20. TRADEHOUSE Tervisejooks
12. etapp - 6,4 km - Paljassaare

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 417 Naisi: 314 Mehi: 103 Läbitud distants kokku: 2673 km Aeg kokku: 497:55:49
Nr Nimi Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
3 Triin Aarna Naine
Harju maakond
  TEAM5 N 6.4 km Kõnd 02:02:02
4 Ketty Aas Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 6.4 km Jooks 01:14:03
5 Kauri Aaslaid Mees
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 6.4 km Jooks 00:32:05
6 Monika Aaslaid Naine
Harju maakond
  Pirita N 6.4 km Kõnd 01:21:01
10 Ilze Abola Naine
Harju maakond
  KES TEGI? N 6.4 km Jooks 00:54:20
11 Andre Adler Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 6.4 km Jooks 00:39:24
13 Avantika Arya Agrawal Naine
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS N 6.4 km Kõnd 01:44:56
16 Merilyn Ait Naine
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 6.4 km Kõnd 01:53:14
17 Jaana Alamaa Naine
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 6.4 km Kõnd 01:24:21
18 Evelyn Alamets Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 6.4 km Jooks 00:54:03
19 Svetlana Aleksandrova Naine
Harju maakond
  KES TEGI? N 6.4 km Kõnd 01:43:50
20 Kaia Alev Naine
Harju maakond
  Maailmaparimad N 6.4 km Kõnd 01:04:51
21 Rauno Aljas Mees
Harju maakond
  PTA Teine M 6.4 km Jooks 00:31:49
22 Maris Aljaste Naine
Harju maakond
  Marumatk N 6.4 km Kõnd 01:02:45
23 Aivi Allikmets Naine
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 6.4 km Jooks 00:56:47
25 Marja-Liisa Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 6.4 km Jooks 00:37:52
29 Priit Annusver Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 6.4 km Jooks 00:41:28
31 Merilyn Anton Naine
Harju maakond
  RIK 3 N 6.4 km Kõnd 01:24:32
33 Heikko Antsmäe Mees
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased M 6.4 km Kõnd 01:04:02
34 Mari Arike Naine
Harju maakond
Playtech Playtech N 6.4 km Kõnd 01:40:11
36 Kristin Arm Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 6.4 km Jooks 00:50:44
38 Getter Anett Arro Naine
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 6.4 km Kõnd 01:16:13
43 Reili Arumäe Naine
Harju maakond
ABB   N 6.4 km Jooks 00:34:41
45 Kristi Auger Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 6.4 km Kõnd 01:25:33
46 Ave Aun Naine
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad N 6.4 km Jooks 00:45:07
48 Asko Ausmees Mees
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur M 6.4 km Jooks 00:42:54
50 Alevtina Baljasnikova Naine
Harju maakond
  FIVEX N 6.4 km Kõnd 01:47:31
54 Liia Beljajeva Naine
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 6.4 km Kõnd 01:13:02
56 Maria Boguš Naine
Harju maakond
  FIVEX N 6.4 km Kõnd 01:37:50
62 Julia Danilov Naine
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 6.4 km Kõnd 01:10:36
64 Jekaterina Domaševa Naine
Harju maakond
ABB   N 6.4 km Jooks 01:18:00
67 Natalia Družinina Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 6.4 km Kõnd 00:54:24
69 Liisa Eesmaa Naine
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 6.4 km Kõnd 07:31:46
70 Marja-Liisa Eesmäe Naine
Harju maakond
  EG Ehitus N 6.4 km Kõnd 01:12:21
71 Ines Ehavald Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 6.4 km Kõnd 01:25:03
72 Urmas Eigla Mees
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 6.4 km Jooks 00:32:15
73 Karmen Ekbaum Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 6.4 km Kõnd 01:05:15
77 Edith End Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 6.4 km Kõnd 01:09:39
81 Julia Esaulenko Naine
Harju maakond
  EDELWEISS N 6.4 km Kõnd 01:12:05
83 Elis Fels Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 6.4 km Kõnd 01:17:30
84 Kristel Filippov Naine
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 6.4 km Kõnd 01:17:18
85 Natalja Fomenko Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 6.4 km Kõnd 01:55:00
87 Semjon Galajev Mees
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 6.4 km Jooks 00:51:07
88 Natalja Gapon Naine
Harju maakond
  HORNETS N 6.4 km Jooks 02:04:42
90 Triin Gede Naine
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 6.4 km Jooks 00:32:49
91 Merilin Gedvil Naine
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 6.4 km Kõnd 01:12:55
92 Marian Gilden Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 6.4 km Kõnd 01:34:28
94 Jaanika Greim Naine
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 6.4 km Kõnd 00:44:08
95 Monika Grinfeld Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 6.4 km Jooks 00:52:49
96 Uljana Grinina Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 6.4 km Kõnd 01:11:15
97 Ilya Guriev Mees
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 6.4 km Jooks 00:33:54
103 Krista Hallik Naine
Harju maakond
  Maailmaparimad N 6.4 km Kõnd 01:10:25
105 Kadri Halling Naine
Harju maakond
ABB   N 6.4 km Jooks 00:40:26
111 Eleri Heinnurm Naine
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 6.4 km Kõnd 01:03:07
112 Aleksei Heinsaar Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 6.4 km Kõnd 01:14:10
117 Kairi Hindreko Naine
Harju maakond
  Kõnniklubi N 6.4 km Kõnd 00:58:42
118 Helen Hindrichson-Nairis Naine
Harju maakond
  Pinginaabrid N 6.4 km Jooks 00:51:05
119 Marko Hinn Mees
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst M 6.4 km Kõnd 01:13:54
120 Taavi Hirtentreu Mees
Harju maakond
    M 6.4 km Kõnd 01:21:06
121 Aljona Hitrova Naine
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 6.4 km Kõnd 01:20:03
125 Ly Hõbe Naine
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 6.4 km Kõnd 01:49:11
122 Sven Holter Mees
Harju maakond
  RB INFRA M 6.4 km Kõnd 01:17:48
123 Martin Hunt Mees
Harju maakond
Eksfisk OÜ Team Lõheäri M 6.4 km Kõnd 01:32:37
124 Tiina Hunt Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 6.4 km Kõnd 01:10:33
126 Helena Idarand Naine
Harju maakond
  LIDL FOOT N 6.4 km Kõnd 01:17:11
127 Sergei Iljin Mees
Harju maakond
  WE MATCH! M 6.4 km Jooks 00:32:44
129 Kaidi Ilves Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 6.4 km Kõnd 00:59:06
132 Iris Jaago Naine
Harju maakond
  Kõnniklubi N 6.4 km Kõnd 01:11:40
152 Maire Jäärats Naine
Harju maakond
ABB   N 6.4 km Kõnd 01:17:40
135 Dmitri Jalakas Mees
Harju maakond
    M 6.4 km Kõnd 01:07:55
136 Erki Jansen Mees
Harju maakond
  TEAM5 M 6.4 km Kõnd 01:23:31
150 Jaana Järve Naine
Lääne-Viru maakond
    N 6.4 km Kõnd 01:06:57
137 Monika Jeenas Naine
Harju maakond
    N 6.4 km Jooks 00:51:49
140 Anneli Jervson Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 6.4 km Jooks 00:45:42
141 Olga Jevgrafova Naine
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 6.4 km Jooks 00:46:23
148 Sigrid Jõhve Naine
Harju maakond
  Väledad jalad N 6.4 km Kõnd 01:33:11
142 Piret Josing Naine
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 6.4 km Kõnd 01:17:34
143 Timo Juhanson Mees
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 6.4 km Jooks 01:49:52
154 Andreas Jürgenson Mees
Harju maakond
  RIK 3 M 6.4 km Kõnd 02:15:34
158 Tebe Jürgenson Naine
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 6.4 km Jooks 00:42:22
160 Luule Jürisson Naine
Harju maakond
  Pirita N 6.4 km Kõnd 01:21:21
161 Kadri Jürjan Naine
Harju maakond
  ABB RAKa N 6.4 km Kõnd 01:08:18
162 Nadežda Kabrda Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 6.4 km Kõnd 01:10:51
164 Kerli Kaelep Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 6.4 km Jooks 00:48:46
165 Tarmo Kaisla Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 6.4 km Jooks 00:24:18
166 Grete-Marie Kajandi Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 6.4 km Jooks 00:58:48
168 Birgit Kald Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 6.4 km Kõnd 00:58:34
169 Nele Kalda Naine
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 6.4 km Kõnd 01:25:59
170 Kristina Kaljumets Naine
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 6.4 km Kõnd 01:38:13
172 Tiina Kallas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 6.4 km Kõnd 00:59:11
173 Piret Kallis Naine
Harju maakond
  Kõnniklubi N 6.4 km Kõnd 01:23:22
174 Karin Kallisma Naine
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 6.4 km Jooks 00:57:47
177 Anneliis Kalmus Naine
Harju maakond
  SUPERTALENT N 6.4 km Kõnd 02:17:00
179 Triin Kand Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 6.4 km Kõnd 01:55:04
181 Liis Karama Naine
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 6.4 km Jooks 01:01:21
182 Kea Karja Naine
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 6.4 km Jooks 00:57:58
184 Marian Karjus Naine
Harju maakond
  SIBAJAD N 6.4 km Kõnd 01:19:31
288 Kadri Kärner Naine
Harju maakond
Bang@Bonsomer Eesti OÜ   N 6.4 km Kõnd 01:15:59
187 Liis Karolin Naine
Harju maakond
ABB   N 6.4 km Kõnd 01:03:39
189 Lilia Karpova Naine
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 6.4 km Kõnd 01:33:48
191 Jaanus Karu Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 6.4 km Jooks 00:41:11
193 Pirgit Kasemets Naine
Harju maakond
  Pinginaabrid N 6.4 km Kõnd 02:25:24
194 Annika Kaseorg Naine
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 6.4 km Jooks 00:45:22
195 Mairo Kaseväli Mees
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad M 6.4 km Jooks 00:39:05
199 Sylvia Kass Naine
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 6.4 km Kõnd 00:57:54
202 Merli Kaunissaar Naine
Harju maakond
    N 6.4 km Kõnd 01:19:08
889 Eleri Kautlenbach Naine
Harju maakond
  Helemeel N 6.4 km Kõnd 01:29:23
204 Keidi Keidla Naine
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia KS paras paar N 6.4 km Jooks 00:48:26
209 Teele Kesküla Naine
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 6.4 km Kõnd 01:31:44
210 Kristi Kessel Naine
Pärnu maakond
Mtü spordiselt   N 6.4 km Kõnd 00:59:03
213 Zeyad Masry Zaky Attia Khalaf Mees
Harju maakond
    M 6.4 km Kõnd 01:29:49
214 Valeria Kiisk Naine
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 6.4 km Jooks 00:42:49
216 Evelin Kikas Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 6.4 km Kõnd 01:33:15
221 Anne Kippasto Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 6.4 km Jooks 00:42:00
222 Liina Kippasto Naine
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 6.4 km Kõnd 01:56:44
225 Külli Kivioja-Ööpik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 6.4 km Kõnd 00:58:22
227 Deivi Kiviste Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus   N 6.4 km Jooks 00:46:57
228 Sander Klaos Mees
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 6.4 km Jooks 00:37:35
229 Sigrid Kleidov Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 6.4 km Kõnd 01:00:33
231 Hedza Kochani Naine
Harju maakond
  TEAM5 N 6.4 km Kõnd 01:28:02
283 Darvet Kõdar Mees
Harju maakond
    M 6.4 km Kõnd 01:29:06
236 Sander Kollom Mees
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 6.4 km Kõnd 01:50:35
239 Avo Kont Mees
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus   M 6.4 km Jooks 00:46:46
241 Kristi Koora Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 6.4 km Jooks 00:52:03
285 Alina Kõrgesaar Naine
Harju maakond
  EEK ettevõtlikud N 6.4 km Jooks 00:38:04
243 Kadri Kosk Naine
Harju maakond
  Öed N 6.4 km Jooks 00:50:14
244 Triin Kosso Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 6.4 km Kõnd 01:11:23
245 Stiven Kossorotov Mees
Harju maakond
  DUALBAND M 6.4 km Kõnd 01:21:40
287 Eliise Kõva Naine
Harju maakond
    N 6.4 km Kõnd 01:11:31
250 Natalja Kovtunova Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 6.4 km Jooks 00:43:33
247 Sergei Kozlov Mees
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 6.4 km Kõnd 01:42:00
252 Matthew Krisenthal Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 6.4 km Kõnd 01:06:29
258 Kerli Krõm Naine
Harju maakond
  Imelised õed N 6.4 km Kõnd 01:25:49
253 Karmen Kruus Naine
Harju maakond
  The Fabulous Five N 6.4 km Kõnd 01:14:36
255 Raili Kruusmaa-Moks Naine
Harju maakond
  Tippvorm N 6.4 km Kõnd 01:01:30
256 Karmen Kruutmann Naine
Harju maakond
  The Fabulous Five N 6.4 km Jooks 00:44:16
264 Marika Kuldkepp Naine
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 6.4 km Kõnd 01:03:00
267 Krista Kupits Naine
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 6.4 km Jooks 00:41:25
269 Aivi Kurim Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 6.4 km Kõnd 01:22:57
272 Merli Kurus Naine
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 6.4 km Kõnd 01:16:23
296 Reili Küünruss Naine
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 6.4 km Kõnd 01:51:56
276 Raili Kuurits Naine
Harju maakond
  ABB RAKa N 6.4 km Kõnd 01:06:24
277 Edith Kuusemägi Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 6.4 km Kõnd 01:26:04
274 Andžei Kuznets Mees
Harju maakond
  HORNETS M 6.4 km Jooks 00:50:02
299 Marek Laanisto Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 6.4 km Jooks 01:05:24
302 Ruth Laev Naine
Harju maakond
  Käib küll N 6.4 km Kõnd 01:19:19
308 Marko Laigna Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 6.4 km Kõnd 01:37:25
309 Kaari Lainevool Naine
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 6.4 km Jooks 00:46:33
378 Allar Läll Mees
Harju maakond
  EG Ehitus M 6.4 km Jooks 00:30:55
312 Karl Patrik Lee Mees
Harju maakond
  Kotzebue M 6.4 km Kõnd 01:01:08
313 Ketter Leemet Naine
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 6.4 km Jooks 00:51:33
317 Kairit Lehtpuu Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 6.4 km Kõnd 01:05:02
319 Kaire Leibak Naine
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 6.4 km Kõnd 01:05:23
320 Sten Leima Mees
Harju maakond
    M 6.4 km Kõnd 01:20:47
322 Dinara Leit Naine
Harju maakond
Spordiselts mtü E-lõvitarid N 6.4 km Kõnd 01:29:04
324 Triin Lekk Naine
Harju maakond
    N 6.4 km Kõnd 01:12:21
325 Tatjana Lemba-Virkunen Naine
Harju maakond
    N 6.4 km Kõnd 01:07:39
330 Silja Lepik Naine
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 6.4 km Kõnd 01:05:47
338 Liina Liiv Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 6.4 km Kõnd 01:19:58
339 Eleen Lilienthal Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 6.4 km Jooks 00:43:20
340 Everiin Lill Naine
Harju maakond
  PTA Teine N 6.4 km Kõnd 01:19:38
341 Karl-Gerhard Lille Mees
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi M 6.4 km Jooks 00:29:39
343 Katrin Lillep Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 6.4 km Kõnd 01:24:46
344 Martin Lillepuu Mees
Harju maakond
    M 6.4 km Kõnd 01:30:31
346 Andres Lilleste Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised M 6.4 km Kõnd 01:11:46
347 Karl Limbak Mees
Harju maakond
  LIDL FOOT M 6.4 km Jooks 00:34:19
348 Esther Linask Naine
Harju maakond
    N 6.4 km Kõnd 01:11:47
349 Roger Linask Mees
Harju maakond
  IMMO M 6.4 km Kõnd 01:21:19
352 Gerli Linkgreim Naine
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 6.4 km Jooks 00:34:01
357 Katrin Lohk Naine
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 6.4 km Kõnd 01:02:24
375 Reelika Lõhmus Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 6.4 km Kõnd 01:57:19
358 Janne Lokkota Naine
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 6.4 km 01:18:03
359 Karel Lomp Mees
Harju maakond
  RB INFRA M 6.4 km Kõnd 01:23:56
377 Britta Lõõbas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 6.4 km Kõnd 02:01:52
363 Reet Luhaäär Naine
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 6.4 km Jooks 00:34:31
366 Janeli Lukats Naine
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 6.4 km Kõnd 01:04:19
367 Inga Luks Naine
Harju maakond
  PTA Teine N 6.4 km Kõnd 01:05:00
370 Viktoria Lumi Naine
Harju maakond
  SIBAJAD N 6.4 km Kõnd 01:41:18
381 Andre Maasikas Mees
Harju maakond
Playtech Playtech M 6.4 km Jooks 00:50:34
384 Angela Madisson Naine
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 6.4 km Jooks 00:31:22
442 Piret Mägi Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 6.4 km Kõnd 01:03:19
386 Heleen Maibak Naine
Harju maakond
    N 6.4 km Kõnd 01:19:37
387 Annela Maidla Naine
Harju maakond
  KES TEGI? N 6.4 km Jooks 01:03:10
388 Kristina Maimann Naine
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 6.4 km Jooks 00:43:53
389 Merle Maisla Naine
Harju maakond
    N 6.4 km Kõnd 01:02:33
391 Mait Makkar Mees
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 6.4 km Jooks 00:47:12
445 Monica Mänd Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 6.4 km Jooks 01:37:38
399 Danel Mark Mees
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 6.4 km Kõnd 01:16:38
400 Derek Mark Mees
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 6.4 km Kõnd 01:16:38
401 Dione Leandra Mark Naine
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 6.4 km Kõnd 01:16:38
402 Selene Kerlin Mark Naine
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 6.4 km Kõnd 01:16:38
447 Maido Märss Mees
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 6.4 km Kõnd 01:47:36
405 Merilin Massakas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 6.4 km Kõnd 01:09:10
406 Karmen Matteus Naine
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 6.4 km Kõnd 01:15:14
409 Julia Medved Naine
Harju maakond
  IZJUM N 6.4 km Jooks 00:51:30
410 Karol Meerja Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 6.4 km Kõnd 01:53:38
412 Eva-Lota Meres Naine
Harju maakond
    N 6.4 km Jooks 01:20:00
413 Kairi Merila Naine
Harju maakond
    N 6.4 km Kõnd 01:38:04
414 Iris Meristo Naine
Harju maakond
  Väledad jalad N 6.4 km Kõnd 01:23:13
415 Martin Meristo Mees
Harju maakond
  Väledad jalad M 6.4 km Kõnd 01:23:11
417 Susanna Metsla Naine
Harju maakond
  RIK 3 N 6.4 km Jooks 01:28:18
418 Ülle Metsman Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 6.4 km Jooks 00:56:01
421 Kertu Mikk Naine
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 6.4 km Jooks 00:58:55
920 Grete Miller Naine
Harju maakond
  Norte naised N 6.4 km Kõnd 01:05:25
422 Marin Miller Naine
Harju maakond
  Kõnniklubi N 6.4 km Kõnd 01:23:01
423 Virge Millert Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 6.4 km Kõnd 01:25:04
438 Marjel Mõis Naine
Harju maakond
  JM N 6.4 km Kõnd 01:32:01
429 Elari Moks Mees
Harju maakond
  Tippvorm M 6.4 km Kõnd 01:02:37
440 Karl Mõttus Mees
Harju maakond
    M 6.4 km Jooks 00:30:57
431 Airi-Anu Mugur Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 6.4 km Kõnd 01:08:34
451 Lisett Münter Naine
Harju maakond
    N 6.4 km Kõnd 01:14:48
433 Tatjana Murkajeva Naine
Harju maakond
  EDELWEISS N 6.4 km Kõnd 01:01:21
435 Inga Mustonen Naine
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 6.4 km Kõnd 01:26:45
437 Reilika Muuli Naine
Harju maakond
  Maailmaparimad N 6.4 km Kõnd 00:55:36
454 Einar Namme Mees
Harju maakond
Profit Software OÜ 10257119   M 6.4 km Jooks 00:40:13
455 Ragnar Nauka Mees
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ Bestway Grupp M 6.4 km Jooks 00:41:36
456 Aleksandr Nedorezov Mees
Harju maakond
    M 6.4 km Jooks 00:41:40
472 Piret Nõmmela Naine
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 6.4 km Kõnd 01:12:06
466 Helena Noor Naine
Harju maakond
    N 6.4 km Kõnd 01:46:43
468 Marge Normet Naine
Harju maakond
  MARU N 6.4 km Kõnd 01:30:00
473 Margo Nõukas Mees
Harju maakond
  Marumatk M 6.4 km Kõnd 01:09:13
469 Marek Nuka Mees
Harju maakond
  Mine metsa M 6.4 km Kõnd 00:57:49
921 Sven Nurk Mees
Harju maakond
  MKM Jooks! M 6.4 km Jooks 00:33:59
477 Eveli Ojamäe-Veider Naine
Harju maakond
  Maailmaparimad N 6.4 km Kõnd 01:02:06
883 Margen Õlijas Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 6.4 km Kõnd 01:40:02
480 Kristiina Omuk Naine
Harju maakond
  RIK 3 N 6.4 km Jooks 00:44:47
950 Avo Org Mees
Harju maakond
    M 6.4 km Kõnd 01:11:17
483 Sirje Org Naine
Harju maakond
    N 6.4 km Kõnd 01:11:17
484 Evelin Orgmets Naine
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 6.4 km Kõnd 01:18:16
485 Rudolf Osman Mees
Harju maakond
    M 6.4 km Jooks 00:32:48
488 Kristiina Ott-Rätsepp Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 6.4 km Jooks 00:47:42
489 Ksenia Ovtšinikova Naine
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 6.4 km Jooks 00:31:45
490 Ave Paabel Naine
Harju maakond
  Käib küll N 6.4 km Kõnd 01:06:52
492 Käthlin Paas Naine
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 6.4 km Jooks 00:40:42
495 Kristi Paimla Naine
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 6.4 km Jooks 01:01:12
496 Märt Pais Mees
Harju maakond
  Telegrupp M 6.4 km Jooks 00:36:03
497 Eenok Pajanen Mees
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus M 6.4 km Kõnd 04:26:46
500 Urmo Paju Mees
Harju maakond
  TRIINUJAURMO M 6.4 km Kõnd 01:24:07
502 Ivar Pajuste Mees
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G M 6.4 km Jooks 00:42:00
504 Egle Palk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 6.4 km Jooks 00:47:25
505 Kersti Palu Naine
Harju maakond
  K-Tiim N 6.4 km Jooks 01:13:14
506 Silver Palu Mees
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool M 6.4 km Jooks 00:33:32
509 Kaisa Papp Naine
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 6.4 km Kõnd 01:21:53
564 Tiina Pärtel Naine
Harju maakond
  Öed N 6.4 km Jooks 00:39:19
514 Jürgen Parts Mees
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 6.4 km Kõnd 01:08:02
516 Julia Passetšnik Naine
Harju maakond
  FIVEX N 6.4 km Kõnd 01:16:26
518 Helen Paul Naine
Harju
ABB ABB WOLF1 N 6.4 km Kõnd 01:04:05
519 Maksim Pavlov Mees
Harju maakond
  SUPERTALENT M 6.4 km Jooks 00:36:14
521 Piia Pedras Naine
Harju maakond
    N 6.4 km Jooks 00:59:04
522 Tuuli Pedras Naine
Harju maakond
    N 6.4 km Kõnd 01:03:07
528 Eerika Pentel Naine
Harju maakond
  Käib küll N 6.4 km Kõnd 01:09:04
529 Brigita Perm Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 6.4 km Jooks 00:50:05
532 Pille Pets Naine
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 6.4 km Kõnd 01:12:52
533 Dmitrii Pianichuk Mees
Harju maakond
    M 6.4 km Jooks 00:43:21
535 Agnes Pihelpuu Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 6.4 km Jooks 01:03:00
538 Tauri Piir Mees
Harju maakond
  Anname gaasi M 6.4 km Jooks 00:38:57
540 Marju Piirsalu Naine
Harju maakond
  Pirita N 6.4 km Kõnd 01:18:24
541 Taavet Pilvar Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 6.4 km Kõnd 01:09:14
925 Berit Plado Naine
Harju maakond
  ASAP N 6.4 km Jooks 00:41:31
543 Irene Ploom Naine
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 6.4 km Jooks 00:47:46
557 Anette Põder Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 6.4 km Kõnd 01:16:25
908 Anu Põder Naine
Harju maakond
    N 6.4 km Kõnd 02:02:14
558 Kaido Põder Mees
Harju maakond
  Mine metsa M 6.4 km Kõnd 01:14:42
559 Kerlin Põder Naine
Harju maakond
  IMMO N 6.4 km Kõnd 01:13:48
544 Regina Poks Naine
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 6.4 km Kõnd 01:16:17
561 Armand Põldoja Mees
Harju maakond
  RB INFRA M 6.4 km Jooks 00:41:35
545 Katrin Poller Naine
Harju maakond
ABB   N 6.4 km Jooks 00:39:40
546 Kristi Poobus Naine
Harju maakond
  BC N 6.4 km Kõnd 01:14:28
547 Kristina Poolak Naine
Harju maakond
  DUALBAND N 6.4 km Jooks 00:45:06
548 Tuuliki Poom Naine
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 6.4 km Jooks 00:44:48
566 Katrin Pööra Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 6.4 km Kõnd 01:11:26
553 Maris Pulk Naine
Harju maakond
  RIK 1 N 6.4 km Jooks 00:44:20
554 Veikko Puolakainen Mees
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 6.4 km Jooks 00:44:16
555 Irene Puusaar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 6.4 km Jooks 00:46:16
927 Ines Elisabeth Raidma Naine
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 6.4 km Jooks 01:02:47
573 Piret-Ireen Raidmets Naine
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 6.4 km Kõnd 01:32:36
574 Anni Raie Naine
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 6.4 km Jooks 00:47:01
576 Tiina Raja Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 6.4 km Jooks 00:45:53
580 Karin Rannu Naine
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 6.4 km Jooks 00:53:17
585 Sandra Raud Naine
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 6.4 km Kõnd 01:15:29
586 Kadri Raudsepp Naine
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 6.4 km Jooks 00:55:34
588 Riina Rebane Naine
Harju maakond
WG Hundid
Wolf Group OÜ
Wolf Group'i Hundid N 6.4 km Jooks 01:01:31
592 Helen Reinik Naine
Harju maakond
    N 6.4 km Kõnd 01:04:27
929 Helmuth Martin Reisner Mees
Harju maakond
  JAP M 6.4 km Jooks 01:22:17
593 Kaisa Reivart Naine
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 6.4 km Kõnd 01:07:30
594 Eve Relvik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 6.4 km Jooks 00:51:54
595 Kai Remmelkoor Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 6.4 km Jooks 00:40:20
597 Evelyn Renser Naine
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 6.4 km Kõnd 01:10:33
599 Kristiina Repp Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 6.4 km Kõnd 01:46:33
600 Eduard Rešetov Mees
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 6.4 km Kõnd 01:10:08
602 Pille Riimast Naine
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 6.4 km Kõnd 01:05:19
603 Silver Riismaa Mees
Harju maakond
  EG Ehitus M 6.4 km Kõnd 01:06:51
605 Piret Riit Naine
Harju maakond
  SUPERTALENT N 6.4 km Kõnd 01:00:11
609 Krista Rohula Naine
Harju maakond
    N 6.4 km Kõnd 01:04:43
611 Viljar Rooda Mees
Harju maakond
  Telegrupp M 6.4 km Jooks 00:36:25
612 Sander Rool Mees
Harju maakond
  Anname gaasi M 6.4 km Kõnd 02:24:43
616 Ivan Roos Mees
Harju maakond
  IMMO M 6.4 km Jooks 00:52:32
620 Airi Rosimannus Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 6.4 km Kõnd 01:14:58
623 Marta Rudzka Naine
Harju maakond
  KES TEGI? N 6.4 km Jooks 01:16:32
628 Reili Rüütel Naine
Harju maakond
ABB AS   N 6.4 km Jooks 00:26:58
624 Anu Ruuven Naine
Harju maakond
  MARU N 6.4 km Kõnd 00:56:11
630 Monika Rytberg Naine
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 6.4 km Kõnd 01:34:11
633 Madis Saarma Mees
Harju maakond
    M 6.4 km Jooks 00:34:37
634 Karin Saarnak Naine
Harju maakond
MMHK
Maestro maja hambakliinik
Maestro maja hambakliinik N 6.4 km Jooks 00:46:43
635 Siim Saaroja Mees
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia M 6.4 km Jooks 00:31:21
636 Karin Sahar-Lambinen Naine
Harju maakond
  SUPERTALENT N 6.4 km Jooks 01:14:27
932 Kadi Saks Naine
Harju maakond
  JAP N 6.4 km Jooks 00:40:36
642 Mehin Salimli Naine
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS N 6.4 km Kõnd 01:22:34
643 Shirley Salm Naine
Harju maakond
  RIK 1 N 6.4 km Kõnd 00:45:47
644 Janell Salumäe Naine
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 6.4 km Kõnd 06:49:36
645 Triin Salumägi Naine
Harju maakond
  IMMO N 6.4 km Kõnd 01:20:55
650 Siia Sannik Naine
Harju maakond
  BC N 6.4 km Kõnd 01:15:26
652 Katriin Sarap Naine
Harju maakond
Eksfisk OÜ Team Lõheäri N 6.4 km Kõnd 01:27:41
654 Jana Sarri Naine
Harju maakond
    N 6.4 km Kõnd 01:10:09
655 Alla Saul Naine
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 6.4 km Kõnd 01:10:11
657 Anneli Schults Naine
Harju maakond
  PTA Teine N 6.4 km Kõnd 00:55:00
659 Helina Seemen Naine
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad N 6.4 km Kõnd 01:30:27
660 Merelle Sein Naine
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur N 6.4 km Kõnd 00:58:32
661 Olle Selliov Mees
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 6.4 km Jooks 00:34:39
666 Sergei Serbin Mees
Harju maakond
  HORNETS M 6.4 km Kõnd 01:32:10
669 Sten-Eric Sibul Mees
Harju maakond
  Gest M 6.4 km Kõnd 01:03:21
670 Kristiina Sigur Naine
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 6.4 km Kõnd 01:34:41
673 Merli Siitan Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 6.4 km Kõnd 01:09:08
677 Raina Sillaots Naine
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 6.4 km Kõnd 01:09:35
934 Katre Siller Naine
Harju maakond
  Norte naised N 6.4 km Kõnd 01:20:13
678 Piret Simmo Naine
Harju maakond
    N 6.4 km Kõnd 01:21:56
679 Geily Sinijärv Naine
Harju maakond
  Gest N 6.4 km Kõnd 01:00:15
680 Katre Sirk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 6.4 km Kõnd 00:53:20
684 Katarina Sizõh Naine
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 6.4 km Kõnd 01:14:47
685 Kadri-Anna Sklave Naine
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 6.4 km Kõnd 01:24:25
686 Natalja Sleptšuk Naine
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 6.4 km Jooks 00:39:13
688 Inga Sokk Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 6.4 km Kõnd 01:01:28
689 Anita Sokolova Naine
Harju maakond
    N 6.4 km Jooks 00:44:07
693 Malle Soosaar Naine
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 6.4 km Kõnd 01:03:48
695 Pille-Riin Soots Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 6.4 km Kõnd 01:25:50
700 Jekaterina Stepanova Naine
Harju maakond
  FIVEX N 6.4 km Kõnd 01:32:17
702 Kädi Streff Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 6.4 km Kõnd 01:22:38
703 Alla Suckovs Naine
Harju maakond
    N 6.4 km Kõnd 01:54:48
711 Made Sügis Naine
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 6.4 km Kõnd 00:57:06
722 Helen Tabur Naine
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 6.4 km Kõnd 01:13:52
724 Laura Tael Naine
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 6.4 km Jooks 00:39:45
725 Merle Sirje Tael Naine
Harju maakond
  RIK 2 N 6.4 km Jooks 00:50:10
935 Margus Tähepõld Mees
Harju maakond
  Kiiret pole M 6.4 km Jooks 00:26:55
726 Ksenija Tajur Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 6.4 km Kõnd 01:21:53
729 Kristi Talbach Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 6.4 km Kõnd 01:28:17
733 Andrus Tamm Mees
Harju maakond
  Telegrupp M 6.4 km Kõnd 00:58:03
735 Ergo Tamm Mees
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 6.4 km Kõnd 01:21:47
736 Karmen Tamm Naine
Harju maakond
  LIDL FOOT N 6.4 km Kõnd 01:32:45
802 Kaisa Tänover Naine
Harju maakond
  Anname gaasi N 6.4 km Kõnd 01:26:01
743 Alexander Taranenko Mees
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 6.4 km Jooks 00:43:17
744 Liina Tarmisto Naine
Harju maakond
    N 6.4 km Jooks 00:49:32
803 Kristina Tärn Naine
Harju maakond
Tallinna Masinatehas OÜ TMT N 6.4 km Kõnd 01:29:05
745 Evely Tarre Naine
Harju maakond
  Do It Smart N 6.4 km Kõnd 01:09:16
748 Tea Tasa Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 6.4 km Jooks 01:25:00
749 Anna Tashlikovich Naine
Harju maakond
  BC N 6.4 km Jooks 00:42:06
750 Svetlana Tatarlõ Naine
Harju maakond
  MERIKOTKAS N 6.4 km Kõnd 01:17:36
753 Kristina Tee Naine
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid N 6.4 km Kõnd 01:07:32
756 Sandra-Lone Teesaar Naine
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 6.4 km Kõnd 01:03:36
757 Hela Teesalu Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 6.4 km Kõnd 01:37:55
758 Pille Tennokese Naine
Harju maakond
ABB   N 6.4 km Kõnd 01:17:05
761 Sirje Terve Naine
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 6.4 km Kõnd 01:13:06
764 Riina Tiitson Naine
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 6.4 km Kõnd 01:02:02
766 Kevin Tiks Mees
Harju maakond
  USAINBOLT2 M 6.4 km Kõnd 01:50:12
768 Priit Tiks Mees
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 6.4 km Kõnd 01:29:37
773 Angela Tirp Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 6.4 km Jooks 00:39:30
776 Silja Toimla Naine
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 6.4 km Kõnd 01:16:55
938 Tanel Tomson Mees
Harju maakond
  ASAP M 6.4 km Kõnd 01:15:27
800 Taimi Tõnisson Naine
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 6.4 km Kõnd 01:09:18
778 Evelin Toobal Naine
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 6.4 km Jooks 00:43:57
779 Ragna Toom Naine
Harju maakond
  PTA Teine N 6.4 km Jooks 01:13:13
780 Annely Toomemäe Naine
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts   N 6.4 km Kõnd 01:02:04
783 Liina Toomlaid Naine
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 6.4 km Kõnd 02:20:00
785 Karel Torm Mees
Harju maakond
    M 6.4 km Jooks 01:24:13
804 Jere Henri Töyryvuo Mees
Harju maakond
  JM M 6.4 km Kõnd 01:34:08
787 Kristi Treier Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 6.4 km Kõnd 01:50:25
789 Eva Dominica Trubetskoi Naine
Harju maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 10.1 km Jooks 00:36:55
791 Žanna Tšernetskaja Naine
Harju maakond
  EG Ehitus N 6.4 km Kõnd 01:34:46
793 Olga Tšumakova Naine
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 6.4 km Kõnd 01:25:06
794 Moonika Tuhkanen Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 6.4 km Jooks 00:52:26
795 Marianna Tumanski Naine
Harju maakond
  Käib küll N 6.4 km Kõnd 02:22:15
798 Raiko Tutt Mees
Harju maakond
Raiari Raiari M 6.4 km Jooks 00:34:21
809 Killi Ummelas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 6.4 km Kõnd 01:17:01
810 Oksana Undusk Naine
Harju maakond
  LIDL FOOT N 6.4 km Kõnd 01:13:11
886 Annelii Üprus Naine
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 6.4 km Kõnd 01:29:26
812 Lilo Ustaal Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 6.4 km Kõnd 01:10:26
940 Andres Uusma Mees
Harju maakond
  MKM Jooks! M 6.4 km Jooks 00:32:32
817 Ita Vahi Naine
Harju maakond
  Anname gaasi N 6.4 km Kõnd 01:06:34
876 Kristofer Vähi Mees
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 6.4 km Kõnd 02:10:03
818 Gitana Vahter Naine
Harju maakond
  SUPERTALENT N 6.4 km Jooks 00:53:54
819 Hanna Vahter Naine
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 6.4 km Kõnd 01:26:00
820 Erika Vahtmäe Naine
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 6.4 km Jooks 00:49:04
823 Arie Vaigurand Naine
Harju maakond
Raiari Raiari N 6.4 km Jooks 01:43:26
824 Marge Vaikjärv Naine
Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
  N 6.4 km Jooks 00:36:31
826 Laine Vain Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 6.4 km Jooks 00:46:03
827 Aljona Vaino Naine
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 6.4 km Kõnd 01:09:36
831 Toomas Vaks Mees
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur M 6.4 km Jooks 00:37:44
832 Barbi Valdmann Naine
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 6.4 km Jooks 00:49:59
877 Kaisa Välk Naine
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 6.4 km Kõnd 01:27:58
835 Liis Valma Naine
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 6.4 km Kõnd 01:17:56
837 Anni Sandra Varblane Naine
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 6.4 km Kõnd 00:48:07
941 Tauno Vare Mees
Harju maakond
  Kiiret pole M 6.4 km Jooks 00:41:00
878 Kristjan Värv Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 6.4 km Kõnd 01:29:00
842 Jelena Vassiljeva Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 6.4 km Kõnd 01:13:41
843 Madli Vatsfeldt Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 6.4 km Kõnd 01:22:58
846 Birgit Patrice Veer Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 6.4 km Kõnd 03:45:41
847 Erki Veeroos Mees
Harju maakond
  RB INFRA M 6.4 km Jooks 00:30:51
848 Ergo Veevel Mees
Harju maakond
  Tiim Biscuits M 6.4 km Kõnd 01:54:12
849 Tanel Veisson Mees
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 6.4 km Kõnd 01:16:01
851 Jaanika Venkova Naine
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 6.4 km Kõnd 01:56:03
853 Mare Veskimägi Naine
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 6.4 km Kõnd 01:25:16
854 Kristi Vettik Naine
Harju maakond
WG Hundid
Wolf Group OÜ
Wolf Group'i Hundid N 6.4 km Jooks 00:39:53
858 Taavi Viilukas Mees
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 6.4 km Kõnd 01:26:53
868 Katri Voit Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 6.4 km Kõnd 01:07:59
880 Heleen Vöörmann Naine
Harju maakond
  Kotzebue N 6.4 km Jooks 00:54:44
871 Irina Voronina Naine
Harju maakond
    N 6.4 km Kõnd 02:20:47
714 Oksana Zadonski Naine
Harju maakond
Vaggen   N 6.4 km Kõnd 02:30:26
715 Irina Zadunaiskaja Naine
Harju maakond
  IZJUM N 6.4 km Jooks 00:51:18
Sulge

Tulemuse detailne info

...