Tervisekilomeetrid 2021
TRADEHOUSE Tervisejooksu osalejate virtuaalne väljakutse

Otsingusõna
Sugu
Riik
Läbimise viis
Kokku: 240 Naisi: 183 Mehi: 57 Läbitud distants kokku: 107270 km Osaluskordi: 19987 Aeg kokku: 21449:26:05
Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Läbitud distants Läbimise viis Osaluskordi Tulemus
Natalia Plotnikova 1975 Naine
Harju maakond
  Ladys with dog 4342.9 km Kõnd 445 596:31:23
Eve Janis 1968 Naine
Harju maakond
    3748.8 km Jooks
Kõnd
230 418:14:02
Tatjana Ovsjankina 1975 Naine
Harju maakond
  Ladys with dog 2424.4 km Kõnd
Jooks
448 596:31:23
Katrin Kruusamägi 1980 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  2152.8 km Jooks
Kõnd
270 357:52:07
Tarmo Kaisla 1982 Mees
Harju maakond
Sparta
ABB
  2047.6 km Kõnd
Jooks
226 235:45:59
Silver Salundo 1996 Mees
Harju maakond
Laagri Kool Laagri Kool 1824.9 km Kõnd
Jooks
294 323:12:15
Ilse Laur 1957 Naine
Harju maakond
    1558.6 km Kõnd 247 286:24:41
Ilme Parik 1963 Naine
Harju maakond
    1557.8 km Kõnd
Jooks
234 337:28:09
Spartak Ljašenko 1988 Mees
Harju maakond
  KKKSV 1449.2 km Kõnd
Jooks
244 334:05:32
Jana Napritson 1975 Naine
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  1440.6 km Kõnd
Jooks
320 266:46:33
Raul Sulu 1989 Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
  1436.6 km Kõnd
Jooks
217 181:52:24
Elina Liivat 1980 Naine
Harju maakond
    1378.1 km Kõnd
Jooks
218 334:06:03
Monika Grinfeld 1976 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
  1361 km Kõnd
Jooks
247 223:04:30
Edith End 1976 Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Vallavalitsus 1319.3 km Kõnd
Jooks
289 270:49:32
Karl Aas 1989 Mees
Harju maakond
Filter Solutions OÜ   1312.2 km Kõnd
Jooks
76 215:01:40
Krista Raid 1971 Naine
Harju maakond
  mtü spordiselts 1306.5 km Kõnd
Jooks
213 222:30:10
Evelin Kikas 1980 Naine
Harju maakond
  Nipernaadi 1303.1 km Kõnd
Jooks
379 374:01:45
Ksenia Balahnitšova 1989 Naine
Harju maakond
  KKKSV 1293.4 km Kõnd
Jooks
208 371:24:57
Külli Reha 1986 Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Rahva Raamat AS 1255.6 km Kõnd
Jooks
324 273:32:09
Maksim Tšikiljov 1985 Mees
Harju maakond
  Beer snails 1172.6 km Kõnd
Jooks
348 272:58:47
Stiven Kossorotov 1995 Mees
Harju maakond
  Fact-based warriors 1165.3 km Kõnd
Jooks
257 205:34:20
Hegle Engman 1978 Naine
Harju maakond
    1149.3 km Kõnd
Jooks
128 239:42:24
Olavi Valner 1956 Mees
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
  1128 km Kõnd
Jooks
94 170:00:50
Andrias Heinlaid 1975 Mees
Harju maakond
    1074.2 km Kõnd 145 278:37:53
Irene Ploom 1967 Naine
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü Storz A 1028.5 km Kõnd
Jooks
162 206:24:47
Vivika Kruusmägi 1972 Naine
Harju maakond
    1003.4 km Kõnd
Jooks
290 199:52:46
Irina Voronina 1980 Naine
Harju maakond
    1000.9 km Kõnd 211 267:16:03
Ivar Pajuste 1965 Mees
Harju maakond
  On Time Team 1000.4 km Kõnd
Jooks
189 163:34:49
Thea-Liis Pae 1974 Naine
Harju maakond
  On Time Team 998.6 km Kõnd
Jooks
272 274:32:12
Tiivi Lind 1978 Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas AS Eesti Gaas 985.2 km Jooks
Kõnd
181 134:27:57
Mailis Petrovits 1985 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   976 km Kõnd
Jooks
214 210:29:10
Helena Karpin 1997 Naine
Harju maakond
  Otse ja ringiga 975.1 km Kõnd
Jooks
169 208:16:35
Aleksandr Nedorezov 1976 Mees
Harju maakond
  Beer snails 954.1 km Jooks
Kõnd
180 138:15:50
Aleksandra Ulm 1967 Naine
Harju maakond
  DoubleA 949.1 km Kõnd 162 311:01:46
Maia Sinajeva 1988 Naine
Harju maakond
  Fact-based warriors 928.6 km Jooks
Kõnd
271 160:33:55
Mikhail Kudinskiy 1993 Mees
Harju maakond
    908.4 km Kõnd
Jooks
264 195:23:17
Margit Lunt 1971 Naine
Harju maakond
    902.8 km Kõnd
Jooks
201 175:42:41
Maksim Antonov 1993 Mees
Harju maakond
    894.4 km Kõnd
Jooks
136 152:22:13
Maarika Karelson 1960 Naine
Harju maakond
    860 km Kõnd 157 186:36:28
Ave Aun 1970 Naine
Harju maakond
RIKS   801.5 km Kõnd
Jooks
201 122:21:27
Dominica Trubetskoi 1982 Naine
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   782.3 km Jooks
Kõnd
111 109:13:47
Natalja Sleptšuk 1980 Naine
Harju maakond
  Radio Business Agile Duo 765.8 km Kõnd
Jooks
158 135:56:07
Mirje Roasto 1985 Naine
Harju maakond
  Spice walkers 755.3 km Jooks
Kõnd
102 159:04:56
Marina Karasjova 1985 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
  739.5 km Kõnd
Jooks
92 152:45:40
Kristi Talbach 1981 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
  716.8 km Kõnd 103 146:42:54
Kätlin Tammesoo 1992 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
  709.1 km Jooks
Kõnd
77 151:48:21
Andrei Kozlov 1992 Mees
Harju maakond
  Fact-based warriors 691.2 km Kõnd
Jooks
97 163:00:27
Lada Peikre 1963 Naine
Harju maakond
    676.4 km Kõnd
Jooks
141 160:02:36
Annika Talijärv 1984 Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Rahva Raamat AS 674.2 km Kõnd
Jooks
185 125:42:51
Külli Kivioja-Ööpik 1983 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
  673.8 km Kõnd 184 136:05:15
Külli Haab 1978 Naine
Harju maakond
    666.3 km Jooks
Kõnd
212 203:09:56
Rita Siitan 1976 Naine
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ KSVEE 660.5 km Kõnd 194 210:13:21
Anastasiia Atamanenko-Popova 1985 Naine
Harju maakond
  High Five 657.1 km Kõnd
Jooks
256 181:57:49
Andres Aller 1979 Mees
Harju maakond
Springmar OÜ   651.4 km Jooks
Kõnd
69 94:56:49
Angelika Park 1982 Naine
Harju maakond
    646.1 km Kõnd
Jooks
101 123:59:26
Inge Kand 1972 Naine
Harju maakond
Laagri Kool Laagri Kool 643.4 km Kõnd 138 142:51:05
Keidi Keidla 1987 Naine
Harju maakond
Karl Storz KSVEE 640.7 km Kõnd
Jooks
163 98:46:37
Dmitri Jalakas 1990 Mees
Harju maakond
    633 km Kõnd
Jooks
154 119:46:00
Margit Marma 1998 Naine
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  626.7 km Jooks
Kõnd
131 161:52:34
Diana Ošur 1971 Naine
Harju maakond
    623.1 km Jooks 82 61:53:15
Tiina Maldre 1969 Naine
Harju maakond
    597 km Kõnd 164 146:44:25
Eleen Lilienthal 1989 Naine
Harju maakond
  Nipernaadi 590.5 km Kõnd
Jooks
103 111:35:06
Terje Sinik 1969 Naine
Harju maakond
    577.7 km Jooks
Kõnd
92 139:59:50
Anu Ruuven 1969 Naine
Harju maakond
  High Five 576.6 km Kõnd
Jooks
153 100:56:51
Kätlin Kroll 1988 Naine
Lääne-Viru maakond
    575.3 km Jooks
Kõnd
81 108:12:58
Maie Männiste 1964 Naine
Lääne-Viru maakond
    565.6 km Kõnd 158 157:31:01
Veronika Mossov 1977 Naine
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ Eluviis oluliseks OÜ 557.6 km Kõnd
Jooks
93 135:40:55
Anne Kruusement 1970 Naine
Harju maakond
    555.4 km Kõnd 78 167:42:33
Oksana Mihailova 1973 Naine
Harju maakond
  Ladys with dog 555.3 km Kõnd 148 268:21:18
Kristel Jallai 1977 Naine
Harju maakond
    537.4 km Kõnd
Jooks
147 152:29:39
Kaisa Vahtra-Palok 1987 Naine
Lääne-Viru maakond
ABB   535.8 km Kõnd
Jooks
86 103:15:56
Ulvi Salundo 1972 Naine
Harju maakond
Laagri Kool Laagri Kool 534.2 km Kõnd 122 144:40:40
Inessa Kozenko 1964 Naine
Harju maakond
  FiveX 527.8 km Jooks 55 62:57:41
Teele Kesküla 1989 Naine
Harju maakond
    522.2 km Kõnd 122 125:03:19
Marjel Mõis 1992 Naine
Harju maakond
    512.5 km Kõnd 88 101:36:50
Rudolf Osman 1982 Mees
Harju maakond
    510.5 km Jooks
Kõnd
97 69:27:51
Märt Pais 1970 Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp AS 505.8 km Kõnd
Jooks
77 211:49:36
Triin Aarna 1986 Naine
Harju maakond
Laagri Kool Laagri Kool 505.6 km Kõnd 81 109:51:39
Natalja Kravtsova 1988 Naine
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ KSVEE 505.2 km Jooks
Kõnd
73 75:44:08
Andrus Tamm 1976 Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp AS 497.2 km Kõnd
Jooks
96 99:04:09
Dinara Leit 1983 Naine
Harju maakond
Karupoeg Puhh OÜ Spordiselts MTÜ 486.1 km Kõnd
Jooks
105 133:18:26
Anneli Jervson 1974 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
  476.7 km Jooks
Kõnd
79 65:23:08
Kristi Nurmik 1988 Naine
Harju maakond
  Radio Business Agile Duo 453.9 km Kõnd
Jooks
120 96:19:37
Kaimo Põder 1982 Mees
Harju maakond
    439.3 km Kõnd
Jooks
80 86:03:35
Alexander Taranenko 1990 Mees
Harju maakond
    436.3 km Jooks
Kõnd
68 55:08:24
Krystsina Kudzina 1987 Naine
Harju maakond
  KKKSV 434 km Kõnd
Jooks
70 92:17:36
Anneli Soom 1976 Naine
Harju maakond
    428.3 km Kõnd
Jooks
129 78:58:47
Galyna Kushnir 1976 Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
  424.6 km Kõnd
Jooks
81 78:43:00
Maire Ehala 1975 Naine
Harju maakond
Haapsalu MEK OÜ Haapsalu MEK OÜ 423.1 km Kõnd
Jooks
118 96:34:08
Virge Millert 1977 Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA   417.8 km Kõnd
Jooks
135 126:27:12
Darja Zabrovskaja 1988 Naine
Harju maakond
  ERL 417.1 km Jooks
Kõnd
75 105:48:03
Silja Lepik 1981 Naine
Harju maakond
  Ericssoni SALK 410 km Kõnd
Jooks
88 77:31:04
Marju Piirsalu 1964 Naine
Harju maakond
    402.1 km Kõnd
Jooks
83 80:42:09
Jere Henri Töyryvuo 1990 Mees
Harju maakond
    402 km Kõnd 67 77:12:28
Eduard Ehala 1973 Mees
Harju maakond
Haapsalu MEK OÜ Haapsalu MEK OÜ 388.8 km Kõnd
Jooks
117 78:00:22
Made Sügis 1971 Naine
Harju maakond
  Otse ja ringiga 383.8 km Kõnd
Jooks
71 63:03:47
Annika Ennok 1979 Naine
Harju maakond
    372.3 km Kõnd
Jooks
68 52:04:22
Martin Hunt 1986 Mees
Harju maakond
Eksfisk OÜ Eksfisk OÜ 370 km Kõnd
Jooks
91 66:00:00
Katriin Sarap 1988 Naine
Harju maakond
Eksfisk OÜ Eksfisk OÜ 364.6 km Kõnd
Jooks
88 67:32:17
Sandra Aleksius 1994 Naine
Harju maakond
EAS EAS 364 km Jooks
Kõnd
64 53:43:45
Rein Vaimel 1982 Mees
Harju maakond
    363.5 km Kõnd
Jooks
41 36:34:06
Astrid Kauber 1976 Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Rahva Raamat AS 361.3 km Kõnd 79 83:43:35
Kadri Pärtel 1991 Naine
Harju maakond
    356.5 km Jooks
Kõnd
54 51:53:31
Katri Jürine 1980 Naine
Harju maakond
  Ericssoni SALK 344.4 km Kõnd
Jooks
44 57:37:41
Ines Karu 1977 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
  339.6 km Jooks
Kõnd
60 56:07:30
Valeria Kiisk 1985 Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital AS 335.9 km Kõnd
Jooks
76 62:25:08
Kerli Sillamaa 1982 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
  333.9 km Kõnd 43 60:16:46
Jaana Rajamäe 1981 Naine
Harju maakond
Springmar OÜ   333.5 km Kõnd
Jooks
68 62:20:01
Viljar Rooda 1989 Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp AS 316.4 km Jooks 45 31:59:09
Annika Kaseorg 1978 Naine
Harju maakond
  Team Digital 314.9 km Kõnd
Jooks
53 53:16:08
Tuuli Pedras 1979 Naine
Harju maakond
    313.4 km Kõnd
Jooks
60 58:01:44
Kertu Kiinvald 1984 Naine
Harju maakond
  Ericsson LT 313.1 km Kõnd
Jooks
55 62:41:26
Kerli Krõm 1992 Naine
Harju maakond
    305.1 km Kõnd 69 61:41:39
Nele Pajuste 1984 Naine
Harju maakond
  Team Digital 301.5 km Kõnd 52 64:36:49
Sergei Iljin 1989 Mees
Harju maakond
    298.4 km Jooks
Kõnd
93 52:54:58
Kätlin Arras 1983 Naine
Harju maakond
Karupoeg Puhh OÜ Spordiselts MTÜ 292.2 km Kõnd
Jooks
41 63:00:36
Dagmar Urb 1991 Naine
Harju maakond
EAS EAS 284.2 km Kõnd
Jooks
89 63:36:16
Riina Rebane 1955 Naine
Harju maakond
Krimelte OÜ   283.7 km Jooks
Kõnd
88 46:34:41
Jaanika Jundas 1975 Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
  283.5 km Kõnd
Jooks
45 61:21:00
Evelyn Alamets 1973 Naine
Harju maakond
RIKS   282.6 km Kõnd
Jooks
67 60:53:40
Kerly Piirsalu 1997 Naine
Harju maakond
    275.9 km Kõnd 61 64:56:13
Kristi Poobus 1982 Naine
Harju maakond
  Ericsson LT 271.5 km Kõnd 50 56:34:38
Mari Aua 1979 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
  264.7 km Kõnd
Jooks
33 51:07:12
Urmo Raiend 1968 Mees
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
  262.8 km Kõnd 35 41:44:35
Timo Kalevi Raussi 1969 Mees
Harju maakond
EAS EAS 261.5 km Kõnd
Jooks
61 59:52:58
Tõnis Vapper 1984 Mees
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
  253.9 km Jooks 20 23:18:03
Raido Liiksmann 1986 Mees
Harju maakond
    250.6 km Jooks
Kõnd
27 31:09:21
Aire Suurkuusk 1966 Naine
Harju maakond
    247.1 km Jooks
Kõnd
48 50:00:18
Larissa Truu 1958 Naine
Harju maakond
  Ladys with dog 243.5 km Kõnd 63 116:09:19
Anton Moržuhhin 1984 Mees
Harju maakond
  Beer snails 242 km Kõnd 66 48:24:10
Dmytro Senchenko 1990 Mees
Harju maakond
    231.9 km Kõnd 22 52:33:54
Jana Toomi 1975 Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp AS 231.3 km Jooks
Kõnd
70 47:37:55
Doris Rohu 1989 Naine
Harju maakond
  Team Digital 225.8 km Kõnd
Jooks
36 38:17:49
Jekaterina Stepanova 1968 Naine
Harju maakond
  FiveX 223.2 km Kõnd
Jooks
52 64:26:53
Kristina Pešehodko 1997 Naine
Harju maakond
    222.9 km Kõnd
Jooks
35 42:50:08
Eliise Toomistu 1994 Naine
Harju maakond
  Tugitoolijooksjad 214.3 km Kõnd 79 52:29:45
Kristi Grünbaum 1986 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
  212.7 km Kõnd
Jooks
48 52:49:57
Ilze Abola 1978 Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas AS Eesti Gaas 206.3 km Kõnd
Jooks
46 44:54:11
Sirli Sumeri 1966 Naine
Harju maakond
    203.9 km Jooks
Kõnd
46 37:35:09
Andrii Shchablyka 1988 Mees
Harju maakond
    199.9 km Jooks
Kõnd
23 26:55:38
Andres Oras 1990 Mees
Harju maakond
Videob OÜ Videob OÜ 194.3 km Jooks
Kõnd
28 24:30:33
Viktoria Lumi 1956 Naine
Harju maakond
    188.9 km Kõnd
Jooks
83 46:32:01
Annelii Üprus 1977 Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Rahva Raamat AS 180.6 km Kõnd
Jooks
54 43:50:57
Alla Maslennikova 1975 Naine
Harju maakond
  DoubleA 177.6 km Kõnd
Jooks
29 31:27:58
Eliise Lepp 1989 Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp AS 177.6 km Kõnd
Jooks
55 37:46:39
Hannes Hanimägi 1972 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
  174.4 km Kõnd
Jooks
30 28:46:19
Signe Kaasik 1991 Naine
Harju maakond
Videob OÜ Videob OÜ 173.4 km Jooks
Kõnd
31 155:13:24
Ksenja Tajur 1989 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
  172.5 km Kõnd
Jooks
33 52:18:49
Katrin Jakovleva 1969 Naine
Harju maakond
Tallinna linn   168.5 km Kõnd 31 32:56:16
Keiti-Katriin Käige 1997 Naine
Harju maakond
  Team Digital 167.2 km Kõnd 27 32:57:34
Marina Kilter 1988 Naine
Harju maakond
  Tugitoolijooksjad 166.5 km Jooks
Kõnd
43 33:18:30
Kadi Sutter 1980 Naine
Rapla maakond
    160.5 km Jooks
Kõnd
37 23:03:10
Julia Medved 1986 Naine
Harju maakond
    159.9 km Kõnd
Jooks
43 46:39:24
Kaisa Papp 1991 Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Rahva Raamat AS 159.8 km Kõnd
Jooks
31 37:23:06
Olga Mamajeva 1982 Naine
Harju maakond
  Tugitoolijooksjad 158.6 km Kõnd
Jooks
42 40:25:21
Henri Soom 1987 Mees
Harju maakond
    155.2 km Kõnd
Jooks
19 20:03:24
Kairi Vjatkin 1975 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
  155 km Kõnd
Jooks
61 34:18:13
Ruslan Kevorkov 1989 Mees
Harju maakond
  Beer snails 153.5 km Kõnd
Jooks
24 29:43:19
Julia Passetšnik 1988 Naine
Harju maakond
  FiveX 152.6 km Kõnd 31 39:35:03
Helen Aariste 1976 Naine
Harju maakond
    150.2 km Kõnd 30 25:42:25
Jevgeni Budjak 1981 Mees
Harju maakond
  Beer snails 149.2 km Kõnd
Jooks
29 42:49:51
Katrin Lohk 1986 Naine
Harju maakond
  Ericssoni SALK 146.4 km Kõnd
Jooks
34 33:43:34
Andres Lilleste 1982 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
  143.6 km Kõnd 27 31:30:52
Andre Adler 1992 Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA   142.3 km Jooks
Kõnd
28 16:25:44
Kati Areda 1990 Naine
Harju maakond
    135.7 km Kõnd 57 33:38:26
Irina Zadunaiskaja 1986 Naine
Harju maakond
    132.5 km Jooks
Kõnd
24 21:25:40
Maris Malm 1990 Naine
Harju maakond
Tradehouse   127.6 km Kõnd 22 21:05:55
Monika Kelle 1977 Naine
Harju maakond
Krimelte OÜ   123.7 km Jooks
Kõnd
28 12:06:57
Reilika Muuri 1989 Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool   119.6 km Jooks
Kõnd
22 17:03:31
Linda Ojamets 1992 Naine
Harju maakond
  High Five 117.1 km Kõnd
Jooks
30 22:34:14
Marek Nuka 1976 Mees
Harju maakond
    116.6 km Jooks
Kõnd
21 18:44:37
Kerstin Vaikmaa 1982 Naine
Harju maakond
Laagri Kool Laagri Kool 116.4 km Kõnd 30 23:28:33
Maarja Õunmaa 1987 Naine
Harju maakond
    115.4 km Kõnd 24 20:48:25
Sirje Lippe 1966 Naine
Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting
Eesti Kergejõustikuliit
  114.9 km Kõnd 18 20:27:40
Pille-Riin Soots 1975 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
  113.5 km Kõnd
Jooks
23 28:54:51
Raili Kruusmaa-Moks 1982 Naine
Harju maakond
    111 km Jooks
Kõnd
21 21:45:40
Kirsika Roos 1982 Naine
Harju maakond
KredEx Krediidikindlustus AS   110.8 km Kõnd 27 29:18:37
Elen Soppe 1990 Naine
Harju maakond
    109.6 km Kõnd 24 30:11:35
Marta Vihtre 1992 Naine
Harju maakond
    106.3 km Kõnd
Jooks
22 21:38:54
Agnes Kroon 1984 Naine
Harju maakond
KredEx Krediidikindlustus AS   100 km Kõnd
Jooks
26 20:01:56
Lisann-Mari Kaunissaar 1998 Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp AS 99.9 km Jooks
Kõnd
21 14:42:23
Helen Hindrichson-Nairis 1980 Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee AS Eesti Raudtee 97.7 km Jooks
Kõnd
14 16:44:09
Monika Rytberg 1976 Naine
Harju maakond
  EP 92.2 km Kõnd 13 21:07:15
Tatjana Agu 1979 Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
  89.9 km Kõnd 41 20:33:11
Tiia Lorents 1968 Naine
Harju maakond
EAS EAS 86.7 km Kõnd 15 17:45:01
Aivi Kurim 1965 Naine
Harju maakond
    85.6 km Kõnd 10 17:17:53
Jelena Žuravel 1981 Naine
Harju maakond
    82.7 km Kõnd
Jooks
21 13:52:23
Siim Pääro 1986 Mees
Harju maakond
Springmar OÜ   78.2 km Kõnd
Jooks
18 13:35:33
Sandra Rak 1990 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
  73.3 km Kõnd 19 16:33:53
Piret Kuusk 1981 Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA   71.3 km Jooks
Kõnd
12 10:23:59
Kristina Petrova Nedeva 1988 Naine
Harju maakond
  High Five 69 km Jooks 15 13:09:23
Kristel Filippov 1974 Naine
Harju maakond
  Team Digital 64.3 km Kõnd
Jooks
16 12:02:24
Estin Engbusk 2000 Naine
Harju maakond
    62.9 km Kõnd 16 17:43:51
Sigrid Jõhve 1989 Naine
Harju maakond
    61.7 km Kõnd
Jooks
14 12:51:54
Kadri Kartašev 1989 Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp AS 61.5 km Kõnd
Jooks
29 12:15:30
Eve Küün 1961 Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus Riigi Tugiteenuste Keskus 58.7 km Kõnd 11 09:44:26
Piret Mägi 1976 Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus Riigi Tugiteenuste Keskus 54.7 km Kõnd 21 11:24:53
Maris Lampe 1986 Naine
Harju maakond
    52.7 km Jooks 14 13:35:12
Semjon Galajev 1983 Mees
Harju maakond
  Otse ja ringiga 51.2 km Kõnd
Jooks
13 10:49:56
Ketlin Bachmann 1979 Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
  49.3 km Jooks
Kõnd
14 08:06:28
Eva Adoson 1978 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
  48.8 km Kõnd 8 07:58:31
Evelin Agu 2004 Naine
Harju maakond
    45.2 km Kõnd 23 08:59:44
Liis Havi 1991 Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA   41.8 km Kõnd 4 09:05:55
Valerii Verozub 1993 Mees
Harju maakond
  Žõgõtter 41.1 km Jooks 5 03:51:58
Iris Meristo 1970 Naine
Harju maakond
    35.3 km Kõnd
Jooks
8 07:21:29
Lotta Siim 2004 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
  35.2 km Jooks
Kõnd
11 05:04:50
Kristin Liiv 1990 Naine
Harju maakond
    35.1 km Kõnd
Jooks
10 08:17:23
Holger Lepik 2008 Mees
Rapla maakond
    32.1 km Kõnd
Jooks
7 06:27:01
Priit Saar 1994 Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp AS 31 km Kõnd
Jooks
10 06:50:43
Mare Veskimägi 1971 Naine
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü Storz A 30.3 km Kõnd 10 08:31:48
Nele Paluste 1982 Naine
Harju maakond
    28.4 km Kõnd 7 05:16:32
Karl Johannes Epkin 1997 Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp AS 26.9 km Jooks
Kõnd
7 03:53:07
Katrin Lillep 1969 Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA   26.7 km Kõnd
Jooks
4 06:00:27
Angela Rohtla 1988 Naine
Harju maakond
  High Five 26 km Kõnd
Jooks
7 05:55:12
Kevin Tiks 1993 Mees
Harju maakond
  xXUsAinBoLTXx 24.2 km Kõnd
Jooks
4 05:05:13
Evo Kessler 1982 Mees
Harju maakond
    24.1 km Jooks
Kõnd
4 03:01:12
Kristjan Nurme 1981 Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool   22.1 km Jooks 3 02:13:37
Anni Granström 1988 Naine
Harju maakond
    21 km Kõnd 4 04:00:35
Margus Jüriväli 1967 Mees
Harju maakond
  On Time Team 20.9 km Kõnd 5 03:40:53
Mariliis Mehik 1996 Naine
Harju maakond
Tomson Tervisekeskus OÜ   19.4 km Kõnd
Jooks
3 04:31:32
Sigrid Kleidov 1984 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
  16.4 km Kõnd 3 04:47:23
Helena Trink 1985 Naine
Harju maakond
  Spice walkers 16.3 km Kõnd 5 03:57:21
Liina Urb 1986 Naine
Harju maakond
    14 km Jooks 1 01:35:16
Natalja Lahk 1960 Naine
Harju maakond
  Hornets 13.6 km Kõnd 2 05:53:40
Ülle Kaldre 1953 Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet 11 km Kõnd 2 01:59:50
Elise Kaidme 1987 Naine
Harju maakond
Videob OÜ Videob OÜ 10.1 km Jooks 2 00:59:57
Mirjam Pihlak 1979 Naine
Harju maakond
    10 km Jooks 1 01:03:16
Heldin Rikk 1981 Naine
Harju maakond
  Spice walkers 9.6 km Kõnd 2 02:09:15
Maarja Soidla 1991 Naine
Harju maakond
    8.2 km Jooks 1 00:47:36
Olavi Hein 1989 Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool   7.1 km Kõnd 3 01:59:20
Holger Viilmaa 1990 Mees
Harju maakond
    6.5 km Kõnd 1 01:19:32
Sander Kollom 1971 Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS   6 km Jooks 1 00:47:44
Marion Kurg 1988 Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal 6 km Kõnd 1 01:02:58
Tiina Pärtel 1993 Naine
Harju maakond
    5.9 km Jooks 1 00:36:52
Tiina Niilis 1978 Naine
Harju maakond
EAS EAS 5.3 km Jooks 1 00:43:27
Maiken Jürgenson 1982 Naine
Harju maakond
    5.3 km Kõnd 1 00:55:03
Dermansah Hazar Ersoy Yalin 1993 Mees
Harju maakond
  Los Turcos 4.3 km Jooks 1 00:32:31
Ilja Mandrikov 1998 Mees
Harju maakond
  Žõgõtter 4 km Jooks 1 00:23:12
Liina-Maria Lepik 1981 Naine
Harju maakond
EAS EAS 4 km Jooks 1 00:20:17
Kirsti Vinni 1996 Naine
Harju maakond
    2.2 km Kõnd 1 00:32:03
Sulge

Tulemuse detailne info

...