19. TRADEHOUSE Tervisejooks
9. etapp - 5,1 km - Pääsküla raba

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 478 Naisi: 374 Mehi: 104 Läbitud distants kokku: 2438 km Aeg kokku: 453:49:17
Koht M/N koht Nr Nimi Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
350 268 8 Mari-Liis Aas Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 5.1 km Kõnd 01:03:06
371 285 10 Monika Aaslaid Naine
Harju maakond
  Pirita N 5.1 km Kõnd 01:07:06
381 293 11 Gerli Aasmäe Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.1 km Kõnd 01:08:46
202 140 12 Jette Aasumäe Naine
Harju maakond
  2RTK N 5.1 km Jooks 00:51:22
224 158 13 Lili Aasumäe Naine
Harju maakond
Spordiselts   N 5.1 km Kõnd 00:52:52
293 221 16 Ilze Abola Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.1 km Kõnd 00:57:39
62 31 17 Andre Adler Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 5.1 km Jooks 00:31:27
254 186 18 Eva Adoson Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.1 km Kõnd 00:55:06
284 214 20 Helena Aeltermann Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.1 km Kõnd 00:57:04
424 329 21 Evelin Agu Naine
Harju maakond
    N 5.1 km Kõnd 01:19:46
422 327 22 Tatjana Agu Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 5.1 km Kõnd 01:18:49
323 245 24 Evelyn Alamets Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.1 km Kõnd 01:00:18
80 42 27 Sandra Aleksius Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5.1 km Jooks 00:33:09
21 13 28 Andres Aller Mees
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR M 5.1 km Jooks 00:27:33
29 13 889 Heleri Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.1 km Jooks 00:28:39
28 12 901 Marja-Liisa Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.1 km Jooks 00:28:31
398 305 30 Reili Allmere Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 5.1 km Kõnd 01:11:17
402 309 33 Anastassia Ambros Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.1 km Kõnd 01:12:15
101 55 34 Kristel Amer Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.1 km Jooks 00:35:22
268 199 35 Lilly Ammon Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.1 km Kõnd 00:56:03
207 63 36 Vladimir Anaimanovich Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5.1 km Kõnd 00:51:44
150 96 37 Birgit Andermann Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 5.1 km Kõnd 00:46:54
42 24 845 Priit Annusver Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5.1 km Jooks 00:29:47
347 266 40 Kati Areda Naine
Harju maakond
  Õed Väledad N 5.1 km Kõnd 01:02:40
204 142 42 Annifriida Arge Naine
Harju maakond
  A Running Joke N 5.1 km Jooks 00:51:28
181 122 43 Anneli Arm Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.1 km Jooks 00:49:44
139 88 44 Kristin Arm Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.1 km Kõnd 00:45:35
153 100 46 Maire Arras Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 5.1 km Kõnd 00:47:25
24 10 49 Pille Arula Naine
Harju maakond
AS Viimsi Vesi Vesi jookseb N 5.1 km Jooks 00:28:13
267 198 51 Alla Aruvald Naine
Harju maakond
  :) Täpi ja Külmalind N 5.1 km Kõnd 00:56:00
433 338 52 Anastasiia Atamanenko-Popova Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.1 km Kõnd 01:23:50
195 134 53 Mari Aua Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5.1 km Kõnd 00:50:51
92 48 54 Ave Aun Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.1 km Jooks 00:34:27
33 20 57 Raiko Bach Mees
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III M 5.1 km Jooks 00:28:56
128 80 58 Ketlin Bachmann Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.1 km Jooks 00:40:42
107 60 71 Brit Bärengrub Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.1 km Jooks 00:36:37
336 256 63 Julia Bogdanova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.1 km Kõnd 01:01:40
261 193 65 Maret Bormeister Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5.1 km Kõnd 00:55:27
188 127 69 Natalja Bukrejeva Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.1 km Kõnd 00:50:00
441 345 70 Valeria Buravljova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.1 km Kõnd 01:28:13
474 104 73 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias Mees
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 5.1 km Kõnd 02:46:13
257 189 74 Natalia Družinina Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.1 km Kõnd 00:55:11
469 367 80 Estin Engbusk Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.1 km Kõnd 02:17:32
7 3 82 Annika Ennok Naine
Harju maakond
    N 5.1 km Jooks 00:24:39
288 218 868 Elisabeth Erik Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 5.1 km Kõnd 00:57:28
54 27 84 Kristel Evardi Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 5.1 km Jooks 00:30:58
315 78 907 Elis Fels Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 5.1 km Kõnd 00:59:43
429 334 85 Kristel Filippov Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.1 km Kõnd 01:21:52
236 169 86 Kristina Fuks-Kuus Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.1 km Jooks 00:53:30
93 45 87 Semjon Galajev Mees
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA M 5.1 km Jooks 00:34:35
478 374 88 Natalja Gapon Naine
Harju maakond
  HORNETS N 5.1 km Kõnd 04:07:49
4 2 89 Triin Gede Naine
Harju maakond
  TIREL N 5.1 km Jooks 00:21:17
401 308 90 Merilin Gedvil Naine
Harju maakond
  Runderful N 5.1 km Kõnd 01:12:07
253 185 92 Marian Gilden Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.1 km Jooks 00:55:05
405 94 93 Tedo Gogoladze Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.1 km Kõnd 01:12:49
329 249 95 Anni Granström Naine
Harju maakond
  Õed Väledad N 5.1 km Kõnd 01:00:56
97 46 96 James Ralph Gray Mees
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 5.1 km Jooks 00:34:53
95 50 97 Monika Grinfeld Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.1 km Jooks 00:34:40
263 195 847 Uljana Grinina Naine
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 5.1 km Kõnd 00:55:43
351 269 98 Kristi Grünbaum Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5.1 km Kõnd 01:03:15
470 368 99 Külli Haab Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 5.1 km Kõnd 02:25:08
313 237 100 Jana Haage Naine
Harju maakond
  ERL N 5.1 km Kõnd 00:59:25
412 318 104 Gäthlin Haljaste Naine
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 5.1 km Kõnd 01:14:59
176 57 105 Hannes Hanimägi Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team M 5.1 km Kõnd 00:49:36
427 332 106 Reet Hansen Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5.1 km Kõnd 01:20:34
393 301 109 Liis Havi Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5.1 km Kõnd 01:10:24
117 70 875 Irina Hazinski Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 5.1 km Jooks 00:38:10
443 97 111 Olavi Hein Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5.1 km Kõnd 01:30:17
464 102 919 Andrias Heinlaid Mees
Harju maakond
    M 5.1 km Kõnd 01:59:33
145 93 112 Eleri Heinnurm Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.1 km Kõnd 00:46:17
471 103 927 Aleksei Heinsaar Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.1 km Kõnd 02:26:57
10 7 114 Ivo Hindreus Mees
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 5.1 km Jooks 00:25:06
103 57 115 Helen Hindrichson-Nairis Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.1 km Jooks 00:35:44
182 60 116 Marko Hinn Mees
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 5.1 km Kõnd 00:49:44
235 168 122 Ly Hõbe Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.1 km Kõnd 00:53:21
43 25 950 Sven Holter Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5.1 km Jooks 00:29:54
352 270 121 Tiina Hunt Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 5.1 km Kõnd 01:03:18
1 1 124 Helena Idarand Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 5.1 km Kõnd 00:02:28
65 32 126 Sergei Iljin Mees
Harju maakond
    M 5.1 km Jooks 00:31:39
256 188 129 Kaidi Ilves Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 5.1 km Kõnd 00:55:08
306 75 130 Marek Ilves Mees
Harju maakond
  2RTK M 5.1 km Kõnd 00:58:35
390 299 131 Ülle Ilves Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.1 km Kõnd 01:09:42
232 67 133 Vitali Ivanov Mees
Harju maakond
  KKKSV M 5.1 km Kõnd 00:53:11
283 213 155 Irene Jääger Naine
Harju maakond
  :) Täpi ja Külmalind N 5.1 km Kõnd 00:57:03
41 18 890 Janika Jaago Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.1 km Jooks 00:29:43
399 306 156 Maire Jäärats Naine
Harju maakond
ABB   N 5.1 km Kõnd 01:11:47
155 102 134 Elen Jahimaa Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 5.1 km Jooks 00:47:48
180 59 135 Dmitri Jalakas Mees
Harju maakond
    M 5.1 km Kõnd 00:49:40
463 362 136 Kristel Jallai Naine
Harju maakond
    N 5.1 km Jooks 01:57:16
35 14 137 Eve Janis Naine
Harju maakond
    N 5.1 km Jooks 00:29:07
214 64 139 Urmas Jegorov Mees
Harju maakond
  Tiptap M 5.1 km Kõnd 00:52:17
94 49 140 Anneli Jervson Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.1 km Jooks 00:34:38
229 163 142 Marion Jogenbro Naine
Harju maakond
  Mango N 5.1 km Kõnd 00:53:04
418 324 150 Sigrid Jõhve Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.1 km Kõnd 01:16:26
86 44 144 Elise Joonas Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.1 km Jooks 00:33:40
118 71 145 Krista Joonas Naine
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5.1 km Jooks 00:38:16
162 108 158 Katri Jürine Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.1 km Kõnd 00:48:29
372 286 159 Luule Jürisson Naine
Harju maakond
  Pirita N 5.1 km Kõnd 01:07:20
343 81 161 Margus Jüriväli Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 5.1 km Kõnd 01:02:09
104 58 162 Kadri Jürjan Naine
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 5.1 km Jooks 00:35:47
465 363 164 Signe Kaasik Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 5.1 km Kõnd 02:09:17
301 227 165 Peeli Kadastu Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.1 km Kõnd 00:58:06
163 109 166 Sandra Maria Kaer Naine
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5.1 km Jooks 00:48:30
304 230 278 Liina Kägu Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 5.1 km Kõnd 00:58:25
2 1 168 Tarmo Kaisla Mees
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 5.1 km Jooks 00:20:43
99 53 169 Kristin Kaivo Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 5.1 km Jooks 00:35:00
64 33 170 Liina Kala Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.1 km Jooks 00:31:33
179 121 172 Birgit Kald Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.1 km Kõnd 00:49:38
322 243 173 Nele Kalda Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5.1 km Kõnd 01:00:12
419 325 174 Pille Kalda Naine
Harju maakond
TAI TAI N 5.1 km Kõnd 01:17:42
346 265 176 Kerli Kaldoja Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 5.1 km Kõnd 01:02:38
126 78 178 Urvi Kaljas Naine
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 5.1 km Kõnd 00:40:00
122 48 181 Taavi Kallas Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 5.1 km Jooks 00:38:53
258 190 182 Tiina Kallas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.1 km Kõnd 00:55:18
120 73 183 Anary Kalme Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.1 km Jooks 00:38:40
77 38 185 Kermo Kangur Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.1 km Jooks 00:32:45
345 264 186 Marina Karasjova Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.1 km Kõnd 01:02:31
300 226 187 Maarika Karelson Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 5.1 km Kõnd 00:58:01
173 117 281 Kaidi-Kerli Kärner Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5.1 km Jooks 00:49:25
105 47 894 Roland Karro Mees
Harju maakond
ABB
ABB
  M 5.1 km Jooks 00:35:56
187 126 191 Kadri Kartašev Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5.1 km Kõnd 00:50:00
143 91 192 Ines Karu Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.1 km Kõnd 00:46:08
294 73 193 Viljo Kase Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5.1 km Kõnd 00:57:41
68 33 195 Taavi Kasela Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 5.1 km Jooks 00:32:09
255 187 196 Annika Kaseorg Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.1 km Kõnd 00:55:08
32 19 198 Mairo Kaseväli Mees
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 5.1 km Jooks 00:28:47
189 128 202 Kristel Kauts Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 5.1 km Kõnd 00:50:13
82 43 203 Keidi Keidla Naine
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 5.1 km Jooks 00:33:13
20 8 205 Monika Kelle Naine
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Tiim N 5.1 km Jooks 00:27:29
149 97 206 Helin Kerna Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 5.1 km Kõnd 00:46:54
39 17 208 Kristiin Kesamaa Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5.1 km Jooks 00:29:32
59 30 926 Karl Kesküla Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.1 km Jooks 00:31:07
100 54 898 Karoliine Kessler Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.1 km Kõnd 00:35:07
387 91 212 Michael Keumatio Lontsie Mees
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 5.1 km Jooks 01:09:21
98 52 215 Valeria Kiisk Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 5.1 km Jooks 00:34:57
129 81 216 Naomi Jessica Kiivikas Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 5.1 km Jooks 00:41:04
411 317 217 Evelin Kikas Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5.1 km Kõnd 01:14:50
440 344 220 Pille Kink Naine
Harju maakond
TAI TAI N 5.1 km Kõnd 01:27:32
335 255 222 Liina Kippasto Naine
Harju maakond
  Runderful N 5.1 km Kõnd 01:01:35
428 333 223 Kristi Kirsman Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.1 km Kõnd 01:21:42
175 119 225 Külli Kivioja-Ööpik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.1 km Kõnd 00:49:31
259 191 891 Reelika Kliimre Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.1 km Kõnd 00:55:22
274 205 853 Merit Kohv Naine
Harju maakond
ABB AS   N 5.1 km Kõnd 00:56:38
85 41 871 Tajo Koiksaar Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5.1 km Jooks 00:33:33
73 36 230 Andres Koitmäe Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.1 km Jooks 00:32:26
391 300 232 Aet Kolde Naine
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 5.1 km Kõnd 01:10:00
467 365 235 Ivika Kolk Naine
Harju maakond
KredEx Krediidikindlustus AS KredEx Krediidikindlustus N 5.1 km Kõnd 02:11:00
356 84 869 Sander Kollom Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5.1 km Jooks 01:03:52
56 28 238 Triin Konsap Naine
Harju maakond
Ridango AS Ridango N 5.1 km Jooks 00:31:00
18 12 239 Vjatšeslav Koop Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 5.1 km Jooks 00:26:34
52 28 846 Kardo Koplus Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5.1 km Jooks 00:30:52
281 211 241 Triin Kosso Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.1 km Kõnd 00:57:00
47 26 242 Stiven Kossorotov Mees
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 5.1 km Jooks 00:30:27
332 252 245 Kajali Kotsar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.1 km Kõnd 01:01:11
286 216 246 Tatjana Kovaljova Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5.1 km Jooks 00:57:22
110 63 243 Inessa Kozenko Naine
Harju maakond
  FIVEX N 5.1 km Jooks 00:36:42
438 96 244 Andrei Kozlov Mees
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 5.1 km Kõnd 01:27:07
247 179 247 Natalja Kravtsova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.1 km Kõnd 00:54:31
186 61 925 Matthew Krisenthal Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.1 km Kõnd 00:49:53
307 232 259 Kerli Krõm Naine
Harju maakond
  Naksitrallid N 5.1 km Kõnd 00:58:36
146 94 252 Elise Kruus Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 5.1 km Kõnd 00:46:22
26 11 254 Katrin Kruusamägi Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5.1 km Jooks 00:28:25
368 283 255 Anne Kruusement Naine
Harju maakond
    N 5.1 km Kõnd 01:06:23
160 106 256 Kairi Kruusma Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 5.1 km Jooks 00:48:25
185 125 257 Raili Kruusmaa-Moks Naine
Harju maakond
  . Tippvorm . N 5.1 km Kõnd 00:49:53
237 170 258 Vivika Kruusmägi Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 5.1 km Kõnd 00:53:38
373 87 260 Mikhail Kudinskiy Mees
Harju maakond
    M 5.1 km Kõnd 01:07:21
244 176 263 Jekaterina Kukk Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.1 km Kõnd 00:54:07
91 47 265 Aet Kull Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.1 km Jooks 00:34:26
287 217 267 Aivi Kurim Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 5.1 km Kõnd 00:57:27
324 244 270 Galyna Kushnir Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 5.1 km Kõnd 01:00:18
79 41 896 Kristel Küts Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5.1 km Jooks 00:33:08
234 167 272 Raili Kuurits Naine
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 5.1 km Kõnd 00:53:12
379 291 273 Edith Kuusemägi Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.1 km Kõnd 01:08:02
333 253 275 Piret Kuusk Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.1 km Jooks 01:01:21
84 42 271 Andžei Kuznets Mees
Harju maakond
  HORNETS M 5.1 km Jooks 00:33:33
266 197 287 Sigrid Laanemets Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5.1 km Kõnd 00:55:57
354 271 290 Ruth Laev Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.1 km Kõnd 01:03:49
453 354 292 Natalja Lahk Naine
Harju maakond
  HORNETS N 5.1 km Kõnd 01:40:59
158 104 293 Kairi Laht Naine
Lääne-Viru maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5.1 km Jooks 00:48:09
130 49 858 Marko Laigna Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 5.1 km Jooks 00:41:32
3 2 300 Mario Lambing Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5.1 km Jooks 00:21:11
327 247 301 Maris Lampe Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 5.1 km Jooks 01:00:44
156 103 303 Triin Laub Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.1 km Kõnd 00:48:00
414 320 305 Ketter Leemet Naine
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 5.1 km Kõnd 01:15:27
167 55 308 Janek Lehtmets Mees
Harju maakond
  Lehe Sport M 5.1 km Kõnd 00:48:41
19 7 319 Liina-Maria Lepik Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5.1 km Jooks 00:27:09
342 262 320 Silja Lepik Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.1 km Kõnd 01:02:09
14 10 325 Andreas Ležnevsky Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
  M 5.1 km Jooks 00:25:49
172 116 326 Katrin Ligi Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.1 km Kõnd 00:49:19
227 161 330 Liina Liiv Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.1 km Kõnd 00:53:01
74 38 331 Gerly Liivak Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 5.1 km Jooks 00:32:27
408 314 333 Eleen Lilienthal Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5.1 km Kõnd 01:13:49
386 296 335 Everiin Lill Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.1 km Kõnd 01:09:17
431 336 336 Katrin Lillep Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.1 km Kõnd 01:23:18
349 82 337 Martin Lillepuu Mees
Harju maakond
    M 5.1 km Kõnd 01:03:00
264 69 338 Andres Lilleste Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 5.1 km Kõnd 00:55:46
447 99 339 Karl Limbak Mees
Harju maakond
  Gone with the win M 5.1 km Jooks 01:31:29
123 75 340 Tiivi Lind Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.1 km Jooks 00:39:12
192 131 341 Siret Link Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.1 km Kõnd 00:50:28
61 31 342 Gerli Linkgreim Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.1 km Jooks 00:31:17
37 22 343 Taivo Linnamägi Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5.1 km Jooks 00:29:08
164 111 346 Kristi Listmann Naine
Tartu maakond
ABB   N 5.1 km Kõnd 00:48:38
468 366 349 Katrin Lohk Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.1 km Kõnd 02:16:00
265 196 363 Reelika Lõhmus Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 5.1 km Kõnd 00:55:55
277 208 364 Victoria-Laura Lõhmus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.1 km Kõnd 00:56:50
200 62 949 Karel Lomp Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5.1 km Kõnd 00:51:09
109 61 366 Britta Lõõbas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.1 km Jooks 00:36:38
272 203 350 Triin-Anneli Loodus Naine
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 5.1 km Jooks 00:56:30
222 157 351 Kairit Lootus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 5.1 km Kõnd 00:52:50
231 165 352 Karoliine Lootus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 5.1 km Kõnd 00:53:09
15 5 355 Reet Luhaäär Naine
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 5.1 km Jooks 00:25:53
357 273 358 Inga Luks Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.1 km Jooks 01:04:00
152 99 911 Liis Lume Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.1 km Kõnd 00:47:24
442 346 359 Viktoria Lumi Naine
Harju maakond
    N 5.1 km Kõnd 01:28:17
168 113 360 Margit Lunt Naine
Harju maakond
  KRO II N 5.1 km Kõnd 00:48:56
458 358 362 Inge Luuk Naine
Harju maakond
  2RTK N 5.1 km Kõnd 01:45:24
132 50 367 Andre Maasikas Mees
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 5.1 km Kõnd 00:42:18
416 322 370 Heleen Maibak Naine
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 5.1 km Kõnd 01:16:07
378 290 372 Kristiina Maidvee Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.1 km Kõnd 01:07:56
49 27 376 Mait Makkar Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 5.1 km Jooks 00:30:39
404 311 377 Tiina Maldre Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 5.1 km Kõnd 01:12:47
13 9 379 Ilja Mandrikov Mees
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 5.1 km Jooks 00:25:42
417 323 431 Maie Männiste Naine
Lääne-Viru maakond
    N 5.1 km Kõnd 01:16:14
448 349 848 Gertu Margus Naine
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 5.1 km Kõnd 01:37:11
430 335 383 Margit Marma Naine
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 5.1 km Kõnd 01:23:09
226 66 385 Bogdan Martšenko Mees
Harju maakond
  A Running Joke M 5.1 km Kõnd 00:53:01
228 162 387 Merilin Massakas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.1 km Kõnd 00:53:01
423 328 388 Djan Matsova Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.1 km Kõnd 01:19:09
63 32 390 Julia Medved Naine
Harju maakond
    N 5.1 km Jooks 00:31:33
369 86 393 Martin Meisalu Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5.1 km Jooks 01:06:27
83 40 395 Veiko Meltsas Mees
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 5.1 km Jooks 00:33:21
415 321 396 Eve Mere Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.1 km Kõnd 01:15:53
421 326 398 Iris Meristo Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.1 km Kõnd 01:17:49
420 95 399 Martin Meristo Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.1 km Jooks 01:17:48
252 184 400 Ülle Metsman Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.1 km Jooks 00:54:57
456 356 402 Oksana Mihailova Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.1 km Kõnd 01:44:25
376 288 403 Krista Mihkelsaar Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.1 km Jooks 01:07:37
133 83 404 Airi Miilits Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 5.1 km Kõnd 00:42:38
197 136 406 Virge Millert Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5.1 km Jooks 00:50:53
212 149 407 Katrin Milva Naine
Tartu maakond
ABB   N 5.1 km Kõnd 00:52:15
147 53 410 Elari Moks Mees
Harju maakond
  . Tippvorm . M 5.1 km Kõnd 00:46:38
397 93 411 Hans Moks Mees
Harju maakond
  KRO II M 5.1 km Kõnd 01:11:10
125 77 425 Liia Mõrd Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Engineering OÜ
  N 5.1 km Jooks 00:39:40
208 145 413 Jekaterina Mordassova Naine
Harju maakond
  Runderful N 5.1 km Kõnd 00:51:59
297 223 415 Veronika Mossov Naine
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 5.1 km Kõnd 00:57:51
314 77 417 Sander Muhu Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 5.1 km Kõnd 00:59:35
413 319 418 Anne Murd Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.1 km Kõnd 01:15:02
217 153 419 Kaili Muru Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 5.1 km Kõnd 00:52:27
121 74 423 Reilika Muuli Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.1 km Jooks 00:38:41
219 65 435 Einar Namme Mees
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 5.1 km Kõnd 00:52:36
218 154 454 Epp Näpp Naine
Harju maakond
ABB   N 5.1 km Kõnd 00:52:34
159 105 436 Jana Napritson Naine
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 5.1 km Kõnd 00:48:16
31 18 849 Ragnar Nauka Mees
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 5.1 km Jooks 00:28:39
394 302 439 Kristi Neidra Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.1 km Jooks 01:10:30
308 233 441 Anne Neroda Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 5.1 km Kõnd 00:58:41
269 200 442 Tiina Niilis Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.1 km Kõnd 00:56:07
241 174 874 Aiti Niinemets Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 5.1 km Kõnd 00:53:53
365 85 453 Lauri Nõmme Mees
Harju maakond
  SK Convenient Excuse M 5.1 km Kõnd 01:05:34
169 56 447 Marek Nuka Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.1 km Kõnd 00:49:06
348 267 448 Lea Nulk Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.1 km Kõnd 01:02:52
136 85 449 Reet Nurm Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.1 km Jooks 00:44:53
444 98 450 Kristjan Nurme Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5.1 km Kõnd 01:30:52
196 135 457 Eveli Ojamäe-Veider Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.1 km Kõnd 00:50:52
271 202 461 Kairin Oras Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.1 km Kõnd 00:56:10
389 298 462 Maarika Org Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.1 km Kõnd 01:09:24
466 364 463 Eve Oro Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 5.1 km Kõnd 02:09:42
303 229 465 Helena Orumets Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.1 km Kõnd 00:58:21
11 4 467 Diana Ošur Naine
Harju maakond
    N 5.1 km Jooks 00:25:25
142 90 827 Piret Õun Naine
Harju maakond
  Tiptap N 5.1 km Kõnd 00:46:02
280 210 828 Evelin Õunapuu Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.1 km Kõnd 00:56:56
225 160 829 Maarja Õunmaa Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.1 km Kõnd 00:52:59
384 295 470 Tatjana Ovsjankina Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.1 km Kõnd 01:09:06
242 175 473 Ave Paabel Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.1 km Kõnd 00:54:05
328 248 475 Tiina Paalberg Naine
Harju maakond
  Pirita N 5.1 km Kõnd 01:00:47
454 100 544 Siim Pääro Mees
Harju maakond
Springmar OÜ   M 5.1 km Kõnd 01:41:40
53 25 476 Kerli Paas Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.1 km Jooks 00:30:56
30 17 481 Märt Pais Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5.1 km Jooks 00:28:39
157 54 483 Ivar Pajuste Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 5.1 km Kõnd 00:48:09
477 373 484 Nele Pajuste Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.1 km Kõnd 03:29:43
363 279 485 Egle Palk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 5.1 km Kõnd 01:05:03
45 21 487 Delica Brigita Palmsalu Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.1 km Jooks 00:30:26
275 206 492 Kaisa Papp Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5.1 km Jooks 00:56:41
355 272 494 Angelika Park Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 5.1 km Kõnd 01:03:51
51 24 540 Anna-Liisa Pärnalaas Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5.1 km Jooks 00:30:47
8 5 495 Jürgen Parts Mees
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 5.1 km Jooks 00:24:43
215 151 496 Julia Passetšnik Naine
Harju maakond
  FIVEX N 5.1 km Kõnd 00:52:18
220 155 497 Helen Paul Naine
Harju maakond
ABB ABB WOLF N 5.1 km Kõnd 00:52:42
72 35 498 Maksim Pavlov Mees
Harju maakond
  Runderful M 5.1 km Jooks 00:32:22
116 69 501 Kai Peet Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.1 km Jooks 00:37:56
112 65 912 Hedi Peetermann Naine
Harju maakond
ABB AS   N 5.1 km Jooks 00:36:57
446 348 504 Lada Peikre Naine
Harju maakond
    N 5.1 km Kõnd 01:31:17
210 147 514 Agnes Pihelpuu Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.1 km Kõnd 00:52:10
364 280 516 Marja-Liina Piir Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 5.1 km Kõnd 01:05:05
319 241 517 Kerly Piirsalu Naine
Harju maakond
  Pirita N 5.1 km Kõnd 00:59:52
374 287 518 Marju Piirsalu Naine
Harju maakond
  Pirita N 5.1 km Kõnd 01:07:23
144 92 519 Anke Pikner Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 5.1 km Kõnd 00:46:12
243 68 520 Andrus Pisarev Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5.1 km Kõnd 00:54:05
67 35 524 Irene Ploom Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5.1 km Jooks 00:32:05
137 86 525 Natalia Plotnikova Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.1 km Kõnd 00:45:00
325 80 538 Kaimo Põder Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.1 km Kõnd 01:00:19
69 34 951 Armand Põldoja Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5.1 km Jooks 00:32:10
81 39 844 Priit Põltsama Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5.1 km Jooks 00:33:10
60 30 526 Olga Ponomareva Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 5.1 km Jooks 00:31:09
326 246 528 Kristi Poobus Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5.1 km Kõnd 01:00:28
161 107 529 Kristina Poolak Naine
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 5.1 km Jooks 00:48:27
310 235 545 Katrin Pööra Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.1 km Kõnd 00:59:00
230 164 530 Aile Pops Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.1 km Kõnd 00:53:06
302 228 533 Merlin Purge Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5.1 km Kõnd 00:58:11
113 66 535 Irene Puusaar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.1 km Jooks 00:37:24
359 275 551 Piret-Ireen Raidmets Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 5.1 km Kõnd 01:04:19
238 171 555 Jaana Rajamäe Naine
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR N 5.1 km Kõnd 00:53:40
406 312 556 Sandra Rak Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5.1 km Kõnd 01:13:20
245 177 557 Ann Randver Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.1 km Kõnd 00:54:27
291 220 904 Kaili Ränkel Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.1 km Kõnd 00:57:35
437 342 559 Triin Rannut Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.1 km Kõnd 01:26:43
285 215 599 Angela Rättel Naine
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5.1 km Kõnd 00:57:05
462 361 561 Piia Raudsepp Naine
Harju maakond
    N 5.1 km Kõnd 01:54:12
90 44 562 Timo Kalevi Raussi Mees
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 5.1 km Jooks 00:34:21
455 355 565 Janne Rechlin Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.1 km Kõnd 01:43:55
385 90 566 Jeffrey Leonel Redondo Sarmiento Mees
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 5.1 km Kõnd 01:09:06
407 313 567 Külli Reha Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5.1 km Kõnd 01:13:28
295 222 570 Merli Reinmann Naine
Harju maakond
  LauMer N 5.1 km Kõnd 00:57:45
138 87 571 Julia Reisenbuk Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 5.1 km Kõnd 00:45:29
135 84 572 Eve Relvik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.1 km Jooks 00:43:48
66 34 920 Kai Remmelkoor Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.1 km Jooks 00:31:59
239 172 573 Kristiina Repp Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.1 km Kõnd 00:53:47
17 11 574 Eduard Rešetov Mees
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 5.1 km Jooks 00:26:34
22 9 575 Merilyn Retter Naine
Harju maakond
  Mango N 5.1 km Jooks 00:27:43
223 159 576 Pille Riimast Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.1 km Kõnd 00:52:52
87 45 578 Brigitta Rimm Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.1 km Jooks 00:33:59
318 240 579 Mirje Roasto Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5.1 km Kõnd 00:59:52
358 274 582 Angela Rohtla Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.1 km Kõnd 01:04:01
154 101 583 Doris Rohu Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.1 km Kõnd 00:47:26
46 20 585 Ilmatar Rooda Naine
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 5.1 km Jooks 00:30:26
40 23 586 Viljar Rooda Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5.1 km Jooks 00:29:42
296 74 587 Christman Roos Mees
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run M 5.1 km Kõnd 00:57:48
88 43 588 Ivan Roos Mees
Harju maakond
  TIREL M 5.1 km Jooks 00:34:12
366 281 590 Reet Roosimägi Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.1 km Kõnd 01:05:43
131 82 859 Airi Rosimannus Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5.1 km Jooks 00:41:38
316 238 592 Margit Rosin Naine
Harju maakond
    N 5.1 km Kõnd 00:59:48
165 110 600 Katrin Rüütel Naine
Harju maakond
    N 5.1 km Jooks 00:48:38
460 359 836 Reili Rüütel Naine
Harju maakond
ABB   N 5.1 km Kõnd 01:53:14
211 148 595 Anu Ruuven Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.1 km Kõnd 00:52:11
305 231 602 Monika Rytberg Naine
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 5.1 km Kõnd 00:58:35
360 276 910 Hele-Riin Saal Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.1 km Kõnd 01:04:52
445 347 603 Anu Saar Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.1 km Kõnd 01:31:07
403 310 604 Marianne Saar Naine
Harju maakond
Coats Eesti   N 5.1 km Kõnd 01:12:22
282 212 607 Külli Saarepera Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 5.1 km Kõnd 00:57:02
6 4 608 Siim Saaroja Mees
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 5.1 km Jooks 00:24:30
48 22 674 Heli Säde Naine
Harju maakond
  Tiptap N 5.1 km Jooks 00:30:32
330 250 609 Karin Sahar-Lambinen Naine
Harju maakond
  Mango N 5.1 km Jooks 01:01:04
194 133 610 Natalja Saiko Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.1 km Kõnd 00:50:47
44 19 611 Silvia Saks Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5.1 km Jooks 00:30:08
12 8 614 Silver Salundo Mees
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo M 5.1 km Jooks 00:25:29
473 370 621 Jana Sarri Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5.1 km Kõnd 02:40:43
337 257 623 Alla Saul Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.1 km Kõnd 01:01:42
148 95 676 Anna Šerstjuk Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.1 km Jooks 00:46:39
450 351 872 Tairi Siilbaum Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 5.1 km Kõnd 01:37:17
166 112 633 Häli Siimaste Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.1 km Kõnd 00:48:41
375 88 865 Silver Siimon Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona ilusad, aga vihased! M 5.1 km Kõnd 01:07:30
191 130 636 Rita Siitan Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.1 km Kõnd 00:50:20
377 289 637 Jaana Siliksaar Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.1 km Kõnd 01:07:37
213 150 639 Anu Sillandi Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.1 km Jooks 00:52:15
425 330 640 Piret Simmo Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.1 km Kõnd 01:19:57
221 156 641 Maia Sinajeva Naine
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 5.1 km Kõnd 00:52:43
367 282 642 Terje Sinik Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 5.1 km Kõnd 01:06:20
396 304 644 Siivi Sirotkin Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.1 km Kõnd 01:11:06
205 143 860 Merit Sisas Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5.1 km Jooks 00:51:33
34 21 646 Mark Slavin Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.1 km Jooks 00:28:59
183 123 647 Natalja Sleptšuk Naine
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 5.1 km Kõnd 00:49:45
36 15 652 Anneli Soom Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.1 km Jooks 00:29:07
383 294 657 Pille-Riin Soots Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.1 km Kõnd 01:08:56
299 225 658 Elen Soppe Naine
Harju maakond
    N 5.1 km Kõnd 00:57:54
216 152 659 Natalja Sorokin Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 5.1 km Kõnd 00:52:25
426 331 660 Ragne Soto Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.1 km Kõnd 01:20:10
317 239 662 Ingrid Stamm Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5.1 km Kõnd 00:59:49
388 297 665 Kädi Streff Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.1 km Kõnd 01:09:22
141 89 675 Made Sügis Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 5.1 km Kõnd 00:45:57
102 56 666 Reelika Sultson Naine
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5.1 km Jooks 00:35:35
23 14 667 Raul Sulu Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 5.1 km Jooks 00:28:02
249 181 668 Sirli Sumeri Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.1 km Kõnd 00:54:43
170 114 671 Maili Suurekivi Naine
Harju maakond
ABB ABB Mugavad N 5.1 km Kõnd 00:49:18
278 209 900 Marianne Taberland Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 5.1 km Kõnd 00:56:53
5 3 750 Margus Tähepõld Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5.1 km Jooks 00:23:08
476 372 683 Ksenja Tajur Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.1 km Kõnd 03:21:28
248 180 684 Kristi Talbach Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.1 km Kõnd 00:54:39
199 138 685 Annika Talijärv Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5.1 km Kõnd 00:51:08
246 178 686 Ave Talts Naine
Harju maakond
  KRO II N 5.1 km Kõnd 00:54:31
178 58 687 Rain Talvoja Mees
Harju maakond
ABB ABB Mugavad M 5.1 km Kõnd 00:49:37
190 129 688 Age Tamm Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5.1 km Kõnd 00:50:14
198 137 691 Marleen Tamm Naine
Harju maakond
  KRO II N 5.1 km Kõnd 00:51:04
140 52 693 Kristjan Tammearu Mees
Harju maakond
  A Running Joke M 5.1 km Kõnd 00:45:38
472 369 695 Kätlin Tammesoo Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5.1 km Kõnd 02:35:27
240 173 697 Marju Tammik Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 5.1 km Kõnd 00:53:51
193 132 698 Merilin Tammik Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.1 km Jooks 00:50:45
71 37 701 Triin Tartes Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.1 km Jooks 00:32:17
361 277 702 Tea Tasa Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.1 km Jooks 01:04:54
362 278 703 Evely Taul Naine
Harju maakond
  TIREL N 5.1 km Kõnd 01:04:57
449 350 906 Hela Teesalu Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 5.1 km Kõnd 01:37:13
50 23 705 Pia Tein Naine
Harju maakond
  KRO II N 5.1 km Jooks 00:30:42
262 194 881 Siret Telliskivi Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.1 km Kõnd 00:55:28
370 284 707 Jane Teresk Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 5.1 km Kõnd 01:06:27
203 141 708 Svetlana Ternavskihh Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.1 km Jooks 00:51:22
338 258 709 Sirje Terve Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 5.1 km Kõnd 01:01:44
461 360 710 Krista Tiitsen Naine
Harju maakond
  Krivi N 5.1 km Kõnd 01:54:00
279 70 711 Villu Tiitsen Mees
Harju maakond
  Krivi M 5.1 km Kõnd 00:56:56
171 115 712 Liis Tiitson Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.1 km Kõnd 00:49:19
292 72 713 Kevin Tiks Mees
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 5.1 km Kõnd 00:57:36
382 89 870 Priit Tiks Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5.1 km Kõnd 01:08:49
439 343 903 Angela Tirp Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.1 km Kõnd 01:27:12
27 16 717 Raido Tisler Mees
Harju maakond
  Mango M 5.1 km Jooks 00:28:27
320 79 720 Tanel Tomson Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5.1 km Kõnd 00:59:53
309 234 749 Taimi Tõnisson Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.1 km Kõnd 00:58:49
108 62 892 Evelin Toobal Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.1 km Jooks 00:36:38
340 260 721 Ragna Toom Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.1 km Kõnd 01:02:04
436 341 723 Terly Toomast Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.1 km Kõnd 01:26:31
9 6 725 Antti Tooming Mees
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad M 5.1 km Jooks 00:25:00
312 76 729 Hans Tort Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.1 km Kõnd 00:59:03
331 251 732 Kristi Treier Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.1 km Kõnd 01:01:09
58 29 734 Dominica Trubetskoi Naine
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 5.1 km Jooks 00:31:05
452 353 735 Terje Trutsi Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.1 km Kõnd 01:38:21
457 357 737 Larissa Truu Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.1 km Kõnd 01:45:09
392 92 739 Maksim Tšikiljov Mees
Harju maakond
  BEER SNAILS M 5.1 km Kõnd 01:10:00
127 79 741 Moonika Tuhkanen Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 5.1 km Jooks 00:40:40
115 68 876 Anna-Maria Tuisk Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 5.1 km Jooks 00:37:52
334 254 742 Epp Tuisk Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.1 km Kõnd 01:01:22
434 339 744 Anu Tukia Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.1 km Kõnd 01:24:33
174 118 745 Kairi Tukia Naine
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5.1 km Kõnd 00:49:30
270 201 831 Kerta Übner Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.1 km Kõnd 00:56:09
251 183 752 Olga Uhabakin Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.1 km Kõnd 00:54:56
432 337 754 Aleksandra Ulm Naine
Harju maakond
  DOUBLEA N 5.1 km Kõnd 01:23:37
410 316 756 Killi Ummelas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.1 km Kõnd 01:14:32
475 371 757 Dagmar Urb Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5.1 km Jooks 02:55:43
276 207 760 Lilo Ustaal Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.1 km Kõnd 00:56:46
380 292 761 Evelin Uudeküll Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5.1 km Kõnd 01:08:13
76 39 833 Mari-Liis Üürike Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.1 km Jooks 00:32:37
78 40 762 Kairi Uustulnd Naine
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 5.1 km Jooks 00:32:48
70 36 886 Sirli Vaher Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.1 km Jooks 00:32:15
459 101 824 Erkki Vähi Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5.1 km Kõnd 01:49:21
38 16 767 Marge Vaikjärv Naine
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 5.1 km Jooks 00:29:08
25 15 769 Rein Vaimel Mees
Harju maakond
    M 5.1 km Jooks 00:28:18
106 59 770 Laine Vain Naine
Harju maakond
  HARKU PEO N 5.1 km Jooks 00:35:58
289 71 825 Norman Väin Mees
Harju maakond
  ERL M 5.1 km Kõnd 00:57:30
341 261 772 Eleene Vaino Naine
Harju maakond
TAI TAI N 5.1 km Kõnd 01:02:05
395 303 773 Tais Vakrõõm Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.1 km Kõnd 01:10:57
57 29 776 Jaanus Valdmaa Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid M 5.1 km Jooks 00:31:05
124 76 893 Kaisa Välk Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5.1 km Jooks 00:39:37
184 124 781 Liis Valma Naine
Harju maakond
  Runderful N 5.1 km Kõnd 00:49:47
134 51 782 Olavi Valner Mees
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
Tugi Tiim M 5.1 km Kõnd 00:42:45
111 64 784 Anni Sandra Varblane Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.1 km Kõnd 00:36:46
75 37 786 Erki Varbola Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5.1 km Jooks 00:32:33
114 67 789 Ingrid Vedler Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.1 km Jooks 00:37:33
89 46 791 Jana Veenpere Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.1 km Jooks 00:34:20
435 340 792 Birgit Patrice Veer Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.1 km Kõnd 01:25:18
16 6 793 Hanna-Greta Veersalu Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.1 km Jooks 00:25:55
201 139 795 Airi Vekmann Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.1 km Jooks 00:51:11
177 120 796 Laura Venig Naine
Harju maakond
  LauMer N 5.1 km Kõnd 00:49:36
96 51 797 Mariia Verozub Naine
Harju maakond
BLRT Grupp AS   N 5.1 km Jooks 00:34:51
321 242 800 Mare Veskimägi Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5.1 km Kõnd 01:00:08
55 26 801 Kristi Vettik Naine
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Paar N 5.1 km Jooks 00:30:58
119 72 802 Aivi Viht Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.1 km Kõnd 00:38:37
273 204 806 Margit Viilmaa Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.1 km Kõnd 00:56:32
298 224 807 Kristel Viirmann Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.1 km Kõnd 00:57:52
290 219 809 Kairi Viitung Naine
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 5.1 km Kõnd 00:57:31
339 259 810 Katrin Viks Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.1 km Kõnd 01:02:00
311 236 814 Greete Vilu Naine
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5.1 km Jooks 00:59:00
353 83 818 Martin Visnapuu Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 5.1 km Kõnd 01:03:19
409 315 819 Kairi Vjatkin Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.1 km Kõnd 01:14:14
233 166 820 Katri Voit Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.1 km Kõnd 00:53:11
400 307 822 Irina Voronina Naine
Harju maakond
    N 5.1 km Kõnd 01:11:48
151 98 823 Julia Vuhk Vuht Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5.1 km Jooks 00:47:03
206 144 965 Gätlin Vunk Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.1 km Kõnd 00:51:44
260 192 835 Viktoria Yurchuk Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.1 km Jooks 00:55:25
451 352 679 Darja Zabrovskaja Naine
Harju maakond
  ERL N 5.1 km Kõnd 01:37:29
344 263 680 Irina Zadunaiskaja Naine
Harju maakond
    N 5.1 km Jooks 01:02:13
250 182 681 Evelyn Zahrens Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.1 km Kõnd 00:54:55
209 146 682 Jelena Žuravel Naine
Harju maakond
    N 5.1 km Kõnd 00:52:05
Sulge

Tulemuse detailne info

...