19. TRADEHOUSE Tervisejooks
21. etapp - 5 km - Kadriorg

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 393 Naisi: 306 Mehi: 87 Läbitud distants kokku: 1966 km Aeg kokku: 367:38:36
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
368 286 5 Triin Aarna 1986 Naine
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 5 km Kõnd 01:28:21
278 210 11 Gerli Aasmäe 1979 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5 km Kõnd 01:02:02
202 146 12 Jette Aasumäe 1990 Naine
Harju maakond
  2RTK N 5 km Jooks 00:53:51
215 157 13 Lili Aasumäe 1964 Naine
Harju maakond
Spordiselts   N 5 km Kõnd 00:54:48
66 35 16 Ilze Abola 1978 Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5 km Jooks 00:32:55
45 25 17 Andre Adler 1992 Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 5 km Jooks 00:30:49
101 66 20 Helena Aeltermann 1980 Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5 km Kõnd 00:43:17
237 174 24 Evelyn Alamets 1973 Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5 km Kõnd 00:57:17
144 101 27 Sandra Aleksius 1994 Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5 km Kõnd 00:49:35
52 25 889 Heleri Alliksoo 1996 Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5 km Jooks 00:31:07
43 20 901 Marja-Liisa Alliksoo 1991 Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5 km Jooks 00:30:43
373 290 30 Reili Allmere 1995 Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 5 km Kõnd 01:37:40
300 231 33 Anastassia Ambros 1981 Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5 km Kõnd 01:05:09
62 33 34 Kristel Amer 1991 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5 km Jooks 00:32:30
232 169 35 Lilly Ammon 1972 Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5 km Kõnd 00:57:04
272 67 36 Vladimir Anaimanovich 1982 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5 km Kõnd 01:01:38
17 12 845 Priit Annusver 1983 Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5 km Jooks 00:27:10
49 23 41 Kätlin Aren 1992 Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5 km Jooks 00:31:01
285 217 42 Annifriida Arge 1993 Naine
Harju maakond
  A Running Joke N 5 km Kõnd 01:03:11
138 97 43 Anneli Arm 1981 Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5 km Jooks 00:48:58
79 46 44 Kristin Arm 1972 Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5 km Jooks 00:35:11
175 128 50 Kertu Arumetsa 1982 Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5 km Kõnd 00:51:51
305 235 52 Anastasiia Atamanenko-Popova 1985 Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5 km Kõnd 01:05:50
61 32 54 Ave Aun 1970 Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5 km Jooks 00:32:30
90 56 58 Ketlin Bachmann 1979 Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5 km Jooks 00:39:09
353 276 60 Alevtina Baljasnikova 1974 Naine
Harju maakond
  FIVEX N 5 km Kõnd 01:18:35
131 92 71 Brit Bärengrub 1985 Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5 km Kõnd 00:48:27
321 249 63 Julia Bogdanova 1992 Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5 km Kõnd 01:09:21
350 273 64 Maria Boguš 1988 Naine
Harju maakond
  FIVEX N 5 km Kõnd 01:18:24
235 172 70 Valeria Buravljova 1995 Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5 km Kõnd 00:57:11
376 292 74 Natalia Družinina 1976 Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5 km Kõnd 01:47:18
168 121 78 Edith End 1976 Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 5 km Kõnd 00:51:10
267 202 80 Estin Engbusk 2000 Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5 km Kõnd 01:00:29
328 255 868 Elisabeth Erik 1995 Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 5 km Kõnd 01:12:00
73 40 84 Kristel Evardi 1984 Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 5 km Jooks 00:34:04
294 226 85 Kristel Filippov 1974 Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5 km Kõnd 01:04:42
119 80 86 Kristina Fuks-Kuus 1976 Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5 km Jooks 00:47:01
327 254 90 Merilin Gedvil 1991 Naine
Harju maakond
  Runderful N 5 km Kõnd 01:11:46
291 223 92 Marian Gilden 1977 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5 km Kõnd 01:04:00
68 32 96 James Ralph Gray 1978 Mees
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 5 km Jooks 00:33:12
147 104 97 Monika Grinfeld 1976 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Kõnd 00:49:57
132 91 847 Uljana Grinina 1981 Naine
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 5 km Kõnd 00:48:27
254 189 103 Ele Haavandi 1974 Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 5 km Kõnd 00:59:17
309 237 104 Gäthlin Haljaste 1979 Naine
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 5 km Kõnd 01:06:58
220 61 105 Hannes Hanimägi 1972 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team M 5 km Kõnd 00:55:39
32 10 108 Signe Haug 1977 Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 N 5 km Jooks 00:29:25
386 300 109 Liis Havi 1991 Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5 km Kõnd 02:07:01
273 206 110 Kaie Hein 1973 Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5 km Kõnd 01:01:41
145 102 112 Eleri Heinnurm 1988 Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5 km Kõnd 00:49:39
358 79 927 Aleksei Heinsaar 1989 Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Kõnd 01:20:40
65 31 114 Ivo Hindreus 1983 Mees
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 5 km Jooks 00:32:54
189 53 116 Marko Hinn 1987 Mees
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 5 km Kõnd 00:52:52
319 247 122 Ly Hõbe 1977 Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5 km Kõnd 01:08:55
9 8 950 Sven Holter 1969 Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5 km Jooks 00:25:36
268 203 124 Helena Idarand 1995 Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 5 km Kõnd 01:00:36
3 3 126 Sergei Iljin 1989 Mees
Harju maakond
    M 5 km Jooks 00:22:53
219 60 130 Marek Ilves 1974 Mees
Harju maakond
  2RTK M 5 km Kõnd 00:55:35
304 234 131 Ülle Ilves 1953 Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 5 km Kõnd 01:05:35
130 90 890 Janika Jaago 1989 Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 5 km Kõnd 00:48:09
313 241 156 Maire Jäärats 1978 Naine
Harju maakond
ABB   N 5 km Kõnd 01:08:01
104 69 134 Elen Jahimaa 1983 Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 5 km Jooks 00:43:52
275 68 135 Dmitri Jalakas 1990 Mees
Harju maakond
    M 5 km Kõnd 01:01:49
352 275 136 Kristel Jallai 1977 Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 01:18:33
25 7 137 Eve Janis 1968 Naine
Harju maakond
    N 5 km Jooks 00:28:19
370 287 150 Sigrid Jõhve 1989 Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5 km Kõnd 01:29:06
194 139 144 Elise Joonas 1990 Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5 km Kõnd 00:53:11
102 67 160 Aire Jüriväli 1966 Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5 km Jooks 00:43:33
140 42 161 Margus Jüriväli 1967 Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 5 km Kõnd 00:49:03
136 95 162 Kadri Jürjan 1989 Naine
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 5 km Kõnd 00:48:51
266 201 165 Peeli Kadastu 1968 Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5 km Kõnd 01:00:27
1 1 168 Tarmo Kaisla 1982 Mees
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 5 km Jooks 00:20:43
146 103 172 Birgit Kald 1979 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Kõnd 00:49:50
207 151 171 Birgit Kald 1996 Naine
Harju maakond
  A Running Joke N 5 km Kõnd 00:54:14
383 297 173 Nele Kalda 1986 Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5 km Kõnd 02:02:08
135 94 174 Pille Kalda 1982 Naine
Harju maakond
TAI TAI N 5 km Jooks 00:48:49
293 225 175 Külli Kaldma 1982 Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 01:04:25
75 42 178 Urvi Kaljas 1978 Naine
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 5 km Jooks 00:34:42
388 87 181 Taavi Kallas 1986 Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 5 km Kõnd 02:08:24
108 73 182 Tiina Kallas 1984 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5 km Kõnd 00:44:47
89 55 183 Anary Kalme 1975 Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5 km Jooks 00:37:59
287 219 186 Marina Karasjova 1985 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Kõnd 01:03:18
142 99 187 Maarika Karelson 1960 Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 5 km Kõnd 00:49:05
59 31 188 Eliina Karma 1982 Naine
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5 km Jooks 00:32:11
366 284 281 Kaidi-Kerli Kärner 1984 Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5 km Kõnd 01:27:21
121 40 894 Roland Karro 1988 Mees
Harju maakond
ABB
ABB
  M 5 km Kõnd 00:47:12
261 195 191 Kadri Kartašev 1989 Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5 km Kõnd 01:00:00
109 74 192 Ines Karu 1977 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5 km Kõnd 00:44:52
334 75 193 Viljo Kase 1985 Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5 km Kõnd 01:12:58
12 9 195 Taavi Kasela 1982 Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 5 km Jooks 00:26:05
63 30 198 Mairo Kaseväli 1983 Mees
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 5 km Jooks 00:32:33
158 113 199 Gerda Kask 1977 Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 00:50:39
289 221 202 Kristel Kauts 1970 Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 5 km Kõnd 01:03:32
365 283 203 Keidi Keidla 1987 Naine
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 5 km Kõnd 01:24:44
233 170 204 Meivi Kekkar 1988 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5 km Kõnd 00:57:05
222 161 206 Helin Kerna 1983 Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 5 km Kõnd 00:55:44
74 41 208 Kristiin Kesamaa 1995 Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5 km Jooks 00:34:16
20 15 926 Karl Kesküla 1995 Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Jooks 00:27:49
44 19 898 Karoliine Kessler 1989 Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 5 km Kõnd 00:30:43
71 39 216 Naomi Jessica Kiivikas 1994 Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 5 km Jooks 00:33:28
282 214 217 Evelin Kikas 1980 Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5 km Kõnd 01:02:49
248 184 220 Pille Kink 1980 Naine
Harju maakond
TAI TAI N 5 km Kõnd 00:58:46
286 218 222 Liina Kippasto 1970 Naine
Harju maakond
  Runderful N 5 km Kõnd 01:03:16
126 86 225 Külli Kivioja-Ööpik 1983 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5 km Kõnd 00:48:02
173 127 227 Deivi Kiviste 1983 Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   N 5 km Kõnd 00:51:41
41 17 228 Sigrid Kleidov 1984 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5 km Jooks 00:30:20
251 187 891 Reelika Kliimre 1992 Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 5 km Kõnd 00:59:04
362 81 276 Darvet Kõdar 1981 Mees
Harju maakond
  Merilin ja Darvet M 5 km Kõnd 01:23:01
323 251 277 Merilin Kõdar 1991 Naine
Harju maakond
  Merilin ja Darvet N 5 km Kõnd 01:10:47
165 47 230 Andres Koitmäe 1979 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5 km Kõnd 00:51:05
134 41 869 Sander Kollom 1971 Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5 km Jooks 00:48:44
72 33 239 Vjatšeslav Koop 1979 Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 6 km Jooks 00:33:34
76 43 240 Siret Koopuu 1970 Naine
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Paar N 5 km Jooks 00:34:43
38 24 846 Kardo Koplus 1991 Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5 km Jooks 00:29:54
390 303 241 Triin Kosso 1983 Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5 km Kõnd 02:25:46
238 175 245 Kajali Kotsar 1985 Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Kõnd 00:57:32
185 133 246 Tatjana Kovaljova 1974 Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5 km Jooks 00:52:39
69 37 243 Inessa Kozenko 1964 Naine
Harju maakond
  FIVEX N 5 km Jooks 00:33:17
179 51 925 Matthew Krisenthal 1988 Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Kõnd 00:52:15
48 26 248 Karel Krist 1978 Mees
Harju maakond
    M 5 km Jooks 00:30:59
94 60 254 Katrin Kruusamägi 1980 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5 km Kõnd 00:39:38
318 246 255 Anne Kruusement 1970 Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 01:08:33
82 49 256 Kairi Kruusma 1973 Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 5 km Jooks 00:35:40
122 82 257 Raili Kruusmaa-Moks 1982 Naine
Harju maakond
  . Tippvorm . N 5 km Kõnd 00:47:17
160 114 263 Jekaterina Kukk 1969 Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5 km Kõnd 00:50:43
58 30 265 Aet Kull 1964 Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5 km Jooks 00:32:01
389 302 267 Aivi Kurim 1965 Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 5 km Kõnd 02:18:05
381 86 268 Gert Kevin Kurmiste 1992 Mees
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 5 km Jooks 01:57:56
332 258 270 Galyna Kushnir 1976 Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 5 km Kõnd 01:12:40
223 162 272 Raili Kuurits 1978 Naine
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 5 km Kõnd 00:55:57
167 120 273 Edith Kuusemägi 1975 Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5 km Kõnd 00:51:05
359 280 275 Piret Kuusk 1981 Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5 km Jooks 01:20:54
320 248 288 Elina Laanep 1986 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 5 km Kõnd 01:09:17
216 158 290 Ruth Laev 1953 Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5 km Kõnd 00:54:58
346 270 292 Natalja Lahk 1960 Naine
Harju maakond
  HORNETS N 5 km Jooks 01:17:38
21 6 294 Lenne Lahtvee 1991 Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 5 km Jooks 00:27:55
70 38 297 Nele Laidvee 1976 Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 5 km Jooks 00:33:26
322 250 301 Maris Lampe 1986 Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 5 km Kõnd 01:09:32
155 110 303 Triin Laub 1988 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5 km Kõnd 00:50:28
162 116 304 Ilse Laur 1957 Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 00:50:53
315 243 305 Ketter Leemet 1990 Naine
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 5 km Kõnd 01:08:09
116 78 307 Anni Lehtmets 2016 Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 5 km Kõnd 00:46:53
177 49 308 Janek Lehtmets 1977 Mees
Harju maakond
  Lehe Sport M 5 km Kõnd 00:52:02
117 77 309 Lenna Lehtmets 2011 Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 5 km Kõnd 00:46:53
263 198 312 Dinara Leit 1983 Naine
Harju maakond
Spordiselts mtü
Karupoeg Puhh OÜ
E-lõvitarid N 5.2 km Jooks 01:00:03
239 176 319 Liina-Maria Lepik 1981 Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5 km Kõnd 00:57:36
225 163 320 Silja Lepik 1981 Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5 km Kõnd 00:56:17
312 240 330 Liina Liiv 1989 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5 km Kõnd 01:07:43
262 197 335 Everiin Lill 1995 Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5 km Kõnd 01:00:01
127 87 336 Katrin Lillep 1969 Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5 km Kõnd 00:48:03
302 70 337 Martin Lillepuu 1978 Mees
Harju maakond
    M 5 km Kõnd 01:05:14
190 54 338 Andres Lilleste 1982 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 5 km Kõnd 00:52:53
214 58 339 Karl Limbak 1995 Mees
Harju maakond
  Gone with the win M 5 km Kõnd 00:54:47
10 2 342 Gerli Linkgreim 1979 Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5 km Jooks 00:25:45
163 117 346 Kristi Listmann 1985 Naine
Tartu maakond
ABB   N 5 km Kõnd 00:51:00
259 194 347 Olga Litovskihh 1981 Naine
Harju maakond
  Mango N 5 km Kõnd 01:00:00
387 301 349 Katrin Lohk 1986 Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5 km Kõnd 02:08:10
234 171 363 Reelika Lõhmus 1991 Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 5 km Kõnd 00:57:05
363 82 949 Karel Lomp 1990 Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5 km Kõnd 01:23:32
152 108 350 Triin-Anneli Loodus 1975 Naine
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 5 km Jooks 00:50:12
86 52 351 Kairit Lootus 1973 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 5 km Kõnd 00:36:21
93 59 352 Karoliine Lootus 2003 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 5 km Kõnd 00:39:35
354 277 356 Janeli Lukats 1991 Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 5 km Kõnd 01:18:41
139 98 358 Inga Luks 1975 Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5 km Kõnd 00:49:00
100 65 911 Liis Lume 1976 Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5 km Kõnd 00:42:56
316 244 359 Viktoria Lumi 1956 Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 01:08:14
337 262 362 Inge Luuk 1982 Naine
Harju maakond
  2RTK N 5 km Kõnd 01:14:49
78 45 426 Britt Mäekuusk 1994 Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 5 km Jooks 00:35:07
149 106 428 Piret Mägi 1976 Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 5 km Kõnd 00:50:04
301 232 370 Heleen Maibak 1987 Naine
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 5 km Kõnd 01:05:14
171 124 371 Annela Maidla 1976 Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5 km Kõnd 00:51:35
279 211 372 Kristiina Maidvee 1980 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5 km Kõnd 01:02:08
23 17 376 Mait Makkar 1974 Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 5 km Jooks 00:27:59
335 260 431 Maie Männiste 1964 Naine
Lääne-Viru maakond
    N 5 km Kõnd 01:14:09
50 27 380 Andero Mardo 1990 Mees
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ M 5 km Jooks 00:31:05
228 165 382 Karin Marjapuu 1981 Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5 km Jooks 00:56:44
357 78 908 Taisto Markus 1990 Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 5 km Kõnd 01:20:08
349 272 383 Margit Marma 1998 Naine
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 5 km Kõnd 01:18:22
361 80 385 Bogdan Martšenko 1990 Mees
Harju maakond
  A Running Joke M 5 km Kõnd 01:21:46
336 261 388 Djan Matsova 1984 Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5 km Kõnd 01:14:30
57 29 390 Julia Medved 1986 Naine
Harju maakond
    N 5 km Jooks 00:32:00
348 77 393 Martin Meisalu 1989 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5 km Kõnd 01:18:11
53 28 395 Veiko Meltsas 1974 Mees
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 5 km Jooks 00:31:16
356 279 396 Eve Mere 1971 Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 5 km Kõnd 01:19:53
209 152 398 Iris Meristo 1970 Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5 km Kõnd 00:54:27
208 57 399 Martin Meristo 1971 Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5 km Kõnd 00:54:23
169 122 400 Ülle Metsman 1979 Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 5 km Jooks 00:51:25
325 252 402 Oksana Mihailova 1973 Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5 km Kõnd 01:11:29
236 173 403 Krista Mihkelsaar 1975 Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5 km Jooks 00:57:12
204 148 404 Airi Miilits 1987 Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 5 km Kõnd 00:53:55
87 53 405 Kertu Mikk 1998 Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5 km Jooks 00:36:44
367 285 406 Virge Millert 1977 Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5 km Kõnd 01:27:30
103 68 407 Katrin Milva 1985 Naine
Tartu maakond
ABB   N 5 km Kõnd 00:43:45
176 48 410 Elari Moks 1981 Mees
Harju maakond
  . Tippvorm . M 5 km Kõnd 00:51:59
226 63 411 Hans Moks 1987 Mees
Harju maakond
  KRO II M 5 km Kõnd 00:56:28
297 228 413 Jekaterina Mordassova 1982 Naine
Harju maakond
  Runderful N 5 km Kõnd 01:05:00
393 306 415 Veronika Mossov 1977 Naine
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 5 km Kõnd 02:57:01
265 200 418 Anne Murd 1973 Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 5 km Kõnd 01:00:20
343 267 419 Kaili Muru 1984 Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 5 km Kõnd 01:16:44
129 89 421 Liisi Mustkivi 1989 Naine
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5 km Kõnd 00:48:07
174 126 422 Inga Mustonen 1985 Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 5 km Kõnd 00:51:41
83 50 423 Reilika Muuli 1989 Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5 km Jooks 00:36:00
156 46 435 Einar Namme 1965 Mees
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 5 km Kõnd 00:50:34
137 96 454 Epp Näpp 1978 Naine
Harju maakond
ABB   N 5 km Kõnd 00:48:57
115 76 436 Jana Napritson 1975 Naine
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 5 km Jooks 00:46:27
19 14 849 Ragnar Nauka 1987 Mees
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 5 km Jooks 00:27:37
221 160 439 Kristi Neidra 1989 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Kõnd 00:55:43
249 185 441 Anne Neroda 1969 Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 5 km Kõnd 00:58:48
178 50 446 Ants Noot 1969 Mees
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? M 5 km Kõnd 00:52:12
110 36 447 Marek Nuka 1976 Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5 km Kõnd 00:44:53
276 208 448 Lea Nulk 1973 Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5 km Kõnd 01:01:56
99 64 449 Reet Nurm 1972 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5 km Jooks 00:42:46
154 109 451 Kristi Nurmik 1988 Naine
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 5 km Kõnd 00:50:19
197 141 457 Eveli Ojamäe-Veider 1978 Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5 km Kõnd 00:53:20
245 64 930 Avo Org 1952 Mees
Harju maakond
Tallinna linn   M 5 km Kõnd 00:58:16
244 181 921 Sirje Org 1956 Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5 km Kõnd 00:58:16
347 271 465 Helena Orumets 1994 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5 km Kõnd 01:17:47
308 236 828 Evelin Õunapuu 1976 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5 km Kõnd 01:06:34
271 205 473 Ave Paabel 1974 Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5 km Kõnd 01:01:18
355 278 478 Ingrid Paats 1988 Naine
Harju maakond
    N 5 km Jooks 01:19:31
231 168 480 Thea-Liis Pae 1974 Naine
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 5 km Kõnd 00:56:59
15 11 481 Märt Pais 1970 Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5 km Jooks 00:26:41
118 79 484 Nele Pajuste 1984 Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5 km Kõnd 00:46:54
16 5 485 Egle Palk 1996 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 5 km Jooks 00:27:01
290 222 488 Kersti Palu 1958 Naine
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 5 km Jooks 01:03:37
95 35 489 Silver Palu 1978 Mees
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5 km Jooks 00:39:42
270 204 492 Kaisa Papp 1991 Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5 km Kõnd 01:01:08
51 24 540 Anna-Liisa Pärnalaas 1992 Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5 km Jooks 00:31:07
280 212 496 Julia Passetšnik 1988 Naine
Harju maakond
  FIVEX N 5 km Kõnd 01:02:12
269 66 498 Maksim Pavlov 1984 Mees
Harju maakond
  Runderful M 5 km Kõnd 01:01:00
243 180 499 Piia Pedras 1979 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselt   N 5.2 km Kõnd 00:58:14
107 72 500 Tuuli Pedras 1979 Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 00:44:29
128 88 501 Kai Peet 1977 Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5 km Jooks 00:48:06
26 8 912 Hedi Peetermann 1994 Naine
Harju maakond
ABB AS   N 5 km Jooks 00:28:51
371 288 506 Liisa Peri 1995 Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 5 km Kõnd 01:29:33
124 84 514 Agnes Pihelpuu 1975 Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5 km Jooks 00:47:27
180 52 520 Andrus Pisarev 1974 Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5 km Kõnd 00:52:19
60 29 522 Priit Plado 1968 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5 km Jooks 00:32:16
36 13 524 Irene Ploom 1967 Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5 km Jooks 00:29:43
112 75 525 Natalia Plotnikova 1975 Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5 km Kõnd 00:45:08
35 23 951 Armand Põldoja 1963 Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5 km Jooks 00:29:37
18 13 844 Priit Põltsama 1974 Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5 km Jooks 00:27:32
42 18 526 Olga Ponomareva 1983 Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 5 km Jooks 00:30:38
283 215 528 Kristi Poobus 1982 Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5 km Kõnd 01:02:54
240 177 545 Katrin Pööra 1972 Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5 km Kõnd 00:57:50
125 85 530 Aile Pops 1974 Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5 km Kõnd 00:47:33
81 48 535 Irene Puusaar 1963 Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Jooks 00:35:23
33 11 546 Anu Raamat 1920 Naine
Harju maakond
  Üks ja kaks N 5 km Jooks 00:29:25
295 227 550 Heikke Merilin Raidma 1996 Naine
Harju maakond
  Krimelte Hundid Tiim N 5 km Kõnd 01:04:52
246 182 877 Ines Elisabeth Raidma 2009 Naine
Harju maakond
  (Kilp)konnad N 5 km Kõnd 00:58:22
255 191 864 Pirje Raidma 1972 Naine
Harju Maakond
  (Kilp)konnad N 5 km Kõnd 00:59:27
310 238 551 Piret-Ireen Raidmets 1967 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 5 km Kõnd 01:07:03
187 135 555 Jaana Rajamäe 1981 Naine
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR N 5 km Kõnd 00:52:46
281 213 557 Ann Randver 1987 Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5 km Kõnd 01:02:46
113 38 558 Krister Randver 1987 Mees
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad M 5 km Kõnd 00:46:08
227 164 559 Triin Rannut 1972 Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5 km Kõnd 00:56:40
193 138 599 Angela Rättel 1996 Naine
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5 km Kõnd 00:53:02
340 76 562 Timo Kalevi Raussi 1969 Mees
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 5 km Kõnd 01:15:32
211 154 563 Liis Rebane 1986 Naine
Harju maakond
  Tiptap N 5 km Kõnd 00:54:33
198 142 570 Merli Reinmann 1978 Naine
Harju maakond
  LauMer N 5 km Kõnd 00:53:32
92 58 572 Eve Relvik 1959 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5 km Jooks 00:39:32
46 21 920 Kai Remmelkoor 1970 Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5 km Jooks 00:30:50
342 266 573 Kristiina Repp 1971 Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5 km Kõnd 01:15:51
324 73 574 Eduard Rešetov 1980 Mees
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 5 km Jooks 01:11:00
166 119 576 Pille Riimast 1984 Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5 km Kõnd 00:51:05
299 230 577 Heldin Rikk 1981 Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5 km Kõnd 01:05:06
88 54 578 Brigitta Rimm 1999 Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5 km Jooks 00:37:16
148 105 582 Angela Rohtla 1988 Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5 km Kõnd 00:50:01
28 20 586 Viljar Rooda 1989 Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5 km Jooks 00:28:59
111 37 588 Ivan Roos 1987 Mees
Harju maakond
  TIREL M 5 km Jooks 00:45:01
55 27 859 Airi Rosimannus 1988 Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5 km Jooks 00:31:54
97 62 592 Margit Rosin 1980 Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 00:41:15
47 22 594 Ievgeniia Rudkovska 1990 Naine
Harju maakond
    N 5 km Jooks 00:30:55
372 289 836 Reili Rüütel 1984 Naine
Harju maakond
ABB   N 5 km Kõnd 01:31:10
6 6 601 Andrus Rüütelmaa 1972 Mees
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5 km Jooks 00:24:15
150 107 595 Anu Ruuven 1969 Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5 km Kõnd 00:50:08
241 178 910 Hele-Riin Saal 1988 Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5 km Kõnd 00:58:06
333 259 603 Anu Saar 1975 Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5 km Kõnd 01:12:50
203 147 607 Külli Saarepera 1973 Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 5 km Kõnd 00:53:51
64 34 674 Heli Säde 1979 Naine
Harju maakond
  Tiptap N 5 km Jooks 00:32:49
382 296 609 Karin Sahar-Lambinen 1987 Naine
Harju maakond
  Mango N 5 km Jooks 02:00:08
183 131 610 Natalja Saiko 1980 Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5 km Kõnd 00:52:24
114 39 614 Silver Salundo 1996 Mees
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo M 5 km Kõnd 00:46:12
164 118 621 Jana Sarri 1980 Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5 km Kõnd 00:51:03
217 159 623 Alla Saul 1979 Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5 km Kõnd 00:55:00
123 83 624 Anneli Schults 1967 Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5 km Jooks 00:47:19
369 83 629 Sergei Serbin 1962 Mees
Harju maakond
  HORNETS M 5 km Kõnd 01:28:47
37 14 676 Anna Šerstjuk 1992 Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5 km Jooks 00:29:49
196 140 631 Madle Sihver 1991 Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5 km Kõnd 00:53:15
205 149 872 Tairi Siilbaum 1993 Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 5 km Kõnd 00:54:13
392 305 632 Lotta Siim 2004 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5 km Jooks 02:41:12
133 93 637 Jaana Siliksaar 1980 Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5 km Kõnd 00:48:27
206 150 638 Kerli Sillamaa 1982 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5 km Kõnd 00:54:13
159 112 639 Anu Sillandi 1967 Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5 km Kõnd 00:50:39
188 136 642 Terje Sinik 1969 Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 5 km Kõnd 00:52:48
120 81 860 Merit Sisas 1994 Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5 km Kõnd 00:47:06
31 22 646 Mark Slavin 1980 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5 km Jooks 00:29:21
105 70 647 Natalja Sleptšuk 1980 Naine
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 5 km Kõnd 00:44:19
264 199 673 Meeri Sõerd 1972 Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Maarja ja Meeri N 5 km Kõnd 01:00:12
385 299 662 Ingrid Stamm 1980 Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5 km Kõnd 02:04:50
345 269 663 Jekaterina Stepanova 1968 Naine
Harju maakond
  FIVEX N 5 km Kõnd 01:17:12
375 291 665 Kädi Streff 1978 Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5 km Kõnd 01:44:32
106 71 675 Made Sügis 1971 Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 5 km Kõnd 00:44:28
4 4 667 Raul Sulu 1989 Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 5 km Jooks 00:24:02
157 111 668 Sirli Sumeri 1966 Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5 km Kõnd 00:50:38
85 34 669 Armin Sutter 1981 Mees
Rapla maakond
  Käbipätid M 5 km Jooks 00:36:17
84 51 670 Kadi Sutter 1980 Naine
Rapla maakond
  Käbipätid N 5 km Jooks 00:36:01
184 132 671 Maili Suurekivi 1995 Naine
Harju maakond
ABB ABB Mugavad N 5 km Kõnd 00:52:25
288 220 900 Marianne Taberland 1972 Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 5 km Kõnd 01:03:32
2 2 750 Margus Tähepõld 1978 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5 km Jooks 00:22:52
326 253 683 Ksenja Tajur 1989 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5 km Kõnd 01:11:30
314 242 684 Kristi Talbach 1981 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Kõnd 01:08:02
192 137 686 Ave Talts 1977 Naine
Harju maakond
  KRO II N 5 km Kõnd 00:53:01
153 45 687 Rain Talvoja 1996 Mees
Harju maakond
ABB ABB Mugavad M 5 km Kõnd 00:50:17
250 186 688 Age Tamm 1976 Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5 km Kõnd 00:58:49
191 55 689 Andrus Tamm 1976 Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5 km Kõnd 00:52:57
5 5 693 Kristjan Tammearu 1989 Mees
Harju maakond
  A Running Joke M 5 km Jooks 00:24:09
11 3 695 Kätlin Tammesoo 1992 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5 km Jooks 00:25:47
230 167 698 Merilin Tammik 1996 Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5 km Kõnd 00:56:56
172 125 701 Triin Tartes 1991 Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5 km Kõnd 00:51:39
260 196 702 Tea Tasa 1969 Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 5 km Jooks 01:00:00
256 190 703 Evely Taul 1973 Naine
Harju maakond
  TIREL N 5 km Kõnd 00:59:27
195 56 704 Urmas Teeorg 1962 Mees
Harju maakond
Tallinna linn   M 5 km Jooks 00:53:13
298 229 906 Hela Teesalu 1969 Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 5 km Kõnd 01:05:01
34 12 705 Pia Tein 1978 Naine
Harju maakond
  KRO II N 5 km Jooks 00:29:26
274 207 707 Jane Teresk 1979 Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 5 km Kõnd 01:01:44
186 134 708 Svetlana Ternavskihh 1976 Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5 km Jooks 00:52:45
96 61 709 Sirje Terve 1961 Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 5 km Jooks 00:40:34
329 256 712 Liis Tiitson 1992 Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5 km Kõnd 01:12:09
307 72 713 Kevin Tiks 1993 Mees
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 5 km Kõnd 01:06:31
143 43 714 Oliver Tiks 1979 Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 M 5 km Kõnd 00:49:15
296 69 870 Priit Tiks 1979 Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5 km Kõnd 01:04:59
338 263 903 Angela Tirp 1992 Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5 km Kõnd 01:15:01
14 10 717 Raido Tisler 1989 Mees
Harju maakond
  Mango M 5 km Jooks 00:26:36
218 59 720 Tanel Tomson 1976 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5 km Kõnd 00:55:25
141 100 749 Taimi Tõnisson 1981 Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5 km Kõnd 00:49:05
67 36 892 Evelin Toobal 1977 Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 5 km Jooks 00:33:06
182 130 721 Ragna Toom 1953 Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5 km Kõnd 00:52:20
364 282 723 Terly Toomast 1987 Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 5 km Kõnd 01:23:39
252 188 724 Jana Toomi 1975 Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5 km Kõnd 00:59:07
7 7 725 Antti Tooming 1980 Mees
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad M 5 km Jooks 00:24:35
303 233 728 Liina Toomlaid 1983 Naine
Harju maakond
  TIREL N 5 km Kõnd 01:05:23
351 274 732 Kristi Treier 1994 Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5 km Kõnd 01:18:25
80 47 734 Dominica Trubetskoi 1982 Naine
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 5 km Jooks 00:35:15
377 293 735 Terje Trutsi 1962 Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5 km Kõnd 01:48:01
306 71 739 Maksim Tšikiljov 1985 Mees
Harju maakond
  BEER SNAILS M 5 km Kõnd 01:06:00
77 44 741 Moonika Tuhkanen 1980 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 5 km Jooks 00:35:04
201 144 742 Epp Tuisk 1985 Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5 km Kõnd 00:53:42
277 209 744 Anu Tukia 1977 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5 km Kõnd 01:01:58
374 84 746 Freddi Turmann 1992 Mees
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole M 5 km Jooks 01:38:27
24 18 747 Raiko Tutt 1979 Mees
Harju maakond
  Raiari M 5 km Jooks 00:28:01
181 129 831 Kerta Übner 1994 Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5 km Kõnd 00:52:19
331 74 753 Liivar Uibonurm 1968 Mees
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus M 5 km Kõnd 01:12:28
54 26 757 Dagmar Urb 1991 Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5 km Jooks 00:31:49
210 153 760 Lilo Ustaal 1967 Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5 km Kõnd 00:54:32
258 193 761 Evelin Uudeküll 1989 Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5 km Kõnd 00:59:52
344 268 833 Mari-Liis Üürike 1989 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Kõnd 01:16:57
247 183 763 Kristiina Vaher 1972 Naine
Tartu maakond
ABB   N 5 km Kõnd 00:58:42
22 16 824 Erkki Vähi 1984 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5 km Jooks 00:27:56
39 15 766 Arie Vaigurand 1979 Naine
Harju maakond
  Raiari N 5 km Jooks 00:30:09
13 4 767 Marge Vaikjärv 1989 Naine
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 5 km Jooks 00:26:23
242 179 768 Kerstin Vaikmaa 1982 Naine
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 5 km Kõnd 00:58:10
40 16 770 Laine Vain 1983 Naine
Harju maakond
  HARKU PEO N 5 km Jooks 00:30:12
341 265 772 Eleene Vaino 1992 Naine
Harju maakond
TAI TAI N 5 km Kõnd 01:15:34
284 216 893 Kaisa Välk 1976 Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5 km Kõnd 01:02:57
30 21 779 Antti Valkiainen 1975 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema M 5 km Jooks 00:29:11
311 239 781 Liis Valma 1993 Naine
Harju maakond
  Runderful N 5 km Kõnd 01:07:22
253 65 785 Rain Varblane 1996 Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5 km Kõnd 00:59:09
27 19 786 Erki Varbola 1975 Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5 km Jooks 00:28:54
151 44 787 Tauno Vare 1974 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5 km Jooks 00:50:10
98 63 789 Ingrid Vedler 1971 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5 km Jooks 00:42:40
29 9 791 Jana Veenpere 1974 Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5 km Jooks 00:29:06
360 281 792 Birgit Patrice Veer 1985 Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5 km Kõnd 01:21:21
8 1 793 Hanna-Greta Veersalu 1982 Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5 km Jooks 00:24:56
292 224 794 Maria Veide 1985 Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 5 km Kõnd 01:04:20
200 145 796 Laura Venig 1982 Naine
Harju maakond
  LauMer N 5 km Kõnd 00:53:42
339 264 800 Mare Veskimägi 1971 Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5 km Kõnd 01:15:26
212 155 803 Marta Vihtre 1992 Naine
Harju maakond
  Naksitrallid N 5 km Kõnd 00:54:36
161 115 804 Hannaliis Viibus 1987 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 5 km Kõnd 00:50:50
257 192 807 Kristel Viirmann 1982 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5 km Kõnd 00:59:39
213 156 808 Marianna Viirsaar 1987 Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5 km Kõnd 00:54:45
330 257 810 Katrin Viks 1979 Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5 km Kõnd 01:12:10
379 295 815 Liis-Erliken Vinne 1982 Naine
Harju maakond
  Vinne N 5 km Kõnd 01:53:08
380 85 816 Mario Vinne 1982 Mees
Harju maakond
  Vinne M 5 km Kõnd 01:54:12
224 62 818 Martin Visnapuu 1982 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 5 km Kõnd 00:56:01
199 143 819 Kairi Vjatkin 1975 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Kõnd 00:53:38
384 298 820 Katri Voit 1975 Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5 km Kõnd 02:04:17
378 294 822 Irina Voronina 1980 Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 01:48:15
170 123 823 Julia Vuhk Vuht 1973 Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5 km Jooks 00:51:35
91 57 965 Gätlin Vunk 1978 Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5 km Jooks 00:39:13
317 245 835 Viktoria Yurchuk 1995 Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5 km Jooks 01:08:18
391 304 679 Darja Zabrovskaja 1988 Naine
Harju maakond
  ERL N 5 km Kõnd 02:32:29
56 28 680 Irina Zadunaiskaja 1986 Naine
Harju maakond
    N 5 km Jooks 00:32:00
229 166 681 Evelyn Zahrens 1977 Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5 km Kõnd 00:56:54
Sulge

Tulemuse detailne info

...