22. TERVISEJOOKS JA KÕND
8. etapp - Pae park 24.06.2024 - 30.06.2024 (tulemuste lisamine kuni 30.09.2024)

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 333 Naisi: 255 Mehi: 78 Läbitud distants kokku: 1538 km Aeg kokku: 305:52:22
Nr Nimi Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
2 Helen Aariste Naine
Harju maakond
    N 4.6 km Kõnd 00:42:06
5 Ilze Abola Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Roosad Pantrid N 4.6 km Kõnd 00:50:51
7 Maria Alajõe Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi JAP N 4.6 km Jooks 00:32:06
8 Anni Alas Naine
Harju maakond
  Hüpo ESG N 4.6 km Jooks 00:31:23
10 Karin Alliksaar Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA JAH, saab ikka! N 4.6 km Jooks 00:59:21
11 Mari Andresen Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Eesti Gaasi Ninjad N 4.6 km Jooks 00:34:55
16 Anneli Arm Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.6 km Kõnd 00:42:36
17 Kristin Arm Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.6 km Jooks 00:32:37
19 Raido Marek Arro Mees
Harju maakond
ABB AS   M 4.6 km Jooks 03:07:09
20 Mari Arusoo Naine
Harju maakond
Liivide Spordiklubi
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4.6 km Jooks 00:30:23
21 Marit Aus Naine
Harju maakond
Välisministeerium Sporty Ladies N 4.6 km Jooks 01:30:41
22 Ketlin Bachmann Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.6 km Jooks 00:38:09
33 Brit Bärengrub Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Säärejooks N 4.6 km Kõnd 00:53:15
23 Jekaterina Belazer Naine
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla Verekeskus VERI NEEDED N 4.6 km Kõnd 01:01:16
24 Rasmus Berens Mees
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed M 4.6 km Kõnd 00:52:22
26 Roman Bogdanovitš Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaasi Samuraid M 4.6 km Jooks 00:40:21
31 Viktoria Burtin Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Reenergia N 4.6 km Kõnd 00:55:43
37 Mirjam Helena Eerma Naine
Pärnu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Invest Estonia N 4.6 km Jooks 00:25:11
38 Urmas Eigla Mees
Harju maakond
Välisministeerium Sportokoll M 4.6 km Jooks 00:19:59
39 Karmen Ekbaum Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.6 km Kõnd 00:53:10
40 Väino Ellamik Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Jana M 4.6 km Jooks 00:28:54
42 Margot Endjärv Naine
Harju maakond
Välisministeerium Tigutiim N 4.6 km Kõnd 01:06:02
671 Anne Erlach Naine
Harju maakond
    N 4.6 km Jooks 00:41:48
45 Heddy Estam Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Väle Vikat N 4.6 km Jooks 00:42:23
46 Krista Fazijev Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi MASO N 4.6 km Kõnd 01:40:22
47 Elena Fedorova Naine
Harju maakond
ABB AS ABBsolutely Powerful N 4.6 km Kõnd 01:17:18
48 Karit Freienthal Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Kindel Viisik N 4.6 km Kõnd 01:21:38
49 Laura Freivald-Heapost Naine
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium Räimeuim N 4.6 km Kõnd 01:14:58
52 Monika Grinfeld Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Jooksvad arved N 4.6 km Kõnd 01:01:55
53 Renate Gross Naine
Harju maakond
Välisministeerium Tigutiim N 4.6 km Jooks 00:41:25
71 Triinu Hänilane Naine
Harju maakond
i Orange is the New Black N 4.6 km Kõnd 00:49:53
57 Risto Heapost Mees
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium IT - It is M 4.6 km Kõnd 01:33:57
59 Hanna-Liis Heinla Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Reenergia N 4.6 km Kõnd 00:57:24
662 Pille-Mai Helemäe Naine
Harju maakond
  ERR liigub N 4.6 km Kõnd 01:00:38
61 Marily Hendrikson Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi kauglidujad N 4.6 km Jooks 00:35:35
62 Peeter Hendrikson Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Laura M 4.6 km Jooks 00:25:01
67 Siret Hinno Naine
Harju maakond
ABB AS ABB RetrofittEST N 4.6 km Kõnd 01:04:35
70 Ly Hõbe Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Mõttejalutajad N 4.6 km Jooks 00:38:18
68 Katrin Horn Naine
Harju maakond
KARKAT FASHION OU WOMEN´SECRET N 4.6 km Kõnd 00:53:03
69 Ave Horn-Kaha Naine
Harju maakond
KARKAT FASHION OU WOMEN´SECRET N 4.6 km Kõnd 00:53:38
97 Liis Jääger Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Reenergia N 4.6 km Kõnd 01:28:01
76 Kerttu Jaanimägi Naine
Hiiu maakond
Dagöplast AS   N 4.6 km Kõnd 04:03:22
77 Sirli Jakobson Naine
Harju maakond
SA KIK Sipelgad N 4.6 km Jooks 00:37:10
80 Alar Jasner Mees
Harju maakond
    M 4.6 km Kõnd 01:29:36
82 Andrus Jauk Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Võrgusilmad M 4.6 km Kõnd 00:48:00
83 Monika Jeenas Naine
Harju maakond
    N 4.6 km Kõnd 00:51:27
86 Timo Juhanson Mees
Harju maakond
  KS Nutikad M 4.6 km Kõnd 01:07:32
669 Karin Juhkam Naine
Harju maakond
    N 4.6 km Kõnd 00:55:23
98 Jane Jürgenson Naine
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus N 4.6 km Kõnd 02:40:04
99 Heigo Jürisoo Mees
Tartu maakond
Auroom OÜ   M 4.6 km Kõnd 00:42:38
100 Kadri Jürjan Naine
Harju maakond
ABB AS ABBRAKA N 4.6 km Kõnd 00:58:32
101 Sulev Jürna Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaas põhja M 4.6 km Kõnd 03:25:04
103 Annika Kaasik Naine
Harju maakond
    N 4.6 km Jooks 01:03:49
105 Merit Kaasik Naine
Harju maakond
Välisministeerium Tigutiim N 4.6 km Kõnd 00:48:57
109 Peeli Kadastu Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Pingevabad EISitarid N 4.6 km Kõnd 00:56:58
194 Liina Kägu Naine
Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Fin-Win N 4.6 km Kõnd 00:56:33
195 Karen Käis Naine
Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Fin-Win N 4.6 km Jooks 00:42:43
110 Tarmo Kaisla Mees
Harju maakond
ABB AS ABB RetrofittEST M 4.6 km Jooks 00:16:53
112 Grete-Marie Kajandi Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.6 km Jooks 00:39:16
117 Evelyn Hanna Kaljumäe Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Pingevabad EISitarid N 4.6 km Kõnd 01:02:19
118 Heleene Kaljurand Naine
Harju maakond
  RIK 1 N 4.6 km Jooks 00:31:16
119 Roland Kaljurand Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaasi Samuraid M 4.6 km Jooks 00:31:40
121 Anary Kalme Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 10.2 km Kõnd 00:11:26
122 Martti Kalvik Mees
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi kauglidujad M 4.6 km Kõnd 00:45:15
123 Triin Kand Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.6 km Kõnd 00:52:10
127 Helen Kapp Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Kindel Viisik N 4.6 km Kõnd 00:57:50
128 Helin Karbus Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaas põhja N 4.6 km Jooks 00:30:27
130 Leiu Kari Naine
Harju maakond
    N 4.6 km Kõnd 01:05:58
133 Liis Karolin Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4.6 km Kõnd 00:51:39
135 Eleri Kartau Naine
Harju maakond
ABB AS ABBsolutely Powerful N 4.6 km Kõnd 01:02:43
136 Mairo Kaseväli Mees
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate jooksusõbrad M 4.6 km Jooks 00:27:23
142 Ivika Kelder Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kõrge Pinge N 4.6 km Kõnd 00:44:20
144 Urmet Kesküla Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Laura M 4.6 km Kõnd 00:40:24
145 Kristi Kibuvits Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 4.6 km Kõnd 01:10:11
148 Triin Kingisepp Naine
Harju maakond
    N 4.6 km Jooks 00:32:57
651 Kadi Kivirand Naine
Harju maakond
  ERR liigub N 4.6 km Jooks 00:44:34
154 Deivi Kiviste Naine
Harju maakond
    N 4.6 km Jooks 00:32:42
156 Kai Klein Naine
Harju maakond
    N 4.6 km Kõnd 00:52:11
190 Kardon Kõiv Mees
Harju maakond
  Toetuseta esijalgu M 4.6 km Jooks 00:57:36
160 Veiko-Joel Kokk Mees
Harju maakond
  Hüpo ESG M 4.6 km Jooks 00:28:26
161 Mirjam Kolga Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi JAP N 4.6 km Jooks 00:28:46
162 Kadri Konga Naine
Harju maakond
    N 4.6 km Kõnd 00:57:44
165 Darja Kortšagina Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.6 km Jooks 00:59:44
166 Kadri Kosk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
Tiku ja Taku N 4.6 km Kõnd 01:06:55
168 Kajali Kotsar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.6 km Kõnd 00:50:24
169 Aljona Kovadlo Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.6 km Kõnd 02:22:18
171 Mari-Liis Kreis Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 4.6 km Jooks 00:30:44
172 Matthew Krisenthal Mees
Harju maakond
ABB AS ABB RetrofittEST M 4.6 km Kõnd 00:44:41
173 Karel Krist Mees
Harju maakond
    M 4.6 km Jooks 00:25:25
174 Signe Kroll Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kiire Kõbla N 4.6 km Kõnd 01:11:12
175 Robert Kruuda Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Taivi M 4.6 km Kõnd 02:15:19
200 Kaidi Külaots Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 4.6 km Kõnd 01:14:40
179 Kristi Kull Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T&E duo N 4.6 km Kõnd 00:45:54
180 Tiiu Kumar Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Võrgusilmad N 4.6 km Kõnd 00:47:23
186 Edith Kuusemägi Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.6 km Kõnd 00:48:59
255 Inga Läänemets Naine
Harju maakond
  KS kindlad N 4.6 km Kõnd 00:52:56
204 Laura Laaster Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi MASO N 4.6 km Jooks 00:27:13
206 Marko Laigna Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV M 4.6 km Kõnd 01:06:41
207 Kaari Lainevool Naine
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 4.6 km Jooks 00:33:43
668 Leelo Laiverik Naine
Harju maakond
  ELAV LEGEND N 5.2 km Kõnd 01:21:00
208 Mario Lambing Mees
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi ASAP M 4.6 km Jooks 00:17:55
209 Triinu Lamp Naine
Harju maakond
Liivide Spordiklubi
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4.6 km Jooks 00:33:10
210 Marika Kristi Lampi Naine
Harju maakond
Välisministeerium Sportokoll N 4.6 km Jooks 00:31:27
212 Kadri Laube Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi MASO N 4.6 km Jooks 00:30:15
214 Styna Lavonen Naine
Harju maakond
Välisministeerium Sporty Ladies N 4.6 km Jooks 00:29:52
216 Karl Patrik Lee Mees
Harju maakond
  SK Dünamo M 4.6 km Jooks 00:49:18
217 Ketter Leemet Naine
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.6 km Jooks 00:44:26
218 Kairit Lehtpuu Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.6 km Kõnd 00:51:01
667 Kairit Leibold Naine
Harju maakond
  ERR ühes taktis N 4.6 km Kõnd 00:54:25
220 Dinara Leit Naine
Harju maakond
Spordiselts mtü
Kätlin Arras
E-lõvitarid N 4.6 km Kõnd 01:12:56
222 Irina Leontšik Naine
Harju maakond
11124461 KUNAGI POLE HILJA N 4.6 km Jooks 00:33:35
225 Kairi Leppenen Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Quick Call N 4.6 km Kõnd 00:50:13
226 Ando Leppiman Mees
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed M 4.6 km Jooks 00:26:23
227 Mona Leppoja Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4.6 km Jooks 00:32:54
228 Rainer Leppoja Mees
Harju maakond
11124461 KUNAGI POLE HILJA M 4.6 km Kõnd 00:45:49
234 Gretelis Liländer Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaas põhja N 4.6 km Kõnd 00:45:00
232 Martin Lillepuu Mees
Harju maakond
    M 4.6 km Jooks 00:33:07
236 Tiivi Lind Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Roosad Pantrid N 4.6 km Jooks 00:29:35
237 Kersti Lindström Naine
Harju maakond
-
-
  N 4.6 km Kõnd 01:01:07
239 Gerli Linkgreim Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Eesti Gaasi Ninjad N 4.6 km Jooks 00:24:29
664 Raul Lobanov Mees
Harju maakond
  ERR ühes taktis M 4.6 km Kõnd 00:54:41
253 Laili Lõhmussaar Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Kindel Viisik N 4.6 km Kõnd 01:03:05
247 Reet Luhaäär Naine
Harju maakond
ROTERMANNI KLIINIK ROTERMAMMI KLIINIK N 4.6 km Jooks 00:23:22
249 Vahur Luts Mees
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.6 km Jooks 00:26:20
251 Mari Luuk Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Quick Call N 4.6 km Kõnd 00:41:35
257 Lea Maarand Naine
Harju maakond
  Hüpo Girls N 4.6 km Kõnd 00:51:14
259 Annela Maidla Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Roosad Pantrid N 4.6 km Kõnd 00:48:38
260 Maido Maiste Mees
Harju maakond
  SK Dünamo M 4.6 km Jooks 00:26:49
295 Talvike Mändla Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kõrge Pinge N 4.6 km Jooks 00:38:26
296 Mariko Männa Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.6 km Kõnd 00:46:37
263 Loreta Marrandi Naine
Harju maakond
ROTERMANNI KLIINIK ROTERMAMMI KLIINIK N 4.6 km Jooks 00:29:05
299 Maido Märss Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaasi Samuraid M 4.6 km Jooks 00:28:02
300 Liina Märtsin Naine
Harju maakond
  KS Planners N 4.6 km Kõnd 00:54:53
265 Mari-Liis Matizen Naine
Harju maakond
  Hüpo Girls N 4.6 km Kõnd 01:12:54
266 Kadri Mats Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi kauglidujad N 4.6 km Kõnd 01:02:34
269 Sigrid Mehine Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.6 km Kõnd 01:10:36
270 Katrin Meister Naine
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 4.6 km Kõnd 00:52:19
271 Jan Meresmaa Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Jana M 4.6 km Jooks 00:29:42
272 Iris Meristo Naine
Harju maakond
Tallinna Linn   N 4.6 km Kõnd 00:55:39
273 Martin Meristo Mees
Harju maakond
    M 4.6 km Kõnd 00:55:42
275 Fia Metsamägi Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4.6 km Kõnd 00:42:19
276 Ille Metsla Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Mis mõttes, EISaa? N 4.6 km Kõnd 00:46:47
280 Katrin Milva Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T&E duo N 4.6 km Kõnd 00:42:12
301 Diana Mölder Naine
Lääne-Viru maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 4.6 km Jooks 00:34:03
283 Monika Montvila Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi VIP N 4.6 km Kõnd 00:55:54
286 Anne Murd Naine
Harju maakond
    N 4.6 km Kõnd 00:56:24
287 Kaili Murekas Naine
Harju maakond
Välisministeerium Kuuesriisikas N 4.6 km Kõnd 01:08:57
288 Aimi Murumäe Naine
Rapla maakond
Aima SK
eraisik
Aima SK N 4.6 km Jooks 00:32:49
289 Üllar Murumäe Mees
Rapla maakond
Aima SK
eraisik
Aima SK M 4.6 km Jooks 00:32:16
291 Tiia Muul Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Anname Gaasi N 4.6 km Kõnd 01:00:03
303 Helen Naarits Naine
Harju maakond
Välisministeerium Sportokoll N 4.6 km Kõnd 00:46:08
305 Einar Namme Mees
Harju maakond
    M 4.6 km Kõnd 00:42:44
306 Ragnar Nauka Mees
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ Bestway Grupp M 4.6 km Jooks 00:21:56
309 Kärt Nemvalts Naine
Harju maakond
    N 4.6 km Kõnd 00:53:17
310 Pelle Nepper Mees
Harju maakond
  Burger King 1 M 4.6 km Jooks 00:28:17
311 Arno Niidumaa Mees
Harju maakond
  Eleringi marjulised M 4.6 km Jooks 00:26:56
312 Kati Niin Naine
Harju maakond
  MARK EI TORMA N 4.6 km Jooks 00:33:57
316 Harry Niitla Mees
Harju maakond
  KS Windwarriors M 4.6 km Jooks 00:21:34
317 Carlos Niitsoo Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Heidi M 4.6 km Jooks 00:26:32
319 Veiko Nikolai Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Heidi M 4.6 km Kõnd 00:49:56
323 Anne-Ly Normak Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Anname Gaasi N 4.6 km Kõnd 00:53:12
324 Katreen Nurk Naine
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 4.6 km Kõnd 00:56:50
327 Elena Obuhhova Naine
Harju maakond
  Abbvie IMM Dream Team N 4.6 km Kõnd 08:03:38
329 Thea Oissar Naine
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla Verekeskus VERI NEEDED N 4.6 km Kõnd 01:02:50
333 Leigi Onga Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kiire Kõbla N 4.6 km Kõnd 00:44:54
337 Kristiina Ott-Rätsepp Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Väle Vikat N 4.6 km Jooks 00:30:25
642 Piret Õun Naine
Harju maakond
ABB AS ABB WOL N 4.6 km Jooks 00:25:45
338 Ksenia Ovtšinikova Naine
Harju maakond
ROTERMANNI KLIINIK ROTERMAMMI KLIINIK N 4.6 km Kõnd 00:54:31
339 Ave Paabel Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 4.6 km Kõnd 00:49:19
340 Käthlin Paas Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Eesti Gaasi Ninjad N 4.6 km Jooks 00:31:54
341 Kaisa Pagil Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Väle Vikat N 4.6 km Kõnd 00:50:52
342 Katrin Paju Naine
Harju maakond
  Hüpo Tony N 4.6 km Kõnd 03:41:03
343 Toomas Paju Mees
Harju maakond
  Hüpo Tony M 4.6 km Kõnd 02:51:21
346 Märt Pakats Mees
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium IT - It is M 4.6 km Kõnd 00:57:34
402 Kadri Päll Naine
Harju maakond
  Abbvie IMM Dream Team N 4.6 km Kõnd 00:47:09
349 Kersti Palu Naine
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 4.6 km Jooks 00:30:59
351 Kaisa Papp Naine
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4.6 km Kõnd 00:55:19
352 Ilme Parik Naine
Harju maakond
    N 4.6 km Kõnd 00:43:23
353 Kristi Parker Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.6 km Kõnd 00:48:06
404 Mairi Pärn Naine
Harju maakond
  M ja K N 4.6 km Kõnd 00:38:33
406 Tiina Pärtel Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
Tiku ja Taku N 4.6 km Jooks 00:38:53
354 Heidi Parts Naine
Harju maakond
i Orange is the New Black N 4.6 km Kõnd 00:48:08
355 Jürgen Parts Mees
Harju maakond
  EEK Mainor: Mõttejalutajad M 4.6 km Kõnd 00:45:58
356 Liisa Pasieko Naine
Harju maakond
  Burger King 2 N 4.6 km Kõnd 01:38:15
361 Helen Peebu Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kiire Kõbla N 4.6 km Kõnd 00:48:54
362 Hedi Peetermann Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Töömesilased N 4.6 km Kõnd 00:50:25
363 Gerli Peetsalu Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Pingevabad EISitarid N 4.6 km Jooks 00:24:22
365 Eerika Pentel Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 4.6 km Kõnd 00:45:00
367 Margus Perle Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 4.6 km Kõnd 00:57:39
369 Teele Perve Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Säärejooks N 4.6 km Kõnd 00:48:06
371 Agnes Pihelpuu Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.6 km Jooks 00:40:09
665 Raigo Piibar Mees
Harju maakond
  ERR ühes taktis M 4.6 km Kõnd 01:16:01
375 Andrea Piip Naine
Harju maakond
Sirekar Hulgi OÜ CATERPILLAR N 4.6 km Kõnd 00:55:29
376 Andrus Pilt Mees
Harju maakond
  Burger King 1 M 4.6 km Jooks 00:26:07
377 Taivi Pindis Naine
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Taivi N 4.6 km Jooks 00:28:49
378 Siiri Pirn Naine
Lääne-Viru maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 4.6 km Kõnd 00:49:39
379 Irene Ploom Naine
Harju maakond
  KS Planners N 4.6 km Jooks 00:29:08
397 Kristjan Põldaas Mees
Harju maakond
Liivide Spordiklubi
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud M 4.6 km Jooks 00:55:24
398 Helina Põldemaa Naine
Harju maakond
  KS Nutikad N 4.6 km Kõnd 01:22:40
399 Eva Põldis Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi tööjooksikud N 4.6 km Kõnd 00:48:40
400 Anneli Põldra Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi JAP N 4.6 km Kõnd 00:55:46
407 Katrin Pööra Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.6 km Kõnd 01:03:11
384 Aile Pops Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Säärejooks N 4.6 km Kõnd 00:49:50
385 Liisa Pormeister Naine
Harju maakond
  KS kindlad N 4.6 km Kõnd 00:54:38
388 Rauno Puhke Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaasi Samuraid M 4.6 km Jooks 00:28:33
389 Viivika Puik Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Mis mõttes, EISaa? N 4.6 km Kõnd 00:59:30
390 Maris Pulk Naine
Harju maakond
  RIK 2 N 4.6 km Kõnd 00:52:39
391 Irene Puusaar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.6 km Jooks 00:32:27
409 Evelin Raadik Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kõrge Pinge N 4.6 km Kõnd 00:57:23
410 Johanna Raamat Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 4.6 km Kõnd 00:55:28
412 Eva Raba Naine
Harju maakond
i Orange is the New Black N 4.6 km Kõnd 00:46:57
413 Maarika Rahumeel Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.6 km Jooks 00:28:02
417 Ines Elisabeth Raidma Naine
Harju maakond
  (Kilp)konnad 4 N 4.6 km Kõnd 01:09:44
418 Pirje Raidma Naine
Harju maakond
  (Kilp)konnad 4 N 4.6 km Kõnd 01:22:01
419 Anni Raie Naine
Harju maakond
SA KIK Sipelgad N 4.6 km Kõnd 00:42:30
420 Sigrid Rajalo Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi kauglidujad N 4.6 km Kõnd 00:44:50
423 Tarmo Rande Mees
Harju maakond
    M 4.6 km Kõnd 00:51:05
429 Kadri Raudsepp Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 4.6 km Jooks 00:34:42
431 Marilind Reemann Naine
Harju maakond
Välisministeerium Tigutiim N 4.6 km Jooks 00:34:42
432 Külli Reha Naine
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4.6 km Kõnd 00:57:08
433 Lembe Reiman Naine
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium ReM14 N 4.6 km Jooks 00:45:42
434 Aaro Reinaru Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Heidi M 4.6 km Kõnd 00:55:06
435 Sigrid Reinvelt Naine
Harju maakond
  SK Dünamo N 4.6 km Jooks 00:27:11
436 Kai Remmelkoor Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.6 km Kõnd 00:41:00
437 Kristiina Repp Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.6 km Kõnd 00:59:05
438 Eduard Rešetov Mees
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.6 km Kõnd 00:49:18
441 Mirje Roasto Naine
Harju maakond
  RIK 1 N 4.6 km Jooks 00:13:14
446 Jaana Roopa Naine
Harju maakond
Karl Bilder OÜ   N 4.6 km Kõnd 00:49:53
447 Gerli Roos Naine
Harju maakond
Välisministeerium Sporty Ladies N 4.6 km Jooks 00:54:40
449 Tõnis Roossaar Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaas põhja M 4.6 km Kõnd 00:52:08
450 Margit Rootsi Naine
Harju maakond
  Hüpo Tartu N 4.6 km Jooks 00:34:14
453 Reela Rosin Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Eesti Gaasi Ninjad N 4.6 km Kõnd 01:09:24
456 Kersti Rumm Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 4.6 km Kõnd 01:08:47
460 Liisa Rüütel Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kõrge Pinge N 4.6 km Kõnd 01:24:55
461 Reili Rüütel Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 4.6 km Kõnd 00:59:08
462 Monika Rytberg Naine
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 4.6 km Kõnd 00:49:53
466 Heidi Saar Naine
Harju maakond
i Orange is the New Black N 4.6 km Kõnd 00:48:30
468 Reimu Saaremaa Mees
Harju maakond
    M 4.6 km Kõnd 01:16:39
472 Marina Saks Naine
Harju maakond
  Abbvie IMM Dream Team N 4.6 km Kõnd 00:55:28
524 Jana Šalamova Naine
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Jana N 4.6 km Jooks 00:35:11
473 Kadi Salm-Dikker Naine
Harju maakond
  Rändajad N 4.6 km Jooks 00:49:51
661 Eve-Ly Saluraid Naine
Harju maakond
  ERR liigub N 4.6 km Kõnd 02:02:58
658 Jaan Schults Mees
Harju maakond
    M 4.6 km Jooks 00:37:16
479 Olle Selliov Mees
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.6 km Jooks 00:26:23
481 Eneken Sepa Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi tööjooksikud N 4.6 km Kõnd 00:44:37
482 Sirje Sepaste Naine
Harju maakond
Välisministeerium Sporty Ladies N 4.6 km Kõnd 00:51:20
483 Kristo Sepp Mees
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.6 km Kõnd 00:53:25
486 Alle-Riin Siimo Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kiire Kõbla N 4.6 km Kõnd 01:22:50
488 Renate Siitan Naine
Harju maakond
  Burger King 1 N 4.6 km Kõnd 00:41:43
489 Tiia Sikk Naine
Harju maakond
    N 4.6 km Kõnd 00:53:17
491 Heidi Sild Naine
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Heidi N 4.6 km Kõnd 00:38:41
492 Jaana Siliksaar Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Pingevabad EISitarid N 4.6 km Kõnd 00:53:15
493 Anu Sillandi Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Pingevabad EISitarid N 4.6 km Kõnd 00:49:01
495 Piret Simmo Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.6 km Kõnd 00:54:56
525 Marge Šinkarev Naine
Harju maakond
  Hüpo Tartu N 4.6 km Kõnd 00:44:42
498 Katre Sirk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Jooksvad arved N 4.6 km Kõnd 00:47:35
500 Merit Sisas Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4.6 km Kõnd 01:22:23
501 Hellu Smorodin Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Eesti Gaasi Ninjad N 4.6 km Jooks 00:26:58
523 Meeri Sõerd Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet   N 4.6 km Kõnd 01:04:37
504 Kristjan Sokk Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Taivi M 4.6 km Kõnd 04:55:15
506 Riina Soobik Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi MASO N 4.6 km Kõnd 02:16:33
507 Heiko Soodla Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Jana M 4.6 km Kõnd 00:54:52
509 Annika Soone Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kiire Kõbla N 4.6 km Kõnd 00:57:09
510 Terje Soosaar Naine
Harju maakond
Sirekar Hulgi OÜ CATERPILLAR N 4.6 km Jooks 00:30:09
512 Pille-Riin Soots Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Jooksvad arved N 4.6 km Kõnd 00:55:05
515 Karoliina Sreiberg Naine
Harju maakond
  Hüpo Girls N 4.8 km Kõnd 00:59:49
516 Anna Stankova Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.6 km Kõnd 01:09:06
517 Jan Sebastian Stoltman Mees
Harju maakond
  E & J M 4.6 km Jooks 00:30:15
518 Kädi Streff Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.6 km Kõnd 02:58:52
521 Sigmar Suu Mees
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium Räimeuim M 4.6 km Kõnd 00:45:30
522 Nele Suursaar Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Jooksvad arved N 4.6 km Kõnd 00:56:47
527 Marianne Taberland Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.6 km Kõnd 01:32:45
575 Kaisa Tähe Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.6 km Jooks 00:31:08
529 Kristi Talbach Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Jooksvad arved N 4.6 km Kõnd 00:58:21
531 Liina Talu Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Mis mõttes, EISaa? N 4.6 km Kõnd 01:50:32
535 Kadri Tammoja Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Võrgusilmad N 4.6 km Jooks 00:28:25
576 Kaisa Tänover Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Anname Gaasi N 4.6 km Kõnd 01:04:42
577 Kristel Tänover Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi VIP N 4.6 km Kõnd 00:44:08
538 Liina Tarmisto Naine
Harju maakond
    N 4.6 km Jooks 00:34:43
666 Kadri Tartlan Naine
Harju maakond
  ERR ühes taktis N 4.6 km Kõnd 00:48:04
540 Carmen Tau Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Reenergia N 4.6 km Kõnd 00:54:05
543 Annika Teino Naine
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium Räimeuim N 4.6 km Kõnd 02:27:44
544 Ave Liina Tennokese Naine
Harju maakond
  RIK 1 N 4.6 km Kõnd 02:04:31
547 Alar Teras Mees
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi ASAP M 4.6 km Kõnd 00:51:41
550 Iti-Mall Tiigimäe Naine
Harju maakond
11124461 KUNAGI POLE HILJA N 4.6 km Kõnd 00:49:30
670 Priit Tiks Mees
Tartu maakond
Lincona Konsult AS   M 4.6 km Kõnd 00:43:48
555 Silja Toimla Naine
Harju maakond
  Abbvie IMM Dream Team N 4.6 km Jooks 00:35:43
572 Triinu Tõkke Naine
Harju maakond
  Hüpo Tartu N 4.6 km Kõnd 00:55:47
557 Tanel Tomson Mees
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi ASAP M 4.6 km Kõnd 01:02:39
574 Taimi Tõnisson Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Quick Call N 4.6 km Jooks 00:50:23
559 Tea Toom Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi VIP N 4.6 km Kõnd 00:42:33
560 Terly Toomast Naine
Harju maakond
    N 4.6 km Kõnd 00:48:38
561 Ursula Toomri Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank Ab Eesti filiaal
  N 4.6 km Kõnd 01:29:25
563 Eeva Treier Naine
Harju maakond
  KS kindlad N 4.6 km Kõnd 00:50:33
566 Vika Tšebotar Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Quick Call N 4.6 km Kõnd 00:41:01
579 Triin Udevald Naine
Harju maakond
  Burger King 2 N 4.6 km Jooks 00:32:45
581 Asso Uibo Mees
Pärnu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Invest Estonia M 4.6 km Jooks 00:28:30
582 Gert Uiboaed Mees
Lääne-Viru maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 4.6 km Jooks 00:23:00
584 Birgit Uibu Naine
Pärnu maakond
birkle IT Estonia   N 4.6 km Jooks 00:25:40
585 Killi Ummelas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.6 km Kõnd 01:01:51
663 Ester Urbala Naine
Harju maakond
  ERR liigub N 4.6 km Jooks 00:35:04
586 Lea Urgard Naine
Harju maakond
  Kersalu N 4.6 km Kõnd 00:51:45
587 Urmas Urgard Mees
Harju maakond
  Kersalu M 4.6 km Kõnd 00:54:16
645 Krista Üts Naine
Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Fin-Win N 4.6 km Jooks 00:36:20
590 Andres Uusma Mees
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi JAP M 4.6 km Jooks 00:24:31
591 Madli Uustalu Naine
Harju maakond
Välisministeerium Sporty Ladies N 4.6 km Jooks 00:49:48
592 Jaana Uustalu-Gerges Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Quick Call N 4.6 km Kõnd 00:59:49
641 Annika Vään Naine
Harju maakond
  Hüpo Tartu N 4.6 km Kõnd 00:47:52
594 Ita Vahi Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Anname Gaasi N 4.6 km Kõnd 00:38:58
596 Mikk Vahtrus Mees
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi kauglidujad M 4.6 km Jooks 00:28:50
601 Laine Vain Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Väle Vikat N 4.6 km Jooks 00:33:45
637 Markus Väin Mees
Harju maakond
Välisministeerium Kuuesriisikas M 4.6 km Jooks 00:28:39
602 Marek Vainola Mees
Harju maakond
LKB OÜ VÄLEDAD JALAD M 4.6 km Jooks 00:29:20
603 Raili Vainola Naine
Harju maakond
LKB OÜ VÄLEDAD JALAD N 4.6 km Jooks 00:34:06
638 Anna-Liina Väkram Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi tööjooksikud N 4.6 km Kõnd 00:47:10
639 Heli Välba Naine
Harju maakond
Anora Estonia AS Anora siilid N 4.6 km Kõnd 00:42:53
606 Katrin Valma Naine
Harju maakond
SA KIK Sipelgad N 4.6 km Kõnd 00:48:42
607 Monika Vapra Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi VIP N 4.6 km Kõnd 00:39:28
608 Kristiina Varblane Naine
Harju maakond
KARKAT FASHION OU WOMEN´SECRET N 4.6 km Jooks 01:01:20
609 Erki Varbola Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4.6 km Kõnd 00:36:06
610 Tauno Vare Mees
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi ASAP M 4.6 km Jooks 00:29:20
611 Ronald Vari Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Võrgusilmad M 4.6 km Kõnd 00:43:40
616 Andreas Veber Mees
Harju maakond
  SK Dünamo M 4.6 km Jooks 00:30:56
617 Mairit Veedla Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Roosad Pantrid N 4.6 km Kõnd 00:47:55
620 Airi Vekmann Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Säärejooks N 4.6 km Kõnd 00:48:52
621 Gemma Velleste Naine
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus N 4.6 km Jooks 00:29:11
624 Mare Veskimägi Naine
Harju maakond
  KS kindlad N 4.6 km Kõnd 00:52:04
623 Jaak Veskimeister Mees
Harju maakond
  Burger King 1 M 4.6 km Jooks 00:28:32
625 Mari Vester Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Kindel Viisik N 4.6 km Kõnd 00:37:25
629 Annely Viira Naine
Harju maakond
Anora Estonia AS Anora siilid N 4.6 km Jooks 00:52:19
630 Kairi Viitung Naine
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 4.6 km Kõnd 00:51:14
634 Rando Visnapuu Mees
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium IT - It is M 4.6 km Kõnd 00:54:28
636 Helina Voltri Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi VIP N 4.6 km Kõnd 04:32:28
Sulge

Tulemuse detailne info

...