22. TERVISEJOOKS JA KÕND
7. etapp - Merimetsa 17.06.2024 - 23.06.2024 (tulemuste lisamine kuni 30.09.2024)

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 332 Naisi: 258 Mehi: 74 Läbitud distants kokku: 1199 km Aeg kokku: 219:28:59
Nr Nimi Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
5 Ilze Abola Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Roosad Pantrid N 3.6 km Kõnd 01:06:19
6 Riin Agur Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 3.6 km Kõnd 01:25:05
7 Maria Alajõe Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi JAP N 3.6 km Jooks 00:25:18
8 Anni Alas Naine
Harju maakond
  Hüpo ESG N 3.6 km Kõnd 00:36:08
10 Karin Alliksaar Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA JAH, saab ikka! N 3.6 km Kõnd 00:42:16
11 Mari Andresen Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Eesti Gaasi Ninjad N 3.6 km Jooks 00:26:00
15 Maria Anton Naine
Harju maakond
ABB AS ABBsolutely Powerful N 3.6 km Kõnd 00:40:41
16 Anneli Arm Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 3.6 km Kõnd 00:34:17
17 Kristin Arm Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 3.6 km Jooks 00:25:20
19 Raido Marek Arro Mees
Harju maakond
ABB AS   M 3.6 km Jooks 00:22:26
20 Mari Arusoo Naine
Harju maakond
Liivide Spordiklubi
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 3.6 km Jooks 00:23:32
21 Marit Aus Naine
Harju maakond
Välisministeerium Sporty Ladies N 3.6 km Kõnd 01:01:14
22 Ketlin Bachmann Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 3.6 km Jooks 00:27:57
33 Brit Bärengrub Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Säärejooks N 3.6 km Kõnd 00:45:42
23 Jekaterina Belazer Naine
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla Verekeskus VERI NEEDED N 3.6 km Kõnd 00:40:51
24 Rasmus Berens Mees
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed M 3.6 km Kõnd 00:38:17
26 Roman Bogdanovitš Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaasi Samuraid M 3.6 km Jooks 00:14:27
31 Viktoria Burtin Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Reenergia N 3.6 km Kõnd 00:42:58
37 Mirjam Helena Eerma Naine
Pärnu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Invest Estonia N 3.6 km Jooks 00:19:52
39 Karmen Ekbaum Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 3.6 km Kõnd 00:41:34
40 Väino Ellamik Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Jana M 3.6 km Kõnd 00:47:10
671 Anne Erlach Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Jooks 00:30:41
45 Heddy Estam Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Väle Vikat N 3.6 km Kõnd 00:43:13
47 Elena Fedorova Naine
Harju maakond
ABB AS ABBsolutely Powerful N 3.6 km Kõnd 01:06:17
48 Karit Freienthal Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Kindel Viisik N 3.6 km Kõnd 00:40:21
49 Laura Freivald-Heapost Naine
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium Räimeuim N 3.6 km Kõnd 01:17:27
52 Monika Grinfeld Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Jooksvad arved N 3.6 km Kõnd 00:40:22
71 Triinu Hänilane Naine
Harju maakond
i Orange is the New Black N 3.6 km Kõnd 00:41:52
54 Kertu Hanni Naine
Harju maakond
Tallinna Muusika- ja Balletikool   N 3.6 km Kõnd 00:41:22
56 Triin Hatsukov Naine
Harju maakond
  Toetuseta esijalgu N 3.6 km Jooks 00:29:05
57 Risto Heapost Mees
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium IT - It is M 3.6 km Kõnd 01:14:06
59 Hanna-Liis Heinla Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Reenergia N 3.6 km Kõnd 00:47:09
662 Pille-Mai Helemäe Naine
Harju maakond
  ERR liigub N 3.6 km Kõnd 00:37:50
60 Joonas Hendre Mees
Harju maakond
TALLINNA LINNAVARAAMET LÕPUNI VÄLJA VOL. 2 M 3.6 km Jooks 00:16:27
62 Peeter Hendrikson Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Laura M 3.6 km Jooks 00:17:10
67 Siret Hinno Naine
Harju maakond
ABB AS ABB RetrofittEST N 3.6 km Kõnd 00:47:38
70 Ly Hõbe Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Mõttejalutajad N 3.6 km Jooks 00:29:04
97 Liis Jääger Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Reenergia N 3.6 km Kõnd 01:07:43
76 Kerttu Jaanimägi Naine
Hiiu maakond
Dagöplast AS   N 3.6 km Kõnd 00:28:53
77 Sirli Jakobson Naine
Harju maakond
SA KIK Sipelgad N 3.6 km Jooks 00:25:22
80 Alar Jasner Mees
Harju maakond
    M 3.6 km Kõnd 00:32:20
82 Andrus Jauk Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Võrgusilmad M 3.6 km Kõnd 00:34:27
83 Monika Jeenas Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Kõnd 00:36:44
91 Jane-Jaanika Jõenurm Naine
Harju maakond
11124461 KUNAGI POLE HILJA N 3.6 km Jooks 00:29:04
84 Liis Johanson Naine
Harju maakond
  Hüpo Girls N 3.6 km Kõnd 00:46:14
86 Timo Juhanson Mees
Harju maakond
  KS Nutikad M 3.6 km Kõnd 01:55:19
669 Karin Juhkam Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Kõnd 00:37:43
99 Heigo Jürisoo Mees
Tartu maakond
Auroom OÜ   M 3.6 km Kõnd 00:28:38
100 Kadri Jürjan Naine
Harju maakond
ABB AS ABBRAKA N 3.6 km Kõnd 00:37:18
89 Igor Jurjev Mees
Harju maakond
ABB AS ABB RetrofittEST M 3.6 km Kõnd 00:42:21
101 Sulev Jürna Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaas põhja M 3.6 km Kõnd 03:01:55
103 Annika Kaasik Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Kõnd 00:44:36
104 Margus Kaasik Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaasi Samuraid M 3.6 km Jooks 00:22:44
105 Merit Kaasik Naine
Harju maakond
Välisministeerium Tigutiim N 3.6 km Kõnd 00:38:59
193 Kati Käbin Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 3.6 km Kõnd 00:45:48
108 Dana Kadanik Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi tööjooksikud N 3.6 km Kõnd 00:46:05
109 Peeli Kadastu Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Pingevabad EISitarid N 3.6 km Kõnd 00:39:41
194 Liina Kägu Naine
Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Fin-Win N 3.6 km Kõnd 00:42:31
195 Karen Käis Naine
Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Fin-Win N 3.6 km Kõnd 00:39:43
110 Tarmo Kaisla Mees
Harju maakond
ABB AS ABB RetrofittEST M 3.6 km Jooks 00:17:19
112 Grete-Marie Kajandi Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 3.6 km Jooks 00:24:13
116 Ingrid Kaljaspolik Naine
Harju maakond
Anora Estonia AS Anora siilid N 3.6 km Kõnd 00:42:09
120 Kadi-Kaisa Kaljuveer Naine
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium ReM14 N 3.6 km Kõnd 00:44:15
121 Anary Kalme Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 3.6 km Kõnd 00:36:31
122 Martti Kalvik Mees
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi kauglidujad M 3.6 km Kõnd 00:37:08
123 Triin Kand Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 3.6 km Kõnd 00:41:04
124 Kaido Kangur Mees
Rapla maakond
Aima SK
eraisik
Aima SK M 3.6 km Jooks 00:37:17
126 Taimi Kangur Naine
Rapla maakond
Aima SK
eraisik
Aima SK N 3.6 km Jooks 00:37:32
127 Helen Kapp Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Kindel Viisik N 3.6 km Jooks 00:36:14
128 Helin Karbus Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaas põhja N 3.6 km Jooks 00:21:59
130 Leiu Kari Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Kõnd 00:36:09
133 Liis Karolin Naine
Harju maakond
ABB AS   N 3.6 km Kõnd 00:44:49
199 Katrin Kärpuk Naine
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 3.6 km Jooks 00:25:15
135 Eleri Kartau Naine
Harju maakond
ABB AS ABBsolutely Powerful N 3.6 km Kõnd 00:34:45
136 Mairo Kaseväli Mees
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate jooksusõbrad M 3.6 km Jooks 00:16:34
142 Ivika Kelder Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kõrge Pinge N 3.6 km Kõnd 00:35:43
144 Urmet Kesküla Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Laura M 3.6 km Kõnd 02:24:05
145 Kristi Kibuvits Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 3.6 km Jooks 00:41:15
148 Triin Kingisepp Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Jooks 00:25:43
153 Kaie Kivisilla Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Kindel Viisik N 3.6 km Kõnd 00:50:23
154 Deivi Kiviste Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Jooks 00:25:45
156 Kai Klein Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Kõnd 00:42:37
190 Kardon Kõiv Mees
Harju maakond
  Toetuseta esijalgu M 3.6 km Jooks 00:19:44
161 Mirjam Kolga Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi JAP N 3.6 km Jooks 00:22:00
168 Kajali Kotsar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 3.6 km Kõnd 00:40:44
169 Aljona Kovadlo Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 3.6 km Kõnd 00:45:28
171 Mari-Liis Kreis Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 3.6 km Kõnd 00:38:49
172 Matthew Krisenthal Mees
Harju maakond
ABB AS ABB RetrofittEST M 3.6 km Kõnd 00:36:35
174 Signe Kroll Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kiire Kõbla N 3.6 km Kõnd 00:34:58
175 Robert Kruuda Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Taivi M 3.6 km Jooks 00:19:49
176 Krista Kruuse Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS N - Team Lincona N 3.6 km Kõnd 00:37:13
200 Kaidi Külaots Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 3.6 km Jooks 00:25:46
179 Kristi Kull Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T&E duo N 3.6 km Kõnd 00:39:49
180 Tiiu Kumar Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Võrgusilmad N 3.6 km Kõnd 00:35:55
182 Ahti Kuningas Mees
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi JAP M 3.6 km Kõnd 00:37:33
201 Anneli Kütt Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 3.6 km Kõnd 00:42:26
656 Jaanus Kütt Mees
Harju maakond
  Revali Power M 3.6 km Jooks 00:23:28
202 Eve Küün Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 3.6 km Kõnd 00:41:04
186 Edith Kuusemägi Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 3.6 km Kõnd 00:35:34
187 Allan Kuusk Mees
Harju maakond
11124461 KUNAGI POLE HILJA M 3.6 km Kõnd 00:29:22
204 Laura Laaster Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi MASO N 3.6 km Jooks 00:21:06
205 Artur Thomas Laherand Mees
Harju maakond
  RIK 2 M 3.6 km Kõnd 00:34:18
206 Marko Laigna Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV M 3.6 km Jooks 00:26:00
668 Leelo Laiverik Naine
Harju maakond
  ELAV LEGEND N 4.8 km Kõnd 01:15:00
209 Triinu Lamp Naine
Harju maakond
Liivide Spordiklubi
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 3.6 km Jooks 00:24:58
210 Marika Kristi Lampi Naine
Harju maakond
Välisministeerium Sportokoll N 3.6 km Jooks 00:25:07
211 Eva-Maria Lass Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Mis mõttes, EISaa? N 3.6 km Kõnd 00:51:25
212 Kadri Laube Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi MASO N 3.6 km Jooks 00:21:27
214 Styna Lavonen Naine
Harju maakond
Välisministeerium Sporty Ladies N 3.6 km Jooks 00:22:45
217 Ketter Leemet Naine
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 3.6 km Jooks 00:24:18
218 Kairit Lehtpuu Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 3.6 km Kõnd 00:36:18
667 Kairit Leibold Naine
Harju maakond
  ERR ühes taktis N 3.6 km Kõnd 00:41:29
220 Dinara Leit Naine
Harju maakond
Spordiselts mtü
Kätlin Arras
E-lõvitarid N 3.6 km Kõnd 00:44:08
223 Laura Leotoots Naine
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Laura N 3.6 km Jooks 00:23:12
225 Kairi Leppenen Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Quick Call N 3.6 km Kõnd 00:46:01
226 Ando Leppiman Mees
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed M 3.6 km Jooks 00:19:30
227 Mona Leppoja Naine
Harju maakond
ABB AS   N 3.6 km Kõnd 00:31:20
228 Rainer Leppoja Mees
Harju maakond
11124461 KUNAGI POLE HILJA M 3.6 km Kõnd 00:50:21
236 Tiivi Lind Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Roosad Pantrid N 3.6 km Jooks 00:28:23
237 Kersti Lindström Naine
Harju maakond
-
-
  N 3.6 km Kõnd 00:37:46
239 Gerli Linkgreim Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Eesti Gaasi Ninjad N 3.6 km Jooks 00:21:57
664 Raul Lobanov Mees
Harju maakond
  ERR ühes taktis M 3.6 km Jooks 00:20:47
253 Laili Lõhmussaar Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Kindel Viisik N 3.6 km Kõnd 01:19:13
245 Kristiina Loonde Naine
Harju maakond
  RIK 2 N 3.6 km Jooks 00:26:22
246 Tiia Lorents Naine
Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Fin-Win N 3.6 km Kõnd 00:43:05
247 Reet Luhaäär Naine
Harju maakond
ROTERMANNI KLIINIK ROTERMAMMI KLIINIK N 3.6 km Jooks 00:18:09
249 Vahur Luts Mees
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 3.6 km Jooks 00:22:13
251 Mari Luuk Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Quick Call N 3.6 km Jooks 00:21:49
257 Lea Maarand Naine
Harju maakond
  Hüpo Girls N 3.6 km Kõnd 00:35:02
292 Piret Mägi Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 3.6 km Kõnd 00:38:22
294 Monica Mänd Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 3.6 km Kõnd 00:41:36
296 Mariko Männa Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 3.6 km Kõnd 00:35:31
298 Kaia Männiste Naine
Harju maakond
Sirekar Hulgi OÜ CATERPILLAR N 3.6 km Kõnd 00:40:37
263 Loreta Marrandi Naine
Harju maakond
ROTERMANNI KLIINIK ROTERMAMMI KLIINIK N 3.6 km Jooks 00:24:03
299 Maido Märss Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaasi Samuraid M 3.6 km Jooks 00:22:03
264 Markus Martsepp Mees
Harju maakond
  RIK 1 M 3.6 km Jooks 00:18:17
300 Liina Märtsin Naine
Harju maakond
  KS Planners N 3.6 km Kõnd 00:39:57
266 Kadri Mats Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi kauglidujad N 3.6 km Kõnd 00:49:55
267 Djan Matsova Naine
Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Fin-Win N 3.6 km Kõnd 01:04:05
268 Natalja Matvejeva Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Anname Gaasi N 3.6 km Kõnd 01:10:02
269 Sigrid Mehine Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 3.6 km Jooks 00:19:16
270 Katrin Meister Naine
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 3.6 km Kõnd 00:38:45
271 Jan Meresmaa Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Jana M 3.6 km Kõnd 02:02:52
272 Iris Meristo Naine
Harju maakond
Tallinna Linn   N 3.6 km Kõnd 00:53:12
273 Martin Meristo Mees
Harju maakond
    M 3.6 km Kõnd 00:53:19
274 Margit Mets Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Töömesilased N 3.6 km Kõnd 00:34:56
275 Fia Metsamägi Naine
Harju maakond
ABB AS   N 6 km Kõnd 00:31:06
276 Ille Metsla Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Mis mõttes, EISaa? N 3.6 km Kõnd 00:38:06
277 Ülle Metsman Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 3.6 km Jooks 00:36:23
280 Katrin Milva Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T&E duo N 3.6 km Kõnd 00:32:52
301 Diana Mölder Naine
Lääne-Viru maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 3.6 km Jooks 00:26:58
302 Kristel Möls Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Jooks 00:23:53
283 Monika Montvila Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi VIP N 3.6 km Kõnd 00:36:13
286 Anne Murd Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Kõnd 00:43:01
287 Kaili Murekas Naine
Harju maakond
Välisministeerium Kuuesriisikas N 3.6 km Jooks 00:31:53
291 Tiia Muul Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Anname Gaasi N 3.6 km Jooks 00:38:32
305 Einar Namme Mees
Harju maakond
    M 3.6 km Jooks 00:24:19
306 Ragnar Nauka Mees
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ Bestway Grupp M 3.6 km Jooks 00:19:35
310 Pelle Nepper Mees
Harju maakond
  Burger King 1 M 3.6 km Jooks 00:23:21
312 Kati Niin Naine
Harju maakond
  MARK EI TORMA N 3.6 km Jooks 00:24:59
316 Harry Niitla Mees
Harju maakond
  KS Windwarriors M 3.6 km Jooks 00:17:14
317 Carlos Niitsoo Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Heidi M 3.6 km Jooks 00:20:19
319 Veiko Nikolai Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Heidi M 3.6 km Kõnd 00:38:07
326 Piret Nõmmela Naine
Harju maakond
Välisministeerium Kuuesriisikas N 3.6 km Kõnd 00:41:14
323 Anne-Ly Normak Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Anname Gaasi N 3.6 km Kõnd 00:42:10
324 Katreen Nurk Naine
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 3.6 km Kõnd 00:45:32
327 Elena Obuhhova Naine
Harju maakond
  Abbvie IMM Dream Team N 3.6 km Kõnd 01:37:22
328 Melani Oidram Naine
Harju maakond
Anora Estonia AS Anora siilid N 3.6 km Kõnd 00:43:19
332 Kristiina Omuk Naine
Harju maakond
  RIK 2 N 3.6 km Jooks 00:22:52
642 Piret Õun Naine
Harju maakond
ABB AS ABB WOL N 3.6 km Jooks 00:21:38
643 Piret Õun Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Kõnd 00:47:27
338 Ksenia Ovtšinikova Naine
Harju maakond
ROTERMANNI KLIINIK ROTERMAMMI KLIINIK N 3.6 km Jooks 00:17:38
339 Ave Paabel Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 3.6 km Kõnd 00:43:21
340 Käthlin Paas Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Eesti Gaasi Ninjad N 3.6 km Jooks 00:25:15
342 Katrin Paju Naine
Harju maakond
  Hüpo Tony N 3.6 km Kõnd 00:45:19
343 Toomas Paju Mees
Harju maakond
  Hüpo Tony M 3.6 km Kõnd 00:43:44
402 Kadri Päll Naine
Harju maakond
  Abbvie IMM Dream Team N 3.6 km Kõnd 00:41:55
347 Anu-Maaja Pallok Naine
Harju maakond
Kultuuriministeerium   N 3.6 km Jooks 00:19:43
348 Merlin Palmar Naine
Harju maakond
  KS Not fast, just furious N 3.6 km Kõnd 01:08:12
349 Kersti Palu Naine
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 3.6 km Jooks 00:28:31
351 Kaisa Papp Naine
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 3.6 km Kõnd 00:40:49
353 Kristi Parker Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 3.6 km Jooks 00:27:41
404 Mairi Pärn Naine
Harju maakond
  M ja K N 3.6 km Kõnd 00:43:32
354 Heidi Parts Naine
Harju maakond
i Orange is the New Black N 3.6 km Kõnd 00:43:16
355 Jürgen Parts Mees
Harju maakond
  EEK Mainor: Mõttejalutajad M 3.6 km Kõnd 00:35:36
356 Liisa Pasieko Naine
Harju maakond
  Burger King 2 N 3.6 km Jooks 00:27:04
361 Helen Peebu Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kiire Kõbla N 3.6 km Kõnd 00:36:18
362 Hedi Peetermann Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Töömesilased N 3.6 km Kõnd 00:41:20
363 Gerli Peetsalu Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Pingevabad EISitarid N 3.6 km Jooks 00:19:08
364 Merle Peldes Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate jooksusõbrad N 3.6 km Jooks 00:24:54
365 Eerika Pentel Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 3.6 km Kõnd 01:27:55
367 Margus Perle Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 3.6 km Kõnd 00:46:10
371 Agnes Pihelpuu Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 3.6 km Jooks 00:34:51
372 Astrid Pihlak Naine
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla Verekeskus VERI NEEDED N 3.6 km Jooks 00:26:59
665 Raigo Piibar Mees
Harju maakond
  ERR ühes taktis M 3.6 km Kõnd 00:42:33
375 Andrea Piip Naine
Harju maakond
Sirekar Hulgi OÜ CATERPILLAR N 3.6 km Kõnd 00:39:56
376 Andrus Pilt Mees
Harju maakond
  Burger King 1 M 3.6 km Jooks 00:18:24
377 Taivi Pindis Naine
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Taivi N 3.6 km Jooks 00:23:43
379 Irene Ploom Naine
Harju maakond
  KS Planners N 3.6 km Jooks 00:22:46
397 Kristjan Põldaas Mees
Harju maakond
Liivide Spordiklubi
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud M 3.6 km Kõnd 00:53:33
399 Eva Põldis Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi tööjooksikud N 3.6 km Kõnd 00:37:38
407 Katrin Pööra Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 3.6 km Kõnd 00:43:11
384 Aile Pops Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Säärejooks N 3.6 km Kõnd 00:41:01
385 Liisa Pormeister Naine
Harju maakond
  KS kindlad N 3.6 km Kõnd 00:39:09
388 Rauno Puhke Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaasi Samuraid M 3.6 km Jooks 00:23:07
389 Viivika Puik Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Mis mõttes, EISaa? N 3.6 km Kõnd 00:45:47
390 Maris Pulk Naine
Harju maakond
  RIK 2 N 3.6 km Kõnd 00:40:32
409 Evelin Raadik Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kõrge Pinge N 3.6 km Kõnd 00:42:14
410 Johanna Raamat Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 3.6 km Kõnd 00:40:07
412 Eva Raba Naine
Harju maakond
i Orange is the New Black N 3.6 km Kõnd 00:43:28
413 Maarika Rahumeel Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 3.6 km Jooks 00:19:14
414 Riinu Rahuoja Naine
Harju maakond
ROTERMANNI KLIINIK ROTERMAMMI KLIINIK N 3.6 km Jooks 00:33:59
419 Anni Raie Naine
Harju maakond
SA KIK Sipelgad N 3.6 km Jooks 01:00:32
420 Sigrid Rajalo Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi kauglidujad N 3.6 km Jooks 00:24:26
424 Jürgen Randma Mees
Lääne-Viru maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 3.6 km Kõnd 01:06:40
427 Annika Rannamets Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kõrge Pinge N 3.6 km Kõnd 00:57:26
429 Kadri Raudsepp Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 3.6 km Kõnd 00:35:09
430 Reelika Rebane Naine
Harju maakond
  Toetuseta esijalgu N 3.6 km Jooks 00:46:33
431 Marilind Reemann Naine
Harju maakond
Välisministeerium Tigutiim N 3.6 km Jooks 00:25:00
433 Lembe Reiman Naine
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium ReM14 N 3.6 km Jooks 00:23:21
434 Aaro Reinaru Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Heidi M 3.6 km Kõnd 00:37:55
435 Sigrid Reinvelt Naine
Harju maakond
  SK Dünamo N 3.6 km Jooks 00:20:56
436 Kai Remmelkoor Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 3.6 km Jooks 00:34:57
437 Kristiina Repp Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 3.6 km Kõnd 00:37:41
438 Eduard Rešetov Mees
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 3.6 km Kõnd 00:43:37
446 Jaana Roopa Naine
Harju maakond
Karl Bilder OÜ   N 3.6 km Kõnd 01:10:31
449 Tõnis Roossaar Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaas põhja M 3.6 km Kõnd 00:38:32
450 Margit Rootsi Naine
Harju maakond
  Hüpo Tartu N 3.6 km Kõnd 00:36:51
453 Reela Rosin Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Eesti Gaasi Ninjad N 3.6 km Kõnd 01:19:16
456 Kersti Rumm Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 3.6 km Kõnd 00:48:56
460 Liisa Rüütel Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kõrge Pinge N 3.6 km Kõnd 00:37:27
461 Reili Rüütel Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 3.6 km Jooks 00:25:39
462 Monika Rytberg Naine
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 3.6 km Kõnd 00:39:30
466 Heidi Saar Naine
Harju maakond
i Orange is the New Black N 3.6 km Kõnd 00:40:21
468 Reimu Saaremaa Mees
Harju maakond
    M 3.6 km Jooks 00:25:14
471 Helen Saks Naine
Harju maakond
  Hüpo ESG N 3.6 km Kõnd 03:23:58
472 Marina Saks Naine
Harju maakond
  Abbvie IMM Dream Team N 3.6 km Kõnd 00:46:24
524 Jana Šalamova Naine
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Jana N 3.6 km Jooks 00:30:14
661 Eve-Ly Saluraid Naine
Harju maakond
  ERR liigub N 3.6 km Kõnd 00:42:01
476 Eleri Savi Naine
Harju maakond
  Hüpo Girls N 3.6 km Kõnd 00:37:41
479 Olle Selliov Mees
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 3.6 km Jooks 00:22:06
481 Eneken Sepa Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi tööjooksikud N 3.6 km Kõnd 00:31:09
482 Sirje Sepaste Naine
Harju maakond
Välisministeerium Sporty Ladies N 3.6 km Kõnd 00:39:43
483 Kristo Sepp Mees
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 3.6 km Jooks 00:18:08
485 Iris Sert Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Selver AS
  N 3.6 km Jooks 00:22:11
488 Renate Siitan Naine
Harju maakond
  Burger King 1 N 3.6 km Jooks 00:24:46
491 Heidi Sild Naine
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Heidi N 3.6 km Kõnd 00:53:47
492 Jaana Siliksaar Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Pingevabad EISitarid N 3.6 km Kõnd 00:43:38
493 Anu Sillandi Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Pingevabad EISitarid N 3.6 km Kõnd 00:38:19
495 Piret Simmo Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.6 km Kõnd 00:39:03
525 Marge Šinkarev Naine
Harju maakond
  Hüpo Tartu N 3.6 km Kõnd 00:33:49
498 Katre Sirk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Jooksvad arved N 3.6 km Kõnd 00:40:58
501 Hellu Smorodin Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Eesti Gaasi Ninjad N 3.6 km Jooks 00:26:51
523 Meeri Sõerd Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet   N 3.6 km Kõnd 01:04:57
504 Kristjan Sokk Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Taivi M 3.6 km Kõnd 03:30:47
506 Riina Soobik Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi MASO N 3.6 km Jooks 00:30:56
507 Heiko Soodla Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Jana M 3.6 km Kõnd 00:37:11
509 Annika Soone Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kiire Kõbla N 4.3 km Kõnd 00:00:33
510 Terje Soosaar Naine
Harju maakond
Sirekar Hulgi OÜ CATERPILLAR N 3.6 km Jooks 00:24:32
512 Pille-Riin Soots Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Jooksvad arved N 3.6 km Kõnd 00:48:36
515 Karoliina Sreiberg Naine
Harju maakond
  Hüpo Girls N 3.6 km Kõnd 00:59:44
516 Anna Stankova Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 3.6 km Kõnd 00:40:45
518 Kädi Streff Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 3.6 km Kõnd 01:10:11
520 Marko Sulamägi Mees
Harju maakond
  Pairfect Stride M 3.6 km Jooks 00:21:41
521 Sigmar Suu Mees
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium Räimeuim M 3.6 km Jooks 00:22:18
522 Nele Suursaar Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Jooksvad arved N 3.6 km Kõnd 00:45:13
527 Marianne Taberland Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 3.6 km Kõnd 00:38:00
575 Kaisa Tähe Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 3.6 km Jooks 00:23:36
529 Kristi Talbach Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Jooksvad arved N 3.6 km Kõnd 00:40:02
531 Liina Talu Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Mis mõttes, EISaa? N 3.6 km Kõnd 00:43:12
533 Evelin Tamm Naine
Harju maakond
Telegrupp Tammed N 3.6 km Kõnd 00:48:59
535 Kadri Tammoja Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Võrgusilmad N 3.6 km Jooks 00:17:29
576 Kaisa Tänover Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Anname Gaasi N 3.6 km Kõnd 00:56:04
577 Kristel Tänover Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi VIP N 3.6 km Kõnd 00:35:02
538 Liina Tarmisto Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Jooks 00:26:27
666 Kadri Tartlan Naine
Harju maakond
  ERR ühes taktis N 3.6 km Kõnd 00:39:44
540 Carmen Tau Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Reenergia N 3.6 km Kõnd 00:37:33
543 Annika Teino Naine
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium Räimeuim N 3.6 km Kõnd 00:49:09
544 Ave Liina Tennokese Naine
Harju maakond
  RIK 1 N 3.6 km Jooks 00:25:00
545 Pille Tennokese Naine
Harju maakond
ABB AS   N 3.6 km Kõnd 00:45:40
547 Alar Teras Mees
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi ASAP M 3.6 km Kõnd 00:39:53
550 Iti-Mall Tiigimäe Naine
Harju maakond
11124461 KUNAGI POLE HILJA N 3.6 km Kõnd 00:40:32
670 Priit Tiks Mees
Tartu maakond
Lincona Konsult AS   M 3.6 km Kõnd 00:53:39
554 Tarmo Toiger Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   M 3.6 km Jooks 00:20:51
555 Silja Toimla Naine
Harju maakond
  Abbvie IMM Dream Team N 3.6 km Jooks 00:31:07
572 Triinu Tõkke Naine
Harju maakond
  Hüpo Tartu N 3.6 km Kõnd 00:49:12
573 Stefany Tõll Naine
Harju maakond
ABB AS ABB WOL N 3.6 km Kõnd 00:46:44
557 Tanel Tomson Mees
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi ASAP M 3.6 km Kõnd 00:41:28
574 Taimi Tõnisson Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Quick Call N 3.6 km Jooks 01:12:10
559 Tea Toom Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi VIP N 3.6 km Kõnd 00:33:38
560 Terly Toomast Naine
Harju maakond
    N 3.6 km Kõnd 00:40:12
561 Ursula Toomri Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank Ab Eesti filiaal
  N 3.6 km Kõnd 00:38:41
563 Eeva Treier Naine
Harju maakond
  KS kindlad N 3.6 km Kõnd 00:36:17
566 Vika Tšebotar Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Quick Call N 3.6 km Jooks 00:22:32
581 Asso Uibo Mees
Pärnu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Invest Estonia M 3.6 km Jooks 00:22:01
582 Gert Uiboaed Mees
Lääne-Viru maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 3.6 km Jooks 00:19:09
584 Birgit Uibu Naine
Pärnu maakond
birkle IT Estonia   N 3.6 km Kõnd 00:24:22
585 Killi Ummelas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 3.6 km Kõnd 00:46:39
663 Ester Urbala Naine
Harju maakond
  ERR liigub N 3.6 km Kõnd 00:56:33
586 Lea Urgard Naine
Harju maakond
  Kersalu N 3.6 km Kõnd 00:47:30
587 Urmas Urgard Mees
Harju maakond
  Kersalu M 3.6 km Kõnd 00:47:28
645 Krista Üts Naine
Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Fin-Win N 3.6 km Jooks 00:27:49
588 Anna-Liis Uuetoa Naine
Harju maakond
  SK Dünamo N 3.6 km Jooks 00:56:46
590 Andres Uusma Mees
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi JAP M 3.6 km Jooks 00:18:40
591 Madli Uustalu Naine
Harju maakond
Välisministeerium Sporty Ladies N 3.6 km Jooks 00:35:36
592 Jaana Uustalu-Gerges Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Quick Call N 3.6 km Kõnd 00:38:21
641 Annika Vään Naine
Harju maakond
  Hüpo Tartu N 3.6 km Kõnd 00:33:54
594 Ita Vahi Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Anname Gaasi N 3.6 km Kõnd 00:29:47
595 Erika Vahtmäe Naine
Harju maakond
  KS kindlad N 3.6 km Jooks 00:39:34
596 Mikk Vahtrus Mees
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi kauglidujad M 3.6 km Jooks 00:21:42
601 Laine Vain Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Väle Vikat N 3.6 km Jooks 00:26:57
637 Markus Väin Mees
Harju maakond
Välisministeerium Kuuesriisikas M 3.6 km Kõnd 00:36:22
602 Marek Vainola Mees
Harju maakond
LKB OÜ VÄLEDAD JALAD M 3.6 km Jooks 00:22:41
603 Raili Vainola Naine
Harju maakond
LKB OÜ VÄLEDAD JALAD N 3.6 km Jooks 00:26:26
604 Riina Vainola Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate jooksusõbrad N 3.6 km Kõnd 00:47:02
638 Anna-Liina Väkram Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi tööjooksikud N 3.6 km Kõnd 00:35:17
639 Heli Välba Naine
Harju maakond
Anora Estonia AS Anora siilid N 3.6 km Kõnd 00:31:22
606 Katrin Valma Naine
Harju maakond
SA KIK Sipelgad N 3.6 km Kõnd 00:43:53
607 Monika Vapra Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi VIP N 3.6 km Kõnd 00:31:34
609 Erki Varbola Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 3.6 km Kõnd 00:36:48
611 Ronald Vari Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Võrgusilmad M 3.6 km Kõnd 00:30:09
616 Andreas Veber Mees
Harju maakond
  SK Dünamo M 3.6 km Kõnd 00:56:35
617 Mairit Veedla Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Roosad Pantrid N 3.6 km Kõnd 00:37:08
619 Birgit Patrice Veer Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 3.6 km Kõnd 00:40:03
620 Airi Vekmann Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Säärejooks N 3.6 km Kõnd 00:45:07
623 Jaak Veskimeister Mees
Harju maakond
  Burger King 1 M 3.6 km Jooks 00:19:23
625 Mari Vester Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Kindel Viisik N 3.6 km Jooks 00:38:39
627 Marta Vibo Naine
Harju maakond
Tallinna notar Mall Vendel notaribüroo Mis tehingu teeme? N 3.6 km Jooks 00:31:22
629 Annely Viira Naine
Harju maakond
Anora Estonia AS Anora siilid N 3.6 km Kõnd 00:42:34
630 Kairi Viitung Naine
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 3.6 km Kõnd 00:49:27
636 Helina Voltri Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi VIP N 3.6 km Jooks 01:26:23
526 Inna Zabalujeva Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 3.6 km Kõnd 01:21:31
Sulge

Tulemuse detailne info

...