19. TRADEHOUSE Tervisejooks
11. etapp - 4,7 km - Viimsi terviserada

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 485 Naisi: 375 Mehi: 110 Läbitud distants kokku: 2280 km Aeg kokku: 420:01:06
Koht M/N koht Nr Nimi Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
216 145 3 Kati Aaren Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 4.7 km Kõnd 00:47:59
232 159 4 Helen Aariste Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:49:27
438 331 10 Monika Aaslaid Naine
Harju maakond
  Pirita N 4.7 km Kõnd 01:12:48
315 227 11 Gerli Aasmäe Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.7 km Kõnd 00:55:03
346 256 12 Jette Aasumäe Naine
Harju maakond
  2RTK N 4.7 km Jooks 00:58:05
334 246 16 Ilze Abola Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4.7 km Kõnd 00:57:11
58 36 17 Andre Adler Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 4.7 km Jooks 00:28:47
421 316 18 Eva Adoson Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Kõnd 01:10:05
167 104 20 Helena Aeltermann Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4.7 km Kõnd 00:43:30
277 194 24 Evelyn Alamets Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4.7 km Kõnd 00:52:39
108 57 27 Sandra Aleksius Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4.7 km Jooks 00:33:53
18 12 28 Andres Aller Mees
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR M 4.7 km Jooks 00:25:11
270 189 889 Heleri Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.7 km Kõnd 00:51:59
47 19 901 Marja-Liisa Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.7 km Jooks 00:27:51
425 320 30 Reili Allmere Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 4.7 km Kõnd 01:10:23
423 319 33 Anastassia Ambros Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.7 km Kõnd 01:10:13
87 43 34 Kristel Amer Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.7 km Jooks 00:31:30
226 153 35 Lilly Ammon Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.7 km Kõnd 00:48:49
286 85 36 Vladimir Anaimanovich Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4.7 km Kõnd 00:53:07
246 169 37 Birgit Andermann Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 4.7 km Jooks 00:50:09
285 201 42 Annifriida Arge Naine
Harju maakond
  A Running Joke N 4.7 km Kõnd 00:53:07
360 267 43 Anneli Arm Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.7 km Jooks 00:59:28
120 68 44 Kristin Arm Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Jooks 00:35:55
156 94 46 Maire Arras Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 4.7 km Kõnd 00:42:11
70 38 929 Raido Marek Arro Mees
Harju maakond
ABB   M 4.7 km Jooks 00:29:46
209 137 50 Kertu Arumetsa Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.7 km Kõnd 00:47:30
312 222 51 Alla Aruvald Naine
Harju maakond
  :) Täpi ja Külmalind N 4.7 km Kõnd 00:55:00
462 354 52 Anastasiia Atamanenko-Popova Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4.7 km Kõnd 01:30:01
68 31 54 Ave Aun Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4.7 km Jooks 00:29:28
84 44 57 Raiko Bach Mees
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III M 4.7 km Jooks 00:31:15
150 90 58 Ketlin Bachmann Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.7 km Jooks 00:41:13
478 368 71 Brit Bärengrub Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.7 km Kõnd 02:08:00
427 322 63 Julia Bogdanova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.7 km Kõnd 01:11:17
316 228 69 Natalja Bukrejeva Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.7 km Kõnd 00:55:19
477 110 73 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias Mees
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 4.7 km Kõnd 02:01:46
138 80 74 Natalia Družinina Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4.7 km Jooks 00:39:07
17 11 937 Urmas Eigla Mees
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 4.7 km Jooks 00:24:44
183 118 78 Edith End Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 4.7 km Kõnd 00:45:08
331 243 81 Hegle Engman Naine
Harju maakond
  Tiptap N 4.7 km Kõnd 00:56:35
266 186 868 Elisabeth Erik Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 4.7 km Kõnd 00:51:47
86 42 84 Kristel Evardi Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 4.7 km Jooks 00:31:28
349 92 907 Elis Fels Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 4.7 km Kõnd 00:58:23
359 266 85 Kristel Filippov Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4.7 km Kõnd 00:59:18
220 147 86 Kristina Fuks-Kuus Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.7 km Jooks 00:48:21
154 61 87 Semjon Galajev Mees
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA M 4.7 km Jooks 00:41:51
484 374 88 Natalja Gapon Naine
Harju maakond
  HORNETS N 4.7 km Kõnd 03:04:32
10 3 89 Triin Gede Naine
Harju maakond
  TIREL N 4.7 km Jooks 00:23:38
235 161 92 Marian Gilden Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.7 km Jooks 00:49:45
416 104 93 Tedo Gogoladze Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4.7 km Kõnd 01:08:02
244 167 95 Anni Granström Naine
Harju maakond
  Õed Väledad N 4.7 km Kõnd 00:50:00
89 45 96 James Ralph Gray Mees
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 4.7 km Jooks 00:31:39
221 149 97 Monika Grinfeld Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Kõnd 00:48:31
318 230 847 Uljana Grinina Naine
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 4.7 km Kõnd 00:55:25
391 290 98 Kristi Grünbaum Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4.7 km Kõnd 01:03:19
403 301 99 Külli Haab Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 4.7 km Kõnd 01:05:23
301 215 100 Jana Haage Naine
Harju maakond
  ERL N 4.7 km Kõnd 00:54:02
32 11 101 Kadri Haamer Naine
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 4.7 km Jooks 00:26:47
413 310 103 Ele Haavandi Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 4.7 km Kõnd 01:07:15
459 351 104 Gäthlin Haljaste Naine
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 4.7 km Kõnd 01:28:28
206 71 105 Hannes Hanimägi Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team M 4.7 km Kõnd 00:47:04
404 302 106 Reet Hansen Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.7 km Kõnd 01:05:36
149 89 109 Liis Havi Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4.7 km Kõnd 00:40:38
152 92 110 Kaie Hein Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.7 km Kõnd 00:41:33
364 94 919 Andrias Heinlaid Mees
Harju maakond
    M 4.7 km Kõnd 00:59:44
134 78 112 Eleri Heinnurm Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.7 km Kõnd 00:38:32
52 33 114 Ivo Hindreus Mees
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 4.7 km Jooks 00:28:19
436 106 116 Marko Hinn Mees
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 4.7 km Kõnd 01:12:36
365 271 122 Ly Hõbe Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.7 km Kõnd 00:59:54
29 19 950 Sven Holter Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4.7 km Jooks 00:26:38
204 134 124 Helena Idarand Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 4.7 km Kõnd 00:46:54
11 8 126 Sergei Iljin Mees
Harju maakond
    M 4.7 km Jooks 00:23:44
465 357 933 Helena Ilves Naine
Harju maakond
Tradehouse Prosecco Team N 4.7 km Kõnd 01:35:40
327 239 129 Kaidi Ilves Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 4.7 km Jooks 00:56:16
291 86 130 Marek Ilves Mees
Harju maakond
  2RTK M 4.7 km Kõnd 00:53:23
399 297 131 Ülle Ilves Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.7 km Kõnd 01:04:05
178 114 890 Janika Jaago Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 4.7 km Kõnd 00:44:01
418 314 156 Maire Jäärats Naine
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Kõnd 01:08:29
460 352 134 Elen Jahimaa Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 4.7 km Kõnd 01:28:48
252 78 135 Dmitri Jalakas Mees
Harju maakond
    M 4.7 km Kõnd 00:50:40
353 261 136 Kristel Jallai Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:58:54
40 15 137 Eve Janis Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Jooks 00:27:29
137 58 139 Urmas Jegorov Mees
Harju maakond
  Tiptap M 4.7 km Jooks 00:38:59
80 39 140 Anneli Jervson Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Jooks 00:30:33
324 236 142 Marion Jogenbro Naine
Harju maakond
  Mango N 4.7 km Kõnd 00:56:10
313 225 150 Sigrid Jõhve Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4.7 km Kõnd 00:55:01
72 34 144 Elise Joonas Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.7 km Jooks 00:29:53
187 120 158 Katri Jürine Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4.7 km Kõnd 00:45:37
377 280 159 Luule Jürisson Naine
Harju maakond
  Pirita N 4.7 km Kõnd 01:01:15
162 100 160 Aire Jüriväli Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4.7 km Kõnd 00:43:03
272 82 161 Margus Jüriväli Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 4.7 km Kõnd 00:52:01
250 173 162 Kadri Jürjan Naine
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 4.7 km Jooks 00:50:24
243 77 148 Hannes Juuse Mees
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI M 4.7 km Kõnd 00:50:00
126 71 164 Signe Kaasik Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 4.7 km Jooks 00:37:16
387 287 862 Nadežda Kabrda Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4.7 km Kõnd 01:02:18
320 232 165 Peeli Kadastu Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4.7 km Kõnd 00:55:35
43 27 168 Tarmo Kaisla Mees
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 4.7 km Jooks 00:27:42
433 328 169 Kristin Kaivo Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 4.7 km Kõnd 01:12:18
184 119 170 Liina Kala Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.7 km Kõnd 00:45:14
339 251 172 Birgit Kald Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Kõnd 00:57:30
355 262 173 Nele Kalda Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.7 km Kõnd 00:58:58
374 277 174 Pille Kalda Naine
Harju maakond
TAI TAI N 4.7 km Kõnd 01:00:36
172 109 175 Külli Kaldma Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:43:41
352 260 177 Ülle Kaldre Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 4.7 km Kõnd 00:58:33
224 151 178 Urvi Kaljas Naine
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 4.7 km Kõnd 00:48:42
335 247 179 Evelyn Hanna Kaljumäe Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4.7 km Kõnd 00:57:17
267 81 181 Taavi Kallas Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 4.7 km Kõnd 00:51:53
180 115 182 Tiina Kallas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4.7 km Kõnd 00:44:32
114 63 183 Anary Kalme Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.7 km Jooks 00:34:29
341 89 185 Kermo Kangur Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4.7 km Kõnd 00:57:33
176 112 186 Marina Karasjova Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Kõnd 00:43:52
271 190 187 Maarika Karelson Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 4.7 km Kõnd 00:51:59
382 282 281 Kaidi-Kerli Kärner Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4.7 km Kõnd 01:01:37
23 15 894 Roland Karro Mees
Harju maakond
ABB
ABB
  M 4.7 km Jooks 00:26:06
242 166 191 Kadri Kartašev Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 4.7 km Kõnd 00:50:00
476 367 192 Ines Karu Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4.7 km Kõnd 01:58:43
135 57 193 Viljo Kase Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4.7 km Kõnd 00:38:50
446 340 194 Kaire Kasearu Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4.7 km Kõnd 01:18:21
6 5 195 Taavi Kasela Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 4.7 km Jooks 00:22:44
104 56 196 Annika Kaseorg Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4.7 km Jooks 00:33:08
33 22 198 Mairo Kaseväli Mees
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 4.7 km Jooks 00:26:50
182 117 200 Astrid Kauber Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4.7 km Kõnd 00:44:40
62 25 203 Keidi Keidla Naine
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 4.7 km Jooks 00:29:12
376 279 204 Meivi Kekkar Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.7 km Kõnd 01:01:12
21 8 205 Monika Kelle Naine
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Tiim N 4.7 km Jooks 00:25:44
157 96 206 Helin Kerna Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 4.7 km Kõnd 00:42:18
479 369 208 Kristiin Kesamaa Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4.7 km Kõnd 02:08:57
230 157 898 Karoliine Kessler Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 4.7 km Kõnd 00:49:15
259 79 212 Michael Keumatio Lontsie Mees
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 4.7 km Jooks 00:51:23
367 272 214 Kertu Kiinvald Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4.7 km Kõnd 01:00:01
122 69 215 Valeria Kiisk Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 4.7 km Jooks 00:36:12
319 231 216 Naomi Jessica Kiivikas Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 4.7 km Kõnd 00:55:26
463 355 217 Evelin Kikas Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.7 km Kõnd 01:30:18
118 66 219 Krista Kink Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Jooks 00:35:43
357 264 220 Pille Kink Naine
Harju maakond
TAI TAI N 4.7 km Kõnd 00:59:08
102 55 221 Anne Kippasto Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Jooks 00:33:00
304 218 222 Liina Kippasto Naine
Harju maakond
  Runderful N 4.7 km Kõnd 00:54:36
258 180 223 Kristi Kirsman Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.7 km Kõnd 00:51:22
133 77 225 Külli Kivioja-Ööpik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4.7 km Kõnd 00:38:29
92 47 227 Deivi Kiviste Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   N 4.7 km Jooks 00:31:44
88 44 228 Sigrid Kleidov Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4.7 km Kõnd 00:31:34
245 168 891 Reelika Kliimre Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 4.7 km Kõnd 00:50:04
454 108 276 Darvet Kõdar Mees
Harju maakond
  Merilin ja Darvet M 4.7 km Kõnd 01:22:32
453 346 277 Merilin Kõdar Naine
Harju maakond
  Merilin ja Darvet N 4.7 km Kõnd 01:22:32
75 40 230 Andres Koitmäe Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4.7 km Jooks 00:30:00
378 98 231 Renee Kokmann Mees
Harju maakond
  HARKU PEO M 4.7 km Kõnd 01:01:17
310 223 232 Aet Kolde Naine
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 4.7 km Kõnd 00:55:00
112 61 235 Ivika Kolk Naine
Harju maakond
KredEx Krediidikindlustus AS KredEx Krediidikindlustus N 4.7 km Jooks 00:34:23
256 178 236 Merle Kollo Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4.7 km Kõnd 00:50:58
358 265 238 Triin Konsap Naine
Harju maakond
Ridango AS Ridango N 4.7 km Jooks 00:59:09
28 18 846 Kardo Koplus Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4.7 km Jooks 00:26:32
236 162 241 Triin Kosso Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.7 km Kõnd 00:49:45
276 193 245 Kajali Kotsar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Kõnd 00:52:36
298 212 246 Tatjana Kovaljova Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4.7 km Jooks 00:53:38
96 49 243 Inessa Kozenko Naine
Harju maakond
  FIVEX N 4.7 km Jooks 00:32:06
106 50 925 Matthew Krisenthal Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.7 km Jooks 00:33:15
35 24 248 Karel Krist Mees
Harju maakond
    M 4.7 km Jooks 00:27:06
300 214 259 Kerli Krõm Naine
Harju maakond
  Naksitrallid N 4.7 km Kõnd 00:54:01
290 205 252 Elise Kruus Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 4.7 km Kõnd 00:53:22
401 299 253 Karmen Kruus Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4.7 km Kõnd 01:04:32
174 110 254 Katrin Kruusamägi Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4.7 km Jooks 00:43:47
169 106 255 Anne Kruusement Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:43:37
188 121 256 Kairi Kruusma Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 4.7 km Jooks 00:45:38
468 359 257 Raili Kruusmaa-Moks Naine
Harju maakond
  . Tippvorm . N 4.7 km Kõnd 01:39:06
278 195 258 Vivika Kruusmägi Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 4.7 km Kõnd 00:52:39
234 74 260 Mikhail Kudinskiy Mees
Harju maakond
    M 4.7 km Kõnd 00:49:41
474 365 261 Krystsina Kudzina Naine
Harju maakond
  KKKSV N 4.7 km Kõnd 01:54:27
26 9 265 Aet Kull Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.7 km Jooks 00:26:19
100 47 125 Mihkel Kurg Mees
Harju maakond
  Harku Kiired M 4.7 km Jooks 00:32:32
396 295 267 Aivi Kurim Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 4.7 km Kõnd 01:04:00
296 210 270 Galyna Kushnir Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 4.7 km Kõnd 00:53:35
471 362 282 Anneli Kütt Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4.7 km Kõnd 01:42:44
203 133 272 Raili Kuurits Naine
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 4.7 km Kõnd 00:46:50
213 141 273 Edith Kuusemägi Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4.7 km Kõnd 00:47:54
15 5 275 Piret Kuusk Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4.7 km Jooks 00:24:01
419 315 288 Elina Laanep Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 4.7 km Kõnd 01:09:37
322 234 290 Ruth Laev Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.7 km Kõnd 00:55:55
480 370 292 Natalja Lahk Naine
Harju maakond
  HORNETS N 4.7 km Kõnd 02:27:43
237 163 299 Kaari Lainevool Naine
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 4.7 km Kõnd 00:49:47
1 1 300 Mario Lambing Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4.7 km Jooks 00:18:07
373 276 301 Maris Lampe Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 4.7 km Jooks 01:00:34
103 54 303 Triin Laub Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4.7 km Jooks 00:33:00
400 298 305 Ketter Leemet Naine
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.7 km Kõnd 01:04:07
215 144 307 Anni Lehtmets Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 4.7 km Kõnd 00:47:59
186 67 308 Janek Lehtmets Mees
Harju maakond
  Lehe Sport M 4.7 km Kõnd 00:45:36
217 143 309 Lenna Lehtmets Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 4.7 km Kõnd 00:47:59
254 176 311 Marija Leis Naine
Tartu maakond
ABB   N 4.7 km Kõnd 00:50:50
37 13 319 Liina-Maria Lepik Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4.7 km Jooks 00:27:19
90 45 320 Silja Lepik Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4.7 km Jooks 00:31:42
4 4 323 Ando Leppiman Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4.7 km Jooks 00:22:35
201 70 324 Tarmo Leppoja Mees
Harju maakond
  2RTK M 4.7 km Kõnd 00:46:33
136 79 326 Katrin Ligi Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4.7 km Kõnd 00:38:51
450 343 329 Kristin Liiv Naine
Harju maakond
  Naksitrallid N 4.7 km Kõnd 01:20:02
205 135 330 Liina Liiv Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.7 km Kõnd 00:46:58
340 252 331 Gerly Liivak Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 4.7 km Kõnd 00:57:31
113 62 332 Elina Liivat Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Jooks 00:34:27
470 361 333 Eleen Lilienthal Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.7 km Kõnd 01:41:41
292 206 335 Everiin Lill Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.7 km Kõnd 00:53:23
428 324 336 Katrin Lillep Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4.7 km Kõnd 01:11:29
380 99 337 Martin Lillepuu Mees
Harju maakond
    M 4.7 km Kõnd 01:01:18
239 75 338 Andres Lilleste Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 4.7 km Kõnd 00:49:51
198 130 341 Siret Link Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4.7 km Kõnd 00:46:12
71 33 342 Gerli Linkgreim Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4.7 km Jooks 00:29:48
54 34 343 Taivo Linnamägi Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4.7 km Jooks 00:28:23
189 122 346 Kristi Listmann Naine
Tartu maakond
ABB   N 4.7 km Kõnd 00:45:42
472 363 349 Katrin Lohk Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4.7 km Kõnd 01:49:16
308 221 363 Reelika Lõhmus Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 4.7 km Kõnd 00:54:54
125 55 365 Viktor Lõhmus Mees
Harju maakond
Domus Kinnisvara Domus M 4.7 km Jooks 00:36:57
218 73 949 Karel Lomp Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4.7 km Kõnd 00:48:08
147 88 351 Kairit Lootus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 4.7 km Kõnd 00:40:12
146 87 352 Karoliine Lootus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 4.7 km Kõnd 00:40:07
5 1 355 Reet Luhaäär Naine
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 4.7 km Jooks 00:22:38
293 207 358 Inga Luks Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.7 km Kõnd 00:53:25
200 131 911 Liis Lume Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Kõnd 00:46:18
321 233 359 Viktoria Lumi Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:55:53
20 13 361 Vahur Luts Mees
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 4.7 km Jooks 00:25:36
429 323 362 Inge Luuk Naine
Harju maakond
  2RTK N 4.7 km Kõnd 01:11:29
430 325 932 Helina Maasalu Naine
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Kõnd 01:11:32
93 46 367 Andre Maasikas Mees
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 4.7 km Jooks 00:31:46
410 307 368 Maarika Maasikas-Tõkke Naine
Harju maakond
  Maasikad N 4.7 km Kõnd 01:06:31
56 21 370 Heleen Maibak Naine
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 4.7 km Jooks 00:28:42
314 226 372 Kristiina Maidvee Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.7 km Kõnd 00:55:01
211 139 374 Merle Maisla Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Jooks 00:47:52
49 30 376 Mait Makkar Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 4.7 km Jooks 00:27:58
426 321 377 Tiina Maldre Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 4.7 km Kõnd 01:10:57
393 292 431 Maie Männiste Naine
Lääne-Viru maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:03:30
51 31 380 Andero Mardo Mees
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ M 4.7 km Jooks 00:28:17
388 288 383 Margit Marma Naine
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 4.7 km Kõnd 01:02:21
420 105 385 Bogdan Martšenko Mees
Harju maakond
  A Running Joke M 4.7 km Kõnd 01:09:39
368 273 388 Djan Matsova Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 4.7 km Kõnd 01:00:02
131 75 390 Julia Medved Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Jooks 00:38:26
105 49 395 Veiko Meltsas Mees
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 4.7 km Jooks 00:33:14
417 313 396 Eve Mere Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.7 km Kõnd 01:08:10
369 274 398 Iris Meristo Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4.7 km Kõnd 01:00:08
372 97 399 Martin Meristo Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4.7 km Kõnd 01:00:32
326 238 400 Ülle Metsman Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.7 km Jooks 00:56:14
411 308 402 Oksana Mihailova Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4.7 km Kõnd 01:06:35
261 182 404 Airi Miilits Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 4.7 km Kõnd 00:51:32
424 318 406 Virge Millert Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4.7 km Kõnd 01:10:13
202 132 407 Katrin Milva Naine
Tartu maakond
ABB   N 4.7 km Kõnd 00:46:42
467 109 410 Elari Moks Mees
Harju maakond
  . Tippvorm . M 4.7 km Kõnd 01:36:36
117 52 411 Hans Moks Mees
Harju maakond
  KRO II M 4.7 km Jooks 00:35:32
155 62 412 Andrus Moor Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud M 4.7 km Kõnd 00:42:08
127 72 425 Liia Mõrd Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Engineering OÜ
  N 4.7 km Jooks 00:37:26
337 248 413 Jekaterina Mordassova Naine
Harju maakond
  Runderful N 4.7 km Kõnd 00:57:19
317 229 415 Veronika Mossov Naine
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 4.7 km Kõnd 00:55:23
305 87 417 Sander Muhu Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 4.7 km Kõnd 00:54:44
379 281 418 Anne Murd Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.7 km Kõnd 01:01:17
443 337 419 Kaili Muru Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 4.7 km Kõnd 01:15:16
181 116 421 Liisi Mustkivi Naine
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4.7 km Kõnd 00:44:35
275 192 422 Inga Mustonen Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 4.7 km Kõnd 00:52:32
119 67 423 Reilika Muuli Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.7 km Jooks 00:35:51
148 60 435 Einar Namme Mees
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 4.7 km Kõnd 00:40:35
177 113 436 Jana Napritson Naine
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 4.7 km Kõnd 00:43:59
78 41 849 Ragnar Nauka Mees
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 4.7 km Jooks 00:30:22
350 258 439 Kristi Neidra Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Kõnd 00:58:25
439 333 441 Anne Neroda Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 4.7 km Kõnd 01:13:24
384 284 874 Aiti Niinemets Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 4.7 km Kõnd 01:01:57
409 103 453 Lauri Nõmme Mees
Harju maakond
  SK Convenient Excuse M 4.7 km Kõnd 01:06:28
44 28 446 Ants Noot Mees
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? M 4.7 km Jooks 00:27:43
179 65 447 Marek Nuka Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4.7 km Kõnd 00:44:10
464 356 448 Lea Nulk Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.7 km Kõnd 01:30:59
129 74 449 Reet Nurm Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4.7 km Jooks 00:38:15
398 296 451 Kristi Nurmik Naine
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 4.7 km Kõnd 01:04:04
210 138 457 Eveli Ojamäe-Veider Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.7 km Kõnd 00:47:37
281 84 930 Avo Org Mees
Harju maakond
Tallinna linn   M 4.7 km Kõnd 00:52:53
282 198 921 Sirje Org Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Kõnd 00:52:53
375 278 465 Helena Orumets Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4.7 km Kõnd 01:01:00
13 4 469 Kristiina Ott-Rätsepp Naine
Harju maakond
  HARKU PEO N 4.7 km Jooks 00:23:46
194 126 827 Piret Õun Naine
Harju maakond
  Tiptap N 4.7 km Jooks 00:46:05
288 203 828 Evelin Õunapuu Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.7 km Kõnd 00:53:19
481 371 829 Maarja Õunmaa Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4.7 km Kõnd 02:29:08
408 306 470 Tatjana Ovsjankina Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4.7 km Kõnd 01:05:53
8 2 472 Ksenia Ovtšinikova Naine
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 4.7 km Jooks 00:23:23
336 249 473 Ave Paabel Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.7 km Kõnd 00:57:19
139 81 474 Epp Paalberg Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 4.7 km Jooks 00:39:10
185 66 544 Siim Pääro Mees
Harju maakond
Springmar OÜ   M 4.7 km Kõnd 00:45:34
27 10 476 Kerli Paas Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.7 km Jooks 00:26:22
144 86 478 Ingrid Paats Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Jooks 00:39:49
31 20 481 Märt Pais Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4.7 km Jooks 00:26:47
164 63 483 Ivar Pajuste Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 4.7 km Kõnd 00:43:17
45 17 485 Egle Palk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 4.7 km Jooks 00:27:44
12 9 489 Silver Palu Mees
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.7 km Jooks 00:23:45
283 199 492 Kaisa Papp Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.7 km Kõnd 00:52:54
348 257 494 Angelika Park Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 4.7 km Kõnd 00:58:21
77 37 540 Anna-Liisa Pärnalaas Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4.7 km Jooks 00:30:05
449 107 495 Jürgen Parts Mees
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 4.7 km Kõnd 01:19:57
332 244 496 Julia Passetšnik Naine
Harju maakond
  FIVEX N 4.7 km Kõnd 00:56:47
225 152 497 Helen Paul Naine
Harju maakond
ABB ABB WOLF N 4.7 km Kõnd 00:48:44
42 26 498 Maksim Pavlov Mees
Harju maakond
  Runderful M 4.7 km Jooks 00:27:40
197 128 499 Piia Pedras Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselt   N 4.7 km Jooks 00:46:09
279 197 500 Tuuli Pedras Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:52:50
323 235 501 Kai Peet Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.7 km Kõnd 00:56:00
338 250 912 Hedi Peetermann Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4.7 km Kõnd 00:57:24
299 213 505 Eerika Pentel Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.7 km Kõnd 00:53:39
457 349 506 Liisa Peri Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 4.7 km Kõnd 01:24:19
386 286 508 Egle Pesti Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 4.7 km Kõnd 01:02:11
192 124 514 Agnes Pihelpuu Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Kõnd 00:45:58
351 259 515 Mirjam Pihlak Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Kõnd 00:58:31
222 148 516 Marja-Liina Piir Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 4.7 km Kõnd 00:48:31
287 202 517 Kerly Piirsalu Naine
Harju maakond
  Pirita N 4.7 km Kõnd 00:53:14
273 191 518 Marju Piirsalu Naine
Harju maakond
  Pirita N 4.7 km Kõnd 00:52:26
343 253 519 Anke Pikner Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 4.7 km Kõnd 00:57:54
191 68 520 Andrus Pisarev Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4.7 km Kõnd 00:45:51
53 32 522 Priit Plado Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4.7 km Jooks 00:28:19
64 29 524 Irene Ploom Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4.7 km Jooks 00:29:22
166 103 525 Natalia Plotnikova Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4.7 km Kõnd 00:43:28
354 93 538 Kaimo Põder Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4.7 km Kõnd 00:58:58
81 42 951 Armand Põldoja Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4.7 km Jooks 00:30:34
61 37 844 Priit Põltsama Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4.7 km Jooks 00:29:05
65 28 526 Olga Ponomareva Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 4.7 km Jooks 00:29:22
257 179 528 Kristi Poobus Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4.7 km Kõnd 00:51:20
289 204 545 Katrin Pööra Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4.7 km Kõnd 00:53:20
229 156 530 Aile Pops Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.7 km Kõnd 00:49:07
394 293 531 Kaja Prii Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.7 km Kõnd 01:03:41
329 241 532 Karin Pugatšev Naine
Harju maakond
Tomson Tervisekeskus OÜ Vunki mano N 4.7 km Kõnd 00:56:22
370 275 533 Merlin Purge Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4.7 km Kõnd 01:00:11
46 18 535 Irene Puusaar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Jooks 00:27:47
59 23 546 Anu Raamat Naine
Harju maakond
  Üks ja kaks N 4.7 km Jooks 00:28:55
383 283 551 Piret-Ireen Raidmets Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 4.7 km Kõnd 01:01:57
208 136 552 Raili Raidvee Naine
Harju maakond
  A Running Joke N 4.7 km Kõnd 00:47:20
91 46 554 Tiina Raja Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 4.7 km Jooks 00:31:43
385 285 557 Ann Randver Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4.7 km Kõnd 01:02:04
7 6 558 Krister Randver Mees
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad M 4.7 km Jooks 00:23:18
362 268 904 Kaili Ränkel Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.7 km Kõnd 00:59:32
469 360 559 Triin Rannut Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.7 km Kõnd 01:39:07
422 317 561 Piia Raudsepp Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:10:09
83 43 562 Timo Kalevi Raussi Mees
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 4.7 km Jooks 00:30:54
458 350 565 Janne Rechlin Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4.7 km Kõnd 01:26:42
309 88 566 Jeffrey Leonel Redondo Sarmiento Mees
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 4.7 km Kõnd 00:54:54
268 187 570 Merli Reinmann Naine
Harju maakond
  LauMer N 4.7 km Kõnd 00:51:55
128 73 572 Eve Relvik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.7 km Jooks 00:37:36
79 38 920 Kai Remmelkoor Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.7 km Jooks 00:30:29
482 372 573 Kristiina Repp Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.7 km Kõnd 02:34:24
55 35 574 Eduard Rešetov Mees
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 4.7 km Jooks 00:28:40
19 7 575 Merilyn Retter Naine
Harju maakond
  Mango N 4.7 km Jooks 00:25:32
260 181 576 Pille Riimast Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.7 km Kõnd 00:51:27
123 70 578 Brigitta Rimm Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.7 km Jooks 00:36:23
130 56 580 Vladislav Rogalevitš Mees
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Tiim M 4.7 km Jooks 00:38:26
151 91 582 Angela Rohtla Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4.7 km Kõnd 00:41:17
76 36 585 Ilmatar Rooda Naine
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.7 km Jooks 00:30:01
25 17 586 Viljar Rooda Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4.7 km Jooks 00:26:17
121 53 588 Ivan Roos Mees
Harju maakond
  TIREL M 4.7 km Jooks 00:36:04
325 237 590 Reet Roosimägi Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.7 km Kõnd 00:56:11
115 64 859 Airi Rosimannus Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4.7 km Jooks 00:34:56
248 171 592 Margit Rosin Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:50:17
262 183 600 Katrin Rüütel Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Jooks 00:51:33
392 291 836 Reili Rüütel Naine
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Kõnd 01:03:21
233 160 595 Anu Ruuven Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4.7 km Kõnd 00:49:40
284 200 602 Monika Rytberg Naine
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 4.7 km Kõnd 00:53:00
402 300 910 Hele-Riin Saal Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Kõnd 01:05:07
456 348 603 Anu Saar Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4.7 km Kõnd 01:23:40
302 216 604 Marianne Saar Naine
Harju maakond
Coats Eesti   N 4.7 km Kõnd 00:54:18
297 211 607 Külli Saarepera Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 4.7 km Kõnd 00:53:35
50 20 674 Heli Säde Naine
Harju maakond
  Tiptap N 4.7 km Jooks 00:28:13
440 334 609 Karin Sahar-Lambinen Naine
Harju maakond
  Mango N 4.7 km Jooks 01:13:58
238 164 610 Natalja Saiko Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.7 km Kõnd 00:49:50
85 41 611 Silvia Saks Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4.7 km Jooks 00:31:26
175 111 613 Shirley Salm Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 4.7 km Kõnd 00:43:51
22 14 614 Silver Salundo Mees
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo M 4.7 km Jooks 00:25:57
159 97 616 Kirstin Saluveer Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 4.7 km Jooks 00:42:22
442 336 621 Jana Sarri Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4.7 km Kõnd 01:15:05
57 22 622 Kadi Sau Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 4.7 km Jooks 00:28:45
303 217 623 Alla Saul Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.7 km Kõnd 00:54:30
132 76 624 Anneli Schults Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.7 km Kõnd 00:38:27
124 54 625 Jaan Schults Mees
Harju maakond
    M 4.7 km Jooks 00:36:33
452 345 626 Kaisa Karmen Selke Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4.7 km Kõnd 01:21:18
2 2 627 Olle Selliov Mees
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 4.7 km Jooks 00:21:18
168 105 676 Anna Šerstjuk Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.7 km Kõnd 00:43:34
69 32 631 Madle Sihver Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.7 km Jooks 00:29:41
363 270 872 Tairi Siilbaum Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 4.7 km Kõnd 00:59:42
195 127 633 Häli Siimaste Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4.7 km Kõnd 00:46:08
412 309 637 Jaana Siliksaar Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4.7 km Kõnd 01:07:15
445 339 639 Anu Sillandi Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4.7 km Kõnd 01:17:16
435 330 640 Piret Simmo Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Kõnd 01:12:34
280 196 641 Maia Sinajeva Naine
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 4.7 km Jooks 00:52:50
140 82 642 Terje Sinik Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 4.7 km Kõnd 00:39:21
448 342 644 Siivi Sirotkin Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4.7 km Kõnd 01:19:32
153 93 860 Merit Sisas Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4.7 km Kõnd 00:41:50
39 25 646 Mark Slavin Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4.7 km Jooks 00:27:26
82 40 647 Natalja Sleptšuk Naine
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 4.7 km Jooks 00:30:43
356 263 673 Meeri Sõerd Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Maarja ja Meeri N 4.7 km Kõnd 00:59:00
231 158 652 Anneli Soom Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4.7 km Kõnd 00:49:22
414 311 657 Pille-Riin Soots Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4.7 km Kõnd 01:07:52
455 347 661 Mare Spitz Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.7 km Kõnd 01:22:59
485 375 662 Ingrid Stamm Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4.7 km Kõnd 03:44:40
415 312 665 Kädi Streff Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.7 km Kõnd 01:08:01
163 101 675 Made Sügis Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4.7 km Kõnd 00:43:17
67 30 666 Reelika Sultson Naine
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 4.7 km Jooks 00:29:24
14 10 667 Raul Sulu Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 4.7 km Jooks 00:24:01
219 146 668 Sirli Sumeri Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4.7 km Kõnd 00:48:08
101 48 669 Armin Sutter Mees
Rapla maakond
  Käbipätid M 4.7 km Jooks 00:32:46
110 59 670 Kadi Sutter Naine
Rapla maakond
  Käbipätid N 4.7 km Jooks 00:34:07
395 294 900 Marianne Taberland Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 4.7 km Kõnd 01:03:41
3 3 750 Margus Tähepõld Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4.7 km Jooks 00:21:38
407 305 683 Ksenja Tajur Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4.7 km Kõnd 01:05:46
406 304 684 Kristi Talbach Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Kõnd 01:05:45
223 150 686 Ave Talts Naine
Harju maakond
  KRO II N 4.7 km Kõnd 00:48:37
389 289 688 Age Tamm Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4.7 km Kõnd 01:02:21
241 76 689 Andrus Tamm Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4.7 km Kõnd 00:50:00
9 7 693 Kristjan Tammearu Mees
Harju maakond
  A Running Joke M 4.7 km Jooks 00:23:33
38 14 695 Kätlin Tammesoo Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4.7 km Jooks 00:27:19
193 125 697 Marju Tammik Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 4.7 km Kõnd 00:46:00
116 65 698 Merilin Tammik Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4.7 km Jooks 00:35:29
66 27 701 Triin Tartes Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.7 km Jooks 00:29:22
432 327 702 Tea Tasa Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.7 km Jooks 01:12:16
255 177 703 Evely Taul Naine
Harju maakond
  TIREL N 4.7 km Kõnd 00:50:51
444 338 906 Hela Teesalu Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 4.7 km Kõnd 01:15:42
41 16 705 Pia Tein Naine
Harju maakond
  KRO II N 4.7 km Jooks 00:27:37
269 188 881 Siret Telliskivi Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Kõnd 00:51:58
207 72 706 Alar Teras Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4.7 km Kõnd 00:47:13
434 329 707 Jane Teresk Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 4.7 km Kõnd 01:12:27
294 208 708 Svetlana Ternavskihh Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.7 km Jooks 00:53:31
161 99 709 Sirje Terve Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4.7 km Kõnd 00:42:51
247 170 712 Liis Tiitson Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4.7 km Kõnd 00:50:12
342 90 713 Kevin Tiks Mees
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 4.7 km Kõnd 00:57:50
371 96 870 Priit Tiks Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 4.7 km Kõnd 01:00:21
160 98 715 Kai Timmusk Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.7 km Jooks 00:42:45
431 326 903 Angela Tirp Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.7 km Kõnd 01:11:34
24 16 717 Raido Tisler Mees
Harju maakond
  Mango M 4.7 km Jooks 00:26:13
397 102 748 Mihkel Tõkke Mees
Harju maakond
  Maasikad M 4.7 km Kõnd 01:04:03
390 101 720 Tanel Tomson Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4.7 km Kõnd 01:03:04
240 165 749 Taimi Tõnisson Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.7 km Kõnd 00:49:52
98 52 892 Evelin Toobal Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 4.7 km Jooks 00:32:17
295 209 721 Ragna Toom Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.7 km Jooks 00:53:34
328 240 723 Terly Toomast Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.7 km Kõnd 00:56:18
345 255 732 Kristi Treier Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.7 km Kõnd 00:58:00
251 174 733 Helena Trink Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4.7 km Kõnd 00:50:25
74 35 734 Dominica Trubetskoi Naine
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 4.7 km Jooks 00:29:59
466 358 737 Larissa Truu Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4.7 km Kõnd 01:36:21
366 95 739 Maksim Tšikiljov Mees
Harju maakond
  BEER SNAILS M 4.7 km Kõnd 01:00:00
111 60 741 Moonika Tuhkanen Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 4.7 km Jooks 00:34:13
306 219 742 Epp Tuisk Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.7 km Kõnd 00:54:50
344 254 744 Anu Tukia Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.7 km Kõnd 00:57:55
173 64 747 Raiko Tutt Mees
Harju maakond
  Raiari M 4.7 km Kõnd 00:43:46
228 155 831 Kerta Übner Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4.7 km Kõnd 00:49:04
473 364 754 Aleksandra Ulm Naine
Harju maakond
  DOUBLEA N 4.7 km Kõnd 01:52:51
263 80 759 Sten Uritam Mees
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 M 4.7 km Kõnd 00:51:35
461 353 761 Evelin Uudeküll Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4.7 km Kõnd 01:29:00
94 48 762 Kairi Uustulnd Naine
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 4.7 km Jooks 00:31:50
30 21 824 Erkki Vähi Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4.7 km Jooks 00:26:47
165 102 766 Arie Vaigurand Naine
Harju maakond
  Raiari N 4.7 km Jooks 00:43:21
36 12 767 Marge Vaikjärv Naine
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 4.7 km Jooks 00:27:17
171 108 768 Kerstin Vaikmaa Naine
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 4.7 km Kõnd 00:43:38
34 23 769 Rein Vaimel Mees
Harju maakond
    M 4.7 km Jooks 00:26:52
95 50 770 Laine Vain Naine
Harju maakond
  HARKU PEO N 4.7 km Jooks 00:32:06
274 83 825 Norman Väin Mees
Harju maakond
  ERL M 4.7 km Kõnd 00:52:29
48 29 771 Taniel Vain Mees
Harju maakond
  HARKU PEO M 4.7 km Jooks 00:27:56
333 245 772 Eleene Vaino Naine
Harju maakond
TAI TAI N 4.7 km Jooks 00:56:51
142 84 773 Tais Vakrõõm Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.7 km Jooks 00:39:30
253 175 775 Eliis Valdma Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4.7 km Kõnd 00:50:48
265 185 893 Kaisa Välk Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4.7 km Kõnd 00:51:39
347 91 779 Antti Valkiainen Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema M 4.7 km Kõnd 00:58:15
361 269 781 Liis Valma Naine
Harju maakond
  Runderful N 4.7 km Kõnd 00:59:32
145 59 782 Olavi Valner Mees
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
Tugi Tiim M 4.7 km Kõnd 00:40:00
109 58 784 Anni Sandra Varblane Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4.7 km Kõnd 00:33:54
381 100 785 Rain Varblane Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4.7 km Kõnd 01:01:37
199 69 786 Erki Varbola Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4.7 km Kõnd 00:46:13
73 39 787 Tauno Vare Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4.7 km Jooks 00:29:55
141 83 789 Ingrid Vedler Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.7 km Jooks 00:39:22
60 24 791 Jana Veenpere Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.7 km Jooks 00:29:03
451 344 792 Birgit Patrice Veer Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Kõnd 01:20:20
16 6 793 Hanna-Greta Veersalu Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Jooks 00:24:02
249 172 795 Airi Vekmann Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.7 km Kõnd 00:50:19
212 140 796 Laura Venig Naine
Harju maakond
  LauMer N 4.7 km Kõnd 00:47:53
99 53 797 Mariia Verozub Naine
Harju maakond
BLRT Grupp AS   N 4.7 km Jooks 00:32:19
441 335 851 Annely Verrevmägi Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:14:18
330 242 800 Mare Veskimägi Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4.7 km Kõnd 00:56:31
97 51 801 Kristi Vettik Naine
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Paar N 4.7 km Jooks 00:32:10
264 184 803 Marta Vihtre Naine
Harju maakond
  Naksitrallid N 4.7 km Kõnd 00:51:38
170 107 804 Hannaliis Viibus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 4.7 km Kõnd 00:43:37
405 303 806 Margit Viilmaa Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 4.7 km Kõnd 01:05:41
158 95 807 Kristel Viirmann Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4.7 km Kõnd 00:42:18
214 142 810 Katrin Viks Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.7 km Kõnd 00:47:57
483 373 817 Kirsti Vinni Naine
Harju maakond
  Naksitrallid N 4.7 km Kõnd 02:56:49
107 51 818 Martin Visnapuu Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 4.7 km Jooks 00:33:34
447 341 819 Kairi Vjatkin Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Kõnd 01:19:15
227 154 820 Katri Voit Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4.7 km Kõnd 00:48:55
475 366 822 Irina Voronina Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 01:54:56
190 123 823 Julia Vuhk Vuht Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4.7 km Jooks 00:45:50
143 85 965 Gätlin Vunk Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Jooks 00:39:42
311 224 835 Viktoria Yurchuk Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.7 km Jooks 00:55:00
437 332 679 Darja Zabrovskaja Naine
Harju maakond
  ERL N 4.7 km Jooks 01:12:48
63 26 680 Irina Zadunaiskaja Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Jooks 00:29:18
307 220 681 Evelyn Zahrens Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Kõnd 00:54:51
196 129 682 Jelena Žuravel Naine
Harju maakond
    N 4.7 km Kõnd 00:46:09
Sulge

Tulemuse detailne info

...