19. TRADEHOUSE Tervisejooks
8. etapp - 3,8 km - Pirita Terviserada

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 480 Naisi: 380 Mehi: 100 Läbitud distants kokku: 1824 km Aeg kokku: 364:46:59
Koht M/N koht Nr Nimi Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
136 84 8 Mari-Liis Aas Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 3.8 km Jooks 00:30:14
309 230 11 Gerli Aasmäe Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 3.8 km Kõnd 00:43:54
229 161 12 Jette Aasumäe Naine
Harju maakond
  2RTK N 3.8 km Kõnd 00:39:32
225 158 13 Lili Aasumäe Naine
Harju maakond
Spordiselts   N 3.8 km Kõnd 00:39:28
345 263 16 Ilze Abola Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 3.8 km Kõnd 00:46:51
40 24 17 Andre Adler Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 3.8 km Jooks 00:22:25
227 162 18 Eva Adoson Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.8 km Kõnd 00:39:32
230 163 21 Evelin Agu Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Kõnd 00:39:34
252 182 22 Tatjana Agu Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 3.8 km Kõnd 00:40:26
148 95 24 Evelyn Alamets Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 3.8 km Jooks 00:32:27
91 45 27 Sandra Aleksius Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 3.8 km Jooks 00:25:56
12 10 28 Andres Aller Mees
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR M 3.8 km Jooks 00:20:03
25 6 889 Heleri Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3.8 km Jooks 00:21:33
51 20 901 Marja-Liisa Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3.8 km Jooks 00:23:20
318 239 33 Anastassia Ambros Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 3.8 km Kõnd 00:44:38
184 124 34 Kristel Amer Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 3.8 km Kõnd 00:37:02
179 119 35 Lilly Ammon Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 3.8 km Jooks 00:36:29
284 76 36 Vladimir Anaimanovich Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 3.8 km Kõnd 00:42:12
420 326 38 Violeta Anstal Naine
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 3.8 km Kõnd 00:56:04
217 151 42 Annifriida Arge Naine
Harju maakond
  A Running Joke N 3.8 km Kõnd 00:39:09
175 116 43 Anneli Arm Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 3.8 km Jooks 00:36:12
111 62 44 Kristin Arm Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 3.8 km Jooks 00:27:44
410 316 45 Kätlin Arras Naine
Harju maakond
Spordiselts mtü
Karupoeg Puhh OÜ
E-lõvitarid N 3.8 km Kõnd 00:53:16
164 107 46 Maire Arras Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 3.8 km Kõnd 00:34:56
185 61 929 Raido Marek Arro Mees
Harju maakond
ABB   M 3.8 km Jooks 00:37:03
8 2 49 Pille Arula Naine
Harju maakond
AS Viimsi Vesi Vesi jookseb N 3.8 km Jooks 00:19:27
480 380 52 Anastasiia Atamanenko-Popova Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 3.8 km Kõnd 20:55:03
66 30 54 Ave Aun Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 3.8 km Jooks 00:24:06
48 29 55 Asko Ausmees Mees
Harju maakond
Domus Kinnisvara Domus M 3.8 km Jooks 00:22:56
33 22 57 Raiko Bach Mees
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III M 3.8 km Jooks 00:22:06
102 54 58 Ketlin Bachmann Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 3.8 km Jooks 00:27:00
114 64 71 Brit Bärengrub Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 3.8 km Jooks 00:27:55
462 365 63 Julia Bogdanova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 3.8 km Kõnd 01:16:14
158 102 66 Marina Borovkova Naine
Tartu maakond
ABB   N 3.8 km Kõnd 00:33:48
327 247 69 Natalja Bukrejeva Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 3.8 km Kõnd 00:45:12
442 346 70 Valeria Buravljova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 3.8 km Kõnd 01:02:11
477 100 73 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias Mees
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 3.8 km Kõnd 03:16:15
172 113 74 Natalia Družinina Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 3.8 km Kõnd 00:35:54
400 93 937 Urmas Eigla Mees
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 3.8 km Kõnd 00:52:15
71 39 77 Hannes Einstein Mees
Harju maakond
Ridango AS Ridango M 3.8 km Jooks 00:24:15
169 111 78 Edith End Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 3.8 km Kõnd 00:35:34
283 208 80 Estin Engbusk Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 3.8 km Kõnd 00:42:10
424 329 81 Hegle Engman Naine
Harju maakond
  Tiptap N 3.8 km Kõnd 00:56:16
120 70 82 Annika Ennok Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Jooks 00:28:33
451 355 868 Elisabeth Erik Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 3.8 km Kõnd 01:06:12
67 29 84 Kristel Evardi Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 3.8 km Jooks 00:24:06
323 80 907 Elis Fels Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 3.8 km Kõnd 00:44:50
253 183 85 Kristel Filippov Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 3.8 km Kõnd 00:40:35
180 120 86 Kristina Fuks-Kuus Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 3.8 km Jooks 00:36:37
401 94 87 Semjon Galajev Mees
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA M 3.8 km Kõnd 00:52:31
478 378 88 Natalja Gapon Naine
Harju maakond
  HORNETS N 3.8 km Kõnd 04:28:48
18 4 89 Triin Gede Naine
Harju maakond
  TIREL N 3.8 km Jooks 00:20:54
407 313 90 Merilin Gedvil Naine
Harju maakond
  Runderful N 3.8 km Kõnd 00:53:03
142 53 93 Tedo Gogoladze Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 3.8 km Jooks 00:31:08
367 282 95 Anni Granström Naine
Harju maakond
  Õed Väledad N 3.8 km Kõnd 00:48:12
75 41 96 James Ralph Gray Mees
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 3.8 km Jooks 00:24:34
54 21 97 Monika Grinfeld Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.8 km Jooks 00:23:31
171 112 847 Uljana Grinina Naine
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 3.8 km Kõnd 00:35:50
392 302 98 Kristi Grünbaum Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 3.8 km Kõnd 00:51:31
430 334 99 Külli Haab Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 3.8 km Kõnd 00:57:47
328 248 100 Jana Haage Naine
Harju maakond
  ERL N 3.8 km Kõnd 00:45:13
177 117 103 Ele Haavandi Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 3.8 km Kõnd 00:36:18
222 156 104 Gäthlin Haljaste Naine
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 3.8 km Kõnd 00:39:23
170 59 105 Hannes Hanimägi Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team M 3.8 km Kõnd 00:35:50
435 339 106 Reet Hansen Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 3.8 km Jooks 00:59:42
447 351 109 Liis Havi Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 3.8 km Kõnd 01:03:22
166 109 875 Irina Hazinski Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 3.8 km Jooks 00:35:13
101 53 110 Kaie Hein Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 3.8 km Jooks 00:26:59
140 88 112 Eleri Heinnurm Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 3.8 km Kõnd 00:30:55
127 51 114 Ivo Hindreus Mees
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 3.8 km Jooks 00:29:07
133 81 115 Helen Hindrichson-Nairis Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 3.8 km Jooks 00:30:01
215 65 116 Marko Hinn Mees
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 3.8 km Kõnd 00:39:04
340 258 122 Ly Hõbe Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 3.8 km Kõnd 00:46:23
16 14 950 Sven Holter Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 3.8 km Jooks 00:20:42
263 191 121 Tiina Hunt Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 3.8 km Kõnd 00:41:07
330 250 124 Helena Idarand Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 3.8 km Kõnd 00:45:27
463 98 126 Sergei Iljin Mees
Harju maakond
    M 3.8 km Kõnd 01:18:35
130 79 129 Kaidi Ilves Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 3.8 km Jooks 00:29:29
261 72 130 Marek Ilves Mees
Harju maakond
  2RTK M 3.8 km Kõnd 00:41:02
421 327 131 Ülle Ilves Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 3.8 km Kõnd 00:56:07
203 140 890 Janika Jaago Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 3.8 km Kõnd 00:38:33
324 244 156 Maire Jäärats Naine
Harju maakond
ABB   N 3.8 km Kõnd 00:44:51
197 134 134 Elen Jahimaa Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 3.8 km Jooks 00:38:01
193 62 135 Dmitri Jalakas Mees
Harju maakond
    M 3.8 km Kõnd 00:37:46
432 336 136 Kristel Jallai Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Kõnd 00:58:49
29 8 137 Eve Janis Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Jooks 00:21:54
445 349 152 Karin Järvet Naine
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 3.8 km Kõnd 01:02:54
86 40 140 Anneli Jervson Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.8 km Jooks 00:25:30
264 192 142 Marion Jogenbro Naine
Harju maakond
  Mango N 3.8 km Jooks 00:41:09
96 50 144 Elise Joonas Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 3.8 km Jooks 00:26:20
149 96 158 Katri Jürine Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 3.8 km Kõnd 00:32:33
231 164 160 Aire Jüriväli Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 3.8 km Kõnd 00:39:35
295 78 161 Margus Jüriväli Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 3.8 km Kõnd 00:42:58
267 194 162 Kadri Jürjan Naine
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 3.8 km Kõnd 00:41:20
450 354 164 Signe Kaasik Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 3.8 km Jooks 01:06:11
411 317 862 Nadežda Kabrda Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 3.8 km Kõnd 00:53:17
303 225 165 Peeli Kadastu Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 3.8 km Kõnd 00:43:27
383 293 278 Liina Kägu Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 3.8 km Kõnd 00:50:01
22 18 168 Tarmo Kaisla Mees
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 3.8 km Jooks 00:21:08
167 110 169 Kristin Kaivo Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 3.8 km Kõnd 00:35:23
38 15 170 Liina Kala Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 3.8 km Jooks 00:22:18
233 166 171 Birgit Kald Naine
Harju maakond
  A Running Joke N 3.8 km Kõnd 00:39:38
452 356 172 Birgit Kald Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.8 km Kõnd 01:06:27
368 283 173 Nele Kalda Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 3.8 km Kõnd 00:48:24
396 305 174 Pille Kalda Naine
Harju maakond
TAI TAI N 3.8 km Kõnd 00:51:59
423 328 176 Kerli Kaldoja Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 3.8 km Kõnd 00:56:16
212 148 178 Urvi Kaljas Naine
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 3.8 km Kõnd 00:39:00
375 288 179 Evelyn Hanna Kaljumäe Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 3.8 km Kõnd 00:49:27
224 157 182 Tiina Kallas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 3.8 km Kõnd 00:39:24
117 67 183 Anary Kalme Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 3.8 km Jooks 00:28:19
53 33 856 Henri Kalmet Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona ilusad, aga vihased! M 3.8 km Jooks 00:23:27
348 83 185 Kermo Kangur Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 3.8 km Kõnd 00:47:07
315 236 186 Marina Karasjova Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.8 km Kõnd 00:44:18
199 136 187 Maarika Karelson Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 3.8 km Kõnd 00:38:26
124 75 281 Kaidi-Kerli Kärner Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 3.8 km Jooks 00:29:00
28 21 894 Roland Karro Mees
Harju maakond
ABB
ABB
  M 3.8 km Jooks 00:21:44
278 205 191 Kadri Kartašev Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 3.8 km Kõnd 00:41:53
141 89 192 Ines Karu Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 3.8 km Kõnd 00:30:56
333 81 193 Viljo Kase Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 3.8 km Kõnd 00:45:44
207 144 196 Annika Kaseorg Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 3.8 km Kõnd 00:38:47
58 35 198 Mairo Kaseväli Mees
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 3.8 km Jooks 00:23:48
208 145 200 Astrid Kauber Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 3.8 km Kõnd 00:38:50
466 368 202 Kristel Kauts Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 3.8 km Kõnd 01:23:18
72 33 203 Keidi Keidla Naine
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 3.8 km Jooks 00:24:15
397 306 204 Meivi Kekkar Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 3.8 km Kõnd 00:52:04
405 311 207 Katrin Kersten Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Kõnd 00:53:00
81 37 208 Kristiin Kesamaa Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 3.8 km Jooks 00:24:56
288 77 926 Karl Kesküla Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 3.8 km Kõnd 00:42:28
457 360 209 Kertu Kesküla Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 3.8 km Kõnd 01:10:45
213 149 898 Karoliine Kessler Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 3.8 km Kõnd 00:39:00
113 50 212 Michael Keumatio Lontsie Mees
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 3.8 km Jooks 00:27:53
89 43 216 Naomi Jessica Kiivikas Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 3.8 km Jooks 00:25:35
357 272 217 Evelin Kikas Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 3.8 km Kõnd 00:47:39
356 271 220 Pille Kink Naine
Harju maakond
TAI TAI N 3.8 km Kõnd 00:47:38
201 138 221 Anne Kippasto Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 3.8 km Jooks 00:38:30
459 362 222 Liina Kippasto Naine
Harju maakond
  Runderful N 3.8 km Kõnd 01:13:57
187 126 223 Kristi Kirsman Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 3.8 km Jooks 00:37:09
173 114 225 Külli Kivioja-Ööpik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 3.8 km Kõnd 00:35:58
402 308 228 Sigrid Kleidov Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 3.8 km Kõnd 00:52:52
122 72 891 Reelika Kliimre Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 3.8 km Jooks 00:28:55
419 325 853 Merit Kohv Naine
Harju maakond
ABB AS   N 3.8 km Kõnd 00:55:52
100 48 871 Tajo Koiksaar Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 3.8 km Jooks 00:26:59
42 25 230 Andres Koitmäe Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 3.8 km Jooks 00:22:37
355 270 232 Aet Kolde Naine
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 3.8 km Jooks 00:47:30
408 314 236 Merle Kollo Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 3.8 km Kõnd 00:53:05
153 100 238 Triin Konsap Naine
Harju maakond
Ridango AS Ridango N 3.8 km Jooks 00:33:11
163 57 239 Vjatšeslav Koop Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 3.8 km Jooks 00:34:43
11 9 846 Kardo Koplus Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 3.8 km Jooks 00:19:53
306 227 241 Triin Kosso Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 3.8 km Kõnd 00:43:44
302 224 245 Kajali Kotsar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 3.8 km Kõnd 00:43:20
270 200 246 Tatjana Kovaljova Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 3.8 km Jooks 00:41:28
105 57 243 Inessa Kozenko Naine
Harju maakond
  FIVEX N 3.8 km Jooks 00:27:24
256 186 247 Natalja Kravtsova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 3.8 km Kõnd 00:40:39
195 63 925 Matthew Krisenthal Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 3.8 km Kõnd 00:37:50
57 34 248 Karel Krist Mees
Harju maakond
    M 3.8 km Jooks 00:23:47
314 235 259 Kerli Krõm Naine
Harju maakond
  Naksitrallid N 3.8 km Kõnd 00:44:15
360 275 252 Elise Kruus Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 3.8 km Kõnd 00:47:51
376 289 253 Karmen Kruus Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 3.8 km Kõnd 00:49:28
245 175 254 Katrin Kruusamägi Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 3.8 km Kõnd 00:40:01
214 150 255 Anne Kruusement Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Kõnd 00:39:01
103 55 256 Kairi Kruusma Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 3.8 km Jooks 00:27:07
268 196 258 Vivika Kruusmägi Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 3.8 km Kõnd 00:41:22
223 67 260 Mikhail Kudinskiy Mees
Harju maakond
    M 3.8 km Kõnd 00:39:23
343 261 263 Jekaterina Kukk Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 3.8 km Kõnd 00:46:36
35 12 265 Aet Kull Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 3.8 km Jooks 00:22:08
206 143 266 Marion Kurg Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 3.8 km Kõnd 00:38:42
305 226 267 Aivi Kurim Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 3.8 km Kõnd 00:43:37
381 292 270 Galyna Kushnir Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 3.8 km Kõnd 00:49:57
77 35 896 Kristel Küts Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 3.8 km Jooks 00:24:40
188 127 284 Eve Küün Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 3.8 km Kõnd 00:37:11
274 201 272 Raili Kuurits Naine
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 3.8 km Kõnd 00:41:30
218 152 273 Edith Kuusemägi Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 3.8 km Kõnd 00:39:10
472 373 275 Piret Kuusk Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 3.8 km Jooks 01:38:57
374 287 290 Ruth Laev Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 3.8 km Kõnd 00:49:10
388 298 292 Natalja Lahk Naine
Harju maakond
  HORNETS N 3.8 km Kõnd 00:50:46
243 174 293 Kairi Laht Naine
Lääne-Viru maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 3.8 km Kõnd 00:39:58
14 12 858 Marko Laigna Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 3.8 km Jooks 00:20:15
204 141 299 Kaari Lainevool Naine
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 3.8 km Kõnd 00:38:38
1 1 300 Mario Lambing Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 3.8 km Jooks 00:15:34
198 135 301 Maris Lampe Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 3.8 km Jooks 00:38:24
131 80 303 Triin Laub Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 3.8 km Jooks 00:29:59
182 122 304 Ilse Laur Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Kõnd 00:36:59
437 341 305 Ketter Leemet Naine
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 3.8 km Kõnd 00:59:54
200 137 312 Dinara Leit Naine
Harju maakond
Spordiselts mtü
Karupoeg Puhh OÜ
E-lõvitarid N 3.8 km Kõnd 00:38:27
56 23 319 Liina-Maria Lepik Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 3.8 km Jooks 00:23:44
259 189 320 Silja Lepik Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 3.8 km Kõnd 00:40:55
181 121 321 Eliise Lepp Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 3.8 km Kõnd 00:36:40
6 5 325 Andreas Ležnevsky Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
  M 3.8 km Jooks 00:19:10
186 125 326 Katrin Ligi Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 3.8 km Kõnd 00:37:09
370 284 330 Liina Liiv Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 3.8 km Kõnd 00:48:54
226 159 331 Gerly Liivak Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 3.8 km Kõnd 00:39:30
475 376 333 Eleen Lilienthal Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 3.8 km Jooks 02:28:17
389 299 335 Everiin Lill Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 3.8 km Kõnd 00:50:52
246 177 336 Katrin Lillep Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 3.8 km Kõnd 00:40:05
349 84 337 Martin Lillepuu Mees
Harju maakond
    M 3.8 km Kõnd 00:47:08
216 66 338 Andres Lilleste Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 3.8 km Kõnd 00:39:06
118 68 341 Siret Link Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 3.8 km Kõnd 00:28:21
73 34 342 Gerli Linkgreim Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 3.8 km Jooks 00:24:15
68 38 343 Taivo Linnamägi Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 3.8 km Jooks 00:24:09
162 106 346 Kristi Listmann Naine
Tartu maakond
ABB   N 3.8 km Kõnd 00:34:40
362 277 347 Olga Litovskihh Naine
Harju maakond
  Mango N 3.8 km Kõnd 00:48:00
347 265 363 Reelika Lõhmus Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 3.8 km Kõnd 00:46:59
380 88 949 Karel Lomp Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 3.8 km Kõnd 00:49:48
99 52 366 Britta Lõõbas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 3.8 km Jooks 00:26:55
289 212 350 Triin-Anneli Loodus Naine
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 3.8 km Jooks 00:42:40
151 98 351 Kairit Lootus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 3.8 km Kõnd 00:33:01
156 101 352 Karoliine Lootus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 3.8 km Kõnd 00:33:42
232 165 356 Janeli Lukats Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 3.8 km Kõnd 00:39:36
254 184 358 Inga Luks Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 3.8 km Jooks 00:40:37
202 139 911 Liis Lume Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Kõnd 00:38:31
342 260 359 Viktoria Lumi Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Kõnd 00:46:34
210 147 360 Margit Lunt Naine
Harju maakond
  KRO II N 3.8 km Kõnd 00:38:58
449 353 362 Inge Luuk Naine
Harju maakond
  2RTK N 3.8 km Kõnd 01:05:51
82 45 367 Andre Maasikas Mees
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 3.8 km Jooks 00:24:56
291 214 428 Piret Mägi Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 3.8 km Kõnd 00:42:48
346 264 370 Heleen Maibak Naine
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 3.8 km Kõnd 00:46:53
311 232 372 Kristiina Maidvee Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 3.8 km Kõnd 00:44:12
85 46 376 Mait Makkar Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 3.8 km Jooks 00:25:12
453 357 377 Tiina Maldre Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 3.8 km Kõnd 01:06:43
13 11 379 Ilja Mandrikov Mees
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 3.8 km Jooks 00:20:08
386 296 431 Maie Männiste Naine
Lääne-Viru maakond
    N 3.8 km Kõnd 00:50:30
399 307 848 Gertu Margus Naine
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 3.8 km Kõnd 00:52:14
412 318 383 Margit Marma Naine
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 3.8 km Kõnd 00:53:28
372 87 385 Bogdan Martšenko Mees
Harju maakond
  A Running Joke M 3.8 km Kõnd 00:49:07
329 249 388 Djan Matsova Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 3.8 km Kõnd 00:45:16
168 58 393 Martin Meisalu Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 3.8 km Jooks 00:35:30
78 43 395 Veiko Meltsas Mees
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 3.8 km Jooks 00:24:46
468 370 396 Eve Mere Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 3.8 km Kõnd 01:25:39
273 197 398 Iris Meristo Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 3.8 km Kõnd 00:41:28
266 73 399 Martin Meristo Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 3.8 km Kõnd 00:41:20
250 181 400 Ülle Metsman Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 3.8 km Jooks 00:40:23
248 179 401 Maia Michelson-Prikk Naine
Harju maakond
  2RTK N 3.8 km Kõnd 00:40:19
413 319 402 Oksana Mihailova Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 3.8 km Jooks 00:53:45
189 128 403 Krista Mihkelsaar Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 3.8 km Kõnd 00:37:19
152 99 404 Airi Miilits Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 3.8 km Jooks 00:33:05
110 61 406 Virge Millert Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 3.8 km Jooks 00:27:41
174 115 407 Katrin Milva Naine
Tartu maakond
ABB   N 3.8 km Kõnd 00:36:08
282 75 411 Hans Moks Mees
Harju maakond
  KRO II M 3.8 km Kõnd 00:42:07
150 97 425 Liia Mõrd Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Engineering OÜ
  N 3.8 km Jooks 00:32:47
377 290 413 Jekaterina Mordassova Naine
Harju maakond
  Runderful N 3.8 km Kõnd 00:49:31
458 361 415 Veronika Mossov Naine
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 3.8 km Kõnd 01:11:21
74 40 417 Sander Muhu Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 3.8 km Jooks 00:24:31
448 352 418 Anne Murd Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 3.8 km Kõnd 01:05:15
461 364 419 Kaili Muru Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 3.8 km Kõnd 01:15:37
317 238 421 Liisi Mustkivi Naine
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 3.8 km Kõnd 00:44:26
294 216 422 Inga Mustonen Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 3.8 km Kõnd 00:42:52
84 39 423 Reilika Muuli Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 3.8 km Jooks 00:25:06
50 31 435 Einar Namme Mees
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 3.8 km Jooks 00:23:15
292 215 454 Epp Näpp Naine
Harju maakond
ABB   N 3.8 km Kõnd 00:42:49
479 379 436 Jana Napritson Naine
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 3.8 km Jooks 11:32:53
398 92 849 Ragnar Nauka Mees
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 3.8 km Kõnd 00:52:05
391 301 439 Kristi Neidra Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.8 km Kõnd 00:51:24
363 278 441 Anne Neroda Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 3.8 km Kõnd 00:48:01
145 92 874 Aiti Niinemets Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 3.8 km Jooks 00:32:14
395 91 453 Lauri Nõmme Mees
Harju maakond
  SK Convenient Excuse M 3.8 km Kõnd 00:51:49
64 37 446 Ants Noot Mees
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? M 3.8 km Jooks 00:23:58
159 56 447 Marek Nuka Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 3.8 km Kõnd 00:33:53
331 251 448 Lea Nulk Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 3.8 km Kõnd 00:45:39
104 56 449 Reet Nurm Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 3.8 km Jooks 00:27:11
239 170 457 Eveli Ojamäe-Veider Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 3.8 km Kõnd 00:39:54
235 167 456 Linda Ojamets Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 3.8 km Kõnd 00:39:46
436 340 458 Tuuli Ojasalu Naine
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 3.8 km Kõnd 00:59:43
351 266 830 Iris Öpik Naine
Harju maakond
Domus Kinnisvara Domus N 3.8 km Kõnd 00:47:10
312 234 461 Kairin Oras Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 3.8 km Kõnd 00:44:15
280 74 930 Avo Org Mees
Harju maakond
Tallinna linn   M 3.8 km Kõnd 00:41:55
279 206 921 Sirje Org Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Kõnd 00:41:55
319 240 463 Eve Oro Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 3.8 km Kõnd 00:44:44
393 303 465 Helena Orumets Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 3.8 km Kõnd 00:51:37
30 9 827 Piret Õun Naine
Harju maakond
  Tiptap N 3.8 km Jooks 00:21:59
272 198 828 Evelin Õunapuu Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 3.8 km Kõnd 00:41:28
366 281 829 Maarja Õunmaa Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 3.8 km Kõnd 00:48:10
403 309 470 Tatjana Ovsjankina Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 3.8 km Kõnd 00:52:58
364 279 473 Ave Paabel Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 3.8 km Kõnd 00:48:05
138 86 474 Epp Paalberg Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 3.8 km Jooks 00:30:19
470 99 544 Siim Pääro Mees
Harju maakond
Springmar OÜ   M 3.8 km Kõnd 01:35:00
337 255 476 Kerli Paas Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 3.8 km Kõnd 00:45:58
460 363 477 Õnnela Paas Naine
Harju maakond
ABB AS   N 3.8 km Kõnd 01:14:01
326 246 480 Thea-Liis Pae Naine
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 3.8 km Kõnd 00:45:03
21 17 481 Märt Pais Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 3.8 km Jooks 00:21:05
476 377 484 Nele Pajuste Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 3.8 km Kõnd 02:29:13
112 63 485 Egle Palk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 3.8 km Jooks 00:27:53
63 27 486 Gerda Palmits Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 3.8 km Jooks 00:23:55
17 3 487 Delica Brigita Palmsalu Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 3.8 km Jooks 00:20:48
4 4 489 Silver Palu Mees
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 3.8 km Jooks 00:18:02
275 202 492 Kaisa Papp Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 3.8 km Kõnd 00:41:37
300 222 493 Ilme Parik Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Kõnd 00:43:10
92 46 540 Anna-Liisa Pärnalaas Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 3.8 km Jooks 00:25:59
2 2 495 Jürgen Parts Mees
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 3.8 km Jooks 00:16:55
220 154 496 Julia Passetšnik Naine
Harju maakond
  FIVEX N 3.8 km Kõnd 00:39:15
467 369 499 Piia Pedras Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselt   N 3.8 km Kõnd 01:24:47
464 366 500 Tuuli Pedras Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Kõnd 01:20:21
129 78 501 Kai Peet Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 3.8 km Jooks 00:29:20
70 32 912 Hedi Peetermann Naine
Harju maakond
ABB AS   N 3.8 km Jooks 00:24:11
418 324 505 Eerika Pentel Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 3.8 km Kõnd 00:55:35
425 330 509 Kristina Pešehodko Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Kõnd 00:56:29
240 171 514 Agnes Pihelpuu Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 3.8 km Kõnd 00:39:55
293 217 519 Anke Pikner Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 3.8 km Kõnd 00:42:52
176 60 520 Andrus Pisarev Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 3.8 km Kõnd 00:36:13
52 32 522 Priit Plado Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 3.8 km Jooks 00:23:23
178 118 523 Veera Platonova Naine
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 3.8 km Jooks 00:36:28
80 36 524 Irene Ploom Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 3.8 km Jooks 00:24:54
183 123 525 Natalia Plotnikova Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 3.8 km Kõnd 00:37:00
49 30 951 Armand Põldoja Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 3.8 km Jooks 00:23:12
62 36 844 Priit Põltsama Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 3.8 km Jooks 00:23:55
37 14 526 Olga Ponomareva Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 3.8 km Jooks 00:22:17
361 276 528 Kristi Poobus Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 3.8 km Kõnd 00:47:57
83 38 838 Tuuliki Poom Naine
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 3.8 km Jooks 00:25:00
290 213 545 Katrin Pööra Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 3.8 km Kõnd 00:42:45
247 178 530 Aile Pops Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 3.8 km Kõnd 00:40:15
107 59 533 Merlin Purge Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 3.8 km Jooks 00:27:25
59 24 535 Irene Puusaar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 3.8 km Jooks 00:23:50
126 76 546 Anu Raamat Naine
Harju maakond
  Üks ja kaks N 3.8 km Jooks 00:29:03
339 257 550 Heikke Merilin Raidma Naine
Harju maakond
  Krimelte Hundid Tiim N 3.8 km Kõnd 00:46:13
358 273 551 Piret-Ireen Raidmets Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 3.8 km Kõnd 00:47:43
237 169 555 Jaana Rajamäe Naine
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR N 3.8 km Kõnd 00:39:52
296 218 557 Ann Randver Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 3.8 km Kõnd 00:43:00
192 131 904 Kaili Ränkel Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3.8 km Kõnd 00:37:43
336 254 559 Triin Rannut Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 3.8 km Kõnd 00:45:55
219 153 561 Piia Raudsepp Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Kõnd 00:39:14
43 26 562 Timo Kalevi Raussi Mees
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 3.8 km Jooks 00:22:38
332 252 563 Liis Rebane Naine
Harju maakond
  Tiptap N 3.8 km Jooks 00:45:39
160 104 564 Riina Rebane Naine
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Tiim N 3.8 km Jooks 00:34:02
433 337 565 Janne Rechlin Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 3.8 km Kõnd 00:58:53
379 89 566 Jeffrey Leonel Redondo Sarmiento Mees
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 3.8 km Kõnd 00:49:48
322 243 570 Merli Reinmann Naine
Harju maakond
  LauMer N 3.8 km Kõnd 00:44:47
441 345 571 Julia Reisenbuk Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 3.8 km Kõnd 01:01:17
128 77 572 Eve Relvik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 3.8 km Jooks 00:29:08
61 26 920 Kai Remmelkoor Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 3.8 km Jooks 00:23:55
415 321 573 Kristiina Repp Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 3.8 km Kõnd 00:54:23
44 27 574 Eduard Rešetov Mees
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 3.8 km Jooks 00:22:40
69 31 575 Merilyn Retter Naine
Harju maakond
  Mango N 3.8 km Jooks 00:24:10
125 74 578 Brigitta Rimm Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 3.8 km Jooks 00:29:00
196 133 582 Angela Rohtla Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 3.8 km Kõnd 00:38:00
26 20 586 Viljar Rooda Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 3.8 km Jooks 00:21:35
334 82 587 Christman Roos Mees
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run M 3.8 km Kõnd 00:45:46
79 44 588 Ivan Roos Mees
Harju maakond
  TIREL M 3.8 km Jooks 00:24:48
439 343 589 Kirsika Roos Naine
Harju maakond
KredEx Krediidikindlustus AS KredEx Krediidikindlustus N 3.8 km Kõnd 01:01:09
276 203 590 Reet Roosimägi Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 3.8 km Kõnd 00:41:42
137 85 859 Airi Rosimannus Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 3.8 km Jooks 00:30:15
194 132 592 Margit Rosin Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Kõnd 00:37:46
471 372 836 Reili Rüütel Naine
Harju maakond
ABB   N 3.8 km Kõnd 01:36:15
310 231 910 Hele-Riin Saal Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Kõnd 00:44:07
258 188 607 Külli Saarepera Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 3.8 km Kõnd 00:40:50
7 6 608 Siim Saaroja Mees
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 3.8 km Jooks 00:19:20
47 19 674 Heli Säde Naine
Harju maakond
  Tiptap N 3.8 km Jooks 00:22:53
473 374 609 Karin Sahar-Lambinen Naine
Harju maakond
  Mango N 3.8 km Jooks 01:46:34
394 304 610 Natalja Saiko Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 3.8 km Kõnd 00:51:38
39 16 611 Silvia Saks Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 3.8 km Jooks 00:22:21
123 73 612 Ülle Saks Naine
Harju maakond
Spordiselts OÜ
Selver AS
  N 3.8 km Jooks 00:28:56
406 312 613 Shirley Salm Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 3.8 km Kõnd 00:53:02
234 68 614 Silver Salundo Mees
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo M 3.8 km Kõnd 00:39:42
371 285 621 Jana Sarri Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 3.8 km Kõnd 00:48:55
34 11 622 Kadi Sau Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 3.8 km Jooks 00:22:07
344 262 623 Alla Saul Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 3.8 km Kõnd 00:46:43
155 55 625 Jaan Schults Mees
Harju maakond
    M 3.8 km Kõnd 00:33:38
387 297 626 Kaisa Karmen Selke Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 3.8 km Kõnd 00:50:45
157 103 676 Anna Šerstjuk Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 3.8 km Kõnd 00:33:48
417 323 872 Tairi Siilbaum Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 3.8 km Kõnd 00:55:15
146 93 632 Lotta Siim Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 3.8 km Jooks 00:32:21
121 71 633 Häli Siimaste Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 3.8 km Kõnd 00:28:36
241 172 636 Rita Siitan Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 3.8 km Kõnd 00:39:57
353 268 637 Jaana Siliksaar Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 3.8 km Kõnd 00:47:20
191 130 639 Anu Sillandi Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 3.8 km Kõnd 00:37:32
456 359 642 Terje Sinik Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 3.8 km Kõnd 01:08:28
446 350 644 Siivi Sirotkin Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 3.8 km Kõnd 01:03:02
36 13 860 Merit Sisas Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 3.8 km Jooks 00:22:15
19 15 646 Mark Slavin Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 3.8 km Jooks 00:20:58
352 267 647 Natalja Sleptšuk Naine
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 3.8 km Jooks 00:47:11
265 193 656 Malle Soosaar Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 3.8 km Kõnd 00:41:10
286 210 657 Pille-Riin Soots Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 3.8 km Kõnd 00:42:19
341 259 658 Elen Soppe Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Kõnd 00:46:27
320 241 659 Natalja Sorokin Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 3.8 km Kõnd 00:44:45
262 190 660 Ragne Soto Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 3.8 km Kõnd 00:41:04
422 95 916 Alejandro Soto Coronado Mees
Harju maakond
ABB ABB Best Team Ever M 3.8 km Jooks 00:56:11
444 348 662 Ingrid Stamm Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 3.8 km Kõnd 01:02:40
147 94 675 Made Sügis Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 3.8 km Kõnd 00:32:24
115 65 666 Reelika Sultson Naine
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 3.8 km Jooks 00:28:01
9 7 667 Raul Sulu Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 3.8 km Jooks 00:19:38
281 207 668 Sirli Sumeri Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 3.8 km Kõnd 00:41:58
106 49 669 Armin Sutter Mees
Rapla maakond
  Käbipätid M 3.8 km Jooks 00:27:24
94 48 670 Kadi Sutter Naine
Rapla maakond
  Käbipätid N 3.8 km Jooks 00:26:14
209 146 671 Maili Suurekivi Naine
Harju maakond
ABB ABB Mugavad N 3.8 km Kõnd 00:38:53
428 332 672 Aire Suurkuusk Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Kõnd 00:57:01
438 342 900 Marianne Taberland Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 3.8 km Kõnd 01:01:08
3 3 750 Margus Tähepõld Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 3.8 km Jooks 00:17:38
465 367 683 Ksenja Tajur Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 3.8 km Kõnd 01:21:09
365 280 684 Kristi Talbach Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.8 km Kõnd 00:48:06
244 176 686 Ave Talts Naine
Harju maakond
  KRO II N 3.8 km Kõnd 00:40:01
211 64 687 Rain Talvoja Mees
Harju maakond
ABB ABB Mugavad M 3.8 km Kõnd 00:38:59
409 315 688 Age Tamm Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 3.8 km Kõnd 00:53:12
251 70 689 Andrus Tamm Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 3.8 km Kõnd 00:40:26
161 105 691 Marleen Tamm Naine
Harju maakond
  KRO II N 3.8 km Kõnd 00:34:14
454 97 692 Talis Tamm Mees
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 3.8 km Jooks 01:06:55
434 338 695 Kätlin Tammesoo Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 3.8 km Kõnd 00:59:36
242 173 697 Marju Tammik Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 3.8 km Jooks 00:39:58
385 295 698 Merilin Tammik Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 3.8 km Kõnd 00:50:29
65 28 701 Triin Tartes Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 3.8 km Jooks 00:23:59
313 233 702 Tea Tasa Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 3.8 km Jooks 00:44:15
287 211 703 Evely Taul Naine
Harju maakond
  TIREL N 3.8 km Kõnd 00:42:24
469 371 906 Hela Teesalu Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 3.8 km Kõnd 01:33:44
23 5 705 Pia Tein Naine
Harju maakond
  KRO II N 3.8 km Jooks 00:21:23
190 129 881 Siret Telliskivi Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Kõnd 00:37:24
455 358 707 Jane Teresk Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 3.8 km Kõnd 01:07:42
236 168 708 Svetlana Ternavskihh Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 3.8 km Jooks 00:39:51
308 228 709 Sirje Terve Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 3.8 km Kõnd 00:43:48
277 204 712 Liis Tiitson Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 3.8 km Kõnd 00:41:46
238 69 713 Kevin Tiks Mees
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 3.8 km Kõnd 00:39:53
260 71 870 Priit Tiks Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 3.8 km Jooks 00:40:59
93 47 903 Angela Tirp Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3.8 km Jooks 00:26:08
15 13 717 Raido Tisler Mees
Harju maakond
  Mango M 3.8 km Jooks 00:20:38
354 269 852 Evelyn Tohvri Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Kõnd 00:47:27
369 86 720 Tanel Tomson Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 3.8 km Kõnd 00:48:28
228 160 749 Taimi Tõnisson Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 3.8 km Kõnd 00:39:32
98 51 892 Evelin Toobal Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 3.8 km Jooks 00:26:34
359 274 721 Ragna Toom Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 3.8 km Kõnd 00:47:51
316 237 723 Terly Toomast Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 3.8 km Kõnd 00:44:19
299 221 724 Jana Toomi Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 3.8 km Kõnd 00:43:06
32 23 725 Antti Tooming Mees
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad M 3.8 km Jooks 00:22:06
350 85 729 Hans Tort Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 3.8 km Kõnd 00:47:09
429 333 732 Kristi Treier Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 3.8 km Kõnd 00:57:23
440 344 733 Helena Trink Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 3.8 km Kõnd 01:01:12
41 17 734 Dominica Trubetskoi Naine
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 3.8 km Jooks 00:22:32
474 375 737 Larissa Truu Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 3.8 km Kõnd 01:55:30
382 90 739 Maksim Tšikiljov Mees
Harju maakond
  BEER SNAILS M 3.8 km Kõnd 00:50:00
298 220 741 Moonika Tuhkanen Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 3.8 km Kõnd 00:43:03
95 49 742 Epp Tuisk Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 3.8 km Jooks 00:26:17
301 223 744 Anu Tukia Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 3.8 km Kõnd 00:43:16
205 142 745 Kairi Tukia Naine
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 3.8 km Kõnd 00:38:39
269 195 831 Kerta Übner Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 3.8 km Kõnd 00:41:22
134 82 752 Olga Uhabakin Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 3.8 km Jooks 00:30:01
431 335 756 Killi Ummelas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 3.8 km Kõnd 00:58:04
373 286 832 Annelii Üprus Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 3.8 km Kõnd 00:49:08
55 22 757 Dagmar Urb Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 3.8 km Jooks 00:23:34
307 229 760 Lilo Ustaal Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 3.8 km Kõnd 00:43:48
338 256 761 Evelin Uudeküll Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 3.8 km Kõnd 00:45:59
384 294 833 Mari-Liis Üürike Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.8 km Kõnd 00:50:08
116 66 762 Kairi Uustulnd Naine
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 3.8 km Jooks 00:28:13
378 291 763 Kristiina Vaher Naine
Tartu maakond
ABB   N 3.8 km Kõnd 00:49:47
46 18 886 Sirli Vaher Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Jooks 00:22:52
24 19 824 Erkki Vähi Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 3.8 km Jooks 00:21:31
90 44 766 Arie Vaigurand Naine
Harju maakond
  Raiari N 3.8 km Jooks 00:25:40
31 10 767 Marge Vaikjärv Naine
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 3.8 km Jooks 00:22:00
20 16 769 Rein Vaimel Mees
Harju maakond
    M 3.8 km Jooks 00:21:01
304 79 825 Norman Väin Mees
Harju maakond
  ERL M 3.8 km Kõnd 00:43:28
119 69 772 Eleene Vaino Naine
Harju maakond
TAI TAI N 3.8 km Jooks 00:28:29
108 58 773 Tais Vakrõõm Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 3.8 km Jooks 00:27:25
10 8 776 Jaanus Valdmaa Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid M 3.8 km Jooks 00:19:44
271 199 893 Kaisa Välk Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 3.8 km Kõnd 00:41:28
404 310 781 Liis Valma Naine
Harju maakond
  Runderful N 3.8 km Kõnd 00:53:00
154 54 782 Olavi Valner Mees
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
Tugi Tiim M 3.8 km Kõnd 00:33:14
87 41 784 Anni Sandra Varblane Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 3.8 km Kõnd 00:25:31
427 96 785 Rain Varblane Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 3.8 km Kõnd 00:57:00
45 28 786 Erki Varbola Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 3.8 km Jooks 00:22:46
76 42 787 Tauno Vare Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 3.8 km Jooks 00:24:40
132 52 861 Kristjan Värv Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 3.8 km Jooks 00:30:00
144 91 789 Ingrid Vedler Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 3.8 km Jooks 00:31:20
27 7 791 Jana Veenpere Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 3.8 km Jooks 00:21:39
443 347 792 Birgit Patrice Veer Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 3.8 km Kõnd 01:02:31
5 1 793 Hanna-Greta Veersalu Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Jooks 00:19:10
249 180 794 Maria Veide Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 3.8 km Kõnd 00:40:20
285 209 795 Airi Vekmann Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 3.8 km Kõnd 00:42:17
257 187 796 Laura Venig Naine
Harju maakond
  LauMer N 3.8 km Kõnd 00:40:41
109 60 797 Mariia Verozub Naine
Harju maakond
BLRT Grupp AS   N 3.8 km Jooks 00:27:41
416 322 851 Annely Verrevmägi Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Kõnd 00:54:43
88 42 801 Kristi Vettik Naine
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Paar N 3.8 km Jooks 00:25:35
60 25 802 Aivi Viht Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Jooks 00:23:53
139 87 803 Marta Vihtre Naine
Harju maakond
  Naksitrallid N 3.8 km Kõnd 00:30:33
255 185 806 Margit Viilmaa Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 3.8 km Kõnd 00:40:38
297 219 807 Kristel Viirmann Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 3.8 km Kõnd 00:43:02
321 242 810 Katrin Viks Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 3.8 km Kõnd 00:44:46
165 108 814 Greete Vilu Naine
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 3.8 km Jooks 00:34:58
97 47 818 Martin Visnapuu Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 3.8 km Jooks 00:26:27
335 253 819 Kairi Vjatkin Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.8 km Kõnd 00:45:47
221 155 820 Katri Voit Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 3.8 km Kõnd 00:39:16
414 320 822 Irina Voronina Naine
Harju maakond
    N 3.8 km Kõnd 00:53:50
143 90 823 Julia Vuhk Vuht Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 3.8 km Jooks 00:31:17
135 83 965 Gätlin Vunk Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 3.8 km Jooks 00:30:11
325 245 835 Viktoria Yurchuk Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 3.8 km Jooks 00:44:56
426 331 679 Darja Zabrovskaja Naine
Harju maakond
  ERL N 3.8 km Jooks 00:56:55
390 300 681 Evelyn Zahrens Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 3.8 km Kõnd 00:51:08
Sulge

Tulemuse detailne info

...