19. TRADEHOUSE Tervisejooks
18. etapp - 5 km - Pääsküla raba

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 485 Naisi: 378 Mehi: 107 Läbitud distants kokku: 2425 km Aeg kokku: 442:57:36
Koht M/N koht Nr Nimi Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
177 117 3 Kati Aaren Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 5 km Kõnd 00:48:02
121 51 6 Karl Aas Mees
Harju maakond
Filter Solutions OÜ   M 5 km Kõnd 00:39:29
370 282 10 Monika Aaslaid Naine
Harju maakond
  Pirita N 5 km Kõnd 01:02:34
314 234 11 Gerli Aasmäe Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5 km Kõnd 00:58:08
327 245 12 Jette Aasumäe Naine
Harju maakond
  2RTK N 5 km Kõnd 00:58:52
209 145 16 Ilze Abola Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5 km Kõnd 00:50:45
36 26 17 Andre Adler Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 5 km Jooks 00:28:28
186 123 18 Eva Adoson Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Kõnd 00:48:41
130 78 20 Helena Aeltermann Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5 km Kõnd 00:42:29
335 252 24 Evelyn Alamets Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5 km Kõnd 00:59:28
30 9 27 Sandra Aleksius Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5 km Jooks 00:27:37
39 27 28 Andres Aller Mees
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR M 5.1 km Jooks 00:28:37
48 18 889 Heleri Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5 km Jooks 00:29:25
273 199 901 Marja-Liisa Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5 km Kõnd 00:55:00
389 299 33 Anastassia Ambros Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5 km Kõnd 01:04:10
87 42 34 Kristel Amer Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5 km Jooks 00:33:39
250 181 35 Lilly Ammon Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5 km Kõnd 00:53:54
179 62 36 Vladimir Anaimanovich Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5 km Kõnd 00:48:05
189 126 37 Birgit Andermann Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 5 km Kõnd 00:49:08
52 31 845 Priit Annusver Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5 km Jooks 00:29:51
269 197 41 Kätlin Aren Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5 km Kõnd 00:54:44
457 356 42 Annifriida Arge Naine
Harju maakond
  A Running Joke N 5 km Kõnd 01:25:07
163 104 43 Anneli Arm Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5 km Jooks 00:46:45
141 88 46 Maire Arras Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 5 km Kõnd 00:44:18
481 107 929 Raido Marek Arro Mees
Harju maakond
ABB   M 5 km Kõnd 02:21:59
247 178 50 Kertu Arumetsa Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5 km Kõnd 00:53:51
274 200 51 Alla Aruvald Naine
Harju maakond
  :) Täpi ja Külmalind N 5 km Kõnd 00:55:00
476 370 52 Anastasiia Atamanenko-Popova Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5 km Kõnd 02:00:16
132 80 54 Ave Aun Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5 km Kõnd 00:43:19
122 71 58 Ketlin Bachmann Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5 km Jooks 00:39:51
409 318 59 Ksenia Balahnitšova Naine
Harju maakond
  KKKSV N 5 km Kõnd 01:08:00
482 375 71 Brit Bärengrub Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5 km Kõnd 02:27:14
431 335 63 Julia Bogdanova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5 km Kõnd 01:14:37
166 106 65 Maret Bormeister Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5 km Jooks 00:46:55
297 218 69 Natalja Bukrejeva Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5 km Kõnd 00:57:02
255 185 70 Valeria Buravljova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5 km Kõnd 00:54:17
379 290 74 Natalia Družinina Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5 km Kõnd 01:03:07
11 8 937 Urmas Eigla Mees
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 5 km Jooks 00:25:08
301 221 78 Edith End Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 5 km Kõnd 00:57:20
382 293 80 Estin Engbusk Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5 km Jooks 01:03:19
390 300 81 Hegle Engman Naine
Harju maakond
  Tiptap N 5 km Kõnd 01:04:20
191 128 84 Kristel Evardi Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 5 km Kõnd 00:49:20
328 246 85 Kristel Filippov Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5 km Kõnd 00:59:03
110 60 86 Kristina Fuks-Kuus Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5 km Jooks 00:36:43
129 52 87 Semjon Galajev Mees
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA M 5 km Jooks 00:41:57
484 377 88 Natalja Gapon Naine
Harju maakond
  HORNETS N 5 km Kõnd 02:46:02
473 367 89 Triin Gede Naine
Harju maakond
  TIREL N 5 km Kõnd 01:48:26
363 275 90 Merilin Gedvil Naine
Harju maakond
  Runderful N 5 km Kõnd 01:01:20
307 228 92 Marian Gilden Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5 km Jooks 00:57:49
57 33 96 James Ralph Gray Mees
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 5 km Jooks 00:30:35
125 74 97 Monika Grinfeld Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Jooks 00:40:29
292 215 847 Uljana Grinina Naine
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 5 km Kõnd 00:56:31
462 359 101 Kadri Haamer Naine
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 5 km Kõnd 01:29:26
208 144 103 Ele Haavandi Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 5 km Kõnd 00:50:43
373 285 104 Gäthlin Haljaste Naine
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 5 km Kõnd 01:02:45
223 67 105 Hannes Hanimägi Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team M 5 km Kõnd 00:52:25
420 327 106 Reet Hansen Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5 km Kõnd 01:12:38
225 157 108 Signe Haug Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 N 5 km Jooks 00:52:26
427 333 109 Liis Havi Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5 km Kõnd 01:13:42
443 99 919 Andrias Heinlaid Mees
Harju maakond
    M 5 km Kõnd 01:18:43
102 53 112 Eleri Heinnurm Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5 km Kõnd 00:35:34
24 17 114 Ivo Hindreus Mees
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 5 km Jooks 00:26:54
123 72 115 Helen Hindrichson-Nairis Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5 km Jooks 00:39:52
267 73 116 Marko Hinn Mees
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 5 km Kõnd 00:54:43
424 331 122 Ly Hõbe Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5 km Kõnd 01:13:23
12 9 950 Sven Holter Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5 km Jooks 00:25:13
357 269 124 Helena Idarand Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 5 km Kõnd 01:00:54
2 2 126 Sergei Iljin Mees
Harju maakond
    M 5 km Jooks 00:22:41
289 76 130 Marek Ilves Mees
Harju maakond
  2RTK M 5 km Kõnd 00:56:15
411 319 131 Ülle Ilves Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 5 km Kõnd 01:08:50
452 101 133 Vitali Ivanov Mees
Harju maakond
  KKKSV M 5 km Kõnd 01:22:57
150 94 890 Janika Jaago Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 5 km Kõnd 00:45:18
425 330 156 Maire Jäärats Naine
Harju maakond
ABB   N 5 km Kõnd 01:13:23
483 376 134 Elen Jahimaa Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 5 km Kõnd 02:40:41
356 88 135 Dmitri Jalakas Mees
Harju maakond
    M 5 km Kõnd 01:00:47
372 284 136 Kristel Jallai Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 01:02:44
44 16 137 Eve Janis Naine
Harju maakond
    N 5 km Jooks 00:29:01
265 72 139 Urmas Jegorov Mees
Harju maakond
  Tiptap M 5 km Kõnd 00:54:40
84 39 140 Anneli Jervson Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Jooks 00:33:02
421 328 142 Marion Jogenbro Naine
Harju maakond
  Mango N 5 km Kõnd 01:13:00
432 336 150 Sigrid Jõhve Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5 km Kõnd 01:14:51
126 75 144 Elise Joonas Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5 km Jooks 00:41:00
79 36 145 Krista Joonas Naine
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5 km Jooks 00:32:51
444 345 158 Katri Jürine Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5 km Kõnd 01:19:01
380 291 159 Luule Jürisson Naine
Harju maakond
  Pirita N 5 km Kõnd 01:03:09
173 112 160 Aire Jüriväli Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5 km Jooks 00:47:43
434 97 161 Margus Jüriväli Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 5 km Kõnd 01:15:42
204 140 162 Kadri Jürjan Naine
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 5 km Kõnd 00:50:29
393 302 164 Signe Kaasik Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 5 km Kõnd 01:05:00
360 272 862 Nadežda Kabrda Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5 km Kõnd 01:01:02
237 169 165 Peeli Kadastu Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5 km Kõnd 00:53:26
100 52 166 Sandra Maria Kaer Naine
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5 km Jooks 00:35:32
368 280 167 Elise Kaidme Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 5 km Jooks 01:02:24
7 6 168 Tarmo Kaisla Mees
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 5 km Jooks 00:24:09
195 132 169 Kristin Kaivo Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 5 km Kõnd 00:49:41
197 134 171 Birgit Kald Naine
Harju maakond
  A Running Joke N 5 km Kõnd 00:49:50
214 149 172 Birgit Kald Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Kõnd 00:51:12
295 216 173 Nele Kalda Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5 km Kõnd 00:56:48
258 188 174 Pille Kalda Naine
Harju maakond
TAI TAI N 5 km Jooks 00:54:27
112 62 178 Urvi Kaljas Naine
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 5 km Kõnd 00:36:49
365 277 179 Evelyn Hanna Kaljumäe Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5 km Kõnd 01:02:08
428 95 181 Taavi Kallas Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 5 km Kõnd 01:13:57
138 86 182 Tiina Kallas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5 km Kõnd 00:43:56
117 67 183 Anary Kalme Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5 km Jooks 00:37:52
120 70 897 Enelys Kalmus Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5 km Jooks 00:38:20
305 226 184 Inge Kand Naine
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 5 km Kõnd 00:57:47
350 263 186 Marina Karasjova Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Kõnd 01:00:24
447 347 187 Maarika Karelson Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 5 km Kõnd 01:20:10
478 372 281 Kaidi-Kerli Kärner Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5 km Kõnd 02:10:00
80 44 894 Roland Karro Mees
Harju maakond
ABB
ABB
  M 5 km Jooks 00:32:55
148 92 191 Kadri Kartašev Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5 km Kõnd 00:45:00
156 102 192 Ines Karu Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5 km Jooks 00:46:00
341 85 193 Viljo Kase Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5 km Kõnd 00:59:50
321 240 194 Kaire Kasearu Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5 km Kõnd 00:58:35
5 5 195 Taavi Kasela Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 5 km Jooks 00:23:52
193 130 196 Annika Kaseorg Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5 km Kõnd 00:49:21
47 30 198 Mairo Kaseväli Mees
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 5 km Jooks 00:29:16
172 111 199 Gerda Kask Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 00:47:41
386 295 200 Astrid Kauber Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5 km Kõnd 01:03:54
287 212 202 Kristel Kauts Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 5 km Kõnd 00:56:09
90 45 203 Keidi Keidla Naine
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 5 km Jooks 00:34:17
239 171 204 Meivi Kekkar Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5 km Kõnd 00:53:29
254 184 206 Helin Kerna Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 5 km Kõnd 00:54:09
221 155 207 Katrin Kersten Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5 km Kõnd 00:51:56
27 20 926 Karl Kesküla Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Jooks 00:27:13
181 119 898 Karoliine Kessler Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 5 km Kõnd 00:48:13
86 41 215 Valeria Kiisk Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 5 km Jooks 00:33:31
74 32 216 Naomi Jessica Kiivikas Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 5 km Jooks 00:32:22
384 294 217 Evelin Kikas Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5 km Kõnd 01:03:40
201 137 220 Pille Kink Naine
Harju maakond
TAI TAI N 5 km Kõnd 00:50:02
347 260 222 Liina Kippasto Naine
Harju maakond
  Runderful N 5 km Kõnd 01:00:12
211 147 223 Kristi Kirsman Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5 km Jooks 00:50:51
15 12 905 Robert Kitt Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 5 km Jooks 00:25:35
133 81 225 Külli Kivioja-Ööpik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5 km Kõnd 00:43:23
471 366 228 Sigrid Kleidov Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5 km Kõnd 01:44:13
135 83 891 Reelika Kliimre Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 5 km Jooks 00:43:41
458 102 276 Darvet Kõdar Mees
Harju maakond
  Merilin ja Darvet M 5 km Kõnd 01:25:16
459 357 277 Merilin Kõdar Naine
Harju maakond
  Merilin ja Darvet N 5 km Kõnd 01:25:16
275 75 229 Erki Kogres Mees
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! M 5 km Kõnd 00:55:01
60 35 230 Andres Koitmäe Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5 km Jooks 00:30:49
385 296 236 Merle Kollo Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5 km Kõnd 01:03:54
200 64 869 Sander Kollom Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5 km Jooks 00:50:01
21 15 239 Vjatšeslav Koop Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 5 km Jooks 00:26:31
77 34 240 Siret Koopuu Naine
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Paar N 5 km Jooks 00:32:50
387 297 241 Triin Kosso Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5 km Kõnd 01:04:07
31 22 242 Stiven Kossorotov Mees
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 5 km Jooks 00:27:50
315 235 245 Kajali Kotsar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Kõnd 00:58:09
202 138 246 Tatjana Kovaljova Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5 km Jooks 00:50:06
85 40 243 Inessa Kozenko Naine
Harju maakond
  FIVEX N 5 km Jooks 00:33:12
318 81 244 Andrei Kozlov Mees
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 5 km Kõnd 00:58:23
364 276 247 Natalja Kravtsova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5 km Kõnd 01:01:48
220 66 925 Matthew Krisenthal Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Kõnd 00:51:50
61 36 248 Karel Krist Mees
Harju maakond
    M 5 km Jooks 00:30:59
355 268 253 Karmen Kruus Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5 km Kõnd 01:00:47
169 108 254 Katrin Kruusamägi Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5 km Kõnd 00:47:19
470 365 255 Anne Kruusement Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 01:40:35
111 61 256 Kairi Kruusma Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 5 km Jooks 00:36:48
445 346 261 Krystsina Kudzina Naine
Harju maakond
  KKKSV N 5 km Kõnd 01:20:00
231 163 263 Jekaterina Kukk Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5 km Kõnd 00:53:10
51 21 265 Aet Kull Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5 km Jooks 00:29:47
67 39 125 Mihkel Kurg Mees
Harju maakond
  Harku Kiired M 5 km Jooks 00:31:45
407 315 267 Aivi Kurim Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 5 km Kõnd 01:07:56
402 92 268 Gert Kevin Kurmiste Mees
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 5 km Kõnd 01:07:04
426 332 270 Galyna Kushnir Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 5 km Kõnd 01:13:32
276 201 284 Eve Küün Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 5 km Jooks 00:55:01
266 194 272 Raili Kuurits Naine
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 5 km Kõnd 00:54:42
222 156 273 Edith Kuusemägi Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5 km Kõnd 00:52:14
94 48 275 Piret Kuusk Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5 km Jooks 00:34:38
412 320 289 Marilin Laanetu Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5 km Kõnd 01:09:28
249 180 290 Ruth Laev Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5 km Kõnd 00:53:52
349 262 292 Natalja Lahk Naine
Harju maakond
  HORNETS N 5 km Jooks 01:00:21
18 5 294 Lenne Lahtvee Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 5 km Jooks 00:26:15
413 93 858 Marko Laigna Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 5 km Kõnd 01:09:44
367 279 301 Maris Lampe Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 5.3 km Kõnd 01:02:22
174 113 303 Triin Laub Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5 km Kõnd 00:47:50
261 191 304 Ilse Laur Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 00:54:36
455 354 305 Ketter Leemet Naine
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 5 km Kõnd 01:24:05
178 115 307 Anni Lehtmets Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 5 km Kõnd 00:48:02
224 68 308 Janek Lehtmets Mees
Harju maakond
  Lehe Sport M 5 km Kõnd 00:52:25
176 116 309 Lenna Lehtmets Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 5 km Kõnd 00:48:02
180 118 314 Lembe Lember Naine
Harju maakond
TAI TAI N 5 km Kõnd 00:48:11
97 47 315 Kaido Lemendik Mees
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI M 5 km Jooks 00:35:07
89 44 319 Liina-Maria Lepik Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5 km Jooks 00:34:01
268 196 320 Silja Lepik Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5 km Kõnd 00:54:44
212 148 321 Eliise Lepp Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5 km Kõnd 00:51:00
13 10 325 Andreas Ležnevsky Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
  M 5 km Jooks 00:25:19
326 244 326 Katrin Ligi Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5 km Kõnd 00:58:45
8 2 329 Kristin Liiv Naine
Harju maakond
  Naksitrallid N 5 km Jooks 00:24:25
479 373 330 Liina Liiv Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5 km Kõnd 02:12:52
351 264 332 Elina Liivat Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 01:00:31
91 46 333 Eleen Lilienthal Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5 km Jooks 00:34:19
348 261 335 Everiin Lill Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5 km Jooks 01:00:18
243 174 336 Katrin Lillep Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5 km Kõnd 00:53:41
436 98 337 Martin Lillepuu Mees
Harju maakond
    M 5 km Kõnd 01:16:42
242 69 338 Andres Lilleste Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 5 km Kõnd 00:53:40
291 77 339 Karl Limbak Mees
Harju maakond
  Gone with the win M 5 km Kõnd 00:56:30
72 30 340 Tiivi Lind Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5 km Jooks 00:32:06
159 103 341 Siret Link Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5 km Jooks 00:46:09
20 6 342 Gerli Linkgreim Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5 km Jooks 00:26:27
1 1 343 Taivo Linnamägi Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5 km Jooks 00:22:18
175 114 882 Marit Lippur Naine
Harju maakond
    N 5 km Jooks 00:48:01
188 125 346 Kristi Listmann Naine
Tartu maakond
ABB   N 5 km Kõnd 00:49:08
394 303 347 Olga Litovskihh Naine
Harju maakond
  Mango N 5 km Kõnd 01:05:00
162 59 348 Spartak Ljašenko Mees
Harju maakond
  KKKSV M 5 km Jooks 00:46:43
461 358 349 Katrin Lohk Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5 km Kõnd 01:27:45
245 176 363 Reelika Lõhmus Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 5 km Kõnd 00:53:44
253 183 364 Victoria-Laura Lõhmus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5 km Kõnd 00:53:56
82 45 365 Viktor Lõhmus Mees
Harju maakond
Domus Kinnisvara Domus M 5 km Jooks 00:33:00
205 141 350 Triin-Anneli Loodus Naine
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 5 km Jooks 00:50:30
154 98 351 Kairit Lootus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 5 km Kõnd 00:45:49
147 91 352 Karoliine Lootus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 5 km Kõnd 00:44:57
227 159 356 Janeli Lukats Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 5 km Kõnd 00:52:36
230 162 358 Inga Luks Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5 km Kõnd 00:53:00
196 133 911 Liis Lume Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5 km Kõnd 00:49:49
381 292 359 Viktoria Lumi Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 01:03:10
171 110 360 Margit Lunt Naine
Harju maakond
  KRO II N 5 km Kõnd 00:47:37
430 334 362 Inge Luuk Naine
Harju maakond
  2RTK N 5 km Kõnd 01:14:13
106 50 367 Andre Maasikas Mees
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 5 km Jooks 00:35:52
322 241 428 Piret Mägi Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 5 km Kõnd 00:58:36
366 278 370 Heleen Maibak Naine
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 5 km Kõnd 01:02:10
272 198 371 Annela Maidla Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5 km Kõnd 00:54:57
308 229 372 Kristiina Maidvee Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5 km Kõnd 00:57:52
290 214 374 Merle Maisla Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 00:56:29
56 32 376 Mait Makkar Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 5 km Jooks 00:30:28
399 308 431 Maie Männiste Naine
Lääne-Viru maakond
    N 5 km Kõnd 01:05:23
418 325 848 Gertu Margus Naine
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 5 km Kõnd 01:12:11
404 311 383 Margit Marma Naine
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 5 km Kõnd 01:07:14
466 105 385 Bogdan Martšenko Mees
Harju maakond
  A Running Joke M 5 km Kõnd 01:34:48
75 33 387 Merilin Massakas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5 km Jooks 00:32:44
419 326 388 Djan Matsova Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5 km Kõnd 01:12:26
108 58 390 Julia Medved Naine
Harju maakond
    N 5 km Jooks 00:36:24
446 100 393 Martin Meisalu Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5 km Kõnd 01:20:00
63 38 395 Veiko Meltsas Mees
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 5 km Jooks 00:31:10
403 312 396 Eve Mere Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 5 km Kõnd 01:07:14
333 251 398 Iris Meristo Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5 km Kõnd 00:59:25
339 84 399 Martin Meristo Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5 km Kõnd 00:59:47
332 250 400 Ülle Metsman Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 5 km Jooks 00:59:23
477 371 402 Oksana Mihailova Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5 km Kõnd 02:09:33
131 79 404 Airi Miilits Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 5 km Kõnd 00:42:30
109 59 405 Kertu Mikk Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5 km Jooks 00:36:31
439 341 406 Virge Millert Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5 km Kõnd 01:17:08
210 146 407 Katrin Milva Naine
Tartu maakond
ABB   N 5 km Kõnd 00:50:46
325 82 410 Elari Moks Mees
Harju maakond
  . Tippvorm . M 5 km Kõnd 00:58:42
374 89 411 Hans Moks Mees
Harju maakond
  KRO II M 5 km Kõnd 01:02:48
137 84 425 Liia Mõrd Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Engineering OÜ
  N 5 km Jooks 00:43:45
377 288 413 Jekaterina Mordassova Naine
Harju maakond
  Runderful N 5 km Kõnd 01:03:00
485 378 415 Veronika Mossov Naine
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 5 km Kõnd 07:12:09
319 238 416 Airi-Anu Mugur Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 5 km Kõnd 00:58:30
161 57 417 Sander Muhu Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 5 km Kõnd 00:46:38
417 324 418 Anne Murd Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 5 km Kõnd 01:11:07
337 254 419 Kaili Muru Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 5 km Kõnd 00:59:40
164 105 421 Liisi Mustkivi Naine
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5 km Kõnd 00:46:49
340 256 422 Inga Mustonen Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 5 km Kõnd 00:59:47
113 63 423 Reilika Muuli Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5 km Jooks 00:37:19
142 54 435 Einar Namme Mees
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 5 km Kõnd 00:44:22
184 121 454 Epp Näpp Naine
Harju maakond
ABB   N 5 km Kõnd 00:48:33
145 89 436 Jana Napritson Naine
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 5 km Kõnd 00:44:36
25 19 849 Ragnar Nauka Mees
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 5 km Jooks 00:26:55
298 219 439 Kristi Neidra Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Kõnd 00:57:05
405 313 441 Anne Neroda Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 5 km Kõnd 01:07:31
62 37 446 Ants Noot Mees
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? M 5 km Jooks 00:31:03
168 61 447 Marek Nuka Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5 km Kõnd 00:47:01
241 173 448 Lea Nulk Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5 km Kõnd 00:53:30
324 243 449 Reet Nurm Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5 km Kõnd 00:58:42
194 131 451 Kristi Nurmik Naine
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 5 km Kõnd 00:49:34
277 202 457 Eveli Ojamäe-Veider Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5 km Kõnd 00:55:05
334 83 930 Avo Org Mees
Harju maakond
Tallinna linn   M 5 km Kõnd 00:59:28
336 253 921 Sirje Org Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5 km Kõnd 00:59:28
182 120 463 Eve Oro Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 5 km Kõnd 00:48:15
262 193 465 Helena Orumets Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5 km Kõnd 00:54:38
17 4 469 Kristiina Ott-Rätsepp Naine
Harju maakond
  HARKU PEO N 5 km Jooks 00:25:57
218 153 827 Piret Õun Naine
Harju maakond
  Tiptap N 5 km Kõnd 00:51:48
234 166 828 Evelin Õunapuu Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5 km Kõnd 00:53:22
240 172 829 Maarja Õunmaa Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5 km Kõnd 00:53:29
474 368 470 Tatjana Ovsjankina Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5 km Jooks 01:57:38
306 227 473 Ave Paabel Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5 km Jooks 00:57:48
127 76 474 Epp Paalberg Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 5 km Jooks 00:41:30
317 237 475 Tiina Paalberg Naine
Harju maakond
  Pirita N 5 km Kõnd 00:58:18
144 56 544 Siim Pääro Mees
Harju maakond
Springmar OÜ   M 5 km Kõnd 00:44:29
6 1 476 Kerli Paas Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5 km Jooks 00:24:05
441 343 478 Ingrid Paats Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 01:18:02
32 23 481 Märt Pais Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5 km Jooks 00:28:03
160 58 483 Ivar Pajuste Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 5 km Jooks 00:46:38
219 154 484 Nele Pajuste Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5 km Kõnd 00:51:50
40 13 485 Egle Palk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 5 km Jooks 00:28:39
311 231 486 Gerda Palmits Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 5 km Kõnd 00:58:01
361 273 488 Kersti Palu Naine
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 5 km Jooks 01:01:07
19 14 489 Silver Palu Mees
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5 km Jooks 00:26:24
449 349 492 Kaisa Papp Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5 km Kõnd 01:21:48
299 220 494 Angelika Park Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 5 km Kõnd 00:57:19
93 47 540 Anna-Liisa Pärnalaas Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5 km Jooks 00:34:36
3 3 495 Jürgen Parts Mees
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 5 km Jooks 00:22:46
280 205 496 Julia Passetšnik Naine
Harju maakond
  FIVEX N 5 km Kõnd 00:55:17
460 103 498 Maksim Pavlov Mees
Harju maakond
  Runderful M 5 km Jooks 01:25:24
59 25 501 Kai Peet Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5 km Jooks 00:30:47
320 239 912 Hedi Peetermann Naine
Harju maakond
ABB AS   N 5 km Kõnd 00:58:30
398 307 505 Eerika Pentel Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5 km Kõnd 01:05:18
330 248 506 Liisa Peri Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 5 km Kõnd 00:59:17
302 223 509 Kristina Pešehodko Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 00:57:21
329 247 508 Egle Pesti Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 5 km Kõnd 00:59:14
199 136 511 Mailis Petrovits Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5 km Kõnd 00:49:58
155 99 514 Agnes Pihelpuu Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5 km Kõnd 00:45:54
281 206 518 Marju Piirsalu Naine
Harju maakond
  Pirita N 5 km Kõnd 00:55:21
140 53 520 Andrus Pisarev Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5 km Kõnd 00:44:13
69 41 522 Priit Plado Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5 km Jooks 00:31:53
151 95 525 Natalia Plotnikova Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5 km Kõnd 00:45:21
323 242 536 Heli Põder Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 5 km Kõnd 00:58:40
294 79 538 Kaimo Põder Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5 km Kõnd 00:56:39
58 34 951 Armand Põldoja Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5 km Jooks 00:30:41
68 40 844 Priit Põltsama Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5 km Jooks 00:31:46
43 15 526 Olga Ponomareva Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 5 km Jooks 00:28:58
312 232 528 Kristi Poobus Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5 km Kõnd 00:58:06
45 17 529 Kristina Poolak Naine
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 5 km Jooks 00:29:06
83 38 838 Tuuliki Poom Naine
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 5 km Jooks 00:33:01
238 170 545 Katrin Pööra Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5 km Kõnd 00:53:28
207 143 530 Aile Pops Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5 km Kõnd 00:50:38
369 281 531 Kaja Prii Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 5 km Kõnd 01:02:28
469 364 533 Merlin Purge Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5 km Kõnd 01:40:16
139 87 535 Irene Puusaar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Jooks 00:44:08
98 51 546 Anu Raamat Naine
Harju maakond
  Üks ja kaks N 5 km Jooks 00:35:14
454 353 550 Heikke Merilin Raidma Naine
Harju maakond
  Krimelte Hundid Tiim N 5 km Kõnd 01:23:16
263 192 877 Ines Elisabeth Raidma Naine
Harju maakond
  (Kilp)konnad N 5 km Kõnd 00:54:38
353 266 864 Pirje Raidma Naine
Harju Maakond
  (Kilp)konnad N 5 km Kõnd 01:00:38
467 362 551 Piret-Ireen Raidmets Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 5 km Kõnd 01:35:00
185 122 555 Jaana Rajamäe Naine
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR N 5 km Kõnd 00:48:37
303 224 557 Ann Randver Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5 km Kõnd 00:57:43
300 222 904 Kaili Ränkel Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5 km Kõnd 00:57:20
406 314 559 Triin Rannut Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5 km Kõnd 01:07:53
192 129 561 Piia Raudsepp Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 00:49:20
46 29 562 Timo Kalevi Raussi Mees
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 5 km Jooks 00:29:08
256 186 563 Liis Rebane Naine
Harju maakond
  Tiptap N 5 km Jooks 00:54:19
358 270 565 Janne Rechlin Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5 km Kõnd 01:00:56
278 203 570 Merli Reinmann Naine
Harju maakond
  LauMer N 5 km Kõnd 00:55:10
119 69 572 Eve Relvik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5 km Jooks 00:38:06
101 54 920 Kai Remmelkoor Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5 km Jooks 00:35:34
433 337 573 Kristiina Repp Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5 km Kõnd 01:14:54
71 42 574 Eduard Rešetov Mees
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 5 km Jooks 00:31:55
259 189 576 Pille Riimast Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5 km Kõnd 00:54:30
115 65 578 Brigitta Rimm Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5 km Jooks 00:37:42
270 195 579 Mirje Roasto Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5 km Kõnd 00:54:44
143 55 580 Vladislav Rogalevitš Mees
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Tiim M 5 km Jooks 00:44:25
468 363 582 Angela Rohtla Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5 km Jooks 01:39:47
92 46 586 Viljar Rooda Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5 km Jooks 00:34:31
215 150 589 Kirsika Roos Naine
Harju maakond
KredEx Krediidikindlustus AS KredEx Krediidikindlustus N 5 km Kõnd 00:51:15
118 68 859 Airi Rosimannus Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5 km Jooks 00:38:05
134 82 592 Margit Rosin Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 00:43:35
153 97 594 Ievgeniia Rudkovska Naine
Harju maakond
    N 5 km Jooks 00:45:45
435 338 836 Reili Rüütel Naine
Harju maakond
ABB   N 5 km Kõnd 01:16:35
23 18 601 Andrus Rüütelmaa Mees
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5 km Jooks 00:26:54
352 265 595 Anu Ruuven Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5 km Kõnd 01:00:33
310 230 910 Hele-Riin Saal Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5 km Kõnd 00:57:58
453 352 603 Anu Saar Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5 km Kõnd 01:23:11
415 322 604 Marianne Saar Naine
Harju maakond
Coats Eesti   N 5 km Kõnd 01:10:22
285 209 607 Külli Saarepera Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 5 km Kõnd 00:55:45
4 4 608 Siim Saaroja Mees
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 5 km Jooks 00:22:50
26 7 674 Heli Säde Naine
Harju maakond
  Tiptap N 5 km Jooks 00:26:57
216 151 609 Karin Sahar-Lambinen Naine
Harju maakond
  Mango N 5 km Jooks 00:51:29
345 258 610 Natalja Saiko Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5 km Kõnd 01:00:06
233 165 612 Ülle Saks Naine
Harju maakond
Spordiselts OÜ
Selver AS
  N 5 km Jooks 00:53:17
183 63 614 Silver Salundo Mees
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo M 5 km Kõnd 00:48:17
463 360 615 Ulvi Salundo Naine
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 5 km Kõnd 01:30:49
146 90 616 Kirstin Saluveer Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 5 km Kõnd 00:44:38
400 309 621 Jana Sarri Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5 km Kõnd 01:05:51
38 12 622 Kadi Sau Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 5 km Jooks 00:28:37
232 164 623 Alla Saul Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5 km Kõnd 00:53:11
54 23 676 Anna Šerstjuk Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5 km Jooks 00:30:05
388 298 631 Madle Sihver Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5 km Kõnd 01:04:09
392 301 872 Tairi Siilbaum Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 5 km Kõnd 01:04:42
157 100 632 Lotta Siim Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5 km Kõnd 00:46:00
206 142 633 Häli Siimaste Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5 km Kõnd 00:50:37
440 342 636 Rita Siitan Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5 km Kõnd 01:17:23
442 344 637 Jaana Siliksaar Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5 km Kõnd 01:18:36
257 187 639 Anu Sillandi Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5 km Kõnd 00:54:20
416 323 640 Piret Simmo Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5 km Kõnd 01:10:48
29 8 641 Maia Sinajeva Naine
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 5 km Jooks 00:27:23
165 60 643 Simmo Sirel Mees
Harju maakond
  Naksitrallid M 5 km Kõnd 00:46:52
362 274 644 Siivi Sirotkin Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5 km Kõnd 01:01:19
41 14 860 Merit Sisas Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5 km Jooks 00:28:41
42 28 646 Mark Slavin Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5 km Jooks 00:28:57
73 31 647 Natalja Sleptšuk Naine
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 5 km Jooks 00:32:11
70 29 652 Anneli Soom Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5 km Jooks 00:31:54
279 204 657 Pille-Riin Soots Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5 km Kõnd 00:55:12
338 255 662 Ingrid Stamm Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5 km Kõnd 00:59:45
64 26 664 Helen Stimmer Naine
Harju maakond
  Liblekad N 5 km Jooks 00:31:39
438 340 665 Kädi Streff Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5 km Kõnd 01:17:01
136 85 675 Made Sügis Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 5 km Kõnd 00:43:45
50 20 666 Reelika Sultson Naine
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5 km Jooks 00:29:34
35 25 667 Raul Sulu Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 5 km Jooks 00:28:27
283 208 668 Sirli Sumeri Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5 km Kõnd 00:55:23
99 48 669 Armin Sutter Mees
Rapla maakond
  Käbipätid M 5 km Jooks 00:35:31
88 43 670 Kadi Sutter Naine
Rapla maakond
  Käbipätid N 5 km Jooks 00:33:39
198 135 671 Maili Suurekivi Naine
Harju maakond
ABB ABB Mugavad N 5 km Kõnd 00:49:54
346 259 900 Marianne Taberland Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 5 km Kõnd 01:00:09
22 16 750 Margus Tähepõld Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5 km Jooks 00:26:34
448 348 683 Ksenja Tajur Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5 km Kõnd 01:20:55
226 158 684 Kristi Talbach Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Kõnd 00:52:29
190 127 686 Ave Talts Naine
Harju maakond
  KRO II N 5 km Kõnd 00:49:17
213 65 687 Rain Talvoja Mees
Harju maakond
ABB ABB Mugavad M 5 km Kõnd 00:51:12
450 350 688 Age Tamm Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5 km Kõnd 01:21:58
252 70 689 Andrus Tamm Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5 km Kõnd 00:53:55
34 24 693 Kristjan Tammearu Mees
Harju maakond
  A Running Joke M 5 km Jooks 00:28:20
395 304 694 Terje Tammekivi Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 5 km Kõnd 01:05:02
53 22 695 Kätlin Tammesoo Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5 km Jooks 00:29:54
81 37 698 Merilin Tammik Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5 km Jooks 00:33:00
288 213 701 Triin Tartes Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5 km Kõnd 00:56:13
376 287 702 Tea Tasa Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 5 km Jooks 01:03:00
304 225 703 Evely Taul Naine
Harju maakond
  TIREL N 5 km Kõnd 00:57:45
437 339 906 Hela Teesalu Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 5 km Kõnd 01:17:00
49 19 705 Pia Tein Naine
Harju maakond
  KRO II N 5 km Jooks 00:29:25
235 167 881 Siret Telliskivi Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5 km Kõnd 00:53:24
396 305 707 Jane Teresk Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 5 km Kõnd 01:05:05
228 160 708 Svetlana Ternavskihh Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5 km Jooks 00:52:45
104 55 709 Sirje Terve Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 5 km Jooks 00:35:41
282 207 712 Liis Tiitson Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5 km Kõnd 00:55:21
422 94 713 Kevin Tiks Mees
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 5 km Kõnd 01:13:19
271 74 870 Priit Tiks Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5 km Kõnd 00:54:52
149 93 715 Kai Timmusk Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 5 km Jooks 00:45:03
286 211 903 Angela Tirp Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5 km Kõnd 00:56:08
14 11 717 Raido Tisler Mees
Harju maakond
  Mango M 5 km Jooks 00:25:23
264 71 720 Tanel Tomson Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5 km Kõnd 00:54:39
170 109 749 Taimi Tõnisson Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5 km Kõnd 00:47:30
96 50 892 Evelin Toobal Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 5 km Jooks 00:34:58
313 233 723 Terly Toomast Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 5 km Kõnd 00:58:06
114 64 724 Jana Toomi Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5 km Jooks 00:37:36
9 7 725 Antti Tooming Mees
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad M 5 km Jooks 00:24:38
359 271 728 Liina Toomlaid Naine
Harju maakond
  TIREL N 5 km Kõnd 01:00:58
451 351 732 Kristi Treier Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5 km Kõnd 01:22:38
354 267 733 Helena Trink Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5 km Kõnd 01:00:45
37 11 734 Dominica Trubetskoi Naine
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 5 km Jooks 00:28:32
464 361 735 Terje Trutsi Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5 km Kõnd 01:31:55
475 369 737 Larissa Truu Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5 km Kõnd 02:00:14
429 96 739 Maksim Tšikiljov Mees
Harju maakond
  BEER SNAILS M 5 km Kõnd 01:14:00
105 56 741 Moonika Tuhkanen Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 5 km Jooks 00:35:47
236 168 742 Epp Tuisk Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5 km Kõnd 00:53:26
371 283 744 Anu Tukia Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5 km Kõnd 01:02:41
248 179 745 Kairi Tukia Naine
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5 km Kõnd 00:53:52
229 161 831 Kerta Übner Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5 km Kõnd 00:52:57
383 90 753 Liivar Uibonurm Mees
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus M 5 km Kõnd 01:03:22
78 35 757 Dagmar Urb Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5 km Jooks 00:32:51
343 86 759 Sten Uritam Mees
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 M 5 km Kõnd 00:59:58
296 217 760 Lilo Ustaal Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5 km Kõnd 00:56:59
246 177 761 Evelin Uudeküll Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5 km Kõnd 00:53:47
65 27 833 Mari-Liis Üürike Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Jooks 00:31:40
167 107 762 Kairi Uustulnd Naine
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 5 km Kõnd 00:46:56
293 78 824 Erkki Vähi Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5 km Jooks 00:56:38
95 49 766 Arie Vaigurand Naine
Harju maakond
  Raiari N 5 km Jooks 00:34:53
33 10 767 Marge Vaikjärv Naine
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 5 km Jooks 00:28:07
116 66 770 Laine Vain Naine
Harju maakond
  HARKU PEO N 5 km Jooks 00:37:43
472 106 771 Taniel Vain Mees
Harju maakond
  HARKU PEO M 5 km Kõnd 01:45:40
203 139 773 Tais Vakrõõm Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5 km Jooks 00:50:24
410 317 775 Eliis Valdma Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5 km Kõnd 01:08:00
331 249 893 Kaisa Välk Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5 km Kõnd 00:59:19
103 49 779 Antti Valkiainen Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema M 5 km Jooks 00:35:40
401 310 781 Liis Valma Naine
Harju maakond
  Runderful N 5 km Kõnd 01:06:09
344 87 782 Olavi Valner Mees
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
Tugi Tiim M 5 km Kõnd 01:00:00
309 80 785 Rain Varblane Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5 km Kõnd 00:57:54
28 21 786 Erki Varbola Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5 km Jooks 00:27:16
76 43 787 Tauno Vare Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5 km Jooks 00:32:45
158 101 789 Ingrid Vedler Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5 km Jooks 00:46:00
55 24 791 Jana Veenpere Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5 km Jooks 00:30:13
316 236 792 Birgit Patrice Veer Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5 km Jooks 00:58:14
16 13 948 Erki Veeroos Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5 km Jooks 00:25:39
10 3 793 Hanna-Greta Veersalu Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5 km Jooks 00:24:58
187 124 795 Airi Vekmann Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5 km Kõnd 00:49:00
152 96 796 Laura Venig Naine
Harju maakond
  LauMer N 5 km Jooks 00:45:34
66 28 797 Mariia Verozub Naine
Harju maakond
BLRT Grupp AS   N 5 km Jooks 00:31:42
456 355 800 Mare Veskimägi Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5 km Kõnd 01:24:53
408 316 803 Marta Vihtre Naine
Harju maakond
  Naksitrallid N 5 km Kõnd 01:07:57
397 306 807 Kristel Viirmann Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5 km Kõnd 01:05:13
251 182 809 Kairi Viitung Naine
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 5 km Kõnd 00:53:55
244 175 810 Katrin Viks Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5 km Kõnd 00:53:42
375 286 814 Greete Vilu Naine
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5 km Jooks 01:02:59
423 329 815 Liis-Erliken Vinne Naine
Harju maakond
  Vinne N 5 km Kõnd 01:13:20
391 91 816 Mario Vinne Mees
Harju maakond
  Vinne M 5 km Kõnd 01:04:36
378 289 817 Kirsti Vinni Naine
Harju maakond
  Naksitrallid N 5 km Kõnd 01:03:02
465 104 818 Martin Visnapuu Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 5 km Jooks 01:32:09
414 321 819 Kairi Vjatkin Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Kõnd 01:10:00
342 257 820 Katri Voit Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5 km Kõnd 00:59:51
480 374 822 Irina Voronina Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 02:15:53
217 152 823 Julia Vuhk Vuht Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5 km Jooks 00:51:30
124 73 965 Gätlin Vunk Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5 km Jooks 00:40:04
128 77 835 Viktoria Yurchuk Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5 km Jooks 00:41:41
260 190 679 Darja Zabrovskaja Naine
Harju maakond
  ERL N 5 km Kõnd 00:54:35
107 57 680 Irina Zadunaiskaja Naine
Harju maakond
    N 5 km Jooks 00:36:10
284 210 681 Evelyn Zahrens Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5 km Kõnd 00:55:45
Sulge

Tulemuse detailne info

...