18. TRADEHOUSE Tervisejooks
21. etapp - 5 km Kadriorg

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 349 Naisi: 259 Mehi: 90 Läbitud distants kokku: 1745 km Aeg kokku: 295:42:11
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl VKL koht Tulemus
152 99 2 Triin Aarna 1986 Naine     SPORDIPLIXID2020 N 99 00:46:56
298 218 6 Gerli Aasmäe 1979 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 218 01:06:47
340 251 7 Jette Aasumäe 1990 Naine     2RTK N 251 01:30:22
181 122 8 Lili Aasumäe 1964 Naine       N 122 00:51:52
117 69 10 Anne Aaver 1971 Naine
  ABB WOL N 69 00:39:53
195 135 12 Katri Abel-Ollo 1979 Naine     TAI N 135 00:53:54
134 83 13 Annika Abner 1985 Naine       N 83 00:44:42
37 16 15 Helerin Abroi 1985 Naine     #RADEMARUNNING N 16 00:29:03
3 1 16 Anet Adamson 1993 Naine     SINILINNUD N 1 00:20:32
347 258 19 Tatjana Agu 1979 Naine     STORZ ELEKTROONIKA N 258 02:03:56
61 31 20 Raul-Bolek Aguraiuja 1974 Mees     SKODA LAAGRI M 31 00:31:10
8 6 21 Risto Ahtijainen 1985 Mees
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 6 00:23:25
74 37 27 Evelyn Alamets 1973 Naine     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 37 00:32:14
299 219 34 Helena Alesma 1994 Naine     BALBIINOKAD N 219 01:07:09
38 22 35 Andres Aller 1979 Mees       M 22 00:29:14
57 29 37 Heleri Alliksoo 1996 Naine
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 29 00:31:01
92 52 38 Marja-Liisa Alliksoo 1991 Naine
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 52 00:34:20
239 173 39 Eliko Allvee 1964 Naine
  SPORDISÕBRAD N 173 00:58:38
137 85 42 Karoline Altmäe 1993 Naine     SINILINNUD N 85 00:45:36
142 89 45 Lilly Ammon 1972 Naine
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 89 00:46:19
63 31 47 Madle Annus 1982 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Jooksvad Postikanad N 31 00:31:23
42 24 48 Priit Annusver 1983 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt OÜ
Kprojekt 1 M 24 00:29:26
158 103 54 Anneli Arm 1981 Naine     EELISTAN ALMALE SAKUT N 103 00:48:22
47 21 55 Kristin Arm 1972 Naine
  SKY PLUS N 21 00:30:03
65 33 56 Urmet Arm 1978 Mees     1+1 OFFICE M 33 00:31:35
272 200 59 Piret Aru Jakobson 1971 Naine     GASELLID N 200 01:01:56
143 90 60 Urve Arukaevu 1966 Naine     TÕENÄOLISELT LINNA PARIM AMET N 90 00:46:28
172 114 63 Kertu Arumetsa 1982 Naine     AURUVEDUR N 114 00:50:37
81 43 66 Ave Aun 1970 Naine     RX METSAS N 43 00:33:15
125 76 67 Marite Aus 1996 Naine
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 76 00:41:47
240 174 71 Pille Banhard 1976 Naine     #PÜÜATERVISKINNI N 174 00:58:39
332 245 72 Kristiina Bank 1996 Naine
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 245 01:20:56
203 142 79 Kerttu Birk 1993 Naine
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 142 00:54:32
268 197 81 Mari-Ann Bubõr 1981 Naine
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 197 01:01:38
189 129 85 Veronika Djomina 1986 Naine     ARKAADIA N 129 00:53:16
301 81 87 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias 1987 Mees     ALGA M 81 01:08:53
212 150 88 Teili Dreifeldt 1995 Naine
Harju maakond
  ABB GIRLS POWER N 150 00:55:51
141 88 100 Edith End 1976 Naine
  HARKU KIIRED N 88 00:46:03
105 61 102 Annika Ennok 1979 Naine       N 61 00:35:45
121 49 103 Indrek Erin 1983 Mees       M 49 00:41:03
270 72 104 Erich Erm 1981 Mees
Harju maakond
  LONKAV PUUSALIIGES M 72 01:01:45
98 43 105 Rait Ermann 1980 Mees
  #RADEMARUNNING M 43 00:34:44
113 65 107 Kristel Evardi 1984 Naine     PLAYTECH N 65 00:38:00
341 252 112 Frederika Frank 1977 Naine     RADEMARID N 252 01:32:00
224 159 113 Siiri Freiberg 1967 Naine
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 159 00:57:05
321 238 114 Kristina Fuks-Kuus 1976 Naine
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 238 01:14:15
312 229 119 Marian Gilden 1977 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Jooksvad Postikanad N 229 01:11:31
97 42 123 Janno Greenbaum 1974 Mees     GRANT THORNTON ASSURANCE M 42 00:34:41
346 257 125 Külli Haab 1978 Naine
  ENERGIAVESI N 257 02:01:13
75 38 129 Gea Hallen 1987 Naine     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 38 00:32:15
220 156 131 Anni Hanst 1993 Naine     MATKK N 156 00:56:31
36 15 134 Signe Haug 1977 Naine
  RIK1 N 15 00:29:03
104 60 135 Kaie Hein 1973 Naine     KRISTIINELA N 60 00:35:42
21 14 137 Rasmus Heinla 1985 Mees     KVALITET M 14 00:27:01
82 39 139 Marko Heinloo 1983 Mees     FAMIILIA M 39 00:33:36
176 118 140 Eleri Heinnurm 1988 Naine     ABB NIPPA-NAPPA N 118 00:51:27
313 230 141 Karin Heinsaar 1979 Naine     SINILINNUD N 230 01:12:07
279 74 146 Ivo Hindreus 1983 Mees
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active M 74 01:03:04
96 55 147 Helen Hindrichson-Nairis 1980 Naine     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 55 00:34:34
216 64 148 Aleksandr Hlebnikov 1971 Mees
  PUHAS ENERGIA M 64 00:55:56
167 57 154 Madis Idnurm 1980 Mees
  HARKU KIIRED M 57 00:49:37
16 12 158 Sergei Iljin 1989 Mees     MEGAHERTZ M 12 00:25:15
238 66 164 Marek Ilves 1974 Mees     2RTK M 66 00:58:37
311 228 165 Ülle Ilves 1953 Naine
  TAI N 228 01:11:26
222 158 166 Anu Irik 1989 Naine     TELLISKIVI TALLAD N 158 00:56:57
175 117 195 Maire Jäärats 1978 Naine     ABB WOL N 117 00:51:18
25 17 167 Andres Jakobson 1979 Mees
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 17 00:27:43
185 126 169 Tiina-Marju Jaksen 1966 Naine     NURMENUKUD N 126 00:52:34
122 73 170 Kristel Jallai 1977 Naine
Harju maakond
    N 73 00:41:06
190 130 193 Aivi Järve 1978 Naine
  GREINER N 130 00:53:18
166 110 194 Mai Järving 1960 Naine     KOOSTÖÖS SINUGA! N 110 00:49:33
165 109 178 Kristel Jervson 1985 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Fitek AS
FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 109 00:49:27
229 164 180 Janne Joalaid 1963 Naine
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 164 00:57:33
278 73 189 Tanel Jõeäär 1985 Mees     RIDANRUN M 73 01:02:46
259 191 191 Sigrid Jõhve 1989 Naine     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 191 01:01:02
50 23 182 Elise Joonas 1990 Naine     PMA TEINE N 23 00:30:46
200 139 202 Kadri Jürjan 1989 Naine     ABBVIIMASED N 139 00:54:06
248 181 351 Kerttu Kääri 1967 Naine
  SPORDISÕBRAD N 181 00:59:49
100 44 206 Indrek Kaarlep 1978 Mees     RIDANRUN M 44 00:34:59
319 236 207 Kristiina Kaasik 1978 Naine     RADEMARID N 236 01:13:28
233 168 210 Peeli Kadastu 1968 Naine     EASY N 168 00:58:01
290 213 214 Pille Kalda 1982 Naine
  TAI N 213 01:05:45
217 153 219 Marilis Kallas 1993 Naine     AURUVEDUR N 153 00:56:00
110 62 223 Anary Kalme 1975 Naine     KÄIB KÜLL N 62 00:37:28
17 13 224 Pavel Kanarjov 1985 Mees     KIIRELT TÄPIKS M 13 00:25:28
277 205 225 Inge Kand 1972 Naine     SPORDIPLIXID2020 N 205 01:02:18
71 37 228 Aimar Kann 1970 Mees
  ÜKS KORD VEEL M 37 00:31:52
183 125 231 Maarika Karelson 1960 Naine     ENERGIAVESI N 125 00:52:28
275 204 237 Terje Karp 1961 Naine     MATKK N 204 01:02:04
66 33 238 Helena Karpin 1997 Naine     OTSE JA RINGIGA N 33 00:31:36
276 203 239 Jane Karpin 1986 Naine       N 203 01:02:04
324 84 242 Steven Kase 1989 Mees     TEAM SR M 84 01:15:36
349 90 243 Viljo Kase 1985 Mees     EELISTAN ALMALE SAKUT M 90 02:40:14
210 148 244 Kaire Kasearu 1979 Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 148 00:55:24
34 13 245 Signe Kasepalu 1990 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt OÜ
Kprojekt 2 N 13 00:28:53
328 243 250 Meivi Kekkar 1988 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Jooksvad Postikanad N 243 01:18:31
227 162 251 Tiina Kell 1977 Naine       N 162 00:57:22
245 177 253 Kristiin Kesamaa 1995 Naine
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 178 00:59:04
201 140 254 Kertu Kesküla 1990 Naine     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 140 00:54:09
79 42 258 Katrin Kiisk 1980 Naine     GREINER N 42 00:33:10
131 81 259 Valeria Kiisk 1985 Naine     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD N 81 00:43:58
323 240 262 Evelin Kikas 1980 Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 240 01:15:05
307 224 266 Kristi Kirsman 1979 Naine
  ELISA 5G N 224 01:10:23
85 46 268 Deivi Kiviste 1983 Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   N 46 00:33:46
119 71 272 Merit Kohv 1996 Naine     ABB NIPPA-NAPPA N 71 00:40:02
184 59 282 Kaspar Kolk 1990 Mees       M 59 00:52:31
4 3 283 Madis Kolli 1993 Mees     AURUVEDUR M 3 00:22:08
262 194 284 Merle Kollo 1975 Naine
  SEESAMI SARMIKAD N 194 01:01:09
155 54 288 Meelis Konsa 1976 Mees     RUNANGO M 54 00:47:40
283 76 291 Avo Kont 1979 Mees
  SKY PLUS M 76 01:04:08
295 217 293 Kristi Koora 1977 Naine     HARKU KIIRED N 217 01:06:11
29 19 294 Kardo Koplus 1991 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt OÜ
Kprojekt 2 M 19 00:28:16
214 151 305 Kajali Kotsar 1985 Naine     ELERINGI MARJULISED N 151 00:55:54
87 48 346 Maarja Kõue 1991 Naine     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 48 00:33:48
153 100 306 Tatjana Kovaljova 1974 Naine     STORZ A-TEAM N 100 00:47:01
83 44 303 Inessa Kozenko 1964 Naine     FIVE X N 44 00:33:36
111 63 308 Mari Kraav 1992 Naine
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 63 00:37:35
68 35 311 Karel Krist 1978 Mees
    M 35 00:31:43
159 104 321 Kerli Krõm 1992 Naine     NAKSITRALLID N 104 00:48:23
99 56 317 Raili Kruusmaa-Moks 1982 Naine       N 56 00:34:53
302 221 318 Vivika Kruusmägi 1972 Naine     ENERGIAVESI N 221 01:09:02
115 67 319 Liisa Kruustük 1982 Naine
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 67 00:38:22
304 82 320 Alari Kruusvall 1979 Mees
  VABA LEHM M 82 01:09:39
55 27 325 Aet Kull 1964 Naine
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 27 00:30:57
95 54 326 Anneli Kulver 1978 Naine     KRIMELTE HUNDID 2 N 54 00:34:28
192 132 333 Aivi Kurim 1965 Naine     MINE METSA N 132 00:53:33
43 25 336 Pavel Kuroptev 1992 Mees     ALGA M 25 00:29:31
188 128 340 Raili Kuurits 1978 Naine     ABBVIIMASED N 128 00:53:04
274 202 341 Edith Kuusemägi 1975 Naine     KOOSTÖÖS SINUGA! N 202 01:02:03
18 5 342 Siret Kuusik 1986 Naine
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 5 00:26:00
124 75 344 Piret Kuusk 1981 Naine
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 75 00:41:32
286 77 338 Vadim Kuzovkov 1987 Mees     ARKAADIA M 77 01:04:10
264 70 364 Märt Laanemets 1969 Mees       M 70 01:01:31
173 115 366 Ruth Laev 1953 Naine     KÄIB KÜLL N 115 00:51:09
12 4 369 Lenne Lahtvee 1991 Naine     PLAYTECH N 4 00:24:16
231 166 374 Kaari Lainevool 1977 Naine     ALATI LÕPUNI N 166 00:57:56
6 5 377 Mario Lambing 1977 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 5 00:23:20
255 188 378 Maris Lampe 1986 Naine     KRISTIINELA N 188 01:00:49
49 27 379 Elari Langu 1978 Mees     SKODA LAAGRI M 27 00:30:21
9 3 380 Diana Laos 1989 Naine     SÄRASILMAD N 3 00:23:27
232 167 381 Liise-Kristiine Laos 1995 Naine     ABB NIPPA-NAPPA N 167 00:57:57
78 41 385 Triin Laub 1988 Naine     BALBIINOKAD N 41 00:32:57
322 239 389 Ketter Leemet 1990 Naine
Harju maakond
SK ProRunner
Peetri Lasteaed-Põhikool
Peetri Lasteaed-Põhikool N 239 01:15:02
271 199 405 Anneli Levertand 1969 Naine
  NELJAS KORRUS N 199 01:01:54
10 7 404 Andreas Leznevsky 1975 Mees       M 7 00:23:48
300 220 414 Eleen Lilienthal 1989 Naine     NIPERNAADI N 220 01:08:14
149 96 415 Karmen Lilienthal 1995 Naine     1+1 OFFICE N 96 00:46:48
93 53 418 Everiin Lill 1995 Naine     PMA TEINE N 53 00:34:23
177 119 419 Katrin Lillep 1969 Naine
  RX METSAS N 119 00:51:30
182 124 420 Esther Linask 1985 Naine     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 124 00:52:03
162 107 422 Gerli Linkgreim 1979 Naine     KES TEGI? N 107 00:49:03
23 15 423 Taivo Linnamägi 1984 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 15 00:27:21
118 70 443 Marika Lõhmus 1965 Naine
  VIA 3L N 70 00:39:58
291 78 425 Karel Lomp 1990 Mees     TEERULLID OSA 3 M 78 01:05:46
204 143 445 Britta Lõõbas 1989 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Jooksvad Postikanad N 143 00:54:41
193 133 427 Triin-Anneli Loodus 1975 Naine
  KOHTUJOOKSIKUD N 133 00:53:38
51 24 428 Kristi Loot 1973 Naine     KRIMELTE HUNDID 1 N 24 00:30:48
58 28 432 Kaja Luigelaht 1981 Naine     LONKAV PUUSALIIGES N 28 00:31:01
260 193 433 Elen Lukas 1974 Naine     LONKAV PUUSALIIGES N 193 01:01:07
174 116 434 Inga Luks 1975 Naine     PMA TEINE N 116 00:51:18
169 112 437 Margit Lunt 1971 Naine       N 112 00:49:58
318 235 441 Inge Luuk 1982 Naine
  2RTK N 235 01:13:09
67 34 447 Allan Maar 1971 Mees     SKODA LAAGRI M 34 00:31:38
94 41 449 Andre Maasikas 1972 Mees     PLAYTECH M 41 00:34:26
180 123 502 Ester Mäeloog 1984 Naine     RTK3 N 123 00:51:52
186 127 503 Piret Mägi 1976 Naine     RTK3 N 127 00:52:38
35 14 451 Annela Maidla 1976 Naine     KES TEGI? N 14 00:29:00
296 216 452 Kristiina Maidvee 1980 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 216 01:06:11
14 11 456 Mait Makkar 1974 Mees
  RIK3 M 11 00:25:00
320 237 457 Tiina Maldre 1969 Naine     ENERGIAVESI N 237 01:13:55
330 87 461 Kaupo Mang 1992 Mees     AURUVEDUR M 87 01:19:34
242 176 463 Gertu Margus 1991 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt OÜ
Kprojekt 1 N 176 00:58:44
206 62 464 Madis Maripuu 1970 Mees
    M 62 00:54:51
89 50 465 Marianneli Marjamaa-Kokk 1971 Naine     GREINER N 50 00:34:03
253 186 469 Maarika Masikas 1991 Naine     MINE METSA N 186 01:00:31
39 17 471 Jaanika Mastik 1989 Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS N 17 00:29:22
265 71 473 Bruno Meder 1991 Mees     GRANT THORNTON ASSURANCE M 71 01:01:35
284 209 474 Berle Mees 1993 Naine     EESTI TRAAVEL N 209 01:04:09
221 157 475 Mariliis Mehik 1996 Naine       N 157 00:56:34
329 86 477 Andres Meresmaa 1969 Mees
  ENSTO ENERGY M 86 01:19:07
194 134 478 Iris Meristo 1970 Naine     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 134 00:53:41
198 61 479 Martin Meristo 1971 Mees
  MEHED PÕDRAGA METSAS M 61 00:53:58
86 47 483 Krista Mihkelsaar 1975 Naine
  EELISTAN ALMALE SAKUT N 47 00:33:47
213 63 489 Elari Moks 1981 Mees       M 63 00:55:52
187 60 490 Hans Moks 1987 Mees
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II M 60 00:52:47
33 21 495 Sander Muhu 1982 Mees     RX METSAS M 21 00:28:48
226 161 496 Anne Murd 1973 Naine
  TAI N 161 00:57:20
273 201 498 Katariina Muru 1989 Naine
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 201 01:02:02
132 82 500 Reilika Muuli 1989 Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 82 00:44:03
120 72 511 Liina Nagel 1970 Naine     AMATÖÖRID N 72 00:40:15
26 18 513 Einar Namme 1965 Mees
    M 18 00:27:59
114 66 514 Nele Narme 1993 Naine     THE BEST! N 66 00:38:13
22 8 515 Anne-Ly Nassar 1994 Naine     KIIRED JA ILUSAD N 8 00:27:19
40 23 526 Ants Noot 1969 Mees
  KES TEGI? M 23 00:29:23
136 52 529 Marek Nuka 1976 Mees     MEHED PÕDRAGA METSAS M 52 00:45:34
289 212 538 Saale Ojapõld 1978 Naine     MAASIKAS N 212 01:05:35
251 184 540 Laura Oleinikov 1989 Naine     ABB GIRLS POWER N 184 00:59:59
91 40 541 Sulev Oll 1964 Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! M 40 00:34:15
243 67 546 Avo Org 1952 Mees       M 67 00:58:52
244 178 547 Sirje Org 1956 Naine       N 177 00:59:04
90 51 550 Anna-Liisa Orglaan 1983 Naine
  GROWITARID N 51 00:34:07
123 74 552 Sigrid Orumets 1971 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 74 00:41:15
281 206 554 Reet Otsus 1987 Naine     VABA LEHM N 206 01:03:23
199 138 555 Maia Ottep 1978 Naine     RIK1 N 138 00:53:59
335 247 557 Ave Paabel 1974 Naine     KÄIB KÜLL N 247 01:24:13
24 16 561 Märt Pais 1970 Mees     TELEGRUPP M 16 00:27:41
160 105 567 Kersti Palu 1958 Naine
Harju maakond
Telia Eesti SK
Telia Eesti
ITs moving N 105 00:48:43
13 9 568 Silver Palu 1978 Mees
Harju maakond
SK ProRunner
Peetri Lasteaed-Põhikool
Peetri Lasteaed-Põhikool M 9 00:24:53
168 111 572 Kaisa Papp 1991 Naine     TELLISKIVI TALLAD N 111 00:49:47
77 40 574 Ilme Parik 1963 Naine       N 40 00:32:44
102 58 641 Anna-Liisa Pärnalaas 1992 Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 58 00:35:15
69 36 578 Jürgen Parts 1988 Mees
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA M 36 00:31:45
219 155 580 Julia Passetsnik 1988 Naine     FIVE X N 155 00:56:03
45 26 582 Rando Paurson 1973 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 26 00:30:00
247 180 587 Kai Peet 1977 Naine
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 180 00:59:09
27 9 588 Hedi Peetermann 1994 Naine     ABBVIIMASED N 9 00:28:09
146 93 589 Sigre Peetrimägi 1981 Naine     ÜKS KORD VEEL N 93 00:46:44
327 242 591 Kaja Pellis 1966 Naine
    N 242 01:17:12
108 47 592 Imre Pello 1979 Mees     STORZ A-TEAM M 47 00:36:44
225 160 593 Eerika Pentel 1970 Naine     KÄIB KÜLL N 160 00:57:19
107 46 595 Robert Peterson 1976 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt OÜ
Kprojekt 2 M 46 00:36:09
336 89 597 Viljar Pihelgas 1972 Mees       M 89 01:24:40
252 185 598 Agnes Pihelpuu 1975 Naine
  SKY PLUS N 185 01:00:29
128 79 599 Mirjam Pihlak 1979 Naine     ELERINGI MARJULISED N 79 00:43:24
133 51 602 Tiit Pikk 1973 Mees     KIIRELT TÄPIKS M 51 00:44:37
342 253 603 Sirly Pikknurm 1990 Naine     AVO-CARDIO N 253 01:33:38
60 30 611 Priit Plado 1968 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 30 00:31:06
64 32 612 Irene Ploom 1967 Naine     STORZ A-TEAM N 32 00:31:33
308 225 633 Annika Põder 1991 Naine     #PÜÜATERVISKINNI N 225 01:10:50
348 259 613 Marili Pokrovski 1988 Naine     #PÜÜATERVISKINNI N 259 02:31:51
157 55 640 Armand Põldoja 1963 Mees
  TEERULLID OSA 3 M 55 00:48:18
76 39 614 Kristina Poolak 1993 Naine     TIM PUTTY N 39 00:32:33
258 190 643 Katrin Pööra 1972 Naine
  KOOSTÖÖS SINUGA! N 190 01:01:01
147 94 615 Aile Pops 1974 Naine     PARIMAS EAS N 94 00:46:45
80 38 616 Vahur Pormeister 1984 Mees     AVO-CARDIO M 38 00:33:11
223 65 619 Ülar Praakel 1983 Mees     SMIT M 65 00:57:04
230 165 620 Anu Preegel 1981 Naine
  ELISA 5G N 165 00:57:47
30 11 621 Elen Preimann 1980 Naine     HKO N 11 00:28:28
236 171 623 Liina Prohhorov 1987 Naine     ÜKS KORD VEEL N 171 00:58:28
317 234 626 Petriina Puolakka 1973 Naine     LUMINOR COMPLIANCE N 234 01:13:00
315 232 627 Merlin Purge 1995 Naine
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 232 01:12:26
84 45 631 Irene Puusaar 1963 Naine
  ELERINGI MARJULISED N 45 00:33:44
161 106 632 Svea Puusepp 1970 Naine       N 106 00:48:49
297 80 657 Hendrick Rang 1988 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 80 01:06:42
215 152 659 Heleri Ratt 1992 Naine     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 152 00:55:55
294 215 662 Piia Raudsepp 1969 Naine       N 215 01:06:09
345 256 666 Ingrid Rechlin 1967 Naine
  NELJAS KORRUS N 256 02:00:23
237 172 667 Janne Rechlin 1993 Naine     NELJAS KORRUS N 172 00:58:31
280 75 668 Jeffrey Redondo 1989 Mees     ALGA M 75 01:03:06
261 192 670 Külli Reha 1986 Naine
  TELLISKIVI TALLAD N 192 01:01:07
144 91 675 Helen Reinik 1984 Naine     AVO-CARDIO N 91 00:46:37
293 214 676 Kai Remmelkoor 1970 Naine      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 214 01:05:54
246 179 677 Kristiina Repp 1971 Naine      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 179 00:59:08
56 29 678 Eduard Rešetov 1980 Mees     AADAMAD JOOKSUS M 29 00:31:00
164 108 683 Berit Rohtjärv 1991 Naine     HKO N 108 00:49:21
62 32 686 Viljar Rooda 1989 Mees     TELEGRUPP M 32 00:31:23
338 249 694 Reet Roosimägi 1983 Naine     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 249 01:27:00
234 169 700 Ragne Russak 1969 Naine
  SPORDISÕBRAD N 169 00:58:08
154 101 701 Ragne Ruubel 1975 Naine     RADEMARID N 101 00:47:02
292 79 709 Andrus Rüütelmaa 1972 Mees
Harju maakond
SK ProRunner
Peetri Lasteaed-Põhikool
Peetri Lasteaed-Põhikool M 79 01:05:51
343 254 710 Monika Rytberg 1976 Naine
  ALATI LÕPUNI N 254 01:35:58
337 248 711 Anu Saar 1975 Naine     SEESAMI SARMIKAD N 248 01:24:53
205 144 715 Külli Saarepera 1973 Naine     123 LÄKS! N 144 00:54:50
19 6 791 Heli Säde 1979 Naine     RADISSON BLU SKY HOTEL N 6 00:26:41
88 49 792 Ulvi Sädem 1981 Naine
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE N 49 00:33:52
41 18 720 Silvia Saks 1989 Naine     MAASIKAS N 18 00:29:24
15 10 722 Silver Salben 1989 Mees     RIK3 M 10 00:25:00
269 198 727 Ulvi Salundo 1972 Naine     SPORDIPLIXID2020 N 198 01:01:41
303 222 731 Rita Sapp 1962 Naine     NURMENUKUD N 222 01:09:27
228 163 735 Jana Sarri 1980 Naine     NIPERNAADI N 163 00:57:31
5 4 742 Olle Selliov 1974 Mees
  AADAMAD JOOKSUS M 4 00:23:15
197 137 744 Kätlin Sepik 1979 Naine     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 137 00:53:57
287 210 753 Urve Sidron 1950 Naine     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 210 01:05:00
73 36 754 Madle Sihver 1991 Naine     PARIMAS EAS N 36 00:32:04
211 149 759 Stina Silluste 1993 Naine     SINILINNUD N 149 00:55:30
309 226 763 Terje Sinik 1969 Naine     ENERGIAVESI N 226 01:11:00
28 10 766 Anita Sokolova 1987 Naine       N 10 00:28:15
70 34 793 Anni Sööl 1985 Naine     SÄRASILMAD N 34 00:31:45
54 26 772 Teele Soopalu 1994 Naine       N 26 00:30:54
235 170 774 Pille-Riin Soots 1975 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Fitek AS
FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 170 00:58:19
241 175 775 Gätlin Spiridonov 1995 Naine     ARKAADIA N 175 00:58:42
334 246 780 Kädi Streff 1978 Naine
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 246 01:22:04
106 45 782 Stanislav Stsastnoi 1987 Mees     KIIRELT TÄPIKS M 45 00:36:04
135 84 794 Made Sügis 1971 Naine
  OTSE JA RINGIGA N 84 00:44:51
326 241 797 Marija Šukolajets 1985 Naine     STORZ ELEKTROONIKA N 241 01:17:02
282 207 783 Evelin Summer 1974 Naine     AURUVEDUR N 207 01:03:39
101 57 787 Kadi Sutter 1980 Naine     FAMIILIA N 57 00:35:07
151 98 788 Maili Suurekivi 1995 Naine     ABBVIIMASED N 98 00:46:55
11 8 873 Margus Tähepõld 1978 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 8 00:24:07
140 87 806 Annika Talijärv 1984 Naine     TELLISKIVI TALLAD N 87 00:45:58
196 136 808 Diana Talpsepp 1994 Naine       N 136 00:53:55
305 83 810 Andrus Tamm 1976 Mees     TELEGRUPP M 83 01:10:01
156 102 815 Dagmar Tamme 1982 Naine
  VABA LEHM N 102 00:48:13
178 120 816 Kristel Tamme 1986 Naine     VABA LEHM N 120 00:51:35
103 59 820 Liina Tarmisto 1976 Naine
  GROWITARID N 59 00:35:20
46 20 821 Triin Tartes 1991 Naine     ELISA 5G N 20 00:30:01
202 141 825 Astra Teede 1978 Naine     123 LÄKS! N 141 00:54:13
138 53 826 Jürka Teesalu 1971 Mees     1+1 OFFICE M 53 00:45:38
191 131 827 Marje Teesalu 1976 Naine
  1+1 OFFICE N 131 00:53:29
126 77 832 Sirje Terve 1961 Naine
  OTSE JA RINGIGA N 77 00:42:06
208 146 834 Mari Tiirik 1988 Naine     NELJAS KORRUS N 146 00:55:08
250 183 836 Liis Tiitson 1992 Naine     NELJAS KORRUS N 183 00:59:57
109 48 838 Sten Tikerpe 1993 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID M 48 00:37:19
163 56 839 Kevin Tiks 1993 Mees     AVO-CARDIO M 56 00:49:07
331 244 843 Angela Tirp 1992 Naine
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 244 01:20:11
170 113 844 Marika Tiru 1986 Naine     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 113 00:50:19
263 69 871 Mihkel Tõkke 1990 Mees     MEHED PÕDRAGA METSAS M 69 01:01:28
257 68 851 Tanel Tomson 1976 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 68 01:00:57
116 68 872 Katrin Tõnupärt 1980 Naine
  EELISTAN ALMALE SAKUT N 68 00:38:29
127 78 853 Ragna Toom 1953 Naine     PMA TEINE N 78 00:42:32
325 85 857 Juhan Toompuu 1986 Mees
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 85 01:16:51
285 208 858 Kadrin Toonekurg 1984 Naine
  EESTI TRAAVEL N 208 01:04:09
20 7 865 Ruth Trääder 1979 Naine
  VIRU HAMBAKLIINIK N 7 00:27:00
310 227 862 Terje Trutsi 1962 Naine
  SEESAMI SARMIKAD N 227 01:11:26
249 182 864 Kaire Truu 1974 Naine       N 182 00:59:56
316 233 866 Anu Tukia 1977 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 233 01:12:38
52 25 874 Olga Uhabakin 1982 Naine
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 25 00:30:51
7 2 875 Birgit Uibu 1991 Naine     GRANT THORNTON ADVISORY N 2 00:23:23
344 255 973 Annelii Üprus 1977 Naine     TELLISKIVI TALLAD N 255 01:57:04
218 154 883 Lilo Ustaal 1967 Naine     RX METSAS N 154 00:56:03
266 195 884 Evelin Uudeküll 1989 Naine
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 195 01:01:35
254 187 974 Mari-Liis Üürike 1989 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Fitek AS
FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 187 01:00:32
130 50 885 Ants Uus 1974 Mees
  DECOLAND M 50 00:43:50
139 86 886 Inessa Uus 1977 Naine
  DECOLAND N 86 00:45:45
207 145 892 Marin Vaher 1977 Naine     TAI N 145 00:55:00
32 12 898 Arie Vaigurand 1979 Naine
Harju maakond
    N 12 00:28:34
72 35 899 Marge Vaikjärv 1989 Naine
Tartu maakond
FitLife Eeden
University Of Tartu
  N 35 00:31:53
59 30 902 Laine Vain 1983 Naine     HARKU PEO N 30 00:31:02
48 22 904 Kaili Vainumaa 1970 Naine
  STARTER MURRAB LÄBI N 22 00:30:10
150 97 905 Tais Vakrõõm 1986 Naine      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 97 00:46:49
179 121 906 Mari Valdek 1983 Naine     MAASIKAS N 121 00:51:41
256 189 967 Kaisa Välk 1976 Naine     ABB BOOK AND GO N 189 01:00:54
129 80 911 Killut Vallandi 1965 Naine     NURMENUKUD N 80 00:43:26
31 20 914 Erki Varbola 1975 Mees
  EELISTAN ALMALE SAKUT M 20 00:28:32
1 1 915 Tauno Vare 1974 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 1 00:17:55
44 19 924 Jana Veenpere 1974 Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 19 00:29:33
339 250 927 Airi Vekmann 1975 Naine     PARIMAS EAS N 250 01:30:00
148 95 928 Rena Veldt 1988 Naine     STORZ A-TEAM N 95 00:46:47
267 196 930 Laura Mona Velmre 1993 Naine     GASELLID N 196 01:01:36
2 2 931 Ott Velsberg 1990 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID M 2 00:19:53
112 64 937 Marta Vihtre 1992 Naine     NAKSITRALLID N 64 00:37:41
333 88 942 Brent-Silvester Viin 1992 Mees       M 88 01:21:15
314 231 943 Kristel Viirmann 1982 Naine
  BALBIINOKAD N 231 01:12:18
145 92 945 Marianna Viirsaar 1987 Naine     KÄIB KÜLL N 92 00:46:39
171 58 949 Jaanis Vilimäe 1987 Mees
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 58 00:50:25
53 28 952 Veiko Villo 1987 Mees     RIK3 M 28 00:30:53
209 147 959 Katri Voit 1975 Naine     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 147 00:55:16
288 211 802 Evelyn Zahrens 1977 Naine     SKY PLUS N 211 01:05:14
306 223 804 Jelena Zuravel 1981 Naine     MEGAHERTZ N 223 01:10:18
Sulge

Tulemuse detailne info

...