19. TRADEHOUSE Tervisejooks
10. etapp - 4,5 km - Sütiste parkmets

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 471 Naisi: 371 Mehi: 100 Läbitud distants kokku: 2120 km Aeg kokku: 412:07:03
Koht M/N koht Nr Nimi Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
183 126 3 Kati Aaren Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 4.5 km Kõnd 00:44:51
313 236 8 Mari-Liis Aas Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 4.5 km Kõnd 00:53:48
381 291 10 Monika Aaslaid Naine
Harju maakond
  Pirita N 4.5 km Kõnd 01:00:08
322 244 11 Gerli Aasmäe Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.5 km Kõnd 00:54:19
260 191 12 Jette Aasumäe Naine
Harju maakond
  2RTK N 4.5 km Jooks 00:49:24
238 173 13 Lili Aasumäe Naine
Harju maakond
Spordiselts   N 4.5 km Kõnd 00:48:04
123 80 14 Anne Aaver Naine
Harju maakond
ABB ABB WOLF N 4.5 km Jooks 00:37:01
249 182 16 Ilze Abola Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4.5 km Kõnd 00:48:53
56 32 17 Andre Adler Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 4.5 km Jooks 00:27:48
359 273 18 Eva Adoson Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.5 km Kõnd 00:58:11
198 139 24 Evelyn Alamets Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4.5 km Jooks 00:45:49
88 50 27 Sandra Aleksius Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4.5 km Jooks 00:31:17
18 10 28 Andres Aller Mees
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR M 4.5 km Jooks 00:24:36
451 355 889 Heleri Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.5 km Jooks 01:29:35
24 10 901 Marja-Liisa Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.5 km Jooks 00:25:01
404 315 30 Reili Allmere Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 4.5 km Jooks 01:04:37
339 260 33 Anastassia Ambros Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.5 km Kõnd 00:55:18
83 45 34 Kristel Amer Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.5 km Jooks 00:30:54
220 158 35 Lilly Ammon Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.5 km Kõnd 00:46:57
349 83 36 Vladimir Anaimanovich Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4.5 km Kõnd 00:57:27
259 190 41 Kätlin Aren Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4.5 km Kõnd 00:49:22
208 149 43 Anneli Arm Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.5 km Jooks 00:46:17
132 86 44 Kristin Arm Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4.5 km Kõnd 00:38:59
162 110 46 Maire Arras Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 4.5 km Kõnd 00:43:19
10 4 49 Pille Arula Naine
Harju maakond
AS Viimsi Vesi Vesi jookseb N 4.5 km Jooks 00:22:36
203 144 51 Alla Aruvald Naine
Harju maakond
  :) Täpi ja Külmalind N 4.5 km Kõnd 00:46:03
414 323 52 Anastasiia Atamanenko-Popova Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4.5 km Kõnd 01:06:06
68 34 54 Ave Aun Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4.5 km Jooks 00:28:58
471 100 57 Raiko Bach Mees
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III M 4.5 km Kõnd 10:02:47
128 83 58 Ketlin Bachmann Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.5 km Jooks 00:37:57
401 311 71 Brit Bärengrub Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.5 km Kõnd 01:04:09
425 332 63 Julia Bogdanova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.5 km Kõnd 01:09:52
114 71 65 Maret Bormeister Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4.5 km Jooks 00:35:10
192 133 69 Natalja Bukrejeva Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.5 km Kõnd 00:45:27
288 217 70 Valeria Buravljova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.5 km Kõnd 00:51:46
449 353 74 Natalia Družinina Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4.5 km Kõnd 01:26:40
368 87 937 Urmas Eigla Mees
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 4.5 km Kõnd 00:59:07
195 136 78 Edith End Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 4.5 km Kõnd 00:45:45
232 167 80 Estin Engbusk Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4.5 km Kõnd 00:47:38
315 239 81 Hegle Engman Naine
Harju maakond
  Tiptap N 4.5 km Kõnd 00:53:54
240 174 868 Elisabeth Erik Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 4.5 km Kõnd 00:48:20
190 131 84 Kristel Evardi Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 4.5 km Kõnd 00:45:23
309 76 907 Elis Fels Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 4.5 km Kõnd 00:53:23
326 247 85 Kristel Filippov Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4.5 km Kõnd 00:54:24
213 152 86 Kristina Fuks-Kuus Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.5 km Jooks 00:46:36
357 86 87 Semjon Galajev Mees
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA M 4.5 km Kõnd 00:58:05
467 368 88 Natalja Gapon Naine
Harju maakond
  HORNETS N 4.5 km Kõnd 03:33:41
2 1 89 Triin Gede Naine
Harju maakond
  TIREL N 4.5 km Jooks 00:17:37
377 289 92 Marian Gilden Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.5 km Jooks 00:59:46
432 95 93 Tedo Gogoladze Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4.5 km Kõnd 01:12:19
98 41 96 James Ralph Gray Mees
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 4.5 km Jooks 00:32:56
122 79 97 Monika Grinfeld Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.5 km Kõnd 00:36:48
382 292 847 Uljana Grinina Naine
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 4.5 km Jooks 01:00:08
421 328 98 Kristi Grünbaum Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4.5 km Kõnd 01:07:30
335 256 99 Külli Haab Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 4.5 km Kõnd 00:55:10
336 257 100 Jana Haage Naine
Harju maakond
  ERL N 4.5 km Kõnd 00:55:12
403 313 103 Ele Haavandi Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 4.5 km Kõnd 01:04:29
329 251 104 Gäthlin Haljaste Naine
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 4.5 km Kõnd 00:54:32
209 60 105 Hannes Hanimägi Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team M 4.5 km Kõnd 00:46:19
438 343 106 Reet Hansen Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.5 km Kõnd 01:13:58
374 286 109 Liis Havi Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4.5 km Kõnd 00:59:36
97 57 110 Kaie Hein Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.5 km Jooks 00:32:48
466 99 919 Andrias Heinlaid Mees
Harju maakond
    M 4.5 km Kõnd 02:46:37
182 125 112 Eleri Heinnurm Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.5 km Kõnd 00:44:47
7 5 114 Ivo Hindreus Mees
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 4.5 km Jooks 00:21:47
133 87 115 Helen Hindrichson-Nairis Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.5 km Jooks 00:39:04
226 64 116 Marko Hinn Mees
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 4.5 km Kõnd 00:47:15
271 201 122 Ly Hõbe Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.5 km Kõnd 00:50:20
33 19 950 Sven Holter Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4.5 km Jooks 00:25:51
221 159 124 Helena Idarand Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 4.5 km Kõnd 00:46:59
14 9 126 Sergei Iljin Mees
Harju maakond
    M 4.5 km Jooks 00:23:31
78 41 129 Kaidi Ilves Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 4.5 km Jooks 00:30:10
134 47 130 Marek Ilves Mees
Harju maakond
  2RTK M 4.5 km Jooks 00:39:05
278 209 155 Irene Jääger Naine
Harju maakond
  :) Täpi ja Külmalind N 4.5 km Kõnd 00:50:53
385 295 156 Maire Jäärats Naine
Harju maakond
ABB   N 4.5 km Kõnd 01:00:32
247 181 134 Elen Jahimaa Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 4.5 km Jooks 00:48:51
344 81 135 Dmitri Jalakas Mees
Harju maakond
    M 4.5 km Kõnd 00:56:18
5 2 136 Kristel Jallai Naine
Harju maakond
    N 4.5 km Jooks 00:19:54
41 18 137 Eve Janis Naine
Harju maakond
    N 4.5 km Jooks 00:26:37
354 270 152 Karin Järvet Naine
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 4.5 km Kõnd 00:57:56
300 72 139 Urmas Jegorov Mees
Harju maakond
  Tiptap M 4.5 km Kõnd 00:52:43
73 37 140 Anneli Jervson Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.5 km Jooks 00:29:46
191 132 142 Marion Jogenbro Naine
Harju maakond
  Mango N 4.5 km Jooks 00:45:25
243 177 149 Greete Jõgi Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4.5 km Jooks 00:48:42
237 172 150 Sigrid Jõhve Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4.5 km Jooks 00:47:56
65 31 144 Elise Joonas Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.5 km Jooks 00:28:32
90 52 145 Krista Joonas Naine
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 4.5 km Jooks 00:31:39
197 138 158 Katri Jürine Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4.5 km Kõnd 00:45:48
409 318 159 Luule Jürisson Naine
Harju maakond
  Pirita N 4.5 km Kõnd 01:05:18
420 327 160 Aire Jüriväli Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4.5 km Kõnd 01:07:28
419 93 161 Margus Jüriväli Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 4.5 km Kõnd 01:07:09
159 108 162 Kadri Jürjan Naine
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 4.5 km Kõnd 00:43:13
469 370 164 Signe Kaasik Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 5.1 km Kõnd 04:32:04
358 272 862 Nadežda Kabrda Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4.5 km Kõnd 00:58:08
281 211 165 Peeli Kadastu Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4.5 km Kõnd 00:50:56
166 112 166 Sandra Maria Kaer Naine
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 4.5 km Kõnd 00:43:40
204 145 278 Liina Kägu Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 4.5 km Kõnd 00:46:12
1 1 168 Tarmo Kaisla Mees
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 4.5 km Jooks 00:17:30
37 16 170 Liina Kala Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.5 km Jooks 00:26:09
74 38 171 Birgit Kald Naine
Harju maakond
  A Running Joke N 4.5 km Jooks 00:29:56
181 124 172 Birgit Kald Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.5 km Kõnd 00:44:37
457 360 173 Nele Kalda Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.5 km Kõnd 01:42:17
411 320 174 Pille Kalda Naine
Harju maakond
TAI TAI N 4.5 km Kõnd 01:05:38
144 95 176 Kerli Kaldoja Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 4.5 km Kõnd 00:40:37
283 213 178 Urvi Kaljas Naine
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 4.5 km Kõnd 00:51:30
287 216 179 Evelyn Hanna Kaljumäe Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4.5 km Kõnd 00:51:46
151 51 181 Taavi Kallas Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 4.5 km Jooks 00:41:44
155 104 182 Tiina Kallas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4.5 km Kõnd 00:42:40
111 68 183 Anary Kalme Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.5 km Jooks 00:34:38
53 29 185 Kermo Kangur Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4.5 km Jooks 00:27:38
370 283 186 Marina Karasjova Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.5 km Kõnd 00:59:08
314 237 187 Maarika Karelson Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 4.5 km Kõnd 00:53:49
72 36 894 Roland Karro Mees
Harju maakond
ABB
ABB
  M 4.5 km Jooks 00:29:35
188 129 191 Kadri Kartašev Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 4.5 km Jooks 00:45:00
140 92 192 Ines Karu Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4.5 km Kõnd 00:40:13
464 98 193 Viljo Kase Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4.5 km Kõnd 02:23:34
397 307 194 Kaire Kasearu Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4.5 km Kõnd 01:03:00
19 11 195 Taavi Kasela Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 4.5 km Jooks 00:24:37
84 46 196 Annika Kaseorg Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4.5 km Jooks 00:30:58
28 16 198 Mairo Kaseväli Mees
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 4.5 km Jooks 00:25:27
461 364 200 Astrid Kauber Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4.5 km Kõnd 02:07:04
231 166 202 Kristel Kauts Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 4.5 km Kõnd 00:47:35
66 32 203 Keidi Keidla Naine
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 4.5 km Jooks 00:28:45
390 300 204 Meivi Kekkar Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.5 km Jooks 01:01:23
154 103 206 Helin Kerna Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 4.5 km Kõnd 00:42:36
253 185 208 Kristiin Kesamaa Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4.5 km Kõnd 00:49:08
54 30 926 Karl Kesküla Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.5 km Jooks 00:27:45
320 242 898 Karoliine Kessler Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 4.5 km Kõnd 00:54:11
92 39 212 Michael Keumatio Lontsie Mees
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 4.5 km Jooks 00:32:04
113 70 215 Valeria Kiisk Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 4.5 km Jooks 00:34:51
218 157 216 Naomi Jessica Kiivikas Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 4.5 km Jooks 00:46:54
275 205 217 Evelin Kikas Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.5 km Kõnd 00:50:40
107 65 219 Krista Kink Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.5 km Jooks 00:34:12
338 259 220 Pille Kink Naine
Harju maakond
TAI TAI N 4.5 km Kõnd 00:55:13
407 316 223 Kristi Kirsman Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.5 km Kõnd 01:05:17
121 78 225 Külli Kivioja-Ööpik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4.5 km Kõnd 00:36:45
94 55 227 Deivi Kiviste Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   N 4.5 km Jooks 00:32:15
395 305 228 Sigrid Kleidov Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4.5 km Kõnd 01:02:37
216 155 891 Reelika Kliimre Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 4.5 km Kõnd 00:46:50
396 306 853 Merit Kohv Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4.5 km Kõnd 01:02:39
284 71 230 Andres Koitmäe Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4.5 km Kõnd 00:51:30
424 331 236 Merle Kollo Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4.5 km Kõnd 01:09:28
20 12 239 Vjatšeslav Koop Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 4.5 km Jooks 00:24:46
50 26 846 Kardo Koplus Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4.5 km Jooks 00:27:33
323 245 241 Triin Kosso Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.5 km Kõnd 00:54:19
302 230 245 Kajali Kotsar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.5 km Kõnd 00:52:49
212 151 246 Tatjana Kovaljova Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4.5 km Jooks 00:46:35
102 60 243 Inessa Kozenko Naine
Harju maakond
  FIVEX N 4.5 km Jooks 00:33:19
379 89 244 Andrei Kozlov Mees
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 4.5 km Kõnd 00:59:55
351 267 247 Natalja Kravtsova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.5 km Kõnd 00:57:33
224 63 925 Matthew Krisenthal Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.5 km Kõnd 00:47:14
47 25 248 Karel Krist Mees
Harju maakond
    M 4.5 km Jooks 00:27:29
265 196 254 Katrin Kruusamägi Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4.5 km Kõnd 00:49:52
241 175 255 Anne Kruusement Naine
Harju maakond
    N 4.5 km Kõnd 00:48:26
160 109 256 Kairi Kruusma Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 4.5 km Jooks 00:43:15
175 118 257 Raili Kruusmaa-Moks Naine
Harju maakond
  . Tippvorm . N 4.5 km Kõnd 00:44:13
222 160 258 Vivika Kruusmägi Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 4.5 km Kõnd 00:47:02
350 84 260 Mikhail Kudinskiy Mees
Harju maakond
    M 4.5 km Kõnd 00:57:32
308 233 263 Jekaterina Kukk Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.5 km Kõnd 00:53:18
27 12 265 Aet Kull Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.5 km Jooks 00:25:15
235 169 266 Marion Kurg Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4.5 km Kõnd 00:47:51
444 349 267 Aivi Kurim Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 4.5 km Kõnd 01:18:59
433 338 270 Galyna Kushnir Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 4.6 km Kõnd 01:12:28
261 192 272 Raili Kuurits Naine
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 4.5 km Kõnd 00:49:25
206 148 273 Edith Kuusemägi Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4.5 km Kõnd 00:46:15
157 106 275 Piret Kuusk Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4.5 km Jooks 00:42:44
71 35 271 Andžei Kuznets Mees
Harju maakond
  HORNETS M 4.5 km Jooks 00:29:17
318 241 290 Ruth Laev Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.5 km Kõnd 00:54:06
458 361 292 Natalja Lahk Naine
Harju maakond
  HORNETS N 4.5 km Jooks 01:57:19
17 8 294 Lenne Lahtvee Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 4.5 km Jooks 00:23:44
130 46 858 Marko Laigna Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 4.5 km Jooks 00:38:28
233 168 299 Kaari Lainevool Naine
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 4.5 km Kõnd 00:47:39
4 3 300 Mario Lambing Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4.5 km Jooks 00:19:48
356 271 301 Maris Lampe Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 4.5 km Jooks 00:58:00
91 53 303 Triin Laub Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4.5 km Jooks 00:31:44
262 193 304 Ilse Laur Naine
Harju maakond
    N 4.5 km Jooks 00:49:38
384 294 305 Ketter Leemet Naine
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.5 km Kõnd 01:00:31
184 127 307 Anni Lehtmets Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 4.5 km Kõnd 00:44:51
211 61 308 Janek Lehtmets Mees
Harju maakond
  Lehe Sport M 4.5 km Kõnd 00:46:24
185 128 309 Lenna Lehtmets Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 4.5 km Kõnd 00:44:51
32 14 319 Liina-Maria Lepik Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4.5 km Jooks 00:25:41
80 43 320 Silja Lepik Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4.5 km Jooks 00:30:23
214 153 321 Eliise Lepp Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 4.5 km Kõnd 00:46:37
9 6 325 Andreas Ležnevsky Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
  M 4.5 km Jooks 00:22:31
388 298 326 Katrin Ligi Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4.5 km Kõnd 01:00:52
333 255 330 Liina Liiv Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.5 km Kõnd 00:54:58
148 98 331 Gerly Liivak Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 4.5 km Jooks 00:41:29
244 178 333 Eleen Lilienthal Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.5 km Kõnd 00:48:45
256 187 335 Everiin Lill Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.5 km Kõnd 00:49:13
267 198 336 Katrin Lillep Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4.5 km Kõnd 00:49:56
110 43 337 Martin Lillepuu Mees
Harju maakond
    M 4.5 km Jooks 00:34:37
311 77 338 Andres Lilleste Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 4.5 km Kõnd 00:53:25
34 15 340 Tiivi Lind Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4.5 km Jooks 00:25:58
118 75 342 Gerli Linkgreim Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4.5 km Kõnd 00:36:08
131 85 346 Kristi Listmann Naine
Tartu maakond
ABB   N 4.5 km Kõnd 00:38:52
459 362 349 Katrin Lohk Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4.5 km Kõnd 02:02:06
352 268 363 Reelika Lõhmus Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 4.5 km Kõnd 00:57:37
239 66 949 Karel Lomp Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4.5 km Kõnd 00:48:12
112 69 351 Kairit Lootus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 4.5 km Jooks 00:34:42
103 61 352 Karoliine Lootus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 4.5 km Kõnd 00:33:29
8 3 355 Reet Luhaäär Naine
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 4.5 km Jooks 00:22:24
303 231 356 Janeli Lukats Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 4.5 km Kõnd 00:53:00
230 165 358 Inga Luks Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.5 km Jooks 00:47:31
180 123 911 Liis Lume Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.5 km Kõnd 00:44:36
361 275 359 Viktoria Lumi Naine
Harju maakond
    N 4.5 km Kõnd 00:58:15
173 116 360 Margit Lunt Naine
Harju maakond
  KRO II N 4.5 km Kõnd 00:43:59
389 299 932 Helina Maasalu Naine
Harju maakond
ABB   N 4.5 km Kõnd 01:01:10
95 40 367 Andre Maasikas Mees
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 4.5 km Jooks 00:32:37
69 35 370 Heleen Maibak Naine
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 4.5 km Jooks 00:28:59
330 252 372 Kristiina Maidvee Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.5 km Kõnd 00:54:36
119 76 373 Kristina Maimann Naine
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4.5 km Jooks 00:36:15
55 31 376 Mait Makkar Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 4.5 km Jooks 00:27:46
296 225 377 Tiina Maldre Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 4.5 km Kõnd 00:52:17
12 8 379 Ilja Mandrikov Mees
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 4.5 km Jooks 00:22:41
365 279 431 Maie Männiste Naine
Lääne-Viru maakond
    N 4.5 km Kõnd 00:58:38
29 17 381 Tarmo Margat Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema M 4.5 km Jooks 00:25:28
394 304 848 Gertu Margus Naine
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 4.5 km Kõnd 01:02:19
143 94 382 Karin Marjapuu Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4.5 km Kõnd 00:40:29
412 321 383 Margit Marma Naine
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 4.5 km Kõnd 01:05:40
417 92 385 Bogdan Martšenko Mees
Harju maakond
  A Running Joke M 4.5 km Kõnd 01:06:45
196 137 387 Merilin Massakas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4.5 km Kõnd 00:45:45
415 324 388 Djan Matsova Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 4.5 km Kõnd 01:06:15
452 356 390 Julia Medved Naine
Harju maakond
    N 4.5 km Kõnd 01:30:00
228 65 393 Martin Meisalu Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4.5 km Kõnd 00:47:20
77 37 395 Veiko Meltsas Mees
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 4.5 km Jooks 00:30:08
442 347 396 Eve Mere Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.5 km Kõnd 01:18:17
266 197 398 Iris Meristo Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4.5 km Kõnd 00:49:53
268 70 399 Martin Meristo Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4.5 km Kõnd 00:49:57
392 302 400 Ülle Metsman Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.5 km Jooks 01:01:38
460 363 402 Oksana Mihailova Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4.5 km Kõnd 02:06:37
82 44 403 Krista Mihkelsaar Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.5 km Jooks 00:30:52
125 81 404 Airi Miilits Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 4.5 km Kõnd 00:37:23
440 345 405 Kertu Mikk Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.5 km Jooks 01:16:16
343 263 406 Virge Millert Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4.5 km Kõnd 00:56:17
179 122 407 Katrin Milva Naine
Tartu maakond
ABB   N 4.5 km Kõnd 00:44:26
187 59 410 Elari Moks Mees
Harju maakond
  . Tippvorm . M 4.5 km Kõnd 00:44:57
251 68 411 Hans Moks Mees
Harju maakond
  KRO II M 4.5 km Kõnd 00:48:59
109 67 425 Liia Mõrd Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Engineering OÜ
  N 4.5 km Jooks 00:34:36
229 164 413 Jekaterina Mordassova Naine
Harju maakond
  Runderful N 4.5 km Kõnd 00:47:26
431 337 415 Veronika Mossov Naine
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 4.5 km Kõnd 01:12:09
334 79 417 Sander Muhu Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 4.5 km Kõnd 00:54:59
387 297 418 Anne Murd Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.5 km Kõnd 01:00:41
445 350 419 Kaili Muru Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 4.5 km Kõnd 01:18:59
156 105 421 Liisi Mustkivi Naine
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4.5 km Kõnd 00:42:43
227 163 422 Inga Mustonen Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 4.5 km Kõnd 00:47:17
126 82 423 Reilika Muuli Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.5 km Jooks 00:37:36
165 54 435 Einar Namme Mees
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 4.5 km Kõnd 00:43:39
146 96 454 Epp Näpp Naine
Harju maakond
ABB   N 4.5 km Kõnd 00:41:13
317 240 436 Jana Napritson Naine
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 4.5 km Kõnd 00:54:03
58 33 849 Ragnar Nauka Mees
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 4.5 km Jooks 00:27:52
328 250 437 Kristina Petrova Nedeva Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4.5 km Kõnd 00:54:31
375 287 439 Kristi Neidra Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.5 km Kõnd 00:59:41
346 264 441 Anne Neroda Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 4.5 km Kõnd 00:56:37
106 64 874 Aiti Niinemets Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 4.5 km Jooks 00:33:58
455 97 453 Lauri Nõmme Mees
Harju maakond
  SK Convenient Excuse M 4.5 km Kõnd 01:36:02
124 44 446 Ants Noot Mees
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? M 4.5 km Kõnd 00:37:08
172 57 447 Marek Nuka Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4.5 km Kõnd 00:43:54
327 249 448 Lea Nulk Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.5 km Kõnd 00:54:28
96 56 449 Reet Nurm Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4.5 km Jooks 00:32:46
223 161 451 Kristi Nurmik Naine
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 4.5 km Kõnd 00:47:10
276 206 457 Eveli Ojamäe-Veider Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.5 km Kõnd 00:50:42
168 113 456 Linda Ojamets Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4.5 km Kõnd 00:43:45
391 301 830 Iris Öpik Naine
Harju maakond
Domus Kinnisvara Domus N 4.5 km Kõnd 01:01:30
324 246 461 Kairin Oras Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 4.5 km Kõnd 00:54:23
254 69 930 Avo Org Mees
Harju maakond
Tallinna linn   M 4.5 km Kõnd 00:49:09
100 59 462 Maarika Org Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.5 km Jooks 00:33:00
255 186 921 Sirje Org Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.5 km Kõnd 00:49:09
105 63 463 Eve Oro Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 4.5 km Kõnd 00:33:46
272 202 465 Helena Orumets Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4.5 km Kõnd 00:50:24
38 22 466 Rudolf Osman Mees
Harju maakond
    M 4.5 km Jooks 00:26:11
13 5 467 Diana Ošur Naine
Harju maakond
    N 4.5 km Jooks 00:22:43
201 142 827 Piret Õun Naine
Harju maakond
  Tiptap N 4.5 km Kõnd 00:46:01
234 170 828 Evelin Õunapuu Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.5 km Kõnd 00:47:51
236 171 829 Maarja Õunmaa Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4.5 km Kõnd 00:47:53
470 371 470 Tatjana Ovsjankina Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4.5 km Kõnd 07:48:35
23 9 472 Ksenia Ovtšinikova Naine
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 4.5 km Jooks 00:24:55
252 184 473 Ave Paabel Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.5 km Kõnd 00:49:05
116 73 474 Epp Paalberg Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 4.5 km Jooks 00:35:54
305 73 544 Siim Pääro Mees
Harju maakond
Springmar OÜ   M 4.5 km Kõnd 00:53:07
25 15 481 Märt Pais Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4.5 km Jooks 00:25:07
145 50 483 Ivar Pajuste Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 4.5 km Kõnd 00:41:04
26 11 485 Egle Palk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 4.5 km Jooks 00:25:12
279 208 486 Gerda Palmits Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 4.5 km Kõnd 00:50:53
16 7 487 Delica Brigita Palmsalu Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4.5 km Jooks 00:23:33
435 340 873 Niina Palu Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 4.5 km Kõnd 01:13:00
277 207 492 Kaisa Papp Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.5 km Kõnd 00:50:43
422 329 494 Angelika Park Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 4.5 km Kõnd 01:07:39
63 29 540 Anna-Liisa Pärnalaas Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4.5 km Jooks 00:28:20
70 36 543 Tiina Pärtel Naine
Harju maakond
    N 4.5 km Jooks 00:29:08
11 7 495 Jürgen Parts Mees
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 4.5 km Jooks 00:22:41
393 303 496 Julia Passetšnik Naine
Harju maakond
  FIVEX N 4.5 km Kõnd 01:02:11
264 195 497 Helen Paul Naine
Harju maakond
ABB ABB WOLF N 4.5 km Kõnd 00:49:51
307 75 498 Maksim Pavlov Mees
Harju maakond
  Runderful M 4.5 km Kõnd 00:53:16
108 66 501 Kai Peet Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.5 km Jooks 00:34:20
99 58 912 Hedi Peetermann Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4.5 km Jooks 00:32:58
269 199 504 Lada Peikre Naine
Harju maakond
    N 4.5 km Kõnd 00:50:01
246 180 505 Eerika Pentel Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.5 km Kõnd 00:48:50
245 179 514 Agnes Pihelpuu Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4.5 km Kõnd 00:48:49
321 243 517 Kerly Piirsalu Naine
Harju maakond
  Pirita N 4.5 km Kõnd 00:54:16
297 226 518 Marju Piirsalu Naine
Harju maakond
  Pirita N 4.5 km Kõnd 00:52:21
331 253 519 Anke Pikner Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 4.5 km Kõnd 00:54:49
142 49 520 Andrus Pisarev Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4.5 km Kõnd 00:40:26
61 34 522 Priit Plado Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4.5 km Jooks 00:28:09
57 25 524 Irene Ploom Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4.5 km Jooks 00:27:50
250 183 525 Natalia Plotnikova Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4.5 km Kõnd 00:48:55
406 91 538 Kaimo Põder Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4.5 km Kõnd 01:05:00
52 28 951 Armand Põldoja Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4.5 km Jooks 00:27:37
49 27 844 Priit Põltsama Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4.5 km Jooks 00:27:33
169 114 526 Olga Ponomareva Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 4.5 km Kõnd 00:43:47
410 319 528 Kristi Poobus Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4.5 km Kõnd 01:05:30
136 89 529 Kristina Poolak Naine
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 4.5 km Jooks 00:39:38
75 39 838 Tuuliki Poom Naine
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4.5 km Jooks 00:30:00
312 235 545 Katrin Pööra Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4.5 km Kõnd 00:53:33
293 222 530 Aile Pops Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.5 km Kõnd 00:52:08
413 322 532 Karin Pugatšev Naine
Harju maakond
Tomson Tervisekeskus OÜ Vunki mano N 4.5 km Kõnd 01:05:42
363 278 533 Merlin Purge Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4.5 km Kõnd 00:58:34
104 62 535 Irene Puusaar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.5 km Jooks 00:33:44
423 330 551 Piret-Ireen Raidmets Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 4.5 km Kõnd 01:08:11
176 120 552 Raili Raidvee Naine
Harju maakond
  A Running Joke N 4.5 km Kõnd 00:44:17
468 369 557 Ann Randver Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4.5 km Kõnd 04:26:56
6 4 558 Krister Randver Mees
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad M 4.5 km Jooks 00:20:32
258 189 904 Kaili Ränkel Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.5 km Kõnd 00:49:20
364 277 559 Triin Rannut Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.5 km Kõnd 00:58:34
295 224 561 Piia Raudsepp Naine
Harju maakond
    N 4.5 km Kõnd 00:52:16
45 24 562 Timo Kalevi Raussi Mees
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 4.5 km Jooks 00:27:18
299 228 563 Liis Rebane Naine
Harju maakond
  Tiptap N 4.5 km Kõnd 00:52:32
345 82 566 Jeffrey Leonel Redondo Sarmiento Mees
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 4.5 km Kõnd 00:56:28
294 223 567 Külli Reha Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.5 km Kõnd 00:52:12
290 219 570 Merli Reinmann Naine
Harju maakond
  LauMer N 4.5 km Kõnd 00:51:53
117 74 572 Eve Relvik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.5 km Jooks 00:36:03
60 27 920 Kai Remmelkoor Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.5 km Jooks 00:28:08
427 333 573 Kristiina Repp Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.5 km Kõnd 01:10:16
164 53 574 Eduard Rešetov Mees
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 4.5 km Kõnd 00:43:36
59 26 575 Merilyn Retter Naine
Harju maakond
  Mango N 4.5 km Jooks 00:27:54
383 293 576 Pille Riimast Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.5 km Kõnd 01:00:29
129 84 578 Brigitta Rimm Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.5 km Jooks 00:38:26
200 141 582 Angela Rohtla Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4.5 km Kõnd 00:45:53
39 17 585 Ilmatar Rooda Naine
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.5 km Jooks 00:26:26
36 21 586 Viljar Rooda Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4.5 km Jooks 00:26:05
138 48 587 Christman Roos Mees
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run M 4.5 km Jooks 00:39:58
81 38 588 Ivan Roos Mees
Harju maakond
  TIREL M 4.5 km Jooks 00:30:24
135 88 590 Reet Roosimägi Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.5 km Kõnd 00:39:25
115 72 859 Airi Rosimannus Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4.5 km Jooks 00:35:13
371 284 592 Margit Rosin Naine
Harju maakond
    N 4.5 km Kõnd 00:59:09
429 335 836 Reili Rüütel Naine
Harju maakond
ABB   N 4.5 km Kõnd 01:11:10
210 150 595 Anu Ruuven Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4.5 km Kõnd 00:46:24
347 265 602 Monika Rytberg Naine
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 4.5 km Jooks 00:56:55
298 227 910 Hele-Riin Saal Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.5 km Kõnd 00:52:24
453 357 603 Anu Saar Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4.5 km Kõnd 01:34:15
337 258 604 Marianne Saar Naine
Harju maakond
Coats Eesti   N 4.5 km Kõnd 00:55:12
285 214 607 Külli Saarepera Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 4.5 km Kõnd 00:51:36
306 74 608 Siim Saaroja Mees
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 4.5 km Kõnd 00:53:08
44 21 674 Heli Säde Naine
Harju maakond
  Tiptap N 4.5 km Jooks 00:27:13
141 93 609 Karin Sahar-Lambinen Naine
Harju maakond
  Mango N 4.5 km Jooks 00:40:19
263 194 610 Natalja Saiko Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.5 km Kõnd 00:49:47
76 40 611 Silvia Saks Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4.5 km Jooks 00:30:00
386 296 613 Shirley Salm Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 4.5 km Kõnd 01:00:34
3 2 614 Silver Salundo Mees
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo M 4.5 km Jooks 00:19:44
158 107 621 Jana Sarri Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4.5 km Kõnd 00:43:10
48 23 622 Kadi Sau Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 4.5 km Jooks 00:27:30
291 220 623 Alla Saul Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.5 km Kõnd 00:51:58
139 91 676 Anna Šerstjuk Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.5 km Kõnd 00:40:01
443 348 631 Madle Sihver Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.5 km Kõnd 01:18:38
441 346 872 Tairi Siilbaum Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 4.5 km Kõnd 01:17:56
174 117 633 Häli Siimaste Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4.5 km Kõnd 00:44:11
194 135 636 Rita Siitan Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.5 km Kõnd 00:45:39
282 212 637 Jaana Siliksaar Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4.5 km Kõnd 00:51:04
325 248 639 Anu Sillandi Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4.5 km Kõnd 00:54:24
360 274 640 Piret Simmo Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.5 km Kõnd 00:58:13
178 121 641 Maia Sinajeva Naine
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 4.5 km Jooks 00:44:18
301 229 642 Terje Sinik Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 4.5 km Kõnd 00:52:48
436 341 644 Siivi Sirotkin Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4.5 km Kõnd 01:13:04
199 140 860 Merit Sisas Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4.5 km Kõnd 00:45:50
40 23 646 Mark Slavin Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4.5 km Jooks 00:26:37
207 147 647 Natalja Sleptšuk Naine
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 4.5 km Kõnd 00:46:15
149 99 652 Anneli Soom Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4.5 km Kõnd 00:41:31
376 288 657 Pille-Riin Soots Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4.5 km Kõnd 00:59:45
450 354 658 Elen Soppe Naine
Harju maakond
    N 4.5 km Kõnd 01:27:59
340 261 662 Ingrid Stamm Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4.5 km Kõnd 00:55:31
439 344 665 Kädi Streff Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.5 km Kõnd 01:14:29
150 100 675 Made Sügis Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4.5 km Kõnd 00:41:32
93 54 666 Reelika Sultson Naine
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 4.5 km Jooks 00:32:14
31 18 667 Raul Sulu Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 4.5 km Jooks 00:25:41
215 154 668 Sirli Sumeri Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4.5 km Kõnd 00:46:46
101 42 669 Armin Sutter Mees
Rapla maakond
  Käbipätid M 4.5 km Jooks 00:33:04
85 47 670 Kadi Sutter Naine
Rapla maakond
  Käbipätid N 4.5 km Jooks 00:31:01
171 115 671 Maili Suurekivi Naine
Harju maakond
ABB ABB Mugavad N 4.5 km Kõnd 00:43:52
367 280 900 Marianne Taberland Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 4.5 km Kõnd 00:58:53
448 352 683 Ksenja Tajur Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4.5 km Kõnd 01:25:46
369 282 684 Kristi Talbach Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.5 km Kõnd 00:59:07
257 188 686 Ave Talts Naine
Harju maakond
  KRO II N 4.5 km Kõnd 00:49:20
170 56 687 Rain Talvoja Mees
Harju maakond
ABB ABB Mugavad M 4.5 km Kõnd 00:43:48
274 204 688 Age Tamm Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4.5 km Kõnd 00:50:31
186 58 689 Andrus Tamm Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4.5 km Kõnd 00:44:53
426 94 692 Talis Tamm Mees
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 4.5 km Jooks 01:10:11
454 358 694 Terje Tammekivi Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 4.5 km Kõnd 01:35:10
462 365 695 Kätlin Tammesoo Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4.5 km Jooks 02:15:53
137 90 697 Marju Tammik Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 4.5 km Kõnd 00:39:57
270 200 701 Triin Tartes Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.5 km Kõnd 00:50:07
348 266 703 Evely Taul Naine
Harju maakond
  TIREL N 4.5 km Kõnd 00:57:07
21 13 704 Urmas Teeorg Mees
Harju maakond
Tallinna linn   M 4.5 km Jooks 00:24:49
434 339 906 Hela Teesalu Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 4.5 km Kõnd 01:12:41
42 19 705 Pia Tein Naine
Harju maakond
  KRO II N 4.5 km Jooks 00:26:46
161 52 706 Alar Teras Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4.5 km Kõnd 00:43:17
416 325 707 Jane Teresk Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 4.5 km Kõnd 01:06:27
289 218 708 Svetlana Ternavskihh Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.5 km Jooks 00:51:47
153 102 709 Sirje Terve Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4.5 km Kõnd 00:42:30
456 359 710 Krista Tiitsen Naine
Harju maakond
  Krivi N 4.5 km Kõnd 01:37:51
248 67 711 Villu Tiitsen Mees
Harju maakond
  Krivi M 4.5 km Kõnd 00:48:51
430 336 712 Liis Tiitson Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4.5 km Kõnd 01:12:05
167 55 713 Kevin Tiks Mees
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 4.5 km Kõnd 00:43:42
219 62 870 Priit Tiks Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 4.5 km Kõnd 00:46:57
177 119 715 Kai Timmusk Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.5 km Jooks 00:44:17
22 14 717 Raido Tisler Mees
Harju maakond
  Mango M 4.5 km Jooks 00:24:50
366 281 852 Evelyn Tohvri Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.5 km Kõnd 00:58:53
319 78 720 Tanel Tomson Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4.5 km Kõnd 00:54:10
242 176 749 Taimi Tõnisson Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.5 km Kõnd 00:48:34
89 51 892 Evelin Toobal Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 4.5 km Jooks 00:31:20
316 238 721 Ragna Toom Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.5 km Kõnd 00:53:54
342 262 723 Terly Toomast Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.5 km Kõnd 00:55:55
46 22 738 Ruth Trääder Naine
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 4.5 km Jooks 00:27:25
332 254 732 Kristi Treier Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.5 km Kõnd 00:54:54
51 24 734 Dominica Trubetskoi Naine
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 4.5 km Jooks 00:27:34
79 42 735 Terje Trutsi Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4.5 km Jooks 00:30:14
465 367 737 Larissa Truu Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4.5 km Kõnd 02:32:52
380 90 739 Maksim Tšikiljov Mees
Harju maakond
  BEER SNAILS M 4.5 km Kõnd 01:00:00
120 77 741 Moonika Tuhkanen Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 4.5 km Jooks 00:36:29
362 276 742 Epp Tuisk Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.5 km Kõnd 00:58:30
353 269 744 Anu Tukia Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.5 km Kõnd 00:57:47
225 162 831 Kerta Übner Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4.5 km Kõnd 00:47:15
418 326 754 Aleksandra Ulm Naine
Harju maakond
  DOUBLEA N 4.5 km Kõnd 01:06:57
378 290 832 Annelii Üprus Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.5 km Kõnd 00:59:54
64 30 757 Dagmar Urb Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4.5 km Jooks 00:28:21
205 146 761 Evelin Uudeküll Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4.5 km Kõnd 00:46:13
405 314 833 Mari-Liis Üürike Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.5 km Kõnd 01:04:37
62 28 762 Kairi Uustulnd Naine
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 4.5 km Jooks 00:28:18
446 96 824 Erkki Vähi Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4.5 km Kõnd 01:22:02
147 97 766 Arie Vaigurand Naine
Harju maakond
  Raiari N 4.5 km Kõnd 00:41:19
43 20 767 Marge Vaikjärv Naine
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 4.5 km Jooks 00:26:49
341 80 825 Norman Väin Mees
Harju maakond
  ERL M 4.5 km Kõnd 00:55:41
408 317 772 Eleene Vaino Naine
Harju maakond
TAI TAI N 4.5 km Jooks 01:05:18
400 310 773 Tais Vakrõõm Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.5 km Kõnd 01:04:07
286 215 775 Eliis Valdma Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4.5 km Kõnd 00:51:39
447 351 893 Kaisa Välk Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4.5 km Kõnd 01:24:06
273 203 781 Liis Valma Naine
Harju maakond
  Runderful N 4.5 km Kõnd 00:50:27
127 45 782 Olavi Valner Mees
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
Tugi Tiim M 4.5 km Kõnd 00:37:38
86 48 784 Anni Sandra Varblane Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4.5 km Kõnd 00:31:08
373 88 785 Rain Varblane Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4.5 km Kõnd 00:59:36
35 20 786 Erki Varbola Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4.5 km Jooks 00:26:00
67 33 791 Jana Veenpere Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.5 km Jooks 00:28:51
437 342 792 Birgit Patrice Veer Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4.5 km Kõnd 01:13:39
15 6 793 Hanna-Greta Veersalu Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.5 km Jooks 00:23:32
398 308 794 Maria Veide Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 4.5 km Kõnd 01:03:12
372 285 795 Airi Vekmann Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.5 km Kõnd 00:59:16
217 156 796 Laura Venig Naine
Harju maakond
  LauMer N 4.5 km Kõnd 00:46:53
87 49 797 Mariia Verozub Naine
Harju maakond
BLRT Grupp AS   N 4.5 km Jooks 00:31:12
280 210 851 Annely Verrevmägi Naine
Harju maakond
    N 4.5 km Jooks 00:50:55
399 309 800 Mare Veskimägi Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4.5 km Kõnd 01:03:41
30 13 802 Aivi Viht Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.5 km Jooks 00:25:35
304 232 807 Kristel Viirmann Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4.5 km Kõnd 00:53:02
189 130 809 Kairi Viitung Naine
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 4.5 km Kõnd 00:45:14
310 234 817 Kirsti Vinni Naine
Harju maakond
  Naksitrallid N 4.5 km Kõnd 00:53:23
355 85 818 Martin Visnapuu Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 4.5 km Kõnd 00:57:57
163 111 819 Kairi Vjatkin Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.5 km Kõnd 00:43:31
402 312 820 Katri Voit Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4.5 km Kõnd 01:04:10
463 366 822 Irina Voronina Naine
Harju maakond
    N 4.5 km Kõnd 02:19:36
152 101 965 Gätlin Vunk Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.5 km Kõnd 00:41:46
292 221 835 Viktoria Yurchuk Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.5 km Jooks 00:52:03
202 143 680 Irina Zadunaiskaja Naine
Harju maakond
    N 4.5 km Jooks 00:46:01
428 334 681 Evelyn Zahrens Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4.5 km Kõnd 01:10:20
193 134 682 Jelena Žuravel Naine
Harju maakond
    N 4.5 km Kõnd 00:45:28
Sulge

Tulemuse detailne info

...