20. TRADEHOUSE Tervisejooks
9. etapp - 5 km - Pirita

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 437 Naisi: 332 Mehi: 105 Läbitud distants kokku: 2185 km Aeg kokku: 423:01:10
Koht Nr Nimi Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
161 1 Kati Aaren Naine
Harju maakond
  LEHE SPORT N 5 km Kõnd 00:49:19
183 3 Triin Aarna Naine
Harju maakond
  TEAM5 N 5 km Kõnd 00:52:22
240 4 Ketty Aas Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5 km Kõnd 00:56:28
77 5 Kauri Aaslaid Mees
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 5 km Jooks 00:34:43
307 10 Ilze Abola Naine
Harju maakond
  KES TEGI? N 5 km Kõnd 01:02:41
33 11 Andre Adler Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 5 km Jooks 00:29:12
374 13 Avantika Arya Agrawal Naine
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS N 5 km Kõnd 01:14:56
176 16 Merilyn Ait Naine
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 5 km Kõnd 00:51:29
308 17 Jaana Alamaa Naine
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 5 km Jooks 01:02:46
302 18 Evelyn Alamets Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 5 km Jooks 01:02:05
344 19 Svetlana Aleksandrova Naine
Harju maakond
  KES TEGI? N 5 km Kõnd 01:07:45
241 20 Kaia Alev Naine
Harju maakond
  Maailmaparimad N 5 km Kõnd 00:56:34
160 21 Rauno Aljas Mees
Harju maakond
  PTA Teine M 5 km Jooks 00:49:12
414 23 Aivi Allikmets Naine
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 5 km Kõnd 01:37:01
29 24 Heleri Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5 km Jooks 00:28:40
47 25 Marja-Liisa Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5 km Jooks 00:31:25
44 29 Priit Annusver Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 5 km Jooks 00:31:14
283 33 Heikko Antsmäe Mees
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased M 5 km Kõnd 01:00:22
295 34 Mari Arike Naine
Harju maakond
Playtech Playtech N 5 km Kõnd 01:01:32
103 36 Kristin Arm Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Jooks 00:37:54
296 38 Getter Anett Arro Naine
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 5 km Kõnd 01:01:36
265 43 Reili Arumäe Naine
Harju maakond
ABB   N 5 km Kõnd 00:58:42
338 45 Kristi Auger Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5 km Kõnd 01:07:19
112 46 Ave Aun Naine
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad N 5 km Kõnd 00:39:59
418 54 Liia Beljajeva Naine
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 5 km Kõnd 01:40:05
421 57 Andrea Bonelli Mees
Harju maakond
  Väledad põdrad M 5 km Kõnd 01:44:27
204 61 Riina Celik Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 00:54:20
208 62 Julia Danilov Naine
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 5 km Kõnd 00:54:30
274 64 Jekaterina Domaševa Naine
Harju maakond
ABB   N 5 km Kõnd 01:00:00
413 67 Natalia Družinina Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 5 km Kõnd 01:35:56
324 70 Marja-Liisa Eesmäe Naine
Harju maakond
  EG Ehitus N 5 km Kõnd 01:04:32
249 71 Ines Ehavald Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 5 km Kõnd 00:57:12
9 72 Urmas Eigla Mees
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 5 km Jooks 00:25:20
185 74 Erik Elango Mees
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 5 km Kõnd 00:52:42
246 77 Edith End Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 5 km Kõnd 00:56:58
212 81 Julia Esaulenko Naine
Harju maakond
  EDELWEISS N 5 km Kõnd 00:55:03
234 83 Elis Fels Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 5 km Kõnd 00:56:18
210 84 Kristel Filippov Naine
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 5 km Kõnd 00:54:47
364 85 Natalja Fomenko Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 5 km Kõnd 01:11:26
117 87 Semjon Galajev Mees
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 5 km Jooks 00:40:47
35 90 Triin Gede Naine
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 5 km Jooks 00:29:43
370 91 Merilin Gedvil Naine
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 5 km Kõnd 01:12:55
404 92 Marian Gilden Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5 km Kõnd 01:27:58
124 94 Jaanika Greim Naine
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 5 km Kõnd 00:42:20
191 95 Monika Grinfeld Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Kõnd 00:53:06
293 96 Uljana Grinina Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 5 km Kõnd 01:01:23
82 97 Ilya Guriev Mees
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 5 km Jooks 00:35:03
216 98 Marina Gusseva Naine
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 5 km Kõnd 00:55:21
325 106 Reet Hansen Naine
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 5 km Kõnd 01:04:37
157 111 Eleri Heinnurm Naine
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 5 km Kõnd 00:48:45
365 112 Aleksei Heinsaar Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Kõnd 01:11:58
95 894 Marily Hendrikson Naine
Harju maakond
  JAP N 5 km Jooks 00:36:55
190 119 Marko Hinn Mees
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst M 5 km Kõnd 00:53:03
110 120 Taavi Hirtentreu Mees
Harju maakond
    M 5 km Jooks 00:39:30
360 121 Aljona Hitrova Naine
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 5 km Kõnd 01:10:59
390 125 Ly Hõbe Naine
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5 km Kõnd 01:22:00
66 122 Sven Holter Mees
Harju maakond
  RB INFRA M 5 km Jooks 00:33:15
202 124 Tiina Hunt Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 5 km Kõnd 00:54:07
313 126 Helena Idarand Naine
Harju maakond
  LIDL FOOT N 5 km Kõnd 01:03:35
16 127 Sergei Iljin Mees
Harju maakond
  WE MATCH! M 5 km Jooks 00:26:21
108 129 Kaidi Ilves Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 5 km Jooks 00:39:24
268 132 Iris Jaago Naine
Harju maakond
  Kõnniklubi N 5 km Kõnd 00:59:07
184 135 Dmitri Jalakas Mees
Harju maakond
    M 5 km Kõnd 00:52:38
311 136 Erki Jansen Mees
Harju maakond
  TEAM5 M 5 km Kõnd 01:02:55
332 150 Jaana Järve Naine
Lääne-Viru maakond
    N 5 km Kõnd 01:06:22
78 140 Anneli Jervson Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Jooks 00:34:51
359 141 Olga Jevgrafova Naine
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 5 km Kõnd 01:10:49
389 148 Sigrid Jõhve Naine
Harju maakond
  Väledad jalad N 5 km Kõnd 01:21:42
319 142 Piret Josing Naine
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 5 km Kõnd 01:04:14
73 143 Timo Juhanson Mees
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 5 km Jooks 00:33:52
433 154 Andreas Jürgenson Mees
Harju maakond
  RIK 3 M 5 km Kõnd 03:03:02
330 155 Krista Jürgenson Naine
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus N 5 km Jooks 01:05:51
86 158 Tebe Jürgenson Naine
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 5 km Jooks 00:35:32
383 159 Sirly Jürioja Naine
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 5 km Kõnd 01:19:07
156 161 Kadri Jürjan Naine
Harju maakond
  ABB RAKa N 5 km Kõnd 00:48:38
310 145 Hannes Juuse Mees
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI M 5 km Kõnd 01:02:49
242 162 Nadežda Kabrda Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 5 km Kõnd 00:56:36
131 164 Kerli Kaelep Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 5 km Kõnd 00:43:36
2 165 Tarmo Kaisla Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Jooks 00:19:51
159 168 Birgit Kald Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Kõnd 00:48:54
343 169 Nele Kalda Naine
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 5 km Kõnd 01:07:44
372 170 Kristina Kaljumets Naine
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 5 km Kõnd 01:13:36
123 172 Tiina Kallas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 5 km Kõnd 00:42:19
280 173 Piret Kallis Naine
Harju maakond
  Kõnniklubi N 5 km Kõnd 01:00:12
109 174 Karin Kallisma Naine
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 5 km Jooks 00:39:24
93 176 Anary Kalme Naine
Harju maakond
  Käib küll N 5 km Jooks 00:36:46
424 177 Anneliis Kalmus Naine
Harju maakond
  SUPERTALENT N 5 km Kõnd 01:51:18
287 179 Triin Kand Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 5 km Kõnd 01:00:48
152 181 Liis Karama Naine
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 5 km Jooks 00:48:11
153 182 Kea Karja Naine
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 5 km Jooks 00:48:18
277 184 Marian Karjus Naine
Harju maakond
  SIBAJAD N 5 km Kõnd 01:00:10
215 187 Liis Karolin Naine
Harju maakond
ABB   N 5 km Kõnd 00:55:16
142 189 Lilia Karpova Naine
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 5 km Kõnd 00:46:29
297 191 Jaanus Karu Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Kõnd 01:01:39
214 193 Pirgit Kasemets Naine
Harju maakond
  Pinginaabrid N 5 km Jooks 00:55:16
189 194 Annika Kaseorg Naine
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 5 km Kõnd 00:52:55
72 195 Mairo Kaseväli Mees
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad M 5 km Jooks 00:33:50
133 199 Sylvia Kass Naine
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 5 km Kõnd 00:44:00
57 202 Merli Kaunissaar Naine
Harju maakond
    N 5 km Jooks 00:32:18
19 897 Kristjan Kaunissaare Mees
Harju maakond
  MKM Jooks! M 5 km Jooks 00:26:56
380 203 Tiia Kaupmees Naine
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 5 km Kõnd 01:18:58
97 204 Keidi Keidla Naine
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia KS paras paar N 5 km Jooks 00:37:03
323 208 Kertu Kesküla Naine
Harju maakond
  Väledad jalad N 5 km Kõnd 01:04:25
129 209 Teele Kesküla Naine
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 5 km Kõnd 00:43:02
237 210 Kristi Kessel Naine
Pärnu maakond
Mtü spordiselt   N 5 km Kõnd 00:56:23
427 213 Zeyad Masry Zaky Attia Khalaf Mees
Harju maakond
    M 5 km Kõnd 02:11:15
79 214 Valeria Kiisk Naine
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 5 km Jooks 00:34:53
236 216 Evelin Kikas Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5 km Kõnd 00:56:21
147 225 Külli Kivioja-Ööpik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 5 km Kõnd 00:47:04
91 227 Deivi Kiviste Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus   N 5 km Jooks 00:35:51
179 891 Heddy Klasen Naine
Harju maakond
  Helemeel N 5 km Kõnd 00:51:43
84 229 Sigrid Kleidov Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 5 km Jooks 00:35:15
406 231 Hedza Kochani Naine
Harju maakond
  TEAM5 N 5 km Kõnd 01:28:20
60 235 Mirjam Kolga Naine
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit N 5 km Jooks 00:32:25
400 236 Sander Kollom Mees
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 5 km Kõnd 01:26:35
368 238 Sander Konso Mees
Harju maakond
  Team SN M 5 km Jooks 01:12:29
102 241 Kristi Koora Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5 km Jooks 00:37:49
30 285 Alina Kõrgesaar Naine
Harju maakond
  EEK ettevõtlikud N 5 km Jooks 00:28:46
187 244 Triin Kosso Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5 km Kõnd 00:52:49
292 249 Kajali Kotsar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Kõnd 01:01:23
358 287 Eliise Kõva Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 01:10:41
75 250 Natalja Kovtunova Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 5 km Jooks 00:34:09
88 246 Inessa Kozenko Naine
Harju maakond
  FIVEX N 5 km Jooks 00:35:43
419 247 Sergei Kozlov Mees
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 5 km Kõnd 01:41:00
376 251 Ilja Kretšin Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 5 km Kõnd 01:16:00
207 252 Matthew Krisenthal Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Kõnd 00:54:30
348 258 Kerli Krõm Naine
Harju maakond
  Imelised õed N 5 km Kõnd 01:08:40
395 253 Karmen Kruus Naine
Harju maakond
  The Fabulous Five N 5 km Kõnd 01:23:37
141 255 Raili Kruusmaa-Moks Naine
Harju maakond
  Tippvorm N 5 km Jooks 00:46:16
87 256 Karmen Kruutmann Naine
Harju maakond
  The Fabulous Five N 5 km Jooks 00:35:39
42 262 Kristel Kukk Naine
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 5 km Jooks 00:30:50
122 960 Andres Kukke Mees
Harju maakond
  Floorin Jooksvad Meetrid M 5 km Jooks 00:41:56
154 290 Kaidi Külaots Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 5 km Kõnd 00:48:19
384 264 Marika Kuldkepp Naine
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 5 km Kõnd 01:20:00
36 267 Krista Kupits Naine
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 5 km Jooks 00:29:48
304 269 Aivi Kurim Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 5 km Kõnd 01:02:07
322 272 Merli Kurus Naine
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 5 km Kõnd 01:04:24
416 291 Anneli Kütt Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 5 km Kõnd 01:38:20
94 292 Jaak Kütt Mees
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad M 5 km Jooks 00:36:51
425 296 Reili Küünruss Naine
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 5 km Kõnd 01:53:21
186 276 Raili Kuurits Naine
Harju maakond
  ABB RAKa N 5 km Kõnd 00:52:47
381 277 Edith Kuusemägi Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 5 km Kõnd 01:19:00
46 298 Maarja Laane Naine
Harju maakond
ABB   N 5 km Jooks 00:31:24
175 299 Marek Laanisto Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 5 km Jooks 00:51:26
385 300 Liia Laanson Naine
Harju maakond
ABB   N 5 km Kõnd 01:20:00
258 302 Ruth Laev Naine
Harju maakond
  Käib küll N 5 km Kõnd 00:58:13
342 304 Natalja Lahk Naine
Harju maakond
  HORNETS N 5 km Kõnd 01:07:34
23 305 Lenne Lahtvee Naine
Harju maakond
Playtech Playtech N 5 km Jooks 00:27:50
375 308 Marko Laigna Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 5 km Kõnd 01:15:55
217 309 Kaari Lainevool Naine
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 5 km Kõnd 00:55:22
25 378 Allar Läll Mees
Harju maakond
  EG Ehitus M 5 km Jooks 00:28:01
194 311 Tiina Lauri Naine
Harju maakond
  LC SUPPLY N 5 km Kõnd 00:53:30
321 313 Ketter Leemet Naine
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 5 km Kõnd 01:04:19
162 314 Anni Lehtmets Naine
Harju maakond
  LEHE SPORT N 5 km Kõnd 00:49:19
192 315 Janek Lehtmets Mees
Harju maakond
  LEHE SPORT M 5 km Kõnd 00:53:12
163 316 Lenna Lehtmets Naine
Harju maakond
  LEHE SPORT N 5 km Kõnd 00:49:19
306 317 Kairit Lehtpuu Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5 km Kõnd 01:02:31
267 319 Kaire Leibak Naine
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 5 km Jooks 00:59:04
107 320 Sten Leima Mees
Harju maakond
    M 5 km Jooks 00:39:24
422 322 Dinara Leit Naine
Harju maakond
Spordiselts mtü E-lõvitarid N 5 km Kõnd 01:45:00
397 323 Mariliis Leitud Naine
Harju maakond
  SIBAJAD N 5 km Kõnd 01:24:55
224 325 Tatjana Lemba-Virkunen Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 00:55:46
243 328 Liana Lemkov Naine
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 5 km Kõnd 00:56:38
301 329 Kirke Maria Lepik Naine
Harju maakond
  SIBAJAD N 5 km Kõnd 01:02:00
213 330 Silja Lepik Naine
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 5 km Kõnd 00:55:12
150 331 Eliise Lepp Naine
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 5 km Kõnd 00:48:03
22 912 Ando Leppiman Mees
Harju maakond
  ASAP M 5 km Jooks 00:27:40
412 338 Liina Liiv Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5 km Kõnd 01:35:44
264 340 Everiin Lill Naine
Harju maakond
  PTA Teine N 5 km Kõnd 00:58:41
300 341 Karl-Gerhard Lille Mees
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi M 5 km Kõnd 01:01:58
193 343 Katrin Lillep Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 5 km Kõnd 00:53:18
228 344 Martin Lillepuu Mees
Harju maakond
    M 5 km Kõnd 00:55:58
251 346 Andres Lilleste Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised M 5 km Kõnd 00:57:30
209 348 Esther Linask Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 00:54:37
371 351 Mailis Linde Naine
Harju maakond
  Väledad põdrad N 5 km Kõnd 01:12:56
21 352 Gerli Linkgreim Naine
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 5 km Jooks 00:27:07
4 917 Taivo Linnamägi Mees
Harju maakond
  Kiiret pole M 5 km Jooks 00:22:03
387 357 Katrin Lohk Naine
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 5 km Kõnd 01:20:39
346 375 Reelika Lõhmus Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 5 km Kõnd 01:08:04
128 376 Viktor Lõhmus Mees
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit M 5 km Jooks 00:42:47
286 358 Janne Lokkota Naine
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 5 km Kõnd 01:00:26
276 360 Triin-Anneli Loodus Naine
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 5 km Jooks 01:00:08
17 363 Reet Luhaäär Naine
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 5 km Jooks 00:26:26
155 366 Janeli Lukats Naine
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 5 km Kõnd 00:48:24
257 367 Inga Luks Naine
Harju maakond
  PTA Teine N 5 km Kõnd 00:58:00
45 372 Vahur Luts Mees
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 5 km Jooks 00:31:17
101 381 Andre Maasikas Mees
Harju maakond
Playtech Playtech M 5 km Jooks 00:37:47
5 384 Angela Madisson Naine
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 5 km Jooks 00:23:06
315 385 Jana Mahlapuu Naine
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 5 km Kõnd 01:03:55
291 386 Heleen Maibak Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 01:01:14
145 387 Annela Maidla Naine
Harju maakond
  KES TEGI? N 5 km Kõnd 00:46:41
294 391 Mait Makkar Mees
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 5 km Jooks 01:01:30
165 446 Kattre Männik Naine
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 5 km Kõnd 00:49:27
221 399 Danel Mark Mees
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 5 km Kõnd 00:55:40
223 400 Derek Mark Mees
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 5 km Kõnd 00:55:40
220 401 Dione Leandra Mark Naine
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 5 km Kõnd 00:55:40
222 402 Selene Kerlin Mark Naine
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 5 km Kõnd 00:55:40
52 447 Maido Märss Mees
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 5 km Jooks 00:31:50
181 448 Elina Märtin Naine
Harju maakond
  BC N 5 km Kõnd 00:51:57
339 404 Alla Maslennikova Naine
Harju maakond
  DOUBLEA N 5 km Kõnd 01:07:23
177 405 Merilin Massakas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Kõnd 00:51:33
250 406 Karmen Matteus Naine
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 5 km Kõnd 00:57:13
1 407 Marika Matvejeva Naine
Harju maakond
  Maailmaparimad N 5 km Kõnd 00:19:32
411 409 Julia Medved Naine
Harju maakond
  IZJUM N 5 km Kõnd 01:35:37
219 410 Karol Meerja Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 5 km Kõnd 00:55:29
399 412 Eva-Lota Meres Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 01:26:00
233 413 Kairi Merila Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 00:56:14
431 414 Iris Meristo Naine
Harju maakond
  Väledad jalad N 5 km Kõnd 02:35:12
432 415 Martin Meristo Mees
Harju maakond
  Väledad jalad M 5 km Kõnd 02:35:53
125 416 Margit Mets Naine
Harju maakond
ABB ABB Drives MT N 5 km Kõnd 00:42:23
164 418 Ülle Metsman Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 5 km Jooks 00:49:24
119 920 Grete Miller Naine
Harju maakond
  Norte naised N 5 km Kõnd 00:41:21
200 422 Marin Miller Naine
Harju maakond
  Kõnniklubi N 5 km Kõnd 00:53:59
168 423 Virge Millert Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 5 km Kõnd 00:50:19
263 424 Katrin Milva Naine
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 5 km Kõnd 00:58:38
367 438 Marjel Mõis Naine
Harju maakond
  JM N 5 km Kõnd 01:12:02
138 429 Elari Moks Mees
Harju maakond
  Tippvorm M 5 km Kõnd 00:45:22
14 440 Karl Mõttus Mees
Harju maakond
    M 5 km Jooks 00:25:47
83 451 Lisett Münter Naine
Harju maakond
    N 5 km Jooks 00:35:06
158 433 Tatjana Murkajeva Naine
Harju maakond
  EDELWEISS N 5 km Kõnd 00:48:46
429 435 Inga Mustonen Naine
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 5 km Kõnd 02:22:37
114 437 Reilika Muuli Naine
Harju maakond
  Maailmaparimad N 5 km Jooks 00:40:15
32 452 Maarja Müür Naine
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 5 km Jooks 00:29:12
67 454 Einar Namme Mees
Harju maakond
Profit Software OÜ 10257119   M 5 km Jooks 00:33:26
6 455 Ragnar Nauka Mees
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ Bestway Grupp M 5 km Jooks 00:23:50
369 460 Anastasia Niitmets Naine
Harju maakond
  Team SN N 5 km Kõnd 01:12:29
345 465 Obinna Olaoluwa Njoku Mees
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS M 5 km Kõnd 01:07:59
391 472 Piret Nõmmela Naine
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 5 km Kõnd 01:22:09
115 466 Helena Noor Naine
Harju maakond
    N 5 km Jooks 00:40:22
355 468 Marge Normet Naine
Harju maakond
  MARU N 5 km Kõnd 01:10:00
289 473 Margo Nõukas Mees
Harju maakond
  Marumatk M 5 km Kõnd 01:00:53
20 921 Sven Nurk Mees
Harju maakond
  MKM Jooks! M 5 km Jooks 00:27:01
225 881 Rain Õisnurm Mees
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit M 5 km Jooks 00:55:49
39 882 Astrit Õispuu Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5 km Jooks 00:30:17
148 476 Janika Ojakivi Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 00:47:12
180 477 Eveli Ojamäe-Veider Naine
Harju maakond
  Maailmaparimad N 5 km Kõnd 00:51:49
288 478 Tuuli Ojasalu Naine
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 5 km Kõnd 01:00:51
415 883 Margen Õlijas Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 5 km Jooks 01:37:05
118 480 Kristiina Omuk Naine
Harju maakond
  RIK 3 N 5 km Jooks 00:41:08
252 950 Avo Org Mees
Harju maakond
    M 5 km Kõnd 00:57:32
253 483 Sirje Org Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 00:57:32
373 484 Evelin Orgmets Naine
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 5 km Kõnd 01:14:27
28 485 Rudolf Osman Mees
Harju maakond
    M 5 km Jooks 00:28:37
100 488 Kristiina Ott-Rätsepp Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5 km Jooks 00:37:44
13 489 Ksenia Ovtšinikova Naine
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 5 km Jooks 00:25:30
305 490 Ave Paabel Naine
Harju maakond
  Käib küll N 5 km Kõnd 01:02:17
361 491 Tiina Paalberg Naine
Harju maakond
  Pirita N 5 km Kõnd 01:11:09
235 495 Kristi Paimla Naine
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 5 km Kõnd 00:56:21
55 496 Märt Pais Mees
Harju maakond
  Telegrupp M 5 km Jooks 00:32:06
260 498 Lilian Paju Naine
Saare maakond
    N 5 km Kõnd 00:58:23
328 500 Urmo Paju Mees
Harju maakond
  TRIINUJAURMO M 5 km Kõnd 01:05:19
134 502 Ivar Pajuste Mees
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G M 5 km Kõnd 00:44:07
37 504 Egle Palk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 5 km Jooks 00:30:01
12 506 Silver Palu Mees
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool M 5 km Jooks 00:25:26
314 508 Viktoria Panova Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 01:03:36
393 509 Kaisa Papp Naine
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 5 km Kõnd 01:23:22
8 512 Mart Parind Mees
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 5 km Jooks 00:24:30
31 514 Jürgen Parts Mees
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 5 km Jooks 00:28:46
166 518 Helen Paul Naine
Harju
ABB ABB WOLF1 N 5 km Kõnd 00:49:52
203 521 Piia Pedras Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 00:54:09
299 522 Tuuli Pedras Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 01:01:47
188 528 Eerika Pentel Naine
Harju maakond
  Käib küll N 5 km Kõnd 00:52:50
135 529 Brigita Perm Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5 km Jooks 00:44:28
270 532 Pille Pets Naine
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 5 km Kõnd 00:59:19
116 533 Dmitrii Pianichuk Mees
Harju maakond
    M 5 km Jooks 00:40:24
428 534 Rauno Pihel Mees
Harju maakond
  RIK 1 M 5 km Kõnd 02:21:10
149 535 Agnes Pihelpuu Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Jooks 00:48:00
62 536 Mirjam Pihlak Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Jooks 00:32:50
341 537 Elen Piik Naine
Harju maakond
MMHK
Maestro maja hambakliinik
Maestro maja hambakliinik N 5 km Kõnd 01:07:31
49 538 Tauri Piir Mees
Harju maakond
  Anname gaasi M 5 km Jooks 00:31:32
70 925 Berit Plado Naine
Harju maakond
  ASAP N 5 km Jooks 00:33:30
89 543 Irene Ploom Naine
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 5 km Jooks 00:35:47
333 908 Anu Põder Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 01:06:23
403 544 Regina Poks Naine
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 5 km Kõnd 01:27:10
63 561 Armand Põldoja Mees
Harju maakond
  RB INFRA M 5 km Jooks 00:32:56
136 545 Katrin Poller Naine
Harju maakond
ABB   N 5 km Jooks 00:44:39
151 565 Külli Pööbo Naine
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 5 km Jooks 00:48:04
351 546 Kristi Poobus Naine
Harju maakond
  BC N 5 km Kõnd 01:09:11
65 547 Kristina Poolak Naine
Harju maakond
  DUALBAND N 5 km Jooks 00:33:07
435 548 Tuuliki Poom Naine
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 5 km Kõnd 04:25:55
254 566 Katrin Pööra Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 5 km Kõnd 00:57:38
56 553 Maris Pulk Naine
Harju maakond
  RIK 1 N 5 km Jooks 00:32:09
48 555 Irene Puusaar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Jooks 00:31:25
54 571 Krista Raid Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5 km Jooks 00:32:00
106 927 Ines Elisabeth Raidma Naine
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 5 km Jooks 00:38:50
255 928 Pirje Raidma Naine
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 5 km Kõnd 00:57:49
335 573 Piret-Ireen Raidmets Naine
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 5 km Kõnd 01:06:38
126 574 Anni Raie Naine
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 5 km Jooks 00:42:25
96 576 Tiina Raja Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5 km Jooks 00:36:59
111 580 Karin Rannu Naine
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 5 km Jooks 00:39:37
247 585 Sandra Raud Naine
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 5 km Kõnd 00:57:01
196 586 Kadri Raudsepp Naine
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 5 km Kõnd 00:53:35
282 589 Külli Reha Naine
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 5 km Kõnd 01:00:20
205 592 Helen Reinik Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 00:54:28
271 593 Kaisa Reivart Naine
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 5 km Kõnd 00:59:22
113 594 Eve Relvik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5 km Jooks 00:40:08
34 595 Kai Remmelkoor Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 5 km Jooks 00:29:27
232 597 Evelyn Renser Naine
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 5 km Kõnd 00:56:13
198 599 Kristiina Repp Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 5 km Kõnd 00:53:37
434 600 Eduard Rešetov Mees
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 5 km Kõnd 03:47:43
259 602 Pille Riimast Naine
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 5 km Kõnd 00:58:21
272 609 Krista Rohula Naine
Harju maakond
    N 5 km Jooks 00:59:44
298 610 Adina Rooba Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Kõnd 01:01:41
38 611 Viljar Rooda Mees
Harju maakond
  Telegrupp M 5 km Jooks 00:30:12
318 612 Sander Rool Mees
Harju maakond
  Anname gaasi M 5 km Kõnd 01:04:11
64 614 Renee Roomet Mees
Harju maakond
  Tipp ja Täpp M 5 km Jooks 00:33:00
336 615 Jaana Roopa Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 01:07:15
140 620 Airi Rosimannus Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 5 km Kõnd 00:46:08
430 622 Marek Ross Mees
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 5 km Kõnd 02:27:16
347 623 Marta Rudzka Naine
Harju maakond
  KES TEGI? N 5 km Kõnd 01:08:18
316 628 Reili Rüütel Naine
Harju maakond
ABB AS   N 5 km Kõnd 01:04:00
303 624 Anu Ruuven Naine
Harju maakond
  MARU N 5 km Kõnd 01:02:05
218 630 Monika Rytberg Naine
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 5 km Kõnd 00:55:27
15 633 Madis Saarma Mees
Harju maakond
    M 5 km Jooks 00:26:12
340 634 Karin Saarnak Naine
Harju maakond
MMHK
Maestro maja hambakliinik
Maestro maja hambakliinik N 5 km Kõnd 01:07:24
11 635 Siim Saaroja Mees
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia M 5 km Jooks 00:25:22
266 636 Karin Sahar-Lambinen Naine
Harju maakond
  SUPERTALENT N 5 km Jooks 00:58:55
61 932 Kadi Saks Naine
Harju maakond
  JAP N 5 km Jooks 00:32:41
408 642 Mehin Salimli Naine
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS N 5 km Kõnd 01:32:42
211 643 Shirley Salm Naine
Harju maakond
  RIK 1 N 5 km Kõnd 00:54:51
436 644 Janell Salumäe Naine
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 5 km Kõnd 05:07:42
229 650 Siia Sannik Naine
Harju maakond
  BC N 5 km Kõnd 00:56:04
423 651 Edgar Sarap Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 5 km Kõnd 01:49:02
281 653 Liisbet Sarapuu Naine
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 5 km Kõnd 01:00:18
410 654 Jana Sarri Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 01:34:05
269 655 Alla Saul Naine
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 5 km Kõnd 00:59:19
139 657 Anneli Schults Naine
Harju maakond
  PTA Teine N 5 km Kõnd 00:45:24
350 660 Merelle Sein Naine
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur N 5 km Kõnd 01:09:06
10 661 Olle Selliov Mees
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 5 km Jooks 00:25:21
248 669 Sten-Eric Sibul Mees
Harju maakond
  Gest M 5 km Kõnd 00:57:04
41 671 Taavi Siilbek Mees
Harju maakond
Telia SK
Telia
.emt5 M 5 km Jooks 00:30:50
195 673 Merli Siitan Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 5 km Kõnd 00:53:34
285 934 Katre Siller Naine
Harju maakond
  Norte naised N 5 km Kõnd 01:00:23
182 679 Geily Sinijärv Naine
Harju maakond
  Gest N 5 km Kõnd 00:52:11
92 680 Katre Sirk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Kõnd 00:35:57
174 682 Merit Sisas Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 5 km Jooks 00:51:18
420 684 Katarina Sizõh Naine
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 5 km Kõnd 01:42:07
53 686 Natalja Sleptšuk Naine
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 5 km Jooks 00:31:56
290 688 Inga Sokk Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 5 km Kõnd 01:00:54
71 689 Anita Sokolova Naine
Harju maakond
    N 5 km Jooks 00:33:37
409 692 Anneli Soom Naine
Harju maakond
  The Fabulous Five N 5 km Kõnd 01:33:54
356 693 Malle Soosaar Naine
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 5 km Kõnd 01:10:11
398 694 Christel Sootla Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 01:25:36
256 695 Pille-Riin Soots Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Kõnd 00:57:55
317 697 Mare Spitz Naine
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 5 km Kõnd 01:04:09
309 702 Kädi Streff Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 5 km Kõnd 01:02:47
362 703 Alla Suckovs Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 01:11:12
137 711 Made Sügis Naine
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 5 km Kõnd 00:44:46
169 705 Maili Suurekivi Naine
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 5 km Kõnd 00:50:42
50 724 Laura Tael Naine
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 5 km Jooks 00:31:33
127 725 Merle Sirje Tael Naine
Harju maakond
  RIK 2 N 5 km Jooks 00:42:37
7 935 Margus Tähepõld Mees
Harju maakond
  Kiiret pole M 5 km Jooks 00:24:14
392 726 Ksenija Tajur Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 5 km Kõnd 01:23:18
18 727 Neeme Takk Mees
Harju maakond
  EG Ehitus M 5 km Jooks 00:26:27
239 729 Kristi Talbach Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Kõnd 00:56:27
172 730 Annika Talijärv Naine
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 5 km Kõnd 00:51:11
173 731 Rain Talvoja Mees
Harju maakond
ABB sABBatical M 5 km Kõnd 00:51:16
437 733 Andrus Tamm Mees
Harju maakond
  Telegrupp M 5 km Kõnd 05:28:23
227 735 Ergo Tamm Mees
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 5 km Kõnd 00:55:55
273 736 Karmen Tamm Naine
Harju maakond
  LIDL FOOT N 5 km Kõnd 00:59:59
396 738 Talis Tamm Mees
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia KS paras paar M 5 km Jooks 01:23:49
379 802 Kaisa Tänover Naine
Harju maakond
  Anname gaasi N 5 km Kõnd 01:18:06
43 743 Alexander Taranenko Mees
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 5 km Jooks 00:30:52
90 744 Liina Tarmisto Naine
Harju maakond
    N 5 km Jooks 00:35:49
378 803 Kristina Tärn Naine
Harju maakond
Tallinna Masinatehas OÜ TMT N 5 km Kõnd 01:17:24
388 748 Tea Tasa Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 5 km Jooks 01:21:00
357 751 Eeva Tatter Naine
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 5 km Kõnd 01:10:40
143 753 Kristina Tee Naine
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid N 5 km Kõnd 00:46:32
262 756 Sandra-Lone Teesaar Naine
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 5 km Kõnd 00:58:28
386 757 Hela Teesalu Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 5 km Kõnd 01:20:36
382 758 Pille Tennokese Naine
Harju maakond
ABB   N 5 km Kõnd 01:19:05
68 760 Kaidi Teppor-Roomet Naine
Harju maakond
  Tipp ja Täpp N 5 km Jooks 00:33:28
178 909 Alar Teras Mees
Harju maakond
  ASAP M 5 km Kõnd 00:51:42
170 761 Sirje Terve Naine
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 5 km Kõnd 00:51:02
144 764 Riina Tiitson Naine
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 5 km Kõnd 00:46:36
51 765 Sten Tikerpe Mees
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 5 km Jooks 00:31:40
401 766 Kevin Tiks Mees
Harju maakond
  USAINBOLT2 M 5 km Kõnd 01:26:51
394 768 Priit Tiks Mees
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 5 km Kõnd 01:23:32
261 773 Angela Tirp Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5 km Kõnd 00:58:25
402 775 Tarmo Titov Mees
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus M 5 km Kõnd 01:27:00
206 938 Tanel Tomson Mees
Harju maakond
  ASAP M 5 km Kõnd 00:54:29
226 800 Taimi Tõnisson Naine
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 5 km Kõnd 00:55:49
81 778 Evelin Toobal Naine
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 5 km Jooks 00:34:54
331 779 Ragna Toom Naine
Harju maakond
  PTA Teine N 5 km Kõnd 01:06:12
244 780 Annely Toomemäe Naine
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts   N 5 km Kõnd 00:56:48
337 783 Liina Toomlaid Naine
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 5 km Kõnd 01:07:18
40 784 Kadi Torila Naine
Harju maakond
MMHK
Maestro maja hambakliinik
Maestro maja hambakliinik N 5 km Jooks 00:30:38
312 785 Karel Torm Mees
Harju maakond
    M 5 km Jooks 01:03:04
167 786 Laura Torri Naine
Harju maakond
  RIK 3 N 5 km Kõnd 00:49:59
199 804 Jere Henri Töyryvuo Mees
Harju maakond
  JM M 5 km Kõnd 00:53:41
334 790 Ruth Trääder Naine
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 5 km Jooks 01:06:38
278 787 Kristi Treier Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5 km Kõnd 01:00:10
76 789 Eva Dominica Trubetskoi Naine
Harju maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 5 km Jooks 00:34:21
353 791 Žanna Tšernetskaja Naine
Harju maakond
  EG Ehitus N 5 km Kõnd 01:09:22
99 794 Moonika Tuhkanen Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 5 km Jooks 00:37:33
407 795 Marianna Tumanski Naine
Harju maakond
  Käib küll N 5 km Kõnd 01:28:21
104 805 Olga Uhabakin Naine
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5 km Jooks 00:38:06
80 806 Birgit Uibu Naine
Pärnu maakond
Scoro Software OÜ   N 5 km Jooks 00:34:53
377 885 Triin Üksvärav Naine
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 5 km Kõnd 01:16:30
146 810 Oksana Undusk Naine
Harju maakond
  LIDL FOOT N 5 km Kõnd 00:46:42
354 886 Annelii Üprus Naine
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 5 km Kõnd 01:09:44
201 812 Lilo Ustaal Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 5 km Kõnd 00:54:02
3 940 Andres Uusma Mees
Harju maakond
  MKM Jooks! M 5 km Jooks 00:21:18
230 817 Ita Vahi Naine
Harju maakond
  Anname gaasi N 5 km Kõnd 00:56:06
58 876 Kristofer Vähi Mees
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 5 km Jooks 00:32:19
130 818 Gitana Vahter Naine
Harju maakond
  SUPERTALENT N 5 km Jooks 00:43:20
329 819 Hanna Vahter Naine
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 5 km Jooks 01:05:24
69 820 Erika Vahtmäe Naine
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 5 km Jooks 00:33:28
27 824 Marge Vaikjärv Naine
Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
  N 5 km Jooks 00:28:19
59 825 Rein Vaimel Mees
Harju maakond
SuperSport - IPA   M 5 km Jooks 00:32:22
74 826 Laine Vain Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5 km Jooks 00:33:56
326 827 Aljona Vaino Naine
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 5 km Kõnd 01:04:39
24 831 Toomas Vaks Mees
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur M 5 km Jooks 00:28:01
231 877 Kaisa Välk Naine
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 5 km Kõnd 00:56:08
26 834 Antti Valkiainen Mees
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema M 5 km Jooks 00:28:10
349 835 Liis Valma Naine
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 5 km Kõnd 01:08:49
85 837 Anni Sandra Varblane Naine
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 5 km Kõnd 00:35:23
245 839 Kadri Varjend Naine
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 5 km Jooks 00:56:57
238 840 Margit Vasser Naine
Harju maakond
  LIDLI JOOKSJAD N 5 km Kõnd 00:56:25
275 842 Jelena Vassiljeva Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5 km Kõnd 01:00:00
405 843 Madli Vatsfeldt Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5 km Kõnd 01:28:08
352 846 Birgit Patrice Veer Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Kõnd 01:09:19
426 848 Ergo Veevel Mees
Harju maakond
  Tiim Biscuits M 5 km Kõnd 02:00:00
366 851 Jaanika Venkova Naine
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 5 km Kõnd 01:12:00
279 853 Mare Veskimägi Naine
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 5 km Kõnd 01:00:11
98 854 Kristi Vettik Naine
Harju maakond
WG Hundid
Wolf Group OÜ
Wolf Group'i Hundid N 5 km Jooks 00:37:05
120 855 Natalja Videl Naine
Harju maakond
    N 5 km Jooks 00:41:28
132 858 Taavi Viilukas Mees
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 5 km Kõnd 00:43:42
121 859 Kristina Viirsaar Naine
Harju maakond
    N 5 km Jooks 00:41:33
284 860 Kairi Viitung Naine
Harju maakond
  K-Tiim N 5 km Kõnd 01:00:23
197 867 Kairi Vjatkin Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Kõnd 00:53:37
171 868 Katri Voit Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 5 km Kõnd 00:51:04
320 871 Irina Voronina Naine
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 01:04:16
417 714 Oksana Zadonski Naine
Harju maakond
Vaggen   N 5 km Kõnd 01:39:31
105 715 Irina Zadunaiskaja Naine
Harju maakond
  IZJUM N 5 km Jooks 00:38:14
363 716 Evelyn Zahrens Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Kõnd 01:11:23
327 718 Nonna Zingfeld Naine
Harju maakond
stamina   N 5 km Kõnd 01:05:10
Sulge

Tulemuse detailne info

...