18. TRADEHOUSE Tervisejooks
14. etapp - 4,5 km

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 366 Naisi: 265 Mehi: 101 Läbitud distants kokku: 1647 km Aeg kokku: 308:13:26
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl VKL koht Tulemus
171 106 1 Kati Aaren 1978 Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 106 00:44:14
126 73 2 Triin Aarna 1986 Naine     SPORDIPLIXID2020 N 73 00:39:27
262 184 6 Gerli Aasmäe 1979 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 184 00:53:38
309 225 7 Jette Aasumäe 1990 Naine     2RTK N 225 01:01:17
310 226 8 Lili Aasumäe 1964 Naine       N 226 01:01:17
78 39 10 Anne Aaver 1971 Naine
  ABB WOL N 39 00:30:16
329 242 12 Katri Abel-Ollo 1979 Naine     TAI N 242 01:05:37
151 90 14 Ilze Abola 1978 Naine     KES TEGI? N 90 00:42:22
176 111 19 Tatjana Agu 1979 Naine     STORZ ELEKTROONIKA N 111 00:45:10
6 6 20 Raul-Bolek Aguraiuja 1974 Mees     SKODA LAAGRI M 6 00:21:26
4 4 21 Risto Ahtijainen 1985 Mees
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 4 00:20:48
99 51 27 Evelyn Alamets 1973 Naine     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 51 00:32:50
320 235 34 Helena Alesma 1994 Naine     BALBIINOKAD N 235 01:03:11
103 50 35 Andres Aller 1979 Mees       M 50 00:32:57
51 20 36 Marie Allikmaa 1990 Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 20 00:27:58
50 19 37 Heleri Alliksoo 1996 Naine
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 19 00:27:44
94 48 38 Marja-Liisa Alliksoo 1991 Naine
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 48 00:31:19
73 34 40 Gerly Alp 1990 Naine     ABB NIPPA-NAPPA N 34 00:30:04
168 104 42 Karoline Altmäe 1993 Naine     SINILINNUD N 104 00:44:11
336 88 48 Priit Annusver 1983 Mees
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 M 88 01:10:34
96 47 52 Anton Apuhtin 1989 Mees     MEGAHERTZ M 47 00:31:41
158 95 54 Anneli Arm 1981 Naine     EELISTAN ALMALE SAKUT N 95 00:43:24
210 144 55 Kristin Arm 1972 Naine
  SKY PLUS N 144 00:48:20
152 62 56 Urmet Arm 1978 Mees     1+1 OFFICE M 62 00:42:28
293 210 59 Piret Aru Jakobson 1971 Naine     GASELLID N 210 00:58:16
191 126 60 Urve Arukaevu 1966 Naine     TÕENÄOLISELT LINNA PARIM AMET N 126 00:46:58
258 181 61 Pille Arula 1983 Naine     VESI JOOKSEB N 181 00:53:08
251 174 63 Kertu Arumetsa 1982 Naine     AURUVEDUR N 174 00:52:08
77 38 66 Ave Aun 1970 Naine     RX METSAS N 38 00:30:16
117 64 68 Ketlin Bachmann 1979 Naine
  ELISA 5G N 64 00:36:41
341 250 70 Alevtina Baljasnikova 1974 Naine     FIVE X N 250 01:14:53
272 193 71 Pille Banhard 1976 Naine     #PÜÜATERVISKINNI N 193 00:55:37
299 215 72 Kristiina Bank 1996 Naine
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 215 01:00:00
116 63 82 Brit Bärengrub 1985 Naine
  PARIMAS EAS N 63 00:36:36
207 141 85 Veronika Djomina 1986 Naine     ARKAADIA N 141 00:48:06
88 44 87 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias 1987 Mees     ALGA M 44 00:31:06
214 148 88 Teili Dreifeldt 1995 Naine
Harju maakond
  ABB GIRLS POWER N 148 00:48:29
90 47 91 Marvi Eenma 1976 Naine
  LONKAV PUUSALIIGES N 47 00:31:08
91 46 98 Reet Ellermaa 1962 Naine       N 46 00:31:08
92 45 99 Riho-Rene Ellermaa 1963 Mees       M 45 00:31:08
148 87 100 Edith End 1976 Naine
  HARKU KIIRED N 87 00:42:08
85 43 102 Annika Ennok 1979 Naine       N 43 00:30:52
344 92 103 Indrek Erin 1983 Mees       M 92 01:20:28
217 67 104 Erich Erm 1981 Mees
Harju maakond
  Lonkav puusaliiges M 67 00:48:34
43 29 105 Rait Ermann 1980 Mees
  #RADEMARUNNING M 29 00:27:19
334 247 111 Natalja Fomenko 1969 Naine
  PUHAS ENERGIA N 247 01:10:00
342 251 112 Frederika Frank 1977 Naine     RADEMARID N 251 01:18:02
172 108 113 Siiri Freiberg 1967 Naine
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 108 00:44:43
140 81 114 Kristina Fuks-Kuus 1976 Naine
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 81 00:41:04
104 51 115 Semjon Galajev 1983 Mees     OTSE JA RINGIGA M 51 00:33:01
364 265 116 Natalja Gapon 1970 Naine     HORNETS N 265 02:24:09
360 262 119 Marian Gilden 1977 Naine
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 262 01:49:15
27 21 122 James Gray 1978 Mees     PLAYTECH M 21 00:25:23
31 24 123 Janno Greenbaum 1974 Mees     GRANT THORNTON ASSURANCE M 24 00:25:52
87 44 127 Ele Haavandi 1974 Naine     123 LÄKS! N 44 00:31:03
343 252 129 Gea Hallen 1987 Naine     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 252 01:19:47
74 35 131 Anni Hanst 1993 Naine     MATKK N 35 00:30:09
48 18 134 Signe Haug 1977 Naine
  RIK1 N 18 00:27:38
101 53 135 Kaie Hein 1973 Naine     KRISTIINELA N 53 00:32:55
111 52 136 Olavi Hein 1989 Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! M 52 00:35:02
36 26 137 Rasmus Heinla 1985 Mees     KVALITET M 26 00:26:23
144 85 141 Karin Heinsaar 1979 Naine     SINILINNUD N 85 00:41:23
220 152 144 Helen Hiiemäe 1981 Naine     ELETAL SERVIIS N 152 00:48:41
5 5 146 Ivo Hindreus 1983 Mees
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active M 5 00:20:59
112 60 147 Helen Hindrichson-Nairis 1980 Naine     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 60 00:35:12
346 93 148 Aleksandr Hlebnikov 1971 Mees
  PUHAS ENERGIA M 93 01:22:39
273 194 152 Tiina Hunt 1981 Naine     MAAST LAHTI N 194 00:55:41
80 40 158 Sergei Iljin 1989 Mees     MEGAHERTZ M 40 00:30:33
67 37 164 Marek Ilves 1974 Mees     2RTK M 37 00:29:21
256 179 166 Anu Irik 1989 Naine     TELLISKIVI TALLAD N 179 00:52:54
286 204 195 Maire Jäärats 1978 Naine     ABB WOL N 204 00:57:18
270 192 168 Ülle Jakobson 1968 Naine
    N 192 00:55:28
182 117 169 Tiina-Marju Jaksen 1966 Naine     NURMENUKUD N 117 00:45:46
123 70 170 Kristel Jallai 1977 Naine
Harju maakond
    N 70 00:37:58
10 8 192 Martti Järv 1985 Mees     TELEGRUPP M 8 00:23:03
215 150 193 Aivi Järve 1978 Naine
  GREINER N 150 00:48:31
325 239 176 Jaana Jerv 1983 Naine     STARTER MURRAB LÄBI N 239 01:04:20
81 41 190 Greete Jõgi 1992 Naine     OTSE JA RINGIGA N 41 00:30:36
254 177 181 Kairi Johanson 1987 Naine     GRANT THORNTON ADVISORY N 177 00:52:44
145 86 191 Sigrid Jõhve 1989 Naine     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 86 00:41:25
59 26 182 Elise Joonas 1990 Naine     PMA TEINE N 26 00:28:20
245 75 183 Tiit Jors 1968 Mees
    M 75 00:51:16
95 49 186 Jaanika Jundas 1975 Naine
  RIK2 N 49 00:31:35
296 212 198 Kairi Jürgenson 1973 Naine     AMATÖÖRID N 212 00:59:06
25 6 201 Anneli Jüristo 1985 Naine     TÕENÄOLISELT LINNA PARIM AMET N 6 00:25:13
69 38 206 Indrek Kaarlep 1978 Mees     RIDANRUN M 38 00:29:44
278 197 207 Kristiina Kaasik 1978 Naine     RADEMARID N 197 00:56:03
292 209 209 Nadežda Kabrda 1967 Naine     PUHAS ENERGIA N 209 00:58:16
253 176 210 Peeli Kadastu 1968 Naine     EASY N 176 00:52:34
209 143 214 Pille Kalda 1982 Naine
  TAI N 143 00:48:18
113 61 215 Liina Kaldma 1979 Naine     SINILINNUD N 61 00:35:28
177 112 219 Marilis Kallas 1993 Naine     AURUVEDUR N 112 00:45:28
133 77 222 Kristine Kalm 1992 Naine     AZETSI SIRESÄÄRED N 77 00:40:05
128 54 224 Pavel Kanarjov 1985 Mees     KIIRELT TÄPIKS M 54 00:39:44
212 146 225 Inge Kand 1972 Naine     SPORDIPLIXID2020 N 146 00:48:24
289 206 230 Pille Kapp 1972 Naine     NURMENUKUD N 206 00:57:51
232 164 231 Maarika Karelson 1960 Naine     ENERGIAVESI N 164 00:49:49
122 69 238 Helena Karpin 1997 Naine     OTSE JA RINGIGA N 69 00:37:01
127 74 239 Jane Karpin 1986 Naine       N 74 00:39:35
340 91 241 Mihkel Karuse 1992 Mees     THORN ENGINEERING M 91 01:13:19
365 100 242 Steven Kase 1989 Mees     TEAM SR M 100 02:26:11
338 89 243 Viljo Kase 1985 Mees     EELISTAN ALMALE SAKUT M 89 01:12:01
252 175 244 Kaire Kasearu 1979 Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 175 00:52:24
160 96 245 Signe Kasepalu 1990 Naine
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 N 96 00:43:32
219 151 249 Kristel Kauts 1970 Naine     123 LÄKS! N 151 00:48:40
263 185 250 Meivi Kekkar 1988 Naine
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 185 00:53:52
186 121 251 Tiina Kell 1977 Naine       N 121 00:46:20
121 68 254 Kertu Kesküla 1990 Naine     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 68 00:37:00
146 60 256 Michael Keumatio Lontsie 1992 Mees
Harju maakond
  TIM PUTTY M 60 00:42:00
54 23 258 Katrin Kiisk 1980 Naine     GREINER N 23 00:28:13
143 84 261 Naomi Jessica Kiivikas 1994 Naine     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD N 84 00:41:22
351 256 262 Evelin Kikas 1980 Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 256 01:31:33
282 201 266 Kristi Kirsman 1979 Naine
  ELISA 5G N 201 00:56:29
295 84 269 Juhan Klementi 1987 Mees     RUNANGO M 84 00:59:00
203 137 270 Laura Kogerman 1991 Naine
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 137 00:47:52
249 77 271 Erki Kogres 1975 Mees
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving M 77 00:51:58
319 234 272 Merit Kohv 1996 Naine     ABB NIPPA-NAPPA N 234 01:02:55
291 208 284 Merle Kollo 1975 Naine
  SEESAMI SARMIKAD N 208 00:58:09
363 264 286 Ruta Kompost 1959 Naine     TEAM SR N 264 02:11:18
33 8 287 Karolin Kondrat 1993 Naine     #RADEMARUNNING N 8 00:26:07
159 64 288 Meelis Konsa 1976 Mees     RUNANGO M 64 00:43:24
44 15 289 Triin Konsap 1983 Naine     RUNANGO N 15 00:27:23
233 69 290 Sander Konso 1993 Mees     ELETAL SERVIIS M 69 00:49:51
259 78 291 Avo Kont 1979 Mees
  SKY PLUS M 78 00:53:11
268 190 293 Kristi Koora 1977 Naine     HARKU KIIRED N 190 00:55:21
26 20 294 Kardo Koplus 1991 Mees
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 20 00:25:19
61 35 299 Aleksandr Korotajev 1991 Mees       M 35 00:28:29
164 100 306 Tatjana Kovaljova 1974 Naine     STORZ A-TEAM N 100 00:43:54
71 33 303 Inessa Kozenko 1964 Naine     FIVE X N 33 00:29:59
76 37 314 Karmen Kruus 1986 Naine     KRISTIINELA N 37 00:30:13
62 27 317 Raili Kruusmaa-Moks 1982 Naine       N 27 00:28:37
311 227 318 Vivika Kruusmägi 1972 Naine     ENERGIAVESI N 227 01:01:32
120 67 319 Liisa Kruustük 1982 Naine
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 67 00:36:58
12 4 324 Laura Kuldkepp 1980 Naine     TH KOONDATUD N 4 00:23:27
84 42 326 Anneli Kulver 1978 Naine     KRIMELTE HUNDID 2 N 42 00:30:46
332 245 333 Aivi Kurim 1965 Naine     MINE METSA N 245 01:08:44
125 72 359 Moonika Küttim 1986 Naine     SÄRASILMAD N 72 00:38:30
208 142 340 Raili Kuurits 1978 Naine     ABBVIIMASED N 142 00:48:09
297 213 341 Edith Kuusemägi 1975 Naine     KOOSTÖÖS SINUGA! N 213 00:59:27
199 133 342 Siret Kuusik 1986 Naine
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 133 00:47:35
107 56 344 Piret Kuusk 1981 Naine
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 56 00:33:52
218 68 338 Vadim Kuzovkov 1987 Mees     ARKAADIA M 68 00:48:37
200 134 366 Ruth Laev 1953 Naine     KÄIB KÜLL N 134 00:47:45
357 98 372 Marko Laigna 1978 Mees
  PUHAS ENERGIA M 98 01:39:40
30 23 373 Indrek Laineveer 1978 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 23 00:25:40
183 118 378 Maris Lampe 1986 Naine     KRISTIINELA N 118 00:46:05
32 25 379 Elari Langu 1978 Mees     SKODA LAAGRI M 25 00:26:01
165 102 381 Liise-Kristiine Laos 1995 Naine     ABB NIPPA-NAPPA N 102 00:43:56
195 129 382 Eleri Lapp 1985 Naine     AMATÖÖRID N 129 00:47:28
250 173 385 Triin Laub 1988 Naine     BALBIINOKAD N 173 00:52:00
142 83 386 Ilse Laur 1957 Naine
    N 83 00:41:10
169 105 392 Anni Lehtmets 2016 Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 105 00:44:13
271 79 393 Janek Lehtmets 1977 Mees
Harju maakond
  Lehe Sport M 79 00:55:32
170 107 394 Lenna Lehtmets 2011 Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 107 00:44:14
100 49 399 Kaido Lemendik 1977 Mees     ALATI LÕPUNI M 49 00:32:54
231 163 405 Anneli Levertand 1969 Naine
  NELJAS KORRUS N 163 00:49:37
3 3 404 Andreas Leznevsky 1975 Mees       M 3 00:20:21
52 22 406 Katrin Ligi 1973 Naine     EASY N 22 00:28:04
237 167 414 Eleen Lilienthal 1989 Naine     NIPERNAADI N 167 00:50:12
124 71 415 Karmen Lilienthal 1995 Naine     1+1 OFFICE N 71 00:38:22
331 244 418 Everiin Lill 1995 Naine     PMA TEINE N 244 01:08:11
194 128 419 Katrin Lillep 1969 Naine
  RX METSAS N 128 00:47:17
294 211 420 Esther Linask 1985 Naine     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 211 00:58:43
40 13 421 Tiivi Lind 1978 Naine     KES TEGI? N 13 00:26:42
129 75 422 Gerli Linkgreim 1979 Naine     KES TEGI? N 75 00:39:45
47 30 423 Taivo Linnamägi 1984 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 30 00:27:30
167 103 443 Marika Lõhmus 1965 Naine
  VIA 3L N 103 00:43:57
211 145 444 Reelika Lõhmus 1991 Naine     HARKU KIIRED N 145 00:48:23
287 83 425 Karel Lomp 1990 Mees     TEERULLID OSA 3 M 83 00:57:22
228 160 445 Britta Lõõbas 1989 Naine
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 160 00:49:26
307 223 427 Triin-Anneli Loodus 1975 Naine
  KOHTUJOOKSIKUD N 223 01:00:39
7 1 431 Reet Luhaäär 1953 Naine
  VIRU HAMBAKLIINIK N 1 00:21:47
42 14 432 Kaja Luigelaht 1981 Naine     LONKAV PUUSALIIGES N 14 00:27:14
326 240 433 Elen Lukas 1974 Naine     LONKAV PUUSALIIGES N 240 01:04:24
190 125 434 Inga Luks 1975 Naine     PMA TEINE N 125 00:46:54
198 132 437 Margit Lunt 1971 Naine       N 132 00:47:34
298 214 441 Inge Luuk 1982 Naine
  2RTK N 214 00:59:35
14 10 447 Allan Maar 1971 Mees     SKODA LAAGRI M 10 00:23:39
224 156 448 Ethel Maarits 1987 Naine     AZETSI SIRESÄÄRED N 156 00:49:04
227 159 450 Kadri Madison 1975 Naine     MAASIKAS N 159 00:49:20
163 99 503 Piret Mägi 1976 Naine     RTK3 N 99 00:43:50
261 183 452 Kristiina Maidvee 1980 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 183 00:53:35
366 101 456 Mait Makkar 1974 Mees
  RIK3 M 101 20:56:00
306 222 457 Tiina Maldre 1969 Naine     ENERGIAVESI N 222 01:00:35
358 260 459 Maria Malva 1986 Naine
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri N 260 01:42:20
34 9 462 Margit Manni 1978 Naine     TH KOONDATUD N 9 00:26:15
255 178 463 Gertu Margus 1991 Naine
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 N 178 00:52:47
322 237 465 Marianneli Marjamaa-Kokk 1971 Naine     GREINER N 237 01:03:36
35 10 471 Jaanika Mastik 1989 Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS N 10 00:26:21
15 11 473 Bruno Meder 1991 Mees     GRANT THORNTON ASSURANCE M 11 00:24:05
269 191 475 Mariliis Mehik 1996 Naine       N 191 00:55:24
56 32 476 Veiko Meltsas 1974 Mees
    M 32 00:28:15
226 158 478 Iris Meristo 1970 Naine     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 158 00:49:19
240 73 479 Martin Meristo 1971 Mees
  MEHED PÕDRAGA METSAS M 73 00:50:14
284 202 480 Ülle Metsman 1979 Naine
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 202 00:56:48
161 97 483 Krista Mihkelsaar 1975 Naine
  EELISTAN ALMALE SAKUT N 97 00:43:34
105 54 484 Virge Millert 1977 Naine
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 54 00:33:13
23 18 485 Janek Minnik 1974 Mees     SKODA LAAGRI M 18 00:25:03
147 61 489 Elari Moks 1981 Mees       M 61 00:42:01
238 72 490 Hans Moks 1987 Mees
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II M 72 00:50:13
22 17 495 Sander Muhu 1982 Mees     RX METSAS M 17 00:25:02
288 205 496 Anne Murd 1973 Naine
  TAI N 205 00:57:48
118 65 500 Reilika Muuli 1989 Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 65 00:36:42
108 57 511 Liina Nagel 1970 Naine     AMATÖÖRID N 57 00:34:04
17 13 513 Einar Namme 1965 Mees
    M 13 00:24:28
216 149 519 Anastasia Niitmets 1994 Naine       N 149 00:48:31
314 229 520 Kristi Niitsoo 1986 Naine     DECOLAND N 229 01:02:07
21 15 526 Ants Noot 1969 Mees
  KES TEGI? M 15 00:24:54
66 30 528 Nele Normak 1982 Naine     TH KOONDATUD N 30 00:29:08
132 56 529 Marek Nuka 1976 Mees     MEHED PÕDRAGA METSAS M 56 00:40:01
206 140 538 Saale Ojapõld 1978 Naine     MAASIKAS N 140 00:48:04
221 153 540 Laura Oleinikov 1989 Naine     ABB GIRLS POWER N 153 00:48:47
83 41 541 Sulev Oll 1964 Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! M 41 00:30:38
324 238 550 Anna-Liisa Orglaan 1983 Naine
  GROWITARID N 238 01:04:14
196 130 554 Reet Otsus 1987 Naine     VABA LEHM N 130 00:47:31
337 249 555 Maia Ottep 1978 Naine     RIK1 N 249 01:11:42
246 171 970 Evelin Õunapuu 1976 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 171 00:51:25
302 218 557 Ave Paabel 1974 Naine     KÄIB KÜLL N 218 01:00:05
75 36 558 Kai Paalberg 1978 Naine     GRANT THORNTON ADVISORY N 36 00:30:11
20 16 561 Märt Pais 1970 Mees     TELEGRUPP M 16 00:24:54
355 97 563 Daaniel Markus Pajupuu 2010 Mees       M 97 01:35:36
178 113 567 Kersti Palu 1958 Naine
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving N 113 00:45:33
9 7 568 Silver Palu 1978 Mees
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 7 00:22:35
188 123 572 Kaisa Papp 1991 Naine     TELLISKIVI TALLAD N 123 00:46:35
89 45 641 Anna-Liisa Pärnalaas 1992 Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 45 00:31:07
82 42 578 Jürgen Parts 1988 Mees
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA M 42 00:30:38
290 207 580 Julia Passetsnik 1988 Naine     FIVE X N 207 00:57:54
131 55 582 Rando Paurson 1973 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 55 00:40:00
70 32 587 Kai Peet 1977 Naine
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 32 00:29:50
53 21 588 Hedi Peetermann 1994 Naine     ABBVIIMASED N 21 00:28:04
11 3 589 Sigre Peetrimägi 1981 Naine     ÜKS KORD VEEL N 3 00:23:21
93 46 592 Imre Pello 1979 Mees     STORZ A-TEAM M 46 00:31:18
213 147 594 Kristina Pešehodko 1997 Naine     MEGAHERTZ N 147 00:48:26
136 57 595 Robert Peterson 1976 Mees
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 57 00:40:21
223 155 598 Agnes Pihelpuu 1975 Naine
  SKY PLUS N 155 00:49:00
157 63 602 Tiit Pikk 1973 Mees     KIIRELT TÄPIKS M 63 00:43:01
46 17 603 Sirly Pikknurm 1990 Naine     AVO-CARDIO N 17 00:27:29
323 86 605 Taavi Piller 1984 Mees
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 M 86 01:04:11
313 85 611 Priit Plado 1968 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 85 01:01:40
283 203 633 Annika Põder 1991 Naine     #PÜÜATERVISKINNI N 203 00:56:48
202 136 613 Marili Pokrovski 1988 Naine     #PÜÜATERVISKINNI N 136 00:47:50
57 33 640 Armand Põldoja 1963 Mees
  TEERULLID OSA 3 M 33 00:28:17
301 217 614 Kristina Poolak 1993 Naine     TIM PUTTY N 217 01:00:03
179 114 615 Aile Pops 1974 Naine     PARIMAS EAS N 114 00:45:33
175 65 619 Ülar Praakel 1983 Mees     SMIT M 65 00:45:10
359 261 621 Elen Preimann 1980 Naine     HKO N 261 01:48:37
205 139 623 Liina Prohhorov 1987 Naine     ÜKS KORD VEEL N 139 00:48:03
274 195 627 Merlin Purge 1995 Naine
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 195 00:55:43
225 157 644 Margit Püss 1965 Naine     MAAST LAHTI N 157 00:49:14
260 182 628 Elvira Puström 1974 Naine     STORZ ELEKTROONIKA N 182 00:53:13
265 187 629 Olesja Puumeister 1983 Naine
  SMIT N 187 00:54:22
98 48 630 Heigo Puurand 1982 Mees       M 48 00:32:20
187 122 632 Svea Puusepp 1970 Naine       N 122 00:46:24
24 19 645 Tarmo Rahkama 1984 Mees
  GRANT THORNTON ASSURANCE M 19 00:25:06
242 74 704 Andrus Rähni 1984 Mees     VABA LEHM M 74 00:50:29
192 127 651 Brita Rand 1995 Naine     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 127 00:47:12
110 59 653 Nele Rand 1973 Naine     KRIMELTE HUNDID 1 N 59 00:34:52
239 71 657 Hendrick Rang 1988 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 71 00:50:13
162 98 658 Triinu Rannula 1993 Naine     EESTI TRAAVEL N 98 00:43:41
230 162 659 Heleri Ratt 1992 Naine     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 162 00:49:33
197 131 662 Piia Raudsepp 1969 Naine       N 131 00:47:33
361 263 666 Ingrid Rechlin 1967 Naine
  NELJAS KORRUS N 263 02:04:54
277 81 668 Jeffrey Redondo 1989 Mees     ALGA M 81 00:56:00
276 196 670 Külli Reha 1986 Naine
  TELLISKIVI TALLAD N 196 00:55:45
275 80 671 Mikk Reha 1992 Mees     THORN ENGINEERING M 80 00:55:45
130 76 675 Helen Reinik 1984 Naine     AVO-CARDIO N 76 00:39:46
45 16 676 Kai Remmelkoor 1970 Naine      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 16 00:27:25
257 180 677 Kristiina Repp 1971 Naine      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 180 00:53:06
64 36 678 Eduard Rešetov 1980 Mees     AADAMAD JOOKSUS M 36 00:28:58
49 31 682 Sven Rohlin 1966 Mees     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET M 31 00:27:39
19 5 683 Berit Rohtjärv 1991 Naine     HKO N 5 00:24:51
41 28 686 Viljar Rooda 1989 Mees     TELEGRUPP M 28 00:26:49
149 88 701 Ragne Ruubel 1975 Naine     RADEMARID N 88 00:42:10
8 2 707 Elo Rüütel 1978 Naine     RTK3 N 2 00:22:21
60 34 709 Andrus Rüütelmaa 1972 Mees
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 34 00:28:22
317 232 711 Anu Saar 1975 Naine     SEESAMI SARMIKAD N 232 01:02:13
266 188 715 Külli Saarepera 1973 Naine     123 LÄKS! N 188 00:54:27
79 40 792 Ulvi Sädem 1981 Naine
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE N 40 00:30:27
356 259 719 Karin Sahar-Lambinen 1987 Naine       N 259 01:36:49
39 12 720 Silvia Saks 1989 Naine     MAASIKAS N 12 00:26:42
141 82 721 Ülle Saks 1977 Naine     ÜKS KORD VEEL N 82 00:41:07
305 221 727 Ulvi Salundo 1972 Naine     SPORDIPLIXID2020 N 221 01:00:31
135 79 735 Jana Sarri 1980 Naine     NIPERNAADI N 79 00:40:16
327 241 738 Hanna Seeder 1990 Naine     AZETSI SIRESÄÄRED N 241 01:05:04
134 78 739 Eike Sein 1966 Naine
  MAAST LAHTI N 78 00:40:11
139 59 740 Üllar Sein 1966 Mees
  MAAST LAHTI M 59 00:40:51
328 87 749 Sergei Serbin 1962 Mees     HORNETS M 87 01:05:21
244 170 750 Marianne Sergo 1991 Naine     BALBIINOKAD N 170 00:51:15
335 248 753 Urve Sidron 1950 Naine     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 248 01:10:00
304 220 757 Tatjana Siipan 1986 Naine     TIIM BISCUITS N 220 01:00:30
58 25 759 Stina Silluste 1993 Naine     SINILINNUD N 25 00:28:17
68 31 762 Maia Sinajeva 1988 Naine       N 31 00:29:39
281 200 763 Terje Sinik 1969 Naine     ENERGIAVESI N 200 00:56:26
352 96 764 Simmo Sirel 1990 Mees     NAKSITRALLID M 96 01:31:42
63 28 793 Anni Sööl 1985 Naine     SÄRASILMAD N 28 00:28:54
97 50 769 Anneli Soom 1976 Naine     KRISTIINELA N 50 00:31:54
280 199 774 Pille-Riin Soots 1975 Naine
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 199 00:56:17
38 11 790 Merilen Sõrmus 1988 Naine     RUNANGO N 11 00:26:35
184 119 775 Gätlin Spiridonov 1995 Naine     ARKAADIA N 119 00:46:11
248 172 777 Jekaterina Stepanova 1968 Naine     FIVE X N 172 00:51:43
243 169 780 Kädi Streff 1978 Naine
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 169 00:51:00
86 43 782 Stanislav Stsastnoi 1987 Mees     KIIRELT TÄPIKS M 43 00:30:56
155 93 794 Made Sügis 1971 Naine
  OTSE JA RINGIGA N 93 00:42:56
229 161 783 Evelin Summer 1974 Naine     AURUVEDUR N 161 00:49:33
106 55 787 Kadi Sutter 1980 Naine     FAMIILIA N 55 00:33:20
150 89 788 Maili Suurekivi 1995 Naine     ABBVIIMASED N 89 00:42:16
350 255 805 Külliki Tafel-Viia 1979 Naine     ESTNO N 255 01:30:08
29 22 873 Margus Tähepõld 1978 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 22 00:25:33
1 1 809 Erlend Tamberg 1973 Mees
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 1 00:18:27
347 94 810 Andrus Tamm 1976 Mees     TELEGRUPP M 94 01:24:53
138 80 812 Kristin Tamm 1989 Naine
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 80 00:40:44
173 109 815 Dagmar Tamme 1982 Naine
  VABA LEHM N 109 00:44:44
333 246 816 Kristel Tamme 1986 Naine     VABA LEHM N 246 01:09:40
339 90 818 Arno Taremäe 1983 Mees
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 90 01:12:14
285 82 819 Riho Taring 1971 Mees
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving M 82 00:57:10
308 224 820 Liina Tarmisto 1976 Naine
  GROWITARID N 224 01:00:47
28 7 821 Triin Tartes 1991 Naine     ELISA 5G N 7 00:25:27
156 94 827 Marje Teesalu 1976 Naine
  1+1 OFFICE N 94 00:42:58
18 14 830 Richard Teppart 1991 Mees     RIK1 M 14 00:24:38
153 91 832 Sirje Terve 1961 Naine
  OTSE JA RINGIGA N 91 00:42:30
354 258 835 Krista Tiitsen 1970 Naine     MATKK N 258 01:32:48
312 228 836 Liis Tiitson 1992 Naine     NELJAS KORRUS N 228 01:01:38
247 76 839 Kevin Tiks 1993 Mees     AVO-CARDIO M 76 00:51:31
316 231 841 Kai Timmusk 1972 Naine     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 231 01:02:08
180 115 844 Marika Tiru 1986 Naine     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 115 00:45:34
236 166 847 Kaarin Tohter 1978 Naine     MATKK N 166 00:49:55
235 70 851 Tanel Tomson 1976 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 70 00:49:55
362 99 857 Juhan Toompuu 1986 Mees
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 99 02:07:20
16 12 867 Kristjan Tulp 1981 Mees     TEERULLID OSA 3 M 12 00:24:25
189 124 870 Jaanika Tutt 1978 Naine     AZETSI SIRESÄÄRED N 124 00:46:48
102 52 874 Olga Uhabakin 1982 Naine
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 52 00:32:55
264 186 973 Annelii Üprus 1977 Naine     TELLISKIVI TALLAD N 186 00:54:01
114 53 879 Raimo Urgard 1988 Mees     PUHAS ENERGIA 2 M 53 00:35:38
204 138 881 Virge Urke 1971 Naine       N 138 00:47:53
222 154 883 Lilo Ustaal 1967 Naine     RX METSAS N 154 00:48:54
185 120 884 Evelin Uudeküll 1989 Naine
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 120 00:46:20
109 58 974 Mari-Liis Üürike 1989 Naine
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 58 00:34:08
315 230 890 Meeli Vaarpuu 1965 Naine     MINE METSA N 230 01:02:08
318 233 892 Marin Vaher 1977 Naine     TAI N 233 01:02:27
201 135 893 Gaili Vahkal 1988 Naine     RADISSON BLU SKY HOTEL N 135 00:47:47
65 29 899 Marge Vaikjärv 1989 Naine
Tartu maakond
University Of Tartu   N 29 00:29:04
55 24 902 Laine Vain 1983 Naine     HARKU PEO N 24 00:28:15
174 110 906 Mari Valdek 1983 Naine     MAASIKAS N 110 00:44:50
330 243 967 Kaisa Välk 1976 Naine     ABB BOOK AND GO N 243 01:07:26
119 66 911 Killut Vallandi 1965 Naine     NURMENUKUD N 66 00:36:46
13 9 914 Erki Varbola 1975 Mees
  EELISTAN ALMALE SAKUT M 9 00:23:39
72 39 915 Tauno Vare 1974 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 39 00:30:00
37 27 919 Raavo Vask 1977 Mees     VESI JOOKSEB M 27 00:26:30
193 66 920 Sina Vatanparast 1987 Mees
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED M 66 00:47:15
2 2 926 Erki Veeroos 1977 Mees
  TEERULLID OSA 3 M 2 00:19:25
300 216 927 Airi Vekmann 1975 Naine     PARIMAS EAS N 216 01:00:00
181 116 928 Rena Veldt 1988 Naine     STORZ A-TEAM N 116 00:45:40
303 219 930 Laura Mona Velmre 1993 Naine     GASELLID N 219 01:00:19
349 95 931 Ott Velsberg 1990 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID M 95 01:29:31
115 62 937 Marta Vihtre 1992 Naine     NAKSITRALLID N 62 00:35:40
267 189 943 Kristel Viirmann 1982 Naine
  BALBIINOKAD N 189 00:54:29
345 253 950 Triin Viljamaa 1984 Naine       N 253 01:21:35
348 254 953 Greete Vilu 1995 Naine
Harju maakond
ABB AS ABB rABBit N 254 01:27:39
353 257 955 Kirsti Vinni 1996 Naine     NAKSITRALLID N 257 01:31:42
137 58 956 Martin Visnapuu 1982 Mees     BALBIINOKAD M 58 00:40:41
241 168 959 Katri Voit 1975 Naine     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 168 00:50:24
154 92 960 Raili Volmer 1988 Naine     RADEMARID N 92 00:42:50
321 236 801 Elvira Zagarene 1974 Naine     TIM PUTTY N 236 01:03:30
234 165 802 Evelyn Zahrens 1977 Naine     SKY PLUS N 165 00:49:53
279 198 803 Nonna Zingfeld 1940 Naine       N 198 00:56:15
166 101 804 Jelena Zuravel 1981 Naine     MEGAHERTZ N 101 00:43:56
Sulge

Tulemuse detailne info

...