49. jooks ümber Harku järve
6,5 km jooks/kõnd

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 413 Naisi: 179 Mehi: 234 Läbitud distants kokku: 3017 km Aeg kokku: 298:02:51
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Tulemus
348 Kati Aaren 1978 Naine
Harju maakond
    N40 01:01:00
223 Annika Abner 1985 Naine       N35 00:51:07
384 Helerin Abroi 1985 Naine
Harju maakond
OÜ Rademar   N35 00:43:10
195 Marion Adusoo 1984 Mees
Harju maakond
    M35 00:25:06
206 Inga Aedma 1986 Naine
Harju maakond
    N21 01:06:42
326 Alar Alajaan 1979 Mees     Sidepataljon M40 00:31:51
271 Merilin Algma 1984 Naine
Harju maakond
    N35 00:41:28
161 Marie Allikmaa 1990 Naine
  MKM Jooksuklubi N21 00:48:32
146 Helen Alliksoo 1982 Naine
Harju maakond
    N35 00:38:09
100 Mihkel Juunior Anderson 1982 Mees
Harju maakond
  Enervit jooks-matk M35 00:46:55
330 Andero Arak 1981 Mees     Team Hydro M35 00:25:40
254 Sandra Arak 2006 Naine       N16 00:46:18
11 Anneli Arm 1981 Naine
Harju maakond
EAS   N35 00:48:46
360 Airi Arrak 1981 Naine
Harju maakond
    N35 00:33:32
479 Arvo Asu 1938 Mees
Harju maakond
    M70 00:43:47
270 Marek Atonen 1977 Mees
Harju maakond
RTK   M40 00:28:00
217 Märt Avandi 1981 Mees
Pärnu maakond
    M35 00:28:30
311 Irina Averjanova 1989 Naine
Harju maakond
Nortal AS   N21 00:40:42
196 Anton Belokonev 1985 Mees
Harju maakond
Maru Betoonitööd OÜ   M35 00:47:57
55 Oleg Bolshakov 1990 Mees
Harju maakond
CES AS   M21 01:00:45
342 Olga Bõtškova 1990 Naine
Harju maakond
    N21 00:43:14
429 Liivika Breivel 1986 Naine
Harju maakond
    N21 01:05:48
396 Peep Bušin 1985 Mees
  MKM Jooksuklubi M35 00:31:18
371 Dmitry Demidov 1978 Mees
Harju maakond
    M40 00:37:41
262 Kirsti Dengo-Metsamaa 1981 Naine
Harju maakond
    N35 00:33:37
35 Andrii Didenko 1983 Mees
Harju maakond
    M35 01:05:01
273 Tiit Eha 1981 Mees
Harju maakond
    M35 00:46:47
238 Maarja Ehala 1979 Naine
Harju maakond
    N40 00:45:07
15 Edith End 1976 Naine
Harju maakond
    N40 00:55:35
265 Margo Engel 1975 Mees
Harju maakond
    M40 00:30:38
218 Signe Ennok 1982 Naine       N35 00:33:07
305 Heddi Erikson-Kiveste 1982 Naine
Järva maakond
    N35 00:59:00
232 Rait Ermann 1980 Mees
Harju maakond
Rademar   M40 00:44:06
208 Sven Ersling 1977 Mees
Harju maakond
    M40 00:38:42
274 Timur Fazõlov 1987 Mees
Harju maakond
    M21 00:37:22
119 Anastasiia Galitskihh 1991 Naine       N21 00:38:03
388 Vitali Galitskihh 1988 Mees       M21 00:37:42
109 Mihhail Grigorjuk 2004 Mees
Harju maakond
    M16 01:17:12
51 Anna Grishina 1981 Naine
Harju maakond
    N35 01:17:00
133 Triinu Gross 1977 Naine
Harju maakond
    N40 00:42:02
477 Rain Gussev 1979 Mees       M40 00:31:11
83 Üllar Gustavson 1977 Mees
Harju maakond
    M40 00:34:01
56 Külli Haab 1978 Naine
Harju maakond
    N40 01:10:15
201 Andres Hallik 1979 Mees
Harju maakond
Ristiku Põhikool   M40 00:41:37
269 Rain Hallimäe 1957 Mees
    M60 00:34:18
79 Tiia Hallimäe 1957 Naine
Harju maakond
    N60 01:01:11
333 Paavo Heil 1974 Mees
Harju maakond
Recruitlab   M40 00:30:35
295 Raul Heinsalu 1969 Mees
Harju maakond
    M50 00:29:44
9 Ero Helemäe 1974 Mees
    M40 00:26:54
386 Kersti Hiiemaa 1987 Naine
Harju maakond
    N21 00:41:24
336 Einar Hillep 1970 Mees
  Justiitsministeerium M50 00:31:38
150 Ivo Hindreus 1983 Mees
Harju maakond
    M35 00:30:06
402 Maila Hindrimäe 1973 Naine
Rapla maakond
    N40 00:50:41
131 Pille Hinn 1991 Naine
Harju maakond
    N21 00:27:10
78 Lauri Hirvesaar 1986 Mees
Harju maakond
    M21 00:49:38
184 Mari Hirvesaar 1987 Naine
Harju maakond
    N21 00:49:32
317 Leonid Homin 1987 Mees
Harju maakond
    M21 01:06:08
188 Margit Huttunen 1971 Naine
Vantaa
    N40 00:38:56
308 Regina Ilves 1988 Naine
Harju maakond
    N21 01:29:05
43 Kristo Ivask 1986 Mees
Võru maakond
    M21 00:29:14
466 Marilin Jaadla 1992 Naine
Harju maakond
    N21 00:46:52
419 Adeele Jaanits 2002 Naine
Harju maakond
    N18 01:08:59
272 Joonas Jaanits 1981 Mees
Harju maakond
    M35 01:08:16
99 Jagnar Jakobson 1992 Mees
Harju maakond
    M21 00:30:41
459 Indrek Jalas 1979 Mees
Harju maakond
    M40 00:29:13
344 Hanna Järvelaid 1996 Naine
Harju maakond
    N21 00:44:42
340 Ats Jõgi 1989 Mees
Harju maakond
Tele2 Eesti AS   M21 00:40:09
433 Rauno Jõgi 1993 Mees
Tartu maakond
    M21 00:45:04
157 Risto Jõgi 1982 Mees
Tartu maakond
  MKM Jooksuklubi M35 00:34:26
165 Janar Juhkov 1987 Mees     Treeningpartner Sportland Jooksutiim M21 00:22:37
309 Tiit Kaart 1967 Mees
Harju maakond
  Stamina M50 00:37:55
183 Kelli Kahm 1975 Naine
Harju maakond
Maru Betoonitööd OÜ   N40 01:03:26
128 Marco Kahu 1989 Mees
Harju maakond
    M21 00:28:40
263 Tarmo Kaisla 1982 Mees
Harju maakond
    M35 00:40:04
422 Kai Kalamees 1963 Naine       N50 00:38:49
397 Meelis Kalda 1975 Mees
Harju maakond
G4S Eesti   M40 00:33:10
417 Külli Kaldma 1982 Naine       N35 00:33:29
243 Veiko Kaldmäe 1985 Mees
Harju maakond
    M35 01:15:16
426 Evelyn Kaljumäe 1972 Naine
Harju maakond
    N40 01:19:27
320 Eve Kaljusaar 1981 Naine
Harju maakond
  Ekspress Meedia N35 00:37:47
155 Linnar Kaljuvee 1990 Mees
Harju maakond
    M21 00:38:06
294 Urmo Kallakas 1984 Mees
Harju maakond
    M35 00:35:01
7 Kalmer Kallasväli 1993 Mees
Harju maakond
    M21 00:42:38
75 Karin Kalm 1993 Naine
Harju maakond
    N21 00:42:39
34 Kristine Kalm 1992 Naine
Harju maakond
    N21 00:44:27
451 Marina Kamardina 1989 Naine
Harju maakond
    N21 00:59:37
385 Ave Kargaja 1980 Naine
Harju maakond
  JK MUST PUUDEL N40 00:45:35
255 Tiina Karu 1978 Naine
Harju maakond
    N40 00:46:57
338 Hardo Kasesalu 1982 Mees
Harju maakond
    M35 00:29:49
438 Maire Kattel 1988 Naine
Hiiu maakond
AS Coca-Cola HBC Eesti   N21 00:51:40
446 Richard Kaup-Lapõnin 2005 Mees
    M16 00:30:18
25 Anu Käver 1980 Naine
Harju maakond
Bondora AS   N40 00:36:15
473 Carmen Kazantseva 2007 Naine
    N16 00:38:56
313 Lea Kiilaspää 1990 Naine
Harju maakond
    N21 00:42:11
37 Marge Kikas 1977 Naine
Harju maakond
  JK MUST PUUDEL N40 00:32:34
416 Avo Kirsipuu 1967 Mees
Harju maakond
    M50 00:28:21
288 Arco Kirsiste 2009 Mees
Harju maakond
    M16 00:47:56
398 Priit Kirsiste 1978 Mees
Harju maakond
    M40 00:56:24
126 Rico Kirsiste 2009 Mees
Harju maakond
    M16 00:52:27
31 Mairo Kirss 1980 Mees
Harju maakond
Riigi Kinnisvara   M40 00:31:25
235 Kristiina Kivari 1993 Naine
Harju maakond
Roofit Solar Energy   N21 00:49:50
306 Ragnar Kiveste 1979 Mees
Järva maakond
    M40 01:00:14
352 Kirsika Kivine 1983 Naine       N35 01:07:24
33 Sander Klaos 1982 Mees
Harju maakond
    M35 00:35:24
415 Mailis Klaus 1988 Naine
Harju maakond
    N21 00:56:28
200 Eero Kookla 1972 Mees
Harju maakond
Ferroline Grupp OÜ   M40 00:41:11
377 Kristo Kookla 1993 Mees
Harju maakond
Luku-Expert OÜ   M21 01:05:15
50 Marika Kookla 1995 Naine
Harju maakond
Eesti Haigekassa   N21 01:05:12
22 Ilmar Koolmeister 1979 Mees
Harju maakond
    M40 00:33:10
242 Kristjan Kõrgesaar 1974 Mees
Tartu maakond
    M40 00:51:50
40 Timmo Kõrran 1980 Mees
Harju maakond
    M40 00:23:12
414 Peeter Koržets 1959 Mees
Harju maakond
    M60 00:39:50
425 Oleksii Kovalchuk 1975 Mees
Harju maakond
    M40 01:05:54
318 Sulev Kraam 1980 Mees
Harju maakond
    M40 00:28:02
226 Kristianne Kraan 1992 Naine
Harju maakond
Bondora   N21 00:33:25
268 Kristiina Kraav 1994 Naine
Harju maakond
    N21 01:08:44
82 Mirell Krain 1990 Naine
Harju maakond
    N21 00:49:20
253 Kaarel Kraus 1987 Mees
Harju maakond
Sisekaitseakadeemia   M21 00:51:30
331 Karel Krist 1978 Mees
Harju maakond
    M40 00:54:11
230 Kätlin Kroll 1988 Naine
Lääne-Viru maakond
    N21 01:14:07
154 Kadi Krull 1982 Naine
Harju maakond
Eesti Haigekassa   N35 00:50:53
220 Kristjan Krull 1981 Mees
Harju maakond
    M35 00:30:52
431 Ivar Krustok 1990 Mees
Harju maakond
  Ekspress Meedia M21 00:31:33
199 Tarmo Kruusimäe 1968 Mees
Harju maakond
    M50 00:30:40
207 Anu Kruusimägi 1959 Naine       N60 00:57:29
138 Renee-Armas Kübar 1975 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   M40 00:45:32
145 Kadiliis Kuiv 1986 Naine
Harju maakond
    N21 00:24:56
92 Jaak Kukk 1984 Mees
Rapla maakond
Kaitseliit   M35 00:42:19
172 Kaivi Kukk 1979 Naine
Harju maakond
    N40 00:35:23
289 Laura Kuldkepp 1980 Naine
Harju maakond
    N40 00:44:39
382 Piret Kuldner 1984 Naine
Harju maakond
  Enervit jooks-matk N35 00:39:28
225 Tatjana Kulikova 1973 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N40 00:42:25
112 Maarika Kurg 1981 Naine
Tartu maakond
    N35 01:22:36
325 Raimo Kurg 1982 Mees
Tartu maakond
    M35 01:22:36
106 Remy Kurg 2011 Mees
Tartu maakond
    M16 01:22:34
117 Aare Kutsar 1980 Mees
  Just do it M40 00:24:08
160 Moonika Küttim 1986 Naine     Särasilmad N21 00:41:35
357 Kätlin Küünemäe 1978 Naine
Harju maakond
    N40 00:47:04
174 Kadri Kuurmann 1976 Naine
Järva maakond
    N40 00:42:58
47 Mait Kuusalu 1976 Mees
Harju maakond
    M40 00:31:12
229 Priit Kuuseorg 1991 Mees
Harju maakond
  Ekspress Meedia M21 00:30:43
266 Maie Kuusik 1972 Naine
Harju maakond
    N40 00:26:58
249 Timmo Kuuskla 1992 Mees
Harju maakond
    M21 00:37:22
391 Viljar Laanes 1978 Mees
Harju maakond
    M40 00:35:06
250 Silver Laaneveer 1994 Mees
Harju maakond
    M21 00:28:24
358 Jüri Laanmets 1956 Mees
    M60 00:35:15
353 Siim Lääts 1988 Mees
Harju maakond
Tele2   M21 00:50:12
449 Regina Labent 1975 Naine
Tartu maakond
    N40 00:49:15
93 Mart Lainas 1984 Mees
Harju maakond
    M35 00:34:12
110 Andres Laineste 1971 Mees
Harju maakond
  Saunapunkt M40 00:24:15
102 Lars Laineste 2007 Mees
Harju maakond
  Saunapunkt M16 00:47:15
116 Lorene Laineste 2011 Naine
Harju maakond
  Saunapunkt N16 00:59:20
457 Mairit Laineste 1978 Naine
Harju maakond
  Saunapunkt N40 00:59:20
86 Sverre Laineste 2009 Mees
Harju maakond
  Saunapunkt M16 00:47:15
351 Indrek Laineveer 1978 Mees
  MKM Jooksuklubi M40 00:31:03
341 Andrei Lambinen 1985 Mees
Harju maakond
    M35 00:28:39
91 Kristine Langi 1982 Naine
Harju maakond
    N35 00:42:40
343 Irina Larionova 1984 Naine
Harju maakond
    N35 00:54:22
66 Ilse Laur 1957 Naine
Harju maakond
    N60 00:58:51
210 Ainar Leedu 2004 Mees
Harju maakond
    M16 00:37:38
420 Antero Kevin Leedu 2000 Mees
Harju maakond
    M21 00:32:31
321 Lenna Lehtmets 2011 Naine
Harju maakond
    N16 01:01:00
458 Elsa Leiten 1975 Naine
Tartu maakond
    N40 00:47:24
450 Ester Leiten-Kukk 1976 Naine
Harju maakond
    N40 00:38:10
339 Mia Liina Lepik 1989 Naine
Harju maakond
    N21 00:49:35
227 Ando Leppiman 1975 Mees
  MKM Jooksuklubi M40 00:39:06
323 Andrei Levtsenko 1974 Mees
Harju maakond
    M40 00:36:15
29 Tanel Liigmann 1986 Mees       M21 00:40:14
24 Mari-Liis Liipa 1979 Naine
Harju maakond
    N40 00:34:01
197 A Liiv 1986 Naine
Harju maakond
    N21 01:26:20
162 Daimar Liiv 1966 Mees
Harju maakond
OÜ Daiko   M50 00:47:09
245 Karmen Liiv 2008 Naine
Harju maakond
Merivälja kool   N16 00:47:09
103 Kristin Liiv 1990 Naine
Harju maakond
    N21 01:23:29
267 Tiivi Lind 1978 Naine
Harju maakond
    N40 00:47:48
181 Stig Lindeberg 1975 Mees
Harju maakond
  Enervit jooks-matk M40 00:38:48
312 Sirje Lippe 1966 Naine
Harju maakond
Eesti Kergejõustikuliit   N50 00:47:10
442 Malvi Lõhmus 1973 Naine
Harju maakond
    N40 00:39:44
412 Reet Luhaäär 1953 Naine
Harju maakond
    N60 00:36:23
214 Jessika Luhamaa 1987 Naine
Tartu maakond
    N21 00:48:48
448 Airi Lukina 1996 Naine
Hiiu maakond
    N21 00:43:43
143 Laura Luks 1996 Naine
Harju maakond
AS Tallinna Vesi   N21 00:38:14
476 Vahur Luts 1962 Mees
    M50 00:29:41
18 Roland Mäe 1979 Mees
Harju maakond
ViaVelo IB OÜ   M40 00:34:15
135 Mihkel Mäemat 1986 Mees
Harju maakond
    M21 00:29:54
290 Este Maidle 1957 Naine
    N60 00:57:10
3 Mallor Malmre 1976 Mees
Harju maakond
    M40 00:29:51
395 Andrus Männi 1965 Mees
Harju maakond
Maru Betoonitööd OÜ   M50 01:18:02
171 Heigo Mansberg 1974 Mees
    M40 01:08:46
303 Jüri Marcinkevicz 1966 Mees
Harju maakond
OÜ Sporttravel   M50 00:45:27
137 Mario Marcinkevicz 2007 Mees
Harju maakond
OÜ Sporttravel   M16 00:45:27
62 Tarmo Margat 1979 Mees
Harju maakond
    M40 00:34:42
244 Anna Marinitš 1985 Naine
Harju maakond
    N35 01:13:26
447 Enn Masing 1968 Mees
    M50 00:34:12
403 Sergey Masterov 1980 Mees
Ida-Viru maakond
    M40 00:44:48
140 Kaire Matson 1980 Naine
    N40 00:27:46
472 Tiit Mauer 1968 Mees
    M50 00:39:46
301 Marti Medar 1996 Mees
Harju maakond
    M21 00:28:21
464 Veiko Meltsas 1974 Mees
Harju maakond
    M40 00:38:39
95 Mattias Mesilane 1999 Mees
Harju maakond
    M21 00:39:43
6 Jelena Mets 1965 Naine
Harju maakond
AS Connecto Eesti   N50 00:47:32
282 Jaak Metsamaa 1981 Mees
Harju maakond
    M35 00:33:41
440 Oksana Mihnenko 1981 Naine
Harju maakond
    N35 00:44:48
124 Martin Moistus 2003 Mees
Harju maakond
    M18 00:32:23
63 Liia Mõrd 1987 Naine
Harju maakond
Thorn Engineering OÜ   N21 00:52:04
349 Alekszej Morgunov 1990 Mees       M21 00:32:08
400 Margus Muld 1975 Mees       M40 00:27:24
186 Triin Muld 1979 Naine       N40 00:36:49
366 Bruno Münter 1956 Mees
Lääne-Viru maakond
    M60 00:38:47
369 Ira Münter 1961 Naine
Lääne-Viru maakond
    N50 00:48:12
439 Karmel Kai Murumaa 2001 Naine     SK100 N21 00:36:01
392 Merle Must 1975 Naine       N40 01:00:08
142 Ivo Müürsepp 1980 Mees
Harju maakond
TTÜ   M40 00:26:58
187 Ragnar Nauka 1987 Mees
  bwg.ee M21 00:35:56
237 Elis Desiree Nergi 1983 Naine
Harju maakond
    N35 00:53:26
134 Talvi Nõlvak 1987 Naine
Harju maakond
A-Tolliagentuur OÜ   N21 00:54:31
60 Janek Oblikas 1972 Mees
Harju maakond
marathon100   M40 00:48:00
335 Liis Õige 1986 Naine
Harju maakond
    N21 01:27:40
436 Tarmo Õmblus 1973 Mees
Harju maakond
  JK MUST PUUDEL M40 00:41:19
59 Marek Orumaa 1982 Mees
Saare maakond
Õhuvägi   M35 00:38:25
2 Sten Õuna 1986 Mees
Harju maakond
    M21 00:41:29
252 Juhan Paabstel 1959 Mees
Harju maakond
    M60 00:44:32
149 Sten Paas 1982 Mees
Harju maakond
    M35 00:36:23
260 Tarmo Paju 1979 Mees
Harju maakond
    M40 00:31:50
248 Maris Pajur 1986 Naine
Järva maakond
    N21 00:45:27
374 Vadim Palamartšuk 1986 Mees
Harju maakond
Bondora AS   M21 00:27:01
302 Eneli Pall 1974 Naine
Harju maakond
  Enervit jooks-matk N40 00:32:41
23 Anne-Ly Palm 1976 Naine
Harju maakond
    N40 00:27:01
168 Martin Palm 1987 Mees
Harju maakond
MTÜ Telia Spordiklubi   M21 00:40:27
363 Ilme Parik 1963 Naine       N50 00:48:24
460 Anna-Liisa Pärnalaas 1992 Naine
  MKM Jooksuklubi N21 00:35:39
156 Agnes Pärnamägi 1980 Naine
Harju maakond
    N40 00:52:22
8 Viljar Pärnpuu 1978 Mees
Harju maakond
    M40 00:39:54
173 Kadri Pärtel 1991 Naine
Harju maakond
    N21 00:49:56
88 Rando Paurson 1973 Mees
  MKM Jooksuklubi M40 00:41:08
120 Marko Pavlov 1973 Mees
Harju maakond
1 ISO   M40 00:31:00
136 Kaupo Pedosk 1982 Mees
Tartu maakond
    M35 00:31:59
182 Piia Pedras 1979 Naine
Harju maakond
    N40 00:59:37
130 Tuuli Pedras 1979 Naine
Harju maakond
    N40 00:56:55
211 Margit Peebo 1977 Naine
Harju maakond
  Stamina N40 00:38:49
30 Kaur Peetrimägi 2010 Mees
Harju maakond
    M16 00:54:27
332 Oskar Peetrimägi 2008 Mees
Harju maakond
    M16 00:54:27
45 Sigre Peetrimägi 1981 Naine
Harju maakond
    N35 00:53:04
293 Allan-Robert Peetsalu 1983 Mees
Harju maakond
    M35 00:29:09
108 Katre Pesti 1986 Naine       N21 00:37:13
36 Merle Peters 1973 Naine       N40 00:47:19
393 Olev Peters 1971 Mees       M40 00:47:26
118 Aimi Pihel 1951 Naine
    N60 00:40:13
169 Kairi Pihlak 1981 Naine
Lääne-Viru maakond
    N35 00:50:16
383 Sander Pihlak 1978 Mees
Harju maakond
    M40 00:29:16
432 Urmas Pihlak 1972 Mees       M40 00:29:11
409 Toomas Piigli 1976 Mees     UP Sport M40 00:32:03
90 Teili Piiskoppel 1990 Naine
Harju maakond
    N21 00:48:16
159 Lauri Pildre 1979 Mees
Harju maakond
  JK MUST PUUDEL M40 00:34:39
378 Marko Pill 1964 Mees     Marko Pill M50 00:40:48
296 Priit Plado 1968 Mees
  MKM Jooksuklubi M50 00:35:08
404 Anti Poll 1983 Mees
Harju maakond
    M35 00:39:08
314 Henriko Poll 2011 Mees
Harju maakond
    M16 00:45:51
163 Heiki Prants 1964 Mees
Võru maakond
    M50 00:41:34
327 Jelena Prants 1967 Naine
Võru maakond
    N50 00:41:34
435 Elen Preimann 1980 Naine
    N40 00:45:09
475 Eiko Priidel 1969 Mees
Harju maakond
    M50 00:39:16
97 Elisabet Priidel 2000 Naine
Harju maakond
    N21 00:39:05
68 Koit Pruunlep 1978 Mees
Saare maakond
    M40 00:31:34
80 Peeter Puio 1974 Mees
    M40 00:30:02
105 Ragnar Puio 2006 Mees
    M16 00:31:31
298 Kersti Purrik 1982 Naine     Door Master Eesti N35 00:35:25
94 Eelika Puurand 1986 Naine
Harju maakond
    N21 00:40:36
278 Heigo Puurand 1982 Mees
Harju maakond
    M35 00:39:45
198 Andres Rahula 1975 Mees
Harju maakond
    M40 00:32:20
151 Krista Raid 1971 Naine       N40 00:50:12
241 Illimar Raiend 2002 Mees
Harju maakond
    M18 00:28:48
462 Marten Raiend 1990 Mees
Harju maakond
    M21 00:28:36
177 Henrico Räim 1997 Mees       M21 00:30:59
297 Tiina Raja 1976 Naine
Harju maakond
    N40 00:39:37
453 Hendrick Rang 1988 Mees
  MKM Jooksuklubi M21 00:38:37
390 Pille Ränkel 1984 Naine
Harju maakond
Svea Finance AS   N35 00:44:35
39 Margus Raud 1986 Mees
Tartu maakond
    M21 00:39:10
185 Renno Rehtla 1985 Mees
Tartu maakond
Elektest OÜ   M35 00:31:31
367 Saskia Rachel Reinhold 2002 Naine
Harju maakond
    N18 01:26:42
315 Risto Reinumägi 1990 Mees
Tartu maakond
    M21 00:28:39
144 Delina Reiss 1982 Naine
Harju maakond
    N35 00:49:52
365 Tarmo Reitsnik 1972 Mees
  Treeningpartner M40 00:22:59
319 Anna Remmelgas 1987 Naine       N21 00:46:38
204 Priit Remmelgas 1984 Mees
Harju maakond
    M35 00:47:19
434 Marek Reppo 1976 Mees
Tartu maakond
    M40 01:08:50
299 Tiina Reppo 1973 Naine
Tartu maakond
    N40 01:08:53
228 Eduard Rešetov 1980 Mees
Harju maakond
    M40 00:31:48
72 Janno Rillo 1979 Mees
Harju maakond
Veriff   M40 00:30:57
216 Sirle Romanenko 1978 Naine       N40 00:45:05
470 Marika Roopärg 1967 Naine
Harju maakond
    N50 00:31:14
77 Jenny Roos 2005 Naine
Harju maakond
    N16 00:42:08
121 Jesper Roos 2014 Mees
Harju maakond
    M16 00:42:08
259 Liisa Roos 1988 Naine
Harju maakond
    N21 00:40:27
71 Raido Roos 1984 Mees
Harju maakond
    M35 00:28:19
215 Velly Roosileht 1980 Naine
Harju maakond
    N40 01:25:20
219 Mart Roosimägi 1983 Mees
Harju maakond
    M35 00:28:01
372 Annika Roosleht 1999 Naine
Harju maakond
    N21 00:27:43
381 Marek Ross 1991 Mees
Harju maakond
Tallinna Linnatranspordi AS   M21 00:36:15
166 Mairo Rõuk 1993 Mees       M21 00:32:03
284 Esther Ruiso 1979 Naine       N40 00:41:31
42 Jaanus Saar 1969 Mees     SK Mõmmid M50 00:42:01
132 Laur Saar 1966 Mees     MyFitness M50 00:45:03
38 Morten Saetha 1982 Mees
Harju maakond
Swix   M35 00:21:01
307 Karin Sahar-Lambinen 1987 Naine
Harju maakond
    N21 00:35:18
387 Raimo Saul 1976 Mees
Harju maakond
    M40 01:14:01
468 Alar Savastver 1970 Mees
Harju maakond
    M50 00:31:52
380 Sander Savastver 2005 Mees
Harju maakond
RaM Kool   M16 00:31:39
20 Oleg Savik 1997 Mees
Harju maakond
    M21 00:43:28
26 Silja Scheer 1977 Naine
    N40 00:31:21
346 Julia Seleznjova 1982 Naine
Harju maakond
    N35 00:37:01
107 Birgit Selge 1989 Naine
Harju maakond
    N21 01:16:16
465 Olle Selliov 1974 Mees
    M40 00:28:21
356 Aare Sepp 1986 Mees
Rapla maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Päästeamet   M21 00:50:33
291 Aivo Sepp 1968 Mees
Harju maakond
    M50 00:51:26
46 Aleksandr Sepp 1984 Mees
Harju maakond
    M35 00:24:35
202 Taimo Sepp 1985 Mees
Lääne-Viru maakond
    M35 00:44:44
373 Heli Sepping 1987 Naine
Harju maakond
ALSO   N21 00:29:51
101 Ove Sesmin 1973 Mees
Harju maakond
    M40 00:36:23
361 Liisa Sieger 1990 Naine
Harju maakond
Bondora AS   N21 00:56:48
258 Kärt Sihver 2002 Naine
Harju maakond
    N18 00:34:27
115 Häli Siimaste 1968 Naine
Harju maakond
    N50 01:16:12
345 Ivar Sikk 1978 Mees
Harju maakond
Bauroc   M40 00:24:18
354 Maia Sinajeva 1988 Naine       N21 01:12:11
285 Veiko Sinivee 1967 Mees
Harju maakond
    M50 00:42:12
454 Ilja Smirnov 1981 Mees
Harju maakond
    M35 01:29:44
16 Jelena Smirnova 1985 Naine
Harju maakond
    N35 01:29:30
328 Sofija Smirnova 2012 Naine
Harju maakond
    N16 01:29:44
251 Diana Sooläte 2012 Naine
Harju maakond
    N16 00:57:17
441 Elsbet Steinberg 2012 Naine
Harju maakond
    N16 00:40:14
98 Siim Susi 1980 Mees
Harju maakond
  JK MUST PUUDEL M40 00:23:43
205 Priit Suurküla 1988 Mees
Harju maakond
    M21 00:25:34
122 Kirsti Süvaorg 1982 Naine
Lääne-Viru maakond
    N35 00:35:34
424 Margus Tähepõld 1978 Mees
  MKM Jooksuklubi M40 00:26:09
401 Stella Täht 1988 Naine
Harju maakond
  Ekspress Meedia N21 00:39:44
58 Helen Talsi 1981 Naine
Harju maakond
Eesti Haigekassa   N35 01:07:02
246 Erlend Tamberg 1973 Mees
Harju maakond
    M40 00:36:16
350 Karl Jakob Tamme 2010 Mees
Harju maakond
    M16 00:36:32
324 Marju Tammeleht 1970 Naine
Harju maakond
    N50 00:48:05
405 Tauno Tanilas 1975 Mees
Harju maakond
    M40 00:56:26
286 Allan Tart 1982 Mees     Liblikad OÜ M35 00:43:02
213 Heiti Tart 1984 Mees       M35 00:40:56
158 Kaspar Teder 1980 Mees       M40 00:30:42
421 Urmas Teeorg 1962 Mees
Harju maakond
    M50 00:33:39
445 Härmo Tellas 1971 Mees
Harju maakond
Pesmel   M40 00:30:14
379 Juhan Telling 1967 Mees
Lääne maakond
    M50 00:42:06
203 Richard Teppart 1991 Mees       M21 00:38:45
190 Aapo Tiiksaar 2004 Mees
    M16 00:33:32
411 Aaro Tiiksaar 1978 Mees
  BE GROUP M40 00:21:25
104 Mihkel Tikerpalu 1987 Mees       M21 00:33:34
27 Indrek Tikva 1970 Mees
Harju maakond
    M50 00:26:59
256 Piret Tikva 1974 Naine
Harju maakond
Piret Tikva   N40 00:29:55
423 Bert Tippi 1990 Mees
Harju maakond
treeningplaan.ee   M21 00:22:53
127 Tiina Toming 1990 Naine
Harju maakond
Eesti Haigekassa   N21 00:54:01
147 Tauri Toomeoks 1979 Mees
Harju maakond
    M40 00:44:33
461 Lauri Toomsalu 1986 Mees
Harju maakond
  Ekspress Meedia M21 00:40:16
275 Ruth Trääder 1979 Naine
Harju maakond
    N40 00:41:35
139 Rein Traus 1948 Mees
Lääne-Viru maakond
Traus-RAK OÜ   M70 00:44:17
21 Margus Trees 1974 Mees
  AT Spordiklubi M40 00:40:16
53 Marta Trees 2011 Naine
  Nõmme Spordiklubi N16 00:40:44
222 Mihkel Trees 2000 Mees
  Sparta M21 00:25:05
61 Mart Treial 1991 Mees       M21 00:34:57
231 Tõnis Trummal 1989 Mees
Harju maakond
    M21 00:29:13
322 Vilma Trummal 1958 Naine
Jõgeva maakond
    N60 01:07:20
359 Margus Tubalkain 1966 Mees
Harju maakond
  Stamina M50 00:37:53
84 Kristjan Tuisk 1981 Mees
Harju maakond
    M35 00:40:38
65 Andres Tuule 1972 Mees
Harju maakond
    M40 00:44:01
304 Jüri Tuvik 1989 Mees
Harju maakond
    M21 00:28:30
170 Mailis Udras 1979 Naine
Harju maakond
  Stamina N40 00:39:44
221 Olga Uhabakin 1982 Naine
Harju maakond
    N35 00:54:24
129 Jaanus Urb 1984 Mees
Harju maakond
    M35 00:27:44
10 Virge Urke 1971 Naine
Harju maakond
  Scult N40 01:12:19
362 Andres Uusma 1967 Mees
  MKM Jooksuklubi M50 00:34:06
41 Hektor Uustalo 1983 Mees
Harju maakond
    M35 00:25:43
57 Ülar Vaadumäe 1977 Mees
Harju maakond
    M40 00:36:28
17 Aire Vaher 1981 Naine
Harju maakond
    N35 00:33:58
281 Arie Vaigurand 1979 Naine
Harju maakond
    N40 00:43:45
178 Kaili Vainumaa 1970 Naine
    N50 00:46:05
310 Inga Vakrõõm 1980 Naine
Harju maakond
Azets Insight Oü   N40 00:41:19
191 Lauri Valdmaa 1980 Mees
Harju maakond
    M40 00:31:26
76 Tarmo Valdmaa 1973 Mees
Harju maakond
    M40 00:33:04
240 Kerli Valge 1987 Naine
    N21 01:39:49
194 Anu Väli 1976 Naine
Järva maakond
    N40 00:41:59
234 Jana Väli 1982 Naine
  SK Prorunner N35 00:32:17
364 Tanel Väli 1979 Mees
  SK Prorunner M40 00:31:55
189 Marko Välinurm 1983 Mees
Harju maakond
    M35 00:34:13
49 Risto Väljak 1994 Mees
Harju maakond
Metos   M21 00:39:11
87 Kaie Valk 1975 Naine
Harju maakond
    N40 00:56:08
113 Viljar Vallimäe 1987 Mees
Harju maakond
    M21 00:22:25
96 Hans Vallner 1952 Mees     Tallinna Tehnikaülikool M60 00:47:54
28 Pilleriin Vannus 1983 Naine
Harju maakond
  Enervit jooks-matk N35 01:28:09
5 Eduard Värä 1981 Mees
Harju maakond
    M35 00:42:03
12 Natalja Värä 1981 Naine
Harju maakond
    N35 00:42:48
44 Taavi Varb 1977 Mees
  JK MUST PUUDEL M40 00:28:48
114 Taavi Vasserman 1976 Mees
    M40 00:30:41
14 Tanel Vassiljev 1990 Mees
Harju maakond
    M21 00:44:18
334 Katriin Veber 2011 Naine
    N16 00:53:51
292 Kregor Veber 2007 Mees
    M16 00:37:54
111 Janek Veedla 1988 Mees
Harju maakond
    M21 00:35:49
406 Tanel Veeleid 1972 Mees       M40 00:30:45
437 Erki Veeroos 1977 Mees
Harju maakond
Teerullid osa3   M40 00:43:47
389 Marek Velling 1970 Mees
Harju maakond
    M50 00:33:21
192 Kadri Veske 1981 Naine
Harju maakond
  JK MUST PUUDEL N35 00:28:27
193 Lembe Veskimägi 1972 Naine
    N40 00:50:37
478 Maarja-Helena Veskimägi 2006 Naine
    N16 00:50:28
471 Argo Vessmann 1974 Mees
Harju maakond
Nutilogi   M40 00:42:41
410 Arnold Viinamäe 1966 Mees
Harju maakond
    M50 00:27:00
167 Alo Viirmaa 1978 Mees
Harju maakond
    M40 00:33:39
224 Merilin Vips 1980 Naine       N40 00:39:45
1 Kaido Voogla 1978 Mees
Harju maakond
    M40 00:28:42
85 Kai Voolaine 1958 Naine
Harju maakond
    N60 01:12:36
70 Airi Voosalu 1986 Naine
Harju maakond
    N21 00:43:02
73 Igor Zahharov 1990 Mees       M21 00:38:56
430 Maarja Žugova 1980 Naine
Harju maakond
Eesti Haigekassa   N40 01:07:02
Sulge

Tulemuse detailne info

...