20. TRADEHOUSE Tervisejooks
13. etapp - 4 km - Vanalinn

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 417 Naisi: 314 Mehi: 103 Läbitud distants kokku: 1668 km Aeg kokku: 328:44:42
Nr Nimi Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
1 Kati Aaren Naine
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4 km Kõnd 00:38:32
3 Triin Aarna Naine
Harju maakond
  TEAM5 N 4 km Kõnd 00:41:54
4 Ketty Aas Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Kõnd 00:46:49
5 Kauri Aaslaid Mees
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 4 km Jooks 00:22:31
7 Lili Aasumäe Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Selver
  N 4 km Kõnd 00:41:51
11 Andre Adler Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 4 km Jooks 00:46:59
12 Airi Aedla Naine
Harju maakond
  KAKS NAIST JA KOER N 4 km Kõnd 01:30:28
16 Merilyn Ait Naine
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4 km Kõnd 00:33:25
17 Jaana Alamaa Naine
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4 km Jooks 00:42:11
18 Evelyn Alamets Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4 km Jooks 00:31:02
19 Svetlana Aleksandrova Naine
Harju maakond
  KES TEGI? N 4 km Kõnd 00:58:12
20 Kaia Alev Naine
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4 km Kõnd 00:37:17
21 Rauno Aljas Mees
Harju maakond
  PTA Teine M 4 km Jooks 00:19:54
22 Maris Aljaste Naine
Harju maakond
  Marumatk N 4 km Jooks 00:29:18
23 Aivi Allikmets Naine
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 4 km Jooks 00:35:25
25 Marja-Liisa Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Jooks 00:20:58
28 Jana Ananin Naine
Harju maakond
  Fast & Curious N 4 km Jooks 00:53:22
29 Priit Annusver Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 4 km Kõnd 01:38:33
33 Heikko Antsmäe Mees
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased M 4 km Kõnd 00:50:13
36 Kristin Arm Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Jooks 00:33:29
38 Getter Anett Arro Naine
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4 km Kõnd 00:45:46
43 Reili Arumäe Naine
Harju maakond
ABB   N 4 km Jooks 00:18:15
45 Kristi Auger Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4 km Kõnd 00:36:42
46 Ave Aun Naine
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad N 4 km Jooks 00:27:26
54 Liia Beljajeva Naine
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4 km Kõnd 00:49:10
57 Andrea Bonelli Mees
Harju maakond
  Väledad põdrad M 4 km Jooks 00:35:00
64 Jekaterina Domaševa Naine
Harju maakond
ABB   N 4 km Kõnd 00:46:00
67 Natalia Družinina Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4 km Kõnd 00:52:39
70 Marja-Liisa Eesmäe Naine
Harju maakond
  EG Ehitus N 4 km Kõnd 00:44:38
71 Ines Ehavald Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4 km Kõnd 00:48:29
72 Urmas Eigla Mees
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 4 km Jooks 00:18:12
73 Karmen Ekbaum Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Kõnd 00:44:54
77 Edith End Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4 km Kõnd 00:44:35
81 Julia Esaulenko Naine
Harju maakond
  EDELWEISS N 4 km Kõnd 00:44:38
83 Elis Fels Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4 km Kõnd 00:48:54
87 Semjon Galajev Mees
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 4 km Jooks 00:34:06
88 Natalja Gapon Naine
Harju maakond
  HORNETS N 4 km Kõnd 01:04:06
90 Triin Gede Naine
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4 km Jooks 00:21:15
91 Merilin Gedvil Naine
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4 km Kõnd 00:58:06
92 Marian Gilden Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Kõnd 00:52:14
94 Jaanika Greim Naine
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4 km Kõnd 00:29:07
95 Monika Grinfeld Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Jooks 00:33:56
96 Uljana Grinina Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4 km Kõnd 00:42:27
97 Ilya Guriev Mees
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4 km Jooks 00:38:37
99 Kadri Haamer-Tibar Naine
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 4 km Jooks 00:25:13
103 Krista Hallik Naine
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4 km Kõnd 00:39:55
105 Kadri Halling Naine
Harju maakond
ABB   N 4 km Jooks 00:26:49
111 Eleri Heinnurm Naine
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4 km Kõnd 00:40:43
112 Aleksei Heinsaar Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Kõnd 00:45:45
117 Kairi Hindreko Naine
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4 km Jooks 00:30:35
118 Helen Hindrichson-Nairis Naine
Harju maakond
  Pinginaabrid N 4 km Kõnd 00:45:53
119 Marko Hinn Mees
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst M 4 km Kõnd 00:40:02
121 Aljona Hitrova Naine
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4 km Kõnd 01:07:06
125 Ly Hõbe Naine
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4 km Kõnd 00:46:48
122 Sven Holter Mees
Harju maakond
  RB INFRA M 4 km Kõnd 00:45:05
123 Martin Hunt Mees
Harju maakond
Eksfisk OÜ Team Lõheäri M 4 km Kõnd 01:01:49
126 Helena Idarand Naine
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4 km Kõnd 00:58:19
127 Sergei Iljin Mees
Harju maakond
  WE MATCH! M 4 km Jooks 00:17:06
129 Kaidi Ilves Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 4 km Jooks 00:36:18
132 Iris Jaago Naine
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4 km Kõnd 00:54:59
152 Maire Jäärats Naine
Harju maakond
ABB   N 4 km Kõnd 00:39:35
135 Dmitri Jalakas Mees
Harju maakond
    M 4 km Kõnd 00:42:15
136 Erki Jansen Mees
Harju maakond
  TEAM5 M 4 km Kõnd 00:40:42
150 Jaana Järve Naine
Lääne-Viru maakond
    N 4 km Kõnd 00:43:15
137 Monika Jeenas Naine
Harju maakond
    N 4 km Jooks 00:31:11
141 Olga Jevgrafova Naine
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4 km Jooks 00:52:08
148 Sigrid Jõhve Naine
Harju maakond
  Väledad jalad N 4 km Kõnd 01:07:21
142 Piret Josing Naine
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Kõnd 00:47:28
143 Timo Juhanson Mees
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 4 km Kõnd 01:08:34
154 Andreas Jürgenson Mees
Harju maakond
  RIK 3 M 4 km Kõnd 01:35:47
155 Krista Jürgenson Naine
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus N 4 km Kõnd 00:41:59
158 Tebe Jürgenson Naine
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4 km Jooks 00:25:16
161 Kadri Jürjan Naine
Harju maakond
  ABB RAKa N 4 km Kõnd 00:45:48
145 Hannes Juuse Mees
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI M 4 km Jooks 00:37:59
162 Nadežda Kabrda Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4 km Kõnd 00:46:05
165 Tarmo Kaisla Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Jooks 00:19:00
168 Birgit Kald Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Kõnd 00:39:02
169 Nele Kalda Naine
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4 km Kõnd 01:01:31
170 Kristina Kaljumets Naine
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Kõnd 01:17:24
172 Tiina Kallas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4 km Kõnd 00:35:55
173 Piret Kallis Naine
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4 km Kõnd 00:52:41
174 Karin Kallisma Naine
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 4 km Jooks 00:50:04
176 Anary Kalme Naine
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Jooks 00:27:51
177 Anneliis Kalmus Naine
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4 km Jooks 00:42:00
179 Triin Kand Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4 km Kõnd 00:51:19
181 Liis Karama Naine
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4 km Jooks 00:42:33
182 Kea Karja Naine
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 4 km Jooks 00:50:20
184 Marian Karjus Naine
Harju maakond
  SIBAJAD N 4 km Kõnd 00:32:25
189 Lilia Karpova Naine
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4 km Kõnd 00:58:19
191 Jaanus Karu Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Jooks 00:22:49
193 Pirgit Kasemets Naine
Harju maakond
  Pinginaabrid N 4 km Jooks 00:46:13
194 Annika Kaseorg Naine
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4 km Kõnd 00:31:20
195 Mairo Kaseväli Mees
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad M 4 km Jooks 00:24:20
199 Sylvia Kass Naine
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4 km Jooks 00:34:20
202 Merli Kaunissaar Naine
Harju maakond
    N 4 km Jooks 00:55:04
897 Kristjan Kaunissaare Mees
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4 km Jooks 00:19:40
204 Keidi Keidla Naine
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia KS paras paar N 4 km Jooks 00:26:35
208 Kertu Kesküla Naine
Harju maakond
  Väledad jalad N 4 km Kõnd 00:48:55
209 Teele Kesküla Naine
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 4 km Kõnd 00:47:12
210 Kristi Kessel Naine
Pärnu maakond
Mtü spordiselt   N 4 km Kõnd 00:34:52
213 Zeyad Masry Zaky Attia Khalaf Mees
Harju maakond
    M 4 km Kõnd 01:15:45
214 Valeria Kiisk Naine
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 4 km Jooks 00:26:50
215 Naomi Jessica Kiivikas Naine
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 4 km Kõnd 00:56:01
216 Evelin Kikas Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4 km Kõnd 01:04:43
221 Anne Kippasto Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Jooks 00:24:20
222 Liina Kippasto Naine
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4 km Kõnd 01:47:35
225 Külli Kivioja-Ööpik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4 km Kõnd 01:35:35
227 Deivi Kiviste Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus   N 4 km Jooks 00:26:13
228 Sander Klaos Mees
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 4 km Jooks 00:22:21
891 Heddy Klasen Naine
Harju maakond
  Helemeel N 4 km Kõnd 00:37:11
229 Sigrid Kleidov Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4 km Kõnd 00:56:20
231 Hedza Kochani Naine
Harju maakond
  TEAM5 N 4 km Kõnd 00:51:07
235 Mirjam Kolga Naine
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit N 4 km Kõnd 00:39:56
236 Sander Kollom Mees
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4 km Jooks 01:08:34
239 Avo Kont Mees
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus   M 4 km Kõnd 00:56:30
241 Kristi Koora Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4 km Kõnd 00:53:55
285 Alina Kõrgesaar Naine
Harju maakond
  EEK ettevõtlikud N 4 km Jooks 00:19:52
244 Triin Kosso Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Kõnd 00:49:21
249 Kajali Kotsar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Kõnd 00:47:38
287 Eliise Kõva Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 01:08:26
250 Natalja Kovtunova Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4 km Kõnd 00:47:30
246 Inessa Kozenko Naine
Harju maakond
  FIVEX N 4 km Jooks 00:26:49
247 Sergei Kozlov Mees
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4 km Kõnd 00:53:32
252 Matthew Krisenthal Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Kõnd 00:44:45
258 Kerli Krõm Naine
Harju maakond
  Imelised õed N 4 km Kõnd 00:45:14
255 Raili Kruusmaa-Moks Naine
Harju maakond
  Tippvorm N 4 km Kõnd 00:48:12
960 Andres Kukke Mees
Harju maakond
  Floorin Jooksvad Meetrid M 4 km Jooks 00:23:09
264 Marika Kuldkepp Naine
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4 km Kõnd 01:11:00
269 Aivi Kurim Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Kõnd 00:46:04
272 Merli Kurus Naine
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 4 km Kõnd 00:56:43
291 Anneli Kütt Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4 km Kõnd 00:48:42
296 Reili Küünruss Naine
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4 km Kõnd 00:43:54
276 Raili Kuurits Naine
Harju maakond
  ABB RAKa N 4 km Kõnd 00:43:38
277 Edith Kuusemägi Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4 km Kõnd 00:44:36
298 Maarja Laane Naine
Harju maakond
ABB   N 4 km Kõnd 00:47:55
299 Marek Laanisto Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 4 km Jooks 07:32:58
900 Laura Laaster Naine
Harju maakond
  JAP N 4 km Kõnd 01:28:53
302 Ruth Laev Naine
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Kõnd 00:56:35
304 Natalja Lahk Naine
Harju maakond
  HORNETS N 4 km Kõnd 00:55:03
305 Lenne Lahtvee Naine
Harju maakond
Playtech Playtech N 4 km Jooks 00:22:33
308 Marko Laigna Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4 km Kõnd 01:00:50
309 Kaari Lainevool Naine
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 4 km Jooks 00:26:01
378 Allar Läll Mees
Harju maakond
  EG Ehitus M 4 km Jooks 00:19:43
312 Karl Patrik Lee Mees
Harju maakond
  Kotzebue M 4 km Kõnd 00:44:18
313 Ketter Leemet Naine
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 4 km Jooks 00:20:11
314 Anni Lehtmets Naine
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4 km Kõnd 00:38:32
315 Janek Lehtmets Mees
Harju maakond
  LEHE SPORT M 4 km Kõnd 00:40:29
316 Lenna Lehtmets Naine
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4 km Kõnd 00:38:32
317 Kairit Lehtpuu Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4 km Kõnd 00:43:44
319 Kaire Leibak Naine
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4 km Kõnd 00:45:01
320 Sten Leima Mees
Harju maakond
    M 4 km Kõnd 00:51:36
324 Triin Lekk Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:45:01
325 Tatjana Lemba-Virkunen Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:46:06
330 Silja Lepik Naine
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4 km Kõnd 01:00:54
331 Eliise Lepp Naine
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Kõnd 00:44:20
337 Kristin Liiv Naine
Harju maakond
  Imelised õed N 4 km Kõnd 01:00:54
338 Liina Liiv Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Kõnd 00:38:06
339 Eleen Lilienthal Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4 km Kõnd 00:48:51
340 Everiin Lill Naine
Harju maakond
  PTA Teine N 4 km Kõnd 00:53:16
341 Karl-Gerhard Lille Mees
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi M 4 km Kõnd 00:45:00
343 Katrin Lillep Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4 km Kõnd 00:43:49
344 Martin Lillepuu Mees
Harju maakond
    M 4 km Jooks 00:43:39
346 Andres Lilleste Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised M 4 km Kõnd 00:42:29
347 Karl Limbak Mees
Harju maakond
  LIDL FOOT M 4 km Jooks 00:28:49
348 Esther Linask Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:54:46
349 Roger Linask Mees
Harju maakond
  IMMO M 4 km Kõnd 00:43:54
352 Gerli Linkgreim Naine
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 4 km Jooks 00:21:32
917 Taivo Linnamägi Mees
Harju maakond
  Kiiret pole M 4 km Jooks 00:25:25
357 Katrin Lohk Naine
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4 km Kõnd 00:46:46
375 Reelika Lõhmus Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4 km Kõnd 00:57:40
358 Janne Lokkota Naine
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 4 km Kõnd 00:53:08
366 Janeli Lukats Naine
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4 km Kõnd 00:46:50
367 Inga Luks Naine
Harju maakond
  PTA Teine N 4 km Kõnd 00:43:00
370 Viktoria Lumi Naine
Harju maakond
  SIBAJAD N 4 km Kõnd 00:37:35
379 Janek Lünekund Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V M 4 km Kõnd 02:37:02
381 Andre Maasikas Mees
Harju maakond
Playtech Playtech M 4 km Kõnd 01:16:05
384 Angela Madisson Naine
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4 km Jooks 00:16:51
442 Piret Mägi Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4 km Kõnd 01:02:06
444 Annika Mägipõld Naine
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 4 km Jooks 00:43:06
385 Jana Mahlapuu Naine
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4 km Kõnd 00:40:18
386 Heleen Maibak Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:47:47
387 Annela Maidla Naine
Harju maakond
  KES TEGI? N 4 km Kõnd 00:38:02
388 Kristina Maimann Naine
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4 km Jooks 00:28:17
389 Merle Maisla Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:45:24
391 Mait Makkar Mees
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4 km Jooks 00:27:38
445 Monica Mänd Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4 km Kõnd 00:53:55
446 Kattre Männik Naine
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4 km Kõnd 00:36:20
399 Danel Mark Mees
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 4 km Kõnd 00:46:45
400 Derek Mark Mees
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 4 km Kõnd 00:46:45
401 Dione Leandra Mark Naine
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 4 km Kõnd 00:46:45
402 Selene Kerlin Mark Naine
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 4 km Kõnd 00:46:45
447 Maido Märss Mees
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4 km Jooks 00:24:44
448 Elina Märtin Naine
Harju maakond
  BC N 4 km Kõnd 00:48:39
406 Karmen Matteus Naine
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 4 km Kõnd 00:50:02
407 Marika Matvejeva Naine
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4 km Kõnd 00:47:11
409 Julia Medved Naine
Harju maakond
  IZJUM N 4 km Kõnd 01:17:23
410 Karol Meerja Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4 km Kõnd 01:28:30
411 Jaanika Meister Naine
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4 km Kõnd 01:13:48
412 Eva-Lota Meres Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:55:00
413 Kairi Merila Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:45:02
414 Iris Meristo Naine
Harju maakond
  Väledad jalad N 4 km Kõnd 00:52:59
415 Martin Meristo Mees
Harju maakond
  Väledad jalad M 4 km Kõnd 00:52:42
416 Margit Mets Naine
Harju maakond
ABB ABB Drives MT N 4 km Jooks 00:32:02
418 Ülle Metsman Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Jooks 00:44:01
421 Kertu Mikk Naine
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4 km Kõnd 00:58:38
920 Grete Miller Naine
Harju maakond
  Norte naised N 4 km Kõnd 00:43:48
422 Marin Miller Naine
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4 km Kõnd 00:47:22
438 Marjel Mõis Naine
Harju maakond
  JM N 4 km Kõnd 01:41:24
429 Elari Moks Mees
Harju maakond
  Tippvorm M 4 km Kõnd 00:47:58
440 Karl Mõttus Mees
Harju maakond
    M 4 km Jooks 00:18:06
431 Airi-Anu Mugur Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Kõnd 00:45:45
451 Lisett Münter Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:38:32
433 Tatjana Murkajeva Naine
Harju maakond
  EDELWEISS N 4 km Kõnd 00:38:59
435 Inga Mustonen Naine
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4 km Kõnd 00:54:34
437 Reilika Muuli Naine
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4 km Jooks 00:33:41
454 Einar Namme Mees
Harju maakond
Profit Software OÜ 10257119   M 4 km Jooks 00:24:41
455 Ragnar Nauka Mees
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ Bestway Grupp M 4 km Jooks 00:18:19
456 Aleksandr Nedorezov Mees
Harju maakond
    M 4 km Jooks 00:26:57
466 Helena Noor Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:54:18
468 Marge Normet Naine
Harju maakond
  MARU N 4 km Kõnd 01:10:00
469 Marek Nuka Mees
Harju maakond
  Mine metsa M 4 km Jooks 00:37:51
921 Sven Nurk Mees
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4 km Jooks 00:19:32
474 Dea Oidekivi Naine
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 4 km Jooks 00:27:27
881 Rain Õisnurm Mees
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit M 4 km Kõnd 01:04:33
477 Eveli Ojamäe-Veider Naine
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4 km Kõnd 00:37:35
478 Tuuli Ojasalu Naine
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 4 km Kõnd 00:38:51
479 Katrin Olak Naine
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4 km Kõnd 00:38:45
883 Margen Õlijas Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4 km Kõnd 01:07:55
480 Kristiina Omuk Naine
Harju maakond
  RIK 3 N 4 km Jooks 00:33:06
950 Avo Org Mees
Harju maakond
    M 4 km Kõnd 00:51:47
483 Sirje Org Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:51:47
485 Rudolf Osman Mees
Harju maakond
    M 4 km Jooks 00:19:41
488 Kristiina Ott-Rätsepp Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4 km Jooks 00:19:42
487 Helen Otto Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Õ&O N 4 km Jooks 00:50:44
489 Ksenia Ovtšinikova Naine
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4 km Jooks 00:20:00
490 Ave Paabel Naine
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Kõnd 00:48:12
495 Kristi Paimla Naine
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4 km Kõnd 00:46:42
496 Märt Pais Mees
Harju maakond
  Telegrupp M 4 km Jooks 00:22:42
500 Urmo Paju Mees
Harju maakond
  TRIINUJAURMO M 4 km Kõnd 00:50:23
502 Ivar Pajuste Mees
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G M 4 km Kõnd 01:21:05
504 Egle Palk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 4 km Jooks 00:25:24
505 Kersti Palu Naine
Harju maakond
  K-Tiim N 4 km Jooks 00:44:53
506 Silver Palu Mees
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool M 4 km Jooks 00:20:15
508 Viktoria Panova Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:46:53
509 Kaisa Papp Naine
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4 km Kõnd 00:41:46
512 Mart Parind Mees
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4 km Jooks 00:23:37
564 Tiina Pärtel Naine
Harju maakond
  Öed N 4 km Jooks 00:24:45
514 Jürgen Parts Mees
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 4 km Kõnd 00:55:46
518 Helen Paul Naine
Harju
ABB ABB WOLF1 N 4 km Kõnd 00:39:18
521 Piia Pedras Naine
Harju maakond
    N 4 km Jooks 00:28:19
522 Tuuli Pedras Naine
Harju maakond
    N 4 km Jooks 00:32:04
528 Eerika Pentel Naine
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Kõnd 00:42:35
531 Madis Peterson Mees
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4 km Jooks 00:20:05
532 Pille Pets Naine
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4 km Kõnd 00:48:55
535 Agnes Pihelpuu Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Jooks 00:42:15
536 Mirjam Pihlak Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Jooks 00:24:20
543 Irene Ploom Naine
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4 km Jooks 00:30:21
557 Anette Põder Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Kõnd 00:45:40
559 Kerlin Põder Naine
Harju maakond
  IMMO N 4 km Kõnd 00:45:28
544 Regina Poks Naine
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 4 km Kõnd 01:01:29
561 Armand Põldoja Mees
Harju maakond
  RB INFRA M 4 km Jooks 00:23:35
545 Katrin Poller Naine
Harju maakond
ABB   N 4 km Jooks 00:22:41
546 Kristi Poobus Naine
Harju maakond
  BC N 4 km Kõnd 00:53:15
547 Kristina Poolak Naine
Harju maakond
  DUALBAND N 4 km Kõnd 00:53:11
548 Tuuliki Poom Naine
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4 km Jooks 00:27:36
566 Katrin Pööra Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4 km Kõnd 00:50:31
549 Vahur Pormeister Mees
Harju maakond
  TEAM5 M 4 km Kõnd 00:47:27
553 Maris Pulk Naine
Harju maakond
  RIK 1 N 4 km Jooks 00:25:46
554 Veikko Puolakainen Mees
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4 km Jooks 00:44:24
555 Irene Puusaar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Jooks 00:22:22
927 Ines Elisabeth Raidma Naine
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 4 km Jooks 00:37:14
928 Pirje Raidma Naine
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 4 km Kõnd 01:03:58
573 Piret-Ireen Raidmets Naine
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 4 km Kõnd 00:54:00
574 Anni Raie Naine
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 4 km Jooks 00:31:30
576 Tiina Raja Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4 km Jooks 00:29:00
585 Sandra Raud Naine
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4 km Kõnd 00:45:13
586 Kadri Raudsepp Naine
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4 km Jooks 00:29:27
890 Lembe Reiman Naine
Harju maakond
  Helemeel N 4 km Kõnd 00:51:58
592 Helen Reinik Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:40:15
929 Helmuth Martin Reisner Mees
Harju maakond
  JAP M 4 km Jooks 01:12:35
593 Kaisa Reivart Naine
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4 km Kõnd 00:41:11
594 Eve Relvik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Jooks 00:29:49
595 Kai Remmelkoor Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4 km Jooks 00:25:22
597 Evelyn Renser Naine
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4 km Kõnd 00:47:22
599 Kristiina Repp Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4 km Kõnd 00:58:37
600 Eduard Rešetov Mees
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4 km Jooks 00:27:33
602 Pille Riimast Naine
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 4 km Kõnd 00:56:52
603 Silver Riismaa Mees
Harju maakond
  EG Ehitus M 4 km Kõnd 00:35:08
605 Piret Riit Naine
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4 km Kõnd 00:41:11
930 Heldin Rikk Naine
Harju maakond
  BC N 4 km Kõnd 00:51:41
609 Krista Rohula Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:42:47
610 Adina Rooba Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Kõnd 00:44:49
611 Viljar Rooda Mees
Harju maakond
  Telegrupp M 4 km Jooks 00:48:05
612 Sander Rool Mees
Harju maakond
  Anname gaasi M 4 km Jooks 00:30:55
614 Renee Roomet Mees
Harju maakond
  Tipp ja Täpp M 4 km Kõnd 00:54:19
616 Ivan Roos Mees
Harju maakond
  IMMO M 4 km Jooks 00:22:11
620 Airi Rosimannus Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4 km Jooks 00:24:55
621 Signe Rosimannus Naine
Harju maakond
Playtech Playtech N 4 km Kõnd 01:05:16
623 Marta Rudzka Naine
Harju maakond
  KES TEGI? N 4 km Kõnd 00:49:41
628 Reili Rüütel Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4 km Jooks 00:25:15
624 Anu Ruuven Naine
Harju maakond
  MARU N 4 km Kõnd 00:55:14
630 Monika Rytberg Naine
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 4 km Kõnd 01:03:39
633 Madis Saarma Mees
Harju maakond
    M 4 km Jooks 00:19:51
635 Siim Saaroja Mees
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia M 4 km Kõnd 02:24:13
636 Karin Sahar-Lambinen Naine
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4 km Jooks 01:19:36
932 Kadi Saks Naine
Harju maakond
  JAP N 4 km Jooks 00:23:59
644 Janell Salumäe Naine
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4 km Kõnd 05:00:00
652 Katriin Sarap Naine
Harju maakond
Eksfisk OÜ Team Lõheäri N 4 km Kõnd 01:01:49
654 Jana Sarri Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:38:15
655 Alla Saul Naine
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4 km Kõnd 01:00:44
657 Anneli Schults Naine
Harju maakond
  PTA Teine N 4 km Kõnd 00:35:01
659 Helina Seemen Naine
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad N 4 km Kõnd 00:47:32
660 Merelle Sein Naine
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur N 4 km Kõnd 00:44:30
669 Sten-Eric Sibul Mees
Harju maakond
  Gest M 4 km Kõnd 01:06:09
670 Kristiina Sigur Naine
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 4 km Kõnd 00:44:45
677 Raina Sillaots Naine
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4 km Kõnd 00:41:41
934 Katre Siller Naine
Harju maakond
  Norte naised N 4 km Kõnd 00:48:12
678 Piret Simmo Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 01:07:00
679 Geily Sinijärv Naine
Harju maakond
  Gest N 4 km Kõnd 01:09:17
680 Katre Sirk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Kõnd 00:32:49
684 Katarina Sizõh Naine
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 4 km Kõnd 01:44:46
685 Kadri-Anna Sklave Naine
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4 km Kõnd 00:55:10
686 Natalja Sleptšuk Naine
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4 km Jooks 00:22:53
689 Anita Sokolova Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:37:54
693 Malle Soosaar Naine
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4 km Kõnd 00:45:39
694 Christel Sootla Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 01:58:47
695 Pille-Riin Soots Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Kõnd 00:57:41
698 Eliina Stafejev Naine
Harju maakond
  KAKS NAIST JA KOER N 4 km Kõnd 00:49:16
702 Kädi Streff Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4 km Kõnd 00:57:34
703 Alla Suckovs Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 01:27:57
711 Made Sügis Naine
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4 km Kõnd 00:34:35
705 Maili Suurekivi Naine
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 4 km Kõnd 00:45:17
722 Helen Tabur Naine
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 4 km Kõnd 00:50:51
724 Laura Tael Naine
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4 km Jooks 00:23:52
725 Merle Sirje Tael Naine
Harju maakond
  RIK 2 N 4 km Jooks 00:38:41
935 Margus Tähepõld Mees
Harju maakond
  Kiiret pole M 4 km Jooks 00:16:23
726 Ksenija Tajur Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4 km Kõnd 01:22:08
727 Neeme Takk Mees
Harju maakond
  EG Ehitus M 4 km Jooks 00:22:20
729 Kristi Talbach Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Kõnd 00:50:32
731 Rain Talvoja Mees
Harju maakond
ABB sABBatical M 4 km Kõnd 00:42:01
733 Andrus Tamm Mees
Harju maakond
  Telegrupp M 4 km Kõnd 00:45:02
735 Ergo Tamm Mees
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 4 km Kõnd 00:39:29
736 Karmen Tamm Naine
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4 km Kõnd 00:49:20
802 Kaisa Tänover Naine
Harju maakond
  Anname gaasi N 4 km Kõnd 00:50:14
743 Alexander Taranenko Mees
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4 km Jooks 00:23:46
744 Liina Tarmisto Naine
Harju maakond
    N 4 km Jooks 00:30:15
803 Kristina Tärn Naine
Harju maakond
Tallinna Masinatehas OÜ TMT N 4 km Kõnd 00:50:01
745 Evely Tarre Naine
Harju maakond
  Do It Smart N 4 km Kõnd 00:45:18
746 Ergo Tars Mees
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4 km Kõnd 00:45:20
748 Tea Tasa Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Jooks 00:42:30
750 Svetlana Tatarlõ Naine
Harju maakond
  MERIKOTKAS N 4 km Kõnd 01:02:21
751 Eeva Tatter Naine
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 4 km Kõnd 00:45:07
753 Kristina Tee Naine
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid N 4 km Kõnd 00:43:28
756 Sandra-Lone Teesaar Naine
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 4 km Kõnd 00:34:38
757 Hela Teesalu Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4 km Kõnd 01:06:17
758 Pille Tennokese Naine
Harju maakond
ABB   N 4 km Kõnd 01:09:50
759 Richard Teppart Mees
Harju maakond
  RIK 2 M 4 km Jooks 00:24:04
760 Kaidi Teppor-Roomet Naine
Harju maakond
  Tipp ja Täpp N 4 km Kõnd 00:54:19
761 Sirje Terve Naine
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4 km Kõnd 00:40:51
764 Riina Tiitson Naine
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4 km Kõnd 00:33:04
765 Sten Tikerpe Mees
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4 km Jooks 00:50:59
766 Kevin Tiks Mees
Harju maakond
  USAINBOLT2 M 4 km Kõnd 01:16:57
768 Priit Tiks Mees
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4 km Kõnd 00:57:46
769 Kai Timmusk Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Jooks 00:48:20
775 Tarmo Titov Mees
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus M 4 km Kõnd 02:08:10
776 Silja Toimla Naine
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4 km Kõnd 00:42:36
777 Hanna-Liina Toming Naine
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 4 km Kõnd 00:35:45
938 Tanel Tomson Mees
Harju maakond
  ASAP M 4 km Kõnd 00:53:19
800 Taimi Tõnisson Naine
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4 km Kõnd 00:32:13
778 Evelin Toobal Naine
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4 km Jooks 00:27:53
779 Ragna Toom Naine
Harju maakond
  PTA Teine N 4 km Kõnd 00:41:55
780 Annely Toomemäe Naine
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Kõnd 00:34:45
783 Liina Toomlaid Naine
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4 km Kõnd 01:20:04
785 Karel Torm Mees
Harju maakond
    M 4 km Jooks 00:20:24
786 Laura Torri Naine
Harju maakond
  RIK 3 N 4 km Jooks 00:26:39
804 Jere Henri Töyryvuo Mees
Harju maakond
  JM M 4 km Kõnd 00:46:03
787 Kristi Treier Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Kõnd 00:50:41
789 Eva Dominica Trubetskoi Naine
Harju maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 4 km Jooks 00:27:43
791 Žanna Tšernetskaja Naine
Harju maakond
  EG Ehitus N 4 km Kõnd 01:39:49
795 Marianna Tumanski Naine
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Kõnd 02:02:07
797 Freddi Turmann Mees
Harju maakond
  RIKSraksrull M 4 km Kõnd 01:05:47
885 Triin Üksvärav Naine
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 4 km Kõnd 00:51:25
809 Killi Ummelas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Kõnd 00:52:27
810 Oksana Undusk Naine
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4 km Kõnd 00:41:07
812 Lilo Ustaal Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4 km Kõnd 00:44:16
940 Andres Uusma Mees
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4 km Jooks 00:18:40
817 Ita Vahi Naine
Harju maakond
  Anname gaasi N 4 km Jooks 00:39:44
819 Hanna Vahter Naine
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 4 km Jooks 00:53:22
820 Erika Vahtmäe Naine
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4 km Jooks 00:29:58
823 Arie Vaigurand Naine
Harju maakond
Raiari Raiari N 4 km Jooks 00:27:56
824 Marge Vaikjärv Naine
Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
  N 4 km Jooks 00:23:09
826 Laine Vain Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4 km Jooks 00:28:18
827 Aljona Vaino Naine
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4 km Kõnd 00:46:49
831 Toomas Vaks Mees
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur M 4 km Jooks 00:24:25
832 Barbi Valdmann Naine
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4 km Kõnd 00:43:09
877 Kaisa Välk Naine
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4 km Jooks 00:47:44
835 Liis Valma Naine
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4 km Kõnd 00:52:47
837 Anni Sandra Varblane Naine
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 4 km Kõnd 00:43:35
941 Tauno Vare Mees
Harju maakond
  Kiiret pole M 4 km Jooks 00:42:40
840 Margit Vasser Naine
Harju maakond
  LIDLI JOOKSJAD N 4 km Kõnd 00:41:05
842 Jelena Vassiljeva Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4 km Kõnd 00:48:08
843 Madli Vatsfeldt Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Kõnd 00:49:48
846 Birgit Patrice Veer Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Kõnd 01:38:02
847 Erki Veeroos Mees
Harju maakond
  RB INFRA M 4 km Jooks 00:21:48
849 Tanel Veisson Mees
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 4 km Jooks 00:30:13
853 Mare Veskimägi Naine
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4 km Kõnd 00:49:02
854 Kristi Vettik Naine
Harju maakond
WG Hundid
Wolf Group OÜ
Wolf Group'i Hundid N 4 km Jooks 00:22:21
855 Natalja Videl Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:37:15
857 Hannaliis Viibus Naine
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 4 km Kõnd 00:36:46
858 Taavi Viilukas Mees
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4 km Kõnd 01:01:00
859 Kristina Viirsaar Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 01:43:08
867 Kairi Vjatkin Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Kõnd 00:45:06
868 Katri Voit Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4 km Kõnd 00:46:00
871 Irina Voronina Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:41:09
714 Oksana Zadonski Naine
Harju maakond
Vaggen   N 4 km Kõnd 01:15:53
715 Irina Zadunaiskaja Naine
Harju maakond
  IZJUM N 4 km Kõnd 00:37:03
716 Evelyn Zahrens Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Kõnd 00:51:29
Sulge

Tulemuse detailne info

...