51:47
261 189 602 Monika Rytberg Naine
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 4.7 km Kõnd 00:50:42
267 194 910 Hele-Riin Saal Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Kõnd 00:51:00
452 354 603 Anu Saar Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4.7 km Kõnd 01:19:42
456 358 604 Marianne Saar Naine
Harju maakond
Coats Eesti   N 4.7 km Kõnd 01:23:11
6 6 608 Siim Saaroja Mees
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 4.7 km Jooks 00:22:43
438 341 895 Reti-Lis Sabalisk Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4.7 km Kõnd 01:10:22
34 10 674 Heli Säde Naine
Harju maakond
  Tiptap N 4.7 km Jooks 00:27:30
453 355 609 Karin Sahar-Lambinen Naine
Harju maakond
  Mango N 4.7 km Jooks 01:20:51
223 157 610 Natalja Saiko Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.7 km Kõnd 00:48:45
92 48 611 Silvia Saks Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4.7 km Jooks 00:31:19
194 135 612 Ülle Saks Naine
Harju maakond
Spordiselts OÜ
Selver AS
  N 4.7 km Jooks 00:46:33
148 93 613 Shirley Salm Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 4.7 km Kõnd 00:40:59
7 7 614 Silver Salundo Mees
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo M 4.7 km Jooks 00:22:45
331 250 615 Ulvi Salundo Naine
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 4.7 km Kõnd 00:56:15
449 352 621 Jana Sarri Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4.7 km Kõnd 01:17:15
38 12 622 Kadi Sau Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 4.7 km Jooks 00:27:47
247 177 623 Alla Saul Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.7 km Kõnd 00:49:59
129 76 624 Anneli Schults Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.7 km Jooks 00:36:59
114 52 625 Jaan Schults Mees
Harju maakond
    M 4.7 km Jooks 00:34:04
19 14 627 Olle Selliov Mees
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 4.7 km Jooks 00:25:23
82 39 676 Anna Šerstjuk Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.7 km Jooks 00:30:39
314 237 872 Tairi Siilbaum Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 4.7 km Kõnd 00:54:50
143 89 633 Häli Siimaste Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4.7 km Kõnd 00:40:09
29 22 865 Silver Siimon Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona ilusad, aga vihased! M 4.7 km Jooks 00:26:39
155 100 636 Rita Siitan Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.7 km Kõnd 00:41:53
356 273 637 Jaana Siliksaar Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4.7 km Kõnd 00:58:58
270 197 639 Anu Sillandi Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4.7 km Kõnd 00:51:34
441 344 640 Piret Simmo Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Kõnd 01:11:16
303 226 641 Maia Sinajeva Naine
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 4.7 km Jooks 00:54:03
176 119 642 Terje Sinik Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 4.7 km Kõnd 00:44:49
418 96 643 Simmo Sirel Mees
Harju maakond
  Naksitrallid M 4.7 km Jooks 01:06:16
369 283 644 Siivi Sirotkin Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4.7 km Kõnd 00:59:51
40 14 860 Merit Sisas Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4.7 km Jooks 00:27:52
51 32 646 Mark Slavin Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4.7 km Jooks 00:28:19
169 114 647 Natalja Sleptšuk Naine
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 4.7 km Jooks 00:44:11
392 303 673 Meeri Sõerd Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Maarja ja Meeri N 4.7 km Kõnd 01:02:51
293 216 657 Pille-Riin Soots Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4.7 km Kõnd 00:53:11
264 192 662 Ingrid Stamm Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4.7 km Kõnd 00:50:49
422 326 665 Kädi Streff Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.7 km Kõnd 01:06:54
153 98 675 Made Sügis Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4.7 km Kõnd 00:41:38
74 34 666 Reelika Sultson Naine
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 4.7 km Jooks 00:30:05
4 4 667 Raul Sulu Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 4.7 km Jooks 00:21:22
279 205 668 Sirli Sumeri Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4.7 km Kõnd 00:52:09
76 41 669 Armin Sutter Mees
Rapla maakond
  Käbipätid M 4.7 km Jooks 00:30:12
91 47 670 Kadi Sutter Naine
Rapla maakond
  Käbipätid N 4.7 km Jooks 00:31:14
186 128 671 Maili Suurekivi Naine
Harju maakond
ABB ABB Mugavad N 4.7 km Kõnd 00:45:54
324 246 900 Marianne Taberland Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 4.7 km Kõnd 00:55:46
1 1 750 Margus Tähepõld Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4.7 km Jooks 00:18:29
474 373 683 Ksenja Tajur Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4.7 km Kõnd 02:01:32
286 211 684 Kristi Talbach Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Kõnd 00:52:35
214 152 686 Ave Talts Naine
Harju maakond
  KRO II N 4.7 km Kõnd 00:47:58
195 60 687 Rain Talvoja Mees
Harju maakond
ABB ABB Mugavad M 4.7 km Kõnd 00:46:33
216 63 689 Andrus Tamm Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4.7 km Kõnd 00:48:02
30 23 693 Kristjan Tammearu Mees
Harju maakond
  A Running Joke M 4.7 km Jooks 00:26:42
475 374 694 Terje Tammekivi Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 4.7 km Kõnd 02:02:01
461 362 695 Kätlin Tammesoo Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4.7 km Jooks 01:32:50
180 124 697 Marju Tammik Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 4.7 km Jooks 00:45:00
361 278 698 Merilin Tammik Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4.7 km Jooks 00:59:19
245 175 701 Triin Tartes Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.7 km Kõnd 00:49:54
355 272 702 Tea Tasa Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.7 km Jooks 00:58:38
309 232 703 Evely Taul Naine
Harju maakond
  TIREL N 4.7 km Kõnd 00:54:31
32 9 705 Pia Tein Naine
Harju maakond
  KRO II N 4.7 km Jooks 00:27:01
242 172 881 Siret Telliskivi Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Kõnd 00:49:45
211 62 706 Alar Teras Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4.7 km Kõnd 00:47:48
385 296 707 Jane Teresk Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 4.7 km Kõnd 01:01:04
244 174 708 Svetlana Ternavskihh Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.7 km Jooks 00:49:47
429 332 709 Sirje Terve Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4.7 km Kõnd 01:09:04
435 339 712 Liis Tiitson Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4.7 km Kõnd 01:09:59
142 54 713 Kevin Tiks Mees
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 4.7 km Jooks 00:40:07
374 88 870 Priit Tiks Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 4.7 km Kõnd 01:00:12
12 10 717 Raido Tisler Mees
Harju maakond
  Mango M 4.7 km Jooks 00:24:33
384 89 720 Tanel Tomson Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4.7 km Kõnd 01:01:03
158 103 749 Taimi Tõnisson Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.7 km Kõnd 00:42:03
98 53 892 Evelin Toobal Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 4.7 km Jooks 00:31:49
250 180 721 Ragna Toom Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.7 km Kõnd 00:50:09
439 342 723 Terly Toomast Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.7 km Kõnd 01:10:39
284 209 724 Jana Toomi Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 4.7 km Kõnd 00:52:23
8 8 725 Antti Tooming Mees
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad M 4.7 km Jooks 00:22:54
406 315 728 Liina Toomlaid Naine
Harju maakond
  TIREL N 4.7 km Kõnd 01:04:42
354 271 732 Kristi Treier Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.7 km Kõnd 00:58:36
252 183 733 Helena Trink Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4.7 km Kõnd 00:50:13
146 91 734 Dominica Trubetskoi Naine
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 4.7 km Kõnd 00:40:47
446 349 735 Terje Trutsi Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4.7 km Kõnd 01:16:59
468 368 737 Larissa Truu Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4.7 km Kõnd 01:50:39
124 72 741 Moonika Tuhkanen Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 4.7 km Jooks 00:35:22
272 199 742 Epp Tuisk Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.7 km Kõnd 00:51:44
380 292 744 Anu Tukia Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.7 km Kõnd 01:00:52
219 155 831 Kerta Übner Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4.7 km Kõnd 00:48:18
450 98 753 Liivar Uibonurm Mees
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus M 4.7 km Kõnd 01:17:24
52 20 757 Dagmar Urb Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4.7 km Jooks 00:28:21
373 87 759 Sten Uritam Mees
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 M 4.7 km Kõnd 01:00:11
318 241 760 Lilo Ustaal Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4.7 km Kõnd 00:55:18
236 168 761 Evelin Uudeküll Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4.7 km Kõnd 00:49:26
457 359 833 Mari-Liis Üürike Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Kõnd 01:24:50
339 258 762 Kairi Uustulnd Naine
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 4.7 km Kõnd 00:57:11
423 327 763 Kristiina Vaher Naine
Tartu maakond
ABB   N 4.7 km Kõnd 01:07:14
362 84 824 Erkki Vähi Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4.7 km Kõnd 00:59:19
108 60 766 Arie Vaigurand Naine
Harju maakond
  Raiari N 4.7 km Jooks 00:33:04
14 3 767 Marge Vaikjärv Naine
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 4.7 km Jooks 00:24:41
198 138 768 Kerstin Vaikmaa Naine
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 4.7 km Kõnd 00:47:09
86 42 770 Laine Vain Naine
Harju maakond
  HARKU PEO N 4.7 km Jooks 00:30:55
358 276 772 Eleene Vaino Naine
Harju maakond
TAI TAI N 4.7 km Kõnd 00:59:00
469 369 773 Tais Vakrõõm Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.7 km Kõnd 01:51:06
372 286 775 Eliis Valdma Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4.7 km Kõnd 01:00:00
72 39 776 Jaanus Valdmaa Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid M 4.7 km Jooks 00:29:55
174 118 893 Kaisa Välk Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4.7 km Kõnd 00:44:36
78 43 779 Antti Valkiainen Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema M 4.7 km Jooks 00:30:20
360 277 781 Liis Valma Naine
Harju maakond
  Runderful N 4.7 km Kõnd 00:59:12
20 15 786 Erki Varbola Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4.7 km Jooks 00:25:28
88 44 787 Tauno Vare Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4.7 km Jooks 00:31:00
145 90 789 Ingrid Vedler Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.7 km Jooks 00:40:37
87 44 791 Jana Veenpere Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.7 km Jooks 00:30:56
451 353 792 Birgit Patrice Veer Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Kõnd 01:18:46
10 2 793 Hanna-Greta Veersalu Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Jooks 00:23:21
181 123 795 Airi Vekmann Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.7 km Kõnd 00:45:00
204 144 796 Laura Venig Naine
Harju maakond
  LauMer N 4.7 km Kõnd 00:47:40
59 26 797 Mariia Verozub Naine
Harju maakond
BLRT Grupp AS   N 4.7 km Jooks 00:29:04
353 270 800 Mare Veskimägi Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4.7 km Kõnd 00:58:34
191 132 802 Aivi Viht Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Kõnd 00:46:17
308 231 806 Margit Viilmaa Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 4.7 km Kõnd 00:54:28
462 363 807 Kristel Viirmann Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4.7 km Kõnd 01:37:55
387 298 808 Marianna Viirsaar Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.7 km Jooks 01:01:07
302 224 809 Kairi Viitung Naine
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 4.7 km Kõnd 00:53:44
454 356 810 Katrin Viks Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.7 km Kõnd 01:22:30
66 30 811 Riina Vilbiks Naine
Harju maakond
Tallinna Linnaehituse AS   N 4.7 km Jooks 00:29:38
335 254 814 Greete Vilu Naine
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4.7 km Jooks 00:56:41
467 100 818 Martin Visnapuu Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 4.7 km Kõnd 01:46:58
368 282 819 Kairi Vjatkin Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Kõnd 00:59:49
201 140 820 Katri Voit Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4.7 km Kõnd 00:47:31
463 364 822 Irina Voronina Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:39:34
96 52 823 Julia Vuhk Vuht Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4.7 km Jooks 00:31:34
128 75 965 Gätlin Vunk Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Jooks 00:36:52
138 85 835 Viktoria Yurchuk Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.7 km Jooks 00:39:15
70 32 680 Irina Zadunaiskaja Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Jooks 00:29:49
375 287 681 Evelyn Zahrens Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Kõnd 01:00:43
Sulge

Tulemuse detailne info

...