20. TRADEHOUSE Tervisejooks
5. etapp - 3,6 km - Merimetsa

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 456 Naisi: 344 Mehi: 112 Läbitud distants kokku: 1642 km Aeg kokku: 307:24:29
Nr Nimi Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
3 Triin Aarna Naine
Harju maakond
  TEAM5 N 3.6 km Kõnd 00:53:20
4 Ketty Aas Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 3.6 km Kõnd 00:40:24
5 Kauri Aaslaid Mees
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 3.6 km Jooks 00:21:29
6 Monika Aaslaid Naine
Harju maakond
  Pirita N 3.6 km Kõnd 00:48:46
7 Lili Aasumäe Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Selver
  N 3.6 km Kõnd 00:36:51
9 Anne Aaver Naine
Harju
ABB ABB WOLF1 N 3.6 km Kõnd 00:54:46
10 Ilze Abola Naine
Harju maakond
  KES TEGI? N 3.6 km Kõnd 00:34:54
11 Andre Adler Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 3.6 km Jooks 00:23:30
12 Airi Aedla Naine
Harju maakond
  KAKS NAIST JA KOER N 3.6 km Kõnd 00:48:35
13 Avantika Arya Agrawal Naine
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS N 3.6 km Kõnd 00:41:48
15 Maryn Ait Naine
Harju maakond
  O-DOO-OO N 3.6 km Kõnd 00:38:13
16 Merilyn Ait Naine
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 3.6 km Kõnd 00:31:22
17 Jaana Alamaa Naine
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 3.6 km Kõnd 00:54:00
18 Evelyn Alamets Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 3.6 km Kõnd 00:42:37
19 Svetlana Aleksandrova Naine
Harju maakond
  KES TEGI? N 3.6 km Kõnd 00:41:16
20 Kaia Alev Naine
Harju maakond
  Maailmaparimad N 3.6 km Kõnd 00:42:42
21 Rauno Aljas Mees
Harju maakond
  PTA Teine M 3.6 km Jooks 00:17:00
23 Aivi Allikmets Naine
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 3.6 km Jooks 00:30:33
24 Heleri Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3.6 km Kõnd 00:51:04
25 Marja-Liisa Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3.6 km Jooks 00:20:15
29 Priit Annusver Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 3.6 km Kõnd 00:55:16
30 Imre Anton Mees
Harju maakond
    M 3.6 km Jooks 00:16:50
31 Merilyn Anton Naine
Harju maakond
  RIK 3 N 3.6 km Kõnd 00:41:32
33 Heikko Antsmäe Mees
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased M 3.6 km Jooks 00:26:48
35 Gerli Aringo Naine
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 3.6 km Kõnd 00:34:44
36 Kristin Arm Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 3.6 km Jooks 00:25:35
38 Getter Anett Arro Naine
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 3.6 km Kõnd 00:42:59
42 Kertu Arumetsa Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Kõnd 00:33:25
45 Kristi Auger Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 3.6 km Kõnd 00:50:19
46 Ave Aun Naine
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad N 3.6 km Kõnd 00:30:47
47 Marite Aus Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3.6 km Kõnd 00:39:37
48 Asko Ausmees Mees
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur M 3.6 km Kõnd 00:39:13
51 Fred Baranov Mees
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 3.6 km Jooks 01:07:19
52 Rainer Barjabin Mees
Harju maakond
  RB INFRA M 3.6 km Jooks 00:21:30
54 Liia Beljajeva Naine
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 3.6 km Kõnd 00:49:12
57 Andrea Bonelli Mees
Harju maakond
  Väledad põdrad M 3.6 km Jooks 00:24:31
59 Siim Brazier Mees
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G M 3.6 km Jooks 00:19:36
910 Anastassia Bukovskaja Naine
Harju maakond
  Norte naised N 3.6 km Jooks 00:31:01
62 Julia Danilov Naine
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 3.6 km Kõnd 00:39:39
64 Jekaterina Domaševa Naine
Harju maakond
ABB   N 3.6 km Kõnd 00:45:00
66 Helen Drobet Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Jooks 00:22:00
911 Marija Drozdova Naine
Harju maakond
  Norte naised N 3.6 km Kõnd 00:44:48
67 Natalia Družinina Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 3.6 km Kõnd 00:48:11
70 Marja-Liisa Eesmäe Naine
Harju maakond
  EG Ehitus N 3.6 km Kõnd 00:40:29
71 Ines Ehavald Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 3.6 km Kõnd 00:43:53
72 Urmas Eigla Mees
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 3.6 km Jooks 00:17:01
73 Karmen Ekbaum Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 3.6 km Kõnd 00:36:08
77 Edith End Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 3.6 km Kõnd 00:45:05
79 Estin Engbusk Naine
Harju maakond
  The Fabulous Five N 3.6 km Kõnd 00:43:42
81 Julia Esaulenko Naine
Harju maakond
  EDELWEISS N 3.6 km Kõnd 00:39:09
83 Elis Fels Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 3.6 km Kõnd 00:41:58
84 Kristel Filippov Naine
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 3.6 km Kõnd 00:32:00
85 Natalja Fomenko Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 3.6 km Kõnd 00:52:00
87 Semjon Galajev Mees
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 3.6 km Jooks 00:23:35
88 Natalja Gapon Naine
Harju maakond
  HORNETS N 3.6 km Kõnd 00:47:44
90 Triin Gede Naine
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 3.6 km Jooks 00:20:15
91 Merilin Gedvil Naine
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 3.6 km Kõnd 00:55:47
92 Marian Gilden Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 3.6 km Kõnd 00:56:28
94 Jaanika Greim Naine
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 3.6 km Kõnd 00:37:21
95 Monika Grinfeld Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.6 km Jooks 00:29:21
96 Uljana Grinina Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 3.6 km Kõnd 00:40:16
97 Ilya Guriev Mees
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 3.6 km Jooks 00:33:17
98 Marina Gusseva Naine
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 3.6 km Kõnd 01:03:00
103 Krista Hallik Naine
Harju maakond
  Maailmaparimad N 3.6 km Kõnd 00:38:30
105 Kadri Halling Naine
Harju maakond
ABB   N 3.6 km Jooks 00:21:52
106 Reet Hansen Naine
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 3.6 km Kõnd 00:52:17
111 Eleri Heinnurm Naine
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 3.6 km Kõnd 00:35:34
112 Aleksei Heinsaar Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 3.6 km Jooks 00:29:11
118 Helen Hindrichson-Nairis Naine
Harju maakond
  Pinginaabrid N 3.6 km Jooks 00:32:00
120 Taavi Hirtentreu Mees
Harju maakond
    M 3.6 km Jooks 00:40:45
121 Aljona Hitrova Naine
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 3.6 km Kõnd 00:33:52
125 Ly Hõbe Naine
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 3.6 km Kõnd 00:52:28
122 Sven Holter Mees
Harju maakond
  RB INFRA M 3.6 km Jooks 00:18:56
124 Tiina Hunt Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 3.6 km Kõnd 00:58:19
126 Helena Idarand Naine
Harju maakond
  LIDL FOOT N 3.6 km Kõnd 00:47:21
127 Sergei Iljin Mees
Harju maakond
  WE MATCH! M 3.6 km Jooks 00:17:38
132 Iris Jaago Naine
Harju maakond
  Kõnniklubi N 3.6 km Kõnd 00:43:15
152 Maire Jäärats Naine
Harju maakond
ABB   N 3.6 km Kõnd 00:58:14
135 Dmitri Jalakas Mees
Harju maakond
    M 3.6 km Kõnd 00:41:17
136 Erki Jansen Mees
Harju maakond
  TEAM5 M 3.6 km Jooks 00:22:06
140 Anneli Jervson Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.6 km Jooks 00:24:40
141 Olga Jevgrafova Naine
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 3.6 km Jooks 00:51:01
146 Katre Jõgeva Naine
Harju maakond
  Väledad põdrad N 3.6 km Jooks 00:35:25
148 Sigrid Jõhve Naine
Harju maakond
  Väledad jalad N 3.6 km Kõnd 00:45:23
142 Piret Josing Naine
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 3.6 km Kõnd 00:39:32
143 Timo Juhanson Mees
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 3.6 km Kõnd 00:37:44
154 Andreas Jürgenson Mees
Harju maakond
  RIK 3 M 3.6 km Kõnd 02:14:40
158 Tebe Jürgenson Naine
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 3.6 km Jooks 00:54:51
159 Sirly Jürioja Naine
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 3.6 km Kõnd 00:48:25
160 Luule Jürisson Naine
Harju maakond
  Pirita N 3.6 km Kõnd 00:48:39
161 Kadri Jürjan Naine
Harju maakond
  ABB RAKa N 3.6 km Kõnd 00:35:50
163 Kairi Kadastik Naine
Harju maakond
  Anname gaasi N 3.6 km Kõnd 00:49:07
165 Tarmo Kaisla Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 3.6 km Jooks 00:14:31
168 Birgit Kald Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.6 km Kõnd 00:35:36
169 Nele Kalda Naine
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 3.6 km Kõnd 00:46:46
170 Kristina Kaljumets Naine
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 3.6 km Kõnd 01:02:47
172 Tiina Kallas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 3.6 km Kõnd 00:32:59
176 Anary Kalme Naine
Harju maakond
  Käib küll N 3.6 km Kõnd 01:00:01
177 Anneliis Kalmus Naine
Harju maakond
  SUPERTALENT N 3.6 km Kõnd 00:49:55
178 Enelys Kalmus Naine
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 3.6 km Jooks 00:20:18
179 Triin Kand Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 3.6 km Kõnd 00:41:30
184 Marian Karjus Naine
Harju maakond
  SIBAJAD N 3.6 km Kõnd 00:41:54
188 Helena Karpin Naine
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 3.6 km Jooks 00:24:26
189 Lilia Karpova Naine
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 3.6 km Kõnd 00:34:52
191 Jaanus Karu Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 3.6 km Kõnd 01:09:59
193 Pirgit Kasemets Naine
Harju maakond
  Pinginaabrid N 3.6 km Jooks 00:27:36
194 Annika Kaseorg Naine
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 3.6 km Kõnd 00:37:59
195 Mairo Kaseväli Mees
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad M 3.6 km Jooks 00:20:19
199 Sylvia Kass Naine
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 3.6 km Kõnd 00:40:00
201 Natalja Kattai Naine
Harju maakond
  LIDLI JOOKSJAD N 3.6 km Kõnd 00:40:26
202 Merli Kaunissaar Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Jooks 00:38:19
897 Kristjan Kaunissaare Mees
Harju maakond
  MKM Jooks! M 3.6 km Jooks 00:21:12
203 Tiia Kaupmees Naine
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 3.6 km Jooks 00:41:17
204 Keidi Keidla Naine
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia KS paras paar N 3.6 km Jooks 00:27:20
209 Teele Kesküla Naine
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 3.6 km Kõnd 00:52:27
210 Kristi Kessel Naine
Pärnu maakond
Mtü spordiselt   N 3.6 km Kõnd 00:33:17
211 Evo Kessler Mees
Harju maakond
  IMAGINE POSSIBLE M 3.6 km Jooks 00:19:47
213 Zeyad Masry Zaky Attia Khalaf Mees
Harju maakond
    M 3.6 km Jooks 00:46:38
214 Valeria Kiisk Naine
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 3.6 km Jooks 00:24:41
216 Evelin Kikas Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 3.6 km Kõnd 00:47:47
221 Anne Kippasto Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 3.6 km Jooks 00:29:35
222 Liina Kippasto Naine
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 3.6 km Kõnd 00:41:46
225 Külli Kivioja-Ööpik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 3.6 km Kõnd 00:31:32
227 Deivi Kiviste Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus   N 3.6 km Jooks 00:24:35
229 Sigrid Kleidov Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 3.6 km Kõnd 01:19:03
232 Merit Kohv Naine
Harju maakond
  SIBAJAD N 3.6 km Kõnd 00:47:35
235 Mirjam Kolga Naine
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit N 3.6 km Jooks 00:22:27
236 Sander Kollom Mees
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 3.6 km Jooks 00:48:00
239 Avo Kont Mees
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus   M 3.6 km Jooks 00:56:59
285 Alina Kõrgesaar Naine
Harju maakond
  EEK ettevõtlikud N 3.6 km Jooks 00:19:55
244 Triin Kosso Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 3.6 km Kõnd 00:36:35
249 Kajali Kotsar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 3.6 km Kõnd 00:39:36
287 Eliise Kõva Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Kõnd 01:02:33
250 Natalja Kovtunova Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 3.6 km Kõnd 01:08:48
247 Sergei Kozlov Mees
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 3.6 km Kõnd 01:12:49
252 Matthew Krisenthal Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 3.6 km Jooks 00:21:34
253 Karmen Kruus Naine
Harju maakond
  The Fabulous Five N 3.6 km Jooks 00:24:23
255 Raili Kruusmaa-Moks Naine
Harju maakond
  Tippvorm N 3.6 km Jooks 00:22:53
256 Karmen Kruutmann Naine
Harju maakond
  The Fabulous Five N 3.6 km Jooks 00:22:43
260 Julia Kudrjavtseva-Arruda Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 3.6 km Kõnd 00:52:36
263 Laura Kuldkepp Naine
Harju maakond
  TH Tiigrid N 3.6 km Jooks 00:20:16
264 Marika Kuldkepp Naine
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 3.6 km Kõnd 02:09:00
269 Aivi Kurim Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 3.6 km Kõnd 00:45:12
270 Gert Kevin Kurmiste Mees
Harju maakond
  USAINBOLT2 M 3.6 km Jooks 00:58:25
272 Merli Kurus Naine
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 3.6 km Kõnd 00:47:58
296 Reili Küünruss Naine
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 3.6 km Kõnd 00:40:27
276 Raili Kuurits Naine
Harju maakond
  ABB RAKa N 3.6 km Kõnd 00:40:21
277 Edith Kuusemägi Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 3.6 km Kõnd 00:42:55
297 Selyn Laande Naine
Harju maakond
  TEAM5 N 3.6 km Jooks 00:35:26
298 Maarja Laane Naine
Harju maakond
ABB   N 3.6 km Jooks 00:21:54
299 Marek Laanisto Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 3.6 km Jooks 00:35:14
900 Laura Laaster Naine
Harju maakond
  JAP N 3.6 km Kõnd 01:20:02
302 Ruth Laev Naine
Harju maakond
  Käib küll N 3.6 km Kõnd 00:29:56
304 Natalja Lahk Naine
Harju maakond
  HORNETS N 3.6 km Kõnd 00:42:54
305 Lenne Lahtvee Naine
Harju maakond
Playtech Playtech N 3.6 km Jooks 00:20:55
308 Marko Laigna Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 3.6 km Kõnd 00:37:06
914 Indrek Laineveer Mees
Harju maakond
  Kiiret pole M 3.6 km Jooks 00:16:14
309 Kaari Lainevool Naine
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 3.6 km Kõnd 00:41:48
311 Tiina Lauri Naine
Harju maakond
  LC SUPPLY N 3.6 km Kõnd 00:50:25
317 Kairit Lehtpuu Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 3.6 km Kõnd 00:40:16
320 Sten Leima Mees
Harju maakond
    M 3.6 km Jooks 00:25:28
323 Mariliis Leitud Naine
Harju maakond
  SIBAJAD N 3.6 km Kõnd 00:44:58
325 Tatjana Lemba-Virkunen Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Kõnd 00:37:57
326 Kaido Lemendik Mees
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI M 3.6 km Jooks 00:24:40
329 Kirke Maria Lepik Naine
Harju maakond
  SIBAJAD N 3.6 km Jooks 00:28:32
330 Silja Lepik Naine
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 3.6 km Kõnd 00:38:45
331 Eliise Lepp Naine
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 3.6 km Kõnd 00:38:19
336 Daimar Liiv Mees
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud M 3.6 km Jooks 00:26:13
337 Kristin Liiv Naine
Harju maakond
  Imelised õed N 3.6 km Jooks 00:49:23
338 Liina Liiv Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 3.6 km Kõnd 00:48:33
339 Eleen Lilienthal Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 3.6 km Jooks 00:22:46
340 Everiin Lill Naine
Harju maakond
  PTA Teine N 3.6 km Kõnd 00:41:08
341 Karl-Gerhard Lille Mees
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi M 3.6 km Jooks 00:15:33
343 Katrin Lillep Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 3.6 km Kõnd 00:45:13
345 Remo Lillepõld Mees
Harju maakond
  Peetri Maja M 3.6 km Jooks 00:23:35
344 Martin Lillepuu Mees
Harju maakond
    M 3.6 km Kõnd 00:51:16
346 Andres Lilleste Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised M 3.6 km Kõnd 00:37:51
347 Karl Limbak Mees
Harju maakond
  LIDL FOOT M 3.6 km Jooks 00:20:44
348 Esther Linask Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Jooks 02:39:26
349 Roger Linask Mees
Harju maakond
  IMMO M 3.6 km Kõnd 00:41:28
351 Mailis Linde Naine
Harju maakond
  Väledad põdrad N 3.6 km Jooks 00:29:14
352 Gerli Linkgreim Naine
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 3.6 km Jooks 00:20:32
917 Taivo Linnamägi Mees
Harju maakond
  Kiiret pole M 3.6 km Jooks 00:25:10
355 Pawel Filip Lison Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 M 3.6 km Kõnd 01:12:15
356 Kristi Listmann Naine
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 3.6 km Kõnd 00:35:58
357 Katrin Lohk Naine
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 3.6 km Kõnd 00:34:34
375 Reelika Lõhmus Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 3.6 km Kõnd 01:18:52
358 Janne Lokkota Naine
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 3.6 km Kõnd 00:46:30
359 Karel Lomp Mees
Harju maakond
  RB INFRA M 3.6 km Kõnd 00:43:59
360 Triin-Anneli Loodus Naine
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 3.6 km Jooks 00:41:01
364 Kaidi Luide Naine
Harju maakond
ABB ABB Drives MT N 3.6 km Kõnd 00:40:00
366 Janeli Lukats Naine
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 3.6 km Kõnd 00:44:06
369 Liisi Lumi Naine
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 3.6 km Kõnd 01:01:17
370 Viktoria Lumi Naine
Harju maakond
  SIBAJAD N 3.6 km Kõnd 00:36:08
381 Andre Maasikas Mees
Harju maakond
Playtech Playtech M 3.6 km Jooks 00:24:44
384 Angela Madisson Naine
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 3.6 km Jooks 00:16:16
442 Piret Mägi Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 3.6 km Kõnd 00:52:55
443 Arvi Mägin Mees
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid M 3.6 km Kõnd 01:27:20
385 Jana Mahlapuu Naine
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 3.6 km Kõnd 00:37:52
386 Heleen Maibak Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Kõnd 00:55:22
387 Annela Maidla Naine
Harju maakond
  KES TEGI? N 3.6 km Kõnd 00:35:44
389 Merle Maisla Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Kõnd 00:40:44
391 Mait Makkar Mees
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 3.6 km Jooks 00:43:10
445 Monica Mänd Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 3.6 km Kõnd 00:42:47
446 Kattre Männik Naine
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 3.6 km Kõnd 00:34:07
396 Gertu Margus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 3.6 km Kõnd 00:56:49
399 Danel Mark Mees
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 3.6 km Kõnd 00:41:42
400 Derek Mark Mees
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 3.6 km Kõnd 00:41:42
401 Dione Leandra Mark Naine
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 3.6 km Kõnd 00:41:42
402 Selene Kerlin Mark Naine
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 3.6 km Kõnd 00:41:42
447 Maido Märss Mees
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 3.6 km Jooks 00:22:50
405 Merilin Massakas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.6 km Kõnd 00:34:23
406 Karmen Matteus Naine
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 3.6 km Kõnd 00:41:41
407 Marika Matvejeva Naine
Harju maakond
  Maailmaparimad N 3.6 km Kõnd 00:22:34
411 Jaanika Meister Naine
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 3.6 km Jooks 01:15:53
412 Eva-Lota Meres Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Kõnd 00:51:03
413 Kairi Merila Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Jooks 00:50:21
414 Iris Meristo Naine
Harju maakond
  Väledad jalad N 3.6 km Kõnd 00:42:10
415 Martin Meristo Mees
Harju maakond
  Väledad jalad M 3.6 km Kõnd 00:42:09
418 Ülle Metsman Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 3.6 km Jooks 00:51:39
420 Johannes Michels Mees
Harju maakond
  Telegrupp M 3.6 km Kõnd 00:37:57
421 Kertu Mikk Naine
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 3.6 km Jooks 00:30:53
423 Virge Millert Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 3.6 km Kõnd 00:38:25
424 Katrin Milva Naine
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 3.6 km Kõnd 00:35:12
429 Elari Moks Mees
Harju maakond
  Tippvorm M 3.6 km Jooks 00:28:41
440 Karl Mõttus Mees
Harju maakond
    M 3.6 km Jooks 00:18:00
432 Sander Muhu Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed M 3.6 km Jooks 00:20:27
451 Lisett Münter Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Jooks 00:24:27
433 Tatjana Murkajeva Naine
Harju maakond
  EDELWEISS N 3.6 km Kõnd 00:50:18
434 Liisi Mustkivi Naine
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 3.6 km Kõnd 00:40:01
435 Inga Mustonen Naine
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 3.6 km Kõnd 00:41:54
437 Reilika Muuli Naine
Harju maakond
  Maailmaparimad N 3.6 km Jooks 00:31:45
452 Maarja Müür Naine
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 3.6 km Jooks 00:21:23
454 Einar Namme Mees
Harju maakond
Profit Software OÜ 10257119   M 3.6 km Jooks 00:22:53
461 Niina Nikitina Naine
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 3.6 km Jooks 00:22:30
465 Obinna Olaoluwa Njoku Mees
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS M 3.6 km Kõnd 00:59:16
472 Piret Nõmmela Naine
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 3.6 km Kõnd 00:43:32
466 Helena Noor Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Jooks 00:35:23
468 Marge Normet Naine
Harju maakond
  MARU N 3.6 km Kõnd 00:37:54
469 Marek Nuka Mees
Harju maakond
  Mine metsa M 3.6 km Kõnd 00:33:23
921 Sven Nurk Mees
Harju maakond
  MKM Jooks! M 3.6 km Jooks 00:18:13
471 Kristi Nurmik Naine
Harju maakond
  A-TEAM N 3.6 km Kõnd 00:32:01
476 Janika Ojakivi Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Kõnd 00:47:16
477 Eveli Ojamäe-Veider Naine
Harju maakond
  Maailmaparimad N 3.6 km Kõnd 00:36:01
478 Tuuli Ojasalu Naine
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 3.6 km Kõnd 00:38:37
480 Kristiina Omuk Naine
Harju maakond
  RIK 3 N 3.6 km Jooks 00:29:56
950 Avo Org Mees
Harju maakond
    M 3.6 km Kõnd 00:40:21
483 Sirje Org Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Kõnd 00:40:21
484 Evelin Orgmets Naine
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 3.6 km Kõnd 00:40:23
485 Rudolf Osman Mees
Harju maakond
    M 3.6 km Jooks 00:17:19
489 Ksenia Ovtšinikova Naine
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 3.6 km Jooks 00:17:51
490 Ave Paabel Naine
Harju maakond
  Käib küll N 3.6 km Kõnd 00:39:36
491 Tiina Paalberg Naine
Harju maakond
  Pirita N 3.6 km Kõnd 00:41:35
494 Markki Padar Naine
Harju maakond
  LC SUPPLY N 3.6 km Jooks 00:57:45
496 Märt Pais Mees
Harju maakond
  Telegrupp M 3.6 km Jooks 00:20:22
498 Lilian Paju Naine
Saare maakond
    N 3.6 km Kõnd 00:34:33
499 Triinu Eleri Paju Naine
Harju maakond
  TRIINUJAURMO N 3.6 km Kõnd 00:52:07
500 Urmo Paju Mees
Harju maakond
  TRIINUJAURMO M 3.6 km Kõnd 00:56:00
504 Egle Palk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 3.6 km Jooks 00:37:19
505 Kersti Palu Naine
Harju maakond
  K-Tiim N 3.6 km Jooks 00:39:14
506 Silver Palu Mees
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool M 3.6 km Jooks 00:24:09
510 Gerttu Pardla Naine
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 3.6 km Kõnd 01:09:34
511 Ilme Parik Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Kõnd 00:36:26
514 Jürgen Parts Mees
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 3.6 km Kõnd 01:02:37
516 Julia Passetšnik Naine
Harju maakond
  FIVEX N 3.6 km Kõnd 00:36:27
517 Jukka Matti Olavi Patrikainen Mees
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB M 3.6 km Kõnd 00:43:11
518 Helen Paul Naine
Harju
ABB ABB WOLF1 N 3.6 km Jooks 00:28:46
519 Maksim Pavlov Mees
Harju maakond
  SUPERTALENT M 3.6 km Jooks 00:19:37
524 Lada Peikre Naine
Harju maakond
Statistikaamet   N 3.6 km Jooks 00:28:52
528 Eerika Pentel Naine
Harju maakond
  Käib küll N 3.6 km Kõnd 00:41:16
530 Kristina Pešehodko Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Kõnd 00:47:48
531 Madis Peterson Mees
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 3.6 km Kõnd 00:43:16
532 Pille Pets Naine
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 3.6 km Kõnd 00:39:27
534 Rauno Pihel Mees
Harju maakond
  RIK 1 M 3.6 km Kõnd 00:39:23
535 Agnes Pihelpuu Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 3.6 km Jooks 00:33:52
536 Mirjam Pihlak Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 3.6 km Kõnd 00:23:34
538 Tauri Piir Mees
Harju maakond
  Anname gaasi M 3.6 km Kõnd 01:21:58
541 Taavet Pilvar Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 3.6 km Kõnd 00:40:37
925 Berit Plado Naine
Harju maakond
  ASAP N 3.6 km Kõnd 00:44:32
543 Irene Ploom Naine
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 3.6 km Jooks 00:24:12
557 Anette Põder Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 3.6 km Kõnd 00:45:36
908 Anu Põder Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Kõnd 00:45:52
544 Regina Poks Naine
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 3.6 km Kõnd 00:32:21
561 Armand Põldoja Mees
Harju maakond
  RB INFRA M 3.6 km Jooks 00:22:51
545 Katrin Poller Naine
Harju maakond
ABB   N 3.6 km Jooks 00:22:48
546 Kristi Poobus Naine
Harju maakond
  BC N 3.6 km Kõnd 00:43:52
548 Tuuliki Poom Naine
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 3.6 km Jooks 00:24:55
566 Katrin Pööra Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 3.6 km Kõnd 00:38:21
549 Vahur Pormeister Mees
Harju maakond
  TEAM5 M 3.6 km Kõnd 00:38:34
553 Maris Pulk Naine
Harju maakond
  RIK 1 N 3.6 km Jooks 00:24:06
570 Kaarel Rahu Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 3.6 km Kõnd 00:41:59
571 Krista Raid Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 3.6 km Jooks 00:21:56
573 Piret-Ireen Raidmets Naine
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 3.6 km Kõnd 00:54:06
574 Anni Raie Naine
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 3.6 km Kõnd 00:54:58
580 Karin Rannu Naine
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 3.6 km Jooks 00:28:29
585 Sandra Raud Naine
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 3.6 km Kõnd 00:42:53
586 Kadri Raudsepp Naine
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 3.6 km Kõnd 00:33:57
589 Külli Reha Naine
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 3.6 km Kõnd 00:41:41
592 Helen Reinik Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Kõnd 00:34:54
593 Kaisa Reivart Naine
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 3.6 km Kõnd 00:47:52
594 Eve Relvik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 3.6 km Jooks 00:28:56
595 Kai Remmelkoor Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 3.6 km Jooks 00:22:03
597 Evelyn Renser Naine
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 3.6 km Kõnd 00:43:17
599 Kristiina Repp Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 3.6 km Kõnd 01:17:14
600 Eduard Rešetov Mees
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 3.6 km Kõnd 00:56:21
601 Kristin Riiberk Naine
Rapla maakond
ABB   N 3.6 km Kõnd 00:38:34
602 Pille Riimast Naine
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 3.6 km Kõnd 00:40:19
603 Silver Riismaa Mees
Harju maakond
  EG Ehitus M 3.6 km Kõnd 00:33:30
605 Piret Riit Naine
Harju maakond
  SUPERTALENT N 3.6 km Kõnd 00:39:16
607 Alexander Rodionov Mees
Harju maakond
I Love Supersport
Interconnect Product Assembly AS
  M 3.6 km Jooks 00:23:25
609 Krista Rohula Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Kõnd 00:32:42
610 Adina Rooba Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.6 km Kõnd 00:51:50
611 Viljar Rooda Mees
Harju maakond
  Telegrupp M 3.6 km Jooks 00:22:28
612 Sander Rool Mees
Harju maakond
  Anname gaasi M 3.6 km Jooks 00:23:31
616 Ivan Roos Mees
Harju maakond
  IMMO M 3.6 km Jooks 00:24:11
619 Ruta Rosenfeld Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Jooks 00:24:35
620 Airi Rosimannus Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 3.6 km Jooks 00:27:42
623 Marta Rudzka Naine
Harju maakond
  KES TEGI? N 3.6 km Jooks 00:59:44
628 Reili Rüütel Naine
Harju maakond
ABB AS   N 3.6 km Jooks 00:47:10
624 Anu Ruuven Naine
Harju maakond
  MARU N 3.6 km Kõnd 00:47:39
633 Madis Saarma Mees
Harju maakond
    M 3.6 km Jooks 00:19:44
635 Siim Saaroja Mees
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia M 3.6 km Jooks 00:17:31
636 Karin Sahar-Lambinen Naine
Harju maakond
  SUPERTALENT N 3.6 km Jooks 00:55:06
932 Kadi Saks Naine
Harju maakond
  JAP N 3.6 km Jooks 00:20:30
641 Sandra Saks Naine
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi N 3.6 km Kõnd 00:46:38
642 Mehin Salimli Naine
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS N 3.6 km Kõnd 01:24:36
643 Shirley Salm Naine
Harju maakond
  RIK 1 N 3.6 km Kõnd 00:42:23
644 Janell Salumäe Naine
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 3.6 km Kõnd 01:52:54
646 Kirstin Saluveer Naine
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 3.6 km Kõnd 00:34:35
650 Siia Sannik Naine
Harju maakond
  BC N 3.6 km Kõnd 00:38:35
653 Liisbet Sarapuu Naine
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 3.6 km Jooks 00:28:55
654 Jana Sarri Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Kõnd 00:34:13
655 Alla Saul Naine
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 3.6 km Kõnd 00:54:43
657 Anneli Schults Naine
Harju maakond
  PTA Teine N 3.6 km Kõnd 00:41:14
660 Merelle Sein Naine
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur N 3.6 km Jooks 00:26:57
661 Olle Selliov Mees
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 3.6 km Jooks 00:15:38
669 Sten-Eric Sibul Mees
Harju maakond
  Gest M 3.6 km Jooks 00:20:51
670 Kristiina Sigur Naine
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 3.6 km Kõnd 00:38:12
671 Taavi Siilbek Mees
Harju maakond
Telia SK
Telia
.emt5 M 3.6 km Jooks 00:21:48
673 Merli Siitan Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 3.6 km Jooks 00:24:26
677 Raina Sillaots Naine
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 3.6 km Jooks 00:28:46
934 Katre Siller Naine
Harju maakond
  Norte naised N 3.6 km Kõnd 00:42:57
678 Piret Simmo Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Kõnd 01:40:00
679 Geily Sinijärv Naine
Harju maakond
  Gest N 3.6 km Jooks 00:21:27
680 Katre Sirk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.6 km Kõnd 00:29:24
682 Merit Sisas Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 3.6 km Jooks 00:21:59
684 Katarina Sizõh Naine
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 3.6 km Kõnd 01:23:27
685 Kadri-Anna Sklave Naine
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 3.6 km Kõnd 00:46:23
686 Natalja Sleptšuk Naine
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 3.6 km Jooks 00:21:51
689 Anita Sokolova Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Jooks 00:26:44
692 Anneli Soom Naine
Harju maakond
  The Fabulous Five N 3.6 km Jooks 00:20:27
693 Malle Soosaar Naine
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 3.6 km Kõnd 00:42:16
953 Terje Soosaar Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Jooks 00:30:20
694 Christel Sootla Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Kõnd 00:54:24
695 Pille-Riin Soots Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.6 km Kõnd 00:41:12
698 Eliina Stafejev Naine
Harju maakond
  KAKS NAIST JA KOER N 3.6 km Kõnd 00:45:46
702 Kädi Streff Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 3.6 km Kõnd 00:48:01
703 Alla Suckovs Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Kõnd 01:30:26
711 Made Sügis Naine
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 3.6 km Kõnd 00:31:38
705 Maili Suurekivi Naine
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 3.6 km Kõnd 00:35:32
706 Aire Suurkuusk Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Kõnd 00:42:29
708 Kai Suurman Naine
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus N 3.6 km Kõnd 00:40:52
722 Helen Tabur Naine
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 3.6 km Jooks 00:56:01
724 Laura Tael Naine
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 3.6 km Kõnd 00:32:58
725 Merle Sirje Tael Naine
Harju maakond
  RIK 2 N 3.6 km Jooks 00:30:16
935 Margus Tähepõld Mees
Harju maakond
  Kiiret pole M 3.6 km Jooks 00:14:51
726 Ksenija Tajur Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 3.6 km Kõnd 00:43:15
727 Neeme Takk Mees
Harju maakond
  EG Ehitus M 3.6 km Jooks 00:19:19
729 Kristi Talbach Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.6 km Kõnd 00:45:09
731 Rain Talvoja Mees
Harju maakond
ABB sABBatical M 3.6 km Kõnd 00:35:27
732 Lauri Tamberg Mees
Harju maakond
ABB ABB Drives MT M 3.6 km Kõnd 00:42:36
733 Andrus Tamm Mees
Harju maakond
  Telegrupp M 3.6 km Kõnd 00:26:37
735 Ergo Tamm Mees
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 3.6 km Kõnd 00:44:29
736 Karmen Tamm Naine
Harju maakond
  LIDL FOOT N 3.6 km Kõnd 00:44:25
737 Taavi Tamm Mees
Harju maakond
  Peetri Maja M 3.6 km Jooks 00:24:27
802 Kaisa Tänover Naine
Harju maakond
  Anname gaasi N 3.6 km Kõnd 00:56:56
743 Alexander Taranenko Mees
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 3.6 km Jooks 00:23:11
744 Liina Tarmisto Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Jooks 00:26:31
803 Kristina Tärn Naine
Harju maakond
Tallinna Masinatehas OÜ TMT N 3.6 km Kõnd 00:50:00
746 Ergo Tars Mees
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 3.6 km Kõnd 00:40:28
748 Tea Tasa Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 3.6 km Jooks 00:44:10
749 Anna Tashlikovich Naine
Harju maakond
  BC N 3.6 km Kõnd 01:48:00
751 Eeva Tatter Naine
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 3.6 km Kõnd 00:45:01
752 Hellika Teder Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 3.6 km Kõnd 00:41:58
753 Kristina Tee Naine
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid N 3.6 km Jooks 00:28:13
756 Sandra-Lone Teesaar Naine
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 3.6 km Jooks 00:25:27
757 Hela Teesalu Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 3.6 km Kõnd 00:51:35
758 Pille Tennokese Naine
Harju maakond
ABB   N 3.6 km Kõnd 00:48:55
759 Richard Teppart Mees
Harju maakond
  RIK 2 M 3.6 km Jooks 00:20:13
909 Alar Teras Mees
Harju maakond
  ASAP M 3.6 km Jooks 00:28:09
761 Sirje Terve Naine
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 3.6 km Kõnd 00:31:59
762 Kaja Tiit Naine
Harju maakond
  Väledad põdrad N 3.6 km Jooks 00:33:10
763 Üllar Tiit Mees
Harju maakond
  Väledad põdrad M 3.6 km Jooks 00:24:17
764 Riina Tiitson Naine
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 3.6 km Kõnd 00:38:22
766 Kevin Tiks Mees
Harju maakond
  USAINBOLT2 M 3.6 km Jooks 00:23:42
768 Priit Tiks Mees
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 3.6 km Kõnd 00:56:00
772 Helena Tipka Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 3.6 km Kõnd 01:06:01
773 Angela Tirp Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3.6 km Kõnd 00:59:16
775 Tarmo Titov Mees
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus M 3.6 km Jooks 00:51:16
776 Silja Toimla Naine
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 3.6 km Jooks 00:28:42
938 Tanel Tomson Mees
Harju maakond
  ASAP M 3.6 km Kõnd 00:50:31
800 Taimi Tõnisson Naine
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 3.6 km Kõnd 00:41:11
778 Evelin Toobal Naine
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 3.6 km Jooks 00:24:03
779 Ragna Toom Naine
Harju maakond
  PTA Teine N 3.6 km Kõnd 00:38:50
780 Annely Toomemäe Naine
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts   N 3.6 km Kõnd 00:33:40
782 Jana Toomi Naine
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 3.6 km Kõnd 01:46:16
783 Liina Toomlaid Naine
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 3.6 km Kõnd 01:00:39
784 Kadi Torila Naine
Harju maakond
MMHK
Maestro maja hambakliinik
Maestro maja hambakliinik N 3.6 km Jooks 00:19:58
785 Karel Torm Mees
Harju maakond
    M 3.6 km Jooks 00:17:23
787 Kristi Treier Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 3.6 km Kõnd 01:24:46
789 Eva Dominica Trubetskoi Naine
Harju maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 3.6 km Jooks 00:23:28
791 Žanna Tšernetskaja Naine
Harju maakond
  EG Ehitus N 3.6 km Kõnd 01:18:45
793 Olga Tšumakova Naine
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 3.6 km Kõnd 00:56:05
794 Moonika Tuhkanen Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 3.6 km Jooks 00:26:39
795 Marianna Tumanski Naine
Harju maakond
  Käib küll N 3.6 km Jooks 01:03:14
805 Olga Uhabakin Naine
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 3.6 km Jooks 00:22:18
806 Birgit Uibu Naine
Pärnu maakond
Scoro Software OÜ   N 3.6 km Jooks 00:18:11
885 Triin Üksvärav Naine
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 3.6 km Kõnd 02:13:22
809 Killi Ummelas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 3.6 km Kõnd 00:44:42
810 Oksana Undusk Naine
Harju maakond
  LIDL FOOT N 3.6 km Kõnd 00:34:08
886 Annelii Üprus Naine
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 3.6 km Kõnd 00:52:23
812 Lilo Ustaal Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 3.6 km Kõnd 00:43:35
940 Andres Uusma Mees
Harju maakond
  MKM Jooks! M 3.6 km Jooks 00:17:07
815 Kristiina Vaher Naine
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 3.6 km Kõnd 00:47:44
875 Erkki Vähi Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 M 3.6 km Kõnd 01:08:01
817 Ita Vahi Naine
Harju maakond
  Anname gaasi N 3.6 km Kõnd 00:38:44
876 Kristofer Vähi Mees
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 3.6 km Jooks 00:20:05
818 Gitana Vahter Naine
Harju maakond
  SUPERTALENT N 3.6 km Jooks 00:56:00
819 Hanna Vahter Naine
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 3.6 km Jooks 00:22:32
820 Erika Vahtmäe Naine
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 3.6 km Jooks 00:25:12
821 Kaisa Vahtra-Palok Naine
Lääne-Viru maakond
ABB   N 3.6 km Kõnd 00:32:38
824 Marge Vaikjärv Naine
Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
  N 3.6 km Jooks 00:19:33
826 Laine Vain Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 3.6 km Jooks 00:26:09
827 Aljona Vaino Naine
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 3.6 km Kõnd 00:39:05
877 Kaisa Välk Naine
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 3.6 km Kõnd 00:40:50
835 Liis Valma Naine
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 3.6 km Kõnd 00:42:31
840 Margit Vasser Naine
Harju maakond
  LIDLI JOOKSJAD N 3.6 km Kõnd 00:48:15
842 Jelena Vassiljeva Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 3.6 km Kõnd 00:39:20
843 Madli Vatsfeldt Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 3.6 km Kõnd 00:37:56
846 Birgit Patrice Veer Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 3.6 km Kõnd 00:45:00
848 Ergo Veevel Mees
Harju maakond
  Tiim Biscuits M 3.6 km Kõnd 01:55:00
849 Tanel Veisson Mees
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 3.6 km Kõnd 00:36:08
851 Jaanika Venkova Naine
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 3.6 km Kõnd 00:48:06
853 Mare Veskimägi Naine
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 3.6 km Kõnd 00:44:14
854 Kristi Vettik Naine
Harju maakond
WG Hundid
Wolf Group OÜ
Wolf Group'i Hundid N 3.6 km Kõnd 00:38:57
855 Natalja Videl Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Jooks 00:25:27
859 Kristina Viirsaar Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Jooks 00:26:35
860 Kairi Viitung Naine
Harju maakond
  K-Tiim N 3.6 km Kõnd 00:45:31
862 Heleri Vilu Naine
Harju maakond
  Väledad jalad N 3.6 km Kõnd 00:55:50
867 Kairi Vjatkin Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.6 km Kõnd 00:44:59
868 Katri Voit Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 3.6 km Kõnd 00:41:37
880 Heleen Vöörmann Naine
Harju maakond
  Kotzebue N 3.6 km Kõnd 00:47:33
871 Irina Voronina Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Kõnd 00:30:06
715 Irina Zadunaiskaja Naine
Harju maakond
  IZJUM N 3.6 km Jooks 00:24:03
716 Evelyn Zahrens Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 3.6 km Kõnd 01:19:32
718 Nonna Zingfeld Naine
Harju maakond
stamina   N 3.6 km Kõnd 00:47:01
Sulge

Tulemuse detailne info

...