18. TRADEHOUSE Tervisejooks
11. etapp - 4 km

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 435 Naisi: 329 Mehi: 106 Läbitud distants kokku: 1740 km Aeg kokku: 310:44:47
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl VKL koht Tulemus
211 143 1 Kati Aaren 1978 Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 143 00:41:20
146 89 2 Triin Aarna 1986 Naine     SPORDIPLIXID2020 N 89 00:33:09
278 198 5 Monika Aaslaid 1951 Naine     PIRITA N 198 00:45:55
307 224 6 Gerli Aasmäe 1979 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 224 00:48:30
375 283 7 Jette Aasumäe 1990 Naine     2RTK N 283 00:58:02
293 212 11 Liis Aaviku 1982 Naine
  GRANT THORNTON ADVISORY N 212 00:47:19
377 285 12 Katri Abel-Ollo 1979 Naine     TAI N 285 00:58:13
160 102 13 Annika Abner 1985 Naine       N 102 00:34:39
402 305 14 Ilze Abola 1978 Naine     KES TEGI? N 305 01:08:20
3 1 16 Anet Adamson 1993 Naine     SINILINNUD N 1 00:17:31
158 100 17 Helena Aeltermann 1980 Naine
  SEESAMI SARMIKAD N 100 00:34:36
37 25 18 Jüri Aganitš 1988 Mees     RIK2 M 25 00:22:36
31 20 20 Raul-Bolek Aguraiuja 1974 Mees     SKODA LAAGRI M 20 00:22:21
9 6 21 Risto Ahtijainen 1985 Mees
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 6 00:19:23
389 295 22 Aivi Aigro 1969 Naine     JOOKSURÕÕM N 295 01:01:03
86 42 23 Kristi Ainen 1981 Naine     ESTNO N 42 00:25:41
125 71 27 Evelyn Alamets 1973 Naine     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 71 00:29:04
206 141 34 Helena Alesma 1994 Naine     BALBIINOKAD N 141 00:41:16
102 54 36 Marie Allikmaa 1990 Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 54 00:26:28
412 314 37 Heleri Alliksoo 1996 Naine
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 314 01:17:08
40 15 38 Marja-Liisa Alliksoo 1991 Naine
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 15 00:22:51
82 39 40 Gerly Alp 1990 Naine     ABB NIPPA-NAPPA N 39 00:25:15
203 139 42 Karoline Altmäe 1993 Naine     SINILINNUD N 139 00:41:08
108 51 48 Priit Annusver 1983 Mees
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 M 51 00:27:40
100 48 52 Anton Apuhtin 1989 Mees     MEGAHERTZ M 48 00:26:24
247 175 54 Anneli Arm 1981 Naine     EELISTAN ALMALE SAKUT N 175 00:44:17
171 112 55 Kristin Arm 1972 Naine
  SKY PLUS N 112 00:36:48
240 71 56 Urmet Arm 1978 Mees     1+1 OFFICE M 71 00:43:58
311 228 60 Urve Arukaevu 1966 Naine     TÕENÄOLISELT LINNA PARIM AMET N 228 00:48:44
403 306 61 Pille Arula 1983 Naine     VESI JOOKSEB N 306 01:09:37
272 194 63 Kertu Arumetsa 1982 Naine     AURUVEDUR N 194 00:45:36
99 52 66 Ave Aun 1970 Naine     RX METSAS N 52 00:26:23
128 74 68 Ketlin Bachmann 1979 Naine
  ELISA 5G N 74 00:29:17
257 183 71 Pille Banhard 1976 Naine     #PÜÜATERVISKINNI N 183 00:44:44
297 214 72 Kristiina Bank 1996 Naine
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 214 00:47:52
207 142 82 Brit Bärengrub 1985 Naine
  PARIMAS EAS N 142 00:41:19
93 47 75 Eveli Bauer 1982 Naine
  #PÜÜATERVISKINNI N 47 00:26:10
327 242 81 Mari-Ann Bubõr 1981 Naine
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 242 00:50:13
264 188 85 Veronika Djomina 1986 Naine     ARKAADIA N 188 00:45:10
280 200 88 Teili Dreifeldt 1995 Naine
Harju maakond
  ABB GIRLS POWER N 200 00:46:10
88 43 91 Marvi Eenma 1976 Naine
  LONKAV PUUSALIIGES N 43 00:25:50
131 76 98 Reet Ellermaa 1962 Naine       N 76 00:29:53
130 55 99 Riho-Rene Ellermaa 1963 Mees       M 55 00:29:53
331 246 100 Edith End 1976 Naine
  HARKU KIIRED N 246 00:50:25
150 93 101 Hegle Engman 1978 Naine     RADISSON BLU SKY HOTEL N 93 00:34:15
107 50 103 Indrek Erin 1983 Mees       M 50 00:27:29
265 77 104 Erich Erm 1981 Mees
Harju maakond
  Lonkav puusaliiges M 77 00:45:14
87 45 105 Rait Ermann 1980 Mees
  #RADEMARUNNING M 45 00:25:41
132 77 107 Kristel Evardi 1984 Naine     PLAYTECH N 77 00:30:16
348 260 111 Natalja Fomenko 1969 Naine
  PUHAS ENERGIA N 260 00:52:23
399 303 112 Frederika Frank 1977 Naine     RADEMARID N 303 01:07:33
217 150 113 Siiri Freiberg 1967 Naine
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 150 00:42:11
147 90 114 Kristina Fuks-Kuus 1976 Naine
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 90 00:33:44
109 52 115 Semjon Galajev 1983 Mees     OTSE JA RINGIGA M 52 00:27:43
430 324 116 Natalja Gapon 1970 Naine     HORNETS N 324 01:52:01
376 284 119 Marian Gilden 1977 Naine
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 284 00:58:12
349 261 121 Anni Granström 1988 Naine     KRISTIINELA N 261 00:52:42
50 30 122 James Gray 1978 Mees     PLAYTECH M 30 00:23:19
406 98 123 Janno Greenbaum 1974 Mees     GRANT THORNTON ASSURANCE M 98 01:13:10
242 171 125 Külli Haab 1978 Naine
  ENERGIAVESI N 171 00:44:01
113 61 127 Ele Haavandi 1974 Naine     123 LÄKS! N 61 00:27:58
42 17 129 Gea Hallen 1987 Naine     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 17 00:22:53
189 126 130 Reet Hansen 1970 Naine     TIIM BISCUITS N 126 00:39:24
115 63 131 Anni Hanst 1993 Naine     MATKK N 63 00:28:06
101 53 132 Riina Harik 1977 Naine     TH KOONDATUD N 53 00:26:27
110 58 135 Kaie Hein 1973 Naine     KRISTIINELA N 58 00:27:52
295 83 136 Olavi Hein 1989 Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! M 83 00:47:39
219 152 140 Eleri Heinnurm 1988 Naine     ABB NIPPA-NAPPA N 152 00:42:23
274 196 141 Karin Heinsaar 1979 Naine     SINILINNUD N 196 00:45:48
61 36 145 Einar Hillep 1970 Mees
    M 36 00:23:57
34 23 146 Ivo Hindreus 1983 Mees
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active M 23 00:22:26
116 64 147 Helen Hindrichson-Nairis 1980 Naine     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 64 00:28:13
422 104 148 Aleksandr Hlebnikov 1971 Mees
  PUHAS ENERGIA M 104 01:27:58
205 140 152 Tiina Hunt 1981 Naine     MAAST LAHTI N 140 00:41:12
246 174 156 Stella Iis 1989 Naine     LUMINOR COMPLIANCE N 174 00:44:16
5 4 158 Sergei Iljin 1989 Mees     MEGAHERTZ M 4 00:18:25
64 27 159 Liis Ilula-Niinemets 1987 Naine     LIBLEKAD N 27 00:24:09
281 81 164 Marek Ilves 1974 Mees     2RTK M 81 00:46:20
381 289 165 Ülle Ilves 1953 Naine
  TAI N 289 00:58:39
387 294 166 Anu Irik 1989 Naine     TELLISKIVI TALLAD N 294 01:00:39
341 255 195 Maire Jäärats 1978 Naine     ABB WOL N 255 00:51:38
302 219 168 Ülle Jakobson 1968 Naine
    N 219 00:48:16
260 186 169 Tiina-Marju Jaksen 1966 Naine     NURMENUKUD N 186 00:45:02
155 98 170 Kristel Jallai 1977 Naine
Harju maakond
    N 98 00:34:21
166 108 193 Aivi Järve 1978 Naine
  GREINER N 108 00:35:43
382 290 194 Mai Järving 1960 Naine     KOOSTÖÖS SINUGA! N 290 00:58:53
390 296 176 Jaana Jerv 1983 Naine     STARTER MURRAB LÄBI N 296 01:01:14
384 292 178 Kristel Jervson 1985 Naine
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 292 00:59:20
112 60 190 Greete Jõgi 1992 Naine     OTSE JA RINGIGA N 60 00:27:56
329 245 181 Kairi Johanson 1987 Naine     GRANT THORNTON ADVISORY N 245 00:50:24
338 253 191 Sigrid Jõhve 1989 Naine     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 253 00:51:13
95 48 182 Elise Joonas 1990 Naine     PMA TEINE N 48 00:26:16
269 78 183 Tiit Jors 1968 Mees
    M 78 00:45:24
134 79 186 Jaanika Jundas 1975 Naine
  RIK2 N 79 00:30:44
365 273 198 Kairi Jürgenson 1973 Naine     AMATÖÖRID N 273 00:55:20
325 240 199 Maiken Jürgenson 1982 Naine     ELERINGI MARJULISED N 240 00:50:00
137 56 188 Hannes Juuse 1969 Mees     ALATI LÕPUNI M 56 00:31:08
290 209 351 Kerttu Kääri 1967 Naine
  SPORDISÕBRAD N 209 00:47:08
230 161 207 Kristiina Kaasik 1978 Naine     RADEMARID N 161 00:43:09
373 281 209 Nadežda Kabrda 1967 Naine     PUHAS ENERGIA N 281 00:57:50
353 264 347 Keiti-Katriin Käige 1997 Naine       N 264 00:53:35
253 181 213 Nele Kalda 1986 Naine     TIIM BISCUITS N 181 00:44:33
175 115 219 Marilis Kallas 1993 Naine     AURUVEDUR N 115 00:37:16
135 80 222 Kristine Kalm 1992 Naine     AZETSI SIRESÄÄRED N 80 00:30:45
405 308 225 Inge Kand 1972 Naine     SPORDIPLIXID2020 N 308 01:12:11
94 47 228 Aimar Kann 1970 Mees
  ÜKS KORD VEEL M 47 00:26:13
401 304 230 Pille Kapp 1972 Naine     NURMENUKUD N 304 01:08:11
282 201 231 Maarika Karelson 1960 Naine     ENERGIAVESI N 201 00:46:22
413 315 237 Terje Karp 1961 Naine     MATKK N 315 01:17:09
286 205 238 Helena Karpin 1997 Naine     OTSE JA RINGIGA N 205 00:46:49
360 91 242 Steven Kase 1989 Mees     TEAM SR M 91 00:53:56
261 75 243 Viljo Kase 1985 Mees     EELISTAN ALMALE SAKUT M 75 00:45:04
323 238 244 Kaire Kasearu 1979 Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 238 00:49:44
369 277 245 Signe Kasepalu 1990 Naine
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 N 277 00:57:00
180 63 247 Mairo Kaseväli 1983 Mees
  REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD M 63 00:37:41
347 259 249 Kristel Kauts 1970 Naine     123 LÄKS! N 259 00:52:20
268 191 250 Meivi Kekkar 1988 Naine
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 191 00:45:23
198 134 251 Tiina Kell 1977 Naine       N 134 00:40:11
78 35 253 Kristiin Kesamaa 1995 Naine
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 35 00:24:59
321 235 254 Kertu Kesküla 1990 Naine     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 235 00:49:15
318 84 256 Michael Keumatio Lontsie 1992 Mees
Harju maakond
  TIM PUTTY M 84 00:49:12
77 34 258 Katrin Kiisk 1980 Naine     GREINER N 34 00:24:57
228 160 259 Valeria Kiisk 1985 Naine     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD N 160 00:43:03
151 94 261 Naomi Jessica Kiivikas 1994 Naine     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD N 94 00:34:16
362 271 262 Evelin Kikas 1980 Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 271 00:54:41
172 113 266 Kristi Kirsman 1979 Naine
  ELISA 5G N 113 00:37:04
106 57 268 Deivi Kiviste 1983 Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   N 57 00:27:26
398 96 269 Juhan Klementi 1987 Mees     RUNANGO M 96 01:07:16
363 92 271 Erki Kogres 1975 Mees
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving M 92 00:55:06
344 258 272 Merit Kohv 1996 Naine     ABB NIPPA-NAPPA N 258 00:51:53
386 293 277 Kadri Kokla 1965 Naine     GASELLID N 293 01:00:28
259 185 279 Aet Kolde 1964 Naine
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving N 185 00:45:00
181 118 280 Ene Koljal 1970 Naine     VESI JOOKSEB N 118 00:37:47
419 101 282 Kaspar Kolk 1990 Mees       M 101 01:22:46
4 3 283 Madis Kolli 1993 Mees     AURUVEDUR M 3 00:18:17
317 234 284 Merle Kollo 1975 Naine
  SEESAMI SARMIKAD N 234 00:49:08
320 236 285 Kadri Kompost 1980 Naine
  TEAM SR N 236 00:49:15
424 320 286 Ruta Kompost 1959 Naine     TEAM SR N 320 01:28:49
59 24 287 Karolin Kondrat 1993 Naine     #RADEMARUNNING N 24 00:23:54
214 67 288 Meelis Konsa 1976 Mees     RUNANGO M 67 00:41:34
394 95 352 Kaupo Kööp 1987 Mees
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 95 01:04:50
337 252 293 Kristi Koora 1977 Naine     HARKU KIIRED N 252 00:51:05
35 24 294 Kardo Koplus 1991 Mees
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 24 00:22:29
256 182 301 Darja Kortšagina 1986 Naine     KOOSTÖÖS SINUGA! N 182 00:44:39
121 67 346 Maarja Kõue 1991 Naine     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 67 00:28:48
179 117 306 Tatjana Kovaljova 1974 Naine     STORZ A-TEAM N 117 00:37:39
97 50 303 Inessa Kozenko 1964 Naine     FIVE X N 50 00:26:18
14 10 304 Andrei Kozlov 1992 Mees     TIM PUTTY M 10 00:20:00
43 26 311 Karel Krist 1978 Mees
    M 26 00:22:53
354 265 312 Kadri Kristlepp 1989 Naine       N 265 00:53:37
92 46 314 Karmen Kruus 1986 Naine     KRISTIINELA N 46 00:26:08
163 105 317 Raili Kruusmaa-Moks 1982 Naine       N 105 00:35:01
226 158 318 Vivika Kruusmägi 1972 Naine     ENERGIAVESI N 158 00:42:57
196 132 319 Liisa Kruustük 1982 Naine
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 132 00:40:03
174 60 320 Alari Kruusvall 1979 Mees
  VABA LEHM M 60 00:37:10
342 256 322 Piret Kukebal 1974 Naine       N 256 00:51:41
17 5 324 Laura Kuldkepp 1980 Naine     TH KOONDATUD N 5 00:20:40
104 56 326 Anneli Kulver 1978 Naine     KRIMELTE HUNDID 2 N 56 00:27:19
233 163 333 Aivi Kurim 1965 Naine     MINE METSA N 163 00:43:29
156 99 359 Moonika Küttim 1986 Naine     SÄRASILMAD N 99 00:34:23
407 309 341 Edith Kuusemägi 1975 Naine     KOOSTÖÖS SINUGA! N 309 01:13:13
299 216 342 Siret Kuusik 1986 Naine
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 216 00:48:01
8 3 344 Piret Kuusk 1981 Naine
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 3 00:19:16
421 103 338 Vadim Kuzovkov 1987 Mees     ARKAADIA M 103 01:27:29
326 241 366 Ruth Laev 1953 Naine     KÄIB KÜLL N 241 00:50:06
404 307 368 Natalja Lahk 1960 Naine     HORNETS N 307 01:10:00
319 85 372 Marko Laigna 1978 Mees
  PUHAS ENERGIA M 85 00:49:13
221 154 374 Kaari Lainevool 1977 Naine     ALATI LÕPUNI N 154 00:42:28
392 298 375 Leelo Laiverik 1967 Naine     STARTER MURRAB LÄBI N 298 01:03:00
10 7 377 Mario Lambing 1977 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 7 00:19:25
28 17 379 Elari Langu 1978 Mees     SKODA LAAGRI M 17 00:21:59
22 9 380 Diana Laos 1989 Naine     SÄRASILMAD N 9 00:21:07
300 217 381 Liise-Kristiine Laos 1995 Naine     ABB NIPPA-NAPPA N 217 00:48:02
236 166 383 Moonika Lassur 1974 Naine
  SPORDISÕBRAD N 166 00:43:49
186 123 385 Triin Laub 1988 Naine     BALBIINOKAD N 123 00:38:55
148 91 386 Ilse Laur 1957 Naine
    N 91 00:33:50
335 250 387 Triin Laur 1988 Naine       N 250 00:50:44
433 327 389 Ketter Leemet 1990 Naine
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 327 02:13:26
208 145 392 Anni Lehtmets 2016 Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 145 00:41:20
415 99 393 Janek Lehtmets 1977 Mees
Harju maakond
  Lehe Sport M 99 01:19:55
210 146 394 Lenna Lehtmets 2011 Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 146 00:41:20
367 275 398 Maire Lember 1967 Naine     MATKK N 275 00:56:24
315 233 405 Anneli Levertand 1969 Naine
  NELJAS KORRUS N 233 00:48:55
11 8 404 Andreas Leznevsky 1975 Mees       M 8 00:19:40
184 121 406 Katrin Ligi 1973 Naine     EASY N 121 00:38:51
288 207 409 Kristin Liiv 1990 Naine     NAKSITRALLID N 207 00:47:01
356 266 414 Eleen Lilienthal 1989 Naine     NIPERNAADI N 266 00:53:41
215 148 415 Karmen Lilienthal 1995 Naine     1+1 OFFICE N 148 00:41:43
330 244 418 Everiin Lill 1995 Naine     PMA TEINE N 244 00:50:24
227 159 419 Katrin Lillep 1969 Naine
  RX METSAS N 159 00:43:00
304 221 420 Esther Linask 1985 Naine     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 221 00:48:19
36 12 421 Tiivi Lind 1978 Naine     KES TEGI? N 12 00:22:36
24 15 423 Taivo Linnamägi 1984 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 15 00:21:14
303 220 444 Reelika Lõhmus 1991 Naine     HARKU KIIRED N 220 00:48:18
231 70 425 Karel Lomp 1990 Mees     TEERULLID OSA 3 M 70 00:43:17
235 165 445 Britta Lõõbas 1989 Naine
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 165 00:43:42
244 173 427 Triin-Anneli Loodus 1975 Naine
  KOHTUJOOKSIKUD N 173 00:44:05
19 7 431 Reet Luhaäär 1953 Naine
  VIRU HAMBAKLIINIK N 7 00:20:42
38 13 432 Kaja Luigelaht 1981 Naine     LONKAV PUUSALIIGES N 13 00:22:43
250 179 434 Inga Luks 1975 Naine     PMA TEINE N 179 00:44:26
224 156 437 Margit Lunt 1971 Naine       N 156 00:42:35
32 21 439 Vahur Luts 1962 Mees
  AADAMAD JOOKSUS M 21 00:22:22
313 230 441 Inge Luuk 1982 Naine
  2RTK N 230 00:48:52
48 28 447 Allan Maar 1971 Mees     SKODA LAAGRI M 28 00:23:08
243 172 448 Ethel Maarits 1987 Naine     AZETSI SIRESÄÄRED N 172 00:44:02
238 168 504 Annika Mägipõld 1977 Naine     ALATI LÕPUNI N 168 00:43:53
194 130 451 Annela Maidla 1976 Naine     KES TEGI? N 130 00:39:56
314 231 452 Kristiina Maidvee 1980 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 231 00:48:54
201 137 454 Merle Maisla 1979 Naine       N 137 00:40:50
105 49 456 Mait Makkar 1974 Mees
  RIK3 M 49 00:27:25
370 278 457 Tiina Maldre 1969 Naine     ENERGIAVESI N 278 00:57:04
275 197 506 Maarja Mälk 1988 Naine     SOOREBASED N 197 00:45:49
400 97 458 Jürgen Malva 1987 Mees
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri M 97 01:08:03
396 301 459 Maria Malva 1986 Naine
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri N 301 01:05:23
429 106 461 Kaupo Mang 1992 Mees     AURUVEDUR M 106 01:36:40
15 4 462 Margit Manni 1978 Naine     TH KOONDATUD N 4 00:20:12
379 287 463 Gertu Margus 1991 Naine
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 N 287 00:58:27
111 59 465 Marianneli Marjamaa-Kokk 1971 Naine     GREINER N 59 00:27:54
71 30 470 Merilin Massakas 1982 Naine
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 30 00:24:40
84 40 471 Jaanika Mastik 1989 Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS N 40 00:25:25
12 9 473 Bruno Meder 1991 Mees     GRANT THORNTON ASSURANCE M 9 00:19:56
142 86 475 Mariliis Mehik 1996 Naine       N 86 00:31:50
66 39 476 Veiko Meltsas 1974 Mees
    M 39 00:24:15
23 14 477 Andres Meresmaa 1969 Mees
  ENSTO ENERGY M 14 00:21:10
358 268 478 Iris Meristo 1970 Naine     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 268 00:53:53
355 90 479 Martin Meristo 1971 Mees
  MEHED PÕDRAGA METSAS M 90 00:53:39
383 291 480 Ülle Metsman 1979 Naine
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 291 00:59:12
56 34 485 Janek Minnik 1974 Mees     SKODA LAAGRI M 34 00:23:49
276 80 489 Elari Moks 1981 Mees       M 80 00:45:52
213 66 490 Hans Moks 1987 Mees
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II M 66 00:41:31
122 68 501 Liia Mõrd 1987 Naine     THORN ENGINEERING N 68 00:28:50
296 213 496 Anne Murd 1973 Naine
  TAI N 213 00:47:47
248 176 497 Kaili Muru 1984 Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 176 00:44:21
133 78 500 Reilika Muuli 1989 Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 78 00:30:35
138 82 511 Liina Nagel 1970 Naine     AMATÖÖRID N 82 00:31:24
52 31 513 Einar Namme 1965 Mees
    M 31 00:23:33
45 19 520 Kristi Niitsoo 1986 Naine     DECOLAND N 19 00:23:00
57 35 526 Ants Noot 1969 Mees
  KES TEGI? M 35 00:23:51
103 55 528 Nele Normak 1982 Naine     TH KOONDATUD N 55 00:26:31
294 82 529 Marek Nuka 1976 Mees     MEHED PÕDRAGA METSAS M 82 00:47:21
263 76 534 Kristjan Oja 1989 Mees
  RIDANRUN M 76 00:45:09
312 229 538 Saale Ojapõld 1978 Naine     MAASIKAS N 229 00:48:46
324 239 540 Laura Oleinikov 1989 Naine     ABB GIRLS POWER N 239 00:49:46
67 40 541 Sulev Oll 1964 Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! M 40 00:24:19
202 138 550 Anna-Liisa Orglaan 1983 Naine
  GROWITARID N 138 00:40:51
408 310 554 Reet Otsus 1987 Naine     VABA LEHM N 310 01:14:35
6 2 556 Kristiina Ott-Rätsepp 1978 Naine
Harju maakond
  HARKU PEO N 2 00:18:40
414 316 555 Maia Ottep 1978 Naine     RIK1 N 316 01:18:35
249 177 557 Ave Paabel 1974 Naine     KÄIB KÜLL N 177 00:44:23
79 36 558 Kai Paalberg 1978 Naine     GRANT THORNTON ADVISORY N 36 00:25:00
46 27 561 Märt Pais 1970 Mees     TELEGRUPP M 27 00:23:05
222 68 563 Daaniel Markus Pajupuu 2010 Mees       M 68 00:42:28
70 29 564 Maris Pajur 1986 Naine     GRANT THORNTON ADVISORY N 29 00:24:36
378 286 566 Lemme Palmet 1980 Naine
  HKO N 286 00:58:20
183 120 567 Kersti Palu 1958 Naine
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving N 120 00:38:49
54 22 641 Anna-Liisa Pärnalaas 1992 Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 22 00:23:47
13 11 578 Jürgen Parts 1988 Mees
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA M 11 00:20:00
371 279 580 Julia Passetsnik 1988 Naine     FIVE X N 279 00:57:17
41 16 584 Kadri Pedak 1989 Naine
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 16 00:22:52
129 75 587 Kai Peet 1977 Naine
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 75 00:29:38
44 18 588 Hedi Peetermann 1994 Naine     ABBVIIMASED N 18 00:22:58
18 6 589 Sigre Peetrimägi 1981 Naine     ÜKS KORD VEEL N 6 00:20:41
285 204 591 Kaja Pellis 1966 Naine
    N 204 00:46:48
254 73 592 Imre Pello 1979 Mees     STORZ A-TEAM M 73 00:44:36
157 58 595 Robert Peterson 1976 Mees
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 58 00:34:26
388 94 597 Viljar Pihelgas 1972 Mees       M 94 01:00:40
289 208 598 Agnes Pihelpuu 1975 Naine
  SKY PLUS N 208 00:47:04
380 288 599 Mirjam Pihlak 1979 Naine     ELERINGI MARJULISED N 288 00:58:38
334 249 600 Marju Piirsalu 1964 Naine
  PIRITA N 249 00:50:33
176 61 602 Tiit Pikk 1973 Mees     KIIRELT TÄPIKS M 61 00:37:25
316 232 603 Sirly Pikknurm 1990 Naine     AVO-CARDIO N 232 00:48:55
420 102 605 Taavi Piller 1984 Mees
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 M 102 01:23:57
258 184 608 Reelika Pirson-Heinloo 1980 Naine     FAMIILIA N 184 00:44:46
55 33 611 Priit Plado 1968 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 33 00:23:48
139 83 612 Irene Ploom 1967 Naine     STORZ A-TEAM N 83 00:31:32
305 222 633 Annika Põder 1991 Naine     #PÜÜATERVISKINNI N 222 00:48:20
283 202 613 Marili Pokrovski 1988 Naine     #PÜÜATERVISKINNI N 202 00:46:26
73 42 640 Armand Põldoja 1963 Mees
  TEERULLID OSA 3 M 42 00:24:49
80 37 614 Kristina Poolak 1993 Naine     TIM PUTTY N 37 00:25:06
270 192 643 Katrin Pööra 1972 Naine
  KOOSTÖÖS SINUGA! N 192 00:45:31
167 109 615 Aile Pops 1974 Naine     PARIMAS EAS N 109 00:35:51
83 44 616 Vahur Pormeister 1984 Mees     AVO-CARDIO M 44 00:25:16
245 72 619 Ülar Praakel 1983 Mees     SMIT M 72 00:44:15
47 20 621 Elen Preimann 1980 Naine     HKO N 20 00:23:05
136 81 624 Reet Puhm 1973 Naine     RTK3 N 81 00:31:00
409 311 627 Merlin Purge 1995 Naine
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 311 01:15:01
271 193 628 Elvira Puström 1974 Naine     STORZ ELEKTROONIKA N 193 00:45:35
298 215 629 Olesja Puumeister 1983 Naine
  SMIT N 215 00:47:58
65 38 630 Heigo Puurand 1982 Mees       M 38 00:24:09
51 21 631 Irene Puusaar 1963 Naine
  ELERINGI MARJULISED N 21 00:23:28
284 203 632 Svea Puusepp 1970 Naine       N 203 00:46:33
16 12 645 Tarmo Rahkama 1984 Mees
  GRANT THORNTON ASSURANCE M 12 00:20:28
417 100 704 Andrus Rähni 1984 Mees     VABA LEHM M 100 01:21:08
425 321 653 Nele Rand 1973 Naine     KRIMELTE HUNDID 1 N 321 01:30:34
187 124 658 Triinu Rannula 1993 Naine     EESTI TRAAVEL N 124 00:38:56
310 227 659 Heleri Ratt 1992 Naine     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 227 00:48:35
287 206 660 Krista Rattus 1978 Naine
  KRIMELTE HUNDID 3 N 206 00:47:00
241 170 662 Piia Raudsepp 1969 Naine       N 170 00:43:58
190 127 663 Liis Rebane 1986 Naine     RADISSON BLU SKY HOTEL N 127 00:39:34
74 32 665 Triin Rebane 1989 Naine       N 32 00:24:50
423 319 666 Ingrid Rechlin 1967 Naine
  NELJAS KORRUS N 319 01:28:30
397 302 670 Külli Reha 1986 Naine
  TELLISKIVI TALLAD N 302 01:07:14
119 54 671 Mikk Reha 1992 Mees     THORN ENGINEERING M 54 00:28:32
164 106 675 Helen Reinik 1984 Naine     AVO-CARDIO N 106 00:35:25
76 33 676 Kai Remmelkoor 1970 Naine      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 33 00:24:56
435 329 677 Kristiina Repp 1971 Naine      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 329 02:26:41
49 29 678 Eduard Rešetov 1980 Mees     AADAMAD JOOKSUS M 29 00:23:14
162 104 680 Mirje Roasto 1985 Naine       N 104 00:35:00
81 38 683 Berit Rohtjärv 1991 Naine     HKO N 38 00:25:09
322 237 703 Susanna Rõigas 1994 Naine     RIDANRUN N 237 00:49:41
68 41 686 Viljar Rooda 1989 Mees     TELEGRUPP M 41 00:24:25
33 22 695 Tiit Roosve 1963 Mees
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 22 00:22:23
29 18 696 Marek Ross 1991 Mees     AADAMAD JOOKSUS M 18 00:22:01
212 147 700 Ragne Russak 1969 Naine
  SPORDISÕBRAD N 147 00:41:21
165 107 701 Ragne Ruubel 1975 Naine     RADEMARID N 107 00:35:34
69 28 707 Elo Rüütel 1978 Naine     RTK3 N 28 00:24:26
21 13 709 Andrus Rüütelmaa 1972 Mees
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 13 00:21:06
328 243 710 Monika Rytberg 1976 Naine
  ALATI LÕPUNI N 243 00:50:15
428 323 711 Anu Saar 1975 Naine     SEESAMI SARMIKAD N 323 01:34:18
127 73 712 Lene Saar 1996 Naine
Harju maakond
  #RADEMARUNNING N 73 00:29:11
239 169 715 Külli Saarepera 1973 Naine     123 LÄKS! N 169 00:43:53
26 11 791 Heli Säde 1979 Naine     RADISSON BLU SKY HOTEL N 11 00:21:32
351 263 792 Ulvi Sädem 1981 Naine
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE N 263 00:53:27
124 70 719 Karin Sahar-Lambinen 1987 Naine       N 70 00:29:00
72 31 720 Silvia Saks 1989 Naine     MAASIKAS N 31 00:24:47
149 92 721 Ülle Saks 1977 Naine     ÜKS KORD VEEL N 92 00:33:57
120 66 724 Liisi Salong 1990 Naine
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 N 66 00:28:46
144 87 725 Karin Salu 1993 Naine
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 87 00:32:44
193 129 726 Margot Salumets 1989 Naine     SEESAMI SARMIKAD N 129 00:39:49
154 96 727 Ulvi Salundo 1972 Naine     SPORDIPLIXID2020 N 96 00:34:21
291 210 735 Jana Sarri 1980 Naine     NIPERNAADI N 210 00:47:10
339 254 738 Hanna Seeder 1990 Naine     AZETSI SIRESÄÄRED N 254 00:51:27
200 136 739 Eike Sein 1966 Naine
  MAAST LAHTI N 136 00:40:38
191 64 740 Üllar Sein 1966 Mees
  MAAST LAHTI M 64 00:39:36
262 187 744 Kätlin Sepik 1979 Naine     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 187 00:45:06
343 257 746 Annemari Sepp 1994 Naine     KIIREM KUI 5G N 257 00:51:42
395 300 753 Urve Sidron 1950 Naine     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 300 01:05:00
182 119 755 Häli Siimaste 1968 Naine     EASY N 119 00:37:59
359 269 757 Tatjana Siipan 1986 Naine     TIIM BISCUITS N 269 00:53:53
188 125 763 Terje Sinik 1969 Naine     ENERGIAVESI N 125 00:39:09
20 8 765 Maarja Soidla 1991 Naine     LIBLEKAD N 8 00:20:48
60 25 766 Anita Sokolova 1987 Naine       N 25 00:23:56
90 45 793 Anni Sööl 1985 Naine     SÄRASILMAD N 45 00:26:05
350 262 771 Ethel Soome 1995 Naine     KIIREM KUI 5G N 262 00:53:25
251 178 773 Malle Soosaar 1988 Naine     TIIM BISCUITS N 178 00:44:26
273 195 774 Pille-Riin Soots 1975 Naine
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 195 00:45:45
39 14 790 Merilen Sõrmus 1988 Naine     RUNANGO N 14 00:22:51
232 162 775 Gätlin Spiridonov 1995 Naine     ARKAADIA N 162 00:43:24
63 26 778 Helen Stimmer 1987 Naine     LIBLEKAD N 26 00:24:04
279 199 780 Kädi Streff 1978 Naine
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 199 00:45:55
143 57 782 Stanislav Stsastnoi 1987 Mees     KIIRELT TÄPIKS M 57 00:31:59
216 149 794 Made Sügis 1971 Naine
  OTSE JA RINGIGA N 149 00:42:10
361 270 797 Marija Šukolajets 1985 Naine     STORZ ELEKTROONIKA N 270 00:54:23
267 190 783 Evelin Summer 1974 Naine     AURUVEDUR N 190 00:45:18
126 72 787 Kadi Sutter 1980 Naine     FAMIILIA N 72 00:29:05
192 128 788 Maili Suurekivi 1995 Naine     ABBVIIMASED N 128 00:39:38
85 41 805 Külliki Tafel-Viia 1979 Naine     ESTNO N 41 00:25:34
2 2 873 Margus Tähepõld 1978 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 2 00:17:03
169 110 806 Annika Talijärv 1984 Naine     TELLISKIVI TALLAD N 110 00:36:11
309 226 808 Diana Talpsepp 1994 Naine       N 226 00:48:34
1 1 809 Erlend Tamberg 1973 Mees
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 1 00:16:21
385 93 810 Andrus Tamm 1976 Mees     TELEGRUPP M 93 01:00:07
159 101 811 Gerli Tamm 1992 Naine     TIIM BISCUITS N 101 00:34:39
225 157 812 Kristin Tamm 1989 Naine
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 157 00:42:38
411 313 814 Ülle Tamm 1978 Naine
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 313 01:16:44
185 122 815 Dagmar Tamme 1982 Naine
  VABA LEHM N 122 00:38:54
426 322 816 Kristel Tamme 1986 Naine     VABA LEHM N 322 01:31:23
352 89 818 Arno Taremäe 1983 Mees
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 89 00:53:32
255 74 819 Riho Taring 1971 Mees
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving M 74 00:44:37
178 116 820 Liina Tarmisto 1976 Naine
  GROWITARID N 116 00:37:29
25 10 821 Triin Tartes 1991 Naine     ELISA 5G N 10 00:21:18
197 133 827 Marje Teesalu 1976 Naine
  1+1 OFFICE N 133 00:40:07
30 19 830 Richard Teppart 1991 Mees     RIK1 M 19 00:22:06
153 97 832 Sirje Terve 1961 Naine
  OTSE JA RINGIGA N 97 00:34:21
89 44 834 Mari Tiirik 1988 Naine     NELJAS KORRUS N 44 00:25:58
218 151 835 Krista Tiitsen 1970 Naine     MATKK N 151 00:42:13
332 247 836 Liis Tiitson 1992 Naine     NELJAS KORRUS N 247 00:50:26
177 62 838 Sten Tikerpe 1993 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID M 62 00:37:29
75 43 839 Kevin Tiks 1993 Mees     AVO-CARDIO M 43 00:24:56
7 5 840 Oliver Tiks 1979 Mees     RIK3 M 5 00:18:59
416 317 843 Angela Tirp 1992 Naine
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 317 01:20:08
195 131 844 Marika Tiru 1986 Naine     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 131 00:39:59
234 164 846 Liivi Tobbi 1991 Naine     AZETSI SIRESÄÄRED N 164 00:43:29
301 218 847 Kaarin Tohter 1978 Naine     MATKK N 218 00:48:05
252 180 848 Merily Toiger 1996 Naine     THE BEST! N 180 00:44:29
427 105 851 Tanel Tomson 1976 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 105 01:34:01
58 23 872 Katrin Tõnupärt 1980 Naine
  EELISTAN ALMALE SAKUT N 23 00:23:52
161 103 853 Ragna Toom 1953 Naine     PMA TEINE N 103 00:34:55
366 274 856 Tuuli Tooming 1978 Naine       N 274 00:55:32
277 79 857 Juhan Toompuu 1986 Mees
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 79 00:45:52
96 49 865 Ruth Trääder 1979 Naine
  VIRU HAMBAKLIINIK N 49 00:26:17
117 65 864 Kaire Truu 1974 Naine       N 65 00:28:27
220 153 868 Virge Tumm 1971 Naine     2RTK N 153 00:42:24
308 225 870 Jaanika Tutt 1978 Naine     AZETSI SIRESÄÄRED N 225 00:48:33
123 69 874 Olga Uhabakin 1982 Naine
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 69 00:28:55
372 280 876 Tiina Uint 1987 Naine     STORZ ELEKTROONIKA N 280 00:57:19
410 312 973 Annelii Üprus 1977 Naine     TELLISKIVI TALLAD N 312 01:15:11
292 211 881 Virge Urke 1971 Naine       N 211 00:47:13
237 167 883 Lilo Ustaal 1967 Naine     RX METSAS N 167 00:43:50
173 114 884 Evelin Uudeküll 1989 Naine
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 114 00:37:08
145 88 974 Mari-Liis Üürike 1989 Naine
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 88 00:33:01
229 69 885 Ants Uus 1974 Mees
  DECOLAND M 69 00:43:06
266 189 886 Inessa Uus 1977 Naine
  DECOLAND N 189 00:45:18
306 223 890 Meeli Vaarpuu 1965 Naine     MINE METSA N 223 00:48:21
336 251 892 Marin Vaher 1977 Naine     TAI N 251 00:51:00
209 144 893 Gaili Vahkal 1988 Naine     RADISSON BLU SKY HOTEL N 144 00:41:20
393 299 899 Marge Vaikjärv 1989 Naine
Tartu maakond
University Of Tartu   N 299 01:04:32
98 51 902 Laine Vain 1983 Naine     HARKU PEO N 51 00:26:19
152 95 905 Tais Vakrõõm 1986 Naine      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 95 00:34:18
199 135 906 Mari Valdek 1983 Naine     MAASIKAS N 135 00:40:33
118 53 907 Jaanus Valdmaa 1989 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 53 00:28:28
62 37 908 Ragnar Valdstein 1982 Mees
  BESTWAY GRUPP - BWG.EE M 37 00:24:04
434 328 967 Kaisa Välk 1976 Naine     ABB BOOK AND GO N 328 02:14:27
141 85 911 Killut Vallandi 1965 Naine     NURMENUKUD N 85 00:31:42
418 318 912 Getter Valner 1996 Naine     ABB BOMBSQUAD N 318 01:22:32
27 16 914 Erki Varbola 1975 Mees
  EELISTAN ALMALE SAKUT M 16 00:21:44
53 32 915 Tauno Vare 1974 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 32 00:23:35
340 86 917 Uku Vasemägi 1991 Mees     GASELLID M 86 00:51:29
114 62 924 Jana Veenpere 1974 Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 62 00:28:04
364 272 927 Airi Vekmann 1975 Naine     PARIMAS EAS N 272 00:55:07
357 267 930 Laura Mona Velmre 1993 Naine     GASELLID N 267 00:53:52
168 59 931 Ott Velsberg 1990 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID M 59 00:36:08
223 155 937 Marta Vihtre 1992 Naine     NAKSITRALLID N 155 00:42:28
346 88 938 Andres Viia 1976 Mees     ESTNO M 88 00:52:16
345 87 942 Brent-Silvester Viin 1992 Mees       M 87 00:52:03
333 248 943 Kristel Viirmann 1982 Naine
  BALBIINOKAD N 248 00:50:32
204 65 949 Jaanis Vilimäe 1987 Mees
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 65 00:41:11
432 326 950 Triin Viljamaa 1984 Naine       N 326 02:08:17
431 325 953 Greete Vilu 1995 Naine
Harju maakond
ABB AS ABB rABBit N 325 02:04:54
91 46 956 Martin Visnapuu 1982 Mees     BALBIINOKAD M 46 00:26:05
368 276 959 Katri Voit 1975 Naine     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 276 00:56:31
391 297 960 Raili Volmer 1988 Naine     RADEMARID N 297 01:01:37
140 84 962 Julia Vuhk Vuht 1973 Naine       N 84 00:31:35
170 111 800 Oksana Zadonski 1964 Naine
    N 111 00:36:31
374 282 802 Evelyn Zahrens 1977 Naine     SKY PLUS N 282 00:57:51
Sulge

Tulemuse detailne info

...