22. TERVISEJOOKS JA KÕND
4. etapp - Botaanikaaed 27.05.2024 - 02.06.2024 (tulemuste lisamine kuni 30.09.2024)

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 325 Naisi: 247 Mehi: 78 Läbitud distants kokku: 1625 km Aeg kokku: 280:50:28
Nr Nimi Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
2 Helen Aariste
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 00:49:18
5 Ilze Abola
Harju maakond
Eesti Gaas AS Roosad Pantrid N 5 km Jooks 00:37:03
6 Riin Agur
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5 km Jooks 00:58:00
7 Maria Alajõe
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi JAP N 5 km Jooks 00:33:57
10 Karin Alliksaar
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA JAH, saab ikka! N 5 km Kõnd 01:16:27
11 Mari Andresen
Harju maakond
Eesti Gaas AS Eesti Gaasi Ninjad N 5 km Jooks 00:39:24
15 Maria Anton
Harju maakond
ABB AS ABBsolutely Powerful N 5 km Jooks 00:29:33
16 Anneli Arm
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5 km Jooks 01:11:14
19 Raido Marek Arro
Harju maakond
ABB AS   M 5 km Jooks 00:46:28
20 Mari Arusoo
Harju maakond
Liivide Spordiklubi
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 5 km Jooks 00:37:20
21 Marit Aus
Harju maakond
Välisministeerium Sporty Ladies N 5 km Jooks 00:40:21
22 Ketlin Bachmann
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5 km Jooks 00:39:04
31 Viktoria Burtin
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Reenergia N 5 km Kõnd 01:18:25
36 Natalia Družinina
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5 km Jooks 00:57:46
38 Urmas Eigla
Harju maakond
Välisministeerium Sportokoll M 5 km Jooks 00:22:34
39 Karmen Ekbaum
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Kõnd 00:56:52
40 Väino Ellamik
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Jana M 5 km Jooks 00:41:31
42 Margot Endjärv
Harju maakond
Välisministeerium Tigutiim N 5 km Kõnd 01:16:45
671 Anne Erlach
Harju maakond
    N 5 km Jooks 00:46:42
45 Heddy Estam
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Väle Vikat N 5 km Jooks 00:34:42
46 Krista Fazijev
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi MASO N 5 km Jooks 00:56:04
47 Elena Fedorova
Harju maakond
ABB AS ABBsolutely Powerful N 5 km Kõnd 01:10:23
48 Karit Freienthal
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Kindel Viisik N 5 km Kõnd 01:00:08
49 Laura Freivald-Heapost
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium Räimeuim N 5 km Kõnd 01:35:02
52 Monika Grinfeld
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Jooksvad arved N 5 km Jooks 00:41:47
56 Triin Hatsukov
Harju maakond
  Toetuseta esijalgu N 5 km Jooks 00:46:53
57 Risto Heapost
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium IT - It is M 5 km Kõnd 01:26:14
59 Hanna-Liis Heinla
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Reenergia N 5 km Kõnd 01:06:42
61 Marily Hendrikson
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi kauglidujad N 5 km Jooks 00:37:30
62 Peeter Hendrikson
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Laura M 5 km Jooks 00:24:41
63 Mari Hiiemaa
Harju maakond
KARKAT FASHION OU WOMEN´SECRET N 5 km Kõnd 00:53:59
66 Reine Hindrekus-Koppel
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi tööjooksikud N 5 km Jooks 00:48:25
67 Siret Hinno
Harju maakond
ABB AS ABB RetrofittEST N 5 km Kõnd 01:13:37
70 Ly Hõbe
Harju maakond
  EEK Mainor: Mõttejalutajad N 5 km Kõnd 01:17:57
68 Katrin Horn
Harju maakond
KARKAT FASHION OU WOMEN´SECRET N 5 km Kõnd 00:57:51
69 Ave Horn-Kaha
Harju maakond
KARKAT FASHION OU WOMEN´SECRET N 5 km Kõnd 00:57:22
97 Liis Jääger
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Reenergia N 5 km Kõnd 00:57:53
76 Kerttu Jaanimägi
Hiiu maakond
Dagöplast AS   N 5 km Kõnd 01:08:52
77 Sirli Jakobson
Harju maakond
SA KIK Sipelgad N 5 km Jooks 00:38:37
95 Emili Järv
Harju maakond
ABB AS ABB Töömesilased N 5 km Jooks 00:48:49
80 Alar Jasner
Harju maakond
    M 5 km Kõnd 01:03:13
82 Andrus Jauk
Harju maakond
Eesti Gaas AS Võrgusilmad M 5 km Kõnd 00:58:29
83 Monika Jeenas
Harju maakond
    N 5 km Jooks 00:39:37
91 Jane-Jaanika Jõenurm
Harju maakond
11124461 KUNAGI POLE HILJA N 5 km Kõnd 00:44:03
86 Timo Juhanson
Harju maakond
  KS Nutikad M 5 km Jooks 01:01:15
669 Karin Juhkam
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 00:57:58
99 Heigo Jürisoo
Tartu maakond
Auroom OÜ   M 5 km Kõnd 00:40:24
100 Kadri Jürjan
Harju maakond
ABB AS ABBRAKA N 5 km Kõnd 00:58:12
89 Igor Jurjev
Harju maakond
ABB AS ABB RetrofittEST M 5 km Kõnd 00:59:26
101 Sulev Jürna
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaas põhja M 5 km Kõnd 03:47:14
103 Annika Kaasik
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 00:46:20
104 Margus Kaasik
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaasi Samuraid M 5 km Jooks 00:32:06
105 Merit Kaasik
Harju maakond
Välisministeerium Tigutiim N 5 km Kõnd 00:49:13
107 Nadežda Kabrda
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 5 km Kõnd 01:00:32
194 Liina Kägu
Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Fin-Win N 5 km Kõnd 00:56:32
195 Karen Käis
Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Fin-Win N 5 km Kõnd 00:49:49
110 Tarmo Kaisla
Harju maakond
ABB AS ABB RetrofittEST M 5 km Jooks 00:19:48
112 Grete-Marie Kajandi
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5 km Jooks 00:34:37
672 Kairi Kaldur
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 01:01:09
117 Evelyn Hanna Kaljumäe
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Pingevabad EISitarid N 5 km Jooks 01:07:02
121 Anary Kalme
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 5 km Kõnd 01:02:45
122 Martti Kalvik
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi kauglidujad M 5 km Kõnd 00:56:45
123 Triin Kand
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Kõnd 01:03:47
124 Kaido Kangur
Rapla maakond
Aima SK
eraisik
Aima SK M 5 km Jooks 00:53:34
126 Taimi Kangur
Rapla maakond
Aima SK
eraisik
Aima SK N 5 km Jooks 00:49:36
127 Helen Kapp
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Kindel Viisik N 5 km Kõnd 00:55:38
128 Helin Karbus
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaas põhja N 5 km Jooks 00:33:06
131 Laura Karindi
Harju maakond
  ELKS N 5 km Kõnd 01:03:12
133 Liis Karolin
Harju maakond
ABB AS   N 5 km Kõnd 00:50:44
199 Katrin Kärpuk
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 5 km Kõnd 01:06:32
135 Eleri Kartau
Harju maakond
ABB AS ABBsolutely Powerful N 5 km Kõnd 00:56:56
136 Mairo Kaseväli
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate jooksusõbrad M 5 km Jooks 00:31:33
141 Keidi Keidla
Harju maakond
    N 5 km Jooks 00:33:07
142 Ivika Kelder
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kõrge Pinge N 5 km Kõnd 00:59:32
144 Urmet Kesküla
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Laura M 5 km Jooks 00:29:15
651 Kadi Kivirand
Harju maakond
  ERR liigub N 5 km Jooks 00:36:30
153 Kaie Kivisilla
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Kindel Viisik N 5 km Kõnd 01:16:32
154 Deivi Kiviste
Harju maakond
    N 5 km Jooks 00:33:31
156 Kai Klein
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 00:56:07
189 Darvet Kõdar
Harju maakond
    M 5 km Jooks 00:39:04
190 Kardon Kõiv
Harju maakond
  Toetuseta esijalgu M 5 km Jooks 00:43:52
161 Mirjam Kolga
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi JAP N 5 km Jooks 00:31:27
166 Kadri Kosk
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
Tiku ja Taku N 5 km Kõnd 00:55:23
169 Aljona Kovadlo
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 5 km Kõnd 01:18:54
171 Mari-Liis Kreis
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 5 km Jooks 00:37:18
172 Matthew Krisenthal
Harju maakond
ABB AS ABB RetrofittEST M 5 km Kõnd 00:59:12
173 Karel Krist
Harju maakond
    M 5 km Jooks 00:25:12
174 Signe Kroll
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kiire Kõbla N 5 km Kõnd 00:44:16
175 Robert Kruuda
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Taivi M 5 km Kõnd 03:02:27
179 Kristi Kull
Harju maakond
ABB AS ABB T&E duo N 5 km Kõnd 00:50:44
180 Tiiu Kumar
Harju maakond
Eesti Gaas AS Võrgusilmad N 5 km Kõnd 01:01:42
201 Anneli Kütt
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5 km Kõnd 00:52:49
202 Eve Küün
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 5 km Kõnd 00:51:39
184 Raili Kuurits
Harju maakond
ABB AS ABBRAKA N 5 km Jooks 00:49:34
185 Kristel Kuurmaa
Harju maakond
  Burger King 2 N 5 km Kõnd 01:16:44
187 Allan Kuusk
Harju maakond
11124461 KUNAGI POLE HILJA M 5 km Kõnd 00:43:44
205 Artur Thomas Laherand
Harju maakond
  RIK 2 M 5 km Kõnd 00:56:37
206 Marko Laigna
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV M 5 km Kõnd 01:08:50
207 Kaari Lainevool
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 5 km Kõnd 00:48:44
209 Triinu Lamp
Harju maakond
Liivide Spordiklubi
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 5 km Jooks 00:36:03
210 Marika Kristi Lampi
Harju maakond
Välisministeerium Sportokoll N 5 km Jooks 00:34:04
211 Eva-Maria Lass
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Mis mõttes, EISaa? N 5 km Kõnd 01:10:52
212 Kadri Laube
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi MASO N 5 km Jooks 00:31:18
214 Styna Lavonen
Harju maakond
Välisministeerium Sporty Ladies N 5 km Jooks 00:34:49
216 Karl Patrik Lee
Harju maakond
  SK Dünamo M 5 km Jooks 00:49:00
217 Ketter Leemet
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 5 km Jooks 00:40:35
218 Kairit Lehtpuu
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5 km Kõnd 00:53:13
667 Kairit Leibold
Harju maakond
  ERR ühes taktis N 5 km Kõnd 01:02:13
220 Dinara Leit
Harju maakond
Spordiselts mtü
Kätlin Arras
E-lõvitarid N 5 km Kõnd 01:20:52
222 Irina Leontšik
Harju maakond
11124461 KUNAGI POLE HILJA N 5 km Jooks 00:38:26
223 Laura Leotoots
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Laura N 5 km Kõnd 00:42:03
225 Kairi Leppenen
Harju maakond
ABB AS ABB Quick Call N 5 km Kõnd 00:59:26
226 Ando Leppiman
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed M 5 km Jooks 00:29:20
227 Mona Leppoja
Harju maakond
ABB AS   N 5 km Jooks 00:29:59
228 Rainer Leppoja
Harju maakond
11124461 KUNAGI POLE HILJA M 5 km Kõnd 00:52:35
234 Gretelis Liländer
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaas põhja N 5 km Kõnd 00:45:50
232 Martin Lillepuu
Harju maakond
    M 5 km Kõnd 01:34:11
233 Ken Lilloja
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium IT - It is M 5 km Kõnd 00:57:37
236 Tiivi Lind
Harju maakond
Eesti Gaas AS Roosad Pantrid N 5 km Jooks 00:26:02
237 Kersti Lindström
Harju maakond
-
-
  N 5 km Kõnd 01:09:41
239 Gerli Linkgreim
Harju maakond
Eesti Gaas AS Eesti Gaasi Ninjad N 5 km Jooks 00:28:47
664 Raul Lobanov
Harju maakond
  ERR ühes taktis M 5 km Jooks 00:44:52
253 Laili Lõhmussaar
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Kindel Viisik N 5 km Kõnd 01:12:45
246 Tiia Lorents
Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Fin-Win N 5 km Kõnd 00:58:17
249 Vahur Luts
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 5 km Jooks 00:32:05
251 Mari Luuk
Harju maakond
ABB AS ABB Quick Call N 5 km Jooks 00:44:02
257 Lea Maarand
Harju maakond
  Hüpo Girls N 5 km Jooks 00:54:48
292 Piret Mägi
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 5 km Kõnd 00:54:01
259 Annela Maidla
Harju maakond
Eesti Gaas AS Roosad Pantrid N 5 km Kõnd 00:55:06
294 Monica Mänd
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5 km Kõnd 01:03:16
295 Talvike Mändla
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kõrge Pinge N 5 km Jooks 00:38:34
296 Mariko Männa
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5 km Kõnd 00:50:28
298 Kaia Männiste
Harju maakond
Sirekar Hulgi OÜ CATERPILLAR N 5 km Jooks 00:47:10
263 Loreta Marrandi
Harju maakond
ROTERMANNI KLIINIK ROTERMAMMI KLIINIK N 5 km Jooks 00:33:53
299 Maido Märss
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaasi Samuraid M 5 km Jooks 00:27:30
300 Liina Märtsin
Harju maakond
  KS Planners N 5 km Kõnd 00:57:04
265 Mari-Liis Matizen
Harju maakond
  Hüpo Girls N 5 km Kõnd 01:08:58
266 Kadri Mats
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi kauglidujad N 5 km Kõnd 01:18:10
267 Djan Matsova
Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Fin-Win N 5 km Kõnd 01:12:08
268 Natalja Matvejeva
Harju maakond
Eesti Gaas AS Anname Gaasi N 5 km Kõnd 01:34:21
269 Sigrid Mehine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5 km Jooks 00:29:57
271 Jan Meresmaa
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Jana M 5 km Jooks 00:35:09
272 Iris Meristo
Harju maakond
Tallinna Linn   N 5 km Kõnd 01:01:22
273 Martin Meristo
Harju maakond
    M 5 km Jooks 01:01:22
274 Margit Mets
Harju maakond
ABB AS ABB Töömesilased N 5 km Kõnd 00:50:47
275 Fia Metsamägi
Harju maakond
ABB AS   N 5 km Kõnd 00:45:39
276 Ille Metsla
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Mis mõttes, EISaa? N 5 km Kõnd 00:56:44
277 Ülle Metsman
Harju maakond
  PTA Esimene N 5 km Jooks 00:45:18
280 Katrin Milva
Harju maakond
ABB AS ABB T&E duo N 5 km Kõnd 00:50:40
301 Diana Mölder
Lääne-Viru maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 5 km Jooks 00:37:30
302 Kristel Möls
Harju maakond
    N 5 km Jooks 00:30:34
284 Airi-Anu Mugur
Harju maakond
  Mine metsa N 5 km Kõnd 01:04:52
286 Anne Murd
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 01:01:34
291 Tiia Muul
Harju maakond
Eesti Gaas AS Anname Gaasi N 5 km Kõnd 00:49:49
303 Helen Naarits
Harju maakond
Välisministeerium Sportokoll N 5 km Jooks 00:35:57
304 Katrin Nahkur
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 00:59:08
305 Einar Namme
Harju maakond
    M 5 km Kõnd 00:46:55
306 Ragnar Nauka
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ Bestway Grupp M 5 km Jooks 00:32:31
308 Anu Nemvalts
Harju maakond
  PTA Esimene N 5 km Jooks 00:36:26
309 Kärt Nemvalts
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 00:56:22
311 Arno Niidumaa
Harju maakond
  Eleringi marjulised M 5 km Jooks 00:35:27
317 Carlos Niitsoo
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Heidi M 5 km Jooks 00:29:22
319 Veiko Nikolai
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Heidi M 5 km Kõnd 00:55:44
320 Svetlana Nikolajeva
Harju maakond
ABB AS   N 5 km Kõnd 01:06:21
323 Anne-Ly Normak
Harju maakond
Eesti Gaas AS Anname Gaasi N 5 km Jooks 00:43:36
324 Katreen Nurk
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 5 km Kõnd 01:05:23
325 Katrin Nurk
Harju maakond
  Burger King 2 N 5 km Jooks 00:35:34
332 Kristiina Omuk
Harju maakond
  RIK 2 N 5 km Jooks 00:35:46
333 Leigi Onga
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kiire Kõbla N 5 km Jooks 00:49:57
339 Ave Paabel
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 5 km Kõnd 00:56:15
340 Käthlin Paas
Harju maakond
Eesti Gaas AS Eesti Gaasi Ninjad N 5 km Jooks 00:53:42
341 Kaisa Pagil
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Väle Vikat N 5 km Kõnd 00:52:19
342 Katrin Paju
Harju maakond
  Hüpo Tony N 5 km Jooks 01:02:57
343 Toomas Paju
Harju maakond
  Hüpo Tony M 5 km Kõnd 01:02:22
349 Kersti Palu
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 5 km Jooks 00:21:46
350 Silver Palu
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5 km Jooks 00:22:46
403 Keesi Pära
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium Räimeuim N 5 km Kõnd 00:50:01
353 Kristi Parker
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5 km Jooks 00:57:11
404 Mairi Pärn
Harju maakond
  M ja K N 5 km Kõnd 00:44:56
355 Jürgen Parts
Harju maakond
  EEK Mainor: Mõttejalutajad M 5 km Kõnd 00:53:36
356 Liisa Pasieko
Harju maakond
  Burger King 2 N 5 km Jooks 00:39:44
358 Helen Paul
Harju maakond
ABB AS ABB WOL N 5 km Jooks 00:42:45
361 Helen Peebu
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kiire Kõbla N 5 km Kõnd 00:47:10
362 Hedi Peetermann
Harju maakond
ABB AS ABB Töömesilased N 5 km Jooks 00:27:20
363 Gerli Peetsalu
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Pingevabad EISitarid N 5 km Jooks 00:27:38
364 Merle Peldes
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate jooksusõbrad N 5 km Jooks 00:37:35
365 Eerika Pentel
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 5 km Kõnd 00:50:04
367 Margus Perle
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 5 km Kõnd 00:56:09
371 Agnes Pihelpuu
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Jooks 00:42:27
373 Mirjam Pihlak
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Jooks 00:36:33
665 Raigo Piibar
Harju maakond
  ERR ühes taktis M 5 km Kõnd 01:00:11
376 Andrus Pilt
Harju maakond
  Burger King 1 M 5 km Jooks 00:26:18
377 Taivi Pindis
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Taivi N 5 km Jooks 00:33:58
378 Siiri Pirn
Lääne-Viru maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 5 km Kõnd 00:58:02
379 Irene Ploom
Harju maakond
  KS Planners N 5 km Jooks 00:31:03
393 Kaido Põder
Harju maakond
  Mine metsa M 5 km Kõnd 01:04:09
397 Kristjan Põldaas
Harju maakond
Liivide Spordiklubi
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud M 5 km Jooks 00:55:51
398 Helina Põldemaa
Harju maakond
  KS Nutikad N 5 km Kõnd 01:09:00
399 Eva Põldis
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi tööjooksikud N 5 km Kõnd 00:51:13
400 Anneli Põldra
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi JAP N 5 km Kõnd 00:52:03
407 Katrin Pööra
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5 km Kõnd 00:57:38
384 Aile Pops
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Säärejooks N 5 km Kõnd 00:53:04
388 Rauno Puhke
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaasi Samuraid M 5 km Jooks 00:35:08
389 Viivika Puik
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Mis mõttes, EISaa? N 5 km Kõnd 01:12:35
390 Maris Pulk
Harju maakond
  RIK 2 N 5 km Kõnd 00:57:52
391 Irene Puusaar
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Jooks 00:46:07
409 Evelin Raadik
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kõrge Pinge N 5 km Kõnd 00:58:55
410 Johanna Raamat
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 5 km Kõnd 00:58:17
413 Maarika Rahumeel
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5 km Jooks 00:25:49
414 Riinu Rahuoja
Harju maakond
ROTERMANNI KLIINIK ROTERMAMMI KLIINIK N 5 km Jooks 00:30:17
417 Ines Elisabeth Raidma
Harju maakond
  (Kilp)konnad 4 N 5 km Jooks 00:37:23
418 Pirje Raidma
Harju maakond
  (Kilp)konnad 4 N 5 km Kõnd 01:09:30
419 Anni Raie
Harju maakond
SA KIK Sipelgad N 5 km Jooks 00:49:30
420 Sigrid Rajalo
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi kauglidujad N 5 km Kõnd 00:46:02
424 Jürgen Randma
Lääne-Viru maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 5 km Jooks 00:31:31
429 Kadri Raudsepp
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 5 km Kõnd 00:50:51
430 Reelika Rebane
Harju maakond
  Toetuseta esijalgu N 5 km Jooks 01:24:41
434 Aaro Reinaru
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Heidi M 5 km Kõnd 00:53:13
435 Sigrid Reinvelt
Harju maakond
  SK Dünamo N 5 km Jooks 00:33:48
436 Kai Remmelkoor
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5 km Jooks 00:29:34
437 Kristiina Repp
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5 km Kõnd 01:08:11
438 Eduard Rešetov
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 5 km Kõnd 00:50:16
444 Renee Roomet
Harju maakond
  Usain Bolt M 5 km Jooks 00:36:40
446 Jaana Roopa
Harju maakond
Karl Bilder OÜ   N 5 km Kõnd 00:50:48
448 Reet Roosimägi
Harju maakond
  PTA Esimene N 5 km Kõnd 00:48:12
449 Tõnis Roossaar
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaas põhja M 5 km Kõnd 00:51:39
450 Margit Rootsi
Harju maakond
  Hüpo Tartu N 5 km Jooks 00:37:49
453 Reela Rosin
Harju maakond
Eesti Gaas AS Eesti Gaasi Ninjad N 5 km Kõnd 01:00:17
454 Marek Ross
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 5 km Jooks 00:27:28
456 Kersti Rumm
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 5 km Kõnd 01:07:45
460 Liisa Rüütel
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kõrge Pinge N 5 km Jooks 00:51:09
461 Reili Rüütel
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 5 km Jooks 00:34:46
462 Monika Rytberg
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 5 km Kõnd 00:56:46
471 Helen Saks
Harju maakond
  Hüpo ESG N 5 km Kõnd 01:00:07
524 Jana Šalamova
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Jana N 5 km Jooks 00:46:41
661 Eve-Ly Saluraid
Harju maakond
  ERR liigub N 5 km Kõnd 02:06:55
476 Eleri Savi
Harju maakond
  Hüpo Girls N 5 km Kõnd 00:56:15
477 Siret Schaer
Harju maakond
Välisministeerium Kuuesriisikas N 5 km Jooks 00:41:37
479 Olle Selliov
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 5 km Jooks 00:30:04
481 Eneken Sepa
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi tööjooksikud N 5 km Kõnd 00:46:37
486 Alle-Riin Siimo
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kiire Kõbla N 5 km Kõnd 01:10:43
489 Tiia Sikk
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 00:56:22
491 Heidi Sild
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Heidi N 5 km Kõnd 00:50:52
493 Anu Sillandi
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Pingevabad EISitarid N 5 km Kõnd 00:57:45
495 Piret Simmo
Harju maakond
Tallinna linn   N 5 km Kõnd 01:02:00
525 Marge Šinkarev
Harju maakond
  Hüpo Tartu N 5 km Kõnd 00:44:53
498 Katre Sirk
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Jooksvad arved N 5 km Kõnd 00:50:07
499 Katrin Sirtse
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 5 km Kõnd 01:26:09
501 Hellu Smorodin
Harju maakond
Eesti Gaas AS Eesti Gaasi Ninjad N 5 km Jooks 00:30:04
523 Meeri Sõerd
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet   N 5 km Kõnd 02:03:25
503 Inga Sokk
Harju maakond
  Maast lahti N 5 km Kõnd 01:02:57
504 Kristjan Sokk
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Taivi M 5 km Kõnd 01:33:49
506 Riina Soobik
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi MASO N 5 km Jooks 00:39:23
507 Heiko Soodla
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Jana M 5 km Kõnd 00:50:47
509 Annika Soone
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kiire Kõbla N 5 km Jooks 00:37:32
510 Terje Soosaar
Harju maakond
Sirekar Hulgi OÜ CATERPILLAR N 5 km Jooks 00:34:34
512 Pille-Riin Soots
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Jooksvad arved N 5 km Kõnd 01:04:17
515 Karoliina Sreiberg
Harju maakond
  Hüpo Girls N 5 km Kõnd 01:07:36
516 Anna Stankova
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 5 km Kõnd 00:51:39
521 Sigmar Suu
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium Räimeuim M 5 km Jooks 00:30:25
522 Nele Suursaar
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Jooksvad arved N 5 km Kõnd 01:00:47
575 Kaisa Tähe
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5 km Jooks 00:34:00
531 Liina Talu
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Mis mõttes, EISaa? N 5 km Kõnd 01:12:46
533 Evelin Tamm
Harju maakond
Telegrupp Tammed N 5 km Kõnd 01:00:52
535 Kadri Tammoja
Harju maakond
Eesti Gaas AS Võrgusilmad N 5 km Jooks 00:23:56
536 Betti Tamtik
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaas põhja N 5 km Kõnd 01:34:16
576 Kaisa Tänover
Harju maakond
Eesti Gaas AS Anname Gaasi N 5 km Kõnd 01:13:29
577 Kristel Tänover
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi VIP N 5 km Kõnd 00:48:07
666 Kadri Tartlan
Harju maakond
  ERR ühes taktis N 5 km Kõnd 00:50:58
540 Carmen Tau
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Reenergia N 5 km Kõnd 00:59:44
542 Kaspar Teder
Harju maakond
Tallinna notar Mall Vendel notaribüroo Mis tehingu teeme? M 5 km Jooks 00:23:55
543 Annika Teino
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium Räimeuim N 5 km Kõnd 00:50:49
544 Ave Liina Tennokese
Harju maakond
  RIK 1 N 5 km Kõnd 01:00:22
545 Pille Tennokese
Harju maakond
ABB AS   N 5 km Kõnd 00:59:59
547 Alar Teras
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi ASAP M 5 km Kõnd 00:55:36
550 Iti-Mall Tiigimäe
Harju maakond
11124461 KUNAGI POLE HILJA N 5 km Kõnd 00:52:05
551 Oliver Tiks
Harju maakond
  RIK 2 M 5 km Kõnd 00:02:54
670 Priit Tiks
Tartu maakond
Lincona Konsult AS   M 5 km Kõnd 01:03:28
573 Stefany Tõll
Harju maakond
ABB AS ABB WOL N 5 km Kõnd 01:05:28
578 Sven Tölp
Harju maakond
Välisministeerium Sportokoll M 5 km Kõnd 00:52:08
557 Tanel Tomson
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi ASAP M 5 km Kõnd 01:08:34
574 Taimi Tõnisson
Harju maakond
ABB AS ABB Quick Call N 5 km Jooks 00:48:58
559 Tea Toom
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi VIP N 5 km Kõnd 00:46:40
560 Terly Toomast
Harju maakond
    N 5 km Kõnd 00:48:31
561 Ursula Toomri
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank Ab Eesti filiaal
  N 5 km Kõnd 01:12:51
564 Kristin Truus
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet   N 5 km Jooks 00:36:17
566 Vika Tšebotar
Harju maakond
ABB AS ABB Quick Call N 5 km Jooks 00:32:39
569 Raiko Tutt
Harju maakond
Raiari OÜ RAIARI M 5 km Jooks 00:26:28
579 Triin Udevald
Harju maakond
  Burger King 2 N 5 km Jooks 00:39:21
581 Asso Uibo
Pärnu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Invest Estonia M 5 km Jooks 00:31:36
582 Gert Uiboaed
Lääne-Viru maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 5 km Jooks 00:26:33
583 Janek Uiboupin
Harju maakond
  Hüpo Tony M 5 km Kõnd 01:06:57
584 Birgit Uibu
Pärnu maakond
birkle IT Estonia   N 5 km Jooks 00:29:04
585 Killi Ummelas
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5 km Kõnd 01:06:10
586 Lea Urgard
Harju maakond
  Kersalu N 5 km Kõnd 01:05:19
587 Urmas Urgard
Harju maakond
  Kersalu M 5 km Kõnd 01:05:14
645 Krista Üts
Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Fin-Win N 5 km Kõnd 00:53:10
588 Anna-Liis Uuetoa
Harju maakond
  SK Dünamo N 5 km Kõnd 00:58:56
590 Andres Uusma
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi JAP M 5 km Jooks 00:26:09
592 Jaana Uustalu-Gerges
Harju maakond
ABB AS ABB Quick Call N 5 km Kõnd 00:54:29
641 Annika Vään
Harju maakond
  Hüpo Tartu N 5 km Kõnd 00:47:23
593 Kristiina Vaher
Harju maakond
ABB AS ABB Rändlinnud N 5 km Kõnd 00:52:21
594 Ita Vahi
Harju maakond
Eesti Gaas AS Anname Gaasi N 5 km Kõnd 00:46:42
595 Erika Vahtmäe
Harju maakond
  KS kindlad N 5 km Jooks 00:53:10
596 Mikk Vahtrus
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi kauglidujad M 5 km Jooks 00:32:01
597 Arie Vaigurand
Harju maakond
Raiari OÜ RAIARI N 5 km Kõnd 00:49:00
601 Laine Vain
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Väle Vikat N 5 km Jooks 00:32:09
637 Markus Väin
Harju maakond
Välisministeerium Kuuesriisikas M 5 km Kõnd 00:48:48
602 Marek Vainola
Harju maakond
LKB OÜ VÄLEDAD JALAD M 5 km Jooks 00:32:19
603 Raili Vainola
Harju maakond
LKB OÜ VÄLEDAD JALAD N 5 km Jooks 00:37:27
638 Anna-Liina Väkram
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi tööjooksikud N 5 km Kõnd 00:45:44
639 Heli Välba
Harju maakond
Anora Estonia AS Anora siilid N 5 km Kõnd 00:42:04
606 Katrin Valma
Harju maakond
SA KIK Sipelgad N 5 km Kõnd 00:48:22
607 Monika Vapra
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi VIP N 5 km Kõnd 00:43:44
609 Erki Varbola
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5 km Kõnd 00:48:30
610 Tauno Vare
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi ASAP M 5 km Jooks 00:30:40
611 Ronald Vari
Harju maakond
Eesti Gaas AS Võrgusilmad M 5 km Kõnd 00:46:19
617 Mairit Veedla
Harju maakond
Eesti Gaas AS Roosad Pantrid N 5 km Kõnd 00:50:27
619 Birgit Patrice Veer
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Kõnd 01:01:21
624 Mare Veskimägi
Harju maakond
  KS kindlad N 5 km Kõnd 01:17:45
625 Mari Vester
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Kindel Viisik N 5 km Jooks 01:04:13
626 Kristi Vettik
Harju maakond
Wolf Group OÜ Jooksusemud N 5 km Jooks 00:29:21
630 Kairi Viitung
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 5 km Kõnd 01:15:23
634 Rando Visnapuu
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium IT - It is M 5 km Kõnd 01:10:14
526 Inna Zabalujeva
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 5 km Kõnd 01:15:01
Sulge

Tulemuse detailne info

...