19. TRADEHOUSE Tervisejooks
1. etapp - 5,2 km - Kadriorg

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 480 Naisi: 374 Mehi: 106 Läbitud distants kokku: 2496 km Aeg kokku: 429:03:36
Koht M/N koht Nr Nimi Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
121 72 8 Mari-Liis Aas Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 5.2 km Jooks 00:39:32
97 46 9 Hillar Aasa Mees
Harju maakond
    M 5.2 km Jooks 00:35:31
389 300 10 Monika Aaslaid Naine
Harju maakond
  Pirita N 5.2 km Kõnd 01:05:51
395 304 11 Gerli Aasmäe Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Kõnd 01:06:18
272 200 12 Jette Aasumäe Naine
Harju maakond
  2RTK N 5.2 km Jooks 00:55:32
264 192 13 Lili Aasumäe Naine
Harju maakond
Spordiselts   N 5.2 km Kõnd 00:54:57
139 87 16 Ilze Abola Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.2 km Jooks 00:41:33
67 34 17 Andre Adler Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 5.2 km Jooks 00:32:27
165 106 20 Helena Aeltermann Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.2 km Kõnd 00:46:33
270 199 942 Maryn Ait Naine
Harju maakond
Tradehouse Prosecco Team N 5.2 km Jooks 00:55:22
477 105 23 Siim Erik Akermann Mees
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 M 5.2 km Kõnd 01:54:41
277 204 24 Evelyn Alamets Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.2 km Kõnd 00:56:02
108 61 25 Karin Alavere Naine
Tartu maakond
    N 5.2 km Jooks 00:38:16
197 134 27 Sandra Aleksius Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5.2 km Kõnd 00:50:28
61 30 889 Heleri Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.2 km Jooks 00:31:54
34 14 901 Marja-Liisa Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.2 km Jooks 00:29:56
175 114 30 Reili Allmere Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 5.2 km Jooks 00:47:35
419 321 31 Annika Alt Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 01:10:22
202 139 32 Anne Altermann Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 00:50:47
291 214 33 Anastassia Ambros Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.2 km Kõnd 00:56:47
295 218 34 Kristel Amer Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.2 km Kõnd 00:56:53
367 281 35 Lilly Ammon Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.2 km Jooks 01:02:50
172 60 36 Vladimir Anaimanovich Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5.2 km Kõnd 00:47:20
5 4 899 Imre Anton Mees
Harju maakond
Lival
Tallinna linn
  M 5.2 km Jooks 00:24:55
233 165 42 Annifriida Arge Naine
Harju maakond
  A Running Joke N 5.2 km Kõnd 00:53:29
199 136 43 Anneli Arm Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.2 km Jooks 00:50:32
128 78 44 Kristin Arm Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.2 km Jooks 00:40:19
337 257 52 Anastasiia Atamanenko-Popova Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.2 km Kõnd 01:00:17
386 297 53 Mari Aua Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5.2 km Jooks 01:05:31
100 54 54 Ave Aun Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.2 km Kõnd 00:35:44
302 225 902 Marite Aus Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.2 km Kõnd 00:57:21
259 187 56 Helina Avamere Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 5.2 km Kõnd 00:54:40
125 76 58 Ketlin Bachmann Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.2 km Jooks 00:39:56
129 80 71 Brit Bärengrub Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.2 km Jooks 00:40:21
463 359 63 Julia Bogdanova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.2 km Kõnd 01:27:18
164 59 68 Jevgeni Budjak Mees
Harju maakond
  BEER SNAILS M 5.2 km Jooks 00:46:30
320 239 69 Natalja Bukrejeva Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.2 km Kõnd 00:58:44
298 221 70 Valeria Buravljova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.2 km Kõnd 00:57:03
281 206 74 Natalia Družinina Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.2 km Kõnd 00:56:24
3 2 880 Oliver Eglit Mees
Harju maakond
Tallinna linn   M 5.2 km Jooks 00:23:02
339 82 75 Eduard Ehala Mees
Harju maakond
Haapsalu MEK OÜ Spordiselts TAHE M 5.2 km Kõnd 01:00:20
423 325 76 Maire Ehala Naine
Harju maakond
Haapsalu MEK OÜ Spordiselts TAHE N 5.2 km Kõnd 01:11:33
60 31 77 Hannes Einstein Mees
Harju maakond
Ridango AS Ridango M 5.2 km Jooks 00:31:47
161 103 78 Edith End Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 5.2 km Kõnd 00:45:54
426 328 80 Estin Engbusk Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.2 km Kõnd 01:12:13
148 94 81 Hegle Engman Naine
Harju maakond
  Tiptap N 5.2 km Kõnd 00:44:23
131 81 82 Annika Ennok Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Jooks 00:40:44
467 363 868 Elisabeth Erik Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 5.2 km Kõnd 01:33:19
310 78 907 Elis Fels Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 5.2 km Kõnd 00:58:09
294 217 85 Kristel Filippov Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.2 km Kõnd 00:56:50
238 169 86 Kristina Fuks-Kuus Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Jooks 00:53:36
11 5 89 Triin Gede Naine
Harju maakond
  TIREL N 5.2 km Jooks 00:26:31
247 178 90 Merilin Gedvil Naine
Harju maakond
  Runderful N 5.2 km Kõnd 00:54:10
318 81 93 Tedo Gogoladze Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.2 km Kõnd 00:58:38
271 198 847 Uljana Grinina Naine
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 5.2 km Kõnd 00:55:22
396 305 98 Kristi Grünbaum Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5.2 km Kõnd 01:06:23
325 244 99 Külli Haab Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 5.2 km Kõnd 00:58:56
348 266 100 Jana Haage Naine
Harju maakond
  ERL N 5.2 km Kõnd 01:01:00
54 27 101 Kadri Haamer Naine
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 5.2 km Jooks 00:31:18
327 246 103 Ele Haavandi Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 5.2 km Kõnd 00:59:10
274 201 109 Liis Havi Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5.2 km Kõnd 00:55:41
124 75 110 Kaie Hein Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.2 km Jooks 00:39:56
452 103 919 Andrias Heinlaid Mees
Harju maakond
    M 5.2 km Kõnd 01:21:53
159 101 112 Eleri Heinnurm Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.2 km Jooks 00:45:40
39 23 114 Ivo Hindreus Mees
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 5.2 km Jooks 00:30:17
255 71 116 Marko Hinn Mees
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 5.2 km Kõnd 00:54:28
158 100 122 Ly Hõbe Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.2 km Kõnd 00:45:31
440 341 123 Liliana Hõrak Naine
Harju maakond
Tomson Tervisekeskus OÜ Vunki mano N 5.2 km Kõnd 01:15:23
289 212 119 Kerttu Hrustaljov Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Mekax N 5.2 km Kõnd 00:56:41
301 224 121 Tiina Hunt Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 5.2 km Kõnd 00:57:13
25 14 126 Sergei Iljin Mees
Harju maakond
    M 5.2 km Jooks 00:28:48
316 80 130 Marek Ilves Mees
Harju maakond
  2RTK M 5.2 km Kõnd 00:58:28
411 316 131 Ülle Ilves Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.2 km Kõnd 01:08:51
167 108 890 Janika Jaago Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.2 km Kõnd 00:46:58
253 184 156 Maire Jäärats Naine
Harju maakond
ABB   N 5.2 km Kõnd 00:54:24
155 98 134 Elen Jahimaa Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 5.2 km Jooks 00:45:22
189 128 887 Katrin Jakovleva Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Kõnd 00:49:08
359 85 135 Dmitri Jalakas Mees
Harju maakond
    M 5.2 km Kõnd 01:02:00
341 259 136 Kristel Jallai Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 01:00:33
29 12 137 Eve Janis Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Jooks 00:29:09
317 237 154 Marina Järvis Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 5.2 km Kõnd 00:58:32
218 67 139 Urmas Jegorov Mees
Harju maakond
  Tiptap M 5.2 km Kõnd 00:52:13
304 227 150 Sigrid Jõhve Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.2 km Kõnd 00:57:27
110 63 144 Elise Joonas Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.2 km Jooks 00:38:18
174 113 147 Jaanika Jundas Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 5.2 km Kõnd 00:47:35
340 258 157 Maiken Jürgenson Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.2 km Kõnd 01:00:28
387 298 159 Luule Jürisson Naine
Harju maakond
  Pirita N 5.2 km Kõnd 01:05:43
203 140 160 Aire Jüriväli Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.2 km Jooks 00:50:48
195 63 161 Margus Jüriväli Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 5.2 km Kõnd 00:50:14
219 152 162 Kadri Jürjan Naine
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 5.2 km Kõnd 00:52:18
31 19 163 Indrek Kaarlep Mees
Harju maakond
Ridango AS Ridango M 5.2 km Jooks 00:29:46
429 331 862 Nadežda Kabrda Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5.2 km Kõnd 01:13:27
417 320 165 Peeli Kadastu Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.2 km Kõnd 01:10:14
375 289 278 Liina Kägu Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 5.2 km Kõnd 01:04:00
300 223 279 Keiti-Katriin Käige Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.2 km Kõnd 00:57:08
23 13 168 Tarmo Kaisla Mees
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 5.2 km Jooks 00:28:04
460 356 169 Kristin Kaivo Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 5.2 km Kõnd 01:25:00
35 15 170 Liina Kala Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.2 km Jooks 00:30:04
230 162 172 Birgit Kald Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.2 km Kõnd 00:52:59
369 283 173 Nele Kalda Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5.2 km Kõnd 01:03:00
224 156 176 Kerli Kaldoja Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 5.2 km Kõnd 00:52:35
170 111 178 Urvi Kaljas Naine
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 5.2 km Kõnd 00:47:13
263 191 179 Evelyn Hanna Kaljumäe Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.2 km Kõnd 00:54:51
408 95 181 Taavi Kallas Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 5.2 km Kõnd 01:08:08
287 210 182 Tiina Kallas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.2 km Kõnd 00:56:38
85 44 183 Anary Kalme Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.2 km Jooks 00:33:48
286 209 897 Enelys Kalmus Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5.2 km Kõnd 00:56:36
322 241 186 Marina Karasjova Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.2 km Kõnd 00:58:50
188 127 187 Maarika Karelson Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 5.2 km Kõnd 00:49:05
76 37 188 Eliina Karma Naine
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5.2 km Jooks 00:33:05
234 167 190 Jane Karpin Naine
Harju maakond
Ericsson   N 5.2 km Kõnd 00:53:32
53 28 894 Roland Karro Mees
Harju maakond
ABB
ABB
  M 5.2 km Jooks 00:31:14
144 91 191 Kadri Kartašev Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5.2 km Jooks 00:43:54
382 89 193 Viljo Kase Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5.2 km Kõnd 01:05:04
22 12 195 Taavi Kasela Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 5.2 km Jooks 00:28:00
198 135 196 Annika Kaseorg Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.2 km Kõnd 00:50:30
36 21 198 Mairo Kaseväli Mees
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 5.2 km Jooks 00:30:05
205 142 200 Astrid Kauber Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.2 km Kõnd 00:51:01
50 23 201 Lisann-Mari Kaunissaar Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5.2 km Jooks 00:31:09
66 33 203 Keidi Keidla Naine
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 5.2 km Jooks 00:32:22
283 208 207 Katrin Kersten Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Kõnd 00:56:27
52 24 208 Kristiin Kesamaa Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5.2 km Jooks 00:31:13
45 26 926 Karl Kesküla Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.2 km Jooks 00:30:57
461 357 209 Kertu Kesküla Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.2 km Kõnd 01:25:03
458 355 210 Teele Kesküla Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 01:24:07
2 1 898 Karoliine Kessler Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.2 km Kõnd 00:22:38
133 51 212 Michael Keumatio Lontsie Mees
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 5.2 km Jooks 00:40:54
335 254 214 Kertu Kiinvald Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5.2 km Kõnd 00:59:46
99 53 216 Naomi Jessica Kiivikas Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 5.2 km Jooks 00:35:35
410 315 217 Evelin Kikas Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5.2 km Kõnd 01:08:28
223 157 218 Marina Kilter Naine
Harju maakond
  TUGITOOLIJOOKSJAD N 5.2 km Kõnd 00:52:35
427 329 222 Liina Kippasto Naine
Harju maakond
  Runderful N 5.2 km Kõnd 01:12:38
215 149 223 Kristi Kirsman Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.2 km Kõnd 00:52:12
152 96 225 Külli Kivioja-Ööpik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.2 km Kõnd 00:44:44
201 138 228 Sigrid Kleidov Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.2 km Kõnd 00:50:46
126 77 891 Reelika Kliimre Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.2 km Jooks 00:39:57
69 36 871 Tajo Koiksaar Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5.2 km Jooks 00:32:48
75 39 230 Andres Koitmäe Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.2 km Jooks 00:33:04
438 339 232 Aet Kolde Naine
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 5.2 km Kõnd 01:15:00
434 336 236 Merle Kollo Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.2 km Kõnd 01:14:26
130 50 869 Sander Kollom Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5.2 km Jooks 00:40:23
15 8 239 Vjatšeslav Koop Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 5.2 km Jooks 00:27:13
93 44 846 Kardo Koplus Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5.2 km Jooks 00:35:17
103 56 888 Teele Koppel Naine
Harju maakond
Teele Koppel   N 5.2 km Jooks 00:36:48
262 190 241 Triin Kosso Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.2 km Kõnd 00:54:49
80 40 245 Kajali Kotsar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.2 km Jooks 00:33:22
173 61 925 Matthew Krisenthal Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.2 km Kõnd 00:47:21
79 40 248 Karel Krist Mees
Harju maakond
    M 5.2 km Jooks 00:33:19
146 93 249 Kätlin Kroll Naine
Lääne-Viru maakond
    N 5.2 km Kõnd 00:44:08
113 66 252 Elise Kruus Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 5.2 km Jooks 00:38:47
24 11 254 Katrin Kruusamägi Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5.2 km Jooks 00:28:39
352 268 255 Anne Kruusement Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 01:01:21
261 189 256 Kairi Kruusma Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 5.2 km Kõnd 00:54:42
416 319 258 Vivika Kruusmägi Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 5.2 km Kõnd 01:10:04
212 66 260 Mikhail Kudinskiy Mees
Harju maakond
    M 5.2 km Kõnd 00:51:51
338 256 262 Anni Kuivits Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Coca Cola HBC Eesti AS
  N 5.2 km Kõnd 01:00:17
441 342 263 Jekaterina Kukk Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.2 km Kõnd 01:15:47
33 13 265 Aet Kull Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.2 km Jooks 00:29:55
347 265 267 Aivi Kurim Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 5.2 km Kõnd 01:00:59
111 64 896 Kristel Küts Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5.2 km Jooks 00:38:19
363 278 282 Anneli Kütt Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.2 km Kõnd 01:02:18
220 153 272 Raili Kuurits Naine
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 5.2 km Kõnd 00:52:27
404 311 273 Edith Kuusemägi Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.2 km Kõnd 01:07:35
377 87 274 Andres Kuusk Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 5.2 km Kõnd 01:04:18
92 49 275 Piret Kuusk Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.2 km Jooks 00:35:17
194 132 285 Anne Küüsmaa Naine
Harju maakond
Tallinna Prantsuse Lütseum   N 5.2 km Kõnd 00:49:51
38 22 271 Andžei Kuznets Mees
Harju maakond
  HORNETS M 5.2 km Jooks 00:30:08
306 229 292 Natalja Lahk Naine
Harju maakond
  HORNETS N 5.2 km Kõnd 00:57:34
225 158 293 Kairi Laht Naine
Lääne-Viru maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5.2 km Kõnd 00:52:39
9 4 294 Lenne Lahtvee Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 5.2 km Jooks 00:26:23
88 42 858 Marko Laigna Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 5.2 km Jooks 00:34:14
250 181 299 Kaari Lainevool Naine
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 5.2 km Jooks 00:54:18
433 335 301 Maris Lampe Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 5.2 km Kõnd 01:14:24
346 264 302 Liise-Kristiine Laos Naine
Harju maakond
ABB ABB Nippa-Nappa N 5.2 km Kõnd 01:00:58
160 102 303 Triin Laub Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.2 km Jooks 00:45:52
305 228 304 Ilse Laur Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 00:57:30
333 252 305 Ketter Leemet Naine
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 5.2 km Kõnd 00:59:32
307 230 311 Marija Leis Naine
Tartu maakond
ABB   N 5.2 km Kõnd 00:57:49
207 143 316 Liana Lemkov Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5.2 km Kõnd 00:51:11
14 7 319 Liina-Maria Lepik Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5.2 km Jooks 00:27:05
187 126 320 Silja Lepik Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.2 km Kõnd 00:49:05
239 170 321 Eliise Lepp Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5.2 km Kõnd 00:53:37
365 86 324 Tarmo Leppoja Mees
Harju maakond
  2RTK M 5.2 km Kõnd 01:02:45
12 7 325 Andreas Ležnevsky Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
  M 5.2 km Jooks 00:26:35
400 309 326 Katrin Ligi Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.2 km Kõnd 01:07:00
96 50 333 Eleen Lilienthal Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5.2 km Jooks 00:35:29
58 28 334 Tatjana Lilienthal Naine
Harju maakond
MyFitness
United Motors AS
  N 5.2 km Jooks 00:31:37
119 70 335 Everiin Lill Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.2 km Jooks 00:39:11
211 146 336 Katrin Lillep Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.2 km Kõnd 00:51:49
418 98 337 Martin Lillepuu Mees
Harju maakond
    M 5.2 km Kõnd 01:10:22
226 68 338 Andres Lilleste Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 5.2 km Kõnd 00:52:47
435 337 837 Esther Linask Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Kõnd 01:14:30
246 177 341 Siret Link Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.2 km Kõnd 00:54:05
248 179 342 Gerli Linkgreim Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.2 km Kõnd 00:54:11
42 24 343 Taivo Linnamägi Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5.2 km Jooks 00:30:33
190 129 346 Kristi Listmann Naine
Tartu maakond
ABB   N 5.2 km Kõnd 00:49:19
62 31 347 Olga Litovskihh Naine
Harju maakond
  Mango N 5.2 km Kõnd 00:32:00
193 62 348 Spartak Ljašenko Mees
Harju maakond
  KKKSV M 5.2 km Kõnd 00:49:51
353 269 363 Reelika Lõhmus Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 5.2 km Kõnd 01:01:28
95 51 366 Britta Lõõbas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.2 km Jooks 00:35:29
388 299 351 Kairit Lootus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 5.2 km Kõnd 01:05:50
383 294 352 Karoliine Lootus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 5.2 km Kõnd 01:05:07
422 324 353 Tiia Lorents Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 5.2 km Jooks 01:11:18
179 118 911 Liis Lume Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Kõnd 00:48:03
243 174 360 Margit Lunt Naine
Harju maakond
  KRO II N 5.2 km Kõnd 00:54:01
431 333 362 Inge Luuk Naine
Harju maakond
  2RTK N 5.2 km Jooks 01:14:00
114 48 367 Andre Maasikas Mees
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 5.2 km Jooks 00:38:50
464 360 368 Maarika Maasikas-Tõkke Naine
Harju maakond
  Maasikad N 5.2 km Kõnd 01:27:38
432 334 426 Britt Mäekuusk Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 5.2 km Kõnd 01:14:16
447 346 427 Kateriin Mägi Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.2 km Kõnd 01:19:05
231 163 428 Piret Mägi Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 5.2 km Kõnd 00:53:05
444 344 370 Heleen Maibak Naine
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 5.2 km Kõnd 01:18:00
384 295 372 Kristiina Maidvee Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Kõnd 01:05:10
74 38 376 Mait Makkar Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 5.2 km Jooks 00:33:02
413 317 377 Tiina Maldre Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 5.2 km Kõnd 01:09:26
56 29 379 Ilja Mandrikov Mees
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 5.2 km Jooks 00:31:30
397 306 431 Maie Männiste Naine
Lääne-Viru maakond
    N 5.2 km Kõnd 01:06:41
26 15 381 Tarmo Margat Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema M 5.2 km Jooks 00:28:49
135 83 382 Karin Marjapuu Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5.2 km Jooks 00:41:01
48 27 908 Taisto Markus Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 5.2 km Jooks 00:31:04
391 301 383 Margit Marma Naine
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 5.2 km Kõnd 01:05:57
345 263 432 Elina Märtin Naine
Harju maakond
  ERL N 5.2 km Kõnd 01:00:55
285 77 385 Bogdan Martšenko Mees
Harju maakond
  A Running Joke M 5.2 km Kõnd 00:56:29
49 22 387 Merilin Massakas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.2 km Jooks 00:31:08
439 340 388 Djan Matsova Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.2 km Kõnd 01:15:04
368 282 391 Mariliis Mehik Naine
Harju maakond
Tomson Tervisekeskus OÜ Vunki mano N 5.2 km Kõnd 01:02:52
30 18 392 Taavi Meier Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 5.2 km Jooks 00:29:35
251 70 393 Martin Meisalu Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5.2 km Kõnd 00:54:18
279 75 395 Veiko Meltsas Mees
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 5.2 km Kõnd 00:56:11
282 207 398 Iris Meristo Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.2 km Kõnd 00:56:25
278 74 399 Martin Meristo Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.2 km Jooks 00:56:06
268 196 400 Ülle Metsman Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.2 km Jooks 00:55:21
451 349 401 Maia Michelson-Prikk Naine
Harju maakond
  2RTK N 5.2 km Kõnd 01:21:08
402 310 402 Oksana Mihailova Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.2 km Kõnd 01:07:16
184 123 404 Airi Miilits Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 5.2 km Kõnd 00:48:32
168 109 405 Kertu Mikk Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.2 km Jooks 00:47:05
372 286 406 Virge Millert Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5.2 km Kõnd 01:03:13
178 117 407 Katrin Milva Naine
Tartu maakond
ABB   N 5.2 km Kõnd 00:47:53
237 69 411 Hans Moks Mees
Harju maakond
  KRO II M 5.2 km Kõnd 00:53:35
257 72 412 Andrus Moor Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud M 5.2 km Kõnd 00:54:35
127 79 425 Liia Mõrd Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Engineering OÜ
  N 5.2 km Jooks 00:40:19
378 291 413 Jekaterina Mordassova Naine
Harju maakond
  Runderful N 5.2 km Kõnd 01:04:26
210 65 414 Anton Moržuhhin Mees
Harju maakond
  BEER SNAILS M 5.2 km Kõnd 00:51:31
370 284 415 Veronika Mossov Naine
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 5.2 km Kõnd 01:03:02
266 194 416 Airi-Anu Mugur Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 5.2 km Kõnd 00:55:14
313 79 417 Sander Muhu Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 5.2 km Kõnd 00:58:18
330 249 418 Anne Murd Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.2 km Kõnd 00:59:14
472 368 419 Kaili Muru Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 5.2 km Kõnd 01:43:01
478 373 422 Inga Mustonen Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 5.2 km Jooks 02:05:27
112 65 423 Reilika Muuli Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.2 km Jooks 00:38:36
453 350 433 Elnara Nadžafova Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 5.2 km Kõnd 01:22:06
71 37 435 Einar Namme Mees
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 5.2 km Jooks 00:32:54
166 107 454 Epp Näpp Naine
Harju maakond
ABB   N 5.2 km Kõnd 00:46:43
240 171 436 Jana Napritson Naine
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 5.2 km Kõnd 00:53:46
57 30 849 Ragnar Nauka Mees
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 5.2 km Jooks 00:31:36
86 45 439 Kristi Neidra Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.2 km Jooks 00:33:57
360 275 441 Anne Neroda Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 5.2 km Kõnd 01:02:00
141 89 442 Tiina Niilis Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.2 km Jooks 00:42:29
157 58 447 Marek Nuka Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.2 km Jooks 00:45:26
371 285 448 Lea Nulk Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.2 km Kõnd 01:03:10
138 86 449 Reet Nurm Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.2 km Jooks 00:41:29
32 20 450 Kristjan Nurme Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5.2 km Jooks 00:29:53
102 47 826 Rain Õisnurm Mees
Harju maakond
Domus Kinnisvara Domus M 5.2 km Jooks 00:35:44
156 99 455 Janika Ojakivi Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Jooks 00:45:24
232 164 457 Eveli Ojamäe-Veider Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.2 km Kõnd 00:53:09
303 226 458 Tuuli Ojasalu Naine
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 5.2 km Kõnd 00:57:26
236 166 461 Kairin Oras Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.2 km Kõnd 00:53:32
358 274 465 Helena Orumets Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.2 km Kõnd 01:02:00
16 8 467 Diana Ošur Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Jooks 00:27:21
122 73 468 Maia Ottep Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 N 5.2 km Jooks 00:39:45
364 279 828 Evelin Õunapuu Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Kõnd 01:02:42
200 137 829 Maarja Õunmaa Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.2 km Kõnd 00:50:43
398 307 470 Tatjana Ovsjankina Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.2 km Kõnd 01:06:46
21 10 472 Ksenia Ovtšinikova Naine
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 5.2 km Jooks 00:27:49
457 354 473 Ave Paabel Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.2 km Kõnd 01:23:26
336 255 475 Tiina Paalberg Naine
Harju maakond
  Pirita N 5.2 km Kõnd 01:00:06
206 64 544 Siim Pääro Mees
Harju maakond
Springmar OÜ   M 5.2 km Kõnd 00:51:05
59 29 476 Kerli Paas Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.2 km Jooks 00:31:47
68 35 481 Märt Pais Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5.2 km Jooks 00:32:42
412 96 482 Urmo Paju Mees
Harju maakond
  TUGITOOLIJOOKSJAD M 5.2 km Kõnd 01:09:08
471 367 484 Nele Pajuste Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.2 km Kõnd 01:40:06
55 26 485 Egle Palk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 5.2 km Jooks 00:31:18
242 173 486 Gerda Palmits Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 5.2 km Kõnd 00:53:57
20 9 487 Delica Brigita Palmsalu Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.2 km Jooks 00:27:42
430 332 491 Nele Paluste Naine
Harju maakond
  Potsatajad N 5.2 km Kõnd 01:13:51
465 361 492 Kaisa Papp Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5.2 km Kõnd 01:29:26
4 3 495 Jürgen Parts Mees
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 5.2 km Jooks 00:24:46
185 124 497 Helen Paul Naine
Harju maakond
ABB ABB WOLF N 5.2 km Kõnd 00:48:59
312 234 499 Piia Pedras Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselt   N 5.2 km Kõnd 00:58:11
109 62 500 Tuuli Pedras Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Jooks 00:38:18
123 74 501 Kai Peet Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.2 km Jooks 00:39:47
84 43 912 Hedi Peetermann Naine
Harju maakond
ABB AS   N 5.2 km Jooks 00:33:32
154 57 503 Caner Pehlivan Mees
Harju maakond
  LOS TURCOS M 5.2 km Kõnd 00:45:08
293 216 504 Lada Peikre Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 00:56:50
475 371 505 Eerika Pentel Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.2 km Kõnd 01:47:59
186 125 510 Jevgenia Petrova Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Jooks 00:49:04
182 121 514 Agnes Pihelpuu Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.2 km Kõnd 00:48:27
78 39 515 Mirjam Pihlak Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.2 km Jooks 00:33:17
468 364 519 Anke Pikner Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 5.2 km Kõnd 01:35:15
273 73 520 Andrus Pisarev Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5.2 km Kõnd 00:55:38
63 32 522 Priit Plado Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5.2 km Jooks 00:32:05
137 85 523 Veera Platonova Naine
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 5.2 km Jooks 00:41:20
116 67 524 Irene Ploom Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5.2 km Jooks 00:39:06
180 119 525 Natalia Plotnikova Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.2 km Kõnd 00:48:10
284 76 537 Kaido Põder Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.2 km Kõnd 00:56:28
40 17 914 Katrin Poller Naine
Harju maakond
ABB ABB Best Team Ever N 5.2 km Jooks 00:30:24
19 11 844 Priit Põltsama Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5.2 km Jooks 00:27:34
47 21 526 Olga Ponomareva Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 5.2 km Jooks 00:31:04
229 161 545 Katrin Pööra Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.2 km Kõnd 00:52:58
315 236 530 Aile Pops Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.2 km Kõnd 00:58:19
380 293 531 Kaja Prii Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.2 km Kõnd 01:04:48
43 19 532 Karin Pugatšev Naine
Harju maakond
Tomson Tervisekeskus OÜ Vunki mano N 5.2 km Jooks 00:30:44
409 314 533 Merlin Purge Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5.2 km Kõnd 01:08:26
107 60 548 Krista Raid Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.2 km Jooks 00:37:51
420 322 551 Piret-Ireen Raidmets Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 5.2 km Kõnd 01:10:49
192 131 552 Raili Raidvee Naine
Harju maakond
  A Running Joke N 5.2 km Kõnd 00:49:41
209 145 555 Jaana Rajamäe Naine
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR N 5.2 km Kõnd 00:51:27
216 150 556 Sandra Rak Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5.2 km Kõnd 00:52:13
323 242 598 Merili Rämmel Naine
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5.2 km Kõnd 00:58:51
473 369 557 Ann Randver Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.2 km Kõnd 01:47:12
355 271 904 Kaili Ränkel Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.2 km Kõnd 01:01:36
448 347 559 Triin Rannut Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.2 km Kõnd 01:19:48
406 313 599 Angela Rättel Naine
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5.2 km Kõnd 01:07:53
150 95 561 Piia Raudsepp Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 00:44:41
94 45 562 Timo Kalevi Raussi Mees
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 5.2 km Jooks 00:35:21
256 185 563 Liis Rebane Naine
Harju maakond
  Tiptap N 5.2 km Kõnd 00:54:29
407 94 566 Jeffrey Leonel Redondo Sarmiento Mees
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 5.2 km Kõnd 01:07:54
221 154 570 Merli Reinmann Naine
Harju maakond
  LauMer N 5.2 km Kõnd 00:52:32
191 130 571 Julia Reisenbuk Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 5.2 km Kõnd 00:49:40
72 35 920 Kai Remmelkoor Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Jooks 00:32:56
332 251 573 Kristiina Repp Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Kõnd 00:59:18
17 9 574 Eduard Rešetov Mees
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 5.2 km Jooks 00:27:25
65 32 575 Merilyn Retter Naine
Harju maakond
  Mango N 5.2 km Jooks 00:32:19
469 365 576 Pille Riimast Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.2 km Kõnd 01:37:42
87 46 578 Brigitta Rimm Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.2 km Jooks 00:34:03
143 53 580 Vladislav Rogalevitš Mees
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Tiim M 5.2 km Jooks 00:43:25
449 348 582 Angela Rohtla Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.2 km Kõnd 01:20:03
176 115 583 Doris Rohu Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.2 km Kõnd 00:47:46
222 155 596 Susanna Rõigas Naine
Harju maakond
Ridango AS Ridango N 5.2 km Kõnd 00:52:33
334 253 585 Ilmatar Rooda Naine
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 5.2 km Jooks 00:59:33
90 43 586 Viljar Rooda Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5.2 km Jooks 00:34:37
428 330 597 Valeria Rõõm Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 5.2 km Kõnd 01:13:10
455 352 590 Reet Roosimägi Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.2 km Kõnd 01:22:49
227 159 863 Sirje Roosnurm Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Kõnd 00:52:49
106 59 859 Airi Rosimannus Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5.2 km Jooks 00:37:21
265 193 592 Margit Rosin Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 00:55:05
466 362 600 Katrin Rüütel Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Jooks 01:32:31
474 370 836 Reili Rüütel Naine
Harju maakond
ABB   N 5.2 km Kõnd 01:47:18
267 195 595 Anu Ruuven Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.2 km Kõnd 00:55:20
292 215 602 Monika Rytberg Naine
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 5.2 km Kõnd 00:56:50
374 288 910 Hele-Riin Saal Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Kõnd 01:03:43
376 290 603 Anu Saar Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.2 km Kõnd 01:04:14
151 56 605 Priit Saar Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5.2 km Jooks 00:44:43
254 183 607 Külli Saarepera Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 5.2 km Kõnd 00:54:24
8 5 608 Siim Saaroja Mees
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 5.2 km Jooks 00:26:22
37 16 674 Heli Säde Naine
Harju maakond
  Tiptap N 5.2 km Jooks 00:30:06
314 235 610 Natalja Saiko Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.2 km Kõnd 00:58:19
46 20 611 Silvia Saks Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5.2 km Jooks 00:31:00
342 260 612 Ülle Saks Naine
Harju maakond
Spordiselts OÜ
Selver AS
  N 5.2 km Kõnd 01:00:43
326 245 613 Shirley Salm Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 5.2 km Kõnd 00:59:04
104 57 616 Kirstin Saluveer Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 5.2 km Jooks 00:36:50
445 101 618 Vadim Samson Mees
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 5.2 km Kõnd 01:18:00
276 203 621 Jana Sarri Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5.2 km Kõnd 00:56:00
118 69 622 Kadi Sau Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 5.2 km Jooks 00:39:10
290 213 623 Alla Saul Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.2 km Kõnd 00:56:43
296 219 626 Kaisa Karmen Selke Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.2 km Kõnd 00:56:55
350 267 676 Anna Šerstjuk Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.2 km Kõnd 01:01:11
145 92 631 Madle Sihver Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.2 km Jooks 00:44:02
442 343 632 Lotta Siim Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.2 km Jooks 01:17:00
196 133 633 Häli Siimaste Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.2 km Kõnd 00:50:26
44 25 865 Silver Siimon Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona ilusad, aga vihased! M 5.2 km Jooks 00:30:48
454 351 635 Tatjana Siipan Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5.2 km Kõnd 01:22:16
171 112 636 Rita Siitan Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.2 km Kõnd 00:47:17
421 323 637 Jaana Siliksaar Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.2 km Kõnd 01:10:59
140 88 638 Kerli Sillamaa Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5.2 km Kõnd 00:41:55
183 122 639 Anu Sillandi Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.2 km Jooks 00:48:27
331 250 640 Piret Simmo Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Kõnd 00:59:16
476 372 641 Maia Sinajeva Naine
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 5.2 km Jooks 01:48:59
217 151 642 Terje Sinik Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 5.2 km Kõnd 00:52:13
443 100 643 Simmo Sirel Mees
Harju maakond
  Naksitrallid M 5.2 km Kõnd 01:17:09
51 25 860 Merit Sisas Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5.2 km Jooks 00:31:13
394 91 646 Mark Slavin Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.2 km Kõnd 01:06:15
6 2 648 Maarja Soidla Naine
Harju maakond
  Liblekad N 5.2 km Jooks 00:26:06
89 47 652 Anneli Soom Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.2 km Jooks 00:34:14
83 41 653 Henri Soom Mees
Harju maakond
    M 5.2 km Jooks 00:33:30
204 141 656 Malle Soosaar Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5.2 km Kõnd 00:50:51
136 84 660 Ragne Soto Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.2 km Jooks 00:41:11
414 97 916 Alejandro Soto Coronado Mees
Harju maakond
ABB ABB Best Team Ever M 5.2 km Kõnd 01:09:27
308 231 662 Ingrid Stamm Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5.2 km Kõnd 00:57:50
462 358 665 Kädi Streff Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Kõnd 01:26:16
169 110 675 Made Sügis Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 5.2 km Kõnd 00:47:09
28 17 667 Raul Sulu Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 5.2 km Jooks 00:29:03
299 222 668 Sirli Sumeri Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.2 km Kõnd 00:57:04
147 54 669 Armin Sutter Mees
Rapla maakond
  Käbipätid M 5.2 km Jooks 00:44:19
162 104 670 Kadi Sutter Naine
Rapla maakond
  Käbipätid N 5.2 km Jooks 00:45:59
456 353 678 Inna Švartsman Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 5.2 km Jooks 01:23:15
344 262 900 Marianne Taberland Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 5.2 km Kõnd 01:00:48
1 1 750 Margus Tähepõld Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5.2 km Jooks 00:22:30
480 374 683 Ksenja Tajur Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.2 km Kõnd 04:25:23
249 180 684 Kristi Talbach Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.2 km Kõnd 00:54:16
354 270 686 Ave Talts Naine
Harju maakond
  KRO II N 5.2 km Kõnd 01:01:34
228 160 690 Gerli Tamm Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5.2 km Jooks 00:52:53
235 168 691 Marleen Tamm Naine
Harju maakond
  KRO II N 5.2 km Kõnd 00:53:32
10 6 692 Talis Tamm Mees
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 5.2 km Jooks 00:26:30
245 176 694 Terje Tammekivi Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 5.2 km Kõnd 00:54:04
13 6 695 Kätlin Tammesoo Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5.2 km Jooks 00:26:56
82 42 698 Merilin Tammik Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.2 km Jooks 00:33:29
280 205 703 Evely Taul Naine
Harju maakond
  TIREL N 5.2 km Kõnd 00:56:20
252 182 906 Hela Teesalu Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 5.2 km Kõnd 00:54:22
70 34 705 Pia Tein Naine
Harju maakond
  KRO II N 5.2 km Jooks 00:32:52
214 148 881 Siret Telliskivi Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Kõnd 00:52:05
470 366 708 Svetlana Ternavskihh Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.2 km Jooks 01:39:51
177 116 709 Sirje Terve Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 5.2 km Kõnd 00:47:47
241 172 712 Liis Tiitson Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.2 km Kõnd 00:53:47
351 84 713 Kevin Tiks Mees
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 5.2 km Kõnd 01:01:20
115 49 870 Priit Tiks Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5.2 km Jooks 00:38:54
356 272 903 Angela Tirp Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.2 km Kõnd 01:01:40
288 211 852 Evelyn Tohvri Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Kõnd 00:56:41
450 102 748 Mihkel Tõkke Mees
Harju maakond
  Maasikad M 5.2 km Jooks 01:20:18
381 88 720 Tanel Tomson Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5.2 km Kõnd 01:04:57
269 197 749 Taimi Tõnisson Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.2 km Kõnd 00:55:21
105 58 892 Evelin Toobal Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.2 km Jooks 00:37:14
321 240 723 Terly Toomast Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.2 km Kõnd 00:58:49
390 90 729 Hans Tort Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.2 km Kõnd 01:05:56
392 302 732 Kristi Treier Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.2 km Kõnd 01:06:00
117 68 734 Dominica Trubetskoi Naine
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 5.2 km Kõnd 00:39:06
275 202 735 Terje Trutsi Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.2 km Jooks 00:55:59
401 92 739 Maksim Tšikiljov Mees
Harju maakond
  BEER SNAILS M 5.2 km Kõnd 01:07:00
120 71 741 Moonika Tuhkanen Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 5.2 km Jooks 00:39:17
244 175 742 Epp Tuisk Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.2 km Kõnd 00:54:03
362 277 744 Anu Tukia Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Kõnd 01:02:14
208 144 831 Kerta Übner Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.2 km Kõnd 00:51:17
98 52 752 Olga Uhabakin Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.2 km Jooks 00:35:34
436 99 753 Liivar Uibonurm Mees
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus M 5.2 km Kõnd 01:14:41
319 238 756 Killi Ummelas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.2 km Kõnd 00:58:39
357 273 832 Annelii Üprus Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5.2 km Kõnd 01:01:44
73 36 757 Dagmar Urb Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5.2 km Jooks 00:32:59
91 48 760 Lilo Ustaal Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.2 km Jooks 00:34:52
361 276 761 Evelin Uudeküll Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5.2 km Kõnd 01:02:07
77 38 833 Mari-Liis Üürike Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.2 km Jooks 00:33:10
101 55 886 Sirli Vaher Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Jooks 00:35:44
403 93 824 Erkki Vähi Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5.2 km Kõnd 01:07:32
415 318 765 Reet Vaiga Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 01:10:00
41 18 767 Marge Vaikjärv Naine
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 5.2 km Jooks 00:30:26
349 83 825 Norman Väin Mees
Harju maakond
  ERL M 5.2 km Kõnd 01:01:00
132 82 772 Eleene Vaino Naine
Harju maakond
TAI TAI N 5.2 km Jooks 00:40:50
181 120 773 Tais Vakrõõm Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Jooks 00:48:20
27 16 776 Jaanus Valdmaa Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid M 5.2 km Jooks 00:28:52
311 233 778 Birgit Valgus Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 5.2 km Kõnd 00:58:11
379 292 893 Kaisa Välk Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5.2 km Kõnd 01:04:33
479 106 779 Antti Valkiainen Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema M 5.2 km Kõnd 02:44:49
405 312 781 Liis Valma Naine
Harju maakond
  Runderful N 5.2 km Kõnd 01:07:41
149 55 782 Olavi Valner Mees
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
Tugi Tiim M 5.2 km Kõnd 00:44:27
260 188 784 Anni Sandra Varblane Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.2 km Kõnd 00:54:41
18 10 786 Erki Varbola Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5.2 km Jooks 00:27:31
64 33 787 Tauno Vare Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5.2 km Jooks 00:32:15
134 52 861 Kristjan Värv Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 5.2 km Jooks 00:41:00
213 147 789 Ingrid Vedler Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Kõnd 00:52:04
81 41 791 Jana Veenpere Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.2 km Jooks 00:33:23
385 296 792 Birgit Patrice Veer Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.2 km Kõnd 01:05:14
7 3 793 Hanna-Greta Veersalu Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Jooks 00:26:06
258 186 795 Airi Vekmann Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.2 km Kõnd 00:54:36
163 105 796 Laura Venig Naine
Harju maakond
  LauMer N 5.2 km Jooks 00:46:29
153 97 802 Aivi Viht Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Kõnd 00:45:06
399 308 804 Hannaliis Viibus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 5.2 km Kõnd 01:06:53
373 287 806 Margit Viilmaa Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.2 km Kõnd 01:03:28
343 261 807 Kristel Viirmann Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.2 km Kõnd 01:00:46
437 338 808 Marianna Viirsaar Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.2 km Jooks 01:14:43
329 248 809 Kairi Viitung Naine
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 5.2 km Kõnd 00:59:12
366 280 810 Katrin Viks Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.2 km Kõnd 01:02:49
309 232 813 Triin Viljamaa Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 00:58:09
328 247 814 Greete Vilu Naine
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5.2 km Jooks 00:59:11
393 303 817 Kirsti Vinni Naine
Harju maakond
  Naksitrallid N 5.2 km Kõnd 01:06:13
459 104 818 Martin Visnapuu Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 5.2 km Kõnd 01:24:32
324 243 819 Kairi Vjatkin Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.2 km Kõnd 00:58:53
424 326 820 Katri Voit Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.2 km Kõnd 01:11:44
446 345 822 Irina Voronina Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 01:18:12
297 220 823 Julia Vuhk Vuht Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5.2 km Kõnd 00:57:03
142 90 679 Darja Zabrovskaja Naine
Harju maakond
  ERL N 5.2 km Jooks 00:42:51
425 327 681 Evelyn Zahrens Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.2 km Jooks 01:11:50
Sulge

Tulemuse detailne info

...