22. TERVISEJOOKS JA KÕND
2. etapp - Vabaõhumuuseum 13.05.2024 - 19.05.2024 (tulemuste lisamine kuni 30.09.2024)

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 259 Naisi: 203 Mehi: 56 Läbitud distants kokku: 1089 km Aeg kokku: 198:04:38
Nr Nimi Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Tulemus
5 Ilze Abola Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Roosad Pantrid N 4.2 km 00:29:49
8 Anni Alas Naine
Harju maakond
  Hüpo ESG N 4.2 km 00:28:01
11 Mari Andresen Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Eesti Gaasi Ninjad N 4.2 km 00:28:55
16 Anneli Arm Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.2 km 01:26:22
20 Mari Arusoo Naine
Harju maakond
Liivide Spordiklubi
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4.2 km 00:53:17
22 Ketlin Bachmann Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.2 km 00:31:55
33 Brit Bärengrub Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Säärejooks N 4.2 km 00:39:23
23 Jekaterina Belazer Naine
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla Verekeskus VERI NEEDED N 4.2 km 01:02:13
26 Roman Bogdanovitš Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaasi Samuraid M 4.2 km 00:35:36
31 Viktoria Burtin Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Reenergia N 4.2 km 00:49:50
32 Jelena Butajeva Naine
Harju maakond
Eesti Gaas Gaasikilpkonnad N 4.2 km 00:42:15
39 Karmen Ekbaum Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.2 km 00:47:23
40 Väino Ellamik Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Jana M 4.2 km 00:28:02
42 Margot Endjärv Naine
Harju maakond
Välisministeerium Tigutiim N 4.2 km 00:52:44
45 Heddy Estam Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Väle Vikat N 4.2 km 00:33:55
47 Elena Fedorova Naine
Harju maakond
ABB AS ABBsolutely Powerful N 4.2 km 01:02:17
49 Laura Freivald-Heapost Naine
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium Räimeuim N 4.2 km 01:09:02
52 Monika Grinfeld Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Jooksvad arved N 4.2 km 00:41:23
55 Eliis Hanschmidt Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Töömesilased N 4.2 km 00:50:04
56 Triin Hatsukov Naine
Harju maakond
  Toetuseta esijalgu N 4.2 km 00:43:06
59 Hanna-Liis Heinla Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Reenergia N 4.2 km 00:50:04
662 Pille-Mai Helemäe Naine
Harju maakond
  ERR liigub N 4.2 km 00:45:10
62 Peeter Hendrikson Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Laura M 4.2 km 00:46:27
63 Mari Hiiemaa Naine
Harju maakond
KARKAT FASHION OU WOMEN´SECRET N 4.2 km 01:28:01
67 Siret Hinno Naine
Harju maakond
ABB AS ABB RetrofittEST N 4.2 km 01:03:27
70 Ly Hõbe Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Mõttejalutajad N 4.2 km 00:32:24
68 Katrin Horn Naine
Harju maakond
KARKAT FASHION OU WOMEN´SECRET N 4.2 km 00:48:15
69 Ave Horn-Kaha Naine
Harju maakond
KARKAT FASHION OU WOMEN´SECRET N 4.2 km 00:47:53
97 Liis Jääger Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Reenergia N 4.2 km 00:48:49
76 Kerttu Jaanimägi Naine
Hiiu maakond
Dagöplast AS   N 4.2 km 00:38:02
77 Sirli Jakobson Naine
Harju maakond
SA KIK Sipelgad N 4.2 km 00:28:01
80 Alar Jasner Mees
Harju maakond
    M 4.2 km 01:07:18
82 Andrus Jauk Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Võrgusilmad M 4.2 km 00:40:38
84 Liis Johanson Naine
Harju maakond
  Hüpo Girls N 4.2 km 00:44:55
85 Xenia Joost Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA JAH, saab ikka! N 4.2 km 00:31:33
86 Timo Juhanson Mees
Harju maakond
  KS Nutikad M 4.2 km 01:44:27
669 Karin Juhkam Naine
Harju maakond
    N 4.2 km 01:20:06
99 Heigo Jürisoo Mees
Tartu maakond
Auroom OÜ   M 4.2 km 00:36:53
100 Kadri Jürjan Naine
Harju maakond
ABB AS ABBRAKA N 4.2 km 00:45:15
101 Sulev Jürna Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaas põhja M 4.2 km 00:52:49
104 Margus Kaasik Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaasi Samuraid M 4.2 km 00:29:46
105 Merit Kaasik Naine
Harju maakond
Välisministeerium Tigutiim N 4.2 km 00:39:05
106 Tea Kaasik Naine
Harju maakond
  Hüpo ESG N 4.2 km 07:17:42
109 Peeli Kadastu Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Pingevabad EISitarid N 4.2 km 00:54:51
194 Liina Kägu Naine
Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Fin-Win N 4.2 km 00:51:35
195 Karen Käis Naine
Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Fin-Win N 4.2 km 00:37:17
110 Tarmo Kaisla Mees
Harju maakond
ABB AS ABB RetrofittEST M 4.2 km 00:20:52
112 Grete-Marie Kajandi Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.2 km 00:53:11
672 Kairi Kaldur Naine
Harju maakond
    N 4.2 km 00:34:23
121 Anary Kalme Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 4.2 km 00:45:05
122 Martti Kalvik Mees
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi kauglidujad M 4.2 km 00:45:08
123 Triin Kand Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.2 km 00:55:36
126 Taimi Kangur Naine
Rapla maakond
Aima SK
eraisik
Aima SK N 4.2 km 00:40:29
127 Helen Kapp Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Kindel Viisik N 4.2 km 00:45:53
128 Helin Karbus Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaas põhja N 4.2 km 00:26:08
196 Mihkel Kärg Mees
Pärnu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Invest Estonia M 4.2 km 00:51:09
135 Eleri Kartau Naine
Harju maakond
ABB AS ABBsolutely Powerful N 4.2 km 00:37:23
136 Mairo Kaseväli Mees
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate jooksusõbrad M 4.2 km 00:28:18
138 Jana Kask Naine
Harju maakond
  Hirjel Sisters N 4.2 km 00:53:13
140 Maarja Kask Naine
Harju maakond
Välisministeerium Tigutiim N 4.2 km 01:01:09
141 Keidi Keidla Naine
Harju maakond
    N 4.2 km 00:32:31
144 Urmet Kesküla Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Laura M 4.2 km 00:23:33
145 Kristi Kibuvits Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 4.2 km 00:52:33
190 Kardon Kõiv Mees
Harju maakond
  Toetuseta esijalgu M 4.2 km 00:19:38
160 Veiko-Joel Kokk Mees
Harju maakond
  Hüpo ESG M 4.2 km 00:37:05
161 Mirjam Kolga Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi JAP N 4.2 km 00:27:50
162 Kadri Konga Naine
Harju maakond
    N 4.2 km 00:39:46
171 Mari-Liis Kreis Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 4.2 km 00:39:15
172 Matthew Krisenthal Mees
Harju maakond
ABB AS ABB RetrofittEST M 4.2 km 00:45:07
175 Robert Kruuda Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Taivi M 4.2 km 02:21:14
200 Kaidi Külaots Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 4.2 km 01:04:17
179 Kristi Kull Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T&E duo N 4.2 km 00:41:56
180 Tiiu Kumar Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Võrgusilmad N 4.2 km 00:52:41
201 Anneli Kütt Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.2 km 00:46:39
184 Raili Kuurits Naine
Harju maakond
ABB AS ABBRAKA N 4.2 km 00:44:36
186 Edith Kuusemägi Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.2 km 00:41:24
188 Kati Kuustik Naine
Harju maakond
  Pairfect Stride N 4.2 km 00:29:43
649 Hannes Laansalu Mees
Harju maakond
  ELAV LEGEND M 4.2 km 00:51:07
205 Artur Thomas Laherand Mees
Harju maakond
  RIK 2 M 4.2 km 00:41:45
206 Marko Laigna Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV M 4.2 km 00:42:47
207 Kaari Lainevool Naine
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 4.2 km 00:47:13
210 Marika Kristi Lampi Naine
Harju maakond
Välisministeerium Sportokoll N 4.2 km 00:28:58
212 Kadri Laube Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi MASO N 4.2 km 00:25:26
216 Karl Patrik Lee Mees
Harju maakond
  SK Dünamo M 4.2 km 00:27:57
217 Ketter Leemet Naine
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.2 km 01:10:34
218 Kairit Lehtpuu Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.2 km 00:44:26
667 Kairit Leibold Naine
Harju maakond
  ERR ühes taktis N 4.2 km 00:52:18
222 Irina Leontšik Naine
Harju maakond
11124461 KUNAGI POLE HILJA N 4.2 km 00:35:21
223 Laura Leotoots Naine
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Laura N 4.2 km 00:36:51
225 Kairi Leppenen Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Quick Call N 4.2 km 00:44:21
227 Mona Leppoja Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4.2 km 00:22:42
228 Rainer Leppoja Mees
Harju maakond
11124461 KUNAGI POLE HILJA M 4.2 km 01:23:53
234 Gretelis Liländer Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaas põhja N 4.2 km 00:28:48
232 Martin Lillepuu Mees
Harju maakond
    M 4.2 km 00:50:16
237 Kersti Lindström Naine
Harju maakond
-
-
  N 4.2 km 00:37:32
239 Gerli Linkgreim Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Eesti Gaasi Ninjad N 4.2 km 00:24:19
664 Raul Lobanov Mees
Harju maakond
  ERR ühes taktis M 4.2 km 00:26:20
250 Iivi Luuk Naine
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 4.2 km 00:29:30
251 Mari Luuk Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Quick Call N 4.2 km 00:53:33
292 Piret Mägi Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4.2 km 00:53:48
296 Mariko Männa Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.2 km 00:41:06
299 Maido Märss Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaasi Samuraid M 4.2 km 00:24:00
265 Mari-Liis Matizen Naine
Harju maakond
  Hüpo Girls N 4.2 km 01:00:29
266 Kadri Mats Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi kauglidujad N 4.2 km 01:05:26
267 Djan Matsova Naine
Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Fin-Win N 4.2 km 01:11:42
268 Natalja Matvejeva Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Anname Gaasi N 4.2 km 01:51:32
269 Sigrid Mehine Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.2 km 00:25:20
270 Katrin Meister Naine
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 4.2 km 01:12:18
271 Jan Meresmaa Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Jana M 4.2 km 00:30:28
274 Margit Mets Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Töömesilased N 4.2 km 00:56:32
275 Fia Metsamägi Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4.2 km 00:41:16
277 Ülle Metsman Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.2 km 00:41:34
280 Katrin Milva Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T&E duo N 4.2 km 00:44:43
301 Diana Mölder Naine
Lääne-Viru maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 4.2 km 00:33:40
302 Kristel Möls Naine
Harju maakond
    N 4.2 km 00:28:03
283 Monika Montvila Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi VIP N 4.2 km 00:46:44
286 Anne Murd Naine
Harju maakond
    N 4.2 km 00:48:37
291 Tiia Muul Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Anname Gaasi N 4.2 km 00:43:53
304 Katrin Nahkur Naine
Harju maakond
    N 4.2 km 00:53:07
305 Einar Namme Mees
Harju maakond
    M 4.2 km 00:36:39
308 Anu Nemvalts Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.2 km 00:29:04
317 Carlos Niitsoo Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Heidi M 4.2 km 00:26:09
319 Veiko Nikolai Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Heidi M 4.2 km 00:45:40
320 Svetlana Nikolajeva Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4.2 km 00:58:21
327 Elena Obuhhova Naine
Harju maakond
  Abbvie IMM Dream Team N 4.2 km 00:49:44
643 Piret Õun Naine
Harju maakond
    N 4.2 km 00:40:30
339 Ave Paabel Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 4.2 km 00:46:00
341 Kaisa Pagil Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Väle Vikat N 4.2 km 00:47:44
342 Katrin Paju Naine
Harju maakond
  Hüpo Tony N 4.2 km 00:48:17
343 Toomas Paju Mees
Harju maakond
  Hüpo Tony M 4.2 km 00:47:58
347 Anu-Maaja Pallok Naine
Harju maakond
Kultuuriministeerium   N 4.2 km 00:24:22
403 Keesi Pära Naine
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium Räimeuim N 4.2 km 00:54:19
352 Ilme Parik Naine
Harju maakond
    N 4.2 km 00:32:03
404 Mairi Pärn Naine
Harju maakond
  M ja K N 4.2 km 00:40:15
354 Heidi Parts Naine
Harju maakond
i Orange is the New Black N 4.2 km 00:47:41
355 Jürgen Parts Mees
Harju maakond
  EEK Mainor: Mõttejalutajad M 4.2 km 01:00:38
356 Liisa Pasieko Naine
Harju maakond
  Burger King 2 N 4.2 km 00:31:34
359 Piia Pedras Naine
Harju maakond
    N 4.2 km 00:49:49
362 Hedi Peetermann Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Töömesilased N 4.2 km 00:28:05
363 Gerli Peetsalu Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Pingevabad EISitarid N 4.2 km 00:23:38
364 Merle Peldes Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate jooksusõbrad N 4.2 km 00:29:40
365 Eerika Pentel Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 4.2 km 00:41:07
368 Brigita Perm Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Väle Vikat N 4.2 km 00:20:23
369 Teele Perve Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Säärejooks N 4.2 km 00:44:04
371 Agnes Pihelpuu Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.2 km 00:28:18
665 Raigo Piibar Mees
Harju maakond
  ERR ühes taktis M 4.2 km 00:45:03
375 Andrea Piip Naine
Harju maakond
Sirekar Hulgi OÜ CATERPILLAR N 4.2 km 00:35:34
377 Taivi Pindis Naine
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Taivi N 4.2 km 00:28:46
379 Irene Ploom Naine
Harju maakond
  KS Planners N 4.2 km 00:29:28
397 Kristjan Põldaas Mees
Harju maakond
Liivide Spordiklubi
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud M 4.2 km 00:35:01
398 Helina Põldemaa Naine
Harju maakond
  KS Nutikad N 4.2 km 00:55:03
400 Anneli Põldra Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi JAP N 5.8 km 01:46:14
407 Katrin Pööra Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.2 km 00:45:55
384 Aile Pops Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Säärejooks N 4.2 km 00:44:28
390 Maris Pulk Naine
Harju maakond
  RIK 2 N 4.2 km 00:53:34
391 Irene Puusaar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.2 km 00:31:08
409 Evelin Raadik Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kõrge Pinge N 4.2 km 00:49:14
410 Johanna Raamat Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 4.2 km 00:47:23
413 Maarika Rahumeel Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.2 km 00:20:00
417 Ines Elisabeth Raidma Naine
Harju maakond
  (Kilp)konnad 4 N 4.2 km 00:40:49
418 Pirje Raidma Naine
Harju maakond
  (Kilp)konnad 4 N 4.2 km 00:47:39
420 Sigrid Rajalo Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi kauglidujad N 4.2 km 00:41:34
424 Jürgen Randma Mees
Lääne-Viru maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 4.2 km 00:27:22
427 Annika Rannamets Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kõrge Pinge N 4.2 km 00:54:29
429 Kadri Raudsepp Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 4.2 km 00:32:08
431 Marilind Reemann Naine
Harju maakond
Välisministeerium Tigutiim N 4.2 km 00:48:26
434 Aaro Reinaru Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Heidi M 4.2 km 00:44:34
435 Sigrid Reinvelt Naine
Harju maakond
  SK Dünamo N 4.2 km 00:26:16
436 Kai Remmelkoor Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.2 km 00:26:50
437 Kristiina Repp Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.2 km 00:51:46
438 Eduard Rešetov Mees
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.2 km 00:41:58
445 Grete Roop Naine
Harju maakond
  KS Not fast, just furious N 4.2 km 00:24:47
446 Jaana Roopa Naine
Harju maakond
Karl Bilder OÜ   N 4.2 km 00:41:04
447 Gerli Roos Naine
Harju maakond
Välisministeerium Sporty Ladies N 4.2 km 00:43:22
448 Reet Roosimägi Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.2 km 00:38:59
449 Tõnis Roossaar Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaas põhja M 4.2 km 00:43:16
450 Margit Rootsi Naine
Harju maakond
  Hüpo Tartu N 4.2 km 00:31:03
452 Airi Rosimannus Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4.2 km 00:39:20
453 Reela Rosin Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Eesti Gaasi Ninjad N 4.2 km 00:43:56
456 Kersti Rumm Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 4.2 km 00:50:23
460 Liisa Rüütel Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kõrge Pinge N 4.2 km 00:43:35
461 Reili Rüütel Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 4.2 km 00:28:37
470 Naimi Saartson Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA JAH, saab ikka! N 4.2 km 01:08:48
471 Helen Saks Naine
Harju maakond
  Hüpo ESG N 4.2 km 00:56:35
524 Jana Šalamova Naine
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Jana N 4.2 km 00:39:41
661 Eve-Ly Saluraid Naine
Harju maakond
  ERR liigub N 4.2 km 00:52:11
477 Siret Schaer Naine
Harju maakond
Välisministeerium Kuuesriisikas N 4.2 km 00:57:18
658 Jaan Schults Mees
Harju maakond
    M 4.2 km 00:41:38
479 Olle Selliov Mees
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.2 km 00:26:31
483 Kristo Sepp Mees
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.2 km 00:53:18
491 Heidi Sild Naine
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Heidi N 4.2 km 00:44:27
493 Anu Sillandi Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Pingevabad EISitarid N 4.2 km 00:43:56
494 Edith Silm Naine
Harju maakond
KARKAT FASHION OU WOMEN´SECRET N 4.2 km 00:51:46
495 Piret Simmo Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.2 km 00:47:37
525 Marge Šinkarev Naine
Harju maakond
  Hüpo Tartu N 4.2 km 00:36:58
498 Katre Sirk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Jooksvad arved N 4.2 km 00:34:54
499 Katrin Sirtse Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 4.2 km 01:14:27
523 Meeri Sõerd Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet   N 4.2 km 00:50:27
503 Inga Sokk Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 4.2 km 00:47:11
504 Kristjan Sokk Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Taivi M 4.2 km 01:47:35
507 Heiko Soodla Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Jana M 4.2 km 00:36:27
508 Gerda Sooman Naine
Harju maakond
  Burger King 1 N 4.2 km 00:30:51
509 Annika Soone Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kiire Kõbla N 4.2 km 00:40:45
510 Terje Soosaar Naine
Harju maakond
Sirekar Hulgi OÜ CATERPILLAR N 4.2 km 00:27:43
512 Pille-Riin Soots Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Jooksvad arved N 4.2 km 00:53:53
515 Karoliina Sreiberg Naine
Harju maakond
  Hüpo Girls N 4.2 km 00:47:18
518 Kädi Streff Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.2 km 01:01:37
521 Sigmar Suu Mees
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium Räimeuim M 4.2 km 00:26:53
529 Kristi Talbach Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Jooksvad arved N 4.2 km 00:50:32
535 Kadri Tammoja Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Võrgusilmad N 4.2 km 00:20:39
536 Betti Tamtik Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaas põhja N 4.2 km 00:57:28
576 Kaisa Tänover Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Anname Gaasi N 4.2 km 01:00:09
577 Kristel Tänover Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi VIP N 4.2 km 00:38:38
666 Kadri Tartlan Naine
Harju maakond
  ERR ühes taktis N 4.2 km 00:34:05
540 Carmen Tau Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Reenergia N 4.2 km 00:48:33
543 Annika Teino Naine
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium Räimeuim N 4.2 km 00:46:16
670 Priit Tiks Mees
Tartu maakond
Lincona Konsult AS   M 4.2 km 00:41:31
555 Silja Toimla Naine
Harju maakond
  Abbvie IMM Dream Team N 4.2 km 00:37:25
572 Triinu Tõkke Naine
Harju maakond
  Hüpo Tartu N 4.2 km 00:52:01
557 Tanel Tomson Mees
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi ASAP M 4.2 km 00:52:35
574 Taimi Tõnisson Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Quick Call N 4.2 km 00:44:14
559 Tea Toom Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi VIP N 4.2 km 00:38:46
560 Terly Toomast Naine
Harju maakond
    N 4.2 km 00:40:20
561 Ursula Toomri Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank Ab Eesti filiaal
  N 4.2 km 02:21:03
564 Kristin Truus Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet   N 4.2 km 00:50:56
566 Vika Tšebotar Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Quick Call N 4.2 km 00:27:24
570 Anne-Ly Tuul Naine
Harju maakond
Stell Eesti AS Stelli suunanäitajad N 4.2 km 00:55:18
579 Triin Udevald Naine
Harju maakond
  Burger King 2 N 4.2 km 00:27:06
580 Olga Uhabakin Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Mõttejalutajad N 4.2 km 00:31:58
581 Asso Uibo Mees
Pärnu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Invest Estonia M 4.2 km 00:28:51
582 Gert Uiboaed Mees
Lääne-Viru maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 4.2 km 00:22:26
583 Janek Uiboupin Mees
Harju maakond
  Hüpo Tony M 4.2 km 00:40:10
584 Birgit Uibu Naine
Pärnu maakond
birkle IT Estonia   N 4.2 km 00:30:59
585 Killi Ummelas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.2 km 00:39:35
663 Ester Urbala Naine
Harju maakond
  ERR liigub N 4.2 km 00:54:51
586 Lea Urgard Naine
Harju maakond
  Kersalu N 4.2 km 00:39:09
645 Krista Üts Naine
Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Fin-Win N 4.2 km 00:33:39
590 Andres Uusma Mees
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi JAP M 4.2 km 00:21:43
591 Madli Uustalu Naine
Harju maakond
Välisministeerium Sporty Ladies N 4.2 km 00:49:25
592 Jaana Uustalu-Gerges Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Quick Call N 4.2 km 00:46:52
641 Annika Vään Naine
Harju maakond
  Hüpo Tartu N 4.2 km 00:39:57
593 Kristiina Vaher Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Rändlinnud N 4.2 km 00:41:39
594 Ita Vahi Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Anname Gaasi N 4.2 km 00:38:10
595 Erika Vahtmäe Naine
Harju maakond
  KS kindlad N 4.2 km 00:43:12
596 Mikk Vahtrus Mees
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi kauglidujad M 4.2 km 00:25:33
597 Arie Vaigurand Naine
Harju maakond
Raiari OÜ RAIARI N 4.2 km 00:43:18
601 Laine Vain Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Väle Vikat N 4.2 km 00:27:53
602 Marek Vainola Mees
Harju maakond
LKB OÜ VÄLEDAD JALAD M 4.2 km 00:26:57
606 Katrin Valma Naine
Harju maakond
SA KIK Sipelgad N 4.2 km 01:09:28
607 Monika Vapra Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi VIP N 4.2 km 00:39:27
608 Kristiina Varblane Naine
Harju maakond
KARKAT FASHION OU WOMEN´SECRET N 4.2 km 00:46:38
609 Erki Varbola Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4.2 km 00:37:15
611 Ronald Vari Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Võrgusilmad M 4.2 km 00:40:32
617 Mairit Veedla Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Roosad Pantrid N 4.2 km 00:46:41
623 Jaak Veskimeister Mees
Harju maakond
  Burger King 1 M 4.2 km 00:25:56
625 Mari Vester Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Kindel Viisik N 4.2 km 00:59:23
626 Kristi Vettik Naine
Harju maakond
Wolf Group OÜ Jooksusemud N 4.2 km 00:25:07
628 Hannaliis Viibus Naine
Harju maakond
  Toetuseta esijalgu N 4.2 km 00:27:30
634 Rando Visnapuu Mees
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium IT - It is M 4.2 km 00:59:19
Sulge

Tulemuse detailne info

...