20. TRADEHOUSE Tervisejooks
8. etapp - 4,7 km - Järve Terviserada

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 474 Naisi: 359 Mehi: 115 Läbitud distants kokku: 2228 km Aeg kokku: 422:21:39
Koht Nr Nimi Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
143 1 Kati Aaren
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4.7 km Kõnd 00:42:47
247 3 Triin Aarna
Harju maakond
  TEAM5 N 4.7 km Kõnd 00:52:18
178 4 Ketty Aas
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.7 km Kõnd 00:47:00
107 5 Kauri Aaslaid
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 4.7 km Jooks 00:34:29
313 6 Monika Aaslaid
Harju maakond
  Pirita N 4.7 km Kõnd 00:57:25
195 7 Lili Aasumäe
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Selver
  N 4.7 km Kõnd 00:49:02
148 9 Anne Aaver
Harju
ABB ABB WOLF1 N 4.7 km Jooks 00:43:33
453 10 Ilze Abola
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.7 km Kõnd 01:29:21
60 11 Andre Adler
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 4.7 km Jooks 00:29:33
396 12 Airi Aedla
Harju maakond
  KAKS NAIST JA KOER N 4.7 km Kõnd 01:08:58
443 13 Avantika Arya Agrawal
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS N 4.7 km Kõnd 01:24:24
127 16 Merilyn Ait
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4.7 km Kõnd 00:38:27
192 17 Jaana Alamaa
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4.7 km Kõnd 00:48:52
446 18 Evelyn Alamets
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.7 km Kõnd 01:25:08
472 19 Svetlana Aleksandrova
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.7 km Kõnd 02:50:26
433 20 Kaia Alev
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.7 km Kõnd 01:17:03
12 21 Rauno Aljas
Harju maakond
  PTA Teine M 4.7 km Jooks 00:22:57
147 22 Maris Aljaste
Harju maakond
  Marumatk N 4.7 km Jooks 00:43:18
41 24 Heleri Alliksoo
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.7 km Jooks 00:27:42
68 25 Marja-Liisa Alliksoo
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.7 km Jooks 00:30:05
370 29 Priit Annusver
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 4.7 km Kõnd 01:03:46
338 34 Mari Arike
Harju maakond
Playtech Playtech N 4.7 km Kõnd 00:59:22
392 35 Gerli Aringo
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4.7 km Kõnd 01:07:58
128 36 Kristin Arm
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Jooks 00:38:50
226 37 Kätlin Arras
Harju maakond
Spordiselts mtü E-lõvitarid N 4.7 km Kõnd 00:50:43
359 38 Getter Anett Arro
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.7 km Kõnd 01:02:08
425 39 Raido Marek Arro
Harju maakond
ABB   M 4.7 km Kõnd 01:14:22
430 43 Reili Arumäe
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Kõnd 01:15:31
318 45 Kristi Auger
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.7 km Jooks 00:57:46
92 46 Ave Aun
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad N 4.7 km Jooks 00:32:52
441 54 Liia Beljajeva
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.7 km Kõnd 01:22:36
187 57 Andrea Bonelli
Harju maakond
  Väledad põdrad M 4.7 km Jooks 00:48:09
2 893 Peep Bušin
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4.7 km Jooks 00:19:28
277 61 Riina Celik
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:54:20
395 62 Julia Danilov
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 4.7 km Kõnd 01:08:32
344 64 Jekaterina Domaševa
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Kõnd 01:00:00
235 67 Natalia Družinina
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.7 km Kõnd 00:51:19
354 70 Marja-Liisa Eesmäe
Harju maakond
  EG Ehitus N 4.7 km Kõnd 01:01:34
232 71 Ines Ehavald
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.7 km Kõnd 00:51:08
280 72 Urmas Eigla
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 4.7 km Kõnd 00:54:28
334 73 Karmen Ekbaum
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Kõnd 00:59:07
326 77 Edith End
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4.7 km Kõnd 00:58:22
124 79 Estin Engbusk
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4.7 km Jooks 00:38:20
240 81 Julia Esaulenko
Harju maakond
  EDELWEISS N 4.7 km Kõnd 00:51:57
316 83 Elis Fels
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4.7 km Kõnd 00:57:43
337 84 Kristel Filippov
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.7 km Kõnd 00:59:21
405 85 Natalja Fomenko
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.7 km Kõnd 01:10:00
72 90 Triin Gede
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4.7 km Jooks 00:30:33
428 91 Merilin Gedvil
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.7 km Kõnd 01:14:59
375 92 Marian Gilden
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.7 km Kõnd 01:04:43
138 94 Jaanika Greim
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.7 km Kõnd 00:41:46
219 95 Monika Grinfeld
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Kõnd 00:50:26
276 96 Uljana Grinina
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4.7 km Kõnd 00:54:15
97 97 Ilya Guriev
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4.7 km Jooks 00:33:27
203 98 Marina Gusseva
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 4.7 km Kõnd 00:49:31
55 99 Kadri Haamer-Tibar
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 4.7 km Jooks 00:29:04
231 103 Krista Hallik
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.7 km Kõnd 00:51:04
432 106 Reet Hansen
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.7 km Kõnd 01:16:42
186 111 Eleri Heinnurm
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4.7 km Kõnd 00:48:04
365 112 Aleksei Heinsaar
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.7 km Kõnd 01:02:44
230 894 Marily Hendrikson
Harju maakond
  JAP N 4.7 km Jooks 00:51:01
123 117 Kairi Hindreko
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.7 km Kõnd 00:37:57
159 118 Helen Hindrichson-Nairis
Harju maakond
  Pinginaabrid N 4.7 km Jooks 00:45:08
217 119 Marko Hinn
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst M 4.7 km Kõnd 00:50:16
416 120 Taavi Hirtentreu
Harju maakond
    M 4.7 km Kõnd 01:11:31
155 121 Aljona Hitrova
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.7 km Kõnd 00:44:39
415 125 Ly Hõbe
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.7 km Kõnd 01:11:09
22 122 Sven Holter
Harju maakond
  RB INFRA M 4.7 km Jooks 00:25:24
257 124 Tiina Hunt
Harju maakond
  Maast lahti N 4.7 km Kõnd 00:53:11
117 126 Helena Idarand
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4.7 km Jooks 00:36:14
14 127 Sergei Iljin
Harju maakond
  WE MATCH! M 4.7 km Jooks 00:23:39
106 129 Kaidi Ilves
Harju maakond
  Maast lahti N 4.7 km Jooks 00:34:05
273 132 Iris Jaago
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.7 km Kõnd 00:54:01
408 152 Maire Jäärats
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Kõnd 01:10:19
218 135 Dmitri Jalakas
Harju maakond
    M 4.7 km Kõnd 00:50:22
383 136 Erki Jansen
Harju maakond
  TEAM5 M 4.7 km Kõnd 01:05:55
103 149 Helen Järve
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit N 4.7 km Jooks 00:33:48
200 150 Jaana Järve
Lääne-Viru maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:49:23
236 140 Anneli Jervson
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Kõnd 00:51:26
353 141 Olga Jevgrafova
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.7 km Kõnd 01:01:20
162 146 Katre Jõgeva
Harju maakond
  Väledad põdrad N 4.7 km Jooks 00:45:34
456 148 Sigrid Jõhve
Harju maakond
  Väledad jalad N 4.7 km Kõnd 01:36:10
393 142 Piret Josing
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.7 km Kõnd 01:08:04
422 143 Timo Juhanson
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 4.7 km Kõnd 01:13:49
473 154 Andreas Jürgenson
Harju maakond
  RIK 3 M 4.7 km Kõnd 03:36:11
366 155 Krista Jürgenson
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus N 4.7 km Kõnd 01:03:07
76 158 Tebe Jürgenson
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4.7 km Jooks 00:31:02
346 159 Sirly Jürioja
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4.7 km Kõnd 01:00:06
321 160 Luule Jürisson
Harju maakond
  Pirita N 4.7 km Kõnd 00:57:50
161 161 Kadri Jürjan
Harju maakond
  ABB RAKa N 4.7 km Kõnd 00:45:27
259 162 Nadežda Kabrda
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.7 km Kõnd 00:53:15
267 163 Kairi Kadastik
Harju maakond
  Anname gaasi N 4.7 km Kõnd 00:53:55
1 165 Tarmo Kaisla
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.7 km Jooks 00:17:20
297 166 Grete-Marie Kajandi
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.7 km Kõnd 00:56:07
157 168 Birgit Kald
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Kõnd 00:44:48
401 169 Nele Kalda
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.7 km Kõnd 01:09:34
413 170 Kristina Kaljumets
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.7 km Kõnd 01:11:05
352 172 Tiina Kallas
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.7 km Kõnd 01:00:58
358 173 Piret Kallis
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.7 km Kõnd 01:02:08
139 174 Karin Kallisma
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 4.7 km Jooks 00:42:07
93 176 Anary Kalme
Harju maakond
  Käib küll N 4.7 km Jooks 00:32:55
301 177 Anneliis Kalmus
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4.7 km Kõnd 00:56:22
284 179 Triin Kand
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4.7 km Kõnd 00:55:10
227 182 Kea Karja
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 4.7 km Jooks 00:50:44
300 184 Marian Karjus
Harju maakond
  SIBAJAD N 4.7 km Kõnd 00:56:14
185 187 Liis Karolin
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Kõnd 00:47:56
184 189 Lilia Karpova
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.7 km Kõnd 00:47:46
67 191 Jaanus Karu
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.7 km Jooks 00:30:04
158 193 Pirgit Kasemets
Harju maakond
  Pinginaabrid N 4.7 km Jooks 00:44:49
180 194 Annika Kaseorg
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.7 km Kõnd 00:47:10
5 195 Mairo Kaseväli
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad M 4.7 km Jooks 00:21:31
438 198 Maarja Kask
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi N 4.7 km Jooks 01:21:09
167 199 Sylvia Kass
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.7 km Kõnd 00:46:00
427 201 Natalja Kattai
Harju maakond
  LIDLI JOOKSJAD N 4.7 km Kõnd 01:14:36
439 202 Merli Kaunissaar
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:21:44
27 897 Kristjan Kaunissaare
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4.7 km Jooks 00:26:32
364 889 Eleri Kautlenbach
Harju maakond
  Helemeel N 4.7 km Kõnd 01:02:43
118 204 Keidi Keidla
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia KS paras paar N 4.7 km Jooks 00:37:00
298 208 Kertu Kesküla
Harju maakond
  Väledad jalad N 4.7 km Kõnd 00:56:10
367 209 Teele Kesküla
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 4.7 km Kõnd 01:03:20
140 210 Kristi Kessel
Pärnu maakond
Mtü spordiselt   N 4.7 km Kõnd 00:42:28
398 213 Zeyad Masry Zaky Attia Khalaf
Harju maakond
    M 4.7 km Kõnd 01:09:23
101 214 Valeria Kiisk
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 4.7 km Jooks 00:33:47
421 216 Evelin Kikas
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.7 km Jooks 01:13:36
105 221 Anne Kippasto
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Jooks 00:34:00
304 222 Liina Kippasto
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4.7 km Kõnd 00:56:31
137 225 Külli Kivioja-Ööpik
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.7 km Kõnd 00:41:17
254 227 Deivi Kiviste
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus   N 4.7 km Kõnd 00:52:53
31 228 Sander Klaos
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 4.7 km Jooks 00:26:52
130 891 Heddy Klasen
Harju maakond
  Helemeel N 4.7 km Jooks 00:40:00
109 229 Sigrid Kleidov
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.7 km Jooks 00:34:43
460 283 Darvet Kõdar
Harju maakond
    M 4.7 km Kõnd 01:46:43
206 235 Mirjam Kolga
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit N 4.7 km Kõnd 00:49:40
312 236 Sander Kollom
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4.7 km Kõnd 00:57:22
403 238 Sander Konso
Harju maakond
  Team SN M 4.7 km Jooks 01:09:58
319 239 Avo Kont
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus   M 4.7 km Kõnd 00:57:46
33 242 Kardo Koplus
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 4.7 km Jooks 00:27:07
36 285 Alina Kõrgesaar
Harju maakond
  EEK ettevõtlikud N 4.7 km Jooks 00:27:24
196 244 Triin Kosso
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.7 km Kõnd 00:49:09
308 245 Stiven Kossorotov
Harju maakond
  DUALBAND M 4.7 km Kõnd 00:57:02
317 287 Eliise Kõva
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:57:43
451 250 Natalja Kovtunova
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4.7 km Kõnd 01:27:25
429 247 Sergei Kozlov
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4.7 km Kõnd 01:15:00
351 252 Matthew Krisenthal
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.7 km Kõnd 01:00:38
357 258 Kerli Krõm
Harju maakond
  Imelised õed N 4.7 km Kõnd 01:02:08
238 253 Karmen Kruus
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4.7 km Kõnd 00:51:46
49 255 Raili Kruusmaa-Moks
Harju maakond
  Tippvorm N 4.7 km Jooks 00:28:27
110 256 Karmen Kruutmann
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4.7 km Jooks 00:35:00
243 260 Julia Kudrjavtseva-Arruda
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4.7 km Kõnd 00:52:03
70 262 Kristel Kukk
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 4.7 km Jooks 00:30:18
437 960 Andres Kukke
Harju maakond
  Floorin Jooksvad Meetrid M 4.7 km Kõnd 01:20:32
467 290 Kaidi Külaots
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4.7 km Kõnd 02:16:38
445 264 Marika Kuldkepp
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.7 km Kõnd 01:25:00
287 269 Aivi Kurim
Harju maakond
  Mine metsa N 4.7 km Kõnd 00:55:36
373 272 Merli Kurus
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 4.7 km Kõnd 01:04:29
246 291 Anneli Kütt
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.7 km Kõnd 00:52:16
112 292 Jaak Kütt
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad M 4.7 km Jooks 00:35:26
278 295 Kätlin Küünemäe
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4.7 km Kõnd 00:54:21
399 296 Reili Küünruss
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.7 km Kõnd 01:09:26
250 276 Raili Kuurits
Harju maakond
  ABB RAKa N 4.7 km Kõnd 00:52:35
382 277 Edith Kuusemägi
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.7 km Kõnd 01:05:47
193 298 Maarja Laane
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Kõnd 00:48:55
156 299 Marek Laanisto
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 4.7 km Kõnd 00:44:48
350 300 Liia Laanson
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Kõnd 01:00:34
469 900 Laura Laaster
Harju maakond
  JAP N 4.7 km Kõnd 02:25:35
209 302 Ruth Laev
Harju maakond
  Käib küll N 4.7 km Kõnd 00:49:53
343 304 Natalja Lahk
Harju maakond
  HORNETS N 4.7 km Kõnd 00:59:51
181 305 Lenne Lahtvee
Harju maakond
Playtech Playtech N 4.7 km Kõnd 00:47:12
39 308 Marko Laigna
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4.7 km Jooks 00:27:31
4 914 Indrek Laineveer
Harju maakond
  Kiiret pole M 4.7 km Jooks 00:21:20
381 309 Kaari Lainevool
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 4.7 km Kõnd 01:05:46
9 378 Allar Läll
Harju maakond
  EG Ehitus M 4.7 km Jooks 00:22:26
210 311 Tiina Lauri
Harju maakond
  LC SUPPLY N 4.7 km Kõnd 00:49:54
327 313 Ketter Leemet
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.7 km Kõnd 00:58:22
144 314 Anni Lehtmets
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4.7 km Kõnd 00:42:47
191 315 Janek Lehtmets
Harju maakond
  LEHE SPORT M 4.7 km Kõnd 00:48:48
142 316 Lenna Lehtmets
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4.7 km Kõnd 00:42:47
216 317 Kairit Lehtpuu
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.7 km Kõnd 00:50:15
91 319 Kaire Leibak
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4.7 km Jooks 00:32:48
100 320 Sten Leima
Harju maakond
    M 4.7 km Jooks 00:33:47
466 322 Dinara Leit
Harju maakond
Spordiselts mtü E-lõvitarid N 4.7 km Kõnd 02:15:52
348 323 Mariliis Leitud
Harju maakond
  SIBAJAD N 4.7 km Kõnd 01:00:26
256 324 Triin Lekk
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:53:02
389 325 Tatjana Lemba-Virkunen
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:07:06
150 328 Liana Lemkov
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 4.7 km Kõnd 00:43:51
168 331 Eliise Lepp
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.7 km Kõnd 00:46:20
32 912 Ando Leppiman
Harju maakond
  ASAP M 4.7 km Jooks 00:27:06
252 338 Liina Liiv
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.7 km Kõnd 00:52:44
468 339 Eleen Lilienthal
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.8 km Kõnd 02:21:35
342 340 Everiin Lill
Harju maakond
  PTA Teine N 4.7 km Kõnd 00:59:42
8 341 Karl-Gerhard Lille
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi M 4.7 km Jooks 00:22:05
190 343 Katrin Lillep
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4.7 km Kõnd 00:48:42
406 344 Martin Lillepuu
Harju maakond
    M 4.7 km Kõnd 01:10:00
40 346 Andres Lilleste
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised M 4.7 km Jooks 00:27:39
88 348 Esther Linask
Harju maakond
    N 4.7 km Jooks 00:32:37
275 349 Roger Linask
Harju maakond
  IMMO M 4.7 km Kõnd 00:54:08
182 351 Mailis Linde
Harju maakond
  Väledad põdrad N 4.7 km Jooks 00:47:24
25 352 Gerli Linkgreim
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 4.7 km Jooks 00:26:05
61 917 Taivo Linnamägi
Harju maakond
  Kiiret pole M 4.7 km Jooks 00:29:37
177 356 Kristi Listmann
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 4.7 km Kõnd 00:46:56
434 357 Katrin Lohk
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.7 km Kõnd 01:18:58
376 375 Reelika Lõhmus
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4.7 km Kõnd 01:04:53
435 376 Viktor Lõhmus
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit M 4.7 km Kõnd 01:19:40
362 358 Janne Lokkota
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 4.7 km Kõnd 01:02:19
214 359 Karel Lomp
Harju maakond
  RB INFRA M 4.7 km Kõnd 00:50:11
249 377 Britta Lõõbas
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.7 km Kõnd 00:52:25
260 360 Triin-Anneli Loodus
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4.7 km Jooks 00:53:20
28 363 Reet Luhaäär
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4.7 km Jooks 00:26:35
409 366 Janeli Lukats
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.7 km Kõnd 01:10:20
211 367 Inga Luks
Harju maakond
  PTA Teine N 4.7 km Kõnd 00:49:54
333 369 Liisi Lumi
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 4.7 km Kõnd 00:59:05
424 370 Viktoria Lumi
Harju maakond
  SIBAJAD N 4.7 km Kõnd 01:14:18
361 379 Janek Lünekund
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V M 4.7 km Jooks 01:02:18
6 384 Angela Madisson
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.7 km Jooks 00:21:40
151 442 Piret Mägi
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4.7 km Kõnd 00:44:00
264 385 Jana Mahlapuu
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4.7 km Kõnd 00:53:38
455 386 Heleen Maibak
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:33:49
173 387 Annela Maidla
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.7 km Kõnd 00:46:35
220 391 Mait Makkar
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4.7 km Jooks 00:50:27
169 445 Monica Mänd
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.7 km Kõnd 00:46:27
52 918 Martin Mändla
Harju maakond
    M 4.7 km Jooks 00:28:54
165 446 Kattre Männik
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.7 km Kõnd 00:45:35
291 399 Danel Mark
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 4.7 km Kõnd 00:55:38
293 400 Derek Mark
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 4.7 km Kõnd 00:55:38
289 401 Dione Leandra Mark
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 4.7 km Kõnd 00:55:38
290 402 Selene Kerlin Mark
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 4.7 km Kõnd 00:55:38
379 447 Maido Märss
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4.7 km Kõnd 01:05:35
349 448 Elina Märtin
Harju maakond
  BC N 4.7 km Kõnd 01:00:28
320 405 Merilin Massakas
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Kõnd 00:57:48
255 406 Karmen Matteus
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 4.7 km Kõnd 00:53:00
400 407 Marika Matvejeva
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.7 km Kõnd 01:09:30
95 409 Julia Medved
Harju maakond
  IZJUM N 4.7 km Jooks 00:32:57
332 411 Jaanika Meister
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.7 km Kõnd 00:58:55
377 412 Eva-Lota Meres
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:05:00
464 413 Kairi Merila
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:58:06
274 414 Iris Meristo
Harju maakond
  Väledad jalad N 4.7 km Kõnd 00:54:05
271 415 Martin Meristo
Harju maakond
  Väledad jalad M 4.7 km Kõnd 00:54:00
201 416 Margit Mets
Harju maakond
ABB ABB Drives MT N 4.7 km Kõnd 00:49:24
314 417 Susanna Metsla
Harju maakond
  RIK 3 N 4.7 km Kõnd 00:57:28
248 418 Ülle Metsman
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.7 km Jooks 00:52:23
302 420 Johannes Michels
Harju maakond
  Telegrupp M 4.7 km Kõnd 00:56:23
447 421 Kertu Mikk
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.7 km Jooks 01:25:37
296 422 Marin Miller
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.7 km Kõnd 00:55:54
197 424 Katrin Milva
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 4.7 km Kõnd 00:49:11
410 438 Marjel Mõis
Harju maakond
  JM N 4.7 km Kõnd 01:10:24
295 429 Elari Moks
Harju maakond
  Tippvorm M 4.7 km Kõnd 00:55:52
363 432 Sander Muhu
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed M 4.7 km Kõnd 01:02:42
175 888 Merje Muiso
Harju maakond
  Helemeel N 4.7 km Kõnd 00:46:45
77 451 Lisett Münter
Harju maakond
    N 4.7 km Jooks 00:31:05
269 433 Tatjana Murkajeva
Harju maakond
  EDELWEISS N 4.7 km Kõnd 00:53:59
171 434 Liisi Mustkivi
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 4.7 km Kõnd 00:46:33
394 435 Inga Mustonen
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.7 km Kõnd 01:08:09
108 437 Reilika Muuli
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.7 km Jooks 00:34:36
57 454 Einar Namme
Harju maakond
Profit Software OÜ 10257119   M 4.7 km Jooks 00:29:13
24 455 Ragnar Nauka
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ Bestway Grupp M 4.7 km Jooks 00:26:02
66 456 Aleksandr Nedorezov
Harju maakond
    M 4.7 km Jooks 00:30:02
402 460 Anastasia Niitmets
Harju maakond
  Team SN N 4.7 km Kõnd 01:09:58
414 465 Obinna Olaoluwa Njoku
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS M 4.7 km Kõnd 01:11:09
303 472 Piret Nõmmela
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 4.7 km Kõnd 00:56:27
90 466 Helena Noor
Harju maakond
    N 4.7 km Jooks 00:32:48
404 468 Marge Normet
Harju maakond
  MARU N 4.7 km Kõnd 01:10:00
172 473 Margo Nõukas
Harju maakond
  Marumatk M 4.7 km Jooks 00:46:35
160 469 Marek Nuka
Harju maakond
  Mine metsa M 4.7 km Kõnd 00:45:18
16 921 Sven Nurk
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4.7 km Jooks 00:24:00
228 881 Rain Õisnurm
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit M 4.7 km Kõnd 00:50:50
470 882 Astrit Õispuu
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.7 km Kõnd 02:30:28
189 477 Eveli Ojamäe-Veider
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.7 km Kõnd 00:48:30
224 478 Tuuli Ojasalu
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.7 km Kõnd 00:50:32
442 883 Margen Õlijas
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.7 km Kõnd 01:23:02
81 480 Kristiina Omuk
Harju maakond
  RIK 3 N 4.7 km Jooks 00:31:46
261 950 Avo Org
Harju maakond
    M 4.7 km Kõnd 00:53:27
104 482 Maarika Org
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4.7 km Jooks 00:33:54
262 483 Sirje Org
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:53:27
30 485 Rudolf Osman
Harju maakond
    M 4.7 km Jooks 00:26:49
121 488 Kristiina Ott-Rätsepp
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.7 km Jooks 00:37:50
208 487 Helen Otto
Harju maakond
ABB AS ABB Õ&O N 4.7 km Kõnd 00:49:50
79 884 Piret Õun
Harju maakond
ABB AS ABB Õ&O N 4.7 km Jooks 00:31:14
11 489 Ksenia Ovtšinikova
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4.7 km Jooks 00:22:47
241 490 Ave Paabel
Harju maakond
  Käib küll N 4.7 km Kõnd 00:51:58
26 496 Märt Pais
Harju maakond
  Telegrupp M 4.7 km Jooks 00:26:12
306 498 Lilian Paju
Saare maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:56:41
462 499 Triinu Eleri Paju
Harju maakond
  TRIINUJAURMO N 4.7 km Kõnd 01:49:23
372 500 Urmo Paju
Harju maakond
  TRIINUJAURMO M 4.7 km Kõnd 01:04:27
221 501 Ly Pajur
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:50:28
149 502 Ivar Pajuste
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G M 4.7 km Kõnd 00:43:34
23 504 Egle Palk
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 4.7 km Jooks 00:25:31
153 505 Kersti Palu
Harju maakond
  K-Tiim N 4.7 km Jooks 00:44:11
279 508 Viktoria Panova
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:54:26
324 509 Kaisa Papp
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4.7 km Kõnd 00:58:05
213 511 Ilme Parik
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:50:03
48 564 Tiina Pärtel
Harju maakond
  Öed N 4.7 km Jooks 00:28:26
7 514 Jürgen Parts
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 4.7 km Jooks 00:21:51
309 516 Julia Passetšnik
Harju maakond
  FIVEX N 4.7 km Kõnd 00:57:04
205 518 Helen Paul
Harju
ABB ABB WOLF1 N 4.7 km Kõnd 00:49:40
457 519 Maksim Pavlov
Harju maakond
  SUPERTALENT M 4.7 km Jooks 01:37:45
120 522 Tuuli Pedras
Harju maakond
    N 4.7 km Jooks 00:37:40
386 524 Lada Peikre
Harju maakond
Statistikaamet   N 4.7 km Kõnd 01:06:13
322 528 Eerika Pentel
Harju maakond
  Käib küll N 4.7 km Kõnd 00:57:52
111 529 Brigita Perm
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.7 km Jooks 00:35:03
371 530 Kristina Pešehodko
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:04:05
315 532 Pille Pets
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.7 km Kõnd 00:57:31
73 533 Dmitrii Pianichuk
Harju maakond
    M 4.7 km Jooks 00:30:51
448 534 Rauno Pihel
Harju maakond
  RIK 1 M 4.7 km Kõnd 01:25:42
204 535 Agnes Pihelpuu
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Jooks 00:49:39
98 536 Mirjam Pihlak
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Jooks 00:33:32
239 540 Marju Piirsalu
Harju maakond
  Pirita N 4.7 km Kõnd 00:51:55
281 541 Taavet Pilvar
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 4.7 km Kõnd 00:54:30
82 925 Berit Plado
Harju maakond
  ASAP N 4.7 km Jooks 00:31:47
99 543 Irene Ploom
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4.7 km Jooks 00:33:37
411 908 Anu Põder
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:10:29
202 559 Kerlin Põder
Harju maakond
  IMMO N 4.7 km Kõnd 00:49:24
85 561 Armand Põldoja
Harju maakond
  RB INFRA M 4.7 km Jooks 00:32:07
50 545 Katrin Poller
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Jooks 00:28:53
176 565 Külli Pööbo
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4.7 km Kõnd 00:46:52
272 546 Kristi Poobus
Harju maakond
  BC N 4.7 km Kõnd 00:54:01
63 547 Kristina Poolak
Harju maakond
  DUALBAND N 4.7 km Jooks 00:29:56
84 548 Tuuliki Poom
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4.7 km Jooks 00:31:58
335 566 Katrin Pööra
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.7 km Kõnd 00:59:14
96 549 Vahur Pormeister
Harju maakond
  TEAM5 M 4.7 km Jooks 00:33:16
51 553 Maris Pulk
Harju maakond
  RIK 1 N 4.7 km Jooks 00:28:54
44 554 Veikko Puolakainen
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.7 km Jooks 00:27:55
37 555 Irene Puusaar
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Jooks 00:27:24
384 927 Ines Elisabeth Raidma
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 4.7 km Kõnd 01:06:07
385 928 Pirje Raidma
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 4.7 km Kõnd 01:06:12
418 573 Piret-Ireen Raidmets
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 4.7 km Kõnd 01:12:10
179 625 Merili Rämmel
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 4.7 km Kõnd 00:47:05
19 578 Krister Randver
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased M 4.7 km Jooks 00:24:29
135 586 Kadri Raudsepp
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4.7 km Kõnd 00:40:54
388 589 Külli Reha
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4.7 km Kõnd 01:06:41
170 592 Helen Reinik
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:46:32
212 593 Kaisa Reivart
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.7 km Kõnd 00:50:01
132 594 Eve Relvik
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.7 km Jooks 00:40:34
59 595 Kai Remmelkoor
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.7 km Jooks 00:29:25
164 597 Evelyn Renser
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.7 km Kõnd 00:45:35
454 599 Kristiina Repp
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.7 km Kõnd 01:29:26
288 600 Eduard Rešetov
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.7 km Kõnd 00:55:37
265 602 Pille Riimast
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 4.7 km Kõnd 00:53:40
188 603 Silver Riismaa
Harju maakond
  EG Ehitus M 4.7 km Kõnd 00:48:22
229 605 Piret Riit
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4.7 km Kõnd 00:50:54
215 609 Krista Rohula
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:50:13
282 610 Adina Rooba
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Kõnd 00:55:02
71 611 Viljar Rooda
Harju maakond
  Telegrupp M 4.7 km Jooks 00:30:22
62 612 Sander Rool
Harju maakond
  Anname gaasi M 4.7 km Jooks 00:29:37
75 614 Renee Roomet
Harju maakond
  Tipp ja Täpp M 4.7 km Jooks 00:31:01
331 618 Kaarel Roostar
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus M 4.7 km Jooks 00:58:44
74 620 Airi Rosimannus
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4.7 km Jooks 00:30:53
64 622 Marek Ross
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.7 km Jooks 00:30:00
136 623 Marta Rudzka
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.7 km Kõnd 00:40:54
458 628 Reili Rüütel
Harju maakond
ABB AS   N 4.7 km Kõnd 01:38:58
294 624 Anu Ruuven
Harju maakond
  MARU N 4.7 km Kõnd 00:55:40
431 630 Monika Rytberg
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 4.7 km Kõnd 01:16:10
87 631 Kalle Saar
Harju maakond
  Kotzebue M 4.7 km Jooks 00:32:15
29 633 Madis Saarma
Harju maakond
    M 4.7 km Jooks 00:26:40
166 634 Karin Saarnak
Harju maakond
MMHK
Maestro maja hambakliinik
Maestro maja hambakliinik N 4.7 km Jooks 00:45:44
174 635 Siim Saaroja
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia M 4.7 km Kõnd 00:46:41
46 636 Karin Sahar-Lambinen
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4.7 km Jooks 00:28:02
268 641 Sandra Saks
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi N 4.7 km Kõnd 00:53:58
436 642 Mehin Salimli
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS N 4.7 km Kõnd 01:20:10
471 644 Janell Salumäe
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.7 km Jooks 02:48:29
234 650 Siia Sannik
Harju maakond
  BC N 4.7 km Kõnd 00:51:18
336 654 Jana Sarri
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:59:14
339 655 Alla Saul
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4.7 km Kõnd 00:59:30
145 657 Anneli Schults
Harju maakond
  PTA Teine N 4.7 km Kõnd 00:42:50
129 658 Jaan Schults
Harju maakond
    M 4.7 km Kõnd 00:39:24
440 659 Helina Seemen
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad N 4.7 km Kõnd 01:21:47
356 670 Kristiina Sigur
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 4.7 km Kõnd 01:01:56
368 671 Taavi Siilbek
Harju maakond
Telia SK
Telia
.emt5 M 4.7 km Kõnd 01:03:36
463 674 Rita Siitan
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:52:18
126 677 Raina Sillaots
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.7 km Jooks 00:38:27
450 678 Piret Simmo
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:27:04
461 680 Katre Sirk
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Kõnd 01:47:20
397 681 Katrin Sirtse
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.7 km Kõnd 01:09:16
38 682 Merit Sisas
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4.7 km Jooks 00:27:26
423 684 Katarina Sizõh
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 4.7 km Kõnd 01:14:09
47 686 Natalja Sleptšuk
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4.7 km Jooks 00:28:19
35 688 Inga Sokk
Harju maakond
  Maast lahti N 4.7 km Jooks 00:27:22
43 689 Anita Sokolova
Harju maakond
    N 4.7 km Jooks 00:27:51
54 692 Anneli Soom
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4.7 km Jooks 00:29:01
286 693 Malle Soosaar
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.7 km Kõnd 00:55:25
387 694 Christel Sootla
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:06:37
307 695 Pille-Riin Soots
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Kõnd 00:56:56
444 702 Kädi Streff
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.7 km Kõnd 01:24:58
459 703 Alla Suckovs
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:44:08
133 711 Made Sügis
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4.7 km Kõnd 00:40:47
292 705 Maili Suurekivi
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 4.7 km Kõnd 00:55:38
407 706 Aire Suurkuusk
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:10:01
330 721 Marianne Taberland
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.7 km Kõnd 00:58:35
237 722 Helen Tabur
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 4.7 km Kõnd 00:51:40
58 724 Laura Tael
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4.7 km Jooks 00:29:19
163 725 Merle Sirje Tael
Harju maakond
  RIK 2 N 4.7 km Jooks 00:45:34
3 935 Margus Tähepõld
Harju maakond
  Kiiret pole M 4.7 km Jooks 00:20:07
340 726 Ksenija Tajur
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.7 km Kõnd 00:59:30
20 727 Neeme Takk
Harju maakond
  EG Ehitus M 4.7 km Jooks 00:24:56
270 729 Kristi Talbach
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Kõnd 00:53:59
299 731 Rain Talvoja
Harju maakond
ABB sABBatical M 4.7 km Kõnd 00:56:12
245 732 Lauri Tamberg
Harju maakond
ABB ABB Drives MT M 4.7 km Kõnd 00:52:04
207 733 Andrus Tamm
Harju maakond
  Telegrupp M 4.7 km Kõnd 00:49:49
328 736 Karmen Tamm
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4.7 km Kõnd 00:58:26
419 802 Kaisa Tänover
Harju maakond
  Anname gaasi N 4.7 km Kõnd 01:12:55
69 743 Alexander Taranenko
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4.7 km Jooks 00:30:10
113 744 Liina Tarmisto
Harju maakond
    N 4.7 km Jooks 00:35:41
225 746 Ergo Tars
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4.7 km Kõnd 00:50:34
329 750 Svetlana Tatarlõ
Harju maakond
  MERIKOTKAS N 4.7 km Kõnd 00:58:32
390 751 Eeva Tatter
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 4.7 km Kõnd 01:07:47
125 752 Hellika Teder
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 4.7 km Jooks 00:38:20
341 753 Kristina Tee
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid N 4.7 km Kõnd 00:59:33
417 757 Hela Teesalu
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.7 km Kõnd 01:11:56
323 758 Pille Tennokese
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Kõnd 00:58:04
45 759 Richard Teppart
Harju maakond
  RIK 2 M 4.7 km Jooks 00:27:58
258 760 Kaidi Teppor-Roomet
Harju maakond
  Tipp ja Täpp N 4.7 km Jooks 00:53:14
198 761 Sirje Terve
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4.7 km Kõnd 00:49:12
154 762 Kaja Tiit
Harju maakond
  Väledad põdrad N 4.7 km Jooks 00:44:18
114 763 Üllar Tiit
Harju maakond
  Väledad põdrad M 4.7 km Jooks 00:35:45
146 764 Riina Tiitson
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.7 km Kõnd 00:43:10
89 765 Sten Tikerpe
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.7 km Jooks 00:32:40
80 766 Kevin Tiks
Harju maakond
  USAINBOLT2 M 4.7 km Jooks 00:31:35
21 767 Oliver Tiks
Harju maakond
  RIK 2 M 4.7 km Jooks 00:25:10
449 768 Priit Tiks
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4.7 km Kõnd 01:26:09
369 773 Angela Tirp
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.7 km Kõnd 01:03:38
131 776 Silja Toimla
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.7 km Jooks 00:40:13
53 777 Hanna-Liina Toming
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 4.7 km Jooks 00:28:59
420 938 Tanel Tomson
Harju maakond
  ASAP M 4.7 km Kõnd 01:13:16
266 800 Taimi Tõnisson
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4.7 km Kõnd 00:53:48
83 778 Evelin Toobal
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.7 km Jooks 00:31:53
310 779 Ragna Toom
Harju maakond
  PTA Teine N 4.7 km Kõnd 00:57:13
141 780 Annely Toomemäe
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.7 km Kõnd 00:42:45
251 782 Jana Toomi
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.7 km Kõnd 00:52:43
465 783 Liina Toomlaid
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.7 km Kõnd 02:02:01
17 785 Karel Torm
Harju maakond
    M 4.7 km Jooks 00:24:05
374 786 Laura Torri
Harju maakond
  RIK 3 N 4.7 km Kõnd 01:04:43
233 804 Jere Henri Töyryvuo
Harju maakond
  JM M 4.7 km Jooks 00:51:10
426 787 Kristi Treier
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.7 km Kõnd 01:14:29
122 788 Signe Trempi
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4.7 km Kõnd 00:37:55
65 789 Eva Dominica Trubetskoi
Harju maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 4.7 km Jooks 00:30:00
263 791 Žanna Tšernetskaja
Harju maakond
  EG Ehitus N 4.7 km Kõnd 00:53:28
360 793 Olga Tšumakova
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.7 km Kõnd 01:02:10
285 794 Moonika Tuhkanen
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 4.7 km Kõnd 00:55:18
452 795 Marianna Tumanski
Harju maakond
  Käib küll N 4.7 km Kõnd 01:27:39
115 805 Olga Uhabakin
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.7 km Jooks 00:35:54
13 806 Birgit Uibu
Pärnu maakond
Scoro Software OÜ   N 4.7 km Jooks 00:23:29
355 885 Triin Üksvärav
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 4.7 km Kõnd 01:01:37
244 810 Oksana Undusk
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4.7 km Jooks 00:52:03
347 812 Lilo Ustaal
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4.7 km Kõnd 01:00:11
10 940 Andres Uusma
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4.7 km Jooks 00:22:47
42 876 Kristofer Vähi
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4.7 km Jooks 00:27:45
78 819 Hanna Vahter
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 4.7 km Jooks 00:31:11
119 820 Erika Vahtmäe
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4.7 km Jooks 00:37:18
183 823 Arie Vaigurand
Harju maakond
Raiari Raiari N 4.7 km Jooks 00:47:32
34 824 Marge Vaikjärv
Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
  N 4.7 km Jooks 00:27:21
102 826 Laine Vain
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.7 km Jooks 00:33:47
199 827 Aljona Vaino
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.7 km Kõnd 00:49:18
391 877 Kaisa Välk
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.7 km Kõnd 01:07:56
15 834 Antti Valkiainen
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema M 4.7 km Jooks 00:23:44
305 835 Liis Valma
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.7 km Kõnd 00:56:32
116 837 Anni Sandra Varblane
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 4.7 km Kõnd 00:36:00
345 839 Kadri Varjend
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4.7 km Kõnd 01:00:00
242 840 Margit Vasser
Harju maakond
  LIDLI JOOKSJAD N 4.7 km Kõnd 00:52:01
380 843 Madli Vatsfeldt
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.7 km Kõnd 01:05:44
18 847 Erki Veeroos
Harju maakond
  RB INFRA M 4.7 km Jooks 00:24:19
194 849 Tanel Veisson
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 4.7 km Kõnd 00:48:56
311 851 Jaanika Venkova
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 4.7 km Kõnd 00:57:14
378 853 Mare Veskimägi
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4.7 km Kõnd 01:05:13
56 854 Kristi Vettik
Harju maakond
WG Hundid
Wolf Group OÜ
Wolf Group'i Hundid N 4.7 km Jooks 00:29:11
86 855 Natalja Videl
Harju maakond
    N 4.7 km Jooks 00:32:13
152 858 Taavi Viilukas
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4.7 km Jooks 00:44:06
94 861 Riina Vilbiks
Harju maakond
Tallinna Linnaehituse AS   N 4.7 km Jooks 00:32:55
283 862 Heleri Vilu
Harju maakond
  Väledad jalad N 4.7 km Kõnd 00:55:06
222 867 Kairi Vjatkin
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Kõnd 00:50:29
223 868 Katri Voit
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.7 km Kõnd 00:50:30
134 880 Heleen Vöörmann
Harju maakond
  Kotzebue N 4.7 km Jooks 00:40:50
412 871 Irina Voronina
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:10:39
325 713 Inna Zabalujeva
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.7 km Kõnd 00:58:14
474 714 Oksana Zadonski
Harju maakond
Vaggen   N 4.7 km Kõnd 03:45:05
253 716 Evelyn Zahrens
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Kõnd 00:52:50
Sulge

Tulemuse detailne info

...