20. TRADEHOUSE Tervisejooks
15. etapp - 4 km - Hiiu terviserada

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 406 Naisi: 314 Mehi: 92 Läbitud distants kokku: 1624 km Aeg kokku: 314:17:14
Nr Nimi Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
1 Kati Aaren Naine
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4 km Kõnd 00:37:20
3 Triin Aarna Naine
Harju maakond
  TEAM5 N 4 km Kõnd 00:41:22
4 Ketty Aas Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Kõnd 01:11:00
5 Kauri Aaslaid Mees
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 4 km Jooks 00:24:19
7 Lili Aasumäe Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Selver
  N 4 km Kõnd 00:41:41
10 Ilze Abola Naine
Harju maakond
  KES TEGI? N 4 km Kõnd 00:40:02
11 Andre Adler Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 4 km Jooks 00:24:06
16 Merilyn Ait Naine
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4 km Kõnd 00:34:00
18 Evelyn Alamets Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4 km Kõnd 01:18:12
19 Svetlana Aleksandrova Naine
Harju maakond
  KES TEGI? N 4 km Kõnd 00:41:02
20 Kaia Alev Naine
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4 km Kõnd 00:36:33
22 Maris Aljaste Naine
Harju maakond
  Marumatk N 4 km Jooks 00:29:46
23 Aivi Allikmets Naine
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 4 km Jooks 00:33:24
24 Heleri Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Jooks 00:23:27
25 Marja-Liisa Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Kõnd 01:05:19
28 Jana Ananin Naine
Harju maakond
  Fast & Curious N 4 km Jooks 00:29:47
29 Priit Annusver Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 4 km Jooks 00:25:34
31 Merilyn Anton Naine
Harju maakond
  RIK 3 N 4 km Kõnd 00:42:09
33 Heikko Antsmäe Mees
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased M 4 km Kõnd 00:35:34
34 Mari Arike Naine
Harju maakond
Playtech Playtech N 4 km Kõnd 00:43:59
36 Kristin Arm Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Jooks 00:28:28
38 Getter Anett Arro Naine
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4 km Kõnd 00:45:46
43 Reili Arumäe Naine
Harju maakond
ABB   N 4 km Jooks 00:23:11
45 Kristi Auger Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4 km Kõnd 00:55:03
46 Ave Aun Naine
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad N 4 km Jooks 00:26:56
54 Liia Beljajeva Naine
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4 km Kõnd 00:47:10
910 Anastassia Bukovskaja Naine
Harju maakond
  Norte naised N 4 km Jooks 00:49:13
64 Jekaterina Domaševa Naine
Harju maakond
ABB   N 4 km Kõnd 00:54:00
911 Marija Drozdova Naine
Harju maakond
  Norte naised N 4 km Kõnd 01:35:56
67 Natalia Družinina Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4 km Jooks 00:37:33
70 Marja-Liisa Eesmäe Naine
Harju maakond
  EG Ehitus N 4 km Kõnd 00:42:37
71 Ines Ehavald Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4 km Kõnd 00:52:07
77 Edith End Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4 km Kõnd 00:51:42
81 Julia Esaulenko Naine
Harju maakond
  EDELWEISS N 4 km Kõnd 00:37:10
83 Elis Fels Mees
Harju maakond
  Puhas energia I M 4 km Kõnd 00:44:17
84 Kristel Filippov Naine
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4 km Kõnd 00:39:26
85 Natalja Fomenko Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4 km Kõnd 01:05:00
87 Semjon Galajev Mees
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 4 km Jooks 00:27:14
88 Natalja Gapon Naine
Harju maakond
  HORNETS N 4 km Kõnd 02:38:40
90 Triin Gede Naine
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4 km Jooks 00:20:25
91 Merilin Gedvil Naine
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4 km Kõnd 00:44:06
92 Marian Gilden Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Kõnd 01:18:07
94 Jaanika Greim Naine
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4 km Kõnd 00:28:55
95 Monika Grinfeld Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Jooks 00:32:54
96 Uljana Grinina Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4 km Kõnd 00:58:09
97 Ilya Guriev Mees
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4 km Jooks 00:40:02
103 Krista Hallik Naine
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4 km Kõnd 00:45:08
105 Kadri Halling Naine
Harju maakond
ABB   N 4 km Jooks 00:25:19
106 Reet Hansen Naine
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4 km Kõnd 00:49:40
112 Aleksei Heinsaar Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Kõnd 00:47:27
117 Kairi Hindreko Naine
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4 km Kõnd 00:34:05
118 Helen Hindrichson-Nairis Naine
Harju maakond
  Pinginaabrid N 4 km Jooks 00:38:07
119 Marko Hinn Mees
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst M 4 km Kõnd 00:49:50
120 Taavi Hirtentreu Mees
Harju maakond
    M 4 km Kõnd 00:48:15
121 Aljona Hitrova Naine
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4 km Kõnd 00:42:59
125 Ly Hõbe Naine
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4 km Jooks 00:40:25
122 Sven Holter Mees
Harju maakond
  RB INFRA M 4 km Kõnd 00:44:12
124 Tiina Hunt Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 4 km Kõnd 00:41:48
126 Helena Idarand Naine
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4 km Kõnd 02:16:28
127 Sergei Iljin Mees
Harju maakond
  WE MATCH! M 4 km Jooks 00:18:38
129 Kaidi Ilves Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 4 km Kõnd 00:40:24
132 Iris Jaago Naine
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4 km Kõnd 00:48:28
134 Mari-Liis Jaanus Naine
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4 km Kõnd 00:54:41
152 Maire Jäärats Naine
Harju maakond
ABB   N 4 km Kõnd 00:56:54
135 Dmitri Jalakas Mees
Harju maakond
    M 4 km Kõnd 00:45:45
136 Erki Jansen Mees
Harju maakond
  TEAM5 M 4 km Kõnd 00:46:46
149 Helen Järve Naine
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit N 4 km Jooks 00:30:32
150 Jaana Järve Naine
Lääne-Viru maakond
    N 4 km Kõnd 00:42:12
138 Julia Jegorova Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 01:01:19
140 Anneli Jervson Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Jooks 00:27:35
141 Olga Jevgrafova Naine
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4 km Kõnd 01:01:55
148 Sigrid Jõhve Naine
Harju maakond
  Väledad jalad N 4 km Kõnd 01:11:20
142 Piret Josing Naine
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Kõnd 01:00:57
155 Krista Jürgenson Naine
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus N 4 km Kõnd 00:57:40
158 Tebe Jürgenson Naine
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4 km Jooks 00:27:20
160 Luule Jürisson Naine
Harju maakond
  Pirita N 4 km Kõnd 01:02:27
161 Kadri Jürjan Naine
Harju maakond
  ABB RAKa N 4 km Kõnd 00:40:35
162 Nadežda Kabrda Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4 km Kõnd 00:45:16
164 Kerli Kaelep Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4 km Jooks 00:28:10
165 Tarmo Kaisla Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Jooks 00:19:44
166 Grete-Marie Kajandi Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4 km Jooks 01:33:41
168 Birgit Kald Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Kõnd 00:38:45
169 Nele Kalda Naine
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4 km Kõnd 00:50:10
170 Kristina Kaljumets Naine
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Kõnd 01:16:57
172 Tiina Kallas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4 km Kõnd 00:51:46
173 Piret Kallis Naine
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4 km Kõnd 00:54:54
174 Karin Kallisma Naine
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 4 km Jooks 00:31:41
176 Anary Kalme Naine
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Kõnd 00:47:35
177 Anneliis Kalmus Naine
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4 km Kõnd 01:23:42
179 Triin Kand Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4 km Kõnd 00:49:29
181 Liis Karama Naine
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4 km Kõnd 00:57:48
182 Kea Karja Naine
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 4 km Jooks 00:52:27
184 Marian Karjus Naine
Harju maakond
  SIBAJAD N 4 km Kõnd 00:33:35
288 Kadri Kärner Naine
Harju maakond
Bang@Bonsomer Eesti OÜ   N 4 km Kõnd 00:42:14
189 Lilia Karpova Naine
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4 km Kõnd 01:02:31
191 Jaanus Karu Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Kõnd 00:44:56
195 Mairo Kaseväli Mees
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad M 4 km Jooks 00:25:13
199 Sylvia Kass Naine
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4 km Jooks 00:26:53
202 Merli Kaunissaar Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:54:46
889 Eleri Kautlenbach Naine
Harju maakond
  Helemeel N 4 km Kõnd 00:57:22
204 Keidi Keidla Naine
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia KS paras paar N 4 km Kõnd 00:58:41
205 Meivi Kekkar Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Jooks 00:45:21
208 Kertu Kesküla Naine
Harju maakond
  Väledad jalad N 4 km Kõnd 01:12:41
209 Teele Kesküla Naine
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 4 km Kõnd 01:10:41
210 Kristi Kessel Naine
Pärnu maakond
Mtü spordiselt   N 4 km Kõnd 00:35:16
213 Zeyad Masry Zaky Attia Khalaf Mees
Harju maakond
    M 4 km Kõnd 01:29:15
214 Valeria Kiisk Naine
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 4 km Jooks 00:29:33
216 Evelin Kikas Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4 km Kõnd 00:50:03
217 Kersti Kikas Naine
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4 km Kõnd 00:41:49
221 Anne Kippasto Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Kõnd 00:35:40
222 Liina Kippasto Naine
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4 km Kõnd 00:59:28
225 Külli Kivioja-Ööpik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4 km Kõnd 00:36:23
227 Deivi Kiviste Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus   N 4 km Jooks 00:28:13
891 Heddy Klasen Naine
Harju maakond
  Helemeel N 4 km Jooks 00:30:35
229 Sigrid Kleidov Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4 km Jooks 00:30:00
231 Hedza Kochani Naine
Harju maakond
  TEAM5 N 4 km Kõnd 00:56:04
283 Darvet Kõdar Mees
Harju maakond
    M 4 km Jooks 00:46:41
235 Mirjam Kolga Naine
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit N 4 km Jooks 00:25:38
236 Sander Kollom Mees
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4 km Jooks 00:55:03
239 Avo Kont Mees
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus   M 4 km Kõnd 00:59:01
241 Kristi Koora Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4 km Kõnd 00:49:55
242 Kardo Koplus Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 4 km Jooks 00:24:06
285 Alina Kõrgesaar Naine
Harju maakond
  EEK ettevõtlikud N 4 km Jooks 00:22:44
244 Triin Kosso Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Kõnd 00:42:14
245 Stiven Kossorotov Mees
Harju maakond
  DUALBAND M 4 km Jooks 00:21:19
249 Kajali Kotsar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Kõnd 00:49:05
287 Eliise Kõva Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:44:13
250 Natalja Kovtunova Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4 km Jooks 00:26:26
247 Sergei Kozlov Mees
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4 km Kõnd 00:58:27
252 Matthew Krisenthal Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Kõnd 02:21:24
258 Kerli Krõm Naine
Harju maakond
  Imelised õed N 4 km Kõnd 01:06:50
253 Karmen Kruus Naine
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4 km Kõnd 00:46:06
255 Raili Kruusmaa-Moks Naine
Harju maakond
  Tippvorm N 4 km Kõnd 00:36:57
260 Julia Kudrjavtseva-Arruda Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4 km Kõnd 00:43:38
960 Andres Kukke Mees
Harju maakond
  Floorin Jooksvad Meetrid M 4 km Jooks 00:55:12
290 Kaidi Külaots Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4 km Jooks 00:24:52
264 Marika Kuldkepp Naine
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4 km Kõnd 00:32:00
269 Aivi Kurim Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Kõnd 00:44:36
272 Merli Kurus Naine
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 4 km Kõnd 00:53:27
291 Anneli Kütt Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4 km Kõnd 00:43:09
296 Reili Küünruss Naine
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4 km Kõnd 01:36:52
276 Raili Kuurits Naine
Harju maakond
  ABB RAKa N 4 km Kõnd 00:45:11
277 Edith Kuusemägi Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4 km Kõnd 00:53:06
298 Maarja Laane Naine
Harju maakond
ABB   N 4 km Kõnd 00:46:03
299 Marek Laanisto Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 4 km Jooks 00:44:58
302 Ruth Laev Naine
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Kõnd 01:01:37
304 Natalja Lahk Naine
Harju maakond
  HORNETS N 4 km Kõnd 00:52:43
305 Lenne Lahtvee Naine
Harju maakond
Playtech Playtech N 4 km Jooks 00:24:14
308 Marko Laigna Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4 km Jooks 00:32:05
311 Tiina Lauri Naine
Harju maakond
  LC SUPPLY N 4 km Kõnd 00:43:25
312 Karl Patrik Lee Mees
Harju maakond
  Kotzebue M 4 km Kõnd 00:46:33
313 Ketter Leemet Naine
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 4 km Jooks 00:20:47
314 Anni Lehtmets Naine
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4 km Kõnd 00:37:20
315 Janek Lehtmets Mees
Harju maakond
  LEHE SPORT M 4 km Kõnd 00:40:36
316 Lenna Lehtmets Naine
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4 km Kõnd 00:37:20
317 Kairit Lehtpuu Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4 km Kõnd 00:42:42
319 Kaire Leibak Naine
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4 km Kõnd 00:42:16
324 Triin Lekk Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:56:08
325 Tatjana Lemba-Virkunen Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:43:13
330 Silja Lepik Naine
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4 km Jooks 00:27:34
912 Ando Leppiman Mees
Harju maakond
  ASAP M 4 km Jooks 00:25:39
334 Andreas Ležnevsky Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   M 4 km Jooks 00:23:22
338 Liina Liiv Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Kõnd 00:39:09
339 Eleen Lilienthal Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4 km Kõnd 00:59:34
341 Karl-Gerhard Lille Mees
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi M 4 km Kõnd 00:43:15
343 Katrin Lillep Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4 km Kõnd 00:52:35
344 Martin Lillepuu Mees
Harju maakond
    M 4 km Kõnd 00:46:31
346 Andres Lilleste Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised M 4 km Kõnd 00:45:03
348 Esther Linask Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:43:25
349 Roger Linask Mees
Harju maakond
  IMMO M 4 km Kõnd 00:45:38
350 Tiivi Lind Naine
Harju maakond
  KES TEGI? N 4 km Jooks 00:24:04
352 Gerli Linkgreim Naine
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 4 km Jooks 00:21:58
357 Katrin Lohk Naine
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4 km Kõnd 01:10:23
375 Reelika Lõhmus Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4 km Kõnd 00:51:12
376 Viktor Lõhmus Mees
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit M 4 km Jooks 00:36:33
358 Janne Lokkota Naine
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 4 km Kõnd 00:50:59
360 Triin-Anneli Loodus Naine
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4 km Jooks 00:47:27
366 Janeli Lukats Naine
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4 km Kõnd 00:59:14
367 Inga Luks Naine
Harju maakond
  PTA Teine N 4 km Kõnd 00:38:00
370 Viktoria Lumi Naine
Harju maakond
  SIBAJAD N 4 km Kõnd 00:53:56
381 Andre Maasikas Mees
Harju maakond
Playtech Playtech M 4 km Jooks 00:31:09
384 Angela Madisson Naine
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4 km Jooks 00:18:15
385 Jana Mahlapuu Naine
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4 km Kõnd 00:46:46
386 Heleen Maibak Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:59:56
387 Annela Maidla Naine
Harju maakond
  KES TEGI? N 4 km Kõnd 00:49:00
389 Merle Maisla Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:49:04
391 Mait Makkar Mees
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4 km Jooks 00:27:25
446 Kattre Männik Naine
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4 km Kõnd 00:36:42
399 Danel Mark Mees
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 4 km Kõnd 00:47:48
400 Derek Mark Mees
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 4 km Kõnd 00:47:48
401 Dione Leandra Mark Naine
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 4 km Kõnd 00:47:48
402 Selene Kerlin Mark Naine
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 4 km Kõnd 00:47:48
404 Alla Maslennikova Naine
Harju maakond
  DOUBLEA N 4 km Kõnd 01:01:19
405 Merilin Massakas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Kõnd 00:41:52
406 Karmen Matteus Naine
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 4 km Kõnd 01:00:51
407 Marika Matvejeva Naine
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4 km Kõnd 00:15:45
409 Julia Medved Naine
Harju maakond
  IZJUM N 4 km Kõnd 01:05:38
410 Karol Meerja Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4 km Kõnd 01:20:29
411 Jaanika Meister Naine
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4 km Kõnd 00:44:07
412 Eva-Lota Meres Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 01:00:00
413 Kairi Merila Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:45:36
414 Iris Meristo Naine
Harju maakond
  Väledad jalad N 4 km Kõnd 01:03:20
415 Martin Meristo Mees
Harju maakond
  Väledad jalad M 4 km Kõnd 00:59:11
417 Susanna Metsla Naine
Harju maakond
  RIK 3 N 4 km Kõnd 00:54:57
920 Grete Miller Naine
Harju maakond
  Norte naised N 4 km Kõnd 00:42:38
422 Marin Miller Naine
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4 km Kõnd 00:54:53
423 Virge Millert Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4 km Kõnd 00:56:24
429 Elari Moks Mees
Harju maakond
  Tippvorm M 4 km Jooks 00:27:23
440 Karl Mõttus Mees
Harju maakond
    M 4 km Jooks 00:27:54
432 Sander Muhu Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed M 4 km Kõnd 00:39:36
888 Merje Muiso Naine
Harju maakond
  Helemeel N 4 km Kõnd 00:38:36
451 Lisett Münter Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:44:19
433 Tatjana Murkajeva Naine
Harju maakond
  EDELWEISS N 4 km Kõnd 00:36:34
435 Inga Mustonen Naine
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4 km Kõnd 01:14:14
454 Einar Namme Mees
Harju maakond
Profit Software OÜ 10257119   M 4 km Jooks 00:24:52
455 Ragnar Nauka Mees
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ Bestway Grupp M 4 km Jooks 00:18:45
456 Aleksandr Nedorezov Mees
Harju maakond
    M 4 km Jooks 00:27:00
466 Helena Noor Naine
Harju maakond
    N 4 km Jooks 00:33:24
468 Marge Normet Naine
Harju maakond
  MARU N 4 km Kõnd 01:00:00
469 Marek Nuka Mees
Harju maakond
  Mine metsa M 4 km Kõnd 00:40:29
921 Sven Nurk Mees
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4 km Jooks 00:19:36
881 Rain Õisnurm Mees
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit M 4 km Kõnd 00:44:40
882 Astrit Õispuu Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Kõnd 00:48:54
477 Eveli Ojamäe-Veider Naine
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4 km Kõnd 00:39:03
479 Katrin Olak Naine
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4 km Jooks 00:37:58
480 Kristiina Omuk Naine
Harju maakond
  RIK 3 N 4 km Jooks 00:23:45
950 Avo Org Mees
Harju maakond
    M 4 km Kõnd 00:41:27
482 Maarika Org Naine
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4 km Jooks 00:29:28
483 Sirje Org Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:41:27
485 Rudolf Osman Mees
Harju maakond
    M 4 km Jooks 00:20:03
487 Helen Otto Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Õ&O N 4 km Kõnd 00:41:24
490 Ave Paabel Naine
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Kõnd 00:38:47
491 Tiina Paalberg Naine
Harju maakond
  Pirita N 4 km Kõnd 00:49:51
492 Käthlin Paas Naine
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 4 km Jooks 00:24:56
495 Kristi Paimla Naine
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4 km Kõnd 01:27:52
496 Märt Pais Mees
Harju maakond
  Telegrupp M 4 km Jooks 00:23:11
500 Urmo Paju Mees
Harju maakond
  TRIINUJAURMO M 4 km Kõnd 00:56:03
504 Egle Palk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 4 km Jooks 00:22:54
506 Silver Palu Mees
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool M 4 km Jooks 00:24:35
509 Kaisa Papp Naine
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4 km Kõnd 00:53:32
512 Mart Parind Mees
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4 km Jooks 00:20:41
564 Tiina Pärtel Naine
Harju maakond
  Öed N 4 km Jooks 00:25:44
517 Jukka Matti Olavi Patrikainen Mees
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB M 4 km Jooks 00:23:37
518 Helen Paul Naine
Harju
ABB ABB WOLF1 N 4 km Kõnd 01:14:28
524 Lada Peikre Naine
Harju maakond
Statistikaamet   N 4 km Kõnd 01:15:04
528 Eerika Pentel Naine
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Kõnd 00:58:29
531 Madis Peterson Mees
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4 km Jooks 00:24:30
532 Pille Pets Naine
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4 km Kõnd 00:44:40
533 Dmitrii Pianichuk Mees
Harju maakond
    M 4 km Kõnd 02:27:20
535 Agnes Pihelpuu Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Jooks 00:43:19
536 Mirjam Pihlak Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Kõnd 00:41:54
540 Marju Piirsalu Naine
Harju maakond
  Pirita N 4 km Kõnd 00:48:03
925 Berit Plado Naine
Harju maakond
  ASAP N 4 km Jooks 00:24:15
543 Irene Ploom Naine
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4 km Jooks 00:30:51
557 Anette Põder Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Kõnd 00:47:32
908 Anu Põder Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:52:54
559 Kerlin Põder Naine
Harju maakond
  IMMO N 4 km Jooks 00:20:01
544 Regina Poks Naine
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 4 km Jooks 00:55:28
561 Armand Põldoja Mees
Harju maakond
  RB INFRA M 4 km Jooks 00:25:37
562 Taisi Põllu Naine
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4 km Kõnd 00:56:08
546 Kristi Poobus Naine
Harju maakond
  BC N 4 km Kõnd 00:47:27
547 Kristina Poolak Naine
Harju maakond
  DUALBAND N 4 km Jooks 00:27:27
566 Katrin Pööra Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4 km Kõnd 00:54:50
549 Vahur Pormeister Mees
Harju maakond
  TEAM5 M 4 km Kõnd 00:46:14
553 Maris Pulk Naine
Harju maakond
  RIK 1 N 4 km Jooks 00:27:44
926 Märt Raaga Mees
Harju maakond
Tyre Mould Eesti OÜ Aeglased Teod M 4 km Jooks 00:30:12
570 Kaarel Rahu Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 4 km Kõnd 00:46:55
927 Ines Elisabeth Raidma Naine
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 4 km Kõnd 00:56:32
928 Pirje Raidma Naine
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 4 km Kõnd 01:24:03
573 Piret-Ireen Raidmets Naine
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 4 km Kõnd 00:55:36
574 Anni Raie Naine
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 4 km Jooks 00:28:47
581 Marika Ratassepp Naine
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur N 4 km Jooks 00:30:23
585 Sandra Raud Naine
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4 km Kõnd 00:41:51
586 Kadri Raudsepp Naine
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4 km Jooks 00:29:19
589 Külli Reha Naine
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4 km Kõnd 00:43:26
890 Lembe Reiman Naine
Harju maakond
  Helemeel N 4 km Kõnd 00:47:45
593 Kaisa Reivart Naine
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4 km Kõnd 00:42:17
594 Eve Relvik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Jooks 00:34:39
595 Kai Remmelkoor Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4 km Jooks 01:10:07
599 Kristiina Repp Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4 km Kõnd 00:53:12
600 Eduard Rešetov Mees
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4 km Kõnd 00:56:01
604 Eve Riistop Naine
Harju maakond
Paap Suurmaa Paap Suurmaa N 4 km Kõnd 01:02:08
605 Piret Riit Naine
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4 km Kõnd 00:41:58
930 Heldin Rikk Naine
Harju maakond
  BC N 4 km Kõnd 00:52:43
609 Krista Rohula Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:43:28
610 Adina Rooba Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Kõnd 00:44:10
611 Viljar Rooda Mees
Harju maakond
  Telegrupp M 4 km Jooks 00:23:13
612 Sander Rool Mees
Harju maakond
  Anname gaasi M 4 km Jooks 00:29:53
614 Renee Roomet Mees
Harju maakond
  Tipp ja Täpp M 4 km Jooks 00:27:29
616 Ivan Roos Mees
Harju maakond
  IMMO M 4 km Jooks 00:22:53
620 Airi Rosimannus Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4 km Kõnd 01:37:49
621 Signe Rosimannus Naine
Harju maakond
Playtech Playtech N 4 km Jooks 00:32:48
623 Marta Rudzka Naine
Harju maakond
  KES TEGI? N 4 km Kõnd 00:53:56
931 Rauna Paula Runnel Naine
Harju maakond
  JAP N 4 km Kõnd 01:27:16
628 Reili Rüütel Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4 km Jooks 00:25:35
624 Anu Ruuven Naine
Harju maakond
  MARU N 4 km Kõnd 01:09:57
633 Madis Saarma Mees
Harju maakond
    M 4 km Jooks 00:19:47
635 Siim Saaroja Mees
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia M 4 km Kõnd 01:06:19
636 Karin Sahar-Lambinen Naine
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4 km Jooks 01:10:04
932 Kadi Saks Naine
Harju maakond
  JAP N 4 km Jooks 00:25:22
643 Shirley Salm Naine
Harju maakond
  RIK 1 N 4 km Kõnd 00:48:29
644 Janell Salumäe Naine
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4 km Kõnd 03:00:00
645 Triin Salumägi Naine
Harju maakond
  IMMO N 4 km Kõnd 01:05:00
650 Siia Sannik Naine
Harju maakond
  BC N 4 km Kõnd 00:44:31
653 Liisbet Sarapuu Naine
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 4 km Kõnd 00:42:02
655 Alla Saul Naine
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4 km Jooks 00:44:31
657 Anneli Schults Naine
Harju maakond
  PTA Teine N 4 km Kõnd 00:39:52
670 Kristiina Sigur Naine
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 4 km Kõnd 01:00:17
934 Katre Siller Naine
Harju maakond
  Norte naised N 4 km Kõnd 00:48:08
678 Piret Simmo Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:49:59
680 Katre Sirk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Kõnd 00:39:15
681 Katrin Sirtse Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4 km Jooks 01:05:48
682 Merit Sisas Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4 km Kõnd 00:41:59
684 Katarina Sizõh Naine
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 4 km Kõnd 01:12:57
685 Kadri-Anna Sklave Naine
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4 km Kõnd 00:45:00
686 Natalja Sleptšuk Naine
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4 km Jooks 00:22:54
689 Anita Sokolova Naine
Harju maakond
    N 4 km Jooks 00:23:38
692 Anneli Soom Naine
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4 km Jooks 00:25:49
693 Malle Soosaar Naine
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4 km Kõnd 00:40:14
694 Christel Sootla Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 02:46:16
695 Pille-Riin Soots Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Kõnd 00:50:34
697 Mare Spitz Naine
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4 km Kõnd 00:51:39
702 Kädi Streff Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4 km Kõnd 01:12:26
703 Alla Suckovs Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 01:03:15
711 Made Sügis Naine
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4 km Kõnd 00:37:26
707 Paap Suurmaa Mees
Harju maakond
Paap Suurmaa Paap Suurmaa M 4 km Kõnd 01:02:02
721 Marianne Taberland Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4 km Kõnd 00:48:00
722 Helen Tabur Naine
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 4 km Kõnd 00:53:52
724 Laura Tael Naine
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4 km Jooks 00:22:30
725 Merle Sirje Tael Naine
Harju maakond
  RIK 2 N 4 km Kõnd 00:54:38
935 Margus Tähepõld Mees
Harju maakond
  Kiiret pole M 4 km Jooks 00:17:32
727 Neeme Takk Mees
Harju maakond
  EG Ehitus M 4 km Jooks 00:22:06
729 Kristi Talbach Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Kõnd 00:45:07
732 Lauri Tamberg Mees
Harju maakond
ABB ABB Drives MT M 4 km Kõnd 00:42:14
733 Andrus Tamm Mees
Harju maakond
  Telegrupp M 4 km Kõnd 00:49:45
735 Ergo Tamm Mees
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 4 km Kõnd 00:55:05
736 Karmen Tamm Naine
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4 km Kõnd 00:56:40
802 Kaisa Tänover Naine
Harju maakond
  Anname gaasi N 4 km Kõnd 00:41:01
743 Alexander Taranenko Mees
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4 km Kõnd 00:49:48
744 Liina Tarmisto Naine
Harju maakond
    N 4 km Jooks 00:29:11
745 Evely Tarre Naine
Harju maakond
  Do It Smart N 4 km Jooks 00:44:03
750 Svetlana Tatarlõ Naine
Harju maakond
  MERIKOTKAS N 4 km Kõnd 00:50:50
753 Kristina Tee Naine
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid N 4 km Kõnd 00:45:31
755 Urmas Teeorg Mees
Harju maakond
    M 4 km Jooks 00:21:59
757 Hela Teesalu Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4 km Kõnd 00:59:47
758 Pille Tennokese Naine
Harju maakond
ABB   N 4 km Kõnd 00:39:41
760 Kaidi Teppor-Roomet Naine
Harju maakond
  Tipp ja Täpp N 4 km Jooks 00:27:17
761 Sirje Terve Naine
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4 km Kõnd 00:42:06
762 Kaja Tiit Naine
Harju maakond
  Väledad põdrad N 4 km Kõnd 00:40:42
763 Üllar Tiit Mees
Harju maakond
  Väledad põdrad M 4 km Kõnd 00:40:03
764 Riina Tiitson Naine
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4 km Kõnd 00:35:06
766 Kevin Tiks Mees
Harju maakond
  USAINBOLT2 M 4 km Jooks 00:23:53
768 Priit Tiks Mees
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4 km Kõnd 01:12:23
769 Kai Timmusk Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Jooks 00:41:45
773 Angela Tirp Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Kõnd 00:47:40
938 Tanel Tomson Mees
Harju maakond
  ASAP M 4 km Kõnd 00:46:59
778 Evelin Toobal Naine
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4 km Jooks 00:28:16
779 Ragna Toom Naine
Harju maakond
  PTA Teine N 4 km Kõnd 01:01:15
782 Jana Toomi Naine
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Kõnd 00:42:08
783 Liina Toomlaid Naine
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4 km Kõnd 01:52:00
784 Kadi Torila Naine
Harju maakond
MMHK
Maestro maja hambakliinik
Maestro maja hambakliinik N 4 km Jooks 00:23:28
785 Karel Torm Mees
Harju maakond
    M 4 km Jooks 00:19:21
804 Jere Henri Töyryvuo Mees
Harju maakond
  JM M 4 km Kõnd 00:45:04
787 Kristi Treier Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Kõnd 01:00:18
788 Signe Trempi Naine
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4 km Kõnd 00:32:01
789 Eva Dominica Trubetskoi Naine
Harju maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 4 km Jooks 00:21:19
791 Žanna Tšernetskaja Naine
Harju maakond
  EG Ehitus N 4 km Kõnd 01:21:41
792 Anastassia Tšernõšova Naine
Harju maakond
ABB AS ABB fast snails N 4 km Jooks 00:27:48
794 Moonika Tuhkanen Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 4 km Jooks 00:30:50
795 Marianna Tumanski Naine
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Kõnd 01:07:18
885 Triin Üksvärav Naine
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 4 km Kõnd 01:08:23
807 Aleksandra Ulm Naine
Harju maakond
  DOUBLEA N 4 km Kõnd 01:01:19
809 Killi Ummelas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Kõnd 01:01:58
810 Oksana Undusk Naine
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4 km Kõnd 01:03:53
886 Annelii Üprus Naine
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4 km Jooks 00:54:50
812 Lilo Ustaal Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4 km Kõnd 00:55:49
940 Andres Uusma Mees
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4 km Jooks 00:18:48
817 Ita Vahi Naine
Harju maakond
  Anname gaasi N 4 km Kõnd 00:39:19
819 Hanna Vahter Naine
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 4 km Jooks 00:26:52
823 Arie Vaigurand Naine
Harju maakond
Raiari Raiari N 4 km Jooks 00:28:12
824 Marge Vaikjärv Naine
Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
  N 4 km Jooks 00:23:33
826 Laine Vain Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4 km Jooks 00:28:55
827 Aljona Vaino Naine
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4 km Kõnd 00:43:05
832 Barbi Valdmann Naine
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4 km Kõnd 00:46:05
877 Kaisa Välk Naine
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4 km Kõnd 00:47:29
835 Liis Valma Naine
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4 km Kõnd 00:59:24
837 Anni Sandra Varblane Naine
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 4 km Kõnd 00:39:08
941 Tauno Vare Mees
Harju maakond
  Kiiret pole M 4 km Jooks 00:27:25
840 Margit Vasser Naine
Harju maakond
  LIDLI JOOKSJAD N 4 km Kõnd 00:37:07
842 Jelena Vassiljeva Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4 km Kõnd 00:47:13
843 Madli Vatsfeldt Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Kõnd 00:53:13
844 Andreas Veber Mees
Harju maakond
  Kotzebue M 4 km Kõnd 01:15:55
846 Birgit Patrice Veer Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Jooks 01:24:53
847 Erki Veeroos Mees
Harju maakond
  RB INFRA M 4 km Jooks 00:24:44
849 Tanel Veisson Mees
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 4 km Kõnd 00:41:40
851 Jaanika Venkova Naine
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 4 km Kõnd 00:48:56
853 Mare Veskimägi Naine
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4 km Kõnd 01:01:21
855 Natalja Videl Naine
Harju maakond
    N 4 km Jooks 00:23:26
858 Taavi Viilukas Mees
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4 km Kõnd 00:36:10
859 Kristina Viirsaar Naine
Harju maakond
    N 4 km Jooks 00:27:31
868 Katri Voit Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4 km Kõnd 00:41:15
871 Irina Voronina Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:41:22
713 Inna Zabalujeva Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4 km Kõnd 00:58:52
714 Oksana Zadonski Naine
Harju maakond
Vaggen   N 4 km Kõnd 01:31:57
716 Evelyn Zahrens Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Kõnd 00:56:53
718 Nonna Zingfeld Naine
Harju maakond
stamina   N 4 km Kõnd 00:48:11
Sulge

Tulemuse detailne info

...