18. TRADEHOUSE Tervisejooks
19. etapp - 5,2 km Harku terviserada

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 393 Naisi: 286 Mehi: 107 Läbitud distants kokku: 2044 km Aeg kokku: 328:15:46
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl VKL koht Tulemus
201 129 1 Kati Aaren 1978 Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 129 00:50:41
161 90 2 Triin Aarna 1986 Naine     SPORDIPLIXID2020 N 90 00:44:47
290 198 5 Monika Aaslaid 1951 Naine     PIRITA N 198 00:59:57
350 251 6 Gerli Aasmäe 1979 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 251 01:07:42
282 192 7 Jette Aasumäe 1990 Naine     2RTK N 192 00:59:19
277 188 8 Lili Aasumäe 1964 Naine       N 188 00:58:54
197 124 10 Anne Aaver 1971 Naine
  ABB WOL N 124 00:50:07
190 117 12 Katri Abel-Ollo 1979 Naine     TAI N 117 00:49:35
120 58 13 Annika Abner 1985 Naine       N 58 00:36:29
262 177 14 Ilze Abola 1978 Naine     KES TEGI? N 177 00:56:42
74 25 15 Helerin Abroi 1985 Naine     #RADEMARUNNING N 25 00:32:08
12 4 16 Anet Adamson 1993 Naine     SINILINNUD N 4 00:26:07
187 115 17 Helena Aeltermann 1980 Naine
  SEESAMI SARMIKAD N 115 00:49:16
222 144 19 Tatjana Agu 1979 Naine     STORZ ELEKTROONIKA N 144 00:52:27
13 9 20 Raul-Bolek Aguraiuja 1974 Mees     SKODA LAAGRI M 9 00:26:20
4 3 21 Risto Ahtijainen 1985 Mees
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 3 00:23:57
132 69 23 Kristi Ainen 1981 Naine     ESTNO N 69 00:38:59
352 253 27 Evelyn Alamets 1973 Naine     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 253 01:08:34
217 141 34 Helena Alesma 1994 Naine     BALBIINOKAD N 141 00:52:03
72 48 35 Andres Aller 1979 Mees       M 48 00:32:01
93 38 36 Marie Allikmaa 1990 Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 38 00:33:45
344 246 37 Heleri Alliksoo 1996 Naine
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 246 01:06:49
20 7 38 Marja-Liisa Alliksoo 1991 Naine
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 7 00:28:16
182 110 39 Eliko Allvee 1964 Naine
  SPORDISÕBRAD N 110 00:48:47
90 35 40 Gerly Alp 1990 Naine     ABB NIPPA-NAPPA N 35 00:33:39
150 83 42 Karoline Altmäe 1993 Naine     SINILINNUD N 83 00:43:06
279 190 45 Lilly Ammon 1972 Naine
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 190 00:59:14
55 36 48 Priit Annusver 1983 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt OÜ
Kprojekt 1 M 36 00:30:43
158 69 52 Anton Apuhtin 1989 Mees     MEGAHERTZ M 69 00:44:29
207 133 54 Anneli Arm 1981 Naine     EELISTAN ALMALE SAKUT N 133 00:51:13
82 30 55 Kristin Arm 1972 Naine
  SKY PLUS N 30 00:33:00
5 4 56 Urmet Arm 1978 Mees     1+1 OFFICE M 4 00:24:38
349 250 59 Piret Aru Jakobson 1971 Naine     GASELLID N 250 01:07:41
170 98 60 Urve Arukaevu 1966 Naine     TÕENÄOLISELT LINNA PARIM AMET N 98 00:46:00
215 139 63 Kertu Arumetsa 1982 Naine     AURUVEDUR N 139 00:51:54
92 37 66 Ave Aun 1970 Naine     RX METSAS N 37 00:33:43
111 52 68 Ketlin Bachmann 1979 Naine
  ELISA 5G N 52 00:35:52
291 199 69 Kai Bahharev 1988 Naine     FAMIILIA N 199 00:59:57
316 221 72 Kristiina Bank 1996 Naine
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 221 01:02:14
238 159 82 Brit Bärengrub 1985 Naine
  PARIMAS EAS N 159 00:54:05
239 161 85 Veronika Djomina 1986 Naine     ARKAADIA N 161 00:54:14
359 101 87 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias 1987 Mees     ALGA M 101 01:10:38
353 100 92 Eduard Ehala 1973 Mees
  ARKAADIA M 100 01:08:35
173 101 100 Edith End 1976 Naine
  HARKU KIIRED N 101 00:47:04
175 103 101 Hegle Engman 1978 Naine     RADISSON BLU SKY HOTEL N 103 00:47:16
140 65 103 Indrek Erin 1983 Mees       M 65 00:41:20
254 84 104 Erich Erm 1981 Mees
Harju maakond
  Lonkav puusaliiges M 84 00:55:31
87 33 107 Kristel Evardi 1984 Naine     PLAYTECH N 33 00:33:11
334 238 111 Natalja Fomenko 1969 Naine
  PUHAS ENERGIA N 238 01:05:00
246 166 113 Siiri Freiberg 1967 Naine
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 166 00:55:01
230 152 114 Kristina Fuks-Kuus 1976 Naine
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 152 00:53:37
147 67 115 Semjon Galajev 1983 Mees     OTSE JA RINGIGA M 67 00:42:40
339 242 116 Natalja Gapon 1970 Naine     HORNETS N 242 01:05:47
383 279 119 Marian Gilden 1977 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Jooksvad Postikanad N 279 01:30:38
78 51 122 James Gray 1978 Mees     PLAYTECH M 51 00:32:24
52 34 123 Janno Greenbaum 1974 Mees     GRANT THORNTON ASSURANCE M 34 00:30:41
148 81 125 Külli Haab 1978 Naine
  ENERGIAVESI N 81 00:42:59
39 12 127 Ele Haavandi 1974 Naine     123 LÄKS! N 12 00:30:00
64 21 129 Gea Hallen 1987 Naine     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 21 00:31:16
307 213 131 Anni Hanst 1993 Naine     MATKK N 213 01:01:28
85 32 135 Kaie Hein 1973 Naine     KRISTIINELA N 32 00:33:08
34 25 137 Rasmus Heinla 1985 Mees     KVALITET M 25 00:29:11
149 82 138 Anu Heinloo 1956 Naine     FAMIILIA N 82 00:43:02
80 53 139 Marko Heinloo 1983 Mees     FAMIILIA M 53 00:32:27
235 157 140 Eleri Heinnurm 1988 Naine     ABB NIPPA-NAPPA N 157 00:53:58
157 89 141 Karin Heinsaar 1979 Naine     SINILINNUD N 89 00:44:13
33 24 146 Ivo Hindreus 1983 Mees
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active M 24 00:29:11
280 90 148 Aleksandr Hlebnikov 1971 Mees
  PUHAS ENERGIA M 90 00:59:16
368 266 152 Tiina Hunt 1981 Naine     MAAST LAHTI N 266 01:15:11
247 81 154 Madis Idnurm 1980 Mees
  HARKU KIIRED M 81 00:55:06
337 240 156 Stella Iis 1989 Naine     LUMINOR COMPLIANCE N 240 01:05:30
6 5 158 Sergei Iljin 1989 Mees     MEGAHERTZ M 5 00:24:42
104 46 159 Liis Ilula-Niinemets 1987 Naine     LIBLEKAD N 46 00:35:21
274 89 164 Marek Ilves 1974 Mees     2RTK M 89 00:58:06
355 255 165 Ülle Ilves 1953 Naine
  TAI N 255 01:08:54
267 180 166 Anu Irik 1989 Naine     TELLISKIVI TALLAD N 180 00:57:20
205 131 195 Maire Jäärats 1978 Naine     ABB WOL N 131 00:50:59
330 234 168 Ülle Jakobson 1968 Naine
    N 234 01:03:53
299 207 169 Tiina-Marju Jaksen 1966 Naine     NURMENUKUD N 207 01:00:37
289 197 170 Kristel Jallai 1977 Naine
Harju maakond
    N 197 00:59:46
231 153 193 Aivi Järve 1978 Naine
  GREINER N 153 00:53:38
128 66 177 Kristiine Jerv 1986 Naine     KIIRED JA ILUSAD N 66 00:38:34
305 211 180 Janne Joalaid 1963 Naine
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 211 01:01:08
384 105 189 Tanel Jõeäär 1985 Mees     RIDANRUN M 105 01:31:54
99 43 190 Greete Jõgi 1992 Naine     OTSE JA RINGIGA N 43 00:34:27
153 85 191 Sigrid Jõhve 1989 Naine     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 85 00:43:38
88 34 182 Elise Joonas 1990 Naine     PMA TEINE N 34 00:33:26
309 95 183 Tiit Jors 1968 Mees
    M 95 01:01:32
326 231 199 Maiken Jürgenson 1982 Naine     ELERINGI MARJULISED N 231 01:03:28
315 220 200 Luule Jürisson 1949 Naine     PIRITA N 220 01:02:06
293 201 202 Kadri Jürjan 1989 Naine     ABBVIIMASED N 201 01:00:01
212 136 351 Kerttu Kääri 1967 Naine
  SPORDISÕBRAD N 136 00:51:29
89 55 206 Indrek Kaarlep 1978 Mees     RIDANRUN M 55 00:33:35
365 263 207 Kristiina Kaasik 1978 Naine     RADEMARID N 263 01:13:07
341 243 209 Nadežda Kabrda 1967 Naine     PUHAS ENERGIA N 243 01:06:04
363 262 210 Peeli Kadastu 1968 Naine     EASY N 262 01:12:26
226 148 214 Pille Kalda 1982 Naine
  TAI N 148 00:53:03
123 61 215 Liina Kaldma 1979 Naine     SINILINNUD N 61 00:37:13
196 123 219 Marilis Kallas 1993 Naine     AURUVEDUR N 123 00:50:06
122 60 222 Kristine Kalm 1992 Naine     AZETSI SIRESÄÄRED N 60 00:36:36
119 57 223 Anary Kalme 1975 Naine     KÄIB KÜLL N 57 00:36:28
221 78 224 Pavel Kanarjov 1985 Mees     KIIRELT TÄPIKS M 78 00:52:14
320 225 225 Inge Kand 1972 Naine     SPORDIPLIXID2020 N 225 01:02:23
112 60 228 Aimar Kann 1970 Mees
  ÜKS KORD VEEL M 60 00:35:56
255 171 231 Maarika Karelson 1960 Naine     ENERGIAVESI N 171 00:55:39
188 116 349 Kadri Kärner 1970 Naine
    N 116 00:49:29
83 29 238 Helena Karpin 1997 Naine     OTSE JA RINGIGA N 29 00:33:00
220 143 239 Jane Karpin 1986 Naine       N 143 00:52:14
364 102 242 Steven Kase 1989 Mees     TEAM SR M 102 01:12:38
171 99 244 Kaire Kasearu 1979 Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 99 00:46:05
130 67 245 Signe Kasepalu 1990 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt OÜ
Kprojekt 2 N 67 00:38:45
15 5 246 Diana Kasesalu 1997 Naine     RIK1 N 5 00:27:00
21 14 247 Mairo Kaseväli 1983 Mees
  REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD M 14 00:28:18
228 150 249 Kristel Kauts 1970 Naine     123 LÄKS! N 150 00:53:28
54 19 250 Meivi Kekkar 1988 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Jooksvad Postikanad N 19 00:30:42
28 9 252 Monika Kelle 1977 Naine     KRIMELTE HUNDID 2 N 9 00:28:39
91 36 253 Kristiin Kesamaa 1995 Naine
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 36 00:33:41
141 76 254 Kertu Kesküla 1990 Naine     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 76 00:41:53
37 11 258 Katrin Kiisk 1980 Naine     GREINER N 11 00:29:58
301 208 261 Naomi Jessica Kiivikas 1994 Naine     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD N 208 01:00:45
327 232 262 Evelin Kikas 1980 Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 232 01:03:34
338 241 266 Kristi Kirsman 1979 Naine
  ELISA 5G N 241 01:05:38
390 106 269 Juhan Klementi 1987 Mees     RUNANGO M 106 02:01:16
169 97 272 Merit Kohv 1996 Naine     ABB NIPPA-NAPPA N 97 00:45:55
58 39 283 Madis Kolli 1993 Mees     AURUVEDUR M 39 00:30:59
225 147 284 Merle Kollo 1975 Naine
  SEESAMI SARMIKAD N 147 00:52:51
377 273 286 Ruta Kompost 1959 Naine     TEAM SR N 273 01:23:05
189 73 288 Meelis Konsa 1976 Mees     RUNANGO M 73 00:49:32
152 68 291 Avo Kont 1979 Mees
  SKY PLUS M 68 00:43:32
208 134 293 Kristi Koora 1977 Naine     HARKU KIIRED N 134 00:51:15
51 33 294 Kardo Koplus 1991 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt OÜ
Kprojekt 2 M 33 00:30:40
219 142 296 Krista Koppel 1986 Naine     LUMINOR COMPLIANCE N 142 00:52:13
60 41 299 Aleksandr Korotajev 1991 Mees       M 41 00:31:05
224 146 301 Darja Kortšagina 1986 Naine     KOOSTÖÖS SINUGA! N 146 00:52:51
308 214 305 Kajali Kotsar 1985 Naine     ELERINGI MARJULISED N 214 01:01:32
107 49 346 Maarja Kõue 1991 Naine     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 49 00:35:34
180 108 306 Tatjana Kovaljova 1974 Naine     STORZ A-TEAM N 108 00:48:44
101 44 303 Inessa Kozenko 1964 Naine     FIVE X N 44 00:34:50
53 35 311 Karel Krist 1978 Mees
    M 35 00:30:41
295 203 321 Kerli Krõm 1992 Naine     NAKSITRALLID N 203 01:00:03
109 50 314 Karmen Kruus 1986 Naine     KRISTIINELA N 50 00:35:39
257 172 317 Raili Kruusmaa-Moks 1982 Naine       N 172 00:55:58
318 223 318 Vivika Kruusmägi 1972 Naine     ENERGIAVESI N 223 01:02:15
127 65 319 Liisa Kruustük 1982 Naine
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 65 00:37:58
209 75 320 Alari Kruusvall 1979 Mees
  VABA LEHM M 75 00:51:19
380 276 322 Piret Kukebal 1974 Naine       N 276 01:25:08
35 10 325 Aet Kull 1964 Naine
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 10 00:29:30
354 254 333 Aivi Kurim 1965 Naine     MINE METSA N 254 01:08:38
105 48 359 Moonika Küttim 1986 Naine     SÄRASILMAD N 48 00:35:24
312 217 360 Eve Küün 1961 Naine     RTK3 N 217 01:01:35
250 169 340 Raili Kuurits 1978 Naine     ABBVIIMASED N 169 00:55:15
240 162 341 Edith Kuusemägi 1975 Naine     KOOSTÖÖS SINUGA! N 162 00:54:26
343 245 342 Siret Kuusik 1986 Naine
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 245 01:06:43
26 8 344 Piret Kuusk 1981 Naine
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 8 00:28:36
336 97 338 Vadim Kuzovkov 1987 Mees     ARKAADIA M 97 01:05:10
145 79 366 Ruth Laev 1953 Naine     KÄIB KÜLL N 79 00:42:10
346 248 368 Natalja Lahk 1960 Naine     HORNETS N 248 01:07:07
9 2 369 Lenne Lahtvee 1991 Naine     PLAYTECH N 2 00:25:05
374 104 372 Marko Laigna 1978 Mees
  PUHAS ENERGIA M 104 01:17:30
24 17 373 Indrek Laineveer 1978 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 17 00:28:28
30 21 379 Elari Langu 1978 Mees     SKODA LAAGRI M 21 00:28:56
10 3 380 Diana Laos 1989 Naine     SÄRASILMAD N 3 00:25:47
321 226 383 Moonika Lassur 1974 Naine
  SPORDISÕBRAD N 226 01:02:34
168 96 386 Ilse Laur 1957 Naine
    N 96 00:45:46
319 224 389 Ketter Leemet 1990 Naine
Harju maakond
SK ProRunner
Peetri Lasteaed-Põhikool
Peetri Lasteaed-Põhikool N 224 01:02:19
203 128 392 Anni Lehtmets 2016 Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 128 00:50:41
202 127 394 Lenna Lehtmets 2011 Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 127 00:50:41
48 32 399 Kaido Lemendik 1977 Mees     ALATI LÕPUNI M 32 00:30:25
151 84 405 Anneli Levertand 1969 Naine
  NELJAS KORRUS N 84 00:43:30
8 7 404 Andreas Leznevsky 1975 Mees       M 7 00:24:46
331 235 414 Eleen Lilienthal 1989 Naine     NIPERNAADI N 235 01:04:00
117 55 418 Everiin Lill 1995 Naine     PMA TEINE N 55 00:36:13
195 122 419 Katrin Lillep 1969 Naine
  RX METSAS N 122 00:49:53
49 17 421 Tiivi Lind 1978 Naine     KES TEGI? N 17 00:30:29
181 109 422 Gerli Linkgreim 1979 Naine     KES TEGI? N 109 00:48:45
71 47 423 Taivo Linnamägi 1984 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 47 00:31:55
174 102 444 Reelika Lõhmus 1991 Naine     HARKU KIIRED N 102 00:47:13
340 98 425 Karel Lomp 1990 Mees     TEERULLID OSA 3 M 98 01:05:58
275 186 427 Triin-Anneli Loodus 1975 Naine
  KOHTUJOOKSIKUD N 186 00:58:15
62 20 432 Kaja Luigelaht 1981 Naine     LONKAV PUUSALIIGES N 20 00:31:08
118 56 433 Elen Lukas 1974 Naine     LONKAV PUUSALIIGES N 56 00:36:27
237 160 434 Inga Luks 1975 Naine     PMA TEINE N 160 00:54:05
234 156 437 Margit Lunt 1971 Naine       N 156 00:53:55
366 264 441 Inge Luuk 1982 Naine
  2RTK N 264 01:14:01
11 8 447 Allan Maar 1971 Mees     SKODA LAAGRI M 8 00:26:05
258 173 448 Ethel Maarits 1987 Naine     AZETSI SIRESÄÄRED N 173 00:56:00
100 57 449 Andre Maasikas 1972 Mees     PLAYTECH M 57 00:34:48
249 168 450 Kadri Madison 1975 Naine     MAASIKAS N 168 00:55:10
278 189 502 Ester Mäeloog 1984 Naine     RTK3 N 189 00:59:04
389 284 503 Piret Mägi 1976 Naine     RTK3 N 284 01:50:17
185 113 451 Annela Maidla 1976 Naine     KES TEGI? N 113 00:48:59
345 247 452 Kristiina Maidvee 1980 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 247 01:07:06
135 64 456 Mait Makkar 1974 Mees
  RIK3 M 64 00:39:33
314 219 459 Maria Malva 1986 Naine
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri N 219 01:02:05
378 274 463 Gertu Margus 1991 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt OÜ
Kprojekt 1 N 274 01:24:17
271 88 464 Madis Maripuu 1970 Mees
    M 88 00:57:41
114 53 465 Marianneli Marjamaa-Kokk 1971 Naine     GREINER N 53 00:36:00
46 16 471 Jaanika Mastik 1989 Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS N 16 00:30:21
17 11 473 Bruno Meder 1991 Mees     GRANT THORNTON ASSURANCE M 11 00:27:32
323 228 474 Berle Mees 1993 Naine     EESTI TRAAVEL N 228 01:03:05
156 88 475 Mariliis Mehik 1996 Naine       N 88 00:44:06
47 31 476 Veiko Meltsas 1974 Mees
    M 31 00:30:22
216 140 478 Iris Meristo 1970 Naine     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 140 00:51:58
218 77 479 Martin Meristo 1971 Mees
  MEHED PÕDRAGA METSAS M 77 00:52:06
248 167 480 Ülle Metsman 1979 Naine
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 167 00:55:08
281 191 482 Marje Metusala 1969 Naine     LUMINOR COMPLIANCE N 191 00:59:18
270 183 483 Krista Mihkelsaar 1975 Naine
  EELISTAN ALMALE SAKUT N 183 00:57:39
56 37 485 Janek Minnik 1974 Mees     SKODA LAAGRI M 37 00:30:43
244 80 489 Elari Moks 1981 Mees       M 80 00:54:49
286 92 490 Hans Moks 1987 Mees
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II M 92 00:59:38
61 42 495 Sander Muhu 1982 Mees     RX METSAS M 42 00:31:06
311 215 497 Kaili Muru 1984 Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 215 01:01:33
261 176 498 Katariina Muru 1989 Naine
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 176 00:56:40
137 73 500 Reilika Muuli 1989 Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 73 00:40:26
136 72 511 Liina Nagel 1970 Naine     AMATÖÖRID N 72 00:40:02
32 23 513 Einar Namme 1965 Mees
    M 23 00:29:10
18 12 517 Martin Nelis 1990 Mees
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 12 00:27:36
371 268 520 Kristi Niitsoo 1986 Naine     DECOLAND N 268 01:16:35
38 27 526 Ants Noot 1969 Mees
  KES TEGI? M 27 00:29:59
232 154 528 Nele Normak 1982 Naine     TH KOONDATUD N 154 00:53:47
200 74 529 Marek Nuka 1976 Mees     MEHED PÕDRAGA METSAS M 74 00:50:23
360 259 538 Saale Ojapõld 1978 Naine     MAASIKAS N 259 01:11:51
198 125 539 Tuuli Ojasalu 1985 Naine
Harju maakond
SK ProRunner
Peetri Lasteaed-Põhikool
Peetri Lasteaed-Põhikool N 125 00:50:09
66 44 541 Sulev Oll 1964 Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! M 44 00:31:17
210 76 546 Avo Org 1952 Mees       M 76 00:51:24
211 135 547 Sirje Org 1956 Naine       N 135 00:51:24
284 193 550 Anna-Liisa Orglaan 1983 Naine
  GROWITARID N 193 00:59:23
133 70 552 Sigrid Orumets 1971 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 70 00:39:21
376 272 554 Reet Otsus 1987 Naine     VABA LEHM N 272 01:21:58
357 257 555 Maia Ottep 1978 Naine     RIK1 N 257 01:09:30
304 210 970 Evelin Õunapuu 1976 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 210 01:01:06
272 184 557 Ave Paabel 1974 Naine     KÄIB KÜLL N 184 00:57:50
75 26 558 Kai Paalberg 1978 Naine     GRANT THORNTON ADVISORY N 26 00:32:10
302 94 561 Märt Pais 1970 Mees     TELEGRUPP M 94 01:00:49
23 16 563 Daaniel Markus Pajupuu 2010 Mees       M 16 00:28:24
110 51 564 Maris Pajur 1986 Naine     GRANT THORNTON ADVISORY N 51 00:35:44
65 22 565 Anu Palloson 1994 Naine
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 22 00:31:17
143 77 567 Kersti Palu 1958 Naine
Harju maakond
Telia Eesti SK
Telia Eesti
ITs moving N 77 00:42:04
233 155 572 Kaisa Papp 1991 Naine     TELLISKIVI TALLAD N 155 00:53:52
124 62 574 Ilme Parik 1963 Naine       N 62 00:37:14
96 40 641 Anna-Liisa Pärnalaas 1992 Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 40 00:34:10
73 49 578 Jürgen Parts 1988 Mees
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA M 49 00:32:02
40 28 582 Rando Paurson 1973 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 28 00:30:01
121 59 585 Piia Pedras 1979 Naine       N 59 00:36:33
126 64 587 Kai Peet 1977 Naine
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 64 00:37:54
84 31 588 Hedi Peetermann 1994 Naine     ABBVIIMASED N 31 00:33:02
81 28 589 Sigre Peetrimägi 1981 Naine     ÜKS KORD VEEL N 28 00:32:31
144 78 590 Lada Peikre 1963 Naine       N 78 00:42:09
287 195 591 Kaja Pellis 1966 Naine
    N 195 00:59:39
108 59 592 Imre Pello 1979 Mees     STORZ A-TEAM M 59 00:35:37
245 165 594 Kristina Pešehodko 1997 Naine     MEGAHERTZ N 165 00:54:58
129 63 595 Robert Peterson 1976 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt OÜ
Kprojekt 2 M 63 00:38:44
370 103 597 Viljar Pihelgas 1972 Mees       M 103 01:16:14
179 107 598 Agnes Pihelpuu 1975 Naine
  SKY PLUS N 107 00:48:43
322 227 600 Marju Piirsalu 1964 Naine
  PIRITA N 227 01:02:57
115 62 602 Tiit Pikk 1973 Mees     KIIRELT TÄPIKS M 62 00:36:10
67 23 603 Sirly Pikknurm 1990 Naine     AVO-CARDIO N 23 00:31:22
45 30 611 Priit Plado 1968 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 30 00:30:14
325 230 633 Annika Põder 1991 Naine     #PÜÜATERVISKINNI N 230 01:03:24
113 61 640 Armand Põldoja 1963 Mees
  TEERULLID OSA 3 M 61 00:35:59
242 163 643 Katrin Pööra 1972 Naine
  KOOSTÖÖS SINUGA! N 163 00:54:42
214 138 615 Aile Pops 1974 Naine     PARIMAS EAS N 138 00:51:53
263 86 616 Vahur Pormeister 1984 Mees     AVO-CARDIO M 86 00:56:57
253 83 619 Ülar Praakel 1983 Mees     SMIT M 83 00:55:27
276 187 620 Anu Preegel 1981 Naine
  ELISA 5G N 187 00:58:22
387 282 623 Liina Prohhorov 1987 Naine     ÜKS KORD VEEL N 282 01:37:35
138 74 624 Reet Puhm 1973 Naine     RTK3 N 74 00:40:30
252 82 625 Uno Pukk 1956 Mees
Harju maakond
OÜ Meraco   M 82 00:55:26
369 267 627 Merlin Purge 1995 Naine
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 267 01:16:10
342 244 632 Svea Puusepp 1970 Naine       N 244 01:06:15
25 18 645 Tarmo Rahkama 1984 Mees
  GRANT THORNTON ASSURANCE M 18 00:28:28
283 91 704 Andrus Rähni 1984 Mees     VABA LEHM M 91 00:59:23
333 237 651 Brita Rand 1995 Naine     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 237 01:04:44
163 72 657 Hendrick Rang 1988 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 72 00:45:07
317 222 659 Heleri Ratt 1992 Naine     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 222 01:02:15
191 118 662 Piia Raudsepp 1969 Naine       N 118 00:49:41
223 145 663 Liis Rebane 1986 Naine     RADISSON BLU SKY HOTEL N 145 00:52:40
324 229 666 Ingrid Rechlin 1967 Naine
  NELJAS KORRUS N 229 01:03:14
256 85 668 Jeffrey Redondo 1989 Mees     ALGA M 85 00:55:44
303 209 670 Külli Reha 1986 Naine
  TELLISKIVI TALLAD N 209 01:01:05
165 93 675 Helen Reinik 1984 Naine     AVO-CARDIO N 93 00:45:23
69 24 676 Kai Remmelkoor 1970 Naine      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 24 00:31:30
227 149 677 Kristiina Repp 1971 Naine      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 149 00:53:20
31 22 678 Eduard Rešetov 1980 Mees     AADAMAD JOOKSUS M 22 00:29:09
68 45 682 Sven Rohlin 1966 Mees     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET M 45 00:31:30
41 13 683 Berit Rohtjärv 1991 Naine     HKO N 13 00:30:03
229 151 684 Tuuliki Rohtla 1981 Naine     LONKAV PUUSALIIGES N 151 00:53:35
77 27 703 Susanna Rõigas 1994 Naine     RIDANRUN N 27 00:32:15
57 38 686 Viljar Rooda 1989 Mees     TELEGRUPP M 38 00:30:58
42 29 687 Christman Roos 1983 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 29 00:30:07
29 20 695 Tiit Roosve 1963 Mees
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 20 00:28:48
206 132 700 Ragne Russak 1969 Naine
  SPORDISÕBRAD N 132 00:51:07
310 216 701 Ragne Ruubel 1975 Naine     RADEMARID N 216 01:01:33
94 39 707 Elo Rüütel 1978 Naine     RTK3 N 39 00:33:52
367 265 711 Anu Saar 1975 Naine     SEESAMI SARMIKAD N 265 01:14:51
260 175 715 Külli Saarepera 1973 Naine     123 LÄKS! N 175 00:56:36
16 6 791 Heli Säde 1979 Naine     RADISSON BLU SKY HOTEL N 6 00:27:13
97 41 792 Ulvi Sädem 1981 Naine
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE N 41 00:34:15
125 63 719 Karin Sahar-Lambinen 1987 Naine       N 63 00:37:40
236 158 720 Silvia Saks 1989 Naine     MAASIKAS N 158 00:54:02
213 137 726 Margot Salumets 1989 Naine     SEESAMI SARMIKAD N 137 00:51:40
313 218 727 Ulvi Salundo 1972 Naine     SPORDIPLIXID2020 N 218 01:01:58
373 270 735 Jana Sarri 1980 Naine     NIPERNAADI N 270 01:17:09
166 94 736 Anneli Schults 1967 Naine     PMA TEINE N 94 00:45:28
7 6 742 Olle Selliov 1974 Mees
  AADAMAD JOOKSUS M 6 00:24:43
335 239 753 Urve Sidron 1950 Naine     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 239 01:05:00
382 278 757 Tatjana Siipan 1986 Naine     TIIM BISCUITS N 278 01:27:50
98 42 759 Stina Silluste 1993 Naine     SINILINNUD N 42 00:34:27
273 185 763 Terje Sinik 1969 Naine     ENERGIAVESI N 185 00:57:55
297 93 764 Simmo Sirel 1990 Mees     NAKSITRALLID M 93 01:00:15
106 47 766 Anita Sokolova 1987 Naine       N 47 00:35:24
192 119 793 Anni Sööl 1985 Naine     SÄRASILMAD N 119 00:49:41
44 15 769 Anneli Soom 1976 Naine     KRISTIINELA N 15 00:30:11
392 285 773 Malle Soosaar 1988 Naine     TIIM BISCUITS N 285 02:18:34
288 196 774 Pille-Riin Soots 1975 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Fitek AS
FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 196 00:59:41
266 179 775 Gätlin Spiridonov 1995 Naine     ARKAADIA N 179 00:57:18
184 112 778 Helen Stimmer 1987 Naine     LIBLEKAD N 112 00:48:52
268 181 780 Kädi Streff 1978 Naine
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 181 00:57:21
103 58 782 Stanislav Stsastnoi 1987 Mees     KIIRELT TÄPIKS M 58 00:35:18
176 104 794 Made Sügis 1971 Naine
  OTSE JA RINGIGA N 104 00:47:52
298 205 797 Marija Šukolajets 1985 Naine     STORZ ELEKTROONIKA N 205 01:00:27
296 204 783 Evelin Summer 1974 Naine     AURUVEDUR N 204 01:00:15
131 68 787 Kadi Sutter 1980 Naine     FAMIILIA N 68 00:38:56
193 120 788 Maili Suurekivi 1995 Naine     ABBVIIMASED N 120 00:49:43
306 212 789 Aire Suurkuusk 1966 Naine       N 212 01:01:11
2 2 873 Margus Tähepõld 1978 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 2 00:21:59
186 114 806 Annika Talijärv 1984 Naine     TELLISKIVI TALLAD N 114 00:49:06
351 252 808 Diana Talpsepp 1994 Naine       N 252 01:08:20
1 1 809 Erlend Tamberg 1973 Mees
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 1 00:20:54
391 107 810 Andrus Tamm 1976 Mees     TELEGRUPP M 107 02:08:30
204 130 812 Kristin Tamm 1989 Naine
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 130 00:50:55
393 286 815 Dagmar Tamme 1982 Naine
  VABA LEHM N 286 02:49:37
134 71 820 Liina Tarmisto 1976 Naine
  GROWITARID N 71 00:39:29
43 14 821 Triin Tartes 1991 Naine     ELISA 5G N 14 00:30:11
183 111 825 Astra Teede 1978 Naine     123 LÄKS! N 111 00:48:48
160 71 826 Jürka Teesalu 1971 Mees     1+1 OFFICE M 71 00:44:41
177 105 827 Marje Teesalu 1976 Naine
  1+1 OFFICE N 105 00:48:24
63 43 830 Richard Teppart 1991 Mees     RIK1 M 43 00:31:12
167 95 832 Sirje Terve 1961 Naine
  OTSE JA RINGIGA N 95 00:45:41
381 277 834 Mari Tiirik 1988 Naine     NELJAS KORRUS N 277 01:26:42
372 269 835 Krista Tiitsen 1970 Naine     MATKK N 269 01:16:56
154 86 836 Liis Tiitson 1992 Naine     NELJAS KORRUS N 86 00:43:39
95 56 838 Sten Tikerpe 1993 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID M 56 00:33:53
142 66 839 Kevin Tiks 1993 Mees     AVO-CARDIO M 66 00:42:04
155 87 841 Kai Timmusk 1972 Naine     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 87 00:44:06
116 54 843 Angela Tirp 1992 Naine
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 54 00:36:12
243 164 844 Marika Tiru 1986 Naine     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 164 00:54:43
194 121 846 Liivi Tobbi 1991 Naine     AZETSI SIRESÄÄRED N 121 00:49:51
347 99 851 Tanel Tomson 1976 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 99 01:07:19
172 100 853 Ragna Toom 1953 Naine     PMA TEINE N 100 00:46:17
14 10 857 Juhan Toompuu 1986 Mees
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 10 00:26:28
162 91 864 Kaire Truu 1974 Naine       N 91 00:44:51
356 256 866 Anu Tukia 1977 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 256 01:09:29
199 126 870 Jaanika Tutt 1978 Naine     AZETSI SIRESÄÄRED N 126 00:50:19
3 1 875 Birgit Uibu 1991 Naine     GRANT THORNTON ADVISORY N 1 00:23:31
388 283 973 Annelii Üprus 1977 Naine     TELLISKIVI TALLAD N 283 01:43:17
102 45 878 Liina Urb 1986 Naine     LIBLEKAD N 45 00:34:57
159 70 882 Evert Usin 1987 Mees
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 70 00:44:35
386 281 883 Lilo Ustaal 1967 Naine     RX METSAS N 281 01:35:13
292 200 884 Evelin Uudeküll 1989 Naine
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 200 00:59:59
329 233 974 Mari-Liis Üürike 1989 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Fitek AS
FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 233 01:03:53
264 87 885 Ants Uus 1974 Mees
  DECOLAND M 87 00:57:07
269 182 886 Inessa Uus 1977 Naine
  DECOLAND N 182 00:57:31
358 258 892 Marin Vaher 1977 Naine     TAI N 258 01:10:08
50 18 899 Marge Vaikjärv 1989 Naine
Tartu maakond
FitLife Eeden
University Of Tartu
  N 18 00:30:37
139 75 905 Tais Vakrõõm 1986 Naine      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 75 00:41:00
22 15 907 Jaanus Valdmaa 1989 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 15 00:28:20
385 280 967 Kaisa Välk 1976 Naine     ABB BOOK AND GO N 280 01:34:22
164 92 911 Killut Vallandi 1965 Naine     NURMENUKUD N 92 00:45:22
27 19 914 Erki Varbola 1975 Mees
  EELISTAN ALMALE SAKUT M 19 00:28:37
79 52 915 Tauno Vare 1974 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 52 00:32:25
70 46 919 Raavo Vask 1977 Mees     VESI JOOKSEB M 46 00:31:42
19 13 922 Martin Vedler 1989 Mees     SMIT M 13 00:28:13
375 271 927 Airi Vekmann 1975 Naine     PARIMAS EAS N 271 01:20:00
285 194 928 Rena Veldt 1988 Naine     STORZ A-TEAM N 194 00:59:37
300 206 930 Laura Mona Velmre 1993 Naine     GASELLID N 206 01:00:37
59 40 931 Ott Velsberg 1990 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID M 40 00:31:03
36 26 932 Valerii Verozub 1993 Mees     ALGA M 26 00:29:35
178 106 937 Marta Vihtre 1992 Naine     NAKSITRALLID N 106 00:48:39
348 249 943 Kristel Viirmann 1982 Naine
  BALBIINOKAD N 249 01:07:25
86 54 948 Marek Vilgats 1979 Mees     KIIRELT TÄPIKS M 54 00:33:10
241 79 949 Jaanis Vilimäe 1987 Mees
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 79 00:54:27
362 261 950 Triin Viljamaa 1984 Naine       N 261 01:12:23
76 50 952 Veiko Villo 1987 Mees     RIK3 M 50 00:32:14
332 236 954 Anna Vinkelberg 1996 Naine     ABBVIIMASED N 236 01:04:33
361 260 955 Kirsti Vinni 1996 Naine     NAKSITRALLID N 260 01:12:03
328 96 956 Martin Visnapuu 1982 Mees     BALBIINOKAD M 96 01:03:43
265 178 959 Katri Voit 1975 Naine     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 178 00:57:14
379 275 960 Raili Volmer 1988 Naine     RADEMARID N 275 01:24:27
146 80 962 Julia Vuhk Vuht 1973 Naine       N 80 00:42:15
251 170 800 Oksana Zadonski 1964 Naine
    N 170 00:55:23
294 202 802 Evelyn Zahrens 1977 Naine     SKY PLUS N 202 01:00:02
259 174 803 Nonna Zingfeld 1940 Naine       N 174 00:56:07
Sulge

Tulemuse detailne info

...