18. TRADEHOUSE Tervisejooks
7. etapp - 4 km

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 405 Naisi: 296 Mehi: 109 Läbitud distants kokku: 1620 km Aeg kokku: 271:56:44
Koht Nr Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Tulemus
20 4 Kauri Aaslaid 1991     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD M 00:20:57
274 5 Monika Aaslaid 1951     PIRITA N 00:45:16
333 6 Gerli Aasmäe 1979
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 00:49:51
378 11 Liis Aaviku 1982
  GRANT THORNTON ADVISORY N 00:58:30
308 12 Katri Abel-Ollo 1979     TAI N 00:47:54
247 14 Ilze Abola 1978     KES TEGI? N 00:43:14
265 19 Tatjana Agu 1979     STORZ ELEKTROONIKA N 00:44:10
19 20 Raul-Bolek Aguraiuja 1974     SKODA LAAGRI M 00:20:44
3 21 Risto Ahtijainen 1985
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 00:17:09
105 23 Kristi Ainen 1981     ESTNO N 00:27:39
266 34 Helena Alesma 1994     BALBIINOKAD N 00:44:16
72 36 Marie Allikmaa 1990
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 00:25:12
191 37 Heleri Alliksoo 1996
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 00:39:15
91 38 Marja-Liisa Alliksoo 1991
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 00:26:35
348 39 Eliko Allvee 1964
  SPORDISÕBRAD N 00:51:43
344 42 Karoline Altmäe 1993     SINILINNUD N 00:50:45
158 44 Anastassia Ambros 1981     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 00:35:00
166 45 Lilly Ammon 1972
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 00:36:15
253 971 Jane Änilane 1988     ENSTO ENERGY N 00:43:25
235 47 Madle Annus 1982
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 00:42:19
102 48 Priit Annusver 1983
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 M 00:27:14
33 52 Anton Apuhtin 1989     MEGAHERTZ M 00:22:08
210 54 Anneli Arm 1981     EELISTAN ALMALE SAKUT N 00:40:38
11 56 Urmet Arm 1978     1+1 OFFICE M 00:19:37
384 62 Kadri Arumetsa 1991     HKO N 01:02:04
302 63 Kertu Arumetsa 1982     AURUVEDUR N 00:47:30
150 64 Nele Aruvee 1986
Harju maakond
  TEAM TESLA N 00:32:45
110 66 Ave Aun 1970     RX METSAS N 00:27:50
86 68 Ketlin Bachmann 1979
  ELISA 5G N 00:26:18
27 73 Fred Baranov 1996     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD M 00:21:38
30 74 Rainer Barjabin 1974
  TEERULLID OSA 3 M 00:21:56
341 76 Viktoria Belehhova 1964     ABB GIRLS POWER N 00:50:29
267 78 Piia Bergštein 1992     ABB NIPPA-NAPPA N 00:44:20
326 81 Mari-Ann Bubõr 1981
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 00:49:02
185 83 Julia Danilov 1986
Harju maakond
  FIVE X N 00:38:16
365 85 Veronika Djomina 1986     ARKAADIA N 00:55:33
116 87 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias 1987     ALGA M 00:28:37
373 91 Marvi Eenma 1976
  LONKAV PUUSALIIGES N 00:56:49
322 93 Hannes Einstein 1986     RIDANRUN M 00:48:45
103 103 Indrek Erin 1983       M 00:27:14
255 104 Erich Erm 1981
Harju maakond
  Lonkav puusaliiges M 00:43:29
117 107 Kristel Evardi 1984     PLAYTECH N 00:28:42
145 114 Kristina Fuks-Kuus 1976
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:32:05
130 115 Semjon Galajev 1983     OTSE JA RINGIGA M 00:29:54
314 116 Natalja Gapon 1970     HORNETS N 00:48:12
163 117 Janna Gavrilova 1988
Harju maakond
  INFO N 00:35:56
397 119 Marian Gilden 1977
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 01:16:41
162 123 Janno Greenbaum 1974     GRANT THORNTON ASSURANCE M 00:35:40
403 126 Bert Haabu 1997     GRANT THORNTON ASSURANCE M 02:13:13
128 127 Ele Haavandi 1974     123 LÄKS! N 00:29:47
80 129 Gea Hallen 1987     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 00:25:54
172 130 Reet Hansen 1970     TIIM BISCUITS N 00:37:06
313 131 Anni Hanst 1993     MATKK N 00:48:07
241 132 Riina Harik 1977     TH KOONDATUD N 00:42:45
132 153 Kersti Härm 1967     STARTER MURRAB LÄBI N 00:30:04
69 134 Signe Haug 1977
  RIK1 N 00:24:48
141 138 Anu Heinloo 1956     FAMIILIA N 00:31:54
129 139 Marko Heinloo 1983     FAMIILIA M 00:29:49
156 140 Eleri Heinnurm 1988     ABB NIPPA-NAPPA N 00:34:52
167 141 Karin Heinsaar 1979     SINILINNUD N 00:36:20
29 146 Ivo Hindreus 1983
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active M 00:21:48
111 147 Helen Hindrichson-Nairis 1980     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 00:27:51
285 148 Aleksandr Hlebnikov 1971
  PUHAS ENERGIA M 00:46:19
174 154 Madis Idnurm 1980
  HARKU KIIRED M 00:37:15
10 155 Jevgeni Ignatjev 1986     MEGAHERTZ M 00:19:21
356 156 Stella Iis 1989     LUMINOR COMPLIANCE N 00:53:13
9 158 Sergei Iljin 1989     MEGAHERTZ M 00:19:11
49 160 Signe Ilumets 1989
Harju maakond
ABB ABB Run Station RUN N 00:23:51
272 164 Marek Ilves 1974     2RTK M 00:45:06
379 165 Ülle Ilves 1953
  TAI N 00:58:57
203 195 Maire Jäärats 1978     ABB WOL N 00:39:45
7 167 Andres Jakobson 1979
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 00:18:52
221 169 Tiina-Marju Jaksen 1966     NURMENUKUD N 00:41:46
242 170 Kristel Jallai 1977
Harju maakond
    N 00:42:49
26 192 Martti Järv 1985     TELEGRUPP M 00:21:36
222 193 Aivi Järve 1978
  GREINER N 00:41:49
327 180 Janne Joalaid 1963
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 00:49:02
104 189 Tanel Jõeäär 1985     RIDANRUN M 00:27:29
352 181 Kairi Johanson 1987     GRANT THORNTON ADVISORY N 00:52:12
281 191 Sigrid Jõhve 1989     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:46:08
70 182 Elise Joonas 1990     PMA TEINE N 00:24:50
275 183 Tiit Jors 1968
    M 00:45:35
138 186 Jaanika Jundas 1975
  RIK2 N 00:30:42
362 199 Maiken Jürgenson 1982     ELERINGI MARJULISED N 00:54:36
293 200 Luule Jürisson 1949     PIRITA N 00:46:44
31 206 Indrek Kaarlep 1978     RIDANRUN M 00:22:02
206 207 Kristiina Kaasik 1978     RADEMARID N 00:40:20
354 208 Renate Kaasik 1991     VIRU HAMBAKLIINIK N 00:52:34
312 209 Nadežda Kabrda 1967     PUHAS ENERGIA N 00:48:07
261 210 Peeli Kadastu 1968     EASY N 00:43:53
294 347 Keiti-Katriin Käige 1997       N 00:46:49
230 213 Nele Kalda 1986     TIIM BISCUITS N 00:42:10
237 214 Pille Kalda 1982
  TAI N 00:42:33
131 215 Liina Kaldma 1979     SINILINNUD N 00:30:04
216 219 Marilis Kallas 1993     AURUVEDUR N 00:41:00
184 222 Kristine Kalm 1992     AZETSI SIRESÄÄRED N 00:38:10
137 223 Anary Kalme 1975     KÄIB KÜLL N 00:30:27
87 228 Aimar Kann 1970
  ÜKS KORD VEEL M 00:26:26
219 230 Pille Kapp 1972     NURMENUKUD N 00:41:28
155 235 Eliina Karma 1982
Harju maakond
  ABB rABBit N 00:34:33
250 236 Kadri Karner 1986       N 00:43:21
269 238 Helena Karpin 1997     OTSE JA RINGIGA N 00:44:25
329 239 Jane Karpin 1986       N 00:49:23
38 241 Mihkel Karuse 1992     THORN ENGINEERING M 00:22:53
207 242 Steven Kase 1989     TEAM SR M 00:40:22
276 244 Kaire Kasearu 1979
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 00:45:36
278 245 Signe Kasepalu 1990
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 N 00:45:45
175 246 Diana Kasesalu 1997     RIK1 N 00:37:19
139 249 Kristel Kauts 1970     123 LÄKS! N 00:30:59
311 250 Meivi Kekkar 1988
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 00:48:06
50 253 Kristiin Kesamaa 1995
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 00:23:52
215 254 Kertu Kesküla 1990     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:40:58
391 256 Michael Keumatio Lontsie 1992
Harju maakond
  TIM putty M 01:11:17
98 258 Katrin Kiisk 1980     GREINER N 00:26:52
52 259 Valeria Kiisk 1985     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD N 00:24:00
186 261 Naomi Jessica Kiivikas 1994     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD N 00:38:19
157 262 Evelin Kikas 1980
Harju maakond
  NIPERNAADI N 00:34:53
200 266 Kristi Kirsman 1979
  ELISA 5G N 00:39:33
77 267 Veikko Kivipõld 1988     LIHULA WILSON M 00:25:31
125 268 Deivi Kiviste 1983
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   N 00:29:16
107 269 Juhan Klementi 1987     RUNANGO M 00:27:41
287 270 Laura Kogerman 1991
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 00:46:31
353 271 Erki Kogres 1975
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving M 00:52:31
324 272 Merit Kohv 1996     ABB NIPPA-NAPPA N 00:48:47
12 273 Steven Koik 1988     LIHULA WILSON M 00:19:39
335 279 Aet Kolde 1964
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving N 00:50:00
282 285 Kadri Kompost 1980
  TEAM SR N 00:46:09
375 286 Ruta Kompost 1959     TEAM SR N 00:57:45
47 287 Karolin Kondrat 1993     #RADEMARUNNING N 00:23:39
228 291 Avo Kont 1979
  SKY PLUS M 00:42:10
218 352 Kaupo Kööp 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 00:41:20
183 353 Rauno Kööp 1989
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 00:38:00
28 294 Kardo Koplus 1991
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 00:21:44
383 296 Krista Koppel 1986     LUMINOR COMPLIANCE N 01:00:01
286 298 Alina Kornejeva 1990     JOOKSURÕÕM N 00:46:27
349 301 Darja Kortšagina 1986     KOOSTÖÖS SINUGA! N 00:51:44
244 305 Kajali Kotsar 1985     ELERINGI MARJULISED N 00:43:08
204 346 Maarja Kõue 1991     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 00:39:55
78 308 Mari Kraav 1992
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 00:25:39
115 309 Getter Krabbi 1994
Harju maakond
    N 00:28:33
6 311 Karel Krist 1978
    M 00:18:16
380 312 Kadri Kristlepp 1989       N 00:59:14
143 319 Liisa Kruustük 1982
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 00:31:55
39 325 Aet Kull 1964
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 00:22:56
316 333 Aivi Kurim 1965     MINE METSA N 00:48:17
336 334 Pille Kurnitski 2004       N 00:50:01
331 335 Vivika Kurnitski 1969       N 00:49:32
386 339 Heilika Kutsch 1981     RIK2 N 01:05:00
350 341 Edith Kuusemägi 1975     KOOSTÖÖS SINUGA! N 00:51:48
246 342 Siret Kuusik 1986
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 00:43:14
367 343 Marit Kuusk 1978     EEK: TEOD LOEVAD N 00:55:59
60 344 Piret Kuusk 1981
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 00:24:27
298 338 Vadim Kuzovkov 1987     ARKAADIA M 00:47:27
83 363 Maria Laanejärv 1990
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 00:26:05
13 365 Pertti Laanemäe 1989     LINCONA MEESTEBÄND M 00:19:39
357 364 Märt Laanemets 1969       M 00:53:31
270 366 Ruth Laev 1953     KÄIB KÜLL N 00:44:29
340 368 Natalja Lahk 1960     HORNETS N 00:50:16
323 377 Mario Lambing 1977
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 00:48:46
23 379 Elari Langu 1978     SKODA LAAGRI M 00:21:20
264 380 Diana Laos 1989     SÄRASILMAD N 00:44:09
248 383 Moonika Lassur 1974
  SPORDISÕBRAD N 00:43:15
120 385 Triin Laub 1988     BALBIINOKAD N 00:29:00
151 386 Ilse Laur 1957
    N 00:33:46
126 388 Ingrid Lauringson 1994
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS N 00:29:23
339 398 Maire Lember 1967     MATKK N 00:50:12
56 399 Kaido Lemendik 1977     ALATI LÕPUNI M 00:24:07
297 400 Siiri Lend 1979
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 00:47:22
192 405 Anneli Levertand 1969
  NELJAS KORRUS N 00:39:21
17 404 Andreas Leznevsky 1975       M 00:20:24
271 406 Katrin Ligi 1973     EASY N 00:44:52
99 407 Daimar Liiv 1966
  KOHTUJOOKSIKUD M 00:27:00
8 408 Jaagup Liiv 1983     KRIMELTE HUNDID 3 M 00:19:00
290 414 Eleen Lilienthal 1989     NIPERNAADI N 00:46:37
182 415 Karmen Lilienthal 1995     1+1 OFFICE N 00:37:48
21 416 Tatjana Lilienthal 1973     PÄIKESELAPSED N 00:21:11
236 418 Everiin Lill 1995     PMA TEINE N 00:42:26
315 419 Katrin Lillep 1969
  RX METSAS N 00:48:13
121 420 Esther Linask 1985     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 00:29:04
35 421 Tiivi Lind 1978     KES TEGI? N 00:22:15
53 422 Gerli Linkgreim 1979     KES TEGI? N 00:24:00
97 423 Taivo Linnamägi 1984
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 00:26:52
398 425 Karel Lomp 1990     TEERULLID OSA 3 M 01:21:17
328 445 Britta Lõõbas 1989
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 00:49:05
262 427 Triin-Anneli Loodus 1975
  KOHTUJOOKSIKUD N 00:43:54
62 432 Kaja Luigelaht 1981     LONKAV PUUSALIIGES N 00:24:28
371 433 Elen Lukas 1974     LONKAV PUUSALIIGES N 00:56:33
212 434 Inga Luks 1975     PMA TEINE N 00:40:52
201 437 Margit Lunt 1971       N 00:39:40
351 441 Inge Luuk 1982
  2RTK N 00:51:52
18 447 Allan Maar 1971     SKODA LAAGRI M 00:20:34
343 452 Kristiina Maidvee 1980
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 00:50:41
273 454 Merle Maisla 1979       N 00:45:10
95 456 Mait Makkar 1974
  RIK3 M 00:26:46
213 505 Gerda Mälk 1986     #PÜÜATERVISKINNI N 00:40:55
393 506 Maarja Mälk 1988     SOOREBASED N 01:13:54
390 461 Kaupo Mang 1992     AURUVEDUR M 01:11:17
16 462 Margit Manni 1978     TH KOONDATUD N 00:20:24
118 465 Marianneli Marjamaa-Kokk 1971     GREINER N 00:28:49
68 470 Merilin Massakas 1982
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 00:24:47
48 473 Bruno Meder 1991     GRANT THORNTON ASSURANCE M 00:23:47
135 474 Berle Mees 1993     EESTI TRAAVEL N 00:30:20
325 475 Mariliis Mehik 1996       N 00:49:00
24 477 Andres Meresmaa 1969
  ENSTO ENERGY M 00:21:23
96 478 Iris Meristo 1970     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:26:48
359 480 Ülle Metsman 1979
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 00:54:06
136 489 Elari Moks 1981       M 00:30:23
147 490 Hans Moks 1987
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II M 00:32:07
366 492 Mary-Liis Moorbach 1991     SOOREBASED N 00:55:46
280 501 Liia Mõrd 1987     THORN ENGINEERING N 00:45:50
40 495 Sander Muhu 1982     RX METSAS M 00:22:58
263 496 Anne Murd 1973
  TAI N 00:44:03
283 497 Kaili Muru 1984
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 00:46:09
108 500 Reilika Muuli 1989
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 00:27:48
54 513 Einar Namme 1965
    M 00:24:01
127 514 Nele Narme 1993     THE BEST! N 00:29:46
370 518 Madis Niinemaa 1989     TEAM TESLA M 00:56:30
364 520 Kristi Niitsoo 1986     DECOLAND N 00:55:12
37 526 Ants Noot 1969
  KES TEGI? M 00:22:52
160 529 Marek Nuka 1976     MEHED PÕDRAGA METSAS M 00:35:12
119 538 Saale Ojapõld 1978     MAASIKAS N 00:28:55
306 539 Tuuli Ojasalu 1985
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 00:47:38
404 545 Piia-Helin Oras 1992
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE N 02:35:38
179 549 Anne-Mari Orgla 1992     SÄRASILMAD N 00:37:30
88 552 Sigrid Orumets 1971
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 00:26:28
124 554 Reet Otsus 1987     VABA LEHM N 00:29:13
392 555 Maia Ottep 1978     RIK1 N 01:13:48
258 970 Evelin Õunapuu 1976
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 00:43:44
387 557 Ave Paabel 1974     KÄIB KÜLL N 01:05:50
84 565 Anu Palloson 1994
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 00:26:07
161 567 Kersti Palu 1958
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving N 00:35:13
239 569 Andrus Palumäe 1973
  KIIRELT TÄPIKS M 00:42:36
75 573 Karl Rasmus Parbo 1997     123 LÄKS! M 00:25:26
73 641 Anna-Liisa Pärnalaas 1992
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 00:25:17
292 578 Jürgen Parts 1988
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA M 00:46:42
377 580 Julia Passetsnik 1988     FIVE X N 00:58:15
394 582 Rando Paurson 1973
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 01:14:08
41 584 Kadri Pedak 1989
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 00:22:59
112 587 Kai Peet 1977
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 00:27:51
63 588 Hedi Peetermann 1994     ABBVIIMASED N 00:24:34
36 589 Sigre Peetrimägi 1981     ÜKS KORD VEEL N 00:22:23
176 591 Kaja Pellis 1966
    N 00:37:28
389 592 Imre Pello 1979     STORZ A-TEAM M 01:06:37
100 596 Jevgenia Petrova 1986       N 00:27:04
360 598 Agnes Pihelpuu 1975
  SKY PLUS N 00:54:10
305 600 Marju Piirsalu 1964
  PIRITA N 00:47:38
79 601 Marilin Pikaro 1982
  LUMINOR COMPLIANCE N 00:25:44
178 602 Tiit Pikk 1973     KIIRELT TÄPIKS M 00:37:29
57 603 Sirly Pikknurm 1990     AVO-CARDIO N 00:24:08
320 605 Taavi Piller 1984
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 M 00:48:38
332 607 Kristiina Pilvet-Petrov 1988
Harju maakond
  TEAM TESLA N 00:49:39
257 608 Reelika Pirson-Heinloo 1980     FAMIILIA N 00:43:37
46 611 Priit Plado 1968
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 00:23:25
289 633 Annika Põder 1991     #PÜÜATERVISKINNI N 00:46:36
338 613 Marili Pokrovski 1988     #PÜÜATERVISKINNI N 00:50:03
284 639 Petre Põldma 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 00:46:16
358 614 Kristina Poolak 1993     TIM PUTTY N 00:53:56
209 643 Katrin Pööra 1972
  KOOSTÖÖS SINUGA! N 00:40:37
188 615 Aile Pops 1974     PARIMAS EAS N 00:38:37
189 616 Vahur Pormeister 1984     AVO-CARDIO M 00:39:00
226 623 Liina Prohhorov 1987     ÜKS KORD VEEL N 00:41:57
243 625 Uno Pukk 1956
Harju maakond
OÜ Meraco   M 00:43:03
330 627 Merlin Purge 1995
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 00:49:27
168 628 Elvira Puström 1974     STORZ ELEKTROONIKA N 00:36:40
291 629 Olesja Puumeister 1983
  SMIT N 00:46:40
169 631 Irene Puusaar 1963
  ELERINGI MARJULISED N 00:36:41
234 632 Svea Puusepp 1970       N 00:42:19
249 645 Tarmo Rahkama 1984
  GRANT THORNTON ASSURANCE M 00:43:18
74 646 Krista Raid 1971       N 00:25:25
67 653 Nele Rand 1973     KRIMELTE HUNDID 1 N 00:24:45
260 658 Triinu Rannula 1993     EESTI TRAAVEL N 00:43:51
225 659 Heleri Ratt 1992     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 00:41:54
181 662 Piia Raudsepp 1969       N 00:37:44
58 665 Triin Rebane 1989       N 00:24:19
402 666 Ingrid Rechlin 1967
  NELJAS KORRUS N 02:01:09
142 667 Janne Rechlin 1993     NELJAS KORRUS N 00:31:55
196 671 Mikk Reha 1992     THORN ENGINEERING M 00:39:27
388 672 Rauno-Sten Reile 1991
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 01:06:25
208 675 Helen Reinik 1984     AVO-CARDIO N 00:40:24
43 676 Kai Remmelkoor 1970      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:23:06
220 677 Kristiina Repp 1971      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:41:33
66 678 Eduard Rešetov 1980     AADAMAD JOOKSUS M 00:24:41
64 680 Mirje Roasto 1985       N 00:24:36
65 683 Berit Rohtjärv 1991     HKO N 00:24:41
385 684 Tuuliki Rohtla 1981     LONKAV PUUSALIIGES N 01:03:49
82 686 Viljar Rooda 1989     TELEGRUPP M 00:25:58
55 687 Christman Roos 1983
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 00:24:04
304 694 Reet Roosimägi 1983     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 00:47:34
25 696 Marek Ross 1991     AADAMAD JOOKSUS M 00:21:27
372 706 Marika Rüngenen 1964     TEAM SR N 00:56:47
345 700 Ragne Russak 1969
  SPORDISÕBRAD N 00:50:45
238 701 Ragne Ruubel 1975     RADEMARID N 00:42:34
45 707 Elo Rüütel 1978     RTK3 N 00:23:19
405 708 Tom Rüütel 1988
Harju maakond
    M 03:35:59
123 715 Külli Saarepera 1973     123 LÄKS! N 00:29:08
85 716 Angelika Saarniit 1979
Harju maakond
  ENSTO ENERGY N 00:26:13
171 792 Ulvi Sädem 1981
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE N 00:37:02
399 719 Karin Sahar-Lambinen 1987       N 01:30:05
277 720 Silvia Saks 1989     MAASIKAS N 00:45:38
170 721 Ülle Saks 1977     ÜKS KORD VEEL N 00:36:49
153 725 Karin Salu 1993
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 00:34:04
224 726 Margot Salumets 1989     SEESAMI SARMIKAD N 00:41:54
295 735 Jana Sarri 1980     NIPERNAADI N 00:46:52
5 742 Olle Selliov 1974
  AADAMAD JOOKSUS M 00:17:41
193 744 Kätlin Sepik 1979     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 00:39:21
346 746 Annemari Sepp 1994     KIIREM KUI 5G N 00:51:03
279 750 Marianne Sergo 1991     BALBIINOKAD N 00:45:49
1 752 Ankur Sharma 1986     TEAM TESLA M 00:15:07
334 753 Urve Sidron 1950     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:50:00
61 754 Madle Sihver 1991     PARIMAS EAS N 00:24:27
197 755 Häli Siimaste 1968     EASY N 00:39:29
347 757 Tatjana Siipan 1986     TIIM BISCUITS N 00:51:37
113 759 Stina Silluste 1993     SINILINNUD N 00:28:16
76 762 Maia Sinajeva 1988       N 00:25:30
81 793 Anni Sööl 1985     SÄRASILMAD N 00:25:56
337 771 Ethel Soome 1995     KIIREM KUI 5G N 00:50:03
229 773 Malle Soosaar 1988     TIIM BISCUITS N 00:42:10
309 775 Gätlin Spiridonov 1995     ARKAADIA N 00:47:57
268 780 Kädi Streff 1978
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:44:20
177 794 Made Sügis 1971
  OTSE JA RINGIGA N 00:37:29
254 797 Marija Šukolajets 1985     STORZ ELEKTROONIKA N 00:43:26
256 783 Evelin Summer 1974     AURUVEDUR N 00:43:35
232 788 Maili Suurekivi 1995     ABBVIIMASED N 00:42:18
106 805 Külliki Tafel-Viia 1979     ESTNO N 00:27:40
4 873 Margus Tähepõld 1978
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 00:17:14
2 809 Erlend Tamberg 1973
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 00:16:33
319 810 Andrus Tamm 1976     TELEGRUPP M 00:48:23
159 811 Gerli Tamm 1992     TIIM BISCUITS N 00:35:08
71 812 Kristin Tamm 1989
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 00:24:53
400 814 Ülle Tamm 1978
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 01:33:59
259 815 Dagmar Tamme 1982
  VABA LEHM N 00:43:47
245 818 Arno Taremäe 1983
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 00:43:13
321 820 Liina Tarmisto 1976
  GROWITARID N 00:48:39
90 821 Triin Tartes 1991     ELISA 5G N 00:26:33
164 822 Häli Tarum 1987     HKO N 00:35:59
342 825 Astra Teede 1978     123 LÄKS! N 00:50:33
165 826 Jürka Teesalu 1971     1+1 OFFICE M 00:36:07
187 827 Marje Teesalu 1976
  1+1 OFFICE N 00:38:25
34 830 Richard Teppart 1991     RIK1 M 00:22:14
144 832 Sirje Terve 1961
  OTSE JA RINGIGA N 00:31:59
303 835 Krista Tiitsen 1970     MATKK N 00:47:32
109 836 Liis Tiitson 1992     NELJAS KORRUS N 00:27:49
374 837 Marren Tiivits 1993     KIIREM KUI 5G N 00:57:36
310 838 Sten Tikerpe 1993
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID M 00:48:05
395 839 Kevin Tiks 1993     AVO-CARDIO M 01:14:22
252 841 Kai Timmusk 1972     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 00:43:25
307 843 Angela Tirp 1992
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 00:47:46
173 844 Marika Tiru 1986     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 00:37:09
299 847 Kaarin Tohter 1978     MATKK N 00:47:28
214 848 Merily Toiger 1996     THE BEST! N 00:40:57
199 849 Tarmo Toiger 1979       M 00:39:31
361 851 Tanel Tomson 1976
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 00:54:21
122 852 Marika Toom 1970     ABB WOL N 00:29:06
180 853 Ragna Toom 1953     PMA TEINE N 00:37:34
92 856 Tuuli Tooming 1978       N 00:26:38
382 857 Juhan Toompuu 1986
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 00:59:38
296 858 Kadrin Toonekurg 1984
  EESTI TRAAVEL N 00:46:54
240 864 Kaire Truu 1974       N 00:42:43
401 866 Anu Tukia 1977
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 01:59:51
251 868 Virge Tumm 1971     2RTK N 00:43:23
202 870 Jaanika Tutt 1978     AZETSI SIRESÄÄRED N 00:39:40
89 874 Olga Uhabakin 1982
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 00:26:31
134 875 Birgit Uibu 1991     GRANT THORNTON ADVISORY N 00:30:10
288 876 Tiina Uint 1987     STORZ ELEKTROONIKA N 00:46:32
301 973 Annelii Üprus 1977     TELLISKIVI TALLAD N 00:47:29
317 881 Virge Urke 1971       N 00:48:19
14 882 Evert Usin 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 00:20:00
233 883 Lilo Ustaal 1967     RX METSAS N 00:42:18
217 884 Evelin Uudeküll 1989
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 00:41:05
133 974 Mari-Liis Üürike 1989
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 00:30:06
154 885 Ants Uus 1974
  DECOLAND M 00:34:08
152 886 Inessa Uus 1977
  DECOLAND N 00:33:52
190 892 Marin Vaher 1977     TAI N 00:39:00
101 902 Laine Vain 1983     HARKU PEO N 00:27:06
114 904 Kaili Vainumaa 1970
  STARTER MURRAB LÄBI N 00:28:29
194 906 Mari Valdek 1983     MAASIKAS N 00:39:24
93 907 Jaanus Valdmaa 1989
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 00:26:40
51 908 Ragnar Valdstein 1982
  BESTWAY GRUPP - BWG.EE M 00:23:58
94 965 Rauno Väli 1990     LIHULA WILSON M 00:26:46
363 967 Kaisa Välk 1976     ABB BOOK AND GO N 00:54:37
32 911 Killut Vallandi 1965     NURMENUKUD N 00:22:05
376 912 Getter Valner 1996     ABB BOMBSQUAD N 00:57:50
22 914 Erki Varbola 1975
  EELISTAN ALMALE SAKUT M 00:21:13
318 968 Kristi Värk 1980       N 00:48:21
205 922 Martin Vedler 1989     SMIT M 00:40:17
42 924 Jana Veenpere 1974
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 00:23:03
15 926 Erki Veeroos 1977
  TEERULLID OSA 3 M 00:20:11
368 927 Airi Vekmann 1975     PARIMAS EAS N 00:56:00
223 928 Rena Veldt 1988     STORZ A-TEAM N 00:41:50
381 931 Ott Velsberg 1990
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID M 00:59:34
59 933 Raili Vesberg-Pikk 1982
    N 00:24:21
195 936 Raivo Videvik 1981     ROOSA PANTER M 00:39:25
300 937 Marta Vihtre 1992     NAKSITRALLID N 00:47:29
140 938 Andres Viia 1976     ESTNO M 00:31:02
148 939 Jana Viia 1988
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 00:32:37
149 940 Tauno Viigipuu 1981     NIPERNAADI M 00:32:41
146 943 Kristel Viirmann 1982
  BALBIINOKAD N 00:32:06
198 949 Jaanis Vilimäe 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 00:39:29
396 953 Greete Vilu 1995
Harju maakond
ABB AS ABB rABBit N 01:15:12
227 954 Anna Vinkelberg 1996     ABBVIIMASED N 00:41:59
44 956 Martin Visnapuu 1982     BALBIINOKAD M 00:23:07
231 959 Katri Voit 1975     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 00:42:11
369 801 Elvira Zagarene 1974     TIM PUTTY N 00:56:18
211 802 Evelyn Zahrens 1977     SKY PLUS N 00:40:42
355 803 Nonna Zingfeld 1940       N 00:52:48
Sulge

Tulemuse detailne info

...