19. TRADEHOUSE Tervisejooks
7. etapp - 5,2 km - Harku terviserada

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 470 Naisi: 373 Mehi: 97 Läbitud distants kokku: 2443 km Aeg kokku: 457:45:39
Koht M/N koht Nr Nimi Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
179 123 3 Kati Aaren Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 5.2 km Kõnd 00:50:02
384 306 5 Triin Aarna Naine
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 5.2 km Kõnd 01:10:04
131 82 8 Mari-Liis Aas Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 5.2 km Jooks 00:42:13
306 237 11 Gerli Aasmäe Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Kõnd 01:00:25
214 154 12 Jette Aasumäe Naine
Harju maakond
  2RTK N 5.2 km Kõnd 00:52:48
227 166 13 Lili Aasumäe Naine
Harju maakond
Spordiselts   N 5.2 km Kõnd 00:54:04
261 197 16 Ilze Abola Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.2 km Kõnd 00:56:31
56 29 17 Andre Adler Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 5.2 km Jooks 00:32:06
218 157 18 Eva Adoson Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.2 km Kõnd 00:53:12
266 200 21 Evelin Agu Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Jooks 00:56:57
277 211 22 Tatjana Agu Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 5.2 km Kõnd 00:58:09
446 91 23 Siim Erik Akermann Mees
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 M 5.2 km Jooks 01:39:06
250 188 24 Evelyn Alamets Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.2 km Kõnd 00:55:39
140 91 25 Karin Alavere Naine
Tartu maakond
    N 5.2 km Jooks 00:44:20
61 31 27 Sandra Aleksius Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5.2 km Jooks 00:32:33
11 9 28 Andres Aller Mees
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR M 5.2 km Jooks 00:26:08
37 16 889 Heleri Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.2 km Jooks 00:30:41
40 19 901 Marja-Liisa Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.2 km Jooks 00:30:51
293 227 33 Anastassia Ambros Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.2 km Jooks 00:59:17
226 165 34 Kristel Amer Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.2 km Kõnd 00:54:02
437 87 36 Vladimir Anaimanovich Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5.2 km Kõnd 01:29:38
154 103 37 Birgit Andermann Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 5.2 km Kõnd 00:46:34
5 5 899 Imre Anton Mees
Harju maakond
Lival
Tallinna linn
  M 5.2 km Jooks 00:25:11
327 256 41 Kätlin Aren Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5.2 km Jooks 01:02:08
281 214 42 Annifriida Arge Naine
Harju maakond
  A Running Joke N 5.2 km Kõnd 00:58:25
220 159 43 Anneli Arm Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.2 km Jooks 00:53:28
73 39 44 Kristin Arm Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.2 km Jooks 00:33:48
222 160 46 Maire Arras Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 5.2 km Kõnd 00:53:33
26 9 49 Pille Arula Naine
Harju maakond
AS Viimsi Vesi Vesi jookseb N 5.2 km Jooks 00:29:35
229 168 50 Kertu Arumetsa Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.2 km Jooks 00:54:16
79 42 54 Ave Aun Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.2 km Jooks 00:34:07
176 121 56 Helina Avamere Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 5.2 km Kõnd 00:50:01
24 17 57 Raiko Bach Mees
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III M 5.2 km Jooks 00:29:08
330 257 58 Ketlin Bachmann Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.2 km Jooks 01:02:21
382 304 71 Brit Bärengrub Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.2 km Kõnd 01:09:43
434 349 63 Julia Bogdanova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.2 km Kõnd 01:27:53
294 228 66 Marina Borovkova Naine
Tartu maakond
ABB   N 5.2 km Kõnd 00:59:22
467 97 68 Jevgeni Budjak Mees
Harju maakond
  BEER SNAILS M 5.2 km Kõnd 02:58:22
371 293 69 Natalja Bukrejeva Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.2 km Kõnd 01:07:34
450 358 70 Valeria Buravljova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.2 km Kõnd 01:43:07
360 283 74 Natalia Družinina Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.2 km Kõnd 01:05:55
200 143 78 Edith End Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 5.2 km Kõnd 00:51:32
107 61 82 Annika Ennok Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Jooks 00:37:36
207 149 868 Elisabeth Erik Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 5.2 km Kõnd 00:51:51
252 189 84 Kristel Evardi Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 5.2 km Kõnd 00:55:42
302 67 907 Elis Fels Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 5.2 km Kõnd 01:00:03
238 177 85 Kristel Filippov Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.2 km Kõnd 00:55:07
188 132 86 Kristina Fuks-Kuus Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Jooks 00:50:47
362 78 87 Semjon Galajev Mees
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA M 5.2 km Kõnd 01:07:01
469 372 88 Natalja Gapon Naine
Harju maakond
  HORNETS N 5.2 km Kõnd 04:55:27
13 3 89 Triin Gede Naine
Harju maakond
  TIREL N 5.2 km Jooks 00:26:16
363 286 90 Merilin Gedvil Naine
Harju maakond
  Runderful N 5.2 km Kõnd 01:07:03
411 329 92 Marian Gilden Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.2 km Jooks 01:16:15
114 68 97 Monika Grinfeld Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.2 km Jooks 00:38:52
296 230 847 Uljana Grinina Naine
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 5.2 km Kõnd 00:59:27
332 260 99 Külli Haab Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 5.2 km Kõnd 01:02:39
278 212 100 Jana Haage Naine
Harju maakond
  ERL N 5.2 km Kõnd 00:58:17
225 164 103 Ele Haavandi Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 5.2 km Kõnd 00:53:54
464 369 106 Reet Hansen Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5.2 km Kõnd 02:26:24
430 347 109 Liis Havi Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5.2 km Kõnd 01:23:38
97 54 110 Kaie Hein Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.2 km Jooks 00:35:39
133 84 112 Eleri Heinnurm Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.2 km Jooks 00:42:51
452 94 927 Aleksei Heinsaar Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.2 km Jooks 01:44:27
251 63 113 Einar Hillep Mees
Harju maakond
Justiitsministeerium   M 5.2 km Kõnd 00:55:41
95 43 114 Ivo Hindreus Mees
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 5.2 km Jooks 00:35:20
93 50 115 Helen Hindrichson-Nairis Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.2 km Jooks 00:35:12
216 61 116 Marko Hinn Mees
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 5.2 km Kõnd 00:52:59
414 332 117 Reetta Hirvonen Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 5.2 km Jooks 01:17:40
274 208 122 Ly Hõbe Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.2 km Kõnd 00:57:40
50 25 950 Sven Holter Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5.2 km Jooks 00:31:25
275 209 121 Tiina Hunt Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 5.2 km Kõnd 00:57:42
101 56 124 Helena Idarand Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 5.2 km Jooks 00:36:19
7 7 126 Sergei Iljin Mees
Harju maakond
    M 5.2 km Jooks 00:25:25
393 313 129 Kaidi Ilves Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 5.2 km Kõnd 01:12:02
159 52 130 Marek Ilves Mees
Harju maakond
  2RTK M 5.2 km Kõnd 00:47:52
388 309 131 Ülle Ilves Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.2 km Kõnd 01:11:24
144 95 890 Janika Jaago Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.2 km Kõnd 00:45:34
378 300 156 Maire Jäärats Naine
Harju maakond
ABB   N 5.2 km Kõnd 01:08:53
168 115 134 Elen Jahimaa Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 5.2 km Jooks 00:48:37
206 148 887 Katrin Jakovleva Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Kõnd 00:51:50
203 58 135 Dmitri Jalakas Mees
Harju maakond
    M 5.2 km Kõnd 00:51:35
376 298 136 Kristel Jallai Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Jooks 01:08:52
21 7 137 Eve Janis Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Jooks 00:28:35
213 153 152 Karin Järvet Naine
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 5.2 km Jooks 00:52:31
399 82 139 Urmas Jegorov Mees
Harju maakond
  Tiptap M 5.2 km Kõnd 01:13:28
85 45 140 Anneli Jervson Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.2 km Jooks 00:34:51
150 100 142 Marion Jogenbro Naine
Harju maakond
  Mango N 5.2 km Jooks 00:46:19
156 105 150 Sigrid Jõhve Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.2 km Jooks 00:46:52
96 53 144 Elise Joonas Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.2 km Jooks 00:35:29
92 51 145 Krista Joonas Naine
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5.2 km Jooks 00:35:12
191 135 158 Katri Jürine Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.2 km Kõnd 00:51:01
428 345 159 Luule Jürisson Naine
Harju maakond
  Pirita N 5.2 km Kõnd 01:22:10
249 187 160 Aire Jüriväli Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.2 km Kõnd 00:55:36
242 180 162 Kadri Jürjan Naine
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 5.2 km Kõnd 00:55:16
445 355 164 Signe Kaasik Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 5.2 km Jooks 01:37:30
341 267 862 Nadežda Kabrda Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5.2 km Jooks 01:03:03
412 330 165 Peeli Kadastu Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.2 km Kõnd 01:17:18
163 111 166 Sandra Maria Kaer Naine
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5.2 km Kõnd 00:48:09
403 321 278 Liina Kägu Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 5.2 km Kõnd 01:15:05
4 4 168 Tarmo Kaisla Mees
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 5.2 km Jooks 00:24:56
143 94 169 Kristin Kaivo Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 5.2 km Kõnd 00:45:23
29 10 170 Liina Kala Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.2 km Jooks 00:30:10
459 365 172 Birgit Kald Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.2 km Kõnd 01:56:16
347 272 173 Nele Kalda Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5.2 km Kõnd 01:03:59
391 312 176 Kerli Kaldoja Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 5.2 km Kõnd 01:11:52
128 79 178 Urvi Kaljas Naine
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 5.2 km Kõnd 00:41:39
265 199 179 Evelyn Hanna Kaljumäe Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.2 km Kõnd 00:56:52
231 170 182 Tiina Kallas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.2 km Kõnd 00:54:24
110 64 183 Anary Kalme Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.2 km Jooks 00:38:09
333 73 185 Kermo Kangur Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.2 km Kõnd 01:02:40
444 354 186 Marina Karasjova Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.2 km Kõnd 01:37:01
185 128 187 Maarika Karelson Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 5.2 km Kõnd 00:50:27
9 1 188 Eliina Karma Naine
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5.2 km Jooks 00:26:01
106 60 280 Kadri Kärner Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Jooks 00:36:37
406 324 190 Jane Karpin Naine
Harju maakond
Ericsson   N 6.5 km Kõnd 01:15:47
425 342 191 Kadri Kartašev Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5.2 km Kõnd 01:20:00
137 88 192 Ines Karu Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.2 km Jooks 00:43:38
342 75 193 Viljo Kase Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5.2 km Kõnd 01:03:06
157 106 194 Kaire Kasearu Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5.2 km Jooks 00:46:58
248 186 196 Annika Kaseorg Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.2 km Kõnd 00:55:27
6 6 198 Mairo Kaseväli Mees
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 5.2 km Jooks 00:25:23
138 89 200 Astrid Kauber Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.2 km Kõnd 00:43:38
269 203 202 Kristel Kauts Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 5.2 km Kõnd 00:57:05
70 36 203 Keidi Keidla Naine
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 5.2 km Jooks 00:33:29
116 70 204 Meivi Kekkar Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.2 km Jooks 00:39:01
36 15 205 Monika Kelle Naine
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Tiim N 5.2 km Jooks 00:30:37
155 104 206 Helin Kerna Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 5.2 km Kõnd 00:46:34
427 344 207 Katrin Kersten Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Kõnd 01:21:00
27 18 926 Karl Kesküla Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.2 km Jooks 00:29:46
86 46 898 Karoliine Kessler Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.2 km Kõnd 00:34:55
465 96 212 Michael Keumatio Lontsie Mees
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 5.2 km Jooks 02:43:30
387 79 213 Ruslan Kevorkov Mees
Harju maakond
  BEER SNAILS M 5.2 km Kõnd 01:10:57
390 311 215 Valeria Kiisk Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 5.2 km Kõnd 01:11:45
377 299 217 Evelin Kikas Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5.2 km Kõnd 01:08:53
129 80 225 Külli Kivioja-Ööpik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.2 km Kõnd 00:41:49
383 305 228 Sigrid Kleidov Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.2 km Kõnd 01:09:52
253 190 891 Reelika Kliimre Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.2 km Kõnd 00:55:45
463 95 276 Darvet Kõdar Mees
Harju maakond
  Merilin ja Darvet M 5.2 km Kõnd 02:08:45
109 63 277 Merilin Kõdar Naine
Harju maakond
  Merilin ja Darvet N 5.2 km Jooks 00:37:54
405 323 853 Merit Kohv Naine
Harju maakond
ABB AS   N 5.2 km Kõnd 01:15:44
76 36 871 Tajo Koiksaar Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5.2 km Jooks 00:34:00
45 23 230 Andres Koitmäe Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.2 km Jooks 00:31:10
331 259 236 Merle Kollo Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.2 km Kõnd 01:02:29
407 325 240 Siret Koopuu Naine
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Paar N 5.2 km Jooks 01:15:50
66 32 846 Kardo Koplus Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5.2 km Jooks 00:33:04
468 371 241 Triin Kosso Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.2 km Kõnd 03:31:07
282 216 245 Kajali Kotsar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.2 km Kõnd 00:58:28
283 217 246 Tatjana Kovaljova Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5.2 km Jooks 00:58:30
122 74 243 Inessa Kozenko Naine
Harju maakond
  FIVEX N 5.2 km Jooks 00:39:48
38 17 247 Natalja Kravtsova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.2 km Kõnd 00:30:47
339 74 925 Matthew Krisenthal Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.2 km Kõnd 01:03:00
449 357 249 Kätlin Kroll Naine
Lääne-Viru maakond
    N 5.2 km Jooks 01:42:42
240 178 253 Karmen Kruus Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.2 km Kõnd 00:55:12
126 77 254 Katrin Kruusamägi Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5.2 km Kõnd 00:41:03
416 333 255 Anne Kruusement Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 01:18:13
115 69 256 Kairi Kruusma Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 5.2 km Jooks 00:38:54
291 225 258 Vivika Kruusmägi Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 5.2 km Kõnd 00:59:10
357 77 260 Mikhail Kudinskiy Mees
Harju maakond
    M 5.2 km Kõnd 01:05:06
352 277 263 Jekaterina Kukk Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.2 km Kõnd 01:04:37
47 24 265 Aet Kull Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.2 km Jooks 00:31:13
315 244 267 Aivi Kurim Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 5.2 km Kõnd 01:00:56
72 38 896 Kristel Küts Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5.2 km Jooks 00:33:39
246 184 272 Raili Kuurits Naine
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 5.2 km Kõnd 00:55:24
211 151 273 Edith Kuusemägi Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.2 km Kõnd 00:52:16
104 59 275 Piret Kuusk Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.2 km Jooks 00:36:34
337 264 290 Ruth Laev Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.2 km Kõnd 01:02:48
308 238 292 Natalja Lahk Naine
Harju maakond
  HORNETS N 5.2 km Kõnd 01:00:29
18 6 294 Lenne Lahtvee Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 5.2 km Jooks 00:28:06
81 39 858 Marko Laigna Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 5.2 km Jooks 00:34:26
224 163 299 Kaari Lainevool Naine
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 5.2 km Kõnd 00:53:44
120 73 867 Maris Lallo Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 5.2 km Jooks 00:39:35
335 262 303 Triin Laub Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.2 km Kõnd 01:02:45
173 119 304 Ilse Laur Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 00:49:48
417 334 305 Ketter Leemet Naine
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 5.2 km Kõnd 01:18:53
177 124 307 Anni Lehtmets Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 5.2 km Kõnd 00:50:02
451 93 308 Janek Lehtmets Mees
Harju maakond
  Lehe Sport M 5.2 km Kõnd 01:43:27
178 122 309 Lenna Lehtmets Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 5.2 km Kõnd 00:50:02
30 11 319 Liina-Maria Lepik Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5.2 km Jooks 00:30:12
228 167 321 Eliise Lepp Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5.2 km Kõnd 00:54:11
8 8 325 Andreas Ležnevsky Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
  M 5.2 km Jooks 00:26:01
325 254 326 Katrin Ligi Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.2 km Kõnd 01:02:05
422 339 330 Liina Liiv Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.2 km Kõnd 01:19:29
334 261 331 Gerly Liivak Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 5.2 km Kõnd 01:02:40
419 336 333 Eleen Lilienthal Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5.2 km Kõnd 01:19:27
88 47 335 Everiin Lill Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.2 km Jooks 00:35:00
183 127 336 Katrin Lillep Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.2 km Kõnd 00:50:25
415 83 337 Martin Lillepuu Mees
Harju maakond
    M 5.2 km Jooks 01:17:46
239 62 338 Andres Lilleste Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 5.2 km Kõnd 00:55:09
172 54 339 Karl Limbak Mees
Harju maakond
  Gone with the win M 5.2 km Kõnd 00:49:34
46 23 340 Tiivi Lind Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.2 km Jooks 00:31:12
202 145 341 Siret Link Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.2 km Kõnd 00:51:34
64 34 342 Gerli Linkgreim Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.2 km Jooks 00:32:42
49 24 343 Taivo Linnamägi Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5.2 km Jooks 00:31:21
161 109 882 Marit Lippur Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Jooks 00:48:00
289 223 346 Kristi Listmann Naine
Tartu maakond
ABB   N 5.2 km Kõnd 00:58:53
193 137 349 Katrin Lohk Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.2 km Kõnd 00:51:09
367 289 363 Reelika Lõhmus Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 5.2 km Kõnd 01:07:18
78 41 366 Britta Lõõbas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.2 km Jooks 00:34:02
147 98 351 Kairit Lootus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 5.2 km Kõnd 00:45:46
145 96 352 Karoliine Lootus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 5.2 km Kõnd 00:45:38
317 246 358 Inga Luks Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.2 km Jooks 01:01:00
166 114 911 Liis Lume Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Kõnd 00:48:28
343 268 359 Viktoria Lumi Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 01:03:25
236 175 360 Margit Lunt Naine
Harju maakond
  KRO II N 5.2 km Kõnd 00:55:03
89 41 361 Vahur Luts Mees
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 5.2 km Jooks 00:35:02
398 317 362 Inge Luuk Naine
Harju maakond
  2RTK N 5.2 km Kõnd 01:13:17
103 46 367 Andre Maasikas Mees
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 5.2 km Jooks 00:36:28
321 250 368 Maarika Maasikas-Tõkke Naine
Harju maakond
  Maasikad N 5.2 km Kõnd 01:01:28
320 249 428 Piret Mägi Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 5.2 km Kõnd 01:01:14
312 242 370 Heleen Maibak Naine
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 5.2 km Kõnd 01:00:37
245 183 371 Annela Maidla Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.2 km Kõnd 00:55:20
309 239 372 Kristiina Maidvee Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Kõnd 01:00:30
108 62 373 Kristina Maimann Naine
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 5.2 km Jooks 00:37:44
375 297 374 Merle Maisla Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 01:08:50
60 30 376 Mait Makkar Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 5.2 km Jooks 00:32:22
385 307 377 Tiina Maldre Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 5.2 km Kõnd 01:10:12
19 13 379 Ilja Mandrikov Mees
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 5.2 km Jooks 00:28:13
401 319 431 Maie Männiste Naine
Lääne-Viru maakond
    N 5.2 km Kõnd 01:14:16
23 16 380 Andero Mardo Mees
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ M 5.2 km Jooks 00:29:02
389 310 848 Gertu Margus Naine
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 5.2 km Kõnd 01:11:37
361 284 383 Margit Marma Naine
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 5.2 km Kõnd 01:06:19
52 27 387 Merilin Massakas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.2 km Jooks 00:31:37
322 251 388 Djan Matsova Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.2 km Kõnd 01:01:41
263 65 393 Martin Meisalu Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5.2 km Kõnd 00:56:41
77 37 395 Veiko Meltsas Mees
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 5.2 km Jooks 00:34:01
310 240 398 Iris Meristo Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.2 km Kõnd 01:00:31
305 69 399 Martin Meristo Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.2 km Kõnd 01:00:22
461 367 400 Ülle Metsman Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.2 km Jooks 02:04:49
458 364 402 Oksana Mihailova Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.2 km Jooks 01:55:36
368 290 403 Krista Mihkelsaar Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.2 km Jooks 01:07:29
135 86 404 Airi Miilits Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 5.2 km Kõnd 00:43:01
119 72 406 Virge Millert Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5.2 km Jooks 00:39:29
171 118 407 Katrin Milva Naine
Tartu maakond
ABB   N 5.2 km Kõnd 00:49:10
75 35 410 Elari Moks Mees
Harju maakond
  . Tippvorm . M 5.2 km Jooks 00:33:57
118 47 411 Hans Moks Mees
Harju maakond
  KRO II M 5.2 km Jooks 00:39:10
208 59 412 Andrus Moor Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud M 5.2 km Kõnd 00:52:00
162 110 425 Liia Mõrd Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Engineering OÜ
  N 5.2 km Jooks 00:48:00
197 141 413 Jekaterina Mordassova Naine
Harju maakond
  Runderful N 5.2 km Kõnd 00:51:22
431 84 414 Anton Moržuhhin Mees
Harju maakond
  BEER SNAILS M 5.2 km Kõnd 01:25:13
454 360 415 Veronika Mossov Naine
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 5.2 km Kõnd 01:46:33
338 265 416 Airi-Anu Mugur Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 5.2 km Kõnd 01:02:48
53 26 417 Sander Muhu Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 5.2 km Jooks 00:31:42
439 352 418 Anne Murd Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.2 km Kõnd 01:30:29
271 205 419 Kaili Muru Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 5.2 km Kõnd 00:57:11
429 346 422 Inga Mustonen Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 5.2 km Kõnd 01:23:12
132 83 423 Reilika Muuli Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.2 km Jooks 00:42:43
460 366 433 Elnara Nadžafova Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 5.2 km Kõnd 02:00:00
198 57 435 Einar Namme Mees
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 5.2 km Kõnd 00:51:22
134 85 454 Epp Näpp Naine
Harju maakond
ABB   N 5.2 km Jooks 00:42:56
169 116 436 Jana Napritson Naine
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 5.2 km Kõnd 00:48:40
379 301 963 Margit Närep Naine
Harju maakond
Tradehouse   N 5.2 km Kõnd 01:09:16
15 11 849 Ragnar Nauka Mees
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 5.2 km Jooks 00:27:35
386 308 441 Anne Neroda Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 5.2 km Kõnd 01:10:38
234 173 442 Tiina Niilis Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.2 km Kõnd 00:55:00
433 85 453 Lauri Nõmme Mees
Harju maakond
  SK Convenient Excuse M 5.2 km Jooks 01:26:19
440 88 447 Marek Nuka Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.2 km Kõnd 01:31:16
301 235 448 Lea Nulk Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.2 km Kõnd 01:00:01
223 162 457 Eveli Ojamäe-Veider Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.2 km Kõnd 00:53:38
205 147 456 Linda Ojamets Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.2 km Kõnd 00:51:48
279 213 461 Kairin Oras Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.2 km Kõnd 00:58:22
209 60 930 Avo Org Mees
Harju maakond
Tallinna linn   M 5.2 km Kõnd 00:52:08
210 150 921 Sirje Org Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Kõnd 00:52:08
313 243 465 Helena Orumets Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.2 km Jooks 01:00:39
148 50 466 Rudolf Osman Mees
Harju maakond
    M 5.2 km Kõnd 00:46:07
124 75 827 Piret Õun Naine
Harju maakond
  Tiptap N 5.2 km Jooks 00:40:14
257 193 828 Evelin Õunapuu Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Kõnd 00:56:21
195 139 829 Maarja Õunmaa Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.2 km Kõnd 00:51:13
359 282 470 Tatjana Ovsjankina Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.2 km Jooks 01:05:32
14 4 472 Ksenia Ovtšinikova Naine
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 5.2 km Jooks 00:27:26
404 322 473 Ave Paabel Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.2 km Kõnd 01:15:33
365 287 475 Tiina Paalberg Naine
Harju maakond
  Pirita N 5.2 km Kõnd 01:07:04
181 56 544 Siim Pääro Mees
Harju maakond
Springmar OÜ   M 5.2 km Kõnd 00:50:10
280 215 476 Kerli Paas Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.2 km Kõnd 00:58:25
448 356 477 Õnnela Paas Naine
Harju maakond
ABB AS   N 5.2 km Kõnd 01:42:03
44 22 481 Märt Pais Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5.2 km Jooks 00:31:09
447 92 482 Urmo Paju Mees
Harju maakond
  TUGITOOLIJOOKSJAD M 5.2 km Kõnd 01:39:09
25 8 485 Egle Palk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 5.2 km Jooks 00:29:16
63 33 487 Delica Brigita Palmsalu Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.2 km Jooks 00:32:42
358 281 488 Kersti Palu Naine
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 5.2 km Jooks 01:05:11
1 1 489 Silver Palu Mees
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5.2 km Jooks 00:23:58
217 156 492 Kaisa Papp Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5.2 km Kõnd 00:53:11
288 222 494 Angelika Park Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 5.2 km Kõnd 00:58:44
58 29 540 Anna-Liisa Pärnalaas Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5.2 km Jooks 00:32:09
443 90 495 Jürgen Parts Mees
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 5.2 km Kõnd 01:33:46
344 269 496 Julia Passetšnik Naine
Harju maakond
  FIVEX N 5.2 km Kõnd 01:03:40
35 21 498 Maksim Pavlov Mees
Harju maakond
  Runderful M 5.2 km Jooks 00:30:30
268 201 501 Kai Peet Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.2 km Kõnd 00:57:00
102 57 912 Hedi Peetermann Naine
Harju maakond
ABB AS   N 5.2 km Jooks 00:36:19
259 195 504 Lada Peikre Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 00:56:26
462 368 505 Eerika Pentel Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.2 km Kõnd 02:04:51
241 179 509 Kristina Pešehodko Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 00:55:16
34 14 508 Egle Pesti Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 5.2 km Jooks 00:30:26
187 131 514 Agnes Pihelpuu Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.2 km Kõnd 00:50:35
370 292 518 Marju Piirsalu Naine
Harju maakond
  Pirita N 5.2 km Kõnd 01:07:30
175 120 519 Anke Pikner Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 5.2 km Kõnd 00:49:54
174 55 520 Andrus Pisarev Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5.2 km Kõnd 00:49:51
84 40 522 Priit Plado Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5.2 km Jooks 00:34:45
196 140 523 Veera Platonova Naine
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 5.2 km Jooks 00:51:16
62 32 524 Irene Ploom Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5.2 km Jooks 00:32:39
141 92 525 Natalia Plotnikova Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.2 km Kõnd 00:44:41
303 68 538 Kaimo Põder Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.2 km Kõnd 01:00:18
80 38 951 Armand Põldoja Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5.2 km Jooks 00:34:12
16 12 844 Priit Põltsama Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5.2 km Jooks 00:28:01
33 13 526 Olga Ponomareva Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 5.2 km Jooks 00:30:23
350 275 528 Kristi Poobus Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5.2 km Kõnd 01:04:09
87 48 838 Tuuliki Poom Naine
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 5.2 km Jooks 00:35:00
304 236 545 Katrin Pööra Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.2 km Kõnd 01:00:19
244 182 530 Aile Pops Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.2 km Kõnd 00:55:19
418 335 532 Karin Pugatšev Naine
Harju maakond
Tomson Tervisekeskus OÜ Vunki mano N 5.2 km Kõnd 01:19:13
43 22 535 Irene Puusaar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.2 km Jooks 00:30:59
426 343 551 Piret-Ireen Raidmets Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 5.2 km Kõnd 01:20:29
262 198 552 Raili Raidvee Naine
Harju maakond
  A Running Joke N 5.2 km Kõnd 00:56:34
409 327 964 Triinu Raig Naine
Harju maakond
Tradehouse   N 5.2 km Kõnd 01:16:05
182 126 555 Jaana Rajamäe Naine
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR N 5.2 km Kõnd 00:50:24
413 331 556 Sandra Rak Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5.2 km Kõnd 01:17:37
470 373 557 Ann Randver Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.2 km Kõnd 13:50:18
319 248 904 Kaili Ränkel Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.2 km Kõnd 01:01:10
212 152 561 Piia Raudsepp Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 00:52:18
99 45 562 Timo Kalevi Raussi Mees
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 5.2 km Jooks 00:35:57
442 353 565 Janne Rechlin Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.2 km Kõnd 01:33:42
307 70 566 Jeffrey Leonel Redondo Sarmiento Mees
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 5.2 km Kõnd 01:00:28
380 302 567 Külli Reha Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5.2 km Kõnd 01:09:24
284 218 570 Merli Reinmann Naine
Harju maakond
  LauMer N 5.2 km Jooks 00:58:30
190 134 571 Julia Reisenbuk Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 5.2 km Kõnd 00:50:57
139 90 572 Eve Relvik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.2 km Jooks 00:44:07
57 28 920 Kai Remmelkoor Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Jooks 00:32:07
423 340 573 Kristiina Repp Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Kõnd 01:19:40
71 34 574 Eduard Rešetov Mees
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 5.2 km Jooks 00:33:30
136 87 575 Merilyn Retter Naine
Harju maakond
  Mango N 5.2 km Jooks 00:43:28
69 37 578 Brigitta Rimm Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.2 km Jooks 00:33:29
351 276 582 Angela Rohtla Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.2 km Kõnd 01:04:35
286 221 585 Ilmatar Rooda Naine
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 5.2 km Jooks 00:58:41
68 33 586 Viljar Rooda Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5.2 km Jooks 00:33:25
408 326 597 Valeria Rõõm Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 5.2 km Kõnd 01:16:01
121 48 587 Christman Roos Mees
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run M 5.2 km Jooks 00:39:39
152 102 863 Sirje Roosnurm Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Kõnd 00:46:27
125 76 859 Airi Rosimannus Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5.2 km Jooks 00:40:40
355 279 592 Margit Rosin Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 01:05:01
130 81 600 Katrin Rüütel Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Jooks 00:41:51
457 363 836 Reili Rüütel Naine
Harju maakond
ABB   N 5.2 km Kõnd 01:50:26
318 247 910 Hele-Riin Saal Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Kõnd 01:01:09
438 351 603 Anu Saar Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.2 km Kõnd 01:29:42
421 337 604 Marianne Saar Naine
Harju maakond
Coats Eesti   N 5.2 km Kõnd 01:19:29
232 171 607 Külli Saarepera Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 5.2 km Kõnd 00:54:57
192 138 609 Karin Sahar-Lambinen Naine
Harju maakond
  Mango N 5.2 km Jooks 00:51:09
158 107 610 Natalja Saiko Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.2 km Kõnd 00:47:07
297 231 611 Silvia Saks Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5.2 km Kõnd 00:59:40
237 176 612 Ülle Saks Naine
Harju maakond
Spordiselts OÜ
Selver AS
  N 5.2 km Jooks 00:55:05
323 252 613 Shirley Salm Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 5.2 km Kõnd 01:01:42
436 86 614 Silver Salundo Mees
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo M 5.2 km Kõnd 01:28:21
149 99 616 Kirstin Saluveer Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 5.2 km Kõnd 00:46:17
160 108 621 Jana Sarri Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5.2 km Kõnd 00:47:54
31 12 622 Kadi Sau Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 5.2 km Jooks 00:30:13
316 245 623 Alla Saul Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.2 km Kõnd 01:00:57
372 294 626 Kaisa Karmen Selke Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.2 km Kõnd 01:07:57
91 42 627 Olle Selliov Mees
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 5.2 km Jooks 00:35:11
142 93 676 Anna Šerstjuk Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.2 km Jooks 00:44:53
348 273 631 Madle Sihver Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.2 km Kõnd 01:04:01
397 316 872 Tairi Siilbaum Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 5.2 km Kõnd 01:13:12
346 271 632 Lotta Siim Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.2 km Jooks 01:03:43
215 155 633 Häli Siimaste Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.2 km Kõnd 00:52:53
292 226 636 Rita Siitan Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.2 km Kõnd 00:59:14
369 291 637 Jaana Siliksaar Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.2 km Kõnd 01:07:29
295 229 639 Anu Sillandi Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.2 km Kõnd 00:59:24
410 328 640 Piret Simmo Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Kõnd 01:16:13
420 338 644 Siivi Sirotkin Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.2 km Kõnd 01:19:29
41 20 860 Merit Sisas Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5.2 km Jooks 00:30:53
267 202 673 Meeri Sõerd Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Maarja ja Meeri N 5.2 km Kõnd 00:57:00
189 133 652 Anneli Soom Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.2 km Kõnd 00:50:55
324 253 656 Malle Soosaar Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5.2 km Kõnd 01:01:47
424 341 658 Elen Soppe Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 01:19:42
247 185 659 Natalja Sorokin Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 5.2 km Kõnd 00:55:27
260 196 660 Ragne Soto Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.2 km Kõnd 00:56:29
455 361 662 Ingrid Stamm Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5.2 km Kõnd 01:47:22
381 303 665 Kädi Streff Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Kõnd 01:09:32
146 97 675 Made Sügis Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 5.2 km Kõnd 00:45:40
59 30 666 Reelika Sultson Naine
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5.2 km Jooks 00:32:18
3 3 667 Raul Sulu Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 5.2 km Jooks 00:24:39
235 174 668 Sirli Sumeri Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.2 km Kõnd 00:55:02
98 44 669 Armin Sutter Mees
Rapla maakond
  Käbipätid M 5.2 km Jooks 00:35:56
105 58 670 Kadi Sutter Naine
Rapla maakond
  Käbipätid N 5.2 km Jooks 00:36:34
349 274 672 Aire Suurkuusk Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 01:04:08
201 144 900 Marianne Taberland Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 5.2 km Kõnd 00:51:33
12 10 750 Margus Tähepõld Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5.2 km Jooks 00:26:15
354 278 683 Ksenja Tajur Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.2 km Kõnd 01:05:00
345 270 684 Kristi Talbach Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.2 km Kõnd 01:03:41
258 194 686 Ave Talts Naine
Harju maakond
  KRO II N 5.2 km Kõnd 00:56:22
374 296 688 Age Tamm Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5.2 km Jooks 01:08:41
170 117 691 Marleen Tamm Naine
Harju maakond
  KRO II N 5.2 km Kõnd 00:48:50
395 81 692 Talis Tamm Mees
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 5.2 km Jooks 01:12:31
2 2 693 Kristjan Tammearu Mees
Harju maakond
  A Running Joke M 5.2 km Jooks 00:24:38
127 78 695 Kätlin Tammesoo Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5.2 km Jooks 00:41:37
233 172 697 Marju Tammik Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 5.2 km Jooks 00:54:59
112 66 698 Merilin Tammik Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.2 km Jooks 00:38:20
67 35 701 Triin Tartes Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.2 km Jooks 00:33:14
285 219 703 Evely Taul Naine
Harju maakond
  TIREL N 5.2 km Kõnd 00:58:38
394 314 906 Hela Teesalu Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 5.2 km Kõnd 01:12:23
48 25 705 Pia Tein Naine
Harju maakond
  KRO II N 5.2 km Jooks 00:31:19
194 136 881 Siret Telliskivi Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Kõnd 00:51:09
276 210 707 Jane Teresk Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 5.2 km Kõnd 00:57:52
298 232 708 Svetlana Ternavskihh Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.2 km Jooks 00:59:43
402 320 709 Sirje Terve Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 5.2 km Kõnd 01:14:58
329 258 712 Liis Tiitson Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.2 km Kõnd 01:02:21
328 72 713 Kevin Tiks Mees
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 5.2 km Kõnd 01:02:20
123 49 870 Priit Tiks Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5.2 km Jooks 00:40:11
151 101 715 Kai Timmusk Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.2 km Jooks 00:46:24
20 14 717 Raido Tisler Mees
Harju maakond
  Mango M 5.2 km Jooks 00:28:30
273 207 852 Evelyn Tohvri Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Kõnd 00:57:38
314 71 748 Mihkel Tõkke Mees
Harju maakond
  Maasikad M 5.2 km Kõnd 01:00:42
353 76 720 Tanel Tomson Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5.2 km Kõnd 01:04:43
256 192 749 Taimi Tõnisson Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.2 km Kõnd 00:56:06
83 44 892 Evelin Toobal Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.2 km Jooks 00:34:45
164 112 722 Anni Tooma Naine
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 5.2 km Kõnd 00:48:14
340 266 723 Terly Toomast Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.2 km Kõnd 01:03:00
199 142 724 Jana Toomi Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5.2 km Kõnd 00:51:26
55 28 725 Antti Tooming Mees
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad M 5.2 km Jooks 00:32:00
336 263 728 Liina Toomlaid Naine
Harju maakond
  TIREL N 5.2 km Kõnd 01:02:46
441 89 729 Hans Tort Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.2 km Kõnd 01:33:14
300 234 732 Kristi Treier Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.2 km Kõnd 00:59:59
299 233 733 Helena Trink Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5.2 km Kõnd 00:59:57
39 18 734 Dominica Trubetskoi Naine
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 5.2 km Jooks 00:30:50
466 370 737 Larissa Truu Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.2 km Kõnd 02:56:26
392 80 739 Maksim Tšikiljov Mees
Harju maakond
  BEER SNAILS M 5.2 km Kõnd 01:12:00
94 52 741 Moonika Tuhkanen Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 5.2 km Jooks 00:35:14
82 43 876 Anna-Maria Tuisk Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 4 km Kõnd 00:34:33
186 130 742 Epp Tuisk Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.2 km Kõnd 00:50:30
366 288 744 Anu Tukia Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Kõnd 01:07:09
204 146 831 Kerta Übner Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.2 km Kõnd 00:51:35
219 158 760 Lilo Ustaal Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.2 km Kõnd 00:53:16
435 350 761 Evelin Uudeküll Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5.2 km Kõnd 01:28:04
373 295 833 Mari-Liis Üürike Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.2 km Kõnd 01:08:13
396 315 763 Kristiina Vaher Naine
Tartu maakond
ABB   N 5.2 km Kõnd 01:13:09
90 49 886 Sirli Vaher Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Jooks 00:35:10
167 53 824 Erkki Vähi Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5.2 km Jooks 00:48:36
17 5 767 Marge Vaikjärv Naine
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 5.2 km Jooks 00:28:02
364 285 768 Kerstin Vaikmaa Naine
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 5.2 km Kõnd 01:07:03
254 64 825 Norman Väin Mees
Harju maakond
  ERL M 5.2 km Kõnd 00:56:04
243 181 772 Eleene Vaino Naine
Harju maakond
TAI TAI N 5.2 km Kõnd 00:55:18
400 318 773 Tais Vakrõõm Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Jooks 01:13:56
290 224 775 Eliis Valdma Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5.2 km Kõnd 00:59:00
54 27 776 Jaanus Valdmaa Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid M 5.2 km Jooks 00:31:44
272 206 893 Kaisa Välk Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5.2 km Kõnd 00:57:28
356 280 781 Liis Valma Naine
Harju maakond
  Runderful N 5.2 km Kõnd 01:05:04
153 51 782 Olavi Valner Mees
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
Tugi Tiim M 5.2 km Kõnd 00:46:33
113 67 784 Anni Sandra Varblane Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.2 km Jooks 00:38:50
264 66 785 Rain Varblane Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5.2 km Kõnd 00:56:42
32 20 786 Erki Varbola Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5.2 km Jooks 00:30:14
65 31 787 Tauno Vare Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5.2 km Jooks 00:32:55
28 19 788 Raavo Vask Mees
Harju maakond
AS Viimsi Vesi Vesi jookseb M 5.2 km Jooks 00:29:50
111 65 789 Ingrid Vedler Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Jooks 00:38:18
74 40 791 Jana Veenpere Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.2 km Jooks 00:33:52
432 348 792 Birgit Patrice Veer Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.2 km Jooks 01:25:57
10 2 793 Hanna-Greta Veersalu Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Jooks 00:26:04
184 129 796 Laura Venig Naine
Harju maakond
  LauMer N 5.2 km Kõnd 00:50:27
100 55 797 Mariia Verozub Naine
Harju maakond
BLRT Grupp AS   N 5.2 km Jooks 00:36:15
22 15 798 Valerii Verozub Mees
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 5.2 km Jooks 00:28:37
42 21 801 Kristi Vettik Naine
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Paar N 5.2 km Jooks 00:30:59
165 113 802 Aivi Viht Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Kõnd 00:48:17
51 26 804 Hannaliis Viibus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 5.2 km Jooks 00:31:32
221 161 806 Margit Viilmaa Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.2 km Kõnd 00:53:33
311 241 807 Kristel Viirmann Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.2 km Kõnd 01:00:33
255 191 810 Katrin Viks Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.2 km Kõnd 00:56:05
453 359 813 Triin Viljamaa Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 01:45:48
230 169 819 Kairi Vjatkin Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.2 km Kõnd 00:54:23
270 204 820 Katri Voit Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.2 km Kõnd 00:57:06
287 220 822 Irina Voronina Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 00:58:41
117 71 835 Viktoria Yurchuk Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4 km Jooks 00:39:04
456 362 679 Darja Zabrovskaja Naine
Harju maakond
  ERL N 5.2 km Kõnd 01:47:42
326 255 681 Evelyn Zahrens Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.2 km Kõnd 01:02:08
180 125 682 Jelena Žuravel Naine
Harju maakond
    N 5.2 km Kõnd 00:50:04
Sulge

Tulemuse detailne info

...