19. TRADEHOUSE Tervisejooks
2. etapp - 4 km - Vabaõhumuuseum

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 470 Naisi: 366 Mehi: 104 Läbitud distants kokku: 1880 km Aeg kokku: 346:01:23
Koht M/N koht Nr Nimi Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
109 60 8 Mari-Liis Aas Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 4 km Jooks 00:29:21
361 277 10 Monika Aaslaid Naine
Harju maakond
  Pirita N 4 km Kõnd 00:50:52
363 279 11 Gerli Aasmäe Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4 km Kõnd 00:50:54
307 230 12 Jette Aasumäe Naine
Harju maakond
  2RTK N 4 km Jooks 00:46:53
306 229 13 Lili Aasumäe Naine
Harju maakond
Spordiselts   N 4 km Kõnd 00:46:47
455 355 16 Ilze Abola Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4 km Kõnd 01:25:14
57 28 17 Andre Adler Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 4 km Jooks 00:24:33
412 320 21 Evelin Agu Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:58:08
165 110 22 Tatjana Agu Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 4 km Kõnd 00:37:06
406 314 942 Maryn Ait Naine
Harju maakond
Tradehouse Prosecco Team N 4 km Kõnd 00:56:12
128 78 24 Evelyn Alamets Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4 km Jooks 00:32:25
203 141 25 Karin Alavere Naine
Tartu maakond
    N 4 km Kõnd 00:40:26
147 95 27 Sandra Aleksius Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4 km Jooks 00:35:27
52 25 889 Heleri Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Jooks 00:24:21
42 18 901 Marja-Liisa Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Jooks 00:23:25
225 159 30 Reili Allmere Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 4 km Jooks 00:41:38
261 191 32 Anne Altermann Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:43:44
192 131 33 Anastassia Ambros Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4 km Kõnd 00:39:42
210 147 34 Kristel Amer Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Kõnd 00:40:35
362 276 35 Lilly Ammon Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4 km Kõnd 00:50:52
222 66 36 Vladimir Anaimanovich Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4 km Kõnd 00:41:29
380 89 845 Priit Annusver Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4 km Kõnd 00:52:27
146 94 41 Kätlin Aren Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4 km Jooks 00:35:03
190 129 43 Anneli Arm Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4 km Jooks 00:39:33
177 120 44 Kristin Arm Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4 km Jooks 00:38:44
163 108 46 Maire Arras Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 4 km Kõnd 00:36:50
116 66 52 Anastasiia Atamanenko-Popova Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4 km Jooks 00:30:20
153 99 53 Mari Aua Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4 km Kõnd 00:36:17
84 44 54 Ave Aun Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4 km Jooks 00:26:44
298 223 902 Marite Aus Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Kõnd 00:46:07
22 15 55 Asko Ausmees Mees
Harju maakond
Domus Kinnisvara Domus M 4 km Jooks 00:22:00
319 242 56 Helina Avamere Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 4 km Kõnd 00:47:47
89 47 58 Ketlin Bachmann Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4 km Jooks 00:27:06
377 289 71 Brit Bärengrub Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4 km Kõnd 00:51:59
60 29 952 Rainer Barjabin Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4 km Jooks 00:24:38
440 342 62 Piia Bergštein Naine
Harju maakond
ABB ABB Nippa-Nappa N 4 km Kõnd 01:08:58
445 347 63 Julia Bogdanova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4 km Kõnd 01:14:00
352 270 66 Marina Borovkova Naine
Tartu maakond
ABB   N 4 km Kõnd 00:50:04
218 64 68 Jevgeni Budjak Mees
Harju maakond
  BEER SNAILS M 4 km Kõnd 00:41:00
178 121 69 Natalja Bukrejeva Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4 km Kõnd 00:38:44
464 103 73 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias Mees
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 4 km Kõnd 01:50:06
154 100 74 Natalia Družinina Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4 km Kõnd 00:36:23
300 76 77 Hannes Einstein Mees
Harju maakond
Ridango AS Ridango M 4 km Jooks 00:46:24
439 341 913 Mirian Ellermaa Naine
Harju maakond
ABB ABB Best Team Ever N 4 km Kõnd 01:08:16
465 362 80 Estin Engbusk Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4 km Kõnd 02:01:47
449 350 868 Elisabeth Erik Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 4 km Kõnd 01:17:47
50 27 854 Rait Ermann Mees
Harju maakond
Rademar   M 4 km Jooks 00:24:11
252 70 907 Elis Fels Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 4 km Kõnd 00:43:08
271 200 85 Kristel Filippov Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4 km Kõnd 00:44:29
223 158 86 Kristina Fuks-Kuus Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4 km Jooks 00:41:33
70 37 87 Semjon Galajev Mees
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA M 4 km Jooks 00:25:36
469 365 88 Natalja Gapon Naine
Harju maakond
  HORNETS N 4 km Kõnd 03:49:16
21 7 89 Triin Gede Naine
Harju maakond
  TIREL N 4 km Jooks 00:21:55
378 290 90 Merilin Gedvil Naine
Harju maakond
  Runderful N 4 km Kõnd 00:52:02
459 102 93 Tedo Gogoladze Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4 km Kõnd 01:34:00
258 188 847 Uljana Grinina Naine
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 4 km Kõnd 00:43:31
226 160 98 Kristi Grünbaum Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4 km Kõnd 00:41:43
235 168 100 Jana Haage Naine
Harju maakond
  ERL N 4 km Kõnd 00:42:12
452 352 104 Gäthlin Haljaste Naine
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 4 km Kõnd 01:21:44
337 256 106 Reet Hansen Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4 km Kõnd 00:48:50
325 247 109 Liis Havi Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4 km Kõnd 00:48:06
111 61 110 Kaie Hein Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4 km Jooks 00:29:26
372 88 111 Olavi Hein Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4 km Kõnd 00:51:39
182 123 112 Eleri Heinnurm Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4 km Kõnd 00:39:03
434 97 927 Aleksei Heinsaar Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Kõnd 01:06:12
30 20 114 Ivo Hindreus Mees
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 4 km Jooks 00:22:30
238 69 116 Marko Hinn Mees
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 4 km Jooks 00:42:17
121 72 122 Ly Hõbe Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4 km Jooks 00:31:10
71 38 950 Sven Holter Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4 km Jooks 00:25:37
295 221 121 Tiina Hunt Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 4 km Kõnd 00:45:59
240 171 124 Helena Idarand Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 4 km Kõnd 00:42:24
5 4 126 Sergei Iljin Mees
Harju maakond
    M 4 km Jooks 00:19:26
124 74 129 Kaidi Ilves Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 4 km Jooks 00:31:30
102 46 130 Marek Ilves Mees
Harju maakond
  2RTK M 4 km Jooks 00:28:28
422 327 131 Ülle Ilves Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 4 km Kõnd 01:01:07
185 125 890 Janika Jaago Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 4 km Kõnd 00:39:09
256 186 156 Maire Jäärats Naine
Harju maakond
ABB   N 4 km Kõnd 00:43:28
126 76 134 Elen Jahimaa Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 4 km Jooks 00:31:51
231 163 887 Katrin Jakovleva Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Kõnd 00:42:01
184 60 135 Dmitri Jalakas Mees
Harju maakond
    M 4 km Kõnd 00:39:07
340 259 136 Kristel Jallai Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:49:20
32 12 137 Eve Janis Naine
Harju maakond
    N 4 km Jooks 00:22:38
264 193 154 Marina Järvis Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 4 km Kõnd 00:44:03
320 78 139 Urmas Jegorov Mees
Harju maakond
  Tiptap M 4 km Kõnd 00:47:50
293 219 150 Sigrid Jõhve Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4 km Kõnd 00:45:52
78 39 144 Elise Joonas Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4 km Jooks 00:26:17
140 89 147 Jaanika Jundas Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 4 km Kõnd 00:34:29
353 269 159 Luule Jürisson Naine
Harju maakond
  Pirita N 4 km Kõnd 00:50:04
144 93 160 Aire Jüriväli Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4 km Jooks 00:34:56
151 53 161 Margus Jüriväli Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 4 km Kõnd 00:36:10
272 201 162 Kadri Jürjan Naine
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 4 km Kõnd 00:44:31
99 54 164 Signe Kaasik Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 4 km Jooks 00:28:15
253 183 862 Nadežda Kabrda Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4 km Kõnd 00:43:09
390 300 165 Peeli Kadastu Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4 km Kõnd 00:53:45
266 195 279 Keiti-Katriin Käige Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4 km Kõnd 00:44:07
20 14 168 Tarmo Kaisla Mees
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 4 km Jooks 00:21:49
344 262 169 Kristin Kaivo Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 4 km Kõnd 00:49:43
447 349 172 Birgit Kald Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Kõnd 01:15:17
243 174 173 Nele Kalda Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4 km Kõnd 00:42:41
462 360 174 Pille Kalda Naine
Harju maakond
TAI TAI N 4 km Kõnd 01:43:40
170 114 176 Kerli Kaldoja Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 4 km Kõnd 00:37:45
54 27 178 Urvi Kaljas Naine
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 4 km Kõnd 00:24:28
374 286 182 Tiina Kallas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4 km Kõnd 00:51:44
94 52 183 Anary Kalme Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4 km Jooks 00:27:37
197 136 897 Enelys Kalmus Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4 km Kõnd 00:40:07
255 185 186 Marina Karasjova Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Kõnd 00:43:25
285 211 190 Jane Karpin Naine
Harju maakond
Ericsson   N 4 km Kõnd 00:45:01
108 49 894 Roland Karro Mees
Harju maakond
ABB
ABB
  M 4 km Jooks 00:29:20
446 348 191 Kadri Kartašev Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Kõnd 01:14:40
207 144 192 Ines Karu Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4 km Kõnd 00:40:30
274 72 193 Viljo Kase Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4 km Kõnd 00:44:35
39 17 194 Kaire Kasearu Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4 km Jooks 00:23:03
9 7 195 Taavi Kasela Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 4 km Jooks 00:19:53
260 190 196 Annika Kaseorg Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4 km Kõnd 00:43:44
98 53 197 Diana Kasesalu Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 4 km Jooks 00:28:12
29 19 198 Mairo Kaseväli Mees
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 4 km Jooks 00:22:29
251 182 200 Astrid Kauber Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4 km Kõnd 00:43:07
92 49 201 Lisann-Mari Kaunissaar Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Jooks 00:27:36
55 28 203 Keidi Keidla Naine
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 4 km Jooks 00:24:29
37 16 208 Kristiin Kesamaa Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4 km Jooks 00:23:01
435 338 210 Teele Kesküla Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 01:06:28
425 329 898 Karoliine Kessler Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 4 km Kõnd 01:01:26
381 292 214 Kertu Kiinvald Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4 km Jooks 00:52:36
88 46 215 Valeria Kiisk Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 4 km Jooks 00:26:55
461 359 217 Evelin Kikas Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4 km Kõnd 01:42:41
329 250 218 Marina Kilter Naine
Harju maakond
  TUGITOOLIJOOKSJAD N 4 km Kõnd 00:48:14
410 318 220 Pille Kink Naine
Harju maakond
TAI TAI N 4 km Jooks 00:58:00
364 280 222 Liina Kippasto Naine
Harju maakond
  Runderful N 4 km Kõnd 00:50:57
90 43 905 Robert Kitt Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 4 km Jooks 00:27:12
149 97 225 Külli Kivioja-Ööpik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4 km Kõnd 00:35:54
299 224 228 Sigrid Kleidov Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4 km Kõnd 00:46:21
122 71 891 Reelika Kliimre Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 4 km Jooks 00:31:10
393 91 229 Erki Kogres Mees
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! M 4 km Jooks 00:54:11
15 5 853 Merit Kohv Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4 km Jooks 00:20:51
82 40 871 Tajo Koiksaar Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 4 km Jooks 00:26:38
24 16 230 Andres Koitmäe Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4 km Jooks 00:22:13
396 305 232 Aet Kolde Naine
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 4 km Kõnd 00:55:00
200 138 236 Merle Kollo Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4 km Jooks 00:40:17
10 8 239 Vjatšeslav Koop Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 4 km Jooks 00:20:00
85 41 846 Kardo Koplus Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4 km Jooks 00:26:49
75 37 241 Triin Kosso Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Jooks 00:25:43
179 122 246 Tatjana Kovaljova Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4 km Jooks 00:38:45
125 75 247 Natalja Kravtsova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4 km Jooks 00:31:50
180 58 925 Matthew Krisenthal Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Kõnd 00:38:46
61 31 248 Karel Krist Mees
Harju maakond
    M 4 km Jooks 00:24:48
277 205 249 Kätlin Kroll Naine
Lääne-Viru maakond
    N 4 km Kõnd 00:44:44
158 103 252 Elise Kruus Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 4 km Kõnd 00:36:37
34 13 254 Katrin Kruusamägi Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4 km Jooks 00:22:45
328 249 255 Anne Kruusement Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:48:09
291 217 256 Kairi Kruusma Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 4 km Kõnd 00:45:21
186 61 260 Mikhail Kudinskiy Mees
Harju maakond
    M 4 km Kõnd 00:39:12
196 135 262 Anni Kuivits Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Coca Cola HBC Eesti AS
  N 4 km Kõnd 00:40:06
424 328 263 Jekaterina Kukk Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4 km Kõnd 01:01:20
35 15 265 Aet Kull Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4 km Jooks 00:22:46
220 155 266 Marion Kurg Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4 km Kõnd 00:41:14
375 287 267 Aivi Kurim Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Kõnd 00:51:44
418 325 270 Galyna Kushnir Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 4 km Kõnd 00:59:27
76 38 896 Kristel Küts Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4 km Jooks 00:26:03
296 222 282 Anneli Kütt Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4 km Kõnd 00:46:00
110 50 283 Jaak Kütt Mees
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 4 km Jooks 00:29:25
270 199 272 Raili Kuurits Naine
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 4 km Kõnd 00:44:28
248 179 273 Edith Kuusemägi Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4 km Kõnd 00:42:49
359 84 274 Andres Kuusk Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 4 km Kõnd 00:50:50
86 45 275 Piret Kuusk Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4 km Jooks 00:26:51
120 70 966 Annabel Laasi Naine
Harju maakond
ABB   N 4 km Kõnd 00:31:06
278 207 290 Ruth Laev Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4 km Kõnd 00:44:44
302 225 292 Natalja Lahk Naine
Harju maakond
  HORNETS N 4 km Kõnd 00:46:29
250 180 293 Kairi Laht Naine
Lääne-Viru maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4 km Kõnd 00:42:58
14 4 294 Lenne Lahtvee Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 4 km Jooks 00:20:50
451 100 858 Marko Laigna Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 4 km Kõnd 01:20:27
311 234 301 Maris Lampe Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 4 km Jooks 00:47:07
244 175 302 Liise-Kristiine Laos Naine
Harju maakond
ABB ABB Nippa-Nappa N 4 km Kõnd 00:42:42
127 77 303 Triin Laub Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4 km Jooks 00:32:13
176 119 304 Ilse Laur Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:38:32
402 310 305 Ketter Leemet Naine
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4 km Kõnd 00:55:37
289 215 306 Kristina Lehe Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:45:15
259 189 311 Marija Leis Naine
Tartu maakond
ABB   N 4 km Kõnd 00:43:41
193 132 316 Liana Lemkov Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4 km Kõnd 00:39:52
11 3 319 Liina-Maria Lepik Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4 km Jooks 00:20:12
431 335 320 Silja Lepik Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4 km Kõnd 01:05:05
155 101 321 Eliise Lepp Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Kõnd 00:36:23
12 9 325 Andreas Ležnevsky Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
  M 4 km Jooks 00:20:26
282 209 326 Katrin Ligi Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4 km Kõnd 00:44:48
388 298 330 Liina Liiv Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Kõnd 00:53:21
379 291 331 Gerly Liivak Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Kõnd 00:52:16
338 257 333 Eleen Lilienthal Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4 km Kõnd 00:49:04
404 312 335 Everiin Lill Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4 km Kõnd 00:55:44
239 170 336 Katrin Lillep Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4 km Kõnd 00:42:23
301 77 337 Martin Lillepuu Mees
Harju maakond
    M 4 km Kõnd 00:46:27
181 59 338 Andres Lilleste Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 4 km Kõnd 00:38:50
237 68 339 Karl Limbak Mees
Harju maakond
  Gone with the win M 4 km Kõnd 00:42:15
371 284 837 Esther Linask Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Kõnd 00:51:33
114 64 341 Siret Link Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4 km Jooks 00:29:57
150 98 342 Gerli Linkgreim Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4 km Kõnd 00:35:58
38 22 343 Taivo Linnamägi Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4 km Jooks 00:23:01
164 109 346 Kristi Listmann Naine
Tartu maakond
ABB   N 4 km Kõnd 00:37:03
195 134 347 Olga Litovskihh Naine
Harju maakond
  Mango N 4 km Kõnd 00:40:00
106 58 349 Katrin Lohk Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4 km Jooks 00:29:17
414 321 363 Reelika Lõhmus Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 4 km Kõnd 00:58:54
305 228 350 Triin-Anneli Loodus Naine
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4 km Jooks 00:46:39
401 309 351 Kairit Lootus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 4 km Kõnd 00:55:34
407 315 352 Karoliine Lootus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 4 km Kõnd 00:57:03
438 340 356 Janeli Lukats Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 4 km Kõnd 01:08:02
211 148 911 Liis Lume Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Kõnd 00:40:35
391 301 360 Margit Lunt Naine
Harju maakond
  KRO II N 4 km Kõnd 00:53:47
411 319 362 Inge Luuk Naine
Harju maakond
  2RTK N 4 km Jooks 00:58:02
103 47 367 Andre Maasikas Mees
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 4 km Jooks 00:28:37
355 272 368 Maarika Maasikas-Tõkke Naine
Harju maakond
  Maasikad N 4 km Kõnd 00:50:21
100 55 426 Britt Mäekuusk Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 4 km Jooks 00:28:20
212 149 428 Piret Mägi Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4 km Kõnd 00:40:38
343 261 370 Heleen Maibak Naine
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 4 km Kõnd 00:49:40
356 274 372 Kristiina Maidvee Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4 km Jooks 00:50:22
281 73 376 Mait Makkar Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 4 km Kõnd 00:44:45
386 296 377 Tiina Maldre Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 4 km Kõnd 00:53:04
334 253 378 Olga Mamajeva Naine
Harju maakond
  TUGITOOLIJOOKSJAD N 4 km Kõnd 00:48:43
18 12 379 Ilja Mandrikov Mees
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 4 km Jooks 00:21:16
394 303 431 Maie Männiste Naine
Lääne-Viru maakond
    N 4 km Kõnd 00:54:44
13 10 380 Andero Mardo Mees
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ M 4 km Jooks 00:20:28
191 130 382 Karin Marjapuu Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4 km Jooks 00:39:35
419 94 908 Taisto Markus Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 4 km Kõnd 00:59:34
360 278 383 Margit Marma Naine
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 4 km Kõnd 00:50:52
441 343 432 Elina Märtin Naine
Harju maakond
  ERL N 4 km Kõnd 01:11:31
227 161 384 Kerli Martinson Naine
Harju maakond
KredEx Krediidikindlustus AS KredEx Krediidikindlustus N 4 km Kõnd 00:41:45
59 31 387 Merilin Massakas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4 km Jooks 00:24:35
432 336 391 Mariliis Mehik Naine
Harju maakond
Tomson Tervisekeskus OÜ Vunki mano N 4 km Kõnd 01:05:31
145 52 392 Taavi Meier Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 4 km Kõnd 00:35:00
341 82 393 Martin Meisalu Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4 km Kõnd 00:49:30
157 55 395 Veiko Meltsas Mees
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 4 km Kõnd 00:36:33
280 208 398 Iris Meristo Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4 km Kõnd 00:44:45
283 74 399 Martin Meristo Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4 km Kõnd 00:44:49
417 324 400 Ülle Metsman Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Jooks 00:59:24
415 322 401 Maia Michelson-Prikk Naine
Harju maakond
  2RTK N 4 km Kõnd 00:59:07
430 334 402 Oksana Mihailova Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4 km Kõnd 01:03:46
80 41 403 Krista Mihkelsaar Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4 km Jooks 00:26:33
187 126 404 Airi Miilits Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 4 km Kõnd 00:39:19
168 112 405 Kertu Mikk Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4 km Jooks 00:37:13
327 248 406 Virge Millert Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4 km Kõnd 00:48:08
162 107 407 Katrin Milva Naine
Tartu maakond
ABB   N 4 km Kõnd 00:36:49
28 10 409 Merilin Mitt Naine
Harju maakond
Tomson Tervisekeskus OÜ Vunki mano N 4 km Jooks 00:22:22
219 65 411 Hans Moks Mees
Harju maakond
  KRO II M 4 km Kõnd 00:41:11
152 54 412 Andrus Moor Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud M 4 km Kõnd 00:36:10
143 92 425 Liia Mõrd Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Engineering OÜ
  N 4 km Jooks 00:34:32
275 203 413 Jekaterina Mordassova Naine
Harju maakond
  Runderful N 4 km Kõnd 00:44:35
373 285 940 Hanna-Maria Morel Naine
Harju maakond
Tradehouse   N 4 km Jooks 00:51:42
365 85 414 Anton Moržuhhin Mees
Harju maakond
  BEER SNAILS M 4 km Kõnd 00:50:57
312 236 415 Veronika Mossov Naine
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 4 km Kõnd 00:47:14
174 57 417 Sander Muhu Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 4 km Kõnd 00:38:21
273 202 418 Anne Murd Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 4 km Kõnd 00:44:33
335 254 419 Kaili Muru Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 4 km Kõnd 00:48:45
433 337 420 Katariina Muru Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4 km Kõnd 01:05:42
460 358 422 Inga Mustonen Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 4 km Kõnd 01:35:31
246 178 423 Reilika Muuli Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4 km Kõnd 00:42:43
420 326 433 Elnara Nadžafova Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 4 km Kõnd 01:00:00
77 39 435 Einar Namme Mees
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 4 km Jooks 00:26:10
138 87 454 Epp Näpp Naine
Harju maakond
ABB   N 4 km Jooks 00:34:03
172 116 436 Jana Napritson Naine
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 4 km Kõnd 00:38:12
25 17 849 Ragnar Nauka Mees
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 4 km Jooks 00:22:16
370 283 439 Kristi Neidra Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Kõnd 00:51:29
315 238 441 Anne Neroda Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 4 km Kõnd 00:47:29
423 96 453 Lauri Nõmme Mees
Harju maakond
  SK Convenient Excuse M 4 km Kõnd 01:01:08
167 56 447 Marek Nuka Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4 km Kõnd 00:37:13
241 172 448 Lea Nulk Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4 km Kõnd 00:42:27
135 85 449 Reet Nurm Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4 km Jooks 00:33:49
26 18 450 Kristjan Nurme Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4 km Jooks 00:22:18
221 156 457 Eveli Ojamäe-Veider Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4 km Kõnd 00:41:19
199 137 458 Tuuli Ojasalu Naine
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4 km Kõnd 00:40:15
279 206 465 Helena Orumets Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4 km Kõnd 00:44:44
45 21 468 Maia Ottep Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 N 4 km Jooks 00:23:42
347 265 828 Evelin Õunapuu Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4 km Kõnd 00:49:53
242 173 829 Maarja Õunmaa Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4 km Jooks 00:42:35
467 363 470 Tatjana Ovsjankina Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4 km Kõnd 02:16:35
6 1 472 Ksenia Ovtšinikova Naine
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 4 km Jooks 00:19:31
453 353 473 Ave Paabel Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4 km Kõnd 01:23:20
358 275 475 Tiina Paalberg Naine
Harju maakond
  Pirita N 4 km Kõnd 00:50:27
204 63 544 Siim Pääro Mees
Harju maakond
Springmar OÜ   M 4 km Kõnd 00:40:28
257 187 476 Kerli Paas Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4 km Kõnd 00:43:30
416 323 477 Õnnela Paas Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4 km Kõnd 00:59:20
41 24 481 Märt Pais Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4 km Jooks 00:23:13
382 90 482 Urmo Paju Mees
Harju maakond
  TUGITOOLIJOOKSJAD M 4 km Kõnd 00:52:37
443 345 484 Nele Pajuste Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4 km Kõnd 01:12:58
33 14 485 Egle Palk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 4 km Jooks 00:22:45
290 216 486 Gerda Palmits Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Kõnd 00:45:17
81 42 487 Delica Brigita Palmsalu Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4 km Jooks 00:26:37
4 5 495 Jürgen Parts Mees
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 4 km Jooks 00:19:26
198 62 842 Jukka Patrikainen Mees
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB M 4 km Kõnd 00:40:07
142 91 497 Helen Paul Naine
Harju maakond
ABB ABB WOLF N 4 km Kõnd 00:34:31
139 88 501 Kai Peet Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4 km Jooks 00:34:06
74 36 912 Hedi Peetermann Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4 km Jooks 00:25:43
136 86 502 Sigre Peetrimägi Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Jooks 00:33:54
234 167 505 Eerika Pentel Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4 km Jooks 00:42:07
208 145 514 Agnes Pihelpuu Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4 km Kõnd 00:40:31
72 34 515 Mirjam Pihlak Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Jooks 00:25:40
403 311 516 Marja-Liina Piir Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 4 km Jooks 00:55:40
262 71 520 Andrus Pisarev Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4 km Kõnd 00:43:45
36 21 522 Priit Plado Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4 km Jooks 00:22:56
115 65 523 Veera Platonova Naine
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 4 km Jooks 00:30:04
63 32 524 Irene Ploom Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4 km Jooks 00:24:53
141 90 525 Natalia Plotnikova Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4 km Kõnd 00:34:30
87 42 951 Armand Põldoja Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4 km Jooks 00:26:55
16 11 844 Priit Põltsama Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4 km Jooks 00:21:07
384 294 545 Katrin Pööra Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4 km Kõnd 00:52:42
166 111 530 Aile Pops Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4 km Kõnd 00:37:07
56 29 532 Karin Pugatšev Naine
Harju maakond
Tomson Tervisekeskus OÜ Vunki mano N 4 km Jooks 00:24:30
339 258 533 Merlin Purge Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4 km Kõnd 00:49:06
66 34 534 Heigo Puurand Mees
Harju maakond
Pernod Ricard Estonia OÜ   M 4 km Jooks 00:25:11
44 20 535 Irene Puusaar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Jooks 00:23:31
376 288 551 Piret-Ireen Raidmets Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 4 km Kõnd 00:51:47
161 106 552 Raili Raidvee Naine
Harju maakond
  A Running Joke N 4 km Kõnd 00:36:48
173 117 555 Jaana Rajamäe Naine
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR N 4 km Kõnd 00:38:12
268 197 556 Sandra Rak Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4 km Kõnd 00:44:21
442 344 557 Ann Randver Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4 km Kõnd 01:11:35
205 142 904 Kaili Ränkel Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Kõnd 00:40:28
426 330 559 Triin Rannut Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4 km Kõnd 01:02:20
171 115 599 Angela Rättel Naine
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4 km Kõnd 00:37:56
31 11 561 Piia Raudsepp Naine
Harju maakond
    N 4 km Jooks 00:22:35
96 44 562 Timo Kalevi Raussi Mees
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 4 km Jooks 00:27:53
254 184 563 Liis Rebane Naine
Harju maakond
  Tiptap N 4 km Jooks 00:43:24
318 241 565 Janne Rechlin Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4 km Jooks 00:47:45
330 80 566 Jeffrey Leonel Redondo Sarmiento Mees
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 4 km Kõnd 00:48:14
230 164 569 Helen Reinik Naine
Harju maakond
  ERL N 4 km Kõnd 00:42:01
236 169 570 Merli Reinmann Naine
Harju maakond
  LauMer N 4 km Kõnd 00:42:14
303 226 571 Julia Reisenbuk Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 4 km Kõnd 00:46:30
130 80 572 Eve Relvik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Jooks 00:32:28
53 26 920 Kai Remmelkoor Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4 km Jooks 00:24:27
269 198 573 Kristiina Repp Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4 km Kõnd 00:44:21
48 26 574 Eduard Rešetov Mees
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 4 km Jooks 00:24:05
249 181 575 Merilyn Retter Naine
Harju maakond
  Mango N 4 km Kõnd 00:42:58
247 177 576 Pille Riimast Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4 km Kõnd 00:42:43
104 57 578 Brigitta Rimm Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4 km Jooks 00:28:40
322 244 579 Mirje Roasto Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4 km Kõnd 00:48:03
342 260 582 Angela Rohtla Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4 km Kõnd 00:49:31
160 105 583 Doris Rohu Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4 km Kõnd 00:36:40
43 19 596 Susanna Rõigas Naine
Harju maakond
Ridango AS Ridango N 4 km Jooks 00:23:25
395 304 585 Ilmatar Rooda Naine
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Jooks 00:54:55
69 36 586 Viljar Rooda Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4 km Jooks 00:25:21
436 339 597 Valeria Rõõm Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 4 km Kõnd 01:07:08
324 246 590 Reet Roosimägi Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Kõnd 00:48:05
132 82 863 Sirje Roosnurm Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Kõnd 00:32:56
118 68 859 Airi Rosimannus Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4 km Jooks 00:30:33
206 143 592 Margit Rosin Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:40:29
408 316 600 Katrin Rüütel Naine
Harju maakond
    N 4 km Jooks 00:57:10
463 361 836 Reili Rüütel Naine
Harju maakond
ABB   N 4 km Kõnd 01:47:05
304 227 910 Hele-Riin Saal Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Kõnd 00:46:37
456 356 603 Anu Saar Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4 km Kõnd 01:26:31
448 99 605 Priit Saar Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4 km Kõnd 01:16:03
83 43 607 Külli Saarepera Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 4 km Jooks 00:26:40
409 317 895 Reti-Lis Sabalisk Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4 km Kõnd 00:57:51
458 357 609 Karin Sahar-Lambinen Naine
Harju maakond
  Mango N 4 km Jooks 01:29:03
314 237 610 Natalja Saiko Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4 km Kõnd 00:47:20
112 62 612 Ülle Saks Naine
Harju maakond
Spordiselts OÜ
Selver AS
  N 4 km Jooks 00:29:36
201 139 613 Shirley Salm Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 4 km Kõnd 00:40:17
58 30 616 Kirstin Saluveer Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 4 km Jooks 00:24:34
466 104 619 Edgar Sarap Mees
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole M 4 km Kõnd 02:05:14
214 151 621 Jana Sarri Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4 km Jooks 00:40:45
294 220 623 Alla Saul Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4 km Kõnd 00:45:54
345 263 626 Kaisa Karmen Selke Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4 km Kõnd 00:49:49
1 1 627 Olle Selliov Mees
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 4 km Jooks 00:18:40
367 282 676 Anna Šerstjuk Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4 km Kõnd 00:51:11
213 150 631 Madle Sihver Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4 km Kõnd 00:40:42
117 67 632 Lotta Siim Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4 km Jooks 00:30:28
62 30 865 Silver Siimon Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona ilusad, aga vihased! M 4 km Jooks 00:24:48
427 331 635 Tatjana Siipan Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4 km Kõnd 01:02:32
292 218 637 Jaana Siliksaar Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4 km Kõnd 00:45:23
159 104 639 Anu Sillandi Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4 km Kõnd 00:36:39
397 92 643 Simmo Sirel Mees
Harju maakond
  Naksitrallid M 4 km Kõnd 00:55:07
316 239 644 Siivi Sirotkin Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4 km Kõnd 00:47:34
27 9 860 Merit Sisas Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4 km Jooks 00:22:21
437 98 646 Mark Slavin Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4 km Kõnd 01:07:40
40 23 653 Henri Soom Mees
Harju maakond
    M 4 km Jooks 00:23:05
267 196 660 Ragne Soto Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4 km Kõnd 00:44:20
297 75 916 Alejandro Soto Coronado Mees
Harju maakond
ABB ABB Best Team Ever M 4 km Kõnd 00:46:00
288 214 662 Ingrid Stamm Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4 km Kõnd 00:45:14
354 271 665 Kädi Streff Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4 km Kõnd 00:50:05
148 96 675 Made Sügis Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4 km Kõnd 00:35:53
7 6 667 Raul Sulu Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 4 km Jooks 00:19:31
215 152 668 Sirli Sumeri Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4 km Kõnd 00:40:50
105 48 669 Armin Sutter Mees
Rapla maakond
  Käbipätid M 4 km Jooks 00:28:46
93 50 670 Kadi Sutter Naine
Rapla maakond
  Käbipätid N 4 km Jooks 00:27:36
405 313 678 Inna Švartsman Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 4 km Kõnd 00:55:49
263 192 900 Marianne Taberland Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 4 km Kõnd 00:43:59
2 2 750 Margus Tähepõld Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4 km Jooks 00:19:24
468 364 683 Ksenja Tajur Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4 km Kõnd 02:24:19
216 153 686 Ave Talts Naine
Harju maakond
  KRO II N 4 km Kõnd 00:40:50
350 267 688 Age Tamm Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4 km Kõnd 00:50:00
202 140 690 Gerli Tamm Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4 km Jooks 00:40:24
188 127 691 Marleen Tamm Naine
Harju maakond
  KRO II N 4 km Kõnd 00:39:22
3 3 693 Kristjan Tammearu Mees
Harju maakond
  A Running Joke M 4 km Jooks 00:19:24
17 6 695 Kätlin Tammesoo Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4 km Jooks 00:21:08
308 231 697 Marju Tammik Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 4 km Kõnd 00:47:00
91 48 698 Merilin Tammik Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4 km Jooks 00:27:17
51 24 701 Triin Tartes Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4 km Jooks 00:24:16
276 204 702 Tea Tasa Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Kõnd 00:44:42
346 264 703 Evely Taul Naine
Harju maakond
  TIREL N 4 km Kõnd 00:49:52
310 233 906 Hela Teesalu Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 4 km Kõnd 00:47:05
73 35 705 Pia Tein Naine
Harju maakond
  KRO II N 4 km Jooks 00:25:42
169 113 881 Siret Telliskivi Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Kõnd 00:37:18
399 307 708 Svetlana Ternavskihh Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4 km Jooks 00:55:15
175 118 709 Sirje Terve Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4 km Kõnd 00:38:24
421 95 713 Kevin Tiks Mees
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 4 km Kõnd 01:00:33
68 35 870 Priit Tiks Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 4 km Jooks 00:25:15
265 194 715 Kai Timmusk Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Jooks 00:44:07
313 235 852 Evelyn Tohvri Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Kõnd 00:47:14
369 87 748 Mihkel Tõkke Mees
Harju maakond
  Maasikad M 4 km Kõnd 00:51:17
368 86 720 Tanel Tomson Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4 km Kõnd 00:51:13
229 162 749 Taimi Tõnisson Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4 km Kõnd 00:41:57
95 51 892 Evelin Toobal Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 4 km Jooks 00:27:37
332 252 721 Ragna Toom Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4 km Kõnd 00:48:34
429 333 723 Terly Toomast Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 4 km Kõnd 01:02:49
357 273 724 Jana Toomi Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Kõnd 00:50:22
450 351 728 Liina Toomlaid Naine
Harju maakond
  TIREL N 4 km Kõnd 01:18:36
333 81 729 Hans Tort Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4 km Kõnd 00:48:40
392 302 730 Tatiana Totskaya Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:54:00
287 213 732 Kristi Treier Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Kõnd 00:45:12
385 295 733 Helena Trink Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4 km Kõnd 00:52:47
79 40 734 Dominica Trubetskoi Naine
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 4 km Jooks 00:26:24
470 366 737 Larissa Truu Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4 km Kõnd 04:43:51
349 83 739 Maksim Tšikiljov Mees
Harju maakond
  BEER SNAILS M 4 km Kõnd 00:50:00
119 69 741 Moonika Tuhkanen Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 4 km Jooks 00:30:48
331 251 742 Epp Tuisk Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4 km Kõnd 00:48:33
398 306 744 Anu Tukia Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4 km Kõnd 00:55:07
183 124 831 Kerta Übner Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4 km Kõnd 00:39:05
113 63 752 Olga Uhabakin Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4 km Jooks 00:29:48
400 308 754 Aleksandra Ulm Naine
Harju maakond
  DOUBLEA N 4 km Kõnd 00:55:22
47 22 757 Dagmar Urb Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4 km Jooks 00:24:04
133 83 760 Lilo Ustaal Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4 km Jooks 00:33:06
323 245 761 Evelin Uudeküll Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4 km Kõnd 00:48:04
67 33 833 Mari-Liis Üürike Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Jooks 00:25:14
348 266 763 Kristiina Vaher Naine
Tartu maakond
ABB   N 4 km Kõnd 00:49:56
64 32 824 Erkki Vähi Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4 km Jooks 00:25:09
23 8 767 Marge Vaikjärv Naine
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 4 km Jooks 00:22:12
228 67 825 Norman Väin Mees
Harju maakond
  ERL M 4 km Kõnd 00:41:51
107 59 772 Eleene Vaino Naine
Harju maakond
TAI TAI N 4 km Jooks 00:29:17
134 84 773 Tais Vakrõõm Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4 km Jooks 00:33:41
387 297 775 Eliis Valdma Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4 km Kõnd 00:53:20
454 354 778 Birgit Valgus Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 4 km Kõnd 01:24:52
383 293 893 Kaisa Välk Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4 km Kõnd 00:52:42
326 79 779 Antti Valkiainen Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema M 4 km Kõnd 00:48:08
284 210 781 Liis Valma Naine
Harju maakond
  Runderful N 4 km Kõnd 00:44:59
137 51 782 Olavi Valner Mees
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
Tugi Tiim M 4 km Kõnd 00:33:55
131 81 784 Anni Sandra Varblane Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4 km Kõnd 00:32:32
413 93 785 Rain Varblane Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4 km Kõnd 00:58:22
19 13 786 Erki Varbola Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4 km Jooks 00:21:48
65 33 787 Tauno Vare Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4 km Jooks 00:25:10
46 25 788 Raavo Vask Mees
Harju maakond
AS Viimsi Vesi Vesi jookseb M 4 km Jooks 00:23:52
156 102 789 Ingrid Vedler Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4 km Jooks 00:36:26
49 23 791 Jana Veenpere Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4 km Jooks 00:24:06
336 255 792 Birgit Patrice Veer Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4 km Kõnd 00:48:48
8 2 793 Hanna-Greta Veersalu Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Jooks 00:19:38
245 176 794 Maria Veide Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 4 km Kõnd 00:42:43
351 268 795 Airi Vekmann Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4 km Kõnd 00:50:00
366 281 796 Laura Venig Naine
Harju maakond
  LauMer N 4 km Kõnd 00:51:06
286 212 806 Margit Viilmaa Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 4 km Kõnd 00:45:03
317 240 807 Kristel Viirmann Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4 km Kõnd 00:47:37
444 346 808 Marianna Viirsaar Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4 km Kõnd 01:13:54
217 154 809 Kairi Viitung Naine
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 4 km Kõnd 00:40:58
309 232 810 Katrin Viks Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4 km Kõnd 00:47:05
389 299 813 Triin Viljamaa Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:53:32
97 45 857 Margo Villmann Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona ilusad, aga vihased! M 4 km Jooks 00:28:12
224 157 814 Greete Vilu Naine
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4 km Jooks 00:41:33
101 56 817 Kirsti Vinni Naine
Harju maakond
  Naksitrallid N 4 km Jooks 00:28:25
457 101 818 Martin Visnapuu Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 4 km Kõnd 01:26:47
209 146 819 Kairi Vjatkin Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Kõnd 00:40:32
321 243 820 Katri Voit Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4 km Kõnd 00:47:58
428 332 822 Irina Voronina Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 01:02:40
194 133 823 Julia Vuhk Vuht Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4 km Jooks 00:39:56
123 73 965 Gätlin Vunk Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Jooks 00:31:26
232 165 835 Viktoria Yurchuk Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4 km Jooks 00:42:02
129 79 679 Darja Zabrovskaja Naine
Harju maakond
  ERL N 4 km Jooks 00:32:28
233 166 681 Evelyn Zahrens Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4 km Jooks 00:42:05
189 128 682 Jelena Žuravel Naine
Harju maakond
    N 4 km Jooks 00:39:28
Sulge

Tulemuse detailne info

...